Проводка і система кабелів з адгезивним покриттям для комунікаційних середовищ

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ, ДО ЯКОЇ НАЛЕЖИТЬ ВИНАХІД

Даний винахід відноситься до комунікаційної проводці з адгезивним покриттям і системі розподілу множинних ліній зв'язку в межах жилого приміщення в багатоквартирному житловому будинку або в будинку.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

У світі існує кілька сотень мільйонів багатоквартирних житлових будинків, в яких мешкають близько третини населення світу. Внаслідок великої концентрації орендарів в одному багатоквартирному житловому будинку розгортання мереж FTTX для цих структур економічно більш ефективні для постачальників послуг, ніж розгортання в індивідуальних житлових будинках. Підключення існуючих багатоквартирних житлових будинків до мережі FTTX часто може представляти труднощі. Труднощі можуть включати отримання згоди від орендарів, обмеженість простору для розподілу у вертикальних шахтах і простору для прокладки кабелів. Зокрема, при FTTX-розгортання у межах існуючих будівель ускладнюється прокладка кабелів всередині стін або підлоги, або над стелею з центрального технічного приміщення, або сходової клітки в кожне жиле приміщення.

Широкосмугові розгортання, включаючи FTTH, винуждах кабелів. Крім того, є додаткові фізичні і естетичні труднощі в забезпеченні мережевими кабелями кожного окремого жилого приміщення. Також, з причини їх розміру, багато звичайні термінали оптичної мережі (ONT) для установки в приміщенні часто розміщуються всередині жилого приміщення в стінній шафі так, щоб їх не було видно. Цей тип компонування вимагає від постачальника послуг використання нової проводки (такою, зокрема, як коаксіальні кабелі, кабелі cat 5 та інші) від технічного приміщення до існуючої проводки в жилому приміщенні для задіяння ONT і забезпечення обслуговування. Оскільки нові ONT стали невеликими за фізичними розмірами, вони можуть розміщуватися поза технічних приміщень в основний населеної області.

РОЗКРИТТЯ ВИНАХОДУ

У відповідності з наведеними як приклад варіантом здійснення цього винаходу, комунікаційний кабель з адгезивним покриттям містить кабелепровод з трубопровідної частиною зі сформованим в ній поздовжнім трактом. Трубопровідна частина містить лінію зв'язку Ethernet на витій парі. Кабелепровод також містить фланець, витягнутий уздовж трубопровідної частини. Адгезивное покриття нанесене на поверхні�.

В іншому варіанті трубопровідна частина містить USB-лінію або активну оптичну USB-лінію. В іншому варіанті трубопровідна частина містить лінію сигналу високої чіткості, зокрема HDMI-лінію, активну оптичну HDMI-лінію і активну мідну HDMI-лінію.

Згідно з іншим прикладом варіанту здійснення цього винаходу система для розподілу множинних ліній зв'язку в жилому приміщенні містить мультимедійну розетку, придатну для монтажу на стіні або іншій монтажної поверхні. Мультимедійна розетка містить підставу і кришку, причому основа конструюється так, щоб воно могло приймати множинні лінії зв'язку. Лінії зв'язку містять поєднання різних середовищ зв'язку, причому різні середовища зв'язку включають в себе оптичне волокно або волокна, електричної провід, екрановані проводи, гібридна комбінація електричного проводу та оптоволокна, лінію зв'язку Ethernet на кручений парі і/або коаксіальні кабелі. Система також містить кабелепровод з адгезивним покриттям для комунікаційних середовищ, має трубопровідну частина з утвореним у ній поздовжнім трактом. Трубопровідна частина містить лінію зв'язку. Кабелепровод також містить фланець, витягнуть�оден для монтажу на монтажну поверхню за допомогою адгезивного покриття.

Вищенаведене короткий опис цього винаходу не описує кожен проілюстрований варіант здійснення винаходу чи кожну реалізацію цього винаходу. Малюнки і детальний опис, наведені нижче, містять більш докладні приклади цих варіантів здійснення винаходу.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Даний винахід далі описано з посиланням на супроводжують креслення, де:

Фіг.1А являє собою схематичний вигляд прикладу системи кінцевих абонентських підводок згідно з одним з варіантів здійснення цього винаходу.

Фіг.1В являє собою ізометричне зображення прикладу низькопрофільного базового блоку доступу згідно з одним з варіантів здійснення цього винаходу.

Фіг.2 являє собою схематичний вигляд прикладу багатоквартирного житлового будинку з локальною системою абонентських доступів і системою кінцевих абонентських підводок згідно з одним з варіантів здійснення цього винаходу.

Фіг.3 являє собою принципову схему прикладу комунікаційної системи кабельної проводки у відповідності з одним із варіантів здійснення цього зобр� варіантом здійснення винаходу.

Фіг.5А являє собою схематичне поперечний переріз прикладу кабелепровода згідно з іншим варіантом здійснення винаходу.

Фіг.5В являє собою схематичне поперечний переріз ще одного прикладу кабелепровода згідно з іншим варіантом здійснення винаходу.

Фіг.5С являє собою схематичне поперечний переріз іншого прикладу кабелепровода згідно з іншим варіантом здійснення винаходу.

Фіг.5D являє собою схематичне поперечний переріз іншого прикладу кабелепровода згідно з іншим варіантом здійснення винаходу.

У той час як винахід схильне різним модифікаціям і альтернативним формам, його специфіка показана на прикладах за допомогою креслень і докладно описана. Винахід не обмежена описаними окремими варіантами здійснення винаходу. Навпаки, воно покриває всі модифікації, еквіваленти і альтернативи, що входять в обсяг винаходу, як описано у відповідних пунктах формули винаходу.

ЗДІЙСНЕННЯ ВИНАХОДУ

У цьому докладному описі використовуються посилання на супроводжують креслення, які є його складовою частиною і нЌ втілено на практиці. В цьому відношенні терміни напрямки, такі як "верхній", "нижній", "лицьова", "тильний", "передні", "задній "і т. п., використовуються у відповідності з розташуванням описуваних Фігур. Оскільки компоненти варіантів здійснення цього винаходу можуть розташовуватися в різних орієнтаціях, терміни напрями використовуються для пояснення малюнків, а не як обмеження. Можуть використовуватися також інші варіанти здійснення винаходу або вноситися структурні або логічні зміни, що не приводить до виходу за межі обсягу охорони цього винаходу. Нижченаведене докладний опис, отже, не повинно розумітися в обмежувальному сенсі, а обсяг охорони цього винаходу визначається пунктами формули винаходу.

Як згадано вище, широкосмугові розгортання, в тому числі FTTH, змушують до модернізації внутрішньобудинкової проводки внаслідок необхідності модернізації раніше встановлених мережевих кабелів. Ці розгортання, разом з трудністю протягування кабелів через стіни або переповнені трубопроводи, вимагають створення нових шляхів для комунікаційних кабелів при підключенні мережевих терміналів до периферійного обладнання. хибність підключення мають високу цінність сервісів. Даний винахід спрямовано на комунікаційну проводку з адгезивним покриттям і систему для розподілу множинних ліній зв'язку в межах жилого приміщення в багатоквартирному житловому будинку, жилому будинку або іншому споруді, зокрема в будівлі з множинними орендарями, школи, готелі, лікарні або іншому розташуванні. Термін "жиле приміщення" не обмежується житлом або місцем постійного проживання, але може включати в себе офіс, конференц-зали, готельний номер, лікарняну палату, шкільний клас чи інші подібні приміщення, безперервно або в окремі проміжки часу займані людьми. Різні компоненти системи, описані в цьому документі, призначені для надання мультимедійних послуг в межах окремого жилого приміщення, зокрема квартири, навчальній аудиторії чи офісу, в межах будівлі. Компоненти системи також сконструйовані з профілем вельми низького впливу для кращої естетики в межах жилого приміщення, так, щоб комунікаційні та інші електронні лінії можна було монтувати, не порушуючи зовнішній вигляд відкритого простору жилого приміщення. Комунікаційна проводка з адгезивним покритий деталей, таких як, зокрема, скоби або гвинти, або зовсім усувають таку потребу. Крім того, комунікаційна проводка з адгезивним покриттям, описувана в цьому документі, може прокладатися в межах жилого приміщення з меншими витратами на оплату праці і з меншими труднощами, оскільки усувається потреба протягати кабелі через стіни.

Фіг.1А показує схематичний вигляд системи 200, містить кінцеву абонентську підводку, яка встановлюється в жилому приміщенні 202 приводиться в якості прикладу будівлі, зокрема багатоквартирного житлового будинку 10 (див. Фіг.2). Слід зауважити, що хоча система 200 переважно застосовується в будівлі, зокрема багатоквартирному житловому будинку, вона може також застосовуватись в індивідуальних житлових будинках або подібних житлових будівлях.

Система містить 200 трубопровід або кабелепровод 210, який містить одну або більше комунікаційних ліній (зокрема абонентських волокон або електричних абонентських ліній, не показаних на Фіг.1А) для з'єднання з горизонтальною проводкою або службовими лініями будівлі, зокрема багатоквартирного житлового будинку. Комунікаційні лінії переважно містять одне або два опто�, коаксіальні/микрокоаксиальние кабелі, кабелі вита пара, кабелі мережі Ethernet або їх поєднання. В одному варіанті комунікаційна лінія може містити дискретне (незакріплене) абонентське волокно, зокрема волокно з буферним шаром завтовшки 900 мкм, волокно з буферним шаром товщиною 500 мкм, волокно товщиною 250 мкм або комунікаційні волокна інших стандартних розмірів. Оптоволокно може бути одномодовим або многомодовим. Приклади багатомодових волокон можуть мати розмір серцевини 50 мкм, розмір сердечника 62,5 мкм, розмір сердечника 80 мкм або інший стандартний розмір сердечника. В іншому альтернативному варіанті абонентські волокна можуть містити звичайні пластикові оптичні волокна. Кінцеве абонентське волокно або волокна можуть терминироваться волоконно-оптичним роз'ємом, зокрема як описано в патенті США № 7,369,738. Можуть застосовуватися й інші волоконно-оптичні з'єднувачі, зокрема SC-АРС, SC-UPC або LC.

Крім того, хоча наведені в якості прикладу варіанти, описані в цьому документі, часто специфічні для доступу до волоконно-оптичних ліній, система 200 може бути налаштована для електричної провідний абонентської лінії та/або гібридного аб�6 або звичайні коаксіальні дроти, зокрема екрановані та/або неекрановані кабелі RG6.

Система 200 містить одне або більше пристроїв точки входу, розташованих в одній або більше точці доступу в межах жилого приміщення і забезпечують доступ до горизонтальної проводки в межах багатоквартирного житлового будинку. У кращому варіанті пристрій точки входу містить низькопрофільний базовий блок доступу 180 (придатний для монтажу поверх або як мінімум частина кабелепровода 210), що розташовується в місці розташування точки доступу. В альтернативному варіанті пристрій точки входу може містити воронку або іншу подібну структуру, розташовується в місці розташування точки доступу, яка забезпечує анкерну точку для входу службовій лінії в жиле приміщення.

У кращому варіанті точка входу службовій лінії може встановлюватися шляхом розташування блоку 180 на стіні жилого приміщення 203, як показано на Фіг.1А, в положенні доступу, що відповідає горизонтальній проводці, яка розташована в коридорі будівлі. Приклад системи доступу абонентської лінії та способи встановлення горизонтальної проводки в межах багатоквартирного житлового будинку описується в патентній публикацииофильного базового блоку доступу 180 містить кришку 182 (показану як прозора на Фігурах) і настінну частина 184. Кришка 182 може мати низький профіль (з зовнішнім периметром круглої, овальної, прямокутної або іншої геометричної форми) або декоративну зовнішню конструкцію для естетики в межах жилого приміщення. Настінна частина 184 розташовується над точкою входу доступу службового волокна в межах жилого приміщення і забезпечує структурну опору для кришки 182. Настінна частина містить основний порт для установки над або в отвір, сформований в стіні 203 (див. Фіг.1А) жилого приміщення 202, яке веде до службових волокнам горизонтальної проводки. Настінна частина 184 може також містити відсік для зберігання запасу волокна уздовж її зовнішнього периметра її зовнішньої поверхні. Цей відсік для зберігання запасу дозволяє розмістити надлишок довжини абонентської лінії. Наприклад, у ньому може бути розташований ряд плоских виступів або інших структур, розташованих уздовж або поруч з периметром настінного частини 184 і може бути сконфігурованих так, щоб утримувати без натягу запас волокна по периметру настінного частини. Волокно може бути захищено від перегину шляхом додання настінного частини застосовного радіусу або ширини. Наприклад, низькопрофільна структура доступу 180 може бути скоих кабелів, зокрема описаних в що знаходиться на розгляді патентної публікації США № 2009-0247052, що включається за посиланням повністю в справжній документ.

В одному варіанті абонентська лінія або лінії (наприклад оптичне волокно або волокна) можуть бути підключені до лінії постачальника послуг через стандартну муфту, розташовану в боксі доступу абонентської лінії 150 (див. Фіг.2), розташованому в коридорі багатоквартирного житлового будинку. Альтернативно, абонентська лінія або лінії можуть бути підключені до лінії постачальника послуг через стандартну муфту, располагаемую між стіною коридору і внутрішньою стіною 203 жилого приміщення, як описується в патентній публікації США № 2009-0247052, що включається за посиланням вище. У ще одному альтернативному варіанті низькопрофільна база доступу/пристрій точки входу 180 може містити стандартну муфту для підключення абонентської лінії або ліній з лінією постачальника послуг, наприклад, коли лінія постачальника послуг забезпечується як з'єднувач від центрального технічного приміщення або подібного розташування до населеного приміщенню або іншого приміщення.

Абонентська лінія або лінії, наприклад терминированное абонентське волокно або волокна, або інші ком� доступу 180, до другої анкерної точці в межах жилого приміщення, у кращому варіанті гнізда 290, через низькопрофільний кабелепровод 210. У кращому варіанті кабелепровод 210 розташований непомітно уздовж стіни, стелі, під килимом, підлогою або по внутрішньому куті жилого приміщення, так щоб вплив на естетику жилого приміщення було мінімальним. Кабелепровод 210 може бути налаштований у вигляді кабелепровода з адгезивним покриттям, як описується в патентній публікації США номер 2011-0030190, повністю включається по посиланню в справжній документ.

Як згадано вище, система 200 містить другу анкерну точку на відстані від точки входу для прийому абонентської лінії або ліній і забезпечення з'єднання з терміналом оптичної мережі (ONT), яке розташовується в межах жилого приміщення. У кращому варіанті у другій анкерної точці знаходиться мультимедійна стінна розетка 290 (показана детальніше на Фіг.4А-4D), сконфігурованого з можливістю прийому абонентської лінії або ліній (наприклад абонентське волокно або волокна або абонентську дротову лінію або лінії) і забезпечення з'єднання з ONT 295, наприклад домашнім блоком терміналу оптичної мережі (SFU ONT), �редлагаемим компанією Alcatel-Lucent, або настільним терміналом оптичної мережі Motorola ONT 1120GE).

У відповідності з прикладом варіанти стінна розетка 290 налаштована з можливістю розподілу мережевих кабелів по всьому населеному приміщенню. Для цього стінна розетка 290 може бути налаштована з можливістю множинних зв'язків з застосуванням різних середовищ, таких як коаксіальні блоки заземлення або розгалужувачі, адаптери RJ11 (наприклад з'єднувальні пристрої або штекери), адаптери RJ45 (наприклад, з'єднувальні пристрої або штекери) або волоконні адаптери/роз'єм SC/APC. Як показано на Фіг.1А, волоконний з'єднувач 297 може приєднуватись до ONT 295. Як показано на Фіг.3, металева сполучна лінія 298 може також застосовуватися для підключення сигналів від ONT 295 назад до мультимедійної гнізда 290. У прикладі варіанти кабелепровод для комунікаційних середовищ 1000 може нести мережеві кабелі, наприклад оптичне волокно або волокна, наприклад звичайні оптичні волокна або пластикові оптичні волокна. Кабелепровод для комунікаційних середовищ 1000 може також нести кабелі Ethernet на витій парі, звичайно позначаються як категорійні кабелі (наприклад кабелі Cat 5 і Cat 6). Приклади кабелепроводов, несучих кабелі E�ті лінії (наприклад поєднання електричних і волоконних ліній) або коаксіальні кабелі, наприклад екрановані та/або неекрановані кабелі RG6, або інші екрановані проводи, наприклад описані в міжнародних публікаціях №№. WO 2010/148157 А2 і WO 2010/148165 А2, повністю включені через посилання на цей документ. Приклади альтернативних кабелепроводов, несучих екрановані проводи, показані на Фіг.5С та 5D. Крім того, кабелепровод для комунікаційних середовищ 1000 може також нести лінії сигналу високої чіткості, наприклад HDMI, активні оптичні HDMI і активні мідні HDMI-лінії. Додатково, кабелепровод для комунікаційних середовищ 1000 може також нести комп'ютерні лінії зв'язку, наприклад USB і активні оптичні USB-лінії. У кращому варіанті кабелепровод для комунікаційних середовищ 1000 несе проводку високошвидкісної мережі Ethernet - див., наприклад, що приводиться в якості прикладу кабелепроводів для комунікаційних середовищ 1110, 1210, описані докладніше щодо Фіг.5А і 5В. Крім того, кабелепровод для комунікаційних середовищ може бути терминирован на заводі щонайменше одним роз'ємом або терминирован на місці установки щонайменше одним роз'ємом.

Кабелепровод з адгезивним покриттям для комунікаційних середовищ 1000 може підтримувати зв'язок з будь-яким периферійним обладнанням�тизатор або Wi-Fi-модем, фемтосота, антена для бездротового зв'язку, система захисту, система відеоспостереження, ігрова система, побутовий прилад або інший подібний пристрій. В іншому варіанті кабелепровод для комунікаційних середовищ може використовуватися для двоточкового комунікації, наприклад підключення двох периферійних пристроїв один до одного, наприклад при підключенні периферійного пристрою 500а і периферійного пристрою 500b за допомогою кабелепровода з адгезивним покриттям для комунікаційних середовищ 1001, показаному на Фіг.3.

В одному варіанті стінна розетка може бути розміщена на висоті від положення безпосередньо над підлогою приблизно до 10 дюймів, переважно близько 8 дюймів від підлоги жилого приміщення.

У ще одному альтернативному варіанті стінна розетка та ONT можуть поєднуватися в одному блоці мультимедійного боксу доступу. В іншому альтернативному варіанті така структура, як стінна розетка 290 може бути відсутнім, оскільки абонентські лінії можуть бути терминировани і допускати доступ з кабелепровода 210 безпосередньо до ONT 295.

Фіг.4А-4D показують різні види прикладів мультимедійної стінної розетки 290. Фіг.4А являє собою ізометричне зображення виду спереду мультиметенной розетки 290, Фіг.4С являє собою розібраний вид мультимедійної стінної розетки 290, а Фіг.4D являє собою ізометричне зображення базової частини мультимедійної стінної розетки 290. У цьому прикладі варіанти стінна розетка 290 містить базову частину 291 і кришку 292. Кришка 292 може бути приєднана до бази 291 із застосуванням різних типів з'єднання, таких як, наприклад, фрикційна посадка, кріплення з приляганням і захопленням, кріплення на защіпку, змінна посадка, фіксатор, гвинт або шарнір. Наприклад, на Фіг.4В кришка 292 може бути приєднана з допомогою защелкивающегося кріплення з фіксатором. База 291 переважно налаштована для монтажу урівень зі стіною жилого приміщення, наприклад стіною 203. База 291 може також містити отвір для монтажу одиночної або подвійний стінний коробці. Стінна розетка 290 може містити метал, пластик або інший застосовний стійкий матеріал, переважно низькопрофільний.

Мультимедійна стінна розетка 290 налаштована з можливістю прийому однієї або більше абонентських ліній і вихідних комунікаційних кабелів ліній через численні порти 293. В одному прикладі варіанти порти 293 можуть бути доступні за допомогою відламування ліній. Ці численні порти забезпечують множинні з'єднання з ONT (див. наприклад ONT 295) і електронними компонентами 500 жилого приміщення. Наприклад, як показано на Фіг.4D, база 291 може включати декілька монтажних структур або утримуючих елементів, що дозволяє заповнити порти 293 множинними адаптерами (наприклад з'єднувальними пристроями або штекерами), такими як коаксіальні адаптери 296а (показаний як 1×3 коаксіальний розгалужувач), адаптер RJ11 296b і адаптер RJ45 296с. Альтернативно, інший тип адаптерів може бути встановлений в порти 293 для забезпечення множинних волоконних, коаксіальних або електричних з'єднань. Крім того, база 291 може включати в себе одну або більше внутрішніх монтажних пластин, наприклад пластину 288, яка може підтримувати додаткові адаптери, наприклад волоконний SC/APC (або SC-UPC, LC або МТР/МРО) адаптер 296d, який може з'єднувати лінії, вхідні/виходять через бокові вхідні порти. Можуть застосовуватися й інші звичайні адаптери, муфти та/або роз'єми. Стінна розетка 290 може додатково містити відділення зберігання запасу волокна для розведення волокна, до якого здійснюється доступ, на випадок необхідності. Наприклад, як показано на Фіг.4D,а на пластині 288.

Фіг.2 показує приклад будівлі, тут багатоквартирне житлове будинок 10, з прикладом системи доступу по абонентським лініям, що забезпечує горизонтальну проводку до кожного окремого населеного приміщенню 202. Багатоквартирне житлове будівництво 10 являє собою багатоповерхову споруду з розташованим в ньому безліччю жилих приміщень 202. Наприклад, поверх 20 має чотири жилих приміщення з загальним коридором 25. Підвідний кабель 30 несе комунікаційні лінії від і до будівлі 10. Ці підводять лінії стикуються з проведенням багатоквартирного житлового будинку у стику 40. Підвідні лінії 50 будівлі розподіляються по будівлі в центрі розподілу (FDH) 60 в будівлі. Кожен поверх містить волоконний абонентський термінал (FDT) 65, який приймає комунікаційні лінії через межэтажний кабель 55. В даному прикладі систему доступу за абонентським лініям 100, що з'єднує комунікаційні лінії від FDT 65а, може бути встановлена в коридорі 25, як описується в патентній публікації США №2009-0324188, включеної по посиланню вище, де бокси доступу абонентських ліній 150 можуть бути розташовані поза кожного жилого приміщення і можуть приймати одну або більше волоконно-оптичну лінію зв'язку з кабелепровода 110.

Крможностью застосування електричних абонентських кабелів і гібридних абонентських кабелів. В альтернативних варіантах локальна система абонентських доступів може бути налаштована з можливістю подачі до стінної розетки або ONT, розташованим в окремому жилому приміщенні, щонайменше одного з наступного: безперебійного живлення постійного струму і змінного струму.

В іншому прикладі варіанти кабелепровод для комунікаційних середовищ 1110 показано на Фіг.5А. Кабелепровод 1110 містить трубопровідну частина 1112 з трактом 1113, витягнутим поздовжньо. Кабелепровод 1110 являє собою подовжену структуру, яка може мати довжину (L) до декількох метрів (залежно від програми). Тракт 1113 має такий розмір, щоб забезпечити можливість розмістити в ньому одну або більше ліній зв'язку. У цьому варіанті В тракті розміщуються комунікаційні лінії Ethernet на витій парі, наприклад лінії типу CAT 5 або CAT 6 (або майбутні CAT "X") 1101, які можуть додатково включати в себе сепаратори, фольгу та/або інші екрануючі елементи. Додатково у цьому варіанті зовнішня частина 1109 трубопроводу 1112 також служить оболонкою комунікаційної лінії з витої пари В той час як трубопровідна частина 1112 може мати зазвичай круглий перетин, в альтернативних варіантах здійснення изобретени�орми або плоске стрічкове розтин. В одному варіанті кабелепровод 1110 являє собою безперервні структури, сформовані з полімерного матеріалу, такого як полівінілхлорид (ПВХ), що робить його гнучким, вогнестійким і стійким до впливів. Наприклад, в одному варіанті здійснення винаходу кабелепровод 1110 може включати в якості прикладу такий матеріал, як еластомер поліуретану, напр., Elastollan 1185A10FHF. В одному варіанті кабелепровод 1110 може містити полиолефиновий матеріал, який додатково містить одну або більше вогнестійких добавок. Такий кабелепровод 1110 може бути спрямований і зігнутий навколо кутів і інших структур без розтріскування або розщеплення. Кабелепровод 1110 може виготовлятися безперервної формуванням із застосуванням звичайного екструзійного процесу.

Кабелепровод 1110 також містить фланець або подібну уплощенную частину, щоб забезпечити підтримку для кабелепровода 1110 при монтажі на стіну або іншу монтажну поверхню, наприклад підлогу, стелю або декоративний профіль. У більшості додатків монтажна поверхня звичайно плоска. Монтажна поверхня може мати текстуру або інші структури, що сформувалися на ній. В інших додатках монтажна поверхня може мати кривизну, го тунелю 1110 включає структуру з двома фланцями, де фланці 1115а і 1115b розташовані (в робочому положенні) під що знаходиться по центру трубопровідної частиною. В альтернативному варіанті фланець може містити одну фланцеву частина. В альтернативному додатку частина фланця може бути видалена для згинання в площині і поза площині.

У кращому варіанті фланець 1115а, 1115b має тильну або нижню поверхню 1116, яка зазвичай має плоску форму. Ця плоска поверхня забезпечує прийнятну площа поверхні для адгезії кабелепровода 1110 до монтажної поверхні стіни або іншої поверхні (наприклад сухій штукатурці чи іншого звичайного будівельного матеріалу) із застосуванням адгезивного покриття 1118. Наприклад, у кращому варіанті цього винаходу адгезивное покриття 1118 містить контактний клей, такий як стрічка з перенесенням клею або двостороння клейка стрічка, розташований по всій або хоча б частини поверхні 1116. Ці типи клеїв не демонструють макроскопічної плинності при нанесенні на монтажну поверхню і, отже, істотно не змінюють розмірів після нанесення на монтажну поверхню. При застосуванні цього способу естетичні якості застосовуваного кабелепровода зберігається. Альтернативою�дгезивное покриття 1118 із захисною плівкою. У процесі застосування захисна плівка може бути видалена, і поверхня 1116 може наноситися на монтажну поверхню за допомогою адгезивного шару 1118. Наприклад, завдана в заводських умовах 3М™ VHB™ стрічка 494 IF може застосовуватися в якості адгезивного покриття 1118. В іншому альтернативному варіанті адгезивное покриття 1118 містить полуперманентний клей або інший видаляється клей, наприклад клей, разъединяемий розтягуванням. "Видаляється клей "означає, що кабелепровод 1110 може монтуватися на монтажну поверхню (переважно зазвичай плоску поверхню, хоча деякі текстури і/або вигин поверхні допускаються), так що кабелепровод 1110 залишається в його змонтованому стані до того, як установник або користувач вживе заходів, щоб видалити кабельний тунель з його змонтованого положення. Хоча кабелепровод є видаленого, клей придатний для тих додатків, де користувач має намір залишити кабелепровод на місці на тривалий час. Застосовні видаляються клеї описані докладніше в міжнародній публікації № WO 2011/129972, повністю включеної з посиланням на цей документ. Отже, високошвидкісна комунікаційна проводка може бути надійно розлучена в межа�гезивний шар дозволяє здійснювати монтаж урівень зі стіною або монтажною поверхнею, менше захаращувати приміщення і поліпшити естетику встановлених кабелів.

У ще одному альтернативному варіанті на Фіг.5В показаний альтернативний кабелепровод 1210, які містить трубопровідну частина 1212 з проходять поздовжньо через неї трактом 1213. Кабелепровод 1210 являє собою подовжену структуру, яка може мати довжину (L) до кількох десятків метрів (залежно від програми). Тракт 1213 має такий розмір, щоб забезпечити можливість розмістити в ньому одну або більше ліній зв'язку. В цьому альтернативному варіанті в тракті розміщуються комунікаційні лінії Ethernet на витій парі, наприклад лінії типу CAT 5 або CAT 6 (або майбутні CAT "X") 1201, які можуть додатково включати в себе сепаратори, фольгу та/або інші екрануючі елементи. В цьому альтернативному варіанті лінії 1201 типу CAT 5 або CAT 6 містять зовнішню оболонку 1202, так що кабелі вита пара повністю розташовані в межах тракту 1213. У ще одному альтернативному варіанті кабелепровод 1210 може містити кабелі типу HDMI, наприклад вищеописані, розташовані в межах тракту 1213. У додаткових альтернативних варіантах кабелепровод 1210 може містити пластикові оптичні волокна, розташовані в межах тракту 1213.

� поздовжньо по довжині кабелепровода і забезпечує доступ для вставки або витягу лінії 1201. Щілинний розріз може бути утворений в процесі екструзії як постійний щілинної розріз або, альтернативно, він може бути сформований в заводських умовах або на місці експлуатації з допомогою ріжучого інструменту, що забезпечує отримання поздовжнього отвори в кабелепроводе. Інструмент може застосовуватися до порожнього кабелепроводу або до кабелепроводу, який попередньо заповнений однієї чи більше ліній зв'язку. У ще одному альтернативному варіанті щілинної розріз може поширюватися тільки на частину поздовжньої довжини кабелепровода 1210. В одному варіанті щілинної розріз має розмір близько 50% або менше зовнішнього діаметра лінії 1201. В іншому варіанті щілинної розріз має розмір приблизно від 10% до приблизно 50% зовнішнього діаметра лінії 1201.

У ще одному альтернативному варіанті кабелепровод 1210 може також містити підсилюючий елемент, наприклад арамідні нитки (наприклад тканий або нетканий матеріал Kevlar™) або арамидную пряжу, яка може бути склеєні або не склеєної, наприклад описану в спільно знаходиться на розгляді патентної публікації США №№ 2011-0030190 і 2001-0030832, повністю включеної шляхом посилання на цей документ. Підсилюючий елемент може бути розташований вдо кабелепровода.

У той час як трубопровідна частина 1212 може мати зазвичай круглий перетин, в альтернативних варіантах здійснення винаходу вона може мати іншу форму, як наприклад овал, прямокутник, квадрат, трикутник чи інші багатокутні форми перерізу. В одному варіанті кабелепровод 1210 може бути сформований з матеріалів кабелепровода, описаних вище. Такий кабелепровод 1210 може бути спрямований і зігнутий навколо кутів і інших структур без розтріскування або розщеплення. Кабелепровод 1210 може виготовлятися безперервної формуванням із застосуванням звичайного екструзійного процесу.

Кабелепровод 1210 також містить фланець або подібну уплощенную частину, щоб забезпечити підтримку для кабелепровода 1210 при монтажі на стіну або іншу монтажну поверхню, наприклад ті, які описані вище. Фланець витягнуть уздовж поздовжньої осі кабелепровода. Приклад кабельного тунелю 1210 включає структуру з двома фланцями, де фланці 1215а і 1215b розташовані (в робочому положенні) під що знаходиться по центру трубопровідної частиною. В альтернативному варіанті фланець може містити одну фланцеву частина. В альтернативному додатку частина фланця може бути видалена для згинання в площині і поза площині.

<�оскую форму. Ця плоска поверхня забезпечує області поверхні, що застосовуються для кріплення кабелепровода 1210 на монтажну поверхню, стіну або інші поверхні (наприклад суха штукатурка або інший традиційний будівельний матеріал) з застосуванням адгезивного шару 1218. Адгезивное покриття 1218 може містити адгезивних матеріалів, описаних вище.

В іншому варіанті трубопровідна частина може містити підсилюючий елемент, наприклад кевларовую пряжу. У ще одному альтернативному варіанті альтернативний кабелепровод 1310, показаний на Фіг.5С, містить трубопровідну частина 1312 з трактом, 1313 проходять через неї поздовжньо. Кабелепровод 1310 являє собою подовжену структуру, яка може мати довжину (L) до декількох метрів (залежно від програми). Тракт 1313 має такий розмір, щоб вміщувати одну або більше розміщених в ньому ліній зв'язку. В цьому альтернативному варіанті тракт має видовжену форму, щоб вміщати уплощенную екрановану кабельну структуру 1301, таку як описується в міжнародних публікаціях №№ WO 2010/148157 А2 і WO 2010/148165 А2, включених за посиланням вище. У цьому варіанті екрановані дроти мають набір провідників з одного або більше приблизно паралельні пасма�дников і сполученими один з одним.

У ще одному альтернативному варіанті кабелепровод 1310 може також містити підсилюючий елемент, наприклад арамідні нитки (наприклад тканий або нетканий матеріал Kevlar™) або арамидную пряжу, яка може бути склеєні або не склеєної, наприклад описану в спільно знаходиться на розгляді патентної публікації США №№ 2011-0030190 і 2001-0030832, повністю включеної шляхом посилання на цей документ. Підсилюючий елемент може бути розташований уздовж довжини кабелепровода між нижньою поверхнею 1316 і адгезивним покриттям 1318 або в межах трубопровідної частини кабелепровода.

Трубопровідна частина 1312 може бути сформована з матеріалів кабелепровода, описаних вище. Такий кабелепровод 1310 може бути спрямований і зігнутий навколо кутів і інших структур без розтріскування або розщеплення. Кабелепровод 1310 може виготовлятися безперервної формуванням із застосуванням звичайного екструзійного процесу.

Кабелепровод 1310 також містить фланець або подібну уплощенную частину, щоб забезпечити підтримку для кабелепровода 1310 при монтажі на стіну або іншу монтажну поверхню, наприклад ті, які описані вище. Фланець витягнуть уздовж поздовжньої осі кабелепровода. Приклад кабелепровода 1310 включ�у трубопровідної частиною. В альтернативному варіанті фланець може містити одну фланцеву частина. В альтернативному додатку частина фланця може бути видалена для згинання в площині і поза площині.

У кращому варіанті краю фланця 1315 може мати трапецієподібну форму для забезпечення бажаного зовнішнього вигляду при розміщенні на стіні або монтажної поверхні і згладженого переходу від стіни або монтажної поверхні для полегшення забарвлення поверх кабелепровода.

У кращому варіанті фланець 1315а, 1315b містить тильну або нижню поверхню 1316, яка зазвичай має плоску форму. Ця плоска поверхня забезпечує області поверхні, що застосовуються для кріплення кабелепровода 1310 на монтажну поверхню, стіну або інші поверхні (наприклад суха штукатурка або інший традиційний будівельний матеріал) з застосуванням адгезивного шару 1318. Адгезивное покриття 1318 може містити адгезивних матеріалів, описаних вище. У кращому варіанті здійснення винаходу адгезивний шар 1318 містить клей, разъединяемий розтягуванням. Шар разъединяемого розтягуванням клею 1318 може наноситися безперервно по довжині вздовж фланця або сегментами.

У ще одному альтернативному варіативності�13, проходить поздовжньо через них. Кабелепровод 1410 являє собою подовжену структуру, яка може мати довжину (L) до кількох десятків метрів (залежно від програми). Тракт 1413 має такий розмір, щоб забезпечити можливість розмістити в ньому одну або більше ліній зв'язку. В цьому альтернативному варіанті тракт має видовжену форму, щоб вміщати уплощенную екрановану кабельну структуру 1401, таку як описується в міжнародних публікаціях №№ WO 2010/148157 А2 і WO 2010/148165 А2, включених за посиланням вище.

У ще одному альтернативному варіанті кабелепровод 1410 може також містити підсилюючий елемент, наприклад арамідні нитки (наприклад тканий або нетканий матеріал Kevlar™) або арамидную пряжу, яка може бути склеєні або не склеєної, наприклад описану в спільно знаходиться на розгляді патентної публікації США №№ 2011-0030190 і 2001-0030832, повністю включеної шляхом посилання на цей документ. Підсилюючий елемент може бути розташований уздовж кабелепровода між нижньою поверхнею 1416 і адгезивним покриттям 1418 або в межах трубопровідної частини кабелепровода.

Трубопровідна частина 1412 може бути сформована з матеріалів кабелепровода, описаних вище. Такий кабелепр�лепровод 1410 може виготовлятися безперервної формуванням із застосуванням звичайного екструзійного процесу.

Кабелепровод 1410 також містить фланець або подібну уплощенную частину, щоб забезпечити підтримку для кабелепровода 1410 при монтажі на стіну або іншу монтажну поверхню, наприклад ті, які описані вище. Фланець витягнуть уздовж поздовжньої осі кабелепровода. Приклад кабельного тунелю 1410 включає структуру з двома фланцями, де фланці 1415а і 1415b розташовані (в робочому положенні) під що знаходиться по центру трубопровідної частиною. В альтернативному варіанті фланець може містити одну фланцеву частина. В альтернативному додатку частина фланця може бути видалена для згинання в площині і поза площині.

У кращому варіанті краю фланця 1415 можуть мати трапецієподібну форму для забезпечення бажаного зовнішнього вигляду при розміщенні на стіні або монтажної поверхні і згладженого переходу від стіни або монтажної поверхні для полегшення забарвлення поверх кабелепровода.

В цьому альтернативному варіанті фланець 1315а, 1315b містить тильну або нижню поверхню 1316, яка зазвичай має плоску форму і сформована як канал між фланцевими крайовими частинами, як показано на Фіг.5D. Ця тильна поверхня 1416 у формі каналів налаштована з можливістю нанесення адгезивного поЅности, стіні або іншій поверхні (наприклад сухої штукатурки або іншому звичайному будівельному матеріалі). В цьому альтернативному варіанті краю фланця можуть контактувати з монтажною поверхнею, коли кабелепровод повністю закріплений на монтажній поверхні. Адгезивное покриття 1418 може містити будь-який з адгезивних матеріалів, описаних вище. У кращому варіанті адгезивное покриття 1418 містить клей, разъединяемий розтягуванням. Шар разъединяемого розтягуванням клею 1418 може наноситися безперервне по довжині, уздовж фланця або сегмента.

В деяких варіантах ці кабелепроводів можуть бути встановлені в жилому приміщенні за допомогою інструменту для установки, наприклад такого, як описано в патентній публікації США № 2009-0324188, що включається за посиланням повністю в справжній документ.

Хоча кабелепроводів, описані в цьому документі, показано мають симетричну форму, конструкція кабелепровода може бути змінена так, що він буде мати асиметричну форму (наприклад фланець ширше на одній стороні, ніж на інший).

Крім того, кабелепровод, описаний у цьому документі, може бути соэкструдирован з застосуванням двох або більше матеріалів. Перший матеріал може демонстр наприклад, від випадкових пошкоджень внаслідок ударної дії, стиснення або навіть забезпечувати деяку захист від навмисного неправильного використання, наприклад від скоб. Другий матеріал може забезпечувати функціональну гнучкість для проходження кутів в межах площині або забезпечувати додаткову вогні - чи димостойкость. Фланцеві частини кабелепровода можуть бути экструдировани з матеріалу з більш низькими дюрометрическими характеристиками, що дозволяє легко надавати йому форму при проходженні кутів, зберігаючи плоску поверхню для надійного клейового з'єднання зі стіною. Матеріал, що утворює зовнішню стінку поруч з трубопроводами, може забезпечувати зручний шлях для доступу, наприклад при прорізанні вікна для доступу до волокон.

У ще одному альтернативному варіанті кабелепровод (наприклад кабелепровод 1210, 1310, 1410) може містити екструдовані полімерні матеріали, наприклад вищеописані, з вмістом частинок подрібненого або нарізаного підсилюючого елемента (наприклад арамідного), що забезпечує протидію надмірному локалізованого розтягування під час процесу установки.

Проводка і система кабелів, описувана в цьому документі, можуть примеоме. Система має низький профіль і мінімальний вплив на естетику інтер'єру жилого приміщення, в той же час забезпечуючи захист для ліній зв'язку від механічних пошкоджень і впливів навколишнього середовища. Система додатково дає можливість перейти на ONT менших розмірів (наприклад, настільні).

Даний винахід не слід розглядати як обмежене конкретними прикладами, описаними вище, але як покриває всі варіанти здійснення винаходу, як встановлено в пунктах формули винаходу. Різні модифікації, еквівалентні процеси, а також численні структури, до яких даний винахід може бути застосовано, очевидні фахівцям з цього опису. Пункти формули винаходу поширюються на ці модифікації пристрою.

1. Комунікаційний кабель з адгезивним покриттям, що містить:
кабелепровод з трубопровідної частиною зі сформованим в ній поздовжнім трактом, причому трубопровідна частина містить щонайменше одну лінію, обрану з: комунікаційної лінії Ethernet на витій парі, що знаходиться всередині тракту, USB-лінії, активної оптичної USB-лінії, HDMI-лінії, активної оптичної HDMI-лінії і активної мідної HDMI-лінії;
фланець,ца і забезпечує можливість монтажу кабелепровода на монтажну поверхню за допомогою адгезивного покриття.

2. Комунікаційний кабель по п. 1, який відрізняється тим, що кабелепровод сформований з гнучкого матеріалу, виконаного з можливістю бути зігнутим навколо криволінійної поверхні.

3. Комунікаційний кабель по п. 1, який відрізняється тим, що адгезивное покриття містить щонайменше клей, вибраний з: клею, разъединяемого розтягуванням, контактного клею і напівперманентного клею.

4. Комунікаційний кабель по п. 1, який відрізняється тим, що зовнішня частина трубопроводу формує оболонку лінії зв'язку Ethernet на витій парі.

5. Комунікаційний кабель по п. 1, отличаюшийся тим, що комунікаційна лінія Ethernet на витій парі містить зовнішню оболонку, що оточує розташовану в ній виту пару, і при цьому зовнішня оболонка, розташована усередині поздовжнього тракту.

6. Система для розподілу множинних ліній зв'язку в жилому приміщенні, що містить:
мультимедійну розетку, виконану з можливістю монтажу на стіні або монтажної поверхні, при цьому мультимедійна розетка містить базу і кришку, причому база налаштована з можливістю прийому множинних ліній зв'язку, причому лінії зв'язку не містять поєднання різних середовищ зв'язку, і різні середовища згідно містять по меншій м�поєднання електричного проводу та оптоволокна, пластикового оптоволокна, комунікаційної лінії Ethernet на кручений парі і коаксіального кабелю;
кабелепровод з адгезивним покриттям для комунікаційних середовищ, що містить трубопровідну частина зі сформованим в ній поздовжнім трактом, причому трубопровідна частина містить лінії зв'язку, причому кабелепровод містить фланець, витягнутий поздовжньо разом з трубопровідної частиною, і адгезивное покриття, нанесене на поверхню фланця з можливістю монтажу кабелепровода на монтажну поверхню за допомогою згаданого адгезивного покриття.

7. Система п. 6, відрізняється тим, що додатково містить:
пристрій точки входу, розташоване в межах жилого приміщення місцеположення відповідному положенню доступу до горизонтальної проводки; і кабелепровод з адгезивним покриттям для комунікаційних середовищ з однієї або більше абонентськими лініями зв'язку, розташованими в ньому, виконаний з можливістю монтажу на стінку в межах жилого приміщення для з'єднання пристрою точки входу з мультимедійною розеткою.

8. Система п. 6, відрізняється тим, що додатково містить термінал оптичної мережі (ONT), підключений до домашньої розетки.

9. Система п. 8,дийную розетку з ONT, причому перший з'єднувач містить волоконний з'єднувач, а другий з'єднувач містить електричний з'єднувач.

10. Система п. 8, відрізняється тим, що принаймні один комунікаційний кабель з адгезивним покриттям підтримує зв'язок з периферійним обладнанням, причому периферійне устаткування містить принаймні одне обладнання, вибране з: персонального комп'ютера, телевізора, користувальницької приставки, Wi-Fi-маршрутизатора або Wi-Fi-модем, фемтосоти, антени для бездротового зв'язку, системи захисту, системи відеонагляду, ігрової системи і побутового приладу.

11. Система п. 6, відрізняється тим, що мультимедійна розетка містить безліч портів, розташованих в тильній частині мультимедійної розетки.

12. Комунікаційний кабель з адгезивним покриттям, що містить: кабелепровод, що містить трубопровідну частина зі сформованим в ній поздовжнім трактом, причому трубопровідна частина містить екрановані дроти, при цьому екрановані проводи містять набір провідників з одного або більше приблизно паралельних провідників з двома, загалом, паралельними екрануючими плівками, розташованими навколо набору провідників і соединеннимдной з поверхонь фланця і виконане з можливістю монтажу кабелепровода на монтажну поверхню за допомогою адгезивного покриття. 

Схожі патенти:

Елемент електричного з'єднання турбомашини

Винахід відноситься до елемента електричного з'єднання турбомашини, такий як авіаційний турбореактивний або турбогвинтовий двигун, а також до авіаційного двигуна, що містить такий елемент. Елемент електричного з'єднання (10) турбомашини, що містить проводу (12), сполучені з з'єднувачем (18) за допомогою трубчастої сполучної частини (20), навколишнього кінець проводів; причому вкладиш (26) захисту проводів (12) від зносу встановлений в трубчастій сполучної частини (20) і вкладиш містить по суті трубчастий центральний корпус (27), містить дроти і з, щонайменше, на частині своєї довжини серією прокладок (38), що спираються на внутрішню поверхню (28) трубчастої сполучної частини елемента з'єднання так, щоб утримувати центральний корпус на відстані від цієї внутрішньої поверхні. Винахід забезпечує захист проводів від зносу і в результаті збою електрики. 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 6 іл.

Плоский енергетичний кабель

Винахід відноситься до плоского енергетичного кабелю, призначенням якого є уміщення, щонайменше, однієї жили, що містить електричний провідник, ізольований ізолюючим шаром, і, опціонально, телекомунікаційні провідники, такі як оптоволокно і т.д., які можуть називатися лініями. Плоский енергетичний кабель, що містить щонайменше один елемент захисту від розтягування-стиснення, систему з'єднання, з'єднану з зовнішньою поверхнею оболонки кабелю, і безліч магнітів, з'єднаних з системою з'єднання. Винахід забезпечує підвищення надійності і стійкості до зношування. 23 з.п. ф-ли, 8 іл.

Кабель зв'язку з матер'яним рукавом

Кабель зв'язку (11) забезпечений м'яким рукавом (12, 21, 31), щоб зробити можливою більш просту укладання кабелю в кабельний канал. Один вид рукава (12) має гачки (14) і петлі (15), сполучені один з одним таким чином, щоб рукав (12) міг бути з'єднаний з кабелем (11). Інший вид рукава (21) укладається у вигляді пружини, щоб з'єднуватися з кабелем (11). Третій вид рукава (31) має клейка речовина (33), який прикріплює рукав (31) до кабелю (11). Винахід полегшує введення кабелю в канал і виключає пошкодження оболонки кабелю. 4 н. і 13 з.п. ф-ли, 9 іл.

Пристрій для герметичного закривання кінця захисної трубки кабелю

У пристрої для герметичного закривання кінця призначеної для укладання кабелю кабельної захисної трубки, що містить затискну структуру з прийомним внутрішнім простором і розташовану в приймальному внутрішньому просторі ущільнювальну еластичну втулку для прийому кінця кабельної захисної трубки, яка має два зміщених відносно один одного в осьовому і радіальному напрямку, зокрема, циліндричних ділянки внутрішнього контуру, з метою утворення окружної ущільнювальної поверхні для кабельної захисної трубки і інший окружний ущільнювальної поверхні для кабелю, передбачено, що між ущільнювальної поверхнею для захисної трубки і ущільнювальної поверхнею для кабелю утворено воронкоподібне звуження внутрішнього контуру. 6 з.п. ф-ли, 5 іл.

Кабельний канал для обслуговування абонентської системи з горизонтальною укладанням кабелю в додатках типу багатоквартирний будинок

Винахід відноситься до кабельних каналах, які можуть бути використані в абонентських системах з горизонтальною прокладанням кабелю в багатоквартирних будинках. Кабельний канал для прокладки однієї чи більше оптоволоконних ліній зв'язку має цільну конструкцію, що містить витягнутий корпус, який включає трубчасту частину з освіченим всередині неї першим протяжним отвором, що формують перший трубопровід і опорну полку, протяжну по довжині корпусу і містить адгезивних основу на своїй монтажної поверхні. Кабельний канал в частині своєї довжини включає додатковий волоконний канал, сформований окремо від першого трубопроводу, для прокладки додаткового оптоволокна. Згаданий додатковий канал містить перший зовнішній волоконний канал, протяжний по довжині корпусу з зовнішньої сторони трубчастої частини і виконаний з можливістю роз'ємного захоплення додаткового оптоволокна. Технічний результат полягає в забезпеченні спрощення прокладання оптоволоконних ліній зв'язку. 9 з.п. ф-ли, 10 іл.

Короб для прокладки кабелів і проводів

Короб для прокладки кабелів і проводів відноситься до області електротехніки, інформаційних і слабкострумових мереж для промислових, адміністративних, громадських і житлових будівель і споруд. Технічний результат, спрямований на збільшення кількості кабелів і проводів у чинному коробі, без прокладання паралельно нових коробів або встановлення нового, більшого за розмірами, короби, а також на зниження собівартості прокладання нових кабелів і проводів, зменшення кількості коробів і пластичного матеріалу ПВХ або алюмінію при їх застосуванні. Короб містить вставки певної конструкції між кришкою і бічними стінками короби. 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Кабельна траса

Винахід відноситься до кабельної траси з кабельним лотком (1), який має дві противолежащие один одному і поздовжньо тягнуться по суті в горизонтальному напрямку бічні стінки (2), при цьому бічні стінки (2) в області їх нижніх країв з'єднані один з одним за допомогою безлічі розташованих на відстані один від одного в напрямку поздовжньої протяжності бічних стінок (2) з'єднувальних перемичок (3) або днища, щонайменше з однієї розташованої по суті ортогонально до поздовжньої протяжності бічних стінок (2) і проходить по суті горизонтально опорою (4), при цьому кабельний лоток (1) спирається на опору (4), і з кріпильними засобами для прикріплення бічних стінок (2) до опори (4). Бічні стінки (2) виконані у вигляді відкритих назовні С-подібних профілів зі стінної частиною (5) і двома з'єднаними з протилежними сторонами стінової частини (5) С-образними полицями, що кріпильні засоби містять підсилювальний елемент (8), який має дві поверхні (9, 10) роз'єму, при цьому перша поверхню (9) роз'єму в змонтованому стані прилягає з зовнішньої сторони до стінової частини (5) і з'єднана з нею, і при цьому друга поверхню (10) роз'єму в змонтованому стані прилегласти опор, можливість значного полегшення лотка. 5 з.п. ф-ли, 6 іл.

Пристосування для електромонтажного короби, електромонтажний вузол, що містить електричний пристрій і таке пристосування, і електромонтажний вузол, що містить електромонтажний короб і таке пристосування

Винахід відноситься до пристроїв для електромонтажних коробів, наприклад, таким як підсилювальні пристрої, що розміщуються поряд з електричними пристроями, що встановлюються безпосередньо на цоколь короби, або сполучні пристрої, призначені для з'єднання між обрізними кінцями двох ділянок кришки, встановлюваних у поздовжньому отворі цоколя короба

Пристрій для кріплення кабельної траси на гвинтовому стержні

Винахід відноситься до області дротяною кабельної траси для електропроводки, які використовуються для забезпечення підтримки, розміщення та захисту електричних кабелів, оптичних волокон або труб

Фіксуючий пристрій для дротяною траси кабелю

Винахід відноситься до фіксуючого пристрою для дротяних трас кабелю
Up!