Портативна друк

 

1. Область техніки

Даний винахід відноситься до портативної друку, зокрема до портативної друку, яку користувач може носити з собою.

2. Рівень техніки

Відома портативна печатка містить футляр для друку, виконаний з можливістю відкривання, і друкує модуль. Футляр для друку має два корпуси, виконаних з можливістю прикріплення за вибором один до одного за допомогою защелкивающегося пристрої для закривання футляра для друку. Друкуючий модуль розташований на одному з корпусів футляра для друку і має подушку для чорнила і утримує елемент для утримання чорнила, що забезпечує чорнилом подушку для чорнила. Отже, при знаходженні футляра для друку в закритому стані, для зручності носіння, друкуючий модуль зберігається у футлярі для друку. При знаходженні футляра для друку у відкритому стані, забезпечується можливість утримання користувачем корпусу, що має друкуючий модуль, для нанесення друку на документи за допомогою подушки для чорнила друкуючого модуля.

Однак, незважаючи на те, що звичайну портативну друк зручно носити з собою, операції відділення друкуючого модуля від корпусу для його заміни на новий петность забруднення рук користувача чорнилом при заправці.

РОЗКРИТТЯ ВИНАХОДУ

Головне завдання цього винаходу полягає у створенні портативної друку. Портативна печатка містить футляр для друку і друкує модуль. Футляр для друку перший корпус, другий корпус, прикріплений до першого корпусу з можливістю повороту, і защелкивающееся пристрій, виконаний з можливістю прикріплення за вибором першого корпусу до другого корпусу. Друкуючий модуль розташований у другому корпусі з можливістю відділення. Друкуючий модуль і другий корпус виконані з можливістю взаємодії один з одним за допомогою відповідних взаємодіючих ділянок і пружних губ, виконаних з можливістю замикання. Друкуючий модуль друку має два захватних ділянки, які виступають з другого корпусу.

Отже, при необхідності заправки друкуючого модуля чорнилом, користувач може легко отримати друкуючий модуль з другого корпусу, утримуючи захватні ділянки для захоплення руками. Потім користувач може накапати чорнило на утримує елемент для утримання чорнила друкуючого модуля, не забруднивши рук.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Фіг.1 - вигляд у перспективі з просторовим розділенням частин пір�іг.1;

Фіг.3 - вигляд збоку в розрізі портативної друку по фіг.1;

Фіг.4 - інший вид збоку в розрізі портативної друку по фіг.1;

Фіг.5 - вигляд збоку в розрізі в робочому стані портативної друку по фіг.1, на якому зображено защелкивающееся пристрій, відокремлене від портативної друку;

Фіг.6 - вигляд збоку в розрізі в робочому стані портативної друку по фіг.1, на якому зображено футляр для друку при знаходженні у відкритому стані.

ЗДІЙСНЕННЯ ВИНАХОДУ

Як показано на фіг.1 і 2, портативна друк у відповідності з цим винаходом містить футляр 1 для друку і друкує модуль 2.

Як показано на фіг.3 і 4, футляр 1 для друку перший корпус 11, другий корпус 12, пружину 18 кручення і защелкивающееся пристрій 13.

Перший корпус 11 має внутрішню поверхню, шарнірну частина, сполучну частину та прийомні поглиблення 111. Сполучна частина першого корпусу 11 розташована навпроти шарнірної частини першого корпусу 11. Прийомні поглиблення 111 утворені на внутрішній поверхні першого корпусу 11.

Другий корпус 12 прикріплений до першого корпусу 11 з можливістю повороту і має внутрішню поверхню, шарнірну частина, сполучну частину, установчу кщена до внутрішньої поверхні першого корпусу 11. Шарнірна частина другого корпусу 12 прикріплена до шарнірної частини першого корпусу 11 з можливістю повороту. Таким чином забезпечена можливість повороту першого корпусу 11 і другого корпусу 12 відносно один одного для відкривання або закривання футляра 1 для друку. Сполучна частина другого корпусу 12 розташована навпроти шарнірної частини другого корпусу 12 і має положення, відповідне положенню сполучної частини першого корпусу 11. Настановна камера 121 утворена на внутрішній поверхні другого корпусу 12. Периферійна стінка другого корпусу 12 утворена навколо настановної камери 121 і має внутрішню периферійну поверхню. Взаємодіючі частини 122 розташовані навпроти один одного на внутрішній периферійної поверхні периферійної стінки другого корпусу 12.

Пружина 18 кручення розташована на шарнірних частинах першого корпусу 11 і другого корпусу 12 і виконана з можливістю додатки крутного зусилля до першого корпусу 11 і другого корпусу 12 для відкривання першого корпусу 11 і другого корпусу 12 відносно один одного.

Защелкивающееся пристрій 13 розташоване на з'єднувальних частинах першого корпусу 11 і другого корпусу 12. За допомогою защелкивающе� 12 для закривання футляра 1 для друку або откреплена для забезпечення можливості відкривання футляра 1 для друку.

Зокрема, защелкивающееся пристрій містить 13 гак 14, пряжку 15, пружину 17 стиснення і рухомий фіксатор 16. Гак 14 розташований на сполучній частині першого корпусу 11. Пряжка 15 розташована на сполучній частині другого корпусу 12 з можливістю повороту і з можливістю введення у взаємодію з гаком 14 для закривання футляра 1 для друкування або виведення з взаємодії з гаком 14 для забезпечення можливості відкривання футляра 1 для друку. Пружина 17 стиснення розташована між пряжкою 15 і сполучної частиною другого корпусу 12 і виконана з можливістю додатки пружної сили до пряжці 15 для її введення в міцне взаємодія з гаком 14. Рухомий фіксатор 16 розташований на зовнішній стороні сполучної частини першого корпусу 11 з можливістю переміщення і виконаний з можливістю додатки тиску за вибором до пряжці 15.

Більш того, за допомогою відповідних установочних виступів, утворених на рухомому фіксаторі 16 і сполучної частини першого корпусу 11, може бути забезпечено утримання рухомого фіксатора 16 в закритому положенні при додатку рухомим фіксатором 16 тиску до пряжці 15, або у відкритому положенні при відділенні рухомого фіксатора 16 від пря� пряжці 15 защелкивающее пристрій 13 забезпечує виконання функції подвійного замикання, при цьому ймовірність випадкового відкривання футляра 1 для друку виявляється зменшена.

Друкуючий модуль 2 розташований в настановної камері 121 другого корпусу 12 з можливістю відділення і містить гніздо 20 під чорнило, утримує елемент 21 для утримання чорнила і подушку 22 друку.

Гніздо 20 під чорнило має панель 200 підстави, два захватних ділянки 201, дві пружні губи 204, виконані з можливістю замикання, щонайменше один отвір 205 для заправки чорнилом і безліч панелей 206 стінок. Панель 200 підстави має периферійний торець, першу поверхню 202 і другу поверхню 203. Друга поверхню 203 панелі 200 підстави протилежна першій поверхні 202 панелі 200 підстави. Захватні ділянки 201, розташовані навпроти один одного на периферійному краї панелі 200 підстави і проходять від нього, виступають через окружну стінку другого корпусу 12. Пружні губи 204, виконані з можливістю замикання і розташовані на другий поверхні 203 панелі 200 підстави, впираються у відповідні захватні ділянки 201 і виконані з можливістю взаємодії з відповідними взаємодіючими ділянками 122 другого корпусу 12. Щонайменше один отвір 205 для заправк�к, утворені на другий поверхні 203 панелі 200 підстави і проходять від цієї поверхні, розташовані навколо щонайменше одного отвору 205 для заправки чорнилом.

Утримує елемент 21 для утримання чорнила, виготовлений з матеріалів, здатних поглинати чорнило, розташований на першій поверхні 202 панелі 200 підстави та його положення відповідає положенню щонайменше одного отвору 205 для заправки чорнилом гнізда 20 під чорнило.

Подушка 22 друку, розташована на утримуючих елементі 21 для утримання чорнила навпаки панелі 200 заснування гнізда 20 під чорнило, забезпечується чорнилом допомогою утримуючого елемента 21 для утримання чорнила і має друкувальну поверхню 220. Друкуюча поверхню 220 розташована навпроти утримуючого елемента 21 для утримання чорнила і виступає з настановної камери 121 другого корпусу 12. При знаходженні футляра 1 для друку в закритому стані поверхню 220 друку виступає в приймальні поглиблення 111 першого корпусу 11. Поверхня 220 друку подушки 22 друку має утворені на ній шаблони.

У кращому варіанті реалізації винаходу другий корпус 12 футляра 1 для друку додатково має два взаимодействуа 12 і розташовані один навпроти одного, захватні ділянки 201 гнізда 20 під чорнило відповідно виступають через взаємодіючі виїмки 123 другого корпусу 12 і виконані на периферійній стінці другого корпусу 12 футляра 1 для друку.

Згідно з фіг.5 при знаходженні футляра 1 для друку в закритому стані забезпечується захищене зберігання друкуючого модуля 2 у футлярі 10 для друку. Таким чином виключено забруднення тіла або одягу користувача, або предметів, носяться користувачем з собою, чорнилом на подушці 22 друку при носінні користувачем портативної друку з собою. При необхідності нанесення друку на документи користувачем защелкивающееся пристрій 13 розкріплюють для забезпечення можливості повороту першого корпусу 11 і другого корпусу 12 з друкуючим модулем 2 за напрямом назовні для відкривання футляра 1 для друку. Згідно з фіг.5 в кращому варіанті реалізації винаходу спосіб розкріплення засувки 13 полягає в натисканні на рухомий фіксатор 16 на першому корпусі 11 для його відділення від пряжки 15 і подальшого дії тиском на пряжку 15 на другому корпусі 12. В результаті цього забезпечується поворот пряжки 15 для стиснення пружини 17 стиснення і виведення пряжки 15 з взаимоденути назовні для відкривання футляра 1 для друку. Користувач може утримувати другий корпус 12 з друкуючим модулем 2 для нанесення друку на документи.

Згідно з фіг.1 при закінченні чорнила в портативної друку і необхідність заправки друкуючого модуля 2 чорнилом користувач може відкрити футляр 1 для друку і витягти друкуючий модуль 2, утримуючи захватні ділянки 201 гнізда 20 під чорнило. Таким чином забезпечується виведення пружних губ 204, виконаних з можливістю замикання, друкуючого модуля 2 із взаємодії з взаємодіючими частинами 122 другого корпусу 12 і можливість легкого відділення друкуючого модуля 2 від другого корпусу 12 футляра 1 для друку. Потім користувач може закапати чорнило щонайменше один отвір 205 для заправки чорнилом друкуючого модуля 2. При цьому чорнило поглинаються утримує елементом 21 для утримання чорнила. Більш того, за допомогою розташування панелей 206 стінок навколо щонайменше одного отвору 205 для заправки чорнилом, виключений витік чорнила з щонайменше одного отвору 205 для заправки чорнилом. Після закінчення заправки чорнилом утримуючого елемента 21 для утримання чорнила друкуючий модуль 2 може бути поміщений назад в другий корпус 12 футля�вий корпус, має
внутрішню поверхню,
сполучну частину та
прийомні поглиблення, утворені на внутрішній поверхні першого корпусу;
другий корпус, прикріплений до першого корпусу з можливістю повороту і має
внутрішню поверхню, обернену до внутрішньої поверхні першого корпусу,
сполучну частину, положення якої відповідає положенню сполучної частини першого корпусу,
настановну камеру, утворену на внутрішній поверхні другого корпусу,
периферійну стінку, утворену навколо настановної камери і має внутрішню периферійну поверхню, і
дві взаємодіючі частини;
защелкивающееся пристрій, розташоване
протилежно на внутрішній периферійної поверхні периферійної стінки другого корпусу; та
друкуючий модуль, розташований в настановної камері другого корпусу з можливістю відділення і містить гніздо під чорнило, має
панель підстави, що має зовнішній край, першу поверхню і другу поверхню, протилежну першої поверхні,
два захватних ділянки для захвату руками, протилежно розташованих на зовнішньому краї панелі підстави та виступають від цього периферийноненние з можливістю замикання і розташовані на другий поверхні панелі підстави, при цьому пружні губи, виконані з можливістю замикання, впираються у відповідні захватні ділянки і виконані з можливістю взаємодії з відповідними взаємодіючими частинами другого корпусу та
щонайменше один отвір для заправки чорнилом утворено через першу поверхню і другу поверхню панелі підстави;
утримує елемент для утримання чорнила, розташований на першій поверхні панелі підстави і має положення, відповідне положенню щонайменше одного отвору для заправки чорнилом гнізда під чорнило;
подушку друку, розташовану на утримуючих елементі для утримання чорнила навпаки панелі заснування гнізда під чорнило, має друкувальну поверхню, яка розташована навпроти утримуючого елемента для утримання чорнила і виступає з настановної камери другого корпусу.

2. Портативна друк по п. 1, в якій
другий корпус футляра для друку додатково має дві взаємодіючі виїмки, утворені в далекому краї периферійної стінки другого корпусу і розташовані навпроти один одного;
захватні ділянки гнізда під чорнило відповідно виступають через взаємодіючі виемкиечать за п. 1 або 2, в якій гніздо під чорнило друкуючого модулі додатково має безліч панелей стінок, утворених на другий поверхні панелі підстави та виступають від неї, і розташованих навколо щонайменше одного отвору для заправки чорнилом. 

Схожі патенти:

Портативна друк з легкоз'ємною чорнильною частиною

Запропоновано портативна печатку, що містить футляр для друку, чорнильну частина і друкувальну частина. Футляр для друку перший корпус і другий корпус, прикріплений до першого корпусу з можливістю повороту. Чорнильна частина і друкуюча частину розташовані в першому корпусі і другому корпусі відповідно. Перший корпус має периферійну стінку і настановний отвір, утворений через периферійну стінку. Чорнильна частина розташована на периферійній стінці і має установчу пластину, встановлену в установчому отворі. Чорнильна частина розміщується в першому корпусі за допомогою установочної пластини. При заміні висохлої чорнильною частини нової чорнильною частиною користувач докладає тиск до настановної пластині для звільнення висохлої чорнильною частини першого корпусу. Потім користувач може легко видалити висохлу чорнильну частина і встановити нову чорнильну частина в перший корпус. 8 з.п. ф-ли, 7 іл.

Портативна друк з подвійним защелкивающимся пристроєм

Запропоновано портативна друк з подвійною засувкою, яка футляр для друку, виконаний з можливістю відкривання, чорнильний модуль, розташований у першому корпусі футляра для друку, і друкує модуль, розташований в другому корпусі футляра для друку. За допомогою гака і пряжки, розташованих відповідно на першому корпусі і другому корпусі і виконаних з можливістю взаємодії, а також рухомого фіксатора, розташованого на першому корпусі і виконаного з можливістю додатки тиску до пряжці, забезпечено міцне з'єднання першого корпусу і другого корпусу за допомогою подвійної засувки. Єдиним способом відкривання футляра для друку є натискання на рухомий фіксатор для його відділення від пряжки і подальше виведення пряжки взаємодії з гаком. Таким чином зменшена ймовірність випадкового відкривання футляра для друку і виключена можливість забруднення друкуючим модулем і чорнильним модулем одягу користувача або предметів, носяться користувачем з собою. 9 з.п. ф-ли, 8 іл.

Штемпель і штемпельна подушка для самокрасящего штемпеля

Винахід відноситься до штемпелем (1) та штемпельної подушці (130) для самокрасящего штемпеля (1). У корпусі, відповідно приймальному механізмі, розміщена щонайменше одна подушка для вбирання фарби. Несучий механізм має прямокутну форму і утворений з основної пластини і приформованних до неї поздовжніх площин і боковин. На двох паралельних сторонах розміщені захватні елементи (138) для утримання несучого механізму збоку. Переважно на несучому механізмі розміщені кошти у вигляді канавок, фіксаторів та/або опуклостей для фіксування в штемпелі (1). На боковині кожної несучого механізму розміщений захватний елемент (138) для утримання і витягування збоку несучого механізму з штемпеля (1), утвореного з декількох вдвигаемих один в одного частин. Захватні елементи (138) виконані з можливістю введення в виїмку нижній частині штемпеля (1) і вони не виступають за зовнішню поверхню нижньої частини (3), завдяки чому верхня частина (2) штемпеля (1) може переміщатися по виїмці з введеними в нижню частину (3) захватними елементами (138). Вхідні в канавки виступ або, відповідно, опуклості можуть одночасно чинити силовий вплив по горизонталі і по вертикалі. Технічний �до вертикального, так і горизонтального зусилля. 6 з.п. ф-ли, 41 іл.

Кишеньковий штамп

Винахід відноситься до кишенькового штампу, що містить оснащення у вигляді футляра з двома шарнірно з'єднаними між собою оболочкообразними складовими частинами, які приводяться із закритого стану, в якому вони з'єднані один з одним з можливістю роз'єми, у відкрите положення, в якому розташоване в одній із складових частин оснащення і виступає над краєм кліше перебуває у своєму робочому або оттискном положенні, в якому інша складова частина оснащення зміщена назад щодо кліше

Подовжене штемпельний пристрій

Винахід відноситься до подовженому штемпельному пристрою, переважно у вигляді стрижня, з розташованим на ручці з можливістю повороту носієм для штемпельної подушки і з розташованої на підтримуючому кронштейні з можливістю повороту платою пуансона для штемпельного кліше, причому при користуванні пристроєм плата пуансона з штемпельним кліше накладається на штемпельну подушку в положенні нанесення фарби

Підкладка штемпельна для самонабірних круглих або прямокутних печаток і штампів

Винахід відноситься до типографському обладнання, а точніше до канцелярської техніці для штемпелювання, і може бути використане в канцелярському діловодстві

Оснащення ручна для печаток та штампів

Винахід відноситься до оргтехніки, а саме до канцелярскому обладнання, і може бути використане в діловодстві в якості носія кліше для отримання відбитків печаток

Пристрій для захисту печатки та/або штампа від несанкціонованого використання

Винахід відноситься до легкої промисловості, а саме до процесів захисту печатки та/або штампа від несанкціонованого використання, а також до пристроїв для запобігання печатки та/або штампа від несанкціонованого використання

Спосіб захисту печатки та/або штампа від несанкціонованого використання

Винахід відноситься до легкої промисловості, а саме до процесів захисту печатки та/або штампа від несанкціонованого використання, а також до способів для запобігання печатки та/або штампа від несанкціонованого використання
Up!