Капсула для приготування харчового продукту під високим тиском в пристрої для приготування харчових продуктів

 

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься до капсулі для приготування харчових продуктів, наприклад, напоїв кавового типу, що вимагає використання високого тиску рідини, що впорскується в капсулу, для екстракції та/або розчинення продукту.

Рівень техніки

В решті частини цього опису винахід буде розглянуто з посиланням на приготування напоїв, зокрема кави. Між тим, це не слід розглядати як обмеження обсягу цього опису винаходу і формули винаходу. Даний винахід, в цілому, спрямоване на приготування будь-яких харчових або поживних продуктів, які можна приготувати шляхом впорскування рідини в капсулу або контейнер, що знаходяться в пристрої для приготування харчових продуктів, пов'язане з упорскуванням рідини під високим тиском всередину капсули для екстракції або розчинення знаходяться в ній інгредієнтів. До числа подібних або поживних харчових продуктів можуть, наприклад, належати розчинну каву та/або порошкові обсмажені і мелені кавові зерна, молочні продукти, такі як відновлене молоко, дитяче молочне харчування, супи, мороженоедля приготування напоїв, таких як кава, шляхом екстракції або змішування під високим тиском, добре відомі, зокрема з області приготування кави еспрессо або приготування розчинної кави, і становлять особливий інтерес з гігієнічної точки зору, а також з точки зору забезпечення свіжості продукту. Ще однією перевагою таких систем є зручність у використанні та простота приготування.

Капсули можуть бути закритими капсулами, виступаючими в якості камери для впорскування води і відкриваються для випуску рідини при певному пороговому тиску за рахунок розривання поверхні капсули, дотичної з убираемими елементами. Як варіант, можуть використовуватися капсули, що містять впускний отвір для рідини і/або випускні отвори для продукту, які попередньо виконуються в момент приміщення користувачем зазначеної капсули в пристрій для приготування харчового продукту.

Вода зазвичай впорскується через перфоровані отвори, проделиваемие в капсулі за допомогою голок або шипів. Приклад екстракційної системи подібного типу описаний в документі ЄР 0512470 В1 або, як варіант, в ЕР 0870457. В якості іншого альтернативного рішення у капсули можуть бути з�го екстракту при досягненні порогового тиску всередині капсули.

Капсули можуть бути водопроникними камерами фільтраційного типу або, як варіант, полуводонепроницаемими камерами, що містять фільтруючий елемент.

У будь-якому випадку тиск всередині камери є основним джерелом для створення пінки в розчинних продуктах і для створення крему або креми для порошкового обсмаженої і меленої кави. Воно також є основним джерелом для створення креми в екстракті меленої кави. Крему має дуже важливе значення для споживачів, оскільки вона забезпечує керований вихід аромату, а також індивідуальні смакові якості.

Відомо використання речовин, що змішуються (розчинних або діспергіруемих речовин) і речовин, вилучених під тиском, в одному і тому ж пристрої для отримання більш широкого асортименту напоїв. Наприклад, в одному і тому ж пристрої з капсули з меленою кавою можна приготувати кави еспресо і капучіно.

Умови впорскування, змішування або змочування справляють істотний вплив на якість готується напою. Залежно від того, використовується речовина, стискувану в капсулі після помелу, або, навпаки, речовина, розчинна або диспергируемое в рідині, наприклад, розчин�і води в капсулі впливає на умови екстракції або змішування, а отже, на кінцеву якість напою.

Тому такий продукт, як каву, повинен розчинятися або діспергироваться швидко і повністю, переважно утворюючи пінку певної консистенції. Для видобутих продуктів, таких як мелену каву, оптимальні умови змочування відрізняються. Продукт повинен бути ретельно змочений, що дозволяє оптимізувати площу дотику води/кава без створення переважних шляхів для проходу води через кавову масу. Створення переважних шляхів проходу через кавову масу може призвести до різкого збільшення тиску, а отже, до занадто швидкого виходу екстракту, незважаючи на недостатнє час екстракції, в результаті чого частина кави належним чином не змочується.

І в документі ЄР 1500358 А1, і в ЕР 1510159 А1 описані капсули для роздачі харчового продукту за рахунок впорскування рідини під тиском в капсулу після приміщення вказаної капсули в ємність пристрою для приготування харчового продукту. Жодна з таких капсул не дозволяє управляти потоком який роздавали напою, так само як не дозволяє управляти тиском усередині відсіку капсули після розкриття капсули.

Існує потреба в капсулі, в котор�управляти таким чином, щоб тиск усередині капсули залишалася на незмінному рівні протягом усього циклу екстракції та/або розчинення, забезпечуючи при цьому належну роздачу продукту.

Розкриття винаходу

Вище поставлені завдання вирішені в цьому винаході за допомогою капсули для роздачі харчового продукту шляхом впорскування текучого середовища під тиском в капсулу, коли вона поміщена в ємність пристрою для приготування харчового продукту, при цьому капсула містить камеру, утворену бічними стінками капсули, гнучкої нижньою стінкою і необов'язковою верхньою стінкою, причому в камері перебуває, щонайменше, один інгредієнт, розчиняється і/або витягають впорскується текучої середовищем і пристосування для роздачі напою, що має, щонайменше, одне роздаткове отвір, що проходить через нижню стінку, відрізняється тим, що пристосування для роздачі напою додатково містить елемент підтримки тиску, що дозволяє підтримувати певний заданий тиск для розчинення і/або екстракції в камері для змішування впорскується текучого середовища з інгредієнтом, причому елемент підтримки тиску містить, щонайменше, один виступ, вирівняний з, по меншій мерего переріз, щонайменше, в той момент, коли текуча середа, впорскується в камеру капсули, притискає нижню мембрану і переміщує мембрану в напрямку засобів підтримки тиску.

Під виразом «вирівняний» розуміється, що вісь симетрії виступу, по суті, вирівняна з центром роздаткового отвори.

За рахунок обмеження, а не повного перекриття випускного отвору капсули забезпечується вихід продукту, одночасно з цим всередині камери підтримується досить високий тиск, що дозволяє здійснювати належне змочування, розчинення, спінювання та/або екстракцію речовини, що знаходиться всередині капсули.

Переважно елемент підтримки тиску є невід'ємним продовженням нижньої стінки капсули. Під продовженням розуміється, що, незважаючи на те, що воно є окремим функціональним елементом капсули, продовження може бути неразъемно формовано разом зі стінками капсули, в особливості з нижньою стінкою капсули, а отже, є конструктивно пов'язаних з останньою.

По одному з конкретних варіантів здійснення винаходу форма радіального перетину, щонайменше, одного виступу на елементі підтримки тиску відрізняється від е підтримки тиску має, в цілому, поздовжній профіль, таким чином, що його радіальне переріз, в цілому, збільшується від вершини до основи.

В останньому випадку, якщо радіальне перетин виступу, в цілому, збільшується від вершини до основи, зазначений виступ переважно, в цілому, може мати одну з наступних форм: напівсферичну усічену напівсферичну, еліптично-параболічну, конусну у вигляді шипа, багатогранну, наприклад чотиригранну, усічену чотиригранну, конусну, усічену конусну, пірамідальну, усічену пірамідальну або комбінацію з них. Зрозуміло, припустимі і інші аналогічні форми за умови дотримання принципу збільшення радіального перетину від вершини до основи.

Подібна форма забезпечує, що продукт, наприклад, кава, витягають і/або розчиняється всередині кавовій камери, може виходити з капсули через роздавальні отвори в нижній стінці капсули, а також, що супровідні отвору не будуть повністю блокуватися відповідними виступами.

Під час екстракції та/або розчинення, по мірі того як впорскується текуча середовище впорскується в камеру капсули, тиск всередині зазначеної камери збільшується, притискаючи нижню стінку капсули в спрямовуючи�лися виступами. Відстань між нижньою мембраною і засобами підтримки тиску, особливо біля основи виступів, вибирається таким чином, щоб при досягненні максимального тиску всередині капсули деформація нижньої мембрани не досягала точки, в якій відбувається блокування роздавальних отворів.

Переважно радіальне переріз біля основи виступів не перевищує діаметра відповідних супровідних отворів, а відстань між зазначеною підставою виступу і нижній мембраною капсули, при максимальній деформації зазначеної нижньої мембрани, становить понад 0.1 мм, більш переважно понад 0.2 мм Відкриту область для виходу продукту можна регулювати з урахуванням в'язкості продукту, а також в залежності від тиску, необхідного для даного виду продукту. Наприклад, тиск можна регулювати для створення такого типу пінки, який воліють споживачі конкретного продукту на основі молока. Наприклад, пінку/емульсію з гладкою кремовою консистенцією, яка складається із дрібних бульбашок в молочній пінці, можна отримувати за рахунок зменшення відкритої площі до відстані переважно менш 1.0 мм.

У будь-якому випадку, якщо радіальне переріз у підстави виступожней мембрани капсули необхідно вибирати таким чином, щоб ні одне з роздавальних отворів мембрани не блокувалося відповідним виступом при досягненні максимальної величини тиску всередині капсули.

За кращого варіанту здійснення цього винаходу елемент підтримки тиску містить, щонайменше, одну подушечку, розташовану поблизу зазначеного, щонайменше, одного виступу, висота зазначеної подушечки менше або дорівнює висоті зазначеного виступу таким чином, щоб у разі переміщення нижньої стінки під дією тиску текучого середовища всередину капсули нижня стінка капсули утримувалася на деякій відстані від підстави виступу, а діаметр зазначеного отвори був більше радіального перетину відповідного йому виступу.

За першим альтернативним варіантом здійснення винаходу зазначене, щонайменше, одне роздаткове отвір попередньо виконується в нижній стінці капсули в момент приміщення капсули в пристрій для використання.

За другим альтернативним варіантом здійснення винаходу зазначене, щонайменше, один отвір створюється в нижній стінці капсули за рахунок:

- локального розчинення нижньої стінки капсули під дією температури впорскування�і, та/або в результаті хімічної реакції між матеріалом нижньої стінки і впорскується рідиною, та/або

- впливу тиску текучого середовища, що знаходиться всередині камери капсули на задану область нижньої стінки, яка попередньо була розірвана, але знаходиться в зімкнутому положенні і відкривається після локальної деформації нижньої стінки, або яка є ослабленою областю нижньої стінки, та/або

- дії механічних засобів, що знаходяться зовні капсули, на нижню стінку капсули.

Короткий опис креслень

Додаткові ознаки і переваги цього винаходу будуть розглянуті і стануть зрозумілі з опису кращих на даний момент варіантів здійснення винаходу, представлених нижче, з посиланням на креслення.

На фіг.1 показаний схематичний вигляд збоку частково в розрізі капсули по винаходу, вміщеній у тримач капсули;

на фіг.2 - схематичний вигляд збоку в розрізі альтернативного варіанту здійснення капсули по фіг.1;

на фіг.3 - схематичний укрупнений вид збоку засобів підтримки тиску по винаходу.

Здійснення винаходу

На фіг.1 зображено перший варіант здійснення винаходу, в якому вико�ерез голку 2 в капсулу після приміщення вказаної капсули в ємність пристрою приготування харчового продукту (на кресленні не показано). Капсула 1 містить камеру 3, утворену бічними стінками 4 капсули, гнучкої нижньою стінкою 5 і верхньою стінкою 6.

В камері 3 знаходиться маса порошкового обсмаженої і меленої кави 7, який отримується за допомогою впорскується під тиском текучого середовища. Маса кави 7 укладена в камері 3 між нижньою стінкою 5 капсули і фільтруючої стінкою 8, яка розташована паралельно, але на деякій відстані знизу верхньої стінки 6 капсули. Подібна фільтруюча стінка 8 має, щонайменше, двома перевагами: вона розбиває струмінь води, що виходить з впорскується голки 2, уповільнюючи швидкість води, а також підтримує порошковий кави 7 в певному спресованому стані таким чином, щоб кавова маса утримувалася разом і так, щоб вода, що впорскується в камеру капсули, не розкидала порошок всередині камери капсули, що вкрай небажано.

Як показано на фіг.1, 1 капсула додатково містить пристосування для роздачі напою з безліччю роздавальних 9 отворів, виконаних у нижній стінці 5.

Капсула додатково містить елемент 10 підтримання тиску, який є частиною нижньої стінки 5, але розташований зовні камери 3.

Зазначений елемент 10 підтримки тиску ѷаходил у відповідний отвір 9 і обмежував його переріз, щонайменше, в той момент, коли впорскується текуча середовище всередині камери 3 капсули притискає нижню мембрану 5 і переміщує зазначену мембрану в напрямку засобів 10 підтримки тиску.

Як зображено на фіг.1, засоби підтримання тиску є продовженням стінок капсули, що перебувають знизу нижньої стінки капсули 5.

Як показано на фіг.1, капсула знаходиться в тримачі 12 капсули. Подібні тримачі добре відомі в даній області техніки і тому в цій заявці більш детально розглядатися не будуть.

Елемент 10 підтримки тиску додатково містить роздавальний отвір у вигляді воронки 13, через який може проходити продукт, що готується всередині камери капсули і роздають через роздавальні отвори 9.

Далі на фіг.2 показаний схематичний вигляд капсули в розрізі. Капсула в представленому вигляді містить чашевидний корпус з бічними стінками 4 і верхнім фланцем 14. На кресленні верхня сторона капсули залишена відкритою, однак вона може бути закрита мембраною або аналогічної стінкою, наприклад, подібно до тієї, що була описана вище з посиланням на фіг.1.

Згідно даного конкретного варіанту здійснення винаходу елемент 10 підтримки та�ения. Зазначена стінка 16 є частиною, що відходить від бічних стінок 4 капсули, і неразъемно формована з ними. Між тим, елемент 10 підтримки тиску може бути окремим елементом, сполученим з капсулою.

Як показано на фіг.2, нижня стінка 5 капсули є гнучкою мембраною, в якій виконано безліч роздавальних отворів 9, аналогічно варіанту, що вже було розглянуте з посиланням на фіг.1. Така мембрана може бути розривною плівкою, сіткою, паперовим фільтром, або вона може бути виготовлена з аналогічного повітро - або водопроникної матеріалу.

Як зазначалося вище з посиланням на фіг.1, виступи 15 мають таку форму і розмір, щоб вони могли входити в отвори 9 в нижній стінці 5 таким чином, щоб кожен виступ 15 перебував у відповідному отворі 9 і обмежував його перетин, щонайменше, в той момент, коли текуча середа, впорскується всередину камери 3 капсули, притискає нижню мембрану 5 і переміщує зазначену мембрану в напрямку засобів 10 підтримки тиску.

В стінці 16 коштів 10 підтримки тиску є роздавальні отвори 17 для виходу продукту, готується всередині капсули, наприклад, в чашку.

Як показано на фіг.2, в капсулі по винаходу н�т продовжувати залишатися повністю відкритими за умови дотримання принципу винаходу, передбачає, щонайменше, часткове обмеження проходу продукту через нижню мембрану 5. Між тим, вкрай бажано, щоб регулювання потоку здійснювалося у відношенні всіх роздавальних отворів 9, наявних у нижній мембрані 5.

На фіг.3 представлений укрупнений, частково схематичний вигляд, на якому показано конструктивне співвідношення між нижньою, гнучкою мембраною 5 капсули 1 і елементом 10 підтримки тиску.

Як можна помітити з фіг.3, нижня мембрана 5 містить безліч роздавальних отворів 9. Відповідно, елемент 10 підтримки тиску містить безліч конусоподібних виступів 11, спрямованих у бік отворів 9.

У варіанті здійснення винаходу по фіг.3 виступи 11, в цілому, мають поздовжній профіль таким чином, щоб їх радіальне переріз, в цілому, збільшувалася від вершини до основи.

При упорскуванні текучого середовища всередину капсули тиск всередині камери капсули збільшується, в результаті чого гнучка нижня мембрана 5 притискається назовні, у напрямку стінки 16 елемента 10 підтримки тиску. Положення деформівного в цей момент мембрани позначено на фіг.3 пунктирною лінією.

Положення гнучкої нижньої мембрани 5 в состбрани, а також в залежності від максимальної величини тиску всередині капсули під час приготування продукту положення деформівного мембрани 5' відповідало положенню, зазначеному пунктиром на фіг.3, тобто щоб виступи 11 частково заповнювали простір, утворене отворами 9, не блокуючи його повністю. У подібному положенні потік вихідного продукту обмежується, дозволяючи тим самим підтримувати тиск всередині камери капсули на достатньому рівні для повноцінної екстракції та/або розчинення. При цьому за рахунок уповільнення потоку з вихідним продуктом також забезпечується хороше змочування інгредієнта або інгредієнтів, що знаходяться всередині капсули.

Положення мембрани 5' відносно стінки 16 коштів підтримки тиску також залежить від розміру і форми виступів 11.

Особливо кращого варіанту здійснення цього винаходу кошти 10 підтримки тиску додатково містять щонайменше одну, а переважно безліч опорних подушечок 18, виступаючих в тому ж самому напрямку, що і виступи 11. Як показано на фіг.3, нижня мембрана 5' капсули в її деформований стан спирається на опорну подушечку, що не дозволяє зазначеної мемменте 10 підтримки тиску. У подібному крайньому положенні мембрана 5' спирається на подушечки 18. Зазначені подушечки переважно знаходяться між виступами, а їх висота не перевищує висоти виступів 11. Як показано на фіг.3, подушечки можуть мати циліндричну форму, проте також припустимі і інші аналогічні форми, наприклад грибоподібна, усічено-конусна, усічено-пірамідальна, кубічна і т. п. або комбінація з них. Подушечки розташовані таким чином, щоб вони не були вирівняні з роздатковими отворами 9 в нижній мембрані 5, 5'.

В якості альтернативи варіанту здійснення винаходу по фіг.3 можна обмежити потік продукту, що виходить через роздавальні отвори в нижній мембрані, іншим чином. В одному випадку, не показаному на кресленнях, у елемента підтримки тиску розглянуті раніше подушечки відсутні.У цьому випадку поздовжній профіль виступів буде аналогічний профілю, показаному на фіг.2: перетин виступів не змінюється від вершини до основи. У цьому випадку регулювання/обмеження потоку продукту, що проходить через роздавальні отвори в капсулі, досягається за рахунок різниці форм радіального перетину у роздавальних отворів і у відповідних їм виступів. Наприклад, якщо раздаточно�і трикутну форму. Оскільки радіальні форми повністю не збігаються, утворюються вертикальні канали, по яких може проходити потік продукту, незважаючи на те, що зазначений потік обмежується таким чином, щоб в камері капсули підтримувалося достатнє внутрішнє тиск.

В ідеалі обмеження потоку по справжньому винаходу повинно здійснюватися таким чином, щоб тиск всередині камери капсули підтримувалося максимально постійним протягом всього часу роздачі продукту.

Слід розуміти, що фахівцям в даній області техніки будуть очевидні різні зміни і модифікації в розглянутих тут кращих на даний момент варіантах здійснення. Подібні зміни та модифікації можуть бути здійснені, не виходячи за обсяг і сутність цього винаходу, а також без применшення передбачуваних переваг. Тому мається на увазі, що подібні зміни та модифікації охоплюються пунктами додається формули винаходу.

1. Капсула (1) для роздачі харчового продукту шляхом впорскування текучого середовища під тиском в капсулу, коли капсула поміщена в ємність пристрою для приготування харчового продукту, при цьому капсула містить камеру (3), обр камері (3) знаходиться, щонайменше, один інгредієнт, розчиняється і/або витягають впорскується текучої середовищем і пристосування для роздачі напою, що має, щонайменше, одне роздаткове отвір (9), що проходить через нижню стінку (5), при цьому пристосування для роздачі напою додатково містить елемент(10, 11, 13, 15, 16) підтримання тиску, виконаний з можливістю підтримання певного заданого тиску для розчинення і/або екстракції в камері для змішування впорскується текучого середовища з інгредієнтом і розташований поруч з гнучкою нижньою стінкою (5), зовні камери (3), причому елемент підтримки тиску містить, щонайменше, один виступ (11, 15), відрізняється тим, що зазначений, щонайменше, один виступ вирівняний з, щонайменше, одним роздатковим отвором (9) таким чином, що він перебуває у відповідному отворі і обмежує його перетин, щонайменше, в той момент, коли текуча середа, впорскується в камеру капсули, тисне на гнучку нижню стінку і переміщує зазначену гнучку нижню стінку (5) в напрямку засобів(10, 11, 13, 15, 16) підтримання тиску.

2. Капсула (1) п. 1, яка відрізняється тим, що елемент(10, 11, 13, 15, 16) підтримання тиску є невід'ємним продов�шою мірою, одного виступу (11, 15) елемента підтримки тиску відрізняється від форми відповідного йому отвори (9).

4. Капсула (1) п. 2, яка відрізняється тим, що форма радіального перетину, щонайменше, одного виступу (11, 15) елемента підтримки тиску відрізняється від форми відповідного йому отвори (9).

5. Капсула (1) по кожному з пп.1-4, відрізняється тим, що, щонайменше, один виступ (11) має, в цілому, такий поздовжній профіль, що його радіальне переріз, в цілому, збільшується від вершини до основи.

6. Капсула по п. 5, що відрізняється тим, що виступ (11, 15) має, в цілому, одну з наступних форм: напівсферичну усічену напівсферичну, еліптично-параболічну, конусну у вигляді шипа, багатогранну, наприклад чотиригранну, усічену чотиригранну, конусну, усічену конусну, пірамідальну, усічену пірамідальну або комбінацію з них.

7. Капсула (1) п. 5, що відрізняється тим, що елемент (10) підтримання тиску містить, щонайменше, один опорний елемент (18), розташований поблизу, щонайменше, одного виступу (11, 15), причому висота зазначеного опорного елемента (18) менше або дорівнює висоті виступу, щоб у разі переміщення нижньої стінки під дією тиску текучого середовища �був більше радіального перетину відповідного йому виступу.

8. Капсула (1) п. 6, відрізняється тим, що елемент (10) підтримання тиску містить, щонайменше, один опорний елемент (18), розташований поблизу, щонайменше, одного виступу (11, 15), причому висота зазначеного опорного елемента (18) менше або дорівнює висоті виступу, щоб у разі переміщення нижньої стінки під дією тиску текучого середовища всередину капсули нижня стінка (5) капсули утримувалася на відстані від підстави виступу, а діаметр отвору був більше радіального перетину відповідного йому виступу.

9. Капсула (1) по кожному з пп.1-4, 6-8, відрізняється тим, що в момент приміщення капсули в пристрій для використання в нижній стінці (5) капсули попередньо виконано, щонайменше, один отвір.

10. Капсула (1) п. 5, що відрізняється тим, що в момент приміщення капсули в пристрій для використання в нижній стінці (5) капсули попередньо виконано, щонайменше, один отвір.

11. Капсула (1) по кожному з пп.1-4, 6-8, відрізняється тим, що, щонайменше, один отвір (9) виконано в нижній стінці (5) капсули за рахунок:
- локального розчинення матеріалу нижньої стінки капсули під дією температури впорскується текучого середовища, коли текуча середовище взаимодействуеѽки і впорскується рідиною, та/або
- впливу тиску текучого середовища, що знаходиться всередині камери капсули на задану область нижньої стінки, яка попередньо була розірвана, але знаходиться в зімкнутому положенні і має можливість відкриття після локальної деформації нижньої стінки, або яка є ослабленою областю нижньої стінки, та/або
- дії механічних засобів, що знаходяться зовні капсули, на нижню стінку капсули.

12. Капсула (1) п. 5, що відрізняється тим, що, щонайменше, один отвір (9) виконано в нижній стінці (5) капсули за рахунок:
- локального розчинення матеріалу нижньої стінки капсули під дією температури впорскується текучого середовища, коли текуча середовище взаємодіє з внутрішньою поверхнею нижньої стінки, та/або в результаті хімічної реакції між матеріалом нижньої стінки і впорскується рідиною, та/або
- впливу тиску текучого середовища, що знаходиться всередині камери капсули на задану область нижньої стінки, яка попередньо була розірвана, але знаходиться в зімкнутому положенні і має можливість відкриття після локальної деформації нижньої стінки, або яка є ослабленою областю нижньої стінки, та/або
- дії механічних засобів, на

 

Схожі патенти:

Капсула, що містить дозу речовини для приготування напою, і спосіб приготування напою з використанням капсули

Капсула, що включає дозу речовини (2) для приготування напою, що містить чашевидний основний корпус (6), утворює вміщає камеру (7) для речовини (2). Основний корпус дозволяє воді і напою протікати через нього тільки після того, як він розірваний або проткнути протикающими засобами. Основний корпус (6) містить нижню стінку (8), утворить дно чаші, і бічну стінку (9), яка триває від свого нижньої ділянки (10), сполученого з нижньою стінкою (8), до верхньої ділянки (11), що обмежує отвір (12) для доступу до вміщує камері (7), що покриває елемент (17), жорстко прикріплений до верхнього ділянки (11) бічної стінки (9) для закривання отвору (12) доступу. Капсула містить удлиняющее засіб (18), яке після підвищення внутрішнього тиску в капсулі (1) дозволяє переміщення нижньої ділянки (10) бічної стінки (9) і з'єднаної з ним нижньої стінки (8) від покриває елемента (17). Група винаходів забезпечує можливість використання капсули в різних типах машин і підвищення надійності за рахунок відсутності деформації дна. 3 н. і 10 з.п. ф-ли, 13 іл.

Порційна капсула і спосіб приготування напою з допомогою порційній капсули

Порційна капсула для приготування напою включає корпус капсули з дном і стороною заповнення. Між дном капсули і стороною заповнення виконано порожній простір для розміщення порошкоподібного або рідкого субстрату напою. Між субстратом напою і дном капсули розташований фільтруючий елемент з нетканого матеріалу, розташований в області дна капсули. Нетканий матеріал, передбачений на дні капсули з можливістю його натягу та/або проколювання проникаючим через дно капсули перфорирующим засобом. Капсула компактна і має просту конструкцію. 2 н. і 27 з.п. ф-ли, 19 іл.

Капсула для сиропу

Винахід відноситься до капсулі для зберігання фіксованої кількості сиропу. Запропонована капсула містить призначений для зберігання фіксованої кількості сиропу корпус, виконаний з формою, що забезпечує його посадку на отвір пляшки з газованою водою. Капсула містить механізм для випуску сиропу в пляшку регульованим способом, при цьому капсула виконана з формою, що забезпечує випуск надлишкового газу в атмосферу. Описаний також спосіб випуску сиропу з капсули в пляшку з газованою водою. Запропонований спосіб включає розміщення капсули на ободі пляшки і вплив на капсулу спрямованої вниз силою і забезпечення можливості випуску надлишкових газів в атмосферу за допомогою зазначеної капсули. 2 н. і 20 з.п. ф-ли, 14 іл.

Картридж і спосіб приготування напоїв

Пристрій відноситься до картриджа. Картридж містить один або більше інгредієнтів напою, причому зазначений картридж містить: впуск для введення водного середовища в картридж, випуск для напою, одержаного із зазначеного одного або більше інгредієнтів напою; і шлях потоку, що зв'язує впуск з випуском; причому картридж додатково містить фільтр (400), розташований на шляху потоку, при цьому фільтр містить безліч отворів, кожне з максимальною площею, на ближній по ходу потоку стороні фільтру; при цьому картридж додатково містить отвір, розташоване по ходу потоку після фільтра і виконане для створення, використання, струменя напою, причому максимальна площа кожного отвору на ближній по ходу потоку поверхні фільтру не більше, ніж в десять разів більше площі зазначеного отвори після фільтра. Діаметр отворів дозволяє пропускати довгасті агломеровані частинки, в результаті чого запобігає блокування отвори, при цьому струмінь молока насичується великою кількістю повітря, що позитивним чином впливає на якість кількість спіненого молока. 4 н. і 15 з.п. ф-ли, 5 іл.

Капсула з фільтром для приготування харчового продукту і спосіб приготування харчового продукту

Капсула для приготування харчового продукту у пристрої, пристосованому для подачі рідини в капсулу, що містить відсік з харчовими інгредієнтами, що змішуються подається з рідиною для приготування харчового продукту, і фільтр, призначений для видалення містяться в рідині забруднень. Фільтр виконаний у вигляді фільтруючого пристосування, що складається з фільтруючої мембрани і випускний стінки, на яку спирається фільтруюча мембрана. У випускний стінці є випускний отвір для рідини, що сполучається з зазначеним відсіком. Капсула містить корпус, що обмежує відсік, і посадочне місце під фільтр для розміщення в ньому фільтруючого пристосування, посадочне місце під фільтр розташоване по потоку перед відсіком. Винахід відноситься також до фільтруючому вузлі. Технічним результатом винаходу є запобігання деформації фільтра в результаті тиску подається в капсулу рідини. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 20 іл.

Порційна капсула для приготування напою з капсулою порційній

Порційна капсула для приготування напою має корпус капсули з дном і стороною заповнення. Між дном капсули і стороною заповнення виконано порожній простір для розміщення порошкоподібного або рідкого субстрату напою. Між субстратом напою і дном капсули розташований фільтруючий елемент. Фільтруючий елемент містить має відкриті пори повсть і/або нетканий матеріал. Повсть та/або нетканий матеріал у зверненої до субстрату напою першої області має середній перший розмір пор, а зверненої до дна капсули другий області має середній другий розмір пір, причому перший розмір пор менше, ніж другий розмір пір. Група винаходів забезпечує приготування напою без пінки. 3 н. і 4 з.п. ф-ли, 4 іл.

Картридж для напою

Винахід відноситься до картриджа для напою, який використовується в системі видачі напою. Картридж містить корпус і розташований всередині корпусу контейнер для розміщення питного текучого речовини і приводиться елемента, приводний отвір, через яке приводить крутний момент передається приводиться елементу, і отвір випуску текучого середовища, через яке текуче речовина може бути видалено з картриджа. Отвір випуску текучого середовища і приводний отвір розміщені на одній і тій же стороні корпусу. Група винаходів забезпечує легку і надійну заміну картриджів в машині. 2 н. і 21 з.п. ф-ли, 5 іл.

Капсули для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів і відповідні машини, що використовують такі капсули

Даний винахід відноситься до капсулі для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів, що містить внутрішній канал вихідного потоку і виконаною з можливістю герметичного ущільнення допомогою ущільнюючого елемента, причому допомогою впорскування води під тиском в капсулу ущільнюючий елемент піднімається, стаючи відокремленим від верхньої частини внутрішнього каналу вихідного потоку, відкриваючи внутрішнє наскрізний отвір внутрішнього каналу вихідного потоку, так що настій або напій назовні проходять через внутрішнє наскрізний отвір. Крім того, даний винахід відноситься до машини для застосування капсули по справжньому винаходу, що містить розміщують кошти для розміщення щонайменше однієї капсули протягом фази розливу і упорскують кошти для впорскування води під тиском в капсулу через бічну стінку капсули з тим, щоб отримати настій або напій, що випливає з капсули через внутрішнє наскрізний отвір капсули. 2 н. і 28 з.п. ф-ли, 23 іл.

Порційна капсула і застосування порційній капсули

Пропонується порційна капсула для приготування напою, що має виконаний по суті у формі усіченого конуса чи циліндра основний елемент, який має порожній простір для розміщення сировини для приготування напоїв, і закриває порожній простір мембрану. При цьому стінний ділянку основного елементу має безліч канавок. Капсула забезпечує омивання сировини для напою по всьому об'єму капсули для підвищення ефективності екстрагування, володіє підвищеною механічною стабільністю, легко відокремлюється від стінки заварювальні камери. 2 н. і 23 з.п. ф-ли, 6 іл.

Капсула для приготування напоїв (варіанти)

Група винаходів відноситься до харчової промисловості. Капсула для приготування напоїв являє собою ссужающийся в напрямку до дна тонкостінний корпус у вигляді склянки, утворює порожнину для розміщення продукту в рідкій формі і має з боку відкритого торця відбортовку для прикріплення кришки з упругодеформируемого плівкового матеріалу. В порожнині корпуса розміщений пробійник у вигляді трубки, розділеного перегородками на порожнини, стінки, обмежує кожну з яких, виконано принаймні один отвір для повідомлення порожнин трубки з порожниною корпусу. На зверненому в бік дна кінці трубки виконано загострення, яке при натисканні на кришку пробиває дно корпусу для зливу в ємність розведеного водою вмісту через отвір в стінці трубки в нижній порожнині. Порожнина трубки на іншому її кінці призначена для введення води. Кінець трубки пробійника з боку кришки виконаний загостреним для прориву кришки при натисканні на корпус і наближення кришки до дна за рахунок деформації стінок і/або дна корпусу і для введення цього загостреного кінця в капсульну машину для подачі води через отвір в стінці трубки в порожнину корпусу. Винаходи забезпечивши�
Up!