Пристрій і спосіб для поліпшення представлення об'єктів у розподіленому інтерактивному імітаційному моделюванні

 

ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ НА СПОРІДНЕНУ ЗАЯВКУ (ЗАЯВКИ)

Ця заявка претендує на пріоритет попередньої заявки США №61/482162, поданої 3 травня 2011 року, яка включена сюди за допомогою посилання в повному обсязі.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ ВИНАХОДУ

Область техніки

Даний винахід в цілому відноситься до розподілених інтерактивним імітаційним моделям, наприклад таким, як застосовуються у військових тренажерах і багатокористувацьких комп'ютерних іграх, відображають узгоджений віртуальний світ через сукупність станцій оператора/гравця.

Опис попереднього рівня техніки

Розподілене інтерактивне імітаційне моделювання є популярною формою для сучасних відеоігор, але бере витоки у військових імітаційних моделях, таких як SIMNET в 1980-х і 1990-х роках. В розподілених інтерактивних імітаційних моделях віртуальний світ створюється і розподіляється серед безлічі комп'ютерів, кожен з яких управляється щонайменше одним користувачем за допомогою органів управління та щонайменше одного дисплея.

У деяких імітаційних моделях станції спільно використовують розподілені годинник, що забезпечують єдине відліковий час для кожної, наприклад,�а модель прогресує, як правило (але не обов'язково), періодично (наприклад, робить 30 оновлень в секунду), і, як правило (хоча і не обов'язково) з тією ж швидкістю на кожній станції (наприклад, інші станції можуть працювати з 60 оновленнями у секунду).

Станції також спільно використовують модель навколишнього середовища, включаючи повітряний простір і місцевість. Місцевість може бути статичною, включаючи ландшафти, будівлі (які можуть включати інтер'єри) і водойми. Інакше, місцевість може бути не статичною: наприклад, деякі або всі будівлі можуть бути повреждаемими, ландшафти можуть бути "рубцеватими" (наприклад, з відбитками шин, кратерами або слідами обгорання), тощо. У цій навколишньому середовищі розміщуються моделируемие динамічні об'єкти, включаючи, наприклад, транспортні засоби, людей, тварин. Пожвавлення цих динамічних об'єктів призводить до появи живого світу імітаційної моделі.

У таких імітаційних моделях кожна станція спочатку відповідає за управління одним або більше модельованими об'єктами. Для кожного об'єкта, керованого станцією, деталізована модель обчислюється для кожного локального збільшення часу для визначення його. поведінки. Наприклад, деталізована �кт на керуючу станцію). Деталізована модель всюдихода може виконувати обчислення для моделювання автоматичної трансмісії, взаємодії системи підвіски всюдихода з місцевістю, сили зчеплення між шинами і поверхнею місцевості, і, можливо, витрати палива, перегріву двигуна або інших деталей і модельованих несправностей. Взагалі, поки це критично для достатнього реалізму в обмін на продуктивність, моделювання на цьому рівні деталізації має обчислюватися тільки управляє станцією з поширенням підсумкових даних деталізованої моделі на інші станції в розподіленої інтерактивної імітаційної моделі.

Слід зазначити, що оператор всюдихода може бути людиною-гравцем або може бути програмою штучного інтелекту ("Ї"), моделюючи союзника або ворога, якщо інша людина-гравець відсутній або не передбачений. При використанні ІІ, він по суті є лише додатковим компонентом деталізованої моделі; керуюча станція підтримує стан і виконує покрокове моделювання, необхідну для всюдихода - водіння ШІ, але віддалені станції тільки отримують підсумкові дані.

У деяких випадках моделируемие об'єкти можуть бути складними ической моделлю, але інші об'єкти можуть бути відносно простими (наприклад, ящик або снаряд), в цьому випадку може бути використана більш проста балістична модель.

Проте існують проблеми сумісного використання підсумкових даних деталізованого моделювання, які також називаються оновленнями, від керуючої станції. Наприклад, потрібен час для розповсюдження оновлень на віддалені станції, які не керують об'єктом; і з-за цієї затримки оновлення моделі завжди в деякій мірі є "застарілою" інформацією. В імітаційній моделі, де розподілені годинник модельного часу правильно встановлені на всіх станціях, будь оновлення буде прив'язано по часу до деякого модельного часу в минулому, хоча в цілому буде нещодавнім. Однак система жорсткого хронометражу може внести резонанси в моделі, що призведе до візуальних артефактів. Крім того, підтримання точної синхронізації іноді є джерелом зайвої складності і іноді виникнення помилки. Крім того, у мережі з низькою надійністю оновлення можуть бути втрачені або можуть запізнюватися і надходити з випадковою затримкою. Крім того, обмеження смуги пропускання і кількості об'єкт�бъекта, так що оновлення не доступні для віддалених станцій так часто, як керуюча станція обчислює деталізовану імітаційну модель.

На кожній станції на дисплеї для гравця відображається віртуальний світ. Дисплей, як правило, оновлюється частіше, ніж надходять оновлення дистанційно керованих об'єктів, при цьому зміна відображення дистанційно керованих об'єктів здійснюється лише тоді, коли надходять оновлення дистанційно керованих об'єктів здаються переривчастими і нереалістичними. Для зниження цього ефекту оновлення об'єктів прив'язуються до часу, яким вони відповідають, а одержувач оновлень може періодично екстраполювати об'єкт для відображення після оновлення.

Для досягнення цього, оновлення повинно відображати стан об'єкта в конкретний момент часу. Стан може включати, наприклад, положення і орієнтацію об'єкта (як правило, хоча і не обов'язково, включаючи шість осей координат: X, Y, Z, крен, тангаж і рискання), а також інші властивості, які мають різні значення (наприклад, включені фари, задимлений двигун автомобіля, час, через яке вибухне граната). Конкретний момент часу відповідає тому, коли стан билов, наприклад тварини, стан може включати суглоби скелета об'єкта або індекс циклі анімації, узагальнюючий такі суглоби.

У деяких випадках об'єкт може мати кілька режимів функціонування, наприклад, коли об'єкт "тварина" живий, він може приводитися в рух в циклі анімації, але коли тварина помирає, наприклад, мисливської імітаційної моделі, режим функціонування суставчатого тіла переходить в розслаблену кінематичну модель. Наприклад, тіло обмякает, хоча обмеження, що накладаються скелетом, залишаються під контролем. Для тих об'єктів, які мають різні режими управління, стан може додатково включати визначення того, який режим управління використовується.

Тут «стан» може включати багато властивості, відмінні від простого фізичного стану, орієнтацію (обертання). Деякі з них, такі як індекс анімаційних циклів, циклів ходьби і т. д., можуть бути ефективно екстрапольовані для передбачення. Однак деякі властивості, наприклад, включені фари автомобіля або подається звуковий сигнал, лише свідомо екстраполюються. Наприклад, коли горять фари, вони продовжують горіти, поки оновлення не повідомить, що вони вимикаються.

<�вою точністю, наприклад, швидкостей на що йдуть у прямому напрямку або повертаються осях і прискорень на що йдуть у прямому напрямку або повертаються осях. Тоді як екстраполяція може бути зроблена без таких вказівок, наприклад, виведенням швидкості як різниці в положенні за останні два оновлення, поділеній на різницю в часі двох останніх оновлень, щоб надання точних швидкостей або прискорень могло поліпшити результати.

Тут "стан" може включати інформацію про стан, та/або один або більше результатів обчислення, отриманих стосовно стану.

Для кожного циклу моделювання для об'єкта, керованого станцією, виникає новий стан внаслідок введення даних оператором і виконання деталізованої моделі, що включає значення швидкості та/або прискорення, якщо це передбачено будь різних ступенів свободи об'єкта.

Проте стан об'єкта надсилається управляє станцією на кожну з решти станцій рідше, ніж один раз за цикл. Наприклад, якщо керуюча станція оновлює модель об'єкта тридцять разів в секунду, оновлення можуть бути надіслані іншим станціям тільки п'ять разів в секунду або навіть ще рідше (наприклад, два рази в секунду), еслого об'єктів для оновлення та/або пропускна здатність каналів зв'язку сильно обмежена.

На основі оновлень, отриманих від керуючої станції, способи екстраполяції забезпечують найкращу доступну інформацію про стан дистанційно керованого об'єкта і найкращу доступну інформацію для передбачення його руху (принаймні в найближчому майбутньому). Тим не менш різкі переривання у видимому русі можуть виникати, якщо екстрапольовані стану в основному перевершують або не досягають стану, описуваного в наступному оновленні. Часто це відбувається тому, що оператор зробив несподіваний поворот, затиснув гальма, ухилився або згорнув, щоб уникнути зіткнення і т. д., чого екстраполяція попереднього оновлення не передбачає.

У термінах моделювання забезпечення найкращої оцінки поточного стану об'єкта є роботою "предсказивающего пристрої", і це робота "коригувального пристрою" - приховувати помітні переривання екстрапольованих станів максимально естетичним способом.

На жаль, пророкує коригувальні системи, застосовувані на сьогоднішній день, не відповідають вимогам естетичності, зовні реалістичного поведінки для великої безлічі типів об'єктів або для того ж типу об'єкта, але при самих развляемого об'єкта. Це може утруднити прицілювання і зробити його неможливим для імітаційних моделей, де прицілювання і стрільба по об'єктах є ключовими завданнями. Також, це може зробити супровід дистанційно керованих об'єктів утрудненим або неможливим для їздять або літаючих імітаційних моделей. Відповідно, існує потреба в кращому способі відтворення рухів дистанційно керованого об'єкта в розподіленої інтерактивної імітаційної моделі. Даний винахід реалізує ці та інші переваги, які стануть очевидними з подальшого докладного опису і додаються креслень.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Варіанти втілення включають спосіб, в основному, одночасного відтворення розподіленої імітаційної моделі на декількох обчислювальних пристроях. Сукупність обчислювальних пристроїв включає перше обчислювальний пристрій, що виконує першу частину розподіленого моделювання. Перша частина управляє об'єктом. Сукупність обчислювальних пристроїв включає друге обчислювальний пристрій, який виконує другу частину розподіленого моделювання. Друга частина генерує перше візуальне уявлення об'єкт�стан, пов'язане з об'єктом і першим візуальним представленням. Візуальне стан включає щонайменше одне значення параметра. Друге обчислювальний пристрій отримує попереднє оновлення від першого обчислювального пристрою, включаючи попередній стан, пов'язаний з другим візуальним представленням об'єкта. Друге обчислювальний пристрій генерує передбачене стан об'єкта, засноване щонайменше частково на попередньому стані. Передбачене стан включає щонайменше одну швидкість і щонайменше одне значення параметра. Друге обчислювальний пристрій отримує оновлення, включаючи новий стан, пов'язаний з третім візуальним представленням об'єкта від першого обчислювального пристрою. Новий стан включає щонайменше одне значення параметра. Друге обчислювальний пристрій встановлює щонайменше одне значення параметра прогнозованого стану рівним щонайменше одному значенню параметра нового стану і визначає відхилення між щонайменше одним значенням параметра прогнозованого стану і щонайменше одним значенням параметра візуального стану. Якщо відхилення більше, ніж перше п�стану. Якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, друге обчислювальний пристрій змінює щонайменше одне значення параметра візуального стану, засноване щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану. Друге обчислювальний пристрій надає четверте візуальне представлення об'єкта, засноване щонайменше частково на візуальному стані та відображає четверте візуальне подання об'єкта на першому пристрої відображення.

Третє візуальне представлення об'єкта може бути відображено першим обчислювальним пристроєм на другому пристрої відображення, а четверте візуальне уявлення об'єкту, що відображається другим обчислювальним пристроєм на першому пристрої відображення в основному одночасно з третім візуальним представленням об'єкта, відображаються першим обчислювальним пристроєм на другому пристрої відображення.

В деяких варіантах втілення передбачене стан є першим вказаним станом, а відхилення є першим відхиленням. У таких варіантах втілення друге обчислювальний пристрій може генерувати друге передбачене состояодной швидкості прогнозованого стану. Коли друге відхилення більше, ніж друге граничне значення, друге обчислювальний пристрій може змінити щонайменше одне значення параметра візуального стану, засноване щонайменше частково щонайменше на одному значенні параметра другого прогнозованого стану. У таких варіантах втілення друге обчислювальний пристрій надає п'яте візуальне представлення об'єкта, засноване щонайменше частково, на візуальному стані, і відображає п'яте візуальне подання об'єкта на першому пристрої відображення.

Друге обчислювальний пристрій може отримати перше граничне значення від запам'ятовуючого пристрою, доступного для другого обчислювального пристрою. Об'єкт може мати тип, а перше граничне значення може зберігатися в таблиці, що зберігається в запам'ятовуючому пристрої. У таких варіантах втілення, перше граничне значення пов'язано з типом об'єкта в таблиці. В деяких варіантах втілення щонайменше одне значення параметра нового стану включає щонайменше одну швидкість і зміна щонайменше однієї швидкості прогнозованого стану включає отримання значення удару, пов'язане з типом об'єкта, і обчис щонайменше однієї швидкості нового стану.

В деяких варіантах втілення щонайменше одне значення параметра візуального стану включає щонайменше одну швидкість і щонайменше одне значення прогнозованого стану включає щонайменше одну швидкість. У таких варіантах втілення визначення відхилення між щонайменше одним значенням параметра прогнозованого стану і щонайменше одним значенням параметра візуального стану може включати визначення відхилення між щонайменше однією швидкістю прогнозованого стану та щонайменше однією швидкістю візуального стану. Якщо принаймні одне значення параметра нового стану включає щонайменше одну швидкість, щонайменше одна швидкість прогнозованого стану може бути встановлена рівної щонайменше однієї швидкості нового стану.

В деяких варіантах втілення зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково щонайменше на одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, включає в себе визначення, чи є відхилення більшим, ніж третє порогів� порогове значення, друге обчислювальний пристрій може встановити щонайменше одне значення параметра візуального стану рівним щонайменше одному значенню параметра прогнозованого стану.

Друге обчислювальний пристрій може визначити усереднене стан, якщо відхилення менше, ніж третє порогове значення. Усереднене стан може бути засноване щонайменше частково щонайменше на одному значенні параметра візуального стану і щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану. Усереднене стан може включати щонайменше одне значення параметра, і щонайменше одне значення параметра візуального стану може бути встановлено рівним щонайменше одному значенню параметра усередненого стану.

В деяких варіантах втілення щонайменше одне значення параметра візуального стану включає щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтації, і щонайменше одне значення прогнозованого стану включає щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтації. У таких варіантах втілення визначення відхилення між щонайменше одним значен�може включати визначення відхилення між щонайменше одним із: інформації про стан та інформації про орієнтацію прогнозованого стану та щонайменше однією з: інформації про стан та інформації про орієнтацію візуального стану. Якщо принаймні одне значення параметра нового стану включає щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію прогнозованого стану може бути встановлено рівним щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію нового стану.

Зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, може включати визначення того, чи є відхилення більшим, ніж третє порогове значення, де третє порогове значення більше, ніж друге граничне значення. Якщо визначено, що відхилення більше, ніж третє порогове значення принаймні одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію візуального стану може бути встановлено рівним щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію прогнозованого стану.

Об'єкт може мати тип, а третє порогове значення може бути збережене в таблиці і прив'язане до типу об'єкта ня щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, може включати визначення усередненого стану, якщо відхилення менше, ніж третє порогове значення. Усереднене стан може бути засноване щонайменше частково на щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію візуального стану і щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію прогнозованого стану. У таких варіантах втілення усереднене стан включає щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтації. Після того як усереднене стан визначено щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію візуального стану може бути встановлено рівним щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію усередненого стану.

Усереднене стан може бути визначено щонайменше частково на основі одного або більше значень параметрів, пов'язаних з типом об'єкта, у варіантах втілення, в яких об'єкт має тип. Друге і третє порогові значення могтельное пристрій може отримати друге і третє порогове значення з таблиці.

Щонайменше одне значення параметра нового стану може включати режим управління об'єктом, і друге обчислювальний пристрій може вибирати щонайменше одне з: другого і третього порогових значень сукупності першого і другого граничних значень, заснованих щонайменше частково на режимі керування об'єктом. Розділ(и) може бути також заснований щонайменше частково на тип об'єкту.

Зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково щонайменше на одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, може включати визначення локального стану зіткнення, і зміна візуального стану на основі локального стану зіткнення. Якщо розподілена імітаційна модель включає ландшафт, друге обчислювальний пристрій може повторити визначення локального стану зіткнення і зміна візуального стану на основі локального стану зіткнення, поки об'єкт не проникне глибоко в ландшафт.

Частину розподіленого імітаційної моделі, воспроизводящаяся на першому обчислювальному пристрої, може у� частини сукупності об'єктів, на друге обчислювальний пристрій. У таких варіантах втілення друге обчислювальний пристрій отримує від першого обчислювального пристрою попереднє оновлення, включаючи інформацію про стан, пов'язану з першим об'єктом частини сукупності об'єктів, керованих першим обчислювальним пристроєм. Друге обчислювальний пристрій генерує і відображає перше візуальне представлення першого об'єкта, засноване щонайменше частково на інформації про стан, пов'язаної з першим об'єктом. Друге обчислювальний пристрій включає інформацію про візуальному стані, пов'язану з першим об'єктом і перше візуальне подання. Друге обчислювальний пристрій отримує нове оновлення, що включає інформацію про стані від першого обчислювального пристрою, причому нове оновлення отримано після попереднього оновлення. Друге обчислювальний пристрій визначає інформацію про передбачений стані для першого об'єкта на основі щонайменше частково інформації про стан з попереднього оновлення. Інформація про передбачений стані включає щонайменше одне значення швидкості. Друге обчислювальний пристрій визначає, пов'язана інформац�на з першим об'єктом, друге обчислювальний пристрій встановлює принаймні частина інформації про передбачений стані дорівнює щонайменше частині інформації про стан з нового оновлення. Друге обчислювальний пристрій визначає відхилення між інформацією про візуальному стані та інформацією про передбачений стані. Якщо відхилення більше, ніж перше граничне значення, друге обчислювальний пристрій змінює щонайменше одне значення швидкості з інформацією про передбачений стані, а якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, друге обчислювальний пристрій змінює інформацію про візуальному стані на основі щонайменше частково інформації про передбачений стані. Друге обчислювальний пристрій надає друге візуальне представлення об'єкта, засноване щонайменше частково на інформації про візуальному стані, і відображає друге візуальне подання об'єкта на пристрої відображення.

В деяких варіантах втілення інформація про передбачений стані є першою інформацією про передбачений стані, а відхилення є першим відхиленням. У таких варіантах втілення друге обчислювальний пристрій р�е одній швидкості з першої інформації про передбачений стані, і друге визначає відхилення між інформацією про візуальному стані і другий інформацією про передбачений стані. Якщо друге відхилення більше, ніж друге граничне значення, друге обчислювальний пристрій змінює інформацію про візуальному стані на основі щонайменше частково другий інформації про передбачений стані. Друге обчислювальний пристрій надає третє візуальне представлення об'єкта, засноване щонайменше частково на інформації про візуальному стані, і відображає третє візуальне подання об'єкта на пристрої відображення.

В деяких варіантах втілення частину розподіленого імітаційної моделі, воспроизводящаяся на другому обчислювальному пристрої, управляє другою частиною з сукупності об'єктів. У таких варіантах втілення друге обчислювальний пристрій надсилає оновлення, пов'язані щонайменше з одним об'єктом з другої частини сукупності об'єктів, на перше обчислювальний пристрій. Друге обчислювальний пристрій може отримувати інформацію, що вводиться користувачем через пристрій інтерфейсу, яке змінює стан обраного об'єкта з другої частини сукупності обю з обраним об'єктом, і відправляти оновлення, пов'язане з обраним об'єктом, першому обчислювальному пристрою. В деяких варіантах втілення сервер підключений до безлічі обчислювальних пристроїв в мережі. У таких варіантах втілення друге обчислювальний пристрій може надсилати оновлення, пов'язані щонайменше з одним об'єктом з другої частини сукупності об'єктів на сервер для розсилки на інші пристрої з сукупності обчислювальних пристроїв.

Деякі варіанти втілення включають спосіб, в якому друге обчислювальний пристрій отримує попереднє оновлення від першого обчислювального пристрою. Попереднє оновлення включає інформацію про стан, пов'язану з першим об'єктом з частини сукупності об'єктів, керованих першим обчислювальним пристроєм. Друге обчислювальний пристрій генерує і відображає перше візуальне представлення першого об'єкта, засноване щонайменше частково на інформації про стан, пов'язаної з першим об'єктом. Інформація про візуальному стані пов'язана з першим об'єктом і першим візуальним представленням. Друге обчислювальний пристрій отримує нове оновлення від першого обчислювального пристрою після попереднього вир�становить інформацію про передбачений стані для першого об'єкта, грунтуючись щонайменше частково на інформації про стан з попереднього оновлення. Друге обчислювальний пристрій визначає, пов'язана інформація про стан з нового оновлення з першим об'єктом, і, якщо інформація про стан з нового оновлення пов'язана з першим об'єктом, друге обчислювальний пристрій встановлює принаймні частина інформації про передбачений стані дорівнює щонайменше частині інформації про стан з нового оновлення. Друге обчислювальний пристрій визначає відхилення між інформацією про візуальному стані та інформацією про передбачений стані. Якщо відхилення більше, ніж перше граничне значення, друге обчислювальний пристрій встановлює принаймні частина інформації про візуальному стані дорівнює щонайменше частині інформації про передбачений стані. Якщо відхилення менше, ніж перше граничне значення, і більше, ніж друге граничне значення, друге обчислювальний пристрій визначає інформацію про усереднений стані на підставі щонайменше частково інформації про візуальному стані та інформації про передбачений стані і встановлює принаймні частина інформації про візуальному сос�ольшим, ніж друге граничне значення. Друге обчислювальний пристрій надає друге візуальне представлення першого об'єкта, засноване щонайменше частково на інформації про візуальному стані; і відображає друге візуальне представлення першого об'єкта на пристрої відображення.

Деякі варіанти втілення включають спосіб для використання з сукупністю обчислювальних пристроїв, з'єднаних один з одним по мережі, і кожна з яких відтворює частину розподіленого імітаційної моделі, що включає сукупність об'єктів. Частина, воспроизводящаяся на першому із сукупності обчислювальних пристроїв, керуюча першою частиною сукупності об'єктів і відправляє оновлення, пов'язані щонайменше з одним об'єктом з першої частини сукупності об'єктів, на друге з сукупності обчислювальних пристроїв. Частина, відтворена на другому обчислювальному пристрої, керуючому другою частиною сукупності об'єктів і отправляющем оновлення, пов'язані щонайменше з одним об'єктом з другої частини сукупності об'єктів першому обчислювальному пристрою. Друге обчислювальний пристрій надає перше візуальне представлення першого об'єкт�ності об'єктів. Перше візуальне представлення першого об'єкта пов'язане з інформацією про візуальному стані. Друге обчислювальний пристрій отримує дані вводу допомогою інтерфейсу пристрою введення, змінюючи перше візуальне представлення другого об'єкта, а іноді отримує оновлення від першого обчислювального пристрою, застосовні на другому обчислювальному пристрої для зміни першого візуального представлення першого об'єкта. Кожне з оновлень, одержуваних від першого обчислювального пристрою, що включає інформацію про стан, пов'язану з першим об'єктом. Так як перше візуальне представлення другого об'єкта змінюється, друге обчислювальний пристрій час від часу надсилає оновлення першому обчислювальному пристрою по мережі. Оновлення включають інформацію про стан, що відноситься до другого об'єкту, що застосовується на першому обчислювальному пристрої для зміни другого візуального представлення другого об'єкта. Друге обчислювальний пристрій час від часу генерує інформацію про передбачений стані для першого об'єкта, що включає щонайменше одну швидкість. Після кожного оновлення, отриманого другим обчислювальним пристроєм,�стан з оновлення. Друге обчислювальний пристрій визначає відхилення між інформацією про передбачений стані та інформацією про візуальному стані, пов'язаної з першим візуальним поданням першого об'єкта. Якщо відхилення більше, ніж перше граничне значення, друге обчислювальний пристрій оновлює інформацію про передбачений стані шляхом зміни щонайменше однієї швидкості. Якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, друге обчислювальний пристрій змінює інформацію про візуальному стані, пов'язану з першим візуальним поданням першого об'єкта щонайменше частково на основі інформації про передбачений стані. Друге обчислювальний пристрій повторно надає перше візуальне представлення другого об'єкта, засноване щонайменше частково на інформації про візуальному стані.

Перший об'єкт може мати тип, а перше і друге порогові значення можуть бути збережені в таблиці і пов'язані з типом об'єкта в таблиці. У таких варіантах втілення друге обчислювальний пристрій може здійснювати пошук першого і другого граничних значень в таблиці.

Зміна інформації про візуальному стані, пов'язаному з першим визуальниии, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, може включати встановлення інформації про візуальному стані рівній інформації про передбачений стані, якщо відхилення більше, ніж третє порогове значення. З іншого боку, якщо відхилення менше, ніж третє порогове значення, і більше, ніж друге граничне значення, друге обчислювальний пристрій може визначити інформацію про усередненому стані, засновану щонайменше частково на інформації про візуальному стані та інформації про передбачений стані, і встановити інформацію про візуальному стані рівній інформації про усереднений стані. У таких варіантах втілення третє порогове значення є більшим, ніж друге граничне значення.

Варіанти втілення включають один або більше машиночитаних носіїв, що зберігають виконувані комп'ютером команди, які при їх виконанні однією або більше процесорів виконують один або більше із наведених вище способів. Наприклад, один або більше машиночитаних носіїв, що зберігають виконувані комп'ютером команди, які при їх виконанні однією або більше процесорів здійснюють спосіб для використання з першим обчислювальним пристроєм, воспроизводящ�ий відтворення другий частини розподіленої імітаційної моделі, причому друга частина генерує перше візуальне уявлення об'єкту, що відображається на першому пристрої відображення. Візуальне стан пов'язаний з об'єктом і першим візуальним представленням. Візуальне стан може включати щонайменше одне значення параметра. Спосіб може додатково включати генерацію прогнозованого стану об'єкта, заснованого щонайменше частково на попередньому стані, включеному в попереднє оновлення, отримане від першого обчислювального пристрою. Попередній стан може бути пов'язано з другим візуальним представленням об'єкта. Передбачене стан включає щонайменше одну швидкість і щонайменше одне значення параметра. Спосіб може додатково включати отримання оновлення від першого обчислювального пристрою. Оновлення може включати новий стан, пов'язаний з третім візуальним представленням об'єкта. Новий стан може включати щонайменше одне значення параметра. Спосіб може додатково включати встановлення щонайменше одного значення прогнозованого параметра стану рівним щонайменше одному значенню параметра нового стану і визначення відхилення між�метра візуального стану. Якщо відхилення більше, ніж перше граничне значення, змінюється щонайменше одна швидкість прогнозованого стану. Якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, змінюється щонайменше одне значення параметра візуального стану, на основі щонайменше частково щонайменше одного значення прогнозованого параметра стану. Спосіб може додатково включати надання четвертого візуального представлення об'єкта, заснованого щонайменше частково на візуальному стані, і відображення четвертого візуального представлення об'єкта на першому пристрої відображення.

Передбачене стан може бути першим вказаним станом, а відхилення може бути першим відхиленням. У такому варіанті втілення спосіб може додатково включати генерування другого прогнозованого стану, заснованого щонайменше частково щонайменше на одній швидкості прогнозованого стану. Друге передбачене стан включає щонайменше одне значення параметра. Якщо друге відхилення більше, ніж друге граничне значення, змінюється щонайменше одне значення параметра візуального стану на підставі щонайменше годину�про включати надання п'ятого візуального представлення об'єкта, заснованого щонайменше частково на візуальному стані, і відображення п'ятого візуального представлення об'єкта на першому пристрої відображення.

Зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, може включати визначення, чи є відхилення більшим, ніж третє порогове значення. Третє порогове значення є більшим, ніж друге граничне значення. Якщо визначено, що відхилення більше, ніж третє порогове значення принаймні одне із значень параметрів візуального стану встановлюється рівним щонайменше одному значенню параметра прогнозованого стану. З іншого боку, якщо визначено, що відхилення менше третього порогового значення, усереднене стан визначається на підставі щонайменше частково щонайменше одного значення параметра візуального стану та щонайменше одного значення прогнозованого параметра стану. Усереднене стан включає щонайменше одне значення параметра. Щонайменше одне значення па�стану.

Варіанти втілення включають систему для втілення розподіленої імітаційної моделі, що включає сукупність об'єктів. Система включає сукупність обчислювальних пристроїв, з'єднаних один з одним по мережі, причому кожне обчислювальний пристрій виконано з можливістю відтворювати частину розподіленого імітаційної моделі. Перше обчислювальний пристрій з сукупності обчислювальних пристроїв відтворює першу частину розподіленого імітаційної моделі, що управляє частиною сукупності об'єктів, та надсилає оновлення, пов'язані щонайменше з одним з об'єктів з частини сукупності об'єктів, другому з сукупності обчислювальних пристроїв. Друге обчислювальний пристрій може бути виконано з можливістю отримувати від першого обчислювального пристрою попереднє оновлення, включаючи інформацію про стан, пов'язану з першим об'єктом з частини сукупності об'єктів, керованих першим обчислювальним пристроєм. Друге обчислювальний пристрій може бути додатково конфігурований для генерації першого візуального представлення першого об'єкта, заснованого щонайменше частково на інформації про стан, пов'язаної з першою�е пристрій має інформацію про візуальному стані, пов'язану з першим об'єктом і першим візуальним представленням. Друге обчислювальний пристрій може бути додатково налаштовано для отримання нового оновлення, включаючи інформацію про стан від першого обчислювального пристрою, причому нове оновлення приймається після попереднього оновлення. Друге обчислювальний пристрій може бути додатково конфігурований для визначення інформації про передбачений стані для першого об'єкта, заснованої щонайменше частково на інформації про стан з попереднього оновлення, причому інформація про передбачений стані включає щонайменше одне значення швидкості. Друге обчислювальний пристрій може бути додатково конфігурований для визначення, пов'язана інформація про стан з нового оновлення з першим об'єктом, і якщо інформація про стан з нового оновлення пов'язана з першим об'єктом, встановлення щонайменше частині інформації про передбачений стані дорівнює щонайменше частині інформації про стан з нового оновлення. Друге обчислювальний пристрій може бути додатково конфігурований для визначення відхилення між інформацією про візуальному типу�ичислительное пристрій може змінити щонайменше одне значення швидкості з інформацією про передбачений стані. Якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, друге обчислювальний пристрій може змінити інформацію про візуальному стані, засновану щонайменше частково на інформації про передбачений стані. Друге обчислювальний пристрій надає друге візуальне представлення об'єкта, засноване щонайменше частково на інформації про візуальному стані, і відображає друге візуальне подання об'єкта на пристрої відображення.

У варіантах втілення, в яких інформація про передбачений стані є першою інформацією про передбачений стані, відхилення є першим відхиленням, друге обчислювальний пристрій може бути додатково конфігурований для генерації другої інформації про передбачений стані, заснованої щонайменше частково на щонайменше однієї швидкості з першої інформації про передбачений стані, і визначити друге відхилення між інформацією про візуальному стані і другий інформацією про передбачений стані. Якщо друге відхилення більше, ніж друге граничне значення, друге обчислювальний пристрій може змінювати інформацію про візуальному стані, засновану щонайменше част�зуальное уявлення об'єкта, засноване щонайменше частково на інформації про візуальному стані, і відображає третє візуальне подання об'єкта на пристрої відображення.

Частину розподіленого імітаційної моделі, відтворена на другому обчислювальному пристрої, може керувати другою частиною з сукупності об'єктів. У таких варіантах втілення друге обчислювальний пристрій може бути додатково конфігурований для відправки оновлень, пов'язаних щонайменше з одним об'єктом з другої частини сукупності об'єктів, першому обчислювальному пристрою. Друге обчислювальний пристрій може бути конфігурований для отримання інформації, що вводиться користувачем через пристрій інтерфейсу, причому вводиться користувачем інформація змінює стан обраного об'єкта з другої частини сукупності об'єктів, створення оновлення, включаючи інформацію про стан, пов'язану з обраним об'єктом, і відправлення оновлення, пов'язаного з обраним об'єктом, першому обчислювальному пристрою. Ця система може містити сервер, сполучений з безліччю обчислювальних пристроїв за допомогою мережі. Друге обчислювальний пристрій може бути конфігурований длервер для розсилки на інші пристрої з сукупності обчислювальних пристроїв.

КОРОТКИЙ ОПИС ДЕКІЛЬКОХ ВИДІВ НА КРЕСЛЕННІ(-АХ)

Аспекти цього винаходу стануть очевидними після розгляду подальшого докладного опису в поєднанні з доданими кресленнями, на яких однакові виносні спеціальні покажчики скрізь належать до однакових частинах, і на яких:

Фіг.1 являє собою блок-схему системи розподіленої інтерактивної імітаційної моделі;

Фіг.2 являє собою схему, що відображає локальні подання розподіленої інтерактивної імітаційної моделі, що використовується спільно двома станціями системи на фіг.1;

Фіг.3 являє собою блок-схему частини приставки з системи на фіг.1, що відображає модулі предсказивающего пристрою (предиктора) і интерполятора і їх взаємозв'язку;

Фіг.4 представляє собою блок-схему дистанційно керованого процесу інтерполяції стану об'єкта, який може бути виконаний щонайменше частиною системи на фіг.1;

Фіг.5А являє собою таблицю критеріїв і параметрів, що підходять для управління зразковими динамічними об'єктами такого типу, як у першому прикладі, а саме типу всюдихода, що працюють в різних режимах і умовах;

Фіг.5В являє собою таблицю кри� прикладі, а саме типу літального апарату, що працюють в різних режимах і умовах;

Фіг.6 являє собою схему апаратних засобів та операційної середовища, в якому можуть бути втілені одна або більше ігрових приставок системи на фіг.1.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

Середа комп'ютерної гри використовується тут як приклад для простоти пояснення при описі розподіленої імітаційної моделі. Однак застосування систем і способів, описаних тут, не обмежується використанням в комп'ютерних іграх, і вони можуть бути використані для інших типів розподілених імітаційних моделей. Крім того, для розглянутих варіантів втілення не передбачається використання розподілених годин. Замість цього високоякісні передбачення на основі постійного потоку оновлень, має типову затримку, можуть бути використані для отримання зв'язкового подання розподіленої інтерактивної імітаційної моделі. Результати таких припущень можуть погіршитися, якщо затримка варіює в широких межах протягом короткого проміжку часу, але все ж можуть бути в цілому стійкими, задовольняючи спільно використовуваної імітаційної моделі. Хоча сисодинаковую швидкість передачі кадрів і період оновлення на всіх станціях, це не є припущенням, ні вимогою. Таким чином, у розглянутих варіантах втілення кожне наступне додаток до розподіленої імітаційної моделі на кожній станції не відповідає якогось конкретного часу або тимчасової позначки, крім "зараз", і оновлення, з'являються одноразово в реальному світі, з'являються після короткої затримки на всіх що беруть участь станціях, навіть притому, що з-за затримок і обмежень, описаних вище в розділі "Рівень техніки", вплив оновлень, вироблене на об'єкти, керовані однією станцією, може не розглядатися на деяких інших станціях раніше, ніж пройде кілька циклів.

Як необмеженого подання, приймаються оновлення, що відносяться до дистанційно керованою, заснованої на фізиці моделі об'єкта розподіленої інтерактивної імітаційної моделі. При заданих умовах по відношенню до об'єкта, поштовх чи удар на швидкості» є визначеним, масштабованим і додаються в оновлення для формування поточного передбачення правильного положення модельованого об'єкта. За кожен наступний цикл заснованої на фізиці імітаційної моделі формується нове передбачене стан�х переривань в передбачений або оновленому стані. Проте візуальна модель постійно наближається до поточного прогнозу, з новим станом візуальної моделі, що визначаються з попереднього стану, його відхилення від поточного передбачення і певних заданих критеріїв і параметрів, що відповідають представленим об'єкту. Крім того, з візуальної моделлю пов'язана система зіткнення для виявлення взаємодії з іншими об'єктами, особливо снарядами. У сукупності ці функції забезпечують більш естетичне візуальне уявлення, яке виглядає більш реалістично і більш коректно (наприклад, під час переслідування або позиціонування модельованих транспортних засобів), ніж попередньо розподілені інтерактивні імітаційні моделювання.

Згідно фіг.1 розподілена система інтерактивного імітаційного моделювання 100 включає локальну станцію 110, позначену як станція, локальна для користувача (не показано), і сукупність віддалених станцій 140, всі з яких можуть взаємодіяти з сервером 130 через мережу 120 (наприклад, Інтернет). У наведеному варіанті втілення віддалені станції 140 включають віддалені станції 140A, 140B і 140C. Однак це не є обов'язковою вимогою і віддалені�вибірково взаємодіяти один з одним.

У прикладі розподіленої ігрової системи сервер 130 є сервером мережевої гри, дозволяючи користувачам кожної підключеної станції знайти один одного, домовитися і приєднатися до гри.

Кожна зі станцій 110, 140A, 140B, 140C включає обчислювальний пристрій, яке може бути реалізовано у вигляді ігрової приставки 111, 142, 144, 146 відповідно. Як неограничивающего прикладу, кожна з ігрових приставок 111, 142, 144, 146 може бути реалізована як Xbox360, виготовлена Microsoft Corporation, Редмонд, штат Вашингтон. Крім того, кожна зі станцій 110, 140A, 140B, 140C включає контролер 113, 143, 145, 147 відповідно. Хоча кожна зі станцій 110, 140А, 140B, 140C також включає дисплей, на фіг.1 показаний тільки дисплей 112 локальної станції 110. Приставка 111 локальної станції 110 взаємодіє з сервером 130 через з'єднання 121. Приставки 142, 144, 146 віддалених станцій 140 взаємодіють з сервером 130 через з'єднання 122, 123, 124 відповідно.

В деяких варіантах втілення приставка 111 може взаємодіяти безпосередньо з кожної з приставок 142, 144, 146 по каналах зв'язку 152, 153, 154 відповідно, в той час як приставки 111, 142, 144, 146 з'єднані разом в розподіленої інтерактивної імітаційної моделі як компьютернианти втілення можуть добре підходити для дуже великих імітаційних моделей з багатьма станціями, так як пропускна здатність каналу закачування зазвичай більш обмежена, ніж пропускна здатність каналу скачування, тим не менш обсяг даних від локальної станції 110 до кожної з віддалених станцій 140 приблизно такий самий, як об'єм від віддалених станцій 140 до локальної станції 110. Завдяки тому, що сервер 130 по суті "передає" оновлення від локальної приставки 111 на кожну з віддалених приставок 142, 144, 146, навантаження з передачі даних для приставки 111 значно знижується. Проте з метою спрощення подальшого обговорення, ми зосередимо увагу на двох приставках 111 і 142 і будемо розглядати зв'язок тільки між ними, з участю або без участі сервера 130. Однак, як зрозуміло фахівцям в даній області техніки, з'єднання між будь-якою парою приставок 111, 142, 144, 146 може працювати таким же чином.

Таким чином, на фіг.2 показані деякі з внутрішніх механізмів розподіленого інтерактивного імітаційного моделювання. Кожна з приставок 111 і 142 підтримує відповідне локальне уявлення розподіленої імітаційної моделі у формі даних. Локальне уявлення, підтримуване на приставці 111, показано як локальна імітаційна модель 200. Локальне пре�тационная модель включає статичні об'єкти та динамічні об'єкти. Кожна з локальних імітаційних моделей 200, 250 включає окремий об'єкт для кожного з статичних і динамічних об'єктів розподіленого імітаційного моделювання. Наприклад, локальна імітаційна модель 200 включає статичні об'єкти 201, які відповідають статичним об'єктів 251 в локальній імітаційної моделі 250. Аналогічним чином локальна імітаційна модель 200 включає динамічні об'єкти 202, 203, 204, які відповідають статичним об'єктів 252, 253, 254 відповідно в локальній імітаційної моделі 250.

Кожна з приставок 111, 142, 144, 146 відповідає за управління певними об'єктами. Наприклад, гравець за приставкою 111 може використовувати джойстик 113 для вводу команд в керуючий модуль 220 локальної моделі і управління динамічним об'єктом 202 (наприклад, моделюється машиною). У цьому прикладі керуючий модуль 220 локальної моделі також управляє динамічним об'єктом 204, який може бути, наприклад, міною, снарядом, вибухом, коробкою або іншим динамічним об'єктом. Статичні об'єкти 201, як правило, включають місцевість і часто будівлі, є статичними і не управляються джойстиком 113. Час від часу (наприклад, періодично) керуючий модуль 220 локальної модавки 142. Керуючий модуль 280 віддаленої моделі відповідає за керування динамічними об'єктами 252 і 254 локальної імітаційної моделі 250, які аналогічні динамічних об'єктів 202 та 204 в локальній імітаційної моделі 200.

Для кожного з щонайменше частини динамічних об'єктів (наприклад, динамічних об'єктів 202 та 204), за які відповідає пристрій 111, кожне оновлення 152А може включати в себе ідентифікацію динамічного об'єкта, тип інформації для динамічного об'єкта та інформацію про стан для ідентифікованого динамічного об'єкта, яка може включати вказівку режиму роботи (наприклад, «керований» або «некерований») динамічного об'єкта. В деяких варіантах втілення така інформація може бути включена в одне або більш оновлень.

З іншого боку, керуючий модуль 270 локальної моделі отримує дані від введення ігрового джойстика 143 для управління динамічним об'єктом 253 (наприклад, іншим транспортним засобом). Оновлення 152B, надіслані керуючим модулем 270 локальної моделі на керуючий модуль 230 віддаленої моделі, що використовуються для управління щонайменше частиною динамічних об'єктів у локальній імітаційної моделі 200. У цьому прикладі оновлено�ателем) приставки 142 з'являється на станції 110 з приставкою 111 як об'єкт 203.

Для кожного з щонайменше частини динамічних об'єктів (наприклад, динамічного об'єкта 253), за який відповідає пристрій 142, кожне оновлення 152B може включати ідентифікацію динамічного об'єкта, тип інформації для динамічного об'єкта та інформацію про стан для ідентифікованого динамічного об'єкта, яка може включати вказівку режиму роботи (наприклад, «керований» або «некерований») динамічного об'єкта. В деяких варіантах втілення така інформація може бути включена в одне або більш оновлень.

Статичні об'єкти 251 в локальній імітаційної моделі 250 відповідають об'єктам 201 в локальній імітаційної моделі 200.

На фіг.3 показано внутрішнє пристрій 300 керуючого модуля віддаленої моделі 230 приставки 111 та отримання оновлень 152B від приставки 142 на модуль предсказивающего пристрою 310.

Модуль предсказивающего пристрою 310 приймає останнє отримане оновлення 152B і порівнює його з заданими значеннями в таблиці правил 321, відповідними об'єкту (наприклад, динамічному об'єкту 203), представленими в оновленні 152В. Для простоти ілюстрації, останнє отримане оновлення описує динамічний об'єкт 203. При наявності достй моделі, поштовх, або «удар», визначається з відхилення та додаткової інформації в таблиці правил 321, відповідної динамічному об'єкту 203, і застосовною до фізичної моделі динамічного об'єкта 203. Це по суті підсилює певні вектори швидкості, використовувані для екстраполірованія майбутнього стану динамічного об'єкта 203 в наступних циклах. Це обговорюється більш детально нижче, з посиланням на фіг.4, 5A і 5B. Модуль предсказивающего пристрою 310 формує детальну фізичну модель для динамічного об'єкта 203, що дозволяє поліпшити передбачення в наступних циклах локального імітаційного моделювання 200. Удар, який застосовується до локального фізичній поданням, в чомусь аналогічний "підвищення різкості" в обробці фотографій, де розрив безперервності підвищується на деяку величину. У цьому випадку удар вводиться в фізичну модель як поштовх, і його вплив буде спостерігатися тільки в наступних циклах локального імітаційного моделювання 200. При вступі нового оновлення 152B, в наступному циклі локального імітаційного моделювання 200 використовується стан дистанційно керованого динамічного об'єкта 253, що відображено в новому оновленні, і може бути д�про імітаційного моделювання 200 детальна фізична імітаційна модель екстраполюється з поточного прогнозованого стану 311 для отримання нового прогнозованого стану 311.

Однак у випадку, якщо локальна передбачене стан 311 буде використано безпосередньо для управління пристроєм відображення 112, ймовірно, виникне розрив безперервності в плавних рухах локального прогнозованого стану 311 кожен раз при вступі нового оновлення 152B віддаленої імітаційної моделі, так як воно, ймовірно, містить інформацію, яка не була передбачена в попередньому оновленні 152B.

Щоб виправити це, модуль интерполятора 320 намагається перевести локальне візуальне стан 323 в естетично привабливу форму до поточного локального передбаченого станом 311 з допомогою таблиці правил 321. Попереднє значення локального візуального стану 323 використовується в якості основи, так що в цілому, так як нові оновлення 152B переривчасто впливають на локальне передбачене стан 311, подання об'єкта, які формуються модулем візуалізації 350 для пристрою відображення 112, показують рух естетично привабливим, як правило, з замаскованими розривами. В результаті візуальне стан 323 з плином часу постійно наближається до поточного передбаченого станом 311.

Модуль интерполятора 320 також поддержЂра, зона зіткнення об'єкта логічно переміщається з візуальної моделлю. Це підвищує реалістичність модельованого прицілювання, як у випадку з артилерійськими боєприпасами, так і при автомобільних зіткненнях. "Міцність" об'єктів у світі встановлюється необхідної і відповідає місцезнаходженням об'єктів. Наприклад, по об'єкту можна вистрілити там, де його бачать (коли він виявлений модулем виявлення зіткнення зі снарядом 340), або у комбінованому модулі интерполятора 310, транспортний засіб, який з'являється, щоб вдарити перешкоду, пошкоджує це перешкода (або пошкоджується перешкодою) і може відскочити від нього, впливаючи на локальне візуальне стан 323.

Видимість руху об'єкта може бути поліпшена за допомогою удару, введеного в фізичну модель модулем предсказивающего пристрою 310 згідно з критеріями і параметрами об'єктів в таблиці правил 321, та критеріями і параметрами, які також містяться там для використання модулем інтерполяції 320, додатково детально описаним нижче з посиланням на фіг.4, 5А і 5В.

На фіг.4 показаний спосіб 400, який може бути виконаний керуючим модулем 230 віддаленої моделі (див. фіг.2 і 3). У блоці 401 начинаетс�дулем 270 локальної моделі.

Потім в блоці прийняття рішення 402 проводиться визначення того, чи отримано нове оновлення 152B для динамічного об'єкта 203 від керуючого модуля локальної моделі 270. Якщо в блоці прийняття рішення 402 вибрано варіант "ТАК", нове оновлення 152B для динамічного об'єкта 203 було отримано, і в блоці 403 передбачене стан 311 встановлюється рівним станом, передбаченому в оновленні. Потім керуючий модуль 230 віддаленої моделі переходить до блоку 405. Інакше, якщо в блоці 402 прийняття рішення вибрано "НІ", нові оновлення 152B не були отримані, а в блоці 404 для формування нового значення прогнозованого стану 311 запускається детальна фізична модель для динамічного об'єкта 203. Потім керуючий модуль 230 віддаленої моделі переходить до блоку 405.

У блоці 405 обчислюється відхилення між новим вказаним станом 311 і поточним візуальним станом 323.

У попередніх циклах способу 400 могло бути встановлено локальне візуальне стан 323, але якщо воно не ініціалізований, може бути встановлено з поточним значенням прогнозованого стану 311. Навіть якщо це не було зроблено, спосіб 400 швидко наближається, навмисно, до відповідного значення для візуального зі�йняття рішення 406 буде вибрано варіант «ТАК», якщо в блоці 402 було отримано нове оновлення 152B і відхилення, обчислене в блоці 405, перевищує одну або більше значень, вказаних для поточного режиму роботи динамічного об'єкта 203. Якщо в блоці прийняття рішення 406 вибрано варіант «ТАК», то в блоці 407 до передбаченого станом застосовується поштовх чи удар на швидкості» (або «удар»). Це не змінює передбачене «фізична» представлення динамічного об'єкта 203, але змінює швидкості в поданні так, щоб отримати різні результати у майбутніх циклах фізичної моделі в блоці 404. Потім керуючий модуль віддаленого моделі 230 переходить до блоку прийняття рішення 408.

Якщо в блоці прийняття рішення 406 вибрано варіант «НІ», керуючий модуль віддаленого моделі 230 переходить до блоку прийняття рішення 408.

Незалежно від того, що застосовувався в блоці 407 удар чи ні, виконання способу триває в блоці прийняття рішення 408, де виконується перевірка, чи є відхилення більшим, ніж задане "велике значення з таблиці правил 321, відповідної динамічному об'єкту 203 та пов'язаному з ним локально передбаченого станом 311. Більш докладний опис перевірки, виконуваної в блоці прийняття рішення 408, наводиться на фіг.5A і 5B, а т�ольшим", у блоці прийняття рішення 408 вибирається варіант «ТАК» і виконання способу триває в блоці 409. З іншого боку, якщо в блоці прийняття рішення 408 вибрано варіант «НІ», виконання способу триває в блоці прийняття рішення 410.

У блоці 409 нове значення візуального стану 323 визначено рівним поточного значення прогнозованого стану 311, та подання об'єкта буде "відхилятися" (наприклад, миттєво стрибати) в нове положення. Потім в блоці 412, це знову певне значення застосовується до візуального станом 323.

В деяких варіантах втілення, в блоці 412, оновлене візуальне стан додатково змінюється, коли об'єктна модель застосовує новий стан, наприклад, колеса транспортного засобу можуть бути відрегульовані для обходження рельєфу місцевості, щоб утримувати їх в безпосередньому контакті із землею, або можуть здаватися встановленими відповідним чином на підвісці, коли транспортний засіб «загрібає повітря» при швидкому переміщенні (тобто, коли положення та орієнтація, обумовлені новим візуальним станом, поміщає колесо досить високо над місцевістю).

По суті збігається зі знову певним візуальним типу�на зіткнення, визначається художником для виявлення удару в перешкоду або снаряди, по суті призначена для взаємодії з візуальної моделлю, яку художник передбачає при відображенні об'єкта. Як правило, зона зіткнення істотно спрощена в порівнянні з візуальною моделлю, створюваної для модуля візуалізації 350, щоб виконати обчислення зіткнень об'єкт-місцевість, об'єкт-об'єкт, об'єкт-снаряд істотно простіше, наприклад, в модулі виявлення зіткнення зі снарядом 340.

В деяких варіантах втілення локальне стан зіткнення 322 може бути використано модулем интерполятора 320, навіть ітераційно, для налаштування візуального стану в блоці 412, наприклад, щоб гарантувати, що об'єкт не з'явиться, щоб проникнути глибоко в ландшафт.

Нарешті, порядок виконання цих додаткових коригувань для візуального стану 323 та стану зіткнення 322 може змінюватися в залежності від кожного виду або типу об'єкта і є, по суті, естетичним рішенням імітаційного моделювання.

Після завершення коригувань візуального стану 323, спосіб 400 завершується по відношенню до динамічного об'єкту 203 в блоці 413.

Однак, якщо в блоці �ства рішення 408 вибрано варіант "НІ"), у блоці прийняття рішення 410 виконується перевірка, щоб визначити, чи є відхилення більше, ніж задане "мале" значення, де відповідне "мале" значення вибирається з таблиці правил 321 згідно з передбаченим станом 311 динамічного об'єкта 203. Знову ж таки, більш докладний опис перевірки, виконуваної в блоці прийняття рішення 408, представлено на фіг.5A і 5B, а також у відповідному поясненні нижче. Якщо відхилення більше, ніж "мале", в блоці прийняття рішення 410 вибирається варіант "ТАК", а в блоці 411 нове значення візуального стану 323 визначається як "усереднене" (або середньозважена) від поточного візуального стану 323 та поточного прогнозованого стану, при цьому вагові та інші обмеження, що відповідають передбаченим станом динамічного об'єкта 203, беруться з таблиці правил 321, з певними значеннями для порівняння і маніпулювання положенням і обертанням частин візуального стану 323. Потім нове значення візуального стану 323 застосовується в блоці 412.

Але якщо відхилення не перевищує перевіреного в блоці прийняття рішення 410 як "малого", в блоці 410 прийняття рішення вибирається варіант "НІ", ніякі зміни не виробляються та визѺе прийняття рішення 410, призводить до візуальної "зупинці" об'єктів. У цьому випадку спосіб 400 закінчується в блоці 413 для цього циклу по відношенню до динамічного об'єкту 203.

У різних варіантах втілення, або навіть просто для різних типів (або видів) об'єктів, або для того ж об'єкта, але в різних режимах, за допомогою тестів або перевірок, здійснюваних у блоках прийняття рішення 406, 408 та 410 щодо величини відхилення, що визначається в блоці 405, можуть використовуватися групові дії, або можуть аналізуватися тільки певні частини відхилення, як це відображено у таблиці правил 321. Наприклад, лінійні вимірювання положення скрутні для порівняння з вимірами обертання (орієнтації). Таким чином, положення частини і обертання стану часто порівнюють окремо, а в деяких варіантах втілення, якщо будь-яка частина перевищує відповідне задане значення для кожної частини, то всі відхилення визначається як перевищений. В деяких варіантах втілення або для деяких об'єктів, додаткові частині положення можуть бути визнані важливими і враховують конкретні значення в таблиці правил 321. Наприклад, для стрибають двоногих (наприклад, людей, інопланетян і тому подібних) може потребова� по відношенню до нього. Для об'єктів, таких як двоногі, які можуть стрибати, спеціальне задане значення може більш точно виникнути тій частині відхилення, яка проектується на площину X-Y, при загальному менш строгому (тобто більшому) заданому значенні для загальної частини положення відхилення, тобто в XYZ).

На кожній з фіг.5A і 5B представлена типова частина таблиці правил 321. Фіг.5A включає в себе ілюстративні критерії та параметри для використання з першим типом динамічного об'єкта, а саме модельованого об'єкта типу всюдихода ("ATV") 500. Фіг.5B включає ілюстративні критерії та параметри для використання з другим типом динамічного об'єкта, а саме об'єкта типу літального апарату 530. Критерії та параметри, зазначені на фіг.5A і 5B, є, наприклад, варіантами втіленнями і не призначені для обмеження. Крім того, таблиця правил 321 може включати частини для різних та/або додаткових типів динамічних об'єктів. Таблиця правил 321 може являти собою одну таблицю або декількох таблиць.

Згідно фіг.5A у деяких варіантах втілення частина 510 таблиці правил 321 призначена для об'єкта типу модельованого всюдихода («ATV») 500 і містить ряд заданих значень, відповідних тенения візуального стану 323 (наприклад, усереднення) в блоці 411 і прогнозованого стану 311 в блоці 407, підходять для використання керуючим модулем віддаленої моделі 230 в способі 400 при обробці об'єкта типу ATV, наприклад динамічного об'єкта 203.

Критерії 511 для об'єкта типу ATV 500 використовуються в блоці прийняття рішення 408 (наприклад, для динамічного об'єкта 203). Визначення в блоці прийняття рішення 408, чи є відхилення з блоку 402 більшим, ніж "велика", розбивається на три порівняння. Перше порівняння, є частина XYZ відхилення більшою за розміром, ніж значення трьох світових одиниць ("WU") (у даному прикладі варіанти втілення лінійні вимірювання виконуються в "світових одиницях", аналогічних метрам або футам, але вибраних для зручного подання імітаційної моделі; в цих прикладах імітаційної моделі одна WU відповідає приблизно 2,5 м в реальному світі). Друге порівняння - є частина ХУ відхилення більшою за розміром, ніж значення 100 WU. Відзначимо, що якщо частина ХУ більше 100 WU, то, звичайно, частина XYZ з першого порівняння було більше трьох. Це порівняння може використовуватися як скорочення програміста для скасування XY порівняння для об'єкта типу ATV 500. Якби XY відхилення було чинним для даного типу об'єктів, то �ія XYZ. У третьому порівнянні перевіряється, чи більше кутова частина відхилення, ніж 180 градусів. Якщо при кожному з цих трьох порівнянь визначається, що відповідна частина відхилення перевищує значення, прописане в критеріях 511, визначенням у блоці прийняття рішення 408 є те, що відхилення перевищує "велике" значення (або в блоці прийняття рішення 408 вибирається варіант "ТАК") і в блоці 409 виникне відхилення.

Стовпці 521 і 522 частини 510 таблиці правил 321 надають різні задані значення і параметри для використання в тих випадках, коли об'єкт типу ATV (наприклад, об'єкт типу ATV 500) є керованим порівняно з некерованим. Стовпці 521 надають задані значення і параметри, що використовуються, коли об'єкт типу ATV керований, а стовпці 522 надають задані значення і параметри, що використовуються, коли об'єкт типу ATV некерований. У цьому варіанті втілення об'єкт "керований", коли дані вводу гравця (наприклад, від ігрового джойстика 143) впливають на керуючий модуль локальної моделі (наприклад, керуючий модуль 270 локальної моделі) або, як уже згадувалося раніше, якщо штучний інтелект або інший операторський процес впливають на модель. У випадках, кЀ, оновлення 152В) будуть вказувати режим роботи.

Критерії 512 для об'єкта типу ATV 500 використовуються при тесті або перевірки, виконуваної в блоці прийняття рішення 410 (наприклад, для динамічного об'єкта 203). Визначення в блоці прийняття рішення 410, є відхилення з блоку 402 більше, ніж "мале", розбите на два порівняння зі значеннями для порівняння, які беруться з стовпців або 521 522, в залежності від режиму роботи, зазначеного в останньому оновленні 152B віддаленої імітаційної моделі. У першому порівнянні визначається, чи є чи частина XYZ або частину обертання (орієнтації) відхилення більшою за розміром, ніж значення 0,5 WU або 45 градусів відповідно. У цьому прикладі, є динамічний об'єкт 203 "керованим" або "некерованим", не має значення тому, що значення однакові в обох стовпцях 521 і 522. Слід зауважити, що для підвищення ефективності, кожне із значень (0,5 WU, 45 градусів) має бути менше, ніж відповідні величини (3 WU, 180 градусів) в критеріях 511.

Друге порівняння являє собою комплексне порівняння, яке використовує більш жорсткі допуски по відхиленню (наприклад, 0,03 WU, 4 градуси у "керованому" режимі, або 0,03 WU або 6 градусів "некерованому" реов/с). Таким чином, блок прийняття рішення 410 ініціює усереднення в блоці 411, якщо відхилення є занадто великим, але це порівняння може залежати від швидкості. Об'єкти, що рухаються повільніше, можуть вимагати менших відхилень.

Якщо в блоці 411 потрібно усереднення, воно виконується за допомогою параметрів і обмежень, що застосовуються до динамічного об'єкту 203 з частини 513. Усереднення вносить частку відхилення з блоку 405 до візуального станом 323 для отримання нового візуального стану в блоці 412, але те, чим повинна бути частка, може чинити значний естетичний вплив і, можливо, повинно бути скориговане для різних умов. У цьому варіанті втілення для об'єкта типу ATV 500, верхній і нижній пороги швидкості визначені (які можуть змінюватись в залежності від режиму роботи, але в цьому прикладі не варіюються). Для швидкостей на рівні або нижче нижнього порогу швидкості, частки, відповідних частинах положення і обертання відхилення, які додаються до візуального станом 323, подаються у вигляді записів з написом "частка відхилення на рівні нижнього порогу". Аналогічно, для швидкостей на рівні або вище верхнього порогу швидкості, частки беруться із записів з написом “частка отклоненияирована з верхньою і нижньою часткою порога. Наприклад, для динамічного об'єкта 203 у "керованому" режимі, для якого передбачена швидкість становить 5 WU/c і обертання 0 градусів/с, частка відхилення для усереднення положення може бути обчислена за такою формулою:

(розрахункова швидкість - нижній поріг швидкості)/(верхній поріг швидкості - нижній поріг швидкості) · (частка на рівні верхнього порогу - частка на рівні нижнього порогу)+(частка на рівні нижнього порогу).

З використанням наведеної вище формули, частка відхилення для усереднення положення в наведеному вище прикладі складе 0,4:

(5-0)/(10-0)·(0,03-0,05)+(0,05)=5/10·(-0,02)+(0,05)=0,04.

Аналогічне обчислення частки, що застосовується при усередненні обертання, буде використовувати значення, вказані для обертання, але в цьому випадку, оскільки швидкість обертання була на рівні або нижче нижнього порогу швидкості (0), частка відхилення на рівні нижнього порогу, прийнята рівною 0,04, використовується безпосередньо.

Останнє обмеження на усереднення визначається як мінімальна швидкість зближення за передбачуваним станом 311, де якщо швидкість прогнозованого стану 311 знаходиться на рівні або нижче нижнього порогу, то потрібно точний мінімум швидкості збіжності поточного візуального стану 323 занного стану знаходиться на рівні або вище верхнього порогу, і знову ж, таким же чином, як описано вище, для швидкостей між верхнім і нижнім граничними значеннями, необхідні мінімальні параметри швидкості збіжності, наведені у частині 513, можуть бути екстрапольовані.

Як тільки відповідні частки будуть визначені, їх застосування до положення та обертанню візуального стану 323 здійснюється за допомогою декартовій інтерполяції для частини положення і сферичної лінійної інтерполяції (також відомої як «Slerp») для частини обертання. Варіант втілення Slerp може використовувати кватернионное подання для обертання, але це не є суворо обов'язковим.

Критерії 514 для об'єкта типу ATV 500 використовуються в блоці прийняття рішення 406 (наприклад, для динамічного об'єкта 203). Визначення в блоці прийняття рішення 406, використовувалося нове оновлення в блоці 402 і є "достатнім" відхилення з блоку 405 для можливості удару, являє собою комплексне порівняння зі значеннями для порівняння, одержуваними з стовпців або 521 522 залежно від режиму роботи, зазначеними в останньому оновленні 152B віддаленої імітаційної моделі. У цьому варіанті втілення, як і в комплексному порівнянні, згаданому вище, виконується перевірка, щоб означеної «якщо швидкість >»), або що відхилення (позначене «або відхилення положення XYZ або обертання») досить велика. Якщо будь-яка з порівнянь в блоці прийняття рішення 406 визначає, що відповідний параметр був перевищений, тоді блок прийняття рішення 406 встановлює, що відхилення дійсно «достатню» і удар проводиться в блоці 407.

Параметри для удару наведені в частині 515. У цьому варіанті втілення удар представляє собою відхилення, помножене на коефіцієнт масштабування (позначений «УДАР при відхиленніх»), фактично виражений в одиницях, зворотних секундам, так як значення удару відповідає швидкості, яка додається до передбаченого станом 311 в блоці 407. Після того як значення удару визначено таким чином, воно додатково підлягає обмеженням, позначеним "але не менше, ніж" і "не більше, ніж", в межах параметрів частині 515, що дозволяє розробнику обмежити вплив удару. Взагалі кажучи, вплив удару може бути візуально некоректним, якщо встановлено, що удар може бути сильним. Однак, якщо удар природним чином не сильний, або іншим чином обмежений, це призводить до істотного поліпшення естетичного поведінки об'єктів, керовані�равил 321, відповідна об'єкту типу літального апарату 530, це тип об'єкта, який не показаний на локальних імітаційних моделях 200 і 250 на фіг.2. Повертаючись до фіг.5B, в частині 540 кожен із стовпців 551 та 552 включає стовпці, відповідні тим же режимам керування, що і стовпці, включені в стовпці 521 і 522 відповідно на фіг.5A. Критерії 541, 542 і 544 використовуються таким же чином, як критерії 511, 512 і 514 відповідно. Параметри в частинах 543 і 545 використовуються таким же чином, як параметри в частинах 513 та 515 відповідно. Відмінності у критеріях і параметрах, представлені в таблиці правил 321, можуть бути встановлені емпірично, наприклад, розробником. Кожен з критеріїв визначає, які умови будуть викликати застосування певних елементів способу 400, а кожен параметр може впливати на візуальний результат.

ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ

На фіг.6 показана схема апаратних засобів та операційної середовища, з якими можуть бути здійснені реалізації однієї чи більше ігрових приставок 111, 142, 144, 146. Опис фіг.6 містить короткий загальний опис відповідної комп'ютерної техніки та відповідної обчислювальної середовища, в якій можуть бути здійснені реалізації. Хоча це не потрібно, варіанти реалі�оцессором. У загальному випадку програмні модулі включають підпрограми, програми, об'єкти, компоненти, структури даних і т. д., які виконують конкретні завдання або реалізують специфічні абстрактні типи даних.

Крім того, фахівцям в даній області техніки буде зрозуміло, що варіанти реалізації можуть бути здійснені з іншими конфігураціями комп'ютерних систем, включаючи портативні пристрої, багатопроцесорні системи, засновану на мікропроцесорах або програмовану побутову електроніку, мережеві ПК, мінікомп'ютери, суперкомп'ютери тощо. Варіанти реалізації можуть також здійснюватися у розподілених обчислювальних середовищах, де завдання виконуються віддаленими пристроями обробки, які пов'язані через мережі передачі даних. В розподіленому обчислювальному середовищі програмні модулі можуть бути розташовані як в локальних, так і віддалених запам'ятовуючих пристроях.

Наведене в якості прикладу апаратне забезпечення і операційне середовище на фіг.6 включають універсальний обчислювальний пристрій у вигляді обчислювального пристрою 12. Обчислювальний пристрій 12 може бути звичайною ігровою приставкою, стільниковим телефоном, планшетним комп'ютером, звичайним кЀиставок 111, 142, 144, 146 може бути по суті ідентичною обчислювальному пристрою 12. Однак це не є обов'язковою вимогою.

Обчислювальний пристрій 12 включає системну пам'ять 22, процесорний блок 21 і системну шину 23, яка функціонально з'єднує різні компоненти системи, включаючи системну пам'ять 22 і процесорний блок 21. Може використовуватися тільки один або може використовуватися більше одного процесорного блоку 21, таким чином, що процесор обчислювального пристрою 12 включає один центральний процесорний блок ("ЦПУ") або сукупність процесорних блоків, зазвичай званих паралельної середовищем обробки. Якщо використовуються кілька процесорних блоків, процесорні блоки можуть бути неоднорідними. Як неограничивающего прикладу, така неоднорідна середовище обробки може включати звичайний процесор, звичайний графічний процесор ("ГП"), математичний сопроцесор ("МС"), їх комбінації і т.п.

Системна шина 23 може бути будь-який з декількох типів шинних структур, включаючи шину пам'яті або контролер пам'яті, периферійну шину і локальну шину, що використовує будь-яку з різноманітних шинних архітектур. Системна пам'ять 22 може також згадуватися ка�ОЗП) 25. Базова система вводу/виводу (BIOS) 26, містить основні процедури, які допомагають передавати інформацію між елементами в обчислювальному пристрої 12, наприклад, під час запуску, зберігається в ПЗУ 24. Обчислювальний пристрій 12 додатково включає накопичувач на жорсткому диску 27 для зчитування і запису на жорсткий диск, який не показаний, накопичувач на магнітних дисках 28 для зчитування або запису на змінний магнітний диск 29 і накопичувач на оптичних дисках 30 для зчитування або запису на знімний оптичний диск 31, такий як CD-ROM, DVD або інші оптичні носії.

Накопичувач на жорсткому диску 27, накопичувач на магнітних дисках 28 і накопичувач на оптичних дисках 30 підключені до системної шині 23 допомогою інтерфейсу накопичувача на жорсткому диску 32, інтерфейсу накопичувача на магнітних дисках 33 і інтерфейсу накопичувачі на оптичних дисках 34 відповідно. Накопичувачі і пов'язані з ними машиночитані носії забезпечують енергонезалежне зберігання прочитуваних комп'ютером команд, структур даних, програмних модулів і інших даних для обчислювального пристрою 12. Фахівцям в даній області техніки повинно бути зрозуміло, що будь-які типи машиночитаних носіїв, які могутойства пам'яті ("SSD"), USB-накопичувачі (флеш-носії), цифрові відеодиски, картриджі Бернуллі, оперативні запам'ятовуючі пристрої (ОЗП), постійні запам'ятовуючі пристрої (ПЗП) і т. п., можуть бути використані в ілюстративної операційному середовищі. Як очевидно для фахівця в даній області техніки, накопичувач на жорсткому диску 27 та інші види машиночитаних носіїв (наприклад, змінний магнітний диск 29, знімний оптичний диск 31, карти флеш-пам'яті, SSD, USB-накопичувачі тощо), доступні для процесорного блоку 21, можуть розглядатися в якості компонентів системи пам'яті 22.

Деяка кількість програмних модулів може зберігатися на накопичувачі на жорсткому диску 27, магнітному диску 29, оптичному диску 31, в ПЗУ 24 або ОЗП 25, включаючи операційну систему 35, одну або більше прикладних програм 36, інші програмні модулі 37 і програмні дані 38. Користувач може вводити команди і інформацію в обчислювальний пристрій 12 через пристрої введення, такі як клавіатура 40 і вказівний пристрій 42. Згідно фіг.1, пристрої введення включають контролери 113, 143, 145, 147. Неограничивающие приклади пристроїв введення включають мікрофон, джойстик, ігровий маніпулятор, супутникову антену, сканер, сенсорні пристроїв�і т. п. Ці та інші пристрої введення часто підключаються до процесорного блоку 21 через інтерфейс з послідовним портом 46, який підключений до системної шині 23, але можуть бути підключені за допомогою і інших інтерфейсів, таких як паралельний порт, ігровий порт, універсальна послідовна шина (USB) або бездротової інтерфейс (наприклад, інтерфейс Bluetooth).

Монітор 47 або інший тип пристрою відображення (наприклад, дисплей 112, показаний на фіг.1) може бути підключений до системної шини через 23 інтерфейс, такий як відеоадаптер 48. Дисплей 112 може бути реалізований як телевізійна система, екран дисплея, сенсорний екран тощо. На додаток до монітора 47 комп'ютери зазвичай включають інші периферійні пристрої виведення (не показано), такі як гучномовці, принтери та інші пристрої, які забезпечують тактильну і/або інші види фізичної зворотного зв'язку (наприклад, зворотний зусилля ігрового контролера).

Пристрої введення, описані вище, призначені для сприйняття інформації, що вводиться користувачем і здійснення вибору. Разом пристрої введення та відображення можуть бути описані як такі, що забезпечують інтерфейс користувача.

Вичислителаленних комп'ютерів, таких як віддалений комп'ютер 49. Як описано вище, дві або більше ігрові приставки 111, 142, 144, 146 можуть бути вибірково з'єднані між собою по мережі 120. Ці логічні з'єднання здійснюються комунікаційним пристроєм, з'єднаним з обчислювальним пристроєм 12 (як локальний комп'ютер) або його частиною. Варіанти реалізації не обмежуються конкретним типом комунікаційного пристрою. Віддалений комп'ютер 49 може бути іншим комп'ютером-сервером, маршрутизатором, мережевих ПК, клієнтом, запам'ятовуючим пристроєм, одноранговим пристроєм або іншим загальним вузлом мережі і зазвичай містить багато або всі з елементів, описаних вище по відношенню до обчислювальному пристрою 12. Віддалений комп'ютер 49 може бути підключений до запам'ятовуючого пристрою 50. Логічні з'єднання, зображені на фіг.6, включають в себе локальну мережу (LAN) 51 і глобальної мережі (WAN) 52. Такі мережеві середовища є звичайним явищем в офісах, корпоративних обчислювальних мережах, мережах Інтранет та Інтернет.

Фахівцям у цій галузі техніки буде очевидно, що локальна мережа може бути приєднана до глобальної мережі через модем з використанням несучого сигналу в телефонній мережі, кабельної мережі, мережі або лнтерфейса (наприклад, послідовний або інший тип порту). Крім того, багато портативні комп'ютери можуть підключатися до мережі через стільниковий модем для передачі даних.

При використанні в локальній мережі обчислювальний пристрій 12 підключається до локальної мережі 51 через мережевий інтерфейс або адаптер 53, який є типом комунікаційного пристрою. При використанні в глобальній мережі, обчислювальне пристрій 12 зазвичай містить модем 54, який є типом комунікаційного пристрою, або будь-який інший тип комунікаційного пристрою для встановлення зв'язку через глобальну мережу 52, таку як Інтернет. Модем 54, який може бути внутрішнім або зовнішнім, підключений до системної шині 23 через інтерфейс послідовного порту 46. В мережевому середовищі програмні модулі, зображені пов'язаними з персональним обчислювальним пристроєм 12 або його частинами, можуть зберігатися у віддаленому комп'ютері 49 та/або віддаленому запам'ятовуючому пристрої 50. Слід розуміти, що показані мережеві з'єднання є зразковими, і для встановлення каналу зв'язку між комп'ютерами можуть бути використані інші засоби і комунікаційні пристрої.

Обчислювальний пристрій 12 і соо�ях полегшення розуміння розкритих тут концепцій високого рівня. Фактичні технічні розробки і втілення можуть змінюватися залежно від конкретного варіанта реалізації при збереженні загального характеру розкритих концепцій.

В деяких варіантах втілення системна пам'ять 22 зберігає виконувані комп'ютером команди, які при їх виконанні однією або більше процесорів викликають виконання одним або більше процесорів всього або частин способу 400. Такі команди можуть зберігатися на одному або більше машиночитаних носіях постійного зберігання.

Як і у всіх подібних системах, конкретні функції системи, специфічні особливості користувальницьких інтерфейсів і здійснення способів може залежати, наприклад, від архітектури, використовуваної для реалізації системи, обраної операційної системи сервера, пропускної здатності та інших властивостей обраної мережі, а також створеного програмного коду. Різні додаткові модифікації описаних варіантів втілення, зокрема, проілюстровані і описані тут, будуть очевидні фахівцям в даній області техніки у світлі цього опису.

Описані вище варіанти втілення зображують різні компоненти, наявні всередині різних інших компонентів або связлько зразковими, і що в дійсності можуть бути реалізовані багато інших архітектури, які дозволяють досягти тієї ж функціональності. У концептуальному сенсі для досягнення тих же функціональних можливостей будь-яка система компонентів ефективно "зв'язується" так, що досягається бажана функціональність. Отже, будь-які два компоненти, що розглядаються тут, об'єднані для отримання конкретної функціональності, можна розглядати як "пов'язані" між собою таким чином, що необхідна функціональність досягається незалежно від архітектури або проміжних компонентів. Аналогічно, будь-які два компоненти, пов'язані таким чином, також можна розглядати як "функціонально пов'язані" або "функціонально сполучені один з одним для отримання необхідних функціональних можливостей.

В той час як тут були представлені і описані конкретні варіанти втілення цього винаходу, фахівцям в даній області техніки буде очевидно, що на основі представленого тут опису можуть бути здійснені зміни і модифікації без відступу від цього винаходу і його більш широких аспектів, і тому прикладена формула винаходу включає в свения. Крім того, слід розуміти, що винахід визначається виключно додається формулою винаходу. Фахівцям в даній області техніки зрозуміло, що, в загальному випадку, терміни, що використовуються тут, і особливо в прикладеній формулі винаходу (наприклад, зміст додається формули винаходу), як правило, використовуються як "відкриті" терміни (наприклад, термін "включає" слід інтерпретувати як "включає, але не обмежуване", термін "має" слід інтерпретувати як "має, щонайменше", термін "включає" слід інтерпретувати як "включає, але не обмежується" тощо). Далі фахівцям в даній області техніки буде зрозуміло, що, якщо у формулі винаходу визначено деяку кількість внесених перерахувань, таке визначення буде явно викладено у формулі винаходу, а при відсутності такого перерахування, такого визначення не існує. Наприклад, для полегшення розуміння подальша додається формула винаходу може містити використання вступних фраз "принаймні один" і "один або більше" для запровадження перерахування у формулі винаходу. Однак використання таких фраз не має на увазі того, що введення в иЕодержащий тільки одне таке перерахування, тобто, якщо цей пункт формули винаходу включає вступні фрази "один або більше" або "принаймні один", однина, як правило, повинно бути інтерпретовано у значенні "принаймні один" або "один або більше". Крім того, навіть якщо певна кількість введених перерахувань у формулі винаходу явно викладено, фахівцям в даній області техніки буде зрозуміло, що таке виклад, як правило, повинно бути інтерпретовано як щонайменше перераховане кількість (наприклад, простий виклад "двох перерахувань" без інших модифікаторів зазвичай означає щонайменше два перерахування або два або більше перерахувань).

Відповідно, винахід не обмежена нічим, окрім як додається формулою винаходу.

1. Спосіб в основному одночасного відтворення розподіленої імітаційної моделі на сукупності обчислювальних пристроїв, причому сукупність обчислювальних пристроїв містить перше обчислювальний пристрій, що виконує першу частину розподіленого моделювання, причому перша частина управляє об'єктом, при цьому даний спосіб включає:
а. виконання на другому обчислювальному пристрої з сукупності обчислювальні візуальне представлення об'єкта, коротке на першому пристрої відображення, друге обчислювальний пристрій включає візуальний стан, пов'язаний з об'єктом і першим візуальним представленням, причому візуальне стан включає щонайменше одне значення параметра, причому друге обчислювальний пристрій отримує попереднє оновлення від першого обчислювального пристрою, що включає попереднє стан, пов'язаний з другим візуальним представленням об'єкта;
б. генерування на другому обчислювальному пристрої прогнозованого стану об'єкта, заснованого щонайменше частково на попередньому стані, причому передбачене стан включає щонайменше одну швидкість і щонайменше одне значення параметра;
ст. отримання другим обчислювальним пристроєм оновлення, що включає новий стан, пов'язаний з третім візуальним представленням об'єкта, від першого обчислювального пристрою, причому новий стан включає щонайменше одне значення параметра;
р. установку на другому обчислювальному пристрої щонайменше одного значення прогнозованого параметра стану рівним щонайменше одному значенню параметра нового стану;
д. визначення вторстояния і щонайменше одним значенням параметра візуального стану;
тобто якщо відхилення більше, ніж перше граничне значення, зміна другим обчислювальним пристроєм щонайменше однієї швидкості прогнозованого стану;
ж. якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, зміна другим обчислювальним пристроєм щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану;
з. надання другим обчислювальним пристроєм четвертого візуального представлення об'єкта, заснованого щонайменше частково на візуальному стані;
в. відображення другим обчислювальним пристроєм четвертого візуального представлення об'єкта на першому пристрої відображення.

2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що передбачене стан є першим вказаним станом, відхилення є першим відхиленням, і спосіб додатково включає:
генерування другим обчислювальним пристроєм другого прогнозованого стану, заснованого щонайменше частково щонайменше на одній швидкості прогнозованого стану, причому друге передбачене стан включає щонайменше одне значення параметтвом щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра другого прогнозованого стану;
надання другим обчислювальним пристроєм п'ятого візуального представлення об'єкта, заснованого щонайменше частково на візуальному стані;
відображення другим обчислювальним пристроєм п'ятого візуального представлення об'єкта на першому пристрої відображення.

3. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що при використанні з третім візуальним представленням об'єкта, відображаються першим обчислювальним пристроєм на другому пристрої відображення, четверте візуальне представлення об'єкта відображається другим обчислювальним пристроєм на першому пристрої відображення в основному одночасно з третім візуальним представленням об'єкта, відображаються першим обчислювальним пристроєм на другому пристрої відображення.

4. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що додатково включає:
отримання другим обчислювальним пристроєм першого порогового значення від запам'ятовуючого пристрою, доступного для другого обчислювального пристрою.

5. Спосіб за п. 4, який відрізняється тим, що об'єкт має тип, і перше граничне значення зберігається в тІе.

6. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що об'єкт має тип, щонайменше одне значення параметра нового стану включає щонайменше одну швидкість, і
зміна другим обчислювальним пристроєм щонайменше однієї швидкості прогнозованого стану включає отримання значення удару, пов'язане з типом об'єкта, і обчислення щонайменше однієї швидкості прогнозованого стану як функції від значення удару, відхилення та щонайменше однією швидкості нового стану.

7. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що принаймні одне значення параметра візуального стану включає щонайменше одну швидкість,
щонайменше одне значення параметра прогнозованого стану включає щонайменше одну швидкість, і
визначення відхилення між щонайменше одним значенням параметра прогнозованого стану і щонайменше одним значенням параметра візуального стану включає визначення відхилення між щонайменше однією швидкістю прогнозованого стану та щонайменше однією швидкістю візуального стану.

8. Спосіб за п. 7, який відрізняється тим, що принаймні одне значення параметра нового стану включає щонайменше одну скоро�рости нового стану.

9. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що принаймні одне значення параметра візуального стану включає щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію;
щонайменше одне значення параметра прогнозованого стану включає щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію;
визначення відхилення між щонайменше одним значенням параметра прогнозованого стану і щонайменше одним значенням параметра візуального стану включає визначення відхилення між щонайменше одним із: інформації про стан та інформації про орієнтацію прогнозованого стану та щонайменше однією з: інформації про стан та інформації про орієнтацію візуального стану.

10. Спосіб за п. 9, що відрізняється тим, що принаймні одне значення параметра нового стану включає щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію та
принаймні одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію прогнозованого стану встановлюється рівним щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію нового стану.

11. Спосіб за п. 9, що відрізняється тим, ч�частково на щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, додатково містить:
визначення того, чи є відхилення більшим, ніж третє порогове значення, причому третє порогове значення більше, ніж друге граничне значення;
якщо визначено, що відхилення більше, ніж третє порогове значення, встановлення щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію візуального стану рівним щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію прогнозованого стану.

12. Спосіб за п. 11, відрізняється тим, що об'єкт має тип,
третє порогове значення зберігається в таблиці і пов'язане з типом об'єкта в таблиці, і
спосіб додатково містить отримання другим обчислювальним пристроєм третього порогового значення з таблиці.

13. Спосіб за п. 11, відрізняється тим, що зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, додатково містить:
визначення другим обчислювальним пристроєм усередненого стану, якщо відхилення м�ньшей мірою одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію візуального стану і щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію прогнозованого стану, причому усереднене стан включає щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію та
встановлення щонайменше одного з: інформації про стан та інформації про орієнтацію візуального стану рівним щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію усередненого стану.

14. Спосіб за п. 13, відрізняється тим, що об'єкт має тип, і
усереднене стан визначається щонайменше частково на основі одного або більше значень параметрів, пов'язаних з типом об'єкта.

15. Спосіб за п. 11, відрізняється тим, що об'єкт має тип,
друге і третє порогові значення зберігаються в таблиці і пов'язані з типом об'єкта в таблиці, і
спосіб додатково містить отримання другим обчислювальним пристроєм другого і третього порогових значень з таблиці.

16. Спосіб за п. 9, що відрізняється тим, що зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково щонайменше на одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, додатково містить:
визначення другим обчислювальним пристроєм усередненого состей мірі частково щонайменше на одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію візуального стану і щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію прогнозованого стану, причому усереднене стан включає щонайменше одне з: інформації про стан та інформації про орієнтацію та
встановлення щонайменше одного з: інформації про стан та інформації про орієнтацію нового візуального стану рівним щонайменше одному з: інформації про стан та інформації про орієнтацію усередненого стану.

17. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, додатково містить:
визначення, чи є відхилення більшим, ніж третє порогове значення, причому третє порогове значення є більшим, ніж друге граничне значення;
якщо визначено, що відхилення більше, ніж третє порогове значення, встановлення принаймні одного із значень параметрів візуального стану рівним щонайменше одному значенню параметра прогнозованого стану.

18. Спосіб за п. 17, відрізняється тим, що зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше чарое порогове значення, додатково містить:
визначення другим обчислювальним пристроєм усередненого стану, якщо відхилення менше, ніж третє порогове значення, причому усереднене стан засноване щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра візуального стану і щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану, причому усереднене стан включає щонайменше одне значення параметра, та
встановлення щонайменше одного значення параметра візуального стану рівним щонайменше одному значенню параметра усередненого стану.

19. Спосіб за п. 18, відрізняється тим, що принаймні одне значення параметра нового стану включає режим керування об'єктом, і спосіб додатково містить:
вибір щонайменше одного з: другого і третього порогових значень сукупності першого і другого граничних значень, заснованих щонайменше частково на режимі керування об'єктом.

20. Спосіб за п. 18, відрізняється тим, що об'єкт має тип, і
вибір щонайменше одного з: другого і третього порогових значень сукупності першого і другого граничних значень, заснованих щонайменше частково на режимі упраий із сукупності першого і другого граничних значень, заснованих щонайменше частково на тип об'єкту.

21. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково щонайменше на одному значенні параметра прогнозованого стану, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, додатково містить:
визначення на другому обчислювальному пристрої локального стану зіткнення;
зміна на другому обчислювальному пристрої візуального стану на основі локального стану зіткнення.

22. Спосіб за п. 21, відрізняється тим, що при використанні розподіленої імітаційною моделлю, що містить ландшафт, спосіб додатково містить:
повторення визначення локального стану зіткнення і зміни візуального стану на основі локального стану зіткнення, поки об'єкт не проникне глибоко в ландшафт.

23. Спосіб для використання з сукупністю обчислювальних пристроїв, з'єднаних один з одним по мережі, і кожна з яких відтворює частину розподіленого імітаційної моделі, що включає сукупність об'єктів, причому ця частина відтворюється на першому із сукупності вичислитодним об'єктом з частини сукупності об'єктів, на друге з сукупності обчислювальних пристроїв, причому спосіб містить:
а. на другому обчислювальному пристрої отримання від першого обчислювального пристрою попереднього оновлення, яке містить інформацію про стан, пов'язану з першим об'єктом з частини сукупності об'єктів, керованих першим обчислювальним пристроєм;
б. на другому обчислювальному пристрої генерацію і відображення першого візуального представлення першого об'єкта, заснованого щонайменше частково на інформації про стан, пов'язаної з першим об'єктом, причому друге обчислювальний пристрій містить інформацію про візуальному стані, пов'язану з першим об'єктом і першим візуальним представленням;
в. на другому обчислювальному пристрої отримання нового оновлення, яке містить інформацію про стані від першого обчислювального пристрою, нового оновлення, прийнятого після попереднього оновлення;
р. на другому обчислювальному пристрої визначення інформації про передбачений стані для першого об'єкта, заснованої щонайменше частково на інформації про стан з попереднього оновлення, причому інформація про передбачений стані включає щонайменше �єктом;
тобто якщо друге обчислювальний пристрій визначає, що інформація про стан з нового оновлення пов'язана з першим об'єктом, встановлення щонайменше частині інформації про передбачений стані дорівнює щонайменше частині інформації про стан з нового оновлення;
ж. визначення відхилення між інформацією про візуальному стані та інформацією про передбачений стані;
з. якщо відхилення більше, ніж перше граничне значення, зміна щонайменше одного значення швидкості з інформацією про передбачений стані;
в. якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, зміна інформації про візуальному стані, заснованої щонайменше частково на інформації про передбачений стані;
к. надання другим обчислювальним пристроєм другого візуального представлення об'єкта, заснованого щонайменше частково на інформації про візуальному стані;
л. відображення другим обчислювальним пристроєм другого візуального представлення об'єкта на пристрої відображення.

24. Спосіб за п. 23, відрізняється тим, що інформація про передбачений стані є першою інформацією про передбачений стані, відхилення є першим отклоне�едсказанном стані, заснованої щонайменше частково на щонайменше однієї швидкості з першої інформації про передбачений стані;
визначення другого відхилення між інформацією про візуальному стані і другий інформацією про передбачений стані;
якщо друге відхилення більше, ніж друге граничне значення, зміна інформації про візуальному стані, заснованої щонайменше частково на другий інформації про передбачений стані;
надання другим обчислювальним пристроєм третього візуального представлення об'єкта, заснованого щонайменше частково на інформації про візуальному стані, і
відображення другим обчислювальним пристроєм третього візуального представлення об'єкта на пристрої відображення.

25. Спосіб за п. 23, відрізняється тим, що при використанні з частиною розподіленої імітаційної моделі, що відтворюється на другому обчислювальному пристрої і керуючої другою частиною сукупності об'єктів, спосіб додатково містить:
відправку оновлень, пов'язаних щонайменше з одним об'єктом з другої частини сукупності об'єктів, першому обчислювальному пристрою.

26. Спосіб за п. 23, відрізняється тим, що при використанні з частиною расЇастью сукупності об'єктів, спосіб додатково містить:
отримання інформації, що вводиться користувачем через пристрій інтерфейсу, причому вводиться користувачем інформація змінює стан обраного об'єкта з другої частини сукупності об'єктів;
створення оновлення, яке містить інформацію про стані, пов'язаному з обраним об'єктом;
відправку оновлення, пов'язаного з обраним об'єктом, першому обчислювальному пристрою.

27. Спосіб за п. 23, відрізняється тим, що при використанні з сервером, сполученим з безліччю обчислювальних пристроїв за допомогою мережі, і частиною розподіленої імітаційної моделі, воспроизводящейся на другому обчислювальному пристрої, що управляє другою частиною сукупності об'єктів, спосіб додатково містить:
відправку оновлень, пов'язаних щонайменше з одним об'єктом з другої частини сукупності об'єктів, на сервер для розсилки на інші пристрої з сукупності обчислювальних пристроїв.

28. Спосіб для використання з сукупністю обчислювальних пристроїв, кожне з яких відтворює частину розподіленого імітаційної моделі, що включає сукупність об'єктів, причому ця частина відтворюється на першому з совокуппо щонайменше з одним об'єктом з частини сукупності об'єктів на щонайменше друге із сукупності обчислювальних пристроїв, причому спосіб містить:
а. на другому обчислювальному пристрої отримання від першого обчислювального пристрою попереднього оновлення, яке містить інформацію про стан, пов'язану з першим об'єктом з частини сукупності об'єктів, керованих першим обчислювальним пристроєм;
б. на другому обчислювальному пристрої генерацію і відображення першого візуального представлення першого об'єкта, заснованого щонайменше частково на інформації про стан, пов'язаної з першим об'єктом, причому друге обчислювальний пристрій містить інформацію про візуальному стані, пов'язану з першим об'єктом і першим візуальним представленням;
в. на другому обчислювальному пристрої отримання нового оновлення, яке містить інформацію про стані від першого обчислювального пристрою, причому нове оновлення приймається після попереднього оновлення;
р. на другому обчислювальному пристрої визначення інформації про передбачений стані для першого об'єкта, заснованої щонайменше частково на інформації про стан з попереднього оновлення;
д. на другому обчислювальному пристрої визначення, пов'язана інформація про стан з нового оновлення з першим �ения пов'язана з першим об'єктом, встановлення на другому пристрої обчислювальної щонайменше частині інформації про передбачений стані дорівнює щонайменше частині інформації про стан з нового оновлення;
ж. на другому обчислювальному пристрої визначення відхилення між інформацією про візуальному стані та інформацією про передбачений стані;
з. якщо відхилення більше, ніж перше граничне значення, встановлення на другому обчислювальному пристрої щонайменше частині інформації про візуальному стані дорівнює щонайменше частині інформації про передбачений стані;
в. якщо відхилення менше, ніж перше граничне значення, і більше, ніж друге граничне значення, визначення другим обчислювальним пристроєм інформації про усереднений стані на підставі щонайменше частково інформації про візуальному стані та інформації про передбачений стані і встановлення щонайменше частині інформації про візуальному стані дорівнює щонайменше частині інформації про усередненому стані, причому перше граничне значення є більшим, ніж друге граничне значення;
к. надання другим обчислювальним пристроєм другого візуального представлення першого об'єкта, оснойстве відображення другого візуального представлення першого об'єкта на пристрої відображення.

29. Спосіб для використання з сукупністю обчислювальних пристроїв, з'єднаних один з одним по мережі, і кожна з яких відтворює частину розподіленого імітаційної моделі, що включає сукупність об'єктів, причому ця частина відтворюється на першому із сукупності обчислювальних пристроїв, керуючи першою частиною сукупності об'єктів і відправляючи оновлення, пов'язані щонайменше з одним об'єктом з першої частини сукупності об'єктів, на друге з сукупності обчислювальних пристроїв, причому ця частина відтворюється на другому обчислювальному пристрої, керуючому другою частиною сукупності об'єктів, і отправляющем оновлення, пов'язані щонайменше з одним об'єктом з другої частини сукупності об'єктів першому обчислювальному пристрою, причому спосіб містить:
на другому обчислювальному пристрої надання першого візуального представлення першого об'єкта з першої частини сукупності об'єктів і першого візуального представлення другого об'єкта з другої частини сукупності об'єктів, причому перше візуальне представлення першого об'єкта пов'язане з інформацією про візуальному стані;
на другому обчислювальному пристрої отримання дан�ого об'єкта і час від часу отримання оновлень від першого обчислювального пристрою, застосовних на другому обчислювальному пристрої для зміни першого візуального представлення першого об'єкта, причому кожне з оновлень, одержуваних від першого обчислювального пристрою, що включає інформацію про стан, пов'язану з першим об'єктом;
так як перше візуальне представлення другого об'єкта змінюється, на другому обчислювальному пристрої час від часу відправлення оновлень першому обчислювальному пристрою по мережі, причому ці оновлення включають інформацію про стан, що відноситься до другого об'єкту, що застосовується на першому обчислювальному пристрої для зміни другого візуального представлення другого об'єкта;
на другому обчислювальному пристрої час від часу генерування інформації про передбачений стані для першого об'єкта, що включає щонайменше одну швидкість;
після того як кожне з оновлень отримано на другому обчислювальному пристрої, встановлення інформації про передбачений стані рівним інформації про стан з оновлення;
на другому обчислювальному пристрої визначення відхилення між інформацією про передбачений стані та інформацією про візуальному стані, пов'язаної з першим візуальним представленням�ие, оновлення інформації про передбачений стані шляхом зміни щонайменше однієї швидкості;
на другому обчислювальному пристрої, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, зміна інформації про візуальному стані, пов'язаної з першим візуальним поданням першого об'єкта, заснованим щонайменше частково на інформації про передбачений стані;
на другому обчислювальному пристрої повторне надання першого візуального представлення другого об'єкта, заснованого щонайменше частково на інформації про візуальному стані.

30. Спосіб за п. 29, відрізняється тим, що перший об'єкт має тип, перше і друге порогові значення зберігаються в таблиці і пов'язані з типом об'єкта в таблиці, і спосіб додатково містить:
на другому обчислювальному пристрої пошук першого і другого граничних значень в таблиці.

31. Спосіб за п. 29, відрізняється тим, що зміна інформації про візуальному стані, пов'язаної з першим візуальним поданням першого об'єкта, на підставі щонайменше частково на інформації про передбачений стані, якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, містить:
якщо відхилення більше, ніж третє порого�; і
якщо відхилення менше, ніж третє порогове значення, і більше, ніж друге граничне значення, визначення другим обчислювальним пристроєм інформації про усереднений стані, заснованої щонайменше частково на інформації про візуальному стані та інформації про передбачений стані, і встановлення інформації про візуальному стані рівній інформації про усереднений стані, причому третє порогове значення є більшим, ніж друге граничне значення.

32. Один або більше машиночитаних носіїв, що зберігають виконувані комп'ютером команди, які при їх виконанні однією або більше процесорами виконують спосіб для використання з першим обчислювальним пристроєм, що відтворює першу частину розподіленого імітаційної моделі, причому перша частина управляє об'єктом, причому спосіб містить:
відтворення другий частини розподіленої імітаційної моделі, причому друга частина генерує перше візуальне уявлення об'єкту, що відображається на першому пристрої відображення, причому візуальне стан пов'язаний з об'єктом і першим візуальним представленням, причому візуальне стан включає щонайменше одне значення параметра;
б. генерацію �прийдешнього оновлення, одержуване від першого обчислювального пристрою, причому передує стан пов'язаний з другим візуальним представленням об'єкта, причому передбачене стан включає щонайменше одну швидкість і щонайменше одне значення параметра;
ст. отримання оновлення від першого обчислювального пристрою, причому оновлення містить новий стан, пов'язаний з третім візуальним представленням об'єкта, причому новий стан містить принаймні одне значення параметра;
р. встановлення щонайменше одного значення прогнозованого параметра стану рівним щонайменше одному значенню параметра нового стану;
д. визначення відхилення між щонайменше одним значенням параметра прогнозованого стану і щонайменше одним значенням параметра візуального стану;
тобто якщо відхилення більше, ніж перше граничне значення, зміна щонайменше однієї швидкості прогнозованого стану;
ж. якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану на основі щонайменше частково щонайменше одного значення прогнозованого параметра стану;
з. надання�остоянии; і
в. відображення четвертого візуального представлення об'єкта на першому пристрої відображення.

33. Один або більше машиночитаних носіїв по п. 32, відрізняється тим, що передбачене стан є першим вказаним станом, відхилення є першим відхиленням, і спосіб додатково містить:
генерування другого прогнозованого стану, заснованого щонайменше частково щонайменше на одній швидкості з прогнозованого стану, причому друге передбачене стан включає щонайменше одне значення параметра;
якщо друге відхилення більше, ніж друге граничне значення, зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану, заснованого щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра другого прогнозованого стану;
надання п'ятого візуального представлення об'єкта, заснованого щонайменше частково на візуальному стані;
відображення п'ятого візуального представлення об'єкта на першому пристрої відображення.

34. Один або більше машиночитаних носіїв по п. 32, відрізняється тим, що зміна щонайменше одного значення параметра візуального стану на основі п�е більше, ніж друге граничне значення, додатково містить:
визначення того, чи є відхилення більшим, ніж третє порогове значення, причому третє порогове значення більше, ніж друге граничне значення; і, якщо визначено, що відхилення більше, ніж третє порогове значення, встановлення принаймні одного із значень візуального стану рівним щонайменше одному з значень прогнозованого стану;
якщо визначено, що відхилення менше третього порогового значення, визначення усередненого стану на основі щонайменше частково на щонайменше одному значенні параметра візуального стану і щонайменше одному значенні параметра прогнозованого стану, причому усереднене стан включає щонайменше одне значення параметра, і встановлення щонайменше одного значення параметра візуального стану рівним щонайменше одному значенню параметра усередненого стану.

35. Система для втілення розподіленої імітаційної моделі, що містить сукупність об'єктів, причому система містить:
сукупність обчислювальних пристроїв, з'єднаних один з одним по мережі, причому кожне обчислювальне услительное пристрій з сукупності обчислювальних пристроїв, відтворююче першу частину розподіленого імітаційної моделі, яка управляє частиною сукупності об'єктів і відправляє оновлення, пов'язані щонайменше з одним об'єктом з частини сукупності об'єктів, другому з сукупності обчислювальних пристроїв, причому друге обчислювальний пристрій виконано з можливістю:
отримання від першого обчислювального пристрою попереднього оновлення, яке містить інформацію про стан, пов'язану з першим об'єктом з частини сукупності об'єктів, керованих першим обчислювальним пристроєм;
генерації першого візуального представлення першого об'єкта, заснованого щонайменше частково на інформації про стан, пов'язаної з першим об'єктом,
відображення першого візуального представлення на пристрої відображення, причому друге обчислювальний пристрій містить інформацію про візуальному стані, пов'язану з першим об'єктом і першим візуальним представленням;
отримання нового оновлення, яке містить інформацію про стані, від першого обчислювального пристрою, причому нове оновлення приймається після попереднього оновлення;
визначення інформації про передбачений стані для першого об'єкта,�ція про передбачений стані містить принаймні одне значення швидкості;
визначення, пов'язана інформація про стан з нового оновлення з першим об'єктом;
якщо друге обчислювальний пристрій визначає, що інформація про стан з нового оновлення пов'язана з першим об'єктом, встановлення щонайменше частині інформації про передбачений стані дорівнює щонайменше частині інформації про стан з нового оновлення;
визначення відхилення між інформацією про візуальному стані та інформацією про передбачений стані;
якщо відхилення більше, ніж перше граничне значення, зміни щонайменше одного значення швидкості з інформацією про передбачений стані;
якщо відхилення більше, ніж друге граничне значення, зміни інформації про візуальному стані, заснованої щонайменше частково на інформації про передбачений стані;
надання другого візуального представлення об'єкта, заснованого щонайменше частково на інформації про візуальному стані, і
відображення другого візуального представлення об'єкта на пристрої відображення.

36. Система п. 35, відрізняється тим, що інформація про передбачений стані є першою інформацією про передбачений стані, відхилення є першим й інформації про передбачений стані, заснованої щонайменше частково на щонайменше однієї швидкості з першої інформації про передбачений стані;
визначення другого відхилення між інформацією про візуальному стані і другий інформацією про передбачений стані;
якщо друге відхилення більше, ніж друге граничне значення, зміни інформації про візуальному стані, заснованої щонайменше частково на другий інформації про передбачений стані;
надання третього візуального представлення об'єкта, заснованого щонайменше частково на інформації про візуальному стані;
відображення третього візуального представлення об'єкта на пристрої відображення.

37. Система п. 35, відрізняється тим, що частина розподіленої імітаційної моделі, відтворена на другому обчислювальному пристрої, управляє другою частиною сукупності об'єктів, і друге обчислювальний пристрій додатково конфігурований для відправки оновлень, пов'язаних щонайменше з одним об'єктом з другої частини сукупності об'єктів, першому обчислювальному пристрою.

38. Система п. 35, відрізняється тим, що частина розподіленої імітаційної моделі, відтворена на другому обчислювальному Ѿ конфігурований для:
отримання інформації, що вводиться користувачем через пристрій інтерфейсу, причому вводиться користувачем інформація змінює стан обраного об'єкта з другої частини сукупності об'єктів;
створення оновлення, яке містить інформацію про стан, пов'язану з обраним об'єктом;
відправлення оновлення, пов'язаного з обраним об'єктом, першому обчислювальному пристрою.

39. Система п. 35, відрізняється тим, що додатково містить: сервер, сполучений з безліччю обчислювальних пристроїв за допомогою мережі, що відрізняється тим, що частина розподіленої імітаційної моделі, відтворена на другому обчислювальному пристрої, управляє другою частиною сукупності об'єктів, друге обчислювальний пристрій додатково конфігурований для відправки оновлень, пов'язаних щонайменше з одним об'єктом з другої частини сукупності об'єктів, на сервер для розсилки на інші пристрої з сукупності обчислювальних пристроїв. 

Схожі патенти:

Управління віртуальними портами

Група винаходів відноситься до пристроїв вводу з можливістю забезпечення одночасної роботи декількох користувачів. Технічний результат полягає в забезпеченні зворотного зв'язку між користувачами обчислювальної середовища. Кожен такий віртуальний порт може мати різні відносяться до нього ознаки, наприклад, переважні права, права або додаткові можливості. Коли один або більше користувачів знаходяться у сцені захоплення, заснованої на жестах системи, система може асоціювати віртуальні порти з користувачами і підтримувати віртуальні порти. Також передбачено скасування асоціації віртуальних портів з користувачами або обміну віртуальними портами між двома або більше користувачами. 3 н. і 5 з.п. ф-ли, 15 іл.

Втілення візуального представлення за допомогою вивченого введення від користувача

Винахід відноситься до області візуалізації візуального уявлення користувача. Технічний результат - забезпечення візуального представлення користувача за допомогою виконання анімацій, заснованих на історії вводів від користувача. Спосіб застосування ефектів до візуальному представленню містить: вибір першої анімації з безлічі збережених анімацій на підставі першого зображення, що вказує користувача, що знаходиться в даний час у фізичному просторі для захоплення; застосування згаданої першої анімації до візуальному представленню користувача на пристрої відображення; оновлення щонайменше однієї анімації з цього безлічі збережених анімацій на підставі характеристик користувача, ідентифікованого на підставі першого зображення; у відповідь на ухвалу з другого зображення фізичного простору для захоплення, що користувач не знаходиться в згаданому фізичному просторі для захоплення, вибір другої анімації з цього безлічі збережених анімацій на підставі попереднього зображення; застосування згаданої другий анімації до візуальному представленню користувача на пристрої відображення. 3 н. і 15 з.п. ф-ли, 12

Генератор випадкових чисел

Даний винахід відноситься до генератора випадкових чисел для надання випадкового числа і/або комбінації випадкових чисел та/або матриці випадкових чисел. Технічний результат полягає в підвищенні достовірності даних, що надаються і які відображаються під час гри. Генератор випадкових чисел містить пристрій спостереження для спостереження за щонайменше одним пристроєм професійної/майстерні спортивної гри, в якому професійна/майстерня спортивна гра може здійснюватися щонайменше одним учасником, яка надає щонайменше один результат гри, при цьому пристрій спостереження містить засіб визначення результату гри для визначення результату гри, і пристрій визначення для визначення випадкового числа і/або комбінації випадкових чисел та/або матриці випадкових чисел з ще одних певних результатів ігор. 16 з.п. ф-ли, 3 іл.

Розвиваюча іграшка-навігатор для дітей

Винахід відноситься до дитячих розвиваючих іграшок і може використовуватися для розвитку дрібної моторики і сенсорного сприйняття зовнішнього світу дітьми, в тому числі з вадами органів зору та слуху. Технічним результатом винаходу є забезпечення можливості тактильного сприйняття дитиною символів за допомогою іграшки, тактильного сприйняття температури і виброколебаний на робочій поверхні іграшки, а також забезпечення функції навігації при русі, наприклад, глухонімого дитини з іграшкою. Для досягнення технічного результату на сенсорну робочу поверхню іграшки нанесені рельєфні символи, сенсори виконані з термоактивними і виброактивними ділянками, що активуються програмно або залежно від взаємодії рук дитини з сенсорною робочою поверхнею іграшки, в структуру іграшки введені бічні виброактивние ділянки, які виконують функцію навігації шляхом подачі вибровоздействий на бічні виброактивние ділянки, підключені до мікрочіп, при просторовому переміщенні іграшки. В процесі навігації глухонімого дитини з іграшкою задіяні наявні в пристрої мікрочіп, датчики положення і JPS-приймач. Можливо безліч�амми роботи пристрою можливий за допомогою впливу на сенсори іграшки. 4 з.п. ф-ли, 3 іл.

Система і способи для застосування анімацій або рухів до персонажа

Винахід відноситься до галузі застосування анімацій або рухів до персонажа. Технічним результатом є забезпечення анімації віртуального персонажа за допомогою комбінації живих і попередньо записаних рухів. Спосіб містить етапи, на яких: приймають попередньо записане рух і живий рух користувача; перетворюють одну або більше частин тіла віртуального персонажа в один або більше суглобів у першій моделі користувача, асоційованої з живим рухом; перетворюють одну або більше частин тіла віртуального персонажа в один або більше суглобів у другій моделі, асоційованої з попередньо записаним рухом; і анимируют віртуальний персонаж з допомогою попередньо записаного руху і живого руху за допомогою щонайменше наступного: деактивує один або більше суглобів у першій моделі користувача, які відповідають одній або більше частин тіла у другій частині віртуального персонажа; деактивує один або більше суглобів у другій моделі, асоційованої з попередньо записаним рухом, які відповідають одній або більше частин тіла у першій частині віртуального персонажа; і змішують живий рух, асоційований� у відповідь на деактивацію одного або більше суглобів у першій моделі користувача і деактивацію одного або більше суглобів у другій моделі; і анимируют частину першу і другу частину віртуального персонажа за допомогою змішаних живих і попередньо записаних рухів. 3 н. і 9 з.п. ф-ли, 22 іл.

Система і спосіб кодування відео з використанням фрагмента схеми циклічного зсуву фрагменту

Винахід відноситься до потокового відео з мінімізацією часу очікування. Технічний результат полягає в підвищенні швидкодії обробки відеопотоку. У способі вибирають розмір фрагмента для розбиття зображення на послідовність зображень на основі заданого типу використовуваного алгоритму кодування для кодування фрагментів, в якому для кожного зображення кодуються M фрагментів, причому кожен фрагмент кодується згідно з першим форматом кодування або другого формату кодування з позначеним місцем розташування фрагмента всередині кожного зображення і завданням схеми циклічного зсуву. 19 з.п. ф-ли, 55 іл.

Пристрій обробки інформації

Винахід відноситься до обчислювальної техніки. Технічний результат полягає в підвищенні ефективності використання одержуваної гравцем ігрової інформації. Пристрій обробки інформації містить блок зв'язку, виконаний з можливістю підключення зовнішнього сервера; блок задання режиму, виконаний з можливістю завдання режими відображення: першого режиму відображення або другого режиму відображення, причому вибір першого режиму відображення не залежить від того, приєднаний блок зв'язку в даний момент зовнішнього сервера; носій запису для запису інформації про взяття предмета, взятого в результаті виконання умови, заданого додатком; блок отримання інформації, виконаний з можливістю отримання інформації про взяття предмета, що зберігається на зовнішньому сервері, через блок зв'язку, і з носія запису; блок виконання процесу відображення, виконаний з можливістю забезпечення відображення на дисплеї стану взяття предмета з допомогою інформації про взяття предмета, отриманої блоком отримання інформації, причому у випадку завдання першого режиму відображення блок виконання процесу відображення може забезпечувати відображення стану взяття предмета за допомогою інфор�ажения - з допомогою інформації про взяття предмета, отриманої з носія запису. 2 н. і 2 з.п. ф-ли, 13 іл.

Ігрове пристрій

Винахід відноситься до ігрового пристрою, способу управління цим пристроєм, сервера управління розподілом та носія інформації. Пропонується користувальницький інтерфейс, який відрізняється підвищеним зручністю у разі, коли при розподілі інформації, що відноситься до стану гри, виконуваної ігровим пристроєм, на інший ігровий пристрій, користувачі обмінюються повідомленнями, що відносяться до розподіляється грі. Ігрове пристрій забезпечує відображення рухомого зображення, що представляє зміст гри в гру іншого користувача, на блоці відображення, що містить: блок одержання умови вибору, який отримує інформацію про умови вибору для вибору рухомого зображення, що є об'єктом відображення; блок вибору, який обирає з багатьох рухомих зображень кандидатів, кожне з яких представляє зміст гри в гру іншого користувача і асоційоване з атрибутивною інформацією, в якості рухомого зображення, що є об'єктом відображення, рухомого зображення, з яким асоційований атрибутивна інформація, відповідна інформації про умови вибору; і блок управління відображенням, який приймає вго рухомого зображення на блоці відображення. 4 н. і 16 з.п. ф-ли, 7 іл.

Соціальне зміна віртуального аватар

Група винаходів відноситься до комп'ютерної техніки і може бути використана для представлення користувача у вигляді моделі в комп'ютерних програмах. Технічним результатом є забезпечення можливості зміни аватара в процесі багатокористувацького взаємодії. Аватари користувачів можуть бути пов'язані з одним і тим же додатком або з різними додатками. Користувачі можуть взаємодіяти в одній і тій же віртуальному середовищі при зміні своїх відповідних аватарів. Будь-який користувач у віртуальному середовищі може переглядати зміни, що вносяться до аватари інших користувачів, і взаємодіяти з іншими користувачами під час внесення змін. 3 н. і 17 з.п. ф-ли, 6 іл.

Спосіб гри у віртуальні містечка

Винахід відноситься до віртуальних ігор з використанням комп'ютерних і програмних засобів для імітації реальної спортивної гри. Спосіб гри у віртуальні містечка, що включає формування комп'ютерної моделі переміщуваного спортивного снаряда з допомогою комп'ютера, системи датчиків і координує їх роботу програми, з візуалізацією на моніторі послідовності дій гравця та переміщень спортивного снаряда, в якому формують комп'ютерну модель спортивного майданчика для гри в городки з віртуальним зображенням «міста», кона та полукона і комп'ютерну модель городошной біти. Також здійснюють авторизацію гравця, формують на моніторі першу фігуру і надають можливість гравцеві зробити з кона кидок імітатора городошной біти. Потім відстежують за допомогою датчиків динаміку переміщень гравця, відображають на моніторі траєкторію польоту віртуальної городошной біти і результат виробленого кидка у вигляді віртуального переміщення містечок в «місті» в результаті впливу на них віртуальної городошной біти. Після цього записують результат виробленого кидка в пам'ять комп'ютера, змінюють конфігурацію розташування віртуальних містечок на комп'ютерах�
Up!