Продавливаемая упаковка

 

Область техніки

Даний винахід відноситься до продавливаемой упаковці, що містить плівку кроющего матеріалу, яку можна відповідним чином використовувати в першу чергу для пакування лікарських препаратів, таких, як таблетки або капсули, або продуктів харчування, таких як льодяники або шоколад.

Рівень техніки

Однією відомою формою для пакування лікарських засобів та продуктів харчування є продавливаемая упаковка (press-through package, далі «PTP»), яка містить базовий матеріал і покриває матеріал. PTP формують шляхом приготування базового матеріалу, формуемого таким чином, щоб він мав карманообразное поглиблення, шляхом вакуумної формовки або штампування листа пластику, утвореного із смоли на основі полівінілхлориду або смоли на основі поліпропілену, упаковки вмісту в поглиблення, а потім герметизації кромочних секцій, які відокремлені від поглиблення, криючим матеріалом, здатним до термічного склеюванню.

PTP має таку конструкцію, що сила прикладається до укладеного в нього вмісту з зовнішньої сторони базового матеріалу в напрямку кроющего матеріалу, щоб розірвати криючий матеріал і видалити вміст. Тому кроющом продавлювання). Алюмінієва фольга в даний час широко використовується в якості кроющего матеріалу з-за її виключного властивості продавлювання.

Однак з PTP, в яких використані покривні матеріали на основі алюмінієвої фольги, пов'язані наступні проблеми. Зокрема, при викиданні упаковки після вилучення вмісту є кращим, щоб криючий матеріал на основі алюмінієвої фольги, був відділений від матеріалу пластикової основи, з точки зору сучасного повторного використання ресурсів, але це потребує значних зусиль і фізично складно виконати. При термічної утилізації, як такий, при великій теплотворності алюмінієва фольга призводить до пошкодження печей спалювання та інтеграції в розплавленому стані, що знижує таким чином ефективність спалювання. На додаток, виробництво алюмінію вимагає великої кількості електроенергії і пов'язане з проблемами витрат, а також з забрудненнями навколишнього середовища відходами, що включають в себе CO2. У місцях здійснення пакування із проштовхуванням майже всі відділення пакувальників проводить намотування кроющего матеріалу на основі алюмінієвої фольги вручну і це підвищує навантаження на робітників з-за ма�були запропоновані різні типи плівок пластикового кроющего матеріалу, таких як покривні матеріали PTP, які не використовують алюмінієву фольгу (див. Патентні документи 1-4).

Патентний документ 1 описує лист кроющего матеріалу PTP, що містить 5-250 масових часток неорганічного наповнювача щодо 100 масових часток смоли, такий як поліолефін, поліефір, полівінілхлорид, полістирол або сополімер стиролу, що призводить до зниження межі міцності на розрив плівки на основі смоли і прояву задовільних властивостей продавлювання.

У Патентному документі 2 описаний криючий матеріал РТР, що має шар плівки смоли, утворений з боку аркуша на основі поліпропілену, що містить неорганічний порошок.

У Патентному документі 3 описана плівка кроющего матеріалу РТР, що володіє властивостями продавлювання внаслідок забезпечення незліченних рисок на поверхні пластикової плівки, які пронизують її наскрізь, і наявності захисного шару у плівки кроющего матеріалу РТР, утвореного смоляним покриттям, для захисту рисок, а також застосування РТР.

У Патентному документі 4 описана плівка, що містить одноосно-витягнуту каніфоль, таку як звичайний полістирол, і РТР, в якій напрям одновісного витягування і напрямок довго�ериал виконують з витягнутою плівки, включає термполастичную смолу, і з неорганічного наповнювача.

Перелік цитованої літератури

Патентна література

[Патентний документ 1] Японська нерассмотренная патентна заявка HEI No. 10-101133

[Патентний документ 2] Японська нерассмотренная патентна заявка HEI. No. 09-57920

[Патентний документ 3] Японська нерассмотренная патентна заявка HEI. No. 06-39015

[Патентний документ 4] Японська розглянута публікація заявки на корисну модель No SHO. 54-11258

[Патентний документ 5] 10-101132 А, 21.04.1998

Короткий виклад суті винаходу

До речі, в останні роки були підвищені вимоги для друку на РТР-упаковках для лікарських засобів, для друку різних типів інформації, такої як стандартні позначення, які вказують на логотипи найменування продуктів або способи їх використання, а також на коди продуктів, націлені на запобігання лікарських помилок або на забезпечення контролепридатності, інформації про терміни придатності, серійних номерах, кількостях і т. п., або для друку штрих-кодів, що містять таку інформацію. Оскільки лікарські РТР-упаковки, як правило, малі і інформація про них повинна бути надрукована на вузьких обмежених просторах на � високої доступності надрукованого.

Лист кроющего матеріалу РТР, описаний у Патентному документі 1, містить велику кількість неорганічного наповнювача в смолі і тому поверхня є шорсткою, що призводить до розпливчастої друку при спробі друкування на аркуші кроющего матеріалу. Таким чином, при розпливчатою друку на аркуші кроющего матеріалу віддрукована інформація буває утруднена для читання або вона може бути нерозбірливим. Крім того, велика кількість доданого неорганічного наповнювача привносить постійну можливість осипання наповнювача з листа кроющего матеріалу, а також ризик забруднення вмісту лікарського засобу або продукту харчування.

Лист, описаний у Патентному документі 2, сконструйований для поліпшення чіткості друку шляхом забезпечення плівки смоли на поверхні аркуша на основі поліпропілену, що містить неорганічний порошок. Однак ламінування шару плівки смоли призводить до підвищення міцності кроющего матеріалу і до зниження властивостей продавлювання. При зниженні товщини шару плівки смоли для мінімізації цієї проблеми зниження шорсткість поверхні стає недостатньою, що робить неможливим відповідно поліпшити читаність друку. Тому�необхідність ламінування шару плівки смоли підвищує вартість виробництва.

Плівка, описана в Патентному документі 3, має ламінований захисний шар для запобігання виникнення точкових отворів, спричинених ризиками, які нанесені для забезпечення властивості продавлювання, і властивість продавлювання стає неналежним з-за товщини захисного шару, як і у випадку Патентного документа 2. Для нього також передбачена можливість для удосконалення з-за недостатньої доступності друку, викликаної шорсткою поверхнею рисок, і високої вартості виробництва.

З одного боку, плівка кроющего матеріалу PTP повинна володіти винятковими властивостями продавлювання, з точки зору простоти вилучення вмісту, але з іншого боку вона також повинна володіти міцністю, здатною витримувати різні навантаження, яким вона піддається в процесі виготовлення PTP. Зокрема, плівка кроющего матеріалу PTP піддається великій кількості етапів обробки, включаючи герметизацію з базовим матеріалом, включаючи етап формування плівки, етап розрізання, етап друку, етап покриття герметизуючим речовиною і етап герметизації на базовому матеріалі, і він повинен володіти достатньою міцністю на розтяг, щоб витримувати навантаження, та�ентних документах 1-3, демонструють властивість продавлювання при додаванні неорганічного наповнювача або неорганічного порошку або забезпечення рисок для полегшення розриву, їх міцність на розтяг також знижується і тому в ході етапів обробки виникають проблеми, такі як розрив плівки.

Плівка, описана в Патентному документі 4, являє собою плівку, що має смолу, таку як звичайний полістирол, витягнутий по одноосному напрямку, але, для забезпечення властивості продавлювання ніяких спеціальних модифікацій не передбачено і властивість продавлювання таким чином погіршується і її також стає легко відірвати в напрямку, паралельному напрямку витягування, і вона має схильність до легкого виявлення напрямку, за яким плівка рветься, що таким чином призводить до створення необхідних обмежень для форми вмісту, а також напрямки, за яким плівка кроющего матеріалу і базовий матеріал з'єднуються один з одним.

Цей винахід було реалізовано у світлі цих обставин і його завданням є забезпечення PTP, яка має пластикову плівку кроющего матеріалу, яка є вкрай легкої порівняно з традиційними криюче матеріалами на �знения вмісту і яка проявляє виняткову властивість продавлювання і читаності друку і яка також демонструє виняткові властивості обробки, звук вилучення таблетки і стабільність термічного склеювання.

В результаті дуже ретельних досліджень, спрямованих на вирішення проблем, згаданих вище, автори цього винаходу виявили, що проблеми можуть бути вирішені, якщо в якості кроющего матеріалу для PTP використовують плівку, що містить витягиваемую термопластическую смолу, що містить невелику кількість або не містить ніяких неорганічних частинок, і внаслідок цього винахід виконується.

Зокрема, даний винахід забезпечує наступну плівку кроющего матеріалу для PTP.

(1) Продавливаемая упаковка, що містить криючий матеріал, що складається з витягнутою плівки, що включає в себе, щонайменше, один шар, причому шар, що містить термопластическую смолу, включає в себе, щонайменше, одне з'єднання, обраний із групи, що складається з смол-сополімерів стиролу і акрилової кислоти, смол-сополімерів стиролу і метакрилової кислоти, смол-сополімерів стиролу і малеїнового ангідриду і смол-терполимеров, що містять одну з цих трьох смол-сопоельно 100 масових часток термопластичної смоли.

(2) Продавливаемая упаковка по п. (1), в якій витягнута плівка має величину 0,2-4,0 МПа для максимального значення ориентационного напруги, виміряного при температурі 20°C вище, ніж температура розм'якшення по Віка для термопластичної смоли, в машинному напрямку (MD) або в поперечному напрямку (TD) плівки.

(3) Продавливаемая упаковка по п.(1), в якій витягнута плівка має величину 0,2-4,0 МПа для максимального значення ориентационного напруги, виміряного при температурі 20°C вище, ніж температура розм'якшення по Віка для термопластичної смоли, як в машинному напрямку (MD), так і в поперечному напрямку (TD) плівки.

(4) Продавливаемая упаковка по кожному з пп.(1)-(3), в якій середній розмір частинок неорганічного наповнювача становить 1-10 мкм.

(5) Продавливаемая упаковка по кожному з пп.(1)-(4), в якій неорганічний наповнювач являє собою аморфний алюмосилікат.

(6) Продавливаемая упаковка по кожному з пп.(1)-(5), в якій витягнута плівка володіє міцністю на проколювання 1-5 Н.

(7) Продавливаемая упаковка по кожному з пп.(1)-(6), в якій витягнута плівка має товщину 5-30 мкм.

(8) Продавливаемая упаковка по кожному з пп.(1)-(7), в якій витян�оющий матеріал, використовується для PTP згідно винаходу, складається з пластикової плівки, що володіє низьким вмістом або не містить ніякого неорганічного матеріалу, і отже, він фактично не представляє ніякого ризику забруднення вмісту внаслідок осипання неорганічного наповнювача, і при його використанні разом з пластиковим базовим матеріалом на основі PTP його відділення при утилізації після використання полегшується або навіть у разі його термічної утилізації не виникає нічого, що могло б завдати шкоди для печі спалювання, вміст залишків, що залишаються після спалювання, є низьким і утилізація відходів є сприятливим для навколишнього середовища. На додаток, оскільки криючий матеріал володіє винятковою властивістю продавлювання, його використання дозволяє здійснювати виготовлення PTP з вмістом, зручним у використанні. Крім того, оскільки поверхня кроющего матеріалу може володіти низькою шорсткістю, стає можливим досягати чіткої печатки з відмінною читаністю.

На додаток, криючий матеріал має «грюкання» звук витягу, який виникає при отриманні таблеток (вмісту) (тут і далі це буде називатися «звуком �ествами, включають легке підтвердження відкриття не тільки візуально і на дотик, але також і аудіально, забезпечуючи впевненість в тому, що упаковка була розкрита в перший раз, відмінності між упаковками можна визначати не тільки за їх конструкції, але також і на слух, і це є не тільки функцією простої упаковки, а також допускає приємні відчуття від самого відкриття і також може мати ефект запобігання старечого недоумства.

Більш того, в ході термічного склеювання з базовим матеріалом, що криє матеріал придатний для стабільного термічного склеювання, яке не виробляє такої деформації, як утворення складок в плівці кроющего матеріалу, і упаковка може бути естетичною.

Короткий опис креслень

Фіг.1 являє собою вид поперечного перерізу, що показує варіант втілення PTP згідно винаходу, що містить плівку кроющего матеріалу.

Фіг.2 являє собою вид поперечного перерізу, що показує варіант втілення PTP згідно винаходу, що містить багатошарову плівку кроющего матеріалу.

Фіг.3 являє собою вид поперечного перерізу, що показує варіант втілення PTP згідно винаходу, що містить плівку кроющего матеріалу, пр�ощения винаходу далі будуть роз'яснені докладно з посиланням на додані креслення. Упаковка згідно винаходу призначена для пакування вмісту, що являє собою лікарські засоби, такі як таблетки або капсули, або продукти харчування, такі як льодяники або шоколад, але такі приклади мають на увазі пакування таблеток. Однак винахід не обмежена прикладами, наведеними нижче.

PTP 10, показана на Фіг.1, містить базовий матеріал 1 і плівку кроющего матеріалу 4A, і таблетки 2 упаковані в карманоподібні поглиблення 1a, утворені в базовому матеріалі 1. Шар 3 герметизації, що складається з термосклеивающего речовини, утворений між базовим матеріалом 1 і плівкою 4А кроющего матеріалу, і шар 3 герметизації пов'язує кромочную секцію 1b базового матеріалу 1 з поверхнею FI плівки 4A кроющего матеріалу. Секція 5 друку, такий як логотип найменування товару, утворена на поверхні F2 на стороні плівки 4А кроющего матеріалу, протилежній стороні 1 базового матеріалу, а лакований шар 6 OP (Over Print, зовнішньої друку) сформовано таким чином, щоб він покривав всю поверхню F2 для захисту видрукуваної секції 5.

Плівка 4A кроющего матеріалу складається з витягнутою плівки, що містить термопластичні смоли, що включають в себе, по меньшеЕополимеров стиролу і метакрилової кислоти смол-сополімерів стиролу і малеїнового ангідриду і смол-терполимеров, що містять одну з цих трьох смол-кополімерів і компонент складного ефіру.

Компонент складного ефіру смоли терполімери може представляти собою метилакрилат, этилакрилат, пропилакрилат, бутилакрилат, гексилакрилат, циклогексилакрилат, метилметакрилат, этилметакрилат, пропилметакрилат, бутилметакрилат, гексилметакрилат, циклогексилметакрилат і т. п. Ці компоненти складних ефірів ефективні для підвищення термостабільності смоли при додатку безперервного нагрівання, наприклад, в ході етапів плавлення з допомогою екструдера.

Є кращим, щоб кожен стирольний компонент смоли на основі сополимера стиролу був присутній в кількості 70-97 вага.% (мас.%), а більш переважно 75-95 вагу.%, виходячи із загальної кількості компонентів смоли, які складають смолу-сополімер на основі стиролу. Якщо кількість стирольного компонента становить не більш як 97 мас.%, то буде не тільки покращено властивість продавлювання, але і буде підвищена термостійкість смоли і з'явиться можливість здійснити стабільне виробництво в ході виробництва PTP без деформації плівки кроющего матеріалу в ході термічної склейки з базовѸрование витягивающейся плівки при виробництві плівки кроющего матеріалу і стає можливим досягати як жорсткості, так і властивості продавлювання. Смоли-сополімери стиролу і метакрилової кислоти і смоли-терполимери, містять смолу-сополімер стиролу і метакрилової кислоти з компонентом складного ефіру є переважними для полегшення витягування і зміцнення утворюваної плівки. Термін «смола-сополімер на основі стиролу» означає смолу-сополімер, має стирольний компонент у кількості понад 50 мас.% незалежно від числа типів компонентів смоли-сополимера.

У вищезгаданій терполімерной смолі є кращим, щоб зміст компонента складного ефіру становило 2-20 вагу.%, а більш переважно 2-10 вагу.%, виходячи із загального змісту потрійних компонентів, включаючи інший компонент смоли-сополимера. Якщо вміст компонента складного ефіру становить не більше 20 вагу.%, то баланс між термостійкістю і жорсткістю буде підвищений і стане можливим стабілізувати придатність обробки в ході виконання етапів виробництва PTP. Також, якщо вміст компонента складного ефіру становить 2 вагу.% або більше, термостабільність в ході обробки плавленням підвищується і запобігається оползаніе гелю, стає можливим виконання стабільної екструзії/формування витягива на основі стиролу, придатна для використання в цьому варіанті втілення, володіла підвищеною стабільністю в ході формування витягивающейся плівки (відсутність утворення шийки, стабільна вихідна позиція зміцнення, слабкі нерегулярності товщини щоб уникнути проблем, пов'язаних із практичним застосуванням (як правило, R < 10 мкм) і володіла опором до ударів, коли вона піддається ударам в ході реактивації, після припинення або під час перфорірованія на етапі упаковування, на різних подальших етапах аж до упаковування з продавлювання. Для поліпшення цих властивостей є кращим додавати, щонайменше, один компонент, вибраний з ударостійкого полістиролу (high impact polystyrene, HIPS), стирол-спряжених кополімерів дієнів і гідрованих стирол-спряжених кополімерів дієнів при вмісті 0,5-80 вагу.%. Більш бажаним є, щоб їх вміст становив 1,0-45 вагу.% і ще більш переважно 1,0-30 вагу.%. Вміст 0,5 мас.% або більше, буде підвищувати стабільність зміцнення і ударостійкість, тоді як вміст не більше 80 вага.% буде зберігати властивість продавлювання і твердість плівки.

Склад смоли, використовуваний для формування плівки 4A кроющего матеріалу�одавливания може проявлятися без додавання неорганічного наповнювача, міцність на проколювання може бути знижена і властивість продавлювання може регулюватися вмістом неорганічного наповнювача в залежності від переваги для використання при виштовхуванні вмісту, беручи до уваги те, що користувачі PTP не обмежуються здоровими індивідуумами, але також включають літніх людей і дітей з недостатньою фізичною силою. Вміст неорганічного наповнювача становить менше 5 масових часток щодо 100 масових часток термопластичної смоли. Вміст неорганічного наповнювача, рівну 5 масових часток або більше, буде підвищувати шорсткість поверхні плівки і послаблювати чіткість друку. З точки зору властивості продавлювання та ризику осипання, є кращим, щоб вміст неорганічного наповнювача становило менше 3 масових часток, а більш переважно не більше 2 масових часток, щодо 100 масових часток термопластичної смоли.

Використовуваний неорганічний наповнювач може представляти собою аморфний алюмосилікат, оксид кремнію, оксид алюмінію, тальк, каолін, слюду, волластоном, глину, карбонат кальцію, азбест, скловолокно, сульфат алюмінію і т. п. Аморфний алюмосилікат є прЕпениванием в плівці, викликаних зміною тиску під час екструзії плівки.

Середній розмір частинок неорганічного наповнювача становить переважно 1-10 мкм, а більш переважно 3-7 мкм. Середній розмір часток не більш 10 мкм буде знижувати шорсткість поверхні плівки і допускати чіткий друк на плівці, тоді як середній розмір частинок, щонайменше, 1 мкм буде полегшувати регулювання властивості продавлювання з невеликим вмістом. Поняття «середній розмір часток», згадуване в цьому документі, являє собою величину, виміряну методом лічильника Культера.

Плівка 4A кроющего матеріалу повинна являти собою витягнуту плівку. Як було згадано вище, плівка 4A кроющего матеріалу піддається впливу великої зусилля розтягування, чинного на плівку в ході виконання етапів обробки, до тих пір, поки вона не буде готова для використання, і тому вона повинна володіти міцністю на розтяг, при якій вона могла б витримати цю обробку. Орієнтація витягування плівки термопластичної смоли буде істотно підвищувати міцність на розтяг в напрямку витягування, але підвищення міцності на проколювання буде відбуватися відносно слабко. Следоватоли або додавання неорганічного наповнювача, при наявності витягнутої плівки стає можливим надати їй таку міцність на розтяг, щоб вона була здатна витримати обробку. Тобто в плівці кроющего матеріалу PTP, в якому використана невитянутая плівка, необхідно додавати велику кількість неорганічного наповнювача або створювати мітки для досягнення міцності на проколювання, для досягнення задовільного властивості продавлювання, тому міцність на розтяг знижується і придатність обробці стає неналежною. При зниженні товщини плівки для поліпшення цієї ситуації властивість продавлювання послаблюється. Однак при наявності витягнутої плівки згідно з цим варіантом втілення стає можливим отримувати більш тонку плівку кроющего матеріалу PTP, що володіє задовільним властивістю продавлювання і міцністю на розтяг, при якій вона може витримати обробку.

Одноосная витягивающаяся плівка легко рветься в напрямку, паралельному напрямку витягування, і схильна до наявності властивостей спрямованості для розриву плівки, тому необхідно враховувати форму вмісту і напрямок витягування плівки кроющего матеріалу. Наприклад, вміст стане легше витягувати, якщо �ьни. З іншого боку, оскільки двуосная витягнута плівка володіє слабким властивість спрямованості для утворення розриву, двуосная витягнута плівка є прийнятнішою для використання в даному варіанті втілення.

Максимальне значення ориентационного напруги (orientation release stress, тут і далі також званого «ORS») при температурі 20°C вище, ніж температура розм'якшення по Віка для термопластичної смоли, використовуваної в плівці згідно з цим варіантом втілення, в будь-якому з напрямків або у кожному з них, в машинному напрямку (MD) і в поперечному напрямку (TD) переважно становить 0,2-4,0 МПа, а більші значення як в MD, так і у TD складають 0,2-4,0 МПа, ще більш переважно 0,3-3,0 МПа і найбільш переважно 0,3-2,0 МПа.

Максимальне значення ориентационного напруги (ORS) є показником, що відображає міцність для орієнтації витягування плівки, і є характеристичним значенням, визначеним ступенем витяжки і температурою після екструзії плівки. Взагалі кажучи, коли ступінь витягування підвищена (або знижена) при постійних умовах температури витягування, ORS має схильність до підвищення (або зниження) і міцність вишена (або знижена) при постійних умовах температури витягування, ORS схильна до того, щоб бути нижче (чи вище), а міцність на розтяг в цьому напрямку схильна до того, щоб бути нижче (чи вище). Переважний діапазон для ORS ставлять виходячи з цієї характеристики, внаслідок чого виходить плівка з необхідною міцністю на розтяг. Якщо ORS в кожному напрямку становить 0,2 МПа або більше таких проблем, як розрив або руйнування, у ході виконання етапів пакування із проштовхуванням можна уникнути, і пакування може бути виконано при високій швидкості, тоді як, якщо ORS в кожному напрямку становить не більше 4,0 МПа, задовільні властивості перфорірованія і відрізання можуть бути досягнуті після термічного склеювання з базовим матеріалом в ході створення упаковки з продавлювання, освіта задирок або втрата волокон на обрізаних краях можуть бути стримані, і властивість продавлювання також стає задовільним.

Є кращим, щоб співвідношення ORS в MD і TD становило 0,1-40, більш переважно 0,2-15 і ще більш переважно 0,5-2,0 щоб уникнути таких проблем, як розрив або руйнування в ході етапів пакування із проштовхуванням і з точки зору властивості продавлювання і звуку вилучення таблетки.

Ті�вая навантаження складає 50 М, а швидкість підвищення температури становить 50°C/ч. При використанні в плівці згідно з цим варіантом втілення змішаної смоли, яка містить кілька термопластичних смол, ця температура називається температурою розм'якшення по Віка смоли змішаного складу. Також, коли плівка кроющего матеріалу згідно з цим варіантом втілення являє собою багатошарову витягнуту плівку, розглядають загальну товщину тільки верств смоли, що містять термопластическую смолу, використовувану в плівці згідно з цим варіантом втілення, і температура розм'якшення по Віка являє собою загальну суму значень кожної з температур розм'якшення по Віка, помножених на рівень товщини кожного шару, де за загальну товщину тільки цих верств беруть 1.

Є кращим, щоб температура розм'якшення по Віка складу смоли для цього варіанту втілення становила 80°C або вище, ще більш переважно, 95°C або вище і найбільш переважно 110°C або вище, з точки зору здійснення стабільного термічного склеювання без утворення деформації, такий як зморщування плівки кроющего матеріалу в ході її термічного склеювання з базовим матеріалом.

Є предпочтитель�ие 1-5 Н в якості виміряної шляхом випробування на міцність на проколювання згідно JIS Z1707. Якщо міцність на проколювання становить щонайменше 1 М, міцність буде придатною і покриває матеріал у ході використання PTP може рватися виключно рідко і випадково. Якщо міцність на проколювання становить не більше 5 М, плівка стане легко рветься і буде демонструвати належну властивість продавлювання. Беручи до уваги випадки, коли користувачем PTP є літня людина або дитина, у якого мало сил, є кращим, щоб міцність на проколювання становила 1-3 Н.

Є кращим, щоб товщина плівки згідно з цим варіантом втілення становила 5-30 мкм. Товщина-5 мкм або більше призведе до належної міцності плівки в діапазоні максимального значення релаксації напружень і вона буде легше демонструвати міцність на розтяг, завдяки якій вона зможе витримати етапи обробки, тоді як товщина не більше 30 мкм буде легше демонструвати відповідне властивість продавлювання в діапазоні вищезазначеного вмісту неорганічного наповнювача.

Типовим прикладом способу виробництва витягнутої плівки згідно з цим варіантом втілення є спосіб, у якому термопластическую смолу (смолу, має державному стані з допомогою шнекового екструдера і т. п. і формують з неї лист з використанням Т-подібної екструзійної головки і з подальшим впливом на зонах розтягнення шляхом роликового витягування або витягування на рамі, причому за способом двовісного витягування на рамі слід роликове витягування або спосіб витягування шляхом роздування. Є кращим, щоб ступінь витягування на даному етапі була дорівнює 5-10 на кожному напрямку витягування.

Для даного варіанту втілення добавки, які зазвичай використовуються в технічній галузі, такі як металеві мила, для сприяння диспергуванню неорганічних частинок, барвних речовин, пластифікаторів, антиокислювачів, термостабилизаторов, поглиначів ультрафіолетових променів, мастильних матеріалів і антистатиков, можуть бути додані в діапазонах, які не послаблюють властивості винаходу.

PTP згідно з цим варіантом втілення, що має конструкцію, описану вище, набагато легше, ніж стандартні покривні матеріали на основі алюмінієвої фольги, і їх легше утилізувати після використання, також при відсутності забруднення вмісту та наявності виключного властивості продавлювання і читаності друку.

На додаток, оскільки упаковка � простоту підтвердження відкриття не тільки візуально і на дотик, але також і на слух.

Більш того, в ході термічного склеювання між криючим матеріалом і базовим матеріалом PTP згідно з цим винаходу придатне для стабільного термічного склеювання, яке не призводить до деформацій, таким як зморщування плівки кроющего матеріалу, і таким чином можна отримати естетичну упаковку.

Варіанти втілення, описані вище, є кращими варіантами втілення винаходу, а винахід не обмежена ними. Наприклад, для цього варіанту втілення була описана плівка 4A кроющего матеріалу, що представляє собою одношарову витягнуту плівку, але плівка кроющего матеріалу може замість цього являти собою багатошарову витягнуту плівку з двома або більше шарами.

PTP 20, показана на Фіг.2, відрізняється від PTP 10 в тому, що плівка 4B кроющего матеріалу представляє собою багатошарову витягнуту плівку. Плівка 4B кроющего матеріалу представляє собою тришарову плівку, що містить центральний шар 42 і поверхневі шари 41 на обох сторонах. Багатошарова витягнута плівка може бути отримана тим же способом, що і одношарова витягнута плівка, описана вище, з допомогою способу з використанням T-образної екструзійної головки Елойной прес-форми.

Наприклад, коли бажаним є мінімізувати міцність на проколювання при збереженні гладкої поверхні плівки, витягнута плівка може мати наступну тришарову структуру: одиночний шар термопластичної смоли/шар термопластичної смоли, яка містить неорганічний наповнювач/одиночний шар термопластичної смоли. В якості альтернативного порядку розміщення шарів витягнута плівка з тришаровою структурою: шар термопластичної смоли, яка містить неорганічний наповнювач/одиночний шар термопластичної смоли/шар термопластичної смоли, яка містить неорганічний наповнювач, може бути використана для додання за допомогою неорганічного наповнювача властивості продавлювання поверхневого шару, при збереженні міцності на розтягання в центральному шарі. Також для поліпшення якості дизайну шляхом використання фарбувальних смол з різними кольорами для формування багатошарової витягнутої плівки можна отримувати плівку кроющего матеріалу PTP з різними квітами на передній і на задній сторонах. Все це може бути застосовано в рамках завдання винаходу.

Варіант втілення, описаний вище, передбачає, що шар 3 герметизації забезпечений непос�ставлен між плівкою кроющего матеріалу і шаром герметизації. PTP 30, показана на Фіг.3, має обложений з парів 7 шар і шар 3 герметизації, ламінований в зазначеному порядку на поверхню F1 плівки 4C кроющего матеріалу. Обложений з парів 7 шар і шар 3 герметизації також можуть бути розташовані на протилежних поверхнях плівки 4C кроющего матеріалу. Для друку на плівці кроющего матеріалу, а також для ламінування шару герметизації і обложеного з парів шару є кращим заздалегідь піддавати поверхню плівки кроющего матеріалу відомому способу обробки поверхні, таким як обробка коронним розрядом, плазмова обробка, обробка полум'ям, обробка розчинником тощо

При гигроскопичном вміст плівки кроющего матеріалу PTP для стримування проникнення водяної пари необхідно бар'єрне властивість. В цьому випадку є кращим, щоб обложений з парів шар, що володіє бар'єрним властивістю (бар'єрний шар), був ламінований на поверхні плівки кроющего матеріалу. Матеріали для бар'єрного шару містять алюміній та оксиди металів (оксид алюмінію, оксид кремнію тощо).

Протягом останніх років в області лікарських PTP часто застосовується спосіб, в якому PTP після пакування содерала на основі алюмінієвої фольги, використовують для перевірки на наявність будь-яких забруднень. Оскільки для цього потрібно, щоб алюмінієвий шар відбивав ближнє інфрачервоне випромінювання, є кращим, щоб для задоволення необхідності в бар'єрних властивостей, так і в обстеженні на наявність забруднень на плівці кроющего матеріалу PTP був забезпечений обложений з парів шар алюмінію. За останні роки виникла необхідність у друку на обох сторонах, з точки зору запобігання лікарських помилок. У таких випадках, є кращим, щоб був забезпечений обложений з парів шар алюмінію зважаючи на важливість властивостей покриваності (приховування символів або малюнків, так щоб їх не можна було розгледіти крізь будь-яку з сторін).

Товщина обложеного з парів шару алюмінію може бути відповідним чином відрегульована відповідно з необхідним бар'єрним властивістю (особливо, з точки зору паропроникності) або відповідно з відбивною здатністю для ближнього інфрачервоного випромінювання або властивості покриваності, у разі друку на обох сторонах, але, беручи до уваги бар'єрне властивість, є кращим, щоб товщина становила 10-500 нм, більш переважно 20-100 нм. Навіть якщо товщ�а не досягається. З точки зору відображає властивості для ближнього інфрачервоного випромінювання або властивості покриваності, у разі друку на обох сторонах, бажана товщина складає 10-200 нм, а більш переважно 20-100 нм. При проведенні обробки прозорої частини осадженням з парів, з точки зору конструктивних властивостей, є кращим, щоб товщина становила 1-50 нм, більш переважно 3-20 нм. Що стосується проблеми утилізації шару в якості завдання винаходу, відділення обложеного з парів шару алюмінію є фізично складним для виконання, але товщина шару алюмінію значно знижується порівняно зі стандартними криюче матеріалами на основі алюмінієвої фольги, які мають товщину приблизно 20 мкм (зниження на 97% або більше), тому ризик пошкодження для печей спалювання в ході термічної утилізації стає мінімальним.

Приклади

Винахід буде роз'яснено далі більш детально у вигляді прикладів і порівняльних прикладів. Однак винахід не обмежена цими прикладами.

[Оцінювані властивості]

Для плівок криють матеріалів, виготовлених згідно прикладам і порівняльним прикладів, і для PTP, в яких вони використовуються, були оцінені наступні св�ний стандарт) плівка було проколото напівкруглої з голкою діаметром 1 мм і радіусом кінчика 0,5 мм при швидкості 50 мм/хв і було виміряно максимальна напруга для проникнення голки.

<Орієнтаційні напруги (orientation release stress, ORS)>

Згідно технології ASTM D-1504 орієнтаційне напруга(максимальне) було виміряно в масляній ванні, відрегульованої до температури на 20°C вище, ніж температура розм'якшення по Віка термопластичної смоли (або складу, що містить кілька термопластичних смол), використовуваної в плівці кроющего матеріалу. Напрямки виміру представляли собою машинне напрям (MD) і поперечний напрям (TD).

<Властивість продавлювання>

Легкість розриву плівки кроющего матеріалу при виштовхуванні таблетки з PTP була оцінена по дотику (сенсорна оцінка). Критерії оцінки були наступними.

A: Відчуття, подібне зі стандартним криючим матеріалом на основі алюмінієвої фольги, придатним для практичного застосування.

B: Легке опір під час виштовхування, але без проблем для практичного застосування.

З Плівка, стійка до розриву, при якій складно виштовхнути таблетку. Дещо гірша придатність для практичного застосування.

D: Плівка, яку дуже складно відірвати і при якій дуже складно виштовхнути таблетку. Оцінюється як непридатна для практичного застосування.

<Чіткість друку>

до, з використанням машини глибокого друку, у якій задіяний блок, який має 175 ліній на дюйм, а глибина блоку становить 24 мкм, і була оцінена легкість читання. Критерії оцінки були наступними.

A: Чітка друк, досить читається.

B: Деякі тонкі плями або шорсткі краю символів, але читаються без особливих проблем.

C: Тонкі плями або шорсткі краю символів, але ледве читаються і в гіршій мірі придатні для практичного застосування.

D: Інтенсивний характер тонких плям, які перешкоджають або заважають читання, тому друк оцінюється як непридатна для практичного застосування.

<Звук вилучення таблетки, гучність звуку вилучення таблетки>

Сторона базового матеріалу PTP була притиснута великим пальцем руки, у тихій кімнаті з рівнем шуму ≤40 дБ на відстані 60 см від вуха користувача PTP, таблетка була виштовхнута з розривом плівки кроющего матеріалу і звук при розтині був оцінений на слух.

A: Чіткий дзвінкий «грюкання» звук, який був досить задовільним.

B: Чіткий «грюкання» звук, який був задовільним.

C: Глухий звук, не відрізняються від звуку, видаваного стандартним криючим матеріалом на основі алюмінієвої фольги.

Для оцінки параметри кишені в листі базового матеріалу пресованої PTP представляли собою круглу форму з діаметром 10 мм і висотою 5 мм, а параметри таблетки представляли собою круглу форму з діаметром 8,6 мм і висотою 3,8 мм (коефіцієнт заповнення таблетки в кишені: 56%).

[Виготовлення PTP]

У прикладах і порівняльних прикладах були використані наступні матеріали

(1) Смола на основі стиролу

(i) Сополімер стиролу/метакрилова кислота: SMAA-1 (зміст метакрилової кислоти: 13 вага.%, температура розм'якшення по Віка = 128°C)

(ii) Полімер стирол/метилметакрилат/метакрилова кислота: SMAA-2 (зміст метилметакрилату: 5 вага.%, зміст метакрилової кислоти: 10 вага.%, температура розм'якшення по Віка = 123°C)

(iii) Ударостійкий полістирол: HLPS-1 (ударостійкий полістирол HT478 від компанії PS Japan Corp., температура розм'якшення по Віка = 96°C)

(iv) Удароп)

(v) Ударостійкий полістирол: HIPS-3 (ударостійкий полістирол GH8300-5 від компанії DIC Co., Ltd., температура розм'якшення по Віка = 95°C)

(vi) Сополімер стиролу/акрилова кислота: SAA-1 (температура розм'якшення по Віка = 126°C)

(vii) Сополімер стиролу/малеїновий ангідрид: SMA-1 (температура розм'якшення по Віка = 83°C)

(viii) Полістирол: GPPS-1 (Полістирол #685 від компанії PS Japan Corp., температура розм'якшення по Віка = 103°C)

(ix) Ударостійкий полістирол: HIPS-4 (ударостійкий полістирол 492 від компанії PS Japan Corp., температура розм'якшення по Віка = 91°C)

(2) Аморфний алюмосилікат натрію/кальцію (торговельна марка: SILTON, від компанії Mizusawa Industrial Chemicals Ltd.)

(3) Оксид кремнію (Microid, продукція компанії Tokai Chemical Industry Co., Ltd.)

(Приклад 1)

При використанні SMAA-1, HIPS-1 і HIPS-2 в якості смоли на основі стиролів, вони були скомбіновані в співвідношеннях, вказаних для Прикладу 1 в Таблиці 1, і двуосная витягнута плівка була сформована способом роздування. Потім отримана плівка була піддана обробці коронним розрядом 50 мН/м, а потім була використана машина глибокого друку для друку букв алфавіту, згаданих вище, які були покриті OP-лаком. Сторона, протилежна стороні з нанесеною печаткою, була піддана обробці коронниоснове этиленвинилацетата на товщину приблизно 7 г/м2у вигляді сухої плівки для приготування плівки кроющего матеріалу PTP. Потім, з використанням в якості аркуша базового матеріалу листа полівінілхлориду (ПВХ) товщиною 200 мкм таблетки були упаковані в базовий матеріал, що має утворені в ньому поглиблення, з використанням формувальної машини для PTP (FBP-M1 від компанії CKD Corp.), і кожна плівка кроющего матеріалу PTP була закріплена для отримання PTP. Параметри кишені листа базового матеріалу мали круглу форму з діаметром 10 мм і висотою 5 мм, а параметри таблетки мали круглу форму з діаметром таблетки 8,6 мм і висотою таблетки 3,8 мм (фактор заповнення таблетки в кишені: 56%).

(Приклад 2)

Двуосная витягнута плівка була виготовлена тим же чином, що і в Прикладі 1, за винятком того, що SMAA-2 і HIPS-3 були використані в якості смоли на основі стиролів у співвідношенні суміші, зазначеному в Прикладі 2 в Таблиці 1, а плівка PTP кроющего матеріалу була виготовлена таким же способом з отриманням PTP.

<Оцінка згідно з Прикладів 1 і 2>

PTP згідно з Прикладів 1 і 2 були виготовлені з використанням плівок криють матеріалів, що не містять неорганічний наповнювач, але стабільний термічне склеювання без утворення деформацій в плівці кроющегодность упаковки була винятковою. Виготовлені PTP також мали досить задовільними властивостями продавлювання і чіткістю друку.

Звук вилучення таблетки також був досить задовільним у вигляді чіткого дзвінкого «хлопающего» звуку. Гучність звуку вилучення таблетки становила 61,7 дБ в Прикладі 1 і 61,5 дБ в Прикладі 2.

Звук вилучення таблетки широко використовуваного кроющего матеріалу на основі алюмінієвої фольги (товщина плівки: 20 мкм) являє собою глухий звук, а гучність звуку вилучення таблетки мала низьке значення 57,8 дБ і тому звуковий ефект підтвердження розтину гірше, ніж відповідні ефекти для Прикладів 1 і 2.

(Приклад 3)

PTP був виготовлений тим же чином, що і в Прикладі 1, за винятком того, що в якості неорганічного наповнювача був доданий оксид кремнію, а двуосная витягнута плівка була сформована з великим співвідношенням області витягування на близько 30% (товщина: 15 мкм) і була використана в якості кроющего матеріалу.

(Приклад 4)

PTP був виготовлений тим же чином, що і в Прикладі 2, за винятком того, що була сформована двуосная витягнута плівка, що містить аморфний алюмосилікат як неорганічного наповнювача (товщина: 20 мкм) і була использоваЈое кількість оксиду кремнію в якості неорганічного наповнювача, і хоча на поверхні був відзначений слабкий рівень шорсткості, властивість продавлювання було задовільним і чіткість друку була також задовільною без будь-яких проблем для практичного застосування. Також, хоча в Прикладі 4 малося невелику кількість аморфного алюмосилікату, також доданого як неорганічного наповнювача, властивість продавлювання було навіть більш задовільним, ніж у Прикладі 2, і чіткість друку була задовільною.

(Порівняльний Приклад 1)

Лита плівка (невитянутая плівка) з товщиною 20 мкм була виготовлена за допомогою методу з застосуванням T-образної екструзійної головки з використанням того ж складу, що і в Прикладі 2, і була зроблена спроба виготовити PTP інакше, ніж у Прикладі 1, але плівка під час етапу друкування придбала численні розриви і не могла перейти на наступні етапи.

(Приклад 5)

Двуосная витягнута плівка з товщиною 14 мкм була отримана способом роздування тим же чином, що і в Прикладі 1, з використанням тришарової багатошарової прес-форми 2-го типу, в яку поміщали склад згідно з Прикладом 2 (температура розм'якшення по Віка: 120°C), використовуваний в якості внутрішнього шару, а склад смоли, содержащЕтирола (high impact polystyrene 492, випускається компанією PS Japan Corp.; HIPS-4, описаного вище) - в якості обох зовнішніх шарів із співвідношенням товщини (зовнішній шар/внутрішній шар/зовнішній шар) 10/80/10. Значення ORS (MD/TD) в отриманій плівці при 140°C становила 0,29/0,28 (МПа). Міцність на проколювання становила 2,0 М. Ця плівка була використана для виготовлення PTP тим же чином, що і в Прикладі 1.

<Оцінка за Прикладом 5>

Хоча в PTP згідно Наприклад 5 була застосована плівка кроющего матеріалу, що не містить неорганічного наповнювача, як у Прикладах 1 і 2, вона володіла високою стабільністю на етапі упаковування PTP і особливо винятковою чіткістю друку, тоді як властивість продавлювання було таким, що фактично не відзначалося некомфортних відчуттів порівняно зі стандартними алюмінієвими криюче матеріалами та її придатність до обробки та застосовність для PTP була найкращою.

Таблиця 1
Приклад 1Приклад 2Приклад 3Приклад 4Приклад 580-80-Багатошарова плівка (див. текст)-
SMAA-2 (масові частки)-90-9090
HIPS-1 (масові частки)10-10--
HIPS-2 (масові частки)10-10--
HIPS-3 (масові частки)-10-1010
121120121120120
Неорганічний наповнювачАморфний алюмосилікат (масові частки)---1,2-
Оксид кремнію (масові частки)--1,2--
Середній розмір частинок (мкм)--7,03,0-
Спосіб витягуванняРоздуванняРоздуванняРоздуванняРоздування202015201420
Міцність на проколювання (Н)3,11,92,21,52,00,9
ORS (MD/TD) (МПа)0,61/0,370,34/0,321,0/0,640,32/0,310,29/0,280,08/0,05
Співвідношення ORS для MD і TD1,651,061,561,031,041,60
Властивість продавлюванняAAAAВНе оцінюється
ВAAНе оцінюється
Звук вилучення таблеткиAAAAAНе оцінюється
Гучність звуку вилучення таблетки (дБ)61,761,561,462,061,9Не оцінюється

(Приклади 6-14, 18 і 19)

Витягнуті плівки були виготовлені тим же чином, що і в Прикладі 2, за винятком використання способів витягування, перерахованих в Таблиці 2 і Таблиці 3, а плівки криють матеріалів PTP були виготовлені іншим чином так само, як і при отриманні PTP.

(Приклади 20)

Витягнуті плівки були виготовлені тим же чином, що і в Прикладі 18, за винятком використання смоли з співвідношенням суміші, перерахованим у Таблиці 3, а плівки кроющего матеріалу PTP були виготовлені іншим чином так само, як і при отриманні PTP.

<Оцінка згідно �в, не містять неорганічного наповнювача, способами витягування, переліченими в Таблиці 2 і Таблиці 3, і під час термічного склеювання з базовим матеріалом було можливим стабільне термічне склеювання без деформацій, таких як зморщування в кожній плівці кроющего матеріалу, і придатність упаковування була винятковою. Виготовлені PTP також мали задовільним властивістю продавлювання і чіткістю друку. Результати показані в Таблиці 2 і Таблиці 3. Зокрема, з точки зору властивості продавлювання, видно, що ORS переважно становить 0,2-4,0 МПа, більш переважно, 0,3-3,0 МПа, і ще більш переважно 0,3-2,0 МПа, як для MD, так і для TD. На додаток, результати показали, що, з точки зору як властивості продавлювання, так і звуку вилучення таблетки, співвідношення ORS становило переважно 0,2-15, а більш переважно 0,5-2,0 для MD і TD.

(Приклади 15-17)

Витягнуті плівки були виготовлені тим же чином, що і в Прикладі 2, за винятком використання співвідношення складових частин суміші смоли і способів витягування, наведених у Таблиці 3, а плівки криють матеріалів PTP були виготовлені іншим чином так само, як і при отриманні PTP.

<Оцінка згідно Примерва смоли, і хоча стабільність в ході формування витягивающейся плівки іноді визначалася як кілька слабка, властивість продавлювання і чіткість друку були задовільними.

Результати показані в Таблиці 3.

<Оцінка за Прикладом 16>

В Прикладі 16 в якості смол на основі стиролу була використана SAA, і хоча на поверхні була відзначена слабка ступінь шорсткості, властивість продавлювання було задовільним і чіткість друку також була задовільною без будь-яких проблем для практичного застосування.

<Оцінка за Прикладом 17>

У Прикладі 17 в якості смол на основі стиролу була використана SMA, і хоча в ході термічного склеювання з базовим матеріалом з допомогою формувальної машини для PTP було утворено невелику кількість складок і на поверхні була відзначена шорсткість, властивість продавлювання було задовільним і чіткість друку також була задовільною без будь-яких проблем для практичного застосування.

(Порівняльний Приклад 2)

Витягнуті плівки були виготовлені тим же чином, що і в Прикладі 2, за винятком використання співвідношення суміші смоли і способів витягування, наведених у Таблиці 3, і плівки кроюльному Прикладу 2>

У PTP згідно Порівняльного Прикладу 2 був використаний звичайний полістирол, тобто склад смоли в якості плівки кроющего матеріалу; однак таблетку було дуже складно отримати в результаті вкрай слабкого властивості продавлювання. Крім того, оскільки із-за вкрай слабкого властивості продавлювання потрібно дуже велике зусилля, прикладене пальцями, базовий матеріал значно деформується і шар, термічно склеєний між плівкою кроющего матеріалу і базовим матеріалом, відривається, що робить неможливим правильно оцінити звук вилучення таблетки і гучність звуку вилучення таблетки. Результати показані в Таблиці 3.

Таблиця 2
Приклад 6Приклад 7Приклад 8Приклад 9Приклад 10Приклад 11Приклад 12Приклад 13Приклад 14
Склади смоли і >�ак само, як у Прикладі 2
Температура розм'якшення по Віка для складу смоли (°C)Так само, як у Прикладі 2
Спосіб витягуванняВитягування на раміРоликове витягуванняВитягування на раміВитягування на раміРоликове витягування
Товщина плівки (мкм)202020202020202021
Міцність на проколювання (Н)3,83,94,82,32,4>tr>ORS (MD/TD) (МПа)1,9/2,00,7/3,43,5/0,50,6/2,12,3/0,63,6/3,70,7/4,94,8/5,24,9/0,3
Співвідношення ORS для MD і TD0,950,2170,293,830,970,140,9216,3
Властивість продавлюванняAВВВВВЗЗЗ
Чіткість друкуAВВВЗ
Звук вилучення таблеткиAВВВВАВАВ
Гучність звуку вилучення таблетки (дБ)61,659,659,859,859,562,159,762,559,7

Таблиця 3
Приклад 15Приклад 16Приклад 17Приклад 18Склади смоли і наповнювача (масові частки) і середній розмір частинок наповнювача (мкм)SMAA-1=100SAA-1/H1P S-l/HIPS-2 =80/10/10SMA-1/HIP S-l/HIPS-2 =80/10/10Так само, як і в Прикладі 2SMAA-1/HIPS-3 =60/40GPSS-1/HIPS-3 =90/10
Температура розм'якшення по Віка для складу смоли (°C)12812085Так само, як і в Прикладі 2115102
Спосіб витягуванняРоздуванняВитягування на раміРоздуванняРоздування
Товщина плівки (мкм)20202020252020
1,01,01,81,87,6
ORS (MD/TD) (МПа)0,6/0,41,7/1,90,3/0,40,6/0,10,8/0,1t,0/0,11,8/1,0
Співвідношення ORS для MD і TD1,50,890,756,08,010,01,8
Властивість продавлюванняAВAВВвD
Чіткість друкуAAЗAAAAВВAAНе оцінюється
Гучність звуку вилучення таблетки (дБ)61,761,459,959,762,262,0Не оцінюється

Промислове застосування

PTP згідно винаходу можна відповідним чином використовувати в першу чергу для пакування лікарських засобів, таких, як таблетки або капсули, або продуктів харчування, таких як льодяники або шоколад.

Перелік посилальних позначень

[Роз'яснення символів]

1: Базовий матеріал, 1a: поглиблення у базовому матеріалі, 1b: кромочная секція базового матеріалу, 2: таблетка, 3: шар герметизації, 4A, 4B, 4C: плівки криють матеріалів, 41: поверхневий шар багатошарової плівки кроющего матеріалу, 42: центральний шар кроющего матеріалу багатошарової плівки, 5: ділянка з нанесеною печаткою, 6: шар OP-лаку, 7: обложене з парів шар, 10, 20, 30: упаковки.

1. Продавливаемая упаковка, з�ре один шар, причому шар містить:
- смолу-сополімер на основі стиролу, що включає в себе щонайменше одне з'єднання, обраний із групи, що складається з смол-сополімерів стиролу і акрилової кислоти, смол-сополімерів стиролу і метакрилової кислоти, смол-сополімерів стиролу і малеїнового ангідриду і смол-терполимеров, що містять два компоненти мономеру, що представляють собою одну з цих трьох смол-кополімерів і компонент складного ефіру, причому
стирольний компонент смоли-на основі сополимера стиролу становить 70-97% мас. в розрахунку на загальну кількість компонентів смоли, які складають смолу-сополімер на основі стиролу, причому витягнута плівка має величину 0,2-4,0 МПа для пікової величини ориентационного напруги, виміряного при температурі 20°С вище, ніж температура розм'якшення по Віка смоли-на основі сополимера стиролу, в машинному напрямку (МD) або в поперечному напрямку (ТD) плівки, причому у витягнутій плівці співвідношення пікової величини ориентационного напруги в машинному напрямку і в поперечному напрямку становить 0,1-40, при цьому витягнута плівка має товщину 5-30 мкм.

2. Продавливаемая упаковка по 1 п., в якій шар містить неорганічний наповнювач в кількості м� упаковка по п. 1, в якій витягнута плівка має величину 0,2-4,0 МПа для пікової величини ориентационного напруги, виміряного при температурі 20°С вище, ніж температура розм'якшення по Віка смоли-на основі сополимера стиролу як в машинному напрямку (МD), так і в поперечному напрямку (ТD) плівки.

4. Продавливаемая упаковка по кожному з пп. 1-3, в якій середній розмір частинок неорганічного наповнювача становить 1-10 мкм.

5. Продавливаемая упаковка по кожному з пп. 1-3, в якій неорганічний наповнювач є аморфним алюмосиликатом.

6. Продавливаемая упаковка по кожному з пп. 1-3, в якій витягнута плівка має міцність на проколювання 1-5 Н.

7. Продавливаемая упаковка по кожному з пп. 1-3, в якій витягнута плівка має обложений з парів шар алюмінію, ламінований щонайменше на одну сторону. 

Схожі патенти:

Упаковка для містять діючу речовину плівок і спосіб її виготовлення

Винахід відноситься до упаковок для містять діючу речовину плівок, більш точно, для плівок, що містять діючі лікарські речовини

Упаковка

Упаковка // 2238894
Винахід відноситься до виробництва упаковок для рідин або пахучих ароматичних речовин

Упаковка для зберігання твердих лікарських форм

Винахід відноситься до хіміко-фармацевтичної промисловості
Up!