Портативна сенсорна обчислювальна система з двома екранами

 

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Сучасні обчислювальні системи забезпечені широким розмаїттям механізмів введення і виведення (I/O) для того, щоб дати можливість користувачеві взаємодіяти з збереженими даними. В залежності від робочої установки, даний I/O механізм призведе до різних вигод і/або обмежень для взаємодії «користувач-пристрій». Пристрої, які є портативними і/або які використовують сенсорні інтерфейси, можуть поставити конкретні завдання для проектування і розгортання I/O механізмів.

Звичайно, є бажаним, щоб портативні пристрої були відносно малими, що може обмежити здатність забезпечення потужних механізмів введення, які легко використовувати. Наприклад, у проектуванні компактних/портативних комп'ютерів і мобільних телефонів, розміром екрану часто жертвують для того, щоб поліпшити портативність. Менший розмір екрану може обмежувати здатність сенсорного введення і, загалом, зменшує корисність пристрою при виконанні завдань, які добре підходять до великих розмірах екрану. Функциональностямі, які часто страждають через таких компромісних рішень, є створення документів і спільну испоспечена сенсорна обчислювальна система. Ця обчислювальна система забезпечена різними інтерфейсними особливостями, що забезпечують численні переваги в розмаїтті налаштування. Зокрема, ця система включає в себе перший сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей, причому обидва функціонально пов'язані з підсистемою обробки і з підсистемою пам'яті, яка зберігає безліч сторінок з вмістом. Команди інтерфейсу зберігаються в підсистемі пам'яті і є виконуваними за допомогою підсистеми обробки для забезпечення взаємодії користувача з сторінками з вмістом через перший сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей. Інтерфейсні команди додатково виконані з можливістю управління цими дисплеями таким чином, що вони працюють як дискретно організовані інтерфейсні блоки для сторінок з вмістом. Зазвичай, інтерфейсні команди призводять до роботи одного з дисплеїв в якості сенсорного інтерфейсу вільної форми для редагування однієї з сторінок з вмістом, тоді як іншим управляють для забезпечення огляду сторінок з вмістом з можливістю переміщення, або більш структурованого інтерфейсу для виконання функцій редагування та перегляду.

�але описуються нижче в докладному описі. Ця сутність винаходу не призначена для ідентифікації ключових особливостей або істотних особливостей заявленого предмета розгляду, а також вона не призначена для використання для обмеження обсягу заявленого предмета розгляду. Крім того, заявлений предмет розгляду не обмежений реалізаціями, які дозволяють будь-які або всі недоліки, зазначені в будь-якій частині цього опису.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Фіг. 1 показує блок-схему одного варіанта здійснення сенсорної обчислювальної системи відповідно до даного опису.

Фіг. 2 показує схематичне зображення одного варіанту здійснення інтерфейсу для сенсорної обчислювальної системи.

Фіг. 3 показує схематичне зображення іншого варіанту здійснення інтерфейсу для сенсорної обчислювальної системи.

Фіг. 3А показує деякий варіант здійснення неструктурованого інтерфейсу вільної форми, виконаного з можливістю прийому вводів засоби типу перо.

Фіг. 3В показує деякий варіант здійснення неструктурованого інтерфейсу вільної форми, виконаного з можливістю прийому уведень через жести торкання рукою.

Фіг. 4 покази�емещения.

Фіг. 5 показує схематичне зображення одного варіанту здійснення сенсорної обчислювальної системи.

Фіг. 6 показує схематичне зображення іншого варіанту здійснення сенсорної обчислювальної системи.

Фіг. 7 показує блок-схему певного варіанту здійснення способу здійснення користувальницького інтерфейсу для портативної сенсорної обчислювальної системи.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС

З посиланням на фіг. 1, цей креслення зображує сенсорну обчислювальну систему 20 згідно з цим описом. Як показано, сенсорна обчислювальна система 20 включає в себе підсистему 22 обробки, підсистему 24 пам'яті і I/O підсистему 26. Ці компоненти функціонально пов'язані через шину (не показана) або подібну структуру/механізм. Підсистема 24 пам'яті, яка може включати в себе різні типи пам'яті і/або ЗУ, зазвичай містить дані і додатки та/або інші команди, на які впливає або які виконуються підсистемою 22 обробки. I/O підсистема 26 забезпечує взаємодію U з користувачем у формі висновків UOUTдля користувача (звукових, візуальних і т. д.) і механізми для прийому користувальницьких вводів UIN.

У багатьох прикладах, обговорюваних здесѽсорной і включає в себе численні дисплеї. Наприклад, на фіг. 1, підсистема 32 відображення включає в себе два дисплея 34 і 36. Як буде більш детально обговорюватися нижче, сенсорна обчислювальна система 20 зазвичай включає в себе команди 40 інтерфейсу користувача та/або інші програми, які виконані з можливістю роботи дисплеїв 34 і 36 в якості дискретно організованих інтерфейсних блоків по відношенню до сторінок 42 з вмістом, збережених в сенсорної обчислювальної системі (наприклад, у підсистемі 24 пам'яті). Сторінки 42 з вмістом можуть приймати різні форми, включаючи Web-сторінки, сторінки з документа обробки текстів, фотографії, презентаційні слайди і т. д.

Зазвичай, як буде додатково висвітлюватися в прикладах нижче, один з дисплеїв 34 і 36 забезпечує переміщення і більш структуровані елементи управління користувальницького інтерфейсу, тоді як інший забезпечує сенсорний інтерфейс вільної форми для модифікації індивідуальних сторінок з вмістом. Зазвичай, окремі і дискретно організовані інтерфейси, що забезпечуються цими дисплеями, реалізовані таким чином, що один з дисплеїв, є відносно більш структурованим і обмеженим інтерфейсом, тоді як інший є віднесення� особливостей, яка може використовуватися для опису мірі, в якій інтерфейсний блок є структурованим, в протилежність неструктурированному. Наприклад, у відносно більш структурованому інтерфейсі, кнопки і/або вибори меню (наприклад, з спадаючих меню) можуть використовуватися для виконання операцій вибору і редагування відображається на сторінці, таких як вирізування, копіювання, вставка, обертання, обрізання і т. д. Для введення тексту, структурований інтерфейс міг би включати в себе QWERTY клавіатуру або подібний заснований на кнопках/клавішах спосіб введення тексту. Для операцій малювання, користувач може вибрати з ілюстративних вставок, форм шаблонів або інших сукупностей заданих об'єктів.

З іншого боку, неструктурований інтерфейс покладався б виключно, або щонайменше в більшій мірі, на вводи вільної форми, такі як вводи дотиком руки, інтерпретовані команди жестами і вводи дотиком вільної форми, що здійснюються через маніпуляцію користувача пером або іншим засобом типу перо.

Знову з посиланням на фіг. 1, сенсорна обчислювальна система 20 дає можливість здійснити взаємодію користувача із сторінками 42 із сод�отки текстів, малюнки, фотографії, презентації, Web-сторінки, слайди і т. д. В багатьох прикладах, що обговорюються тут, сенсорна обчислювальна система 20 реалізована як портативний пристрій, але забезпечена різними особливостями інтерфейсу, які долають обмеження колишніх портативних пристроїв, які, як обговорювалося вище, часто погано підходять для завдань створення документів, редагування та спільного використання/співробітництва.

Звертаючись тепер до фіг. 2 і 3, обидва креслення показують інтерфейс для перегляду і здійснення модифікацій зразкової сторінки 60 з вмістом. Кожен креслення показує відрізняється інтерфейс для роботи зі сторінкою 60 з вмістом: фіг. 2 показує більш структурований інтерфейс 62, який буде називатися UI-навантаженим інтерфейсом, тоді як фіг. 3 показує неструктурований інтерфейс 64, також званий ненавантаженим інтерфейсом або інтерфейсом вільної форми.

Звертаючись конкретно до сторінки 60 з вмістом, приблизна сторінка включає в себе графічне зображення 70, блок тексту 72 (наприклад, описує графічне зображення 70) і блок-схему 74.

Звертаючись спочатку до структурованого інтерфейсу 62, цей інтерфейс включає в себэтот інтерфейс може включати в себе шаблон 80, містить різні форми, графіку і т. д., які можуть бути обрані для включення на сторінці 60 з вмістом, наприклад, через операцію «перетягнути і відпустити» або за допомогою вибору і копіювання. Наприклад, блок-схема 74 може бути побудована з використанням стандартних форм і компонентів, знайдених у шаблоні 80.

Структурований інтерфейс 62 може також включати в себе клавіатуру 82 для здійснення можливості введення алфавітно-числових текстових даних, таких як текстовий блок 72. Структурований інтерфейс може також включати в себе інші структуровані механізми введення, такі як спадаючі меню або інструментальні панелі 84 і 86, для виконання операцій копіювання, вирізання, вставляння, переміщення, обертання, обрізання і т. д. Структурований інтерфейс може також включати в себе виконавчий механізм 88 прокрутки для виконання вертикальної прокрутки або інших обмежених операцій прокручування.

Різні інші механізми введення і елементи управління можуть бути забезпечені в з'єднанні з цим структурованим інтерфейсом. Вищевказані приклади є лише ілюстративними. Загалом, цей інтерфейс є структурованим у тому сенсі, що команди і омате, і специфічні вводи, оброблювані для ініціації цих команд, є квантованими або іншим чином дискретними.

Звертаючись тепер до неструктурированному інтерфейсу, або інтерфейсу 64 вільної форми фіг. 3, відсутність структурованих елементів керування інтерфейсу має бути відразу ж очевидним. Замість цього, цей інтерфейс виконаний з можливістю прийому і обробки команд вільної форми, таких як жести торкання користувача і введення вільної форми, що приймаються засоби типу перо. Наприклад, як показано на фіг. 3А, інтерфейс 64 вільної форми може бути виконаний з можливістю прийому ескізних вводів 90 вільної форми засоби 92 типу перо. Фіг. 3В показує інший приклад, в якому неструктурований інтерфейс 64 приймає жести 94 торкання рукою. Торкання екрана дисплея можуть також викликати контекстне керовані дотиком команди 96, розташовані близько точки, до якої доторкається користувач.

Вільна природа інтерфейсу 64 також означає, що може відбутися деяка обробка для інтерпретації користувальницьких вводів і створення бажаної команди. Звертаючись до примірної блок-схемі 74, вводи вільної форми можуть використовуватися для генерації изображаеми�використання кошти 92 типу перо для малювання від руки овалу. Оскільки малювання здійснюється від руки, введення малювання був би подібним же чином недосконалим. Цей інтерфейс тим не менш обробив би цей enter і розпізнав намір створити користувача овал. В протилежність структурованого способу вибору овалу з шаблону 80 (структурований інтерфейс 62), великий і безперервно варійований діапазон вводів ескізних малюнків міг би використовуватися в інтерфейсі 64 для створення овалу.

Відповідно, буде ясно, що команди 40 користувальницького інтерфейсу (фіг. 1) можуть бути виконані з можливістю інтерпретації та обробки вводів дотиком вільної форми (таких як недосконалий овал, описаний вище) таким чином, щоб викликати вводи дотиком з приведенням до заданої команді. Наприклад, в режимі інтерпретації форми (наприклад, для генерації деякої блок-схеми) може бути кілька заданих команд для генерації різних форм: овалів, кіл, прямокутників, ромбів і т. д. Даний ескізний введення засоби типу перо міг би приймати різні форми. Фактично, потенційний діапазон користувальницького введення за допомогою пера є безперервно варійованих, на відміну від, наприклад, дискретної природи вводів, прийнятих для вибору і� enter і, по суті, визначають намір користувача. Конкретно, цей введення обробляється таким чином, щоб привести до одного з заданих команд - наприклад, на сторінці з вмістом малюється коло замість квадрата.

На додаток до забезпечення структурованого та неструктурованого інтерфейсів для роботи з індивідуальними сторінками з вмістом, дисплеї сенсорної обчислювальної системи 20 можуть бути виконані з можливістю забезпечення оглядового інтерфейсу для сторінок 42 з вмістом. Фіг. 4 зображує приблизний огляд 100 з можливістю переміщення, що включає в себе зображення 102 мініатюр сторінок 42 з вмістом. Як зазначено на кресленні, огляду 100 з можливістю переміщення може бути заданий розмір таким чином, що він є занадто великим для того, щоб повністю підходити до дисплея 104 (який може бути або дисплеєм 34, або дисплеєм 36). Це може бути результатом налаштувань користувачем збільшення зображення. В деяких випадках, наприклад, може бути бажано мати ці мініатюри відносно великими для кращого розуміння змісту лежать нижче сторінок. У будь-якому разі, коли огляд з можливістю переміщення простягається поза країв дисплея 104, можуть бути забезпечені елем�до показано на кресленні, часто бажано використовувати сенсорні здатності пристрою для здійснення можливості прокрутки через жести вільної форми «ударом руки» або «ударом пальця».

Як обговорювалося раніше, сенсорна обчислювальна система може бути виконана таким чином, що дисплеї 34 і 36 працюють як дискретно організовані інтерфейсні блоки щодо сторінок 42 з вмістом. Забезпечення множинних дисплеїв (двох у даних прикладах), які працюють окремо і дискретно в термінах їх інтерфейсу, може забезпечити численні переваги. Наприклад, з посиланням на фіг. 5, це креслення показує сенсорну обчислювальну систему 20, виконану в режимі, коли обидва дисплея пропонують інтерфейс редагування для індивідуальної сторінки 110 з вмістом, але один інтерфейс не структурований, а інший структурований, як обговорювалося раніше. Фіг. 5 також показує приблизний форм-фактор типу ноутбук для цього пристрою, в якому перша і друга частини 112 і 114 корпусу з'єднані через шарнір 116. Цей форм-фактор є лише ілюстративним прикладом, і можливі інші конфігурації. Однією альтернативою, наприклад, було б мати віртуальний шов між двома дисплеями, замість фізкабінет�ить певні характеристики форм-фактора типу ноутбук.

Легка доступність як структурованого, так і неструктурованого доступу до сторінки дозволяє цього пристрою підняти вигоди цифрової технології, а також дозволяє користувачеві ставитися до пристрою і взаємодіяти з ним більш природним і гнучким способом. Автори винаходу відзначили постійне використання пера і паперу для створення ескізів, нотаток та інших завдань вільної форми, незважаючи на триваюче удосконалення і все зростаюче використання портативних електронних пристроїв. Передбачається, що описані інтерфейсні системи і способи забезпечать значно підвищений досвід користувача в певних параметрах, так що зразкові пристрою, обговорювані тут, буде добре виконувати завдання, де рішення з папером і пером все ще є бажаними.

Забезпечення множинних, дискретно організованих інтерфейсних блоків може також забезпечити вигоди в налаштуваннях, де співпрацюють множинні користувачі. Однією зразковою вигодою є здатність багатьох користувачів модифікувати або забезпечити примітками сторінку з вмістом через окремі інтерфейси і використовувати різні інтерфейси для ідент� на дисплеї 34 міг би бути призначений користувачу А, тоді як інтерфейс на дисплеї 36 міг би бути призначений користувачеві Ст.

Інший приклад множинних, дискретно організованих інтерфейсних блоків показано на фіг. 6. Конкретно, один дисплей забезпечує огляд з можливістю переміщення, тоді як інший забезпечує неструктурований односторінковий інтерфейс редагування. Фіг. 6 зображує приклад іншої особливості, яка може бути використана для забезпечення вигод у різних налаштуваннях. Конкретно, пристрій повернене під прямим кутом до зображення, показаному на фіг. 5, і пристрій автоматично вважало цей поворот і зробило відповідні повороти матеріалу, представленого на відповідних дисплеях 34 і 36. Більш загальним чином, інтерфейсні команди можуть бути виконані з можливістю інтелектуальної організації та конфігурації відображеного матеріалу залежно від положення пристрою та/або змін до обертальної орієнтації цього пристрою. Як показано в прикладі фіг. 6, положення пристрою може бути отримано для здійснення відповідних переходів «портрет-альбом». Позиціювання та поворот може бути обраний на основі природи інтерфейсів, використовуваних на кожному дисплеї. Наприклад, вуктурированний інтерфейс 64), він міг би бути поміщений на конкретну сторону - наприклад, на лівий або правий дисплей пристрою 20. Наприклад, користувач-лівша міг би віддати перевагу, щоб інтерфейс вільної форми завжди був присутній на лівому дисплеї. Аналогічно, могло б бути бажаним, щоб при використанні огляд 100 з можливістю переміщення завжди містився на верхній екран (у вертикальних орієнтації пристрою 20) або лівий екран (горизонтальні орієнтації).

Тепер з посиланням на фіг. 7, буде також ясно, що даний опис забезпечує спосіб 130 користувальницького інтерфейсу для сенсорного дисплея. Як показано в 132, цей спосіб може включати в себе забезпечення доступу користувача до сторінок з контентом і взаємодія зі сторінками з вмістом, збереженими в портативної сенсорної обчислювальній системі, через перший сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей. У 134, цей спосіб додатково включає в себе управління представленням сторінок з вмістом на першому сенсорному дисплеї і на другому сенсорному дисплеї. Зазвичай, це включає в себе управління дисплеями таким чином, що вони забезпечують дискретно організовані інтерфейсні блоки по відношенню до сторінок з вмістом. Як частина цього �ет в себе різні інтерфейсні елементи управління, причому один з дисплеїв має більш структурований інтерфейс, а інший має менш структурований інтерфейс, інтерфейс вільної форми. У деяких випадках, один з цих інтерфейсів (дисплеїв) буде використовуватися для забезпечення огляду сторінок з вмістом з можливістю переміщення. В інших випадках, обидва інтерфейсу/дисплея реалізовані як односторінковий інтерфейс редагування, причому один є UI-навантаженим інтерфейсом, має структуровані механізми введення і інші інтерфейсні елементи управління, тоді як інший є інтерфейсом вільної форми, пристосований для прийому вводів дотиком пера, жестів торкання рукою і т. п. Зазвичай, коли обидва дисплея використовуються в якості односторінкових інтерфейсів редагування, часто буде бажано, щоб вони обидва одночасно відображали одну і ту ж сторінку з вмістом для редагування.

Продовжуючи з приблизним способом 130, де використовується інтерфейс вільної форми, часто бажано використовувати вводи дотиком пера, як показано в 136. У 138, цей спосіб може додатково включати в себе обробку вводів дотиком пера таким чином, що вони призводять до виконання однієї з безлічі заданих модификаможет бути будь відповідне обчислювальний пристрій, виконане з можливістю виконання програм, описаних тут. Наприклад, цими обчислювальними пристроями можуть бути мэйнфрейм (універсальна ЕОМ), персональний комп'ютер, портативний комп'ютер, портативний електронний секретар (PDA), керований за допомогою комп'ютера бездротовий телефон, мережеве обчислювальний пристрій або інше відповідне обчислювальний пристрій, і вони можуть бути підключені один до одного через комп'ютерні мережі, такі як Інтернет. Ці обчислювальні пристрої зазвичай включають в себе процесор і пов'язану енергозалежну і енергонезалежну пам'ять і виконані з можливістю виконання програм, що зберігаються в енергонезалежній пам'яті, що використовує частини енергозалежною пам'яті і процесор. Як використовується тут, термін «програма» відноситься до компонентів програмного забезпечення та програмно-апаратних засобів, які можуть виконуватися або використовуватися одним або декількома обчислювальними пристроями, описаними тут, і передбачає охоплення індивідуальних або груп файлів, файлів даних, бібліотек, драйверів, сценаріїв, записів баз даних і т. д. Буде ясно, що можуть бути забезпечені зчитуються комп'ютером носії, имеюѻнение цим обчислювальним пристроєм способів, описаних вище, і викликають роботу систем, описаних вище.

Слід розуміти, що варіанти здійснення описані тут є ілюстративними, а не обмежують, так як обсяг винаходу задається додається формулою винаходу, а не описом, передуючих їй, і всі зміни, які потрапляють у межі та обмеження цієї формули винаходу, або в еквівалентність таких її меж і обмежень, отже, призначені для охоплення цією формулою винаходу.

1. Портативна сенсорна обчислювальна система, що містить:
перший сенсорний дисплей;
другий сенсорний дисплей;
підсистему пам'яті і підсистему обробки, функціонально пов'язані з першим сенсорним дисплеєм і другим сенсорним дисплеєм;
команди користувальницького інтерфейсу, що зберігаються в підсистемі пам'яті і виконувані підсистемою обробки для управління взаємодією користувача зі сторінками з вмістом, що містяться в підсистемі пам'яті портативної сенсорної обчислювальної системи, причому така взаємодія користувача відбувається через перший сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей і управляється за допомогою команд інтерфейсу таким чином, що перший відпо сторінок з вмістом, причому перший сенсорний дисплей забезпечує переміщення і елементів управління користувальницького інтерфейсу, а другий сенсорний дисплей не має структурованих елементів інтерфейсу управління та забезпечує сенсорний інтерфейс вільної форми для прийому і обробки вводів вільної форми для редагування сторінок з вмістом.

2. Система п. 1, в якій команди користувальницького інтерфейсу, перший сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей виконані таким чином, що перший сенсорний дисплей забезпечує UI-навантажений інтерфейс редагування для модифікації однієї з сторінок з вмістом, причому другий сенсорний дисплей одночасно забезпечує ненагруженний інтерфейс редагування вільної форми для модифікації однієї з сторінок з вмістом допомогою вводів дотиком, прийнятих від засобу типу перо.

3. Система п. 2, в якій команди інтерфейсу виконані з можливістю інтерпретувати вводи дотиком, прийняті засоби типу перо, і викликати здійснення такими вводами дотиком однієї з безлічі попередньо заданих модифікацій для однієї з сторінок з вмістом.

4. Система п. 2, в якій команди пользователѸцам з вмістом можна переміщатися за допомогою вводів ковзанням при торканні рукою, застосовуються до будь-якого або обох з першого сенсорного дисплея і другого сенсорного дисплея, і, зокрема, таким чином, що одна із сторінок з вмістом може бути замінена допомогою такого переміщення ковзанням при торканні рукою таким чином, що друга із сторінок з вмістом відображається на першому сенсорному дисплеї і другому сенсорному дисплеї для редагування через UI-навантажений інтерфейс редагування і ненагруженний інтерфейс редагування вільної форми.

5. Система п. 1, причому команди користувальницького інтерфейсу, перший сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей виконані таким чином, що перший сенсорний дисплей забезпечує огляд сторінок з вмістом з можливістю переміщення, причому другий сенсорний дисплей одночасно забезпечує ненагруженний інтерфейс редагування вільної форми для модифікації однієї з сторінок з вмістом допомогою вводів дотиком, прийнятих від засобу типу перо.

6. Система п. 5, в якій команди інтерфейсу виконані з можливістю інтерпретувати вводи дотиком, прийняті засоби типу перо, і викликати здійснення такими вводами дотиком однієї з безлічі попередньо зЀемещения може просуватися за допомогою вводів ковзанням при торканні, застосовуються до першого сенсорного дисплея.

8. Система п. 1, в якій портативна сенсорна обчислювальна система додатково містить корпус, який має першу частину корпусу, пов'язану допомогою шарніра з другою частиною корпусу, причому перший сенсорний дисплей розташований на першій частині корпусу, а другий сенсорний дисплей розташований на другій частині корпусу.

9. Система п. 1, в якій команди інтерфейсу виконані з можливістю викликати автоматичне перемикання між альбомної і портретної орієнтаціями для матеріалу, надрукованого на першому сенсорному дисплеї і другому сенсорному дисплеї у відповідь на зміни в обертальному положенні портативної сенсорної обчислювальної системи.

10. Портативна сенсорна обчислювальна система, що містить:
перший сенсорний дисплей;
другий сенсорний дисплей;
підсистему пам'яті і підсистему обробки, функціонально пов'язані з першим сенсорним дисплеєм і другим сенсорним дисплеєм;
команди користувальницького інтерфейсу, що зберігаються в підсистемі пам'яті і виконувані підсистемою обробки для управління взаємодією користувача зі сторінками з вмістом, що містяться в підсистемі пам'яті по�ий сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей і управляється за допомогою команд інтерфейсу таким чином, що перший сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей працюють, щоб одночасно відображати один і той же вид одній з сторінок з контентом і одночасно забезпечувати два різних інтерфейсу редагування, причому два різних інтерфейсу редагування мають один або більше відрізняються один від одного механізмів введення і відрізняються елементів керування інтерфейсу для редагування однієї з сторінок з вмістом.

11. Система п. 10, в якій перший сенсорний дисплей забезпечує UI-навантажений інтерфейс редагування для редагування однієї з сторінок з контентом і в якій другий сенсорний дисплей забезпечує сенсорний інтерфейс вільної форми для редагування однієї з сторінок з вмістом.

12. Система п. 11, в якій сенсорний інтерфейс редагування вільної форми виконаний з можливістю приймати вводи дотиком засоби типу перо і в якій команди інтерфейсу виконані з можливістю інтерпретувати вводи дотиком таким чином, щоб викликати здійснення такими вводами дотиком однієї з безлічі попередньо заданих модифікацій для сторінок з вмістом.

13. Система п. 10, в якій команди користувача інт�мо, в якому щонайменше один з першого сенсорного дисплея і другого сенсорного дисплея забезпечує огляд сторінок з вмістом з можливістю переміщення.

14. Система п. 13, в якій огляд з можливістю переміщення може пересуватися за допомогою застосування вводів ковзанням при торканні рукою, застосовуваних до огляду з можливістю переміщення.

15. Система п. 10, в якій команди інтерфейсу виконані з можливістю викликати автоматичне перемикання між альбомної і портретної орієнтаціями для матеріалу, надрукованого на першому сенсорному дисплеї і другому сенсорному дисплеї у відповідь на зміни в обертальному положенні портативної сенсорної обчислювальної системи.

16. Система п. 10, причому портативна сенсорна обчислювальна система додатково містить корпус, який має першу частину корпусу, пов'язану допомогою шарніра з другою частиною корпусу, причому перший сенсорний дисплей розташований на першій частині корпусу, а другий сенсорний дисплей розташований на другій частині корпусу.

17. Спосіб забезпечення користувацького інтерфейсу для портативної сенсорної обчислювальної системи, що містить:
забезпечення доступу користувача до�обчислювальної системи, через перший сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей;
управління представленням сторінок з вмістом на першому сенсорному дисплеї і другому сенсорному дисплеї таким чином, що перший сенсорний дисплей і другий сенсорний дисплей працюють як дискретно організовані інтерфейсні блоки щодо сторінок з вмістом, причому перший сенсорний дисплей забезпечує переміщення і структуровані елементи управління користувальницького інтерфейсу, включаючи структурований механізм вводу, на який спрямований дискретний введення користувача, для виконання першої команди, відповідної структурованого механізму введення, а другий сенсорний дисплей одночасно забезпечує неструктурований сенсорний інтерфейс вільної форми для модифікації сторінок з вмістом допомогою інтерпретації введення користувача вільної форми та виконання другої команди, відповідної введення користувача вільної форми, який не спрямований на який-небудь структурований механізм введення;
прийом вводів дотиком, застосовуваних до другого сенсорного дисплея за допомогою засобу типу перо;
для кожного із згаданих вводів дотиком, обробку введення дотиком для того, щоб ви�им, відображуваної на другому сенсорному дисплеї.

18. Спосіб за п. 17, додатково містить забезпечення огляду сторінок з вмістом з можливістю переміщення на першому сенсорному дисплеї.

19. Спосіб за п. 17, додатково містить відображення однієї з сторінок з вмістом одночасно на першому сенсорному дисплеї і на другому сенсорному дисплеї, причому перший сенсорний дисплей реалізований як UI-навантажений інтерфейс для модифікації сторінки з вмістом, а другий сенсорний дисплей реалізований як неструктурований інтерфейс для модифікації сторінки з вмістом.

20. Спосіб за п. 17, додатково містить зчитування зміни в орієнтації портативної сенсорної обчислювальної системи і, для вмісту, відображеного на першому сенсорному дисплеї і другому сенсорному дисплеї, зміна між портретним і альбомного уявленнями такого вмісту у відповідь на зміну орієнтації. 

Схожі патенти:

Жести функцій управління

Винахід відноситься до пристроїв дистанційного введення інформації. Технічний результат полягає в підвищенні швидкості введення даних. Пристрій містить сенсорну поверхню, виконану з можливістю відображення області сенсорної поверхні короткого представлення функцій управління, яке може вибиратися у відповідь на сенсорний ввід через сенсорну поверхню; і один або декілька модулів для виявлення одного або декількох жестів, введених через сенсорну поверхню поверх принаймні одного із згаданих уявлень; визначення функції управління, яка відповідає виявленому одному або декількох жестів, причому згадані один або кілька жестів вказують ідентифіковану функцію управління, відмінну від вибору принаймні одного із згаданих відображуваних уявлень; формування повідомлення для бездротової передачі на клієнтський пристрій, вказує клієнтського пристрою змінити висновок контенту, який транслюється на клієнтський пристрій, відповідно до згаданої певною функцією управління. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 6 іл.

Користувальницький інтерфейс пристрою мобільного зв'язку

Винахід відноситься до інтерфейсу пристрою мобільного зв'язку. Технічним результатом є забезпечення перетягування за допомогою жесту елементів вмісту жесту і можливості відправляти контактам повідомлення з вмістом. Спосіб включає в себе висновок користувальницького інтерфейсу з областю, яка конфігурується для прийому вмісту. Коли яка-небудь опція вибирається відносно області для встановлення зв'язку, а вміст включає в себе один або кілька контактів, формується повідомлення, яке включає в себе вміст, і автоматично передається одному або кільком контактам. 3 н. і 15 з.п. ф-ли, 6 іл.

Вказівний пристрій

Винахід відноситься до вказівного пристрою "миша". Технічним результатом є забезпечення надійного функціонування пристрою на дзеркальних, прозорих, гладких монохромних поверхнях. Вказівний пристрій "миша" для дзеркальних, прозорих і гладких монохромних поверхонь містить корпус і розташовані всередині нього чіпсет і з'єднаний з чіпсетом оптичний блок відстеження переміщення "миші", причому в/на його корпусі встановлено один або кілька підфарбовуючих блоків, що містять одну або кілька підфарбовуючих головок, які здатні по командах від чіпсету наносити додаткове зображення або квазиизображение на ту опорну поверхню, на якій здійснюється експлуатація "миші", з допомогою рідини чи води, в тому числі насищаемих газовими бульбашками, з допомогою порошкоподібної пилу, з допомогою нагріву опорної поверхні та/або її охолодження і подальшого перетворення отримуваної теплової картинки в кольорове зображення з використанням холестерического рідкого кристала, а також за допомогою крижаних кристалів. 1 іл.

Спосіб керування положенням бічного автомобільного скла та пристрій для його реалізації

Група винаходів відноситься до керування об'єктами за допомогою жестів, вироблених оператором в заданому просторовому обсязі. Пристрій для керування положенням бічного автомобільного скла містить камеру і оптично зв'язані з нею перший і другий інфрачервоні випромінювачі, світловідбивач, оптично зв'язані з камерою і з обома випромінювачами, сервопривід, пов'язаний з редуктором-підйомником автомобільного скла. Телевізійна камера розміщується в нижньому куті віконного отвору автомобільної двері, а кут огляду охоплює протилежну поверхню з розміщеним там світловідбивачем. Обчислювач здійснює почергове включення одного з двох випромінювачів, вводить в пам'ять координати тіней на поверхні світловідбивачі, утворені при появі на шляху випромінювань пальця користувача, і розраховує за ним координати пальця і швидкість його переміщення. Далі обчислювач розраховує вироблений користувачем жест і виробляє відповідний цього жесту сигнал в сервопривід, керуючий положенням скла. Досягається можливість регулювання скла бічній автомобільної двері. 2 н. п. ф-ли, 10 іл.

Пристрій контролю системи рухів

Винахід відноситься до обчислювальної техніки, зокрема до пристроїв введення, і може бути використане в комп'ютерних іграх, для керування об'єктами в модельованих на ЕОМ просторах, в галузі машинобудування, літакобудування, космонавтики, спрямоване на підвищення надійності і точності управління системою рухів, це досягається за рахунок того, що пристрій включає в себе кнопки, 1, корпус 2 з шарніром 3, хвостовиком 4, жорстко з'єднаним з сидінням оператора 13, кронштейном 14 із затискачами 15. Корпус 2 жорстко з'єднаний з керуючим елементом 5, виконаному у вигляді Н-образної рами з затискачами 11, з криволінійними опорними поверхнями 6 для розташування рук оператора з можливістю руху за рахунок шарніра 3, жорсткість ходу якого може регулюватися за допомогою розташованого в корпусі 2 регулятора 12, на передніх частинах 7 керуючого елемента 5 по периферії навпроти один одного з бічних сторін розташовані кнопки 1, кнопки шарнірні 8, кнопки многоконтактние 9, ролики 10. Педалі 16 і датчики руху 17, з'єднані з керуючим елементом 5 проводами або бездротовим зв'язком. 1 іл.

Управління віртуальними портами

Група винаходів відноситься до пристроїв вводу з можливістю забезпечення одночасної роботи декількох користувачів. Технічний результат полягає в забезпеченні зворотного зв'язку між користувачами обчислювальної середовища. Кожен такий віртуальний порт може мати різні відносяться до нього ознаки, наприклад, переважні права, права або додаткові можливості. Коли один або більше користувачів знаходяться у сцені захоплення, заснованої на жестах системи, система може асоціювати віртуальні порти з користувачами і підтримувати віртуальні порти. Також передбачено скасування асоціації віртуальних портів з користувачами або обміну віртуальними портами між двома або більше користувачами. 3 н. і 5 з.п. ф-ли, 15 іл.

Незагрязняемое вказівний пристрій

Винахід відноситься до області обробки цифрових даних. Технічний результат полягає в поліпшенні гігієнічності використання вказівного пристрою "миша". Пристрій містить корпус, одну або декілька кнопок і/або безконтактно спрацьовують сенсорів. Корпус, кнопка або кнопки і/або безконтактно спрацьовують сенсори конструктивно виконані з повітряними трубопроводами або каналами всередині, через які повітря і/або інший газ підводиться під тиском від повітряного насоса та/або газового балона, з можливістю обдування зовнішніх поверхонь корпусу і створення повітряної подушки між ними і рукою людини-користувача при зближенні їх з користувацької рукою. 2 з.п. ф-ли, 1 іл.

Пристрій обробки інформації, спосіб обробки інформації, програма, кінцевий пристрій управління і система обробки інформації

Винахід відноситься до пристрою обробки інформації, способу обробки інформації, програмі, прикінцевого пристрою керування та систему обробки інформації. Технічний результат - більш зручне управління кінцевим пристроєм за рахунок здійснення процесу підтвердження результату операцій, виконуваних користувачем, що представляє собою відображення допустимих команд, які може вибрати користувач при управлінні кінцевим пристроєм. Пристрій містить: поле вводу, що підтримує введення інформації про операції; секцію зв'язку, що здійснює зв'язок, за допомогою радіосигналу, з кінцевим пристроєм; секцію відображення; секцію отримання інформації про операції, яка одержує інформацію про операції через секцію введення; секцію повідомлення про команду, створює команди попередження на підставі інформації про операції і уведомляющую кінцевий пристрій, за допомогою секції зв'язку, про створеній команді; секцію отримання результату операції, що представляє собою допустимі команди, і секцію управління відображенням. 4 н. і 13 з.п. ф-ли, 13 іл.

Пристрій, спосіб, комп'ютерна програма і користувальницький інтерфейс

Винахід відноситься до пристроїв введення інформації. Технічний результат полягає зменшення ймовірності ненавмисної активації доступною для вибору частини. Пристрій містить блок інтерфейсу вводу, процесор, пам'ять, що включає комп'ютерний програмний код для забезпечення виконання пристроєм: надання частини блоку інтерфейсу вводу, доступною для вибору користувачем; конфігурування пристрою так, щоб воно перебувало або в першому стані, або у другому стані, при цьому в першому стані згадана частина, доступна для вибору користувачем, пов'язана з першою функцією, що має першу характеристику, так що перша функція виконується у відповідь на активацію згаданої частини, доступною для вибору користувачем, і в другому стані згадана частина, доступна для вибору користувачем, не пов'язана з першою функцією, так що перша функція не виконується у відповідь на активацію згаданої частини, доступною для вибору користувачем; та конфігурування пристрою для управління тактильним якістю згаданої частини, доступною для вибору користувачем, щодо решти блоку користувальницького введення, так що згадана частина, доѲ першому стані, і з другим тактильним якістю, якщо пристрій знаходиться в другому стані. 5 н. і 30 з.п. ф-ли, 9 іл.

Втілення візуального представлення за допомогою вивченого введення від користувача

Винахід відноситься до області візуалізації візуального уявлення користувача. Технічний результат - забезпечення візуального представлення користувача за допомогою виконання анімацій, заснованих на історії вводів від користувача. Спосіб застосування ефектів до візуальному представленню містить: вибір першої анімації з безлічі збережених анімацій на підставі першого зображення, що вказує користувача, що знаходиться в даний час у фізичному просторі для захоплення; застосування згаданої першої анімації до візуальному представленню користувача на пристрої відображення; оновлення щонайменше однієї анімації з цього безлічі збережених анімацій на підставі характеристик користувача, ідентифікованого на підставі першого зображення; у відповідь на ухвалу з другого зображення фізичного простору для захоплення, що користувач не знаходиться в згаданому фізичному просторі для захоплення, вибір другої анімації з цього безлічі збережених анімацій на підставі попереднього зображення; застосування згаданої другий анімації до візуальному представленню користувача на пристрої відображення. 3 н. і 15 з.п. ф-ли, 12
Up!