Вивільнення мішалки в змішувачі продуктів харчування

 

Даний винахід відноситься до пристрою, який змішує продукти харчування, наприклад м'які десертні продукти, заморожені напої і т. п., причому мішалка підтримується на обертовому валу. Більш конкретно, даний винахід відноситься до такого пристрою, яке буде автоматично відокремлювати мішалку від валу, коли змішування закінчено.

ПЕРЕДУМОВИ ВИНАХОДУ

Машини змішування продуктів харчування зазвичай використовуються закладами експрес харчування і т. п., більш конкретно закладами, які змішують у контейнері з морозивом добавки або інші продукти для споживання замовником за допомогою ложки. Змішування типово виконується мішалкою, що знаходиться на нижній частині обертового вала. Морозиво або інші продукти, які повинні бути перемішані, закладаються в контейнер, при цьому мішалка поміщається в морозиво для перемішування продукту. Після використання мішалка повинна бути очищена для того, щоб уникнути забруднення наступного продукту, який повинен бути перемішаний.

Для того щоб уникнути етапу очищення мішалки, були розроблені переборні мішалки, які перед використанням розміщуються на обертовому валу, і видаляються з обертового у�ня.

Деякі з цих переборних мішалок були утворені у формі ложки. У таких пристроях поглиблення ложки перемішує продукт, а ручка ложки є порожнистої і надівається щонайменше поверх ділянки обертається валу змішувача продуктів харчування. Вал ложки забезпечується кліпсою, яка замикається поверх ребра, передбаченого на обертових вале, для прикріплення ложки до валу. Потім продукт перемішується, а ложка видаляється з валу. Система є кращою не тільки завдяки збереженню часу за рахунок того, що не треба очищати мішалку після кожного використання, але також тому, що ложка може бути видана замовнику для споживання їжі, за допомогою чого заклад економить на вартості забезпечення замовника традиційними ложками.

Заклади експрес харчування завжди прагнуть автоматизувати ці машини для простої експлуатації користувачем. Тим не менш, вам все ще потрібно видаляти устранимую мішалку з обертового вала, що не завжди є простою процедурою. У випадку, коли форма мішалки являє собою ложку, щонайменше замовник змушений видаляти її з валу, крім того не існує машини, що включає ознака автоматичного отделениѾго, не існує ні однієї мішалки у формі ложки, призначеної для того, щоб дати можливість автоматичного вивільнення. Більш конкретно, порожнисті стрижні ложок попереднього рівня техніки не передбачають поверхню, яка повинна діяти у відповідності з автоматичним вивільненням. Крім того, ці порожнисті стрижні є слабким місцем конструкції, а також представляють проблему виготовлення щодо дорожнечі, високих експлуатаційних витрат для форми, що вимагає довгої втягується деталі для виробництва порожнистих стрижнів.

Таким чином, існує необхідність в машині, яка проводиться з системою автоматичного вивільнення мішалки, і в мішалці, яка має форму ложки, яка може бути виготовлена простим способом, при цьому може відповідати системі вивільнення мішалки машини.

РОЗКРИТТЯ ВИНАХОДУ

Таким чином, завдання одного аспекту цього винаходу - створити машину для змішування продуктів харчування, яка буде вивільняти устранимую мішалку з обертового вала без ручного захоплення мішалки користувачем.

Завдання іншого аспекту цього винаходу - створити машину для змішування продуктів питанияо винаходу - створити машину для змішування продуктів харчування, як згадано вище, з мішалкою, що має форму ложки, при цьому виконану з механізмом вивільнення мішалки.

Додаткове завдання цього винаходу - створити ложечную мішалку машини для змішування продуктів харчування, яка є достатньо міцною для того, щоб протистояти силам змішування, але є простий для виготовлення.

Ці та інші завдання цього винаходу, а також інші його переваги над існуючими формами попереднього рівня техніки, які стануть більш очевидними з подальшого опису, досягаються описаними і заявленими надалі вдосконаленнями.

В цілому машина для змішування продуктів харчування, виготовлена в відповідності з цим винаходом, включає в себе виконаний з можливістю обертання вузол валу і мішалку, підтримувану вузлом валу і пристосовану для змішування продуктів харчування. Передбачено засіб для вивільнення мішалки від складання валу.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу мішалка для машини для змішування продуктів харчування включає в себе стрижень у формі двотавра з лопаткою на одному кінці стрижня. Лопатмещения обертового вала машини змішування.

Мішалка для машини змішування продуктів харчування, виготовлена в відповідності з іншим аспектом винаходу, включає в себе стрижень, при цьому на одному кінці стрижня сформована лопатка у формі поглиблення ложки. На іншому кінці стрижня утворено гніздо, пристосоване для розміщення обертового вала машини для змішування.

Машина для змішування продуктів харчування у відповідності з аспектами цього винаходу включає в себе обертається вузол валу і мішалку, підтримувану обертається вузлом валу. Мішалка включає в себе стрижень у формі двотавра, лопатку у формі поглиблення ложки на одному кінці, пристосовану для змішування продуктів харчування, і гніздо на іншому кінці стрижня, пристосоване для розміщення обертового вузла вала. Передбачено засіб для вивільнення мішалки від обертового вузла вала.

Кращий приклад машини для змішування продуктів харчування згідно ідеям цього винаходу показаний на доданих кресленнях, без спроби показати всі різні форми та модифікації, в яких може бути втілено винахід, при цьому винахід визначено додається формулою винаходу, а не подробицями опису.

КОРОТКИЙ ОПИС МЕЖАХ�анія, має ознака вивільнення мішалки цього винаходу, причому в чашці показана мішалка, смешивающая харчові продукти.

Фіг.2 являє собою вид в перспективі подібний Фіг.1, але показує мішалку, що знаходиться поза чашки.

Фіг.3 являє собою вид в перспективі одноразової мішалки, що має форму ложки.

Фіг.4 являє собою вид в розрізі, взятий по суті по лінії 4-4 Фіг.3.

Фіг.5 являє собою вид в розрізі, взятий по суті по лінії 5-5 Фіг.3.

Фіг.6 являє собою покомпонентний вид обертається валу машини для змішування продуктів харчування, а також деяких компонентів вивільнення мішалки машини.

Фіг.7А являє собою фрагментований вид в розрізі, взятий по суті по лінії 7А-7А Фіг.2.

Фіг.7В являє собою фрагментований вид в розрізі, подібний Фіг.7А, послідовно йде за Фіг.7А і показує мішалку при її вивільнення.

Фіг.7С являє собою фрагментований вид в розрізі, подібний Фіг.7А і Фіг.7В, послідовно йде за Фіг.7В і показує повністю вивільнену мішалку.

КРАЩИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ВИНАХОДУ

Машина змішування продуктів харчування, що має признак0. Машина 10 показана схематично, при цьому багато її деталі, які не відносяться до ознакою вивільнення мішалки, не показано. Однак для повного розуміння типовою машини 10 і її роботи зроблено посилання до знаходиться на розгляді заявці на патент США за номером 12/460,273, поданої 17 червня 2009 року, яка включена в матеріали цієї заявки допомогою посилання.

Ознаки машини 10, які показані в матеріалах цієї заявки, складаються з нижньої пластини 11, проміжної пластини 12 і верхньої пластини 13. Нижня пластина 11 на її бічних сторонах і в задній частині має спрямовані вниз кромки 14, проміжна пластина 12 на її боках, в задній частині і частково на її передній частині має спрямовані вниз кромки 15, верхня пластина на її бічних сторонах і в задній частині має спрямовані вгору кромки 16. Крайки 14, 15 і 16 виконані з можливістю розміщення і підтримки корпусу (не показаний) традиційним чином.

Проміжна пластина 12 підтримується на відстані від нижньої пластини 11 протилежними коробчатими; рамами, в цілому позначеними позицією 17, розміщеними на кожній стороні машини 10. Кожна коробчата рама 17 включає в себе вертикальну пластину 18, противоположниасти нижньої пластини 11 машини, а верхня кінцева пластина (не показана) прикріплена до нижньої частини проміжної пластини 12. Відповідно, коробчаті рами 17 підтримують проміжну пластину 12 на відстані над нижньою пластиною 11.

Верхня пластина 13 підтримується на відстані від проміжної пластини 12 протилежними стійками 21, розміщеними між кутами пластин 12 і 13. Відповідно, стійки 21 підтримують верхню пластину 13 на відстані над проміжної пластиною 12.

Двигун 22 мішалки підтримується верхньою пластиною 13 на болтах 23, і, отже, підвішений між верхньою пластиною 13 і проміжної пластиною 12. Двигун 22 обертає вал 24, який підтримує шків 25. Ремінь 26 проходить між шківом 25 і шківом 27, підтримуваним вузлом валу мішалки, в цілому зазначеною позицією 28. Таким чином, за допомогою ременя 26 двигун 22 обертає вузол 28 валу мішалки, яка проходить вниз через верхню пластину 13.

Машина 10 також включає в себе переміщається пластину, в цілому позначену позицією 29. Переміщається пластина 29 в цілому має U-подібну конфігурацію, з дільницею 30 платформи і протилежними відгалуженнями 31, проходять вниз від периферії платформи 30. Тримач для ємності, наприклад, чашк�тоби розміщувати чашку (не показана), містить у собі продукти харчування, і оточений з його верхній периферії дугоподібної кромкою 34. Зверху держателя 32 може бути передбачена вилучається куполоподібна кришка для того, щоб зменшити можливість розбризкування харчового продукту з чашки, в якій він перемішується. Як описано в заявці на патент США за номером 12/460,273, тримач 32 при бажанні може обертатися двигуном (не показаний), підтримуваним переміщається пластиною 29, а переміщається пластина 29 переміщається вгору або вниз двигуном (не показаний), який може підтримуватися проміжної пластиною 12.

Вузол 28 валу мішалки, який є порожнистим на всій його довжині, підтримує мішалку, в цілому позначену позицією 40, яка може приймати будь-яку традиційну форму, але показана переважно в якості ложки. З цієї причини мішалка 40 переважно являє собою пластиковий елемент, що має стержень, в цілому позначений позицією 41, з'єднувач валу, в цілому позначений позицією 42, утворений на одному кінці стрижня 41, і лопатку 43, яка має форму поглиблення ложки, утворену на іншому кінці стрижня 41.

З'єднувач 42 мішалки 40 включає в себе в цілому прямокутне порожнє гніздо 44, іме�убец 47, розміщений над верхньою частиною гнізда 44. Стрижень 41 мішалки 40 має форму двотавра, і включає в себе протилежні бічні стінки 48, сполучені центральної стінкою 49. Стінки 48 і 49 проходять вниз від нижньої поверхні 45 гнізда 44 до ділянки 43 лопатки. Така форма двотавра забезпечує міцність ложкової мішалки 40 для опору потенційного обертального моменту і поломки, якщо лопатка 43 повинна перемішати надзвичайно заморожений матеріал.

Ложечная мішалка 40 є більш простою для формовки, ніж відомі мішалки, які були виконані у вигляді ложки. Завдяки тому, що стрижень 41 не є порожнистим, не потрібна тривала процедура формування. Замість цього лише порожній ділянку мішалки - гніздо 44 може бути без праці утворено за допомогою накладання ізолюючих елементів. Як показано на Фіг.3-5, протилежні сторони порожнього гнізда 44 утворені з перекладинами 44А і 44В, що проходять між сторонами гнізда 44. Поперечини 44А і 44В по вертикалі зміщені один від одного, так само як отвори між сусідніми поперечинами 44А і 44В. Таким чином, форма гнізда 44 сформована ізолюючими елементами, зміщеними один від одного в отворах між поперечинами 44А і 44В. Таким чином, формующишествующему рівня техніки.

Подробиці про сайт 28 валу найкращим чином показано на покомпонентном вигляді Фіг.6. Один кінець 50 сегмента 51 вузла 28 вала розміщається в шківі 27 і має форму подвійної D так, що він обертається зі шківом 27. Інший кінець 52 сегмента 51 валу забезпечена різьбленням. Сегмент 51 валу проходить через вузол 53 підшипника, має установчий фланець 54, проходить від нього радіально назовні. Інсталяційний фланець 54 прикріплений до верхньої пластини 13 машини 10. Диск 55 відбивача може бути передбачений для гарантії того, щоб перемешиваемие харчові продукти не розбризкувалася вгору на робочі деталі вузла 28 валу, двигун і т. п. Кінець 52 з різьбленням сегмента 51 валу проходить через отвір 56 у відбивачі 55 і розміщується у внутрішньому трубчастому ділянці 57 з різьбленням приводного елемента, в цілому позначеного позицією 58. Диск 55 відбивача підтримується в належному місцезнаходження на сегменті 51 валу, оскільки він розміщений між трубкою 57 і роздільником 59, який розміщений навколо кінця 52 сегмента валу і що упирається в кінець 50 сегмента валу, протилежний його кінець, розміщеному в шківі 27. Кінець вузла 28 валу визначається квадратним провідним кінцем 60 приводного елемента 58 мішалки. Між ведучим кінцем 60 і ластами 57 є� прикріплення мішалки 40 до вузла 28 валу мішалки, провідний кінець 60 розміщується в з'єднувачі 42 валу мішалки 40. Оскільки мішалка 40 переміщається вгору для здійснення такого з'єднання, фіксатор 46 згинається до тих пір, поки замикаючий зубець 47 не зафіксується поверх замикаючої кромки 61 провідного елементу 58 мішалки. У силу цього, а також як показано на Фіг.7А, вузол 28 валу підтримує мішалку 40.

Мішалка 40 може бути вручну видалена з сайту 28 вала за рахунок переміщення мішалки 40 вниз. Однак бажано, і метою цього винаходу є створення в забезпеченні автоматичного вивільнення мішалки 40 з вузла 28 валу. Для цього створено вузол вивільнення мішалки, в цілому позначений позицією 70.

Вузол 70 вивільнення включає в себе активізуючу пристрій, як показано, що має форму соленоїда 71, підтримуваного між протилежними консольними стінками 72а, які закріплені на верхній пластині 13 машини 10. Однак може бути використане будь-яке підходяще активізуючу пристрій, наприклад, пневматичний або гідравлічний циліндр, не відступаючи від ідеї цього винаходу. Між консольними стінками 72 проходить поворотна вісь 73, підтримуюча Z-подібний приводний важіль, в цілому позначений позицією 74. Як наилучши�енное до одного кінця осі 73, а також прикріплене шарнірним з'єднанням 76 до сердечника соленоїда 77. Важіль 74 також включає в себе зазвичай горизонтально розташоване плече важеля 78, яке з'єднане з підставою 75 зазвичай в цілому вертикальним ділянкою 79 важеля 74, за допомогою чого утворюється Z-образна форма. Таким чином, важіль 78 проходить назовні від консольних стінок 72.

Извлекающий мішалку сердечник в цілому позначений позицією 80 і має форму витягнутого пальця 81, має збільшену головку 82 на одному зі своїх кінців. Палець 81 проходить через отвір 83 в шківі 27, отвір 84 в сегменті 51 вала і через отвір 85 в приводному елементі 58 мішалки. З цієї причини в його звичайному положенні, коли мішалка з'єднана з приводним елементом 58, як показано на Фіг.7А, нижня частина пальця 81 знаходиться трохи вище нижньої поверхні 45 гнізда 44 мішалки. У цей момент головка 82 сердечника 80 розміщується трохи нижче плеча 78 важеля 74. При активізації соленоїда 71 його сердечник 79 переміщується вгору, як показано на Фіг.7В і 7С, за допомогою чого важіль 74 повертається на осі 73, в цей момент плече важеля 78 входить в зіткнення з головкою 82 сердечника 80 і долає зміщення пружини 86, розміщеної навколо пальця 81 між головкою 82 �плять нижню поверхню 45 гнізда 44 мішалки. Таким чином, як показано на Фіг.7В, фіксатор 46 згинається, поки зубець 47 не пройде поверх замикаючої кромки 61 провідного елементу 58, за допомогою чого мішалка 40 вивільниться, як показано на Фіг.7С. Коли соленоїд 71 знеструмлюється, важіль 74 повертається в положення Фіг.7А, а пружина 86 впливає на голівку 82 сердечника для повернення сердечника 80 в його звичайне неактивний стан. Також слід зауважити, що соленоїд може бути розміщений таким чином, щоб безпосередньо впливати на сердечник 80, за допомогою чого усуваючи необхідність в приводить плечі 74 важеля, якщо це було б бажано в деяких випадках. Крім того, передбачається, що мішалка 40 може підтримуватися безпосередньо валом двигуна 22, який, отже, встановлювався б на верхню пластину 13 прямо над держателем 32 чашки. У цьому випадку вал двигуна 22 буде порожнистим для розміщення пальця 81 сердечника, при цьому соленоїд 71 буде розташовуватися зверху двигуна з тим, щоб мати можливість зачеплення з сердечником 80.

У будь-якому випадку, соленоїд 71 може бути приведений в дію користувачем машини 10 у відповідний час, коли потрібно вивільнити мішалку, за рахунок натискання на кнопку панелі управління мример, як показано на Фіг.2, або після переміщення машини 10 з положення Фіг.2 до положення Фіг.1.

З урахуванням викладеного вище, повинно бути очевидним, що машина 10, обладнана ложкової мішалкою 40 і вузлом 70 вивільнення мішалки, сконструйована, як описано в матеріалах цієї заявки, по суті удосконалить рівень техніки і тим самим вирішує завдання цього винаходу.

1. Машина для змішування продуктів харчування, що містить виконаний з можливістю обертання порожній вузол валу, мішалку, підтримувану згаданим порожнистим вузлом валу і виконану з можливістю змішування харчових продуктів і включає в себе гніздо, яке має нижню поверхню, причому порожній вузол валу включає в себе приводний елемент, розміщений у згаданому гнізді, сердечник, має палець, розміщений у згаданому підлогою вузлі вала, і засіб для переміщення згаданого пальця в згаданому підлогою вузлі вала для зачеплення згаданої нижній поверхні гнізда, щоб видалити згадану мішалку з цього порожнього вузла вала вивільнення згаданої мішалки з цього порожнього вузла вала.

2. Машина за 1 п., в якій згадане гніздо включає в себе поперечини, утворені ізолюючими елементами в хід�омянутая мішалка включає в себе засіб для зчеплення з згаданої кромкою.

4. Машина за 1 п., в якій згаданий сайт валу включає в себе вал, підтримує згаданий приводний елемент.

5. Машина по п. 4, в якій згаданий сайт валу включає в себе диск відбивача, підтримуваний згаданим валом.

6. Машина по п. 4, додатково містить двигун і шків, що обертається згаданим двигуном, причому згаданий вал підтримується згаданим шківом.

7. Машина за 1 п., в якому згадана мішалка виконана у формі ложки, має вал у формі двотавра з лопаткою в формі поглиблення ложки, розміщеної на одному кінці цього вала.

8. Машина для змішування продуктів харчування, що містить виконаний з можливістю обертання вузол валу, мішалку, підтримувану згаданим порожнистим вузлом валу, виконану з можливістю змішування харчових продуктів і включає в себе гніздо, причому вузол порожнього вала включає в себе приводний елемент, розміщений у згаданому гнізді, і приводний елемент включає в себе крайку, а мішалка включає в себе засіб для зачеплення з краями, при цьому згаданий засіб для вивільнення включає в себе палець, переміщуваний у згаданому приводному елементі, причому згадане гніздо має нижню поверхню, зацепляемую упомяешивания продуктів харчування, містить виконаний з можливістю обертання вузол валу, мішалку, підтримувану згаданим порожнистим вузлом валу і виконану з можливістю змішування харчових продуктів, палець для вивільнення мішалки від вузла вала і соленоїд для переміщення згаданого пальця в зачеплення з мішалкою.

10. Машина по п. 9, в якій згаданий засіб для переміщення пальця включає в себе поворотний важіль, переміщуваний згаданим соленоїдом і діє на згаданий палець таким чином, що згаданий палець переміщається з першого стану в друге положення, зачіпляючи згадану мішалку.

11. Машина по п. 10, в якій згаданий сайт валу є порожнистим, і згаданий палець розміщений у згаданому сайті валу.

12. Машина по п. 9, в якій згаданий засіб для вивільнення додатково включає в себе пружину для повернення згаданого пальця в перше положення.

13. Машина для змішування продуктів харчування, що містить
порожній вузол валу, виконаний з можливістю обертання,
мішалку, підтримувану згаданим порожнистим вузлом валу і виконану з можливістю змішування продуктів харчування,
сердечник, має палець, розміщений у згаданому підлогою вузлі вала, і
засіб для переміщення� мішалку з цього порожнього вузла вала.

14. Машина по п. 13, в якій згаданий засіб для переміщення згаданого пальця включає в себе соленоїд.

15. Машина по п. 14, в якій згаданий засіб для переміщення згаданого пальця включає в себе поворотний важіль, переміщуваний згаданим соленоїдом і впливає на згаданий палець таким чином, що згаданий стержень переміщується з першого стану в друге положення, зачіпляючи згадану мішалку.

16. Машина по п. 15, додатково містить пружину для повернення згаданого пальця в перше положення.

17. Машина по п. 13, в якій згадана мішалка включає в себе гніздо, а згаданий порожній вузол валу включає в себе приводний елемент, розміщений у згаданому гнізді.

18. Машина по п. 17, додатково містить двигун, шків, що обертається згаданим двигуном, і вал, прикріплений до згаданого шківа на одному кінці і прикріплений до згаданого приводного елементу на іншому кінці.

19. Машина по п. 17, в якій згаданий приводний елемент включає в себе крайку, а згадана мішалка включає в себе засіб зчеплення з згаданої кромкою.

20. Машина по п. 19, в якій згадане гніздо має нижню поверхню, при цьому згаданий палець сцепля�тієї крайки.

21. Мішалка для машини для змішування продуктів харчування, що містить
стрижень у формі двотавра,
лопатку на одному кінці цього стрижня, причому згадана лопатка має форму поглиблення ложки, і
з'єднувач валу, що включає в себе гніздо, на іншому кінці цього стрижня, причому згаданий з'єднувач валу виконаний з можливістю розміщення обертового вала машини для змішування,
при цьому гніздо має нижню поверхню і протилежні бічні сторони з перекладинами, утвореними ізолюючими елементами в ході процесу формування.

22. Мішалка з п. 21, в якій згадані поперечини на одній бічній стороні згаданого гнізда зміщені по вертикалі відносно згаданих перекладин на протилежній бічній стороні згаданого гнізда.

23. Мішалка з п. 21, в якій згаданий з'єднувач валу включає в себе фіксатор, виконаний з можливістю зчеплення з обертовим валом машини для змішування.

24. Мішалка з п. 23, в якій згаданий з'єднувач валу включає в себе поверхню, що використовується для вивільнення згаданого фіксатора від обертового вала.

25. Мішалка для машини для змішування продуктів харчування, що містить
стрижень,
на іншому кінці цього стрижня, причому зазначене гніздо має нижню поверхню і протилежні бічні сторони і виконано з можливістю розміщення обертового вала машини для змішування, при цьому протилежні бічні сторони гнізда мають поперечини, і перекладини на одній бічній стороні гнізда зміщені по вертикалі відносно перекладин на протилежній бічній стороні гнізда.

26. Мішалка з п. 25, в якій згаданий стрижень має форму двотавра.

27. Мішалка з п. 25, в якій згадані поперечини утворені ізолюючими елементами в ході процесу формування.

28. Мішалка з п. 25, в якій згадане гніздо включає в себе фіксатор, виконаний з можливістю зчеплення з обертовим валом машини для змішування.

29. Мішалка з п. 28, в якій нижня поверхня гнізда використовується для вивільнення згаданого фіксатора від обертового вала.

30. Машина для змішування продуктів харчування, що містить
виконаний з можливістю обертання вузол вала;
мішалку, підтримувану згаданим обертовим вузлом валу, причому згадана мішалка має стрижень у формі двотавра, лопатку у формі поглиблення ложки на одному кінці цього стрижня, виконану з можливістю змішування продованними ізолюючими елементами в ході процесу формування, на іншому кінці цього стрижня, при цьому зазначене гніздо виконано з можливістю розміщення згаданого обертового вузла вала;
засіб для вивільнення згаданої мішалки з згаданого обертового вузла вала.

31. Машина по п. 30, в якій згадане гніздо включає в себе фіксатор, виконаний з можливістю зчеплення з згаданим обертовим вузлом валу.

32. Машина по п. 31, в якій згадане гніздо включає в себе нижню поверхню, при цьому згаданий засіб для вивільнення зачіпляє нижню поверхню для вивільнення згаданого фіксатора від згаданого обертається вузла вала. 

Схожі патенти:

Кухонний прилад з поворотною консоллю

Запропоновано кухонний прилад (1) з основним корпусом (10) і з поворотною частиною (11), яка розташована на основному корпусі (10) з можливістю повороту на місці (15) опори, причому кухонний прилад (1) має важеля пристрій (20) для сприяння поворотного руху поворотної частини (11). Завдяки важеля пристрою, яке підтримує поворотний рух поворотної частини на основному корпусі кухонного приладу, досягається безпечна для користувачів експлуатація, так як рух поворотної частини постійно контролюється важільним пристроєм. Крім того, можливе виконання повороту поворотної частини без безпосереднього впливу користувача. 11 з.п. ф-ли, 7 іл.

Змішувальний пристрій

Змішувальний пристрій (10) для змішування речовин, що змішуються, містить аэрирующее засіб (12) з віссю (14) обертання, виконане з можливістю додавання повітря змішуються речовини, і гвинтоподібне яка подає засіб (16) з віссю (18) обертання, виконане з можливістю транспортування речовин, що змішуються, щонайменше частково, в напрямку аэрирующего засоби (12). Використовуючи змішувальний пристрій (10), що володіє ознаками патентування, можна забезпечити змішувальний пристрій (10), за допомогою якого можна змішувати навіть невеликі кількості речовин, що змішуються з хорошими результатами. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 6 іл.

Кухонний прилад з пристроєм відображення частоти обертання двигуна

Винахід відноситься до кухонного приладу з електродвигуном з регульованою частотою обертання, призначених для приведення в дію обробного інструменту, причому кухонний прилад містить пристрій для вимірювання частоти обертання двигуна і кілька оптичних індикаторних елементів, які управляються вимірює пристроєм і призначені для відображення частоти обертання двигуна, причому кожному з оптичних індикаторних елементів призначений один діапазон частоти обертання двигуна і оптичні індикаторні елементи управляються вимірювальним пристроєм таким чином, щоб відмінна від нуля інтенсивність кожного індикаторного елементу змінювалася як функція частоти обертання двигуна в межах призначеного йому діапазону частоти обертання, причому інтенсивність, щонайменше, одного з оптичних індикаторних елементів у тому випадку, якщо частота обертання двигуна перевищує верхню межу діапазону частоти обертання, призначеного цього індикаторному елементу, приймає таке ж значення, яке вона приймає при досягненні частотою обертання двигуна верхньої межі цього діапазону. Винахід дозволяє отримати кухонний прилад, котори дешевизною конструкції і інтуїтивно зрозумілим способом поводження з ним. 2 н. і 9 з.п. ф-ли, 2 іл.

Кухонний комбайн і спосіб експлуатації кухонного комбайна

Винахід відноситься до кухонного комбайну з корпусом

Безпечний вимикач для кухонних приладів

Винахід відноситься до кухонних приладів, зокрема до чопперам (измельчителям)

Ручне побутове електричний пристрій для приводу робочого інструменту

Винахід відноситься до вдосконаленому побутового електричного пристрою, призначеного для приводу в дію, принаймні, одного робочого інструменту

Міксер

Міксер // 2050823
Винахід відноситься до побутової техніки, зокрема до міксерів

Міксер

Міксер // 1711808
Винахід відноситься до побутової техніки, зокрема до пристроїв для перемішування і збивання харчових продуктів, а саме до міксерів
Up!