Газова тигельна піч

 

Винахід відноситься до кольорової металургії, а саме до плавильним агрегатів для переробки (переплаву) відходів кольорових металів і сплавів, таких як: мідь та її сплави - латуні і бронзи, алюміній і його сплави, цинк та його сплави. Піч може застосовуватися для рафінування, отримання сплавів, усереднення хімічного складу брухту, а також піч може використовуватися як газова плавильно-роздавальня.

Відомий аналог - поворотна тигельна піч для плавки алюмінієвих сплавів (джерело інформації під ред. д. т. н. Н.Н. Рубцова довідник ливарника «Фасонне литво з алюмінієвих та магнієвих сплавів», стор 142-145), що містить, як і передбачуване винахід, кожух, футеровку, тигель, топкову камеру, газовідвідні канали.

Недоліками цієї печі є:

1. Ручний привід повороту печі, а, отже, і мала ємність тигля.

2. Відсутність системи пилогазоочищення, яка б зменшувала шкідливий вплив димових газів на зовнішнє середовище.

3. Недостатня теплоізоляція, яка призводить до втрат тепла в навколишнє середовище.

4. Порівняно невелика стійкість тигля (виходячи з досвіду експлуатації автором таких печей).

Зважаючи на наявність зазначених вище недоліків, пекти не може решитѰвов (А. С. №934172 С1) є аналогом винаходу.

Також як і пропоноване винахід, аналог містить: топкову камеру, тигель, газовідвідний канал і газохід.

Недоліками цієї печі є:

1. Газова тигельна піч стаціонарна.

2. Відсутність системи пилогазоочищення, яка б зменшувала шкідливий вплив при плавці в печі на зовнішнє середовище.

3. З зображена на фіг.1, 2, 3 опису газової тигельної печі, слід, в конструкції печі відсутня теплоізоляція, яка б зменшувала втрати тепла в навколишнє середовище.

Зважаючи на наявність зазначених вище недоліків, пекти не може вирішити поставлене технічне завдання.

Найбільш близьким аналогом (прототипом) по відношенню до заявляється газової тигельної печі є поворотна тигельна піч для плавки кольорових металів, яка може працювати як на рідкому, так і газоподібному паливі (джерело інформації А. Н. Мінаєв і Б. В. Шіпілін «Ливарні печі та сушила», стор 398-399), що містить, як і заявляється піч, металевий циліндричний кожух, футеровку, топкову камеру, пальниковий пристрій, газовідвідні канали і механізм повороту.

Прототип заявляється печі має наступні недоліки:

1. Ручний привід повороту печі (штутствие системи пилогазоочищення, яка б зменшувала шкідливий вплив, що виділяються при плавці в печі димових газів, на зовнішнє середовище.

4. Недостатня теплоізоляція, яка призводить до втрат тепла в навколишнє середовище.

5. Порівняно невелика стійкість тигля (виходячи з досвіду експлуатації автором таких печей р. в Новосибірську).

Зважаючи на наявність зазначених вище недоліків, пекти не може вирішити поставлене технічне завдання.

Завданням винаходу є створення високопродуктивної газової тигельної печі для переплавлення відходів кольорових металів, що дозволяє знизити викиди шкідливих газів в атмосферу, зменшити втрати тепла в навколишнє середовище, а також збільшити термін її експлуатації і полегшити умови праці обслуговуючому піч персоналу.

Технічний результат - розроблена піч є високопродуктивною, має великий термін експлуатації, дозволяє переплавляти відходи кольорових металів і сплавів, таких як: мідь та її сплави - латуні і бронзи, алюміній і його сплави, цинк і його сплави, крім того, знизити втрати тепла в навколишнє середовище за рахунок теплоізоляції кожуха печі, вести процес переплаву на штучній і природній тязі з системою пилогазоочищення, що робить його екологічної�ающему персоналу.

Зазначений технічний результат досягається за рахунок того, що в газову тигельную піч для переробки відходів кольорових металів, що містить циліндричний кожух, футеровку, топкову камеру, пальниковий пристрій, кришку, газовідвідні канали і механізм повороту печі, відповідно до пропонованого винаходу, введений теплоізоляційний шар, що складається з трьох аркушів гнучкого теплоізоляційного скловолокнистого муллитокремнеземистого картону на який футеруется вогнетривка шамотна цегла і набивається шар футеровки з муллитовой безусадочний набивної маси, як пальникового пристрою використовується газова двох рядна десяти змішувальна інжекційний прямокутна пальник, в якій розміщені змішувачі з насадками в кінці змішувача на внутрішній стороні, які при горінні газоповітряної суміші мають полум'я довжиною 2,6 метра, при цьому в конструкцію печі введена зварна рама з привареними цапфами, призначеними для опори і повороту печі, на зварній рамі розміщений електричний механізм повороту печі, причому між стійками зварної рами приварена металева тумба, нижня частина якої залита у фундаменті печі, крім того, піч виконана з можливістю роботи на есѺоторую входять: камера змішування, димосос, агрегат газоочистки і скрубер.

Введений теплоізоляційний шар, що складається з трьох аркушів гнучкого теплоізоляційного скловолокнистого муллитокремнеземистого картону дозволяє знизити втрати тепла в навколишнє середовище, а також дозволяє додатково зберігати температуру металу в газовій тигельної печі для переробки відходів кольорових металів (надалі печі). Термін служби печі збільшується через використання муллитовой безусадочний набивної маси, яка має високу вогнестійкість і стійкість.

Більш того, пропонована газова двох рядна десяти змішувальна інжекційний прямокутної форми пальник містить стабілізуючий полум'я тунель, вогнетривку набивна масу, десять змішувачів, об'єднаних загальною зварної газорозподільної камерою, в кожному змішувачі просвердлено чотири сопла під кутом 27 градусів до їх осей, причому змішувачі являють собою у верхній частині трубу діаметром 62×9 мм і довжиною 285 мм, містять в нижній частині швидкозмінні насадки, при цьому змішувачі, швидкозмінні насадки до змішувачів і литий стабілізуючий полум'я тунель, надітий на об'єднуючу змішувачі газорозподільну камеру і на кожух пальника, виготовлені з ж�ї, деталей до змішувачів і литого стабілізуючого полум'я тунелю, дозволяє збільшити термін служби пальника і, природно, печі. Більш того, використання потужної інжекційного пальника (номінальна теплова потужність пропонованої пальника 1,35 МВт) значно збільшує продуктивність печі, а також дозволяє вести процес плавки при відключенні електроенергії (до початку зливу наплавленого металу в тиглі).

Крім того, в печі використовується тигель типу ТРК - 2000 глазурований з жолобом, який має високу стійкість і в якому можна плавити сплави з температурою плавлення до 1600°C. Внаслідок використання тигля ТРК - 2000, піч має великий термін експлуатації.

Разом з тим, в конструкцію печі введений електричний механізм повороту печі змонтований на сталевій рамі і складається з: зварної металевої опори з привареними до неї кронштейнами для кріплення опорного ролика, барабана для намотування сталевого троса, кронштейна з встановленим роликом, пластини і привареною до металевої опори плити з встановленим на ній приводом, в який входить - електродвигун, черв'ячний редуктор і муфта. Введений в конструкцію печі електричний механізм повороту печі дозволяє облегче того, пропонована конструкція зварної рами робить піч надійною і довговічною.

Нарешті, використовується для очищення димових газів від пилу скрубер зі ступенем очищення від пилу 97% являє собою вертикально стоїть на чотирьох опорах сталевий циліндр діаметром 1,2 м, висотою 5,4 м, що має конічне днище і тангенціально розташований вхідний патрубок, всередині скрубер футерований керамічною плиткою, вгорі через сопла подається вода в кількості 0,6 кг/с, яка спрямована тангенціально до стінки скрубера і безперервно стікає вниз, при цьому

частинки пилу, що відкидаються на воду під дією відцентрових сил, захоплюються нею і у вигляді шламу виводяться з скрубера через гідравлічний затвор, а очищений гази виходять вгору через патрубок. Крім уловлювання пилу, пропонований скрубер має ступінь уловлювання SO2і SO3у межах 45-47%, що вказує на високу ефективність очищення в скрубері.

Введення в конструкцію печі перерахованих вище пристроїв, матеріалів і т. п., забезпечує вирішення поставленого завдання.

У конструкторської частини заявки на винахід зображено:

на фіг.1 фронтальна і горизонтальна проекції печі;

на фіг.2 розріз А-А печі;

на фигяти змішувальної інжекційного прямокутної пальника;

на фіг.5 змішувач двох рядною десяти змішувальної інжекційного прямокутної пальника;

на фіг.6 агрегат газоочистки;

на фіг.7 циклон мокрої очистки;

на фіг.8 вигляд печі в плані з разливочним і пилегазоочистним обладнанням.

Конструкція пропонованої газової тигельної печі, далі печі, для переробки відходів кольорових металів схематично представлена на фіг.1, 2 і включає в себе зварний сталевий кожух 1 циліндричної форми, зварений із сталевого листа товщиною 6 мм і обертається на цапфах 2. Кожух 1 має приварену до нього верхню і нижню (донну) частини. Для армування сталевого кожуха 1 на його бічній поверхні приварені два кільця 3, в нижній частині сталевого кожуха виконаний отвір, в який вставлена тангенціально двох рядна десяти змішувальна інжекційний прямокутна пальник 4, докладний опис якої наведено нижче. В конструкцію печі введена зварна рама 5 з привареними цапфами 2, призначеними для опори і повороту печі, на зварній рамі 5 розміщений електричний механізм повороту печі, причому між стійками 6 зварної рами 5 приварена металева тумба 7, нижня частина якої залита у фундаменті печі (фіг.1). Рама 5 зварена з швелера №14 і кріплення�надійною і довговічною. Піч має сталеву футерованную кришка 8, яка при працюючій печі знаходиться на сталевому кожусі 1, а перед розливом наплавленого металу піднімається і відводиться в сторону вручну з допомогою важеля 9 підйомника сталевий кришки. Піч футеруется вогнетривким шамотною цеглою ША-1 №5 поз.10, на який набивається шар футеровки з муллитовой безусадочний набивної маси 11 (фіг.2). Між кожухом 1 і футеровкою введений теплоізоляційний шар 12, що складається з трьох аркушів гнучкого теплоізоляційного скловолокнистого муллитокремнеземистого картону. Введений теплоізоляційний шар 12, що складається з трьох аркушів гнучкого теплоізоляційного скловолокнистого муллитокремнеземистого картону дозволяє знизити втрати тепла в навколишнє середовище, а також дозволяє додатково зберігати температуру металу в печі для переробки відходів кольорових металів. Термін служби печі збільшується через використання муллитовой безусадочний набивної маси, яка має високу вогнестійкість і стійкість.

Зверху на футеровці 10 печі знаходиться товстостінна сталева плита 13, яка має в центрі великий отвір, для установки в нього і фіксації тигля 14 типу ТРК - 2000 глазурованого з жолобом, який �ования тигля типу ТРК - 2000 глазурованого з жолобом, піч має великий термін експлуатації. Тигель 14 ємністю 1950 кг по рідкій міді днищем встановлюється на що знаходиться в центрі сталевого кожуха 1 постамент (піддон) 15 (фіг.2). Тигель 14 фіксується на постаменті 15 кріпленням типу «ластівчин хвіст». Постамент 15 укладений на два ряди вогнетривкої шамотної цегли ША-5 поз.10. Зверху в тигель 14 завантажується лом, якщо ж піч використовується як газова плавильно-роздавальна, то в тигель 14 з великих плавильних печей з допомогою кранового ковша заливається розплавлений метал або ж у печі можуть плавитися відходи кольорових металів, а також лом.

Розплавлення або підігрівання та підтримання температури в печі здійснюється за рахунок температури, отриманої від згоряння природного газу, що відбувається в двох рядною десяти змішувальної інжекційного прямокутної пальнику 4 (далі пальника). У нижній частині сталевого каркаса 1 виконаний отвір, а в футеровці 10 печі викладена ніша (не показана) для установки в неї пальника 4. Використовувана в конструкції печі пальник являє собою десять одиничних товстостінних змішувачів 16, об'єднаних загальною зварної газорозподільної камерою 17, до якої приварений штуцер 18, по якому подається прир� діаметром 62 мм з товщиною стінки 9 мм і довжиною 285 мм, в якій по периферії під кутом 27 градусів до осі змішувача 16 просвердлені чотири сопла діаметром 19 1.7 мм з зенковкой вхідної частини 0,3 мм під кутом 90 градусів (фіг.4, 5). Всі змішувачі 16 виходять литтям по виплавлюваних моделях з жаростійкого чавуну (хромований чавун) марки ЧХ28 (Cr 25-30%), в нижній частині змішувачі 16 мають швидкозмінні насадки 20, які мають п'ятнадцять ребер 21. Ребра 21 у швидкозмінних насадках 20 змішувачів 16 дозволяють при згорянні газоповітряної суміші отримати факел довжиною 2,6 м, який заповнює топковий простір навколо тигля 14 (фіг.5). Насадки 20 в разі зносу згвинчуватися зі змішувача 16 і на їх місце нагвинчується нові. Таким чином, швидкозмінні насадки 20 дозволяють збільшити термін служби пальника 4 і печі в цілому. Слід зазначити, що горілка виготовлена автором і випробувана в ТОВ «Пензаплав» р. Пенза. Завдяки тангенціальному напрямку пальника 4, факел отримує обертальний рух навколо тигля 14. Це сприяє більш рівномірному прогріванню і дещо подовжує час перебування розпечених газів у печі. До газорозподільної камері 17 приварений по периметру кожух 22, з листової сталі завтовшки 2 мм, в який набивається вогнетривка набивна маса 23. Набита огнеуплительную камеру 17 і кожух 22 надівається литий стабілізуючий полум'я тунель 24 і по периметру приварюється до газорозподільної камері 17 (фіг.5). Жаростійкий чавун, використовуваний в якості матеріалу для виготовлення змішувачів 16, насадок 20 до змішувачів 16 і литого стабілізуючого полум'я тунелю 24, дозволяє збільшити термін служби пальника 4 і, природно, печі. Більш того, використання потужної інжекційного пальника 4 (номінальна теплова потужність пропонованої пальника 1,35 МВт) значно збільшує продуктивність печі, а також дозволяє вести процес плавки при відключенні електроенергії (до початку зливу наплавленого металу в тиглі). Пальник працює наступним чином. Газ під тиском подається через штуцер 18 в газорозподільну камеру 17. Випливають з газових сопел 19 струменя газу інжектується з атмосфери повітря, необхідний для горіння, який по каналу 25 потрапляє в камеру 26 попереднього змішування, де відбувається змішання газу і засмоктуваного повітря. Згоряння основної частини газоповітряної суміші відбувається у вогнетривкому стабілізуючу тунелі 24, решті частини-в камері горіння печі. Необхідною умовою нормальної роботи пальника є наявність розрідження в камері горіння в межах 5÷10 ДаПа (мм вод. ст.). Номінальний тиск газу перед пальником 0,08 МПа. Для видалення продуктів згоряння природного газу і теой димовидалення. У димовідвідної системі печі є сталева труба 27 діаметром 280 мм для витяжки димових газів, яка приварена до кожуха печі 1 (фіг.1). Для відводу димових газів, що утворюються при згорянні в печі природного газу, служать викладені вгорі футеровки 10 печі канали (не показано), які підходять до труби 27. Для визначення температури рідкого металу застосовується переносна термопара занурення або переносний прилад для вимірювання температури типу «Промінь». Температуру газового факела пальника 4 реєструє термопара 28, встановлена в сталевому каркасі 1 і футеровке 10 печі. Для подачі природного газу безпосередньо в газовий пальник 4 і відсічення його, на опорі газового шланга 29 встановлений кульовий газовий кран 30 (рис.1), який знаходиться збоку стійки управління 31 піччю.

Разом з тим, в конструкцію печі введений електричний механізм повороту печі, змонтований на сталевій рамі 5 і складається з: зварної металевої опори 32 з привареними до неї кронштейнами 33 для кріплення опорного ролика 34 і барабана 35 для намотування сталевого троса 36, кронштейна 37 із встановленим роликом 38, пластини 39 і привареній до зварної металевої опори 32 плити 40 з встановленим на ній приводом механізму повороту пе кріпиться до пластини 39 з отвором, причому пластина 39 приварена до донної частини каркаса 1 печі. До складу привода механізму повороту печі входить: електродвигун 41, муфта 42 і черв'ячний редуктор 43. У приводі механізму повороту печі використовується електродвигун 4AM90LB8 і черв'ячний редуктор Ч-80-50-52-2ВУЗ. Введений в конструкцію печі електричний механізм повороту печі дозволяє полегшити умови праці обслуговуючому піч персоналу (у прототипі використовується ручний привід повороту печі).

Вгорі каркаса 1 печі приварені чотири сталеві петлі 44, призначені для підйому і транспортування печі.

Піч виконана з можливістю роботи на природній і штучній тязі з системою пилогазоочищення для досягнення екологічно чистого процесу Система пилогазоочистки двох ступінчаста. У першу сходинку входять: камера змішування 45, димосос 46, агрегат газоочистки 47. У другу сходинку входить скрубер (циклон мокрої очистки) 48. Робота на природній тязі проводиться у разі ремонту окремих агрегатів системи пилогазоочистки. Для розведення димових газів повітрям цеху з метою зниження температури до 150-170°C перед подачею їх в димосос 46 встановлюється камера змішування 45, яка має два шибера: шибер 49 регулює тягу ( ДН-9у поз.46, який подає розбавлені повітрям димові гази агрегат газоочистки 47. Агрегат газоочистки 47 являє собою збірний сталевий корпус циліндричної форми 51, у нижній частині якого є поворотна завантажувальна решітка 52 з отворами (фіг.6). Вище поворотної завантажувальної решітки 52 розташований завантажувальний патрубок 53.

У верхній частині корпусу 51 на рамі 54 розміщена повітродувка 55 з електродвигуном 56, обслуговує майданчик 57 спирається на чотири опори 58 і має зліва сходи 59. Відпрацьований адсорбент і пил збираються в конусній частині 60 корпусу 51. Очищаються гази з печі подаються в агрегат газоочистки через патрубок 61. До патрубка 61 встановлений димосос ДН-9у поз.46. Зверху корпуса 51 кріпиться вісьмома болтами 62 кришка 63. Принцип роботи агрегату газоочистки полягає в наступному: з плавильної печі димові гази нагнітаються димососом 46 в патрубок 61 і під тиском проходять шар адсорбенту, при цьому утворюється «киплячий шар», в результаті чого шкідливі речовини, що знаходяться в димових газах, адсорбуються гашеним вапном і активованим вугіллям. Відпрацьований адсорбент вивантажується через нижню горловину 64 корпусу 51 в металеву ємність і відвозять у відвал. Очищені гази пові� опорах 66 сталевий циліндр 67 з товщиною стінки 6 мм, має конічне днище 68 і тангенціально розташований вхідний патрубок 69 (фіг.7). Щоб уникнути швидкого зносу, внаслідок корозії та абразивного дії пилу, скрубер всередині футеруется керамічною плиткою 70. Вода підводиться всередину через сопла 71, встановлені на відстані 400 мм один від одного. Струмінь води, що виходить з сопел 71, спрямована тангенціально до стінки скрубера 48 в бік обертання потоку газу, щоб уникнути інтенсивного виносу бризок. Утворюється на стінці суцільна водяна плівка по спіралі, напрям якої збігається з напрямком обертання газового потоку, безперервно стікає вниз.

Частинки пилу, що відкидаються на плівку під дією відцентрових сил, захоплюються нею і у вигляді шламу виводяться з скрубера 48 через гідравлічний затвор 72, а очищене повітря виходить через патрубок 73. Витрата і швидкість подачі в скрубер 48 запилених димових газів регулюється поворотною заслінкою 74 Витрата води при роботі відцентрового скрубера визначається вимогою створення суцільної водяної плівки на внутрішній поверхні апарату, товщиною не менше 0,3 мм. Така товщина плівки запобігає її розрив і утворення відкладень на стінках апарату. Для змиву шламу з скрубер має ступінь уловлювання SO2і SO3у межах 45-47%, що вказує на високу ефективність очищення в скрубері.

Основні технічні показники скрубера:

зовнішній діаметр, D1,20 м;
висота, М5,4 м;
максимальна пропускна здатність, Vmax5,4 м3/з;
витрата води на зрошення, Мв0,6 кг/с;
коефіцієнт опору, ζ35;
ступінь очищення, %97.

Піч працює на природній тязі наступним чином. Один з плавильників відводить кришку 8 печі в бік і плавильники у відкритий тигель 14 завантажують шихту (чушки, брикетированную дріт, пресовану стружку, шматковий брухт) у кількості 200-250 кг (фіг.1). Плавильник металу та сплавів закриває шибери 49 і 50 на камері змішування 45, а також шибер 76 на трубі 77, при цьому тяга в печі повинна становити 5-10 ДаПа. Слід зазначити, що шибери 78 і 79 на трубі 80 відкриті. Кульовий кр� нагріває лом до температури плавлення. Далі завантажується наступна порція шихти і плавиться і т. д. до повного заповнення тигля 14. Розплавлений метал обробляється флюсом, при необхідності проводиться подшихтовка до необхідної марки сплаву, перемішується. При плавці димові гази надходять в трубу 27, далі в парасолька 81 і по трубі 80 потрапляють в димову трубу 82, а з неї в атмосферу. Перед розливанням наплавленого металу встановлюється в приямок печі краном розливний ківш 83, відводиться в сторону сонця 81 і включається електричний привод механізму повороту печі. При цьому піч поступово повертається і здійснюється злив розплавленого в тиглі 14 металу в розливний ківш 83 і його транспортування до місця розливання. Після розливання металу чиститься тигель 14 зонд 81 повертається у вихідне положення.

Робота печі на штучній тязі відбувається наступним чином.

Плавильник металу та сплавів закриває шибери 78 і 79 на трубі 80, а шибери 49, 50, 76 відкриває. Операції виконуються такі ж, як і при плавці на природній тязі. Різниця в тому, що перед завантаженням шихти в тигель 14 печі завантажується адсорбент у завантажувальний патрубок 53 агрегату газоочистки 47 і проводиться його включення. Продукти горіння потрапляють в парасолька 81, в камеру� очищення димових газів від шкідливих речовин у «киплячому» шарі і повітродувкою 55 очищені димові гази нагнітаються в скрубер 48, очищаються від пилу і по трубі 77 потрапляють в димову трубу 82. Розроблена автором система пилогазоочистки добре очищає від пилу і шкідливих речовин димові гази. Ступінь очищення становить 80-98%. Очищення димових газів робить процес плавлення брухту екологічно чистим.

Отже, розроблена високопродуктивна газова тигельна піч для переплаву відходів кольорових металів, що дозволяє знизити викиди шкідливих газів в атмосферу, зменшити втрати тепла в навколишнє середовище, що має збільшений термін експлуатації, полегшує умови праці обслуговуючому піч персоналу.

1. Газова тигельна піч для переробки відходів кольорових металів, що містить тигель, циліндричний кожух, футеровку, топкову камеру, пальниковий пристрій, кришку, газовідвідні канали і механізм повороту печі, що відрізняється тим, що вона забезпечена теплоізоляційним шаром, що складається з трьох аркушів гнучкого теплоізоляційного скловолокнистого муллитокремнеземистого картону, розташованого на ньому вогнетривкої шамотної цегли з набитим на нього шаром з муллитовой безусадочний набивної маси, при цьому пальниковий пристрій виконано у вигляді газової дворядною десятисмесительной інжекційного прямокутної горЀа, зварної рамою з привареними цапфами для забезпечення опори і повороту печі, на зварній рамі розміщений електричний механізм повороту печі, причому між стійками зварної рами приварена металева тумба, нижня частина якої залита у фундаменті печі, і системою пилогазоочищення, що містить камеру змішування, димосос, агрегат газоочистки і скрубер, і виконаною з можливістю роботи печі на природній і штучній тязі.

2. Піч по п. 1, яка відрізняється тим, газова дворядна десятисмесительная інжекційний прямокутна пальник містить стабілізуючий полум'я тунель, вогнетривку набивна масу, десять змішувачів, об'єднаних загальною зварної газорозподільної камерою, при цьому в кожному змішувачі просвердлено чотири сопла під кутом 27 градусів до їх осей, причому змішувачі являють собою у верхній частині трубу діаметром 62×9 мм і довжиною 285 мм і містять в нижній частині швидкозмінні насадки.

3. Піч по п. 1, яка відрізняється тим, що змішувачі, швидкозмінні насадки до змішувачів і литий стабілізуючий полум'я тунель, надітий на об'єднуючу змішувачі газорозподільну камеру і на кожух пальника, виготовлені з жаростійкого чавуну ЧХ28.

4. Піч по п. 1, яка відрізняється тим, чт сплавів з температурою плавлення до 1600°C.

5. Піч по п. 1, яка відрізняється тим, що електричний механізм повороту печі містить зварену металеву опору з привареними до неї кронштейнами для кріплення опорного ролика, барабана для намотування сталевого троса, кронштейна з встановленим роликом, пластини і привареною до металевої опори плити з встановленим на ній приводом, що містить електродвигун, черв'ячний редуктор і муфту.

6. Піч по п. 1, яка відрізняється тим, що скрубер виконаний у вигляді вертикально стоїть на чотирьох опорах сталевого циліндра діаметром 1,2 м, висотою 5,4 м, що має конічне днище і тангенціально розташований вхідний патрубок і футеровані керамічною плиткою, розташовані у верхній частині сопла для подачі води в кількості 0,6 кг/с у напрямку тангенціально до стінки скрубера для захоплення частинок пилу, похилої на воду під дією відцентрових сил, гідравлічний затвор для виведення шламу з скрубера і патрубок для виведення очищених газів із забезпеченням міри очищення від пилу 97% і ступеня уловлювання SO2і SO3у межах 45-47%. 

Схожі патенти:

Спосіб вилучення цинку з гартцинку і піч для його здійснення

Винахід відноситься до металургійної та машинобудівної промисловості і може бути використано для отримання хімічно чистого цинку з гартцинку, який є одним з двох основних відходів цинкування металопродукції, з подальшим поверненням цинку в основне технологічне виробництво
Винахід відноситься до ливарного виробництва

Багатофазна індукційна тигельна піч

Винахід відноситься до індукційної нагрівальної техніки і може бути використане для плавки металів і сплавів

Ливарний модуль з піччю тигельної

Винахід відноситься до металургії, стосується плавки та рафінування сплавів, переважно брухту і відходів кольорових металів, в основному свинцевих та алюмінієвих

Пристрій для підведення газу в порожнистий електрод

Винахід відноситься до металургії, конкретніше до позапічної обробки сталі з застосуванням електродугового її підігріву в ковші

Піч для плавки кольорових металів і сплавів

Винахід відноситься до металургійного обладнання, в основному до печей для плавки кольорових металів і сплавів, що мають низьку температуру кипіння і виділяють отруйні пари

Установка для отримання лігатур

Винахід відноситься до металургії кольорових металів і може бути використане при отриманні лігатур для виплавки сплавів

Спосіб переплаву відходів складнолегованих сплавів

Винахід відноситься до металургії, зокрема до способів переплаву складнолегованих сплавів
Up!