Спосіб одержання замінника молока

 

Винахід відноситься до біотехнології і може бути використане при виробництві продуктів типу натурального молока.

Найбільш близьким за сутністю до пропонованого способу є спосіб одержання замінника молока з сої, що включає промивання вихідної сировини, гомогенізацію та екстрагування білка, відділення білкової основи від осаду з подальшою температурною обробкою (1 - прототип).

Недолік відомого способу полягає у використанні для одержання замінника молока соєвих бобів, у складі яких присутній шкідлива для організму уреаза, багатоетапність і трудомісткість технологічного процесу, висока вартість соєвих бобів і соєвого молока.

Технічний результат винаходу - одержання замінника молока, не містить лактозу, алергенні білки та інші небажані з'єднання, підвищення біологічної цінності і поживних властивостей, подовження строків зберігання, додання продукту профілактичних якостей, зниження вартості.

Спрощення технологічного процесу за рахунок об'єднання стадій подрібнення і екстракції, використання нових оптимальних режимів екстракції стосовно до біомаси личинок комах сприяє досягненню мдства замінників молока.

Створення безвідходного виробництва за рахунок введення відходів харчових виробництв до складу поживного субстрату для культивування личинок комах.

Пропонований спосіб дозволяє раціонально використовувати вторинні ресурси, знизити витрата натурального молока, розширити асортимент не містять лактозу продуктів, які замінюють молоко, додати молочному продукту лікувально-профілактичні якості.

При отриманні замінника молока з біомаси личинок комах досягається висока економічна ефективність за рахунок різниці у вмісті білка і вартості між ним і соєвим молоком, спрощення технологічного процесу. Ціна замінника молока з личинок комах значно нижче вартості соєвого молока (табл. 1).

Технічний результат досягається тим, що спосіб одержання замінника молока характеризується тим, що личинки комах промивають при температурі 20-125°C протягом 2.0-20.0 хв, знежирюють і проводять спільне подрібнення та екстракцію білка при роботі ножів з частотою обертання 1400-3000 об/хв і мішалки з частотою обертання 18-30 об/хв, при 20-125°C протягом 2.0-60.0 хв, гидромодуле 1:1-1:15, рн 5.0-14.0, відокремлюють осад, отриманий продукт сбу, має вигляд однорідної рідини, сірувато-кремового кольору, стійкий, не розшаровується при стерилізації і зберігання протягом 2-5 діб. За змістом білка, ліпідів і сумою незамінних амінокислот замінник молока, отриманий з біомаси комах, перевершує соєве молоко.

Приклад 1.

1 кг личинок кімнатної мухи Musca domestica промивають протягом 20 хв при 120°C, знежирюють будь-яким відомим способом. Подрібнення та екстракцію проводять одночасно при роботі ножів з частотою обертання 1400 об/хв і мішалки з частотою обертання 18 об/хв, при 20°C протягом 2.0 хв, гидромодуле 1:1, pH 5.0, потім відокремлюють осад. Отриманий продукт (замінник молока) стерилізують, охолоджують, потім встановлюють необхідну pH продукту.

Замінник молока має вигляд однорідної, непрозорої рідини, не тягучою, злегка в'язкої консистенції, без пластівців білка і грудочок жиру, білого кольору, стійкий, не розшаровується при стерилізації і зберігання.

За мікробіологічними та фізико-хімічними показниками відповідає вимогам, що пред'являються до даного продукту.

Приклад 2.

1 кг личинок зелених м'ясних мух Lucilia sericata промивають при 125°C протягом 2.0 хв, знежирюють. Подрібнення та екстракцію проводять одночасно пѸдромодуле 1:9, pH 8.0, потім відокремлюють осад. Отриманий продукт (замінник молока) стерилізують, охолоджують, потім встановлюють необхідну pH продукту.

Замінник молока має вигляд однорідної рідини, непрозорої рідини, не тягучою, злегка в'язкої консистенції, без пластівців білка і грудочок жиру сірувато-кремового кольору, стійкий, не розшаровується при стерилізації і зберігання.

За мікробіологічними та фізико-хімічними показниками не відповідає вимогам, що пред'являються до даного продукту.

Приклад 3.

1 кг личинок термітів Cryptotermes domesticus, промивають протягом 10 хв при 1100°C, знежирюють. Подрібнення та екстракцію проводять одночасно при роботі ножів з частотою обертання 2000 об/хв і мішалки з частотою обертання 30 об/хв, при 120°C протягом 30.0 хв, гидромодуле 1:10, pH 10.0, потім відокремлюють осад. Отриманий продукт (замінник молока) стерилізують, охолоджують, потім встановлюють необхідну pH продукту.

Замінник молока має вигляд однорідної рідини, непрозорої рідини, не тягучою, злегка в'язкої консистенції, без пластівців білка і грудочок жиру сірувато-кремового кольору, кремового кольору, стійкий, не розшаровується при стерилізації і зберігання.

За мікробіологічними та фізико-хімічними по�в мучного хробака Tenebrio molitor промивають протягом 10 хв, при t 80°C, знежирюють. Подрібнення та екстракцію проводять одночасно при роботі ножів з частотою обертання 3000 об/хв і мішалки з частотою обертання 30 об/хв, при 125°C протягом 60.0 хв, гидромодуле 1:15, pH 14.0, потім відокремлюють білкову основу від осаду. Отриманий замінник молока стерилізували, охолоджували, встановлювали необхідну pH.

Замінник молока має вигляд однорідної, непрозорої рідини, не тягучою, злегка в'язкої консистенції, без пластівців білка і грудочок жиру сірувато-кремового кольору, рідини кремового кольору, стійкий, не розшаровується при стерилізації і зберігання.

За мікробіологічними та фізико-хімічними показниками відповідає вимогам, що пред'являються до даного продукту.

Замінник молока, отриманий за запропонованим нами способом, за кількістю амінокислот, в тому числі незамінних, перевершує натуральне і соєве молоко (рис. 1). У його складі в значно більшій кількості в порівнянні з соєвим і натуральним молоком присутній тирозин, фенілаланін, лізин, більше, ніж в соєвому молоці, вміст цистеїну і валіну (рис. 2).

Замінник молока з личинок комах можна використовувати у вигляді самостійно продукту або в поєднанні з натуральним молоком, про�а їх якість і поживність за рахунок збагачення протеїном. Замінник молока також може служити основою або як додатковий компонент у складі рецептури різних видів продуктів.

Таким чином, розроблений нами спосіб дозволяє отримати замінник молока підвищеної біологічної цінності, не містить лактозу, алергенні білки, гормональні лікарські препарати, присутні в натуральному молоці, знизити вартість цільового продукту, замінити і економно витрачати натуральне молоко, розширити асортимент безлактозних, високобілкових продуктів типу молока, підвищити ефективність технологічного процесу за рахунок поліпшення якості вихідної сировини та цільового продукту, раціонально переробити біомасу личинок комах.

Література

1. Воронцов Ст. Ст., Шахова М. Н., Курчаева Е. Е., Бутова С. В. Спосіб отримання соєвого молока. Пат. РФ. №2002115690. 2004 р.

Спосіб одержання замінника молока, що характеризується тим, що личинки комах промивають при температурі 20-125°C протягом 2.0-20.0 хв, знежирюють і проводять спільне подрібнення та екстракцію білка при роботі ножів з частотою обертання 1400-3000 об/хв і мішалки з частотою обертання 18-30 об/хв при 20-125°C протягом 2.0-60.0 хв, гидромодуле 1:1-1:15, рн 5.0-14.0, відокремлюють осад, пол�

 

Схожі патенти:
Група винаходів відноситься до харчової промисловості. Композиція включає діоксид титану в якості забеливающего агента в кількості 0,05-1 мас.% від забеливающей композиції, стабілізуючу систему, що містить суміш мікрокристалічної целюлози (МКЦ), карбоксиметилцелюлози (КМЦ) і суміш каппа - і йота-карагенану в кількості, достатній для суспендування забеливающего агента в рідкій забеливающей композиції і у водному середовищі, в яку рідка забеливающая композиція додана. Масове співвідношення МКЦ та КМЦ становить від 3:1 до 30:1, а загальний вміст МКЦ та КМЦ становить від 0,1 до 1 мас.% від забеливающей композиції. При цьому суміш каппа - і йота-карагенану присутній в кількості від 0,005 до 0,2 мас.% від забеливающей композиції. Стабілізуюча система підтримує рідку забеливающую композицію в однорідному стані в композиції протягом щонайменше 9 місяців при кімнатній температурі. Стабілізуюча система забезпечує суспендирование забеливающей композиції у водному середовищі. Напій містить воду, компонент, який утворює напій (кава, чай, шоколад, фруктовий напій) і достатню кількість забеливающей композиції. Спосіб приготування забеливающей композиції включення, об'єднання отриманої суміші в гарячій воді при перемішуванні, стерилізацію суміші з застосуванням ультрависокотемпературной обробки, гомогенізацію, охолодження суміші і упаковку в асептичних умовах. Група винаходів забезпечує отримання продукту, що не містить жир, або з низьким вмістом жиру, стійкого при зберіганні, який володіє хорошою освітлювальної здатністю, гарною фізичною і хімічною стабільністю на протязі терміну придатності, без відшаровування, осадження або порушення смаку, продукт володіє відповідною в'язкістю, приємним смаковим враженням, без поділу фаз при додаванні в напої. 4 н. і 12 з.п. ф-ли, 5 пр.

Швидкорозчинний продукт для отримання напою

Група винаходів відноситься до харчової промисловості. Забезпечують пористий порошок-основу, що складається з макрочасток з пористістю, щонайменше, 45% і діаметром пір D50 менше 80 мкм. Сушать частинки до вологовмісту від 1 до 7 мас.% у перерахунку на загальну масу частинок перед спіканням. Спікають шар зазначеного порошку при одночасному примусовому пропусканні газу через шар, що дорівнює від 2 до 50 мм з отриманням спеченої коржі. Швидкість пропускання газу через шар становить від 0,01 м/с до 5 м/с. Пористий порошок-основу спікають протягом від 2 с до 600 с при температурі, яка на 30-50°C вище температури склування шару порошку-основи. Формують спеченную корж в порошок після спікання. Група винаходів забезпечує продукт для отримання напою, має хороші піноутворюючі властивості і/або властивості до розчинення. 2 н. і 9 з.п. ф-ли, 3 іл., 4 пр.

Піноутворююча композиція

Група винаходів відноситься до харчової промисловості. Піноутворююча композиція для напоїв включає жири, вуглеводи і білки. Масове співвідношення сироваткового білка до казеїну становить від 0,4 до 1,0 і масове співвідношення сироваткового білка до лактози, щонайменше, становить 0,2. Вміст білка за масою сухої речовини становить від 3 до 9%, жиру від 20 до 45%, вуглеводів від 25 до 70%. Вміст лактози становить менше 10%. Густина композиції від 100 до 400 г/л. Спосіб включає змішування жирів, вуглеводів і білків у водному середовищі, таким чином, що вміст білка за масою сухої речовини становить у межах від 3 до 9%, масове співвідношення сироваткового білка до казеїну становить в межах від 0,4 до 1,0 і масове співвідношення сироваткового білка до лактози становить щонайменше 0,2. Суміш гомогенізують, вводять газ і сушать. Для отримання композиції швидкорозчинного напою композицію змішують з одним або більше компонентом, вибраним з згущувача, стабілізатора, ароматизатора, рослинного та/або тваринного екстракту або порошку, що представляє собою екстракт кави, какао порошок, екстракт чаю або порошкоподібної добавки, що надає гострий смак. Група винаходів нап�исоким індексом розчинності. 3 н. і 10 з.п. ф-ли, 1 табл., 7 пр.
Винахід відноситься до харчової промисловості, а саме до рідких харчових продуктів, отриманих з рослинної сировини, а саме з горіха сибірського кедра
Винахід відноситься до м'ясної промисловості і може бути використане при виробництві ковбасних виробів
Винахід відноситься до виробництва отримання пробіотичного кисломолочного продукту і може бути використане в харчовій промисловості і в якості кормової добавки
Up!