Пристрій для нанесення електролітичного покриття на інструмент з сложнопрофильними робочими ділянками поверхонь

 

Винахід відноситься до області гальванотехніки і може бути використане для ресурсоповишающей обробки металевого інструменту.

Відомо аналогічний пристрій [1], анодний вузол якого виконаний у вигляді порожнього півкільця, що спирається на тампон, виконаний з адсорбуючого матеріалу, який охоплює по дузі частина відновлюваної поверхні. Анодний вузол подпружинен до ремонтованої деталі і має автоматичну систему стабілізації зусилля притиску тампона до відновлюваної поверхні. Недоліком даного пристрою є складність нанесення покриттів на локальні ділянки поверхонь зі складним профілем заданої товщини.

В якості прототипу вибрано пристрій, описаний в [2], що містить ванну для електроліту, змонтований над ванною анод з тампоном з діелектричного матеріалу, тримач катода, з'єднаний з приводом обертання, механізм притиску тампона до катода, встановлений на стійці, при цьому пристрій забезпечений додатковим анодом, поміщених у ванні з електролітом, зануреним частково разом з катодом в електроліт, а механізм притиску тампона з катодом виконаний у вигляді важеля, одним кінцем шарнірно з'єднаного зі стійкою, сер�иполнен стільникової конструкції з термореактивного склопластику. Недоліком даного пристрою є складність нанесення покриттів на локальні ділянки поверхонь зі складним профілем заданої товщини.

Технічний результат цього винаходу полягає в забезпеченні можливості автоматизованого електролітичного нанесення твердих гальванопокриттів на сложнопрофильние робочі ділянки металевого інструменту заданої товщини.

Технічний результат досягається тим, що пристрій для нанесення електролітичного покриття на інструмент з сложнопрофильними робочими ділянками поверхонь містить гальванічну камеру, джерело струму, тампон з діелектричного матеріалу і анод, при цьому воно забезпечене двома пружинними електродами і нагрівальним елементом, встановленими всередині корпусу гальванічної камери, регулятор для вибору товщини покриття і блоком управління процесом обробки з таймером, відкаліброваним в одиницях товщини покриття, при цьому в тампоні виконано циліндричне заглиблення для охоплення робочих ділянок поверхонь інструменту, анод виконаний у вигляді склянки, в якому розміщений тампон, змочений електролітом, а в кришці гальванічної камери виконано калібрований отверстии встановлені з можливістю замикання електричного ланцюга від одного полюса джерела струму через анод, електроліт, оброблюваний інструмент і пружинні електроди на другий полюс джерела струму. Також пристрій може бути забезпечений додатковими гальванічними камерами для обробки інструменту з різною геометрією.

Заявлене пристрій (фіг. 1) містить гальванічну камеру, яка складається з корпуса 1 і кришки 2, виготовлені з діелектричного матеріалу, стійкого до хімічних компонентів електроліту та температур, необхідних для реалізації осадження необхідних покриттів. Кришка 2 гальванічної камери містить калібрований отвір, закрите еластичною мембраною 3, виготовленої з хімічно стійкої гуми, з прорізами, що забезпечують введення через них інструменту 4 з натягом. При видаленні інструменту «пелюстки», сформовані прорізами мембрани повинні з'єднатися, оберігаючи вихід парів електроліту назовні. Усередині корпусу 1 гальванічної камери розміщені (зверху-вниз): два пружинних електрода 5 і 6, що забезпечують можливість замикати через вставлений інструмент харчування 4 гальванічної установки; нагрівальний елемент 7, що забезпечує прогрів локального ділянки оброблюваного інструменту до температури осадження необхідного покриття, причому піт; �нод 8, виконаний у вигляді склянки, в якому знаходиться тампон 9, змочений електролітом, причому зверху в центральній частині тампон має циліндричне заглиблення, що охоплює робочі поверхні оброблюваного інструменту 4. Величина заглиблення в тампоні вибирається виходячи з розмірів ділянки інструменту, піддається зношуванню при експлуатації. До гальванічної камері примикає блок управління 10, що містить джерело струму (умовно не показаний), що виробляє необхідну для гальванічного осадження покриття параметри струму (форма, частота, щільність) і таймер 11, відкалібрований в одиницях товщини нанесеного покриття (наприклад, в мікрометрів). Блок керування також містить світловий індикатор 12 і (або) зумер, пов'язаний з таймером і сповіщає про завершення процесу обробки. Джерело струму живиться від акумулятора або від адаптера, підключеного до промислової мережі.

Пристрій для нанесення гальванічних покриттів може містити дві або більше гальванічних камер для одночасної або послідовної обробки інструменту з різною геометрією.

Робота пристрою в динаміці. Встановлення підключають до промислової мережі. Задають регулятором бажану товщину навление еластичної мембрани 3 до упору в нижню частину поглиблення в тампоні 9. При цьому в момент замикання через інструмент електродів 5 і 6 відбудеться включення гальванічної установки і замикання ланцюга електричного нагрівального елемента 7. В момент торкання інструменту з тампоном замикається електричний ланцюг від одного полюса джерела струму через анод, електроліт, оброблюваний інструмент, пружинний електрод 5 на другий полюс джерела струму. Одночасно запускається таймер. Покриття наноситься в результаті відновлення іонів металу, що міститься в електроліті, на катоді, в ролі якого виступає оброблювана поверхня інструменту. Після виключення таймера відключається і джерело струму, забезпечуючи осадження покриття заданої товщини. У разі використання розчинної анода в процесі експлуатації потрібно його періодична заміна. У разі використання нерозчинного анода знадобиться періодичне оновлення електроліту. Крім того, потрібно періодична добавка електроліту, щоб компенсувати його випаровування у внутрішню частину гальванічної камери і назовні через отвори діафрагми.

Приклад. Виготовили пристрій для нанесення хромових покриттів. Для цього виготовили поліетиленовий корпус, в який вставили анод - з�ування, з циліндричним поглибленням висотою 5 мм та діаметром 10 мм, що завершуються конічним поглибленням з кутом 120°. Джерело постійного струму живили від адаптера, що підключається до промислової однофазної мережі 220 В, та виробляє на виході постійна напруга 12 В при максимальному струмі 1 А. Пружинні електроди виготовляли з берилієвої бронзи. Розріз на еластичній мембрані виконували хрестоподібної форми з довжиною насічок 1 див. Таймер калибровали виходячи з розрахунку: одна хвилина обробки дорівнює одному микрометру утворюється покриття. Нагрівальний елемент розраховувався на нагрів інструменту до 50°C. Роботу пристрою перевіряли при хромуванні переточенного свердла діаметром 10 мм. Перед обробкою встановили на таймері потрібну товщину покриття, що дорівнює 5 мкм. Свердло вставили в отвір до упору. Через заданий час спрацювала сигналізація. Після вилучення свердла на переточенних поверхнях утворилося покриття хрому товщиною 5 мкм.

На фіг. 1. показана схема пристрою для нанесення електролітичних покриттів.

Література

1. А. с. №1640213. Пристрій для нанесення покриттів методом електролітичного натирання / Медведєв Ст. Ст. Опубл. 07.04.1991 р., бюл. №13.

2. Патент РФ №2292410. �атуллин І. Д., Миколаїв Ст. А., Потапкін А. В., Хаустов В. І. Опубл. 27.01.2007 р., бюл. №3.

1. Пристрій для нанесення електролітичного покриття на інструмент з сложнопрофильними робочими ділянками поверхонь, що містить гальванічну камеру, джерело струму, тампон з діелектричного матеріалу і анод, відрізняється тим, що воно забезпечене двома пружинними електродами і нагрівальним елементом, встановленими всередині корпусу гальванічної камери, регулятор для вибору товщини покриття і блоком управління процесом обробки з таймером, відкаліброваним в одиницях товщини покриття, при цьому в тампоні виконано циліндричне заглиблення для охоплення робочих ділянок поверхонь інструменту, анод виконаний у вигляді склянки, в якому розміщений тампон, змочений електролітом, а в кришці гальванічної камери виконано калібрований отвір, закрите еластичною мембраною з прорізами для введення інструменту з натягом, при цьому пружинні електроди встановлені з можливістю замикання електричного ланцюга від одного полюса джерела струму через анод, електроліт, оброблюваний інструмент і пружинні електроди на другий полюс джерела струму.

2. Пристрій п. 1, яке відрізняється тим, що воно снабж

 

Схожі патенти:

Пристрій для нанесення електролітичних покриттів

Винахід відноситься до області гальванотехніки і може бути використане для антифрикційної, антикорозійної і художньо-декоративної обробки металевих поверхонь. Пристрій містить тампон з діелектричного матеріалу і анод, поміщений в електроліт, при цьому тампон і анод розміщені всередині діелектричного хімічно стійкого корпусу, в який вмонтований джерело струму, негативний полюс якого виведений з корпусу на гнучкому проводі із затиском на кінці, сполученим з оброблюваною поверхнею, а у тампон, змочений електролітом, з одного боку вставлений анод, з'єднаний з позитивним полюсом джерела струму, а з іншого боку - стрижень з адсорбуючого матеріалу, просоченим електролітом, вільний кінець якого з'єднаний з вкриваємої ділянкою оброблюваної поверхні. Технічний результат полягає в забезпеченні можливості електролітичного нанесення (ручного або автоматизованого) покриттів на локальні ділянки металевих поверхонь зі складним профілем і зменшення масогабаритних характеристик пристрою. 1 іл., 1 пр.

Пристрій для гальваномеханического осадження покриттів

Винахід відноситься до області гальванотехніки і може бути використане для електролітичного нанесення покриттів на внутрішню поверхню циліндричних деталей гальваномеханическим способом. Пристрій містить вал, анод, активують ролики, виготовлені з абразиву, власники, засіб для притиску активуючих роликів, при цьому воно забезпечене верхнім і нижнім фланцями з каналами для підведення і відведення електроліту, герметизуючими прокладками, ведучими і веденими шківами, сполученими ремінною передачею, і хрестовину, причому хрестовина несе на собі вали, встановлені в підшипниках і обмежені в осьовому переміщенні верхніми і нижніми втулками, а активують ролики і шківи жорстко закріплені і скомпоновані на валах, при цьому на одній парі валів, розташованих один навпроти одного, змонтовані ведучі ролики і шківи, а на іншій парі - ведені ролики і шківи з можливістю забезпечення прослизання ведених активуючих роликів, причому засіб для притиску активуючих роликів виконано у вигляді пружин, встановлених в квадратних пазах хрестовини, по яких переміщаються напрямні власників, забезпечені штифтами, що обмежують їх переміщення в пазах. Технічного
Винахід відноситься до області нанесення покриттів і може бути використане при виготовленні деталей, виробів та інструментів із зносостійкими покриттями антифрикційними

Пристрій для нанесення електролітичних покриттів

Винахід відноситься до гальванотехніці і може бути використане в ремонтних підприємствах, промисловості, енергетиці і транспорті для відновлення зношених деталей

Спосіб гальваномеханического відновлення струмопровідних деталей і пристрій для його здійснення

Винахід відноситься до області машинобудування і може бути використане для відновлення великогабаритних валів

Електрод для нанесення гальванічного покриття гальвано-механічним методом

Винахід відноситься до гальванотехніці і може бути використане для нанесення покриттів і відновлення зношених зовнішніх поверхонь

Пристрій для нанесення покриттів за допомогою електролітичного натирання

Винахід відноситься до області гальванотехніки і може бути використане в ремонтному виробництві, наприклад, для відновлення посадочних поверхонь кілець підшипників кочення

Електрод для электронатирания

Винахід відноситься до електролітичної обробки і може бути використане для електролітичного нарощування і знімання металу

Пристрій для електролітичного нанесення покриттів натиранням

Винахід відноситься до гальванічним покриттям і може бути використане для електролітичного покриття металами внутрішніх поверхонь деталей

Пристрій для електролітичного нанесення покриттів натиранням

Винахід відноситься до гальванічним покриттям і може бути використане для електролітичного покриття металами внутрішніх поверхонь деталей
Up!