Черевик з удосконаленим кріпленням підошви і спосіб його виготовлення

 

Пропоноване винахід відноситься до черевиків, призначеним для ходьби або для спортивних змагань, в яких верх черевика є дубльованим в тому сенсі, що він містить зовнішню оболонку і внутрішню оболонку. Такі черевики можуть бути використані в таких областях, як звичайна ходьба, біг по рівнинній або по гірській місцевості, катання на колісній дошці (скейтборді), ігри з м'ячем, лижні гонки по рівнинній місцевості або гірськолижний спорт, скейтборд, снігоступи і т. п.

Для розглянутих варіантів використання кожен черевик повинен, зокрема, мати певну гнучкість і хорошу здатність до амортизації. Ця гнучкість має бути визначена як здатність до точного слідування певних деформацій стопи. Тут мова йде, зокрема, про забезпечення можливості задовільного розгортання стопи в процесі ходьби. Що стосується амортизації, йдеться про можливість зменшення або навіть повного виключення втомних навантажень або травматизму, які можуть бути наслідком упорів, ударів об землю або інших механічних впливів.

Черевик повинен також виконувати різні інші функції, іноді суперечливі, такі, наприклад, як забезпечення уразом, відомий спосіб виготовлення черевиків, показаних на фіг.1 і 2, які складають частину наведених у додатку фігур і про яких буде докладніше сказано далі. У відповідності з цими фігурами черевик 1, представлений в повному або частковому поперечному розрізі, містить зовнішню підошву 2 і 3 верх черевика. Цей верх черевика містить першу оболонку 4 і другу оболонку 5, причому обидві ці оболонки передбачені для того, щоб покривати стопу, безпосередньо або побічно. При цьому перша оболонка 4 пов'язана з першою монтажної устілкою 6 для того, щоб сформувати перший взуттєвої елемент 7. За аналогією друга оболонка 5 пов'язана з другої монтажної устілкою 8 для того, щоб сформувати другий взуттєвої елемент 9, причому цей другий взуттєвої елемент встановлюється всередині першого взуттєвого елемента 7. Цей другий взуттєвої елемент часто являє собою м'яку туфлю. Внаслідок цього монтажні устілки 6 і 8 складають частину внутрішньої підошви 10. Перша оболонка 4 черевика 1 проходить, зокрема, на рівні бічної сторони 11 і серединної сторони 12, а також на рівні істотної частини першої монтажної устілки 6. Така структура є класичною, оскільки перша оболонка 4 приклеюється до мо�я того, щоб витримувати процес монтажу, званий також першим монтажем. Приклеювання здійснюється шляхом затягування оболонки 4 для її притиснення до устілці 6, маючи на увазі, що колодка вставлена у взуттєвій елемент 7. Такий монтаж називають традиційним монтажем на колодці. Це дозволяє надавати достатній тиск в процесі нагрівання клею для того, щоб отримати перший взуттєвої елемент 7. Що стосується другого взуттєвого елемента 9, то він реалізується, наприклад, шляхом з'єднання другий оболонки 5 і другий монтажної устілки 8 допомогою ниткового шва 14. Таке з'єднання називають монтажем strobel. Устілка 8 являє собою гнучку устілку, яка може бути прошита і яку називають устілкою strobel. Альтернативно може бути передбачена лита моноблочна структура або будь-яка еквівалентна структура.

Очевидно, що перший взуттєвої елемент 7 передбачений для того, щоб забезпечувати утримання та стягнення стопи, тоді як другий взуттєвої елемент 9 виконує інші функції, зокрема, надання певного комфорту. Крім того, зазначається, що перший взуттєвої елемент 7 прикріплюється до зовнішньої підошві 2 за допомогою клейового шару 15. У кінцевому рахунку черевик 1, показаний на фіг.1 і 2, набуває�ві двома взуттєвими елементами у відповідності з існуючим рівнем техніки, мають наступний недолік: вони все ж перешкоджають, щонайменше частково, розгортання стопи внаслідок жорсткості першого монтажу, особливо для бігу, і передача опорних зусиль, ударів і інших впливів є дуже інтенсивною. Інакше кажучи, відомим черевиків бракує гнучкості і вони мають недостатню здатність до амортизації, оскільки відігнута частина оболонки 4, пов'язана з клейовим шаром 13, створює надмірну товщину, яка збільшує жорсткість черевика.

Ще одним недоліком є не цілком задовільна теплоізоляція. Дійсно, для важких умов використання, таких, наприклад, як ходьба по глибокому снігу, у користувача можуть замерзати ноги. Це пов'язано з утворенням теплового містка в з'єднанні між верхом черевика і зовнішньої підошвою, причому цей теплової місток створюється в результаті розплющення матеріалу в процесі здійснення операції традиційного монтажу на колодці. Дійсно, у процесі виконання цієї операції необхідно нагрівати і дуже сильно натягувати матеріали, що утворюють оболонку 4.

Ще одним недоліком є складність виготовлення при традиційному монтажі. Дійсно, установка при помощбходимо використовувати потужні і точні верстати з тим, щоб здійснювати натяг на оболонці, її розміщення належним чином та її приклеювання.

Ще одним недоліком, притаманним деяким відомим гнучким черевиків, є мала стабільність положення другого взуттєвого елемента в першому взуттєвому елементі. Виявляється, наприклад, що відступаюче рух стопи тягне за собою небажану зміщення другого взуттєвого елемента відносно першого.

З урахуванням сказаного вище технічне завдання даного винаходу полягає в тому, щоб запропонувати вдосконалений черевик. Зокрема, у пропонованому винаході забезпечується можливість полегшення розгортання стопи в черевику, забезпеченому кількома взуттєвими елементами, і підвищення його здатності до амортизації.

Ще одним завданням є забезпечення утримання одного взуттєвого елемента по відношенню до іншого.

Пропоноване винахід також спрямоване на забезпечення задовільної теплоізоляції, зокрема, у з'єднанні верху черевика і зовнішньої підошви.

Ще одним завданням є спрощення виготовлення черевика і зниження вартості його виробництва.

Для вирішення цих завдань у цьому винаході пропонується черевик, що містить підошву і верх боти�ороной і серединної стороною і проходить по висоті від підошви і до верхнього кінця і цей черевик містить перший взуттєвої елемент, а також другий взуттєвої елемент.

Черевик у відповідності з запропонованим винаходом відрізняється тим, що перший взуттєвої елемент містить першу оболонку і перший чіп типу strobel, причому засіб з'єднання першої оболонки з першої устілкою типу strobel містить нитковий шов, причому другий взуттєвої елемент містить другу оболонку і другу устілку типу strobel, причому засіб з'єднання другий оболонки з другої устілкою типу strobel містить нитковий шов.

Використання зшивання для з'єднання оболонки і устілки типу strobel оберігає структуру цих елементів. Це означає, зокрема, що в загальному випадку в процесі виготовлення оболонки і устілки типу strobel зовсім не витягуються, не стискуються і не пошкоджуються або витягуються, стискаються чи пошкоджуються в дуже незначній мірі. Таким чином, наприклад, товщина оболонки або устілки типу strobel залишається незмінною, або практично незмінною, на всьому їх протязі. Відзначається також, що технологія зшивання здійснюється з використанням устілки типу strobel, яка є більш гнучкою, що не забезпечується при використанні технології склеювання. Дійсно, при використанні технології склеювання монтажна устілка ок устілці, а також для утримання оболонки на місці після її приклеювання. Для черевика у відповідності з запропонованим винаходом ці механічні напруги не мають місця, що робить гнучкість нижній частині верху черевика і/або підошви більш високою, ніж для черевика згідно з існуючим рівнем техніки. Устілки типу strobel, які можуть бути прошиті, виготовляються з гнучких і/або амортизуючих матеріалів. Як наслідок цього, підвищена гнучкість черевика у відповідності з запропонованим винаходом дозволяє забезпечити найкраще розсіювання енергії, пов'язаної з різними імпульсами, ударами і механічними впливами.

Серед випливають з цього переваг слід відзначити найкраще розгортання стопи і, в цілому, поліпшену амортизацію.

Відзначається також задовільна стабільність положення другого взуттєвого елемента всередині першого взуттєвого елемента. Дійсно, технологія зшивання дозволяє використовувати певну підтримку, що в кінцевому рахунку надає точну геометрію взуттєвим елементів. Таким чином, неважко передбачити регулювання без зазорів і без механічних напруг положення другого взуттєвого елемента всередині першого взуттєвого елемента. �тинка.

Черевик у відповідності з запропонованим винаходом має найкращу теплову ізоляцію, зокрема, у з'єднанні верху черевика з зовнішньої підошвою. Наслідком цього є запобігання матеріалів, що утворюють оболонки і/або устілки типу strobel. Це оберігання є наслідком використання технології зшивання. При цьому відсутня необхідність затягувати або нагрівати матеріали. Слід зазначити, що технологія у відповідності з запропонованим винаходом спрощує виготовлення черевика і робить його більш економічним.

Інші характеристики і переваги пропонованого винаходу будуть краще зрозумілі з наведеного нижче опису, в якому даються посилання на які наведені у додатку фігури, які ілюструють як існуючий рівень техніки, так і не є обмежувальними варіанти здійснення пропонованого винаходу, в числі яких:

- Фіг.1 являє собою вид в поперечному розрізі черевика згідно з існуючим рівнем техніки;

- Фіг.2 являє собою частковий збільшений вигляд у розрізі черевика, показаного на фіг.1;

- Фіг.3 являє собою вид в ізометрії зверху передній частині черевика згідно з першим варіантом осуѺазанной на фіг.3, перед тим, як взуттєві елементи будуть приєднані до зовнішньої підошви;

- Фіг.5 являє собою вид в поперечному розрізі, подібний вигляду, показаного на фіг.4, з взуттєвими елементами, вже закріпленими на зовнішній підошві;

- Фіг.6 являє собою частковий збільшений вигляд деталі вигляду, показаного на фіг.5;

- Фіг.7 являє собою вид в ізометрії в розборі черевика, показаного на фіг.3;

- Фіг.8 являє собою вид в ізометрії передній частині черевика згідно з другим варіантом здійснення пропонованого винаходу.

Перший варіант здійснення винаходу, який буде описаний нижче, відноситься, наприклад, до черевиків, призначеним для ходьби по твердій землі або снігу. Однак пропоноване винахід застосовується і до інших областей використання, таким, про яких було сказано вище.

Це перший варіант здійснення буде описаний вище з посиланнями на фіг.3-7.

Як показано на фіг.3, черевик 21, використовуваний для ходьби, призначений для розміщення в ньому стопи користувача. Відомим чином черевик 21 містить зовнішню підошву 22 і верх черевика 23, розташований на цій підошві. Черевик проходить по довжині, уздовж поздовжнього напрямку L, між заднім до бічною стороною 26 і серединної стороною 27.

Як це показано на згаданих вище фігурах, верх 23 черевика містить нижня ділянка 30, призначений для охоплення стопи, а також верхня ділянка 31, призначений для охоплення щиколотки і, в разі необхідності, нижньої частини гомілки. Однак надалі буде показано, що може бути розглянутий верх черевика, що містить тільки його нижній ділянку.

Згідно з першим варіантом черевик 21 проходить по висоті від зовнішньої підошви 22 аж до верхнього кінця 32, тобто аж до вільного кінця верхньої ділянки 31 або верху 23 черевика.

Черевик 21 структурований таким чином, щоб забезпечити можливість задовільного розгортання стопи в процесі ходьби, передачі сенсорної інформації та імпульсів для опори або для сприйняття. Саме тому зовнішня підошва 22 і верх 23 черевика є відносно гнучкими.

Черевик 21 містить також перший пристрій 35 стягування, передбачене для того, щоб стягувати верх черевика оборотним чином. Пристрій 35 не описано докладно, оскільки воно добре відомо фахівця в даній галузі техніки. Проте наголошується, що також в дусі пропонованого винаходу може бути розглянутий варіант реалізації, в якому черевик 21 не �від бічної сторони 26 і аж до серединної боку 27.

Як випливає з фіг.4-6, черевик 21 містить перший взуттєвої елемент 41, а також другий взуттєвої елемент 42. Надалі буде показано, що перший взуттєвої елемент 41 являє собою зовнішній елемент, безпосередньо схильний до впливу можливих контактів з перешкодами. До того ж перший пристрій 35 стягування розташовується на цьому першому взуттєвому елементі 41. При цьому в якості неминучого слідства другий взуттєвої елемент 42 являє собою внутрішній взуттєвої елемент, передбачений для того, щоб бути вставленим у згаданий перший взуттєвої елемент 41.

У відповідності з запропонованим винаходом перший взуттєвої елемент 41 містить першу оболонку 43 і перший чіп 44 типу strobel, причому засіб з'єднання першої оболонки 43 з першої устілкою 44 типу strobel містить нитковий шов 45, і другий взуттєвої елемент містить 42 другу оболонку 46 і другу устілку 47 типу strobel, причому засіб з'єднання другий оболонки 46 з другої устілкою 47 типу strobel містить нитковий шов 48.

Що стосується використовуваних термінів, що традиційно використовується поняття першої та другої устілок 44, 47 типу strobel, що передбачає можливість їх приєднання за допомогою ниткових швів відповідно до оболонкам 43 і про сто першої статті 44 і другий 47 устілках strobel.

В результаті використання ниткового шва 45 між першою оболонкою 43 і першої устілкою 44 типу strobel перший взуттєвої елемент 41 має велику гнучкість. Це означає, що гнучкість цього елементу 41 є більш високою, ніж її гнучкість при використанні традиційної технології збирання за допомогою приклеювання на колодці. Очевидно, що другий взуттєвої елемент 42 також має високу гнучкість, оскільки він також реалізується за допомогою технології, відмінної від складання за допомогою приклеювання на колодці. Внаслідок цього черевик 21 має високу гнучкість, зокрема, на рівні з'єднання між верхом 23 черевика і зовнішньої підошвою 22. З цього випливає, що розгортання стопи в процесі ходіння або бігу виявляється полегшеним.

Згадане вище перевага забезпечується при використанні оболонок 43, 46 в цілому відомої структури. Таким чином, навіть якщо її подання є спрощеним, перша оболонка 43 містить в залежності від різних застосувань один або кілька шарів. Так, наприклад, перша оболонка 43 містить зовнішній шар, серцевину, внутрішній шар і внутрішню підкладку. У тому ж дусі друга оболонка 46 містить один або кілька шарів. Так, наприклад, друга оболонка 46 поєднання двох таких шарів. У тому випадку, коли зшивання реалізується на герметичній мембрані, нитковий шов може бути покритий тим чи іншим речовиною або стрічкою, призначеної для закупорювання отворів, виконаних в процесі прошивання. Зрештою верх 23 черевика містить щонайменше дві оболонки 43, 46, механічні і фізичні властивості яких є різними.

Слід зазначити, що черевик 21 має в своєму складі внутрішню підметку 55, яка містить першу устілку 44 типу strobel і другу устілку 47 типу strobel. Може бути передбачено, щоб внутрішня підошва 55 також додатково містила безпечну в екологічному відношенні устілку, не показану на наведених у додатку фігурах. Зрозуміло, ця устілка буде знаходитися в контакті зі стопою, оскільки вона розташовується всередині другого взуттєвого елемента 42.

Беручи до уваги сукупність утворюючих компонентів, черевик 21 містить повну підошву 56, утворену зовнішньої підошвою 22 і внутрішньої підметкою 55. Оскільки відомо, що при виготовленні першого взуттєвого елемента 41 використовується технологія зшивання, перша устілка 44 типу strobel вибирається досить гнучкою по відношенню до монтажної устілці, що використовується в традиційній тих�повна підошва 56, виконана у відповідності з запропонованим винаходом, виявляється більш гнучкою, ніж повна підошва, виконана у відповідності з існуючим рівнем техніки.

В якості варіанту здійснення, і не обмежувальним чином, гнучкість першої устілки 44 strobel є по суті рівній гнучкості другий устілки 47 strobel. Це означає, що гнучкість першої устілки 44 strobel становить більш або менш 50% від гнучкості другий устілки strobel. Можна стверджувати, що жорсткість першої устілки 44 strobel становить приблизно 50% від жорсткості другий устілки 47 strobel, навіть якщо ці жорсткості є відносно невеликими. Для порівняння, в існуючому рівні техніки при використанні технології склеювання на колодці жорсткість першої монтажної устілки дорівнює або перевищує 150% від жорсткості устілки типу strobel другого взуттєвого елемента.

Для виготовлення черевика 21 згідно з першим варіантом здійснення, як це можна зрозуміти з фіг.4-7, нитковий шов 45, який з'єднує першу оболонку 43 з першої устілкою 44 strobel, проходить по всій протяжності з'єднання оболонки 43 з першої устілкою 44 strobel. Інакше кажучи, нитковий шов 45 робить повний оборот по першій устілці 44 strobel. Це надає першого взуттєвому елементу 4ние клею там, де цей нитковий шов не використовується. У цьому випадку деякі частини взуттєвого елемента 41 є більш гнучкими, ніж інші його частини.

Згідно з тим же принципом нитковий шов 48, який з'єднує другу оболонку 46 з другої устілкою 47 strobel, проходить по всій протяжності з'єднання оболонки 46 з другої устілкою 47 strobel. При цьому нитковий шов 48 робить повний оборот по другій устілці 47 strobel. Таким чином, гнучкість другого взуттєвого елемента 42 виявляється максимально можливої. Тут альтернативним чином може бути передбачений частковий нитковий шов.

Для отримання повністю зібраного черевика 21 необхідно з'єднати верх 23 черевика з зовнішньої підошвою 22. Кажучи більш конкретно, тут перший взуттєвої елемент 41 прикріплюється до зовнішньої підошві 22 шляхом приклеювання за допомогою клейового шару 60.

Слід зазначити, що зовнішня підошва 22 може містити кілька шарів: наприклад, истираемий шар 61, передбачений для безпосереднього входження в контакт з грунтом, а також амортизуючий шар 62, вставлений між истираемим шаром 61 і першим взуттєвим елементом 41. Відомим чином цей истираемий шар 61 містить каучук або будь-який інший матеріал, стійкий до абразиЕпененний етилвінілацетат (EVA), або будь-який інший еквівалентний матеріал. Очевидно, що зовнішня підошва 22 може містити один єдиний шар або, навпаки, три або більше шарів.

Згідно з першим варіантом здійснення зовнішня підошва 22 має крайку 63, розташовану на рівні з'єднання з першим взуттєвим елементом 41 і призначену для того, щоб збільшити поверхню контакту з цим взуттєвим елементом 41. В даному випадку кромка 63 виходить з амортизуючого прошарку 62. Ця кромка 63 виконана суцільною і слід вздовж периферійної частини зовнішньої підошви 22. В якості альтернативи, така кромка може бути розділена на сегменти, тобто не бути безперервною. Однак безперервна кромка збільшує корисну поверхню для приєднання підошви 22 до першого взуттєвому елементу 41. Внаслідок цього клейовий шар 60 проходить уздовж цієї кромки 63 і на верхній частині 64 зовнішньої підошви 22. В результаті клейовий шар 60 проходить на рівні нижньої частини першої устілки 44 strobel і на рівні заснування першої оболонки 43.

Згідно з першим варіантом здійснення пропонованого винаходу другий взуттєвої елемент 42 прикріплюється до першого взуттєвому елементу 41 за допомогою засобу, представленого у формі клейового шару 70. Ћм чином можна передбачити й інші конструкції цього кошти, такі, наприклад, як шари тканини, покриті петлями або гачками. Як це можна бачити на фіг.7, перша устілка 44 strobel являє проходи 73, передбачені для сприяння розміщенню клею, утворює два клейових шару 60 і 70. Ці проходи 73 є тимчасовими, оскільки вони отримані частковими розрізами устілки 44. Однак альтернативним чином можуть бути передбачені постійні проходи, одержувані за допомогою суцільних розрізів. Можна також передбачити вприскування клею через порожнисті голки або використання термопластичного клею. Клейовий шар 70 дозволяє перманентно утримувати взуттєві елементи зафіксованими відносно один одного.

Спосіб виготовлення черевика 21 у підсумку може бути описаний таким чином. Виготовляють перший взуттєвої елемент 41, який містить першу оболонку 43 і перший чіп 44 типу strobel, сполучені між собою шляхом зшивання; виготовляють другий взуттєвої елемент 42, який містить другу оболонку 46 і другу устілку 47 типу strobel, сполучені між собою шляхом зшивання; виготовляють зовнішню підошву 22; з'єднують другий взуттєвої елемент 42 з першим взуттєвим елементом 41 шляхом склеювання і приєднують зовнішню підошву 22 до першого взуттєвому елементу 41 таки�22 була укладена в діапазоні від 50% до 100% від величини, яку вона має на відстані від цього з'єднання.

Дійсно, товщина t1 першої оболонки 43 є по суті постійної, зокрема, уздовж бічної сторони 26 або серединної боку 27. Це особливо справедливо в безпосередній близькості від з'єднання між першою оболонкою 43 і першої монтажної устілкою 44, а також на рівні цього з'єднання, оскільки товщина t1 є по суті постійною. Кажучи іншими словами, товщина t1 є по суті постійної в безпосередній близькості і на рівні периферійної кромки 63 зовнішньої підошви 22. Це пов'язано з тим, що тиск приклеювання першого взуттєвого елемента до підошви 22 є незначним. Матеріали, з яких виготовляються оболонка 43 і перша устілка 44, охороняються у тому сенсі, що їх структура всюди залишається однією і тією ж. Крім того, у пропонованому винаході оболонка не піддається дії розтягуючих напружень для того, щоб бути притиснутим до монтажної устілці.

У чисельному вираженні товщина t1 першої оболонки 43, виміряна на рівні ниткового шва 45, має величину, укладену в діапазоні від 90% до 100% від цієї ж товщини t1, виміряної на рівні вершини 75 кромки 63. Також невелика зміна тоЕобой черевик без пристрою стягування верху черевика, тобто черевик, верх якого є безперервним від однієї сторони 26, 27 до іншого. Іноді спостерігається товщина t1 на рівні ниткового шва 45, має величину в діапазоні від 50% до 100% від цієї ж товщини t1 на рівні вершини 75 кромки 63. Це зміна, також є відносно малим по відношенню до товщини, що спостерігається в традиційному черевику, зібраному за допомогою приклеювання оболонки до монтажної устілці, наголошується в черевиках, більшою мірою адаптованих до звичайній ходьбі або бігу по більш твердих поверхнях. У будь-якому разі збереження всієї товщини t1, або щонайменше значної частини цієї товщини t1, покращує теплову ізоляцію. Ця теплова ізоляція зберігається на рівні з'єднання між оболонкою 43 і підошвою 22. При цьому відпадає необхідність в теплових містках. Таким чином, комфорт черевика 21 виявляється найкращим, особливо при ходінні по снігу.

Сказане вище відноситься до другого взуттєвому елементу 42. Товщина t2 другий оболонки 46 є по суті постійної, зокрема, уздовж бічної сторони 26 або серединної боку 27. У безпосередній близькості від з'єднання між другою оболонкою 46 і другий устілкою 47 типу strobel, а також на рівні цього з'єднання тлизости і на рівні периферійної кромки 63 зовнішньої підошви 22. Крім того, тиск приклеювання другого взуттєвого елемента 42 до першого взуттєвому елементу 41 є незначним і навіть дуже малим. Матеріали, з яких виготовляються оболонка 46 і друга устілка 47, охороняються, причому їх структура всюди залишається однією і тією ж.

Товщина t2 другий оболонки 46, виміряна на рівні ниткового шва 48, має величину в діапазоні від 90% до 100% від тієї ж товщини t2, виміряної на рівні вершини 75 кромки 63. Тут також іноді спостерігається, на рівні ниткового шва 48, товщина t2, має величину в діапазоні від 50% до 100% від тієї ж товщини t2, виміряної на рівні вершини 75 кромки 63.

Для деяких варіантів застосування передбачається, щоб друга оболонка 46 містила шар і/або мембрану, непроникні для води, і щоб друга устілка 47 типу strobel також містила шар і/або мембрану, непроникні для води. Таким чином, у цьому випадку другий взуттєвої елемент 42 являє собою м'яку туфлю, непроникну для води або істотно опірну проникненню води. Бажано передбачити, навіть якщо це не проілюстровано на кресленнях, покриття ниткового шва 48 клейовою стрічкою одночасно на другий оболонці 46 і на другий устілці 47. Ця стрічка обеѵется, ця герметизація може бути забезпечено іншими засобами, такими, наприклад, як безпосереднє нанесення на цей нитковий шов матеріалу покриття або ж установка поверх нього додаткової герметизуючої устілки.

Другий варіант здійснення пропонованого винаходу представлений вище з посиланням на фіг.8. При цьому надалі мова буде йти тільки про відмінності цього другого варіанту від першого.

Згідно з другим варіантом черевик 81 містить зовнішню підошву 82 і верх 83 черевика. В даному випадку специфічною відмінною характеристикою цього черевика є те обставина, що верх 83 черевика є низьким у тому сенсі, що він містить лише нижня ділянка 90 і не містить будь-якого іншого більше високого ділянки. Це означає, що верхній кінець 92 нижньої ділянки 90 розташовується нижче рівня щиколотки в тому випадку, коли користувач надів на свою ногу черевик 81. Внаслідок цього даний черевик краще адаптований для ходьби або бігу.

У будь-якому випадку пропоноване винахід реалізується на основі матеріалів і згідно з технологіями виготовлення, відомими фахівця в даній галузі техніки.

Пропоноване винахід не обмежується прЀавовой захисту наведеної нижче формули винаходу.

Зокрема, може бути передбачено додавання ще одного або декількох взуттєвих елементів. Таким чином, пропонований черевик може містити третій взуттєвої елемент.

Також може бути передбачено залишення вільного простору між двома взуттєвими елементами. Це вільний простір природним чином заповнюється повітрям і служить в якості елемента теплової ізоляції. Альтернативним чином це вільний простір може бути заповнений іншими ізолюючими матеріалами.

1. Черевик (21, 81), що містить підошву (22, 82) і гору (23, 83) черевика, причому черевик (21, 81) в довжину простягається від заднього кінця (24) до переднього кінця (25), в ширину - між бічною стороною (26) і серединної стороною (27) і у висоту - від підошви (22, 82) і до верхнього кінця (32, 92) містить перший взуттєвої елемент (41), а також другий взуттєвої елемент (42), відрізняється тим, що перший взуттєвої елемент (41) містить першу оболонку (43) і першу устілку (44) типу strobel, причому засіб з'єднання цієї першої оболонки (43) з першої устілкою (44) типу strobel містить нитковий шов (45), причому другий взуттєвої елемент (42) містить другу оболонку (46) і другу устілку (47) типу strobel, а засіб з'єднання другий оболонки (46) з другої стелѾрий з'єднує першу оболонку (43) з першої устілкою (44) типу strobel, проходить по всій протяжності з'єднання оболонки (43) з устілкою (44).

3. Черевик (21, 81) по п. 1 або 2, який відрізняється тим, що нитковий шов (48), який з'єднує другу оболонку (46) з другої устілкою (47) типу strobel, проходить по всій протяжності з'єднання оболонки (46) з устілкою (47).

4. Черевик (21, 81) по п. 1, який відрізняється тим, що товщина (t1) першої оболонки (43) є по суті постійної в безпосередній близькості і на рівні з'єднання між цією першої оболонкою (43) і першої устілкою (44) типу strobel.

5. Черевик (21, 81) по п. 1, який відрізняється тим, що товщина (t2) другий оболонки (46) є по суті постійної в безпосередній близькості і на рівні з'єднання між цією другий оболонкою (46) і другий устілкою (47) типу strobel.

6. Черевик (21, 81) по п. 1, який відрізняється тим, що гнучкість першої устілки (44) типу strobel є по суті рівній гнучкості другий устілки (47) типу strobel.

7. Черевик (21, 81) по п. 1, який відрізняється тим, що друга оболонка (46) містить шар і/або мембрану, непроникну для води, причому друга устілка (47) типу strobel також містить шар і/або мембрану, непроникну для води.

8. Черевик (21, 81) по п. 1, який відрізняється тим, що друга устілка (47) типу strobel приєднується до першої устілці (44) типу �ться до зовнішньої підошви (22) за допомогою приклеювання.

10. Спосіб виготовлення черевика (21, 81), відповідно до якого виготовляють перший взуттєвої елемент (41), який містить першу оболонку (43) і першу устілку (44) типу strobel, сполучені між собою шляхом зшивання; виготовляють другий взуттєвої елемент (42), який містить другу оболонку (46) і другу устілку (47) типу strobel, сполучені між собою шляхом зшивання; виготовляють зовнішню підошву (22); з'єднують другий взуттєвої елемент (42) з першим взуттєвим елементом (41) шляхом склеювання і приєднують зовнішню підошву (22) до першого взуттєвому елементу (41) таким чином, щоб товщина (t1) першої оболонки (43) та/або товщина (t2) другий оболонки (46) на рівні з'єднання з підошвою (22) була укладена в діапазоні від 50% до 100% від величини, яку вона представляє на видаленні від цього з'єднання. 

Схожі патенти:

Черевик з поліпшеною підошвою

Черевик (1), що містить зовнішню підошву (2) і халява (3), при цьому підсилюючий шар (2) містить перший шар (15) і підсилює шар (16), причому перший шар (15), що виконує функції амортизатора, розміщений між підсилює шаром (16) і халявою (3). Підсилюючий шар (16) містить першу частину (21) і другу частину (22), пов'язані між собою містком (23), при цьому перша (21) і друга (22) частини скріплені з шаром (15), що виконують функції амортизатора, а місток (23) знаходиться навпроти цього шару (15) і не скріплений з ним. 16 з.п. ф-ли, 12 іл.

Підошва взуття балетної

Винахід відноситься до взуттєвої промисловості, зокрема до конструкції підошви балетного взуття. Відмінною особливістю запропонованої конструкції підошви є те, що вона має зону підскоку і п'ятак, виконані однією деталлю з основною частиною підошви, при цьому зона підскоку має вигляд прямокутника зі сторонами: шириною 0146Д (Д - довжина стопи) і довжиною 0,085 Д, а п'ятак має форму овалу, що повторює форму вертикальної частини носка. Зони підскоку і п'ятака кріпляться клейовим швом. 1 з.п. ф-ли, 2 іл.

Предмет взуття на високому каблуці

Винахід відноситься до предмету взуття на високому каблуці, який містить опорну поверхню для стопи, що включає в себе пальцевої ділянку, фронтальний ділянку для розміщення плеснової частини стопи, середній ділянка, що відповідає розташуванню середній частині стопи, і п'ятковий ділянку, що відповідає розташуванню п'яткової частини стопи, причому передній ділянку опорної поверхні в зоні його переходу в середня ділянка містить дві розташовані на різних відстанях відносно площини опори області: область для обпирання зони стопи під плюснефаланговим суглобом мізинця і область для обпирання зони стопи під плюснефаланговим суглобом великого пальця, причому область для обпирання зони стопи під плюснефаланговим суглобом мізинця піднята щодо області для обпирання зони стопи під плюснефаланговим суглобом великого пальця щонайменше на 5 мм, а поверхня області для обпирання зони стопи під плюснефаланговим суглобом мізинця виконана так, що щонайменше в одній точці дотична до лінії, утвореної її перетином з площиною, паралельною площині, перпендикулярній площині опори і проходить через найбільш віддалені один від одного точки п'яткової � 10°. Технічний результат полягає в забезпеченні перерозподілу навантажень, що діють на різні ділянки опорної поверхні стопи. 1 з.п. ф-ли, 8 іл.

Черевик з удосконаленою підошвою

Винахід відноситься до черевика (1), який містить зовнішню підошву (2), витягнуту в довжину від заднього краю (4) до переднього краю (5), в ширину - між бічною (6) і серединної (7) сторонами, а у висоту - між відкритою поверхнею (8) і сполучної поверхнею (9), причому зовнішня підошва (2) містить серцевину (15) з першого матеріалу, причому серцевина (15) зовнішньої підошви (2) містить пластину (16), яка розмежовує сполучну поверхню (9), а також, щонайменше, один виступ (21-37), який виступає від пластини (16) до відкритої поверхні (8), при цьому зовнішня підошва (2) містить покриття (40) з другого матеріалу, причому покриття (40) частково розмежовує, щонайменше, відкриту поверхню (8) і частково покриває, щонайменше, одну пластину (16) і, щонайменше, один виступ (21-37). Технічний результат полягає в підвищенні механічної міцності підошви. 11 з.п. ф-ли, 10 іл.

Взуття для здоров'я і спосіб її виготовлення

Винахід відноситься до предмету взуття, який содержаит: основну частину черевика, що включає в себе верх черевика, функціонально поєднаний з підошвою, причому основна частина черевика містить передню частину і задню частину; устілку, розташовану всередині верху черевика і має по суті неэластичную п'яткову частину і по суті еластичну носкову частину; і по суті жорстку натискну пластину, що примикає до по суті еластичною носка. Технічний результат полягає в забезпеченні підтримки рівномірного тиску, що чиниться на стопу і вирівнювання ходи. 3 н. і 17 з.п. ф-ли, 14 іл.

Водонепроникна вентильована взуттєва підошва

Винахід відноситься до водонепроникної вентильованим взуттєвої підошви яка складається щонайменше з: опорного елемента (1), виконаного з полімерного матеріалу, який по суті є основною частиною взуттєвої підошви, і включає в себе, щонайменше, ходову поверхню підошви з протектором і бічні частини взуттєвої підошви; щонайменше, одного еластичного елемента (2), виконаного з полімерного матеріалу, розташованого і закріпленого на ходовій поверхні зазначеного опорного елемента (1)принаймні, на частині його протяжності; щонайменше, одного гнучкого перфорованого шару (3), виконаного з полімерного матеріалу, розташованого над зазначеним еластичним елементом (2) і герметично з'єднаний по периметру, по меншій мірі, до бічних частинах зазначеного опорного елемента (1); щонайменше, одного випускного клапана (4), вбудованого в бічну частину зазначеного опорного елемента (1) таким чином, щоб вхідний отвір клапана перебувало під зазначеним гнучким перфорованим шаром (3), а вихідний отвір клапана перебувало зовні взуттєвої підошви; повітропроникною або перфорованої устілки (5), розташованої, щонайменше, над указаннасти взуття, при цьому зберігаючи стійкість до зношування підошви. 14 з.п. ф-ли, 8 іл.

Спосіб оцінки зносостійкості взуттєвих підошовних матеріалів

Винахід відноситься до дослідження опору зносу або стирання твердих матеріалів, а саме взуттєвих підошовних матеріалів
Up!