Двері для шафи приладового

 

Винахід відноситься до дверей для приладового шафи, зокрема для розподільного шафи, що містить щонайменше один рознімної закріплений на ній шарнір, який має шарнірне тіло з металевим шарнірним штифтом, при цьому шарнірний штифт входить в зачеплення з передбаченої для цього у вигляді направляючого отвору виїмкою у відповідному приладовій шафі і тим самим направляє з можливістю повороту двері.

Двері для приладових шаф відомі в різних варіантах виконання. У більшості випадків вони розрізняються розміром і шарнірним з'єднанням у відповідному корпусі, тобто передбаченим на них шарніром.

З DE 88 00 918 U1 відомий шарнір для перемикальних шаф, в яких регулювання шарніра здійснюється після послаблення фіксуючого гвинта за допомогою обертання регулювального гвинта за допомогою шуруповерта в положення використання, при якому поздовжня вісь шуруповерта проходить паралельно площини дверей. Однак, оскільки гвинтоверт в цьому виконавче положенні важко утримувати, може регулювання шарніра.

З DE 4108430 А1 відомий шарнір, у якому для регулювання шарніра передбачена зубчаста пружина в шарнірної частииях регулювання шарнірної частини і тим самим юстирування двері у відповідній рамі можливо з допомогою відповідного зубах інструменту, наприклад, шуруповерта з хрестоподібним шліцом.

Виходячи з цього рівня техніки, завданням винаходу є створення двері для приладового шафи, зазначеного на початку виду, яку можна просто забезпечувати простим у виготовленні шарніром, регулювання якого без проблем можливо в будь-який час, так що в будь-який час можна без труднощів виконувати вирівнювання двері.

Ця задача вирішена згідно винаходу за допомогою відмітних ознак пункту 1 формули винаходу.

У відповідності з цим передбачено, що двері щонайменше на одній поздовжній стороні забезпечена фальцом, в який вставлено і зафіксовано шарнірне тіло, що шарнірний штифт проведено з можливістю поздовжнього зсуву в спрямовуючий тілі, так що він на одній торцевій стороні виступає за направляє тіло і з достатньою довжиною входить в зачеплення з передбаченої виїмкою в приладовій шафі або що він виконаний з можливістю вдвигания в тіло корпусу, тим самим роз'єднуючи двері і приладовий шафа.

При цьому важливо, щоб фальц двері і шарнірне тіло було найбільш кращим чином узгоджені за формою один з одним, для того щоб шарнірний штифт з достатньою направляючої довжиною входив в зачеплення з�ня винаходу передбачено, що фальц, в який вставлено шарнірне тіло, виконаний у вигляді кутового профілю, і що спрямована на внутрішній стороні полку фальца забезпечена виконаної у вигляді подовженого отвори виїмкою, яка відповідає циліндричної виїмці в шарнірному тілі, при цьому переважно вставлене в фальц шарнірне тіло зафіксовано на двері з допомогою утримуючого гвинта, що проходить через виконану у вигляді подовженого отвори виїмку.

У доцільною модифікації двері згідно винаходу або, відповідно, утвореної з дверей і шарнірного тіла комбінації, виконана у вигляді подовженого отвори виїмка служить для вирівнювання і фіксації в правильному положенні шарнірного тіла. За рахунок того, що утримує гвинт, який угвинчується у відповідний отвір в шарнірному тілі для його фіксації, і допускає в подовженому отворі компенсацію визначених допусків виготовлення, можлива проста юстирування двері.

Згідно інший кращою модифікації винаходу фальц забезпечений додатковою виїмкою, яка взаємодіє з розташованої на шарнірному тілі центрирующей цапфой і служить в якості центруючого отвори.

При цьому виступає з шарвставлении шарнірного тіла в двері легко в зачеплення з центруючим отвором. За рахунок скосу, який переважно спрямований у напрямку зовнішньої кромки дверей і охоплює менше половини поперечного перерізу центруючого штифта, сформований на двері фальц злегка підводиться, так що можна не побоюватися ні пошкодження дверей, ні ослаблення пружного повернення фальца у своє вихідне положення, а також не потрібно надмірно висока монтажне зусилля. Крім того, підготовлена згідно винаходу двері вже в цьому стані повністю готова до застосування, тобто без попередньої фіксації за допомогою утримуючого гвинта.

Центрувальний штифт виступає з шарнірного тіла настільки, що центруюча цапфа закінчується по суті врівень з фальцем. Додатково до цього, за рахунок спрямованого до зовнішньої сторони дверей скосу забезпечується неможливість видалення вставленого в двері шарнірного тіла без відповідного, вимагає додатки визначеної мінімальної сили отгибания фальца.

Згідно інший кращою модифікації винаходу шарнірний штифт на своєму кінці, розташованому з внутрішньої сторони, з'єднаний як одне ціле з поперечним елементом, який виступає під кутом 30°<α<115°, переважно 90° до повздовжньої осі Ѹ служить для управління ним, коли двері необхідно встановлювати відповідний шафа і видаляти з нього.

Виступаючий з шарнірного штифта поперечний елемент виконаний переважно у вигляді цілісного відгин і прилягає паралельно площині проходження двері на її внутрішній стороні до підготовленої у відповідності з шарнірним тілом поверхні прилягання.

Переважно поверхню прилягання, передбачена на шарнірному тілі для сполученого як одне ціле з встановленим з можливістю поздовжнього зсуву шарнірним штифтом поперечного елемента, виконана в якості шляху зсуву за двома заданими місцями опори. Ці обидва місця опори відокремлені один від одного піднесенням, так що шарнірний штифт при поздовжньому зсуві займає два стабільних положення, в якому поперечний елемент не знаходиться ні в одному, ні в іншому місці опори.

Для виключення випадкового зсуву шарнірного штифта зі свого відповідного положення згідно винаходу передбачено, що шарнірний штифт і/або поперечний елемент навантажені розташованим в шарнірному тілі пружинним пристроєм.

Для цього служить, в залежності від варіанту виконання, кільцева канавка на внутрішньому кінці шарнірного шт�аружу, так що він може бути зрушений всередину лише з подоланням пружинної сили.

Відповідно до альтернативного варіанту виконання шарнірного штифта з виступаючим в бік поперечним елементом поперечний елемент навантажений в радіальному напрямку, так що він у своєму вихідному положенні зафіксований у виступаючого назовні шарнірного штифта за рахунок узгодження за формою і може бути зрушений з цього положення також лише з подоланням сили впливає на поперечний елемент пружинного пристосування. Для зсуву шарнірного штифта поперечний елемент повинен подолати перешкоду, яке утворено формою, передбаченої на шляху поперечного зсуву елемента між обома кінцевими положеннями.

При цьому контур поверхні прилягання для поперечного елемента на шарнірному тілі доцільно має таку форму, що вона призводить до збільшення пружинної сили, при цьому пружинна сила пружинного пристосування, яке може бути виконане у вигляді спіральної пружини, або у вигляді пластинчастої пружини, або у вигляді їх комбінації, переважно відповідає силі ваги дверей. За рахунок цього забезпечується, що виступаючий з шарнірного тіла шарнірний штифт під час монтажу або демонтажу дверей�ий штифт в такому випадку зсувається в своє інше положення, тобто в положення демонтажу.

Згідно з іншим кращого ознакою виконання винаходу передбачено, що шарнірне тіло на своїй прилеглої до фальца стороні забезпечено виступом, так що забезпечується можливість відкидання шарнірного тіла навколо центрирующей цапфи і вирівнювання шарнірного тіла відносно двері.

Додатково до цього, спрямована до зовнішньої сторони дверей поздовжня сторона шарнірного тіла може бути скошена по обидві сторони від розташованого приблизно посередині виступу, так що додатково збільшується різниця між виступом і кінцевими кромками шарнірного тіла. За рахунок цього збільшується можливий для точного вирівнювання двері шафи бічний зазор шарнірного тіла, так що можна компенсувати надмірні допуски виготовлення.

Згідно ще однієї кращою модифікації шарнірного тіла згідно винаходу воно характеризується тим, що забезпечене двома установочними поверхнями вирівнювання, розташованими поблизу кінця на протилежній виступу поздовжньої стороні. Ці установчі поверхні служать для керування вручну при ослабленому утримуючих гвинті, з метою встановлення, тобто вирівнювання шарнирногоно у вигляді відлитого під тиском фасонного тіла з пластмаси або металу, наприклад, відлитого під тиском цинкового сплаву.

Ці та інші бажані варіанти виконання і поліпшення винаходу є предметом залежних пунктів формули винаходу.

Нижче наводиться більш докладне пояснення та опис винаходу, кращих варіантів виконання і поліпшень винаходу, а також переваг винаходу на основі приклад виконання з посиланнями на що додаються креслення, на яких зображено:

фіг.1 - частина дверей для приладового шафи з вставленим в передбачений фальц шарнірним тілом згідно з першим варіантом виконання;

фіг.2 - двері шафи з підметом переміщення в своє кінцеве положення шарнірним тілом;

фіг.3а - двері шафи згідно фіг.1 з вставленим в неї шарнірним тілом з навантаженням нижній керуючої поверхні для юстування шарніра;

фіг.3b - двері шафи згідно фіг.1 з вставленим в неї шарнірним тілом з навантаженням верхній керуючої поверхні для юстування шарніра;

фіг.4 - шарнірне тіло згідно фіг. 1-3b на вигляді збоку;

фіг.5 - частина дверей для приладового шафи з вставленим в передбачений фальц шарнірним тілом згідно другого варіанту виконання;

фіг.6 - шарнірне тіло згідно фіг.5 изоой проекції збоку.

На фіг.1 показана частково нижня частина дверей 10 для неизображенного тут приладового шафи, наприклад, для переключательного шафи, з вставленим в передбачений нею фальц шарніром 11 12 згідно з першим варіантом виконання.

Від вставленого в фальц 11 двері 10 шафи шарніра 12 на фіг.1 показаний лише розташований у ньому шарнірний штифт 14 і дві спрямовані від зовнішньої кромки установчі поверхні 16, 18, які служать для юстування шарніра 12 для вирівнювання двері 10 шафи у встановленому положенні, як показано детально на фіг. 3a і 3b, а також трикутна скоба 20, яка належить до показаного більш детально на фіг.4 пружинному пристосуванню 20.

Крім того, шарнір 12 з'єднаний з геометричним замиканням з допомогою центрирующей цапфи 21 з 10 дверима шафи і закріплений на ній з силовим замиканням з допомогою утримуючого гвинта 22. Для цього шарнір 12 вводиться до упору в обмежений 10 дверима шафи і фальцом 11 проміжний простір 24, при цьому він в правильному кінцевому положенні входить розташованої в шарнірі центрирующей цапфой 21 у передбачену для її розміщення у фальці 11 виїмку 26. Потім здійснюється юстирування шарніра 12 і його кріплення на дверях 10 шафи з допомогою удерживаюстого монтажу торцева сторона виступає вертикально з шарніра 12 центрирующей цапфи 21 частково скошена, так що фальц 11 при вдвигании шарніра 12 в можливо більш точно узгоджене з ним проміжний простір 24 самостійно піднімається за рахунок скосу центрирующей цапфи 21, поки шарнір 12 не досягне свого горизонтального кінцевого положення, в якому центруюча цапфа 21 знаходиться співвісно з передбаченої для цього у фальці 11 виїмкою 26 і входить, відповідно, в неї.

Крім того, на фіг.2 показано овальне видовжене отвір 28, яке виконано у фальці 11 і служить для забезпечення досить великого простору для переміщення вхідного для кріплення шарніра 12 на двері 10 шафи в циліндричну виїмку 32 в шарнірі 12 утримуючого гвинта 22 для юстування шарніра 12.

На фіг.3а показана юстирування вставленого в двері 10 шафи шарніра 12 за рахунок навантаження (верхня стрілка) нижній настановної поверхні 16 для вирівнювання двері 10 шафи в неизображенном тут приладовій шафі.

За рахунок управління нижній настановної поверхнею 16 шарнірний штифт 14 переміщається назовні (нижня стрілка), при цьому утримується у відповідній виїмці 26 у фальці 11 з можливістю переміщення центруюча цапфа 21 утворює поворотну точку.

На фіг.3b показана юстирування вставленого в двдвери 10 шафи в зображеному тут приладовій шафі.

За рахунок управління верхньої настановної поверхнею 18 шарнірний штифт 14 переміщається всередину (нижня стрілка), при цьому утримується у відповідній виїмці 26 у фальці 11 з можливістю переміщення центруюча цапфа 21 утворює поворотну точку.

На фіг.4 показаний шарнір 12 на вигляді зверху на поздовжню бік. При цьому можна добре бачити, що шарнір 12 складається по суті з шарнірного тіла 30, в який вставлений шарнірний штифт 14 поблизу кромки на зовнішній стороні. Шарнірний штифт 14 проведений згідно винаходу з можливістю поздовжнього зсуву в шарнірному тілі 30 з метою забезпечення за рахунок цього простого монтажу неизображенной тут двері 10 шафи у відповідному приладовій шафі.

Сусідня з направляючою шарнірного штифта 14 зовнішня сторона шарнірного тіла забезпечена на кінці штифта упором 34, який у вбудованому стані закриває фальц 11, і додатково перемичкою 36, яка спирається на фальц 11 з метою юстирування. Таким чином, якщо для юстування навантажується одна з настановних поверхонь 16, 18 шарніра 12, то сила реакції передається на двері 10 шафи не тільки від центрирующей цапфи 21, але також від перемички 36.

Крім того, на фіг.4 показаний принцип дії пружинног�арнирний штифт 14. Для цієї мети шарнірний штифт 14 забезпечений на своєму внутрішньому кінці окружною канавкою 38, в яку входить з геометричним і силовим замиканням пружинне пристосування 20 і навантажує назовні шарнірний штифт 14.

Для цілей монтажу служить виходить з шарнірного тіла 30 має трикутну форму пружинна зона, яка дозволяє керувати вручну прилеглим до шарнірному штифта пружинним плечем проти 40 прикладається пружинної сили, так що за рахунок цього шарнірний штифт 14 навантажується всередину і дозволяє монтувати забезпечену шарніром 12 двері 10 шафи у відповідному приладовій шафі. Після відпускання цієї трикутної зони пружинна сила може знову діяти повністю і переміщати шарнірний штифт 14 назовні.

Пружинне пристосування може бути з'єднане з геометричним замиканням у вигляді окремої частини з шарнірним тілом 30, або сформована у вигляді єдиного цілого на шарнірному тілі 30.

На фіг.5 частково показана двері 10 для неизображенного тут приладового шафи, яка також забезпечена фальцом 11, в який вставлений шарнір 42, який виконаний відповідно до другого варіанту виконання.

По суті, зокрема, щодо принципу дії, другий варіант виконання�змери, а також передбачені для юстування шарніра 42 пристосування ідентичні з першим варіантом виконання.

У відповідності з цим шарнір 42 згідно другого варіанту виконання має центрирующую цапфу 21 з відповідною виїмкою 26 у фальці 11 двері 10 шафи, а також перемичку на зверненої назовні поздовжньої боці шарніра 42, з допомогою якої можна юстировать шарнір. Також передбачений утримує гвинт 22 погодженим з овальним подовженим отвором 28 у фальці 11 для фіксації вставленого в нього шарніра 42.

Тому нижче наводиться пояснення другого варіанту виконання з відмінними від першого варіанту виконання ознаками.

Другий варіант виконання шарніра 42 відрізняється від першого варіанту виконання практично лише шарнірним штифтом 44, який виконаний на відміну від першого варіанта виконання не виключно прямолінійним і забезпечений на своєму внутрішньому кінці кільцевою канавкою для входження пластинчастої пружини, і в другому варіанті виконання також встановлений з можливістю поздовжнього зсуву в шарнірі 42 шарнірний штифт 44 має на своєму внутрішньому кінці виступаючий вбік елемент, який називається у подальшому поперечним елементом 46. Цей поперечний е іншим чином, наприклад, за допомогою зварювання або паяння, зокрема паяння твердим припоєм, з шарнірним штифтом.

Істотним у другому варіанті виконання є те, що шарнірний штифт 44 не так, як у першому варіанті виконання навантажується відповідної пластинчастою пружиною 40, а поперечний елемент 46 займає два кінцевих положення, а саме один, в якому шарнірний штифт 44 висунутий назовні, і одне, в якому шарнірний штифт 44 вдвінут всередину.

Для зміни положення шарнірного штифта 44 слугує напрямна, як і в першому варіанті виконання, і для поперечного елемента 46 передбачений всередині шарнірного тіла 50 відповідний шлях ковзання, при цьому поперечний елемент виходить на протилежній зовнішній стороні поздовжньої стороні шарнірного тіла 50 і прямує уздовж поверхні 52 прилягання, довжина якої відповідає необхідному шляху перестановки шарнірного штифта 44 між обома кінцевими положеннями і по якій сковзає при управлінні поперечний елемент 46. Між цими обома кінцевими положеннями поверхню 52 прилягання забезпечена кулачком 54, який повинен бути подоланий поперечним елементом 46 для потрапляння в своє друге кінцеве положення.

У першому положенні, в котонного пристосування 48, яке може бути виконано, наприклад, у вигляді дугоподібної пружини і частково охоплювати поперечний елемент. Переважно це пружинне пристосування 48 сформовано як одне ціле на шарнірному тілі 50 і запобігає випадкове зміна положення поперечного елемента.

Якщо шарнірний штифт 44 повинен змінювати відповідне кінцеве положення, то необхідно щонайменше для висунення шарнірного штифта 44 ручне управління, так що поперечний елемент 46 піднімається настільки, що він може долати кулачок 54 проти сили пружинного пристосування 48, або ж навантажується відповідною силою в бічному напрямку для переходу в інше кінцеве положення.

З цією ситуацією узгоджена пружинна сила, а також форма кулачка 54 на поверхні 52 прилягання, так що, наприклад, на підготовленій до монтажу дверей 10 шафи, яка тимчасово поставлена на підлогу, висунутий шарнірний штифт 44 під дією сили ваги двері шафи навантажується в напрямку свого іншого кінцевого положення і займає його, так що можна не побоюватися пошкодження шарнірного штифта або навіть шарніра 42.

На фіг.6 показано шарнірне тіло 50 згідно фіг.5 в ізометричної проекції з нижнього кута в полела 30, згідно з першим варіантом виконання. Тому всі вже поясненние ознаки позначені відповідними позиціями.

Лише шарнірний штифт 44 і управління їм у даному випадку виконано по-іншому. А саме, хоча він і в даному випадку в одному своєму кінцевому положенні виступає з шарнірного тіла 50, а в іншому кінцевому положенні вдвінут у нього, однак, як вже зазначалося вище, він має виступаючий у бік, званий поперечним елементом 46 виступ. Цей поперечний елемент 46 не постійно навантажений пружиною 20, як шарнірний штифт 14, згідно з першим варіантом виконання, а лише в кінцевому положенні, в якому шарнірний штифт 44 виступає з шарнірного тіла 50 і у вбудованому стані двері 10 шафи, як показано на фіг.7.

На фіг.7 показано вставлене в двері шафи, згідно фіг. 5, шарнірне тіло 50 в ізометричної проекції збоку, при цьому між обома установочними поверхнями 16, 18 утворений шлях ковзання для поперечного елемента 46 з відповідною поверхнею 52 прилягання і розташованим між обома кінцевими положеннями для поперечного елемента 46 кулачком. Над знаходяться в лівому кінцевому положенні поперечним елементом 46 розташована дугоподібна пружина 48, яка нагружаетлненного в якості перешкоди для ковзання кулачка 54.

Переважно можливе виконання шарнірного тіла як згідно з першим варіантом виконання, так і у відповідності з другим варіантом виконання.

Даний винахід містить також будь-які комбінації кращих варіантів виконання, а також їх ознак виконання або модифікацій, якщо вони не виключають один одного.

Перелік позицій

10 Двері шафи

11 Фальц

12 Шарнір (згідно з першим варіантом виконання)

14 Шарнірний штифт (згідно з першим варіантом виконання)

16 Нижня установочна поверхня

18 Верхня установочна поверхня

20 Пружинне пристосування

21 Центруюча цапфа

22 Утримує гвинт

24 Проміжний простір

26 Виїмка для центрирующей цапфи

28 Овальне видовжене отвір

30 Шарнірне тіло

32 Виїмка в шарнірному тілі для утримуючого гвинта

34 Упор

36 Ребро

38 Кільцева канавка на шарнірному штифті

40 Пластинчаста пружина

42 Шарнір (згідно другого варіанту виконання)

44 Шарнірний штифт (згідно другого варіанту виконання)

46 Поперечний елемент

48 Пружинне пристосування (згідно другого варіанту виконання)

50 Шарнірне тіло

52 Поверхн�містить щонайменше один рознімної закріплений на ній шарнір (12, 42), який має шарнірне тіло (30, 50) з металевим шарнірним штифтом (14, 44), при цьому шарнірний штифт (14, 44) входить в зачеплення з передбаченої для нього виїмкою у відповідному приладовій шафі і тим самим направляє з можливістю повороту двері (10), відрізняється тим, що двері (10) щонайменше на одній поздовжній стороні забезпечена фальцем (11), при цьому у фальц (11) встановлено і зафіксовано шарнірне тіло (30, 50), що шарнірний штифт (14, 44) проведено з можливістю поздовжнього зсуву в шарнірному тілі (30, 50), так що він на одній торцевій стороні виступає за шарнірне тіло (30, 50) і входить в зачеплення з передбаченої виїмкою в приладовій шафі, або що він виконаний з можливістю вдвигания в тіло корпусу, тим самим роз'єднуючи двері (10) і приладовий шафа, причому шарнірне тіло (30, 50) на своїй прилеглої до фальца поздовжньої стороні забезпечено мають форму ребра виступом (36), так що забезпечується можливість відкидання шарнірного тіла (30, 50) навколо центру цапфи (21) і тим самим юстування шарнірного тіла (30, 50) відносно дверей (10).

2. Двері за п. 1, яка відрізняється тим, що фальц (11), в який вставлено шарнірне тіло (30, 50), виконаний у вигляді кутового профілю, при цьому спрямована до внутрішньої ст�линдрической виїмці (24) в шарнірному тілі (30, 50).

3. Двері за п. 2, яка відрізняється тим, що вставлене в фальц шарнірне тіло (30, 50) зафіксовано на двері (10) з допомогою утримуючого гвинта (22), що проходить через виконану у вигляді подовженого отвори виїмку (28).

4. Двері за п. 2, яка відрізняється тим, що виконана у вигляді подовженого отвори виїмка (28) забезпечує можливість вирівнювання і фіксації в правильному положенні вставленого в двері (10) шарнірного тіла (30, 50).

5. Двері за п. 2, яка відрізняється тим, що вставлене в фальц шарнірне тіло (30, 50) зафіксовано на двері (10) з допомогою утримуючого гвинта (22), що проходить через виконану у вигляді подовженого отвори виїмку (28), при цьому виконана у вигляді подовженого отвори виїмка (28) забезпечує можливість вирівнювання і фіксації в правильному положенні вставленого в двері (10) шарнірного тіла (30, 50).

6. Двері по кожному з пп. 1-5, відрізняється тим, що фальц (11) забезпечений додатковою виїмкою (26), яка взаємодіє з розташованої на шарнірному тілі (30, 50) центрирующей цапфой (21) і служить в якості центруючого отвори.

7. Двері по кожному з пп. 1-5, відрізняється тим, що фальц (11) забезпечений додатковою виїмкою (26), яка взаємодіє з розташованої на шарнірному ѽого тіла (30, 50) центруюча цапфа (21) на своїй торцевої поверхні щонайменше частково скошена і входить при вставлянні шарнірного тіла (30, 50) двері (10) в зачеплення з центруючим отвором.

8. Двері за п. 1, яка відрізняється тим, що центруюча цапфа (21) закінчується по суті врівень з фальцем (11).

9. Двері за п. 1, яка відрізняється тим, що шарнірний штифт (14) на своєму кінці, розташованому з внутрішньої сторони, забезпечений кільцеподібної канавкою (38), яка взаємодіє з пружинним пристроєм (20, 40).

10. Двері за п. 1, яка відрізняється тим, що шарнірний штифт (44) на своєму кінці, розташованому з внутрішньої сторони, з'єднаний як одне ціле з поперечним елементом (46), який виступає під кутом 30°<α<115°, переважно 90° до повздовжньої осі шарнірного штифта (44).

11. Двері за п. 10, відрізняється тим, що виступає з шарнірного штифта (44) поперечний елемент (46) виконаний у вигляді цілісного відгин.

12. Двері за п. 1, яка відрізняється тим, що шарнірне тіло (30, 50) забезпечений двома установочними поверхнями (16, 18) для юстування, розташованими на протилежній виступу поздовжньої стороні поблизу кінця.

13. Двері за п. 1, яка відрізняється тим, що шарнірне тіло (30, 50) має для поперечного елемента (46), з�нними місцями опори, які відокремлені один від одного кулачком (54), так що шарнірний штифт (44) при поздовжньому зсуві займає два стабільних положення.

14. Двері по кожному з пп. 1-5 або 8-13, відрізняється тим, що шарнірний штифт (14, 44) та/або поперечний елемент (46) навантажені розташованим в шарнірному тілі (30, 50) пружинним пристроєм(20, 40, 52).

15. Двері по кожному з пп. 1-5 або 8-13, відрізняється тим, що шарнірне тіло (30, 50) виконано у вигляді фасонного елемента.

16. Двері по кожному з пп. 1-5, відрізняється тим, що шарнірне тіло (30, 50) забезпечений двома установочними поверхнями (16, 18) для юстування, розташованими на протилежній виступу поздовжньої стороні поблизу кінця, причому шарнірне тіло (30, 50) має для поперечного елемента (46), сполученого як одне ціле з переказуються з можливістю зсуву шарнірним штифтом (44), шлях зсуву за двома заданими місцями опори, які відокремлені один від одного кулачком (54), так що шарнірний штифт (44) при поздовжньому зсуві займає два стабільних положення.

17. Двері за п. 2, яка відрізняється тим, що вставлене в фальц шарнірне тіло (30, 50) зафіксовано на двері (10) з допомогою утримуючого гвинта (22), що проходить через виконану у вигляді подовженого отвори виїмку (28).

<рощью утримуючого гвинта (22), проходить через виконану у вигляді подовженого отвори виїмку (28), при цьому шарнірне тіло (30, 50) забезпечений двома установочними поверхнями (16, 18) для юстування, розташованими на протилежній виступу поздовжньої стороні поблизу кінця.

19. Двері за п. 2, яка відрізняється тим, що вставлене в фальц шарнірне тіло (30, 50) зафіксовано на двері (10) з допомогою утримуючого гвинта (22), що проходить через виконану у вигляді подовженого отвори виїмку (28), і має для поперечного елемента (46), сполученого як одне ціле з переказуються з можливістю зсуву шарнірним штифтом (44), шлях зсуву за двома заданими місцями опори, які відокремлені один від одного кулачком (54), так що шарнірний штифт (44) при поздовжньому зсуві займає два стабільних положення.

20. Двері за п. 2, яка відрізняється тим, що вставлене в фальц шарнірне тіло (30, 50) зафіксовано на двері (10) з допомогою утримуючого гвинта (22), що проходить через виконану у вигляді подовженого отвори виїмку (28), яка забезпечує можливість вирівнювання і фіксації в правильному положенні вставленого в двері (10) шарнірного тіла (30, 50), при цьому фальц (11) забезпечений додатковою виїмкою (26), яка взаємодіє з розташованої на шарні�п. 1-5, відрізняється тим, що шарнірний штифт (44) на своєму кінці, розташованому з внутрішньої сторони, з'єднаний як одне ціле з поперечним елементом (46), який виступає під кутом 30°<α<115°, переважно 90° до повздовжньої осі шарнірного штифта (44), при цьому шарнірне тіло (30, 50) має для поперечного елемента (46), сполученого як одне ціле з переказуються з можливістю зсуву шарнірним штифтом (44), шлях зсуву за двома заданими місцями опори, які відокремлені один від одного кулачком (54), так що шарнірний штифт (44) при поздовжньому зсуві займає два стабільних положення. 

Схожі патенти:

Регульована петля для поворотних дверей

Вузол петлі для поворотних дверей містить крило петлі, яке містить різьбовий стрижень з секцією і отвір, що проходить через нього, пристрій регулювання обертанням з безліччю зубів і внутрішньою різьбою, фіксуючий елемент, який виконаний з можливістю проходження через отвір одного з безлічі заглиблень пристрою регулювання. Вузол петлі поворотних дверей включає крило петлі, перший елемент кулачковий, який розміщений навколо стрижня, другий кулачковий елемент, який встановлений навколо дверей і взаємодіє з першим. Перший елемент кулачковий включає перший внутрішній і зовнішній кулачки з першим і другим діапазонами підйому. Другий елемент кулачковий має другий внутрішній і зовнішній кулачки з третім і четвертим діапазонами підйому. Вузол петлі поворотних дверей містить крило петлі, стрижень і фіксатор, виступаючі з крила, перший і другий кулачкові елементи, що обмежує пластину з обмежувачем для захоплення фіксатора під час повороту двері, яка встановлена навколо другого кулачкового елемента. Використання даної групи винаходів дозволяє спростити регулювання двері. 3 н. і 15 з.п. ф-ли, 5 іл.

Висувний ящик з регулювальним пристроєм

Винахід відноситься до висувному ящику з регулювальним пристроєм, що забезпечує можливість регулювання нахилу передньої панелі або регулювання передній панелі по висоті. Висувний ящик з регулювальним пристроєм, що забезпечує можливість регулювання нахилу його передній панелі або регулювання його передній панелі по висоті, причому регулювальне пристрій містить корпус (6, 6') і рухливо встановлену на ньому деталь (5, 5'), причому передбачена виїмка (9, 9') і обертовий елемент (7, 7'), де обертовий елемент (7, 7') при обертанні переміщує навколишній корпус (6, 6') щодо деталі (5, 5'), при цьому обертовий елемент (7, 7') містить два керуючих диска (15, 16), кожен з яких діє на контактну поверхню (20, 21) виїмки (9, 9'), яка виконана в корпусі (6, 6'), причому обертовий елемент (7, 7') встановлений з можливістю обертання на рухомо встановленої деталі (5, 5') за допомогою щонайменше однієї цапфи (14). Технічними результатами винаходу є спрощення конструкції, легкість монтажу і можливість точного регулювання. 11 з.п. ф-ли, 9 іл.

Шарнір

Шарнір // 2474664
Винахід відноситься до шарніру для утримання при обертанні двері або вікна на рамі

Дверна петля, зокрема, для фальцьованих замикають дверей будівлі з деревини

Винахід відноситься до дверної петлі, зокрема, для фальцьованих замикають дверей будівлі з деревини

Петля, зокрема, для пластикових дверей і вікон

Винахід відноситься до петлі, зокрема, для пластикових дверей і вікон

Дверна петля, зокрема, для вхідних дверей в будівлю

Винахід відноситься до дверної петлі, зокрема, для вхідних дверей в будівлю

Монтажна пластина

Винахід відноситься до монтажній пластині

Комбінація монтажного елемента і петельного елементи для кріплення петельного елемента до рами або стулки

Винахід відноситься до кріпильних елементів, призначеним для кріплення петельного елемента до рами або стулки

Петля для дверей, вікон або подібних будівельних елементів

Винахід відноситься до петлі для дверей, вікон або подібних будівельних елементів, що містить, щонайменше, одну закріплюється на рамі рамну частина, щонайменше, одну закріплюється на стулці створочную частина, палець, щонайменше, частково проходить через виїмки рамної і рухомої частини і утворює вісь шарніра, розташоване, щонайменше, в одній з виїмок регулювальне пристрій, з допомогою якого палець може переміщатися паралельно самому собі, регулювальний гвинт, що проходить паралельно осі шарніра, фіксований в її напрямку і має зовнішню різьбу, і втулку для розміщення пальця
Up!