Пристрій для подачі гарячої води або водяної пари з положенням для зберігання

 

Область техніки, до якої належить винахід

Винахід відноситься до апаратів, що містить пристрій для подачі гарячої води і/або водяної пари, зокрема, до апаратів для приготування напою шляхом прокачування текучого середовища через вкусоароматический інгредієнт, зокрема, знаходиться в капсулі, для отримання напою, що містить випускний насадок для гарячої води та/або водяної пари.

В подальшому описі під терміном «напій» розуміється будь-рідкий харчовий продукт, такий як чай, кава, гарячий або холодний шоколад, молоко, суп, дитяче харчування і т. д. Під терміном «капсула» розуміється будь-якої заздалегідь розфасований інгредієнт напою в замкнутій упаковці з будь-якого матеріалу, зокрема в повітронепроникному упаковці, наприклад, пластика, алюмінію, біорозкладного або бионеразлагающегося матеріалу, і будь-якої форми і конструкції, включаючи м'які чалди або жорсткі картриджі з інгредієнтом.

Рівень техніки

Широко відомі апарати для приготування напоїв, таких як напої з молоком, наприклад кава з молоком, чай з молоком або шоколадні напої.

Як відомо, для отримання гарячої води та/або пара з метою приготування напою вода пря видача гарячої води може бути використана, наприклад, для приготування чаю. Для спінювання молока може використовуватися видача гарячої водяної пари, тобто введення гарячого пара в приймальну ємність з молоком, яке тим самим нагрівається і эмульгируется під дією вводиться пара, зокрема, при переміщенні прийомної ємності щодо вводиться пара, наприклад, традиційним для спінювання молока методом «баріста».

Як правило, трубки видачі гарячої води та/або водяної пари можуть бути включені в конструкцію апаратів для приготування ароматного напою, зокрема, кави-машин, що використовуються, наприклад, для приготування кави капучино або латте.

Наприклад, у документах ЄР 1764014 ЕР 1900312 описані кави-машини, що містять водяний контур з випускним елементом (насадком) для подачі гарячої води/або водяної пари. У документі ЄР 097481 описана інша машина для приготування напою, що містить окремий випускний елемент для водяної пари і окремий випускний елемент для гарячої води.

У документах РЕ 19611450, ЕР 0607759, ЕР 1501398, ЕР 1776905 і WO 2007/09577 описані трубки для введення пароповітряної суміші, призначені для занурення в чашку з молоком.

У документі WO 2008/034708 описана кава-машина, що містить випускний елемент для коф�ж чашку користувача, при цьому випускний елемент для кави виконаний з можливістю переміщення в горизонтальному напрямку щодо випускного елемента для водяної пари.

У документі US 6293187 описана парова трубка, яка здатна переміщатися у вертикальному напрямку для автоматичного переміщення її випускного насадка у чашці для спінювання міститься в ній молока. Парова трубка має змінний сопловой насадок з випускним отвором, яке вступає в контакт з молоком.

Контури для отримання гарячої води та/або пара виявляють тенденцію до накопичення накипу, яка осідає з води при використанні апарату. Якщо цю накип не видаляти, то контури закупорюються і не можуть більше використовуватися. Відомо проведення технічного обслуговування апаратів з такими контурами шляхом здійснення процесів очищення і видалення накипу, під час яких видаляє накип рідина, наприклад вода із засобом проти накипу, прокачується через контур і зазвичай збирається в чашці, гуртку чи іншій ємності, розміщеної під випускним елементом контуру циркуляції.

Тим не менш, існує потреба в простому пристрої для подачі гарячої води і/або водяної пари, яке було � приготування напою. Апарат містить корпус з отвором і генератор гарячої води та/або пара з рухомим випускним насадком. Генератор і випускний насадок мають робоче положення для подачі через випускний насадок гарячої води та/або пара.

Корпус може утворювати корпус всього апарату або його частина. Як правило, апарат має зону видачі гарячої води та/або пара, призначену для видачі такої гарячої води та/або пара з випускного насадка генератора в чашку або кухоль користувача. Чашка чи гуртка можуть бути розміщені в зоні видачі напою, яка знаходиться поза зазначеного корпусу, та/або можуть утримуватися рукою і за бажанням переміщатися щодо випускного насадка для виробництва гарячої води або пари, наприклад, для спінювання молока, що перебуває у зазначеній чашці або гуртку.

Згідно з винаходом зазначений генератор має стан зберігання, в якому його випускний насадок після його переміщення розміщується в отворі, в корпусі.

Таким чином, апарат має просте безпечне і надійне положення для зберігання випускного насадка генератора гарячої води та/або водяної пари, що встановлюється шляхом його переміщення всередину отвору, виконаного в корпусі апарату. В резу�асадок, утримується в корпусі з допомогою виконаного в ньому отвори.

Таке становище зберігання в апараті може використовуватися, коли апарат або щонайменше генератор не працюють, наприклад, апарат зберігається або просто не використовується для приготування напою, та/або коли генератор знаходиться в процесі очищення, зокрема від накипу, щоб запобігти неконтрольовані викиди текучого середовища з випускного насадка генератора і утримувати цю текуче середовище, зокрема, всередині корпусу апарату.

Звідси випливає, що корпус може містити ємність для збору рідких відходів. Ця ємність може бути використана для збору текучого середовища, відводиться через отвір в генераторі. Так, текуча середовище може бути видана з випускного насадка генератора і являє собою очищувальну рідина, яка використовується в процесі очищення, та/або краплі, що стікають після проведення попередньої видачі гарячої води та/або водяної пари.

Корпус може бути виконаний знімним для забезпечення можливості спорожнення і/або очищення наявною в ньому ємності. Апарат може містити основний корпус, який містить активні елементи конструкції, такі як нагрівач і блок управління, і додатковий корпус, нап�оди та/або пара. Цей корпус може бути механічно з'єднаний з основним корпусом, причому з можливістю відключення, виробленого користувачем, наприклад, в цілях технічного обслуговування.

Зазначений корпус для прийому і розміщення випускного насадка генератора може обмежувати зону видачі напою. Цей корпус може містити верхню зовнішню поверхню для установки на неї чашки та/або гуртки користувача, в яку може бути випущена гаряча вода та/або пар. Верхня зовнішня поверхня корпусу може бути утворена засобом для видалення рідких відходів, таким як грати або один або кілька каналів, направляючих рідину в ємність для рідких відходів. Таким чином, корпус може утворювати в апараті для приготування напою засіб у вигляді піддону для збору крапель.

Корпус для прийому і розміщення випускного насадка генератора може утворювати виступаючий з апарату опорний елемент. Приймальне отвір для випускного насадка може бути виконано в верхній зовнішньої поверхні корпусу, зокрема на периферійній частині верхньої поверхні. Центральна частина опорного елемента може використовуватися для розміщення на ній чашки або гуртки.

Зазвичай генератор �асадок. При звичайній експлуатації переміщення зазначеної трубки призводить до переміщення її випускного насадка. Трубка може переміщатися вручну користувачем в робоче положення і в положення зберігання. Трубка може розгортатися автоматично за допомогою електродвигуна. У положенні зберігання трубка зазвичай розташовується вертикально. Трубка може переміщатися в подовжньому напрямі і, за бажанням, може бути виконана переміщуваного телескопічно, зокрема, що переміщується в поздовжньому напрямку всередину корпусної частини для розміщення в ній випускного насадка. Трубка може бути виконана поворотною, як правило, встановленої з можливістю повороту назовні зазначеного корпусу або основного корпусу апарату. Трубка може бути поворотною та/або поздовжньо переміщується з положення зберігання в робоче положення для подачі гарячої води і/або водяної пари.

Генератор гарячої води та/або водяної пари може мати становище очищення, наприклад, від накипу, у якому випускний насадок генератора перемішається і розташовується в отворі корпусної частини. У положенні очищення, наприклад, від накипу, позиція випускного патрубка і трубки, якщо вона є, може бути такий же, як і в положенні �а середовище, видаляє накип, від генератора всередину корпусу через випускний насадок генератора і отвір в цьому корпусі. Для підвищення надійності і/або належного функціонування апарат може бути оснащений блоком управління, наприклад, запрограмованим так, щоб не допустити очищення, наприклад, від накипу, у тому випадку, якщо випускний насадок генератора знаходиться на відстані від отвору в корпусі. Наприклад, апарат може містити датчик для реєстрації позиції випускного насадка генератора, щонайменше, в положенні зберігання та/або очищення.

Блок управління може бути також використаний для того, щоб уникнути приготування напою, тобто подачу гарячої води та/або пари через випускний насадок генератора в тому випадку, коли генератор знаходиться положенні очищення і зберігання.

Апарат для приготування напою може також містити модуль для приготування ароматного напою, наприклад, модуль для вміщення вкусоароматического інгредієнта, зокрема, капсули, що містить вкусоароматический інгредієнт, і прокачування води через вкусоароматический інгредієнт з метою отримання ароматного напою. Апарат являє собою, наприклад, кава-машину, машину для приготування чаю�ускания холодної води або іншої рідини через капсулу, містить вкусоароматический інгредієнт приготавливаемого напою, такий як мелену каву або чай, або шоколад або какао, або порошкове молоко.

Винахід пояснюється кресленнями.

Короткий опис креслень

На фіг.1 показаний апарат для приготування напою згідно з винаходом, вигляд у перспективі;

на фіг.2 і 3 показана передня частина апарату в двох різних положеннях, вид збоку.

Здійснення винаходу

Апарат 1 може приводитися в дію електричною енергією, як правило, від електричної мережі за допомогою електричного шнура 9.

Апарат 1 містить модуль для приготування напою, закритий зовні корпус 2. Модуль для приготування напою призначений для утримання вкусоароматического інгредієнта, зокрема, попередньо розфасованого, наприклад, у капсулу, і прокачування рідини через капсулу для отримання напою.

Рідина, наприклад вода, може зберігатися в резервуарі 3 і подаватися з нього в модуль для приготування напою. Напій після його приготування може бути виданий через випускний патрубок 4 в зону видачі 5, 40, наприклад, в напрямку підставки для чашки або гуртки користувача. У зоні видачі може бути встанов�-під випускного патрубка 4, щоб надати доступ до розташованої нижче другої підставці 40 для чашок або кухлів більшого розміру, наприклад, для видачі напоїв лунго або напоїв значно більшого обсягу. Нижня підставка 40 для чашки може бути з'єднана з основою 8 апарату 1. Відповідні знімні підставки для чашок описані, наприклад, в документах ЄР 1867260 і WO 2009/074557.

Крім того, апарат 1 містить генератор водяної пари і/або гарячої води, призначений для видачі водяної пари і/або гарячої води через насадок 31 трубки 30, наприклад, для приготування спіненого молока і/або чаю.

Поблизу модуля для приготування напою в апараті 1 може бути розташований приймальний контейнер 6 для використаних інгредієнтів, наприклад, для меленої кави або чаю після заварювання, наприклад, знаходяться всередині капсул. Контейнер 6 може бути розташований під модулем для приготування напою для збору використаного інгредієнта, вивантажується після приготування напою в цей контейнер 6, наприклад, під дією сили тяжіння. Відповідні приймальні контейнери описані, наприклад, в документах WO 2009/074559 і WO 2009/135869.

Апарат 1 забезпечений рукояткою 10, переміщується між положенням подання для завантаження в модуль інгредієнта, нап�і через інгредієнт.

Зазвичай рукоятка 10 переводить тримач інгредієнта з камерою для інгредієнта модуля для приготування напою, наприклад, заварювальний блок, з положення подачі (не показано) для установки інгредієнта в утримувач і/або положення видалення цього інгредієнта в положення прокачування рідини через інгредієнт, що знаходиться в тримачі, для отримання напою. Зазвичай тримач інгредієнта, наприклад заварювальний блок, що містить дві рухомі відносно одна одної частини, які розводяться для відкриття держателя інгредієнта в положення подачі і зводяться разом для закриття держателя інгредієнта з переведенням в положення прокачування води. У положенні прокачування (не показано) тримач інгредієнта може герметично оточувати інгредієнт для забезпечення належного пропускання через нього рідини. У положенні прокачування рукоятка 10 може спиратися на верхню зовнішню поверхню 2а апарату або перебувати на цій поверхні. Зокрема, рукоятка може розташовуватися врівень з поверхнею корпусу 2.

Як показано на фіг.1, рукоятка 10 може представляти собою одноплечий важіль, зазвичай у вигляді прямого планки, яка трохи викривлена чи зігнута на своєму кінці 11 для забезпечення эргонои контактної поверхні 12 для рук користувача, коли рукоятка 10 переводиться з положення подачі в положення прокачування води. У положенні прокачування рукоятка 10 разом з кінцем 11 може розташовуватися врівень з поверхнею корпусу 2, який має відповідну форму, наприклад, для полегшення очищення поверхні корпусу 2.

Таким чином, рукоятка 10 містить приводну частина 12, призначену для контактування з рукою користувача і силового впливу на неї рукою для переміщення цієї рукоятки між положенням подання, в якому інгредієнт, наприклад, в капсулі, вводять в модуль для приготування напою, наприклад, через прохід 7, та положенням прокачування, в якому інгредієнт розміщено в модулі для приготування напою, і через нього може бути пропущена рідина для отримання напою.

На фіг.1 рукоятка 10 показана в проміжній позиції. У положенні подачі рукоятка 10 повністю відкриває прохід 7, що дозволяє вводити вкусоароматический інгредієнт, наприклад в капсулі, модуль для приготування напою.

Прохід 7 може бути пристосований для введення вкусоароматического інгредієнта в модуль для приготування напою за рахунок сили тяжіння, при цьому приводний ділянка 12 рукоятки розташований вище і/або поблизу проходу 7го інгредієнта, наприклад, міститься всередині капсули, в прохід 7 і приведення рукоятки 10 в дію вручну, зокрема, дозволити користувачеві діяти однією і тією ж рукою.

Крім того, апарат 1 містить інтерфейс 20 користувача, що дозволяє ініціювати прокачування рідини через вкусоароматический інгредієнт, що знаходиться в модулі для приготування напою.

Модуль для приготування напою, як правило, включає в себе один або кілька наступних елементів:

а) держатель інгредієнта, наприклад заварювальний блок для прийому вкусоароматического інгредієнта напою, зокрема, заздалегідь розфасованого і поданого всередину капсули і для надсилання надходить потоку рідини, такої як вода, через згаданий інгредієнт до випускного патрубка 4 для напою;

б) вбудований нагрівач, такий як термоблок, для нагріву потоку рідини, що подається у тримач інгредієнта;

в) насос для подачі рідини через вбудований нагрівач;

г) щонайменше один гідравлічний з'єднувальний елемент для напрямку рідини від її джерела, такого як резервуар 3 з рідиною, до випускного патрубка 4 для напою;

д) електричний блок керування, зокрема, містить печатну�осом;

е) щонайменше один електричний датчик для реєстрації щонайменше одного робочого показника з показників роботи держателя капсули, вбудованого нагрівача, насоса, резервуара 3 з рідиною, приймального контейнера 6 для інгредієнтів, витрати рідини, її тиску і температури і для передачі даних (даного) показників (показника) в блок управління.

Нагрівач може представляти собою термоблок або додатковий нагрівач, наприклад, нагрівач, описаний у документах ЄР 1253844, ЕР 1380243 ЕР 1809151. Приклади використання відповідних заварювальних блоків і капсул описані, наприклад, в документах WO 2005/004683, WO 2007/135136 і WO 2009/043630. Відповідні модулі для приготування напою описані, наприклад, в документах WO 2009/074550 і WO 2009/130099.

Рукоятка 10 і інтерфейс 20 користувача можуть бути розташовані таким чином, що інтерфейс 20 користувача управляється рукою користувача, яка в той же час знаходиться в контакті з приводним ділянкою 12 рукоятки 10 при переводі рукоятки 10 до положення нагнітання, показане на фіг.2.

Наприклад, приводний ділянка 12 контактує і управляється щонайменше одним пальцем: вказівним, середнім, безіменним або мізинцем. Інтерфейс 20 користувача приводь�) в контакті з ручкою 10. При цьому відсутня необхідність прибирати руку від рукоятки 10 після переміщення її в положення нагнітання. Для зручності приводний ділянка 12 може мати поверхню або профіль, спеціально пристосовані для полегшення приведення в дію рукою, наприклад, поверхня приводного ділянки 12 може бути забезпечена засобом, таким як структура і склад поверхні, зокрема, протиковзкою поверхнею, яка створює зчеплення з рукою.

Приводний ділянка 12 може бути пристосований для натискання на нього рукою з метою переміщення рукоятки 10. Інтерфейс 20 користувача керується тією ж рукою, хоча вона ще знаходиться в положенні натискання на приводний ділянка 12 при переводі рукоятки 10 до положення нагнітання рідини.

Інтерфейс 20 користувача може містити ряд перемикачів для ініціювання користувачем приготування напоїв з різних смакових ароматичних речовин, та/або різних обсягів, та/або різних типів. Наприклад, інтерфейс 20 користувача може містити перший і другий перемикачі, наприклад, у вигляді натискних кнопок, службовців для вибору видачі кави еспресо або кави лунго.

Апарат 1, показаний на фіг.1-3, має зовнішню передню поверхню 2b, до�ній зовнішньої поверхні 2b або поблизу неї. Зокрема, інтерфейс 20 користувача розташований нижче приводного ділянки 12, щоб він був досяжний для руки користувача в той час, коли вона ще спирається на приводний ділянка 12 рукоятки 10 після досягнення рукояткою положення нагнітання рідини. Наприклад, коли рукоятка 10 знаходиться в положенні нагнітання, інтерфейс 20 користувача віддалений від приводного ділянки 12 на відстань від 2 до 4 див.

Приводний ділянка 12 може створювати мінімальний протидія дії руки користувача в процесі управління рукояткою 10. Наприклад, рукоятка 10 може бути встановлена шарнірно на її першому наприкінці 13, а приводний ділянка 12 розташований на протилежному кінці рукоятки 10, при цьому плече важеля виходить максимальним, а прикладена рукою зусилля, необхідне для подолання протидії системи, є мінімальним.

Далі буде описано апарат 1 відповідно до конкретного варіанту здійснення винаходу з посиланнями на фіг.1-3, при цьому особлива увага буде приділена виконанню генератора гарячої води та/або водяної пари.

Як зазначено вище, апарат 1 містить корпус 40, який в розглянутому конкретному варіанті виконання утворює підставку для чашки. У корпусі 40 є отвер�ням 8 апарату 1. Цей корпус виконаний за одне ціле з зазначеною підставою або міцно прикріплений до нього та/або до корпусу 2 апарату. Приклад виступаючого корпусу такого типу описаний в документі WO 2009/074550.

Генератор гарячої води та/або водяної пари містить рухливий випускний насадок 31. Генератор з випускним насадком має робоче положення для подачі гарячої води і/або водяної пари в чашку і/або кухоль користувача (не показано), наприклад, розміщену на поверхні корпусу 40, яка утворює підставку для чашки.

Згідно з винаходом генератор має стан зберігання, в якому випускний насадок 31 генератора переміщається і входить в отвір 41 корпусу 40, як показано на фіг.3.

Отвір 41 для прийому випускного насадка 31 може бути виконано у верхній зовнішній поверхні 42 корпусу 40, зокрема, на периферійній частині зазначеної верхній поверхні або поблизу неї.

Корпус 40 зазвичай містить або утворює ємність для збору рідких відходів, тому краплі, що стікають з випускного насадка 31, наприклад, після подачі гарячої води та/або пари, які можуть бути зібрані всередині корпусу 40. Корпус 40 може бути виконаний знімним, зокрема, для очищення та/або спорожнення ємності.

Переважно ге�ератора переміщається і розміщується в отворі 41 корпусу 40, займаючи зазначене положення очищення.

Апарат 1 може містити блок управління, налаштований так, щоб запобігати очищення, наприклад, від накипу, коли випускний насадок 31 генератора знаходиться на відстані від отвору 41 в корпусі 40.

Корпус 40 може обмежувати зону видачі напою. Як показано на фіг.1-3, випускний патрубок 4 для напою зазвичай розташований вертикально над корпусом 40, тому чашка або гуртка користувача не показані) можуть бути розміщені на верхній поверхні 42 для заповнення напоєм, дозованим через випускний патрубок 4.

Відповідно до конкретного варіанту виконання, показаному на фігурах, підставку 5 можна видалити з-під випускного патрубка 4, наприклад, як описано в документі ЄР 1867260.

Верхня зовнішня поверхня 42 утворена ґратами, розташованої над ємністю для збору рідини з випускного насадка 31 і залишкових крапель з випускного патрубка 4. Таким чином, верхня поверхня 42 утворена засобом, зокрема, зазначеної ґратами, призначеним для відводу відпрацювала рідини в ємність для рідких відходів, наприклад, розташованої під зовнішньою поверхнею 42.

У варіанті виконання, показаному на фіг.1-3, генератор гарячої води та/або водѰдок 31. Трубка 30 може переміщатися користувачем вручну в робоче положення і в положення зберігання. У положенні зберігання трубка 30 зазвичай знаходиться у вертикальному положенні.

Трубку 30 можна переміщати в поздовжньому напрямку. Зокрема, трубка 30 включає в себе верхню частину 32 і нижню частину 33, які виконані телескопічними, так що нижня частина 33 може переміщатися в подовжньому напрямі відносно верхньої частини 32. Нижня частина 33 забезпечена муфтою 34, яка встановлена з можливістю ковзання по верхній частині 32 для регулювання довжини трубки 30. На нижній частині 33 з протилежного відносно муфти 34 боку встановлений випускний насадок 31.

Крім того, трубка 30 встановлена в апараті 1 з можливістю повороту. Зокрема, частина 32 встановлена з можливістю повороту навколо по суті горизонтальній осі 35, при цьому випускний насадок 31 може бути обернутий назовні в бік від корпусу 40 так, що пара або гаряча вода може бути спрямована в чашку або кухоль, що утримується, наприклад, рукою, збоку від апарату 1. Альтернативно, трубка для пари або гарячої води може бути виконана з можливістю повороту або переміщення іншим чином всередину над корпусом 40 для подачі пари або гір�пітка, містить
- корпус (40) з отвором (41) та
- генератор гарячої води та/або водяної пари з рухомим випускним насадком (31),
при цьому генератор і випускний насадок мають:
- робоче положення для подачі гарячої води і/або водяної пари через цей випускний насадок і
- стан зберігання, в якому випускний насадок генератора переміщений і введений в отвір корпуса,
відрізняється тим, що корпус (40) утворює виступаючий з апарату (1) опорний елемент для прийому випускного насадка генератора.

2. Апарат з п. 1, який відрізняється тим, що корпус (40) містить ємність для збору рідких відходів, яка виконана, зокрема, знімною.

3. Апарат з п. 1, який відрізняється тим, що корпус (40) обмежує зону видачі напою.

4. Апарат з п. 3, який відрізняється тим, що корпус (40) містить верхню поверхню (42) для установки на неї чашки та/або гуртки.

5. Апарат з п. 4, який відрізняється тим, що верхня поверхня (42) корпусу (40) утворена засобом для відводу рідких відходів, виконаним у вигляді решітки або одного або декількох каналів, які ведуть в ємність для рідких відходів.

6. Апарат з п. 1, який відрізняється тим, що отвір (41) для розміщення випускного насадка (31) розташоване в вермещения випускного насадка (31) розташоване на периферійній зовнішньої частини верхньої поверхні або поблизу неї.

8. Апарат з п. 1, який відрізняється тим, що генератор гарячої води та/або водяної пари містить переміщувану користувачем трубку (30), на якій встановлено зазначений випускний насадок (31).

9. Апарат з п. 8, відрізняється тим, що трубка (30) виконана з можливістю переміщення під дією руки користувача в робоче положення і в положення зберігання.

10. Апарат з п. 8, відрізняється тим, що трубка (30) у положенні зберігання звичайно розташована вертикально.

11. Апарат з п. 8, відрізняється тим, що трубка (30) виконана з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, зокрема, шляхом телескопічного подовження.

12. Апарат з п. 8, відрізняється тим, що трубка (30) виконана з можливістю повороту.

13. Апарат з п. 8, відрізняється тим, що генератор гарячої води та/або водяної пари має положення очищення, наприклад, від накипу, у якому випускний насадок (31) генератора переміщений в отвір (41) корпусу (40).

14. Апарат з п. 13, відрізняється тим, що містить блок управління, виконаний з можливістю запобігання очищення, наприклад, від накипу в тому випадку, коли випускний насадок (31) генератора виведений з отвору (41) корпусу (40).

15. Апарат по кожному з пп. 8-14, відрізняється�ароматичного інгредієнта, зокрема капсули з вкусоароматическим інгредієнтом, і прокачування води через зазначений інгредієнт для отримання ароматного напою, зокрема чаю або кави. 

Схожі патенти:

Пристрій для приготування напоїв зі знімним баком для подачі рідини

Пристрій (1) приготування напоїв, що містить: модуль (2) готування напоїв; знімний резервуар (4), зібраний з модулем приготування напоїв з можливістю демонтажу від нього для зняття; і кришку (41) для закриття резервуара. Кришка містить кріпильний механізм (46) для прикріплення резервуара до модулю приготування напоїв, коли резервуар зібраний з модулем. 14 з.п. ф-ли, 9 іл.

Безвибрационний резервуар для води апарату для приготування напоїв

Винахід відноситься до апаратів для приготування напоїв з резервуаром для рідини. Апарат для приготування напоїв, що містять модуль приготування напоїв, вібруючий під час використання, зокрема модуль приготування напоїв шляхом пропускання рідини через смаковий інгредієнт, такий як заздалегідь розфасований поміщений в капсулу інгредієнт, а також резервуар для зберігання рідини та її подання в модуль приготування напоїв. Модуль приготування напоїв і резервуар з'єднані виброизолирующим механічним з'єднанням, що включає в себе ніжки, виконані з можливістю спирання на зовнішню опору під час роботи апарату, що перешкоджає або запобігає розповсюдження вібрацій від модуля приготування напоїв до резервуару. 39 з.п. ф-ли, 5 іл.

Ергономічний сервісний вузол для апаратів для приготування напоїв

Винахід відноситься до апаратів для приготування напоїв. Апарат для приготування напоїв містить посадочне місце, встановлений в посадковому місці сервісний вузол для збору відходів, виконаний з можливістю установки вручну в посадочне місце в положення збору відходів, такі як відходи рідини або інгредієнта напою, певна порція якого може міститися в капсулі, і вилучення, переважно вручну, з посадкового місця для видалення відходів після їх накопичення в сервісному вузлі; а також засіб контролю правильності установки сервісного вузла в посадковому місці. Згідно винаходу засіб контролю містить сенсорний механізм зі зворотним зв'язком для вказівки користувачеві на неправильну установку сервісного вузла в посадочне місце, в результаті чого можливість утилізації відходів повз сервісного вузла може бути відвернена.1 н. і 33 з.п. ф-ли, 10 іл.

Пристрій і спосіб для підігріву чашки

Винахід відноситься до пристроїв для підігріву чашок. Пристрій для підігріву чашки містить вузол, паропровід для направлення пари в чашку і канал відсмоктування води з чашки. Переважно, канал відсмоктування води з'єднаний з паропроводом так, що потік пари по паропроводу відсмоктує воду або повітря з каналу всмоктування води. Відсмоктування води з чашки відбувається за допомогою кінцевого ділянки каналу всмоктування води вузла нагнітання пари перед заповненням чашки напоєм, щоб забезпечити подачу приготавливаемого напою в чашку без вмісту в ній залишкової від підігріву парою конденсату. 2 н. і 9 з.п. ф-ли, 2 іл.

Кава-машина

Пристрій відноситься до області кава-машин домашнього використання. Кава-машина містить: модуль подачі кави; підтримуючу поверхню для чашок, розташовану під згаданим модулем подачі кави; щонайменше першу форсунку подачі пари, до якої може бути приєднаний контейнер для молока, оснащений емульгуючим модулем, мають з'єднуючий гніздо, в яке згадана перша форсунка подачі пари вставлена, коли контейнер приєднаний до згаданої першої форсунки подачі пари. Эмульгирующий модуль містить трубку для всмоктування молока зі згаданого контейнера і форсунку для подачі гарячого або емульгованого молока. Форсунка подачі пара орієнтована до підтримуючої поверхні і сполучне гніздо контейнера орієнтоване вгору, коли контейнер розміщено на підтримуючу поверхню з першої форсункою подачі пари, вставленої в з'єднувальний гніздо. Додатково кава-машина обладнана другий форсункою для подачі пари, завдяки якій відбувається промивання камери эмульигрования під час циклу промивки, а також за допомогою повітря, що подається з другої форсунки під час процесу приготування напою, молоко попередньо змішується з повітря 16 з.п. ф-ли, 14 іл.

Капсула з фільтром для приготування харчового продукту і спосіб приготування харчового продукту

Капсула для приготування харчового продукту у пристрої, пристосованому для подачі рідини в капсулу, що містить відсік з харчовими інгредієнтами, що змішуються подається з рідиною для приготування харчового продукту, і фільтр, призначений для видалення містяться в рідині забруднень. Фільтр виконаний у вигляді фільтруючого пристосування, що складається з фільтруючої мембрани і випускний стінки, на яку спирається фільтруюча мембрана. У випускний стінці є випускний отвір для рідини, що сполучається з зазначеним відсіком. Капсула містить корпус, що обмежує відсік, і посадочне місце під фільтр для розміщення в ньому фільтруючого пристосування, посадочне місце під фільтр розташоване по потоку перед відсіком. Винахід відноситься також до фільтруючому вузлі. Технічним результатом винаходу є запобігання деформації фільтра в результаті тиску подається в капсулу рідини. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 20 іл.

Пристрій для нагрівання і спінювання рідини

Пристрій (2) для нагрівання і спінювання рідини, такої як молоко, включає засіб (32) для утворення пари, який використовується для нагрівання рідини, і вхідний отвір (27) для повітря, який використовується для спінювання рідини. На відміну від традиційних пристроїв вхідний отвір (27) для повітря розташоване на засобі (32) для утворення пари, роблячи можливою подачу повітря безпосередньо в засіб (32) для утворення пари, а саме через вхідний отвір (27), і створює об'єднаний потік пари і повітря, що дуже добре підходить для використання в здійснюваному процесі нагрівання і спінювання. Як наслідок, блок (40) нагрівання/спінювання, який є частиною пристрою (2), вимагає наявності тільки одного з'єднання з лінією (60) подачі, крім з'єднання з лінією (10) подачі рідини. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 2 іл.

Блок для заварювання напоїв з промивної системою

Блок (3) для заварювання містить рухомий елемент (9) з гніздом (15) для інгредієнтів для приготування згаданих напоїв, переміщуваний з положення для завантаження інгредієнтів в положення заварювання, в якому гніздо (15) знаходиться між протилежними один одному пристроєм (41) дозування гарячої води і випускний насадкою (35) для напою. Рухомий елемент (9) виконаний за одне ціле з промивним елементом (19), який шляхом переміщення згаданого рухомого елемента може бути розташований між пристроєм дозування гарячої води і згаданої випускний насадкою для напою, для освіти промивного каналу, через який вода, дозуюча пристроєм дозування гарячої води, що протікає у напрямку до згаданої випускний насадці для напою. 2 н. і 19 з.п ф-ли, 13 іл.

Дистанційна діагностика машин для приготування напоїв

Система передачі даних, яка містить машину для приготування напою, що має модуль обміну даними для обміну даними; модуль обслуговування, який розташований на відстані від машини для приготування напою і який виконаний з можливістю обміну даними з модулем обміну даними машини для приготування напою; засіб передачі для передачі даних між модулем обміну даними для обміну даними і модулем обслуговування. Модуль обміну даними для обміну даними машини для приготування напою містить звуковий інтерфейс для обміну даними у вигляді звукового сигналу. Засіб для передачі містить телефонне пристрій для передачі звукового сигналу даних в напрямку модуля обслуговування та/або походять з модуля обслуговування. Сигнал управління містить інформацію, що дозволяє модулю обслуговування або машині автоматично розрізняти розмови між людьми і передачею даних машиною. Даний модуль вирішує проблему обробки в голосовому каналі з'єднання голосових даних і закодованих даних. 4 н. і 4 з.п. ф-ли, 1 іл.

Ергономічне з'єднання держателя інгредієнта і сервісного блоку

Заявлена машина для приготування напоїв, що містить: місцезнаходження, тримач інгредієнта, який має конфігурацію обробки і конфігурацію переміщення, і сервісний блок, який має робоче положення в розташування і виймається з місця розташування. Дана машина для приготування напоїв додатково обладнана механічним запірним пристроєм, що визначає положення сервісного блоку і запобігає перехід держателя інгредієнта у його конфігурацію обробки, коли сервісний блок відключено від свого робочого положення; та/або механічно визначає конфігурацію держателя інгредієнта і запобігає витяг сервісного блоку з місця, коли держатель інгредієнта знаходиться в конфігурації обробки. Дані удосконалення машини для приготування кави дозволяють уникнути некоректної роботи машини і, відповідно, її подальшої поломки. 14 з.п. ф-ли, 8 іл.
Up!