Отгибающее вниз пристрій

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ, ДО ЯКОЇ НАЛЕЖИТЬ ВИНАХІД

Винахід відноситься до прокатним станів для виготовлення гарячекатаних прутків, смуг і т. п., зокрема до пристрою для направлення таких виробів уздовж вигнутих шляхів проходження.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

У звичайному прокатному стані горячекатаное виріб, наприклад пруток діаметром 5,5 мм, може виходити з останньої чистової кліті зі швидкістю, що перевищує 100 м/с. Потім пруток направляється за допомогою пристрою, зазвичай званого отгибающим вниз пристроєм, уздовж вигнутого вниз шляху проходження в виткообразователь. Виткообразователь утворює з прутка кільця, які приймаються конвеєром, де вони піддаються керованого охолодження при транспортуванні на ділянку реформінгу.

Зазвичай в отгибающих вниз пристроях застосовуються нерухомі вигнуті поверхні для направлення вироби вниз уздовж вигнутого шляху проходження. Недоліком такої системи є те, що напрямні поверхні швидко піддаються ерозії за рахунок фрикційного контакту з гарячими виробами, що вимагає частої зупинки стана після декількох годин роботи, з метою заміни зношених компонентів.

Завданням даного изобретени�ивной роботи табору протягом тривалих періодів часу, вимірюються днями, а не годинами.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Отгибающее вниз пристрій, згідно даного винаходу, містить стаціонарну опорну структуру, що має відкритий донний канал, повторюючий контур вигнутого вниз шляху проходження, уздовж якого має спрямовуватися горячекатаное виріб. Канал задає верхню поверхню, що покриває вигнутий шлях проходження, при цьому від верхньої поверхні проходять вниз боку, і з боків виступають всередину виступи. Стійкі до зношування вставки закріплені в каналі. Вставки призначені для облицювання верхній поверхні каналу, при цьому сторони вставок перекривають виступи каналу, і довжина вставок задає хорди вигнутого шляху проходження.

Для забезпечення направляючої поверхні виробу, яка наближається до кривизні вигнутого шляху проходження, довжина вставок повинна бути мінімальною, бажано приблизно 0,1-1,0% радіуса шляху проходження.

Стаціонарна опорна структура може містити звичайні сталеві компоненти, а стійкі до зносу вставки можуть містити закріплюються плитки з карбіду вольфраму. Переважно, плитки з'єднані з верхньою поверхнею, сторонами та виступами каналу, при цьому кращим сі очікувані переваги даного винаходу випливають із наведеного нижче докладного опису з посиланнями на що додаються креслення, на яких зображено:

фіг. 1 - вихідний кінець прокатного стану з використанням отгибающего вниз пристрою, згідно даного винаходу;

фіг. 2 - плита, утворює частину стаціонарної опорної структури отгибающего вниз пристрою, на вигляді збоку в збільшеному масштабі;

фіг. 3 - розріз по лінії 3-3 на фіг. 2;

фіг. 4 - виділена окружністю на фіг. 3 зона, у збільшеному масштабі;

фіг. 5 - розріз по лінії 5-5 на фіг. 3;

фіг. 6 - стійка до зносу вставка, в ізометричної проекції;

фіг. 7 - вставки в якості хорд кривизни вигнутого шляху проходження, при цьому кривизна шляху проходження і розміри вставок перебільшені з метою ілюстрації.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС

На фіг. 1 показана остання прокатна кліті прокатного стана, позначена позицією 10. Горячекатаное виріб 12, зазвичай пруток діаметром 5,5 мм, проходить зі швидкістю, що перевищує 100 м/с, виходить з прокатної кліті 10 і прямує уздовж вигнутого вниз шляху Р проходження за допомогою отгибающего вниз пристрої 14, згідно даного винаходу. Пруток направляється до виткообразователю 16, в якому він формується в кільця 18, прийняті конвеєром 20, де вони піддаються керованого охолодження під час транспортування ру, включає плиту 24 з відкритим донним каналом 26, повторює контур шляху Р проходження.

Канал 26 має верхню поверхню 28, перекриває шлях Р проходження, 30 боку, проходять вниз від верхньої поверхні, і виступи 32, виступаючі всередину із сторін 30.

Стійкі до зношування вставки 34 розташовані кінець до кінця в каналі. Як показано на фіг. 6, вставки 34 можуть бути по суті плоскими і прямокутними з шириною W і довжиною L. розташовані Вставки з утворенням облицювання верхній поверхні 28 каналу 26. Ширина W вставок обрана так, що сторони вставок перекривають виступи 32 каналу. Як схематично показано на фіг. 7, довжина L вставок задає хорди шляху Р проходження. Як зазначалося вище, довжина L утримується мінімальної, переважно становить близько 0,1-1,0% радіуса кривизни шляху Р проходження.

У кращому варіанті виконання винаходу вставки 34 містять плитки, виготовлені з карбіду вольфраму або інших стійких до зносу матеріалів. Плитки переважно закріплені всередині каналу 26 допомогою з'єднання з верхньою поверхнею 28, сторонами 30 і виступами 32. З'єднання переважно здійснюється за допомогою паяння твердим припоєм.

Перекриття сторонами вставки виств каналі, навіть у випадку руйнування сполучених поверхонь розділу під час роботи стана.

При проходженні вироби вниз уздовж шляху Р, сили, що виникають в результаті зміни напрямку, притискають виріб до стійким до зносу вставкам 34, покривають верхню поверхню 28 каналу 26. Підвищена стійкість до зношування вставок дозволяє працювати отгибающему вниз пристрою впродовж тривалого періоду часу, що сприяє ефективній роботі табору.

1. Отгибающее пристрій для направлення гарячекатаного вироби вздовж вигнутого вниз шляху проходження, що містить стаціонарну опорну структуру з відкритим донним каналом, що повторює контур зазначеного шляху проходження, при цьому зазначений канал має верхню поверхню, що покриває зазначений шлях проходження, сторони, проходять вниз від зазначеної верхній поверхні, і виступи всередину із зазначених сторін, причому в певному каналі закріплені стійкі до зносу вставки, призначені для облицювання зазначеної верхній поверхні, сторони зазначених вставок перекривають зазначені виступи, а довжина зазначених вставок задає хорди зазначеного шляху проходження.

2. Пристрій п. 1, в якому зазначені стійкі до зносу вставки мають довжину,ие до зносу вставки виконані у вигляді плиток з карбіду вольфраму.

4. Пристрій п. 3, в якому зазначені стійкі до зносу вставки закріплені в певному каналі.

5. Пристрій п. 4, в якому зазначені вставки з'єднані з верхньою поверхнею, сторонами та виступами зазначеного каналу.

6. Пристрій п. 4, в якому зазначені вставки закріплені за допомогою паяння твердим припоєм.

7. Пристрій п. 5, в якому зазначені вставки з'єднані за допомогою паяння твердим припоєм. 

Схожі патенти:

Регенеративний виткоукладчик

Винахід відноситься до виткоукладчику, конфігурація якого забезпечує обертання навколо осі в виткообразователе прокатного стану. Виткоукладчик містить зовнішню металеву трубку, що має вхідну секцію, вирівняну з його віссю, проміжну секцію, вигин від його осі, і подає секцію, яка має постійний радіус, вимірюваний від його осі. Внутрішня металева трубка має вхідну, проміжну і подає секції, відповідно облицьовували вхідну, проміжну і подає секції зовнішньої трубки. Внутрішня трубка обмежена у своєму русі щодо згаданої зовнішньої трубки виключно за фрикційного контакту з зовнішньої трубкою. Внутрішня трубка виконана з можливістю здійснювати покрокове просування всередині зовнішньої трубки в одному напрямку у відповідь на цикли нагрівання і охолодження під час обертання виткоукладчика навколо його осі. Забезпечується збільшення терміну служби за рахунок зниження фрикційного зносу. 3 н. і 7 з.п. ф-ли, 7 іл.

Спосіб керування швидкістю виткообразователя в прокатному стані

Винахід відноситься до обробки металів тиском, а саме до прокатним станів, і може бути використано при формуванні та укладанні прутків або дроту в кільцях на конвеєр

Пристрій для намотування смуг в рулонах

Винахід відноситься до пристроїв для намотування смуг в рулонах

Сегментна кільцева напрямна для скручивающей головки прокатного стану

Винахід відноситься до виткообразующим голівок високошвидкісних прокатних станів для прокатки дроту

Спосіб формування бунту катанки і пристрій для його здійснення

Винахід відноситься до способу формування бунту катанки, наприклад, зі сталі або кольорових металів, і пристрою для його здійснення

Пристрій для прийому та подальшого транспортування бунтів катаної стрічки, що подаються з лентопрокатного стану або складу катаної стрічки

Винахід відноситься до пристрою для прийому, подальшого транспортування і розмотування бунтів катаної стрічки, що подаються одна за одною з лентопрокатного стану або складу катаної стрічки

Виткообразующая проводка дротяною моталки

Винахід відноситься до адъюстажному устаткування прокатних цехів, зокрема до виткообразующим проведеннями дротяних моталок

Пристрій для намотування дроту

Винахід відноситься до адъюстажному устаткування прокатних цехів, зокрема до пристроїв для намотування дроту

Проводка виткоукладчика катанки дротового стану

Винахід відноситься до прокатного виробництва, зокрема до конструкції виткоукладчиков катанки псоВидА горілчаних станів

Пристрій для намотування дроту

Винахід відноситься до області прокатног 6 виробництва, зокрема до конструкції пристроїв для намотування
Up!