Кришка для банки для напоїв з повністю відкритим кінцем

 

Область винаходу

Даний винахід відноситься, в загальному, до банок для напоїв, а більш конкретно - до розміру отвори для пиття, створюваного на торці банки для напою. Існує зростаюча потреба у споживачів у збільшенні розмірів таких отворів для споживання напою для підвищення ступеня одержуваного задоволення від пиття напою, що міститься в банку, що безпосередньо з банки.

Рівень техніки

Зазвичай кришки банок з повністю відкритим кінцем містять надріз, що триває навколо більшої частини центральної панелі кришки і обмежує удаляемую панель. До видаляється панелі прикріплений заклепкою вушко. Вушко містить хвостик, або ручку, для захоплення рукою з одного боку заклепки, і кінчик - з протилежного боку заклепки, і вушко розташоване таким чином, щоб його кінчик знаходився поруч або стикався з надрізом. Для вскриванія кришки банки споживач піднімає хвостик, або ручку, для захоплення рукою вушка, ніж примушує вушко до повороту щодо заклепки і до натиснення кінчиком поруч з надрізом, так що поширюється розрив надрізу до повного відділення видаляється панелі від залишку кришки. Зазвичай кришки з повністю ошвов.

Кришки банок для харчових продуктів з повністю відкритим кінцем проектують в основному для забезпечення можливості повного вилучення продовольчого продукту, що міститься в банку для харчових продуктів. Часто цей продовольчий продукт запечатаний під невеликим негативним тиском. Однак у тих випадках, коли банки для харчових продуктів перебувають під позитивним внутрішнім тиском, внутрішній тиск є відносно низьким і просто визначається внутрішнім тиском, потрібним для підтримки конструкційної жорсткості банки для харчових продуктів, яка часто є відносно «тонкостінної».

У звичайних банках для напоїв напій, наприклад, газовані безалкогольні напої або пиво, зазвичай містять під значно більшим тиском, ніж внутрішній тиск у банках для харчових продуктів, так що виникають проблеми, пов'язані з «вибиванням вибухом» кришок при первинному розтині банки споживачем або при неправильному поводженні з банкою. З цих причин традиційна банку для напоїв містить кришку, що утворить обмежене отвір, який може бути безпечно відкрито споживачем.

У патенті США 5711448 (27.01.1998, REьшое отвір), яку в даний час використовують в деяких банках для напоїв. В цьому патенті описано отвір стандартного розміру», становить близько 322,58 мм2(0,5 кв. дюйма), і «отвір більшого розміру», становить від близько 322,58 мм2до 483,87 мм2(0,5-0,75 кв. дюйма), яке складає відносно невелику частку площі центральній панелі.

Банки для напоїв з повністю відкритими кінцями продавалися в минулому, але при їх розтині мали місце серйозні проблеми, пов'язані з безпекою, і вони були видалені з ринку. Для пива Sapporo виготовляли банку з кришкою з «спіральним надрізом», де в центрі кришки банки робили отвір для скидання тиску, а потім надріз поширювали до краю панелі в кришці банки, а після цього - по периферії панелі. Скидання тиску був критичним процесом, так як кришка була відносно великий: діаметр кришки становив 66 мм, а розмір центральної панелі становив 52 мм. Якщо кришку розкривали без попереднього скидання тиску, то панель вибухала і летіла до споживача. Таким чином, для скидання тиску використовували отвір для забезпечення безпечного скидання внутрішнього тиску, наявного у банку до розтину. Однак получавшаяся спаїв, і з цієї причини така конфігурація кришки банки була видалена з ринку.

Напої у звичайних банках для напоїв часто забороняють до продажу на фестивалях та масових заходах, так як із-за обмеженого розміру отвору може швидке спустошення банки, якщо розкриту банку для напоїв кидають. Таким чином, навіть якщо звичайна банку для напоїв розкрита на місці її продажу на фестивалі або масовому заході, вона може все ще бути небезпечний метальний снаряд.

Істота винаходу

Відповідно, цим винаходом створена банку для напоїв з кришкою, в якій забезпечена можливість отримання повного отвори, містить центральну панель; борозенку, навколишнє центральну панель; основний надріз, розташований поблизу борозенки, для утворення видаляється панелі, що утворює отвір; і вентиляційний надріз; причому кришка банки для напоїв виконана для використання з продуктами, які утримуються під тиском, що перевищує 207 кПа (30 фунт/кв. дюйм) при відкриванні, а вентиляційний надріз під час розтину виконаний так, що він розривається першим для усунення перепаду тисків з зовнішньої сторони і внутрішньої сторони центральної па�они центральної панелі. Цим забезпечують можливість розриву основного надрізу керованим і надійним чином. Банки можуть бути також призначені для використання їх при внутрішньому тиску, що становить щонайменше 483 кПа (70 фунт/кв. дюйм), 586 кПа (85 фунт/кв. дюйм) або 621 кПа (90 фунт/кв. дюйм).

Крім того, основний надріз може містити: зовнішню стінку поблизу кромки для пиття в кришці (получающейся після видалення панелі, що утворює отвір); внутрішню стінку поблизу панелі, що утворює отвір; і фаску біля основи основного надрізу. Фаска має товщину, яка трохи більше суміжно зовнішньої стінки основного надрізу, ніж товщина фаски суміжно внутрішньої стінки основного надрізу. Завдяки такій конфігурації забезпечується можливість того, щоб фаска залишалася прикріпленою до панелі, що утворює отвір, після її видалення.

Переважно, щоб осьова лінія основного надрізу була розташована на відстані від 0,000 мм до 0,508 мм (0,000-0,020 дюйма), краще - від 0,000 мм до 0,254 мм (0,000-0,010 дюйма), ще краще - від 0,000 мм до 0,152 мм (0,000-0,006 дюйма), ще краще - від 0,000 мм до 0,102 мм (0,000-0,004 дюйма), а найбільш переважно - від 0,000 мм до 0,051 мм (0,000-0,002 дюйма) від центру радіусу переходу між�ьном напрямку всередину від внутрішнього краю основного надрізи на відстані від 0,000 мм до 0,203 мм (0,000-0,008 дюйма), краще - від 0,000 мм до 0,127 мм (0,000-0,005 дюйма) при вимірюванні горизонтально. У частково активизированном стані вушка, в якому кінчик вушка контактує з центральною панеллю, кінчик вушка розташовується приблизно між осьовою лінією основного надрізу і на відстані 0,127 мм (0,005 дюйма) радіально всередину від внутрішнього краю основного надрізу, а краще на відстані 0,051 мм (0,002 дюйма) від внутрішнього краю основного надрізу. Серед переваг для споживача є такі, які полягають в тому, що після розтину банки для напоїв стає більш схожою на столовий склянку. Споживачі можуть пити напій з банки з її боку, і вміст банки можна пити маленькими ковтками швидше, ніж вливати напій з банки в рот. Крім того, вміст банки після розтину стає видимим, і при цьому видно колір, ступінь газування і піна (widgeted пиво).

Одна з переваг для постачальників полягає в тому, що банки можна продавати на фестивалях та масових заходах, так як їх неможливо використовувати як метальних снарядів. Завдяки великому, повному отвору після розтину основна частина напою не залишається в банку, якщо її кидають. Крім того, р�і безпосередньо при обслуговуванні, і, таким чином, багато напої можуть бути свежевскритими під час масових заходів.

Короткий опис креслень

Даний винахід описано нижче, тільки у вигляді прикладу, з посиланнями на що додаються креслення, на яких:

фіг.1 - вигляд зверху банки, що містить кришку банки для напоїв (вушко не зображено) згідно з першим варіантом виконання винаходу;

фіг.2 - 3-мірний вид контейнера, що містить кришку банки для напоїв з винаходу, що містить вушко в положенні скидання тиску (після розриву вентиляційного надрізу);

фіг.3 - 3-мірний вид контейнера і кришки банки для напоїв, представлених на фіг.2, вид ззаду під кутом;

фіг.4 - 3-мірний вид контейнера і кришки банки для напоїв, представлених на фіг.2 і 3 (під тим же кутом, що і на фіг.2) після розриву вентиляційного надрізу і на початку розриву основного надрізу;

фіг.5 - 3-мірний вид контейнера і кришки банки для напоїв, представлених на фіг.2 і 3 (під тим же кутом, що і на фіг.3) після розриву вентиляційного надрізу і на початку розриву основного надрізу;

фіг.6 - 3-мірний вид контейнера і кришки банки для напоїв після повного розриву основного надрізу, так що забезпечується отвір і видаляється панля надрізу, використовується в звичайних кришках банок для напоїв;

фіг.7B - схематичний вигляд у перерізі (асиметричного) профілю основного надрізу в кришці щодо винаходу;

фіг.8 - вигляд в перерізі частині кришки банки винаходу, прикріпленою до корпусу банки;

фіг.9 - вигляд зверху банки по фіг.2;

фіг.10A - вид в перерізі банки з кришкою з віддаленої панеллю, що утворює отвір, згідно другого варіанту виконання винаходу;

фіг.10B - вид в перерізі банки з кришкою з віддаленої панеллю, що утворює отвір, згідно з третім варіантом виконання винаходу;

фіг.10C - вид в перерізі банки з кришкою з віддаленої панеллю, що утворює отвір, згідно з четвертим варіантом виконання винаходу;

фіг.10D - вид в перерізі банки з кришкою з віддаленої панеллю, що утворює отвір, згідно п'ятого варіанту виконання винаходу.

Кращі варіанти виконання

Банку 10 для напоїв містить: корпус 12 банки і кришку 14 банки, які з'єднані разом швом 16. Переважно корпус банки 12 і шов 16 виконані звичайним способом відповідно до стандартів на комерційно реалізуються банки для газованих напоїв.

На фіг.1 зображено перший варіант виконання кришки 14 банки, де вушко уд�ва конфігурація (т. е. конфігурація кришки банки без вушка в тому вигляді, в якому вона сходить з преса для отримання оболонки кришки) містить: стінку 20, борозенку 22 і центральну панель 30. У варіанті виконання, представленому на фіг.1, кришка банки переважно є звичайною кришкою SuperEnd® банки для напоїв, що поставляється компанією Crown Cork & Seal.

Борозенка 22 триває від нижньої частини стінки 20 та містить вигнуту нижню частину 24 і внутрішню стінку 26, продовжується вгору від нижньої частини 24. Внутрішня стінка 26 містить прямолінійну частина, яка з'єднується з центральною панеллю 30 через перехідну частина 28, що має радіус скруглення R. Радіус заокруглення R починається в точці C, як це показано на фіг.8. В варіантах виконання, містять вигнуту перехідну частину, не має одного радіуса заокруглення та однієї початкової точки, можна використовувати усереднені значення.

Центральна панель містить 30 заклепку 34, надріз 46, вигнутий у вигляді «вусів», основною надріз 50 і противоразривной надріз 52. Заклепка 34 переважно є звичайною заклепкою. Вушко 36 прикріплюють до центральної панелі 30 заклепкою 34. Вушко 36 переважно є суцільним вушком, тобто без інтегрально виконаного шарніра. Централр>

Вигнутий надріз 46 виконаний для забезпечення можливості скидання тиску знаходиться під тиском заповненої банки 10. Для внутрішніх тисків, що перевищують 207 кПа (30 фунт/кв. дюйм), кращим є вентиляційний надріз, описаний в що знаходиться на розгляді заявки США 12/796972 даного заявника. При підйомі вушка 36 за його ручку, або п'яту, 38, вигнутий надріз 46 розривається до розриву основного надрізу 50 (так запроектовано) з утворенням отвори для скидання внутрішнього тиску з заповненою банки 10.

Основний надріз 50 триває навколо периферії центральної панелі 30, при цьому надріз 50 утворює панель 54, утворить отвір. Як показано на фіг.6, до панелі 54, утворює отвір, приклеплено вушко 36. Традиційний противоразривний надріз 52 виконаний в панелі 54, утворює отвір, радіально всередині основного надрізу 50 для зменшення навантаження і провисання металу при разривании основного надрізу 50. При видаленні панелі 54, утворює отвір, позаду неї залишається кромка 32. Кромка 32 є частиною кришки 14 банки, яка виступає радіально всередину від внутрішнього краю шва 16. Крім того, панель 54, утворює отвір, може містити виступи і поглиблення, ка�тоби основний надріз 50 був розташований в кришці 14 банки таким чином, щоб забезпечувалася достатня жорсткість для просування первісного розриву надрізу 50 при залученні вушка 36. На фіг.8 показаний у збільшеному масштабі вид першого варіанту виконання кришки 14 банки і проілюстровано взаємовідношення між основним надрізом 50 і перехідною частиною 28 від борозенки 22 до центральної панелі 30, за допомогою якої забезпечується жорсткість кришки 14 банки в області основного надрізу 50.

Переважно, щоб осьова лінія основного надрізу 50 розташовувалася поруч з профільованим поглибленням 22 у точки, де кінчик 40 вушка контактує з центральною панеллю 30 таким чином, щоб конструкційна жорсткість борозенки 22 перешкоджала надмірного відхилення панелі для просування первісного розриву надрізу. Наприклад, відстань горизонтально між центром З перехідною кривою і вертикальною віссю, що проходить через центр основного надрізу 50, може бути близько до 0,000 дюйма (тобто центр З перехідної кривої може потрапити на ту ж вертикальну вісь). Переважно, щоб осьова лінія основного надрізу 50 не проходила в радіальному напрямку зовні від точки C таким чином, щоб основний надріз не стикався з конструкційним дією борозенки 22. � відстані 0,508 мм (0,020 дюйма), краще - на відстані 0,254 мм (0,010 дюйма), ще краще - на відстані 0,152 мм (0,0060 дюйма), ще краще - на відстані 0,102 мм (0,004 дюйма), і навіть ще краще - на відстані 0,051 мм (0,002 дюйма) горизонтально від точки C для досягнення переваги від жорсткості борозенки. Верхня межа відстані між осьовою лінією основного надрізу і точкою C може бути також визначений з урахуванням естетичних або функціональних аспектів пиття.

Альтернативно, основний надріз 50 може відстояти від борозенки 22, але переважно він розташований поруч з конструкційним елементом жорсткості, наприклад тисненим, видавленим або подібним чином сформованим виступом. Конфігурація і відстань основного надрізу від борозенки можуть бути обрані згідно з параметрами, які стануть зрозумілими фахівців, знайомих з дизайном і конструюванням кришок для банок для напоїв, при ознайомленні з даним описом.

На фіг.7A показаний симетричний профіль надрізу 130, в даний час використовується для виконання надрізу для забезпечення отвори в звичайних кришках для банок для напоїв. Симетричний надріз 130 має, по суті, трапецоїдну форму і містить кілька однакових, але пр�тролировать або точно передбачити, де (в поперечному перерізі) надріз 130 розривається. При розриві ділянки 130c, що проходить біля основи кожної бічної стінки 130a або 130b, утворюється гострий край. Більш ймовірно, що цим краєм споживач може швидше порізатися, ніж скругленим краєм. Скругленим краєм є бічна стінка надрізу, від якої рівно відламується залишок ділянки 130c надрізу (тобто частина бічної стінки надрізу, у якій не залишається прикріпленої частини або залишається незначна частина залишку ділянки 130c надрізу).

На фіг.7B показаний асиметричний основний надріз 50, використовуваний в кришці 14 банки винаходу. Асиметричний основний надріз 50 містить пару бічних стінок 51x і 51y, що тривають до двох точок X і Y, які перебувають на різних глибинах щодо зовнішньої поверхні центральної панелі 30. Основний надріз 50 містить фаску 56. В даному описі термін «фаска» відноситься, по суті, до верхньої поверхні, або ширині, а термін «залишок надрізу» відноситься до товщини. Краї 56x і 56y фаски (в поперечному перерізі, див. фіг.7B) визначені як точки, в яких фаска з'єднується з бічними стінками 51x і 51y надрізу. У розкритому стані товщина країв 56x і 56y фаски відповідає залишковим товщинам Taі Tb<� 14 банки, наприклад: з відстанню від основного надрізу 50 до борозенки 22; товщиною матеріалом і кришки банки; бажаним тиском, на яке розрахована банку; конфігурацією вушка і т. п. Для варіанта виконання, представленого на фіг.1, товщина центральної панелі 30 становить від 0,191 мм (0,0075 дюйма) до 0,330 мм (0,013 дюйма); ширина надрізу 50 у її верху становить приблизно 0,178 мм (0,007 дюйма); ширина фаски 56 надрізу становить від 0,025 мм (0,001 дюйма) до 0,076 мм (0,003 дюйма). Taстановить від 0,051 мм (0,002 дюйма) до 0,102 мм (0,004 дюйма), а Tbстановить від 0,064 мм (0,025 дюйма) до 1,143 мм (0,045 дюйма).

Залишок надрізу у більш тонкого краю 56x фаски 56 надрізу володіє тенденцією до більш швидкого розриву, ніж у більш товстого краю 56y. Ця тенденція є сприятливою для визначення місця розриву основного надрізу 50. З цієї причини надріз 50 у поперечному перерізі виконаний таким чином, щоб залишок фаски 130c надрізу залишався прикріпленим до панелі 54, утворює отвір, радше ніж до кромки 32 (тому що зовнішній край 56x залишку фаски надрізу є більш тонким, ніж внутрішній край 56y фаски), таким чином залишаючи крайку 32 в такому вигляді, при якому вона має більш гладку конфігурацію.

Крім того, авторами изобретени�рогнозируемость розриву основного надрізу. З цієї причини, якщо кінчик 40 вушка розташований занадто далеко від основного надрізу 50, то кришка 14 може прорватися між основним надрізом 50 і противоразривним надрізом 52 або в області противоразривного надрізу 52, швидше, ніж просто в основному надрізі 50. При вимірюванні при залученні вушка 36, коли кінчик 40 вушка спочатку вступає в контакт з кришкою 14 банки (до розриву основного надрізу), кінчик 40 вушка переважно не продовжується через основний розріз 50 таким чином, щоб він стикався з зовнішньою стінкою 51x надрізу. Переважно, щоб кінчик 40 вушка, при контакті з кришкою 14 банки, перебував на осьовій лінії основного надрізу 50 або на панелі 54, утворює отвір, на відстані 0,127 мм (0,005 дюйма) радіально всередину від внутрішнього краю 60 основного надрізу 50 (див. фіг.7B). Краще, щоб кінчик 40 вушка знаходився на відстані 0,051 мм (0,002 дюйма) радіально всередину від внутрішнього краю 60.

Можна також виміряти положення кінчика 40 вушка при положенні вушка в його стані спокою до задіяння. У цьому випадку кінчик 40 вушка переважно розташований на відстані від 0,000 мм до 0,203 мм (0,000-0,008 дюйма) від внутрішнього краю 60 основного надрізу 50, а краще - на відстані від 0,000 мм діка 40 вушка щодо основного надрізу 50 між його початковим станом контакту і його станом спокою полягає в його переміщення під час процесу залучення вушка. Вушко 36 переміщують вперед в положення, представлене на фіг.1, під час залучення та процесу розкриття приблизно на 0,76 мм (0,003 дюйма), головним чином, через відхилення панелі 30 поряд з заклепкою 34 і розкриття вентиляційного надрізу 46. Величина переміщення кінчика вушка також залежить від внутрішнього тиску в банку. Загалом, більш високий внутрішній тиск призводить до переміщення відповідно на більшу величину. Для простоти розміри, забезпечені для розташування кінчика вушка щодо основного надрізу 50, вимірювали з використанням мікроскопа, спрямованого по прямій вниз на кришку 14, як це показано, наприклад, на фіг.9.

Розташування кінчика 40 вушка щодо основного надрізу 50 може бути вибрано згідно з параметрами конструкції конкретної кришки банки, наприклад: конфігурації основного надрізу, конструкції вушка, конструкції вентиляційного надрізу, внутрішнього тиску і інших чинників, які стануть зрозумілими фахівців, знайомих з дизайном і конструюванням кришок для банок для напоїв при ознайомленні з даним описом.

На фіг.2-6 зображені різні 3-мірні види першого варіанту виконання кришки 14 банки для напоїв, накладеної на заповненні�а піднімає п'яту 38 вушка 36, яке повертається щодо заклепки 34. Сила та момент, прикладені до застібці 34, і відповідне місцеве відхилення центральної панелі 30 призводять до розриву вентиляційного надрізу 46 і до утворення отвори 48 для скидання тиску (див. фіг.3). Переважно, щоб вентиляційний надріз 46 приймав форму клапана таким чином, щоб внутрішнім тиском в банку понуждался розрив вентиляційного надрізу 46 для розриву без затримки та відхилення, таким чином, клапана до отвору для скидання тиску, де тиск понад 207 кПа (30 фунт/кв. дюйм), наприклад, 483 кПа (70 фунт/кв. дюйм), 586 кПа (85 фунт/кв. дюйм) і 621 кПа (90 фунт/кв. дюйм) і вище.

Як показано на фіг.4 і 5, споживач потім продовжує піднімати вушко 36, ніж примушує кінчик 40 вушка тиснути на центральну панель 30 поблизу основного надрізу 50, як це описано вище. Кінчик 40 вушка прорізає основний надріз 50 у зовнішнього краю 56x фаски. Потім споживач тягне вгору вушко 36 для розриву решті частини основного надрізу 50. Бажано, щоб розрив поширювався навколо панелі 54, утворює отвір, уздовж зовнішнього краю 56x фаски таким чином, щоб залишок фаски 56 надрізу була прикріплений до панелі 54, утворює отвір. Кромка 32 остаения, де значна частина залишку надрізу, пов'язаного з фаскою 56, не залишається прикріпленою до краю).

Після повного розриву основного надрізу 50 отриману панель 54, утворює отвір, можна викинути в сміття, а споживач може пити напій безпосередньо через отвір 58.

На фіг.8, описаної вище, показана відносна висота і конфігурація борозенки 22 і центральної панелі 30 і відносні положення основного надрізу 50 і противоразривного надрізу 52. Даний винахід не обмежено конкретним варіантом виконання кришки по фіг.8. Наприклад, на фіг.10A, 10B, 10C і 10D показані додаткові варіанти виконання конструкції кришок 14a, 14b, 14c і 14d, в яких може бути використано даний винахід. Для опису варіантів виконання, представлених на фіг.10A-10D, повторно використані номери позицій, якими позначені компоненти конструкції першого варіанту виконання кришки, описаної вище, але з додаванням літери до номера позиції.

Кожна з кришок, 14а, 14, 14c і 14d прикріплена швом до корпусу 12a, 12b, 12c, 12d банки. На фіг.10A, 10B, 10C і 10D зображені банки, у яких панель, що утворює отвір, видалена, і банки підготовлені до того, щоб споживач міг пити з них напій. Основні на�ишек 14a, 14b, 14c і 14d є такими ж, як і описані вище компоненти першого варіанту виконання кришки 14 банки.

Кришка 14a, представлена на фіг.10A, є варіантом виконання кришки SuperEnd® банки для напоїв, описаної з посиланнями на перший варіант виконання кришки 14. На фіг.10A показано розташування центру C радіуса скруглення перехідної частини стінки 28a.

Кришка 14b (поперечний переріз), представлена на фіг.10B, є кришкою, що подається комерційно компанією Container Development Limited. Кришка 14c (поперечний переріз), представлена на фіг.10C, є кришкою, званої LOF, що поставляється компанією Metal Container Corporation. Кожна з кришок 14b і 14c містить внутрішню частину 29b і 29c стінки відповідно біля основи перехідної частини 28b і 28c. Даний винахід охоплює розташування основного надрізу 50b, 50c радіально назовні від центру Cb і Cc радіусу переходу таким чином, щоб основний надріз був розташований в частинах 29b або 29c.

Кришка 14d (схематичний поперечний переріз), представлена на фіг.10D, є звичайною кришкою моделі B64. На фіг.10D показано розташування центру C радіуса скруглення перехідної частини стінки 28d.

1. Кришка (14) банки для напоїв, здатна витримувати типові тиску в � (30), борозенку (22), навколишнє центральну панель (30), основний надріз (50) для утворення видаляється панелі (54), що утворює отвір,
відрізняється тим, що кришка (14) має вентиляційний надріз (46), а периферія основного надрізу (50) виконана поблизу борозенки (22), причому кришка (14) виконана з можливістю безпечного відкривання при тисках щонайменше 70 фунтів на кв. дюйм (483 кПа), так що під час відкривання вентиляційний надріз (46) розривається першим, приймає форму клапана, і внутрішній тиск, що викликає розрив вентиляційного надрізу без затримки так, щоб вирівняти перепад тиску між зовнішньою та внутрішньою стороною центральної панелі (30), при цьому дозволяючи основним надрізу (50) розриватися керованим і надійним чином.

2. Кришка (14) за п. 1, що забезпечує безпечне відкривання отвору при тисках вище 80 фунт/кв. дюйм (552 кПа).

3. Кришка (14) за п. 2, що забезпечує безпечне відкривання отвору при тисках вище 85 фунт/кв. дюйм (586 кПа).

4. Кришка (14) за п. 3, що забезпечує безпечне відкривання отвору при тиску вище 90 фунт/кв. дюйм (621 кПа).

5. Кришка (14) по кожному з пп.1-4, містить вушко (36), що містить кінчик (40) і ручку (38), яка піднімається споживачем, чтришка (14) за п. 5, в якій вушко (36) є суцільним і не містить шарніра.

7. Кришка (14) за п. 5, в якій вушко (36) розташоване таким чином, щоб кінчик (40) вушка знаходився в основному надрізі (50) або поруч з основним надрізом (50) при первісному залученні вушка.

8. Кришка (14) по кожному з пп.1-4, 6, 7, в якій осьова лінія основного надрізу (50) розташована на відстані від 0,000 мм до 0,508 мм (0,000-0,020 дюйма) від центру радіусу переходу (28, R) між профільованим поглибленням (22) і центральною панеллю (30).

9. Кришка (14) по кожному з пп.1-4, 6, 7, в якій кінчик (40) вушка (36) в його стані спокою відстоїть радіально всередину від внутрішнього краю (60) основного надрізу (50) на відстань від 0,000 мм до 0,203 мм (0,000-0,008 дюйма), виміряне горизонтально.

10. Кришка (14) по кожному з пп.1-4, 6, 7, в якій основний надріз (50) має асиметричний профіль надрізу.

11. Кришка (14) за п. 10, в якій основний надріз (50) містить зовнішню стінку (51x) поблизу кромки (32) і внутрішню стінку (51y) поблизу панелі (52), що утворює отвір, причому внутрішня і зовнішня стінки (51x, 51y) відокремлені фаскою (56), а товщина (Ta) залишку фаски (56) надрізу суміжно зовнішній стінці (51x) менше товщини (Tb) залишку фаски (56) надрізу суміжно внутрішній стінці (51y), так що при відділенні (52), утворює отвір.

12. Кришка (14) по кожному з пп.1-4, 6, 7, 11, в якій центральна панель (30) додатково містить другий, противоразривной надріз (52), розташований радіально всередині від основного надрізу (50).

13. Кришка (14) по кожному з пп.1-4, 6, 7, 11, у якої висота від основи борозенки (22) до центральної панелі (30) становить понад 1,5 мм.

14. Кришка (14) по кожному з пп.1-4, 6, 7, 11, в якій після відкривання отвір (58) розташоване в межах 0,5 мм радіально від скруглення (37) панелі для збільшення безпеки відрізаного краю.

15. Запечатана ємність, що містить корпус (12) ємності з продуктом, що містяться в ньому, і кришку (14) з будь-якого попереднього пункту, приєднану до корпусу (12) швом (16). 

Схожі патенти:

Откривное пристрій для соломинок, ємностей для рідких харчових продуктів

Откривное пристрій для соломинок ємності для заповнення та пакування рідких харчових продуктів, що містять дно і основний корпус, виконані з пакувального матеріалу, ламінованого з обох сторін паперової підкладки термопластичним полімером. Верх виконаний з термопластичного полімеру і з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу. Отвір відкриваючого пристрою виконано інтегрально з верхом і містить безліч ступенів і перепадів рівнів на передній стороні і задній стороні отвори. Перепади рівнів на передній стороні і перепади рівнів на задній стороні утворені по краях перепадів рівнів ззаду і спереду з перекриттям, причому довжини перекриттів країв перепадів рівнів менше товщини ступенів. Перепади рівнів являють собою легко руйнуються частини. Східці мають товщину в 190-650% по відношенню до довжини перекриттів країв, а перекриття краю становить 0,09-0,11 міліметра в довжину. Откривное пристрій для соломинок забезпечує легке відкриття отвори ємності. 5 з.п. ф-ли, 20 іл.

Кришка для банки і спосіб орієнтування такої кришки

(57) Винахід відноситься до кришки для банок для харчових продуктів та напоїв. Кришка (2) має загальну форму, утворює основну площину і западину, розташовану в кришці. Нижня стінка западини нахилена відносно основної площини кришки. Кришка (2) забезпечена ослабленою лінією, визначальною відривний ділянку, і відривним вушком, розташованим на відривному ділянці, та вільний кінець відривного вушка закінчується перед центром кришки, а западина триває за центр кришки. Винахід забезпечує надійне орієнтування кришки відносно банки. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 7 іл.

Затвор для банки з напоєм, кришка банки, банку з кришкою

Затвор містить кришку, переводимую з положення відкриття в положення закриття над отвором для виливання кришки банки і назад і виконану на окремій ділянці у вигляді зігнутої пластини, виконаної з можливістю переходу при силовому впливі перпендикулярно площині симетрії кришки сталого першого вигнутого стану шляхом прогину в стійке друге вигнуте стан, в якому зовнішній край кришки прилягає до обмежує отвір для виливання краю кришки при тиску закриття. Кришка у вигляді поворотної кришки закріплена на застібці кришки з можливістю відкриття і закриття. Пластина виконана у вигляді зігнутої на окремій ділянці щелчковой пластини, виконаної з можливістю переходу при силовому впливі перпендикулярно площині симетрії кришки сталого першого вигнутого стану шляхом прогину в друге вигнуте стан, з якого щелчковая пластина при повторному силовому впливі повертається в її вигнуте стан. Над поворотною кришкою на застібці закріплена служить для відкривання натискна накладка, яка утримується на ограничивающем отвір краю в положенні закриття натискним кінчиком натискний нак�легованої. Затвор забезпечує герметичність і зручність при користуванні. 3 н.з. і 13 з.п. ф-ли, 6 іл.

Торець банки

Винахід відноситься до металевих банкам, наприклад, для напоїв

Ящик для упакованих штучних продуктів (варіанти)

Винахід відноситься до тарі

Одноразова ампула для пристрою розпилення аерозолю

Винахід відноситься до медицини і фармацевтичної промисловості і стосується одноразової ампули для застосування у пристрої розпилення аерозолю

Укупорочний пристрій упаковки

Винахід відноситься до укупорочному пристрою (1) упаковки (20), переважно, банки для напоїв, причому упаковка (20) містить кришку (2, 21), що включає, щонайменше, один ексцентрично розташований випускний ділянку (4, 22) із заданою лінією (6, 23) руйнування, і, крім того, передбачена накладка (3, 31), переміщувана щодо кришки (2, 21) з положення закриття в положення відкриття і назад
Up!