Поповнюваний контейнер для рідини

 

Область техніки

Винахід відноситься до контейнера для рідини і, більш конкретно, до системи контейнерів для рідини з диспенсирующим механізмом, а також до системи диспенсирования рідини і до способу використання контейнера для рідини.

Рівень техніки

Багато рідкі продукти, наприклад парфуми, рідке мило і зволожувачі, продаються в контейнерах, забезпечених механізмом порціонної видачі (диспенсирующим механізмом), який видає контрольовану порцію вмісту контейнера. Найбільш поширеним є насосний механізм, який, при натисканні на нього, забезпечує видачу продукту у його вихідній, рідкій формі або у формі спрею або піни. Конструкція контейнера і механізму видачі є вкрай важливою для такого продукту, оскільки споживачів часто залучають естетичні характеристики контейнера, а вдало сконструйована система видачі не тільки підвищує естетичну привабливість продукту, але і гарантує видачу користувачеві оптимальної кількості рідкого вмісту в бажаній формі.

Однак користувачеві часто буває незручно транспортувати рідкий продукт у його "стандартній упаковці" під час поїздок та візитів з ночівлею і продукт його стандартній упаковці буде просто неможливо, наприклад, з-за обмежень, встановлених на ручну поклажу пасажирів.

Користувачі часто відливають деяку кількість рідкого продукту з його оригінального контейнера в менший контейнер, що, до незадоволення користувачів, часто призводить до вона або забруднення продукту. Для деяких продуктів може виявитися неможливим переливання частини вмісту оригінального контейнера в інший контейнер, наприклад, якщо оригінальний контейнер загерметизований, а його вміст має диспенсироваться у формі спрею або піни.

Виробники рідких продуктів можуть поставляти продукти і у дрібних "дорожніх" упаковках, але встановлення в меншу (і, отже, більш дешеву) "дорожню" упаковку такого ж механізму видачі, що і у стандартну упаковку, може виявитися економічно неефективною.

Невідповідність механізмів видачі, використовуваних в стандартній і "дорожньої" упаковках продукту, небажано для виробників, особливо щодо продуктів класу люкс, для яких упаковка являє важливий аспект продукту. Однак "дорожні" упаковки в принципі не призначені для тривалого використання і можуть розглядатися як нераціональне витрачання рмпонент, який може знімно встановлюватися на цю ємність, всередині якого знаходиться елемент (наприклад з губки або фетру), службовець для нанесення рідини. Коли знімний компонент встановлюється на ємність, цей елемент може бути просякнутий рідиною з ємності шляхом приведення в дію відповідного механізму, такого як насос.

Однак знімний компонент пристрою, описаного в US 7066674, здатний утримувати тільки невелика кількість рідкого продукту, обмежене можливостями наносить елемента. Як зазначено в цьому патенті, такий елемент придатний тільки для декількох нанесень. Крім того, після того як наносить елемент буде просочений рідиною, вона неминуче буде випаровуватися, і користувач може опинятися в ситуаціях, коли він буде знімати знімний компонент і забирати його з собою для подальшого застосування, не помічаючи, що рідкий продукт уже випарувався або що завдає елемент взагалі не був просякнутий.

Розкриття винаходу

Таким чином, представляється бажаним створити контейнер для рідини, який може відповідати потребам поїздок, мінімізуючи при цьому витрата ресурсів і забезпечуючи збереження консистенції продуктів, будучи при эидкости, складається з двох частин: первинного (основного) контейнера, що утворює головну ємність для зберігання рідини, і поповнюваного вторинного (додаткового) контейнер для зберігання і диспенсирования (порціонної видачі) рідини, який прикріплюється до основного контейнера для здійснення нормального режиму використання, з подачею рідини з основного контейнера, або для поповнення додаткового контейнера, який може відділятися з метою його зручного транспортування.

В одному своєму аспекті винахід забезпечує створення системи контейнерів для рідин, яка містить основний і додатковий контейнери. Основний контейнер утворює першу порожнину для поміщення в неї рідини і налаштований з можливістю роз'ємного прикріплення до додаткового контейнеру для його заповнення через живлячу отвір, наявне в основному контейнері. Додатковий контейнер утворює другу порожнину для поміщення в неї рідини і містить диспенсирующий механізм для диспенсирования рідини з другої порожнини через диспенсирующее отвір і вузол переміщення рідини, переважно містить клапанний вузол керування перенесенням рідини в доповніть каналу між першою і другою порожнинами для формування потоку рідини при прикріпленні основного контейнера до додаткового контейнера. Система контейнерів додатково забезпечена рухомим компонентом, який при русі в одному напрямку, викликану приєднанням додаткового контейнера до основного контейнера, витісняє рідину з основного контейнера до додаткового контейнеру, щоб забезпечити переміщення рідини з першої порожнини в другу порожнину в кількості, достатній для заповнення додаткового контейнера при його приєднання до основного контейнера.

Рухомий компонент може бути вбудований в додатковий контейнер, який містить також відновлюючий засіб для запасания енергії відновлення при виведенні рідини з другої порожнини за допомогою диспенсирующего механізму. Коли додатковий контейнер відділений від основного контейнера, диспенсирование рідини призводить до стиснення другий порожнини. При цьому рухомий компонент приєднаний до стінки другий порожнини або утворює її частина. Коли основний і додатковий контейнери знову виявляються з'єднаними, відновлюючий засіб вивільняє відновлює енергію, що призводить до розширення другий порожнини з поверненням її в початковий стан, у результаті чого рідина витісняється з першої порожнини в�нительно містить активує вузол, створює підвищений тиск у першій порожнині в результаті приєднання основного і додаткового контейнерів один до одного, що призводить до впливу на активуючий вузол і до подачі рідини з першої в другу порожнину.

Таким чином, використовуваний в поїздках вторинний контейнер може багаторазово поповнюватися від первинного контейнера, рідина в якому міститься при атмосферному тиску. При цьому таке поповнення відбувається автоматично, при кожному приєднанні контейнерів один до одного, причому об'єднані контейнери можуть використовуватися звичайним способом, як єдиний пристрій.

Короткий опис креслень

Далі винахід буде пояснено на різних прикладах, з посиланнями на прикладені креслення.

На фіг.1А представлена система контейнерів згідно з першим варіантом винаходу.

На фіг.1В система контейнерів по фіг.1А показана в поздовжньому розрізі.

На фіг.2 представлений основний контейнер системи контейнерів по фіг.1В.

На фіг.3 представлена насадка системи контейнерів по фіг.1В.

На фіг.4 представлений другий варіант системи контейнерів.

На фіг.5 представлена насадка системи контейнерів по фіг.4.

На фіг.6А представлена система коа у поздовжньому розрізі.

На фіг.7 представлений основний контейнер системи контейнерів по фіг.6В.

На фіг.8 представлена насадка системи контейнерів по фіг.6В.

На фіг.9 показана насадка для четвертого варіанту системи контейнерів. На фіг.10 проілюстрований сильфон прямокутного профілю.

Здійснення винаходу

У першому варіанті система 100 контейнерів для рідини згідно винаходу, представлена на фіг.1А і 1В, має вигляд флакона. Система містить первинний контейнер 110, який може бути виготовлений з скла, пластику або будь-якого іншого відповідного матеріалу, і яка поповнювалася б насадку (додатковий, вторинний контейнер) 120. Цей контейнер рознімної кріпиться до основного контейнера 110 допомогою фіксатора 130, такого як різьбове або байонетне з'єднання або засувка.

Основний контейнер 110, показаний на фіг.2 у відокремленому стані, забезпечений живильним отвором 111, яке перекрито клапаном 112. Коли основний контейнер 110 відділений від насадки 120, клапан 112 закритий, так що формується герметична порожнину 113 для поміщення в неї рідини. В порожнині 113 знаходиться трубка 114, яка відходить від живлячої отвори в сторону дна порожнини 113 і служить для виведення через неї рідини з цієї апан 112 і трубка 114 утворюють клапанний вузол, забезпечує прохід з порожнини 113 через клапан 112 за межі основного контейнера 110.

Насадка 120, показана у відокремленому стані на фіг.3, має корпус 121, зазвичай виготовляється з металу або пластику. Корпус 121, складається з декількох з'єднаних між собою частин і служить опорною конструкцією для установки в нього компонентів насадки 120, може мати будь-яку форму. Переважно сконструювати насадку в стилі звичайного ковпачка для контейнера, забезпеченого розпилювальною головкою.

Частина насадки 120, що знаходиться в корпусі 121, містить сильфон 122а. Сільфон утворює складну камеру, яка може розширюватися, щоб через клапан всмоктувати в себе рідину, і стискатися (складатися), щоб виштовхнути рідина через відповідний випускний канал, наприклад диспенсер спрею. У сильфоне 122а виконані два отвори, з яких нижня (впускне) отвір, що знаходиться у дні 127а сильфона, повідомляється з гнучкою трубкою 123а, яка входить всередину клапана 124, розташованого в нижній частині корпусу 121. У корпусі 121 виконано різьбове гніздо 130-2 для його прикріплення до основного контейнера 110. Трубка 123а і клапан 124 утворюють клапанний вузол, формує герметично закриває канал, веа повідомляється з насосним (диспенсирующим) механізмом 125, так що всередині сильфона 122а утворюється герметична порожнину 126, в якій може утримуватися рідина. При активації насосного механізму 125 вміст сильфона 122а виводиться через диспенсирующее отвір, в даному випадку у вигляді спрею.

Спочатку порожнину 126 сильфона заповнена рідиною, як це показано на фіг.1В. Потім насадка 120 може бути знята, причому клапан 124 забезпечить герметизацію. Оскільки сильфон 122а, клапанний вузол 123а, 124 і насосний механізм 125 утворюють герметичну систему, зменшення об'єму рідини при виведенні її з порожнини 126 під дією насосного механізму 125 змушує дно 127а сильфона 122а під впливом атмосферного тиску підніматися вгору всередині порожнини 126, що призводить до складання (стиску) сильфона 122а. У міру стиснення сильфона в ньому виникає зусилля, що прагне розширити його.

Якщо бажано заповнити насадку 120 або просто видається більш зручним використовувати насадку 120 і основний контейнер 110 як єдине комбіноване пристрій, насадку 120 встановлюють на основний контейнер 110 і надійно фіксують у цьому положенні за допомогою фіксатора 130. Коли насадка 120 закріплена в цьому положенні, клапан 112 основного контейнера 110 і клапан 124 насадки 120 дущий з порожнини 113 основного контейнера 110 в порожнину 126 сильфона 122а. Цей канал герметизований кільцевими ущільнювачами, як це показано на відповідних кресленнях.

В результаті відкривання клапана 124 насадки 120 порожнину 126 сильфона 122а більше не є герметичною, так що енергія, накопичена сильфоном 122а, тепер може вивільнитися. Це дозволить дну 127а сильфона 122а опуститися, так що сильфон 122а знову розшириться. В результаті виникає зусилля всмоктування, і рідина буде виводитися з порожнини 113 основного контейнера 110 з всмоктуванням повітря через повітряний клапан 118 у складі основного контейнера 110. Рідина потім проходить через трубку 114, клапани 112 і 124, а також трубку 123а в сильфон 122а.

Слід зазначити, що всмоктування сильфоном 122а рідини з основного контейнера 110 починається автоматично, як тільки насадка 120 буде приєднана до основного контейнера 110, без яких-небудь дій або зусиль з боку користувача. Завдяки цьому винахід гарантує, що насадка 120, яка може використовуватися окремо від контейнера 110, буде завжди заповнена, коли користувач від'єднає її від основного контейнера 110. Таким чином, користувач ніколи не опиниться в ситуації, коли, взявши з собою насадку 120 в поїздку на вихідні дні, він виявили�вання рідкого продукту в якості самостійного пристрою, відокремленого від основного контейнера 110, вона, з міркувань зручності використання і зберігання, з великою ймовірністю, частіше буде застосовуватися в складі об'єднаного пристрою, в якому вона прикріплена до основного контейнера 110. У цьому випадку, оскільки трубка 114, клапан 112, клапан 124 і трубка 123а формують канал між порожниною 113 основного контейнера 110 і порожниною 126 насадки 120, при активації насосного механізму 125 рідина буде забиратися безпосередньо з основного контейнера 110 аналогічно тому, як це відбувається у звичайних аерозольних балончиках. Таким чином, користувачеві зручніше користуватися рідким продуктом, не від'єднуючи насадку 120 від основного контейнера 110, коли в цьому немає необхідності, наприклад користуючись продуктом будинку. Цей режим також гарантує, що сильфон 122а насадки 120 завжди заповнений, аж до спорожнення основного контейнера.

Коли насадка 120 від'єднана, пружина, якої забезпечений кожен з клапанів 112 і 124 повертає клапан у його початкове положення. Оскільки клапани 112 і 124 віджимаються з відповідних порожнин 113 і 126, в порожнинах тимчасово створюється знижений тиск, що забезпечує всмоктування крапельок рідини, які могли залишитися на кінчик сухими.

На фіг.4 представлена альтернативна модифікація першого варіанту, в якій сильфон 122а (див. фіг.1) замінений в насадці 120 блоком поршня. Основний контейнер 110 в цьому випадку точно такий же, як було описано вище, так що далі він не розглядається.

Показана на фіг.5 порожнину 126, в якій міститься рідина, утворена корпусом 121 і поршнем 127b. В порожнині 126 є два отвори-диспенсирующее отвір, яка герметично перекривається насосних механізмом 125, і впускний отвір у поршні 127b. Клапанний вузол, що містить сильфон 123b і клапан 124, герметично закриває впускний отвір у поршні 127b і формує канал до порожнини 113 основного контейнера 110, як це було описано вище.

Поршень 127b, зазор між якими і корпусом 121 загерметизований одним або більше кільцевих ущільнень, може вільно ковзати вздовж стінки корпусу 121, розширюючи або зменшуючи обсяг порожнини 126. Всередині порожнини 126 встановлена пружина 122b, упирающаяся в верхню стінку корпусу 121 і поршень 127b. Коли рідина виштовхується з порожнини 126 шляхом натискання на насос 125, поршень 127b віджимається в порожнину 126 під дією атмосферного тиску. В результаті сильфон 123b розтягується, а пружина 122b стискається.

Коли насадка 120 прдруга. Це змушує їх зміститися у відповідні порожнини, відкриваючи канал між порожниною 113 основного контейнера і порожниною 126 насадки, як це було описано вище. При цьому енергія, яка була накопичена в стиснутій пружині 122b, виділяючись, віджимає поршень 127b вниз, розширюючи порожнину 126 і забезпечуючи тим самим всмоктування рідини з основного контейнера 110 в порожнину 126 насадки 120. Сільфон 123b має досить маленький діаметр, щоб він не створював практично ніякого зусилля на поршень 127b, коли він стискає цей сильфон.

Оскільки трубка 114, клапан 112, клапан 124 і сильфон 123b сформували канал між порожниною 113 основного контейнера 110 і порожниною 126 насадки 120, дія пружини 122b гарантує і в цій модифікації, що порожнина 126 завжди розширюється до свого максимального обсягу. При використанні системи 100 у формі об'єднаного пристрою при активації насосного механізму 125 рідина виводиться безпосередньо з основного контейнера 110. Це гарантує, що насадка 120, будучи приєднаними до основного контейнера 110, завжди заповнена.

Третій варіант винаходу, представлений на фіг.6А і 6В, також використовує систему 200 у формі флакона, що містить основний контейнер 210 і насадку 220, яка мо�може бути віднесений до другого типу системи, в якому рухомий компонент у формі стінки порожнини знаходиться не в додатковому, а в головному контейнері.

Показаний на фіг.7 основний контейнер 210, який є резервуаром для основної маси рідини, що має горловину з живильним отвором 211, герметично перекритим схематично зображеною клапаном 212. Горловина оточена кільцевим циліндром (компресійної камери) 217со наскрізними отворами 217-1 і 217-2, які виходять у порожнину 213. У циліндрі 217 встановлений рухомий компонент у формі поршня 215, отжимаемого вгору пружиною 216, охоплює горловину. Кільцеві ущільнення встановлені з охопленням поршня 215, щоб герметизувати будь зазори між поршнем 215 і циліндром 217.

Як і в попередньому варіанті, клапан 212 пов'язаний з трубкою 214, яка проходить по довжині основного контейнера 210. Рідина міститься в порожнині 213, а клапан 212 і трубка 214 утворюють клапанний вузол, який забезпечує прохід для рідини, виведеної з порожнини 213 по трубці 214 через клапан 212 за межі основного контейнера 210.

У розділеному стані поршень 215 віджатий пружиною 216 у бік верхньої стінки циліндра 217 і знаходиться на рівні клапана 212. Поршень 215, пружина 216 і циліндр 217 утворюють активує вузол, який навколишньо�набженное першим (впускним) отвором, герметично перекритим зворотним клапаном 224. Насосний (диспенсирующий) механізм 225-1 виконаний звичайним чином, із забезпеченням можливості розпорошувати рідина з насадки 120 через сопло 225-2. Відділення 222 утворює порожнину 226 для утримування рідини. У цьому відділенні у нижнього кінця насадки 220 виконано також різьбове гніздо 230-2, що утворює частину фіксатора.

Коли насадка 220 встановлюється на основний контейнер 210, вона може бути навинчена різьбовим гніздом 230-2, наявними в нижній її частині, на різьбову деталь 230-1, наявну на горловині флакона, що змусить поршень 215 опуститися вниз всередині циліндра 217. При цьому насадка 220 утримуватиметься на основному контейнері 210.

Клапан 224 розташований на центральній осі різьбового гнізда 230-2, проходячи з порожнини 226 в порожнину гнізда 230-2. При нагвинчуванні насадки 220 на основний контейнер 210 клапан 224 входить в клапанний вузол основного контейнера 210, утворюючи герметизований канал між порожниною 213 основного контейнера 210 і порожниною 226 насадки 220.

Переміщення поршня 215 призводить до чинення тиску на повітря або рідина всередині циліндра 217, і повітря або рідина надходить під тиском у порожнину 213 основного контейнера 210 через наскрізні отвори 217-1 і 2 підніматися по трубці 214 через клапани 212 і 224 в порожнину 226 насадки 220. В даному варіанті спрацьовування фіксатора 230-1, 230-2 завжди відповідає віджиманню поршня 215 в циліндр 217, так що приєднання насадки 220 до основного контейнера 210 гарантує, що порожнина 226 завжди буде заповнена рідиною у відповідності з її максимальною ємністю.

З метою гарантувати, що насадка 220 не переповниться рідиною в результаті її приєднання до основного контейнера 210, будучи вже частково або повністю заповненою, основний контейнер 210 забезпечений повітряним клапаном, виконаним з можливістю перекривати вентиляційний канал, якщо тиск в порожнині 213 знаходиться на нормальному рівні, при якому рідина вводиться під тиском в насадку 220, якщо вона не заповнена, але випускає повітря з порожнини 213, якщо тиск підвищується в результаті наповнення насадки 220. Тим самим усувається ризик протоки та/або пошкодження одного з контейнерів. Крім того, той же повітряний клапан (або другий повітряний клапан) налаштований з можливістю пропускати повітря в порожнину 213, коли поршень 215 виштовхується пружиною 216 з циліндра 217, щоб відновити в порожнині 213 нормальний атмосферний тиск.

Поршень 215 утворює рухомий компонент, який змушує рідину переміщатися з � наприклад на основі мембрани. Поршень 215 може розглядатися в якості стінки порожнини 213.

У цьому варіанті трубка 214, клапан 212 і клапан 224 також формують канал між порожниною 213 основного контейнера 210 і порожниною 226 насадки 220. Тому при використанні системи 200 у формі об'єднаного пристрою при активації насосного механізму 225 рідина виводиться безпосередньо з основного контейнера 210. Як було пояснено для попереднього варіанту, таке виконання гарантує, що насадка 220, будучи приєднаними до основного контейнера 210, завжди заповнена або щонайменше містить рідину в об'ємі одного циліндра.

Одна з переваг пристроїв на основі поршня полягає в тому, що їх частини можуть бути виготовлені з хімічно стійкого металу, що дозволить використовує їх контейнера містити корозійні рідини. Недоліком таких пристроїв є їх недостатня точність і велику кількість необхідних деталей, що визначають вартість). Порівняно з поршнем, сильфон можна виготовити з пластику, причому він не вимагає високої точності виготовлення.

У наведених варіантах основний контейнер системи контейнерів не розглядався як самостійний диспенсер. Проте фахівцям буде поняѰдки, наприклад, якщо вона була втрачена, рідину можна виводити з основного контейнера шляхом легкого натискання, якщо отвір в основному контейнері не перекрито клапаном, або отжатием клапана вниз, або підключенням клапана до звичайного насосу, чи іншим відповідним способом.

На фіг.9 представлений ще один варіант винаходу першого типу, в якому до внутрішньої стінки корпусу 121 насадки 120 прикріплена пружна діафрагма 127с. Діафрагма задає порожнину 126, в якій утримується рідина, причому порожнину 126 герметично перекрита на одному кінці клапаном 124, а на іншому кінці насосом 125. Діафрагма 127с герметично пов'язана з центральною трубкою (полою голкою) 123с, що подає рідину від нижньої частини насадки, в зоні клапана, до її верхньої частини. У міру виведення рідини з порожнини 126 допомогою насоса 125 діафрагма 127с під дією атмосферного тиску віджимається в бік верхній частині порожнини 126 і при цьому розтягується. Якщо насадка 120 прикріплена до основного контейнера 110 згідно першого варіанту, клапани 124 112 задають герметизований канал, по якому рідина може вільно проходити з порожнини 113 основного контейнера в порожнину 126 насадки 120, дозволяючи діафрагмі 127с вивільнити накопичену в ній уп�ило описано в контексті систем контейнерів з основним контейнером і насадкою. Проте фахівцям буде зрозуміло, що винахід може бути реалізовано і в багатьох інших варіантах. Наприклад, сильфон 122а або пружина 122b і поршень 127b в першому варіанті можуть бути замінені будь-яким іншим відповідним відновлюючим засобом.

Основний контейнер у складі системи контейнерів необов'язково повинен бути жорстким. Замість насадки може використовуватися самостійний поповнюваний контейнер, а диспенсирующим механізмом може бути не насос для видачі спрею, а вприскивающий насос, диспенсер для пінного матеріалу або будь-який інший відповідний диспенсирующий механізм.

Крім того, в першому та другому варіантах, хоча це і представляється бажаним, основний контейнер 110 може не мати клапана 112 для герметичного перекриття живильного отвору 111; клапан 124 насадки 120 може відкриватися іншими засобами, наприклад звичайним виступом на основному контейнері 110. Однак наявність клапана у основного контейнера дозволяє використовувати його як самостійний диспенсер, що активується натисканням. При бажанні основний контейнер може бути забезпечений окремим головкою для видачі спрею. Аналогічно, вентиляційний канал в основному контейнері 110 не обов'язково повинен перекриватися повітряним �е рідини.

Основний контейнер може бути гнучким, наприклад представляти собою пластиковий пакет, який може бути реалізований, як закрита система. В цьому випадку по мірі видачі з основного контейнера рідкого вмісту, у нього не буде допускатися повітря на заміну виведеної рідини. Як наслідок, основний контейнер буде стискатися під дією атмосферного тиску. Таке виконання можна використовувати як економічний варіант, застосувавши його, наприклад, в якості джерела поповнення об'єму рідкого продукту, такого як рідке мило, без ризику пролити його.

Основний контейнер і поповнюваний контейнер необов'язково повинні бути здатні формувати об'єднане пристрій; вони можуть бути двома незалежними контейнерами. Так, поповнювана частина може бути самостійним споживчим продуктом, таким як зволожувач класу люкс, а основний контейнер може перебувати в спеціалізованому магазині, в якому власник поповнюваного флакона зможе придбати чергову порцію продукту.

У поповнюється частини можуть бути використані інші диспенсирующие засоби, що забезпечують повільну видачу (автоматичну або запускається вручну) або швидку видачу вмісту (н винаходу не обмежена циліндричною формою і може мати будь-який бажаний профіль. На фіг.10 наведено приклад прямокутного сильфона, який може використовуватися з насадкою також прямокутного профілю.

Таким чином, винахід забезпечує створення системи з двох контейнерів для рідини, що служить для зберігання і диспенсирования рідкого продукту. Система містить диспенсирующйй контейнер, який у нормальному режимі може використовуватися як разом з контейнером-джерелом у складі об'єднаного модуля, так і окремо від цього контейнера для транспортування невеликих кількостей рідкого продукту. Винахід забезпечує додаткову зручність для користувача, що складається в тому, що диспенсирующий контейнер при його відділенні від основного контейнера завжди є повним до тих пір, поки не випорожниться основний контейнер. Крім того, коли рідкий продукт закінчиться, потрібно замінити тільки основний контейнер, тоді як диспенсирующий контейнер, часто більш дорогий у виробництві, може бути збережений. Завдяки цьому і споживач, і виробник може одержати економію, пов'язану з зменшенням витрат матеріалів у процесі виробництва. Для виробника або власника бренду додаткова перевага полягає в можливості зміцнення верн�остю.

1. Система (100, 200) контейнерів для рідин, що містить основний контейнер (110, 210) і додатковий контейнер (120, 220), причому
основний контейнер (110, 210) утворює першу порожнину (113, 213) для поміщення в неї рідини і налаштований з можливістю роз'ємного прикріплення до додаткового контейнеру (120, 220) для його заповнення через живлячу отвір (111, 211), наявне в основному контейнері (110, 210), а
додатковий контейнер (120, 220) утворює другу порожнину (126, 226) для поміщення в неї рідини і містить диспенсирующий механізм (125, 225) для диспенсирования рідини з другої порожнини (126, 226) і вузол (123а, 123b, 124, 224) переміщення рідини, що забезпечує управління перетіканням рідини в додатковий контейнер (120, 220) через впускний отвір, що утворює частину каналу між першою порожниною (113, 213) і другий порожниною (126, 226) для формування потоку рідини при прикріпленні основного контейнера (110, 210) до додаткового контейнеру (120, 220),
при цьому система (100, 200) контейнерів забезпечена рухомим компонентом (127а, 127b, 127, 215), який при русі в одному напрямку, викликану приєднанням основного контейнера (110, 210) до додаткового контейнеру (120, 220), витісняє рідину з основного контейнера (110, та (113, 213) у другу порожнину (126, 226) в кількості, достатній для заповнення додаткового контейнера (120, 220) для його подальшого використання відразу ж після його приєднання до основного контейнера (110, 210),
причому система (100, 200) також забезпечена механізмом (130, 230) для роз'ємного кріплення додаткового контейнера (120, 220) до основного контейнера (110, 210), так що, коли вони з'єднані, систему можна використовувати у вигляді єдиного комбінованого пристрою, забираючи рідина з основного контейнера (110, 210).

2. Система (100) п. 1, яка відрізняється тим, що додатковий контейнер (120) на додаток до рухомого компонента (127а, 127b, 127 с) містить відновлюючий засіб (122а, 122b, 127 с) для запасания енергії відновлення при виведенні рідини з другої порожнини (126), так що диспенсирование рідини, коли додатковий контейнер (120) від'єднаний від основного контейнера (110), викликає зменшення другий порожнини (126) в об'ємі, а при повторному прикріпленні основного контейнера (110) до додаткового контейнеру (120) відновлюючий засіб (122а, 122b, 127 с) вивільняє відновлює енергію, що забезпечує розширення другий порожнини (126) до вихідного стану і за рахунок цього подачу рідини з першої по� і додатковий контейнер (120), причому
основний контейнер (110) утворює першу порожнину (113) для поміщення в неї рідини і налаштований з можливістю роз'ємного прикріплення до додаткового контейнеру (120) для його заповнення через живлячу отвір (111), наявне в основному контейнері (110), а
додатковий контейнер (120) утворює другу порожнину (126) для поміщення в неї рідини і містить диспенсирующий механізм (125) для диспенсирования рідини з другої порожнини (126) через диспенсирующее отвір і перший клапанний вузол (123а, 123b, 124), що забезпечує управління перетіканням рідини в додатковий контейнер (120) через впускний отвір і утворює канал між першою порожниною (113) і другий порожниною (126) для формування потоку рідини при прикріпленні основного контейнера (110) до додаткового контейнеру (120) і для перекриття впускного отвору при розподілі контейнерів (110, 120), при цьому
додатковий контейнер (120) додатково містить відновлюючий засіб (122а, 122b, 127 с) для запасания енергії відновлення при виведенні рідини з другої порожнини (126), так що диспенсирование рідини, коли додатковий контейнер (120) від'єднаний від основного контейнера (110), викликає стиснення другий порожнини (� засіб (122а, 122b, 127 с) формує відновлююче зусилля, що забезпечує розширення другий порожнини (126) до вихідного стану і за рахунок цього всмоктування рідини з першої порожнини (113) в другу порожнину (126).

4. Система п. 2 або 3, яка відрізняється тим, що друга порожнину (126) утворена сильфоном.

5. Система п. 4, відрізняється тим, що сильфон, формує другу порожнину (126), є пружним і утворює відновлюючий засіб (122а), при цьому стиск сильфона під час диспенсирования рідини з другої порожнини (126) диспенсирующим механізмом (125) відбувається під дією атмосферного тиску.

6. Система п. 2 або 3, яка відрізняється тим, що друга порожнину (126) утворена поршнем (127b).

7. Система п. 2 або 3, яка відрізняється тим, що лікувальний засіб (122b) є пружиною, стиснення якої під час диспенсирования рідини з другої порожнини (126) диспенсирующим механізмом (125) відбувається під дією атмосферного тиску.

8. Система п. 2 або 3, яка відрізняється тим, що друга порожнину (126) утворена пружною діафрагмою (127 с), яка натягнута по периметру додаткового контейнера (120) і утворює рухомий компонент і відновлюючий засіб, при цьому діафрагма (127 с) виконана з возможнос�спенсирования рідини з другої порожнини (126) диспенсирующим механізмом (125), і вивільняти запасену енергію шляхом розширення другий порожнини (126) при прикріпленні основного контейнера (110) до додаткового контейнеру (120) з забезпеченням за рахунок цього всмоктування рідини з першої порожнини (113) в другу порожнину (126).

9. Система п. 2 або 3, яка відрізняється тим, що вузол (123а, 123b, 124) переміщення рідини містить клапан (124), герметично закриває додатковий контейнер при поділі двох контейнерів.

10. Система п. 9, що відрізняється тим, що додатково містить видовжене сполучне засіб (123а, 123b), розташоване між клапаном (124) і другий порожниною (126).

11. Система п. 10, відрізняється тим, що сполучне засіб (123а) є гнучкою трубкою, яка прикріплена одним кінцем до клапана, а іншим до рухомого компонента.

12. Система п. 11, відрізняється тим, що гнучка трубка є з'єднувальним сильфоном (122а).

13. Система п. 10, відрізняється тим, що сполучне засіб (123) є, по суті, жорсткою трубкою, пов'язаної з рухомим компонентом з можливістю ковзного переміщення щодо нього.

14. Система п. 9, що відрізняється тим, що основний контейнер (110) додатково містить другий клапанний вузол (112) для герметичногтупающие зі своїх контейнерів, при цьому з'єднання основного контейнера (110) і додаткового контейнера (120) призводить до входження першого клапанного вузла (123а, 123b, 124) і другого клапанного вузла (112) у свої контейнери до моменту поділу контейнерів.

16. Система (200) з п. 1, яка відрізняється тим, що основний контейнер (210) містить рухомий компонент (215), який є частиною активуючого вузла (215, 216, 217), службовця для створення тиску в першій порожнині (213) у результаті з'єднання основного контейнера (210) і додаткового контейнера (220), що приводить до спрацьовування активуючого вузла (215, 216, 217) і подачі рідини з першої порожнини (213) у другу порожнину (226).

17. Система (200) контейнерів, що містить основний контейнер (210) і додатковий контейнер (220), причому:
основний контейнер (210) утворює першу порожнину (213) для поміщення в неї рідини і налаштований з можливістю роз'ємного прикріплення до додаткового контейнеру (220) для його заповнення через живлячу отвір (211), наявне в основному контейнері
додатковий контейнер (220) утворює другу порожнину (226) для поміщення в неї рідини і містить диспенсирующий механізм (225) для диспенсирования рідини з другої порожнини (226) через диспенсирующее отверстнер (220) через впускний отвір, утворює частина каналу між першою порожниною (213) і другий порожниною (226) для формування потоку рідини при прикріпленні основного контейнера (210) до додаткового контейнеру (220), при цьому
основний контейнер (210) додатково містить активує вузол (215, 216, 217) для створення тиску в першій порожнині (213) у результаті з'єднання основного контейнера (210) і додаткового контейнера (220) таким чином, що це з'єднання приводить в дію активує вузол (215, 216, 217) з подачею рідини з першої порожнини (213) у другу порожнину (226).

18. Система (200) з п. 16 або 17, відрізняється тим, що активує вузол (215, 216, 217) містить поршень (215) і компресійну камеру (217), що має одну або більше наскрізних отворів (217-1, 217-2), відкритих в герметичну першу порожнину (213) для надходження повітря або рідини з першої порожнини (213) у вказану камеру (217), при цьому підвищений тиск у першій порожнини (213) створюється введенням поршня (215) в компресійну камеру (217).

19. Система (200) з п. 18, відрізняється тим, що активує вузол (215, 216, 217) додатково містить пружину (216) для повернення поршня (215) у відведений положення над компресійної камери (217).

20. Система (200) з п. 16 або 17, відрізняється тим, що активируючто основний контейнер (110, 210) має прохід для повітря, що дозволяє переміщати рідина з першої порожнини (113) в другу порожнину (126) шляхом всмоктування повітря у першу порожнину (113) через зазначений прохід.

22. Система по кожному з пп. 1-3 або 17, відрізняється тим, що, якщо додатковий контейнер (120, 220) прикріплений до основного контейнера (110), забезпечується можливість диспенсирования рідини диспенсирующим механізмом (125), що подає рідину з першої порожнини (113), без зменшення обсягу другий порожнини (126).

23. Система (100, 200) з п. 3 або 17, відрізняється тим, що основний контейнер (110, 210) і додатковий контейнер (120, 220) забезпечені механізмом (130; 230-1, 230-2) для прикріплення додаткового контейнера (120, 220) до основного контейнера (110, 210). 

Схожі патенти:

Система подвійного ущільнення для використання з зондом

Отримана система (20) подвійного ущільнення для використання з зондом (21) для забезпечення доступу до внутрішнього простору (34) з зовнішньої навколишнього середовища (32). Система (20) включає корпус (22), утворює канал (24), що проходить уздовж поздовжньої осі (26) між зовнішнім кінцем (28) корпусу і внутрішнім кінцем (30) корпусу для створення повідомлення між зовнішнім навколишнім середовищем (32) і внутрішнім простором (34); перший гнучкий пружний елемент (40), допускає проникнення в себе і проходить поперек каналу в першому розташування вздовж осі, причому перший допускає проникнення елемент виконаний з можливістю створення ущільнення навколо зонда, коли зонд, вставлений в нього; і другий пружний елемент (42), допускає проникнення в себе, що проходить поперек каналу у другому розташування вздовж осі, розташованому на відстані в напрямку внутрішнього кінця від першого місця розташування, причому другий допускає проникнення елемент виконаний з можливістю для створення ущільнення після проникнення через нього зонда і після того, як зонд був видалений з другого проникного елемента. 19 з.п. ф-ли, 10 іл.

Односторонній клапан, пристрій і спосіб застосування клапана

Винахід відноситься до комплекту для асептичного зберігання речовини в еластичному пакеті і дозування порцій речовини. Комплект поміщений в корпус і пристосований для взаємодії з насосом. Комплект включає еластичний пакет, який утворює герметичний резервуар змінного об'єму для асептичного зберігання порцій речовини, і односторонній клапан для з'єднання з резервуаром для забезпечення можливості переміщення рідини між ними, включає сідло клапана і кришку клапана, що охоплює сідло клапана. Кришка клапана визначає посадку на сідло клапана з натягом. Кришка клапана і сідло клапана утворюють нормально закритий отвір клапана між ними. Кришка клапана виконано з можливістю переміщення між нормально закритим положенням, в якому кришка клапана входить в зачеплення з сідлом клапана, і відкритим положенням, в якому принаймні один сегмент кришки клапана просторово віддалений від сідла клапана таким чином, щоб з'єднувати отвір клапана з проточним отвором для перетікання речовини між ними і протікання речовини з резервуара через отвір клапана. У нормально закритому і відкритому положеннях односторонній клапан зберігає речовину, ос� на нього навколишнього атмосфери. 2 н. і 30 з.п. ф-ли, 23 іл.

Зворотний клапан

Винахід відноситься до зворотного клапану, призначеного для випуску рідини з ємності

Спосіб закупорювання пляшки на автоматичній лінії пробкою

Винахід відноситься до тари, зокрема до способу закупорювання горловинним затвором пляшок на лікеро-горілчаних заводах, конструкція горловинних затворів яких виконана з функцією не тільки надійного закупорювання, але і демонстрації цілісності затвора

Універсальна кришка

Винахід відноситься до затворам

Зливний клапан для ємностей, що містять текучий продукт

Винахід відноситься до зливного затвору для ємностей, що містять текучий продукт, зокрема ємностей для напоїв

Двопозиційне дозуюче укупорочний засіб для отвору посудини (варіанти)

Винахід відноситься до укупорочним засобів, виконаним з можливістю його установки в закритому і відкритому положенні дозуючому

Ковпачок із затвором для ємності або трубопроводу (варіанти)

Винахід відноситься до конструкцій запірних і зливних пристроїв і може бути використане для встановлення на ємностях, призначених для видачі рідких або вязкотекучих середовищ, наприклад клею, фарби, миючих і чистячих речовин, дрібнодисперсних порошкових матеріалів, а також для установки на шлангах, трубопроводах тощо

З'єднувальний пристрій для передачі текучого середовища

Винахід відноситься до будівництва, дорожнього, туристичного спорядження, предметів домашнього вжитку і призначене для переміщення сипучих середовищ

Курковий дозатор

Винахід відноситься до дозуючому пристрою для дозування рідини з ручним управлінням, як правило, керованого за допомогою куркового вимикача. Курковое дозуючий пристрій (1) містить вторинний канал (50) для засмоктування рідини, з'єднаний з дозуючим каналом, і первинний канал (8) для засмоктування рідини, з'єднаний з контейнером, розташовані несоосно відносно один одного. Між ними розташований з'єднувальний відсік (64), сполучені вверх по потоку з первинним каналом (8) для засмоктування рідини і сполучені вниз по потоку з вторинним каналом (50) для засмоктування рідини з метою формування з'єднання для протікання рідини між ними. Зокрема, контейнер (С) являє собою тип контейнера з вбудованою засасивающей трубкою. Винахід забезпечує значну простоту збірки дозуючого пристрою. 19 з.п. ф-ли, 8 іл.

Курковое дозуючий пристрій

Винахід відноситься до нестандартної дозуючому пристрою для рідини, переважно до курковому дозуючому пристрою. Курковое дозуючий пристрій для рідини містить контейнер, з горловиною і має внутрішній відсік для підтримки рідини, призначеної для дозування. Пристрій також містить дозирующую голівку, прикріплену до горловини і містить раму, в якій виконана напірна камера. Крім того, пристрій містить активується вручну поршень, встановлений з можливістю герметичного ковзання в напірній камері між початковим вихідним положенням, в якому обсяг напірної камери є максимальним, і кінцевим положенням дозування, в якому обсяг напірної камери є мінімальним. Пристрій також містить дозуючий канал, призначений для з'єднання з напірної камерою для передачі рідини, що підлягає дозування, і вбудований клапанний елемент, прикріплений до рами та/або до горловини контейнера. Клапанний елемент містить всмоктувальний канал і щонайменше один гнучкий всмоктуючий носок, призначений для закупорювання всмоктуючого каналу, формуючи клапанні всмоктувальні засоби, призначені для забезпечення�щення повернення рідини з напірної камери у відсік під час дозування. Крім того, пристрій містить кільцеву пробку, встановлену радіально зовні всмоктуючого каналу, і гнучкий фланець, який виступає радіально зовні всмоктуючого каналу. Фланець підтримує пробку, формуючи клапанні дозуючі засоби, призначені для забезпечення перетікання рідини з напірної камери в дозуючий канал під час фази дозування і запобігання повернення рідини з дозуючого каналу в напірну камеру під час фази всмоктування. Технічним результатом винаходу є забезпечення ефективного дозування завдяки опору, преодолеваемому дозуючими клапанними засобами, і розширення функціональних можливостей. 15 з.п. ф-ли, 12 іл.

Нососние дозатори

Винахід відноситься до насосних дозатором, особливо безповітряного типу, в яких внутрішня частина контейнера зменшує свій обсяг поступово, по мірі розподілу продукту для того, щоб уникати контакту повітря з продуктом, наприклад медикаментом для орального дозування. Технічний результат полягає в запобіганні того, щоб повітря в контейнерному просторі над продуктом досягав вхідного отвору насоса, що призводить до можливого зменшення дози розподіляється без інформації про це користувача. Для уловлювання такого повітря і утримування його від досягнення вхідного отвору під час використання дозатора під днищем дозаторного модуля навколо вхідного отвору передбачений елемент (5) для уловлювання повітря, що має опуклу вниз чашоподібну форму, для направлення будь-якого такого повітря від вхідного отвору до периферії. У периферії круто нахилена периферична частина утворює утримуючу крайку (53), яка може виконувати пружний ковзний контакт з внутрішньою поверхнею стінки контейнера, направляючи повітря повз складального вузла дозатора. Центральна трубчаста частина (52) уловлює елемента (5) відокремлює уловлена повітря від вхідного оѻедящий поршень (15) може мати спрямовану вгору центральну опуклість (152), має форму для вставляння у трубчасте освіта (52) уловлює елемента (5), для того, щоб максимізувати витіснення продукту. 2 н. і 10 з.п. ф-ли, 9 іл.

Дозатор для рідких і пастоподібних продуктів з дозуючим насосом з малим мертвим об'ємом

Винахід відноситься до дозатору для рідких і пастоподібних продуктів і може бути використане для дозування, наприклад, харчових продуктів, косметичних засобів, засобів гігієни, здоров'я, догляду за шкірою та сонцезахисних засобів. Дозатор для рідких і пастоподібних продуктів призначений для розміщення на відкритому кінці жорсткого судини і утворений ручним дозуючим насосом, що забезпечує видачу вказаної кількості видається продукту. У дозаторі натискна кнопка з'єднана з циліндричною камерою, спрямованої всередину сильфона. З сильфоном герметично з'єднана периферійна стінка, обмежує циліндричну камеру. Камера герметично закрита з нижнього внутрішнього кінця і триває всередину сильфона для утворення всередині нього об'єму твердого тіла заданої величини. При цьому зменшується мертвий повітряний об'єм сильфона і збільшується ступінь стиснення в процесі нагнітання. Технічним результатом винаходу є підвищення ефективності роботи насоса і забезпечення можливості використання продукту з підвищеною в'язкістю. 5 з.п. ф-ли, 4 іл.

Пристрій роздачі

Винахід відноситься до пристрою роздачі для здійснення роздачі речовини, як, наприклад, текучого середовища до внутриназальному пристрою роздачі і, зокрема, до пристрою роздачі для здійснення роздачі фармацевтичного речовини

Головка для видачі текучого середовища

Винахід відноситься до голівці для видачі текучого середовища

Дозуюча ємність, що містить інсталяційний елемент для розміщення насоса

Винахід відноситься до отриманої литтям з роздуванням дозуючої ємності з настановним елементом

Пристрій роздачі текучого середовища

Винахід відноситься до пристрою роздачі текучого середовища і може бути використано, наприклад, для введення лікарського засобу для лікування запальних і/або алергічних станів назальних проходів

Пристрій для розподілу за допомогою насоса текучих речовин, що містяться в герметичних умовах в деформівній мішку, вміщеному в жорсткий контейнер

Винахід відноситься до пристрою для розподілу за допомогою ручного насоса текучих речовин, як рідких, так і кремоподібних, що містяться в деформівній мішку, вміщеному в жорсткий контейнер

Кишенькове розподільний пристрій

Винахід відноситься до кишенькового розподільного пристрою для розподілу речовини, зокрема речовини в рідкій формі, таке як, наприклад, склад нікотину для використання в прийомі при нікотинової залежності

Пристрій для збереження і відтворення аромату і комплекс таких пристроїв

Винахід відноситься до пристрою для збереження і відтворення аромату, зокрема духів
Up!