Видачное пристрій

 

Область техніки

Дане винахід відноситься до видачной коробці з видачним отвором для видачі складиваемого в стопку листового матеріалу, що міститься у зазначеній видачной коробці. Зазначена видачная коробка має прямокутні основні стінки, що тривають між двома торцевими стінками. Винахід відноситься до заготівлі для утворення зазначеної видачной коробки.

Рівень техніки

Комбінована упаковка традиційного типу і видачное пристрій для гнучких споживчих виробів, таких як серветки різних видів, є прямокутною картонною коробкою, в якій зазначені серветки розташовані в приблизно прямокутної стопку аркушів, які можна витягти з коробки через видачное отвір, забезпечене у верхній поверхні коробки. Прямокутна форма коробки ідеальна з точки зору можливості складання в стопку і економії простору під час зберігання і транспортування. Крім того, оскільки коробка може безпечно стояти на стійці або полиці магазину, спираючись на будь-яку одну з її прямокутних поверхонь, вона діє як стійка і надійна упаковка і видачное пристрій.

Проте комбінована упаковка і видачноепаковке, і забезпечує захист, утримання та видачу споживчих виробів у зазначеній упаковці/видачном пристрої. При розташуванні на магазинної полиці бажано, щоб максимальна область упаковки могла бути відкрита для дивиться на упаковку для передачі інформації, що дозволяє визначити вид виробу, що міститься в упаковці, торгової марки вироби, кількості виробів в упаковці та іншої інформації, значимої для дивиться як консультанта магазину, так і передбачуваного покупця. Однак громіздкі ємності або мають незвичайну форму, що займають, відповідним чином, багато місця на полиці магазину або під час зберігання і транспортування, які не можуть бути ефективним чином складені в стопку, небажані для роздрібної торгівлі.

Деякі приклади упаковок, які можуть представляти відносно велику відкриту поверхню, ніж традиційна прямокутна коробка, розкриті в US 2006/0144909 А1, US 2008/0054012 А1 і FR 2 869 882 А1. Всі ці упаковки мають закруглені поверхні, що дозволяють більшою мірою розкрити інформацію, надруковану на зазначених упаковках. Однак упаковки за рівнем техніки мають недолік в тому, що вони не можуть вміщати традиційні прямокутні стопк� того, упаковки за рівнем техніки не можуть бути складені в стопку з урахуванням економії простору і стійким чином.

Відповідно, залишається потреба в покращеній комбінованій упаковці і видачном пристрої для складаються в стопку виробів, має хороші демонстраційні властивості, так само як функції утримування і видачі.

Сутність винаходу

Згідно з даними винаходом забезпечена видачная коробка для складиваемого в стопку листового матеріалу, що поєднує різні вимоги до ефективної та економічній упаковці з вимогами до практичного і функціональним видачному пристрою.

Видачная коробка для складиваемого в стопку листового матеріалу у відповідності з винаходом містить:

- першу і другу прямокутні основні стінки, при цьому кожна основна стінка має перші і другі кінцеві краю, при цьому зазначені перші кінцеві краю зазначених основних стінок утворюють перший кінцевий край зазначеної видачной коробки, а другі кінцеві краю зазначених основних стінок утворюють другий кінцевий край зазначеної видачной коробки, при цьому зазначений бічний край кожної основної стінки продовжується вздовж першого бічного краю зазначеної вид�ї видачной коробки,

- першу і другу торцеві стінки;

- видачное отвір.

Зазначений перший бічний край зазначеної видачной коробки триває між першими прямими кутами зазначених торцевих стінок, а зазначений другий бічний край зазначеної видачной коробки триває між другими прямими кутами зазначених торцевих стінок. Зазначені кінцеві краю зазначених основних стінок містять вигнутий ділянку, що відповідає вигину вигнутих кутів зазначених торцевих стінок, і кожна основна стінка має вигнуту поверхню, відповідну вигнутих ділянок зазначених кінцевих країв зазначених основних стінок.

Відповідно, зазначена видачная коробка має непрямокутну форму з торцевими стінками у формі листа і частково вигнуті основні стінки, які можуть утворювати симетрично та несиметрично виконані половини зазначеної видачной коробки. Зазначена перша основна стінка має по суті плоску поверхню, триваючу від вказаного першого бічного краю зазначеної видачной коробки і переходить у вигнуту поверхню при переміщенні в напрямку від першого бічного краю зазначеної видачной коробки до другого бічного краю зазначеної видачной корвом краї, перехідну в вигнуту поверхню при переміщенні в напрямку до першого бічного краю.

Кожна із зазначених торцевих стінок має перший і другий діаметрально протилежні прямі кути, а також перший і другий діаметрально протилежні опукло вигнуті кути. Зазначені опукло вигнуті кути можуть мати однакові або різні вигини. Крім того, вигин зазначених опукло вигнутих кутів може бути безперервним або може складатися з трьох або більше суміжних прямих сегментів. Радіус вигину може бути різним у різних частинах опукло вигнутого кута.

Завдяки корпусу зазначеної видачной коробки по винаходу, що має тільки дві основних поверхні, утворені основними стінками, замість чотирьох або більше, як у видачних пристроях в рівні техніки, доступна область не повреждаемой друку значно збільшена без збільшення розміру зазначеної видачной коробки. Відповідно, зазначені вигнуті основні стінки забезпечують зазначену видачную коробку великими безперервними, придатними для друку поверхнями, що дозволяють нанести не повреждаемую друк на основні стінки від бічного краю до бічного краю. Це означає, що демонстраційні властивості указу�гольной коробки. Покращена демонстраційна функція є перевагою, як при розташуванні видачной коробки в умовах експлуатації, як, наприклад, на столі або на стійці, так і при її демонстрації при продажу в магазині.

Незважаючи на відхід від чистого прямокутної або квадратної форми зазначена видачная коробка все-таки може вміщати традиційну прямокутну стопку гнучкого листового матеріалу з виключно малим впливом на форму стопки. При розташуванні в видачной коробці з винаходу крайові ділянки вказаної прямокутної стопки листового матеріалу, розташованої в вигнутих кутиках зазначеної видачной коробки, приймають легкий вигин для відповідності вигину видачной коробки. Це може призвести до легкого зміщення країв окремих аркушів щодо країв сусіднього листа. Однак зазначена видачная коробка, яка має два вигнутих кута і два прямих кута, може вміщати стопку аркушів по суті того ж розміру і конфігурації, що і відповідна традиційна видачная коробка, яка має чотири прямих кута. При розташуванні зазначеної стоси листів в видачной коробці немає необхідності складання зазначеної стопки або іншого спотворення форми зазначеної стопки.

Коробка, ибить виконана для зручного розміщення в руці, представляючи собою коробку, яку легко захоплювати, утримувати і керувати. Крім того, зазначені вигнуті краю зазначеної видачной коробки скорочують споживання матеріалу для коробки, що є перевагою, зокрема, коли коробка є одноразовою, коли скорочення витрат важливіше, ніж довговічність видачного пристрою.

Зазначене видачное пристрій може бути виконане в різних розмірах та різним співвідношенням між зігнутими і плоскими поверхнями, як описано тут.

Опукло вигнуті кути можуть мати будь-який відповідний радіус вигину або комбінацію радіусів вигину до і включаючи подвійну висоту або ширину зазначеної видачной коробки. Вказаний радіус вигину опукло вигнутих кутів може перевищувати 1 мм і може становити менше або дорівнювати висоті або ширині зазначеної видачной коробки.

Зазначене видачное отвір може бути розташоване в будь стінці зазначеної видачной коробки, наприклад в торцевій стінці або в основний стінці. В залежності від виду листового продукту, що міститься у зазначеній видачной коробці, може бути переважно розташування зазначеного видачного отвори в основний стінці. Зазначене видачное отвір мож�е отвір може бути покрита захисною плівкою, має видачную щілина, або може бути забезпечено іншими засобами запобігання частково витягнутого листа від падіння назад у ємність. Можуть застосовуватися інші засоби захисту аркушів перед видачею, такі як ту захисна обгортка, що вміщає всю видачную коробку, або захисна стрічка, що вилучається для розкриття отвори. Крім того, зазначена упаковка щодо винаходу не повинна мати видачное отвір, покрите перед використанням зазначених серветок в упаковці. Крім того, можуть бути забезпечені конструкції для витягування першого листового вироби з нової видачной коробки. Такі конструкції в видачном отворі відомі фахівця в даній області і далі не розкрито додатково.

Зазначене видачное отвір може бути виконано користувачем видачной коробки в місці для використання шляхом відривання ділянки матеріалу зазначеної видачной коробки з перфорованої лінії або інший ослабленою лінії, що утворює контур зазначеного видачного отвори. Відповідно, коли зазначена видачная коробка повинна бути виконана готової для видачі аркушів, що містяться в ній, зазначене отвір розкривають шляхом відривання матеріалу зазначеної коробки всередині вказано�ня матеріалу зазначеної коробки з видачного отвори можуть бути забезпечені мале захоплювальний отвір і/або лінія розрізу на краї зазначеної ослабленою лінії.

Зазначене видачное отвір може бути розташоване на плоскій поверхні зазначеної видачной коробки, на вигнутій поверхні зазначеної видачной коробки або може продовжуватися з ділянкою зазначеного отвору на плоскій поверхні і іншим ділянкою зазначеного отвори - на вигнутій поверхні.

Зазначене видачное отвір може бути розташоване на основний стінці та/або торцевій стінці.

Два або більше видачних отвори можуть бути розташовані в видачной коробці. Зазначені отвори можуть бути розташовані на одній стінці або на різних стінках. Розташування зазначених отворів може дозволяти користувачеві вибирати, яке отвір використовувати. Якщо зазначені видачние отвори захищені покриттям, таким як частина матеріалу зазначеної видачной коробки всередині контуру ослабленою лінії, користувач може вибрати для розкриття тільки один отвір або більше одного отвору, якщо вважатиме за необхідне.

Стінки зазначеної видачной коробки можуть бути виконані з матеріалу, вибраного з: картонних, пластикових листових матеріалів, паперових або пластикових пеноматеріалов, металевої фольги і ламінованих матеріалів та комбінацій одного або більше указаннрий можна з легкістю зігнути і скласти при виробництві зазначеної видачной коробки по винаходу, має вигнуті і чіткі кути 90°. Однак вказаний матеріал переважно жорсткий для самоподдерживания при виконання з нього видачной коробки, так що форма зазначеної видачной коробки зберігається при нормальних умовах експлуатації на всьому протязі використання зазначеної видачной коробки. Крім того, може бути бажано, щоб зазначена видачная коробка могла бути зігнута або розчавлена рукою для викидання після спустошення. Матеріал у зазначеній видачной коробці з винаходу також може бути перерабативаемим.

Кожна торцева стінка зазначеної коробки ємності може бути виконана щонайменше з однієї торцевої панелі. Коли тільки одну торцеву панель використовують для утворення торцевої стінки, зазначена торцева панель по суті визначає форму зазначеної торцевої стінки. Однак зазначені торцеві стінки можуть містити дві або більше частково або повністю накладаються торцевих панелей. Торцеві панелі, що мають схожу форму і розмір, повністю накладені. Частково накладені конструкції варіюються від конструкцій, в яких крайові ділянки торцевих панелей накладені лише достатньо для дозволу прямого з'єднання торцевих панелей один сПоследняя конфігурація може спростити складання двох торцевих панелей, мають подібну форму, один на одного, так що перша торцева панель розташована всередині другий торцевої панелі. Зазначена перша або внутрішня торцева панель може мати трохи меншу область, ніж друга або зовнішня торцева панель, для розміщення зазначеної першої торцевої панелі всередині зазначених кінцевих країв зазначених основних панелей. Різниця в розмірі може бути дуже невеликий, так що при накладенні периферичні краю зазначеної меншою торцевої панелі розташовані на відстані аж до, включаючи, 1,55 мм від зазначених периферичних країв зазначеної більшою торцевої панелі. В інших відповідних конструкціях зазначені торцеві панелі можуть бути розташовані край до краю і можуть бути опосередковано з'єднані, наприклад, з допомогою додаткової накладеної торцевої панелі, що з'єднує смужки або подібного з'єднувального, або укупорочного кошти. Накладаються торцеві панелі можуть бути застосовні для підвищення стійкості форми і опору тиску зазначеної видачной коробки. Особливо стійкі видачние пристрої у формі коробки отримують при застосуванні повного або по суті повного накладення торцевих панелей.

Для додаткового підвищення стійкості ере один кінцевий язичок, триває від зазначеного кінцевого краю і прикріплений до внутрішньої поверхні торцевої панелі на кожній торцевій стінці зазначеної видачной коробки. Мета використання таких кінцевих язичків полягає в утворенні сполук між внутрішньою поверхнею зазначеної торцевої панелі і кінцевим краєм зазначеної видачной коробки. Кінцевий язичок зазвичай має значно меншу область поверхні, ніж торцева панель, наприклад не перевищує 50% області поверхні торцевої панелі і часто складову 5-10% області поверхні зазначеної торцевої панелі. Зазначений кінцевий язичок може бути розташований у будь-якому місці на периферії зазначеного кінцевого краю зазначеної видачной коробки. При розташуванні поблизу прямого кута зазначеної видачной коробки він може служити в якості зміцнення кута, робить форму більш стійкою.

Зазначені торцеві стінки зазначеної видачной коробки можуть бути виконані рівними з зазначеними кінцевими краями зазначених стінок. Ця конструкція забезпечує видачную коробку з гладкою зовнішньою поверхнею без гострих кутів, які, в іншому випадку, можуть бути виявлені в коробках, виконаних з картону, пластикової плівки або інших, про�ователя, керуючого зазначеної видачной коробкою, і переважно їх слід уникнути.

Зазначений перший бічний край зазначеної видачной коробки може бути утворений лінією згину між двома панелями основних стінок, а другий бічний край зазначеної видачной коробки може бути утворений з'єднанням між зазначеними панелями основний стінки. Така конфігурація може вийти в результаті зазначених панелей основний стінки, є частинами пов'язаної заготовки видачной коробки. Як неограничивающих прикладів, зазначені панелі основний стінки можуть бути виконані з одного і того ж шматка листового матеріалу або можуть бути виконані з непрозорого вихідного матеріалу, що має вікно, виконане з прозорого матеріалу. Альтернативно зазначена видачная коробка може бути виконана з двох або більше окремих заготовок, з'єднаних разом, наприклад, уздовж бічних країв під прямим кутом зазначених основних стінок і/або вздовж зазначених кінцевих країв зазначених основних стінок.

Зазначені вигнуті ділянки вказаної першої та другої основних стінок можуть бути безперервно вигнуті без складок або згинів між боковими краями зазначеної видачной коробки для виконаний�ладком на поверхні зазначених основних стінок, область для друку зазначеної видачной коробки може бути збільшена до максимальної.

Як використовується тут, листове виріб є по суті двомірним виробом, таким як серветка, рушник, покривало для ліжка або сидіння, хірургічна простирадло, пов'язка на рану і т. п. Серветки часто мають прямокутну або квадратну площинну форму і можуть бути зігнуті один або більше разів. Ці листові вироби гнучкі в тому сенсі, що їх можна скласти або зігнути вручну. Листове виріб складається з одного або більше шарів або складок одного або різних типів матеріалів.

Серветки у формі листів матеріалу, призначені для витирання і гігієнічних цілей, є поширеними побутовими виробами, які можуть бути забезпечені у формі стопок або рулонів серветок, з яких можна легко вилучити окремі серветки при необхідності. Зазначені серветки можуть бути будь-якого типу вологих або сухих серветок, таких як паперові рушники, серветки, одноразові носові хусточки, серветки для обличчя, промислові паперові рушники, туалетний папір і т. д. Вказаний матеріал може бути волокнистим матеріалом будь-якого відповідного виду, таким як паперовий матеріал на основі целюлози і з�тільки штучні волокна. Проте зазвичай бажано, щоб серветка мала деяку ступінь поглинальною здатності або щонайменше щоб вона була здатна вбирати вологу (зволожуватися). Якщо зазначений волокнистий матеріал містить велику кількість волокон гідрофобного характеру, передбачають, що зазначені волокна - неувлажняемие рідинами на водній основі, він може підходити тільки для витирання масляних або жирних поверхонь. Гідрофобний матеріал можна обробити зволожуючим речовиною для виконання його більш гідрофобним. Зазначені серветки можуть мати будь-яку форму і/або розмір і можуть мати рельєфний малюнок, перфорацію, друк і фарбування за бажанням. Зазначені серветки можуть бути одношаровими листами матеріалу або можуть містити два або більше шарів однієї або різних матеріалів. Зазначені серветки можуть містити добавки, такі як лосьйони, парфуми, миючі засоби, рідини і т. д., як відомо в рівні техніки.

Коли зазначені серветки знаходяться у формі стопки або рулону, вони можуть бути окремими листами миючого матеріалу або безперервним полотном, від якого можуть бути відокремлені окремі серветки. Окремі аркуші зазначеного миючого матеріалу можуть бути вза�анний листи доступні у формі рулону або у вигляді стопки вкладених аркушів.

Вкладені серветки є листами матеріалу, розташованими в стопці накладених листів, кожен з яких складний щонайменше один раз. Зазначені листи взаємопов'язані таким чином, що окремі зігнуті листи матеріалу утворюють ланцюжок листів, в якій кожен аркуш має провідну панель і наступну панель, при цьому на зазначену наступну панель щонайменше частково накладена зазначена провідна панель наступного листа в стопці. Таким чином, окремі аркуші вільним чином утримуються разом силою тертя, що виникає між накладеними частинами панелей. Коли використовуються більш складні конструкції згинання, зазначені ведуча і наступна панелі можуть бути розділені одним або більше проміжних панелей. У простій складаний конструкції зазначена провідна панель смежна з зазначеної наступній панеллю, наступній безпосередньо після зазначеної провідної панелі. Зазначені серветки можуть бути одношаровими або багатошаровими серветками і можуть бути зігнуті один або більше разів в другому напрямку, перпендикулярному першому напрямом вкладення. Листи можуть бути видані з отвору в зазначеній видачной коробці шляхом витягування через провідну панель зазначеного першого л�сть провідною панелі наступного листа через зазначене видачное отвір у видачное положення, в якому його можна послідовно захопити і витягти з зазначеного видачного пристрою.

Зазначений листовий матеріал, що міститься у зазначеній видачной коробці, може бути затиском, тобто стопкою листових виробів, попередньо U-образно складених. Однак по суті переважно, що зазначена видачная коробка щодо винаходу містить прямокутну стопку листових виробів. Зазначена стопка може бути прямокутною стопкою, і листові вироби можуть бути складеними всередину серветками.

Винахід відноситься до заготівлі для виконання видачной коробки, має два вигнутих і два прямих кута. Зазначена заготівля містить першу і другу прямокутні основні панелі, що мають перший і другий бічні краї і перший і другий кінцеві краю. Зазначені основні панелі взаємно з'єднані лінією згину бічного краю, складовою зазначені перші бічні краї зазначених основних панелей. Зазначена заготівля додатково містить щонайменше одну торцеву панель, з'єднану з кожним з кінцевих країв зазначених основних панелей лінією згину кінцевого краю, має перший і другий кінці. Зазначена щонайменше одна торцева панель має прямий кут і опукло�бретению може бути виконано з заготівлі, містить дві основні панелі, взаємно сполучені лінією згину уздовж бічних країв зазначених основних панелей і мають першу і другу торцеві панелі ідентичної форми, з'єднані з кожним кінцевим краєм зазначених основних панелей і щонайменше одним стабілізуючим язичком на кожному кінцевому краї зазначених основних панелей. Процес утворення зазначеного видачного пристрої у формі коробки з такої заготовки може включати етапи:

а) згинання зазначеної заготовки по лінії згину бічного краю;

b) сполуки разом зазначених друге бічних країв зазначених основних панелей для освіти трубчастого основного корпусу видачной коробки;

з) згинання всередину зазначеної першої торцевої панелі на кінцевих краях зазначених основних панелей;

d) згинання всередину щонайменше одного стабілізуючого язичка;

е) згинання всередину зазначеної другий торцевої панелі.

Зазначені стабілізуючі язички можуть бути двома або більше, а зазначені торцеві панелі можуть мати той же чи трохи відрізняється розмір, так що зазначена перша торцева панель трохи менше другий торцевої панелі.

Зазначене видачное пристрій може бути запечатано шляхом склеювання �вають коштів, таких як термосваривание, ультразвукова зварка, зшивання металевими скобами, склеювання стрічкою і т. д., як відомо в рівні техніки. Торцеве запечатування також може бути виконано шляхом склеювання разом накладених торцевих панелей, таких як зовнішня і внутрішня торцеві панелі, що мають ідентичну форму листа. Стабілізуючі язички можуть бути забезпечені на заготівлі видачной коробки в будь-якому місці вздовж зазначених кінцевих країв зазначених основних панелей зовні зазначених ліній згину між зазначеними основними панелями і торцевими панелями. Як зазначено раніше, зазначені стабілізуючі язички можуть бути розташовані поблизу або в незакругленних кутах зазначених торцевих панелей.

Короткий опис креслень

Далі винахід описано більш докладно з посиланням на додані креслення.

Фіг.1 - заготівля видачной коробки по винаходу;

Фіг.2 - перша видачная коробка щодо винаходу;

Фіг.3 - друга видачная коробка щодо винаходу;

Фіг.4 - вигляд ззаду видачной коробки по Фіг.2 до запечатування зазначених торцевих панелей;

Фіг.5а - вигляд у перспективі видачной коробки по Фіг.2 до запечатування зазначених торцевих панелей;

Фіг.5b - вигляд у перспективі видачн�бкі по Фіг.5; і

Фіг.7а і 7b - торцеві стінки видачной коробки по винаходу.

Детальний опис варіантів виконання

Заготівля 1 зазначеної видачной коробки, показана на Фіг.1, містить першу прямокутну основну панель 2 і другу прямокутну основну панель 3. Кожна основна панель 2, 3 має перший бічний край 4, 5 і другий бічний край 6, 7, перші кінцеві краю 8, 9 і другі кінцеві краю 10, 11. Зазначені основні панелі 2, 3 взаємно з'єднані лінією 12 згину бічного краю, утворює зазначені перші бічні краї 4, 5 зазначених основних панелей 2, 3. Перша торцева панель 13, 14 розташована вздовж кожного першого кінцевого краю 8, 9 зазначеної першої та другої основних панелей 2, 3, а друга торцева панель 15, 16 розташована вздовж кожного другого кінцевого краю 10, 11 зазначеної першої та другої основних панелей 2, 3. Зазначені торцеві панелі 13-16 з'єднані з зазначеними кінцевими краями 8-11 зазначених основних панелей 2, 3 лініями 17-20 згину торцевої панелі, кожна з яких має перший і другий кінець 17', 17"; 18', 18"; 19', 19" і 20', 20". Кожна із зазначених торцевих панелей 13-16 має внутрішній прямий кут, розташований на друге кінцях 17", 18", 19", 20" ліній згину 17-20 зазначеної торцевої панелі і внутрішній опукло �я торцева панель 13-16 також має зовнішній прямий кут і зовнішній опукло вигнутий кут, діаметрально протилежний відповідного прямому куту і опукло вигнутому кутку.

Як показано на Фіг.1, зазначені торцеві панелі 13, 15 на першій основній панелі 2 мають ту ж форму, але трохи відрізняється розмір порівняно з зазначеними торцевими панелями 14, 16 на другий основний панелі 3. Така конфігурація зазначених торцевих панелей може використовуватися для спрощення згинання всередину двох торцевих панелей один на одного при формуванні зазначених торцевих стінок видачной коробки. При формуванні видачной коробки з вказаної заготовки по Фіг.1 і згинанні зазначених торцевих панелей 13-16 в накладену конфігурацію, зазначені менші торцеві панелі 13, 15, показані на Фіг.1 триваючими від зазначених кінцевих країв 8, 10 зазначеної першої основної панелі 2, згинають спочатку, а потім згинають зазначену велику торцеву панель 14, 16, триваючу від зазначеної другий торцевої панелі 3. Це викликає розташування зазначених менших торцевих панелей 13, 15 всередині великих торцевих панелей, як показано на Фіг.5 і 6. Різниця в розмірі між меншими торцевими панелями 13, 15 і великими торцевими панелями 14, 16 може бути дуже невеликий, так що при накладенні периферичні краю зазначених мен�ферических країв великих торцевих панелей 14, 16.

Розміри і співвідношення різних панелей заготовки 1 зазначеної видачной коробки по Фіг.1 є виключно прикладами однієї або багатьох можливих конфігурацій в межах обсягу винаходу. Відповідно, слід розуміти, що розмір і співвідношення різних панелей може бути змінена без відходу від винаходу для виконання видачних коробок різних розмірів і пропорцій, в той час як отримана видачная коробка має два прямих кута і два вигнутих кута, як встановлено тут. Крім того, зазначені торцеві панелі можуть мати форму, так що кожна торцева панель становить лише частину торцевої стінки видачной коробки, передбачає, що поверхня зазначеної торцевої стінки містить більше однієї торцевої панелі.

Заготівля 1 зазначеної видачной коробки додатково забезпечена стабілізуючими язичками 21024, розташованими на кінцевих краях 8-11 зазначених основних панелей 2, 3 зовні ліній 17-20 згину зазначеної торцевої панелі між зазначеними основними панелями 2, 3 і зазначеними торцевими панелями 13-16. Як зазначено раніше, зазначені стабілізуючі язички 21-24 можуть бути розташовані поблизу або в прямих кутах зазначених торцевих панелей 13-16, як показано на Фіг.1. Указанниестабилизирующие язички можуть бути розташовані ближче до торцевих панелей 13-16, і більше одного стабілізуючого язичка може бути розташоване вздовж кожного кінцевого краю 8-11 зазначених основних панелей 2,3.

Запечатує панель 25 розташована вздовж зазначеного другого бічного краю 7 зазначеної другий основний панелі 3. Зазначена запечатує панель 25 з'єднана з другою основною панеллю 3 лінією 31 згину силу панелі, що збігається з другим боковим краєм 7 зазначеної другий основний панелі 3. Зазначена запечатує панель необов'язкова по винаходу і може бути замінена іншими запечативающими засобами, такими як множинні стабілізуючі язички, запечатує стрічка і т. д.

Заготівля 1 зазначеної видачной коробки додатково має ослаблену лінію 28, утворить контур видачного отвори 26 в першій основній панелі 2. Ту захисна панель 27, виконана з матеріалу заготовки, розташована всередині зазначеної ослабленою лінії 28. Зазначена ослаблена лінія може бути утворена за допомогою інших придатних засобів, таких як перфорації, ослаблені ділянки матеріалу заготовки, часткові вирізи в товщині матеріалу або комбінації вирізаних сегментів з іншими типами ослаблених коштів. Зазначене отвір 26 заготівлі 1 виддачного отвори 26. Такий ділянка 29 вирізу може бути забезпечений як палацовий захоплення, але необов'язковий щодо винаходу.

Заготівля 1 видачной коробки може бути виконана в видачную коробку по винаходу шляхом приведення зазначених друге бічних країв 6, 7 зазначених основних панелей 2, 3 разом і прикріплення бічного крайового ділянки вказаної першої основної панелі 2 до ущільнювальної панелі 25, таким чином утворюючи основні панелі в закриту петлю з окремими згинами уздовж лінії 12 згину і 31 лінії згину зазначеної ущільнювальної панелі.

Зазначена видачная коробка, відповідно, представлена в кінцевій тривимірній формі шляхом згинання всередину зазначених торцевих панелей 13-16 та зазначених стабілізуючих язичків 21-24, якщо є, прикрепляющих самі внутрішні торцеві панелі 13-15 до стабілізуючим язичкам 21-24 і прикрепляющих самі зовнішні торцеві панелі 14, 16 до відповідним внутрішнім торцевих панелей 13, 15. Коли всі прикріплення виконані, отримана видачная коробка представлена у бажаній формі з двома діаметрально протилежними прямими кутами і двома діаметрально протилежними вигнутими кутами. Зазначені кінцеві краю 8-11 зазначених основних панелей 2, 3 подають для відповідності фор�ію у відповідних частинах і представляючи в результаті видачную коробку в тривимірній конфігурації з стійкою формою.

Прикріплення різних панелей один до одного може бути виконано шляхом приклеювання або використання будь-якого відповідного сполучного способу або комбінації сполучних способів, таких як термосваривание, ультразвукова зварка, зшивання металевими скобами, склеювання стрічкою і т. д., як відомо в рівні техніки.

Видачная коробка 200, показана на Фіг.2, має змінену форму паралелепіпеда. Зазначена коробка може підходити для упаковки і видачі прямокутної стопки серветок, наприклад складеної серветки або нетканих носових хусток. При перегляді Фіг.2 можна бачити, що зазначена видачная коробка 200 має верхню стінку 232, нижню стінку 233, першу бічну стінку 234, другу бічну стінку 235 і дві торцеві стінки 236, 237. Форма зазначеної видачной коробки відходить від традиційної прямокутної форми паралелепіпеда тим, що вона має перший і другий діаметрально протилежні окремі поздовжні бічні краї 238, 239, продовжуються вздовж прямих кутів зазначеної видачной коробки 200, і перший і другий діаметрально протилежні розсіяні поздовжні бічні краї 240, 241, продовжуються вздовж опукло вигнутих кутів зазначеної видачной коробки 200. Зазначені опукло вигнуті ѷогнутих кутів, дивиться на зазначену видачную коробку 200 бачить розсіяними і немає візуально визначається чіткою встановлення кордонів між зазначеною верхньою стінкою 232 і зазначеної другою бічною стінкою 235 або між зазначеною нижньою стінкою 233 зазначеної першої бічною стінкою 234. Навпаки, зазначена верхня стінка 232 сприймається плавно переходить у другу бічну стінку 235 у другому розсіяному бічному краї 241, а нижня стінка 233 сприймається плавно переходить в першу бічну стінку 234 в першому розсіяному бічному краї 241. Альтернативний спосіб вираження такої конфігурації полягає в тому, що зазначена видачная коробка 200 має першу основну стінку 250, утворену зазначеної верхньою стінкою 232 і другою бічною стінкою 235, і другу основну стінку 251, утворену нижньою стінкою 233 і першої бічною стінкою 235, при цьому зазначені основні стінки 250, 251 разом утворюють основний корпус видачной коробки.

Кожна із зазначених торцевих стінок 236, 237 зазначеної видачной коробки 200 має перший і другий діаметрально протилежний прямий кут і першої, і другої діаметрально протилежний опукло вигнутий кут, так що зазначені торцеві стінки по суті мають форму листа з периферичними кр� бічних стінок 234, 235.

Видачное отвір 226 показано розташованим в площинний частини зазначеної верхньої стінки 232. Зазначена видачная коробка 200 показана з видачним отвором 226, покритим матеріалом коробки. Контур зазначеного отвори 226 відзначений в матеріалі коробки ослабленою лінією 228 у верхній стінці 232 зазначеної видачной коробки 200. У видачной коробці 200, показаної на Фіг.2, велика частина зазначеної ослабленою лінії 228 складається з перфорацій 228, в той час як повністю вирізані сегменти 230 розташовані на кінцевих частинах зазначеного отвори 226. Малий вирізаний ділянку 229 розташований на одному кінці зазначеного отвори 226 і служить в якості пальцевого захоплення, що дозволяє користувачеві легко захоплювати кінець зазначеного матеріалу коробки всередині ослабленою лінії 228 і тягнути матеріал, що захищає зазначене отвір 226 чином, показаним на Фіг.2.

Нижче видаляється захисного матеріалу коробки розташований гнучкий лист 248, такий як пластикова плівка або папір, що має центрально розташовану щілину 249, продовжується в напрямку довжини L зазначеної видачной коробки 200. Зазначена видачная щілину 249 може бути перфорацією або іншим ослабленням гнучкого аркуша 248 чи може бути наскрізним розрізом гнучкий лист 248 становить захист проти забруднення вмісту зазначеного видачной коробки, а також запобігає падіння частково витягнутого листа назад у зазначену коробку. Зазначений внутрішній гнучкий лист необов'язковий для зазначеної видачной коробки по винаходу. Крім того, якщо внутрішній гнучкий лист присутній, конфігурація зазначеної видачной щілини може відрізнятися від конфігурації, показаної на Фіг.2, і може приймати будь-яку відповідну форму, відому в рівні техніки, таку як хвилеподібна і т. д. Кінці зазначеної видачной щілини також можуть мати відмінну конфігурацію, таку як Х-подібна форма зірки, Y-образна, U-образна і т. д. Також відомо розташування клапанів або напрямних елементів в отворі для запобігання падіння назад частково витягнутого листа. Зазначена видачная коробка щодо винаходу може також містити «початковий елемент», що спрощує витяг зазначеного першого листового вироби з зазначеної видачной коробки.

Конфігурація зазначеного видачного отвори 226, показана на Фіг.2, не є обмежує винахід, а лише передбачена в якості прикладу відповідного видачного отвори. Відповідно, слід розуміти, що зазначене видачное отвір може мати форми, що відрізняються від показаних на Фіг.2, такі �чное отвір може бути знаходиться в іншому місці на видачной коробці, наприклад в бічній стінці або в одній із зазначених торцевих стінок. Зазначене видачное отвір може бути розташоване на вигнутій площині зазначеної видачной коробки або може тривати як по вигнутій, так і площинної частини зазначеної поверхні видачной коробки.

Слід також розуміти, що зазначена ослаблена лінія 228, показана на Фіг.2, може бути виконана іншим чином. Відповідно, зазначені перфорації можуть тривати по всій периферії зазначеного отвори або лінії розрізу можуть бути розташовані по периферії зазначеного отвори. Зазначений вирізаний пальцевої захоплення може бути опущений або замінений захватним язичком, прикріпленим до зазначеного матеріалу коробки всередині периферії зазначеної лінії перфорації. Також можливо забезпечити більш одного вирізаного пальцевого захоплення на краю зазначеного отвори. Як встановлено тут, більше одного видачного отвори може бути розташоване в зазначеній видачной коробці.

Коли зазначена видачная коробка 200 повинна бути виконана готової для видачі вмісту, зазначене отвір 226 розкривають шляхом відривання зазначеного матеріалу коробки всередині ослабленою лінії 228, таким чином розкриваючи�про послідовно витягнути через зазначене отвір 226. За бажанням можна застосувати інші засоби захисту вмісту у зазначеній видачной коробці 200 до видачі замість або на додаток до видаляється частини зазначеного матеріалу коробки. Такі захисні засоби включають видаляються захисні обгортки, що оточують всю упаковку, або захисні стрічки, видалити для відкриття зазначеного отвори.

Зазначена видачная коробка 200 по Фіг.2 виконана з відносно жорсткого, але гнучкого матеріалу, такого як картон, пластик і т. д. Відповідно, зазначена видачная коробка 200 призначена для підтримки зміненої форми паралелепіпеда під час усього її використання.

Зазначена видачная коробка 200 по Фіг.2 має по суті плоску форму з меншою довжиною в напрямку висоти H, ніж у напрямку ширини W і напрямку довжини L. Це робить легким захоплення зазначеної видачной коробки 200 і управління користувача при розташуванні коробки місце для використання або при переміщенні її між різними місцями. Зазначені вигнуті ділянки у зазначених розсіяних бічних краях 240, 241 зручним чином поміщаються в людську руку і дозволяють надійно утримувати зазначену видачную коробку, також під час витягування виробів через зазначене видачно�и так, що 0,1 W менше або дорівнює H, яке менше або дорівнює W для оптимізації вигину в вигнутих кутиках зазначених торцевих стінок.

Зазначена видачная коробка 200 може бути розташована з зазначеної нижньою стінкою 233, спирається на службову поверхню, таку як верхня частина стійки або умивальник і т. д., і залишається надійно спирається на зазначену нижню стінку 233 під час використання. Форма зазначеної видачной коробки 200 дозволяє зручним чином скласти в стопку листові вироби, такі як прямокутні стопки тканинних носових хусток або інших серветок, підлягають упаковці і видачі зазначеної коробки без будь-якого помітного спотворення форми стопки виробів від зазначеної прямокутної форми.

При розташуванні на полиці з бічною стороною, зверненої до наглядача, вигин зазначеного краю зазначеної між бічною стінкою і примикає верхньої або нижньої стінкою дозволяє смотрящему бачити не тільки бічну стінку, але також ділянка примикає верхньої або нижньої стінки. Таким чином, розкрита поверхню для передачі інформації, розташована на видачной коробці, значно більше відповідної розкритої поверхні традиційної прямокутної видачной коробки.

Зазначена верстия. Відповідно, зазначена видачная коробка 300, показана на Фіг.3, має змінену форму паралелепіпеда і показано на Фіг.3 має верхню стінку 332, нижню стінку 333, першу бічну стінку 334, другу бічну стінку 335 і дві торцеві стінки 336, 337. Зазначена видачная коробка 300 має перший і другий діаметрально протилежні окремі поздовжні бічні краї 338, 339, продовжуються вздовж прямих кутів зазначеної видачной коробки 300, і перший і другий діаметрально протилежні розсіяні поздовжні бічні краї 340, 341, продовжуються вздовж опукло вигнутих кутів зазначеної видачной коробки 300. Зазначені опукло вигнуті кути мають радіус вигину R, який передбачає, що зазначені поздовжні бічні краї 340, 341, продовжуються вздовж опукло вигнутих кутів, дивиться на видачную коробку 300 бачить розсіяними, і немає візуально визначається чіткою встановлення кордонів між зазначеною верхньою стінкою 332 зазначеної другою бічною стінкою 335 або між зазначеною нижньою стінкою 333 зазначеної першої бічною стінкою 334. Навпаки, зазначена верхня стінка 332 сприймається плавно переходить у другу бічну стінку 335 у другому розсіяному бічному краї 341, а нижня стінка 333 сприймається плавно пере�до 336, 337 зазначеної видачной коробки 300 має перший і другий діаметрально протилежний прямий кут і першої, і другої діаметрально протилежний опукло вигнутий кут, так що зазначені торцеві стінки по суті мають форму листа з периферичними краями 342, 343, що не відповідають зазначеним кінцевим краях 344, 345 зазначеної верхньої і нижньої стінок 332, 333 та зазначених бічних стінок 334, 335.

Для ілюстрації можливості вільного вибору форми зазначеного видачного отвори 326 у межах обсягу винаходу зазначена видачная коробка 300 показано на Фіг.3 має овальне видачное отвір 326.

Зазначена видачная коробка 300 показана з великим вимірюванням довжини L, ніж ширини W або висоти H. Зазвичай бажано, щоб видачное отвір для видачі стопки листових виробів, що мають більшу вимірювання довжини, ніж ширини, мало довгасту форму, як показано на Фіг.2 і 3 для уникнення зайвого зморщування зазначених виданих виробів при витягуванні їх через видачное отвір. Однак у видачних коробках, які мають квадратну форму, зазначене видачное отвір або отвори можуть мати форми з меншим або відсутністю відмінності в розмірі в перпендикулярних напрямках.

На Фіг.4 показаЀспективе зазначеної видачной коробки 200 з відкритими кінцями. Зазначена видачная коробка 200 показана має першу торцеву панель 213, триваючу від прямої ділянки кінцевого краю 244 корпусу зазначеної видачной коробки, утвореного зазначеної верхньою стінкою 232, нижньою стінкою 233 і зазначеними бічними стінками 234, 235. Друга торцева панель 214 ідентичної форми триває від прямої ділянки зазначеного кінцевого краю 244 зазначеного корпусу видачной коробки, розташованого прямо протилежно зазначеної першої торцевої панелі 213. Зазначені торцеві панелі 213, 214 шарнірно з'єднані з зазначеним корпусом видачной коробки, наприклад засобом згину матеріалу коробки. Стабілізуючі язички 221, 222 показано триваючими назовні від зазначеного кінцевого краю 244 зазначеної видачной коробки 200, поблизу прямих кутів.

На Фіг.5b кінець зазначеної видачной коробки 200 показаний в закритій конфігурації з торцевими панелями 213, 214, складеними всередину один на одного по суті рівно з зазначеним кінцевим краєм 244 зазначеного основного корпусу 250, 251 видачной коробки і з першої торцевій панеллю 213, розташованої на внутрішній стороні зазначеної другий торцевої панелі 214. Зазначена перша і друга торцеві панелі 213, 214 мають ту ж форму, що трохи відмінний розмір. Разуг на одного при утворенні зазначених торцевих стінок зазначеної видачной коробки і підвищує стійкість зазначеної видачной коробки. При згинанні зазначених торцевих панелей 213 і 214 у накладену конфігурацію, як показано на Фіг.5b і 6, меншу торцеву панель 213 складають спочатку, а потім складають зазначену велику торцеву панель 214. Таким чином, вказана менша торцева панель 213 в деякій мірі втиснула в зазначений корпус видачной коробки в її кінцевому краї 244, як показано на Фіг.6. Це розмірне різниця між вказаною меншою торцевій панеллю 213 і більшою торцевій панеллю 214 може бути дуже невеликим і по суті того ж порядку, що і товщина листа зазначеного матеріалу корпусу видачного пристрою. Відповідно, коли зазначені торцеві панелі 213, 214 знаходяться в накладену положенні, зазначені периферичні краю зазначеної меншою торцевої панелі 213 розташовані на відстані d, що становить до і включаючи 1,5 мм всередині зазначених периферичних країв зазначеної більшою торцевої панелі 214. Шляхом вміщення всередину краю зазначеного корпусу видачной коробки зазначений периферичний край меншою торцевої панелі 213 може підтримувати зазначений кінцевий край 244 зазначеного корпусу видачной коробки і діяти як стабілізуючий елемент, що підвищує стійкість до ударів і опірність деформації ука�у і такий розмір, що вони обидві поміщаються всередину периферичного краю зазначеного корпусу видачной коробки.

Зазначені торцеві стінки зазначеної видачной коробки по винаходу мають торцеві панелі однакової форми, так що зазначена видачная коробка по Фіг.2, 3, 4, 5а і 5b щодо винаходу може бути виконана спочатку згинанням всередину зазначеної першої торцевої панелі 213, потім зазначених стабілізуючих язичків 221, 222, і, нарешті, зазначеної другий торцевої панелі 214. Така послідовність згинання забезпечує зазначену видачную коробку особливо високою стійкістю кінцевої форми. Однак традиційна послідовність згинання, така як спочатку згинання всередину стабілізуючих язичків, потім згинання всередину зазначених торцевих панелей, можна використовувати за бажанням. Також можливе в рамках обсягу даного винаходу згинання всередину одного кінцевого язичка, потім торцевої панелі, потім іншого кінцевого язичка і потім інший торцевій панелі. Зазначені кінцеві язички можуть бути зігнуті останніми на зовнішню частину зазначеної другий торцевої панелі або зазначені кінцеві язички можуть бути повністю опущені і замінені стрічками.

На Фіг.7а показана торцева стінка видачной коробки з�орцевой стінки. Відповідно, на Фіг.7а не дорівнює R1 R2.

На Фіг.7b показана торцева стінка видачной коробки по винаходу і показано, що зазначені два вигнутих кута можуть мати різні радіуси вигину. Відповідно, на Фіг.7b R3 не дорівнює R4.

1. Видачная коробка (200, 300) для складаються в стопку листових виробів, при цьому зазначена видачная коробка (200, 300) містить:
- перші і другі прямокутні основні стінки(250, 251; 350, 351), при цьому кожна із зазначених основних стінок (250, 251; 350, 351) має перший і другий кінцевих краю, причому зазначені перші кінцеві краю зазначених основних стінок утворюють перший кінцевий край (244; 344) зазначеної видачной коробки (200; 300), а зазначені другі кінцеві краю зазначених основних стінок (250, 251; 350, 351) утворюють другий кінцевий край (245; 345) зазначеної видачной коробки (200; 300)при цьому перший бічний край кожної зазначеної основної стінки (250, 251; 350, 351) продовжується вздовж першого бічного краю (238; 338) зазначеної видачной коробки (200; 300), а другий бічний край кожної зазначеної основної стінки (250, 251; 350, 351) продовжується вздовж другого бічного краю (239; 339) зазначеної видачной коробки (200; 300),
- першу і другу торцеві стінки(236, 237; 336, 337); і
- видачное отвір (226; 326),
відрізняється тим, що кажи перший і другий діаметрально протилежні опукло вигнуті кути, при цьому зазначений перший бічний край (238; 338) зазначеної видачной коробки (200; 300) триває між першими прямими кутами зазначених
торцевих стінок(236, 237; 336, 337), а вказаний другий бічний край (239; 339) зазначеної видачной коробки (200; 300) триває між зазначеними другими прямими кутами зазначених торцевих стінок(236, 237; 336, 337), при цьому зазначені кінцеві краю (244, 245; 344, 345) зазначених основних стінок (250, 251; 350, 351) містять вигнутий ділянку, що відповідає вигину зазначених вигнутих кутів зазначених торцевих стінок(236, 237; 336, 337), і кожна основна стінка (250, 251; 350, 351) має вигнуту поверхню, відповідну вигнутих ділянок зазначених кінцевих країв (244, 245; 344, 345) зазначених основних стінок.

2. Видачная коробка з п. 1, в якій радіус (R) вигину зазначених опукло вигнутих кутів перевищує 1 мм і менше або дорівнює висоті або ширині зазначеної видачной коробки (200; 300).

3. Видачная коробка з п. 1, в якій вказане видачное отвір (226; 326) розташоване в основний стінці(250, 251; 350, 351).

4. Видачная коробка з п. 1, в якій вказане видачное отвір розташоване в торцевій стінці(236, 237; 336, 337).

5. Видачная коробка з п. 1, в якій забезпечено два або більше видачних отвори у зазначеній і (200; 300) виконані з матеріалу, вибраного з: картонних, пластикових листових матеріалів, паперових або пластикових пеноматеріалов, металевої фольги і ламінованих матеріалів та комбінацій одного або більше
зазначених матеріалів.

7. Видачная коробка з п. 1, в якій кожна із зазначених торцевих стінок (236, 237; 336, 337) містить щонайменше одну торцеву панель (313, 314).

8. Видачная коробка з п. 7, в якій зазначені торцеві стінки містять дві накладених торцеві панелі (313, 314).

9. Видачная коробка з п. 8, в якій зазначені накладені торцеві панелі мають однакову форму (313, 314).

10. Видачная коробка по кожному з пп. 7-9, в якій щонайменше один кінцевий язичок (321, 322) триває від зазначеного кінцевого краю (344) і прикріплений до внутрішньої поверхні торцевої панелі (313) на кожній торцевій стінці (236, 237; 336, 337) зазначеної видачной коробки (200; 300), таким чином поєднуючи зазначену внутрішню поверхню зазначеної торцевої панелі (313) із зазначеним кінцевим краєм (344) зазначеної видачной коробки (200; 300).

11. Видачная коробка по кожному з пп. 1-5, 7-9, в якій зазначені торцеві стінки (236, 237; 336, 337) розташовані вировненно з зазначеними кінцевими краями зазначених основних стінок (250, 251; 350,ачной коробки (200; 300) може бути утворений лінією згину між двома панелями основних стінок, а зазначений другий бічний край (239; 339) зазначеної видачной коробки (200; 300) може бути утворений з'єднанням між зазначеними панелями основний стінки.

13. Видачная коробка по кожному з пп. 1-5, 7-9, в якій
вигнуті ділянки вказаної першої та другої основних стінок (250, 251; 350, 351) безперервно вигнуті без складок або згинів між зазначеними бічними краями (238, 239; 338, 339) зазначеної видачной коробки (200; 300).

14. Видачная коробка по кожному з пп. 1-5, 7-9, в якій зазначена видачная коробка (200; 300) містить прямокутну стопку серветок, складених всередину.

15. Заготівля (1) для виробництва видачной коробки (200; 300) по кожному з п. 1-14, при цьому зазначена заготівля містить першу і другу прямокутні основні панелі (2, 3), мають перший і другий бічні краї (4, 5, 6, 7) і перший і другий кінцеві краю(8, 9, 10, 11), при цьому зазначені основні панелі (2, 3) взаємно з'єднані лінією згину (12) бічного краю, складовою зазначені перші бічні краї (4, 5) зазначених основних панелей (2, 3) і містить щонайменше одну торцеву панель(13, 14, 15, 16), з'єднану з кожним з кінцевих країв (8, 9, 10, 11) зазначених основних панелей (2, 3) лінією згину (17, 1 одна торцева панель (13, 14, 15, 16) має прямий кут і опукло вигнутий кут на кожному кінці зазначеної крайової лінії (17, 18, 19, 20) згину.

16. Заготівля (1) п. 15, в якій дві торцеві панелі (13, 14, 15, 16) з'єднані з кожним із зазначених кінцевих країв (8, 9, 10, 11) зазначених основних панелей (2, 3).

17. Заготівля (1) п. 16, в якій зазначені дві торцеві панелі (13, 14, 15, 16) мають ідентичну форму.

18. Заготівля (1) п. 17, в якій вказаний щонайменше один стабілізуючий язичок (221, 222; 321, 322) з'єднаний з кожним зазначеним кінцевим краєм (8, 9, 10, 11) зазначених основних панелей (2, 3).

19. Спосіб отримання видачного пристрою (200; 300) у формі коробки з заготовки (1) п. 18, включає стадії:
a) згинання зазначеної заготовки по лінії (12) згину бічного краю;
b) сполуки разом зазначених друге бічних країв (6, 7) зазначених основних панелей (2, 3) для утворення трубчастого основного корпусу видачной коробки;
c) згинання всередину зазначеної першої торцевої панелі (13) на зазначених кінцевих краях (8, 9, 10, 11) зазначених основних панелей (2, 3);
d) згинання всередину зазначеного щонайменше одного стабілізуючого язичка (21, 22);
e) згинання всередину зазначеної другий торцевої панелі (14). 

Схожі патенти:

Пакет полотен

Пакет полотен з лежачими один на одного полотнами, які своїми ділянками перекривають один одного. Кожне полотно має щонайменше одну зигзагоподібний складку, утворену трьома під кутом примикають один до одного ділянками. Ширина зигзагоподібної складки знаходиться в межах приблизно від 10% до 100% ширини пакету і щонайменше з одним іншим ділянкою, що прилягає до зигзагоподібної складці. Інший ділянку передбачений на краю пакета, має ширину в межах приблизно від 10% до 100% ширини пакету і утворений на краю пакета складкою на 180°. Інший ділянку в зоні краю пакету входить під перша ділянка подальшого полотна таким чином, що перша ділянка подальшого полотна знаходиться між іншим ділянкою і прилеглим до нього, пов'язаним з ним складкою на 180° ділянкою попереднього полотна. Винахід забезпечує таке розташування полотен, щоб кожне наступне полотно виявлялося надійно захоплена при витягуванні верхнього полотна з упаковки. 9 з.п. ф-ли, 30 іл.

Набір для продукту споживання

Група винаходів відноситься до області упаковки. Набір для продукту містить блок підставки для упаковки і упаковку. Блок підставки для упаковки містить елемент керування та пристрій сполучення з упаковкою, функціонально пов'язане з елементом управління. Упаковка містить пристрій сполучення з підставкою для упаковки і друкований елемент. Друкований елемент містить керуючий елемент ланцюга і виводить елемент ланцюга. Керуючий елемент ланцюга і виводить елемент ланцюга функціонально пов'язані з пристроєм сполучення з підставкою для упаковки. Елемент управління містить записані в пам'ять керуючі послідовності, кожна керуюча послідовність пов'язана з заданим параметром керуючого елемента ланцюга упаковки. Група винаходів забезпечує ідентифікацію упаковки шляхом виділення її з оточення інших упаковок. 3 н. і 15 з.п. ф-ли, 1 іл., 1 пр.

Видачное пристрій для видачі папери тіссью і спосіб виготовлення видачного пристрої

Видачное пристрій для видачі папери тіссью з об'єму, утвореного в корпусі видачного пристрою, де корпус виданого пристрою виконаний з плоского матеріалу, переважно картонного матеріалу. Видачное пристрій має щонайменше одну секцію для маніпулювання, яка може відгинають від стінки корпусу виданого пристрою. Корпус видачного пристрою має щонайменше два шару плоского матеріалу в місці, де розташована секція для маніпулювання. Секція для маніпулювання присутній тільки в зовнішніх шарах плоского матеріалу таким чином, що самий внутрішній шар плоского матеріалу залишається неушкодженим і герметизує об'єм, утворений корпусом виданого пристрою в місці, де присутня секція для маніпулювання, таким чином, що видачное пристрій може використовуватися в якості повністю функціонального видачного пристрою, коли принаймні одна секція для маніпулювання відігнута. Видачное отвір утворено в плоскому матеріалі таким чином, що папір тіссью може бути вилучена через видачное отвір. Винаходи забезпечують надійне утримання пристрою при користуванні. 2 н. і 18 з.п. ф-ли, 10 іл.

Пачка для курильних виробів і відповідна заготівля

Винахід відноситься до пачки для курильних виробів та заготовок, що дозволяє виготовити таку пачку. Пачка для курильних виробів містить вміщає корпус для приміщення в ньому курильних виробів і зовнішню оболонку. При цьому вміщає корпус розташований всередині зовнішньої оболонки. Також пачка включає з'єднувальний пристрій для з'єднання вміщує корпусу з зовнішньою оболонкою на стінці. Сполучне поворотний пристрій містить елемент, що проходить через шар зазначеної стінки і забезпечує можливість повороту зовнішньої оболонки і вміщує корпусу відносно один одного. Запропонована пачка знижує ймовірність пошкодження з'єднання між зовнішньою оболонкою і вміщує корпусом. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 13 іл.

Повторно запечатуваний ламінований матеріал для термозварювальної упаковки

Винахід відноситься до повторно запечативаемому пакувального ламінованого матеріалу і повторно використовуваної ємності у вигляді пакета, виконаної із зазначеного матеріалу

Система роздачі листків паперової стрічки, розташованої в роздатковому контейнері

Винахід відноситься до системи роздачі листків з стрічки з паперу гігієнічного або побутового призначення, вміщеній у роздатковий контейнер

Ріжуче лезо для пакувального контейнера і пакувальний контейнер

Винахід відноситься до неметалевими V-образним різального леза, яке прикріплюється до пакувального контейнера, для відрізання пакувального матеріалу, розміщеного у вигляді рулону всередині контейнера

Коробка для серветок

Винахід відноситься до одноразової місткості для серветок
Up!