Система штекерних з'єднувачів, що фіксуються на монтажних рейках

 

Винахід відноситься до блокуючого пристрою для першої системи штекерних з'єднувачів з другої системою штекерних з'єднувачів згідно з обмежувальної частини пункту 1 формули винаходу.

Такі блокуючі пристрої необхідні для запобігання помилкового розмикання контакту між двома контактуючими системами штекерних з'єднувачів.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

В DE 202008006934 U1 описаний піновий роз'єм для світловодів. Корпуси мають кожен тільки по одному контактирующему елементу, і вони можуть послідовно приєднуватися, для чого перемички, виконані на корпусі, вводяться у відповідні виїмки сусіднього корпусу. Послідовно приєднані штекерні роз'єми утворюють систему штекерних з'єднувачів.

У KR1020060091923 A розкривається система штекерних з'єднувачів, послідовно приєднаних на монтажній рейці. Окремі штекерні роз'єми не з'єднані між собою. Монтажний рейок з обох боків закінчується блокувальним елементом. Блокувальний елемент оберігає штекерні роз'єми від зміщення вниз з монтажного рейки.

У KR1020060091923 A не показана можливість з'єднання системи штекерних з'єднувачів з системою відповідних штеоби запропонувати блокувальний пристрій для системи штекерних з'єднувачів, забезпечує просте контактування систем штекерних з'єднувачів.

Задача вирішується за допомогою відмітних ознак пункту 1 формули винаходу.

Кращі варіанти здійснення винаходу наведено в залежних пунктах формули винаходу.

Система штекерних з'єднувачів згідно винаходу складається з ряду приєднаних один до одного штекерних з'єднувачів, зафіксованих разом на одній монтажній рейці.

Окремі штекерні роз'єми оточені корпусом.

Переважним чином корпус виконаний цільним. Це може бути здійснене з допомогою відомих способів лиття пластмас під тиском - у разі пластмасового корпусу - або способом лиття під тиском з цинкового сплаву - у випадку металевого корпусу.

Корпус можна сформувати також з композитного матеріалу, наприклад, з комбінації металу і пластмаси.

Усередині корпусу надійно зафіксований утримує кожух.

Утримуючий кожух по суті виконаний у вигляді порожнистого циліндра. З одного кінця утримує кожух має два аксіально спрямованих плеча, надійно охоплюють контактують елементи. З іншого кінця утримує кожух охоплює оболонку кабелю, під�могою з'єднання зажимом.

З зовнішньої сторони корпуса з обох сторін передбачені з'єднувальні елементи, які дозволяють з'єднувати разом два або більше штекерних з'єднувача з однотипними корпусами.

Переважно, один сполучний елемент виконаний у вигляді дугоподібного паза, а інший сполучний елемент - у вигляді циліндричного штифта. Штифт циліндричний одного з корпусів виконаний для введення в дугоподібний паз приєднується однотипного корпусу. Таким чином, можуть бути приєднані один до одного кілька штекерних з'єднувачів з однотипними корпусами.

Під час приєднання достатньо тільки виконати корпусу однотипними. Внутрішня конструкція штекерних з'єднувачів може бути досить різноманітною. Так, наприклад, багатополюсні електричні штекерні роз'єми можуть комбінуватися з однополюсними штекерними з'єднувачами світловодів. У результаті може бути досягнута висока модульність пристрою штекерних з'єднувачів. В даній заявці пристрою штекерних з'єднувачів називається також системою штекерних з'єднувачів.

Крім того, зовні на корпусі сформовані фіксуючі засоби, що дозволяють фіксувати штекерні роз'єми на монтажній рейці, напри�лементах, а крім того, надійно фіксуватися на монтажній рейці.

Фіксуючі засоби складаються з комбінації фіксуючих виступів і підпружиненим штифтів. Фіксуючі виступи відстоять в осьовому напрямку і входять в зачеплення крайової виступ монтажного рейки. Фіксуючі штифти виконані пружними, і вони при блокуванні на монтажній рейці можуть спочатку відходити, щоб потім зафіксуватися за іншим крайовим виступом монтажного рейки.

Піновий роз'єм доповнюється кабельним вводом, що забезпечує зменшення натягу кабелю і герметизацію корпусу від таких середовищ, як пил і вода.

При приєднанні бажаного числа штекерних з'єднувачів на монтажній рейці говорять також про систему штекерних з'єднувачів.

Для контактування двох систем штекерних з'єднувачів один з одним монтажні рейки, на яких знаходяться відповідні системи штекерних з'єднувачів, повинні зводитися разом. Це здійснюється з допомогою блокуючого пристрою, надійно з'єднує окремі монтажні рейки один з одним, так що контактують один з одним також противолежащие штекерні роз'єми.

Блокувальний пристрій складається з пасивної та активної блокувальних ча�а частина приєднується до активної блокувальної частини.

При блокуванні активної блокувальної частини з пасивною блокувальної частиною монтажні рейки системи штекерних з'єднувачів підводяться один до одного і з'єднуються між собою, Крім того, окремі противолежащие штекерні роз'єми контактують один з одним.

Переважним чином блокувальні елементи пасивної блокувальної частини створюють колінчасто-важільну блокування. Таким чином досягається особливо стабільна блокування.

Для полегшення відомості монтажних рейок, з'єднуються один з одним, блокуючий пристрій має направляючу. Напрямна складається з пальця на активній блокувальної частини, який в процесі блокування вводиться у передбачене для цього отвір у пасивній блокувальної частини.

Пасивна блокувальна частина з обох сторін охоплює фіксуючі засоби, якими фіксується монтажний рейок. Таким чином два монтажні рейки можуть встановлюватися один над одним статично стабільно, тобто з горизонтальним інтервалом. У цьому випадку завдяки з'єднанню пасивної і активної блокувальних частин один з одним контактують системи штекерних з'єднувачів можуть встановлюватися з горизонтальним інтервалом і стЕтво систем штекерних з'єднувачів і можуть утворюватися так звані масиви штекерних з'єднувачів (Arrays).

ПРИКЛАД ВИКОНАННЯ

Приклад виконання винаходу більш детально пояснюється нижче з посиланням на креслення, на яких показано:

Фіг.1 - піновий роз'єм у перспективі,

Фіг.2 - інший піновий роз'єм у перспективі,

Фіг.3 - піновий роз'єм у перспективі без основної частини,

Фіг.4 - контактуючий елемент в перспективі,

Фіг.5 - вигляд збоку штекерного з'єднувача, змонтованого на монтажній рейці,

Фіг.6 - два штекерних з'єднувача в процесі з'єднання в перспективі,

Фіг.7 - вигляд двох з'єднаних між собою систем штекерних з'єднувачів в перспективі, і

Фіг.8 - вигляд збоку блокуючого пристрою.

На Фіг.1 і 2 зображені в перспективі приклади виконання штекерного з'єднувача згідно винаходу. Однак винахід не обмежена прикладом виконання, показаним тут.

Піновий роз'єм 1 оточений основною частиною 2. Всередині порожнистої основної частини 2 надійно зафіксований утримує кожух 10. На Фіг.3 піновий роз'єм 1 зображений без основної частини 2. Утримуючий кожух 10 містить на одному кінці фіксуючі елементи 12, що входять у відповідні (не показані) задні вирізи всередині основної частини і фіксують тим самим утримує�го кабелю.

На іншому кінці утримує кожух має плечі 11, охоплюють контактуючий елемент 20. Таким чином контактуючий елемент 20 фіксується в основній частині 2 вздовж аксіальної осі симетрії.

Як вже згадувалося, протилежні кінець утримуючого кожуха 10 пронизаний кабельної оболонкою приєднується кабелю. Жила приєднується кабелю затиснута контактують елементом 20.

На Фіг.4 зображено в перспективі контактуючий елемент 20. З одного боку контактуючий елемент містить 20 затискний отвір 21 для прийому жили приєднується кабелю. Інша сторона контактує 20 елемента в цьому прикладі виконання виконана у вигляді контактного штирька 22. Однак може бути передбачений і гнездовий контакт.

Винахід не обмежена одноконтактним штекерним з'єднувачем. Контактуючий елемент 20 може мати також кілька затискних отворів 21 і контакти 22 для приєднання багатожильних кабелів.

Основна частина 2 містить з одного боку штифт циліндричний 3, а навпаки дугоподібний паз 4. Штифт 3 штекерного з'єднувача 1 призначений для введення в паз 4 іншого штекерного з'єднувача. Таким чином кілька штекерних з'єднувачів 1 приєднуються один до одного, або �рних з'єднувачів 1, 1'.

Крім того, на основній частині 2 передбачені фіксуючі виступи 5 і пружні штифти 6, спільно забезпечують оборотну фіксацію штекерного з'єднувача 1 на монтажній рейці 30. Фіксуючі виступи 5 заходять в зачеплення в задній виріз 31 монтажного рейки 30. При відкиданні штекерного з'єднувача 1 вниз в напрямку монтажного рейки 30 пружні штифти спочатку відгинають назад від скошеної закраїни 33, щоб потім зайти в зачеплення в інший задній виріз 32 монтажного рейки 30.

Крім того, основна частина 2 містить опорні контури 7, перешкоджають тому, щоб при русі штекерного з'єднувача 1 з монтажного рейці 30 у напрямку вставляння результуюче при цьому зусилля не повинне було повністю вловлювати пружними штифтами.

Піновий роз'єм 1 обладнаний кабельним введенням 40, загальновідомим з рівня техніки. Тому детальний опис кабельного вводу в заявці не наводиться. Кабельним введення 40 служить для зменшення натягу приєднується кабелю і для герметизації основної частини 2 від таких середовищ, як пил і вода.

На Фіг.6 зображено процес з'єднання двох штекерних з'єднувачів на монтажній рейці 30. В даному випадку піновий соединитк нього, спочатку встановлюються в задній виріз 31. Потім піновий роз'єм 1b може рухатися до монтажного рейці 30 в напрямку стрілки 7. Дугоподібний паз штекерного з'єднувача 1b заходить за задній штифт циліндричний 3 штекерного з'єднувача 1а. Завдяки дугообразности паза 4 піновий роз'єм 1b може направлятися в напрямку стрілки 7. Потім пружні штифти заходять в зачеплення, як вже описано вище, в задній виріз 32 монтажного рейки 30. Штекерні роз'єми 1а і 1b з'єднані один з другомі зафіксовані на монтажній рейці 30.

При від'єднанні штекерного з'єднувача від модульної системи штекерних з'єднувачів надходять з точністю до навпаки. Підпружинені штифти 6 спочатку повинні бути вручну висунуті заднього вирізу 32. Потім піновий роз'єм може бути відділений від сусіднього штекерного з'єднувача і від монтажного рейки 30 в напрямку проти стрілки 7.

На Фіг.8 зображено вигляд збоку блокуючого пристрою 50. Блокувальний пристрій 50 складається з пасивної блокувальної частини 51 і активної блокувальної частині 52.

Як активна 52, так і пасивна блокувальна частину 51 мають виступи 56, вводяться в задні вирізи 31 монтажного рейки 30. З допомогою соединител�инитель 55 одночасно заходить в зачеплення у виїмку 57, 58 блокувальної частини 51, 52 і в задній паз 34 монтажного рейки 30.

Для простоти відомості блокувальних частин 51, 52 разом передбачена напрямна. Пасивна блокувальна частину 51 має отвір 54, в яке вводиться палець 53 активної блокувальної частині 52.

Блокування обох блокувальних частин 51, 52 здійснюється за допомогою встановленої на активній блокувальної частині 52 натяжна пружини 59, з'єднаної з натяжним важелем 60 (також встановленим на активній блокувальної частині 52). Пружина натяжна 59 укладається в натяжну виступ 61 пасивної блокувальної частини 51. Приведенням у дію натяжної важеля 60 обидві блокувальні частини 51, 52 зводяться разом і оборотним чином з'єднуються один з одним. Комбінація натяжної виступу 61 натяжна пружини 59 і натяжної важеля 60 працює з колінчасто-принципом важеля і тим самим одночасно здійснює особливо стабільне з'єднання блокувальних частин 51, 52 і штекерних з'єднувачів 1, 1', що контактують один з одним. Крім того, колінчасто-важільної принцип сприяє процесу розблокування.

На Фіг.7 зображені кілька рівнів систем штекерних з'єднувачів 1, 1'. Дві противолежащие системи штекерних з'єднувачів 1, 1' коожет фіксуватися монтажний рейок 30, 30'. Таким чином кілька систем штекерних з'єднувачів 1, 1' можуть встановлюватися один над одним з однаковим інтервалом.

ПЕРЕЛІК ПОЗИЦІЙ

Система штекерних з'єднувачів

1 піновий роз'єм

2 основна частина

3 штифт циліндричний

4 дугоподібний паз

5 фіксуючі виступи

6 пружні штифти

7 опорний контур

30 монтажний рейок

31 задній виріз

32 задній виріз

33 закраїна

34 паз

40 кабельний ввід

10 утримує кожух

11 плече

12 фіксуючий елемент

контактуючий елемент

затискний отвір

50 блокувальний пристрій

51 пасивна блокувальна частина

52 активна блокувальна частина

53 палець

54 отвір

55 з'єднувач

56 виступ

57 виїмка

58 виїмка

59 пружина натяжна

60 натяжна важіль

61 натяжна виступ

1. Блокувальний пристрій (50) для першої системи штекерних з'єднувачів (1), зафіксованих на першому монтажній рейці (30), з другої системою штекерних з'єднувачів (1'), зафіксованих на другому монтажній рейці (30'),
- причому блокувальний пристрій (50) утворено з пасивної блокувальної частини (51) і активної блокувальної частини (52)
- причому при е рейки (30, 30') з'єднані один з одним, а
- штекерні роз'єми (1, 1'), розташовані на першому і другому монтажних рейках (30, 30'), контактують один з одним,
відрізняється тим, що
- на пасивною блокувальної частини (51) по обидві сторони зафіксований монтажний рейок (30), так що монтажні рейки (30) встановлені з горизонтальним інтервалом відносно один одного.

2. Блокувальний пристрій (50) за п. 1, яке відрізняється тим, що
пасивна блокувальна частина (51) виконана з можливістю з'єднання з активною блокувальної частиною (52) за допомогою колінно-важільної блокування.

3. Блокувальний пристрій (50) по кожному з пп. 1-2, відмінне тим, що
активна блокуюча частина (52) має палець (53), виконаний з можливістю введення в процесі блокування у передбачене для цього отвір (54) пасивної блокувальної частини (51). 

Схожі патенти:

Каблирование системи для многорелейного пристрої

Многорелейное пристрій виконано з безлічі розташованих поруч один з одним цоколів (1) реле (2), які за допомогою штекерного з'єднання встановлені на монтажній шині (4). Безліч реле (2) в якості групи розташовані поруч один з одним і вставлені у відповідні вхідні (12) і вихідні (17, 18, 19) електричні з'єднувачі. Цоколі (1) реле містять додаткові штекерні роз'єми (13), через які здійснюється управління роботою реле (2) через каблирование системи, яке містить розподільчий ділянку (53), виконаний з відрізків (52) кабелю і електричних з'єднувачів (33), і забезпечує управління роботою безлічі реле (2). Технічний результат - створення каблирования системи для розташованих поруч один з одним цоколів реле, які можуть мати різні розміри в поздовжньому напрямку монтажної шини. 12 з.п. ф-ли, 7 іл.

Електричний висновок

Електричний висновок містить клемний корпус (22) з рухомим робочим натискним елементом (10) для маніпулювання пружинним елементом (26), встановлених в клемному корпусі (22). При цьому робочий натискний елемент (10) має лицьову поверхню (16) і маркувальну поверхню (12), а лицьова поверхня (16) має робочу поверхню (14) для інструменту, що примикає до маркувальної поверхні (12). При цьому робоча поверхня (14) скошена під кутом у напрямку маркувальної поверхні(12). Технічний результат - створення електричного виводу із зменшеною потребою в просторі і можливістю позначення або маркування виводу, для нанесення яких на висновок не потрібно додаткового пристосування на корпусі. 2 н. і 4 з.п. ф-ли, 3 іл.

Система з'єднання однорядного корпусу з з'єднувальним елементом

Винахід стосується системи (12) з'єднання однорядного корпусу з з'єднувальним елементом (10). При цьому однорядний корпус (12) має область (22) з'єднання з'єднувального елемента (10) з однорядним корпусом (12), яка з'єднана з платою з друкованою схемою, яка знаходиться в однорядном корпусі (12). Однорядний корпус (12) має декілька областей (22) з'єднання, розташованих один над одним на бічній стороні (20) однорядного корпусу (12). При цьому щонайменше один сполучний елемент (10) виконаний з можливістю одночасного кріплення, щонайменше, у двох областях (22) з'єднання, розташованих один над одним, а з'єднувальний елемент (10) може з'єднуватися з областю (22) з'єднання штепсельних контактом (24). Технічний результат - можливість кріплення з'єднувального елемента до однорядному корпусу і(або) області з'єднання однорядного корпусу за короткий час без використання інструменту. 5 з.п. ф-ли, 1 іл.

Клемні пристрій

Клемні пристрій переважно може бути встановлено на рейковій опорі. Пристрій має корпус (12), утворений першою половиною (14) і другою половиною (16). На корпусі (12) виконаний щонайменше один електричний висновок (18), містить область (20) з'єднання для приєднання провідника, яка виконана у вигляді цільної деталі. Область (20) містить з'єднання кришку, яка повністю охоплює область з'єднання з виконаним в ній отвором (22) в області для введення провідника висновок (18) і(або) отвором (26) в області натискного кнопкового перемикача (28). Технічний результат - створення клемного пристрою, в якому обидві половини корпусу не розпирає навіть при збільшенні зусилля, прикладеного до області з'єднання при вставлянні провідника. 3 з.п. ф-ли, 2 іл.

Гребінка для електричного з'єднання

Сполучна гребінка (100) містить ізолюючий корпус (110) подовженої форми, що включає в себе нижню стінку (120), з якої виступає зовнішня частина кожного штирька щонайменше однієї шини електричного з'єднання; верхню стінку (111), протилежну цієї нижній стінці; передню (112) і задню (115) стінки, що з'єднують верхню і нижню стінки. При цьому задня стінка знаходиться максимально близько до зовнішніх частинах зазначених штирьков. Згідно винаходу з боку передньої стінки ізолюючого корпусу верхня стінка містить частину (111А), яка виступає щодо нижньої стінки. Технічний результат - можливість після з'єднання робити підключення сполучних проводів допоміжних модульних приладів, що встановлюються в середині ряду основних модульних приладів, що живляться через гребінку, і розсіювати тепло, що створюється в місці контакту контакти з сполучними контактами основних модульних приладів. 9 з.п. ф-ли, 13 іл.

Електричне розподільне пристрій для ряду модульних електричних пристроїв на панелі електричного розподільного пристрою

Винахід відноситься до пристрою для розподілу електроживлення для ряду модульних пристроїв, таких як автоматичні вимикачі, розташованому в кожусі і містить безліч шин харчування, розташованих, по суті, паралельно один одному

Штепсельний роз'єм з блокуючим елементом

Винахід відноситься до штепсельному гнізда з першим корпусом, що має перші електричні контакти, і другим корпусом, що має другі електричні контакти. Перший корпус має рухомий важіль, а другий корпус має зубчасту поверхню, з якої важіль може зчіплюватися при повороті для з'єднання першого та другого корпусу разом в кінцеве положення, в якому перші і другі контакти стикаються один з одним. Перший корпус має блокуючий елемент, який в положенні перед складанням корпусів в положення, в якому два корпуси частково вставлені один в одного, блокує поворот важеля в кінцеве положення. Другий корпус має поверхню розблокування, яка зміщує блокуючий елемент при суміщенні двох корпусів з положення перед складанням в зібране положення, щоб важіль можна було перемістити з положення перед складанням в кінцеве положення, в якому важіль встановлений на першому корпусі з можливістю повороту на підшипнику. При цьому важіль має щонайменше частково кільцеподібну секцію фіксації в області підшипника. Секція фіксації має виріз, на якому є контактна поверхня, а також має другий виріз, у який блокує поверхневими�ості електричного з'єднання між контактами в заданому кінцевому положенні корпусів роз'єму. 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 9 іл.

Електричний піновий роз'єм, з блокувальною скобою

Електричний піновий роз'єм складається з першої та другої половини корпусу. Перша половина (2) корпусу включає в себе дві противолежащие U-образні блокувальні скоби (8), які відповідно з обох сторін утримуються з можливістю повороту на опорній цапфі (12) і які відповідно з обох сторін утримують стопорні виступи (9), в яких є виїмка (11), яка при закриванні блокувальних скоб (8) відповідно впливає на блокувальні цапфи (13) другої половини (3) корпусу, так щоб дві половини (2, 3) корпусу були притиснуті один до одного. Перша половина (2) корпусу включає в себе принаймні одне ребро (4), яка при з'єднанні двох половин (2, 3) корпусу входить у передбачену для цього виїмку (6) другої половини (3) корпусу, так що половини корпусу з точною посадкою прилягають один до одного. Блокувальні скоби (8) мають бічні щитки (7), які в заблокованому стані системного штекерного з'єднувача закривають як опорну цапфу (12) першої половини (2) корпусу, так і блокувальну цапфу (13) другої половини (3) корпусу. При цьому відповідні щитки (7) між гніздом (22) опорної цапфи і блокувальною цапфой (13) мають пряму бічну поверхню (17). Технічний рез� половин корпусу штекерного з'єднувача. 6 з.п. ф-ли, 5 іл.

З'єднувач

З'єднувач // 2533161
З'єднувач містить розміщує корпус (12), передбачений для вставки і монтажу в прорізі панелі (18) дна коробки, другий корпус(13), призначений для з'єднання з розміщуваних корпусом (12), і важіль (41), передбачений з можливістю повертання розміщується на корпусі (12). Один кінець важеля (41) може зчіплюватися з відповідним корпусом (13), а інший кінець може зчіплюватися з обертовим стержнеобразним виступом (19) панелі (18). Відповідь корпус (13) тягнеться в напрямку до розміщує корпусу (12) за допомогою важеля (41), який повертається навколо ділянки, зчепленого з панеллю, в якості осі повороту за допомогою зсуву якому корпусу (12) у відповідності з операцією з'єднання. Технічний результат - забезпечення з'єднувача, який може бути вставлений і витягнутий з допомогою невеликого зусилля і простий операції. 1 з.п. ф-ли, 24 іл.

З'єднувальний роз'єм важільного типу

Винахід відноситься до сполучного гнізда. Винахід дозволяє забезпечити покращення надійності з'єднання при низьких витратах. Корпус з'єднувального роз'єму сформований із замикаючою опуклості (47), яка виступає в напрямку, який перетинає напрямок обертання важеля (51). Важіль (51) сформований з останнього виступу (57), який виступає в напрямку, протилежному до крайньої опуклості (47), і налаштований для зачеплення із замикаючою опуклістю допомогою обертання важеля (51) в напрямку положення замикання з'єднання. Замикає опуклість (47) має похилу поверхню (48), має плавний нахил у напрямку, в якому виступає замикає виступ (57), яка тягнеться в напрямку замикання важеля (51) у бік напрямку замикання, починаючи з її верхньої точки (47a). Як тільки замикає виступ (57) прослизає вздовж похилої поверхні (48) за межі верхньої точки (47a) замикає опуклості (47) для його зачеплення з похилою поверхнею (48), важіль (51) відхиляється за допомогою сили обертання в напрямку замикання таким чином, щоб сполучна частина вперлася торцем частина (45) для упору важеля корпусу з'єднувального роз'єму. 13 іл.

З'єднувальний роз'єм важільного типу

Винахід відноситься до сполучного гнізда. Технічним результатом є поліпшення надійності з'єднання при низьких витратах. Замикаючі виступи (56), виступаючі в напрямку сторін корпусу (31) з'єднувального роз'єму, сформовані на підтримуючих планках (52), які утворюють важіль (51). На обох сторонах корпусу (31) з'єднувального роз'єму сформовані замикаючі поглиблення (46), за які зачіпляються замикаючі виступи (56) важеля (51) при їх приміщенні в положення замикання з'єднання. Кожне заднє поглиблення (46) має похилу поверхню (47), яка має плавний нахил у напрямку, в якому виступає відповідний замикає виступ (56), який проходить в напрямку замикання важеля (51). Коли замикає виступ (56) ковзає уздовж похилих поверхонь (47) для виконання його зачеплення з похилими поверхнями (47), важелю (51) повідомляється сила обертання в напрямку замикання, важіль (51) відхиляється з силою обертання в напрямку замикання для того, щоб робоча частина, утворена за допомогою сполучної частини важеля (51), впиралася торцем в частину для упору важеля корпусу (31) з'єднувального роз'єму. 10 іл.

Спосіб і пристрій для виготовлення електричного з'єднання вузлів і модулів

Винахід відноситься до способу виготовлення електричного з'єднання вузлів і модулів з токодающим блоком, забезпеченим електричними контактними елементами і магнітними тілами, і з токоберущим блоком, забезпеченим відповідними електричними контактними елементами і магнітними тілами, які з протилежною полярністю розташовані навпроти магнітних тіл в блоці токодающем

Електричний з'єднувач

Винахід відноситься до області електротехніки і автоматики
Винахід відноситься до електротехніки і може бути використане для розчленування з'єднувача, що містить принаймні дві взаємодіючі частини
Up!