Мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал

 

Винахід відноситься до медицини і фармакології, а саме до терапії до гастроентерології, і може знайти застосування при лікуванні гастродуоденальних ерозій і виразок.

В даний час сучасні тенденції лікування виразкової хвороби шлунка спрямовані на розробку методів, які замінюють хірургічне лікування, - це створення нових лікарських препаратів і технологій малоінвазивної ендоскопічної техніки. Медикаментозне лікування виразкової хвороби шлунка включає в себе дві основні фармацевтичні групи: антациди та блокатори шлункової секреції.

Антациди нейтралізують соляну кислоту, яка входить до складу шлункового соку. Ці лікарські препарати містять магній, алюміній, кальцій, а також їх поєднання. Секретоблокатори пригнічують секрецію соляної кислоти шлункового соку. Серед противиразкових препаратів виділяються блокатори H2-гістамінових рецепторів, простагландини, інгібітори протонного насоса.

Порівняно нещодавно проти виразкової хвороби стали використовувати антибіотики, щоб позбавитися від головної її причини - бактерії Helicobacter pylori. Друге Маастрихтська угода ставить на перше місце серед показань до антигеликобактерной терапії виразкову хворобу �иссия), включаючи їх ускладнені форми (3). Особливо відзначено, що ерадикаційної терапія при гастродуодеяальних виразках і ерозіях є базовим в комплексному лікуванні даної патології.

Лікарський лікування виразкової хвороби має обмеження, пов'язане з системною дією препаратів на організм, що супроводжується появою побічних ефектів, тому пріоритетним є застосування методів і засобів, що впливають локально на виразковий процес слизової оболонки шлунка. В цьому напрямку найбільш адекватним і перспективним є місцеве використання пластичних матеріалів ендоскопічним методом.

Відомий биопластический матеріал, описаний в способі ендоскопічної біопластик гастродуоденальних виразок комплексним биопластическим матеріалом (Патент на винахід РФ №2520599, опубл.).

Биопластический матеріал містить гіалуронову кислоту, фосфатну буферну систему, омепрозол і кларитроміцин, взяті в певних співвідношеннях компонентів. Здійснюють ендоскопічний доступ цього матеріалу, далі в робочий канал фіброгастродуоденоскопія вводять біопсійні щипці зі згорнутим в трубочку комплексним биопластическим матеріалом, викроенним за розмірами виразці�еским дослідженням через 5-7 днів.

Недоліком матеріалу є необхідність застосування неприємною і болісної процедури ендоскопічного введення пластичного матеріалу в порожнину шлунка і 12-палої кишки, крім того, обмеженість розмірів вводиться биопластического матеріалу, що не дозволяє охопити весь вогнище ураження слизової оболонки, особливо у разі поширених ерозій.

Технічним результатом запропонованого матеріалу микродисперсного гистоэквивалент-биопластического матеріалу є використання його для терапевтичного лікування гастродуоденальних виразок і ерозій з ефектом прискореної регенерації тканин слизової оболонки органу.

Задача вирішується тим, що в микродисперсном гистоэквивалент-биопластическом матеріалі, що включає гіалуронову кислоту, буферну систему, кларитроміцин та інгібітор протонної помпи, гиалуроноаая кислота є наноструктурованої, ліофілізованої та диспергованої до порошкоподібної речовини з розміром окремих частинок в діапазоні 50-190 мкм, в якості буферної системи використовується Буфер-Р з pH 6,8-8,0, а інгібітором протонної помпи є інгібітор Н+- К+-АГФази пантопразол при наступному співвідношенні компонентів, мас.%:

частинок в діапазоні 50-100 мкм95
Буфер-Р з pH 6,8-8,03
пантопразол1
кларитроміцин1

причому мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал поміщений в капсули, виконані з матеріалу, що плавиться під дією температури організму, наприклад желатину.

На фіг. 1 представлена капсула з микродисперсним гистоэквивалент-биопластическим матеріалом, на фіг. 2 - наноструктурована форма гіалуронової кислоти.

Капсула з микродисперсним гистоэквивалент-биопластическим матеріалом являє собою мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал 1, поміщений в капсулу 2 з матеріалу, плавиться під дією температури організму, наприклад желатину.

Микродиспергирование (подрібнення) гистоэквивалент-биопластического матеріалу дозволяє значно збільшити загальну площу матеріалу в одиниці об'єму, подальше його капсулювання забезпечує попадання засобу природними шляхами (� капсули призводить до його гелестворення з-за контакту з шлунковим соком і обволіканню гастродуоденальних ерозій і виразок.

Буферна система Буфер-Р з pH 6,8-8,0 забезпечує нейтралізацію надлишку соляної кислоти і захищає підлягає слизову оболонку шлунка від агресивного впливу шлункового соку. Мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал також містить у своїй структурі пантопразол - інгібітор ферменту Н+- К+-Атфази («протонний насос») у парієтальних клітинах шлунка і тим самим блокує заключну стадію синтезу соляної кислоти. Це призводить до зниження рівня базальної і стимульованої секреції, незалежно від природи подразника. Крім того, до складу микродисперсного гистоэквивалент-биопластического матеріалу включений стійкий до дії соляної кислоти бактерицидний антибіотик (кларитроміцин) відносно Helicobacter pylori, визнаної багатьма дослідниками як причиною розвитку виразкової хвороби [Лапіна Т. Л., Івашкін В. Т. Сучасні підходи до лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки // Російський медичний журнал. - Т. 3, №1, 2001. - С. 10-15; Лапіна Т. Л. Сучасні підходи до лікування кислотозалежних і H. pylori - асоційованих захворювань // Клінічні перспективи гастроентерології, гепатології. 1, 2001. - С. 21-27, Malfertheiner P., Megraud F., C. O' Morain et al. Current concepts in the management of Нелочку механізмом дії матеріалу, пропонований засіб необхідно приймати за 1 годину до їжі 2 рази в день) і на ніч курсом протягом 7 днів.

Оболонки прийнятої всередину капсули в умовах шлункового соку розчиняються з вивільненням микродисперсного гистоэквивалент-биопластического матеріалу, гранули якого також у вологому середовищі ослізняються і обволікають слизову оболонку шлунка, створюючи тим самим ефект депо-препарату для буферної системи, інгібітор Н+- К+-Атфази (пантопразол) і антибіотики (кларитроміцин).

Таким чином, для нового засобу терапевтичного (неінвазивного) способу лікування гастродуоденальних ерозій та виразок використовується мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал, що має наступний склад, представлений в таблиці.

Мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал готується наступним чином.

1. Рецептурну кількість Буфер-Р з pH 6,8-8,0 3%, пантопразол 1%, кларитроміцин 1% поміщають в гидроколлоид гіалуронової кислоти 95%, який піддається процесу фотохімічного наноструктурування з отриманням губчастої речовини. Для цього використовується вітчизняний фотохімічний бокс (ФБ-3) в режимі ультрафіолетового излучени�ого боксу, при температурі 20-25°с протягом 3 годин при нормальному атмосферному тиску здійснюється ультрафіолетова обробка. У підсумку виходить наноструктурована гіалуронова кислота, стерильна (фіг. 2).

2. Отримане губчата речовина лиофилизируется в камері ліофілізованих, наприклад Лиофильная сушка "NEW Brunswick™" модель U101-86. Заморожування проводять при - 40°C, протягом 6-8 год. Після чого здійснюють вакуумне зневоднення при температурі полиці - 40°C. Загальний час вакуумного зневоднення становить 9-10 ч. Готовий матеріал виймають з камери разом з кюветою в бюкси. Потім отриманий матеріал піддається механічному микродиспергированию (подрібненню) у млині (МЛ-2) при кімнатній температурі і нормальному атмосферному тиску до отримання порошкоподібної речовини з розміром окремих частинок в діапазоні 50-100 мкм.

3. Микродиспергированное речовина дозується по 1,0 г у капсули, виконані з матеріалу, що плавиться під дією організму, наприклад желатинові на капсульному дозаторі КД-С при дотриманні стерильності.

Таким чином, мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал стає готовим до застосування.

Завдяки наноструктурованої формі �лость шлунка і 12-палої кишки внаслідок взаємодії з травним соком здатний формувати на слизовій оболонці в'язке гелеве покриття, яке протягом 5 годин вивільняє антибіотики та інгібітор секреції соляної кислоти.

До теперішнього часу в професійній медичній літературі не описані микродисперсние пластичні матеріали в капсулах для лікування гастродуоденальних ерозій і виразок.

В результаті експериментального дослідження засоби "мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал", проведеного на базі Експериментально-біологічної клініки (віварій) ГОУ "Оренбурзький державний університет". Дослідження проводили у весняний період, у дослідження було включено 30 тварин (щури лінії Wistar), всі роботи з тваринами проводились у суворій відповідності з законодавством Російської Федерації, положеннями "Європейської конвенції про захист хребетних тварин, які використовуються для експериментальних та інших наукових цілей", вимогами і рекомендаціями "Керівництва щодо утримання і використання лабораторних тварин". В ході експерименту тварини були розділені на 3 групи (по 10 голів). У першої та другої групи тварин було сформовано виразковий дефект шлунка токсичною методом з ацетилсаліциловою кислотою. Третя група - контроль.

Згодом першій групі жи�квивалент-биопластический матеріал». Другій групі лікування не проводили.

В результаті проведеного дослідження гістологічним методом було встановлено, що даний засіб сприяє загоєнню експериментальних ерозивно-виразкових дефектів слизової шлунка і 12 палої кишки у середньому на 30% швидше, ніж у контрольній групі.

Наукова новизна запропонованих рішень в засобі «мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал» полягає в поєднанні мікро - наноструктурованої форми стерильної гиалурононой кислоти з інгібітором протонної помпи (Н+- К+-Атфази - «протонного насоса») - пантопразол і антибіотика - ранітидин вісмут цитрат в упаковці з капсули з розчинною оболонкою для перорального прийому (наприклад желатинової). Властивості гелеутворення мікро - і наноструктурованої форми гіалуронової кислоти і депо-препарату дозволяють обволікати слизову оболонку (особливо в області виразково-ерозивних дефектів слизової оболонки) з наступним пролонгованим вивільненням лікувальних компонентів (інгібітора протонної помпи та антибіотика).

Засіб «мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал» застосовується 2 рази на добу (вранці і ввечері) внутрішньо за 1 годину до їжі теченЀодуоденальних ерозій і виразок у тому числі, довгостроково не гояться і не піддаються лікуванню іншими засобами.

Таким чином, у порівнянні з прототипом, пропонований мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал забезпечує використання його для терапевтичного лікування гастродуоденальних виразок і ерозій з ефектом прискореної регенерації тканин слизової оболонки органу шляхом перорального введення його в шлунок. Таке використання препарату забезпечує тривале його дію з ефектом прискореного загоєння гастродуоденальних ерозій та виразок, що в підсумку дозволяє пацієнтові уникнути хірургічного лікування та скоротити (30-50%) час перебування в стаціонарі.

Мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал, що містить гіалуронову кислоту, буферну систему, кларитроміцин та інгібітор протонної помпи, що відрізняється тим, що гіалуронова кислота є наноструктурованої, ліофілізованої та диспергованої до порошкоподібної речовини з розміром окремих частинок в діапазоні 50-100 мкм, в якості буферної системи використовується Буфер-Р з pH 6,8-8,0, а інгібітором протонної помпи є інгібітор Н+- К+-Атфази пантопразол при наступному співвідношенні компонентів, мас.%:

окремих частинок в діапазоні 50-100 мкм95
Буфер-Р з pH 6,8-8,03
пантопразол1
кларитроміцин1

причому мікродісперсний гистоэквивалент-биопластический матеріал поміщений в капсули, виконані з матеріалу, що плавиться під дією температури організму. 

Схожі патенти:

Феноксизамещенние пиримидини для використання в якості модуляторів опіоїдних рецепторів

Винахід відноситься до нових сполук формули I, володіє властивостями зв'язування з дельта опіоїдними рецепторами. З'єднання можуть бути використані при лікуванні болю, викликаного захворюваннями або станами, такими як остеоартрит, ревматоїдний артрит, мігрень, опік, фіброміалгія, цистит, ренит, невропатичний біль, ідіопатична невралгія, зубний біль та ін. У формулі I R1 обраний із групи, що складається з фенила, пиридинила і тиазолила; причому R1 необов'язково заміщений одним або двома заступниками, незалежно вибраними з групи, що складається з С1-4алкокси, атома фтору, атома хлору, атом брому і цианогруппи; крім цього, R1 необов'язково заміщений ді(С 1-4алкил)аминокарбонилом; Υ являє собою О, S, ΝΗ, вініл, этинил або S(Про); R2 являє собою заступник, обраний із групи, що складається з водню, С1-4алкила, С1-4алкокси, С1-4алкилтио, атома фтору, атома хлору, атома брому та гідрокси; Ra являє собою водень або метил; R3 обраний із групи, що складається з піролідин-2-илметила, піролідин-3-илметила, пиперидин-2-илметила, пиперидин-3-илметила, пиперидин-4-илметила, пиперидин-2-илэтила, пиперидин-3-илэтила, пиперидин-4-илэтила, піридин-4-іл-(С1-2)алкила, азетидин-3-илметила, морфолин-2-илметила, моикло[3.2.1]октанила, 1-азабіцикло[2.2.2]октанила, гуанидинилэтила, 4-(імідазол-1-іл)фенилметила, 2-(метиламино)етилу, 2-диэтиламиноэтила, 4-диэтиламинобут-2-мулу, пиперидин-3-мулу, пиперидин-4-мулу і піролідин-3-мулу; і при цьому пиперидин-3-іл необов'язково заміщений на атомі вуглецю фенилом; і при цьому піролідин-2-іл в піролідин-2-іл-метиле, піролідин-3-іл, пиперидин-3-іл і пиперидин-4-іл необов'язково заміщені на атомі азоту метилом, фенилметилом, фенэтилом або метилкарбонилом. 8 н. і 16 з.п. ф-ли, 3 табл., 19 пр.

Спосіб лікування виразкової хвороби шлунка або дванадцятипалої кишки в осіб, що зловживають курінням

Винахід відноситься до медицини, а саме до фізіотерапії, і може бути використане для лікування виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки в осіб, що зловживають курінням. Для цього вранці на голодний шлунок перорально вводять розчин гідролізату плаценти з розрахунку 2 мл препарату на 200 мл води з температурою 37°C. Після цього хворого укладають на спину і впливають інфрачервоним лазерним випромінюванням від стимулятора лазерного скануючого фізіотерапевтичного СЛСФ-03.2 ІК. Спочатку здійснюють вплив при вихідний потужності на торці світловода 2 мВт щільністю потоку потужності 50 мВт/см2 на проекцію виразкового дефекту на кадр №57 або 59 при модуляції лазерного променя частотою 12-15 в секунду протягом 3 хвилин на полі. Потім впливають на проекцію ліктьового згину на кадр №30 або 40 протягом 10 хвилин на поле. Далі, не змінюючи положення хворого, проводять транскраніальну електростимуляцію від апарату «Доктор ТЕС-03». При цьому гелевий лобовий електрод (+) накладають на середину шкіри чола до рівномірного прилипання до шкіри. Два гелевих завушних електроди накладають на кісткові сосцевидні відростки за вухами (-) до рівномірного прилипання до шкіри. Електроди фіксують пов'язку. Вплив �ія становить 10 щоденних процедур. Спосіб забезпечує купірування больового і диспептичного синдромів, астеновегетативного синдрому, прискорення загоєння виразкового процесу в слизовій оболонці, досягнення стійкої ремісії, нормалізацію функціонального стану парних органів, а саме печінки, підшлункової залози, зменшення бажання палити аж до повної відмови від куріння на період лікування. 4 табл., 2 пр.

4-заміщені-2-феноксифениламиновие модулятори дельта-опіоїдних рецепторів

Винахід відноситься до нових сполук формули I, що володіє здатністю зв'язування з дельта-опіоїдними рецепторами. З'єднання можуть бути використані при лікуванні болю в діапазоні від помірної до сильної, викликаних захворюваннями або станами, такими як остеоартрит, мігрень, опік, фіброміалгія, цистит, ренит, невропатичний біль, ідіопатична невралгія, зубний біль та ін. У формулі I R1 обраний із групи, що складається з i) фенила, необов'язково заміщеного одним-двома заступниками, незалежно вибраними з групи, що складається з С1-4алкила, С1-4алкокси, С1-4алкилтио, гідрокси, ді(С 1-4алкил)аминокарбонила, хлору і фтору; таким чином, щоб був присутній тільки один ді(С 1-4алкил)аминокарбонил; ii) нафтила; iii) пиридинила, необов'язково заміщеного одним заступником, вибраним з групи, що складається з С1-4алкила, С1-4алкокси, С1-4алкилтио, гідрокси, фтору, хлору і ціано; iv) піримідин-5-мулу; v) фуранила; vi) тиенила; vii) 5-оксо-4,5-дигідро-[1,2,4]оксодиазол-3-мулу; і viii) ді(С 1-2алкил)аминокарбонила; Υ являє собою етил, вініл або зв'язок; або Υ являє собою, коли R1 являє собою необов'язково замещенний феніл, де заступник являє собою С1-4алкокси; R2 являє собою феніл, необязат�сі, фтору, хлору, ціано, трифторметокси та гідрокси; або R2 являє собою феніл, замещенний одним аминокарбонилом, ді(С 1-4алкил)аминокарбонилом, C1-4алкоксикарбонилом або карбоксизаместителем; R3 обраний із групи, що складається з i) 3-аминоциклогексила; ii) 4-аминоциклогексила; iii) пиперидин-3-мулу; iv) пиперидин-4-мулу; v) піролідин-2-іл-метилу, в якому піролідин-2-іл необов'язково заміщений з 3-го або 4-го положення одним або двома фторзаместителями; vi) азетидин-3-іл-метилу; vii) 2-(N-метиламино)етилу; viii) 3-гідрокси-2-аминопропила; ix) пиперидин-3-іл-метилу; x) 1-азабіцикло[2.2.2]октан-3-мулу; xi) 8-азабіцикло[3.2.1]октан-3-мулу; або R3 разом з Ra і атомом азоту, до якої вони обидва приєднані, утворюють піперазиніл, необов'язково замещенний 4-С1-4алкилом; Ra являє собою водень, 2-(N-метиламино)етил або C1-2алкил, необов'язково замещенний азетидин-3-мулом.7 н. і 14 з.п. ф-ли, 4 табл., 26 пр.
Винахід відноситься до медицини і призначене для ендоскопічного гемостазу при гастродуоденальних кровотечах неварикозной етіології, виразкової хвороби, ерозивних ураженнях верхніх органів шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Виробляють ендоскопічні ін'єкції лікарських засобів в область виразкового дефекту. Вводять 0,2% розчин норадреналіну в кількості 1 мл на ін'єкцію паравазально в 3 точки навколо джерела кровотечі, а також в підслизовий шар по краях дефекту, при загальному обсязі введеного розчину 7-8 мл. Спосіб дозволяє отримати більш стійкий ендоскопічний гемостаз, зменшити рецидиви кровотечі і післяопераційні ускладнення. 1 пр.
Винахід відноситься до медицини і призначений для лікування хворих з перфорацією виразки шлунка і дванадцятипалої кишки. Виконують лапаротомію, проводять оперативне посібник з приводу перфорації виразки, під час операції беруть ексудат з черевної порожнини, визначають pH ексудату. При значенні pH цього матеріалу 6,6 і менш констатують, що в ньому присутня анаеробна флора і на підставі цього в схему первинної антибактеріальної терапії призначають антибактеріальний препарат, що впливає на анаеробну флору. Спосіб дозволяє призначати специфічну антибактеріальну терапію, не чекаючи результатів посіву. 1 пр.
Винахід відноситься до медицини, а саме до гастроентерології, і стосується лікування гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки. Для цього вводять всередину водний розчин високодисперсного кластерного срібла з концентрацією 0,05-0,5 мг/мл по 30-50 мл 1-2 рази в день протягом 10-30 днів, або наносять на вогнище ураження при ендоскопічному обстеженні. В останньому випадку використовують розчин високодисперсного кластерного срібла з концентрацією 0,5-1,0 мг/мл, по 3-10 мл в залежності від розміру осередку ураження. Спосіб забезпечує ефективне лікування зазначених шлунково-кишкових захворювань за рахунок підвищення специфічної антимікробної і протизапальної активності наносрібла в поєднанні з його підвищеною стійкістю до инактивирующим факторів шлункової середовища. 3 пр.

Нові кристалічні форми n-[-2[[(2,3-дифторфенил)метил]тіо]-6-{[(1r, 2s)-2,3-дигідрокси-1-метилпропил]окси}-4-пиримидинил]-1-азетидин-сульфонаміду

Винахід відноситься до нової кристалічній формі N-[2-[[(2,3-дифторфенил)метил]тіо]-6-{[(1R,2S)-2,3-дигідрокси-1-метилпропил]окси}-4-пиримидинил]-1-азетидин-сульфонаміду, має рентгенівську порошкову дифрактограмму, виміряну з використанням довжини хвилі рентгенівських променів 1,5418 Å і містить щонайменше один кристалічний пік зі значенням 2-тета (в градусах) 21,0, 28,8 та/або 29,1; або містить щонайменше 2 кристалічних піку зі значенням 2-тета (в градусах) 21,0, 28,8 та/або 29,1; або містить щонайменше 3 кристалічних піку зі значенням 2-тета (в градусах) 21,0, 28,8 та/або 29,1. Зазначена кристалічна форма може містити додаткові кристалічні піки зі значенням 2-тета (в градусах), вибраним з 12,9 і 18,0, отримані у вищезазначених умовах. Більш повно кристалічна форма має рентгенівську порошкову дифрактограмму, виміряну з використанням довжини хвилі рентгенівських променів 1,5418 Å, з кристалічними піками зі значенням 2-тета (у градусах) 12,9, 13,1, 18,0, 21,0, 22,5, 25,1, 25,3, 28,8, 29,1 і 30,4, і має точку плавлення (початок) 152,7°С. 2 н. і 4 з.п. ф-ли, 3 іл.,2 табл., 5 пр.

Саші месалазина з високим навантаженням ліки

Даний винахід відноситься до пероральної фармацевтичної композиції у формі грануляту, отриманого без сферонизации. Композиція містить 92-98% по масі месалазина або його фармацевтично прийнятною солі, 2-8% по масі полівінілпіролідону і оболонку, що містить этилцеллюлозу, де відношення маси зазначеної оболонки до маси месалазина становить 0,3-1,5% і маса оболонки з этилцеллюлози становить 0,11-0,15 мг/см2. Гранулят упакований в саше, капсулу або блістерну упаковку. Також описаний спосіб виготовлення фармацевтичної композиції. Покритий оболонкою з этилцеллюлози гранулят месалазина поєднує високу навантаження лікарського засобу і необхідний профіль вивільнення месалазина, а саме, 5-25% вивільненого месалазина через 15 хв, 30-70% вивільненого месалазина через 90 хв і 75-100% вивільненого месалазина через 240 хв. 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 1 пр.
Винахід відноситься до гастроентерології і являє собою спосіб ерадикації хелікобактер пілорі гастродуоденальної зони за допомогою монотерапії розчином нітрату срібла, що полягає в прийомі електролітного розчину іонів срібла концентрації 300 мкг/л у добовому обсязі 960 мл, при цьому в перші три доби по 120 мл через 3 год, потім по 160 мл через 4 год і в наступні три доби через 6 год по 240 мл Винахід забезпечує досягнення стабільної ерадикації вегетативних і кокова форм хелікобактер пілорі, скорочення термінів лікування за рахунок раннього відновлення пошкодженої слизової шлунка і дванадцятипалої кишки. 3 пр.

Способи і композиції для лікування шлунково-кишкових розладів

Винахід відноситься до галузі фармацевтики та медицини і стосується фармацевтичної композиції для лікування шлунково-кишкових розладів і станів, що містить: (а) пептид з 14 амінокислот, який активує рецептор гуанилатциклази З (ГЦ-З), (б) засіб, вибране з: інгібітори протонного насоса, агоніста Н2 рецепторів, антагоністи опіоїдних рецепторів, агоніста опіоїдних рецепторів, і (с) фармацевтично прийнятний носій. Винахід забезпечує зменшення запалення, болю, збільшує шлунково-кишкову моторику у пацієнта. 2 з.п. ф-ли, 6 пр., 10 іл.

Мікрочастинки з антибіотиком для інгаляції

Дане винахід відноситься до капсулі для використання з інгалятором сухого порошку, що містить композицію у формі сухого порошку для легеневого введення, що містить механосинтезированние мікрочастинки, що складаються з антибіотика і магнію стеарату. Винахід відноситься до способу отримання зазначеної капсули та її застосування в лікуванні бактеріальних інфекцій, пов'язаних з певними захворюваннями легенів.2 н. і 8 з.п. ф-ли, 4 ін., 3 табл., 1 іл.
Винахід відноситься до фармацевтичної промисловості, а саме до способу виготовлення твердої, покритої фармацевтичної композиції за допомогою способу нанесення покриття розплавом. Спосіб адаптований для забезпечення твердої, покритої фармацевтичної композиції за допомогою покриття розплавом, яка володіє швидким вивільненням. 6 пр., 8 табл., 2 н. і 11 з.п. ф-ли.

Противоэнтеровирусное та імуностимулюючий засіб

Винахід відноситься до фармацевтичної промисловості і являє собою противоэнтеровирусное та імуностимулюючий засіб для перорального застосування у вигляді капсул, що містить інтерферон та допоміжні речовини, що відрізняється тим, що в якості лікарської речовини містить інтерферон альфа-2b людський рекомбінантний, иммобилизированний на полиэтиленгликоле молекулярною масою 1,5 кДа з допомогою фізичного способу зв'язування потоком прискорених електронів в дозі 1,5 Мрад, причому компоненти в засобі знаходяться в певному співвідношенні. Винахід забезпечує розширення арсеналу противоэнтеровирусних засобів, що мають імуностимулюючими властивостями. 6 пр., 10 табл.

Гінекологічні капсули (овули) для комплексного лікування післяабортного ендометриту

Пропоноване винахід відноситься до галузі медицини, а саме до фармації, стосується розробки медичних капсул (овулей) і може бути використано в комплексному лікуванні хронічного післяабортного ендометриту, а також інших запальних захворювань жіночої статевої сфери. Пропоновані овули містять на 1 капсулу (овулю) наступне співвідношення компонентів: сульфадимезин 0,05 г; метронідазол 0,01 г, крохмаль картопляний 0,02 г, глюкоза 0,04 г, полівініловий спирт 5% 0,07 г, 15% масляний екстракт прополісу 1,0 г; желатин 0,2 г; диметикон 0,04 г; гліцерин 0,4 г; вода очищена 0,37 р. Використання винаходу підвищує терапевтичний ефект і біодоступність капсул, збільшує час пролонгованої дії, забезпечує контрольоване вивільнення діючих речовин. 2 з.п. ф-ли, 1 іл., 1 табл., 3 пр.
Винахід відноситься до області фармацевтики і стосується спрощеної капсульної форми клофазимина, що містить клофазимин, бджолиний віск, соєвий лецитин, бутилгидрокситолуол, олія соєва, желатин, гліцерин, сорбітол, метилпарабен, пропілпарабен, діоксид титану, коричневий і шоколадний воду очищену при збереженні високої ефективності. 4 табл., 3 пр.

Липосомальное противірусний засіб на основі інтерферону альфа-2b людини в капсулированной формі для вагінального застосування

Винахід відноситься до фармацевтичної промисловості і являє собою липосомальное противірусний засіб на основі інтерферону альфа-2b людини в капсулированной формі для вагінального застосування, що характеризується тим, що кожна капсула виконана у вигляді порожнистої оболонки, в якій розміщені порошкоподібний наповнювач і розподілені в наповнювачі ліпосоми і водорозчинний полімерний гелеобразователь альгінат натрію, причому наповнювач складається з лактози, натрію хлориду, натрію фосфат двозаміщений 12-водного і натрію фосфату однозаміщеного 2-водного, а кожна з ліпосом виконана з порожнистої оболонки, що містить лецитин, холестерин та альфа-токоферол, та розташованого всередині оболонки ядра, що включає рекомбінантний інтерферон альфа-2 людини, причому компоненти в засобі знаходяться в певному співвідношенні в мг. Винахід забезпечує збереження активності рекомбінантного інтерферону альфа-2 людини при зберіганні і пролонговану дію при вагінальному застосуванні. 1 з.п. ф-ли, 3 іл., 6 табл., 6 пр.

Капсула авт-263

Винахід відноситься до фармацевтиці, зокрема описується капсула, що містить капсульну оболонку, містить усередині себе инкапсулированний рідкий розчин N-(4-(4-((2-(4-хлорфеніл)-5,5-диметил-1-циклогекс-1-ен-1-іл)метил)піперазин-1-іл)бензоїл)-4-(((1R)3-(морфолин-4-іл)-1-(фенилсульфанил)метил)пропіл)-аміно)-3-((трифторметил)сульфоніл)бензолсульфонамида (АВТ-263) або його солі біс-гідрохлориду в неэтанольном носії. В якості наповнювачів використовуються фосфолипид, солюбилизирующий агент для фосфолипида, вибраний з гліколів, гликолидов, гліцеридів і їх сумішей, поверхнево-активна речовина нефосфолипидной природи і серусодержащий антиоксидант в кількості, ефективний для зниження окисної деградації АВТ-263 при зберіганні. Серусодержащий антиоксидант обраний з сульфітів, бисульфитов, метабисульфитов і тіосульфатів та їх сумішей. Також розкривається спосіб отримання капсули. Капсулу використовують для лікування захворювання, що характеризується сверхэкспрессией одного або декількох противоапоптических білків родини Bcl-2, наприклад, раку. Винахід забезпечує тривалий термін зберігання зазначеної капсули. 2 н. і 31 з. п. ф-ли, 3 іл., 20 табл., 14 пр.
Винахід відноситься до фармацевтичної промисловості, а саме до складу лікарської композиції від кашлю. Склад лікарської композиції від кашлю містить в якості діючої речовини траву термопсису в порошку або сухий екстракт термопсису і натрію гідрокарбонат, а також наповнювач, гранулирующий агент і ковзне речовина, взяті в певному кількості (варіанти). Заявлений склад лікарської композиції від кашлю володіє поліпшеними фармацевтичними (зовнішній вигляд, смакові якості) і технологічними характеристиками (міцність, распадаемость). 2 н. і 9 з.п. ф-ли, 7 пр.

Фармацевтичні склади, що включають похідні нитрокатехола, і способи їх отримання

Даний винахід відноситься до стійкої при зберіганні фармацевтичної композиції і фармацевтичного складу, що включає, принаймні, один активний фармацевтичний інгредієнт, який представляє собою похідне нитрокатехола 2,5-дихлор-3-(5-(3,4-дигідрокси-5-нітрофеніл)-1,2,4-оксадиазол-3-іл)-4,6-диметилпиридин 1-оксид, щонайменше, один наповнювач і, щонайменше, один компонент, де, щонайменше, один наповнювач не є похідним фосфату, де, щонайменше, один компонент не є з'єднанням полівінілпіролідону, і де зазначений АФІ присутня в гранульованій формі. Композиції і/або склади по винаходу стійкі протягом тривалого часу і показують підвищену стабільність в умовах зберігання при підвищених температурі і вологості. 2 н. і 24 з.п. ф-ли, 8 табл., 4 пр.

Протипухлинний лікарський засіб пролонгованої дії на основі протипухлинного препарату, інгібітора синтезу естрогенів - анастрозола

Винахід відноситься до протипухлинному лікарського засобу пролонгованої дії на основі інгібітора синтезу естрогенів - анастрозола. Лікарський засіб містить анастрозол, сополімер молочної та гліколевої, полівініловий спирт і D-манітол. Лікарський засіб являє собою частинки субмикронного розміру і може бути виконано у вигляді капсул, гранул, порошку, а також суспензії для ін'єкцій. Застосування розробленого лікарського засобу дозволить досягти лікувального ефекту меншими терапевтичними дозами і зробити більш зручною для пацієнта протипухлинну терапію. 1 з.п. ф-ли, 1 табл., 2 іл., 3 пр.

Спосіб діагностики і терапії фармакологічної форми синдрому

Винахід відноситься до медицини, а саме до офтальмології і призначене для лікування фармакологічної форми синдрому «сухого ока» (Ф-ССО). Для лікування Ф-ССГ виявляють анамнез, визначають зниження норми щодо обсягу сльозопродукції та підвищення показника ксероза очної поверхні. Переводять пацієнта на бесконсервантние антиглаукомні гіпотензивні препарати. Призначають бесконсервантние слезозаместители. Проводять мультицитокиновое дослідження слізної рідини. За умови збільшення концентрацій прозапальних - інтерлейкін-6, інтерлейкін-8, інтерлейкін-12, Th-1 - інтерлейкін-2, інтерферон-гамма, і Th-2 - інтерлейкін-4, цитокінів не менш ніж на 30% відносно вікової норми пацієнта, виявляють хронічне імунне запалення очної поверхні. Проводять транспальпебральний фонофорез з Блефарогелем-1 і фонофорез з 1% гідрокортизоновою маззю на субмастоидальную область з обох сторін, щодня, курсом 8-10 процедур. Використання способу забезпечує оптимальні умови для діагностики та обґрунтованої диференційованої терапії Ф-ССГ, що дає можливість своєчасно призначити патогенетично обгрунтовану терапію і підвищити ефективність лікувального воздейс
Up!