Сушарка для рук

 

Даний винахід відноситься до області сушарок для рук.

На ринку представлені різні конструкції сушарок для рук, які звичайно встановлюються в громадських туалетах як альтернатива паперовим рушникам.

На фіг.1 показаний звичайний варіант сушарки а для рук, пропонованої в даний час на ринку під найменуванням АВ01 з модельного ряду сушарок для рук Dyson Airblade®. Вона приводиться в дію вентилятором з приводом від електродвигуна, що змушує повітря під високим тиском проходить через протилежні вузькі щілиноподібні випускні отвори b, c, шириною менше 1 мм кожна, частково укладені в сушильну порожнину d. Це дозволяє створювати два спрямованих назустріч один одному тонких мови або "леза", що рухався з високою швидкістю (>100 м/с) повітряного потоку, здувають воду з передньої і задньої сторін рук користувача за мірою їх "занурення" з розведеними пальцями в сушильну порожнину d між протилежними випускними отворами b, c.

Показана на фіг.1 сушарка для рук забезпечує двосторонню сушку": одночасно проводиться сушка як передньої, так і тильної сторін рук.

Інший типовий варіант сушарки для рук показано на фіг.2. ипускних отворів. Зазначене єдине випускний сопло f направляє осушающий повітря на руки користувача, що при сушінні знаходяться під випускним соплом f. Повітря виходить з відносно низькою швидкістю порівняно з сушаркою а для рук, показаної на фіг.1: швидкість є занадто низькою, щоб видалити значну кількість вологи з рук. Замість цього повітря нагрівається, щоб забезпечити сушку випаровуванням вологи з рук користувача. Висушуючу дію є дією "рука поверх руки", що вимагає від користувача потирання рук один про одного під випускним соплом f з метою сприяння ефекту випаровування.

Завдання цього винаходу - спробувати запропонувати поліпшену сушарку для рук.

Згідно з цим винаходу пропонується сушарка для рук, призначена для сушіння однієї сторони рук користувача за один раз і має ліву випускну секцію, яка зазвичай використовується для сушіння лівої руки, і праву випускну секцію, яка зазвичай використовується для окремої сушіння правої руки, при цьому випускна ліва секція виконана з можливістю випуску повітря у першому напрямку - зовні і вліво від сушарки, а права випускна секція виконана з можливістю випуску повітря в другому напрямку - зовні

Пропонована у цьому винаході сушарка не відноситься до сушарок двосторонньої дії. Навпаки, згадана сушарка виконана з можливістю сушіння одного боку рук користувача за один раз: протилежні випускні отвори не використовуються для одночасної сушки обох сторін руки. Це дає перевагу, що складається в тому, що використання протилежних випускних отворів у звичайних двосторонніх сушарки для рук накладає обмеження на загальну глибину пристрою: потрібна достатня глибина для розміщення обох комплектів протилежних випускних отворів, відповідний проміжок між випускними отворами для розміщення рук користувача, а також подає повітропровід для протилежних випускних отворів. Шляхом виключення вимоги наявності протилежних випускних отворів дане обмеження знімається.

У той же час пропонована у цьому винаході сушарка переважно сушить руки користувача окремо. Тут не пред'являється вимога до потиранию рук один про одного при нормальному використанні в ході сушіння способом "рука поверх руки", що використовується в деяких звичайних сушарках: насправді цього активно не сприяє повітря в першому напрямку, у той час як права випускна секція направляє повітря в другому напрямку. Фактично ці два напрями мають відповідно ліву і праву складові, так випускна ліва секція спрямовує повітря назовні і вліво від сушарки, в той час як права випускна секція спрямовує повітря назовні і вправо від сушарки. В доповнення до згаданої складової, спрямованої назовні, кожне з першого і другого напрямів має спрямовану вниз складову та/або спрямовану вперед складову. Таким чином, наприклад, на додаток до спрямованої назовні складової, перший напрямок може мати або тільки спрямовану вниз складову, або тільки спрямовану вперед складову, або як спрямовану вниз, так і спрямовану вперед складову: в останньому випадку повітря прямує вперед і вниз, вліво або вправо від сушарки, в залежності від ситуації.

Напрямок осушающего повітря в обидві сторони від сушарки допомагає обмежити "розпорошення" і "відображення" води і осушающего повітря в обличчя й на тіло користувача при сушінні, що підвищує комфорт для користувача. У той же час завдяки тому, що повітря направляється або назовні і вниз, або зовні і вперед, або в обох направленияушки більш комфортним для себе, але все ще змушений тримати свої руки в цілому "під прямим кутом" по відношенню до набігаючого повітряного потоку, вибрасиваемому з випускних секцій. Під виразом "під прямим кутом" розуміється по суті напрямок, перпендикулярний набігаючого повітряного потоку, якщо дивитися з передньої сторони сушарки.

Хоча і необов'язково, переважно направляти осушающий повітря при сушінні вперед і вниз на руки користувача, тобто так, щоб обидва, перше і друге, напрями мали як спрямовану вниз, так і вперед складову. Це дозволяє користувачеві тримати свої руки при сушінні далі від стіни, що саме по собі означає, що самі випускні секції можуть бути розташовані ближче до стіни, мінімізуючи глибину сушарки. При такій компоновці точний рівень розпилення і відображення може ефективно контролюватися в допустимих межах шляхом регулювання кута розбіжності повітряних струменів у поєднанні з регулюванням кута нахилу.

Кращий кут розбіжності першого і другого напрямів становить 100°-120°.

Кращий кут нахилу перевищує 50°.

Випускна ліва секція може бути нахилена вправо, а права випускна секція - вліво, що дозволяє користувачеві тримати �на всю ширину кожної своєї руки.

Нахил лівого і правого випускних отворів також дозволяє користувачеві при сушінні комфортно нахиляти свої руки вниз, як і раніше тримаючи їх у безпосередній близькості від випускних отворів, збільшуючи тим самим ефективну глибину між випускними секціями і стіною. У поєднанні з відсутністю якого-небудь вимоги наявності протилежних випускних отворів це забезпечує дуже незначну глибину пристрою.

Випускні секції переважно нахилені під однаковим кутом, внаслідок чого їх відносна орієнтація може бути зручно описана посиланням на кут між випускними секціями, далі по тексту позначається як відносний кут нахилу. Крутий (невеликий) відносний кут нахилу сприяє положенням рук користувача долонями вгору і всередину). І навпаки, пологий (великий) відносний кут нахилу сприяє положенням рук користувача долонями вниз і назовні), перш за все, якщо руки нахилені вниз при нормальному використанні. Відносний кут нахилу приблизно 115° вважається хорошим компромісом.

Випускні секції можуть бути встановлені симетрично щодо осьової лінії, хоча це і не є істотним условиелиненние секції одній і тій же безперервної щілини для повітря) або ряд випускних насадок для повітря, одне або кілька з яких можуть бути подовженими. В одному з кращих варіантів здійснення винаходу такі подовжені щілини або ряди випускних насадок можуть розташовуватися V-образно, якщо дивитися з передньої сторони сушарки.

Кожна випускна секція триває так, щоб охоплювати всю ширину руки користувача для ефективної сушки всієї ширини руки користувача. Це сприяє процесу сушіння, в якому користувач пропускає відкриту руку поздовжньо під відповідною випускний секцією спочатку відкритою долонею, зверненою до випускний секції, потім, після перевертання рук, тильною стороною долоні, зверненої до випускний секції (або навпаки). Тут не пред'являється вимога при звичайному використанні до потиранию рук один про одного в ході сушіння способом "рука поверх руки", що використовується в деяких звичайних сушарках: насправді цього активно не сприяє наявність спеціально призначених для кожної руки випускних секцій.

Хоча і необов'язково, переважний діапазон довжин випускних секцій становить 100-150 мм. Це робиться для того, щоб при сушінні випускні секції ефективно перекривали руки більшості користувачів. Точна довжина являетстносительно великими руками. Відповідно, бажана довжина може змінюватися, наприклад залежно від країни. Однак довжина випускних секцій 120 мм з допуском ±10 мм) в більшості випадків являє собою хороший компроміс.

Випускні секції можуть зручно розташовуватися на нижній стороні сушарки, причому в даному випадку нижня сторона може також мати V-образну форму, якщо дивитися з лицьової сторони сушарки.

Для подачі осушающего повітря через випускні секції зазвичай використовується приводиться в дію електродвигуном вентилятор. У кращому варіанті здійснення винаходу сушарка для рук оснащується приводиться в дію електродвигуном вентилятором для подачі сушильного повітря через випускні секції з високою швидкістю, що перевищує 100 м/с. Це переважно забезпечує моментальну сушку, подібно звичайній двосторонньої сушарки для рук, показаної на фіг.1 (недоліком якої є те, що вона повинна мати протилежні випускні отвори): коли користувач підставляє свої руки під випускні секції, повітряний потік, що володіє високою кінетичною енергією, ефективно видаляє воду з рук користувача.

Сушарка для рук може оснащуватися сушильної поло�емого на стіні пристрою.

Якщо випускні секції пристосовані для напряму повітря вниз, щоб при нормальному використанні користувач поміщав свої руки поздовжньо під випускні секції спереду назад, позаду кожної випускний секції може передбачатися нахилене вниз направляючий пристрій для завдання кута нахилу рук користувача при сушінні, переважно забезпечує збільшення ефективної глибини встановлюється на стіні сушарки. Кращий кут нахилу такого направляючого пристрою становить 45°. Направляючий пристрій може бути виконано у вигляді безперервної похилій поверхні, але не обов'язково.

Направляюче пристосування може бути відсунуто назад від випускних секцій, переважно більш ніж на 5 мм, щоб допомагати запобігання нашарування осушающего повітря на направляючий пристрій при сушінні.

Нижче описані варіанти здійснення винаходу з посиланням на додані до опису креслення.

На фіг.1 показаний перспективний вид звичайної двосторонньої сушарки для рук;

на фіг.2 - перспективний вид альтернативного варіанту звичайної сушарки для рук;

на фіг.3-5 - перспективний вид, вигляд спереду і вигляд збоку відповідно пропонованої в цьому изненти сушарки для рук, зображена на фіг.3-5;

на фіг.7 - перспективний вид знизу фрагмента сушарки для рук, зображеної на фіг.3-5;

на фіг.8a і 8b - перспективні види зверху вниз, що ілюструють нормальне використання сушарки для рук, зображеної на фіг.3-5;

на фіг.9а і 9b - види спереду сушарки для рук, зображеної на фіг.3-5, ілюструють нахил випускних секцій сушарки;

на фіг.10 - значно спрощений контурний вигляд літака ззаду, покликаний проілюструвати аналогію між нахилом випускних секцій сушарки для рук в контексті цього винаходу і креном літака в польоті;

на фіг.11 - вигляд спереду сушарки для рук, зображеної на фіг.3-5, при погляді зверху вниз, ілюструє нахил рук користувача при сушінні;

на фіг.12 - аналогічний фіг.5 вигляд, що ілюструє поворот рук користувача при сушінні;

на фіг.13 - вид у розрізі по лінії А-А фрагмента сушарки для рук, зображеної на фіг.3-5;

на фіг.14 - порівняльний вигляд, відповідний фіг.13, але показує альтернативний варіант конфігурації сушарки для рук;

на фіг.15a і 15b - вигляд спереду і вигляд збоку відповідно сушарки для рук, зображеної на фіг.3-5, ілюструють напрямок осушающего повітряного потоку при сушінні;

на фіг.16a ирующие напрямок осушающего повітряного потоку;

на фіг.16c - діаграма напрямків векторів А і В з фіг.16a;

на фіг.17 - вигляд спереду альтернативного варіанту сушарки для рук, що включає в себе похилий ряд випускних насадок;

на фіг.18 - вигляд спереду сушарки для рук, що включає в себе ряди випускних насадок, розташованих на плоскій нижній стороні сушарки;

на фіг.19 - спрощений перспективний вид альтернативного варіанту сушарки для рук, в якій осушающий повітря спрямовується вперед у бік користувача, а не вниз;

на фіг.20 - вид збоку фрагмента сушарки для рук, що включає в себе альтернативний варіант направляючого пристрою позаду випускних секцій;

на фіг.21 - перспективний вид альтернативного варіанту сушарки для рук, не має ніякого направляючого пристрою позаду випускних секцій.

На кожній з фіг.3-5 показана змонтована на стіні сушарка 1 для рук в її нормальному положенні на стіні. На фіг.6 вельми схематично показані основні внутрішні компоненти сушарки 1 для рук.

Сушарка 1 для рук має основний корпус 3, в якому розміщений встановлений в повітряному каналі вентилятор 5. Всередині основного корпусу є електродвигун 7 для приводу в дію вентилятора 5, всмоктувального повітря через впускниес) назовні через дві випускні секції: ліву секцію 11 на лівій стороні сушарки 1 і праву секцію 13 на правій стороні сушарки 1. Згадані випускні секції 11, 13 розташовані на нижній стороні 15 сушарки 1 і проходять уздовж переднього нижнього краю основного корпусу 3, так що при сушінні вони відокремлені від стіни проміжком x. (фіг.5).

Кожна з випускних секцій 11, 13 виконана у вигляді подовженої щілини для повітря шириною менше 1 мм, розташованої в основному паралельно стіні (подовжена щілину 13 для повітря показано на фіг.7, якщо дивитися знизу сушарки 1). Зважаючи на те, що випускні секції є тонкими, осушающий повітря викидається через кожну з щілин 11, 13 у вигляді тонких пластів 11а, 13а повітря (фіг.6).

Кожна щілина 11, 13 для повітря має довжину 120 мм виходячи з того, щоб кожен з відповідних "повітряних пластів" 11a, 13a перекривав ширину розкритої руки користувача.

При сушінні руки поміщаються в поздовжньому напрямку від передньої стінки сушарки до задньої стінки під випускні секції 11, 13, а високошвидкісні пласти 11a, 13a повітря спрямовані вниз на руки, щоб "зіскоблювати" воду з рук по мірі їх подальшого вилучення з-під випускних секцій 11, 13.

Руки сушаться з однієї сторони за один раз: спочатку користувач проводить своїми руками вперед і назад під випускними секціями долонями, спрямованими вгору в напрямку випусле перевертання рук, користувач проводить своїми руками вперед і назад під випускними секціями тильними сторонами долонь, спрямованими вгору в напрямку випускних секцій (далі по тексту позначається як "зворотний прохід"). Це проілюстровано на фіг.8b. "Стандартний прохід" і "зворотний прохід" можуть, кожен, при необхідності повторюватися і виконуватися в будь-якому порядку.

Звичайне сенсорний пристрій (на кресленні не показано) може використовуватися для живлення електродвигуна у відповідь на виявлення рук користувача. Одне і те ж сенсорний пристрій може потім використовуватися для відключення електродвигуна у відповідь на відсутність рук, або електродвигун може управлятися таймером. Використання сенсорного пристрою не є обов'язковим: можливий і варіант, коли сушарка управляється вручну.

Випускна ліва секція 11 нахилена вправо, а права випускна секція 13 нахилена вліво. Найкраще це видно на фіг.9a і 9b, на яких показані випускні секції 11, 13, нахилені під кутами +µ і-µ відносно осі А (також показаної на фіг.3), аналогічно крену літака 21 щодо своєї поздовжньої осі (фіг.10). Якщо дивитися з боку передньої стінки сушарки для рук, то випускні секції образутельний кут нахилу.

При сушінні користувач відповідним чином схиляє свої руки як під час стандартного проходу, так і зворотного проходу. Це проілюстровано на фіг.11: у даному випадку показаний вид уздовж поздовжньої осі рук, знову за аналогією з поздовжньою віссю літака, у перерізі, що проходить через руки. Це дозволяє користувачеві більш комфортно сушити руки, перш за все, коли руки проходять під випускними секціями долонями вгору, що було б некомфортно для користувача, якщо б потрібно було тримати руки плоско (під кутом повороту рук 0°) в безпосередній близькості від повітряних щілин 11, 13.

Для користувача переважно нахиляти свої руки при сушінні вниз, оскільки це збільшує ефективну глибину сушарки 1 на стіні, знижуючи ймовірність торкання користувачем кінчиками своїх пальців стіни 17 під сушаркою 1. Таке похиле положення рук проілюстровано на фіг.12, на якому для простоти розуміння показана тільки права рука під час стандартного проходу. Зауважимо, що ефективна глибина біля сушарки може бути виражена як x/cos θ, де θ - кут нахилу рук.

Позаду кожній із випускних секцій 11, 13 знаходиться нахилене вниз направляючий пристрій, покликаний допомогти пользователювной похилій поверхні 19, яка змушує користувача нахиляти свої руки, щоб уникнути зіткнення з похилою поверхнею 19.

Користувач буде нахиляти свої руки у відповідності з кутом нахилу похилої поверхні 19, і, таким чином, згідно загальновідомого правила кут нахилу похилої поверхні 19 для забезпечення бажаної ефективної глибини у при заданій глибині x може бути вибраний згідно з формулою

y=x/cos σ,

де φ - кут нахилу похилої поверхні 19.

Наприклад, якщо глибина x дорівнює 200 мм, то похила поверхня 19 може бути нахилена під кутом 45°, щоб забезпечувати ефективну глибину приблизно 280 мм.

І знову, через те, що випускні секції 11, 13 нахилені, користувач може комфортно тримати свої руки долонями вгору в безпосередній близькості від щілин 11, 13 для повітря, навіть якщо його руки нахилені вниз під кутом, який в іншому випадку був би досить некомфортним для користувача, якщо б він був змушений тримати свої руки плоско (під кутом повороту рук 0°).

Початок похилій поверхні 19 зміщене назад від випускних секцій для повітря, щоб допомогти запобігти нашарування повітряного потоку на похилу поверхню, що небажано з міркувань * поверхня не віднесена тому: в результаті можливе нашарування повітряного потоку на похилу поверхню, насамперед при сушінні, коли повітряний потік відбивається від рук користувача). Віднесення похилій поверхні назад щонайменше на 5 мм вважається кращим.

Випускні секції 11, 13 виконані з можливістю напряму повітряного потоку вниз і/або вперед, так само як і назовні по обидва боки сушарки. В межах цих рамок точний напрям осушающего повітряного потоку може змінюватися незалежно від кута нахилу випускних секцій 11, 13. У компонуванні, показаної на фіг.3-5, наприклад, повітряні шари спрямовані назовні і вниз, але не вперед в напрямку користувача (фіг.15a і 15b). Як наслідок, напрям повітряного потоку зовні, а також вліво і вправо від сушарки обмежує розпорошення і відображення.

На фіг.16a, 16b і 16c показана дещо відрізняється компонування. Тут випускна ліва секція 11 розташована таким чином, щоб направляти повітря назовні в напрямку А ліворуч від сушарки 1. Аналогічно права випускна секція 13 розташована таким чином, щоб направляти повітря назовні у напрямку праворуч від сушарки 1. Однак кожне з першого і другого напрямків А, має як спрямовану вниз складову Ad, Bd, так і спрямовану вперед складову Af, Bf. З�ї підхід дозволяє користувачеві при сушінні тримати руки на відстані від стіни; у той же час, завдяки тому, що повітряні пласти 11a, 13a спрямовані назовні вліво і вправо, осушающий повітря прагне пройти вниз з обох сторін користувача, при цьому розпорошення і відображення потоку в обличчя й на тіло користувача обмежені.

Загалом, ступінь розсіювання та відбиття потоку в обличчя й на тіло користувача залежать від кута β нахилу і кута φ розбіжності першого і другого напрямків А, Ст. Відносно невеликі кути нахилу можуть бути скомпенсовані відносно великими кутами розбіжності і навпаки.

Хоча і не обов'язково, в компоновках, показаних, наприклад, на фіг.15, кут розходження повітряних пластів 11a, 13a значною мірою відповідає куту нахилу випускних секцій 11, 13, тобто осушающий повітря викидається по нормалі до випускних секціях 11, 13. Це означає, що осушающий повітря впливає на руки під прямим кутом", якщо дивитися уздовж поздовжньої осі рук, коли користувач має руки в площині, загалом паралельної випускним секціях 11, 13.

На фіг.17 показаний альтернативний варіант виконання сушарки 10 для рук, в якому кожна випускна секція виконана у вигляді ряду окремих випускних насадок 23, розташованих таким чином, щоб направляти осушающий в�на сушарки має V-образну форму, якщо дивитися з передньої сторони сушарки. Це не обов'язково. На фіг.18 показана відрізняється компонування, при якій випускні секції у вигляді ряду окремих випускних насадок 23, 25 розташовані на плоскій нижньої стінки сушарки 100 для рук. В даному випадку ні одна з випускних секцій не нахилена, і замість цього вони мають плоску конфігурацію. Випускні насадки 23, 25 розташовані таким чином, щоб направляти осушающий повітряний потік назовні і вниз з обох сторін сушарки, однак подібна компоновка може бути альтернативно використана для напряму повітря вперед і/або вниз.

На фіг.19 показаний альтернативний варіант сушарки 1000 для рук, у якому осушающий повітря прямує вперед і назовні, але не вниз. Випускні секції містять подовжені щілини 1100 і 1300 для повітря, але можуть також містити ряд випускних насадок. При такій компоновці точний рівень розпилення і відображення може регулюватися кутом φ розбіжності.

Направляючий пристрій позаду випускних секцій не обов'язково має бути безперервною похилою поверхнею. На фіг.20 показана компонування, в якій використано "уривчасте" направляючий пристрій, утворене декількома ребрами 25, спільно нахиленими під угЏ, у всьому іншому аналогічний компонуванні, показаної на фіг.3.

1. Сушарка для рук, призначена для сушіння однієї сторони рук користувача за один раз і має ліву випускну секцію, яка при нормальному використанні призначена для сушіння лівої руки користувача, і праву випускну секцію, яка при нормальному використанні призначена для окремої сушіння правої руки користувача, при цьому випускна ліва секція виконана з можливістю випуску осушающего повітря в першому напрямку, зовні і вліво від сушарки, а права випускна секція виконана з можливістю випуску осушающего повітря в другому напрямку, зовні і вправо від сушарки, причому перше і друге напрямки мають спрямовані вниз і/або вперед складові.

2. Сушарка для рук з п. 1, в якій кожна з випускних секцій триває так, щоб охоплювати ширину розкритої руки користувача.

3. Сушарка для рук з п. 1, в якій кожна з випускних секцій містить подовжену щілину для повітря або ряд випускних насадок.

4. Сушарка для рук з п. 2, в якій кожна з випускних секцій містить подовжену щілину для повітря або ряд випускних насадок.

5. Сушарка для рук з п. 3, в якій кожна випускнаяв дію електродвигуном вентилятор, сполучається з текучої середовищі з щілинами для повітря для напряму повітряного потоку через щілини з вихідною швидкістю, що перевищує 100 м/с.

6. Сушарка для рук з п. 4, в якій кожна випускна секція виконана у вигляді подовженої щілини для повітря шириною менше 1 мм, при цьому сушарка містить приводиться в дію електродвигуном вентилятор, сполучається з текучої середовищі з щілинами для повітря для напряму повітряного потоку через щілини з вихідною швидкістю, що перевищує 100 м/с.

7. Сушарка для рук по кожному з пп.1-6, у якій кожне з першого і другого напрямів триває вперед і вниз під кутом нахилу більше 50°.

8. Сушарка для рук по кожному з пп.1-6, в якій перше і друге напрямки розходяться під кутом 100°-120°.

9. Сушарка для рук з п. 7, в якій перше і друге напрямки розходяться під кутом 100°-120°.

10. Сушарка для рук по кожному з пп.1-6, 9, в якій перше і друге напрямки мають спрямовану вниз складову, при цьому сушарка додатково містить нахилене вниз направляючий пристрій, розташоване позаду кожної випускний секції для завдання кута нахилу рук користувача під випускними секціями.

11. Сушарка для рук з п. 7, в якій перше і друге н�аправляющее пристрій, розташоване позаду кожної випускний секції для завдання кута нахилу рук користувача під випускними секціями.

12. Сушарка для рук з п. 8, в якій перше і друге напрямки мають спрямовану вниз складову, при цьому сушарка додатково містить нахилене вниз направляючий пристрій, розташоване позаду кожної випускний секції для завдання кута нахилу рук користувача під випускними секціями.

13. Сушарка для рук з п. 10, в якій направляючий пристрій відсунуто назад від випускних секцій.

14. Сушарка для рук з п. 11, в якій направляючий пристрій відсунуто назад від випускних секцій.

15. Сушарка для рук з п. 12, в якій направляючий пристрій відсунуто назад від випускних секцій.

16. Сушарка для рук по кожному з пп.13-15, в якій направляючий пристрій відсунуто назад від випускних секцій на відстані більше 5 мм

17. Сушарка для рук з п. 10, в якій направляючий пристрій виконано у вигляді безперервної похилій поверхні, при використанні триваючої назад до стіни.

18. Сушарка для рук по кожному з пп.11-15, в якій направляючий пристрій виконано у вигляді безперервної похилій поверхні, при використанні триваючої назад до с�

 

Схожі патенти:
Винахід відноситься до технології гігієнічної сушіння кистей рук і/або стоп ніг після миття і до технології біологічної активації потоку крові всередині вен кистей рук і стоп ніг. Досягнутий технічний результат - можливість гігієнічної сушіння кистей рук і стоп ніг, можливість біологічної активації потоків крові в них, збільшення щільності потоку випромінювання на виході відбивача лампи, підвищення довговічності роботи випромінювача. Заявлений спосіб характеризується тим, що за допомогою інфрачервоної дзеркальної лампи типу ИКЗК-250 з червоним склом колби створюють потік електромагнітного випромінювання, спектр якого змінюють від червоного та ближнього інфрачервоного до далекого інфрачервоного з переходом через середній інфрачервоний і в зворотній послідовності шляхом зменшення/збільшення напруги живлення лампи щодо номінального. Відбивач лампи роблять звужується в бік від колби, тим самим ущільнюючи потік випромінювання. Кисті рук і/або стопи ніг розташовують нижче відбивача. Корпус лампи або закріплюють нерухомо щодо кистей рук і/або стоп ніг, або з можливістю лінійних і кутових переміщень щодо них. 10 іл., 4 табл., 1 додаток.

Сушарка для рук і волосся

Винахід відноситься до пристроїв сушарки для рук і волосся і може бути використане в приміщеннях суспільного користування: в ресторанах, барах, навчальних закладах, лікарнях, готелях, на швидкісних потягах тощо

Сушарка

Сушарка // 2403853

Електричний прилад для сушіння рук

Винахід відноситься до побутової техніки, а більш конкретно - до електричних пристроїв для сушіння рук

Повітряний душ

Винахід відноситься до санітарно-гігієнічних установок і може бути використане для захисту робочих місць Ланцюг винаходу поліпшення умов праці
Up!