Запобіжна муфта для системи відбору вихлопних газів транспортного засобу

 

Область техніки

Винахід відноситься в загальному до запобіжної муфти для трубопроводу, такого як шланг витяжної системи для транспортного засобу, і, зокрема, до запобіжної муфти, що забезпечує надійну роботу і легке повторне з'єднання.

Рівень техніки

Багато галузей промисловості використовують трубопроводи для транспортування рідин, газів, електроенергії, сигналів, даних і т. п. на більш короткі або більш довгі відстані. Трубопровід може бути трубою, шлангом, кабелем або будь-яким іншим трубопроводом, підходящим для транспортування представляє інтерес продукції.

Такі трубопроводи в загальному призначені для того, щоб протистояти несприятливим умовам, які можуть зустрічатися в середовищі, в якій розташовується трубопровід. Однак трубопроводи можуть іноді стикатися з силами, які перевищують передбачену проектну технічну характеристику трубопроводу. Такі незвичайні сили можуть бути результатом, наприклад, відмови обладнання, екстремальних погодних умов або помилки, пов'язаної з людським фактором.

З цих причин слід очікувати, що будь-який трубопровід може зіткнутися з умовами, коториеь трубопровід однієї чи більше запобіжними муфтами. Призначення запобіжної муфти загалом полягає в тому, щоб роз'єднувати два кінця трубопроводу у разі незвично великої сили, що прикладається до трубопроводу. Дія запобіжної муфти забезпечує те, що кінці трубопроводу роз'єднаються до того, як станеться пошкодження трубопроводу. Додаткова перевага використання запобіжної муфти полягає в тому, що руйнування трубопроводу виникає в передбачуваному місці, полегшуючи визначення місця розташування переривання лінії трубопроводу. Запобіжні муфти можна забезпечувати в місцях, які є легкодоступними, роблячи ремонт менш трудомістким, ніж він міг би бути в іншому випадку. Для трубопроводів, які транспортують небезпечні продукти, такі як горючі або вибухові матеріали, або електроенергію високої напруги, запобіжна муфта може бути об'єднана з запірним клапаном або вимикачем, щоб запобігати небезпека для навколишнього середовища і персоналу поблизу від розриву.

Ці принципи додатково будуть проілюстровані щодо систем відбору вихлопних газів транспортного засобу. Системи відбору вихлопних газів транспортного засобу призначені для того, �який призначений для приєднання до вихлопної труби транспортного засобу; гнучкий шланг, що з'єднує наконечник із вихлопним механізмом, що містить нагнітальний вентилятор. Вихлопної механізм знаходиться в повідомленні з текучої середовищі з зовнішнім повітрям так, що нагнітальний вентилятор видаляє вихлопні гази назовні через гнучкий шланг.

Багато системи відбору вихлопних газів транспортного засобу використовують з транспортними засобами аварійної служби, такими як транспортні засоби швидкої медичної допомоги (EMS) і пожежні машини. Потрібно, щоб система відбору вихлопних газів транспортного засобу автоматично від'єднувалася від вихлопної труби транспортного засобу, коли транспортний засіб залишає будинок, в якому воно паркувалося. Оскільки ці транспортні засоби повинні реагувати на екстрені виклики, небажано використовувати систему, яка вимагає ручного втручання.

Були розроблені системи наконечників, призначені для автоматичного від'єднання від вихлопної труби, коли транспортний засіб проходить задану точку або коли транспортний засіб прикладає тягову силу до гнучкого шлангу, що перевищує задане граничне значення.

В одному типі системи використовується надувна манжета, яка вуст�бе транспортного засобу. Манжета приєднана до механізму управління таким чином, що ця манжета випускає повітря, коли транспортний засіб проходить задану точку, наприклад, коли задня частина транспортного засобу проходить дверний проріз будівлі.

В іншому типі системи використовуються електромагніти для прикріплення наконечника до вихлопної труби або до адаптера, приєднаному до вихлопної труби. Механізм управління відключає живлення від електромагнітів, коли транспортний засіб проходить задану точку, викликаючи від'єднання наконечника від транспортного засобу.

Ще один підхід покладається на постійні магніти для кріплення наконечника до транспортного засобу. Магнітна сила є такою, що наконечник залишається надійно з'єднаний з транспортним засобом під час нормального функціонування будівлі. Однак магнітна сила є досить маленької для від'єднання наконечника від транспортного засобу, як тільки транспортний засіб прикладає помітну тягову силу до шлангу системи відбору вихлопних газів.

Хоча наявні у продажу автоматичні наконечники загалом працюють надійно, іноді наконечник не відокремлюється, як належить, або наконечник або друортного кошти. Такі проблеми можуть призвести до серйозного пошкодження транспортного засобу, системи відбору вихлопних газів або і того, і іншого. Щоб запобігати таке пошкодження, системи відбору вихлопних газів зазвичай містять запобіжну муфту, призначену для того, щоб відокремлюватися у разі, якщо расцепляющий механізм наконечника виходить з ладу, або коли система відбору вихлопних газів залишається прикріпленою до транспортного засобу з деякої іншої причини.

У публікації DE 19622860 розкрита запобіжна муфта, що містить дві зовнішні частини сполучної муфти для шлангу для з'єднання разом двох кінців шланга. Всередині частин сполучної муфти для шлангу змонтовані зв'язані ділянки сполучної муфти з дроту, приєднані до наконечника і візку шланга відповідно. Якщо наконечник не спрацьовує при роз'єднанні, тягова сила прикладається до дроту. Якщо тягова сила перевищує задане граничне значення, муфта з дроту роз'єднується. Оскільки ця запобіжна муфта покладається на механічний пусковий механізм для роз'єднання, вона сама піддана випадковим неправильного спрацьовування. Крім того, механізм відносите�� 2004/0075273 розкрита запобіжна муфта, розроблена у вигляді складається з двох частин трубчастого фланця, при цьому один фланець має прямолінійну кромку, а інший фланець має конічну крайку. Два фланця утримуються разом пружним замковим кільцем, яка складається з деякої кількості сегментів. Сегменти скріплюються пружними болтами. Муфти роз'єднується, коли до фланців прикладається тягова сила, достатньо велика, щоб подолати пружинне зміщення кільця, для того щоб кільцеві сегменти расталкивались.

У публікації WO 2008/088272 розкрита сполучна система, що містить з'єднувальну деталь і деталь приводу. Сполучна деталь має пневматичний привід. Роз'єднання ініціюється деталлю приводу. Механізм монтують в трубопроводі для відводу вихлопного газу, який піддає механізм впливу корозійних компонентів вихлопних газів. Оскільки система покладається на механічний пусковий механізм, вона потенційно схильна до неправильного функціонування.

Таким чином, є певна потреба в запобіжної муфти, яка не містить окремий приводний механізм.

Є додаткова потреба в запобіжної муфти, має встановлювали�лнительная потреба в запобіжної муфти, яку легко можна повторно з'єднувати.

Короткий опис винаходу

Даний винахід спрямовано на вирішення цих проблем за допомогою створення сайту запобіжної муфти, що містить:

- першу з'єднувальну деталь, що містить перший фланець, що містить, щонайменше, одну виїмку на своїй зовнішній поверхні;

- другу з'єднувальну деталь, призначену для з'єднання з першої сполучної деталлю і містить перший фланець і, щонайменше, одну підпружинену рухому засувку, призначену для зачеплення, щонайменше, однієї виїмки на зовнішній поверхні першої з'єднувальної деталі.

Інший аспект винаходу належить до системи відбору вихлопних газів транспортного засобу, що містить вузол запобіжної муфти.

Короткий опис креслень

Ознаки і переваги винаходу можна зрозуміти при розгляді наступних креслень, на яких:

фіг. 1 - вид у розрізі одного варіанта здійснення винаходу, що показує вузол запобіжної муфти в його з'єднаної конфігурації;

фіг. 2 - вид у розрізі вузла запобіжної муфти, показаного на фіг. 1, в момент його закінчення;

фіг. 3 - вид у розрізі вузла предедохранительной муфти, показаного на фіг. 1, в момент його повторного з'єднання;

фіг. 5A, 5В і 5C - види в розрізі однієї підпружиненою засувки варіанту здійснення, показаного на фіг. 1;

фіг. 6 - схематичний вигляд у перспективі конкретного варіанту здійснення запобіжної муфти щодо винаходу;

фіг. 7 - вид з рознесенням деталей запобіжної муфти, показаної на фіг. 6;

фіг. 8 - вид у розрізі ділянки пневматичної муфти варіанту здійснення, показаного на фіг. 7.

Детальний опис винаходу

Винахід відноситься до запобіжної муфти, яка може використовуватися для будь-якого типу трубопроводу. Приклади трубопроводів, для яких може використовуватися запобіжна муфта, включають в себе труби, шланги, кабелі і т. п.

Важливий аспект запобіжної муфти згідно винаходу полягає в тому, що сила, необхідна для завершення муфти, може бути обрана незалежно від обраної сили, необхідної для з'єднання або повторного з'єднання. Цей ознака робить запобіжну муфту особливо підходить для застосувань, в яких сила, необхідна для роз'єднання, вибирається так, щоб вона була високою, наприклад, більше 400 ньютонів. Сила, необхідна для повторного або менше, щоб повторне з'єднання могло бути виконано вручну, навіть і однією людиною.

Запобіжна муфта особливо корисна в застосуваннях, в яких порогова сила для роз'єднання повинна бути високою, що робить бажаним забезпечувати можливість з'єднання, що вимагає значно меншої сили.

Винахід буде докладно описано у відношенні систем відбору вихлопних газів транспортного засобу. Мається на увазі, що винахід можна використовувати для трубопроводів будь-якого виду і, зокрема, для трубопроводів, які можуть піддаватися незапланованим механічного впливу, наприклад, у результаті помилки, пов'язаної з людським фактором, або екстремальних умов навколишнього середовища. Наприклад, повітряні лінії електроживлення можуть покриватися важким шаром льоду під час крижаного дощу, приводячи до того, що сила тяжіння перевищує механічну міцність лінії. На повітряні лінії електроживлення може впливати необережний контакт з будівельним обладнанням. Кабелі на дні океану можуть піддатися механічного впливу внаслідок помилки, пов'язаної з людським фактором, під час днопоглиблювальних робіт. Нафтопроводи, що з'єднують танкер з приче ще з'єднаний з причалом, і т. д.

Опис ілюстративних варіантів здійснення винаходу

Нижче представлено опис деяких варіантів здійснення винаходу, наведені лише для прикладу і щодо креслень. Иллюстрируемая запобіжна муфта може використовуватися для гнучких шлангів. Зображена запобіжна муфта також може використовуватися для інших типів трубопроводів.

На фіг. 1 вузол 100 запобіжної муфти показаний у своїй з'єднаної конфігурації.

Охоплювана сполучна деталь 10 містить перший фланець 20 і другий фланець 30. Другий фланець 30 призначений для прикріплення трубчастого трубопроводу, наприклад гнучкого шланга. Другий фланець має 30 обід 31, який проходить назовні від фланця 30. Обід 31 запобігає зісковзування трубчастого трубопроводу (не показаний), який може бути прикріплений до другого фланця з допомогою хомута шланга (не показаний).

Перший фланець 20 охоплюваній сполучної деталі 10 має кільцеву канавку 21, закінчується в ободі 22.

Охоплює сполучна деталь 50 має перший фланець 40 і другий фланець 60. Другий фланець 60 призначений для прикріплення трубчастого трубопроводу, наприклад гнучкого шланга. Другий фланець 60 так (не показаний), який може бути прикріплений до другого фланця з допомогою хомута шланга (не показаний).

На зовнішній стороні охоплює сполучної деталі 50 змонтовані дві пружні колінчасті засувки 70A і 70B. Засувки 70A і 70B виступають всередину через отвори 41A і 41B в першому фланці 40. Виступаючі ділянки 71A і 71B засувок 70A і 70B мають такі форми і розміри, щоб входити без зазору в канавку 21 охоплюваній сполучної деталі 10.

Вторинні засувки 72A і 72B здатні повертатися навколо осей 73A і 73B повороту. Вторинні засувки 72A і 72B зміщуються всередину пружинами 74A і 74B з дроту.

Первинні засувки 77A і 77B здатні повертатися навколо осей 75A і 75B повороту. Первинні засувки 77A і 77B зміщуються всередину попередньо напруженими спіральними пружинами 76A і 76B.

На фіг. 2 показаний вузол запобіжної муфти у момент часу безпосередньо перед від'єднанням охоплюваній сполучної деталі від 10 охоплює сполучної деталі 50. Дві з'єднувальні деталі віддаляються один від одного, як позначено стрілками 80 і 81. Сила, після прикладання білої тканини при видаленні двох з'єднувальних деталей один від одного, змушує первинні засувки 77A і 77B повертатися навколо осей 75A і 75B повороту, діючи проти уси�зделения з'єднувальних деталей 10 і 50 ніяка додаткова сила не потрібно.

На фіг. 3 показаний вузол запобіжної муфти в його повністю роз'єднаної конфігурації. Вторинні засувки 72A і 72B проштовхуються всередину через отвори 41A і 41B. Щоб повторно з'єднати охвативаемую з'єднувальну деталь 10 і охоплює з'єднувальну деталь 50, необхідно повертати вторинні засувки 72A і 72B назовні навколо осей 73A і 73B повороту так, щоб засувки 70A і 70B могли пройти обід 22. Для цього дії повертання повинна бути подолана сила, що створюється пружинами 74A, 74B.

На фіг. 4 показаний вузол запобіжної муфти в процесі повторного з'єднання. Охвативаемую з'єднувальну деталь 10 всувають в охоплює з'єднувальну деталь 50, як показано стрілками 90 і 91. Вторинні засувки 72A і 72B повертають назовні проти зусилля пружин 74A і 74B з дроту досить далеко для того, щоб забезпечити можливість засувок 70A і 70B прослизнути за обід 22.

На Фіг. 5A, 5B і 5C показані види в розрізі колінчатою засувки 70. Фіг. 5A показує колінчату засувку 70 у вихідній позиції. Колінчастий засувка 70 містить нерухомий корпус 79, первинну засувку 77 і вторинну засувку 72. Первинна засувка 77 може бути повернена за годинниковою стрілкою навколо осі 75 проти зусилля спіральної пружини 76. �коло осі 73 проти зусилля пружини 74 з дроту. Вісь 73 встановлена на первинній засувці 77.

Коли охвативаемую з'єднувальну деталь всувають в охоплює з'єднувальну деталь, край обода 22 охоплюваній сполучної деталі (див. фіг. 1) прикладає силу Fcдо вторинної засувці 72 (як зазначено спрямованої вгору стрілкою на фіг. 5A). Сила Fcзмушує вторинну засувку 72 повертатися проти годинникової стрілки навколо осі 73 проти зсуву пружини 74 з дроту. Сила, необхідна для підключення з'єднувальних деталей, визначається силою, що прикладається пружиною 74 з дроту, помноженої на кількість колінчастих засувок, присутніх в запобіжної муфти.

На фіг. 5C показана колінчастий засувка 70 з вторинної засувкою 72, зверненою проти годинникової стрілки таким чином, що вона більше не проходить по суті за край 78 нерухомого корпуса 79. З вторинної засувкою 72 в цій позиції охоплювана сполучна деталь 10 може прослизати в охоплює з'єднувальну деталь 50 (див. фіг. 4).

Звертаючись знову до фіг. 5A, слід зазначити, що коли охвативаемую з'єднувальну деталь 10 і охоплює з'єднувальну деталь 50 поділяють, обід 22 охоплюваній сполучної деталі прикладає роз'єднуючої сираем 78 нерухомого корпуса 79 і краєм 72' вторинної (засувки), становить щонайменше 90°. У наведеному варіанті здійснення край 72' описує дугу, що має вісь 73 як її центру. Конфігурація вторинної засувки 72 і, зокрема, краю 72' є такою, що сила FDне здатна змусити вторинну засувку 72 повертатися проти годинникової стрілки навколо осі 73.

Оскільки вторинна засувка 72 не повертається в результаті дії роз'єднує сили FD, вторинна засувка 72 перешкоджає роз'єднання охоплюваній і охоплює з'єднувальних деталей.

Однак при незвичайних обставинах роз'єднує сила FDможе стати настільки великою, що може подолати зусилля спіральної пружини 76. В цьому випадку сила FDзмушує первинну засувку 77 обертатися за годинниковою стрілкою навколо осі 75 проти зсуву спіральної пружини 76. Результат цього повороту показано на фіг. 5B. Вторинна засувка 72 все ще висунута, але в результаті повертання первинної засувки 77 край 72' вторинної засувки 72 є внутрішнім краєм 78 нерухомого корпуса 79. Вторинна засувка 72 більше не перешкоджає роз'єднання охоплюваній сполучної деталі і охоплює сполучної деталі, і вони виявляються роз'єднаними.

ВесѾединения вузла запобіжної муфти, визначаються двома різними пружинами. Сила, необхідна для роз'єднання, визначається спіральними пружинами 76A, 76B. Сила, необхідна для повторного з'єднання, визначається пружинами 74A, 74B з дроту. Цей ознака дозволяє вибирати відносно низьку силу для повторного з'єднання з'єднувальних деталей, в той же час вибираючи значно більш високу силу для роз'єднання з'єднувальних деталей. Іншими словами, повторне з'єднання може бути зроблено легким, не ставлячи під загрозу порогову силу, необхідну для безпечного завершення.

Повинно бути зрозуміло, що охоплюється і охоплює з'єднувальні деталі можуть бути інвертовані так, щоб засувки поворотні були змонтовані на внутрішній частині охоплюваній з'єднувальної деталі. Ця конфігурація є бажаною, наприклад, для трубопроводів, які транспортують не викликає корозії газ або текуче середовище. Блокувальні механізми захищені від навколишнього середовища і замість цього піддаються впливу не викликає корозії газу або текучого середовища в трубопроводі.

Запобіжна муфта згідно винаходу є особливо придатною для з'єднувальних секцій шланга системи відбору вихлопних гаой трубою транспортного засобу, наприклад, пожежної машини або транспортного засобу EMS. Для роботи системи випуску вихлопних газів зазвичай необхідно перемістити наконечник в контакт з вихлопною трубою. Потрібно забезпечити рукоятку, що полегшує маніпулювання секцією шланга, що містить наконечник.

На Фіг. 6 показаний вигляд у перспективі варіанту здійснення винаходу, що має колесо для маніпулювання, виконана за одне ціле з запобіжною муфтою. Охоплювана сполучна деталь 10 і охоплює сполучна деталь 50 показані у роз'єднаній конфігурації. До охоплюваній сполучної деталі 10 приєднана секція 80 шланга, яка несе на своєму протилежному кінці наконечник (не показаний) для приєднання секції шланга до вихлопної труби транспортного засобу (не показана). До охоплює сполучної деталі 50 приєднана секція 81 шланга, протилежний кінець якої приєднаний до вентилятора (не показаний) для видалення вихлопних газів. Повинно бути зрозуміло, що охоплюється сполучна деталь і охоплює сполучна деталь можуть бути інвертовані, тобто секція шланга, поєднана з охоплюваній деталлю, може бути приєднана до вентилятора, а секція шланга, соед�ль 50 забезпечена трьома отворами 41, одне з яких показано на фіг. 6. Отвори 41, які розташовані на кутовій відстані 120° один від одного по периферії охоплює сполучної деталі 50, можуть вміщати виступаючу вторинну засувку механізму колінчатою засувки (не показано).

Вузол 90 колеса для маніпулювання оточує охоплює з'єднувальну деталь 50 і проходить назовні від неї. Вузол 90 колеса для маніпулювання містить ділянку 92 втулки, який щільно оточує охоплює з'єднувальну деталь 50. Вузол 90 колеса для маніпулювання додатково містить три спиці 91A, 91B і 91C, які з'єднують колесо 93 для маніпулювання з втулкою 92. В цьому конкретному варіанті здійснення кожна зі спиць 91A, 91B і 91C забезпечує корпус механізму для колінчатою засувки (не показаний).

На фіг. 6 також показана трубчаста секція 100. Трубчаста секція 100 може бути частиною пневматичної лінії або електричної лінії, призначеної для управління наконечником. Хоча на фіг. 6 показаний тільки сегмент лінії, лінія 100 проходить до наконечника. Коли з'єднують дві з'єднувальні деталі, трубчастий кінець 101 проштовхується в отвір 94 вузла 90 колеса для маніпулювання. Всередині спиці 91C знаходиться механізм запобіжної муфти дляависящих від електромагнітів для прикріплення до вихлопної труби транспортного засобу), трубчастий кінець 101 може містити електричний роз'єм, наприклад вилку з штирьовий втулкою (TS). Отвір 94 може містити відповідну розетку.

Загалом, секція 81 шланга забезпечена відповідним трубчастим сегментом, який з'єднаний з джерелом енергії (тобто повітряним компресором або джерелом електроенергії) поблизу від вентилятора.

Деяким системам наконечників не потрібно джерело енергії, щоб виконувати приєднання наконечника до вихлопної труби транспортного засобу. Приклади таких наконечників включають в себе наконечники, що містять постійні магніти. Коли використовується такий наконечник, лінія електропостачання, що проходить поруч зі шлангом, може бути опущена.

Фіг. 7 є видом з рознесенням деталей вузла 90 колеса для маніпулювання, що включає в себе охоплює з'єднувальну деталь 50. Фіг. 7 показує кнопку 114 для приведення в дію механізму наконечника (не показаний), подаючи в неї стиснуте повітря. Кнопка 114 встановлена на кронштейні 110 клапана і приводить в дію пневматичний клапан 113. Після кнопка сайту 114 виступає через отвір 95 в колесі 93 для маніпулювання. Оператор використовує колесо 93 для маніпулювання, щоб �оби управляти механізмом прикріплення наконечника. Для систем прикріплення наконечника з електроприводом колесо 93 для маніпулювання може бути забезпечено електричним вимикачем, наприклад, на кронштейні 110 клапана.

Кнопка 114 приєднана до що з'єднується натисканням муфті 112 допомогою трубчастої секції 111. Після вузла соединяемую натисканням муфту 112 розташовують по одній осі з отвором 94 для прийому трубчастого кінця 101 (див. фіг. 6).

Фіг. 8 представляє вид у розрізі що з'єднується натисканням муфти для пневматичної лінії. Трубчастий кінець 111 надійно прикріплений до циліндричного кронштейна 113 допомогою вставленої муфти 112. Кронштейн 113 входить без зазору в циліндричне висверленное отвір, забезпечене у відповідній частині 117 запобіжної муфти, наприклад, у вузлі колеса для маніпулювання, і може бути закріплений там допомогою гвинтів 114. Циліндричне висверленное отвір має верхній ділянку з першим діаметром d1і нижній ділянку з другим діаметром d2, причому d1>d2. Ущільнювальне кільце 115 знаходиться біля основи верхньої ділянки циліндричного висвердленого отвору. Внутрішній діаметр ущільнювального кільця 115 дорівнює приблизно d2.

Під час збирання що з'єднується натисканням муф�про висвердленого отвору. Кронштейн 113 поміщають у верхній ділянку циліндричного висвердленого отвору, вище ущільнювального кільця 115, і утримують на місці за допомогою гвинтів 114. На цій стадії гвинти 114 не затягують.

Потім трубчастий кінець 116 просувають в нижній ділянку циліндричного висвердленого отвору, за ущільнювальне кільце 115, і в кронштейн 113. Переважно, трубчасту секцію 116 просувають аж до її зачеплення при зіткненні трубчастого кінця 111. Як тільки трубчастий кінець 116 виявляється на місці, гвинти 114 затягують так, щоб кронштейн 113 просунувся вниз на ущільнювальне кільце 115. Затягування гвинтів 114 викликає деформацію ущільнювального кільця 115. Оскільки ущільнювальне кільце 115 більш або менш щільно встановлено у верхній ділянці циліндричного висвердленого отвору, деформація ущільнювального кільця 115 змушує ущільнювальне кільце 115 впиратися в трубчастий кінець 116. Сили тертя між ущільнювальним кільцем 115 і трубчастим кінцем 116 є достатніми для того, щоб утримувати трубчастий кінець 116 на місці в кронштейні 113.

Трубчастий кінець 111, прямо або побічно, прикріплений до однієї деталі вузла запобіжної муфти (тобто до охоплює деталі в описивае�в. Коли вузол запобіжної муфти змушують розчіплюватися, до трубчастим кінцях 111 та 116 прикладають тягові сили. Ці тягові сили достатні для того, щоб подолати силу тертя між ущільнювальним кільцем 115 і трубчастим кінцем 116. Тягові сили змушують трубчастий кінець 116 витягатися з кронштейна 113, таким чином роз'єднуючи пневматичну лінію, не викликаючи ушкоджень ні в одній з її частин.

Повинно бути зрозуміло, що вузол запобіжної муфти згідно винаходу може містити одну колінчату засувку або безліч колінчастих засувок. Переважний кількість колінчастих засувок почасти залежить від конфігурації вузла запобіжної муфти. Наприклад, вузол запобіжної муфти, має квадратний або прямокутний поперечний переріз, переважно містить дві або чотири колінчасті засувки. Вузол запобіжної муфти, що має круглий поперечний переріз, переважно містить три колінчасті засувки, рознесені на 120° один від одного.

Сила, необхідна для з'єднання двох деталей вузла запобіжної муфти, визначається силою пружини 74 з дроту, помноженої на кількість колінчастих засувок у вузлі. Сила, необхідна для роз'єднання двох деталих засувок у вузлі.

Загалом, переважно, щоб сила, необхідна для з'єднання двох деталей вузла запобіжної муфти, не перевищувала приблизно 40 ньютонів для забезпечення можливості виконання з'єднання вручну однією людиною. Пружини з дроту у вузлі запобіжної муфти, має три колінчасті засувки, переважно мають силу менше 14 ньютонів кожна, наприклад, в діапазоні від приблизно 5 ньютонів до приблизно 14 ньютонів, переважно в діапазоні від приблизно 10 ньютонів до приблизно 14 ньютонів.

Сила, необхідна для роз'єднання двох деталей вузла запобіжної муфти, повинна бути достатньо високою, щоб уникати роз'єднань, які не є необхідними, і досить низьким, щоб гарантувати роз'єднання перш, ніж роз'єднують сили завдадуть шкоди трубопроводами, з'єднуються цим вузлом. У випадку системи відбору вихлопних газів транспортного засобу роз'єднує сила переважно знаходиться в діапазоні від приблизно 400 ньютонів до приблизно 600 ньютонів. Відповідно, у вузлі, що містить три колінчасті засувки, кожна спіральна пружина 76 переважно прикладає силу, створювану цієї пружиною, в діапазоні від приблиЂов трубопроводу, містить:
першу з'єднувальну деталь, що містить перший фланець для приєднання до першого сегменту трубопроводу і, щонайменше, одну виїмку на своїй зовнішній поверхні;
другу з'єднувальну деталь, призначену для з'єднання з першої сполучної деталлю і містить перший фланець для приєднання до другого сегменту трубопроводу і, щонайменше, одну підпружинену рухому засувку, призначену для зачеплення, щонайменше, однієї виїмки на зовнішній поверхні першої з'єднувальної деталі,
при цьому, щонайменше, одна підпружинена засувка містить перший ділянку засувки, поворачиваемий навколо першої осі повороту проти дії навантаження від першої пружини, і друга ділянка засувки, поворачиваемий навколо другої осі повороту проти дії навантаження від другої пружини.

2. Вузол з п. 1, в якому, щонайменше, одна виїмка містить кільцеву канавку на зовнішній поверхні першого фланця першої з'єднувальної деталі.

3. Вузол з п. 1 або 2, в якому, щонайменше, одна підпружинена рухома засувка встановлена на зовнішній поверхні другої сполучної деталі і виступає через отвір в першому фланці другий сої� з'єднувальну деталь, а друга сполучна деталь являє собою охоплює з'єднувальну деталь.

5. Вузол з п. 1, в якому перша сполучна деталь являє собою охоплює з'єднувальну деталь, а друга сполучна деталь являє собою охвативаемую з'єднувальну деталь.

6. Вузол з п. 1, що містить, щонайменше, дві пружні рухливі засувки.

7. Вузол з п. 6, що містить три пружні рухливі засувки.

8. Вузол з п. 7, в якому пружні рухливі засувки розташовані по периферії першого фланця охоплює сполучної деталі на кутовому відстані 120° один від одного.

9. Вузол з п. 1, в якому муфта встановлюється за допомогою введення першої з'єднувальної деталі в другу з'єднувальну деталь, таким чином повертаючи, щонайменше, одну підпружинену засувку назовні проти зусилля першої пружини до тих пір, поки, щонайменше, одна підпружинена засувка не замкнулася всередині, щонайменше, однієї виїмки на зовнішній поверхні першого фланця охоплюваній з'єднувальної деталі.

10. Вузол з п. 1, в якому роз'єднання виконується за допомогою витягування першої з'єднувальної деталі з другої сполучної деталі, так�>1. Вузол з п. 1, в якому перша пружина прикладає силу в діапазоні від 5 М до 14 М.

12. Вузол з п. 1, в якому друга пружина прикладає силу в діапазоні від 130 М до 200 М.

13. Вузол з п. 1, в якому перша сполучна деталь містить другий фланець для приєднання гнучкого шланга.

14. Вузол з п. 1, в якому друга сполучна деталь містить другий фланець для приєднання гнучкого шланга.

15. Вузол з п. 1, додатково містить пневматичну лінію, подсоединяемую допомогою саморазъединяющегося з'єднувача.

16. Вузол з п. 15, в якому саморазъединяющийся з'єднувач з'єднує сегменти пневматичної лінії, використовуючи силу тертя.

17. Вузол з п. 16, в якому сила тертя прикладається допомогою ущільнювального кільця.

18. Вузол з п. 17, в якому сила тертя визначається величиною деформації ущільнювального кільця.

19. Система відбору вихлопних газів транспортного засобу, що містить вузол запобіжної муфти по кожному з пп.1-18. 

Схожі патенти:
Up!