Банку для напоїв з диском


B65D17/00 - Тара спеціальної конструкції, що дає можливість розкриття упаковки шляхом розрізання, пробивання або розриву частин стінок (пристосування для відкривання тари, виготовленої намотуванням або згортанням папери B65D 3/00,B65D 5/00; тендітні внутрішні затвори, з якими взаємодіють ковпачки, кришки або капсули для відкривання шляхом пробивання B65D 51/20; пристосування для розкривання упаковок або для отримання з них виробів або матеріалів в процесі упаковки B65D 77/30; пристрої для відкривання судин B67B 7/00)
B65D1/16 - Тара для зберігання або транспортування виробів і матеріалів, наприклад мішки, бочки, пляшки, ящики, жерстяні банки, коробки, корзини, скляні посудини, баки та бункери, контейнери; приналежності, затвори, арматура до них; пакувальні елементи ; упаковки (контейнери для зберігання продуктів рільництва або садівництва A01F 25/14; тара, використовувана на молочних фермах A01J; дорожні сумки, кошики, валізи A45C; шляхове або туристське спорядження A45F; предмети домашнього вжитку або столове обладнання A47G; поштові ящики для житлових будинків A47G 29/12; кухонні та інші домашні речі A47J; упаковки або обгорткові пристосування для використаних всмоктуючих прокладок A61F 13/551; пов'язані з транспортними засобами див. відповідні

 

ОБЛАСТЬ ВИНАХОДУ

Даний винахід містить звичайну банку для напоїв, що містить корпус, який містить виконані за одне ціле куполоподібної підставу і бічну стінку, і кришку, прикріплену до відкритого торця корпусу з використанням звичайної технології, наприклад, подвійного шва.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Відомий спосіб загинання всередину куполоподібного підстави банки для напоїв для отримання приймаючого профілю. Цю технологію в основному використовують для збільшення міцності підстави, що, в свою чергу, забезпечують можливість зменшення ваги банки. Наприклад, у EP 0482581, 29.02.1992 (BALL CORP) описаний апарат, придатний для реформування підстави банки для напоїв таким способом. Зокрема, на Фіг.11 цієї заявки показано в збільшеному масштабі поперечний переріз частини основи банки для напоїв після такого реформування.

В WO 96/24539, 15.08.1996 (KOHORN INTERNATIONAL PTY LIMIT) описаний контейнер, виконаний з відкритою порожниною окремо від основного вміщує продукт обсягу. Прикладами таких контейнерів є металеві банки, виконані, загалом, з увігнутою або куполоподібної порожниною в основі, які зазвичай використовують для безалкогольних напоїв, пива і т. д. Вм чого створюють другий обсяг для розміщення, який можна використовувати для розміщення рекламної продукції, другого активного інгредієнта і т. п.

Обидві ці ідеї об'єднані в Європейському патенті EP 0958182 B, 24.11.1999 (SCHMALBACH LUBECA), в якому описана банку для напоїв, що складається з двох частин, виготовлена по суті з листового металу, що містить підставу, витягнуте у внутрішню сторону контейнера таким чином, щоб діаметр підстави був явно менше діаметра контейнера. У цьому документі описано окремий дископодібний компонент, пристосований до фіксації в підставі. Окремий дископодібний компонент («несправжнє дно») виготовляють окремо, і тому його можна легко декорувати і т. д.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Даний винахід пропонує банку (1) для напоїв, що містить підставу (10), що утворює приймає буртик (17), у якому утримується захопленим пружний диск (50),

причому діаметральний розмір диска (50) більше внутрішнього діаметра приймаючого буртика (17), і коли пружний диск (50) вставлений в приймаюче буртик (17), цей диск (50) приймає увігнуту куполоподібну форму.

Згідно з цим винаходу пружний диск вставляють з замиканням в приймаюче буртик на підставі банки для напоїв. Диск �ск може, наприклад, містити виріз, за допомогою якого можна видавити його з приймаючого буртика, використовуючи вушко або монету.

Диском і куполоподібним підставою банки для напоїв разом утворено відділення, яке може бути використане для зберігання добавок для вмісту контейнера або який-небудь предмет, наприклад насіння, компас, пристрій USB і т. д. Диск переважно виштампувані з друкованого листа з термопластичного матеріалу, наприклад поліпропілену (ПП), поліетилентерефталат (ПЕТФ) або іншого полімеру, хоча можна використовувати й інші матеріали, наприклад метал або картон.

Диск може бути вставлений в основу банки для напоїв або до, або після заповнення банки продуктом або виготовлювачем банок, або виробником продуктів в банках відповідно. Диск переважно забезпечений вирізами для забезпечення можливості зливу будь-якої рідини, що зібралася у відділенні. Цим забезпечують можливість введення диска (не обов'язково) до пастеризації або ополіскування на лінії розливу.

Авторами винаходу було виявлено, що диск може бути виготовлений з більшою точністю, ніж яка може бути досягнута для діаметра приймаючого буртика, а під час �мированних підставах інших банок диск розташований занадто вільно. В ході подальших досліджень авторами винаходу було виявлено, що коли діаметральний розмір диска (тобто крайні точки диска, розташовані всередині кола) більше діаметра приймаючого буртика, то диск можна вставити з замиканням в реформоване основу, але сили, що впливають на диск з боку приймаючого буртика, примушують диск згинатися і приймати увігнуту, куполоподібну конфігурацію. В залежності від розмірів диска і діаметра, утвореного приймаючим буртиком реформованого підстави (як воно виготовлено), куполоподібний диск приймає в меншій або більшій мірі куполоподібний прогин.

Куполоподібна частина змінною форми має ряд переваг. По-перше, ступінь куполоподібного прогину може приймати будь-які значення в межах між розмірами диска та розмірами реформованого підстави банки. Наприклад, диск може бути виготовлений з точністю ±0,1 мм, тоді як реформоване підстава зазвичай має допуск ±0,3 мм.

Диск, який використовується в цьому винаході, містить один або більше вирізів, розташованих на його периферії. Увігнута, куполоподібна форма диска після введення в реформоване підстава банки сприяє стіканню води сается ризик його випадкового відділення від банки.

Диск забезпечений засобом його видалення, виконаним з такими розмірами і формою, завдяки яким споживач може видалити диск з підстави банки. Це засіб видалення виконано у вигляді вирізу, який споживач може ввести важіль, наприклад монету або вушко, і видавити диск з підстави банки.

У варіанті виконання, диск та підстава банки разом утворюють три контактні точки, а засоби для видалення виконані у вигляді вирізу, який споживач може вставити важіль під диск. Дві контактні точки, розташовані з кожного боку вирізу, служать пружними виступами. Ці пружні виступи можуть бути розташовані безпосередньо поруч з вирізом або вони можуть бути віддалені від вирізу, але вони повинні бути розташовані в тій же половині диска, що і виріз. Контактна точка, розташована діаметрально протилежно вирізу, діє як вісь повороту. Пружні виступи і вісь повороту в поєднанні примушують диск до повороту при вивільненні з підстави банки, що сильно схоже на підкидання монети. Цим забезпечується сприятлива можливість простого вирішення поставленого завдання.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Даний винахід нижче описано, тільки у вигляді прикладу, ѽки для напоїв, містить реформоване підстава, придатне для використання у винаході;

Фіг.1a - вид в перерізі підстави банки для напоїв, показаної на Фіг.1;

Фіг.2 - вигляд в перерізі банки для напоїв з винаходу, що містить реформоване підстава (як це показано на Фіг.1a) з диском, заневоленним в підставі, де показано, куди споживач може вставити важіль для видавлювання диска з підстави банки для напоїв;

Фіг.3 - вигляд в ізометрії оберненою догори дном банки для напоїв, що містить диск згідно з першим варіантом виконання, де показано, як можна використовувати вушко в якості важеля для видавлювання диска з підстави банки для напоїв;

Фіг.3a - вид у плані диска, показаного у введеному в реформоване підстава банки для напоїв положенні, показаної на Фіг.3;

Фіг.4 - вид в ізометрії оберненою догори дном банки для напоїв, що містить диск згідно другого варіанту виконання, де показано, як можна використовувати монету в якості важеля для видавлювання диска з підстави банки для напоїв;

Фіг.4a - вид у плані диска, показаного у введеному в реформоване підстава банки для напоїв положенні, показаної на Фіг.4

Фіг.4b - вид в ізометрії д�щей диск згідно вдосконаленому третього варіанту виконання;

Фіг.5a - вид у плані диска, показаного у введеному в реформоване підстава банки для напоїв положенні, показаної на Фіг.5;

Фіг.5b - вид в ізометрії диска, показаного на Фіг.5 і 5a;

Фіг.6 - вигляд в перерізі банки для напоїв згідно вдосконаленому третього варіанту виконання, де діаметральний розмір диска більше максимального діаметра порожнини, виконаної в реформованому підставі банки для напоїв, і де диск заневолен у цій порожнині, і де диск прийняв увігнуту, куполоподібну форму.

На Фіг.1 загалом показана звичайна банку 1 для напоїв згідно прототипу, що містить: підстава 10 з кільцевої стійкою 15; кришку 20 і бічну стінку 30. Зокрема, на Фіг.1a показано поперечний переріз, проведене через підставу 10 банки, показаної на Фіг.1, де більш чітко показано кільцева стійка 15 і увігнутий купол 12 підстави 10.

Підстава банки винаходу показано на Фіг.2, де пружний диск 50 показаний захопленим приймає буртик 17. На Фіг.2 чітко показано відділення (не позначено позицією), утворене між диском 50 і куполоподібним підставою 12 банки. Диск 50 може бути видалений з приймаючого буртика 17 допомогою використання важеля 60, введеного під диск 50 чере� Фіг.3 показано, як вушко 60' можна використовувати в якості важеля при відкриванні <банки> і після відділення його від кришки банки, а на Фіг.4 показано використання монети 60".

На Фіг.3a показаний вигляд у плані диска 50, придатного для використання у винаході. Цей диск містить 50 виріз 55 для забезпечення можливості введення придатного важеля 60, і диск 50 також утворений двома пружними виступами 51 і віссю повороту 52. При використанні важеля 60' споживач банки (як це показано на Фіг.3) видавлює диск 50 з приймаючого буртика 17 та об'єднані дії пружних виступів 51 і осі повороту 52 примушують диск до повороту (сильно схожим на підкидання монети) при вивільненні з приймаючого буртика 17.

На Фіг.4a та 4b показаний альтернативний диск 50, придатний для використання у винаході. Цей диск містить 50 виріз 55 для забезпечення можливості введення в нього придатного важеля 60, але диск 50 модифікований і містить три великих вирізу (не позначених позиціями) між пружними виступами 51 і віссю повороту 52. За допомогою цих вирізів мінімізують кількість вологи, захопленої між диском 50 і підставою банки 10, а також забезпечують можливість ефективного витікання і висихання будь захвачевления диска 50, показаного на Фіг.4, 4a та 4b, введеного в приймаюче буртик 17. На Фіг.5a і 5b показано вигляд в плані і вид в ізометрії вдосконаленого диска 50. Кути контактних точок диска (пружних виступів і осі повороту) округлені радіусами таким чином, щоб не залишалися якісь гострі кути, як це показано на Фіг.5a. Завдяки таким згладженим кутам забезпечується плавне вивільнення при вильоті диска 50 з приймаючого буртика 17. Це не залежить від ступеня куполоподібного прогину диска (50), викликаного коливаннями розмірів диска і діаметром, утвореним приймаючим буртиком реформованого підстави.

Фахівцям в даній області має бути зрозуміло, що можуть бути приведені різні приклади придатних важільних пристроїв або засобів для видалення диска з банки, що відрізняються від коштів, показаних на кресленнях. Крім того, різні конфігурації вирізів і різне їх кількість і/або місця розташування вирізів можна використовувати без відступу від основної суті винаходу.

1. Банку (1) для напоїв, що містить підставу (10), що утворює приймає буртик (17), у якому утримується захопленим пружний диск (50),
причому діаметральний розмір диска (50) більше внутрішнього діа�т увігнуту, куполоподібну форму,
відрізняється тим, що
пружний диск (50) утворює, по меншою мірою, три контактні точки (51, 52), рознесені по його периферії, причому зазначені три контактні точки (51, 52) містять два пружних виступу (51), розташованих на будь-якій стороні диска (50), і вісь повороту (52), причому пружні виступи (51) підштовхують диск (50) при видавлюванні з приймаючого буртика (17), а вісь повороту (52) примушує диск повертатися ортогонально площині диска, при його вивільненні з приймаючого буртика (17).

2. Банку (1) п. 1, в якій підстава (10) містить увігнутий купол (12) і кільцеву стійку (15) і підстава реформовано так, щоб забезпечити приймає буртик (17) у місці з'єднання увігнутого купола (12) і кільцевої стійки (15).

3. Банку (1) п. 2, в якій між поверхнями увігнутого купола (12) і диска (50) утворена порожнина, а диск (50) виконаний таким чином, щоб забезпечити один або більше вирізів (55), які дозволяють стікати будь рідини із зазначеної порожнини.

4. Банку по кожному з пп. 1-3, в якій диск (50) містить вушко або паз, щоб дозволити споживачу видалити диск з приймаючого буртика (17).

5. Спосіб підготовки банки (1) для напоїв з будь-якого попереднього пун�ий буртик (17) вставляють зазначений пружний диск (50). 

Схожі патенти:

Посудина для фасування рідких напоїв

Винахід відноситься до області упаковок споживчих товарів і, зокрема, до розділу фасування рідких напоїв

Спосіб упаковки кави і пакувальна машина для упаковки кави

Винахід відноситься до способу упаковки кави і до пакувальної машини для упаковки кави

Закриває кришка з подвійним рівнем, а також її виготовлення

Винахід відноситься до харчової промисловості і призначене для закривання корпусу банки для напоїв

Посудину

Посудину // 2238891

Контейнер для зберігання рідких продуктів (варіанти)

Винахід відноситься до виробів для упаковки, зберігання і споживання рідких продуктів, наприклад газованої води, пива та інших консервованих напоїв

Спосіб виготовлення легкооткривающейся кришки банки і легкооткривающаяся кришка банки

Винахід відноситься до способу виготовлення легкооткривающейся кришки банки з листової металевої заготовки з покриттям і до легкооткривающейся кришці банки, виконаної з металевого листа

Герметизуюче пристрій для контейнера, контейнер і спосіб герметизації контейнера

Винахід відноситься до герметизирующему пристрою для контейнера, забезпеченого отвором, причому це пристрій відноситься до типу, який містить лист, приварений навколо краю отвору контейнера

Відкриває пристрій, спосіб його виготовлення і пакувальний контейнер, забезпечений згаданим відкриває пристроєм

Відкриває пристрій (100) для пакувального контейнера (112), яке містить дві функціональні частини: мембранну частину (102), що забезпечує надійне ущільнення пакувального контейнера, і підтримуючу частина (104), що забезпечує міцність відкриває для пристрою. Відкриває пристрій відрізняється тим, що мембранний ділянку мембранної частини механічно прикріплений до підтримуючої частини, щоб функціонувати як одна деталь під час відкривання пакувального контейнера, і матеріали мембранної частини і підтримуючої частини термічно несумісні. 4 н. і 9 з.п. ф-ли, 11 іл.

Металева консервна банка для харчового продукту

Винахід відноситься до металевої консервної банку для зберігання харчового продукту, стерилізованого допомогою термічної обробки після закривання банки, що містить моноблочний корпус, утворює дно і бічну стінку банки, і кришку, з'єднану з цим корпусом для його закривання, при цьому мінімальна товщина бокової стінки становить від 20% до 60% від товщини центру дна. Згідно винаходу висота банки становить від 1,5 до 3,5 її ширини і дно та/або кришка банки містить центральну стінку опуклою в зовнішню сторону форми, з'єднану з бічною стінкою через відкритий назовні периферичний кільцевий паз. 4 н. і 10 з.п. ф-ли, 5 іл.

Контейнер у формі консервної банки, що має внутрішній захисний шар

Винахід відноситься до контейнера, такого як консервна банка, для заповнення продуктом, що підлягають консервації, зокрема харчовим продуктом, причому вказаний контейнер містить корпус (1) консервної банки, що складається з елемента денця (2), який переходить у бічну стінку (3), при цьому зазначений корпус (1) консервної банки обмежує внутрішній об'єм консервування (6) і містить внутрішню поверхню (7), яка виготовлена частково з олова, яка покрита захисним шаром (10), призначеним для зменшення хімічної активності зазначеного продукту, що підлягає консервації. Згідно даного винаходу захисний шар (10) містить безліч часу (11), розподілених щонайменше на частині його поверхні, через кожну з яких може бути забезпечений доступ до зоні (7а), протилежної зазначеної внутрішньої поверхні (7), з боку зазначеного внутрішнього об'єму (6) контейнера, зокрема для того, щоб забезпечити розчинення олова в продукті і в той же час звести до мінімуму негативний вплив, що викликається хімічною активністю зазначеного продукту, що підлягає консервації, на зовнішній вигляд зазначеної лудженої внутрішньої поверхні (7). 2 н. і 25 з.п. ф-ли, 2 іл.

Ящик для транспортування і демонстрації товарів

Ящик (10) включає пол (12) і принаймні дві пари відповідно протилежних бічних стінок (14а, 14b, 16a, 16b), при цьому перша з бічних стінок (16b) орієнтована від підлоги вгору у вертикальному напрямку (18), принаймні, частково лише на висоту вилучення (20), меншу, ніж висота однієї або кількох бічних стінок (14а, 14b, 16a), за рахунок чого утворено бічний отвір, що має розмір, що забезпечує доступ та можливість вилучення продуктів, містяться в ящику (10), через бічний отвір. 18 з.п. ф-ли, 12 іл.

Пластмасовий посуд з випускною насадкою

Пропонується пластмасовий посуд (1) з випускною насадкою (10), яка призначена для установки на горловині (2) посудини та має одну або кілька закриваються випускних отворів (11). Внутрішня стінка (4) горловини (2) посудини має принаймні одна виступає з внутрішньої стінки (4) потовщення (7), яке утворене формуванням роздуванням. Формування видувом може бути екструзією з роздуванням або видуванням з витягуванням. Випускна насадка (10) має призначене для з'єднання з горловиною (2) посудини тіло (12), яке виконано у відповідності з окружним контуром горловини (2) посудини. У зверненої до забезпеченою щонайменше одним потовщенням (7) внутрішній стінці (4) зовнішній стінці (14) тіла (12) утворено відповідну кількість гнізд (15) для потовщень (7). 24 з.п. ф-ли, 9 іл.

Придатна для гарячого заповнення пластикова ємність з гнучким підставою

Описано підстава для пластикової ємності, що включає зовнішній опорний ділянку, кільцеву структуру, що включає безліч послідовних утворень, внутрішній інверсійний ділянка, розташована радіально всередину від кільцевої структури, і центральний ділянку. У варіанті виконання послідовні освіти розташовані по суті кільцеподібної конфігурації, і, щонайменше, внутрішній інверсійний ділянку виконаний з можливістю вигину під дією сил внутрішнього вакууму, що впливають на згадану ємність. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 11 іл.
Винахід відноситься до скляних судинах і може використовуватися при виробництві художньої склотари, посуду, декоративних інтер'єрних виробів і ін. до скляної та інших галузях промисловості. Запропоновано посудина із скла, зокрема пляшка, флакон або банку, який на зовнішній стороні має покриття, що включає, щонайменше, кілька шарів, перший шар містить у своєму складі вуглецеві нанотрубки та/або графен, а другий шар нанесений на перший шар виконаний шляхом електростатичного фарбування рідкої або порошковою фарбою, або шляхом електростатичного осадження металу. Винахід вирішує задачу створення скляної посудини, не проникного для сонячних променів, здатного охороняти поміщений у нього продукт від окислення і руйнування, продовження терміну придатності цього продукту й збереження його споживчих властивостей, а також збільшення міцності посудини. 1 з.п.

Агрегат для перемішування сипучих матеріалів

Винахід відноситься до області перемішуючих пристроїв і може застосовуватися в хімічній промисловості, агропромисловому комплексі, виробництві будівельних матеріалів та інших галузях промисловості. Агрегат для перемішування сипучих матеріалів містить пристрою завантаження і вивантаження, вертикальний корпус і приводні барабани. На бічній поверхні барабанів розташовані еластичні елементи. Елементи встановлені попарно під кутом до поверхні барабана. Між барабанами встановлені пересипающие пристрою. На внутрішній стороні корпусу розміщені нерухомі пружні органи. Пружні органи корпусу взаємодіють з барабанами. Забезпечується простота конструкції. Досягається висока якість змішування сипких середовищ. 2 іл.

Транспортувальний і демонстраційний ящик

Ящик, який містить підставу (12) і, щонайменше, дві пари взаємно протилежних бічних стінок (14a, 14b, 16a, 16b), продовжується вгору від заснування (12) у вертикальному напрямку (18) щонайменше частково, тільки на висоту вилучення (20), яка менше висоти одного або більше залишилися бічних стінок (14a, 14b, 16a) для утворення бічного отвору, виконаного з розмірами, що забезпечують можливість доступу та вилучення продуктів, що містяться в ящику, через бічний отвір. Ящик додатково включає вставку (112) для розташування на підставі (12), при цьому вставка (112) виконана в залежності від продуктів, що вживаються в ящик. Ящик додатково включає блокуючий елемент і защелкивающий механізм для замикання блокуючого елемента в першому, закритому положенні. 2 н. і 30 з.п. ф-ли, 21 іл.

Пляшка зі знімним дном

Винахід відноситься до пляшки для зберігання рідини. Винахід являє собою пляшку, що містить формований корпус і знімне дно з одним або більше високоякісних формованих елементами, при цьому один з формованих елементів притиснутий до формованному корпусу пляшки і зазначені формовані елементи знімного дна містять кришку і контр-кришку, сполучені один з одним. З'єднання кришки і контр-кришки виконано без різьбового механізму, що гарантує більшу герметичність пляшки, при цьому виключається випадкове потрапляння сторонніх тіл на кришку, яка вступає в контакт з напоєм. Також конструктивне виконання з'єднання дозволяє споживачеві здійснювати більш комфортне вживання напою при використанні пляшки як склянки. 11 з.п. ф-ли, 16 іл.
Up!