Пристрій для очищення міжзубних проміжків

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ

Даний винахід відноситься до пристрою для догляду за порожниною рота, зокрема до пристрою для очищення міжзубних проміжків, подає текуче середовище для догляду за порожниною рота за допомогою дії капілярності.

ПОПЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Захворювання ясен, також відоме як пародонтит або захворювання пародонту, є найбільш типовою зубний проблемою, від якої страждають люди. На ранніх стадіях захворювання пародонту зазвичай не є болючим, це означає, що багато людей, що мають пародонтит, навіть не усвідомлюють цього. Дослідження показали, що захворювання пародонту є інфекцією ясен, викликану бактеріями бляшки при накопиченні бляшки і бактерій на зубах і між ними. Для попередження захворювання пародонту стоматологи рекомендують людям поліпшити гігієну порожнини рота, наприклад, шляхом регулярного чищення зубів щіткою і зубною ниткою. Крім того, також надається значення полосканиям для порожнини рота як ефективному способу видалення бляшки і бактерій з зубів. За рахунок зменшення кількості бляшки в порожнині рота індивідуума можна знизити кількість бактерій в порожнині рота і значно знизити ймовірність возникноЈки, накопиченої на зубах. Однак через конструкції зубних щіток щетинки не можуть належно видалити всю бляшку з областей між зубами і навколо ясен. Зокрема, щетинки традиційних зубних щіток не можуть легко проникати з боку щічної або язикової поверхонь зубів в межпроксимальних контактних пунктах зубів. Отже, ці ділянки і межпроксимальние області зубів звичайно не очищаються належним чином і схильні до карієсу.

Таким чином, очищення міжзубних проміжків ниткою і використання полоскання для порожнини рота розглядаються як найкращі допоміжні засоби і способи профілактики захворювання пародонту. Проте проведення успішної очищення міжзубних проміжків ниткою є важкою роботою для багатьох людей. Зокрема, у багатьох людей виникають складності з належним утриманням зубної нитки з достатньою силою, щоб проштовхнути зубну нитку між зубами. Крім того, навіть у людей, які можуть проштовхнути зубну нитку у проміжки між зубами, було виявлено, що зубна нитка є неефективною, зокрема, щодо видалення важко піддається видаленню бляшки.

Отже, існує потреба в пристрої для очищення міжзубних промеочищать простору між сусідніми зубами. Крім того, існує необхідність у пристрої для очищення міжзубних проміжків, яке має здатність наносити текуче середовище для догляду за порожниною рота в міжзубні проміжки, вичищаючи/вишкрібаючи при цьому міжзубні проміжки. Крім того, існує необхідність у пристрої для очищення міжзубних проміжків, яке може забезпечити цілеспрямовану очищення, зниження чутливості і інші позитивні ефекти для важкодоступних ділянок в порожнині рота.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Зразкові варіанти здійснення винаходу спрямовані на пристрій для очищення міжзубних проміжків, що містить резервуар і аплікатор. У деяких зразкових варіантах здійснення текуча середовище для догляду за порожниною рота, поміщена в резервуар, тече до аппликатору допомогою дії капілярності. Аплікатор містить стрижень і щонайменше один чистячий елемент, що відходить назовні від стрижня. В деяких варіантах здійснення текуча середовище для догляду за порожниною рота тече через чистячі елементи допомогою дії капілярності. В деяких інших варіантах здійснення текуча середовище для догляду за порожниною рота тече тільки через стрижень допомогою действние проміжки.

В одному аспекті винахід може представляти собою пристрій для очищення міжзубних проміжків, що містить: корпус, який утворює внутрішній резервуар, що містить текуче середовище для догляду за порожниною рота; аплікатор, що відходить від корпусу, при цьому аплікатор містить стрижень і щонайменше один чистячий елемент, що відходить від стрижня; при цьому стрижень містить капілярний матеріал, що проходить в резервуар для забезпечення повідомлення з текучою середовищем для догляду за порожниною рота так, що капілярний матеріал стрижня подає текуче середовище для догляду за порожниною рота з резервуара до зазначеного принаймні одному чистить елементу допомогою дії капілярності.

Резервуар може бути частково або повністю заповнений масою капілярного матеріалу. У таких варіантах здійснення маса капілярного матеріалу містить щонайменше порцію текучого середовища для догляду за порожниною рота. Маса капілярного матеріалу в резервуарі може становити з нею єдине ціле або просто бути в контакті з капілярним матеріалом стрижня, так що текуча середовище для догляду за порожниною рота може текти з резервуара до аппликатору.

В деяких варіантах здійснення стрижень може знімно соеди�про матеріалу містить поглиблення, так що затикающий ділянка може розташовуватися в поглибленні для забезпечення можливості протікання текучого середовища для догляду за порожниною рота, що міститься в масі капілярного матеріалу, в затикающий ділянку стрижня за допомогою дії капілярності.

Додаткові області застосування цього винаходу стануть очевидні приведеного в цьому документі докладного опису. Слід розуміти, що докладний опис і конкретні приклади, хоча показують кращий варіант здійснення винаходу, призначені тільки для цілей ілюстрації та не призначені для обмеження обсягу винаходу.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Даний винахід стане більш повно зрозумілим з докладного опису і супровідних креслень, на яких:

Фіг.1 - вигляд спереду в перспективі пристрої для очищення міжзубних проміжків згідно з першим варіантом здійснення цього винаходу;

Фіг.2 - вид у розрізі, виконаному по лінії II-II фіг.1 згідно з одним варіантом здійснення цього винаходу;

Фіг.3 - вид у розрізі, виконаному по лінії II-II фіг.1 згідно з альтернативним варіантом здійснення цього винаходу;

Фіг.4 - вигляд спереду в го винаходу;

Фіг.5 - вид у розрізі, виконаному по лінії V-V фіг.4;

Фіг.6 - вигляд спереду аплікатора для очищення міжзубних проміжків, що має в собі канали;

Фіг.7 - вигляд спереду аплікатора для очищення міжзубних проміжків, що має стержень, утворений з центральної частини, яка поміщена в капілярний матеріал;

Фіг.8 - вигляд спереду аплікатора для очищення міжзубних проміжків, що має стержень, утворений з центральної частини, обернутої або обвитій капілярним матеріалом.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

Нижченаведене опис кращого варіанту(ів) здійснення є по суті лише прикладом і не є способом, призначеним для обмеження винаходу, його застосування або використання.

Опис ілюстративних варіантів здійснення згідно з принципами цього винаходу призначене для прочитання спільно з супровідними кресленнями, які розглядаються як частина всього опису. В описі примірних варіантів здійснення винаходу, розкритих у цьому документі, будь-яке посилання на напрям або орієнтацію просто призначена для зручності опису і не призначена будь-яким чином обмежувати обсяг настоящ�д", "вгору", "вниз", "верх", "низ", "переднє" та "заднє", а також їх похідні (наприклад, "горизонтально", "вниз", "вгору" і т. д.) слід тлумачити щодо орієнтації так, як описано в подальшому або як показано на розглянутому кресленні. Ці відносні терміни призначені виключно для зручності і не вимагають, щоб пристрій було сконструйоване або функціонувало в певній орієнтації, якщо інше не вказано явно. Такі терміни, як "прикріплений", "приєднаний", "з'єднаний", "пов'язаний", "посилення", "зафіксоване і подібні належать до взаємовідносин, в якому структурні елементи фіксовані або прикріплені один до одного або безпосередньо, або опосередковано через проміжні структурні елементи, а також до рухомим або жорстким з'єднанням або відносин, якщо інше не описано явним чином. Крім того, ознаки і переваги винаходу описані з посиланням на зразкові варіанти здійснення, проілюстровані у цьому документі. Відповідно, винахід явним чином не повинно обмежуватися такими зразками варіантами здійснення, навіть якщо вони вказані в якості бажаних. Розгляд, наведене �що можуть бути реалізовані окремо або разом з іншим поєднанням ознак. Обсяг винаходу визначається прикладеною формулою.

На фіг.1 і 2 проілюстрований один варіант здійснення пристрою 100 для очищення міжзубних проміжків по справжньому винаходу. Пристрій 100 для очищення міжзубних проміжків в цілому містить корпус 110 і аплікатор 120, відходить від корпусу 110. Хоча корпус 110 проілюстровано в цілому як циліндричний, винахід цим не обмежується, і корпус 110 може приймати будь-яку форму, що включає в себе, без обмеження, пірамідальну, кубічну, конічну, сферичну або тому подібне. Корпус 110 має розмір і виконаний з можливістю зручного розташування в руці користувача, так щоб користувач міг легко маніпулювати пристроєм 100 для очищення міжзубних проміжків, і, більш конкретно, аплікатором пристрої 120 100 для очищення міжзубних проміжків, під час сеансу чищення. Таким чином, в деяких варіантах здійснення корпус 110 працює як ручка для пристрою 100 для очищення міжзубних проміжків. А тому в деяких варіантах здійснення зовнішня поверхня корпусу 110 може включати в себе канавки і еластомірні або резіноподобниє матеріали для полегшення загарбання користувачем і недопущення скольженерхность 114. Внутрішня поверхня 112 корпусу 110 утворює внутрішній резервуар 130. Внутрішній резервуар 130 містить текуче середовище 131 для догляду за порожниною рота, що забезпечує користувачеві переваги для здоров'я порожнини рота. Наприклад, в деяких варіантах здійснення текуча середовище 131 для догляду за порожниною рота являє собою розчин для полоскання порожнини рота, який очищає поверхні порожнини рота при нанесенні на них і забезпечує користувачеві вигоди свіжого дихання. В інших варіантах здійснення текуча середовище 131 для догляду за порожниною рота може представляти собою засіб для чищення зубів або інший розчин для чищення зубів. Зрозуміло, текуча середовище 131 для догляду за порожниною рота не повинна жодним чином обмежувати даний винахід і може включати в себе текучі середовища або речовини, які дають лікувальний, косметичний ефект, ефект загального сприйняття та/або впливу на органи чуття споживача при очищення міжзубних проміжків. Зокрема, текуча середовище для догляду за порожниною рота може представляти собою речовини, що знижують чутливість зубів, фториди, речовини, що перешкоджають зубного каменю, антибактеріальні речовини, що окислюють або відбілюючі речовини,�ие чутливість зубів, речовини для здоров'я ясен, харчові компоненти, компоненти для контролю освіти каменю або перешкоджають утворенню плям, ферменти, компоненти для створення відчуттів, ароматичні речовини або ароматизатори, компоненти для освіження дихання, зниження неприємного запаху з рота, речовини, що перешкоджають прикріпленню або силанти, діагностичні розчини, що закривають речовини, компоненти для зменшення сухості порожнини рота, каталізатори для посилення активності будь-якого з цих речовин, барвники або компоненти для естетики, аргінін бікарбонат, хлоргексидин, триклозан, CPC, окис цинку та їх поєднання.

Корпус 110 виконаний з матеріалу, який може містити текуче середовище 131 для догляду за порожниною рота в резервуарі 130 в текучем стані. Зокрема, корпус 110 може бути виконаний з пластикового матеріалу, наприклад, поліетилентерефталату, поліетилену високої і низької щільності, полівінілхлориду, поліпропілену, полістиролу або поліаміду. Зрозуміло, винахід не обмежується корпусом 110, утвореним з пластикового матеріалу, і в інших варіантах здійснення корпус 110 може бути утворений з металу, каучуку або будь-якого іншого матеріалу, в якому можуть міститися жи� матеріалу, який стискається в результаті застосування сили користувачем, стискаючим корпус 110. Більш того, корпус 110 може містити прозоре віконце (не показано) для забезпечення можливості користувача бачити, скільки текучого середовища 131 для догляду за порожниною рота залишилося в резервуарі 130. Прозоре віконце не обмежується виключно вимогою бути прозорим, але може також включати в себе напівпрозорі віконця або кольорові віконця, якщо тільки забезпечується можливістю бачити через нього. В деяких інших варіантах здійснення весь корпус 110 може бути утворений з прозорого матеріалу.

Пристрій 110 для очищення міжзубних проміжків містить масу капілярного матеріалу 132, поміщеного в резервуар 130. Маса капілярного матеріалу 132 містить щонайменше порцію текучого середовища 131 для догляду за порожниною рота. Маса капілярного матеріалу 132 утворена з капілярного матеріалу, придатного для утримання в ньому рідкого матеріалу, коли маса капілярного матеріалу 132 піддається дії або вступає в контакт з текучим матеріалом. Наприклад, маса капілярного матеріалу 132 може представляти собою пористий матеріал, волокнистий матеріал або матеріал, содержащ� фіг.2, маса капілярного матеріалу 132 заповнює по суті весь резервуар 130. Коли маса капілярного матеріалу 132 приходить у контакт з рідиною, наприклад, текучої середовищем 131 для догляду за порожниною рота, маса капілярного матеріалу 132 починає абсорбувати рідина зі швидкістю, яка зменшується з плином часу, оскільки маса капілярного матеріалу 132 насичується рідиною. Маса капілярного матеріалу 132 знаходиться у постійному контакті з текучою середовищем 131 для догляду за порожниною рота, так що маса капілярного матеріалу 132 може постійно подавати текуче середовище 131 для догляду за порожниною рота, як описано нижче.

Аплікатор містить 120 стрижень 121 і щонайменше один чистячий елемент 122, відходить від стрижня 121. У примірному варіанті здійснення аплікатор 120 містить безліч чистячих елементів 122, відходять від стрижня 121. Однак винахід не обмежується числом і конфігурацією чистячих елементів, що відходять від стрижня 121. У примірному варіанті здійснення стрижень 121 відходить від корпусу 110 уздовж поздовжньої осі A-A, а чистячі елементи 122 відходять в поперечному напрямку від стрижня 121. Чистячі елементи 122 відходять від стрижня 121 в напрямку дистального кінця 124 стрижня 121 під небержня 121 під кутом до корпусу 110 або чистячі елементи 122 можуть відходити від стрижня 121 по суті перпендикулярно. Конкретний кут, під яким чистячі елементи 122 відходять від стрижня 121, жодним чином не обмежує даний винахід, але може бути різним, як розглянуто вище і як відомо фахівцям в даній області техніки, для досягнення різних переваг при чищенні і відчуттів у порожнині рота. Крім того, хоча у варіанті здійснення, представленому на фіг.1 і 2, чистячі елементи 122 виглядають відходять під однаковим кутом до напрямку дистального кінця 124, в деяких варіантах здійснення чистячі елементи 122 можуть відходити під різними кутами.

Стрижень 121 містить капілярний матеріал і проходить в резервуар 130 через отвір 115 у верхній поверхні 113 корпусу 110. У варіанті здійснення, проиллюстрированном на фіг.1 і 2, стрижень 121 утворений повністю з капілярного матеріалу та чистячі елементи 122 також утворені повністю з капілярного матеріалу. У таких варіантах здійснення капілярний матеріал чистячих елементів 122 подібний по твердості, товщині, гнучкості і формі традиційним щетинкам для міжзубних проміжків. Однак у деяких інших варіантах здійснення тільки стрижень 121 утворений з капілярного матеріалу, а чистячі елементи 122 утворені з нЕпециалистам в даній галузі техніки. Різні матеріали і конфігурації, які можуть утворювати стрижень 121 та чистячі елементи 122 аплікатора 120, більш докладно описані нижче, з посиланням на фіг.6-8.

Представлено виключно на фіг.2, капілярний матеріал стрижня 121 аплікатора 120 становить єдине ціле з масою капілярного матеріалу 132, поміщеного в резервуар 130. Таким чином, і капілярний матеріал стрижня 121, і маса капілярного матеріалу 132 являють собою одне з пористого матеріалу, волокнистого матеріалу або матеріалу, що містить один або більше капілярних каналів. Більш конкретно, капілярний матеріал стрижня 121 і маса капілярного матеріалу 132 утворені з пористого фитильного матеріалу, наприклад, щонайменше, одного з поліетилену, поліпропілену, целюлози, вовни, поліестеру, колагену, нейлону і їх поєднань.

За рахунок утворення маси капілярного матеріалу 132, вміщеній в резервуар 130, і стрижня 121 аплікатора 120 з капілярного матеріалу текуча середовище 131 для догляду за порожниною рота в резервуарі 130 всмоктується через масу капілярного матеріалу 132 стрижень 121 допомогою дії капілярності. Потім текуча середовище 131 для догляду за порожниною рота подається до чистячих елементів 122. Слід� до чистячих елементів 122. Альтернативно, текуча середовище 131 для догляду за порожниною рота може подаватися ненапрямую допомогою проходження текучого середовища 131 для догляду за порожниною рота через стрижень 121 та подання її до чистячих елементів 122 допомогою деякого іншого компонента. Крім того, слід також розуміти, що дія капілярності включає в себе здатність текти рідини проти сили тяжіння за рахунок підняття в порожньому просторі, наприклад, тонкій трубці, або через пористий матеріал (і деякі непористі матеріали, наприклад, без обмеження, розріджений вуглецеве волокно, як відомо фахівцям в даній області техніки). У цьому документі термін "дія капілярності" може використовуватися взаємозамінним чином з терміном "гнотовий". Крім того, капілярний матеріал може являти собою будь-який матеріал, що включає в себе описані вище та інші матеріали, відомі в даний час фахівцям в даній області техніки, або ті, які будуть відкриті в подальшому, які полегшують переміщення рідини через матеріал проти сили тяжіння. В деяких варіантах здійснення текуча середовище для догляду за порожниною рота подається з резервуара 130 до аппликатору 120 виключно посредствдаваться з резервуара 130 до аппликатору допомогою поєднання дії капілярності і механічної дії.

Хоча стрижень 121 і маса капілярного матеріалу 132 проілюстровані на фіг.2 і описані вище виконаними єдиним цілим, в деяких інших варіантах здійснення капілярний матеріал стрижня 121 і маса капілярного матеріалу 132 можуть бути утворені окремо і з'єднуватися один з одним на наступних етапах виробничого процесу. Капілярний матеріал стрижня 121 і маса капілярного матеріалу 132 можуть бути виготовлені з суміші пористого та/або волокнистих матеріалів, які мають розподіл капілярів більшого або меншого розміру для досягнення різної місткості та швидкості капілярного потоку, як відомо фахівцям в даній області техніки.

Крім того, в деяких варіантах здійснення дію капілярності або фітільнимі система, яка включає в себе масу капілярного матеріалу 132 і аплікатор 120, може мати концентричний і трубчастий характер. У такому варіанті здійснення система містить шари, які можна представити у вигляді шарів цибулини. Кожен з шарів може забезпечити різні властивості, відділення, камери для змішування і характеристики вивільнення текучого середовища або її абсорбції, як відомо фахівцям в даній області техЃбних проміжків, визначається хімічними і фізичними властивостями капілярного матеріалу, резервуара місткістю 130 і властивостями текучого середовища, а також тиском, що додаються до аппликатору 120, або на аплікатор 120 під час використання. Вільний об'єм капілярного матеріалу, пористість, розмір пір, щільність, розмір і форма також впливають на бажані характеристики швидкості вивільнення текучого середовища. Кожне з цих властивостей може змінюватися індивідуально і замінюватися способом, відомим фахівцям в даній області техніки для досягнення бажаних властивостей капілярного матеріалу. Крім того, капілярний матеріал може піддаватися обробці харчовими поверхнево-активними речовинами для зміни гідрофобності та/або гідрофільності для забезпечення додаткового керування кількістю і швидкістю вивільнення текучого середовища.

Пристрій 100 для очищення міжзубних проміжків може містити достатню кількість текучого середовища 131 для догляду за порожниною рота в резервуарі 130, так що він може використовуватися багаторазово. Зокрема, пристрій 100 для очищення міжзубних проміжків може використовуватися до тих пір, поки не спустошиться резервуар 130 і маса капілярного матеріалу 132 і �у 100 для очищення міжзубних проміжків може містити кількість текучого середовища 131 для догляду за порожниною рота, достатня тільки для одноразового вироби.

При використанні користувач захоплює корпус 110 і поміщає аплікатор 120 в порожнину рота користувача. Зокрема, аплікатор 120, включає в себе стрижень 121 та чистячі елементи 122, поміщається між сусідніми зубами користувача для очищення межпроксимальних/міжзубних зубних поверхонь. Чистячі елементи 122 забезпечують поліпшену очищення і скребущее дію на межпроксимальних/міжзубних зубних поверхнях для видалення бляшки і бактерій. Аплікатор 120, освічений, щонайменше частково, з капілярного матеріалу, як розглянуто вище, містить/зберігає деяку кількість текучого середовища 131 для догляду за порожниною рота. Коли аплікатор 120 проштовхується між сусідніми зубами, контакт між капілярним матеріалом і зубними поверхнями чинить тиск на капілярний матеріал і викликає вивільнення текучого середовища 131 для догляду за порожниною рота з капілярного матеріалу. По суті, текуча середовище 131 для догляду за порожниною рота подається на поверхні порожнини рота користувача, зокрема на межпроксимальние/міжзубні зубні поверхні для забезпечення їх поліпшеною очищення та іншої користі для здоров'я. Коли текуча �личества текучого середовища 131 для догляду за порожниною рота постійно абсорбуються капілярним матеріалом аплікатора 120 з резервуара 130.

На фіг.3 описано пристрій 300 для очищення міжзубних проміжків. Зовнішні компоненти пристрою 300 для очищення міжзубних проміжків є такими ж, як компоненти пристрою 100 для очищення міжзубних проміжків. Отже, нижче описані лише ті компоненти пристрою 300 для очищення міжзубних проміжків, які відрізняються від пристрою 100 для очищення міжзубних проміжків. Компоненти пристрою 300 для очищення міжзубних проміжків, які є такими ж або аналогічними компонентів пристрою 100 для очищення міжзубних проміжків, пронумеровані також, за винятком використання номерів 300-серії.

Пристрій 300 для очищення міжзубних проміжків містить корпус 310, має внутрішній резервуар 330. Резервуар 330 містить текуче середовище 331 для догляду за порожниною рота. Однак, на відміну від пристрою 100 для міжзубних проміжків, резервуар 330 корпусу 310 містить текуче середовище 331 для догляду за порожниною рота повністю в рідкій формі. Іншими словами, в резервуарі 330 не є капілярного або іншого губкоподобного матеріалу для абсорбування і зберігання текучого середовища 331 для догляду за порожниною рота (за винятком капілярного матеріалу стрижня аплікатора, як описано нижче).

Стрижень 321 утворений з капілярного матеріалу. Таким чином, коли стрижень 321 приходить у контакт з текучою середовищем 331 для догляду за порожниною рота, стрижень 321 абсорбує текуче середовище 331 для догляду за порожниною рота, і текуча середовище 331 для догляду за порожниною рота піднімається по стрижню 321 до дистальному кінця 324 стрижня 321. Стрижень 321 абсорбує текуче середовище 331 для догляду за порожниною рота до тих пір, поки весь стрижень 321 від проксимального 0 для очищення міжзубних проміжків використовується для очищення міжзубних проміжків користувача розглянутим вище чином, текуча середовище 331 для догляду за порожниною рота виштовхується з стрижня 321. Коли текуча середовище 331 для догляду за порожниною рота виштовхується з стрижня 321, стрижень 321 продовжує абсорбувати додатковий текуче середовище 331 для догляду за порожниною рота з резервуара 330, щоб залишатися просоченим текучої середовищем 331 для догляду за порожниною рота до тих пір, поки вся текуча середовище 331 для догляду за порожниною рота не вбереться в стрижень 321 аплікатора 320 та не буде перебувати в ньому.

Чим ближче проксимальний кінець 325 стрижня 321 розташовується до дна 334 резервуара 330, тим більше частина текучого середовища 331 для догляду за порожниною рота, яка з допомогою стрижня 321 може переноситися за допомогою дії капілярності або фитильного дії. Іншими словами, стрижень 321 знаходиться в безпосередньому контакті з текучою середовищем 331 для догляду за порожниною рота для абсорбування текучого середовища 331 для догляду за порожниною рота. Таким чином, бажано, щоб стрижень 321 проходив до дна 334 резервуара 330, як описано вище. Незалежно від того, наскільки далеко стрижень 321 проходить в резервуар 330, стрижень 321 знаходиться в постійному контакті з текучою середовищем 331 для догляду за порожниною рота для забезпечення можливості постійної подачі ѻя очищення міжзубних проміжків може бути поповнюваним. Зокрема, корпус 310 може містити знімну кришку, яка може від'єднуватися від корпусу 310, так що додаткова текуча середовище для догляду за порожниною рота може надходити в резервуар 330. Альтернативно, пристрій 300 для очищення міжзубних проміжків може включати в себе картриджі для текучого середовища для догляду за порожниною рота, які є знімними і замінними. В цьому випадку, коли текуча середовище 331 для догляду за порожниною рота в резервуарі 330 вичерпується, порожній картридж для текучого середовища для догляду за порожниною рота може зніматися з корпусу 310, і новий картридж для текучого середовища для догляду за порожниною рота, що містить текуче середовище для догляду за порожниною рота, може з'єднуватися з корпусом 310 таким чином, що стрижень 321 аплікатора 320 знаходиться в контакті з текучою середовищем для догляду за порожниною рота. Таким чином, може замінюватися не тільки текуча середовище 331 для догляду за порожниною рота, але різні текучі середовища для догляду за порожниною рота можуть використовуватися з одним і тим же корпусом 310 і аплікатором 320. В деяких інших варіантах здійснення корпус 310 може включати в себе один або більше отворів, які включають в себе один або більше клапанів односторонньої дії. У цих варіанту�дін або більше прорізів.

На фіг.4 і 5 проілюстрований інший варіант здійснення пристрою 400 для очищення міжзубних проміжків. Аналогічно пристрою 100 для очищення міжзубних проміжків пристрій 400 для очищення міжзубних проміжків містить корпус 410, має зовнішню поверхню 411, внутрішню поверхню 412, верхню поверхню 413 і нижню поверхню 414. Верхня поверхня 413 корпусу 410 містить проріз 415.

Корпус 410 містить внутрішній резервуар 430, утворений внутрішньою поверхнею 412. Резервуар 430 містить текуче середовище 431 для догляду за порожниною рота, що забезпечує користувачеві при використанні користь для здоров'я, наприклад, будь-яку з текучих середовищ для догляду за порожниною рота, описаних вище з посиланням на фіг.1 і 2. Маса капілярного матеріалу 432 поміщена в резервуар 430 і містить щонайменше порцію текучого середовища 431 для догляду за порожниною рота. Маса капілярного матеріалу 432 поміщена в резервуар 430 і заповнює її по суті повністю. Однак маса капілярного матеріалу 432 містить поглиблення 433, яке являє собою ділянку резервуара 430, який позбавлений маси капілярного матеріалу 432.

Пристрій 400 для очищення міжзубних проміжків також містить аплікатор 420, включає в себе ст�а 410, так що він може з'єднуватися з корпусом 410 під час використання і видалятися з корпусу 410, коли пристрій 400 для очищення міжзубних проміжків не використовується, і для поповнення резервуара 430 текучої середовищем 431 для догляду за порожниною рота після того, як вона вичерпана. Коли аплікатор 420 знятий з корпусу 410, резервуар 430 через отвір 415 може вводитись додаткова кількість текучого середовища 431 для догляду за порожниною рота для абсорбції масою капілярного матеріалу 432.

У примірному варіанті здійснення отвір 415 проілюстрований у вигляді круглого отвору у верхній поверхні 413 корпусу 410. Зрозуміло, винахід не обмежується розміром або формою отвору 415. Таким чином, в деяких варіантах здійснення вся верхня поверхня 413 корпусу 410 може бути відкритою, як стане зрозуміло фахівцям в даній області техніки.

Аплікатор 420 також містить закриває пластину 440. Хоча закриває пластина 440 проілюстрована у вигляді круглої пластини, винахід цим не обмежується, і закриває пластина 440 може приймати будь-яку іншу форму, як відомо фахівцям в даній області техніки. В деяких варіантах здійснення форма закриває пластини 440 відповідає формі п�о, закриває пластина 440 переважно утворена з матеріалу, який має здатність утримувати текуче середовище 431 для догляду за порожниною рота в резервуарі 430 в рідкому вигляді. Закриває пластина 440 може бути виготовлена з такого ж матеріалу, що і корпус 410, або може бути утворена з іншого матеріалу, який також володіє здатністю утримувати текуче середовище 431 для догляду за порожниною рота.

Закриває пластина 440 має такий розмір і виконана таким чином, щоб закривати отвір 415. Зокрема, закриває пластина 440 містить два виступи 441, розташовані під кутом 180° по периферії 449 закриває пластини 440. Крім того, верхня поверхня 413 корпусу 410 має дві виїмки 416, які рознесені один від одного на 180°. Таким чином, коли закриває пластина 440 розташовується над отвором 415, виступи 441 належним чином вставляються в виїмки 416. Як тільки виступи 441 розташовані у виїмках 416, закриває пластина 440 може повертатися відносно корпусу 410 так, що покриває пластина 440 надійно прикріплюється до корпусу 410. Зрозуміло, можуть використовуватися інші способи прикріплення покриває пластини 440 до корпусу 410, як відомо фахівцям в даній області техніки. посадки з натягом, фіксаторів типу "липучка", засувок або тому подібного.

Закриває пластина 440 містить першу сторону 442, другу сторону 443 і отвір 444, що проходить через закриває пластину 440 від першої сторони 442 до другої сторони 443. Стрижень 421 аплікатора 420 проходить через отвір 444 у закриває пластині 440 і проходить назовні і від першого, і від другого сторін 442, 443 закриває пластини 440. Зокрема, стрижень 421 містить затикающий ділянку 445, розташований на другій стороні і відходить від другої сторони 443 закриває пластини 440, і ділянка 448, несучий чистячий елемент, який відходить від першої сторони 442 закриває пластини 440. Затикающий ділянку 445 і ділянку 448, несучий чистячий елемент, стрижня 421 можуть бути утворені єдиним цілим як єдиний блок, або можуть бути утворені окремими і з'єднуватися на наступних етапах виробничого процесу. Крім того, затикающий ділянку 445 і ділянку 448, несучий чистячий елемент, можуть бути утворені з одного і того ж матеріалу або різних матеріалів, як більш докладно описано нижче.

Затикающий ділянку 445 має такий розмір і виконаний таким чином, щоб відповідати розміру і конфігурації поглиблення 433. У примірному варіанті здійснення атикающего ділянки 445. Зрозуміло, винахід цим не обмежується і затикающий ділянку 445 і поглиблення 433 можуть приймати будь-яку іншу форму, як відомо фахівцям в даній області техніки.

Коли закриває пластина 440 знімно з'єднана з корпусом 410, як описано вище, затикающий ділянку 445 щільно вставлений в поглиблення 433. Коли затикающий ділянку 445 поміщений в поглиблення 433, зовнішня поверхня 446 затикающего ділянки 445 знаходиться в контакті з внутрішньою поверхнею 434 маси капілярного матеріалу 432, яка утворює поглиблення 433. Крім того, нижня поверхня 447 затикающего ділянки 445 знаходиться в контакті з дном 435 поглиблення 433. Контакт між затикающим ділянкою 445 і масою капілярного матеріалу 432 посилює капілярний потік текучого середовища 431 для догляду за порожниною рота з маси капілярного матеріалу 432 до затикающему ділянці 445 і, в кінцевому рахунку, до стрижня 421 і до чистячих елементів 421 аплікатора 420. В деяких варіантах здійснення затикающий ділянку 445 може містити ковпачок, який знімно з'єднується з затикающим ділянкою 445. Ковпачок закриває затикающий ділянку 445 і захищає затикающий ділянку 445 від органічних залишків і пилу, щоб підтримувати гігієну затикающего ділянки 445, коли� 445 і ділянку 448, несучий чистячий елемент, утворені з капілярного матеріалу. Крім того, як розглянуто вище, маса капілярного матеріалу 432 утворена з капілярного матеріалу. В деяких варіантах здійснення весь стрижень 421 і маса капілярного матеріалу 432 утворені з одного і того ж капілярного матеріалу. Однак в інших варіантах здійснення маса капілярного матеріалу 432 утворена з першого капілярного матеріалу, затикающий ділянку 445 утворений з другого капілярного матеріалу, а ділянка 448, несучий чистячий елемент, стрижня 421 утворений з третього капілярного матеріалу. Розміри пір першого, другого і третього капілярних матеріалів можуть зменшуватися або збільшуватися від першого капілярного матеріалу до третього капілярному матеріалу для зміни місткості різних компонентів і швидкості потоку текучого середовища 431 для догляду за порожниною рота з резервуара 430 до аппликатору 420, як докладно описано вище.

На фіг.6 проілюстрований аплікатор 620 згідно з варіантом здійснення цього винаходу. Аплікатор 620 може використовуватися з будь-якими пристроями 100, 300, 400 для очищення міжзубних проміжків замість аплікаторів 120, 320, 420, описаних вище. Аплікатор 620 содеодержит капілярний канал 660. Хоча стрижень 621 проілюстрований мають тільки один капілярний канал 660, в деяких інших варіантах здійснення стрижень 621 може містити більше одного капілярного каналу 660. Наприклад, стрижень 621 може мати перший капілярний канал для видачі текучого середовища для догляду за порожниною рота на чистячі елементи 622 на правій стороні стрижня 621, і другий капілярний канал для видачі текучого середовища для догляду за порожниною рота на чистячі елементи 622 на лівій стороні стрижня 621.

Деякі з чистячих елементів 622 аплікатора 620 також мають капілярний канал 661. Зрозуміло, в деяких інших варіантах здійснення всі чистячі елементи 622 можуть мати капілярний канал 661. Капілярні канали 661 чистячих елементів 622 проходять від капілярного каналу 660 стрижня 621 до дистальному кінця 629 чистячих елементів 622. Капілярні канали 661 чистячих елементів 622 повідомляються з капілярним каналом 660 стрижня 621. Це прискорює капілярний потік текучого середовища для догляду за порожниною рота від стрижня 621 через чистячі елементи 622. За рахунок наявності капілярних каналів 661 чистячих елементів 622, що проходять до дистальних кінців 629 чистячих елементів 622, текуча середовище для догляду за порожниною рота може протікати через всю проѵтся з пристроєм 100 для очищення міжзубних проміжків, капілярні канали 660, 661 полегшують перебіг текучого середовища 131 для догляду за порожниною рота з резервуара 130 до чистячих елементів 622 допомогою дії капілярності.

Додаткові капілярні канали 662 проходять від капілярного каналу 660 між сусідніми хімічними елементами 622. Ці додаткові капілярні канали 662 додатково підсилюють капілярний потік текучого середовища для догляду за порожниною рота і видачу текучого середовища для догляду за порожниною рота в порожнину рота.

Капілярні канали 660, 661, 662 прорізані в стержні 621 і чистячих елементах 622 для полегшення перебігу текучого середовища для догляду за порожниною рота до дистальних кінців 629 чистячих елементів 622. Ширина капілярних каналів 660, 661, 662 може бути різною для регулювання швидкості подачі потоку і забезпечення можливості використання текучих середовищ для догляду за порожниною рота, що мають різну в'язкість.

Аналогічно аплікатором 120, 320, 420, розглянутих вище, стрижень 621 та чистячі елементи 622 аплікатора 620 можуть бути утворені повністю з капілярного матеріалу. У таких варіантах здійснення чистячі елементи 622 можуть бути виконані єдиним цілим зі стрижнем 621. Зрозуміло, в інших варіантах здійснення аппл�ла, і текуча середовище для догляду за порожниною рота може переноситися з резервуара до аппликатору 620 допомогою дії капілярності тільки через капілярні канали 660, 661, 662.

При використанні аплікатора 620 може бути бажано мати стискається корпус або корпус, стискається користувачем. У цьому випадку користувач може змусити текуче середовище для догляду за порожниною рота текти з резервуара в капілярні канали 660, 661, 662, описані вище, для додаткового полегшення подачі текучих середовищ в порожнину рота користувача. Однак у деяких варіантах здійснення для полегшення подачі текучого середовища для догляду за порожниною рота з резервуара в капілярні канали 660, 661, 662 в пристрої 100, 300, 400 для очищення міжзубних проміжків може бути включений насос або інші відповідні механізми. Таким чином, у цих варіантах здійснення корпус може не бути сжимаемим або сдавливаемим.

На фіг.7 проілюстрований аплікатор 720 згідно з іншим варіантом здійснення винаходу. Аплікатор 720 містить стрижень 721 і чистячі елементи 722, що відходять від стрижня 721. Стрижень 721 містить центральну частину 723 і капілярний матеріал 724. Центральна частина 723 поміщена або укладена в капілярний матеріал 724. � форми і потім скрученої. Чистячі елементи 722 переважно являють собою щетинки, наприклад, нейлонові щетинки, прикріплені до центральної частини 723 і відходять від неї. Щетинки 722 можуть надійно прикріплюватися до центральної частини 723, наприклад, за допомогою зварювання, або можуть утворювати єдине ціле з центральною частиною 723. Альтернативно, як показано на фіг.7, ділянка 728 щетинок 722 може бути укладений або розташований в капілярному матеріалі 724, при цьому іншу ділянку 727 щетинок 722, призначений для зачеплення порожнини рота користувача і включає в себе дистальний кінець 729 щетинок 722, виступає з капілярного матеріалу 724. При використанні капілярний матеріал 724 аплікатора 720 абсорбує текуче середовище для догляду за порожниною рота з резервуара, і всмоктує, і зберігає текуче середовище для догляду за порожниною рота. Коли аплікатор 720 проштовхується в міжзубні проміжки користувача, текуча середовище для догляду за порожниною рота видавлюється з капілярного матеріалу 724 і наноситься на зуби користувача для забезпечення користувачеві користі для здоров'я.

Слід розуміти, що у деяких інших варіантах здійснення центральна частина 723 може бути утворена з капілярного матеріалу, і він може битариантах здійснення центральна частина 723 всмоктує текуче середовище для догляду за порожниною рота з резервуара за допомогою дії капілярності. У такому варіанті здійснення дріт, яка обгортає центральну частину 723, може бути утворена єдиним цілим з щетинками 722.

На фіг.8 проілюстрований альтернативний варіант здійснення аплікатора 820, який аналогічний аппликатору 720, проиллюстрированному на фіг.7. Аплікатор 820 також містить стрижень 821 і відходять від нього чистячі елементи 822. Стрижень містить центральну частину 823, наприклад, изгибаемую дріт, розміщену в капілярному матеріалі 824. Однак на фіг.8 капілярний матеріал 824 не повністю охоплює центральну частину 823. Швидше, капілярний матеріал 824 аплікатора 820 обертає центральну частину 823 або закручується навколо центральної частини 823, наприклад, проілюстрованою спіральної конфігурації.

Слід розуміти, що у будь-якому з описаних вище варіантів здійснення пристрій 100, 300, 400 для міжзубних проміжків може також містити ковпачок, знімно з'єднаний з корпусом. Ковпачок вміщує в себе аплікатор і захищає аплікатор від органічних залишків і пилу для підтримки гігієни аплікатора.

В деяких варіантах здійснення пристрою 100, 300, 400 для міжзубних проміжків можуть використовуватися для збору текучого середовища полостиения пристрою 100, 300, 400 для міжзубних проміжків не мають ніяких текучих середовищ для догляду за порожниною рота, поміщених в резервуар. Швидше, капілярні матеріали, докладно описані вище, використовуються для збору слини, ясенній рідині, бактерій, органічних залишків тканин порожнини рота і клітин, розташованих між зубами і лінією ясен, для аналізу і діагностики будь-яких проблем здоров'я порожнини рота. Таким чином, капілярні матеріали в таких варіантах здійснення використовуються для абсорбції та збору текучих середовищ порожнини рота для діагностики здоров'я, а не для утримання текучих середовищ для догляду за порожниною рота і подачі текучих середовищ для догляду за порожниною рота в порожнину рота для забезпечення користі для здоров'я.

При використанні по всьому документу діапазони використовуються як скорочені позначення для опису будь-якого і кожного значення знаходиться всередині діапазону. Будь-яке значення в межах діапазону може бути обрано в якості кінця діапазону. Крім того, всі цитовані документи, наведені в цьому документі, таким чином, повністю включені в нього за допомогою посилання. У разі конфлікту між визначенням, наведеним у цьому розкритті, та визначенням, наведеним у цитованому і�зразкові варіанти здійснення цього винаходу, слід розуміти, що в нього можуть бути внесені різні зміни, модифікації і заміни без відступу від змісту та обсягу цього винаходу, обмеженого прикладеної формулою. Зокрема, фахівцям в даній області техніки очевидно, що даний винахід може бути втілено в інших конкретних формах, структурах, конструкціях, пропорціях, розмірах і з іншими елементами, матеріалами і компонентами без відступу від його змісту або істотних характеристик. Фахівця в даній області техніки стане очевидно, що винахід може використовуватися з багатьма модифікаціями структури, конструкції, пропорцій, розмірів, матеріалів і компонентів і іншим чином, використовуваним в практичному застосуванні винаходу, які конкретно пристосовані до конкретних умов середовища і до робочих вимогам без відступу від принципів цього винаходу. Розкриті в цьому документі варіанти здійснення, таким чином, розглядаються у всіх відносинах як ілюстративні і неограничивающие, обсяг винаходу обмежується прикладеної формулою і не обмежується наведеним вище описом або варіантами здійснення.

1. Пристрій для очищення межзуб�а порожниною рота;
аплікатор, що відходить від корпусу, при цьому аплікатор містить стрижень і щонайменше один чистячий елемент, що відходить від стрижня;
при цьому стрижень аплікатора проходить уздовж поздовжньої осі, а зазначений щонайменше один чистячий елемент відходить від стрижня в поперечному напрямку;
при цьому стрижень містить капілярний матеріал, що проходить в резервуар для забезпечення повідомлення з текучою середовищем для догляду за порожниною рота так, що капілярний матеріал стрижня подає текуче середовище для догляду за порожниною рота з резервуара до зазначеного принаймні одному чистить елементу допомогою дії капілярності.

2. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 1, у якому корпус утворений з матеріалу, який містить текуче середовище для догляду за порожниною рота в резервуарі в текучем вигляді.

3. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 1, додатково містить масу капілярного матеріалу, поміщеного в резервуар і містить щонайменше порцію текучого середовища для догляду за порожниною рота.

4. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 3, в якому маса капілярного матеріалу заповнює, по суті, весь резервуар.

5. Пристрій для очист стрижень має другий розмір пор, при цьому перший розмір пір більше другого розміру пір.

6. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по кожному з пп.3-4, в якому капілярний матеріал стрижня виконаний як одне ціле з масою капілярного матеріалу, поміщеного в резервуар.

7. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по кожному з пп.3-4, в якому капілярний довжина і маса капілярного матеріалу, поміщеного в резервуар, являють собою пористий матеріал, волокнистий матеріал або матеріал, що містить один або більше капілярних каналів.

8. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 7, в якому капілярний довжина і маса капілярного матеріалу, поміщена в резервуар, обрані з групи, що складається з поліетилену, поліпропілену, целюлози, вовни, поліестеру, колагену, нейлону і їх поєднань.

9. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 1, в якому аплікатор знімно з'єднаний з корпусом.

10. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 9, додатково містить масу капілярного матеріалу, поміщеного в резервуар і містить щонайменше порцію текучого середовища для догляду за порожниною рота, при цьому стрижень містить затикающий ділянку, освічені причому затикающий ділянку поміщений у заглиблення так, що текуча середовище для догляду за порожниною рота, що міститься в масі капілярного матеріалу, могла текти в затикающий ділянку стрижня за допомогою дії капілярності.

11. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 10, в якому аплікатор містить закриває пластину, через яку проходить стержень, при цьому затикающий ділянку стрижня розташований на першій стороні закриває пластини, а зазначений щонайменше один чистячий елемент поміщений на другу сторону закриває пластини, протилежну першій стороні, при цьому закриває пластина закриває отвір в корпусі, коли аплікатор знімно з'єднаний з корпусом, і закриває пластина виконана з матеріалу, який містить текуче середовище для догляду за порожниною рота в резервуарі в текучем вигляді.

12. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 9, в якому аплікатор містить закриває пластину, при цьому стрижень аплікатора проходить через закриває пластину, причому закриває пластина закриває отвір в корпусі, коли аплікатор знімно з'єднаний з корпусом.

13. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 1, в якому стрижень виконаний повністю з капілярного матеріалу.

14. Пристрій для очи�елое зі стрижнем і виконаний з капілярного матеріалу.

15. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 1, в якому стрижень містить один або більше капілярних каналів для протікання текучого середовища для догляду за порожниною рота з резервуара до зазначеного принаймні одному чистить елементу допомогою дії капілярності.

16. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 15, в якому зазначений щонайменше один чистячий елемент містить капілярний канал, сполучається з одним або більше капілярними каналами стрижня.

17. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 1, в якому стрижень містить центральний елемент, розташований в капілярному матеріалі стрижня.

18. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 17, в якому аплікатор містить безліч чистячих елементів, при цьому чистячі елементи містять щетинки, причому щетинки фіксовані до центрального елементу і виступають з капілярного матеріалу.

19. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по кожному з пп.17-18, в якому центральний елемент укладений у капілярний матеріал стрижня.

20. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по кожному з пп.17-18, в якому капілярний матеріал стрижня обгорнутий навколо центрального елементу ок, знімно з'єднаний з корпусом, при цьому ковпачок при знімному з'єднанні з корпусом вміщує в себе аплікатор.

22. Пристрій для очищення міжзубних проміжків по п. 1, в якому безліч чистячих елементів відходять в поперечному напрямку від стрижня. 

Схожі патенти:
Група винаходів відноситься до композицій матеріалів, що містять основну амінокислоту - аргінін, та їх використання для покриття пристроїв, призначених для використання в ротовій порожнині, або для виготовлення таких пристроїв. Один з варіантів композиції містить основну амінокислоту - аргінін, у вільній формі або у формі солі, вміщену в биоразрушаемий полімер, вибраний з поліакрилатів, полиметакрилатов або їх кополімерів. Інший варіант композиції містять основу, що має пори розміром від 10 до 70 мкм, і основну амінокислоту - аргінін, яка знаходиться всередині зазначених пір, при цьому основа являє собою пластик, вибраний з поліетилену, поліметилметакрилату, поліуретану, поліетилентерефталату, поліпропілену, полістирену, поліамідів, біопластика. Пропонується також застосування вищевказаних композицій матеріалу у виробництві пристрої для використання в ротовій порожнині, а також пристрій для використання в ротовій порожнині (наприклад, зубна щітка, скребок для язика, капа, ортодонтичне коригуючий пристрій), що має поверхню, яка покрита будь-яких з вищевказаних композицій, і способи доставки основний амінокислоти - аргініну за допомогою т�их із застосуванням зазначених композицій, забезпечує вивільнення аргініну в порожнину рота протягом тривалого часу. 6 н. і 16 з.п. ф-ли, 5 пр.

Зубна стрічка з безліччю ребер

Винахід відноситься до моноволоконним зубним стрічок для видалення нальоту та/або залишків їжі з міжзубних просторів

Пристрій для обробки міжзубних проміжків

Винахід відноситься до галузі медицини, а саме до стоматології, зокрема до засобів особистої гігієни, і призначене для чищення міжзубних проміжків

Спосіб чищення міжзубних проміжків

Винахід відноситься до галузі гігієнічної обробки порожнини рота, а саме до способів догляду за зубами, і може бути використане для чищення міжзубних проміжків для запобігання виникнення карієсу, пародонтозу та інших хвороб ясен

Зубочистка

Винахід відноситься до медицини, а саме до стоматології, і може бути використане для чищення межтрубних проміжків

Зубочистка

Винахід відноситься до стоматології і гігієнічних засобів..Мета винаходу - забезпечення можливості очищення вестибулярної та оральної поверхностей.Зубочистка виконана у вигляді пластини, що складається з тканинної основи, порошкоподібного лікарського препарату і сполучного речовини , що забезпечує фіксацію лікарського препарату на тканинній основі

Пристрій для душування і масажу ясен

Винахід відноситься до медицини, зокрема до стоматології
Up!