Пристрій транспортування

 

Винахід відноситься до пристрою для транспортування має по меншій мірі один ходової ділянку, насамперед полоз, транспортного вузла, наприклад скід, з сприймає вагу транспортного вузла на ходовому ділянці несучою балкою і щонайменше одним взаємодіючим для обкативающего руху з ходовим ділянкою транспортного вузла ведучим роликом, який прикладає до транспортного вузла зусилля для переміщення уздовж несучої балки.

Пристрій транспортування подібного типу відомо з DE 199 50 202 А1. Подібні пристрої транспортування використовуються в промислових виробничих установках, насамперед у фарбувальних або очисних установках. З їх допомогою, через встановлення переміщуються транспортні вузли з об'єктами виробництва, наприклад корзини або також рами або ж каркаси, насамперед скиди (skid - пересувний-поворотний стіл), на яких закріплені об'єкти виробництва. Транспортні вузли спираються тут на безліч роликів. Щонайменше частково, дані ролики виконані у вигляді провідних роликів. Ведучі ролики приводяться в рух за допомогою двигуна. При цьому за допомогою тертя вони передають зусилля на транспортний вузол. Дане зусилля діє в якості усилиранспортного вузла відомі пристрої транспортування містять велику кількість ведених роликів, які закріплені на валу з приводом.

Завданням винаходу є розробка пристрою транспортування, який забезпечує надійне переміщення транспортних вузлів, насамперед, із зменшеною кількістю провідних роликів.

Дана задача вирішена у варіантах пристрою транспортування, охарактеризованих у незалежних пунктах 1 і 3 формули винаходу.

З допомогою пристрою транспортування згідно винаходу також переміщуються відомі транспортні вузли, які широко використовуються в промислових виробничих установках на традиційних пристроях транспортування. Модифікація подібних транспортних вузлів для використання у відповідному винаходу пристрої транспортування не потрібно або потрібно лише в невеликій мірі.

Для надійного транспортування важких і протяжних у просторі транспортних вузлів за допомогою пристрою транспортування з роликами потрібно забезпечити, щоб ведучі ролики по можливості без прослизання передавали зусилля транспортування транспортний вузол. Однак у згаданих пристроях транспортування названого на початку типу здатне передаватися за допомогою провідного ролика зусилля Fk. транспор В основі винаходу лежить ідея, що кількість провідних роликів в пристрої для транспортування транспортних вузлів можна зменшити, якщо здатне передаватися за допомогою провідного ролика зусилля Fkтранспортування не визначено або, щонайменше, визначено не тільки вагою транспортного вузла. Для цього винахід пропонує ведучий ролик, насамперед з рухомою щодо несучої балки віссю обертання, який із зусиллям Fpпритиску прилягає до ходовому ділянці транспортного вузла. Для створення независящего від ваги транспортного вузла зусилля Fpпритиску ведучий ролик приєднаний до засобу створення зусилля для створення зусилля притиску. Переважно, засіб створення зусилля включає в себе пристрій, який забезпечує задану юстування зусилля Fpпритиску, з яким ведучий ролик прилягає до транспортного вузла. Перш за все, засіб створення зусилля може включати в себе гідравлічний, пневматичний або механічний акумулятор потенційної енергії. Альтернативно, за допомогою електромагнітного приводного пристрою виробляється змінюване притискне зусилля і більш або менш безпосередньо передається до ведучий ролик. Далі, в основі винаходу лежить ідея разделитметь краще пристосувати різні ролики до відповідних функцій. Перш за все, є кращим розмістити опорні ролики незалежно від позиціонування провідних роликів за вибором на несучій балці або на транспортному вузлі. Можливо навпаки щонайменше один ведучий ролик з вузлом вироблення зусилля незалежно від позиціонування опорних роликів розмістити на транспортному вузлі, так що транспортний вузол може в деякому роді автономно пересуватися вздовж несучої балки. Далі, згідно винаходу передбачено розмістити щонайменше один ведучий ролик з вузлом вироблення зусилля на несучій балці, це також відбувається незалежно від позиціонування опорних роликів.

У першому варіанті пристрій транспортування для переміщення транспортного вузла, наприклад скід, має щонайменше один ходової ділянку, насамперед полоз, містить:

- несучу балку, воспринимающую вага транспортного вузла на ходовому ділянці, і

- щонайменше один ведучий ролик, який взаємодіє з ходовим ділянкою транспортного вузла для обкатування по бічній поверхні ходового ділянки та додатка до транспортного вузла зусилля Fkдля переміщення транспортного вузла вздовж несучої балки,

і характеризується тим, що:

- провідний Ѱющего ведучий ролик до ходовому ділянці транспортного вузла,

- ведучий ролик має рухому щодо несучої балки вісь обертання,

- ведучий ролик встановлений з можливістю обертання на плечі важеля, навантажуваному засобом вироблення зусилля і поворачиваемом навколо осі повороту,

- ортогональная проекція плеча важеля на напрям транспортування утворює з віссю повороту вертикально орієнтовану площину,

- засіб вироблення зусилля створює зусилля Fpпритиску провідного ролика до бічної поверхні ходового ділянки, через який вага транспортного вузла передається на несучу балку пристрою транспортування.

У другому варіанті пристрій транспортування додатково містить ходової ролик, який взаємодіє з ходовим ділянкою транспортного вузла для обкатування по бічній поверхні ходового ділянки, протилежній боковій поверхні, обкативаемой ведучим роликом, і характеризується тим, що:

- ведучий ролик має рухому щодо несучої балки вісь обертання та встановлено з можливістю обертання на плечі важеля, навантажуваному засобом вироблення зусилля для створення зусилля Fpпритиску, що прикладається до транспортного вузла,

- засіб вироблення зусилля виконано у вигляді пружинного з�ирается на плече важеля провідного ролика,

- плече важеля провідного ролика і плече важеля ходового ролика є поворачиваемими навколо загальної осі повороту.

Як зазначено вище, один (змонтований на стороні несучої балки) ведучий ролик впливає на бічну поверхню ходового ділянки транспортного вузла. У цьому випадку зусилля Fpпритиску прикладається до бічної поверхні ходового ділянки. Переважно, для цього ведучий ролик виконаний з рухомою щодо несучої балки віссю обертання та встановлено з можливістю обертання на виконаному з можливістю підведення зусилля допомогою сайту вироблення зусилля активному плечі важеля. Плече важеля може повертатися навколо осі повороту. Через вісь повороту і ортогональну проекцію плеча важеля на пристрій транспортування транспортного вузла можна утворити площину, яка орієнтована вертикально. З допомогою цього заходу мінімізуються сили тертя на опорних роликах для ходового ділянки транспортного вузла, який розташований на несучій балці пристрою транспортування.

Для забезпечення надійного напрямки ходового ділянки транспортного вузла в пристрої транспортування є перевагою створювати зусилля Fpпритиску допомогою опого ролика. Ходовий ролик може обкатуватися, наприклад, по бічній поверхні ходового ділянки, яка протилежна тій бічній поверхні, на яку впливає ведучий ролик.

В наступному кращому виконанні винаходу ведучий ролик встановлений на підшипниках на виконаному з можливістю повороту плечі важеля, вісь повороту якого з напрямком транспортування для транспортного вузла в пристрої транспортування утворює горизонтально орієнтовану в пристрої транспортування площину або нахилені до горизонтальної площини відносно осі повороту плеча важеля площину. Тут засіб вироблення зусилля на спрямованою до несучої балки площині або на зверненої від несучої балки площині ходового ділянки транспортного вузла виробляє зусилля притиску.

Для вироблення зусилля Fpпритиску, насамперед, перевагою є пружинне засіб, яке спирається на несучу балку і впливає на плече важеля. Переважно, з ведучим роликом співвіднесений розташований з можливістю перестановки з віссю обертання ведучого ролика приводний вузол, який включає в себе двигун. Це забезпечує простий привід ведучого ролика без необходиющей ходової ділянку транспортного вузла несучій балці може розташовуватися один або кілька встановлених з можливістю обертання опорних роликів. Більшої плавності ходу для рухомих в пристрої транспортування транспортних вузлів можна домогтися, якщо розташовані на несучій балці з провідними роликами опорні ролики виконані у вигляді фланцевих роликів.

Переважно, пристрої для транспортування розміщення має два ходових ділянки, виконаного, насамперед, у вигляді полоза транспортного вузла є щонайменше дві несучі балки, які служать опорою для ваги транспортного вузла на ходових ділянках. Пристрій транспортування може включати до себе, насамперед, безліч розташованих на несучій балці провідних роликів з рухомою щодо несучої балки віссю обертання. При цьому кожен ведучий ролик пов'язаний із засобом створення зусилля, яке забезпечує зусилля Fpпритиску переміщується на несучих балках транспортного вузла.

Пристрій згідно винаходу, перш за все, придатне для транспортування скидов з автомобільними кузовами в фарбувальною установці або транспортних кошиків промислової очисної установки. З'ясувалося, що відповідне винаходу пристрій транспортування забезпечує переміщення полозів, які мають довжину від 3,5 до 7 м, при цьому в пристрої транспорѸонних пристроях транспортування полози подібної довжини надійно переміщуються, якщо відстань між наступними один за одним провідними роликами транспортного пристрою вибирається не більше 3 м. Також передбачені відповідні винаходу скиди, на яких змонтовані ведучі ролики і вузол створення зусилля, при цьому ведучі ролики можуть обкатувати одна ділянка несучої балки.

За рахунок передбачення вздовж несучої балки пристрою транспортування з метою управління приводами провідних роликів для реєстрації положення транспортного вузла сполучених з керуючим пристроєм детекторів положення, то можливо одночасно автоматично і контрольовано переміщати безліч транспортних вузлів через пристрій транспортування. Для забезпечення переміщення транспортного вузла в інший пристрій транспортування перевагою є установка щонайменше однієї несучої балки в пристрої транспортування на додатковому сайті лінійного переміщення.

Надалі, винахід детальніше роз'яснюється на підставі схематично зображених на кресленні прикладів виконання.

Показано на:

Фіг. 1 перший пристрій для транспортування виконаного у вигляді знижка транспортного вузла,

Фіг. 2 фрагмент першого пристрою транспортування з одним�ла,

Фіг. 4 третє пристрій для транспортування виконаного у вигляді знижка транспортного вузла, і

Фіг. 5 фрагмент третього пристрою транспортування з одним ведучим роликом.

Показане на фіг. 1 пристрій 1 транспортування є так званим роликово-стрічковим конвеєром. Воно придатне передусім для транспортування автомобільних кузовів фарбувальною установці. Пристрій 1 транспортування включає в себе першу несучу балку 6 і другу несучу балку 8. Вздовж несучих балок 6, 8 може переміщатися призначений для розміщення автомобільних кузовів скид 3. Для цього скид 3 має ходові ділянки у формі полозів 4, 5.

На несучих балках 6, 8 на відстані від 0,5 до 2 м розташовані встановлені з можливістю обертання опорні ролики 16, 17. Переважно, вага знижка 3 через полози 4, 5 скід спочатку вводиться в опорні ролики 16, 17, а звідти - в несучі балки 6, 7. Несучі балки 6, 8 лежать на опорах 10, 12. Опори 10, 12 прикріплені на підлозі 15 до фундаменту.

Для переміщення знижка 3 пристрій 1 транспортування містить кілька приводних вузлів 7, 9, 11, 14. Для автоматичного керування переміщенням декількох скидов 3 в пристрої 1 транспортування є детектори 2 положення, які розпоряд виконана з сталевих несучих балок з прямокутним профілем. Переважно, прямокутний профіль даних сталевих несучих балок має ширину b=5 см і висоту h=10 див. Скиди з такими розмірами широко застосовуються в якості транспортних вузлів в пристроях транспортування для кузовів, автомобільних деталей транспортних засобів в автомобільному виробництві. В автомобільному виробництві подібні скиди утворюють в деякому роді стандарт на транспортні вузли, які можуть переміщатися за допомогою різних пристроїв транспортування.

На фіг. 2 показаний фрагмент пристрою 1 транспортування з приводним вузлом 11. Полоз 5 направляється по несучій балці 8 допомогою опорних роликів 16. Опорний ролик 16 встановлений на несучій балці 8 з можливістю обертання на валу 18. Для забезпечення надійного напрямки полозів 5 скидов 3 по несучій балці 8 розташовані на несучій балці 8 опорні ролики 16 мають геометрію фланцевих роликів (роликів з ребордами).

Приводний вузол 11 включає в себе ведучий ролик 20. Ведучий ролик 20 встановлений з можливістю обертання на поворотній опорі 22. На поворотній опорі 22 ведучий ролик 20 може обертатися навколо осі 21 обертання. Ведучий ролик 20 має поверхню 23 ролика, яка прилягає до бічної поверхні 60 полоза 5 знижка 3. Кр�ластомерного штучного матеріалу, насамперед з поліуретану (PUR) або EPDM-гуми. У модифікованому прикладі виконання крайова поверхню 23 ролика має покриття або шину з еластомерного штучного матеріалу.

З ведучим роликом 20 в якості приводу співвіднесений електродвигун 24. Електродвигун 24 має так зване обтяжені робоче колесо повітряного охолодження з великою інерційною масою. Це забезпечує, що пристрій транспортування може експлуатуватися з електродвигунами в двухпозиционном режимі без необхідності використання складної керуючої електроніки для щадних характеристик включення і вимикання електродвигуна для запобігання різких переміщень.

Електродвигун 24 і ведучий ролик 20 встановлені в виконаному з можливістю повороту кріпильному вузлі 26. Виконаний з можливістю повороту кріпильний вузол 26 утримується за допомогою шарнірного з'єднання 28 на несучій балці 8. Виконаний з можливістю повороту кріпильний вузол 26 в шарнірному з'єднанні 28 може бути повернутий навколо осі 30 повороту. За допомогою кріпильного вузла 26 утворюється активну поворотне плече 31 важеля для поворотної опори 22 з ведучим роликом 20. З допомогою активного плеча 31 важеля ведучий ролик 20 мкомбинирован з ходовим роликом 32. Особливо бажано, ходової ролик 32 має покриту еластомерним штучним матеріалом (наприклад, PUR) поверхню 56 ролика. Ходовий ролик 32 встановлений на поворотній опорі 34, яка має вісь 36 обертання. Обертова опора 34 через кріпильний стрижень 38 з'єднана з плечем 40 важеля. Плече 40 важеля утримується під обертається опорі 42, яка має відповідну осі 30 вісь повороту.

На плечі 40 важеля в пружинної опорі 46 закріплений пружинний вузол 44. Пружинний вузол 44 може бути також попередньо напружений. На кріпильному вузлі 26 пружинний вузол 44 закріплений у чинному в якості регулювального пристрою юстировочном столі 47. Юстировочний стіл 47 включає в себе два настановних гвинта 48, 50. Настановні гвинти 48, 50 входять в різьбу 52, 54 на кріпильному вузлі 26.

Ходовий ролик 32 прилягає до бічної поверхні 58 полоза 5. Він притискається до поверхні площини 58 пружинним вузлом 44. При цьому на виконаний з можливістю повороту кріпильний вузол 26 діє сила F. Ця сила збуджує в осі 30 обертаючий момент D. Обертаючий момент D через активну плече 31 важеля впливає на ведучий ролик 20. Він створює зусилля Fpпритиску провідного ролика 20 до бічної поверхні 60 полоза 5. Шляхом юстування�іка 20.

За допомогою ведучого ролика 20 на підставі тертя зчеплення між ходовою поверхнею 22 провідного ролика 20 і бічною поверхнею 60 полоза 5 до полозу 5 прикладається діє в напрямку стрілки 62 зусилля Fkтранспортування. Напрямок 62 зусилля Fkтранспортування відповідає напрямку транспортування знижка 3 в пристрої 1 транспортування. Величина зусилля Fkтранспортування задана зусиллям FPпритиску провідного ролика 20 до бічної поверхні 60 полоза 5 і коефіцієнтом тертя для сили тертя між поверхнею 23 ролика і бічною поверхнею 60. При цьому ортогональная проекція плеча 31 важеля на напрям 62 транспортування утворює з віссю 30 повороту вертикально орієнтовану площину. Цей захід забезпечує, що зусилля Fpпритиску опорних роликів 16 не викликає ніяких сил або лише невеликі сили, які мають проходить паралельно силі тяжіння складову сили, які викликають додаткове небажане тертя в підшипниках опорних роликів 16 і могли б викликати непотрібний знос.

Пристрій 70 транспортування на фіг. 3 виконано у вигляді пристрою транспортування для переміщення знижка в ротаційній установки для занурення. Пристрою�8 знижка 80 допомогою має ведучий ролик приводного вузла 82 спрямовані з можливістю переміщення згідно здвоєною стрілкою 84 по несучих балок 72, 74. Приводний вузол 82 закріплений на несучій балці 72. Конструкція приводного вузла 82 відповідає такий разъясненного на підставі фіг. 2 приводного вузла 11. У свою чергу, несучі балки 72, 74 з приводним вузлом 82 закріплені на сайті 86 лінійного переміщення. Вузол 86 лінійного переміщення має систему напрямних з напрямними 81, 83. У вузлі 86 лінійного переміщення балки 72, 74 можуть бути переміщені згідно здвоєною стрілкою 85 по шинам 81, 82 допомогою механізму з тягової ланцюгом.

Пристрій 101 транспортування на фіг. 4 має несучу балку 106 і несучу балку 108. Несучі балки 106, 108 лежать на опорах 110, 112. Для переміщення знижка 103 101 пристрій транспортування має приводні вузли 111. Полоз 104 знижка 103 на опорних роликах 116 направляється по несучій балці 108. На несучій балці 106 є опорні ролики 117, які сприймають вагу знижка 103 її полоза 104.

На фіг. 5 показаний фрагмент пристрою 101 транспортування згідно фіг. 4 з приводним вузлом 111. Приводний вузол 111 включає в себе ведучий ролик 120, який встановлений з можливістю обертання на що має вісь 121 обертання обертової опорі 122. Ведучий ролик 120 має ходову поверхню 123 з еластомерного штучного матеріалу (насамперед, PUR (полиуретик 120 встановлені в виконаному з можливістю повороту кріпильному сайті 126. Виконаний з можливістю повороту кріпильний вузол 126 утримується в шарнірному з'єднанні 128 на несучій балці 106. Кріпильний вузол 126 може бути повернутий у шарнірному з'єднанні 128 навколо осі 130. За допомогою кріпильного вузла 126 утворюється ефективне плече 131 важеля для обертової опори 122 з ведучим роликом 120. Ведучий ролик 120 може бути переміщений згідно здвоєною стрілкою 132 щодо несучої балки 108 навколо осі 130.

Пліч 131 важеля допомогою спирається на кріпильний вузол 126 пружинного вузла 144 прикладена сила. Пружинний вузол 144 закріплений у пружинної опорі 146 на несучій балці 106. На кріпильному сайті 126 пружинний вузол 144 закріплений у юстировочном столі 147. Для юстирування пружинного вузла 144 в якості регулювального пристрою там є настановний гвинт 150 з різьбовою гайкою 152 і різьбленням 154.

Ведучий ролик 120 прилягає до нижньої сторони 107 полоза 104. При цьому до нього через пружинний вузол 144, який на осі 130 повороту кріпильного вузла 126 утворює обертовий момент D, прикладається зусилля Fpпритиску. Установка зусилля Fpпритиску можлива за допомогою юстирування настановного гвинта 150 незалежно від прикладеної через полоз 104 до несучої балки 106 ваги знижка 103. Таким способом з помощ04 знижка 103. Тут за допомогою ортогональної проекції осі 130 повороту плеча 131 важеля на напрям 162 транспортування з напрямком 162 транспортування утворюється горизонтально орієнтована площину 164.

Узагальнюючи, слід зафіксувати такі бажані ознаки пристрою згідно винаходу: пристрій 1 транспортування призначене для переміщення транспортного вузла 3, яка має щонайменше один ходової ділянка 4, 5. Ходовий ділянка 4, 5 може бути виконаний, насамперед, у вигляді полоза скід. Пристрій 1 транспортування має несучу балку 6, 8, яка сприймає вагу транспортного вузла 3 на ходовому ділянці 4, 5. Пристрій 1 транспортування включає в себе щонайменше один призначений для обкативающего руху по ходовому ділянці 4, 5 транспортного вузла 3 ведучий ролик 20, який прикладає до транспортного вузла 3 зусилля Fkдля переміщення уздовж несучої балки 6, 8. Ведучий ролик 20 перебуває в механічному сполученні із засобом 44 вироблення зусилля для забезпечення притискає ведучий ролик 20 до ходовому ділянці 4, 5 транспортного вузла 3 зусилля Fpпритиску.

1. Пристрій (1, 70, 101) транспортування для переміщення транспортного вузла (3, 80, 103), наприклад ю балку (6, 8, 72, 74, 106, 108), воспринимающую вага транспортного вузла (3, 80, 103) на ходовому дільниці(4, 5, 76, 78, 104, 105), і
- щонайменше один ведучий ролик (20, 120), який взаємодіє з ходовим ділянкою(4, 5, 76, 78, 104, 105) транспортного вузла (3, 80, 103) для обкатування по бічній поверхні (60) ходового ділянки та додатка до транспортного вузла (3, 80, 103) зусилля (Fk) для переміщення транспортного вузла вздовж несучої балки(6, 8, 72, 74, 106, 108),
характеризується тим, що:
- ведучий ролик (20, 120) знаходиться в механічному сполученні із засобом (44, 144) вироблення зусилля для створення зусилля (FP) притиску, притискає ведучий ролик (20, 120) до ходовому дільниці(4, 5, 76, 78, 104, 105) транспортного вузла (3, 80, 103),
- ведучий ролик (20, 120) має рухому щодо несучої балки(6, 8, 72, 74, 106, 108) вісь (21, 121) обертання,
- ведучий ролик (20, 120) встановлений з можливістю обертання на плечі (31, 131) важеля, навантажуваному засобом (44, 144) вироблення зусилля і поворачиваемом навколо осі (30, 130) повороту,
- ортогональная проекція плеча (31) важеля на напрям (62) транспортування утворює з віссю (30) повороту вертикально орієнтовану площину (64),
- засіб (44) вироблення зусилля створює зусилля (Fp) притиску провідного ролика (20) до бічної поверхні (6транспортировки.

2. Пристрій транспортування п. 1, що характеризується тим, що зусилля (Fp) притиску виробляється за допомогою спирається на плече (31) важеля через пружинну засіб (44) ходового ролика (32), який призначений для обкатки по бічній поверхні (58) ходового ділянки (5) транспортного вузла (3), противолежащей бічній поверхні (60), обкативаемой ведучим роликом (20).

3. Пристрій (1, 70) транспортування для переміщення транспортного вузла (3, 80), наприклад скід, має щонайменше один ходової ділянку(4, 5, 76, 78), насамперед полоз, містить:
- несучу балку(6, 8, 72, 74), воспринимающую вага транспортного вузла (3, 80) на ходовому дільниці(4, 5, 76, 78),
- щонайменше один ведучий ролик (20), який взаємодіє з ходовим ділянкою (4, 5, 76, 78) транспортного вузла (3, 80) для обкатування по бічній поверхні (60) ходового ділянки та додатка до транспортного вузла (3, 80) зусилля (Fk) для переміщення транспортного вузла вздовж несучої балки(6, 8, 72, 74), і
- ходовий ролик (32), який взаємодіє з ходовим ділянкою (4, 5, 76, 78) транспортного вузла для обкатування по бічній поверхні (58) ходового ділянки, протилежній боковій поверхні (60), обкативаемой ведучим роликом (20),
характер встановлений з можливістю обертання на плечі (31) важеля, навантажуваному засобом (44) вироблення зусилля для створення зусилля (Fp) притиску, що прикладається до транспортного вузла (3, 80),
- засіб (44) вироблення зусилля виконано у вигляді пружинного кошти,
- ходовий ролик (32) встановлений з можливістю обертання на плечі (40) важеля і через пружинну засіб (44) спирається на плече (31) важеля провідного ролика (20),
- плече (31) важеля провідного ролика (20) і плече (40) важеля ходового ролика (32) є поворачиваемими навколо загальної осі (30) повороту.

4. Пристрій транспортування по одному з пп. 1-3, характеризується тим, що засіб (44, 144) вироблення зусилля включає в себе регулювальне пристрій(48, 50, 47, 158, 149, 150) для заданої установки зусилля (Fp) притиску провідного ролика (20, 120).

5. Пристрій транспортування по одному з пп. 1-3, характеризується тим, що ведучий ролик (20, 120) пов'язаний з приводним вузлом, які мають двигун (24, 124) та встановленим з можливістю переміщення разом з віссю (21, 121) обертання ведучого ролика (20, 120).

6. Пристрій транспортування по одному з пп. 1-3, характеризується тим, що на несучій балці (6, 8, 106, 108) для розміщення ходового ділянки (4, 5, 104, 105) транспортного вузла (3, 103) розташовані один або кілька встановлених можливість�ті ролики, розташовані на несучій балці (8) з провідними роликами (20), виконані у вигляді фланцевих роликів (16).

8. Пристрій транспортування по одному з пп. 1-3, характеризується тим, що для розміщення має два ходових ділянки(4, 5, 104, 105), насамперед виконаного у вигляді скід, транспортного вузла (3, 103) передбачено дві сприймають вагу транспортного вузла (3, 103) на ходових ділянках (4, 5, 104, 105) несучі балки (6, 8, 106, 108) є декілька розташованих на несучій балці (8, 106) провідних роликів (20, 120) з рухомою щодо однієї з несучих балок (8, 106) віссю (21, 121) обертання, які знаходяться в механічному сполученні із засобом (44, 144) вироблення зусилля для створення зусилля (FP) притиску провідного ролика (20, 120) до переміщуваного по даній несучої балки (8, 106) ходовому ділянці (5, 104) транспортного вузла (3, 103).

9. Пристрій транспортування по одному з пп. 1-3, характеризується тим, що для реєстрації положення транспортного вузла (3) передбачені розташовані вздовж несучої балки (8) детектори (2) положення.

10. Пристрій транспортування по одному з пп. 1-3, характеризується тим, що несуча балка (72, 74) закріплена на сайті (86) лінійного переміщення для переміщення транспортного вузла (80) в іншому напрямку ( провідного ролика (120), який взаємодіє з ходовим ділянкою (104, 105) транспортного вузла (103) для обкатування по ходовому ділянки і який прикладає до транспортного вузла (103) зусилля (Fk) для переміщення уздовж несучої балки (106, 108), при цьому:
- інший ведучий ролик (120) знаходиться в механічному сполученні із засобом (144) вироблення зусилля для забезпечення притискає ведучий ролик (120) до ходовому ділянці (104, 105) транспортного вузла (103) зусилля (Fp) притиску,
- інший ведучий ролик (120) має рухому щодо несучої балки (106, 108) вісь (121) обертання,
- інший ведучий ролик (120) встановлений з можливістю обертання на плечі (131) важеля, навантажуємо засобом (144) вироблення зусилля і поворачиваемого навколо осі (130) повороту, і
- ортогональная проекція осі (130) повороту плеча (131) важеля на напрям (162) транспортування утворює з напрямком (162) транспортування горизонтально орієнтовану площину (164) або нахилені до горизонтальної площини навколо осі (130) повороту плеча (131) важеля площину, і пристрій (144) вироблення зусилля створює зусилля (Fp) притиску провідного ролика (120) до спрямованої до несучої балки (106) площині (107) або до спрямованої від несучої балки (106) площині ходового ділянки (10> притиску виробляється за допомогою спирається на несучу балку (106) пружинного кошти (144), яке закріплене на плечі (131) важеля.

13. Фарбувальна установка з пристроєм (1, 70, 101) транспортування по одному з пп. 1-12. 

Схожі патенти:

Конвеєрне пристрій з використанням конвеєрного рухомого елемента

Конвеєрне пристрій містить рухомий елемент (1), що містить ведений диск (20a), що входить в зачеплення з ходовим гвинтом (37), і зацепляющийся елемент (5a), що входить в зачеплення з штовхачем (47) ланцюгового конвеєра (38). Зацепляющийся елемент виступає на нижній стороні одного з переднього і заднього пересувних елементів (5, 6) конвеєрного рухомого елемента. Несучу основу (3) для транспортується об'єкта, що утримується за допомогою вертикальних стійок (23a, 23b) обох пересувних елементів, забезпечено несучим елементом (24a) для веденого ролика, що складається з верхньої стійки (60), відступаючої вниз на центральній поздовжньої лінії, що проходить вертикальні стійки, і нижнім важелем (61), що проходить в бічну сторону від нижнього кінця верхньої стійки. Ведений диск, що входить в зачеплення з ходовим гвинтом в секції гвинтового привода, з можливістю повороту утримується нижнім важелем у положенні вище бічного положення опорної балки (4), що з'єднує обидва пересувних елемента. Забезпечується можливість приводу одного і того ж рухомого елемента від ходового гвинта і ланцюгового конвеєра. 3 з.п. ф-ли, 10 іл.

Транспортний пристрій возового типу

Винахід відноситься до транспортного пристрою возового типу

Транспортна система

Винахід відноситься до транспортної системи згідно з обмежувальної частини пункту 1 формули винаходу

Конвеєр для переміщення вантажів

Винахід відноситься до транспортуючих пристроїв

Карусельний конвеєр

Винахід відноситься до подъемнотранспортному обладнання, а саме до карусельним конвеєрів, і м.б
Up!