Спосіб збирання

 

Винахід відноситься до комунального господарства і може бути використане для миття горизонтальних поверхонь.

Відомий спосіб прибирання територій, реалізований підлогомиючої машиною Karcher BR 90/100 Bat., складається в тому, що прибирають сміття за допомогою щіток, направляють його в накопичувальний бункер, подають на оброблювану поверхню миючий розчин, всмоктують забруднене розчин всмоктуючої балкою.

Недоліком зазначеного способу є неможливість застосування при збиранні шорстких поверхонь.

Технічним результатом запропонованого винаходу є якісна прибирання шорстких поверхонь.

Досягається це тим, що доукомплектовують використовувану самохідну установку ємністю миючого розчину з форсунками для отдува забруднень, переднім і заднім пружними катками, мають пружні еластичні поверхні, і системою напрямних і віджимних роликів, які охоплюють замкнутої гідрофільної ворсистою смугою, катки з'єднують з приводом самохідної установки через редуктор, що забезпечує переміщення замкнутої смуги у бік руху самохідної установки з поздовжньою лінійною швидкістю 1,4-1,2 від швидкості поздовжнього переміщення самоха резервуар миючого розчину, виходу з неї, віджимні ролики для віджиму зайвого миючого розчину, при митті поверхні, по якій переміщують самохідну установку, приводять в обертання катки, чим забезпечують переміщення замкнутої смуги по ходу переміщення самохідної установки з поздовжньою швидкістю 1,4-1,2 від швидкості її поздовжнього переміщення оброблюваної поверхні, чим забезпечують одночасне підмітання та протирання замкнутої смугою поверхні переміщення, піднімають забруднену замкнуту лінію вгору, опускають її в миючий розчин, видувають струменями миючого розчину під тиском забруднення із замкнутої смуги, забезпечують проходження замкнутої смуги через віджимні ролики, ніж видаляють зайвий миючий розчин, опускають замкнуту смугу під задній каток, повторюють описані вище операції з прибирання поверхонь, що обробляються, при забрудненні миючого розчину заміняють його новим.

Суть винаходу полягає в тому, що доукомплектовують використовувану самохідну установку ємністю миючого розчину з форсунками для отдува забруднень, переднім і заднім пружними катками, мають пружні еластичні поверхні, і системою напрямних і віджимних роликів, які охоплюють заЕпечивающий переміщення замкнутої смуги у бік руху самохідної установки з поздовжньою лінійною швидкістю 1,4-1,2 від швидкості поздовжнього переміщення самохідної установки, напрямні ролики встановлюють з можливістю підйому замкнутої смуги вгору, опускання в резервуар миючого розчину, виходу з неї, віджимні ролики для віджиму зайвого миючого розчину, при митті поверхні, по якій переміщують самохідну установку, приводять в обертання катки, чим забезпечують переміщення замкнутої смуги по ходу переміщення самохідної установки з поздовжньою швидкістю 1,4-1,2 від швидкості її поздовжнього переміщення оброблюваної поверхні, чим забезпечують одночасне підмітання та протирання замкнутої смугою поверхні переміщення, піднімають забруднену замкнуту лінію вгору, опускають її в миючий розчин, видувають струменями миючого розчину під тиском забруднення із замкнутої смуги, забезпечують проходження замкнутої смуги через віджимні ролики, ніж видаляють зайвий миючий розчин опускають замкнуту смугу під задній каток, повторюють описані вище операції з прибирання поверхонь, що обробляються, при забрудненні миючого розчину заміняють його новим.

Спосіб збирання, складається в тому, що прибирають сміття за допомогою щіток, направляють його в накопичувальний бункер, подають на оброблювану поверхню миючий розчин, всмоктують забруднене є раттю миючого розчину з форсунками для отдува забруднень, переднім і заднім пружними катками, мають пружні еластичні поверхні, і системою напрямних і віджимних роликів, які охоплюють замкнуту гідрофільну ворсисту смугу, катки з'єднують з приводом самохідної установки через редуктор, що забезпечує переміщення замкнутої смуги у бік руху самохідної установки з поздовжньою лінійною швидкістю 1,4-1,2 від швидкості поздовжнього переміщення самохідної установки, напрямні ролики встановлюють з можливістю підйому замкнутої смуги вгору, опускання в резервуар миючого розчину, виходу з нього, віджимні ролики для віджиму зайвого миючого розчину, при митті поверхні, по якій переміщують самохідну установку, приводять в обертання катки, чим забезпечують переміщення замкнутої смуги по ходу переміщення самохідної установки з поздовжньою швидкістю 1,4-1,2 від швидкості її поздовжнього переміщення оброблюваної поверхні, чим забезпечують одночасне підмітання та протирання замкнутої смугою поверхні переміщення, піднімають забруднену замкнуту лінію вгору, опускають її в миючий розчин, видувають струменями миючого розчину під тиском забруднення із замкнутої смуги, забезпечують проходження�ний каток, повторюють описані вище операції з прибирання поверхонь, що обробляються, при забрудненні миючого розчину заміняють його новим. 

Схожі патенти:

Чистячий інструмент

Винахід відноситься до чистячих засобів. Розроблено нові засоби інструменти і нові компоненти миючих інструментів. Особливості ставляться до нових віджимним пристроїв, що мають опуклі області з безліччю дренажних виходів. В деяких варіантах здійснення також передбачені увігнуті області. Увігнуті області, по суті, вільні від будь-яких дренажних виходів. Верхня частина віджимного пристрою може бути, по суті, циліндричної або конусно-циліндричний, і нижня частина може не бути ні циліндричної, ні конусно-циліндричний. Нижній периметр нижньої частини може мати форму, подібну до квадрату. Додаткові особливості ставляться до нових з'єднувальним збірок. Деякі збірки можуть мати верхню частину з вертикальною стінкою, яка виконана з можливістю розташування волокон швабри по вертикальній осі. 3 н. і 18 з.п. ф-ли, 21 іл.

Система автоматизованої прибирання приміщень

Винахід відноситься до робототехніки і може бути використане для автоматизованої прибирання сміття в житлових приміщеннях, а також у виробничих приміщеннях, наприклад складських

Пристрій для механічної обробки підлог

Винахід відноситься до механічної обробки плоских поверхонь, зокрема - до чищення підлог

Машина для циклювання підлоги

Винахід відноситься до пристроїв для обробки підлог житлових і виробничих приміщень, зокрема до машин для циклювання підлоги

Пристрій для миття горизонтальних поверхонь

Винахід відноситься до очисної техніки
Up!