Спосіб виробництва консервів "яловичина в гірчичному соусі"

 

Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв.

Відомий спосіб виробництва консервів "Яловичина в гірчичному соусі", що передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в топленому жирі моркви і ріпчастої цибулі, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з вершковим маслом, сметаною, кістковим бульйоном, томатною пастою, столовою гірчицею, сіллю і CO2-екстрактами кмину, перцю чорного гіркого, розварювання суміші і її протирання з отриманням соусу, шатківницю і заморожування свіжої білокачанної капусти, різання яловичини, фасування яловичини, капусти і соусу, герметизацію і стерилізацію (UA 2281674 С1, 2006).

Технічним результатом винаходу є отримання нових консервів з використанням нетрадиційної рослинної сировини.

Цей результат досягається тим, що в способі виробництва консервів "Яловичина в гірчичному соусі", що передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в топленому жирі моркви і ріпчастої цибулі, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з вершковим маслом, сметаною, кістковим бульйоном, томатною пастою, столів�олучением соусу, шатківницю і заморожування свіжої капусти, різання яловичини, фасування яловичини, капусти і соусу, герметизацію і стерилізацію, згідно винаходу використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.:

CO2-екстракт кмину
яловичина486-500,1
топлений жир21
вершкове масло30
декоративна капуста648
морква30-30,8
ріпчасту цибулю21-21,3
пшеничне борошно15
сметана105
томатна паста, в перерахунку на
30%-ное зміст сухих речовин10
столова гірчиця9
сіль120,25
кістковийбульйон до виходу цільового продукту 1000

Спосіб реалізується наступним чином.

Рецептурні компоненти готують за традиційною технологією.

Підготовлені моркву і ріпчасту цибулю нарізають і пасерують в топленому жирі.

Підготовлену пшеничне борошно пасерують.

Перераховані компоненти в рецептурному співвідношенні змішують з розтопленим вершковим маслом, сметаною, кістковим бульйоном, томатною пастою, столовою гірчицею, сіллю і CO2-екстракт перцю чорного гіркого і кмину. Отриману суміш розварюють і протирають з отриманням соусу.

Підготовлену свіжу декоративну капусту шаткують і заморожують. Підготовлену яловичину нарізають.

Яловичину, капусту і соус розфасовують у рецептурному співвідношенні, герметизують і стерилізують з одержанням цільового продукту.

Витрати компонентів наведені з урахуванням норм відходів і втрат відповідних видів сировини. Мінімальний витрата яловичини відповідає використанню м'яса I категорії, а максимальний - відповідає використанню м'яса II категорії.Інші наведені в виатной пасти з вмістом сухих речовин, не збігається з рецептурним, здійснюють перерахунок її витрати на еквівалентне вміст сухих речовин по відомим залежностям (Збірник технологічних інструкцій з виробництва консервів. Том I. - М: АППП "Консервплодоовощ", 1990, с. 124).

Отримані за описаною технологією консерви за органолептичними властивостями і хімічним складом подібні з продуктом з найбільш близького аналогу.

Таким чином, пропонований спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.

Спосіб виробництва консервів "Яловичина в гірчичному соусі", що передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в топленому жирі моркви і ріпчастої цибулі, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з вершковим маслом, сметаною, кістковим бульйоном, томатною пастою, столовою гірчицею, сіллю і CO2-екстрактами кмину, перцю чорного гіркого, розварювання суміші і її протирання з отриманням соусу, шатківницю і заморожування свіжої капусти, різання яловичини, фасування яловичини, капусти і соусу, герметизацію і стерилізацію, відрізняється тим, що використовують декорат" cellspacing="0" frame="none">яловичина486-500,1топлений жир21вершкове масло30декоративна капуста648морква30-30,8ріпчасту цибулю21-21,3пшеничне борошно15сметана105томатна паста, в перерахунку на30%-ное зміст сухих речовин10столова гірчиця9сіль12CO2-екстракт перцю чорного гіркого0,02CO2-екстракт кмину0,25кістковий бульйондо виходу цільового продукту 1000

 

Схожі патенти:
Спосіб містить підготовку рецептурних компонентів, різання і спільне пасерування шпику, моркви і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, різання та гасіння в кістковому бульйоні з додаванням коров'ячого олії, томатної пасти і оцтової кислоти буряків, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, пасерування пшеничного борошна, протирання часнику, різання м'яса і зелені. Потім перераховані компоненти змішують з сіллю, перцем гірким чорним, червоним солодким перцем і лавровим листом, фасують, герметизують і стерилізують. Винахід забезпечує розширення арсеналу технічних засобів.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання і пасерування в жирі кулінарному моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, різання м'яса і зелені, протирання часнику, змішування перерахованих компонентів з томатною пастою, оцтовою кислотою, вівсяними пластівцями "Геркулес", сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Технічний результат - отримання нових консервів з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання і пасерування в жирі кулінарному моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, варіння до двократного збільшення маси крупи, різання м'яса і зелені, протирання часнику, змішування перерахованих компонентів з томатною пастою, оцтовою кислотою, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Технічний результат - отримання нових консервів з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання свинини і зелені, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання і пасерування в топленому маслі моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, варіння до двократного збільшення маси перлової крупи, змішування перерахованих компонентів з томатною пастою, оцтовою кислотою і сіллю, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Технічний результат - отримання нових консервів з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до способу отримання консервів "Козлятина шпигована з овочами в молочному соусі". Даний спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання моркви, різання і заморожування свіжої капусти, змішування перерахованих компонентів з консервованої цукрової кукурудзою з отриманням гарніру, пасерування в топленому маслі пшеничного борошна і її змішування з молоком, кістковим бульйоном, цукром, сіллю, перцем гірким чорним, червоним пекучим перцем і лавровим листом з отриманням соусу, різання, шпигование часником і обсмажування в топленому маслі козлятини, фасування козлятини, гарніру і соусу, герметизацію і стерилізацію. При цьому використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.: козлятина - 575,5-629,9, часник - 9,2-9,7, топлене масло - 26,2, моркву - 162,6-166,8, картопля - 165-174,2, цукрова консервована кукурудза - 65,4, декоративна капуста - 170,2, пшеничне борошно - 10,2, молоко - 204, цукор - 2, сіль - 10, перець чорний гіркий - 0,2, перець червоний пекучий - 0,1, лавровий лист - 0,12, кістковий бульйон - до виходу цільового продукту 1000. Пропонований спосіб дозволяє одержувати нові консерви з використанням н�
Винахід відноситься до способу виробництва консервів "Козлятина з овочами". Даний спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і бланшування картоплі, ріпи і кореня петрушки, бланшування і різання моркви, шатківницю і заморожування свіжої капусти, різання козлятини, ріпчастої цибулі і зелені, протирання часнику, пасерування в топленому маслі пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. При цьому використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.: козлятина - 545-596,5, топлене масло - 12,5, картопля - 250-263,7, декоративна капуста - 176, моркву - 77,5-79,5, ріпа - 67,5, корінь петрушки - 50-50,8, ріпчаста цибуля - 75-76, часник - 2,5-2,6, зелень - 7,5, пшеничне борошно - 7,5, сіль - 12, перець чорний гіркий - 0,13, лавровий лист - 0,05, кістковий бульйон - до виходу цільового продукту 1000. Пропонований спосіб дозволяє одержувати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання і бланшування картоплі, різання і пасерування в топленому маслі моркви, ріпчастої цибулі і коріння петрушки і селери, різання гусячих потрухів, баранини і солоних огірків, змішування перерахованих компонентів з огірковим розсолом, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб виробництва консервів «Суп овочевий» передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і бланшування картоплі, ріпи і ріпчастої цибулі, бланшування і різання моркви, різання і заморожування свіжої декоративної капусти і цукрового гороху, варіння до збільшення маси на 150% квасолі, різання свинини, змішування перерахованих компонентів з сіллю і CO2-екстрактом піролізної деревини, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування у коров'ячому маслі моркви і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання м'яса і солоних огірків, змішування перерахованих компонентів з пшеничного борошном, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, куттерование м'яса та свинокопченостей і їх змішування з панірувальними сухарями, частиною солі і частиною перцю чорного гіркого з отриманням фаршу, розібрати на листя, заморожування і дефростацию свіжої декоративної капусти, формування фаршу в капустяне листя з отриманням гарніру, різання і обсмажування в топленому маслі гусятині, змішування білого столового вина, кісткового бульйону, решти солі і рештою частини перцю чорного гіркого з отриманням соусу, фасування гусятині, гарніру і соусу, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до способу отримання консервів "Козлятина шпигована з овочами в молочному соусі". Даний спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання моркви, різання і заморожування свіжої капусти, змішування перерахованих компонентів з консервованої цукрової кукурудзою з отриманням гарніру, пасерування в топленому маслі пшеничного борошна і її змішування з молоком, кістковим бульйоном, цукром, сіллю, перцем гірким чорним, червоним пекучим перцем і лавровим листом з отриманням соусу, різання, шпигование часником і обсмажування в топленому маслі козлятини, фасування козлятини, гарніру і соусу, герметизацію і стерилізацію. При цьому використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.: козлятина - 575,5-629,9, часник - 9,2-9,7, топлене масло - 26,2, моркву - 162,6-166,8, картопля - 165-174,2, цукрова консервована кукурудза - 65,4, декоративна капуста - 170,2, пшеничне борошно - 10,2, молоко - 204, цукор - 2, сіль - 10, перець чорний гіркий - 0,2, перець червоний пекучий - 0,1, лавровий лист - 0,12, кістковий бульйон - до виходу цільового продукту 1000. Пропонований спосіб дозволяє одержувати нові консерви з використанням н�
Винахід відноситься до способу виробництва консервів "Козлятина з овочами". Даний спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і бланшування картоплі, ріпи і кореня петрушки, бланшування і різання моркви, шатківницю і заморожування свіжої капусти, різання козлятини, ріпчастої цибулі і зелені, протирання часнику, пасерування в топленому маслі пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. При цьому використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.: козлятина - 545-596,5, топлене масло - 12,5, картопля - 250-263,7, декоративна капуста - 176, моркву - 77,5-79,5, ріпа - 67,5, корінь петрушки - 50-50,8, ріпчаста цибуля - 75-76, часник - 2,5-2,6, зелень - 7,5, пшеничне борошно - 7,5, сіль - 12, перець чорний гіркий - 0,13, лавровий лист - 0,05, кістковий бульйон - до виходу цільового продукту 1000. Пропонований спосіб дозволяє одержувати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб виробництва консервів «Яловичина шпигована тушкована з капустою» передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання, пасерування в топленому жирі і протирання моркви, білого коріння і цибулі, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з кістковим бульйоном, томатною пастою, сіллю і чорним перцем гірким з отриманням соусу, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання, шпигование морквою і салом і обсмажування в топленому жирі яловичини, фасування яловичини, капусти і соусу, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб виробництва консервів «Смажена свинина з капустою» передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і обсмажування в топленому маслі свинини, різання і пасерування в топленому маслі цибулі, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, змішування перерахованих компонентів з вершками, томатною пастою, цукром, сіллю, лимонною кислотою і кмином, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до способу виробництва консервів "Козлятина шпигована з тушкованою капустою". Даний спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в топленому жирі моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, шатківницю і заморожування свіжої капусти, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з томатною пастою, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом з отриманням гарніру, різання, шпигование часником і обсмажування в топленому жирі козлятини, фасування козлятини, гарніру і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. При цьому використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.: козлятина - 575,5-629,9, топлений жир - 54, декоративна капуста - 525, моркву - 24-24,6, корінь петрушки - 20-20,3, ріпчаста цибуля - 48-48,6, часник - 9,2-9,7, пшеничне борошно - 7,2, томатна паста, у перерахуванні на 30% вміст сухих речовин - 20, оцтова кислота, в перерахунку на 80%-ную концентрацію - 0,68, цукор - 18, сіль - 12, перець чорний гіркий - 0,32, лавровий лист - 0,14, кістковий бульйон - до виходу цільового продукту 1000. Пропонований спосіб дозволяє одержувати нові консерви з використанням нетрадиційного ра�
Винахід відноситься до способу виробництва консервів "Козлятина шпигована тушкована з капустою". Даний спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання, пасерування в топленому жирі і протирання моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з кістковим бульйоном, томатною пастою, сіллю і чорним перцем гірким з отриманням соусу, шатківницю і заморожування свіжої капусти, різання, шпигование морквою і коренем петрушки і обсмажування в топленому жирі козлятини, фасування козлятини, капусти і соусу, герметизацію і стерилізацію. При цьому використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.: козлятина - 431,7-472,4, топлений жир - 54, декоративна капуста - 500, моркву - 152-155,9, корінь петрушки - 87-88,4, ріпчаста цибуля - 57-57,7, пшеничне борошно - 18, томатна паста, у перерахуванні на 30% вміст сухих речовин - 20, сіль - 12, перець чорний гіркий - 0,3, кістковий бульйон - до виходу цільового продукту 1000. Пропонований спосіб дозволяє одержувати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до виробництва м'ясо-рослинних консервів. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і обсмажування в топленому жирі баранини, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, змішування перерахованих компонентів з пшеничного борошном, сіллю і чорним перцем гірким, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Всі компоненти взяті при певному співвідношенні. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.

Спосіб приготування м'ясо-рослинних напівфабрикатів або фаршів для котлет, паштетів, кнелей, суфле або інших виробів з рубаною маси

Винахід відноситься до харчової промисловості, зокрема до виробництва м'ясо-рослинних напівфабрикатів, готових виробів і фаршів для лікувально-профілактичного, дієтичного і спеціального харчування. Спосіб включає підготовку і подрібнення тваринного сировини, приготування фаршу, формування, охолодження, заморожування або кулінарну обробку. Використовують котлетне м'ясо яловиче з додаванням жиру свинячого, або м'ясо птиці або філе риби. В якості рослинного білка використовують пасту з борошна зародків пшениці «Витазар» з гранулометричним складом часток 1-2 мм в кількості 33-44% до загальної маси сировини. Для отримання пасти борошно «Витазар» попередньо гидратиратируют розчином кухонної солі протягом 15-45 хв і збагачують екстрактами ароматичних і пряних компонентів, що володіють антибактеріальною та антиоксидантною діями, при цьому борошно «Витазар» і питну воду беруть у співвідношенні 1:1,6-1,8. Підібрано кількісне співвідношення компонентів. Спосіб дозволяє скоротити технологічні втрати, збільшити вихід готових виробів, раціонально використовувати м'ясне і рослинна сировина, розширити асортимент напівфабрикатів або фаршів з високою біологічною цінністю, збалансований�рошо засвоюються людським організмом. 3 з.п. ф-ли, 2 табл.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання моркви, різання і заморожування свіжої декоративної капусти, змішування перерахованих компонентів з консервованим зеленим горошком з отриманням гарніру, пасерування в топленому маслі пшеничного борошна і її змішування з молоком, кістковим бульйоном, цукром, сіллю, перцем гірким чорним, червоним пекучим перцем і лавровим листом з отриманням соусу, різання, шпигование часником і обсмажування в топленому маслі козлятини, фасування козлятини, гарніру і соусу, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в топленому жирі моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з томатною пастою, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом з отриманням гарніру, різання, шпигование часником і обсмажування в топленому жирі баранини, фасування баранини, гарніру і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Up!