Пристрій для очищення порожнини рота, використовує розпилену рідина

 

Даний винахід відноситься до пристрою для очищення порожнини рота, використовує розпилену рідина/краплі рідини, в якому для створення крапель рідини використовується стиснений газ, і, більш конкретно, відноситься до блоку з газом низького тиску для такого пристрою.

Пристрої для очищення порожнини рота, використовують аерозоль розпиленої рідини/краплі рідини, включають в себе джерело стисненого газу, зазвичай повітря, і джерело рідини, зазвичай води, причому газ і рідина направляються до змішувальній камері, що є частиною пристрою, для створення аерозолю або потоку крапель рідини. Краплі рідини потім прямують через блок форсунки і виходять з його вихідного кінчика до вибраних областях зубів, що підлягають очищенню. Зазвичай вибрані області являють собою міжзубні проміжки, проте пристрій може бути використано для очищення всіх областей зубів, у тому числі області навколо ортодонтичних фіксуючих пристосувань.

Джерелом стисненого газу може бути картридж CO2або аналогічний джерело повітря під високим тиском, зазвичай до 900 фунтів на квадратний дюйм. Такі пристрої, отже, зазвичай дороги у використанні, оскільки картриджі трконструктивние складності.

Таким чином, існує потреба в пристрої для очищення порожнини рота, що використовує розпилену рідина/краплі рідини, яке є ефективним при очищенні, але використовує газ низького тиску.

Відповідно, описується і представляється пристрій для очищення порожнини рота, використовує краплі рідини, що містить: виконавчий блок, який приводиться в дію користувачем, для генерування викидів газу низького тиску, причому викиди газу спрямовані в змішувальну камеру пристрою; систему для направлення викидів або доз рідини в змішувальну камеру; і змішувальну камеру пристрою для прийому викидів рідини і газу, причому змішувальна камера має вихідний отвір для крапель рідини, що утворюються в камері, яке спрямоване до блоку форсунки, при цьому діаметр вхідного отвору для газу лежить в діапазоні 1-5 мм а центральна лінія вхідного отвору для газу зміщена відносно центральної лінії вихідного отвору для крапель на відстань 1-5 мм

Фіг. 1 - вид у розрізі, який представляє пристрій для очищення порожнини рота, що включає в себе даний винахід.

Фіг. 2 - вид у розрізі, який представляє змішувальну камеру, яка є частиною устля очищення краплі рідини, утворені системою газу низького тиску. Пристрій 10 включає в себе виконавчий блок 12. Виконавчий блок 12 включає в себе порожнистий корпус 14 з поршнем 16 і пружиною 18, встановлені в ньому для переміщення назад і вперед. Поршень 16 переміщується назад в корпусі 14 проти дії пружини 18 допомогою впливу користувача на виконавчий елемент або кнопку 20, яка зачіпляє поршень. Передній кінець 21 поршня включає в себе головний елемент, що має газонепроницаемое з'єднання з внутрішньою стінкою 23 корпусу 14. Передній кінець має виступаючий центральний ділянка 25 з навколишнім поглибленим ділянкою 27. Головний елемент штовхає повітря, наявний в корпусі 14, в змішувальну камеру 22, більш докладно описану нижче і представлену на фіг. 2, після вивільнення виконавчого блоку 12 і виникає в результаті переміщення вперед поршня 16, толкаемого пружиною 18. Повітря переміщається в порожнистий корпус 14 після кожної дії, роблячи можливим багаторазові викиди газу в змішувальну камеру 22.

Перед кожним викидом газу, наприклад, повітря, яке надходить у змішувальну камеру 22, вода або інша рідина переміщається в змішувальну камеру 22 через вхідний отвір 22А для жид�я, або подачі самопливом, або іншим способом. Газ переміщується в змішувальну камеру при відносно низькому тиску, зазвичай 30-100 фунтів на квадратний дюйм. Газ низького тиску діє на рідину в змішувальній камері для створення розпорошеного аерозолю чи крапель рідини з розміром порядку 5-100 мкм в діаметрі.

Дія газу низького тиску виводить з прискоренням краплі в витягнутий блок 26 форсунки і з вихідного кінчика 28 з ефективною для очищення швидкістю. Аерозоль направляється користувачем до необхідних зубним областях, зокрема міжзубних проміжків і областям навколо ортодонтичних фіксуючих пристосувань.

Загальна конфігурація, конструкція і розташування виконавчого блоку 12, вхідного отвору 22А для рідини і блоку форсунки 26 є загальноприйнятими і тому не описуються детально. Конфігурація змішувальної камери 22 є важливою, оскільки вона включає в себе особливу геометрію лінії струму газу низького тиску щодо надходить рідини для створення необхідного вихрового руху для досягнення необхідного розпилення рідини і прискорення виходять в результаті крапель аерозолю. Пристрої, що використовують газ високого тиску, або устройст вихрового руху, оскільки високий тиск або потік самі по собі є достатніми для створення необхідних крапель, як за розміром, так і по швидкості. Справжня конструкція змішувальної камери 22, що працює в режимі викидів, забезпечує необхідну розпилення при низькому тиску газу.

На фіг. 2 більш докладно представлена змішувальна камера 22, включає вхідну лінію 32 для газу, вхідну лінію 34 для рідини і вихідну лінію 36 для крапель. Було виявлено, що існують деякі характеристики ліній потоку газу, рідини та крапель, які створюють достатню для створення крапель рідини вихровий рух навіть при низькому тиску газу.

Однією важливою характеристикою є діаметр вхідної лінії 32 для газу. Вхідна лінія 32 для газу зазвичай є циліндричної, тобто вона має кільцеве внутрішній перетин. В цілому діаметр 33 вхідної лінії 32 для газу знаходиться в діапазоні 1-5 мм, переважно в діапазоні 3-4 мм. Іншим важливим фактором є кут перетину між вхідними лінією 32 для газу і вхідний лінією 34 для рідини. Кращий кут 90° або більше. Хоча кут 90° у цілому є особливо бажаним, кут перетину може перебувати в діапазоні 90°-1тральной лінією 38 вхідної лінії 32 для газу і центральною лінією 40 вихідної лінії 36 для крапель. Потрібно, щоб зміщення знаходилось в діапазоні 1-5 мм, при цьому переважний/оптимальне зміщення - в діапазоні 2,5-3 мм. З трьох вищезгаданих факторів найбільш значущим параметром для контролю розпилення аерозолю є внутрішній діаметр вхідної лінії для газу.

Перевага вищенаведеної конструкції полягає в тому, що ефективний розпилений аерозоль може утворюватися при відносно низькому тиску, що виключає витрати і незручності, пов'язані з використанням картриджа з газом CO2.

При роботі кожен викид газу з виконавчого блоку 12 має тривалість 10-100 мілісекунд, при цьому послідовні дози рідини знаходяться в діапазоні 0,02-0,2 мл При цьому створюються краплі рідини в діапазоні 5-100 мкм, що, як виявилося, є розміром, відповідним для ефективного очищення зубів. Зазвичай швидкість крапель, що створюються такою конструкцією, становить приблизно 5-80 м/с.

Обсяг розпилення може регулюватися шляхом зміни одного або більше із зазначених параметрів. Пристрій виконує ефективну очистку порожнини рота в ручному пристрої, ефективний для очищення міжзубних проміжків, забезпечуючи, таким чином, альтернативу традицетения був розкритий з метою ілюстрації, слід розуміти, що цей варіант здійснення можуть бути включені різні зміни, модифікації і заміни без відступу від змісту винаходу, обмеженого наступною формулою.

1. Пристрій (10) для очищення порожнини рота, використовує краплі рідини, що містить:
змішувальну камеру (22) пристрої;
виконавчий блок (12), що включає в себе порожнистий корпус 14 з поршнем 16 і пружиною 18, встановлені в ньому, і приводиться в дію користувачем, для генерування викидів газу низького тиску, причому викиди газу спрямовані в змішувальну камеру пристрою;
вхідний отвір (22А) для рідини для направлення викидів або доз рідини в змішувальну камеру;
при цьому змішувальна камера пристрою включає в себе вхідну лінію (34) для рідини і вхідну лінію (32) для газу для прийому викидів рідини і газу, причому змішувальна камера має вихідну лінію (36) для крапель рідини, що утворюються в змішувальній камері, яке спрямоване до блоку (26) форсунки, при цьому діаметр (33) вхідний лінії для газу знаходиться в діапазоні 1-5 мм, а центральна лінія (38) вхідний лінії для газу зміщена відносно центральної лінії (40) вихідної лінії для крапель на зсув (37), знаходиться в диапаз�ться в діапазоні 3-4 мм, а зміщення знаходиться в діапазоні 2,5-3 мм.

3. Пристрій для очищення порожнини рота за п. 1, у якому вхідна лінія для газу перетинає вхідну лінію для рідини до змішувальній камері під кутом, що знаходяться в діапазоні 90°-135°.

4. Пристрій для очищення порожнини рота за п. 3, у якому вхідна лінія для газу перетинає вхідну лінію для рідини під кутом приблизно 90°.

5. Пристрій для очищення порожнини рота за п. 1, в якому тиск газу знаходиться в діапазоні 30-100 фунтів на квадратний дюйм.

6. Пристрій для очищення порожнини рота за п. 1, в якому рідина подається послідовними дозами 0,02-0,2 мл, а газ подається викидами з інтервалом 10-100 мілісекунд.

7. Пристрій для очищення порожнини рота за п. 1, в якому рідина являє собою воду, а газ являє собою повітря. 

Схожі патенти:

Направляючий вузол наконечника для приладу для чищення зубів з допомогою аерозолю жидкокапельного

Винахід відноситься до галузі медичної техніки і призначене для чищення зубів з допомогою жидкокапельного аерозолю, зокрема для обережного очищення міжзубних проміжків. Направляючий елемент для приладу для очищення зубів з допомогою жидкокапельного аерозолю містить базову частину для контактування з поверхнями сусідніх зубів, між якими є міжзубний простір, і областю ясен. Частина наконечника виступає вперед з базової частини і закінчується кінцем, який поміщається в міжзубний простір. Частина наконечника і базова частина налаштовані так, щоб забезпечувати надійне, точне вирівнювання частини наконечника по відношенню до межзубному простору. Частина наконечника виступає вперед з базової частини і містить отвір, через яке направляється жидкокапельний аерозоль. Винахід дозволяє надійно і точно вирівняти виступаючу частину наконечника з отвором, через яке подається жидкокапельний аерозоль, по відношенню до межзубному простору. 14 з.п. ф-ли, 5 іл.

Способи забезпечення сприятливого ефекту для порожнини рота

Винахід відноситься до галузі медичної техніки і призначене для чищення ротової порожнини. Спосіб забезпечення сприятливого ефекту для порожнини рота ссавця включає: забезпечення капи, контактування зазначеного безлічі поверхонь зазначеної порожнини рота з рідиною, забезпечення зворотно-поступального руху вказаної рідини. Капа містить камеру для омиваючої рідини, утворену передній і задній внутрішніми стінками і внутрішньої стінкою підстави, що проходить між складової єдине ціле з передньої і задньої внутрішніми стінками. Кожна з передньої і задньої внутрішніх стінок має безліч отворів, через які рідина направляють для контактування з безліччю поверхонь порожнини рота. Контактування безлічі поверхонь порожнини рота з рідиною, ефективною для забезпечення сприятливого ефекту для порожнини рота. Забезпечення зворотно-поступального руху вказаної рідини навколо безлічі поверхонь порожнини рота. Етап забезпечення зворотно-поступального руху включає подачу зазначеної рідини з пристрою подачі до капі та періодичне перекачування зазначеної рідини між капою і пристроєм подачі. Указу�тки зубів у міжзубних проміжках. 11 з.п. ф-ли, 25 іл., 1 пр., 3 табл.

Пристрій для догляду за порожниною рота

Винахід відноситься до галузі медицини і призначене для гігієни ротової порожнини. Пристрій для догляду за порожниною рота, яке можна використовувати для забезпечення сприятливого ефекту для порожнини рота ссавця містить засіб для забезпечення зворотно-поступального руху рідини, що контактує з безліччю поверхонь порожнини рота. Засіб для забезпечення зворотно-поступального руху містить засіб для нагнітання, засіб для створення розрідження, пристрій збору рідини, пристрій подачі рідини і засіб для направлення зазначеної рідини на зазначене безліч поверхонь зубів. Засіб для забезпечення зворотно поступального руху забезпечує подачу рідини пристроєм подачі одночасно зі збором рідини пристроєм збору, і засіб для подачі рідини до засобу для напрямку потоку рідини і її відведення від нього одночасно на безліч поверхонь у зазначеній порожнини рота. Винахід дозволяє очистити одночасно всі поверхні зубів, а також ясенну і поддесневую області. 22 з.п. ф-ли, 25 іл., 3 табл.

Системи для догляду за порожниною рота

Винахід відноситься до медичної техніки. Система включає резервуар для рідини, засіб для напрямку рідини на безліч поверхонь порожнини рота, засіб для подачі рідини в засіб для напрямку рідини на поверхні порожнини рота і засіб для забезпечення зворотно-поступального руху рідини на поверхні порожнини рота. Система забезпечує сприятливий ефект для порожнини рота. 2 н. і 21 з.п. ф-ли, 25 іл.

Механізм управління з допомогою однієї дії, пристрої для очищення порожнини рота, що використовує зріджений газ

Винахід відноситься до пристроїв для очищення порожнини рота, а саме до виконавчих пристроїв для вивільнення викидів стисненого газу. Механізм керованого вивільнення викидів стисненого газу з його джерела містить порожній внутрішній клапанний елемент (44), має задній кінцевий ділянку (48), клапанну стінку (63) з кільцевою канавкою (64) в ній, і безліч отворів (66), з'єднують канавку з порожнистим внутрішнім простором (46) клапанного елемента, вхідну лінію (62) для газу, що проходить від його джерела (16) до зовнішньої поверхні клапанного елемента, вихідну лінію (68) для газу, що проходить від зовнішньої поверхні клапанного елемента до вихідного блоку, причому вихідна лінія газу зміщена в поздовжньому напрямку від вхідної лінії газу по довжині клапанного елемента; і вивільняє блок (18), який включає в себе контактний елемент (38), чинний на задній кінцевий ділянку клапанного елемента, переміщаючи його вперед від номінального вихідного положення у положення, при якому вхідна лінія газу поєднується з кільцевою канавкою, забезпечуючи надходження газу, причому вивільняє блок включає в себе передній ділянку для переміщення вперед висвобождающего блоку, що приводить�ю виходу газу з клапанного елемента до вихідного блоку для газу. Використання винаходу дозволяє спростити управління пристроєм для очищення порожнини рота. 9 з.п. ф-ли, 6 іл.

Механізм управління з допомогою однієї дії, пристрої для очищення порожнини рота, що використовує зріджений газ

Винахід відноситься до пристроїв для очищення порожнини рота, а саме до виконавчих пристроїв для вивільнення викидів стисненого газу. Механізм керованого вивільнення викидів стисненого газу з його джерела містить порожній внутрішній клапанний елемент (44), має задній кінцевий ділянку (48), клапанну стінку (63) з кільцевою канавкою (64) в ній, і безліч отворів (66), з'єднують канавку з порожнистим внутрішнім простором (46) клапанного елемента, вхідну лінію (62) для газу, що проходить від його джерела (16) до зовнішньої поверхні клапанного елемента, вихідну лінію (68) для газу, що проходить від зовнішньої поверхні клапанного елемента до вихідного блоку, причому вихідна лінія газу зміщена в поздовжньому напрямку від вхідної лінії газу по довжині клапанного елемента; і вивільняє блок (18), який включає в себе контактний елемент (38), чинний на задній кінцевий ділянку клапанного елемента, переміщаючи його вперед від номінального вихідного положення у положення, при якому вхідна лінія газу поєднується з кільцевою канавкою, забезпечуючи надходження газу, причому вивільняє блок включає в себе передній ділянку для переміщення вперед висвобождающего блоку, що приводить�ю виходу газу з клапанного елемента до вихідного блоку для газу. Використання винаходу дозволяє спростити управління пристроєм для очищення порожнини рота. 9 з.п. ф-ли, 6 іл.

Пристрій для подачі рідини в газовий потік для створення крапельок в очиснику зубів

Винахід відноситься до медицини і може використовуватися для очищення зубів з допомогою крапельок рідини. Пристрій містить корпус, джерело стисненого газу та резервуар для рідини. Корпус включає в себе вузол сопла з каналом, через який прямує газовий потік, і одне або більше вихідних отворів сопла. Основна частина корпусу містить резервуар для рідини і джерело стисненого газу і середній ділянку, який має втулку, щільно з'єднані з резервуаром для рідини і джерелом стисненого газу. Втулка включає в себе ділянку стінки і центральний відкритий ділянку. Ділянка стінки має в собі безліч наскрізних поздовжніх отворів. 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 3 іл.

Секційне пристрій для догляду за порожниною рота

Група винаходів відноситься до галузі медичної техніки і призначена для догляду за порожниною рота. Пристрій містить корпус для розміщення зубів, розташованих в нижній або верхній щелепі або в обох щелепах. Корпус містить щонайменше два окремі ділянки для розміщення зубів, кінці яких розташовані близько один до одного, але не контактують. По першому варіанту ділянки з'єднані між собою проміжним безперервним і суцільним гнучким елементом з можливістю їх бічного переміщення відносно один одного для пристосування до різних форм зубної дуги. Корпус і гнучкі елементи виконані з силіконового матеріалу. За другим варіантом ділянки для розміщення з'єднані між собою проміжним шарнірним елементом, що має площу поперечного перерізу приблизно 7 мм2 і довжину приблизно 3,5 мм з можливістю їх бічного переміщення відносно один одного для пристосування до різних форм зубної дуги. Технічний результат - можливість пристосовуватися до великого відсотку різних форм зубної дуги користувача. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 6 іл.

Захисний сайт містить стислий газ пристрою интерпроксимальной чищення

Група винаходів відноситься до медичної техніки і призначена для интерпроксимальной чищення ротової порожнини. Захисна система для чищення пристрою ротової порожнини з використанням стисненого газу містить насадочную частина, що має фланець з ділянкою підставою, який з можливістю зняття безпосередньо вставлений у корпусні частина цього пристрою і ковпачок, прикріплений або прикріплюється до пристрою. Ділянка-основа відповідає по периферії вихідного кінця корпусної частини пристрою. Фланець містить прилеглу ділянку до ділянки-основи, який трохи більше, ніж ділянка-основа і який виконаний з можливістю прикріплення до верхнього кінця корпусної частини. Ковпачок має отвір, виконане таким чином щодо фланця насадковій частини, щоб через цей отвір могла проходити насадочная частину, але не фланець, так що, коли ковпачок функціонально прикріплений до пристрою, насадочная частина утримується від відділення і відскакування від цього пристрою під впливом сили стиснутого газу. Група винаходів включає також пристрій очищення ротової порожнини з використанням стисненого газу і з захисною системою. Технічний результат - предотвраще

Пристрій для чищення міжзубних проміжків з використанням рідких крапель

Винахід відноситься до галузі медичної техніки та преднзначено для чищення міжзубних проміжків. Пристрій для догляду за порожниною рота з використанням рідких крапель містить резервуар стисненого газу, резервуар для рідини, газову камеру і дозуючий клапан односторонньої дії для вибіркового проходження певної кількості газу в газову камеру з газового резервуара, камери для рідини, в яку проходить певну кількість рідини, клапан односторонньої дії, що з'єднує газову камеру і камеру для рідини. При розширенні газу в газовій камері після проходження дозуючого клапана і досягнення певного тиску клапан односторонньої дії відкривається, забезпечуючи проходження малої кількості газу в камеру для рідини і переміщення знаходиться в ній рідини за сполучної трубки з камери для рідини. Пристрій також містить газову трубку, що проходить з газової камери і досягає вихідного отвору. З'єднувальна трубка з'єднана з газовою трубкою до вихідного отвору, в результаті чого утворюється струмінь рідких крапель рідини при контакті з потоком газу, і утворилися краплі виходять з газової трубки через вихід�ь з використанням газового потоку. 9 з.п.ф-ли, 1 іл.
Up!