Заварочное пристрій для екстрагування порційній капсули, спосіб експлуатації заварювального пристрої, спосіб виготовлення заварювального пристрою і застосування заварювального пристрої

 

Рівень техніки

Даний винахід відноситься до заварочному пристрою для екстрагування порційній капсули з першим елементів заварювальні камери і другим елементом заварювальні камери, причому перший і/або другий елемент заварювальні камери виконані з можливістю переміщення в аксіальному напрямку між положенням завантаження, в якому перший і другий елемент заварювальні камери знаходяться на видаленні один від одного, і положенням екстракції, в якому перший і другий елемент заварювальні камери утворюють по суті закриту заварочную камеру.

Подібні заварювальні пристрою загальновідомі. Наприклад, публікації ЄР 2077087 A1 відомо заварочное пристрій для порціонної капсули, яке включає в себе другий елемент заварювальні камери у формі приймального елемента з порожнім простором для розміщення порційній капсули і перший елемент заварювальні камери у формі закриває елемента для закривання порожнього простору. При цьому закриває елемент включає в себе інжекторне пристрій для введення екстрагуючу рідини в порціонну капсулу, в той час як приймальний елемент включає в себе пристрій для екстракції, щоб відводити взаємодіє з містяться в порцводить до посудини для пиття. Для завантаження порційній капсули в заварочное пристрій закриває елемент переводиться в положення завантаження, в якому він знаходиться на відстані від приймального елемента. Потім порційна капсула вводиться в проміжний простір між прийомним елементом і закриває елементом в напрямку приймального елемента уздовж аксіального напрямку, завдяки чому порційна капсула вводиться в порожній простір приймального елемента. Приймальний елемент і закриває елемент утворюють у положенні екстракції по суті закриту заварочную камеру для екстракції порційній капсули. Речовина для напою є, насамперед, підлягає екстрагуванню обсмаженою або бистрорастворимим кави. Далі, відомо оснащення подібних заварювальних пристроїв перфорирующими засобами, які перфорують порціонну капсулу для введення екстрагуючу рідини або для відводу екстракту напою під час або після закривання заварювальні камери.

Недоліком у подібних заварювальних пристроїв є, з одного боку, те, що при рівномірній перфорації в області інжекторного пристрою экстрагирующая рідина протікає через порціонну капсулу найкоротшим шляхом, тобто по суті паралельно �дію між речовиною для напою і екстрагуючу рідиною. Якщо капсула не повністю заповнена речовиною для напою, то, до того ж, існує небезпека, що речовина для напою під дією сили тяжіння сповзе в капсулі вниз і экстрагирующая рідина потече без істотної взаємодії над речовиною для напою в напрямку випускного отвору. Крім того, для користувача існує небезпека травмування заварювальний пристроєм, коли він через завантажувальний отвір може прийти в зіткнення з гострими, як ніж перфорирующими засобами.

Тому в основі винаходу лежить завдання розробити заварочное пристрій для екстрагування порційній капсули, яке не має недоліків з існуючого рівня техніки, і в порівнянні з існуючим рівнем техніки буде досягнуто помітно покращена взаємодія між речовиною для напою і екстрагуючу рідиною, завдяки чому буде покращено смакове якість екстрагованого напою. Крім того, повинно стати можливим порівняно безпечне і безпомилкове введення порційній капсули.

Розкриття сутності винаходу

Ця задача вирішена згідно винаходу допомогою заварювального пристрої для екстрагування порційній капсули з першим ел�ї камери виконані з можливістю переміщення між положенням завантаження, в якому перший і другий елемент заварювальні камери знаходяться на видаленні один від одного, і положенням екстракції, в якому перший і другий елемент заварювальні камери утворюють по суті закриту заварочную камеру, і причому перший елемент заварювальні камери має щонайменше одне перше перфоруючого засіб назад для штампування порційній капсули, яке розташоване вздовж поля тяжіння землі під тягнеться по суті по центру через заварочную камеру горизонтальною площиною.

Переважним чином при перфоруванні порційній капсули по причині розташованого нижче горизонтальної площини щонайменше одного першого перфорується пристрою в порційній капсулі створюється таке перфораційний отвір, яке розташоване нижче горизонтальної поверхні. Тому экстрагирующая рідину, яка, наприклад, втікає через це щонайменше одне перфораційний отвір у порційну капсулу, буде протікати через порціонну капсулу не по найкоротшому шляху, тобто, насамперед, строго паралельно аксиальному напрямку, а замість цього напрям течії екстракційної рідини всередині порційній капсули буде змінюватися або розходитися в формного напрямку, завдяки чому відстань взаємодії та час взаємодії між розташованою всередині порційній капсули речовиною для напою і протікає в порційній капсулі за час процесу екстракції екстрагуючу рідини збільшуються, так що смакове якість підлягає екстракції напою поліпшується. Крім того, забезпечується ефективна взаємодія між речовиною для напою і екстрагуючу рідиною, навіть якщо порційна капсула не повністю заповнена речовиною для напою, так як экстрагирующая рідина вводиться в порціонну капсулу нижче горизонтальної площини і, таким чином, безпосередньо в область соскользнувшего вниз під дією сили ваги речовини для напою. Крім того, таким чином є переважно можливим з меншою кількістю міститься в порційній капсулі речовини для напою досягти відомого з рівня техніки смакової якості. Ще однією перевагою заварювальні камери згідно винаходу є те, що при введенні порційній капсули між першим і другим елементом заварювальні камера простим чином може бути припинено зависання порційній капсули щонайменше на одному першому перфорирующем засобі�агрузочного отвори для порціонної капсули. Завдяки цьому збільшеному в порівнянні з рівнем техніки відстані щонайменше між одним першим перфорирующим елементом і завантажувальним отвором додатково значно зменшується небезпека травмування для користувача заварювальний пристроєм.

Згідно ще одному предмету або одному кращого вдосконалення цього винаходу передбачено, що перший елемент заварювальні камери має звернену до другого елементу заварювальні камери базову поверхню, причому перший елемент заварювальні камери має велике число перших перфорирующих пристроїв, причому перші перфорирующие засоби розташовані в кутовому діапазоні в максимально 230 градусів навколо центральної точки. У заповненою лише частково речовиною для напою порційній камери порційна камера, переважно, перфорується тільки там, де також розташовано речовина для напою (яке, наприклад, зісковзнула вниз під дією сили тяжіння). При цьому кутовий діапазон 230 градусів забезпечує, що буде досягнута ефективна екстракція, навіть якщо соскользнувшее речовина для напою виступає, наприклад, вгору над горизонтальною площиною (при цьому порційна капсула запол� в себе щонайменше чотири перфорирующих засоби для досягнення найбільш високої пропускної здатності для экстрагирующий рідини. Переважно, перші перфорирующие кошти розподілені асиметрично відносно тягнеться вздовж аксіального напрямки площині. При цьому площина включає в себе тягнеться, насамперед, перпендикулярно полю тяжіння і через центр заварювальні камери горизонтальну площину. Перші перфорирующие засоби розташовані, передусім, з постійним радіусом навколо центральної точки базової поверхні. Таким чином, порційна капсула кращим чином перфорується на зверненій до першого елемента заварювальні камери стінці, насамперед, не в центральній, а в її граничної області. Оскільки заварочная капсула в граничній області, наприклад, завдяки фланця порційній капсули та/або завдяки з'єднанню з бічними стінками порційній капсули, є особливо стабільною, то матеріал порційній капсули, насамперед кришка порційній капсули, під час процесу перфорірованія не подається назад, так що забезпечується надійний і простий процес перфорірованія.

Відповідно до одного кращого варіанту здійснення цього винаходу перший елемент заварювальні камери містить точно одне єдине перше перфоруючого засіб. Таки�ження порційній капсули, так як ефективно запобігає зависанню порційній капсули на перфорирующих засобах області завантажувального отвору. Крім того, значно знижується небезпека травмування для користувача заварювального пристрою в порівнянні з рівнем техніки, так як тепер є лише одне єдине перше перфоруючого засіб і, крім того, це одне перше перфоруючого засіб знаходиться на відстані від завантажувального отвору. Якщо користувач вставить палець в завантажувальний пристрій, то він кращим чином не дістане або лише з працею дістане до першого перфорується кошти. Переважно, перше перфоруючого засіб розташоване по суті в нижній вздовж поля тяжіння граничної області першого елемента заварювальні камери, аби створити максимальну відстань між завантажувальним отвором і першим перфорирующим засобом. Крім того, перше перфоруючого засіб під час процесу екстракції створює сильне завихрення екстрагуючу рідини в порційній капсулі, а також найдовший шлях взаємодії, завдяки чому виявляється позитивний вплив на смакове якість підлягає екстрагуванню напою. Крім того, порційна капсулами bialetti�ж речовина для напою (навіть якщо порційна капсула лише частково заповнена речовиною для напою).

Згідно кращого вдосконалення передбачено, що в положенні завантаження передбачено введення порційній капсули між першим і другим елементом завантажувальної камери вздовж напрямку завантаження, причому напрямок завантаження орієнтоване по суті перпендикулярно горизонтальному напрямку. Отже, порційна капсула, переважним чином, вводиться в заварочное пристрій за сприяння сили тяжіння. Користувач повинен, насамперед, лише відпустити порціонну капсулу, завдяки чому процес завантаження істотно спрощується.

Є можливим, що перший елемент заварювальні камери в положенні завантаження, переважно, нахилений відносно другого елемента заварювальні камери, щоб зробити можливою найбільш просту завантаження порційній капсули в заварочное пристрій. Переміщення з положення завантаження в положення екстракції включає в себе в даному випадку, наприклад, аксіальний зсув першого елемента заварювальні камери вздовж аксіального напрямки, а також поворот першого елемента заварювальні камери паралельно другого елементу заварювальні камери. Особливо переважно передбачено, що після завантаження заварювальні камери порційній капсулою і для�е, уздовж аксіального напрямки в напрямку другого елемента заварювальні камери для досягнення стану екстракції. При цьому перший елемент заварювальні камери, переважно, повертається на кут між 1 і 40 градусами, особливо переважно між 1 і 20 градусами, і у вищій ступеня переважно між 1 і 10 градусами.

Згідно ще одному предмету або кращого вдосконалення цього винаходу передбачено, що заварочное пристрій виконано таким чином, що порційна капсула при переміщенні першого та/або другого елемента заварювальні камери з положення завантаження в положення екстракції по суті послідовно перфорується великим числом перших перфорирующих коштів першого елемента заварювальні камери. Отже, кращим чином досягається зменшення необхідного зусилля, яке необхідно назад для штампування порційній капсули допомогою перших перфорирующих коштів, так як не всі перфорирующие кошти одночасно проникають в порціонну капсулу.

Згідно ще одному предмету або кращого вдосконалення цього винаходу передбачено, що заварочное пристрій виконано таким чином, що досі�ожение екстракції спочатку перфорується щонайменше одним з перших перфорирующих коштів першого елемента заварювальні камери, і лише потім щонайменше одним із друге перфорирующих елементів другого елемента заварювальні камери. Отже, кращим чином порційна капсула спочатку перфорується на боці першого елемента заварювальні камери, і лише потім на стороні другого елемента заварювальні капсули. Таким чином, загальна необхідна витрата сил назад для штампування порційній капсули може бути зменшена. Також можливо, що перший елемент заварювальні камери має велике число перших перфорирующих коштів.

Згідно ще одному предмету або кращого вдосконалення цього винаходу передбачено, що в положенні завантаження передбачено введення порційній капсули між першим і другим елементом заварювальні камери вздовж напрямку завантаження, причому перший елемент заварювальні камери має щонайменше одне перше перфоруючого засіб назад для штампування порційній капсули, причому площина різання щонайменше одного першого перфорується кошти орієнтована по суті перпендикулярно напрямку завантаження. Отже, кращим чином значно зменшується небезпека травмування для користувача заварювального пристрою. Користува заварювальні камери, переміщує свій палець перпендикулярно площині різання, так що зменшується небезпека пошкодження від порізу. Насамперед, зменшується небезпека прямого контакту пальця з ріжучою кромкою виконаного, насамперед, як ніж першого перфорується кошти, так як палець при переміщенні вздовж напрямку завантаження стосується, головним чином, лише тупий боку ножа. Вираз «по суті перпендикулярно» згідно з цим винаходу означає, що площина різання поширюється перпендикулярно напрямку завантаження, щонайменше, уздовж перпендикулярного аксиальному напрямом поперечного напрямку. Переважно, кут між площиною різання і напрямом завантаження становить 50 і 130 градусами, особливо переважно між 70 і 110 градусами, і у вищій ступеня переважно між 80 і 100 градусами. Альтернативно, перший елемент заварювальні камери має кілька перших перфорирующих коштів.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що заварочное пристрій має завантажувальний отвір, який передбачено для завантаження порційній капсули між першим і другим елементом заварювальні камери вздовж напрямку завантаження, пр�зочного отвору має площина різання, яка орієнтована по суті перпендикулярно напрямку завантаження. Небезпека травмування для користувача виходить, насамперед, від першого перфорується кошти, яке розташоване найближче до завантажувального отвору для завантаження заварювального пристрою порційній капсулою порівняно з іншими першими перфорирующими засобами, якщо взагалі передбачено більше, ніж одне перфоруючого засіб, так що вже тільки завдяки відповідній орієнтації цього щонайменше одного першого перфорується кошти небезпека травмування значно зменшується.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що принаймні одне перше перфоруючого засіб виконано у вигляді перфорується вістря, яке виступає від першого елемента заварювальні камери по суті в напрямку другого елемента заварювальні камери. Переважно, щонайменше одне перфоруючого вістрі має уздовж аксіального напрямки по суті лінійне поперечний переріз, яке, переважно, виконано прямолінійним або зігнутим. Насамперед, щонайменше одне перфоруючого вістрі має перпендикулярно аксиальному напрямку по существуак опір проколюванню порівняно мало. Альтернативно, перший елемент заварювальні камери має кілька перших перфорирующих коштів, які виконані відповідно у формі перфорується вістря.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що перший елемент заварювальні камери на зверненій до другого елементу заварювальні камери торцевої сторони має перфорирующий елемент, який включає в себе центральну площинну область, яка уздовж свого контуру монолітно з'єднана щонайменше з одним перфорирующим засобом. Перфораційний елемент виготовляється, насамперед, поздовжнім вигином [Knickbiegen] щонайменше одного першого перфорується кошти щодо плоскої області. Таким чином можливі особливо стабільне виконання та закріплення за меншою пере одного перфорується кошти і одночасно економічне виробництво. Альтернативно, перфорирующий елемент має декілька перших перфорирующих коштів, які виконані відповідно у формі відігнутих перфорирующих остриев.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що перший елемент заварювальні камери і, насамперед, перфорирующий елемент у плоскій області має по �е одного першого перфорується кошти порціонну капсулу, причому отвір для виходу води, переважно, розташоване по суті по сусідству щонайменше з одним першим перфорирующим засобом. Отже, экстрагирующая рідина кращим чином вводиться в заварочную камеру безпосередньо в область перфораційних отворів, так що экстрагирующая рідина може текти у порційну капсулу майже без втрати тиску. Альтернативно, перфорирующий елемент має кілька вихідних отворів для води, які відповідно розташовані по сусідству з першим перфорирующим засобом, коли заварочное пристрій повинен мати кілька перших перфорирующих коштів.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що другий елемент заварювальні камери має щонайменше одне друге перфоруючого засіб, що розташована асиметрично відносно площини і, передусім, відносно горизонтальної площини, причому друге перфоруючого засіб розташоване переважно під горизонтальною площиною. Отже, кращим чином створюється, насамперед, отвір для відводу екстрагуючу рідини з порційній капсули. Переважним чином, це отверстиЀез порціонну капсулу, тобто напрям течії екстрагуючу рідини всередині порційній капсули нахилене щодо аксіального напрямку і, таким чином, підвищується смакове якість екстрагованого напою. Друге перфоруючого засіб має, наприклад, ніж, порожнисту голку або оснащене канавками вістря.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що друге перфоруючого засіб включає в себе виступає з другого елемента заварювальні камери по суті в напрямку першого елемента заварювальні камери прокаливающее вістря, яке, переважно, щонайменше, часткової області оснащено канавками. Переважним чином полегшується відведення екстрагуючу рідини з порційній капсули через бічні канавки, так як экстрагирующая рідина може випливати з порційній капсули всередині канавок між другим перфорирующим засобом і матеріалом капсули, насамперед, матеріалом дна порційній капсули.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що друге перфоруючого засіб з'єднане з другим елементом заварювальні капсули з можливістю відключення, насамперед через защелочного та/або гвинтового звання, наприклад, з метою очищення і технічного обслуговування.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що другий елемент заварювальні камери включає в себе порожнистий дзвоноподібний елемент для розміщення порційній капсули, причому область дна дзвоноподібного елемента включає в себе щонайменше одне поглиблення для відводу екстрагуючу рідини з перфорованої допомогою другого перфорується кошти порційній капсули, причому друге перфоруючого засобом переважно розташоване в області поглиблення, і причому поглиблення закінчується у випускному каналі для відводу екстрагуючу рідини з заварювальні камери. Переважно, поглиблення включає в себе опорну або колоннообразную структуру, завдяки чому порційна капсула в області поглиблення надійно утримується на певній відстані від другого елемента заварювальні камери. Таким чином запобігається зменшення поперечного перерізу поглиблення дном капсули, так що може бути гарантовано відведення екстрагуючу рідини в будь-який момент часу.

Згідно ще одному предмету або кращого вдосконалення цього винаходу передбачено, чтния порційній капсули, і що заварочное пристрій має по меншій мірі один дистанційний елемент, який виконаний таким чином, що при введенні порційній капсули між першим і другим елементом заварювальні камери в положенні завантаження за рахунок дистанційного елемента запобігається механічний контакт між порційній капсулою і щонайменше одним першим перфорирующим засобом. При введенні порційній капсули між першим і другим елементом заварювальні камери в положенні завантаження у заварювальних пристроїв згідно з рівнем техніки існує небезпека того, що порційна капсула залишиться висіти щонайменше на одному першому перфорирующем засобі, і буде створено перешкоду вільному від перешкод введення порційній капсули. У заварювального пристрою згідно винаходу за рахунок дистанційного елемента кращим чином ефективно запобігає таке зависання порційній капсули на першому перфорирующем засобі, так як дистанційний елемент під час введення порційній капсули забезпечує розташування порційній капсули на видаленні від першого елемента заварювальні камери і щонайменше від одного першого перфорується кошти. Отже, кращим чином про�ри має кілька перших перфорирующих коштів та/або декілька дистанційних елементів.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що перший елемент заварювальні камери має два перших перфорирующих кошти у формі двох перфорирующих остриев, причому дистанційний елемент, щонайменше, частково розташований між двома перфорирующими вістрями, і причому в положенні завантаження дистанційний елемент щонайменше в області між двома перфорирующими вістрями знаходиться на відстані від першого елемента заварювальні камери, і причому два перфорирующих вістря, переважно, розташовані вздовж поля тяжіння під горизонтальною площиною. Отже, кращим чином зменшується небезпека зависання порційній капсули на першому перфорирующем вістрі, так як дистанційний елемент знаходиться, насамперед, в області перших перфорирующих остриев, на видаленні від першого елемента заварювальні камери і, таким чином, порційна капсула захищена від безпосереднього механічного контакту з першими перфорирующими вістрями. Крім того, завдяки цьому реалізується ефективний захист пальців, за допомогою якої засунувший руку в заварочную камеру користувач захищається від контакту з гострими першими перфорирующими засобами.

< на першому елементі заварювальні камери і, щонайменше, частково еластично попередньо зміщений у напрямку другого елемента заварювальні камери і/або що дистанційний елемент виконаний таким чином, що він у положенні екстракції по суті повністю прилягає до першого елемента заварювальні камери. Переважним чином дистанційний елемент в положенні завантаження знаходиться на відстані від першого елемента заварювальні камери, в той час як в положенні екстракції прилягає до першого елемента заварювальні камери, так що дистанційний елемент не чинить негативного впливу на процес екстракції. Це досягається завдяки тому, що дистанційний елемент еластично попередньо зміщений у напрямку другого елемента заварювальні камери, і також виконаний, переважно, гнучким. При закриванні заварювальні камери порційна капсула притискається в напрямку першого елемента заварювальні камери, так що і дистанційний елемент автоматично прилягає до першого елемента заварювальні камери.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що дистанційний елемент включає в себе металеву смугу, причому металева смуга має закріплений на першому елементу заварювальні камери перого елемента заварювальні камери похило в напрямку другого елемента заварювальні камери або в положенні завантаження переважно прилягає до зверненої до другого елементу заварювальні камери поверхні першого елемента заварювальні камери. Переважним чином вільний другий кінець в положенні завантаження виступає похило в напрямку другого елемента заварювальні камери, так що дистанційний елемент діє як листова пружина, яка утримує порціонну капсулу в положенні завантаження на відстані щонайменше від одного першого перфорується кошти. Альтернативно, є можливим, що металева смуга додатково має вигин у напрямку другого елемента заварювальні камери, завдяки чому пружинний ефект посилюється. Другий кінець може знову виступати похило в бік другого елемента заварювальні камери або альтернативно також і в положенні завантаження прилягати до першого елемента заварювальні камери.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що металева смуга має наскрізний отвір і/або металева смуга орієнтована по суті паралельно напрямку завантаження. Через крізний отвір экстрагирующая рідина тече переважно в напрямку порційній капсули, причому наскрізний отвір переважно розташоване на одній прямій з отвором для підведення екстрагуючу рідини в першому елементі заварювальні камери. Можливо, �

Ще одним предметом даного винаходу є спосіб експлуатації заварювального пристрою, причому на першому кроці способу порціонну капсулу вводять між першим і другим елементом заварювальні камери, і причому в подальшому кроці способу перший і/або другий елемент заварювальні камери переміщують по суті уздовж аксіального напряму з положення завантаження в положення екстракції, і причому під час другого кроку способу порційна капсула спочатку перфорується під горизонтальною площиною щонайменше одним першим перфорирующим засобом першого елемента заварювальні камери, а потім порційна капсула перфорується щонайменше одним другим перфорирующим елементом другого елемента заварювальні камери. Отже, кращим чином порційна капсула перфорується в нижній області вздовж дії сили тяжіння. Речовина для напою внаслідок дії сили тяжіння також зісковзує в нижню область. Таким чином, забезпечується, що перфораційний отвір буде створено в області речовини для напою, так що досягається ефективна взаємодія між екстрагуючу рідиною і речовиною для напою. Альтернативно, при цьому перший елемент зіх коштів.

Згідно ще одному предмету або кращого вдосконалення цього винаходу передбачено, що під час другого кроку способу послідовно перфорується декількома першими перфорирующими засобами першого елемента заварювальні камери. Таким чином зменшується необхідна витрата сил назад для штампування порційній капсули і для закривання заварювальні камери, якщо використовується кілька перших перфорирующих кошти.

Згідно ще одному предмету або кращого вдосконалення цього винаходу передбачено, що на другому кроці способу порційна капсула перфорується точно одним першим перфорирующим засобом. Отже, в положенні завантаження кращим чином забезпечується порівняно просте і надійне введення порційній капсули. Крім того, значно знижена можливість травмування для користувача заварювального пристрою порівняно з рівнем техніки. Переважно, перше перфоруючого засіб розташоване по суті в нижній вздовж поля тяжіння граничної області першого елемента заварювальні камери, щоб забезпечити максимальне відстань між завантажувальним отвором і першим перфорир�ретения передбачено, на третьому кроці способу экстрагирующую рідину вводять в порціонну капсулу лише під горизонтальною площиною та/або всередині області кутів в максимально 230 градусів. Таким чином кращим чином забезпечується, що під час процесу екстракції рідина вводиться в порціонну капсулу лише там, де також знаходиться речовина для напою (яке, наприклад, зісковзнула вниз під дією сили тяжіння). Таким чином, було б можливим, що порційна капсула перфорується також вище горизонтальної площини або за межами області кутів 230 градусів, однак экстрагирующая рідина вводиться лише під горизонтальною площиною та/або всередині області кутів 230 градусів.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що щонайменше одним першим перфорирующим засобом перфорується кришка капсули, і що другим перфорирующим засобом перфорується дно капсули.

Згідно ще одному предмету або кращого вдосконалення цього винаходу передбачено, що на першому кроці способу порційна капсула при введенні між першим і другим елементом заварювальні капсули, щонайменше, частково направляється закріпленим меедотвращается механічний контакт між порційній капсулою і щонайменше одним першим перфорирующим засобом. Переважним чином, порційна капсула при введенні між першим і другим елементом заварювальні камери утримується дистанційним елементом на відстані від першого елемента заварювальні камери і, таким чином, насамперед щонайменше від одного першого перфорується кошти. Отже, процес завантаження стає несприйнятливим до перешкод, так як ефективно запобігає зависанню порційній капсули щонайменше на одному першому перфорирующем засобі. Альтернативно, перший елемент заварювальні камери має кілька перших перфорирующих коштів та/або декілька дистанційних елементів.

Відповідно до одного кращого вдосконалення передбачено, що під час першого кроку способу дистанційний елемент, щонайменше, частково знаходиться на відстані від першого елемента заварювальні камери в напрямку другого елемента заварювальні камери, причому на другому кроці способу дистанційний елемент приводиться в контакт з першим елементом заварювальні камери. Переважним чином, при перекладі першого елемента заварювальні камери з положення завантаження в положення екстракції дистанційний елемент автоматично натискається в напрямку пе�, �истанционний елемент в положенні екстракції, таким чином, не виступає в заварочную камеру. При цьому дистанційний елемент, насамперед, щонайменше, частково згинається із зігнутої форми в прямолінійну форму.

Ще одним предметом цього винаходу є спосіб виготовлення заварювального пристрою, причому на першому кроці виготовлення вирубують перфорирующий елемент з центральною плоскою областю та кількома першими перфорирующими засобами, причому на другому кроці виготовлення перші перфорирующие кошти згинають щодо плоскої області так, що перші перфорирующие засоби виступають з першого перфорується кошти під прямим кутом до плоскої області, і причому на третьому кроці виготовлення перфорирующий елемент з'єднують з першим елементів заварювальні камери. Таким чином можливо особливо стабільне виконання першого перфорується кошти, а також надійне закріплення першого перфорується кошти на першому елементу заварювальні камери. Крім того, виготовлення є особливо економічним. Переважно, на першому кроці виготовлення перфорирующий елемент у плоскій області постачають декількома отворами для виходу води, причому елементом. На четвертому кроці виготовлення щонайменше одне друге перфоруючого засіб з'єднують з другим елементом заварювальні камери, причому, насамперед, знаходить застосування защелочное або різьбове з'єднання.

Використання заварювального пристрою згідно винаходу для приготування гарячих напоїв, насамперед кавового, молочного, чайного і/або шоколадного напою.

Винахід буде більш докладно роз'яснено з використанням представлених на малюнках прикладів здійснення. Малюнки ілюструють лише наведені в якості прикладу варіанти здійснення винаходу, які не обмежують істотні ідеї винаходу.

На фіг.1А-1Л показано схематичні види в розрізі заварювального пристрої згідно з першим варіантом здійснення цього винаходу.

На фіг.2А-2В показані види першого елемента заварювальні камери заварювального пристрою згідно другого варіанту здійснення винаходу.

На фіг.3 показаний схематичний вигляд у розрізі першого елемента заварювальні камери заварювального пристрою згідно третього варіанту здійснення.

На фіг.4А-4Г показано схематичні види першого елемента заварювальні камери заварювального пристрою сог� першого елемента заварювальні камери заварювального пристрої згідно з п'ятим варіантом здійснення цього винаходу.

На фіг.6 показаний схематичний вигляд першого елемента заварювальні камери заварювального пристрої відповідно до шостого варіанту здійснення цього винаходу.

На фіг.7 показаний схематичний вигляд першого елемента заварювальні камери заварювального пристрою згідно сьомого варіантом здійснення цього винаходу.

На фіг.8 показаний схематичний вигляд першого елемента заварювальні камери заварювального пристрої згідно з восьмим варіантом здійснення цього винаходу.

На різних фігурах однакові деталі забезпечені однаковими ссилочними позначення і тому, як правило, відповідно називаються або згадуються лише один раз.

На фіг.1А-1Л показано схематичні види заварювального пристрою 1 для екстрагування порційній капсули 2 згідно з першим варіантом здійснення цього винаходу. При цьому заварочное пристрій 1 включає в себе виконаний у вигляді приймального елемента або ж частково полого дзвоноподібного елемента 14 другий елемент 4 заварювальні камери і виконаний у вигляді замикаючого елемента 21 або ж поршня перший елемент 3 заварювальні камери. Перший елемент 3 заварювальні камери виконаний з можливістю переміщення відносно втор� 17 завантаження і показаним на фіг.1Е становищем 11 екстракції.

Порційна капсула включає в себе виготовлений з пластмаси і виконаний у формі горщика усічений конус 30. Усічений конус 30 герметично закритий за допомогою виготовленої з пластмасовою та/або алюмінієвої плівки кришки 28 капсули. Всередині порційній капсули 2 знаходиться речовина для напою, насамперед экстрагируемий допомогою екстрагуючу рідини порошок обсмаженої кави. Факультативно, порційна капсула 2 має не показаний фільтруючий елемент, який (можливо, перебуваючи на відстані від дна 29 капсули) розташований між дном 29 капсули і речовиною для напою. Кришка 28 капсули в області фланця 27 капсули склеєна або зварена з усіченим конусом 30.

Перший елемент 3 заварювальні камери має на зверненій до другого елементу 4 заварювальні камери стороні перфорирующий 22 елемент, який включає в себе по суті кругле підставу 9, на периферійній області якого в напрямку контуру виконані чотири перших перфорирующих засобів 5. Перші перфорирующие засоби 5 при цьому розташовані з майже однаковим радіусом навколо центральної точки 201 (див. фіг.8) на зверненому до другого елементу 4 заварювальні камери підставі першого елемента 9 3 заварювальні камери. Перші перфори�правлінні другого елемента 4 заварювальні камери. Крім того, на підставі 9 виконані чотири отвори 24 для виходу води (на фіг.1А-фіг.1Л розгледіти неможливо з причини виду проекції), причому завжди точно один отвір 24 для виходу води розташоване поблизу перфорується вістря 5'. Перші перфорирующие засоби 5 всі разом розташовані вздовж поля 39 тяжіння землі під виконаної у вигляді горизонтальної площини 7' площиною 7. Горизонтальна площина 7' простягається по суті по центру через заварочную камеру 1' і по суті під прямим кутом до поля 39 тяжіння.

В одному не показаному докладно альтернативному варіанті здійснення заварочное пристрій 1 має тільки точно одне єдине перфоруючого засіб 5, яке розташоване вздовж поля 39 тяжіння під горизонтальною площиною 7'. Переважно, перше перфоруючого засіб при цьому розташоване по суті уздовж поля 39 тяжіння під граничної областю першого елемента 3 заварювальні камери для того, щоб створити максимальну відстань між завантажувальним отвором 20 і першим перфорирующим засобом 5.

Перший елемент 3 заварювальні камери має водоподводящий 31 канал, який виходить в виконане між першим елементом 3 заварювальні камери і перфорирующим �ределяться через розширення 32 на чотири отвори 24 для виходу води. Перфорирующий елемент 22 закріплений за допомогою гвинта 33 на першому елементі 3 заварювальні камери. Другий елемент 4 заварювальні камери має друге перфоруючого засіб, який має направлений в напрямку першого елемента 3 заварювальні камери прокаливающее вістрі 8', яке розташоване всередині порожнього простору і з'єднане з можливістю від'єднання з другим елементом 4 заварювальні камери за допомогою защелочного замку. Прокаливающее вістрі 8' оснащений бічними канавками, які простягаються паралельно аксиальному напрямом 6. В області прокаливающего вістря 8' другий елемент 4 заварювальні камери має поглиблення 16 в донної області 15 порожнього простору, в яку входить випускний канал 13.

На фіг.1А показаний перший елемент 3 заварювальні камери в положенні 17 завантаження, тобто перший елемент 3 заварювальні камери знаходиться вздовж аксіального напрямки 6 на видаленні від другого елемента 4 заварювальні камери. Тепер у вихідній позиції не показаним користувачем вздовж напрямку 18 завантаження вводиться порційна капсула. Виконаний у вигляді частини другого елемента 4 завантажувальної камери маленький корпус пристрою 1 має для цього завантажувальний отвір 20, через яке вводку в область між першим і другим елементом 3, 4 заварювальні камери і утримується на першому елементі 3 заварювальні камери за допомогою не більш докладно описаного утримуючого кошти 25, що входить в зачеплення з фланцем 27 капсули порційній капсули 2.

На наступному кроці, проиллюстрированном з допомогою фіг.1В, перший елемент 3 заварювальні камери через шарнір 26 колінчастого важеля приводиться в рух в напрямку другого елемента 4 заварювальні камери.

З допомогою фіг.1Г показано, що безпосередньо перед тим як дно 29 капсули торкнеться прокаливающего вістря 8', перший елемент 3 заварювальні камери орієнтується так, що підстава 9 орієнтоване майже точно перпендикулярно аксиальному напрямом 6. Потім перфорирующие вістря 5' стосуються кришки 28 капсули.

У наступному, показаному на фіг.1Е кроці з-за переміщення першого елемента 3 заварювальні камери в напрямку другого елемента 4 заварювальні камери кришка 28 капсули перфорується виконаними як перфорирующие вістря 5' першими перфорирующими засобами 5. Кришка капсули перфорується першими перфорирующими засобами 5 виключно під горизонтальною площиною 7'. Дно 28 капсули до цього моменту часу ще не перфорировано.

У вищеописаному альтернативнодним першим перфорирующим засобом 5.

На фіг.1Е перший елемент 3 заварювальні камери зрушать до другого елемента 4 заварювальні камери вздовж аксіального напрямки 6 до положення 11 екстракції, так що порційна капсула 2 майже повністю введена в порожнистий дзвоноподібний елемент 14, і дно 29 капсули перфорировано виконаним у вигляді прокаливающего шипа другим перфорирующим засобом 8. Таким чином, перший і другий елемент 3, 4 заварювальні камери утворюють герметично закриту заварочную камеру 1', в якій розташована порційна капсула 2. При цьому фланець капсули затиснутий між першим і другим елементом 3, 4 заварювальні камери, насамперед за допомогою еластичного ущільнювального кільця 34.

У цьому положенні починається процес екстракції, тобто до заварювальні камері 1' підводиться экстрагирующая рідина у формі навантаженої тиском і нагрітої води. При цьому экстрагирующая рідина подається через водоподводящий канал 31 і розширення 32 до отворів 24 для виходу води, і там потрапляє через створені за допомогою першого перфорується засоби 5 перфораційні отвори в кришці 28 капсули в порціонну капсулу 2. Через речовину для напою протікає экстрагирующая рідина, так що утворюється екстракт напою, який знову покид� отвір і через поглиблення 16 потрапляє в випускний канал 13. За допомогою випускного каналу 13 екстракт 30 напою підводиться переважно прямо не показаному посудини для пиття, такого як кавова чашка. При цьому экстрагирующая рідина протікає через порціонну капсулу 2 в будь-якому разі в області розташованого в порційній капсулі 2 речовини для напою, навіть якщо вона зісковзнула в порційній капсулі 2 вниз під дією сили тяжіння.

Після процесу екстракції перший елемент 3 заварювальні камери знову відводиться паралельно аксиальному напрямку 6 з положення 11 екстракції тому в положення 17 завантаження. Це проілюстровано за допомогою фіг.1Ж-1К. При цьому використана порційна капсула відтягується назад разом з першим елементом 3 заварювальні камери до тих пір, поки фланець 27 капсули не прийде в контакт з не описані більш докладно вибрасивателем 35, внаслідок чого порційна капсула 2 виходить із зачеплення з утримуючими засобами 25 і під дією сили тяжіння самостійно падає області між першим і другим елементом 3, 4 заварювальні камери, наприклад в не показаний збірник.

Потім перший елемент 3 заварювальні камери, як показано на фіг.1Л, знову знаходиться в положенні 17 завантаження, так що можлива нова завантаження завЕхематические види першого елемента 3 заварювальні камери заварювального пристрою 1 згідно з другим варіантом здійснення цього винаходу, причому заварочное пристрій 1 згідно другого варіанту здійснення по суті схоже на показане на фіг.1А-фіг.1Л заварочное пристрій 1 згідно першого варіанту здійснення. Перші перфорирующие засоби 5 виконані як перфорирующие вістря 5', які в проекції вздовж аксіального напрямки 6 мають майже лінійне поперечний переріз 36, яке зігнуто вздовж контуру підстави 9. В паралельної аксиальному напрямом площині перфорирующие вістря 5' мають трикутний профіль, який проходить паралельно площині 19 різання, так як ріжучі кромки перфорирующих остриев 5' утворені стороною 38 трикутника. Перфорирующие вістря 5' в перпендикулярній аксиальному напрямку 6 площині розташовані майже на постійному радіусі навколо центральної точки 201 на підставі 9. При цьому перфорирующий елемент 22 з підставою 9 і перфорирующими вістрями 5" вирубується в рамках процесу вирубки з одного металевого листа, і перфорирующие вістря 5' потім так загнуті щодо заснування 9, що перфорирующие вістря 5' виступають перпендикулярно периферійної області заснування 9. При цьому перфорирующие вістря 5' так розподілені уздовж периферійної області, що вони розподілені ас�виконують засоби 5 розташовані виключно під площиною 7. При цьому площина 7 включає в себе, перш за все, горизонтальну площину 7', яка по суті виконана майже перпендикулярно полю 39 тяжіння і/або напрямом 18 завантаження. На фіг.2В за допомогою стрілок 42 показано протягом екстрагуючу рідини в напрямку заварювальні камери 1'.

На фіг.3 показаний схематичний вигляд у розрізі першого елемента 3 заварювальні камери заварювального пристрою 1 згідно третього варіанту здійснення, причому заварочное пристрій 1 згідно третього варіанту здійснення по суті схоже на показане на фіг.2а-фіг.2В заварочное пристрій 1 згідно другого варіанту здійснення, причому на відміну від другого варіанту здійснення перше перфоруючого засіб 5, 5' з найменшою відстанню від завантажувального отвору 20 має площину 19 різання, яка орієнтована по суті перпендикулярно напряму 18 завантаження та/або полю 39 тяжіння. Палець користувача, який проникає в заварочное пристрій 1 зверху через завантажувальний отвір 20, приходить, таким чином, у контакт лише з тупою бічною поверхнею 41 цього першого перфорується засоби 5, так що небезпека травмування істотно зменшена. Альтернативно, є можливим, чт�але під горизонтальною площиною 7'.

На фіг.4А-фіг.4Г показано схематичні види першого елемента 3 заварювальні камери заварювального пристрою 1 згідно з четвертим варіантом здійснення цього винаходу, причому заварочное пристрій 1 згідно з четвертим варіантом здійснення по суті схоже на показане на фіг.2А-фіг.2В заварочное пристрій 1 згідно другого варіанту здійснення, причому заварочное пристрій 1 на відміну від другого варіанту здійснення має лише два перших перфорирующих засоби 5, які обидва розташовані вздовж поля 39 тяжіння під горизонтальною площиною 7'. Між перфорирующими вістрями 5" розташований дистанційний елемент 50. Дистанційний елемент 50 включає в себе тягнеться по суті паралельно з положенням 18 завантаження металеву смугу 51, яка першим кінцем 52 закріплена на першій елементі 3 заварювальні камери. До того ж перший кінець 52, як можна побачити на фіг.4В, зігнутий під кутом у напрямку першого елемента 3 заварювальні камери і міцно затиснутий у виїмці 55 першого елемента 3 заварювальні камери. Другим кінцем 53 металевої смуги 51 є вільний кінець без закріплення на першому елементі 3 заварювальні камери. Металева смуга 51 має між першим і другим ко�рживать порціонну капсулу 2, яка в положенні 17 завантаження введена між першим і другим елементом 3, 4, на видаленні від першого елемента 3 заварювальні камери, так що порційна капсула 2 під час процесу введення не залишається висіти на двох перфорирующих вістрях 5'. При закриванні заварювальні камери металева смуга 51 притискається порційній капсулою 2 до першого елемента 3 заварювальні камери, так що вона в положенні 11 екстракції прилягає (на фігурах не показано) до першого елементу і не погіршує процес екстракції. Другий вільний кінець 53 при цьому рухається вздовж поля 39 тяжіння. Дистанційний елемент 50 має, крім того, наскрізний отвір 54, яке розташовується по суті на одній лінії з водоподводящим каналом 31 першого елемента 3 заварювальні камери і робить можливим підведення екстрагуючу рідини до порційній капсулі 2.

На фіг.5А-фіг.5В показано схематичні види першого елемента 3 заварювальні камери заварювального пристрою 1 згідно з п'ятим варіантом здійснення цього винаходу, причому заварочное пристрій 1 згідно п'ятого варіанту здійснення по суті схоже на показане на фіг.4А-фіг.4Г заварочное пристрій 1 згідно з четвертим варіантом здійснення, причому заварочное пристрій 1 �ба, але у якого замість цього вільний другий кінець 53 в положенні 17 завантаження відстоїть від першого елемента 3 заварювальні камери похило в напрямку другого елемента 4 заварювальні камери. При перекладі першого елемента 3 заварювальні камери з положення 17 завантаження в положення 11 екстракції вільний кінець 53 відхиляється в напрямку першого елемента 3 заварювальні камери, так що дистанційний елемент 50 по суті уздовж усієї своєї довжини прилягає до першого елемента 3 заварювальні камери (на фігурах не показано).

На фіг.6 показаний схематичний вигляд першого елемента 3 заварювальні камери заварювального пристрою 1 згідно шостим варіантом здійснення цього винаходу, причому заварочное пристрій 1 відповідно до шостого варіанту здійснення по суті схоже на показане на фіг.1А-фіг.1Л заварочное пристрій 1 згідно першого варіанту здійснення, і може бути використане в показаному на фіг.1А-фіг.1Л заварювальному пристрої, причому на відміну від першого варіанта здійснення перший елемент 3 заварювальні камери відповідно до шостого варіанту здійснення має п'ять перших перфорирующих елементів, які розташовані під горизонтальною площиною 7'.

На фіг.7 показаний схематичний ві�цього винаходу, причому заварочное пристрій 1 згідно сьомого варіанту здійснення по суті схоже на показане на фіг.1А-фіг.1Л заварочное пристрій 1 згідно першого варіанту здійснення, і може бути використане в показаному на фіг.1А-фіг.1Л заварювальному пристрої, причому на відміну від першого варіанта здійснення перший елемент 3 заварювальні камери має лише одне єдине перфоруючого засіб 5. При цьому це єдине перше перфоруючого засіб 5 розташоване по суті в нижній вздовж поля 39 тяжіння граничної області першого елемента 3 заварювальні камери, аби створити максимальну відстань між завантажувальним отвором 20 і першим перфорирующим засобом 5, і таким чином зменшується небезпека травмування для користувача заварювального пристрою 1.

На фіг.8 показаний схематичний вигляд першого елемента 3 заварювальні камери заварювального пристрою 1 восьмим згідно варіанту здійснення цього винаходу, причому заварочное пристрій 1 восьмим згідно варіанту здійснення по суті схоже на показане на фіг.1А-фіг.1Л заварочное пристрій 1 згідно першого варіанту здійснення, і може бути використане в показаному на фіг.1А-фіг.1Л заварочно�колько перфорирующих коштів 5 у формі перфорирующий остриев 5' (всього сім перших перфорирующих засобів 5), які розташовані навколо центральної точки 201 на зверненій до другого елементу 4 заварювальні камери торцевої поверхні першого елемента 9 3 заварювальні камери. При цьому перші перфорирующие елементи 5 розташовані не тільки під горизонтальною поверхнею 7, а замість цього розташовані по суті з постійним радіусом в області 202 приблизно в 203 градуси навколо центральної точки 201.

Далі описуються можливі варіанти здійснення пропонованого заварювального пристрою.

Варіант здійснення 1 відноситься до заварочному пристрою 1 для екстрагування порційній капсули 2 з першим елементом 3 заварювальні камери і другим елементом 4 заварювальні камери, причому перший і/або другий елемент 3, 4 заварювальні камери виконані з можливістю переміщення уздовж аксіального напрямки 6 між положенням 17 завантаження, в якому перший і другий елемент 3, 4 розташовані на відстані один від одного, і положенням 11 екстракції, в якому перший і другий елемент 3, 4 утворюють по суті закриту заварочную камеру 1', що відрізняється тим, що перший елемент 3 заварювальні камери має щонайменше одне перше перфоруючого засіб 5 назад для штампування порційній капсули 2, яке розташоване вздовж поляо через заварочную камеру 1' горизонтальною площиною 7'.

Варіант здійснення 2 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно варіанту здійснення 1, який відрізняється тим, що перший елемент 3 заварювальні камери має звернене до другого елементу 4 заварювальні камери підстава 9, причому перший елемент 3 заварювальні камери має кілька перших перфорирующих коштів 5, які розташовані під горизонтальною площиною 7' по суті з постійним радіусом навколо центральної точки 201 підстави 9.

Варіант здійснення 3 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно з обмежувальної частини варіанту здійснення 1 або згідно варіанту здійснення 2, що відрізняється тим, що перший елемент 3 заварювальні камери має кілька перших перфорирующих елементів 5 назад для штампування порційній капсули 2, причому перші перфорирующие засоби 5 розташовані, переважно, всередині кутовий області 202 в максимально 230 градусів навколо центральної точки 201.

Варіант здійснення 4 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно одному з попередніх варіантів здійснення, що відрізняється тим, що перший елемент 3 заварювальні камери має щонайменше чотири перфорирующих засоби 5.

Варіант здійснення 5 відноситься до заварочному устроо одне єдине перфоруючого засіб 5 назад для штампування порційній капсули 2.

Варіант здійснення 6 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно одному з попередніх варіантів здійснення, що відрізняється тим, що в положенні 17 завантаження передбачено введення порційній капсули 2 між першим і другим елементом 3, 4 заварювальні камери вздовж напрямку 18 завантаження, причому становище 18 завантаження орієнтована під прямим кутом до горизонтальної площини 7'.

Варіант здійснення 7 відноситься до заварочному пристрою згідно одному з попередніх варіантів здійснення або згідно з обмежувальної частини варіанту здійснення 1, який відрізняється тим, що заварочное пристрій 1 виконано так, що порційна капсула 2 при переміщенні першого та/або другого елемента 3, 4 заварювальні камери з положення 17 завантаження в положення 11 екстракції по суті послідовно перфорується декількома першими перфорирующими засобами 5 першого елемента 3 заварювальні камери.

Варіант здійснення 8 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно одному з попередніх варіантів здійснення або згідно з обмежувальної частини варіанту здійснення 1, який відрізняється тим, що заварочное пристрій 1 виконано так, що порційна капсула 2 при переміщенні п�ерфорируется щонайменше одним першим перфорирующим засобом 5 першого елемента 3 заварювальні камери і лише потім щонайменше одним другим перфорирующим засобом 8 другого елемента 4 заварювальні камери.

Варіант здійснення 9 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно одному з попередніх варіантів здійснення або згідно з обмежувальної частини варіанту здійснення 1, який відрізняється тим, що в положенні 17 завантаження передбачено введення порційній капсули 2 між першим і другим елементом 3, 4 вздовж напрямку 18 завантаження, причому перший елемент 3 заварювальні камери має щонайменше одне перше перфоруючого засіб 5 назад для штампування порційній капсули 2, і причому площина різання 19 щонайменше одного першого перфорується засоби 5 орієнтована по суті під прямим кутом до напрямку 18 завантаження.

Варіант здійснення 10 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно одному з попередніх варіантів здійснення, що відрізняється тим, що принаймні одне перше перфоруючого засіб 5 виконано у вигляді перфорується вістря 5', яке виступає від першого елемента 3 заварювальні камери по суті в напрямку другого елемента 4 заварювальні камери.

Варіант здійснення 11 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно варіанту здійснення 10, відрізняється тим, що щонайменше одна перфоруючого вістрі 5' має уздовж аксіального напрями�тою, і/або що принаймні одна перфоруючого вістрі 5' під прямим кутом до аксиальному напрямку 6 має по суті трикутний профіль.

Варіант здійснення 12 відноситься до заварочному пристрою згідно одному з попередніх варіантів здійснення, що відрізняється тим, що перший елемент 3 заварювальні камери на зверненій до другого елементу 4 заварювальні камери торцевої сторони має перфорирующий 22 елемент, який включає в себе центральну площинну область 23, яка уздовж свого контуру монолітно з'єднана щонайменше з одним першим перфорирующим засобом 5.

Варіант здійснення 13 відноситься до заварочному пристрою згідно варіанту здійснення 12, відрізняється тим, що перфорирующий елемент 22 виготовлений за рахунок згинання щонайменше одного першого перфорується засоби 5 щодо площинний області 23.

Варіант здійснення 14 відноситься до заварочному пристрою згідно одному з попередніх варіантів здійснення, що відрізняється тим, що перший елемент 3 заварювальні камери і, насамперед, перфорирующий елемент 22 в площинний області 23 має кілька отворів 24 для виходу води для підведення екстрагуючу рідини в перфориредпочтительно, по одному отвору 24 для виходу води розташоване по суті по сусідству щонайменше з одним першим перфорирующим засобом 5.

Варіант здійснення 15 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно одному з попередніх варіантів здійснення, що відрізняється тим, що другий елемент 4 заварювальні камери має щонайменше одне друге перфоруючого засіб 8, яка розташована асиметрично відносно площини 7 і, передусім, відносно горизонтальної площини 7', причому друге перфоруючого засіб 8, переважно, розташоване під горизонтальною площиною 7'.

Варіант здійснення 16 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно варіанту здійснення 15, відрізняється тим, що друге перфоруючого засіб 8 включає в себе виступає з другого елемента 4 заварювальні камери по суті в напрямку першого елемента 3 заварювальні камери прокаливающее вістрі 8', яке, переважно, щонайменше, часткової області оснащений бічними канавками.

Варіант здійснення 17 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно варіанту здійснення 16, відрізняється тим, що друге перфоруючого засіб 8 з'єднане з другим елементом 4 заварювальні�нт здійснення 18 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно одному з попередніх варіантів здійснення, відрізняється тим, що другий елемент 4 заварювальні камери включає в себе порожнистий дзвоноподібний елемент 14 для розміщення порційній капсули 2, причому донна область 15 дзвоноподібного елемента 14 включає в себе щонайменше одне поглиблення 16 для відводу екстрагуючу рідини з перфорованої допомогою другого перфорується засоби 8 порційній капсули 2, причому друге перфоруючого засіб 8 розташоване, переважно, в галузі поглиблення 16, і причому поглиблення 16, переважно, закінчується у випускному каналі 13 для відводу екстрагуючу рідини з заварювальні камери 1'.

Варіант здійснення 19 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно одному з попередніх варіантів здійснення або згідно з обмежувальної частини варіанту здійснення 1, який відрізняється тим, що перший елемент 3 заварювальні камери має щонайменше одне перше перфоруючого засіб 5 назад для штампування порційній капсули 2, і що заварочное пристрій 1 має дистанційний елемент 50, який виконаний таким чином, що при введенні порційній капсули 2 між першим і другим елементом 3, 4 заварювальні камери в положенні 17 завантаження за рахунок дистанційного кошти 50 запобігається м�>�аріант здійснення 20 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно варіанту здійснення 19, відрізняється тим, що перший елемент 3 заварювальні камери включає в себе два перших перфорирующих засоби 5 у формі перфорирующих остриев 5', причому дистанційний елемент 50, щонайменше, частково розташований між двома перфорирующими вістрями 5', і причому в положенні 17 завантаження дистанційний елемент 50 щонайменше в області між двома перфорирующими вістрями 5' знаходиться на відстані від першого елемента 3 заварювальні камери, і причому два перфорирующих вістря 5' розташовані, переважно, уздовж поля 39 тяжіння під горизонтальною площиною 7'.

Варіант здійснення 21 відноситься до заварочному пристрою 1 відповідно до одного з варіантів здійснення 19 або 20, відрізняється тим, що дистанційний елемент 50 закріплений на першому елементі 3 заварювальні камери і, щонайменше, частково еластично попередньо зміщений у напрямку другого елемента 4 заварювальні камери, і/або що дистанційний елемент 50 виконаний таким чином, що він у положенні 11 екстракції по суті повністю прилягає до першого елемента 3 заварювальні камери.

Варіант здійснення 22 відноситься до заварочному устрает в себе металеву смугу 51, причому металева смуга 51 має закріплений на першому елементі 3 перший кінець 52 і вільний другий кінець 53, причому другий кінець 53 в положенні 17 завантаження залежить, переважно, від першого елемента 3 заварювальні камери похило в напрямку другого елемента 4 заварювальні камери або в положенні 17 завантаження прилягає, переважно, до зверненої до другого елементу 4 заварювальні камери поверхні першого елемента 3 заварювальні камери.

Варіант здійснення 23 відноситься до заварочному пристрою 1 згідно варіанту здійснення 22, відрізняється тим, що металева смуга 51 має вигин у напрямку другого елемента 4 заварювальні камери та/або металева смуга 51 має наскрізний отвір 54 та/або металева смуга 51 орієнтована по суті паралельно напрямку 18 завантаження.

Варіант здійснення 24 відноситься до способу експлуатації заварювального пристрою 1, передусім згідно одному з попередніх варіантів здійснення, причому на першому кроці способу між першим і другим елементом 3, 4 заварювальні камери вводять порціонну капсулу 2, і причому на наступному кроці способу перший і/або другий елемент 3, 4 заварювальні камери переміщують по суті вд�я другого кроку способу порціонну капсулу 2 перфорують під горизонтальною площиною 7' спочатку щонайменше одним першим перфорирующим засобом 5 першого елемента 3 заварювальні камери, а потім порціонну капсулу 2 перфорують щонайменше одним другим перфорирующим засобом 8 другого елемента 4 заварювальні камери.

Варіант здійснення 25 відноситься до способу згідно варіанту здійснення 24 або згідно з обмежувальної частини варіанту здійснення 23, відрізняється тим, що час другого кроку способу порціонну капсулу 2 послідовно перфорують декількома першими перфорирующими засобами 5 першого елемента 3 заварювальні камери.

Варіант здійснення 26 відноситься до способу згідно з одним із варіантів здійснення 24 або 25, або згідно з обмежувальної частини варіанту здійснення 24, відрізняється тим, що на другому кроці способу порціонну капсулу 2 перфорують точно одним першим перфорирующим засобом 5.

Варіант здійснення 27 відноситься до способу згідно з одним із варіантів здійснення 24-26, що відрізняється тим, що принаймні одним першим перфорирующим засобом 5 перфорують кришку 28 капсули порційній капсули 2, і що другим перфорирующим засобом 8 перфорують дно 29 капсули порційній капсули 2.

Варіант здійснення 28 відноситься до способу згідно з одним із варіантів здійснення 24-27 або згідно з обмежувальної частини в�рвим і другим елементом 3, 4 заварювальні камери, щонайменше, частково направляється закріпленим на першому елементі 3 заварювальні камери дистанційним елементом 50 таким чином, що за рахунок дистанційного елемента 50 запобігається механічний контакт між порційній капсулою 2 і щонайменше одним першим перфорирующим засобом 5.

Варіант здійснення 29 відноситься до способу згідно варіанту здійснення 28, відрізняється тим, що під час першого кроку способу дистанційний елемент 50, щонайменше, частково відстоїть від першого елемента 3 заварювальні камери в напрямку другого елемента 4 заварювальні камери, причому на другому кроці способу дистанційний елемент 50 приводять у контакт з першим елементом 3 заварювальні камери.

Варіант здійснення 30 відноситься до способу згідно з одним із варіантів здійснення 24-29 або згідно з обмежувальної частини варіанту здійснення 24, відрізняється тим, що на другому кроці способу порціонну капсулу 2 перфорують в кутовій області 202 в максимально 230 градусів навколо центральної точки 201.

Варіант здійснення 31 відноситься до способу згідно з одним із варіантів здійснення 24-30 або згідно з обмежувальної частини варіанту здійснення 24, отличающемуслоскостью 7' і/або в кутовій області у максимально 230 градусів навколо центральної точки 201.

Варіант здійснення 32 відноситься до застосування заварювального пристрою 1 відповідно до одного з варіантів здійснення 1-23 для приготування гарячих напоїв, насамперед кавового, молочного, чайного і/або шоколадного напоїв.

ПЕРЕЛІК ПОСИЛАЛЬНИХ ПОЗНАЧЕНЬ

26
1Заварочное пристрій
1'Заварочная камера
2Порційна капсула
3Перший елемент заварювальні камери
4Другий елемент заварювальні камери
5Перші перфорирующие засоби
5'Перфорирующие вістря
6Аксіально напрямок
7Площина
7'Горизонтальна площина
owspan="0">Прокаливающее вістрі
9Підстава
11Положення екстракції
13Випускний канал
14Порожнистий дзвоноподібний елемент, приймальний елемент
15Донна область
16Поглиблення
17Положення завантаження
18Напрямок завантаження
19Площина різання
20Завантажувальний отвір
21Замикаючий елемент, поршень
22Перфорирующий елемент
23Площинна область
24Отвір для виходу водиШарнір колінчастого важеля
27Фланець капсули
28Кришка капсули
29Дно капсули
30Усічений конус
31Водоподводящий канал
32Розширення
33Гвинт
34Ущільнювальне кільце
35Викидач
36Лінійне переріз
38Сторона
39Поле тяжіння
40Палець
41Бічна поверхня
42Напрями�gn="justify">51Металева смуга
52Перший кінець
53Другий кінець
54Наскрізний отвір
55Виїмка
201Центральна точка
202Кутова область

1. Заварочное пристрій (1) для екстрагування порційній капсули (2) з першим елементом (3) заварювальні камери і другим елементом (4) заварювальні камери, причому перший і/або другою елементи (3, 4) заварювальні камери виконано/виконано з можливістю переміщення уздовж аксіального напрямки (6) між положенням (17) завантаження, в якому перший і другий елементи (3, 4) заварювальні камери розташовані на відстані один від одного, і положенням (11) екстракції, в якому перший і другий елементи (3, 4) заварювальні камери утворюють по суті закриту заварочную камеру (1'), відрізняється тим, що заварочное пристрій (1) виконано так, що порційна капсула (2) при переміщенні першого та/або вется щонайменше одним першим перфорирующим засобом (5) першого елемента (3) заварювальні камери і лише потім щонайменше одним другим перфорирующим засобом (8) другого елемента (4) заварювальні камери.

2. Заварочное пристрій (1) п. 1, яке відрізняється тим, що перший елемент (3) заварювальні камери має звернене до другого елементу (4) заварювальні камери підстава (9), причому перший елемент (3) заварювальні камери має кілька перших перфорирующих засобів (5), які розташовані під горизонтальною площиною (7') по суті з постійним радіусом навколо центральної точки (201) підстави (9).

3. Заварочное пристрій (1) для екстрагування порційній капсули (2) з першим елементом (3) заварювальні камери і другим елементом (4) заварювальні камери, причому перший і/або другою елементи (3, 4) заварювальні камери виконано/виконано з можливістю переміщення уздовж аксіального напрямки (6) між положенням (17) завантаження, в якому перший і другий елементи (3, 4) заварювальні камери розташовані на відстані один від одного, і положенням (11) екстракції, в якому перший і другий елементи (3, 4) заварювальні камери утворюють по суті закриту заварочную камеру (1'), відрізняється тим, що перший елемент (3) заварювальні камери має кілька перших перфорирующих елементів (5) назад для штампування порційній капсули (2), причому перші перфорирующие кошти (5) розташовані переважно всередині кутовий області (202) макс�ервий елемент (3) заварювальні камери має щонайменше чотири перфорирующих кошти (5).

5. Заварочное пристрій (1) для екстрагування порційній капсули (2) з першим елементом (3) заварювальні камери і другим елементом (4) заварювальні камери, причому перший і/або другою елементи (3, 4) заварювальні камери виконано/виконано з можливістю переміщення уздовж аксіального напрямки (6) між положенням (17) завантаження, в якому перший і другий елементи (3, 4) заварювальні камери розташовані на відстані один від одного, і положенням (11) екстракції, в якому перший і другий елементи (3, 4) заварювальні камери утворюють по суті закриту заварочную камеру (1'), відрізняється тим, що заварочное пристрій (1) виконано так, що порційна капсула (2) при переміщенні першого та/або другого елементів (3, 4) заварювальні камери з положення (17) завантаження в положення (11) екстракції по суті послідовно перфорується декількома першими перфорирующими засобами (5) першого елемента (3) заварювальні камери.

6. Заварочное пристрій (1) для екстрагування порційній капсули (2) з першим елементом (3) заварювальні камери і другим елементом (4) заварювальні камери, причому перший і/або другою елементи (3, 4) заварювальні камери виконано/виконано з можливістю переміщення уздовж аксіального напрямки (6) між підлогу� одного, та положенням (11) екстракції, в якому перший і другий елементи (3, 4) заварювальні камери утворюють по суті закриту заварочную камеру (1'), відрізняється тим, що в положенні (17) завантаження передбачено введення порційній капсули (2) між першим і другим елементами (3, 4) заварювальні камери вздовж напрямку (18) завантаження, причому назад для штампування порційній капсули (2) перший елемент (3) заварювальні камери має щонайменше одне перше перфоруючого засіб (5), а другий елемент (4) заварювальні камери - щонайменше одне друге перфоруючого засіб (8), площина різання (19) щонайменше одного першого перфорується кошти (5) орієнтована по суті під прямим кутом до напрямку (18) завантаження, а заварочное пристрій (1) виконано так, що порційна капсула (2) при переміщенні першого та/або другого елементів (3, 4) заварювальні камери з положення (17) завантаження в положення (11) екстракції спочатку перфорується щонайменше одним першим перфорирующим засобом (5) і лише потім щонайменше одним другим перфорирующим засобом (8).

7. Заварочное пристрій за п. 6, відрізняється тим, що перший елемент (3) заварювальні камери і, насамперед, перфорирующий елемент (22) в площинний облас�редством щонайменше одного першого перфорується кошти (5) порціонну капсулу (2), причому переважно по одному отвору (24) для виходу води розташоване по суті по сусідству щонайменше з одним першим перфорирующим засобом (5).

8. Заварочное пристрій за п. 6, відмінне тим, що другий елемент (4) заварювальні камери включає в себе порожнистий дзвоноподібний елемент (14) для розміщення порційній капсули (2), причому донна область (15) дзвоноподібного елемента (14) включає в себе щонайменше одне поглиблення (16) для відведення екстрагуючу рідини з перфорованої допомогою другого перфорується засоби (8) порційній капсули (2), причому друге перфоруючого засіб (8) розташоване переважно в області поглиблення (16), і причому поглиблення (16) переважно закінчується у випускному каналі (13) для відведення екстрагуючу рідини з заварювальні камери (1').

9. Заварочное пристрій (1) для екстрагування порційній капсули (2) з першим елементом (3) заварювальні камери і другим елементом (4) заварювальні камери, причому перший і/або другою елементи (3, 4) заварювальні камери виконано/виконано з можливістю переміщення уздовж аксіального напрямки (6) між положенням (17) завантаження, в якому перший і другий елементи (3, 4) заварювальні камери розташовані на �бразуют по суті закриту заварочную камеру (1'), відрізняється тим, що в положенні (17) завантаження передбачено введення порційній капсули (2) між першим і другим елементами (3, 4) заварювальні камери вздовж напрямку (18) завантаження, причому положення (18) завантаження орієнтована під прямим кутом до горизонтальної площини (7'), причому перший елемент (3) заварювальні камери має щонайменше одне перше перфоруючого засіб (5) назад для штампування порційній капсули (2), і що заварочное пристрій (1) має дистанційний елемент (50), який виконаний таким чином, при введенні порційній капсули (2) між першим і другим елементами (3, 4) заварювальні камери в положенні (17) завантаження за рахунок дистанційного кошти (50) запобігається механічний контакт між порційній капсулою (2) і щонайменше одним першим перфорирующим засобом (5), причому дистанційний елемент (50) включає в себе металеву смугу (51), причому металева смуга (51) має закріплений на першому елементі (3) заварювальні камери перший кінець (52) і вільний другий кінець (53), причому другий кінець (53) у положенні (17) завантаження залежить переважно від першого елемента (3) заварювальні камери похило в напрямку другого елемента (4) заварювальні камери або в положенні (17) завантаження �а (3) заварювальні камери, причому металева смуга (51) має вигин у напрямку другого елемента (4) заварювальні камери, та/або металева смуга (51) має наскрізний отвір (54), та/або металева смуга (51) орієнтована по суті паралельно напрямку (18) завантаження.

10. Заварочное пристрій (1) п. 9, що відрізняється тим, що перший елемент (3) заварювальні камери включає в себе два перших перфорирующих кошти (5) у формі перфорирующих остриев (5'), причому дистанційний елемент (50), щонайменше, частково розташований між двома перфорирующими вістрями (5'), і причому в положенні (17) завантаження дистанційний елемент (50), по меншій мірі, в області між двома перфорирующими вістрями (5') знаходиться на відстані від першого елемента (3) заварювальні камери, і причому два перфорирующих вістря (5') розташовані переважно вздовж поля (39) тяжіння під горизонтальною площиною (7').

11. Заварочное пристрій (1) п. 9 або 10, відмінне тим, що дистанційний елемент (50) закріплений на першому елементі (3) заварювальні камери і, щонайменше, частково еластично попередньо зміщений у напрямку другого елемента (4) заварювальні камери і/або що дистанційний елемент (50) виконаний таким чином, що він у положениатации заварювального пристрої (1) по одному з пп. 1-11, причому на першому кроці способу між першим і другим елементами (3, 4) заварювальні камери вводять порціонну капсулу (2) і причому на наступному кроці способу перший та/або другої елементи (3, 4) заварювальні камери переміщують по суті уздовж аксіального напрямки (6) положення (17) завантаження в положення (11) екстракції, що характеризується тим, що під час другого кроку способу порціонну капсулу (2) послідовно перфорують декількома першими перфорирующими засобами (5) першого елемента (3) заварювальні камери і що другим перфорирующим засобом (8) перфорують дно (29) капсули порційній капсули (2).

13. Спосіб експлуатації заварювального пристрої (1) по одному з пп. 1-11, причому на першому кроці способу між першим і другим елементами (3, 4) заварювальні камери вводять порціонну капсулу (2) і причому на наступному кроці способу перший та/або другої елементи (3, 4) заварювальні камери переміщують по суті уздовж аксіального напрямки (6) положення (17) завантаження в положення (11) екстракції, що характеризується тим, що на першому кроці способу порційна капсула (2) при введенні між першим і другим елементами (3, 4) заварювальні камери, щонайменше, частково направляється закріпленим на першому елем�ий на першому елементі (3) заварювальні камери перший кінець (52) і вільний другий кінець (53), таким чином, що за рахунок дистанційного елемента (50) запобігається механічний контакт між порційній капсулою (2) і щонайменше одним першим перфорирующим засобом (5), причому під час першого кроку способу дистанційний елемент (50), щонайменше, частково відстоїть від першого елемента (3) заварювальні камери в напрямку другого елемента (4) заварювальні камери, причому на другому кроці способу дистанційний елемент (50) приводять у контакт з першим елементом (3) заварювальні камери.

14. Спосіб експлуатації заварювального пристрої (1) по одному з пп. 1-11, причому на першому кроці способу між першим і другим елементами (3, 4) заварювальні камери вводять порціонну капсулу (2) і причому на наступному кроці способу перший та/або другої елементи (3, 4) заварювальні камери переміщують по суті уздовж аксіального напрямки (6) положення (17) завантаження в положення (11) екстракції, що характеризується тим, що на другому кроці способу порціонну капсулу (2) перфорують в кутовій області (202) в максимально 230 градусів навколо центральної точки (201).

15. Спосіб експлуатації заварювального пристрої (1) по одному з пп. 1-11, причому на першому кроці способу між першим і другим елементами (3, 4) заварювальні камери вводячи�камери переміщують по суті уздовж аксіального напрямки (6) положення (17) завантаження в положення (11) екстракції, характеризується тим, що на третьому кроці способу в порціонну капсулу (2) вводять экстрагирующую рідина в кутовій області у максимально 230 градусів навколо центральної точки (201). 

Схожі патенти:

Система екстракції для приготування напою з використанням капсули

(57) Винахід відноситься до систем для приготування напою. Система для приготування напою з використанням капсули включає в себе капсулу, що містить корпус, що має поверхню впорскування і поверхня екстракції з отвором на більш широкій стороні і закінчується фланцем з вільним краєм, і частина для подачі напою. При цьому пристрій для приготування напоїв містить першу частину камери з порожниною, форма якої пристосована для щільного схоплювання корпусу капсули, і притискної поверхнею, що входить в зачеплення з фланцем при притисненні до нього, і другу частину камери з екстракційної плитою. Щонайменше одна з двох частин камери виконана з можливістю переміщення відносно іншої частини з відкритого положення, в якому вставляється капсула, в закрите положення, в якому капсула замикається між двома частинами камери. Згідно винаходу перша частина (14) камери містить засоби (32, 38) захоплення капсули, що дозволяють утримувати капсулу у зазначеній порожнини першій частині камери під час переміщення із закритого стану у відкрите; а капсула містить відповідні кошти (8, 39), призначені для загарбання їх зазначеними засобами захоплення. Средст�ції напою і забезпечують виключення ризику випадкової затримки капсули у екстракційної пластини і надійне видалення капсули з пристрою. 2 н. і 11 з.п. ф-ли, 9 іл.

Спосіб заварювання чайного листя, що містяться в капсулі

Винахід відноситься до способу приготування напою в машині для приготування напою, використовуючи капсулу, що містить оболонку, в якій містяться чайне листя. Спосіб включає наступні етапи: a) подача води у капсулу для заливання чайного листя в оболонці капсули; b) подача води з максимальною витратою на змочування 80 мл/хв; c) подача води у капсулу до отримання необхідного обсягу подаваного напою, при цьому під час щонайменше одного періоду на етапі b) вода подається в капсулу при витраті на перемішування, що перевищує витрати на змочування, для перемішування чайного листя. 2 н. і 10 з.п. ф-ли, 4 іл.

Капсула з фільтром для приготування харчового продукту і спосіб приготування харчового продукту

Капсула для приготування харчового продукту у пристрої, пристосованому для подачі рідини в капсулу, що містить відсік з харчовими інгредієнтами, що змішуються подається з рідиною для приготування харчового продукту, і фільтр, призначений для видалення містяться в рідині забруднень. Фільтр виконаний у вигляді фільтруючого пристосування, що складається з фільтруючої мембрани і випускний стінки, на яку спирається фільтруюча мембрана. У випускний стінці є випускний отвір для рідини, що сполучається з зазначеним відсіком. Капсула містить корпус, що обмежує відсік, і посадочне місце під фільтр для розміщення в ньому фільтруючого пристосування, посадочне місце під фільтр розташоване по потоку перед відсіком. Винахід відноситься також до фільтруючому вузлі. Технічним результатом винаходу є запобігання деформації фільтра в результаті тиску подається в капсулу рідини. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 20 іл.

Порційна капсула для приготування напою

Винахід відноситься до порційній капсулі для приготування напою, яка має порожній простір, в якому передбачено сировина для напою, причому для приготування напою в порційній капсулі є виконуваним отвір. 4 н. і 8 з.п. ф-ли, 7 іл.

Пристрій для приготування напою

Дві частини камери можуть герметично притискатися один до одного для прийому капсули. У розімкнутому положенні капсула може утримуватися в проміжному положенні між частинами камери за допомогою інсталяційного блоку, який містить розташовані навпроти один одного переважно у вертикальній площині установки напрямні для направлення розташованих діаметрально протилежно ділянок фланця капсули для утримання її в проміжному положенні. Одна з направляючих виконана у вигляді поворачивающей направляючої, а протилежна напрямна - у вигляді расцепляющей направляючої. Розчіплює напрямна має виріз, виконаний так, щоб капсула могла повертатися з проміжного положення щодо поворачивающей направляючої і звільнятися з расцепляющей направляючої. Перед досягненням зімкненого положення капсула звільняється з расцепляющей направляючої на першому етапі переміщення, а з поворачивающей направляючої - на другому етапі переміщення за рахунок впливу на неї однією з частин камери. Заявлена конструкція забезпечує низьку виробничу собівартість і компактність виконання. 4 н. і 15 з.п ф-ли, 14 іл.

Ідентифікація капсул, що містять інгредієнт напою

Винахід відноситься до системи приготування напоїв, що містить капсули (1) з інгредієнтом напою з ідентифікаційним елементом (6), а також пристрій приготування напоїв, в яку поміщаються згадані капсули; згадане пристрій містить засіб (8) контакту для фізичного контакту з ідентифікаційним елементом (6) капсули для зчитування з нього інформації, а також засіб управління, поєднане із засобом контакту, і призначене для управління роботою пристрою (11) приготування напоїв залежно від зчитується інформації, засіб (8) контакту містить: щонайменше один рухливий щуп (81), який механічно контактує з ідентифікаційним елементом (6) капсули, пружний опорний елемент (82), однією стороною контактує зі щупом, а іншою стороною пов'язаний з електронною схемою (9), причому елемент пружного опорного елемента, що контактує зі щупом, має форму, що забезпечує можливість деформування, при додатку щупом зусилля до неї, при цьому деформація відбувається частково поперечно напрямом прикладається зусилля. 12 з.п. ф-ли, 9 іл.

Екстракційне пристрій і його ущільнювальна система

Заявляемое екстракційне пристрій містить заварювальний блок (1), в який поміщена капсула (51) з сировиною для екстракції. Зазначений заварювальний блок (1) містить першу частину заварювального блоку і другу частину заварювального блоку, рухливу щодо зазначеної першої частини, і відрізняється тим, що перша і друга частини заварювального блоку утворюють випускний пристрій (3) для випуску з капсули (51) продукту екстракції. Ущільнювальна система для заявляється екстракційного пристрою відрізняється тим, що ущільнення (61, 62) містить, щонайменше, одну периферійну ущільнювальну кромку, яка прилягає до поверхні капсули по лінії або смуги і притискає стінку капсули до її внутрішнього змісту. Ущільнювальна кромка виступає всередину в напрямку розташування впуску екстракційної рідини, в результаті чого рідинне тиск екстракційної рідини притискає зазначену, щонайменше, одну ущільнювальну крайку додатково до капсулі. 3 н. і 11 з.п. ф-ли, 15 іл.

Система, спосіб і капсула для приготування напою

Система для приготування напою з використанням екстрагується продукту містить змінну капсулу, пристрій, що містить приймальне гніздо для утримання змінною капсули, пристрій для видачі текучого середовища під тиском в капсулу. Капсула містить жорстку периферичну стінку, дно, закриває периферичну стінку з першого кінця, і закриває елемент, що закриває периферичну стінку з другого кінця. Стінка, дно і закриває елемент обмежують внутрішній простір, що містить экстрагируемий продукт. Дно містить вхідну зону. Пристрій для видачі текучого середовища виконано з можливістю знаходитися в повідомленні з текучої середовищі з вхідною зоною для подачі текучого середовища в экстрагируемий продукт для приготування напою. Закриває елемент містить вихідну зону. Система містить випуск, який при використанні знаходиться у повідомленні за текучого середовища вихідний зоною. Приймальне гніздо виконано з можливістю випуску напою із змінною капсули через вихідну зону, яка містить шар фільтра, який представляє собою шар нетканого та/або тканого волокнистого матеріалу і містить щонайменше одну першу область, де нетканий та/або тканий матеріал гераний волокнистий матеріал не герметизований, для забезпечення виходу рідини через неї. Група винаходів забезпечує підвищення якості напою. 4 н. і 19 з.п. ф-ли, 4 іл.

Пристрій для приготування напоїв

Даний винахід відноситься до вдосконалення пристроїв для приготування напоїв і, особливо, пристрою для приготування напоїв типу, в якому використовуються попередньо упаковані капсули інгредієнтів напою. Капсули можуть бути виконані таким чином, що повітря захоплюється, щоб утворити бажану піну. Отвори для впуску повітря утворені у впускний насадці, щоб дозволити повітрю проходити в пристрій для приготування напоїв і, таким чином, бути доступним для захоплення. Переважно, отвори для впуску повітря проходять через сторони насадки в піднятому положенні на розширеному ділянці насадки. Це зменшує потік напою та через отвори для впуску повітря, сприяючи чистоті. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 12 іл.

Капсула для приготування напою, що містить ідентифікаційний код

Запропоновано капсула для приготування напою з містяться в ній харчових інгредієнтів напою, що включає в себе корпус (2), що містить щонайменше один відсік для заповнення згаданими інгредієнтами і фланцеобразний буртик (4), який виступає назовні і в поперечному напрямку відносно центральної осі (I) згаданого корпусу; мембрану (6) для закриття отвору, герметизируемого на фланцеобразном буртике; оптичний код (7), що містить інформацію в двійковому форматі, призначену для зчитування фотокамерою (11) пристрою (20) виробництва напоїв, причому оптичний код (7) являє собою двовимірний штрих-код, який має прямокутні кордону (7а-7d) і заподіяну в круговій зоні (8), розташованої концентрично відносно центру (О) мембрани, що має радіус (R), менший, ніж радіус (RO) мембрани. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 10 іл.
Up!