Система подачі рідини

 

Даний винахід відноситься до системи подачі рідини.

Зокрема, воно належить до основи системи подачі рідини, описаної в нашій попередній заявці GB 0820981.9.

Система подачі текучого середовища містить підставу, в який вставлено пристрій для повторного заповнення, що містить продукт, що підлягає дозування, в перевернутої конфігурації, тобто зі своїм отвором для випуску на самому нижньому кінці. Підстава містить отвір для впуску рідини на поверхні, зверненої вгору, канал для рідини, що проходить від отвори для впуску до отвору для випуску рідини над отвором для впуску рідини, насос для подачі рідини із отвори для впуску в отвір для випуску, електродвигун для приведення в дію насоса, і кожух, що проходить вгору, який оточує отвори для впуску, причому кожух має верхню кромку, яка має проходить вниз виїмку замість частини її периферії. Така підстава згодом називається описаним типом».

При використанні пристрій для повторного заповнення містить клапан на своєму самому нижньому кінці. При вставці пристрої для повторного заповнення в основу виступаюча вгору пробка, прилегла до отвору дя текучого середовища з пристрою для повторного заповнення в основу.

Даний винахід описує альтернативний спосіб повторного заповнення підстави.

У відповідності з цим винаходом система подачі рідини містить підставу описаного типу і відрізняється вставкою у виїмці, яка утворює непроникне для рідини ущільнення з виїмкою і утворює з кожухом камеру для рідини в повідомленні з отвором для впуску рідини в підставі.

Вставка взаємодіє з кожухом для освіти камери, яка може вміщати рідина. Це виключає необхідність в окремому пристрої для повторного заповнення.

Переважно, якщо кожух має одну або більше додаткових виїмок або отворів, система включає в себе відповідні додаткові вставки з розмірами для установки в додаткові виїмки або отвори.

Камера може залишатися відкритою в навколишньому середовищі. Однак система також може включати в себе кришку для закриття камери.

Приклад системи у відповідності з цим винаходом буде описаний з посиланням на супровідні креслення, на яких

фіг.1 - вид у розрізі дозатора, що містить пристрій для повторного заповнення відповідно до GB 0820981.9, який включений тільки для довідки;

фіг.2 сполученого;

фіг.3 - перспективний вид ззаду системи у відповідності з цим винаходом;

фіг.4 - перспективний вид спереду дозатора на фіг.3.

До опису цього винаходу буде описана робота дозатора з пристроєм для повторного заповнення відповідно до GB 0820981.9 для довідки.

Дозатором є дозатор, що залишає руки вільними, який зазвичай підходить для застосування в побуті. Дозатор в основному призначений для дозування рідкого мила, але також може використовуватися для дозування інших рідких або напіврідких продуктів (в ідеальному випадку з в'язкістю, більшої в'язкості води), таких як крем для рук, лосьйон для тіла, зволожуюча речовина, крем для обличчя, шампунь, гель для душу, піна для миття рук, крем для гоління, рідина для миття посуду, зубна паста, крем від вугрової висипки, засіб для очищення поверхні або дезінфікуючий засіб, таке як спиртової гель.

Дозатор містить дві основні частини, тобто пристрій 1 для повторного заповнення (яке не є частиною цього винаходу) і основа 2. Пристрій 1 для повторного заповнення являє собою резервуар з рідиною, що підлягає дозування, і встановлений на підставі 2, як викладено нижче.

Ос�ія. Контактна поверхня 3 знаходиться в повідомленні з текучої середовищі з дозуючою трубкою 4. Насос 5 селективно приводиться в дію для подачі отмеренной дози рідини з дозуючою трубці 4 і з дозуючої головки 6.

Підстава містить інфрачервоний передавач 7A, який передає інфрачервоний промінь через вікно 8 в приймач 7B для виявлення присутності рук користувача в околиці дозатора. Схема управління реагує на сигнал з датчика близькості для приведення в дію насоса. Зображеним датчиком є датчик виявлення переривання променя, але також може бути рефлекторний датчик. Хоча показаний інфрачервоний датчик, будь відомий датчик близькості, такий як ємнісний датчик, може бути використаний. Пристрій може харчуватися електроенергією від мережі або акумулятора.

Контактна поверхня між пристроєм 1 для повторного заповнення і основою 2 буде детально описано з посиланням на фіг.2-10.

Підстава 2 містить кожух 10, який оточує значний ділянку пристрої для повторного заповнення для його захисту і підтримки. Пробка 11 виступає з підстави кожуха 10 і ущільнена з кожухом 10 за допомогою кільцевого ущільнення 12. Пробка містить безліч зубців 13 на св 1 для повторного заповнення вставлено в основу 2, пробка 11 входить в круглий отвір 15 для випуску в основі пристрою 1 для повторного заповнення, з яким кільцеве ущільнення 14 ущільнює. Потім пробка піднімає випускний клапан 16, протидіючи пружному смещающему елементу 17, для відкриття проточного каналу в основу.

Крім того, робота пристрою 1 для повторного заповнення не буде описано в даному документі, так як даний винахід розглядає альтернативу пристрою 1 для повторного заповнення 1.

Як показано на фіг.3, кожух 10 має глибоку виїмку 20. У відповідності з цим винаходом ця виїмка ущільнена вставкою 21, яка утворює непроникне для текучого середовища ущільнення з виїмкою 20. Вставка 21 може мати пружне ущільнення на частини свого периметра, яка з'єднується з виїмкою 20. Однак вона може бути виконана просто з цільного пластмасового елемента, який точно відповідає виїмці. Вставка може бути виконано або з можливістю ковзання у виїмку зверху, чи може фіксуватися на місце в поперечному напрямку.

За рахунок наявності вставки 21 утворюється камера 22, в яку може наливатися продукт, що підлягає дозуванням, як вказано стрілкою 23. Глибина камери 22 утворена вю, виїмки і може навіть виступати над нею.

Як показано на фіг.4, основа 2 містить отвір 24, яке забезпечує візуальну індикацію рівня рідини в підставі. Якщо таке є отвір, його також необхідно ущільнити для освіти камери 22. У цьому випадку вставка 25 у вигляді непроникною для текучого середовища пробки в цей отвір вставляється і забезпечує непроникне для текучого середовища ущільнення. В ідеальному випадку вставка 25 є прозорою для забезпечення вікна для визначення рівня рідини.

При наявності вставки 21 і, якщо необхідно, пробки 25, встановленої на місці, користувач просто наливає рідина в камеру 22 і використовує дозатор звичайним способом. Кришка, яка закриває верхню частину кожуха 10, і вставка 21 також можуть бути використані для запобігання випаровування рідини, що підлягає дозування, і проникнення небажаних речовин.

1. Система подачі рідини, що містить підставу, що містить
отвір для впуску рідини на поверхні, зверненої вгору,
канал для рідини, що проходить від отвори для впуску до отвору для випуску рідини над отвором для впуску рідини,
насос для подачі рідини із отвори для впуску в отв�оточує отвори для впуску, причому кожух має верхню кромку, яка містить проходить вниз виїмку на частині її периферії, та
вставку з можливістю відключення, з'єднану з виїмкою, яка утворює непроникне для рідини ущільнення з виїмкою і утворює з кожухом камеру для рідини в повідомленні з отвором для впуску рідини в підставі.

2. Система п. 1, в якій кожух має одну або більше додаткових виїмок або отворів, причому система додатково містить відповідні додаткові вставки з такими розмірами, щоб встановлюватися додаткові виїмки або отвори.

3. Система п. 1 або 2, яка додатково містить кришку для закриття камери.

4. Система п. 1, в якій підстава додатково містить датчик для виявлення присутності об'єкта поблизу отвори для випуску для здійснення процесу дозування.

5. Система п. 4, в якій є підстава розташований вільно елементом.

6. Система п. 4, в якій підстава містить батареї для живлення енергією електродвигуна. 

Схожі патенти:

Видачной механізм і пристрій видачное

Описаний видачной механізм (4) для ємності (10) для рідини, виконаної з можливістю рідинного сполучення з вихідним пристроєм для рідини. Видачной механізм (4) виконаний з можливістю перетворення зусилля, прикладеного до ділянки (22), що приводиться в дію користувачем, переміщує зусилля, прикладене важелем (20) для користувача до приводного ділянки (18). Перша довжина триває від першої осі (30) повороту до ділянки (22), що приводиться в дію користувачем, і друга довжина триває від першої осі (30) повороту до точки впливу переміщує зусилля на приводний ділянку (18). Співвідношення між першою довжиною і другий довжиною утворює передавальне відношення важільного механізму. Передаточне відношення важільного механізму виконано з можливістю збільшення від неактивированного положення протягом принаймні перших 50% видачного такту приводного ділянки (18) таким чином, щоб переміщує зусилля збільшувалася протягом принаймні перших 50% видачного такту, коли постійна сила прикладена до ділянки (22), що приводиться в дію користувачем. Крім того, забезпечено видачное пристрій (2) для рідини, що містить видачной механізм (4). 2 н. і 19

Система подачі текучого середовища

Описана система подачі текучого середовища, що містить насос, виконаний з можливістю всмоктування текучого середовища при використанні з ємності (1) і дозування її через дозирующую трубку (4), причому насос містить циліндр (21), в якому поршень (22) здійснює зворотно-поступальний рух, впускний отвір в циліндр, односторонній впускний клапан (17) для регулювання потоку через впускний отвір, випускний отвір з циліндра і веде до дозуючої трубці, і випускний клапан (27), регулює потік через випускний отвір, причому поршень виконаний з можливістю селективного контакту з випускним клапаном для утримання його відкритим на початковому ділянці ходу вниз і забезпечення його закриття на іншій частині ходу вниз. 2 н. і 9 з.п. ф-ли, 12 іл.

Пляшка з захисним ковпачком

Пляшка (1) з відкритою горловиною (2) містить перший утримує фланець (3), розташований навколо, щонайменше, ділянки горловини, і натискний ковпачок (7), встановлений на горловині (2). Ковпачок має випускний отвір з клапаном (32) для регулювання потоку через випускний отвір і другий утримує фланець (9), розташований таким чином, що при розміщенні ковпачка (7) на пляшці (1) перший і другий утримуючі фланці (3, 9) відхиляються один від одного при їх проходженні і замиканні назад на місце після проходження, при цьому заплечик (41) першого утримуючого фланця зачіпляє заплечик (131) на другому утримуючих фланці для надійного утримання ковпачка на пляшці. Винахід значно ускладнює видалення ковпачка з пляшки звичайним користувачем, що не дозволяє наповнювати пляшку продуктом, несумісним з дозатором. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 12 іл.

Дозуючий пристрій і контейнер для рідини

Винахід відноситься до контейнера для рідини для дозуючого пристрою та направлено на спрощення комбінації дозуючого пристрою і контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос під час зберігання, транспортування та використання контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини і може зміщуватися в першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса в згаданому першому напрямку (V). Перша торцева поверхня розпилового ковпачка містить розподільний отвір, вирівняне з пінним насосом, через яке випускається деяку кількість згаданої рідини у формі піни при приведенні в дію згаданого пінного насоса. 3 н. і 32 з.п. ф-ли, 18 іл.

Насосне обладнання для резервуара для рідких, пастоподібних або вспениваемих препаратів для очищення та догляду за шкірою

Предметом винаходу є насосне пристрій для резервуара для рідких, пастоподібних або вспенивающихся препаратів для очищення шкіри та догляду за шкірою, наприклад для рідкого мила, дезинфікуючого засобу, паст для захисту шкіри або крему, причому насосне пристрій включає в себе конусно звужується камеру сильфона, причому сильфон має кілька елементів сильфона всякий раз різного діаметру, причому, принаймні, менший елемент сильфона може вдавливаться в сусідній більший елемент сильфона. 19 з.п. ф-ли, 8 іл.

Спосіб заповнення і вакуумування дозатора і заповнюється блок для дозатора

Винахід відноситься до способу заповнення і вакуумування дозатора для пастоподібних, пенообразних або рідких матеріалів
Up!