Видачное пристрій

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ, ДО ЯКОЇ НАЛЕЖИТЬ ВИНАХІД

Даний винахід відноситься до видачному пристрою для видачі композиції, наприклад композиції для особистої гігієни, такий як рідке мило, або композиції для догляду за порожниною рота, наприклад композиції для чищення зубів, такий як зубна паста або гель.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Добре відомо безліч різних пристроїв для видачі композицій, наприклад, рідких мил, зубних паст або гелів. Приміром, рідкі мила, зубні пасти або гелі можуть бути упаковані в деформуються тюбики або видачние пристрої з насосом, які приводять в дію вручну для видачі бажаної кількості композиції. Деякі композиції містять перший і другий компоненти, які повинні бути упаковані окремо, щоб уникнути будь-якої реакції між відповідними інгредієнтами в двох компонентах перед використанням. Наприклад, композиція для догляду за порожниною рота може включати в себе перший компонент, що містить бікарбонат натрію, і другий компонент, що містить відбілюючий агент, такий як перекис водню. При видачі композиції для догляду за порожниною рота два компоненти повинні видаватися в певному об'ємному співвідношенні і потім змішуватися вошении таким чином, щоб досягти потрібної ефективності, концентрації активної речовини (активна речовина знаходиться тільки в одному з двох відділень) і уникати виникнення відходів.

Відома розфасовка деяких багатокомпонентних композицій в деформуються і м'яті тюбики. Тим не менш користувачеві може бути важко досягти того, щоб необхідне співвідношення видачі було систематичним і послідовним, з-за нерівномірного ручного тиску, що прикладається до різних ділянках тюбика і різними характеристиками потоку з безлічі компонентів. Відповідно, для таких багатокомпонентних композицій були розроблені видачние пристрої з насосом. У таких видачних пристроях з насосом для видачі композицій використовують механічний тиск, стиснутий газ або електричні двигуни.

Незважаючи на ці відомі контейнери, в даній області техніки існує необхідність у пристрої для видачі композицій, таких як рідкі мила, зубні пасти або гелі, яке може систематично видавати потрібні кількості, наприклад рівні за обсягом дози окремих компонентів двокомпонентних композицій.

У даній області техніки існує також необхідність у пристрої для виЕТЕНИЯ

Згідно з одним з варіантів здійснення винаходу є видачное пристрій для видачі багатокомпонентної композиції, при цьому пристрій містить безліч відділень, кожне з яких містить відповідний компонент композиції, отвір, що сполучається з безліччю відділень, а також загальний електричний привідний механізм для одночасної видачі відповідних компонентів з безлічі відділень через отвір.

Опціонально в деяких варіантах здійснення електричний привідний механізм містить один двигун. Як правило, кожне відділення включає в себе відповідний поршень для екструдування відповідного компонента композиції з пристрою, при цьому поршні безлічі відділень приводяться в дію спільним передавальним механізмом, сполученим з двигуном. Електричний привідний механізм може включати в себе контролер для управління дозою, щонайменше, одного з компонентів в одному циклі видачі.

Можливо, в деяких варіантах здійснення безліч відділень укладено в знімному касетному вузлі, який прикріплений з можливістю зняття електричного приводного механізму. Знімний касетний вузол може включатьодержащий безліч камер, кожна з яких з'єднана з відповідним відділенням, а також безліч випускних каналів, кожен з яких пролягає від відповідної камери, при цьому вихідні канали сходяться для утворення спільного виходу. Як правило, вихідні канали мають, по суті, однакову довжину.

В деяких варіантах здійснення безліч камер може містити дві камери, що знаходяться пліч-о-пліч з розташованим по центру між ними випускним отвором.

В деяких варіантах здійснення знімний касетний вузол може включати в себе зовнішню поверхню видачного пристрою.

В деяких варіантах здійснення електричний привідний механізм може мати самоцентруючийся дію, наприклад, шляхом включення в себе безлічі зчіплюються елементів, кожний з можливістю роз'єднання з відповідним приводним елементом, сполученим з відповідним відділенням. Як правило, кожен з зчіплюються елементів та приводних елементів має конструкцію гвинтової канавки.

В деяких варіантах здійснення видачное пристрій може додатково містити корпус, що вміщає в себе безліч відділень і електричний привідний механізм. Корпус може мати, по суті, овальн�ості корпусу. Пускова кнопка може містити всю верхню поверхню корпусу.

В одному варіанті здійснення видачное пристрій може додатково містити сопло на корпусі для видачі композиції, а також пускову кнопку на бічній поверхні корпусу, розташовану під соплом.

В деяких варіантах здійснення видачное пристрій може додатково містити індикатор для індикації кількості, щонайменше, одного компонента композиції, що залишається у відповідному відділенні пристрою. Індикатор може включати в себе дисплей з підсвічуванням.

В деяких варіантах здійснення індикатор може бути пристосований для реагування на виміряне розташування частини приводного механізму. В якості альтернативного варіанту індикатор може бути пристосований для реагування на тиск, прикладений до компоненту композиції. В якості альтернативного варіанту індикатор може бути пристосований для реагування на силу опору, прикладену до приводного механізму.

В деяких варіантах здійснення індикатор включає в себе вікно для перегляду, щонайменше, одного відділення. У вікно видно сторона, щонайменше, одного відділення. Як алорих варіантах здійснення пристрій може мати конструкцію проти протікання, наприклад, забезпечує самозакривание отвори, щоб запобігти просочуванню або протікання композиції з отвору при зупинці приводного механізму після циклу видачі.

В деяких варіантах здійснення є альтернативна конструкція проти протікання, що передбачає, наприклад, що приводний механізм виконаний з можливістю забезпечення переднього приводу під час циклу видачі, і зворотного приводу для зниження будь-якого тиску, що діє на композицію у відділеннях в кінці кожного циклу видачі.

В деяких варіантах здійснення є альтернативна конструкція проти протікання, що передбачає, наприклад, що відділення включає в себе жорсткий контейнер, що має гнучкий ділянку для розміщення надлишкового тиску у відділенні при припинення видачі.

В деяких варіантах здійснення індикатор містить, щонайменше, два різних компонент композиції, які мають взаємно відрізняється зовнішній вигляд і послідовно розташовані в одному відділенні.

В деяких варіантах здійснення композиція являє собою композицію для догляду за порожниною рота, що заповнює собою безліч відділень. Як правило, безліч відділень, відповідно�ю пасту.

Додаткові області застосування цього винаходу стануть очевидними з наведеного нижче докладного опису. Зрозуміло, що докладний опис і конкретні приклади, що показують кращий варіант здійснення винаходу, служать тільки для ілюстративних цілей і не призначені для обмеження обсягу цього винаходу.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Даний винахід стане більш зрозумілим з докладного опису та супроводжуючих креслень, на яких:

на фіг.1 схематично показано вигляд спереду в перспективі, частково пунктирними лініями, видачного пристрої згідно з першим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.2 - принципова схема приводної системи видачного пристрої з фіг.1.

Фіг.3 - схематичний вигляд у перспективі зверху зчіплюються елементів приводної системи видачного пристрою фіг.1.

Фіг.4 - вид зверху головки касетного вузла видачного пристрої з фіг.1.

Фіг.5 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрою у відповідності з другим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.6 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрої згідно з третім варіантом осуществалей видачного пристрою у відповідності з четвертим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.8 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрою у відповідності з п'ятим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.9 - вигляд у перспективі видачного пристрої з фіг.8 у частково розібраному стані.

Фіг.10 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрої, в частково розібраному стані, у відповідності з шостим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.11 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрої, в частково розібраному стані, у відповідності з сьомим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.12 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрої, в частково розібраному стані, у відповідності з восьмим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.13 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрою у відповідності з дев'ятим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.14 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрою у відповідності з десятим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.15 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрою відповідно до одинадцятим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.16 - схематическ�зобретения.

Фіг.17 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрою у відповідності з тринадцятим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.18 - схематичний вигляд у перспективі видачного пристрою у відповідності з чотирнадцятим варіантом здійснення цього винаходу.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

Подальший опис кращого варіанту (варіантів) здійснення має лише ілюстративний характер і жодним чином не призначений для обмеження винаходу, його застосування або використання.

Слід розуміти, що докладний опис і конкретні приклади, що показують варіанти здійснення винаходу, служать тільки для ілюстративних цілей і не призначені для обмеження обсягу цього винаходу.

Наступні визначення і не обмежувальні рекомендації необхідно враховувати при розгляді викладеного тут опису даного винаходу. Використовувані тут заголовки (такі як "Передумови створення винаходу" і "Суть винаходу") служать тільки для загальної організації тим при розкритті винаходи і не призначені для обмеження розкриття винаходу чи будь-якого його аспекти. Зокрема, об'єкт изобретених обсягу цього винаходу і не може представляти собою виклад попереднього рівня техніки. Об'єкт винаходу, розкритий в "Сутності винаходу", не є вичерпним або повним описом всього обсягу винаходу чи будь-яких варіантів його здійснення.

Цитування посилань тут не є визнанням того, що ці посилання являють собою попередній рівень техніки або мають якесь відношення до патентоспроможності описаного тут винаходу. Будь-яке обговорення змісту посилань, наведених у «Передумови створення винаходу», служить для створення загального компендиума тверджень, зроблених авторами посилань, і не є визнанням істинності змісту цих посилань.

Детальний опис при тому, що воно показує варіанти здійснення винаходу, служить тільки для ілюстративних цілей і не призначений для обмеження обсягу цього винаходу. Крім того, перерахування декількох варіантів здійснення, що мають встановлені ознаки, не має метою виключення інших варіантів здійснення, що мають додаткові ознаки, або інші варіанти здійснення, включають в себе різні поєднання зазначених ознак.

Використовувані тут терміни «кращий» і «переважно» відносяться до варіантів здійснення�е варіанти здійснення також можуть бути кращими за тих чи інших обставин. Крім того, перерахування одного або декількох кращих варіантів здійснення не означає, що інші варіанти здійснення не є корисними, і не має на меті виключення інших варіантів здійснення з обсягу цього винаходу.

Використовуваний тут термін "включати" і його варіанти мають неограничительний характер, наприклад, перерахування елементів у списку не є винятком інших подібних елементів, які можуть бути корисні в видачних пристроях даного винаходу.

На фіг.1 схематично показано вигляд спереду в перспективі, частково пунктирними лініями, видачного пристрої, в цілому позначеного посилальної позицією 10, згідно з першим варіантом здійснення цього винаходу. Видачное пристрій 10 містить корпус 12, що має підставу 14 такої форми, що видачное пристрій 10 може стійко стояти вертикально при розміщенні підстави 14 на горизонтальній поверхні, наприклад на полиці ванної кімнати. Корпус 12 має бічну поверхню 16 і верхню поверхню 18. Пускова кнопка 20 для видачі композиції з видачного пристрою 10 розташована в підставі 14. Видачное отвір 22 розташоване у верхній області корпу�В якості альтернативного варіанту видачное отвір 22 може бути розташоване на стику між бічною поверхнею 16 і верхньою поверхнею 18. При ручному натисканні пускової кнопки 20 відбувається пресування композиції з видачного отвори 22.

Корпус 12 містить нижню частину 24, в якій знаходиться джерело 26 харчування і приводний механізм 28, а також верхню частина 26, в якій знаходиться касетний вузол 30 для композиції. Касетний вузол 30 знімно встановлений усередині корпусу 12 і може бути замінений, якщо він порожній. Касетний вузол 30 може бути попередньо встановлений усередині корпусу 12 і заповнений двокомпонентної композицією, такий як зубна паста. Касета 30 містить два окремих відділення 32 і 34, кожне з яких заповнений відповідним компонентом 36, 38 двокомпонентної композиції. Два відділення 32 і 34 взаємодіють на своїх верхніх кінцях 40 і 42 з видачним отвором 22, так що двокомпонентна композиція виходить з видачного отвори 22. Головний елемент 71, показаний на фіг.4, але не показаний на фіг.1, закупорює верхні кінці 40 і 42 і повідомляється з отвором 22. Два компонента 36, 38 композиції можуть бути опціонально, щонайменше частково, змішані один з одним перед випуском з видачного отвори 22. В деяких варіантах здійснення відділення розташовані в окремих касетних вузлах, в той час як в інших варіантах які�нце відділення можуть мати форму і розміри, разом із відповідною формою і розмірами отвору, засновані на реології видається композиції.

Як видно з фіг.4, два відділення 32 і 34 закупорені головкою 71 з відповідним вихідним каналом 73, 75, пролегающим від відповідної камери 79, 81 над кожним відділенням 32, 34. Переважно, що вихідні канали 73 і 75 від відповідних відділень 32 і 34 мають, по суті, однакову довжину, щоб мінімізувати відмінності в швидкості потоку і протитиску. Зазвичай при цьому відділення 32 і 34 розташовані пліч-о-пліч, і два випускних каналу 73 і 75 від відповідних відділень 32 і 34 сходяться в розташованому по центру випускному отворі 85. Таке розташування пліч-о-пліч, в свою чергу, може бути легко скомпоновано з використанням корпусу 12, що має, по суті, овальне поперечний переріз, причому передня і задня поверхні 17 і 19 опціонально є плоскими і з'єднані округлими бічними поверхнями 25 і 27. Площа поперечного перерізу внутрішньої порожнини відділень 32 і 34 вибирають так, щоб забезпечити потрібну дозування.

Як додатково показано на фіг.2, приводний механізм 28 містить контролер 44, електрично з'єднаний з джерелом 26 харчування. Джерело 26 харчування може представляти ет містити сухий елемент, одноразові або акумуляторні батареї та/або з'єднання, наприклад, штепсельний роз'єм, знімну вилку, настінну розетку або стикувальний вузол до зовнішнього джерела електроенергії. Джерело 26 харчування може бути забезпечений окремим субкорпусом, який може представляти собою підставу видачного пристрою 10, який при бажанні може бути відокремлене від решти частини видачного пристрою 10. Індикатор живлення (не показаний) може показувати рівень електроживлення і тим самим визначати, коли батареї необхідно замінити або зарядити.

Привід 46, який приводиться в дію пусковий кнопкою 20, також з'єднаний з контролером 44. Силовий пристрій 48, містить ел. колекторний двигун 50 і прикріплений до нього передавальний механізм 52, також з'єднаний з контролером 44. До контролера 44 приєднано запам'ятовуючий пристрій 54. Запам'ятовуючий пристрій 54 зберігає в собі дані, що відображають, прямо або побічно, заданий виданий обсяг кожного з компонентів 36, 38 композиції. Передбачене в даному варіанті здійснення запам'ятовуючий пристрій 54 забезпечує управління дозуванням композиції, що видається в кожному конкретному циклі видачі. Може бути передбачений п�ї.

Передавальний механізм 52 зазвичай призводить пару просторово рознесених зчіплюються елементів 56 і 58, кожен з яких з'єднаний з відповідним приводним елементом 60, 62 відповідного відділення 32, 34. Через відповідне відділення 32, 34 в поздовжньому напрямку пролягає подовжений стержень 64, 66. Кожен подовжений стержень 64, 66 має встановлений на ньому відповідний поршень 68, 70, який діє як плунжер у відповідному відділенні 32, 34. Поршень 68, 70 наводиться в поступальний рух уздовж відповідного відділення 32, 34 (А) шляхом обертання (в напрямку R) відповідного подовженого стрижня 64, 66. Наприклад, кожен подовжений стержень 64, 66 може бути з'єднаний спіральної різьбленням з поршнем 68, 70, сполученим різьбленням з різьбовим валом 64, 66. Компоненти 36 і 38 композиції розташовані між передньою поверхнею 72, 74 відповідних поршнів 68 і 70 і видачним отвором 22, при цьому рух поршнів 68 і 70 уздовж відповідного відділення 32, 34 в напрямку видачного отвори 22 призводить до видачі двокомпонентної композиції.

В альтернативних варіантах здійснення замість створення обертається гвинтової різьби між подовженим стрижнем 64, 66 та відповідним йного руху і приводний вузол, які тим самим просувають кілька зчеплених поршнів в покроковому режимі храпові передачі, при цьому поршні протистоять спрямованому назад і вниз руху в результаті роботи одностороннього храпового механізму.

Між електричним приводним механізмом і відділеннями може бути передбачено самоцентруючийся з'єднання.

Як показано на фіг.3, кожен з зчіплюються елементів 56 і 58 зазвичай містить конструкцію 76, 78 з подвійної спіральної канавкою, з сполученими з нею відповідними приводними елементами 60 і 62, мають додаткову конструкцію з подвійної спіральної канавкою для сполучення з сцепляющими елементами 56 і 58. Це поєднання зчіплюються/приводних елементів забезпечує гарну передачу енергії від передавального механізму 52 на подовжені вали 64, 66 з мінімальним прослизанням в приводному напрямку. Оскільки касетний вузол 30 знімно встановлений усередині корпусу 12, необхідно забезпечити ефективне механічне з'єднання між приводними елементами 60 і 62 на касетному сайті 30 і сцепляющими елементами 56 і 58, по суті, незалежно від точності вирівнювання між ними. Приводні елементи 60 і 62 можуть злегка відрізнятися положенням щодо фиксированног�

При приведенні в дію привода 46 з допомогою ручного запуску пускової кнопки 20 контролер 44 управляє роботою двигуна 50 протягом заданого періоду, встановлюючи число оборотів двигуна 50, відповідне заданому виданим обсягом кожного з компонентів композиції 36, 38. Контролер 50 приводить в дію електродвигун 50 протягом періоду, визначеного даними, записаними в запам'ятовуючому пристрої 52. Це забезпечує одночасний привід в дію двох поршнів 68 і 70 у відповідних відділеннях 32 і 34 загальної електричної приводний системою. Це забезпечує систематичну керовану видачу необхідних обсягів компонентів 36, 38 композиції від початкової до операції, по суті, остаточної видачі компонентів 36, 38 композиції, які залишаються у відділеннях 32 і 34.

У модифікації цього варіанту здійснення запам'ятовуючий пристрій 54 опущено, і користувач управляє обсягом дози композиції, що видається в кожному циклі видачі шляхом відпускання пускової кнопки 20 після видачі потрібної кількості композиції. Щоб досягти ефективного управління користувачем виданої дози композиції, композицію переважно видають з досить низькою витратою, так що користувач має�ачу без екструдування надмірної дози. Крім того, більш низький витрата знижує зворотний тиск у відділеннях і, відповідно, знижує ймовірність просочування композиції з отворів під дією залишкового тиску всередині відділень.

У проиллюстрированном варіанті здійснення передавальний механізм 52 і спіральна різьблення 67, 69 на валах 64, 66, 68 поршнів 70 виконані з можливістю забезпечення рівних об'ємних доз двох компонентів 36, 38 композиції в кожному циклі видачі. Тим не менше ці елементи можуть бути модифіковані для забезпечення різних об'ємних доз двох компонентів 36, 38 композиції в кожному циклі видачі. Це зміна могло б супроводжуватися використанням різних обсягів відповідних відділень 32, 34 та вихідних кількостей зберігаються в них компонентів 36, 38 композиції.

Два компоненти композиції 36, 38 можуть видаватися в заданому об'ємному співвідношенні протягом циклу дозування. Це співвідношення може становити 1:1, тобто обсяги дорівнюють, або може мати місце інше співвідношення, тобто обсяги будуть різні. Якщо поршні 68, 70 приводяться в дію одночасно з однією швидкістю, то обсяги є різними, якщо площі поперечного перерізу відділень 32, 34 різні.

Коли потрібна точна видача множинних ком�льзованием загального приводного механізму, важливо, що приводний механізм та відділення виконані так, щоб забезпечувати рівномірний і передбачуваний потік компонентів 36, 38 композиції. Конструкція головного елемента 71 сприяє досягненню рівномірного і передбачуваного потоку шляхом забезпечення вихідних каналів однакового розміру.

У варіанті здійснення на фіг.1 корпус 12 може бути розташований вільно. Тим не менш він може бути виконаний з можливістю настінного монтажу.

Крім того, пускова кнопка 20 може бути розташована на будь-якій зручній зовнішньої поверхні корпусу 12, а не тільки на підставі 14. Як показано на фіг.5, наприклад, у додатковому варіанті здійснення пускова кнопка 520 може бути розташована на верхній поверхні 518, що може бути простіше в експлуатації при застосуванні спрямованого вниз ручного тиску. Пускова кнопка 520 може містити основний ділянка верхньої поверхні 520 або навіть всю верхню поверхню 520 корпусу 512.

Пускова кнопка 20 може представляти собою кнопку, пересувну кнопку або клавішу кулісного типу. В деяких варіантах здійснення пускова кнопка 20 може бути з'єднана механічно, а не електрично з приводним механізмом.

Можуть бути передбачені дві пусків� одночасно приведені в дію для видачі композиції.

Як показано на фіг.6, в додатковому варіанті здійснення пускова кнопка 620 може бути розташована під видачним отвором 622 і виконана з можливістю сполучення з голівкою зубної щітки, наприклад, має подставочную конструкцію 87 для приймання нижній поверхні 89 головки 91 зубної щітки. Коли голівка 91 зубної щітки знаходиться в підставці 87 і натиснута, пускова кнопка 620 натиснута для перемикання приводу 46. Це призводить до видачі двокомпонентної композиції на елементи 93 чищення зубів, наприклад, щетинки головки 91 зубної щітки. У модифікованому варіанті здійснення підставка може бути виконана з можливістю приймання верхній поверхні головки зубної щітки і подачі вгору для видачі композиції.

Касетний вузол 30 знімно встановлений усередині корпусу 12. Два відділення 32, 34 встановлені разом в касетному сайті 30 проілюстрованих варіантів здійснення для створення єдиної конструкції.

Як видно з фіг.7, в додатковому варіанті здійснення сполучна конструкція 780 утримує два відділення 732, 734 разом і забезпечує вихідний канал (не показаний) для композиції, при цьому касетний вузол 730 додатково містить видачное отвір 722, зазвичай у формі носика 782, ви�в себе два відділення 732, 734, спочатку заповнених двома компонентами 736, 738 композиції, а також видачное отвір 722. Касетний вузол 730 може також включати в себе пускову кнопку 720.

Касетний вузол 730 зазвичай містить вузол касетного корпусу 784, що містить два відділення 732, 734. Касетний корпус 784 має верхню стінку 786, 788, бічну стінку і нижню стінку 790. Приводні елементи 760, 762 встановлені з можливістю обертання на нижній стінці 790 і пов'язані зі сцепляющими елементами 756, 758. Касетний вузол 730 встановлений на нижній частині 780, містить приводну систему і джерело 726 харчування. Корпус 712 містить передню і задню панелі 750, 752, які зазвичай замикаються разом. Верхня поверхня корпусу 712 містить верхню стінку 786 касетного вузла 730, яка включає в себе носик 782. На протилежних сторонах корпусу 712 передбачені випускні кнопки 798 для вивільнення касетного вузла 730 з іншої частини видачного пристрою, коли одне або обидва відділення 732, 734 витрачені.

Проте в альтернативних варіантах здійснення два відділення 32, 34 можуть бути незалежними і окремими. Це може бути кращим, так як споживач може замінити кожне відділення окремо, що надає користувачеві під�нативних варіантах здійснення відділення включають в себе гнучкий саші, який містить компонент композиції. Приводна система виконана з можливістю управління одним або декількома роликами, які переміщуються поступово по довжині гнучкого саші таким чином, щоб вичавлювати компонент композиції з саші.

В деяких варіантах здійснення касетний вузол 830 може містити частина корпусу 812, наприклад верхню частину 826, як показано на фіг.8 і 9. У такій конструкції верхня стінка 886 і бокова стінка 888 є частиною корпусу 812. Касетний вузол 830 може бути приєднаний защелкиванием до нижньої частини 824, при цьому в корпусі 812 передбачена одна або декілька кнопок 882 вивільнення касети, для забезпечення вивільнення і заміни касетного вузла 830, при витраті, щонайменше, одного з двох компонентів композиції в касетному сайті 830.

Коли замінний касетний вузол 830 містить пускову кнопку 820, як показано на фіг.9, може бути передбачений, по суті, жорсткий шток 884, що пролягає від контролера, розташованого в нижній частині 824. Шток 884 підключає привід, що спрацьовує від пускової кнопки 820, і його електричні з'єднання до контролера. Шток 884 забезпечує правильне розташування приводу суміжно до пускової кнопки 820 запасного касетного Ѷет бути забезпечений самозахисним отвором в соплі, щоб запобігти просочуванню або протікання композиції з сопла при зупинці двигуна після циклу видачі.

Наприклад, отвір 822 в носику 828 може бути забезпечене клапанним елементом 840, наприклад, виконаним з каучуку, і вбудованою кришкою 842, яка може селективно переміщатися з відкритого положення, відкриваючи клапанний елемент 840, показаний на фіг.8, в закрите положення, закриваючи клапанний елемент 840, показаний на фіг.9. Такий клапанний елемент може бути використаний у будь-якому з варіантів здійснення цього винаходу.

Іншим доцільним варіантом для запобігання протікання композиції з сопла при зупинці двигуна після циклу видачі є пристосування контролера для забезпечення зворотного приводу двигуна в кінці кожного циклу дозування, з метою злегка змінити напрямок руху поршня таким чином, щоб знизити будь-який тиск, що діє на компонент композиції всередині відділення. Такий контролер або функція можуть бути використані в будь-якому з варіантів здійснення цього винаходу. При забезпеченні такої реверсивного приводу з'єднання між електричним приводним механізмом і видачним механізмом у відділеннях построентов 56, 58, показаних на фіг.3 з тим, щоб забезпечити оборотну взаємозв'язок, що зрозуміло фахівцям в даній області техніки.

В іншому варіанті здійснення, щоб запобігти витоку композиції з сопла при зупинці двигуна після циклу видачі, відділення може бути забезпечене жорстким контейнером, мають гнучкий ділянку, наприклад гнучкий купол. Гнучкий ділянка може бути утворений на верхній частині відділення, суміжно з каналом, сполучених з соплом. Гнучкий ділянка може служити для сприйняття надлишкового тиску у відділенні при припинення видачі шляхом згинання назовні, що знижує внутрішній тиск.

В інших варіантах здійснення, як показано на фіг.10, касетний вузол 930 може бути вставлений в порожнину 992, утворену в корпусі 912, при цьому дві частини 994, 996 корпусу 912 можна тимчасово роз'єднати, зазвичай шляхом натискання, щонайменше, на одну пускову кнопку 908 касетного сайту для забезпечення доступу до касетного сайту 930 і його заміни.

Касетний вузол 930 може бути повністю прихований всередині корпусу 912, за винятком вихідного отвору 922.

У цьому варіанті здійснення корпус 912 забезпечений носиком 982, що поділяється на верхню і нижню половини 950, 952 при заміні касети 930, яка явний в носику 982 при установці касетного вузла 930 в корпус 912.

В іншому варіанті здійснення нероз'ємні верхня і задня частина 1094 корпусу 1012 можуть бути шарнірно з'єднані з основною частиною 1096 корпусу 1012 для забезпечення заміни касетного вузла 1030, як показано на фіг.11.

В іншому варіанті здійснення верхня і зовнішня гильзовая частина 1100 корпусу 1112 може бути з'єднана з можливістю ковзання з нижньої основною частиною 1102 корпусу 1112, як показано на фіг.12, для заміни касетного вузла 1130.

У будь-якому з цих варіантів здійснення може бути передбачений смещающий механізм, наприклад пружина, щоб сприяти вивільненню касетного вузла з корпусу 12 і/або відкривання корпусу 12. Така пружина 106 показано на фіг.9.

Згідно додатковому об'єкту винаходу, пристрій 10 видачі композиції може бути забезпечений індикатором, що показує витрата композиції у двох відділеннях 32, 34.

В одному варіанті здійснення, як показано на фіг.13, індикатор 1310 містить прозору або напівпрозору вікно 112, розташоване в корпусі 1312 в місці, суміжному щонайменше з одним з двох відділень 1332, 1334. Відповідне відділення 1332, 1334 є прозорим або напівпрозорим, так що користувач може легко бачити вертикальне положення поршнябить пофарбований для зручності візуального огляду. На вікні 112 або навколишньому ділянці корпусу 1312 видачного пристрою 1300 може бути нанесена шкала або маркування 1314.

В іншому варіанті здійснення, як показано на фіг.14, індикатор 1410 включає в себе прозоре або напівпрозоре вікно 1416, розташоване на верхній поверхні 1418 вікна корпусу 1412, так що користувач може дивитися вниз через вікно 1418 і бачити компонент композиції, що залишається в одному або обох відділеннях 1432, 1434. Верхня ділянка відповідного відділення 1432, 1434 також прозорий або напівпрозорий, так що користувач може легко побачити, коли поршень 1472 стає видимим на верхній частині відділення 1432, вказуючи, що компонент композиції, що залишається у відповідному відділенні 1432, підходить до кінця. Для зручності візуального огляду поршень 1472 може бути пофарбований опціонально кольором, відмінним від відповідного компонента композиції.

В іншому варіанті здійснення, як показано на фіг.15, контролер 1544 має вимірювальну ланцюг 1546 для визначення того, коли двигун 1548 буксує, і не може обертатися далі з-за того, що, щонайменше, один з поршнів 1572, 1574 знаходиться на вершині відповідного відділення 1532, 1534 і не в змозі просунутися далі. Контролле�нді такого пробуксовування, видаючи індикацію, що вказує користувачеві, що потрібна заміна касетного вузла 1530.

Ще В одному варіанті здійснення, а також показано на фіг.15, контролер 1544 має вимірювальну ланцюг 1546 для вимірювання фізичного опору, що прикладається до двигуна 1548 для опору обертанню двигуна 1548. По мірі того як відділення 1532, 1534 поступово порожніє, опір тиску стиску компонента композиції, що залишається у відповідному відділенні 1532, 1534, поступово збільшується до максимального значення, коли поршень 1572, 1574 знаходиться у верхній частині відповідного відділення 1532, 1534 і не в змозі рухатися далі. Знову ж при вимірюванні такого опору контролер 1544 пристосований для освітлення індикаторного елементу 1560, наприклад, одного або кілька світловипромінюючих діодів (LED). Рівень освітленості та/або колір можуть змінюватись в залежності від ступеня опору, максимальної освітленості та/або певного кольору, що вказує користувачеві, що потрібна заміна касетного вузла 1530.

Ще В одному варіанті здійснення, як показано на фіг.16, всередині, щонайменше, одного поршня 1672 може бути розташований магніт 1640. Ряд контактних елементів 1630, 1632,�ижения поршня 1672. Контактні елементи 1630, 1632, 1634 електрично з'єднані з контролером 1644. При поступовому переміщенні поршня 1672 уздовж відповідного відділення 1632 під час послідовних циклів видачі компонента композиції магніт 1640 послідовно проходить ряд контактних елементів 1630, 1632, 1634. При проходженні магнітом 1640 кожного контактного елемента 1630, 1632, 1634 контролер 1644 спрацьовує на освітлення відповідного індикаторного елементу 1650, 1652, 1654, наприклад, одного або декількох світловипромінюючих діодів (СВД). Різні світлодіоди 1650, 1652, 1654 можуть бути з'єднані з різними контактними елементами 1630, 1632, 1634 для видачі індикації, яка дає чітке і постійне вказівку рівня компонента композиції, що залишається у відповідному відділенні 1632.

Ще В одному варіанті здійснення, як показано на фіг.17, електродвигун і передавальний механізм пристосовані для управління третім подовженим стрижнем 1754 зі спіральною різьбленням, пролегающим паралельно двом різьбовим валів 1764, 1766, сполученим з відповідними поршнями 1768, 1770. Третій вал 1764 знаходиться за межами двох відділень 1732, 1734. Різьбовий індикаторний елемент 1780 з'єднано різьбою із третім валом і несе повзунок 1782, виконаний з можливо�та поршні 1768, 1770 поступово рухаються вгору по відділеннях 172, 1734, відповідно повзунок 1782 ковзає паралельно з ними вздовж щілини 1784, що вказує на виснаження компонентів композиції для користувача.

Ще В одному варіанті здійснення, як показано на фіг.18, щонайменше, одне з відділень 1832 заповнено значною часткою основного компонента 1850 композиції і незначною часткою вторинного компонента 1852 композиції. Видача основного компонента 1850 композиції повинна проводитися протягом, по суті, всього терміну служби касетного вузла 1830, тоді як видача вторинного компонента 1852 композиції повинна проводитися в самому кінці терміну служби касетного вузла 1830, при мінімальній кількості залишаються доз, безпосередньо перед спустошенням відповідного відділення 1832. Основні і вторинні компоненти 1850, 1852 композиції мають різний зовнішній вигляд, наприклад, різні кольори, так що користувач може легко побачити, що компонент композиції підходить до кінця.

Фахівцям в даній області техніки будуть зрозумілі різні інші модифікації описаних варіантів здійснення.

Скрізь по даному тексту діапазони використані у вигляді скорочень для опису будь-якого і кожного значениѺонца діапазону. Крім того, всі наведені тут посилання включені в даний документ шляхом посилання у всій своїй повноті. У разі конфлікту визначень в цьому описі і в згаданій ссилке даний опис має пріоритет.

1. Видачное пристрій (10) для видачі багатокомпонентної композиції, при цьому пристрій містить безліч відділень (32, 34), кожне з яких містить відповідний компонент (36, 38) композиції, отвір (22), сполучається з безліччю відділень (32, 34), і загальний електричний привідний механізм (28), одночасно видає відповідні компоненти (36, 38) з безлічі відділень (32, 34) через отвір (22), причому електричний привідний механізм (28) містить один двигун (50), при цьому кожне відділення (32, 34), що містить відповідний поршень (68, 70), экструдирующий відповідний компонент (36, 38) композиції з пристрою, при цьому поршні (68, 70) безлічі відділень (32, 34) приводять в дію спільним передавальним механізмом (52), сполученим з двигуном (50), і при цьому електричний привідний механізм (28) включає в себе контролер (44) для управління дозою кожного з компонентів (36, 38) в одному циклі видачі.

2. Видачное пристрій за п. 1, в якому електричний привідний механізм (28) включвидачей.

3. Видачное пристрій за п. 1, в якому безліч відділень (32, 34) міститься в знімному касетному вузлі (30), прикріпленому з можливістю видалення до електричного приводного механізму (28).

4. Видачное пристрій за п. 3, в якому знімний касетний вузол (30) включає в себе отвір (22) для видається композиції.

5. Видачное пристрій за п. 4, в якому знімний касетний вузол (30) включає в себе головний елемент (71), містить безліч камер (79, 81), кожна з яких з'єднана з відповідним відділенням (32, 34), і безліч випускних каналів (73, 75), кожен з яких триває від відповідної камери (79, 81), при цьому випускні канали (73, 75) сходяться для утворення спільного випускного отвору (85).

6. Видачное пристрій за п. 5, в якому випускні канали (73, 75) мають однакову довжину.

7. Видачное пристрій за п. 6, в якому безліч камер (79, 81) містить дві камери, що знаходяться пліч-о-пліч з розташованим по центру між ними випускним отвором (85).

8. Видачное пристрій за п. 7, в якому знімний касетний вузол (30) включає в себе зовнішню поверхню видачного пристрою.

9. Видачное пристрій по кожному з пп. 3-8, додатково містить самоцентруючийся з'єднання між (28) і відділення (32, 34) разом.

10. Видачное пристрій за п. 9, в якому електричний привідний механізм (28) включає в себе безліч зчіплюються елементів (56, 58), при цьому кожен з них пов'язаний з можливістю роз'єднання з відповідним приводним елементом (60, 62), сполученим з відповідним відділенням (32, 34).

11. Видачное пристрій за п. 10, в якому зчіплюють елементи (56, 58) і приводні елементи (60, 62) мають конструкцію гвинтової канавки.

12. Видачное пристрій за п. 1, додатково містить корпус (12), що вміщає в себе безліч відділень (32, 34) і електричний привідний механізм (28).

13. Видачное пристрій за п. 12, в якому корпус (12) має овальне поперечний переріз.

14. Видачное пристрій за пп. 11 або 13, додатково містить пускову кнопку (20) на верхній поверхні (18) корпусу (12).

15. Видачное пристрій за п. 14, в якому пускова кнопка (20) містить всю верхню поверхню (18) корпусу (12).

16. Видачное пристрій за пп. 12 або 13, додатково містить сопло на корпусі (12) і пускову кнопку (20) на бічній поверхні (16) корпусу (12), розташовану під соплом.

17. Видачное пристрій за п. 1, додатково містить індикатор (1560), який вказує кількість, щонайменше, �пристрій за п. 17, в якому індикатор (1560) включає в себе дисплей з підсвічуванням.

19. Видачное пристрій за пп. 17 або 18, в якому індикатор (1560) реагує на виявлене розташування частини приводного механізму (28).

20. Видачное пристрій за пп. 17 або 18, в якому індикатор (1560) виконаний з можливістю реагування на тиск, прикладений до компоненту (36, 38) композиції.

21. Видачное пристрій за пп. 17 або 18, в якому індикатор (1560) реагує на силу опору, прикладену до приводного механізму (28).

22. Видачное пристрій за п. 17, в якому індикатор (1560) включає в себе вікно, яке забезпечує доступ для перегляду щонайменше одному відділенні (32, 34).

23. Видачное пристрій за п. 22, в якому вікно розташоване на стороні, щонайменше, одного відділення (32, 34).

24. Видачное пристрій за п. 22, в якому вікно розташоване на вихідному кінці, щонайменше, одного відділення (32, 34).

25. Видачное пристрій за п. 17, в якому індикатор (1560) містить, щонайменше, два різних компонента (1850, 1852) композиції, які мають взаємно відрізняється зовнішній вигляд і послідовно розташовані в одному відділенні (32, 34).

26. Видачное пристрій за п. 1, в якому отвір (22) є самозакрив�ізму (28) після циклу видачі.

27. Видачное пристрій за п. 1, в якому приводний механізм (28) забезпечує передній привід під час циклу видачі і зворотний привід, будь-який знижує тиск, що діє на композицію (36, 38) у відділеннях ()32, 34 в кінці кожного циклу видачі.

28. Видачное пристрій за п. 1, в якому відділення (32, 34) включає в себе жорсткий контейнер, що має гнучкий ділянку, що приймає надлишковий тиск усередині відділення (32, 34) при припинення видачі.

29. Видачное пристрій за п. 1, в якому композиція являє собою композицію для догляду за порожниною рота.

30. Видачное пристрій за п. 1, в якому безліч відділень (32, 34) відповідно заповнені безліччю компонентів для чищення зубів.

31. Видачное пристрій за п. 30, в якому компоненти для чищення зубів містять зубну пасту. 

Схожі патенти:

Система подачі рідини

Описана система подачі рідини, що містить підставу, що містить отвір для впуску рідини на поверхні, зверненої вгору, канал для рідини, що проходить від отвори для впуску до отвору для випуску рідини над отвором для впуску рідини, насос для подачі рідини із отвори для впуску в отвір для випуску, електродвигун для приведення в дію насоса, кожух, що проходить вгору, який оточує отвори для впуску, причому кожух має верхню кромку, яка містить проходить вниз виїмку на частині її периферії, і вставку з можливістю відключення, з'єднану з виїмкою, яка утворює непроникне для рідини ущільнення з виїмкою і утворює з кожухом камеру для рідини в повідомленні з отвором для впуску рідини в підставі. 5 з.п. ф-ли, 4 іл.

Видачной механізм і пристрій видачное

Описаний видачной механізм (4) для ємності (10) для рідини, виконаної з можливістю рідинного сполучення з вихідним пристроєм для рідини. Видачной механізм (4) виконаний з можливістю перетворення зусилля, прикладеного до ділянки (22), що приводиться в дію користувачем, переміщує зусилля, прикладене важелем (20) для користувача до приводного ділянки (18). Перша довжина триває від першої осі (30) повороту до ділянки (22), що приводиться в дію користувачем, і друга довжина триває від першої осі (30) повороту до точки впливу переміщує зусилля на приводний ділянку (18). Співвідношення між першою довжиною і другий довжиною утворює передавальне відношення важільного механізму. Передаточне відношення важільного механізму виконано з можливістю збільшення від неактивированного положення протягом принаймні перших 50% видачного такту приводного ділянки (18) таким чином, щоб переміщує зусилля збільшувалася протягом принаймні перших 50% видачного такту, коли постійна сила прикладена до ділянки (22), що приводиться в дію користувачем. Крім того, забезпечено видачное пристрій (2) для рідини, що містить видачной механізм (4). 2 н. і 19

Система подачі текучого середовища

Описана система подачі текучого середовища, що містить насос, виконаний з можливістю всмоктування текучого середовища при використанні з ємності (1) і дозування її через дозирующую трубку (4), причому насос містить циліндр (21), в якому поршень (22) здійснює зворотно-поступальний рух, впускний отвір в циліндр, односторонній впускний клапан (17) для регулювання потоку через впускний отвір, випускний отвір з циліндра і веде до дозуючої трубці, і випускний клапан (27), регулює потік через випускний отвір, причому поршень виконаний з можливістю селективного контакту з випускним клапаном для утримання його відкритим на початковому ділянці ходу вниз і забезпечення його закриття на іншій частині ходу вниз. 2 н. і 9 з.п. ф-ли, 12 іл.

Пляшка з захисним ковпачком

Пляшка (1) з відкритою горловиною (2) містить перший утримує фланець (3), розташований навколо, щонайменше, ділянки горловини, і натискний ковпачок (7), встановлений на горловині (2). Ковпачок має випускний отвір з клапаном (32) для регулювання потоку через випускний отвір і другий утримує фланець (9), розташований таким чином, що при розміщенні ковпачка (7) на пляшці (1) перший і другий утримуючі фланці (3, 9) відхиляються один від одного при їх проходженні і замиканні назад на місце після проходження, при цьому заплечик (41) першого утримуючого фланця зачіпляє заплечик (131) на другому утримуючих фланці для надійного утримання ковпачка на пляшці. Винахід значно ускладнює видалення ковпачка з пляшки звичайним користувачем, що не дозволяє наповнювати пляшку продуктом, несумісним з дозатором. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 12 іл.

Дозуючий пристрій і контейнер для рідини

Винахід відноситься до контейнера для рідини для дозуючого пристрою та направлено на спрощення комбінації дозуючого пристрою і контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос під час зберігання, транспортування та використання контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини і може зміщуватися в першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса в згаданому першому напрямку (V). Перша торцева поверхня розпилового ковпачка містить розподільний отвір, вирівняне з пінним насосом, через яке випускається деяку кількість згаданої рідини у формі піни при приведенні в дію згаданого пінного насоса. 3 н. і 32 з.п. ф-ли, 18 іл.

Насосне обладнання для резервуара для рідких, пастоподібних або вспениваемих препаратів для очищення та догляду за шкірою

Предметом винаходу є насосне пристрій для резервуара для рідких, пастоподібних або вспенивающихся препаратів для очищення шкіри та догляду за шкірою, наприклад для рідкого мила, дезинфікуючого засобу, паст для захисту шкіри або крему, причому насосне пристрій включає в себе конусно звужується камеру сильфона, причому сильфон має кілька елементів сильфона всякий раз різного діаметру, причому, принаймні, менший елемент сильфона може вдавливаться в сусідній більший елемент сильфона. 19 з.п. ф-ли, 8 іл.

Спосіб заповнення і вакуумування дозатора і заповнюється блок для дозатора

Винахід відноситься до способу заповнення і вакуумування дозатора для пастоподібних, пенообразних або рідких матеріалів
Up!