Вушко для відкривання банки для напоїв, що має форму крильчатую

 

Область техніки

[0001] Даний винахід в цілому відноситься до вушках для відкривання на ємностях з напоями. Більш конкретно винахід відноситься до широкоформатного вушка для відкривання банки з "крильцями", достатньо широкими для розміщення маркетингових повідомлень або логотипів на обох з їх верхньої та нижньої поверхонь.

ПЕРЕДУМОВИ ДО СТВОРЕННЯ ВИНАХОДУ

[0002] Застосування вушок для відкривання на ємностях різних типів, зокрема на банки для напоїв, добре відомо в даній області. Перші вушка для відкривання на банках з напоями належали до типу вушок для відкривання, які підлягають відокремленню від торця банки та викидання при їх застосуванні та використанні вмісту банки. Було безліч проблем, пов'язаних з цими кільцеподібними вушками, головним чином відомими і описаними в патенті США №3,349,949, виданому на ім'я Cudzik. Кільцеподібні вушка після їх відділення від банки мали тенденцію падати назад у банку, створюючи потенційну небезпеку задухи і травми для людини, що п'є вміст банки. Крім того, відокремлені вушка, потрапляючи після відділення на землю, могли стати причиною серйозних порізів людини, що з'явилася на гострі краї вушка.

[0003] Кольцеви�аким чином, щоб залишатися прикріпленими до торця банки після застосування щоб уникнути нещасних випадків, викликаних відокремлюваними кільцеподібними вушками. Приклад такого неотделяемого вушка для відкривання описаний в патенті США №3,967,752. Невідокремлювані вушка на банках з напоями та інших консервних банках, представлених зараз на ринку, в цілому мають таку ж форму і конструкцію з незначними відхиленнями. Більшість з них мають довгасту, прямокутну форму з вигнутими порушуваних краєм і ріжучим краєм, розташованими над руйнується верхній перемичкою банки, яка може бути зруйнована шляхом підіймання поднимаемого краю та надання ріжучим краєм на перемичку спрямованого вниз тиску. Центральне кріплення у вигляді вушка зі стрижнем на різальному краї дозволяє закріплювати вушко для відкривання до центральної застібці банки. Ця центральна заклепка діє як точка опори і важіль, забезпечуючи ріжучого краю вушка для відкривання достатню спрямоване вниз тиск для руйнування руйнується перемички при відкриванні банки, в той же час дозволяючи вушка залишатися прикріпленим ріжучим краєм до банку після руйнування перемички.

[0004] Маркетинг продуктів, здійснюваний пут, �е виходить з моди десятиліттями. Розміщення реклами на товари і предмети, широко використовуються споживачем, має потенціал досягти максимального числа споживачів і відповідного прибутку у зв'язку з різким підвищенням продажів рекламованих продуктів. Всесвітня популярність напоїв як в банках, так і в пляшках забезпечує чудову можливість для маркетингу продуктів шляхом стратегічного розміщення реклами на цих банках і пляшках для напоїв. Однак розміщена на стінці банки реклама та інші рекламні пропозиції не досить прикметні і тому не дуже приваблюють покупців.

[0005] Реклама, рекламні пропозиції і логотипи, надруковані на зворотній стороні кришки для пляшок, мають обмежений успіх, перш за все із-за того, що кришки для пляшок зазвичай викидають відразу після їх зняття з пляшки, і дуже мало уваги приділяється прочитання друкованого матеріалу, розміщеного на внутрішній стороні кришки для пляшок. Крім того, гострі краї традиційної кришки для пляшки перешкоджають їх збереження в кишені одягу. З іншого боку, торці банки для напою надають ідеальний носій для друку, при розміщенні реклами і информацелей, оскільки споживач повинен подивитися на верхню частину банки, щоб скористатися вушком для відкривання, що теоретично гарантує звернення уваги на повідомлення на вушку для відкривання.

[0006] Недоліком існуючих вушок для відкривання банок є їх невеликий розмір і форма, що не дозволяють розміщувати на них якісь осмислені друковані, тиснені або висічені зображення. Вушко для відкривання згідно з цим винаходу завдяки своїй унікальній крильчатої формі і конструкції долає труднощі з рівня техніки, надаючи вушко для відкривання банки, здатне забезпечити досить велику площу поверхні для розміщення реклами, логотипів або рекламних пропозицій і подібного матеріалу.

КОРОТКИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

[0007] Даний винахід є широкоформатним вушком для відкривання банок, мають крильчатую форму. Завдяки своєму унікальному дизайну, конструкції і дуже помітного розташуванню на верхній частині банки крильчатое вушко для відкривання згідно винаходу передбачає вушко для відкривання банок широкого використання в якості носія і стартового майданчика для осмисленого реклами споживацьки�спілкувань і рекламного матеріалу для їх понесення в маси.

[0008] В зразковому варіанті здійснення цього винаходу вушко для відкривання банки згідно винаходу є безшовним, крильчатим вушком для відкривання з парою крил з обох сторін, при цьому їх найбільш широкі боку охоплюють верхню поверхню банки для напою з одного краю окружності банки. У цьому варіанті здійснення винаходу найширші боку крильчатого вушка проходять паралельно зовнішній кромці торця банки, але значно заглиблені відносно кромки банки, не перешкоджаючи, таким чином, встановлення банок один на одного.

[0009] В зразковому варіанті здійснення винаходу U-образне вигнуте поглиблення в центрі між двома крилами крильчатого вушка піднесено на кілька міліметрів від поверхні торця банки, утворюючи поднимаемий край крильчатого вушка з достатньою площею для розташування на ньому вказівного пальця або середнього пальця, з метою підняття вушка, і мінімізує дискомфорт і ймовірність зламати нігті, існуючі у традиційних вушок для відкривання банок. Легкий вигин поглиблення на поднимаемом краї також виключає необхідність використання при відкриванні банки пристрої для відкривання банок. Додатковим перев�я ніздрі перемичка проходить в вигин і мінімізує кут, на який людина має закинути голову назад, щоб вилити напій в свій рот. У цьому варіанті здійснення крильчатое вушко має ріжучий край, розташований прямо з протилежного боку від поднимаемого краю вушка і знаходиться над руйнується перемичкою банки.

[0010] В зразковому варіанті здійснення цього винаходу ширина крила крильчатого вушка дозволяє друкувати інформацію у вигляді реклами, логотипів, адрес сайтів, мотивуючих повідомлень, правил участі в конкурсах, графічних зображень та іншої подібної інформації для розповсюдження серед споживачів і громадськості в цілому. У цьому варіанті здійснення винаходу крильчатое вушко в залежності від торця конкретної банки, до якого він прикріплений, надає площа приблизно 40-45 мм шириною 20-25 мм висотою для логотипів або повідомлень на обох поверхнях вушка як на нижньому, так і на верхній. У цьому варіанті здійснення винаходу на крилах вушка також можуть бути розміщені лазерні висікання або тиснення.

[0011] У ще одному варіанті здійснення згідно з цим винаходу крильчатое вушко зазвичай може бути відокремлене від банки допомогою трьох повторюваних рухів, спрямованих спецентральной заклепкою. Потім крильчатое вушко легко відокремлюється від ємності і його можна зберегти, залишивши рекламу, логотипи чи інші повідомлення для більш пізнього розгляду або для того, щоб обміняти вушко з рекламою або логотипом на відповідний приз. У цьому варіанті здійснення крильчатого вушка компактний розмір вушка з гладкими краями є привабливим для споживачів і підприємств роздрібної торгівлі завдяки легкості, з якою його можна помістити в кишеню одягу або зберігати в касовому апараті підприємства роздрібної торгівлі.

[0012] У всіх варіантах здійснення крильчатого вушка згідно з цим винаходу зовнішній край крильчатого вушка заглиблений приблизно на 4-6 мм від зовнішнього краю кромки банки, таким чином, щоб вушко не заважало встановленню банок один на одного.

[0013] У наведеному короткому описі винаходу і у всьому описі в цілому варіантом здійснення є приклад або втілення винаходу згідно з його ідеєю, а отже, різні посилання на "зразковий варіант здійснення", "здійснення", "ще один варіант здійснення" або "відповідний варіант здійснення" не обов'язково відносяться до одного і того ж варіанту здійснення винаходу.і характеристика, описані у відповідності з одним варіантом здійснення, відносяться щонайменше до декількох варіантів здійснення, але не обов'язково до всіх варіантів здійснення винаходу. Для подальшої ясності, незважаючи на те, що різні особливості цього винаходу можуть бути описані в контексті одного варіанта здійснення, ці особливості можуть бути надані окремо або в будь-якому відповідному поєднанні. І навпаки, незважаючи на те, що винахід може бути описано у цій заявці в контексті окремих варіантів здійснення, для ясності, винахід може також бути втілено в одному варіанті здійснення.

[0014] В цілому, особливості та переваги різних варіантів здійснення винаходу згідно короткому опису винаходу будуть розглянуті далі і будуть очевидними фахівця в даній області техніки при розгляді додаються графічних матеріалів, докладного опису винаходу і пунктів формули.

КОРОТКИЙ ОПИС ГРАФІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ

[0015] ФІГ. 1 зображує вид зверху крильчатого вушка згідно з цим винаходу.

[0016] ФІГ. 2 зображує вид в перспективі крильчатого вушка згідно з цим винаходу, розташоване�рильчатого вушка, показує форму і розмір вушка і його здатність вміщувати інформацію, зображення або логотип на своїй поверхні.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

[0018] Даний винахід є удосконаленням відомого з рівня техніки вушка для відкривання банок. Вушко для відкривання банок згідно з цим винаходу має широку крильчатую форму, що нагадує в цілому форму летючої миші з розпростертими крилами. Безшовна конструкція крил є приємною з естетичної точки зору і ергономічно-функціональної у використанні в якості вушка для відкривання банок. Широка площа поверхні дозволяє здійснювати друк і відображати рекламу, маркетингові повідомлення, логотипи і інший рекламний матеріал як на верхній, так і нижній поверхнях вушка.

[0019] зокрема, згідно ФІГ. 1 показаний вид зверху крильчатого вушка 10 з зовнішньої сторони банки для ілюстрації загальної крильчатої форми і важливих функціональних елементів, що характеризують це вушко від вушок для відкривання банок з рівня техніки. На цій фігурі можна побачити безшовну крильчатую конструкцію крильчатого вушка 10 для відкривання, що містить праве крило 10А і ліве крило 10 з U-подібним зігнутим углубго вушка 10. Поднимаемий край 10С піднятий на кілька міліметрів від поверхні, дозволяючи вводити будь-який палець для приведення в дію ріжучого краю 10D вушка, прикладивающего спрямоване вниз тиск до руйнується перемичці на торці банки, для відкривання банки при вживанні міститься в ній напою. U-подібний вигнутий поднимаемий край 10С також сконструйований таким чином, щоб пропускати перемичку носа, дозволяючи людині пити безпосередньо з банки, не закидаючи голову назад для виливання напою в свій рот. На цій фігурі, що зображає крильчатое вушко 10 для відкривання, кріпильний стрижень і вушко 10Е розташовані в центрі ріжучого краю 10D для прикріплення крильчатого вушка 10 для відкривання до центральної застібці банки.

[0020] ФІГ. 2 зображує вид в перспективі крильчатого вушка 10, розташованого поверх банки 20 і прикріпленого до центральної застібці на поверхні 20А торця банки допомогою центрального кріпильного стрижня і вушка 10Е крильчатого вушка 10. Відповідний вид на даній фігурі відображає розташування крильчатого вушка 10 таким чином, щоб залишалося достатньо місця між найбільш віддаленими від центру краями крильчатого вушка 10А і 10, і щоб зовнішній �же розташовано таким чином, щоб залишалося достатньо місця між порушуваних краєм 10С крильчатого вушка 10 і кромкою 20 банки для можливості введення будь-якого пальця через піднятий вигнутий поднимаемий край 10С для приведення в дію ріжучого краю 10D і розкриття руйнується перемички 20 В банки.

[0021] ФІГ. 3 зображує вид в перспективі зразкового варіанта здійснення крильчатого вушка 10 для відкривання і його розташування на торці банки 20. Фігура показує реалістичне зображення способу, яким маркетингове повідомлення надруковано на широкому розвороті крил крильчатого вушка для відкривання відповідно до цього винаходу. Фігура показує розмір, ширину і розташування поверх банки 20 крильчатого вушка для відкривання з крилами 10А та 10В і вушком поднимаемого краю 10С, ріжучим краєм 10D і центральним кріпильним стрижнем 10Е. На даній фігурі разрушаемая перемичка банки 20В зображена вже розкритої, демонструє отвір у торці банки з крильчатим вушком для відкривання все ще прикріпленим до отвору банки. Крильчатое вушко для відкривання може бути видалено або перед, або після вживання напою і збережено в кишені для обміну на призи або збереження маркетингового повідомлення.

[0022] Приведенн�ения не слід розглядати як таке, що обсяг цього винаходу. Фахівця в даній області техніки повинно бути зрозуміло і очевидно, що, таким чином, описані варіанти здійснення цього винаходу передбачають подальші модифікації без виходу за рамки ідеї та обсягу винаходу, який визначається наступними пунктами формули.

1. Вушко для відкривання ємності, що містить:
перший виступ, виконаний проходить лінійно від центральної кріпильної заклепки ємності до першої точки, суміжної з окружністю ємності;
другий виступ, виконаний проходить лінійно від центральної кріпильної заклепки ємності до другої точки, суміжної з окружністю ємності;
дугу, виконану проходить від першої точки, суміжної з окружністю ємності, до другої точки, суміжної з окружністю ємності, при цьому дуга має вигнуте поглиблення, розташоване на вершині дуги, при цьому вигнуте поглиблення є піднесеним від поверхні корпусу і містить вигнуту верхню поверхню і вигнуту передню поверхню;
корпус, обмежений першим виступом і другим виступом, при цьому корпус сконструйований для покриття всієї поверхні ємності, яка знаходиться в межах периметра корпусу, при цьому інформація сконфігурована таким чином, щоб її можна б�оверхности, знаходиться в межах периметра корпусу; та
кріплення, прикріплений до корпусу і центральної кріпильної заклепки, при цьому кріплення виконаний таким чином, щоб зафіксувати корпус на ємності, при цьому зігнута верхня поверхня дуги проходить від вершини дуги до кріплення.

2. Вушко по п. 1, яке виконано таким чином, щоб його можна було розташувати поверх ємності, при цьому ємність є банкою для напоїв.

3. Вушко по п. 1, в якому вигнуте поглиблення є U-подібним поглибленням, мають вигнуту зовнішню поверхню.

4. Вушко по п. 1, в якому ширина корпуса становить щонайменше 33 мм.

5. Вушко по п. 1, в якому вигнуте поглиблення є піднесеним від поверхні корпусу.

6. Вушко по п. 1, с якому перша і друга точки розташовані щонайменше на відстані 4 мм від зовнішньої кромки ємності.

7. Вушко по п. 1, яке прикріплене з можливістю видалення ємності допомогою кріплення.

8. Вушко по п. 1, в якому перший виступ і другий виступ містять хорду, що проходить через поверхню ємності.

9. Вушко по п. 1, в якому вигнуте поглиблення сконструйоване таким чином, щоб вміщати перемичку носа, дозволяючи людині пити з ємності, коли корпус з�тавалось місце для встановлення другої ємності поверх першої ємності.

11. Спосіб виготовлення вушок для відкривання ємності, що включає:
виготовлення корпусу вушка для відкривання, при цьому корпус вушка для відкривання містить перший виступ, виконаний проходить лінійно від центральної кріпильної заклепки ємності до першої точки, суміжної з окружністю ємності, при цьому корпус містить другий виступ, виконаний проходить лінійно від центральної кріпильної заклепки ємності до другої точки, суміжної з окружністю ємності, корпус містить дугу, виконану проходить від першої точки, суміжної з окружністю ємності, до другої точки, суміжної з окружністю ємності, при цьому дуга має вигнуте поглиблення, розташоване на вершині дуги, причому вигнуте поглиблення піднесено від поверхні корпусу і містить вигнуту верхню поверхню і вигнуту передню поверхню, при цьому корпус є плоскою поверхнею, обмеженою першим виступом, другим виступом і дугою, і корпус виконаний таким чином, щоб покривати всю поверхню ємності, розташовану в межах периметра корпусу, при цьому корпус складається з безперервної поверхні, що знаходиться в межах периметра корпусу, і вигнута поверхня дуги проходить від вершини дуги до централ�кістки.

12. Спосіб за п. 11, включає з'єднання корпусу з ємністю допомогою кріплення.

13. Спосіб за п. 12, додатково включає відділення корпусу від ємності вздовж осі, що проходить по хорді.

14. Спосіб за п. 11, у якому корпус є вушком для відкривання, виконаним для розташування поверх ємності, при цьому ємність є банкою для напоїв.

15. Спосіб за п. 11, в якому вигнуте поглиблення є U-подібним поглибленням, мають вигнуту зовнішню поверхню.

16. Спосіб за п. 11, в якому ширина корпуса становить щонайменше 33 мм.

17. Спосіб за п. 11, в якому вигнуте поглиблення піднесено від поверхні корпусу.

18. Спосіб за п. 11, в якому перша і друга точки розташовані щонайменше на відстані 4 мм від зовнішньої кромки ємності.

19. Спосіб за п. 11, в якому перший виступ і другий виступ містять хорду, що проходить через поверхню ємності.

20. Спосіб за п. 11, в якому перша точка і друга точка розташовані таким чином, щоб залишалося місце для встановлення другої ємності поверх першої ємності. 

Схожі патенти:

Друкований матеріал з захистом від підробки з термопереводним візерунком, спеціальна фольга для термопереносу і спосіб виготовлення такого матеріалу

Винахід пропонує друкований матеріал з термопереводним візерунком для захисту від підробки, спеціальну фольгу для термопереносу і спосіб виготовлення такого друкованого матеріалу. Спосіб включає наступні етапи: довільного нанесення волокон на фольгу з клеєм для отримання фольги для термопереносу; сканування та отримання інформації, що характеризує довільне розподіл волокон; і зберігання характерною інформації в базі даних комп'ютерної системи запитів для захисту від підробки, з'єднаної з телефонною мережею та/або Інтернетом для публічного ознайомлення і перевірки автентичності. З використанням існуючих засобів і обладнання для термопереноса виробник друкованого матеріалу може виготовляти друкований матеріал з захистом від підробки, має локальний візерунок, за допомогою термопереносу з допомогою фольги для термопереносу. Даний винахід економить величезні інвестиції в спеціальне обладнання, спрощує виробничий процес, підвищує ефективність виробництва, знижує виробничі витрати. Справжній винахід також робить прорив у межі, що стосується "візерунка" в існуючому рівні техніки, і пропонує ще одну нову технічну захід

Захисна плівка або захисна плівка, обладнана системою виявлення маніпуляцій

Винахід відноситься до технології одержання захисних плівок, що наносяться на цінні документи або носії даних. Плівка має наступну конструкцію: a) перший субстрат-носій; b) перший отверждаются опроміненням шар лаку, що містить оптично активну структуру; c) перший металевий шар; d) шар захисного лаку; e) склеювальний шар; f) другий субстрат-носій; g) другий отверждаются опроміненням шар лаку; h) другий металевий шар. При необхідності плівка має шар захисного лаку (i) і клейове покриття (k). При цьому адгезія між шарами g) h) або f) і g) значно менше, ніж адгезія між іншими шарами. Винахід дозволяє виявити маніпуляції, вироблені з об " єктом. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 6 іл.
Винахід відноситься до захисного елементу, який має наступні шари: a) підкладку, b) перший лаковий шар, який містить дифракционно-оптично активну структуру, яка містить голограму, поверхневий рельєф, дифракційну структуру, дифракційну решітку або кинеграмму, c) другий лаковий шар, е) клейове покриття. При цьому при спробі маніпуляції відділяється перший лаковий шар b) від другого лакового шару з) і введена в перший лаковий шар b) оптично активна структура як в першому відокремлений, так і в другому, що залишився на об'єкті, лаковому шарі стає видимою як негатив. Запропонований захисний елемент забезпечує однозначне визначення маніпуляцій з ним. 2 н. і 12 з.п. ф-ли.
Винахід стосується захисного елемента, зокрема, для захисних етикеток або клейких стрічок. Захисний елемент включає наступні шари: a) субстрат-носій; b) відображає шар або шар з високим показником заломлення; c) частковий розділовий шар лаку; d) нанесене на всю поверхню клеящееся проміжне покриття; e) нанесений на всю поверхню шар адгезиву, де клеящееся покриття d) в тих місцях, в яких відсутня розділовий шар лаку c), адгезія шару b) з субстратом-носієм а) порушується, і при спробі маніпуляції через відділення шару b) відокремлюється від субстрату-носія a) у тих областях, в яких відсутня розділовий шар лаку c). Запропонований захисний елемент забезпечує простоту виявлення маніпуляції з ним. 2 н. і 9 з.п. ф-ли.

Спосіб виготовлення етикетки

Винахід відноситься до галузі виготовлення багатошарових виробів і може бути використано, зокрема, для підвищення якості виготовлення об'ємних етикеток

Усадочні етикетки з орієнтованої полістирольної плівки, що включає дрібні частинки каучуку, низький вміст гелю частинок каучуку і блок-сополімери

Винахід відноситься до виробництва усадочних полімерних етикеток, зокрема до отримання композиції плівки

Спосіб виготовлення матеріалу-носія з прихованою ідентифікаційної маркуванням

Винахід відноситься до способу виготовлення матеріалу-носія, щонайменше, з однієї прихованої ідентифікаційної маркуванням

Язичок з опуклими і увігнутими елементами

Винахід відноситься до невідривним язичкам контейнерів для напоїв. Контейнер містить вскриваемий ділянка (20), обмежений, щонайменше частково, борозенкою тендітної насічки (22) на поверхні контейнера. Борозенка тендітної насічки (22) виконана з можливістю розриву за рахунок підйому язичка (26) споживачем. Язичок (26) містить носок (30), відокремлений від підйомного кінця (32) центральним вушком (42). Центральне вушко (42) містить ділянку (44) відгин і сектор (46) заклепки. Сектор (46) заклепки щонайменше частково оточений першим вирізом (48). Центральне вушко (42) також містить ділянку (54) захоплення на підйомному кінці (32) язичка (26). Ділянка (54) захоплення містить суцільну область, утворить інформаційну поверхню (58). У інформаційній поверхні (58) є верхня сторона і протилежна їй нижня сторона. На інформаційній поверхні (58) розташований опуклий елемент (68), утворений шляхом зсуву матеріалу ділянки центрального вушка (42), розташованого на інформаційній поверхні (58), причому опуклий елемент (68) являє собою тактильний знак. Щонайменше частина інформаційної поверхні (58) покрита шаром (138) - носієм пігменту. Язичок щодо винаходу не тільки дозволяє сприймати

Пристрій подвійного відкривання банок з напоєм

Пристрій подвійного відкривання банок з напоєм, кришка яких має висічку, призначену для розриву з утворенням випускного отвору для рідини, що міститься в банку. Розрив висічки здійснюється шляхом повороту вгору головного кільця, встановленого на застібці на кришці. Кришка має щонайменше одну другу висічку, при розриві якої утворюється впускний отвір для повітря і яка обмежує частину кришки, розташовану навпроти відповідних ріжучих молоточків, призначених для розриву другої висічки, який здійснюється шляхом повороту головного кільця вниз у його початкове положення після утворення випускного отвору для рідини. На тій же застібці (5), щодо якої виконується поворот головного кільця (1), встановлений додатковий важіль (6) для розриву висікання або висічок шляхом натискання на нього вниз після повороту головного кільця (1) вгору і розриву висічки (2) випускного отвору для рідини. Додатковий важіль (6) має щонайменше ріжучий молоточок для розриву висікання або висічок. Винахід забезпечує отримання отвори для надходження повітря з мінімальним зусиллям, при цьому виключається можливість випадкового �

Ключ для відкривання або закривання банки

Рішення відноситься до банків, переважно для рідини, наприклад металевим пивних банках, і до ключів для відкривання або закривання банок. Ключ 1 для відкривання і закривання банки 2, що представляє собою деталь, виготовлені штампуванням, має прорізаний сегмент 10 і пробку 7 з порожниною, яка має замок 14, виконаний з опуклим профілем з зовнішньої сторони пробки і фіксує пробку 7 в закритому положенні. Є зазор між замком 14 пробки 7 ключа і краєм відкривається сегмента кришки. Ключ і пробка виконані з однієї цілої штампованої деталі. Ключ 1 має кнопку 3, служить для механічного впливу на ключ, яка виступає за обід кришки банки. Пробка 7 зафіксована в профільному поглибленні кришки банки. Ключ має контактний передній елемент 8, впливає на відкривається сегмент кришки банки і службовець малим плечем важеля, і загнуті елементи 19 кромки ключа, і наскрізний сегмент 20 кнопці ключа. Винахід забезпечує спрощення процесу відкривання банки за рахунок зменшення необхідних маніпуляцій при відкриванні. 11 іл.

Банку з кришкою і ключем для відкривання і закривання банки

Винахід відноситься до ємкостей для рідини, наприклад металевим пивних банках з кришкою і ключем для відкривання і закривання банки. Ключ (1) являє собою отриману штампуванням деталь, що взаємодіє з віссю кришки банки (2). Ключ (1) розташований у профільному поглибленні (17). При відкриванні кришки (5) банки ключ (1) не виходить за обід (11) кришки (5) банки з можливістю повороту в обидві сторони по горизонтальній поверхні при закриванні і відкриванні банки. Ключ (1) включає порожнисту пробку (7). Ключ (1) має загнутий кнопку (3). Кнопка (3) розташована всередині периметра обода (11) над площиною кришки (5), відповідної увазі пробки (7) і формі дна (24). Кнопка (3) загнута паралельно дну (24) порожнини пробки (7) або під невеликим позитивним кутом відносно дна. Винахід забезпечує легке, зручне користування банкою, при цьому не змінюються загальні габарити банки і охороняється ключ від зовнішнього впливу. 10 іл.

Банку з ключем на кришці для відкривання або закривання банки

Винахід відноситься до банків, переважно для рідини, наприклад, металевим пивних банках. Банку з ключем на кришці для відкривання і закривання банки містить ключ, який представляє собою отриману штампуванням деталь, що взаємодіє з віссю кришки банки. Ключ розташований у профільному поглибленні на кришці і виконаний з можливістю повороту в обидві сторони по горизонтальній поверхні при закриванні і відкриванні банки. Ключ включає порожнисту пробку з ущільнювачем. На кришці утворена лінія насічки, що обмежує відкривається сегмент кришки для освіти зрізаної частини кришки. Кришка банки на поверхні забезпечена профільної опуклістю для взаємодії з дном пробки при відкритті сегмента кришки по лінії насічки. Передбачений замок для фіксації пробки в закритому положенні. Для здійснення відкривання і закривання пробки виконаний зазор між ущільнювачем фланця пробки і замком для входження краю кришки банки при її закриванні. Винахід забезпечує спрощення процесу відкривання банки за рахунок зменшення маніпуляцій. 1 з.п ф-ли, 9 іл.

Банку, панель для банки і спосіб виготовлення такої панелі для банки

Винахід відноситься до банку з пристроєм легкого відкривання

Торцева кришка банки з вушком, що мають покращену доступність для захоплення

Винахід відноситься до торцевої кришки для контейнера з напоями
Up!