Спосіб і пристрій для пакетування тютюну з високим вмістом вологи

 

Даний винахід відноситься до способу і пристрою для маніпуляцій з виробами з вологого бездимного тютюну (MST). Більш конкретно, винахід відноситься до способу і пристрою для точної видачі MST.

Рівень техніки

При використанні відомих машин способи дозування і упаковки MST в пакетики включають сушку, приміщення в пакетики, повторне зволоження і/або ароматизацію MST і потім упаковку пакетиків для доставки споживачам. Типово, якщо MST спочатку не висушити, MST неможливо точно дозувати або видати, а потім помістити в пакетики на відомих машинах, оскільки високий вміст вологи в тютюні призводить до грудкуванню та нерівномірного пакетування тютюну. Після сушіння MST зазвичай поміщають в пакетики і повторно зволожують. Однак, повторне зволоження після пакетування призводить до грудкування MST, і, отже, до нерівномірного розподілу смаку з-за більш високої щільності грудок в пакетику порівняно з не скомковавшейся частиною MST в пакетику. Крім того, коли MST висушений, його смак і органолептичні властивості можуть небажано змінитися в порівнянні з не упакованим, волокнистим MST. Таким чином, бажано пакетувати MST, використовуючи спосіб і пристрій,сушіння та/або повторного зволоження.

Існує потреба у способі та пристрої для точної видачі MST, які усувають необхідність сушіння MST перед пакетуванням, по суті зменшують або усувають необхідність у повторному зволоженні MST після пакетування і забезпечують по суті точне дозування виробів з тютюну орального в пакетики.

Сутність винаходу

Пристрій для роздачі вологого бездимного тютюну містить роторне дозуючий пристрій. У кращому варіанті роторне дозуючий пристрій містить нижній диск, який обертається в горизонтальній площині і містить безліч наскрізних отворів, дозуючий диск, який обертається в горизонтальній площині і містить безліч наскрізних отворів, вирівняних з безліччю наскрізних отворів нижнього диска з утворенням безлічі порожнин, штирі, вставлені в наскрізні отвори нижнього диска і входять в наскрізні отвори дозуючого диска, і вакуумний корпус, розташований навколо периферії нижнього диска і докладав вакуум до порожнин під час завантаження порожнин, але не докладає вакуум до порожнин, коли вони знаходяться на місці вивантаження. Переважно, штирі мають верхні щитки, утворюють денця порожнин в �щем диску для підйому і опускання щитка так, щоб збільшити або зменшити заповнюється обсяг безлічі порожнин. Крім того, роторне дозуючий пристрій містить чашу, навколишнє дозуючий диск і виконану з можливістю містити тютюн, що завантажується в порожнині.

Переважно, вакуумний корпус повідомляється з безліччю порожнин так, щоб по суті повністю заповнювати порожнини MST під час завантаження. У кращому варіанті вакуумний корпус подає в порожнині негативний тиск величиною менше ніж близько 25 мм (1 дюйм) ртутного стовпа (близько 0,034 бар), переважно, від близько 3 мм ртутного стовпа (близько 0,004 бар) до близько 19 мм ртутного стовпа (близько 0,025 бар), більш переважно, близько 13 мм ртутного стовпа (близько 0,017 бар). Переважно, вакуумний корпус з'єднаний з рамою і залишається нерухомим під час обертання нижнього диска і дозуючого диска. У кращому варіанті роторне дозуючий пристрій містить два вакуумних корпусу, розділених щонайменше двома зазорами, які дозволяють двічі прикласти негативний тиск до порожнин під час обертання дозуючого диска.

У кращому варіанті пристрій також містить бункер для зберігання вологого бездимного тютюну перед подачею його в чаш тютюну з бункера в роторне дозуючий пристрій. У кращому варіанті, коли одна з порожнин знаходиться на місці вивантаження, порція MST вивантажується з порожнини через вихідний отвір, що веде в подаючу трубку. Переважно, подає трубка повідомляється з порожниною для подачі порції пухкого вологого бездимного тютюну з роторного дозуючого пристрою в пристрій для пакетування.

Також бажано, вихідний отвір містить стаціонарну воронку, розташовану поруч з верхньою поверхнею дозуючого диска. Зовнішня поверхня воронки сприяє видаленню надлишку MST з вершини кожної порожнини, коли під нею обертається дозуючий диск. Коли дозуючий диск обертається так, що воронка знаходиться над однією з порожнин, воронка направляє MST в подаючу трубку потоком повітря. Потік повітря з механізму випуску повітря, який сполучається з порожниною на місці вивантаження, здійснює вивантаження MST з порожнини в подаючу трубку. Також бажано, подає трубка містить щонайменше один отвір для скидання тиску, щоб стиснене повітря міг виходити з подачі трубки під час виходу MST з порожнини. Отвір для скидання тиску може відкриватися в міру необхідності, щоб сприяти проходженню MS�го бездимного тютюну. Спосіб включає завантаження вологого бездимного тютюну (MST) з вмістом вологи не більше ніж близько 30% в порожнину в обертових дозуючому диску, докладають до порожнини вакуум для по суті заповнення порожнини, коли порожнина повертається до місця вивантаження, і витягують MST з порожнини на місці вивантаження. Переважно, спосіб також включає транспортування вологого бездимного тютюну в резервуар, наприклад, чашу, розташовану над дозуючим пристроєм, в якому MST може заповнювати порожнини під дією сили тяжіння і під дією вакууму, прикладеного до порожнини. Порція вологого бездумного тютюну може виштовхувати з порожнини та подаватися у пристрій для пакетування по прямому трубці. Також бажано, спосіб включає приміщення порції вологого бездимного тютюну в пакетик і запечатування пакетика, в якому знаходиться вологий бездимний тютюн, з утворенням пакетованого орального тютюнового продукту.

Короткий опис креслень

Фіг.1 - вигляд у перспективі роторного дозуючого пристрою для багаторазової та одноманітною подачі заданої кількості тютюну з високим OV в машину для пакетування.

Фіг.2 - вигляд збоку роторного дозуючого пристрою.

Фіг.3 - вид згори�щей лінії, провідною до пристрою для пакетування.

Фіг.5 - перетин по VI-VI на Фіг.3.

Детальний опис

Пропонуються спосіб і пристрій для рівномірного пакетування тютюну з високим вмістом випаровуються речовин (OV), що дозволяють багаторазово і одноманітно подавати задану кількість тютюну з високим OV, такого як вологий бездимний тютюн (MST) з вмістом вологи щонайменше від близько 35%, до близько 50% або більше і/або робити те ж саме з липким тютюном, який важко подавати з допомогою відомих пристроїв з-за високого вмісту в тютюні зволожувачів, ароматизаторів або інших добавок. Також бажано, пристрій містить систему подачі для подачі по суті точної кількості вологого бездимного тютюну в окремі обгортки типу пакетиків під час їх виготовлення. Система подачі містить роторне дозуючий пристрій, що має щонайменше один вакуумний корпус, який додає невелике розрідження до порожнин у дозуючому диску для втягування рівномірного кількості MST в кожну порожнину. Розрідження не прикладається на місці вивантаження, де MST послідовно виштовхується з порожнин в подаючу трубку для транспортування заданих порцій пристрій для па�, волокнистий листовий тютюн, можливо ферментований та/або можливо ароматизований. Переважно MST містить суміш різаних табаков, можливо ферментованих, можливо пастеризованих та/або можливо ароматизованих. При реалізації цього винаходу MST можна пакетувати без сушіння та/або повторного зволоження, щоб по суті уникнути зміни смаку та/або органолептичних властивостей MST після обробки приміщення в пакетики для орального використання. Переважно MST має форму дрібно нарізаних пухких тютюнових волокон, що мають короткі жили, довжина яких становить близько 0,2 мм до 15 мм (наприклад, від близько 0,2 мм до 12 мм, від близько 0,5 мм до близько 10 мм, від близько 1,0 мм до 8 мм, від близько 2,0 мм до близько 6,0 мм, або від 3,0 мм до близько 5,0 мм) і мають ширину близько 0,2 мм до 2,5 мм (наприклад, від близько 0,2 мм до близько 2,0 мм, від близько 0,5 мм до 1,5 мм або від близько 0,75 мм до близько 1,0 мм).

У цьому описі термін "ферментований" означає перетворення матеріалу (наприклад, тютюну) з використанням одного або більше з мікроорганізмів (наприклад, бактерій).

У цьому описі термін "зміст випаровуються речовин" або OV визначається шляхом поміщення � печі при температурі 100°С протягом трьох годин, після чого зразок зважують знову. Різниця між двома ваговими значеннями, виражена у відсотках від початкового ваги, є "змістом випаровуються речовин" або OV. Испаряемие речовини включають воду і всі речовини, що мають температуру кипіння нижче 100°С.

У кращому варіанті пристрій для пакетування вологого бездимного тютюну містить систему для подачі точної, однакової і багаторазової видачі або дозування заданого кількості MST в пристрій для пакетування, наприклад, пристрій, що випускається компанією Merz Verpackungsmaschinen GmbH, Lich Germany, описане в опублікованій заявці США № 2007/0261707 (заявник) з пріоритетом від 2 травня 2006 року, весь зміст якої включене в даний опис шляхом посилання. У кращому варіанті пристрій для пакетування формує окремі пакетики, поміщає задану кількість MST в кожен пакетик і формує щонайменше один запечатувальні шов, щоб зберегти MST в пакетику, з утворенням продукту, що представляє собою пакетик для орального вживання тютюну.

У кращому варіанті пристрій містить систему подачі для точного дозування MST так, щоб подавати задану кількість (порцію) MST в устройстST перед його транспортуванням до роторному дозуючому пристрою. У кращому варіанті привід подачі тютюну з'єднаний з контролером, який керує приводом подачі тютюну.

Як показано на Фіг.1, роторне дозуючий пристрій 10 для багаторазової та одноманітною подачі заданої кількості тютюну з високим OV на пристрій для пакетування, містить чашу 100 і обертається дозуючий диск 12. У кращому варіанті чаша 100, відкрита знизу, розташована над дозуючим диском 12 і виконана з можливістю містити деяку кількість MST для подачі в порожнині 14. Пара відвідних пластин 102 запобігає потраплянню MST з чаші на місце 72 вивантаження (див. Фіг.3). Переважно, чаша 100 обертається разом з дозуючим диском 12 і нижнім диском 18.

У кращому варіанті дозуючий диск 12 містить безліч вертикальних наскрізних отворів. Також бажано, безліч вертикальних наскрізних отворів утворює порожнини 14 у дозуючому диску 12. Наприклад, дозуючий диск 12 може містити вісім по суті циліндричних порожнин 14. Переважно, кожна порожнину 14 виконана з можливістю утримувати задану кількість MST.

Також бажано, дозуючий диск 12 лежить на обертових нижньому диску 18 і з'єднаний з ним, і обидва диски обертаються сотверстиями у дозуючому диску 12. У кожному наскрізному отворі нижнього диска 18 встановлено безліч штирів 38 (показаних на Фіг.2А і 2В), які входять у вирівняні наскрізні отвори дозуючого диска 12, так що верхній щиток 36 кожного штиря утворює денце для однієї з порожнин 14. Також бажано, нижній диск 18 містить вісім радіальних каналів 28, рознесених один від одного по периферії нижнього диска 18. Кожний радіальний канал 28 веде до кожного наскрізного отвору в нижньому диску 18, в який вставлений один із штирів 38.

Як показано на Фіг.2А, штирі 38 закріплені в нижньому диску 18 і проходять в дозуючий диск 12. Як показано на Фіг.2В, кожен штир 38 містить повітряний канал 66, проходить всередині нього. У кращому варіанті повітряний канал 66 повідомляється через бічний порт або отвір 50 з відповідним одним з радіальних каналів 28 нижнього диска 18. Вакуум для завантаження MST і повітря для дуття (створення імпульсів) для виштовхування MST подається в порожнині 14 у дозуючому диску 12 через отвір 28 і повітряний канал 66.

У кращому варіанті штирі також містять щиток 36 на вершині кожного штиря 38, буртик 34 і внутрішню різьбу на кінці 52 для прийому болта. При роботі кожен штир 38 прикріплений до нижнього диска 18 �жностью вертикального переміщення у дозуючому диску 12 для регулювання об'єму порожнин 14 за рахунок положення щитка 36, який утворює дно порожнини 14. Також переважно, кожен штир 38 з'єднаний з нижнім диском 18 болтом 70 (див. Фіг.2А).

Також переважно, для регулювання положення щитків 36 дозуючий диск 12 виконаний з можливістю вертикального переміщення відносно нижнього диска 18 шляхом регулювання осі 68 рукояткою 40, яка піднімає і опускає дозуючий диск 12 щодо нижнього диска 18. Регулюючи відстань між нижнім диском 18 і дозуючим диском 12, можна відрегулювати заповнюється обсяг 32 порожнини 14, оскільки положення щитка 36 переміщується вертикально в наскрізному отворі дозуючого диска 12. Таким чином, переміщаючи диски 12, 18 далі один від одного, можна збільшити заповнюється обсяг 32, а зрушуючи диски 12, 18 ближче один до одного, можна зменшити заповнюється обсяг 32. Переважно, приводна вісь 68 знаходиться на центральній осі кожного з нижнього диска 18 і дозуючого диска 12.

Переважно, роторне дозуючий пристрій також містить щонайменше один вакуумний корпус. У кращому варіанті два вакуумних корпусу 16, 17 (див. Фіг.3) розташовані на протилежних сторонах нижнього диска 18. Також бажано, вакуумні корпуси 16, 17 утримуються на місці шпонкою 2ащает обертання вакуумних корпусів 16, 17 разом з дозуючим диском 12 і нижнім диском 18 під час експлуатації і утримує вакуумні корпуси 16, 17 в стаціонарному положенні. Затискачі 22 підтискають вакуумні корпуси 16, 17 до сторін нижнього диска 18.

У кращому варіанті, як показано на Фіг.3, коли MST подається в порожнині 14 в кутових положеннях, що не збігаються з місцем вивантаження, в порожнині 14 подається невелике розрідження, щоб затягнути в них MST і по суті заповнити порожнини 14. Переважно, перший вакуумний корпус 16 докладає перше знижений тиск, а другий вакуумний корпус 17 докладає друге знижений тиск до порожнин після припинення дії першого розрідження. Якщо докладати розрідження в два різних моменти часу, у MST залишається час на розслаблення між моментами програми розрідження, щоб уникнути занадто сильного ущільнення MST в порожнині 14 і/або подавати ущільнений MST в пристрій для пакетування. Переважно, в кожну порожнину 14 вакуумним корпусом 16 подають розрідження від близько 3 мм ртутного стовпа (близько 0,004 бар),до близько 19 мм ртутного стовпа (близько 0,025 бар), більш переважно від близько 6 мм ртутного стовпа (близько 0,008 бар) до близько 13 мм ртутного стовпа (близько 0,017 бар). Якщо прикласти занадто сильолукруглих вакуумних корпусу 16, 17 переважно розташовані діаметрально навпроти один одного на периферії нижнього диска 18 роторного дозуючого пристрою 10 і розташовані так, щоб сусідні кінці вакуумних корпусів 16, 17 були розділені двома зазорами 62, 76. Коли кожна порожнину 14 заповнена, вона повертається до місця 72 вивантаження. На місці 72 вивантаження MST витягується з порожнини 14 лійкою 56 спрямовується на лежить зверху подає лінію 58. Лінія 58 подає MST в пристрій для пакетування. У кращому варіанті зовнішня поверхня 80 воронки 56 підібгана до верхньої поверхні дозуючого диска 12 і допомагає знімати надлишок MST з вершини кожної порожнини 14, коли дозуючий диск 12 проходить під нею, сприяючи подачі точних порцій MST на пристрій для пакетування. Коли воронка 56 розташована над однією з порожнин 14, вона направляє MST в подаючу трубку 58. На місці 72 вивантаження в порожнину 14 направляється синхронізований імпульс стисненого повітря (потік повітря) з керованого джерела 54 через відповідне радіальний отвір 28 нижнього диска 18, порт 50 і повітряний канал 66 у відповідному штирі 38 і крізь його щиток. Імпульс стисненого повітря виштовхує MST з порожнини 14 через лійку і подає трубку 58.

Пре�акривающее кільце 62, має отвір, що дозволяє регулювати розмір і закривати отвір 60 для скидання тиску. Отвір 60 для скидання тиску поступово відкривають, якщо буде виявлено, що MST злипається в пакетику, якщо MST не розподіляється всередині пакетика більш рівномірно. Переважно, отвір 60 для скидання тиску має діаметр близько 3 мм

У кращому варіанті, як описано вище, між вакуумними корпусами 16, 17 можуть перебувати зазори 62, 76. Зазори 62, 76 розташовані так, що розрідження не додається, коли кожна порожнину 14 розташована поруч з зазорами 62, 76. Тому MST може розслабитися між періодами додатки розрідження, коли чаша 100 проходить через зазор 62, щоб порожнини заповнювалися по суті рівномірно. Вважається, що перерва в додатку розрідження запобігає подачу MST в пакетики в надмірно ущільненому стані.

При роботі тютюн з високим вмістом вологи завантажують в чашу 100, яка обертається разом з дозуючим диском 12 і нижнім диском 18. Коли порожня дозуюча порожнину 14 проходить за місце вивантаження, дозирующую порожнину 14 подається розрідження, коли вона проходить через кутові положення, сполучені з розрідженням, створюваним вакуумним корпусом 16.

Як покаериферии нижнього диска 18. Тіло вакуумних корпусів 16, 17 притиснуто до периферії нижнього диска шпонкою 20 і затисками 22. Переважно вакуумні корпуси 16, 17 виконані з твердого пластика. Порожній простір усередині вакуумних корпусів 16, 17 повідомляється з джерелом 108 розрідження через регулятор тиску 110, так що розрідження можна регулювати до вищевказаних необхідних рівнів (менше 2,5 см (1 дюйм) ртутного стовпа).

Хоча переважно використовувати два вакуумних корпусу 16, 17, можна використовувати і єдиний вакуумний корпус 16. Використання двох вакуумних корпусів 16, 17 полегшує установку і зняття вакуумних корпусів для очищення.

У кращому варіанті спосіб виробництва вологого матеріалу бездимного тютюну включає етапи, на яких завантажують MST в порожнину в обертових дозуючому диску, докладають розрідження до кожної порожнини для по суті заповнення порожнини, по мірі того, як порожнину обертається до місця вивантаження, і витягують MST з порожнини на місці вивантаження. Переважно, на місці вивантаження кількість вологого бездимного тютюну виштовхують із порожнини через лійку, провідну в подаючу трубку. Переважно, спосіб також містить етап, на якому транспортують вологий бездимний тютюн в резерв� може містити етап, на якому подають задану кількість вологого бездимного тютюну (MST) пристрій для пакетування, використовуючи подає трубку. Крім того, спосіб може включати приміщення заданого кількості вологого бездимного тютюну в пакетик і запечатування пакетики для утримання в ньому заданого кількості вологого бездимного тютюну, з утворенням пакетованого орального тютюнового продукту.

Операції з формування пакетиків можуть виконуватися шляхом подачі стрічки з пористого матеріалу зовнішньої смуги через машину для формування пакетиків, наприклад, вироблену компанією erz Verpackungsmaschinen GmbH, Lich Germany. Такі системи зазвичай містять який складав важіль або черевик, різак і живильник, які взаємодіють для багаторазового складання стрічки пористого матеріалу в трубку, закривання і ущільнення кінцевих ділянок трубки, подачі відміряної кількості MST в закриту трубку для створення заповненої частини трубки, і ущільнюють і відрізають заповнену частину трубки для повторюваного виготовлення окремих заповнених пакетиків.

Описані варіанти особливо підходять для роздачі ботанічного матеріалу з високим вмістом вологи, такого як вологий бездимний тютюн з вмістом влагдля правильної завантаження порожнин, оскільки однієї тільки сили тяжіння недостатньо. Однак занадто сильне розрідження буде викликати тенденцію прилипання ботанічного матеріалу до щитка 36 і буде заважати правильній роботі живильника.

Додатково, такий матеріал при вивантаженні в воронку 56 проявляє тенденцію до грудкуванню та формування кульок, а не захоплюється імпульсом стисненого повітря, як це відбувається з більш сухими матеріалами. Для протидії такій тенденції тиск частково скидають в якомусь місці вздовж подає трубки, через частково або повністю відкритий отвір 60. Тенденція матеріалу до формування кульок знижується і матеріал більш рівномірно розподіляється по пакетику.

У цьому описі термін "близько" в комбінації з числом або діапазоном позначає кількість, яка може бути трохи більше або менше зазначеного числа або діапазону в межах ±10% від такої зазначеної величини або зазначеного діапазону.

У цьому описі іноді використовується вираз "по суті". При використанні в поєднанні з геометричними термінами вираз "по суті" відноситься не тільки до ознаками, що відповідає строгому визначенню, але і до ознак, які близькі до такого суворого вп�ездимного тютюну з посиланнями на конкретні варіанти, фахівцям зрозуміло, що ці пристрої можна внести різні зміни, і можна використовувати еквівалентні способи, що не є матеріальним виходом за межі обсягу вищенаведеного опису. Відповідно, всі такі зміни, модифікації та еквіваленти, що входять в обсяг доданої формули, повинні вважатися охопленими цією формулою.

1. Пристрій для видачі порції вологого бездимного тютюну (MST), що містить:
роторне дозуючий пристрій, що містить
обертається нижній диск, що має безліч наскрізних отворів;
обертається дозуючий диск, що містить безліч наскрізних отворів, вирівняних з безліччю наскрізних отворів нижнього диска з утворенням безлічі порожнин;
штирі, встановлені в наскрізних отворах нижнього диска і продовжуються в наскрізні отвори дозуючого диска, при цьому штирі мають верхні щитки, утворюють денця зазначених порожнин у дозуючому диску;
джерело розрідження для подачі розрідження в порожнині під час завантаження порожнин;
резервуар над дозуючим диском для подачі MST в порожнині під час завантаження порожнин та
повітряний виносить механізм для програми потоку стиснутого повітря до кожної з порожнин на місці вигѸ подає трубку, розташовану на місці вивантаження, для подачі порцій MST, витолкнутих з порожнини в роторному дозуючому пристрої за допомогою повітряного вивантажувати механізму до пристрою для пакетування.

3. Пристрій п. 2, в якому випускний отвір містить воронку, зміщену до верхньої поверхні дозуючого диска і в сполученні з подачі трубкою.

4. Пристрій п. 2, в якому подає трубка містить щонайменше один отвір для скидання тиску.

5. Пристрій п. 1, в якому кожен штир містить канал в повідомленні з текучої середовищі зі щитком і вакуумним корпусом.

6. Пристрій п. 5, в якому канал у штирі направляє потік повітря від повітряного вивантажувати механізму в порожнину, що перебуває на місці вивантаження.

7. Пристрій п. 1, в якому вакуумний корпус прикріплений до рами і є стаціонарним.

8. Пристрій п. 1, в якому роторне дозуючий пристрій містить щонайменше два вакуумних корпусу для програми розрідження до різних груп порожнин.

9. Спосіб подачі порцій вологого бездимного тютюну, що включає:
завантаження порції вологого бездимного тютюну (MST) в порожнину в обертових дозуючому диску,
додаток першого зниженого тиску в кк�ле припинення подачі першого розрідження, коли порожнина повертається до місця вивантаження та
видалення MST з порожнини на місці вивантаження.

10. Спосіб за п. 9, в якому порція MST має вміст вологи щонайменше близько 30% і більше.

11. Спосіб за п. 9, додатково включає подачу MST з порожнини в пристрій для пакетування по прямому трубці.

12. Спосіб за п. 9, додатково включає приміщення порції вологого бездимного тютюну у оральний пакетик.

13. Спосіб за п. 12, додатково включає запечатування пакетики для утримання в ньому порції MST, з утворенням пакетованого орального тютюнового продукту.

14. Спосіб за п. 9, у якому зазначене видалення включає припинення подачі другого розрідження і подачу імпульсу стисненого повітря в цю порожнину.

15. Спосіб за п. 9, у якому зазначене видалення включає вивантаження в дозирующую трубку і додатково включає регулювання рівня скидання тиску в якомусь місці вздовж зазначеної дозуючої трубки для управління розподілом зазначеного вивантаженого MST вздовж дозуючої трубки.

16. Спосіб за п. 9, в якому програма першого розрідження і другого розрідження включає повідомлення зазначеної порожнини з принаймні одним вакуумним корпусом за допомогою по меншій мо

 

Схожі патенти:

Пристрій для дозування сипучих продуктів

Винахід відноситься до харчової промисловості та може застосовуватися для дозування сипучих продуктів, зокрема борошна у виробництві макаронном

Високошвидкісне пристрій пакетирующее

Пристрій для виготовлення заповнених пакетиків, які мають задану довжину, містить джерело полотна, гарнітуру для перетворення полотна в нескінченну трубку з перекриваються крайовими ділянками полотна, що утворюють поздовжній шов, ріжучий пристрій для розрізання трубки на відрізки і ряд передавальних барабанів, що складаються з ріжучого, подбирающего і вирівнювального барабанів уздовж ряду передавальних барабанів. Пристрій містить також передавальний секцію для передачі трубок з різального пристрою на приймаючу частина ряду передавальних барабанів, перший закриваючий механізм для закривання одного кінця кожної трубки шляхом обтиснення, секцію заповнення приміщення для заданого кількості матеріалу кожен з пакетиків, другий закриваючий механізм для закривання обтисненням відкритого кінця кожного із заповнених пакетиків і датчик і контролер, виконані з можливістю підтримки узгодженої роботи секції заповнення. При цьому передавальний механізм і ряд передавальних барабанів підтримують постійне положення поздовжнього шва пакетиків. Спосіб виготовлення пакетиків, містять гранульоване, порошкоподібна чи тверда вміст, містить освіта бесконеованием поздовжнього шва, розрізання трубки на відрізки багатоелементною довжини, а потім розрізання цих відрізків на окремі трубки з довжиною на один пакетик, закриття одного кінця кожної трубки обтисненням і заповнення вмістом. Потім здійснюють закриття обтисненням відкритого кінця трубки. При цьому підтримують орієнтацію обжатого кінця і поздовжнього шва під час усього освіти пакетика так, що обтиснуті кінці повністю утвореного пакетика паралельні один одному, а поздовжній шов триває між кінцями, будучи розташованим посередині між протилежними бічними сторонами пакетика. Група винаходів забезпечує підвищення якості. 2 н. і 23 з.п. ф-ли, 19 іл.

Пристрій для заповнення контейнера твердими частинками, що містить діафрагму

Пристрій містить кільцеві канали для пропускання частинок, які утворені безліччю вертикальних випускних патрубків, розташованих співвісно відносно один одного, і діафрагму, встановлену за напрямом потоку перед каналами для регулювання потоку частинок в кільцевих каналах. Причому діафрагма містить безліч заслінок для перекриття каналів, кожна з яких перекриває кутовий сектор одного каналу, при цьому діафрагма містить керуючі засоби для управління переміщенням заслінок, виконаних з можливістю часткового перекриття будь-якого одного каналу незалежно від інших. Спосіб перекриття каналів у пристрої полягає в тому, що, щонайменше, часткове перекриття каналу здійснюють без зміни ступеня перекриття будь-якого іншого каналу. Група винаходів забезпечує підвищення надійності роботи і якості. 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 3 іл.

Тканий матеріал з покриттям, мішок, виготовлений з нього, пакувальна машина для мішків та спосіб заповнення мішків

Винахід відноситься до багатошарових пакувальних матеріалів і стосується тканого матеріалу з покриттям і мішка, виготовленого з цього матеріалу. Містить тканина з полімерних стрічок. Тканина покрита герметизуючим шаром. Частина полімерних стрічок має межу міцності на розрив не менше ніж 45 сН/текс і подовження при розриві більш ніж 30%. Герметизуючий шар утворений з композиції, що містить щонайменше один сополімер етилену/α-олефін, причому композиція має щільність від 0,905 до 0,930 г/см3 і індекс текучості розплаву від 3 до 20 г/10 хв. Мішок, що містить зазначену тканина. Стінки мішків, щонайменше, частково складаються з тканого матеріалу з полімерних стрічок, причому кожен з країв стінок мішків забезпечений горловиною для заповнення. Винахід дозволяє створити тканинний матеріал з покриттям, що забезпечує надійну герметизацію без товстих і дорогих герметизуючих шарів. 3 н. і 17 з.п. ф-ли, 13 іл., 5 табл.

Пристрій і спосіб утворення упаковки формованих шматків тютюну

Спосіб отримання упакованих порційних тютюнових продуктів містить приміщення вологого бездимного тютюнового матеріалу в групу заданого кількості порожнин форми, причому порожнини орієнтовані так, щоб забезпечити можливість вилучення попередньо обраного кількості формованих шматків тютюну в контейнер, і одночасне витяг шматків тютюну з групи порожнин безпосередньо в контейнер. Пристрій для пакування формованих шматків тютюну у відповідності з вищеописаним способом містить форму, що має групу заданого кількості порожнин, орієнтованих так, щоб забезпечити можливість вилучення попередньо обраного кількості формованих шматків тютюну безпосередньо в контейнер. При цьому порожнини мають бічні стінки, утворені отворами в формувальної плиті, і нижню стінку, утворену задньою плитою, і виштовхує елемент, що приводиться в дію для одночасного вилучення попередньо обраного кількості формованих шматків тютюну з групи порожнин в контейнер, коли формувальна плита переміщена в положення, що забезпечує можливість проходження формованих шматків через формувальну плиту. Спосіб повторюваного отримання пр�нтацией зазначених шматків тютюну, містить створення групи формувальних порожнин, согласующейся з заданим кількістю і орієнтацією шматків тютюну продукту, повторюване заповнення групи формувальних порожнин тютюновим матеріалом для утворення групи формованих шматків тютюну з заданим кількістю і орієнтацією, повторювану транспортування контейнера поблизу групи заповнених тютюном порожнин, повторюване витяг групи формованих шматків тютюну з групи заповнених тютюном порожнин безпосередньо в контейнер, коли контейнер знаходиться поблизу групи заповнених тютюном порожнин, і закривання контейнера. Винаходом є також тютюновий продукт, отриманий вищеописаним попереднім способом і машина, пристосована для отримання тютюнового продукту цим способом. Група винаходів забезпечує спрощення виготовлення і підвищення продуктивності. 5 н. і 28 з.п. ф-ли, 17 іл.

Пристрій з вертикальною віссю для виготовлення фільтр-пакетів з продуктами экстрагируемими

Пристрій містить подає ділянку для подачі безперервного полотна фільтруючого матеріалу, ділянка для формування і з'єднання в замкнуту трубчасту форму безперервного полотна, що подається уздовж вертикальної осі подачі, що наповнює ділянку для наповнення екстрагуються продуктом, розташований вище формує і з'єднує ділянок, ділянка для з'єднання відкритого кінця трубчастого полотна в трубчасту форму з почерговим формуванням верхнього кінця формованого фільтр-пакета і нижнього кінця наступного за ним фільтр-пакета, причому з'єднувальний ділянка розташована нижче по потоку від формує і з'єднує ділянок відносно вертикальної осі, і ділянку для відділення вже сформованого фільтр-пакета від наступного за ним. При цьому отделительний ділянка розташована вздовж вертикальної осі нижче по потоку від з'єднувального ділянки. Пристрій також містить вузол обробки і управління з першими підтримують і керуючими засобами, виконаними з можливістю протягування та підтримки нижнього кінця формованого фільтр-пакета при просуванні його по вертикальній осі між піднятим положенням, в якому вони розташовані близько до формує і соедисоединяющего ділянки для звільнення нижнього кінця формованого фільтр-пакета одночасно з формуванням його верхнього кінця. Причому перші підтримують і керуючі засоби виконані з можливістю переміщення з забезпеченням їх синхронізації з з'єднувальним ділянкою, а наповнює ділянка містить штовхач для проштовхування порції продукту, виконаний з можливістю переміщення в обох напрямах уздовж вертикальної осі і впливу на порцію для розміщення при прискоренні порції продукту на нижньому кінці формованого фільтр-пакета під час його просування. Спосіб виготовлення фільтр-пакетів містить вертикальне формування безперервного рукава фільтруючого матеріалу з полотна, причому рукав закладають уздовж вертикальної осі, а також закладають відкриті верхній кінець рукава фільтр-пакета і нижній кінець рукава наступного за ним фільтр-пакета. Спосіб містить також примусове розміщення допомогою тиску штовхача порції екстрагується продукту на нижній кінець фільтр-пакета вздовж вертикальної осі й одночасно кероване просування вниз нижнього кінця формованого фільтр-пакета з використанням перших підтримують і керуючих засобів, що впливають на нього. Потім після закладення відкритого кінця рукава пропускають нижній кінець сформованого фільтр-пакета ознаки вагітності і пропон�ратного просування вгору перших підтримують і керуючих засобів для прийому наступного формованого фільтр-пакета і відокремлюють вже сформований фільтр-пакета від наступного за ним фільтр-пакета. Відділення виконують одночасно з керованим просуванням вниз нижнього кінця формованого фільтр-пакета. Група винаходів забезпечує підвищення продуктивності. 2 н. і 11 з.п. ф-ли, 11 іл.

Спосіб виготовлення контейнера (варіанти)

У способі формують корпус, що включає камеру, в першій прес-формі в чистій кімнаті і формують частину контейнера у другій прес-формі в чистій кімнаті того ж класу, що і перша, при цьому в частині контейнера пристроєм для заповнення контейнера може бути виконаний прокол з утворенням отвору з можливістю відновлення її герметичності. Потім збирають разом частину контейнера і корпус в чистій кімнаті для отримання порожній герметично закритої камери. Винахід забезпечує підвищення герметичності, коли в частині контейнера виконують прокол. 14 з.п. ф-ли, 66 іл.

Пристрій подачі капсуля-запальника

Винахід відноситься до області боєприпасів стрілецької зброї і спрямоване на забезпечення вибухо-, пожежо-за рахунок виключення скупчення капсулів-запалювачів в одному місці (бункері), що робить неможливим їх детонацію. Зазначений технічний результат досягається в пристрої подачі капсуля-запальника, що містить завантажувач, виконаний з можливістю захоплення ряду капсулів-запалювачів з допомогою вакуумної присоски з блістера і переміщення ряду капсулів-запалювачів до лінійного вібратора, який виконаний з можливістю здійснення подачі капсулів-запалювачів на лінію складання гільзи. 2 з.п. ф-ли, 2 іл.

Спосіб виготовлення упаковки, пристрій для його здійснення та упаковка

Група винаходів відноситься до виготовлення упаковки з термопластичних матеріалів. Пристрій містить вузол подачі плівки, механізм її протяжки, вузол формування упаковки, механізм зварювання струмами високої частоти і різальний інструмент. При цьому пристрій додатково містить фальцеобразователь, що забезпечує можливість подання з двох бобін термопластичного матеріалу і матеріалу з діелектричними властивостями товщиною близько 20 мкм, накладених один на одного, згин у поздовжньому напрямку з розміщенням зовні термопластичного матеріалу, з подальшою намотуванням фальца приймає на барабан і подачею його у вузол формування упаковки зварюванням, із щонайменше однією складкою. Пристрій також містить систему охолодження і засіб для укладання упаковки в штабель. Спосіб містить розмотування термопластичного матеріалу, його розкрій ріжучим інструментом, формування упаковки та зварювання струмами високої частоти. При цьому здійснюють фальцеобразование, так само як описано вище, а після зварювання упаковку охолоджують і укладають у штабель. Упаковка містить щонайменше одну складку і отримана вищеописаним способом з використанням описаного пристрою. Група винаходів обидві

Дозуючий пристрій і спосіб наповнення порожнини

Винахід відноситься до засобів дозування. Сутність: дозуючий пристрій (1) містить завантажувальну воронку (2) для порошку, пластину (11) з поверхнею (3), має щонайменше одну порожнину (5), призначену для розміщення матеріалу у вигляді частинок, і наповнює засіб (6). Наповнює засіб (6) виконано з можливістю переміщення по вказаній поверхні (3) для переміщення матеріалу у вигляді частинок в зазначену порожнину (5). Причому наповнює засіб (6) підібгані в напрямку вказаної поверхні (3) для програми стискаючої сили до зазначеного матеріалу у напрямку вказаної поверхні (3) із забезпеченням вдавлювання цього матеріалу в зазначену порожнину (5). Технічний результат: створення способу та пристрою, які забезпечують розподіл точної дози матеріалу у вигляді частинок (такого, як порошок), має менший обсяг, ніж обсяг порожнини, в яку зазначена доза поміщається. Причому зазначені спосіб і пристрій дозволяють обробляти схильний до злипання матеріал у вигляді частинок, тобто матеріал, який не тече вільно, і точно розподіляти цей матеріал у кожну порожнину. 2 н. і 11 з.п. ф-ли, 4 іл.

Спосіб обробки упаковки з одноразовою дозою препарату лекартвенного

Винахід відноситься до галузі фармацевтики. Спосіб деагломерации вмісту упаковки з щонайменше однієї одноразовою дозою лікарського препарату на стрічці з безліччю упаковок з одноразовою дозою лікарського препарату включає здійснення контакту між ультразвуковим зондом і стрічкою із забезпеченням вібрації, за допомогою чого вміст упаковки з щонайменше однієї одноразовою дозою лікарського препарату може бути щонайменше частково деагломерировано, причому в склад упаковки з одного одноразовою дозою лікарського препарату входить термоформованная коробочка, а ультразвуковий зонд контактує з стрічкою так, що при цьому він не контактує з термоформованной коробочкою. Спосіб виконується до завершальних операцій при виробництві упаковки. Спосіб забезпечує полегшення вилучення лікарських препаратів з пакувальної тари, причому транспортування препарату не впливає на випущені дози. 10 з.п. ф-ли, 8 іл.
Up!