Внутрішній блок кондиціонування повітря

 

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься до внутрішнього блоку кондиціонування повітря.

Передумови винаходу

У патентному документі 1 (JP-A №.2001-116346) розкритий внутрішній блок кондиціонування повітря, який має отвори для впуску повітря на передньому ділянці, верхній ділянці і нижній ділянці корпусу, відповідно. Повітря, який був всосан з нижнього отвори для впуску повітря на нижній ділянці корпусу, проходить через нижній впускний канал для повітря і подається в теплообмінник. Нижній отвір для впуску повітря і нижній впускний канал для повітря утворені за допомогою рами. Рама вміщує вага теплообмінника, і тому велике зусилля докладені до неї, таким чином, необхідно збільшити міцність рами.

Короткий опис суті винаходу

Технічна проблема

Однак у патентному документі 1 відсутня розкриття щодо того, як збільшити міцність рами, яка утворює нижній отвір для впуску повітря і нижній впускний канал для повітря.

Отже, метою цього винаходу є створення внутрішнього блоку кондиціонування повітря, який має рамну конструкцію, пр�, належать до першого аспекту цього винаходу є внутрішній блок кондиціонування повітря, має нижнє отвір для впуску повітря, розташоване на нижній ділянці, причому внутрішній блок кондиціонування повітря містить першу раму, яка має опорні ділянки для теплообмінника, які підтримують теплообмінник, і установчий ділянку для установки задньої поверхні внутрішнього блоку кондиціонування повітря на бічній стіні для установки, і другу раму, яка разом з першою рамою утворює нижній отвір для впуску повітря і нижній впускний канал для повітря, що проходить від нижнього отвори для впуску повітря до теплообмінника, причому друга рама встановлена зверненої до бічній стіні для установки.

У відповідності з цим внутрішнім блоком кондиціонування повітря перша рама утворена за допомогою опорних ділянок для теплообмінника, які підтримують теплообмінник, який є важким об'єктом, і інсталяційного ділянки, який безпосередньо закріплений на бічній стіні для установки, які виконані як одне ціле. Таким чином, у порівнянні з випадком, в якому рама, яка підтримує важкий об'єкт, і рама, котора�, де окремі рами з'єднані разом, і міцність першої рами може бути збільшена.

Внутрішнім блоком кондиціонування повітря, належать до другого аспекту цього винаходу, є внутрішній блок кондиціонування повітря, що відноситься до першого аспекту, в якому перша поверхню, яка утворює випускний канал для повітря для випуску повітря з теплообмінника, і друга поверхню, яка є поверхнею на протилежній стороні від першої поверхні, утворені на першій рамі, і третя поверхню, яка утворює нижній впускний канал для повітря і нижній отвір для впуску повітря разом з другої поверхнею першої рами за допомогою другої рами, закріпленої на стороні задньої поверхні першої рами, утворена на другий рамі.

У відповідності з цим внутрішнім блоком кондиціонування повітря дві, перша і друга, рами виконані з профільованого листа і легко видаляються з прес-форм. Крім того, необхідні нижній впускний канал для повітря і нижній отвір для впуску повітря можуть бути виконані за допомогою з'єднання двох листообразних, першої та другої, рам.

Внутрішнім блоком кондиціонування повітря, що належать до третому аспекту, в якому перша рама додатково має з'єднувальний отвір для подачі повітря з нижнього впускного каналу для повітря в теплообмінник, і друга поверхню закріплена таким чином, щоб проходити від відкритого кінцевого ділянки з'єднувального отвору, і безперервно утворює нижній впускний канал для повітря і сполучне отвір.

У відповідності з цим внутрішнім блоком кондиціонування повітря друга рама закріплена на першій рамі таким чином, що сполучне отвір стає безперервним від нижнього впускного каналу для повітря. Таким чином, повітря, що пройшов через нижній впускний канал для повітря, ефективно подається з з'єднувального отвору.

Сприятливі результати винаходу

У внутрішньому блоці кондиціонування повітря, що відноситься до першого аспекту цього винаходу, міцність першої рами може бути збільшена за рахунок опорних ділянок для теплообмінника, які підтримують теплообмінник, який є важким об'єктом, і інсталяційного ділянки, який безпосередньо закріплений на бічній стіні для установки, які виконані як одне ціле.

У внутрішньому блоці кондиціонування повітря, относялегко видаляються з прес-форм.

У внутрішньому блоці кондиціонування повітря, що відноситься до третього аспекту цього винаходу, з'єднувальний отвір є безперервним від нижнього впускного каналу для повітря, так що повітря, який пройшов через нижній впускний канал для повітря, ефективно подається в теплообмінник з з'єднувального отвору.

Короткий опис креслень

Фіг. 1 - перспективний вид внутрішнього блоку кондиціонування повітря у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу;

фіг. 2 - вид у розрізі внутрішнього блоку кондиціонування повітря у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу;

фіг. 3(a) і 3(b) - схематичні види конфігурацій першої рами і другий рами, причому фіг. 3(a) - вид у розрізі, і фіг. 3(b) - вид спереду, який засвідчує взаємне розташування між першою рамою і теплообмінником;

фіг. 4 - перспективний вид, показує положення, в якому друга рама закріплена на першій рами;

фіг. 5 - перспективний вид ззаду першої рами;

фіг. 6 - перспективний вид спереду другий рами.

Опис варіанту здійснення

Варіант здійснення цього винаходу буде описаний нижче з посиланням на креслення. Варіант здійснення�хнического обсягу цього винаходу.

Приклад здійснення

(1) Загальна конфігурація

Загальна конфігурація внутрішнього блоку 10 кондиціонування повітря буде описана з посиланням на фіг. 1 і фіг. 2. Фіг. 1 - перспективний вид внутрішнього блоку кондиціонування повітря у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу. Фіг. 2 - вид у розрізі внутрішнього блоку кондиціонування повітря у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу.

Внутрішній блок 10 кондиціонування повітря у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу є блоком настінного типу і містить кожух 11 корпусу, теплообмінник 13, вентилятор 15 внутрішньої установки, першу раму 17, другу раму 27, фільтр 25 і контролер 41.

Кожух 11 корпусу має грати 11a передньої поверхні і панель 11b передньої поверхні і закріплений за допомогою кріпильної пластини 11c на бічній стіні 45 для установки (див. фіг. 3). Теплообмінник 13, вентилятор 15 внутрішньої установки, фільтр 25 і контролер 41 розміщені в тривимірному просторі, утвореному ґратами 11a передній поверхні, панеллю 11b передньої поверхні і першої рамою 17. Друга рама 27 розташована на задній поверхні першої рами 17 між першою рамою 17 і кріпильної пл�ерхний кінець панелі 11b передній поверхні підтримується з можливістю повороту на решітці 11a передньої поверхні і може шарнірно переміщатися.

Теплообмінник 13 здійснює теплообмін з повітрям, що проходить через нього. Крім того, теплообмінник 13 має перевернуту V-образну форму, в якій обидва кінця зігнуті вниз, як видно на вигляді збоку, і закріплений на першій рамі 17.

Вентилятор 15 внутрішньої установки розташований під теплообмінником 13. Вентилятор 15 внутрішньої установки є радіально нагнітаючим вентилятором, направляє повітря, що втягується з кімнати, в теплообмінник 13, змушує повітря проходити через теплообмінник 13 і випускає повітря в кімнату.

Отвір 19 для випуску повітря розташоване на ділянці нижньої поверхні кожуха 11 корпусу. Заслінка 29, яка направляє повітря, що видувається з отвору 19 для випуску повітря, розташована з можливістю повороту на отворі 19 для випуску повітря. Заслінка 29 приводиться в дію електродвигуном (на кресленнях) і не тільки змінює напрямок, в якому повітря випускається, але також може відкривати і закривати отвір 19 для випуску повітря. Отвір 19 для випуску повітря з'єднано за допомогою випускного каналу 18 для повітря з внутрішньою частиною кожуха 11 корпусу і забезпечує випуск повітря, який здійснив теплообмін в теплообміннику 13. Випускний канастие 21 для впуску повітря розташоване на ділянці нижньої поверхні кожуха 11 корпусу на стороні стінки отвору 19 для випуску повітря. Нижній отвір 21 для впуску повітря утворене за допомогою отвори на нижній ділянці між першою рамою 17 і другий рамою 27 і з'єднано за допомогою нижнього впускного каналу 16 для повітря з внутрішньою частиною кожуха 11 корпусу. Стулка 31, яка відкриває і закриває нижній отвір 21 для впуску повітря в результаті повороту за допомогою відкриває і закриває механізму 32, розташована на нижньому отворі 21 для впуску повітря. Нижній впускний канал 16 для повітря утворений вздовж простору між першою рамою 17 і другий рамою 27. Таким чином, нижній впускний канал 16 для повітря розташований поруч з випускним каналом 18 для повітря через першу раму 17.

Кімнатне повітря в околиці нижнього отвору 21 для впуску повітря всмоктується за рахунок роботи вентилятора 15 внутрішньої установки в вентилятор 15 внутрішньої установки через нижній отвір 21 для впуску повітря, нижній впускний канал 16 для повітря, фільтр 25 і теплообмінник 13 і випускається з отвору 19 для випуску повітря через випускний канал 18 для повітря від вентилятора 15 внутрішньої установки.

Фільтр 25 розташований між ґратами 11a передній поверхні кожуха 11 корпусу і теплообмінником 13. Фільтр 25 видаляє забруднюючі ч�оложено на передньому верхньому ділянці решітки 11a передній поверхні. Кімнатне повітря в околиці верхнього отвору 22 для впуску повітря всмоктується за рахунок роботи вентилятора 15 внутрішньої установки в вентилятор 15 внутрішньої установки через верхнє отвір 22 для впуску повітря, фільтр 25 і теплообмінник 13 і випускається з отвору 19 для випуску повітря через випускний канал 18 для повітря від вентилятора 15 внутрішньої установки.

Контролер 41 встановлений в передній частині кожуха 11 корпусу і подає команди для керування швидкістю обертання вентилятора 15 внутрішньої установки, регулювання ступеня відкриття отвори 19 для випуску повітря, регулювання ступеня відкриття нижнього отвору 21 для впуску повітря і регулювання ступеня відкриття верхнього отвору 22 для впуску повітря.

(2) Конфігурації першої рами і другий рами

Потім будуть описані конфігурації першої рами 17 і другий рами 27 з посиланням на фіг. 2 і фіг. 3(a) і 3(b). Фіг. 3(a) і 3(b) - схематичні види конфігурацій першої рами 17 і другий рами 27, причому фіг. 3(a) - вид у розрізі, і фіг. 3(b) - вид спереду, який засвідчує взаємне розташування між першою рамою і теплообмінником.

Кріпильна пластина 11c для підтримки кожуха 11 корпусу закріплена на кожусі 11 корпусу. Друга рама 27 і перша рама 17 рас�підтримує теплообмінник 13, розташований на її передній поверхні.

(2-1) Перша рама

Перша рама 17 має кінцевий ділянку 17a отвори для випуску повітря, ділянка 17b, утворює випускний канал для повітря, дренажний піддон 17c, установчий ділянку 17d, з'єднувальний отвір 17e і опорні ділянки 17h для теплообмінника.

Кінцевий ділянку 17a отвори для випуску повітря є одним кінцевим ділянкою першої рами 17, розташований в околиці отвори 19 для випуску повітря і закріплений на кожусі 11 корпусу в результаті згину щодо ділянки 17b, що утворює випускний канал для повітря, як показано, наприклад, на кресленнях.

Ділянка 17b, утворює випускний канал для повітря, виконаний проходять від кінцевого ділянки 17a отвори для випуску повітря і утворює випускний канал 18 для повітря, який забезпечує випуск повітря, що випускається вентилятором 15 внутрішньої установки, в отвір 19 для випуску повітря. Перша поверхню 17f і друга поверхню 17g на протилежній стороні від першої поверхні 17f утворені на першій рами 17, і перша поверхню 17f ділянки 17b, що утворює випускний канал для повітря, утворює одну поверхню випускного каналу 18 для повітря.

Дренажний піддон 17c виповий приймальний ділянку 17c-1 і другий приймальний ділянку 17c-2. Перший прийомний ділянку 17c-1 і другий приймальний ділянку 17c-2 утворюють піддон, який вміщує рідина, що стікає вниз з теплообмінника 13.

Інсталяційний ділянку 17d є іншим кінцевим ділянкою першої рами 17 і виконаний проходять від першого приймального ділянки 17c-1 дренажного піддону 17c. Інсталяційний ділянку 17d закріплений на кріпильної пластини 11c, в результаті чого перша рама 17 може підтримувати важкий об'єкт, такий як теплообмінник 13.

З'єднувальний отвір 17e є отвором для подачі повітря, який був всосан з нижнього отвору 21 для впуску повітря і переміщений через нижній впускний канал 16 для повітря в теплообмінник 13. З'єднувальний отвір 17e утворено між першим прийомним ділянкою 17c-1 дренажного піддону 17c і настановних ділянкою 17d.

Як показано на фіг. 3(b), опорні ділянки 17h для теплообмінника розташовані на обох кінцевих ділянках у напрямку ширини кожуха 11 корпусу і підтримують теплообмінник 13. Опорні ділянки 17h для теплообмінника включають в себе перший опорний ділянку 17h-1 для теплообмінника і другий опорний ділянку 17h-2 для теплообмінника. Перший опорний ділянку 17h-1 для теплообмінника і другий опорний ділянку 17h-2 для теплообмінника поддеска повітря і нижній впускний канал 16 для повітря разом з першою рамою 17 і має ділянку 27a задній поверхні, з'єднувальний ділянку 27b і ділянку 27c, утворює відділення для трубок.

Ділянка 27a задньої поверхні утворений вздовж кріпильної пластини 11c.

Ділянка 27c, утворює відділення для трубок, виконаний зі згином від одного кінця ділянки 27a задньої поверхні таким чином, щоб утворити між собою і кріпильної пластиною 11c відділення 60 для трубок. Трубки тощо, сполучені між зовнішнім блоком кондиціонування повітря і внутрішнім блоком 10 кондиціонування повітря, розміщені у відділенні 60 для трубок.

З'єднувальний ділянку 27b утворений проходять від іншого кінця ділянки 27a задньої поверхні до першої рамі 17. З'єднувальний ділянку 27b з'єднаний з кінцевим ділянкою з'єднувального отвору 17e, так що повітря, який пройшов через нижній впускний канал 16 для повітря, що подається через з'єднувальний отвір 17e в теплообмінник 13. Друга рама 27 закріплена на першій рамі 17 таким чином, що сполучне отвір 17e стає безперервним від нижнього впускного каналу 16 для повітря, таким чином, повітря, що пройшов через нижній впускний канал 16 для повітря, ефективно проходить в теплообмінник 13 з з'єднувального отвору 17e.

Третя поверхню 27d і четверт�а 27 закріплена на стороні задньої поверхні першої рами 17, в результаті чого друга поверхню 17g першої рами 17 і третя поверхню 27d другий рами 27 утворюють нижній впускний канал 16 для повітря.

(3) Принцип дії першої рами і другий рами

Важкий об'єкт, такий як теплообмінник 13, підтримується першої рамою 17. Перша рама 17 закріплена на бічній стіні 45 для установки без використання другої рами 27. Тобто кінцевий ділянку 17a отвори для випуску повітря, ділянка 17b, утворює випускний канал для повітря, дренажний піддон 17c, установчий ділянку 17d і опорні ділянки 17h для теплообмінника першої рами 17 виконані безперервними і як одне ціле. Крім того, опорні ділянки 17h для теплообмінника безперервної і виконаною як одне ціле першої рами 17 підтримують важкий об'єкт, такий як теплообмінник 13. Таким чином, у порівнянні з випадком, коли рама, яка підтримує важкий об'єкт, і рама, яка закріплена на бічній стіні 45 для установки, виконані окремо, більше немає слабкого місця в з'єднаної частині, в якій окремі рами з'єднані разом, і міцність першої рами 17 може бути підвищена.

Припустимо, наприклад, що ці дві рами розділені і утворені рамою на передній стороні, яка підтримує важкий об'єкт, тпередней стороні, і закріплено на стіні. У цьому випадку необхідно зробити з'єднання між рамою на передній стороні і рамою на стороні задньої поверхні міцним для забезпечення того, щоб рама на передній стороні не впала під дією ваги важкого об'єкта. Однак в конструкції, в якій рама на передній стороні та рама на стороні задньої поверхні є окремими, важко виключити слабке місце в з'єднаної частини. Згідно з цим варіантом здійснення перша рама 17, яка підтримує важкий об'єкт, сама закріплена на бічній стіні 45 для установки, як описано вище, таким чином, важкий об'єкт може підтримуватися в достатній мірі.

Крім того, перша рама 17 і друга рама 27, які утворюють нижній впускний канал 16 для повітря і нижній отвір 21 для впуску повітря, є окремими рамами, таким чином, обмеження на прес-форм усунуті. Тобто рами, такі як перша рама 17 і друга рама 27, зазвичай утворені за допомогою литтєвого формування або йому подібного з використанням прес-форми. Однак внаслідок обмежень з прес-формами важко виконати як одне ціле першу раму 17 і другу раму 27. Причина полягає в тому, що в разі, коли формувальний �ить видалена з прес-форми, чи важко видалити раму з прес-форми. Крім того, навіть якщо перша рама 17 і друга рама 27 можуть бути виконані як одне ціле, вони обмежені формою рами, яку можна видалити з прес-форми, і ступінь свободи форми рами стає невеликий. З цієї причини перша рама 17 і друга рама 27 утворені з використанням прес-форми для першої рами 17 та прес-формою для другої рами 27, відповідно. У відповідності з конфігурацією цього варіанту здійснення перша рама 17, яка утворює одну поверхню нижнього впускного каналу 16 для повітря, і друга рама 27, яка утворює іншу поверхню, виконані окремо, таким чином, обмеження на прес-формі подолані. Крім того, дві, перша і друга, рами 17 і 27 виконані з профільованого листа і легко видаляються з прес-форм.

(4) Діючий зразок

Конкретна конфігурація цього варіанту здійснення буде описана з посиланням на фіг. 4-6. Фіг. 4 - перспективний вид, показує положення, в якому друга рама закріплена на першій рамі. Фіг. 5 - перспективний вид ззаду першої рами, і фіг. 6 - перспективний вид спереду другий рами.

Перша рама 17, зображена на фіг. 5, є рамою, яка підтримує важкий об'єкт�оверхности другий рами 27, зображена на фіг. 6, знаходиться навпроти цієї сторони задньої поверхні. Як показано на фіг. 5, кінцевий ділянку 17a отвори для випуску повітря, ділянка 17b, утворює випускний канал для повітря, дренажний піддон 17c, установчий ділянку 17d і опорні ділянки 17h для теплообмінника першої рами 17 виконані безперервно і як одне ціле. Як показано на фіг. 4, друга рама 27 закріплена на першій рамі 17 таким чином, щоб закривати частину задньої поверхні першої рами 17, і утворює нижній впускний канал 16 для повітря.

(5) Характеристики

(5-1)

Теплообмінник 13, який є важким об'єктом, підтримується першої рамою 17. Перша рама 17, яка підтримує теплообмінник 13, закріплена на бічній стіні 45 для установки без використання другої рами 27. Тобто перша рама 17 утворена за допомогою опорних ділянок 17h для теплообмінника, які підтримують теплообмінник 13, який є важким об'єктом, і інсталяційного ділянки 17d, який безпосередньо закріплений на бічній стіні 45 для установки, які виконані як одне ціле. Таким чином, у порівнянні з випадком, коли рама, яка підтримує важкий об'єкт, і рама, яка закріплена на бічній стіні 45 для установки, і міцність першої рами 17 може бути підвищена.

Крім того, перша рама 17 і друга рама 27, які утворюють нижній впускний канал 16 для повітря і нижній отвір 21 для впуску повітря, є окремими рамами, таким чином, обмеження на прес-формами також подолані.

(5-2)

Дві, перша і друга, рами 17 і 27 виконані з профільованого листа і легко видаляються з прес-форм. Крім того, необхідні нижній впускний канал 16 для повітря і нижній отвір 21 для впуску повітря можуть бути виконані за допомогою з'єднання двох листообразних першої та другої рам 17 і 27.

(5-3)

Друга рама 27 закріплена на першій рамі 17 таким чином, що сполучне отвір 17e стає безперервним від нижнього впускного каналу 16 для повітря. Таким чином, повітря, що пройшов через нижній впускний канал 16 для повітря, ефективно подається в теплообмінник 13 з з'єднувального отвору 17e.

(6) Приклади модифікацій

(6-1) Приклад модифікації 1A

В цьому варіанті здійснення теплообмінник 13 безпосередньо закріплений на першій рамі 17. Це є достатнім для підтримання теплообмінника 13 першій рамою 17, таким чином, теплообмінник 13 може безпосередньо підтримуватися першої рамою 17 або може підтримуватися косвеня теплообмінника за допомогою іншого елемента.

(6-2) Приклад модифікації 1B

В цьому варіанті здійснення перша рама 17 підтримує теплообмінник 13. Це є достатнім для першої рами 17, яка є рамою, яка може підтримувати важкий об'єкт з відносно великою вагою з числа пристроїв, підтримуваних в кожусі 11 корпусу, таким чином, наприклад, перша рама 17 може підтримувати тільки теплообмінник 13 або може підтримувати теплообмінник 13 та інші пристрої, такі як вентилятор 15 внутрішньої установки.

Промислова придатність

Як описано вище, у відповідності з цим винаходом може бути забезпечена рамна конструкція, міцність якої може бути підвищена, таким чином, даний винахід є корисним для настінних внутрішніх блоків кондиціонування повітря.

Список посилальних позицій

10 - внутрішній блок кондиціонування повітря

11 - кожух корпусу

11a - сітка передньої поверхні

11b - панель передній поверхні

11c - кріпильна пластина

13 - теплообмінник

15 - вентилятор внутрішньої установки

16 - нижній впускний канал для повітря

17 - перша рама

17a - кінцевий ділянку отвори для випуску повітря

17b - ділянка 17b, образующ�програмний ділянку

17d - інсталяційний ділянку

17e - з'єднувальний отвір

17f - перша поверхню

17g - друга поверхню

17h - опорні ділянки для теплообмінника

17f-1 - перший опорний ділянку для теплообмінника

17f-2 - другий опорний ділянку для теплообмінника

18 - випускний канал для повітря

19 - отвір для випуску повітря

21 - нижній отвір для впуску повітря

22 - верхнє отвір для впуску повітря

25 - фільтр

27 - друга рама

27a - ділянка задньої поверхні

27b - з'єднувальний ділянку

27c - ділянка, що утворює відділення для трубок

27d - третя поверхню

27e - четверта поверхню

29 - заслінка

31 - стулка

32 - відкриваючий і закриваючий механізм

41 - контролер

45 - бічна стінка для установки

60 - відділення

Список бібліографічних посилань

Патентна література

Патентний документ 1: JP-A №.2001-116346

1. Внутрішній блок (10) кондиціонування повітря, має нижнє отвір (21) для впуску повітря, розташоване на нижній ділянці, причому внутрішній блок кондиціонування повітря містить
першу раму (17), яка має опорні ділянки (17h) для теплообмінника, які підтримують теплообмінник (13), і установочни (45) для установки; і
другу раму (27), яка разом з першою рамою утворює нижній отвір для впуску повітря і нижній впускний канал для повітря, що проходить від нижнього отвори для впуску повітря до теплообмінника, причому друга рама встановлена зверненої до бічній стіні для установки.

2. Внутрішній блок кондиціонування повітря по п. 1, в якому
перша поверхню (17f), яка утворює випускний канал для повітря для випуску повітря з теплообмінника, і друга поверхню (17g), яка є поверхнею на протилежній стороні від першої поверхні, утворені на першій рамі, і
третя поверхню (27d), яка утворює нижній впускний канал для повітря і нижній отвір для впуску повітря разом з другої поверхнею першої рами за допомогою другої рами, закріпленої на стороні задньої поверхні першої рами, утворена на другий рамі.

3. Внутрішній блок кондиціонування повітря по п. 1, в якому
перша рама додатково має з'єднувальний отвір (17e) для подачі повітря з нижнього впускного каналу для повітря в теплообмінник, та
друга рама закріплена таким чином, щоб проходити від відкритого кінцевого ділянки з'єднувального отвору, і безперервно образуе

 

Схожі патенти:

Внутрішній блок кондиціонера

Даний винахід відноситься до конструкції внутрішнього блоку кондиціонера. Внутрішній блок кондиціонера включає підставу панелі, задню частину корпусу і передню панель; в якому підстава панелі охоплює бічну частину і верхню частину кондиціонера і призначене для установки передній панелі; задня частина корпусу охоплює задню частину кондиціонера; а передня панель встановлена на передній частині кондиціонера і щільно приєднана до основи панелі; в якому підстава панелі, задня частина корпусу і передня панель утворюють внутрішню порожнину кондиціонера, усередині якої встановлений теплообмінник, елементи управління і блок вентилятора; бічна поверхня внутрішнього блоку кондиціонера має U-подібну конструкцію; передня поверхня, задня поверхня і нижня поверхня нижньої частини внутрішнього блоку кондиціонера утворюються двома чи більше вигнутими поверхнями; передня панель включає перший компонент панелі, другий компонент панелі і третій компонент панелі зверху вниз; профілем перерізу першого компонента панелі є пряма лінія або крива лінія, кривизна якої прагне до нуля; і отвір для установки в задній частині корпусу располага�набрання має на меті забезпечити внутрішній блок кондиціонера простою конструкцією. 20 з.п. ф-ли, 8 іл.

Теплозахисний екран

Винахід відноситься до техніки безпеки на робочих місцях, зокрема до пристроїв для захисту від інтенсивного опромінення операторів

Повітропровід (варіанти)

Винахід відноситься до воздуховодам

Пристрій для транспортування та/або обробки повітря

Винахід відноситься до пристрою транспортування та/або обробки повітря

Вентиляційний пристрій і будівля, що містить таке вентиляційний пристрій

Винахід відноситься до області вентиляції приміщень і може бути використано в системах опалення або охолодження приміщення
Up!