Напівавтоматична зброя (варіанти)

 

Винахід відноситься до стрілецької зброї - в основному, до снайперським гвинтівок.

Відомі снайперські гвинтівки з ручним перезарядження. Вони мають хорошу купчастість бою, але недостатньою скорострільністю. Відомо автоматична зброя з нерухомим стовбуром, див., наприклад, пат. №2441190, але в ньому деякі деталі механізму перезарядки починають рухатися ще до виходу кулі зі ствола, що викликає зсув стовбура і погіршує купчастість бою. Відомі зразки зброї, перезаряджання в яких відбувається з допомогою енергії дульного гальма, в цьому випадку можна досягти максимальних скорострільності і купчастості (раніше подані мої заявки на винаходи «Автоматична зброя» і «Автоматична зброя - 5» ще не можуть бути включені в рівень техніки, але до закінчення експертизи по суті вони будуть опубліковані).

Завдання і технічний результат винаходу - розширення арсеналу технічних засобів.

ВАРІАНТ 1. Зброя, як правило, містить стовбур, затвор і інші елементи, а привід механізму автоматики проводиться виконавчим механізмом від дії стороннього джерела енергії, що перебуває в зброї або пов'язаного з ним гнучким провідником енергії.

Для цього можуть исппример пневмоциліндр, сільфон або мембранна коробка, сполучені з балоном або компресором, що знаходяться в зброї або окремо. Наприклад, змінний балон зі стисненим газом може знаходитися в самому зброю (у цівку та/або у прикладі) або може кріпитися до спини стрілка і з'єднуватися зі зброєю гнучким шлангом.

ГІДРАВЛІЧНІ - наприклад гідроциліндр, сильфон або мембранна коробка, сполучені з гідроакумулятором або насосом, що знаходяться в зброї або окремо. Гідроакумулятором може бути балон з роздільною мембраною, частково заповнений стисненим повітрям, а частково - гидрожидкостью.

ПРУЖИННІ - наприклад, зброя містить металеву, композиційну або гумову пружину кручення, що обертає механізм перезаряджання.

ЕЛЕКТРИЧНІ - наприклад, зброя містить електромотор або электросоленоид, причому електричний джерело енергії знаходиться на зброї або знаходиться на спині стрілка і пов'язаний з зброєю електричним дротом.

ХІМІЧНІ. Хімічна енергія може бути запасена, наприклад, у вигляді порівняно повільно палаючого пороху. Тобто зброя містить запас допоміжних холостих патронів, стріляє пристрій і пневмоциліндр, сильфон або мембранну коробку для перетворення ни від малокаліберної гвинтівки 5,6 мм, від пістолета Коровіна калібру 6,5 мм, патрони для будівельного пістолета або спеціально для цього сконструйовані патрони. Щоб уникнути великих пікових навантажень при їх спрацьовуванні порох в них бажано зробити грубозернистим або використовувати дві або більше фракції пороху. Орієнтовний час перезарядки 0,2-0,4 с. Орієнтовний час горіння пороху при цьому 0,05-0,15 с.

Стріляє механізм може мати будь-яку конструкцію - пістолетну, револьверну, стрічкову. Він може бути скопійований, наприклад, з пістолета Коровіна і навіть спрощений, але він повинен мати деякі особливості. Стріляє механізм містить, як правило, обойму, затвор і стовбур (який правильніше назвати пневмоцилиндром, або пироцилинддром), але відрізняється тим, що в стволі знаходиться поршень, кілька виходить при русі за габарити стовбура, і в цьому положенні поршень має можливість контактувати з клином, механічно з'єднаний з замком затвора стріляючого пристрою, наприклад, у вигляді керованої засувки. Механічна зв'язок клина з клямкою може бути виконана у вигляді одного довгого важеля або у вигляді двох зв'язаних кінцями коромисел. Патрони можуть подаватися з обойми класичного типу з шаховим розп�ие і легкі, то в порівняно малогабаритної пістолетною обоймі може бути 40-50 патронів, а в дискової - до 60-70. Снайперу цього цілком вистачить на порівняно тривалий бій. До того ж обойма легко змінюється після використання патронів.

ПРИКЛАД хімічного підваріанта зі стріляючим пристроєм, див. фіг.9. Перезаряжающее стріляє пристрій містить пироцилиндр 1, затвор пристрою 2, поршень 3, поворотну пружину 4 і підпружинений важіль 5 з клином 6 клямкою 7. В обоймі і в пироцилиндре показано холості патрони 8.

Для наочності важіль 5 показаний в одній вертикальній площині з площиною стріляючого пристрою (точніше - з площиною обойми), але для компактності він може бути розташований і збоку.

Працює пристрій так: в потрібний момент (при натисканні на керуючу кнопку, див. нижче) наколюється капсуль патрона, відбувається виділення порохових газів у пироцилиндре 1, і поршень 3 через шток рухає зброї затвор, здійснюючи його перезарядку. У момент повного ходу затвора назад зброї поршень 3 виходить за габарит пироцилиндра 1 і своїм скосом відсуває клин 6. Важіль 5 піднімається і клямка 7 виходить з канавки у затворі пристрою 2, звільняючи його. Під дією тиску порохових газів заю з обойми. Пристрій готовий до наступного циклу.

Для спрощення кінематики перезаряжающего виконавчого механізму (пневмоциліндра, гідроциліндра, крутильной пружини, електромотора і т. п.) бажано застосувати механізм полуавтоматики з прямолінійним або обертальним рухом вихідної ланки (рукоятки) або треба перетворити складне замикаючий рух ручного затвора в таке більш просте рух. Для цього можливі різні варіанти. Розглянемо деякі з них.

ВАРІАНТ 2. Для перетворення складного чотиритактного Р-образного руху ручного затвора в прямолінійний зворотно-поступальний рух на зброю є скользяще встановлена накладка, яка косу проріз і ручку, причому штир ручного затвора входить в косу проріз.

См. фіг.1, де: 9 - стовбур зброї, 10 - затворна частина (плоска або циліндрична), 11 - Г-подібна проріз, 12 - штир затвора, 13 - накладка з косою прорізом 14 ручкою 15. Накладка 13 поздовжньо-скользяще розташована в направляючих 16. До накладці 13 прикріплений шток пневмоциліндра 17 (розглянуто пневматичний варіант, хоча гідравлічний і піротехнічний варіанти принципово від нього не відрізняються). Накладка 13 подпружінена пружиною растяжени�саме - скорочення перезаряжающего дії з чотирьох рухів вгору-назад-вперед-вниз» до двох - «вперед-назад» або навіть до одного руху «назад» - за умови подпружинивания вихідної ланки (вперед воно рухається під дією поворотної пружини). Це значно підвищить практичну скорострільність снайпера.

Працює цей варіант так: при подачі стисненого повітря в пневмоциліндр 17 його шток рухає накладку 13 назад щодо пострілу (вліво на кресленні). При цьому штир затвора 12 косою прорізом 14 спочатку піднімається, а потім відводиться в крайнє заднє положення. При відключенні стисненого повітря пружина 18 тягне накладку вперед (вправо на кресленні). При цьому коса проріз 14 зміщує штир затвора 12 вперед і зрушує його вниз. Перезарядка здійснена.

В ручному подварианте досить потягнути і відпустити ручку 15.

ВАРІАНТ 3. Для перетворення Р-образного руху ручного затвора в прямолінійне може також служити наступна конструкція: на зброї є скользяще встановлений в напрямній втулці шток, з'єднаний з штирем затвора шатуном.

Найбільш раціональний напрямок штока - паралельно лінії, що проходить через кінці Р-образного паза і нижче нього - див. фіг.2.

На ф�авляющая втулка 19, в якій скользяще розташований шток 20, з'єднаний з штирем затвора 12 шатуном 21. На штоку між втулкою 19 і пневмоцилиндром є поворотна пружина (не показано). На штоку є ручка 15 для ручного перезаряджання.

Працює цей варіант так: який-небудь виконавчий механізм, наприклад пневмоциліндр, штовхає шток 20 тому (вліво на кресленні). Через шатун 21 штир затвора 12 зсувається вгору і назад до упору. Після відключення стисненого повітря за рахунок поворотної пружини шток 20 зрушується назад і тягне за собою штир 12 вперед і вниз. Перезарядка здійснена.

В ручному подварианте досить потягнути і відпустити ручку 15.

ВАРІАНТ 4. Для перетворення Р-образного руху ручного затвора в обертальний рух може бути використаний зміщений кривошипно-шатунний механізм («зміщений» - значить вісь поздовжнього руху як би «поршня» не проходить через вісь обертання кривошипа). Тобто на зброю встановлений з'єднаний з обертальним виконавчим механізмом кривошип, з'єднаний з штирем затвора шатуном.

Найбільш раціональне розташування осі обертання кривошипа на лінії, що йде вниз від переднього кінця Г-образного паза під кутом 30-45 градусів до горизонталі, і на доста�шип, обертаючись з дальньої від Г-образного паза мертвої точки на 360 градусів, зміщує штир затвора 12 спочатку вгору-назад, а потім вперед-вниз. Напрямок обертання особливого значення не має, але все ж для більш надійного видалення раздувшейся гільзи після пострілу бажано обертання на цьому кресленні проти годинникової стрілки.

ВАРІАНТ 5. Здійснювати відкриття Г-образно рухомого затвора можна за допомогою зворотно-рухається обертально прямого або спіралеподібного важеля з прорізом, в яку входить штир затвора. Тобто на зброю є зворотно-обертально рухомий прямий або спіралевидний важіль з прорізом, в яку входить штир затвора, див. фіг.3.

На фіг.3, як і раніше, показано: 9 - стовбур зброї, 10 - затворна частина, 11 - Г-подібна проріз, 12 - штир затвора і ручка 15. На осі «Про» розташований важіль 22 з прорізом. Важіль має можливість здійснювати обертальний рух, наприклад, під дією електродвигуна. І має можливість повертатися в попереднє положення під дією крутильной поворотної пружини або під дією зміни напрямку обертання електродвигуна, наприклад, від зміни полярності або від перемикання фаз перетворювача струму.

Працює цей варіант так: ритводится тому. При русі важеля 22 назад затвор навпаки - замикається.

В ручному подварианте досить потягнути і відпустити ручку 15.

ВАРІАНТ 6. Здійснювати відкриття Г-образно рухомого затвора можна за допомогою зворотно-обертально або покроково-рухається обертально прямого або спіралеподібного важеля. Тобто на зброю встановлений зворотно-обертально або покроково-обертально рухомий прямий або спіралевидний важіль, має можливість контактувати з штирем затвора, див. фіг.4.

На фіг.4, як і раніше, показано: 9 - стовбур зброї, 10 - затворна частина, 11 - Г-подібна проріз, 12 - штир затвора, є і ручкою для ручного перезаряджання. Показана деталь 23, складається з чотирьох важелів і покроково обертається на осі «О» на 90 градусів, наприклад, з допомогою крутильной пружини з композиційного матеріалу або з гуми. Запасу енергії пружини вистачить на 10-15 пострілів, після чого вона легко закручується вручну, приблизно як пружина великих годин, або відкидну рукоятку з обгінною храпові муфтою.

Працює цей варіант так: при повороті деталі 23 на 90 градусів вона одним зі своїх важелів спочатку піднімає, а потім відводить назад штир затвора 12. Поблизу крайнього заднього положення штиря 12 Ѹни затвора.

При цьому, якщо рух важеля зворотно-обертальний, то кінець важеля не повинен сходити зі штиря затвора в його задньому положенні. А якщо рух важеля односпрямоване покрокове, то в крайньому задньому (всі напрямки дані щодо напрямку пострілу) положенні важіль повинен зіскакувати з штиря затвора.

Увага! Цей варіант не працездатний без такого варіанту, так як повернутися в переднє положення під дією поворотної пружини затвор може, а от повернутися з Г-образним пазу вниз - не може.

ВАРІАНТ 7. Для зазначеного повороту по М-образним пазу зброї затвор має просторово-спіральну поворотну пружину, що контактує одним кінцем з виступом на тильній поверхні затвора, а іншим кінцем - з виступом на торці або на поверхні затворної коробки, причому пружина не тільки стиснута, але і закручена в напрямку від Г-образного паза. См. фіг.5.

Цей варіант, як і попередні, має і самостійне значення - навіть у звичайній гвинтівки з ручним перезарядження він скорочує кількість рухів з чотирьох до двох - «вгору-назад». Після відпускання ручки затвор повернеться вперед і повернеться вниз по Р-образним пазу під дією такої пружини «подвійного де�про впирається в затвор і торець, але і, будучи попередньо закрученої приблизно на 60-120 градусів, впирається у виступи на затворі і торці. Тобто вона прагне закрутити їх відносно один одного.

Працює цей варіант спільно з варіантом №6 так: після зіскакування важеля 23 зі штиря 12 пружина 24 досилает затвор вперед і повертає його за годинниковою стрілкою, тобто повертає штир 12 вниз. Затвор замкнений. Деталь 23, повернувшись на заданий кут, зупиняється. Пристрій готовий до нового циклу перезарядки.

Крім перерахованих вище варіантів №№2-7 можливі й інші конструкції, наприклад гвинтові штанга з електроприводом, шестерний пневмо - або гідродвигун, тросові та ланцюгові передачі, можливо гвинтове рух накладки, як в заявці «Автоматична зброя», і т. п.

ВАРІАНТ 8. Вищеперелічені варіанти №№2-7 придатні як для проектування нового зброї, так і для модернізації (оснащення примусовим перезарядження) старих зразків.

Звичайно, набагато зручніше спочатку зробити механізм перезаряджання таким, щоб вихідна ланка механізму здійснювало просте прямолінійний або обертальний рух. Механізмів перезарядки, здійснюють прямолінійний рух вихідної ланки, до�анизм. Підпружинений зброї затвор має на одній вертикальній осі ручку і з'єднану з нею підпружинену бойову поворотну личинку, упирається у виступ на зброю. См. фіг.6.

На фіг.6, як і раніше, показано: 9 - стовбур зброї, 10 - затворна коробка, пружина 24, затвор 25 і ручка 15. А також показана пружна поворотна бойова личинка 27. Якщо задній кінець личинки виходить за межі вікна для викиду гільзи, то ручка 15 і личинка 27 можуть бути в одній площині, і таку деталь виготовити простіше. Якщо задній кінець личинки не виходить за межі вікна для викиду гільзи, і виступ для личинки може перешкодити екстракції гільзи, то ручка 15 і личинка 27 повинні бути в різних горизонтальних площинах.

Працює цей варіант так: при натисканні вручну або виконавчим механізмом на ручку 15 в напрямку, показаному стрілкою, личинка 27 ховається в западину в затворі, і затвор може зрушити назад (вправо на кресленні). При відпусканні ручки 15 затвор 25 повертається вперед, а личинка 27 замикає його, відходячи вбік.

Управління всіма варіантами зброї, в якому привід механізму автоматики проводиться виконавчим механізмом від дії стороннього джерела енергії, зручно здійснювати на свободноиться позаду спускового гачка.

На фіг.7 показана ручка 28 зброї зі спусковим гачком 29, позаду якого є кнопка 30. На фіг.8 показаний графік зусилля при виробництві пострілу і при перезарядці, F - зусилля на спусковому гачку, L - рух гачка.

Працює зброю так: для виробництва пострілу стрілець натискає на спусковий гачок, вибираючи 1-й вільний хід, потім зусилля на спусковому гачку збільшується і відбувається постріл. Не міняючи пози, стрілець зрушує спусковий гачок далі, вибирає 2-ой вільний хід і виробляє натискання на спускову кнопку. Спрацьовує механізм примусового перезаряджання. Стрілець готовий до наступного пострілу.

1. Напівавтоматична зброя, що складається з стовбура і затвора, що відрізняється тим, що для приводу механізму автоматики є виконавчий механізм, з'єднаний з джерелом енергії, що знаходяться в зброї або пов'язаних з ним гнучким провідником енергії.

2. Зброю за п. 1, яке відрізняється тим, що в якості виконавчого механізму містить пневмоциліндр, сильфон або мембранну коробку, які з'єднані з джерелом енергії - з балоном або компресором, що знаходяться в зброї або окремо.

3. Зброю за п. 1, яке відрізняється тим, що в якості исполнительног� гідроакумулятором або насосом, знаходяться в зброї або окремо.

4. Зброю за п. 1, яке відрізняється тим, що в якості джерела енергії містить металеву, композиційну або гумову пружину кручення, що обертає механізм перезаряджання.

5. Зброю за п. 1, яке відрізняється тим, що в якості виконавчого механізму містить електромотор або электросоленоид, причому електричний джерело енергії знаходиться на зброї або знаходиться на спині стрілка і пов'язаний з зброєю електричним дротом.

6. Зброю за п. 1, яке відрізняється тим, що в якості джерела енергії містить запас допоміжних холостих патронів і містить виконавчий механізм - стріляє пристрій, плюс пневмоциліндр, сильфон або мембранну коробку для перетворення енергії порохових газів в рух затвора.

7. Зброю за п. 6, відмінне тим, що допоміжні патрони містять дві або більш фракції пороху.

8. Зброю за п. 6, відмінне тим, що стріляє механізм містить обойму, затвор і пироцилиндр, причому в пироцилиндре знаходиться поршень, кілька виходить при русі за його габарити, і в цьому положенні поршень має можливість контактувати з клином, механічно з'єднаний з замком затвора стріляє устройст засувкою виконана у вигляді одного довгого важеля або у вигляді двох зв'язаних кінцями коромисел.

10. Зброю за п. 1, яке відрізняється тим, що управління здійснюється перезарядження на вільному ході спускового гачка після виробництва пострілу, для чого кнопка перезарядки знаходиться позаду спускового гачка.

11. Напівавтоматична зброя, що складається з стовбура і затвора, відмінне тим, що на зброї є скользяще встановлена накладка, яка косу проріз і ручку, причому штир ручного затвора входить в косу проріз.

12. Напівавтоматична зброя, що складається з стовбура і затвора, відмінне тим, що на зброї є скользяще встановлений в напрямній втулці шток, з'єднаний з штирем затвора шатуном.

13. Напівавтоматична зброя, що складається з стовбура і затвора, відмінне тим, що на зброю встановлений з'єднаний з обертальним виконавчим механізмом кривошип, з'єднаний з штирем затвора шатуном.

14. Напівавтоматична зброя, що складається з стовбура і затвора, відмінне тим, що на зброї є зворотно-обертально рухомий прямий або спіралевидний важіль з прорізом, в яку входить штир затвора.

15. Напівавтоматична зброя, що складається з стовбура і затвора, відмінне тим, що на зброю встановлений зворотно-вращаать з штирем затвора.

16. Напівавтоматична зброя, що складається з стовбура і затвора, відмінне тим, що затвор зброї має просторово-спіральну поворотну пружину, що контактує одним кінцем з виступом на тильній поверхні затвора, а іншим кінцем - з виступом на торці або на поверхні затворної коробки, причому пружина не тільки стиснута, але і закручена в напрямку від Г-образного паза.

17. Напівавтоматична зброя, що складається з стовбура і затвора, відмінне тим, що підпружинений зброї затвор має на одній вертикальній осі ручку і з'єднану з нею підпружинену бойову поворотну личинку, упирається у виступ на зброю. 

Схожі патенти:

Скорострільний кулемет

Винахід відноситься до вогнепальної зброї, зокрема до скорострельному многоствольному кулемету. Скорострільний багатоствольний кулемет містить допоміжний кулемет. Допоміжний кулемет приводить в дію пристрій скорострільності основного кулемета. Пристрій скорострільності містить зубчастий і ексцентриковий механізми. Зубчастий механізм складається з пластини і шестерні зі скошеними зубами, великого і малого зубчастих коліс. Ексцентриковий механізм складається з ексцентрика, роликів кочення і тяг з прорізами. Досягається спрощення конструкції скорострільного кулемета. 6 іл.

Привід затвора знаряддя

Винахід відноситься до приводу замка гармати. Привід з бистроостанавливающим пристроєм для переміщується в осьовому напрямку до стовбура знаряддя затвора (3) або його утримувача містить двигун (2) і ланцюг, на якій розміщені, щонайменше, два повідкових кулачка. Ланцюг (6) розташована переважно під затвором (3) і надсилається щонайменше за двома зірочками (5). Поперек напрямку стрільби з можливістю переміщення напрямної під затвором (3) або його держателем встановлена каретка (8), по всій ширині якої проходить паз (9). За допомогою паза (9) відповідний поводковий кулачок (7) переміщує затвор (3) в напрямку стрільби вперед або після пострілу тому. Час зупинки затвора (3) в передньому кінцевому положенні реалізовано за рахунок того, що переміщає затвор (3) вперед поводковий кулачок (7) виходить із паза (9) і рухається на іншій стороні знаряддя без замка (3) тому. Після пострілу каретка (8) переміщується на іншу сторону знаряддя, тоді як при не зроблений постріл вона залишається у своєму становищі, у якому вона відокремлена від повідкового кулачка (7), при цьому наступний поводковий кулачок (7) не може захопити затвор (3) тому. Забезпечується автоматичне відключення

Привід затвора знаряддя з лінійною подачею затвора або боєприпасу

Винахід відноситься до приводу затвора знаряддя з кривошипно-шатунним механізмом, зокрема для лінійної подачі затвора або боєприпасу в ствол гармати. Привід (100) затвора (20) для переміщується в осьовому напрямку до стовбура (22) знаряддя затвора (20) оснащений двигуном (2), що містить кривошип (1), виконаний з можливістю приведення в рух через свою вісь обертання (М); шатун (3), розташований з можливістю переміщення заднім кінцем (Eh) в пазу (1.1) кривошипа (1), а переднім кінцем (Еv) з'єднаний з затвором (20) або його поводком (4) через шестерню (9). Кривошип (1) і шатун (3) з'єднані між собою через вісь (11), розташовану в пазу (1.1). На задньому кінці (Еh) шатуна (3) з можливістю руху в керуючій канавці (6) вздовж неї розташовано щонайменше один засіб ковзання (5). Керуюча канавка (6) виконана замкнутої криволінійної і має певні ділянки (α1, α2, α3, α4) в якості профілю руху затвора (20). Повідець (4) затвора (20) або його частина має зубчастий вінець, що входить в шестерню (9), встановлену з можливістю обертання на/в шатуні (3) на передній стороні. Затвор (20) при обертанні кривошипа (1) рухається за допомогою шатуна (3). Забезпечується робота приводу затвора без ривків і поштовхів, що дозво�

Привід і швидкий зупинка для знаряддя переважно з лінійною подачею затвора або боєприпасу

Привід з пристроєм для швидкої зупинки переміщується в осьовому напрямку до стовбура (1) знаряддя затвора (3) або його утримувача містить двигун, дві рухаються назустріч один одному ланцюзі (6) та зірочки (5), по яких переміщаються ланцюги. На ланцюгах розташовані повідкові кулачки (7) і керуючі кулачки (8). Каретка (11), встановлена внизу на затворі з можливістю переміщення по двох напрямних пальцях поперек напрямку стрільби, має паз (12), в який введено повідкові кулачки відповідної ланцюга для захоплення затвора в напрямку стрільби вперед і назад. Час зупинки затвора в передньому кінцевому положенні реалізується за рахунок того, що поводковий кулачок виходить з паза, а каретка в той же час за рахунок свого набігаючого скосу (13) переміщається керуючим кулачком тієї ж ланцюга в своє середнє положення. Після пострілу каретка переміщається з середнього положення на іншу сторону знаряддя, тоді як вона при непроизведенном пострілі залишається у своєму середньому положенні, так що ні один з повідкових кулачків не може захопити затвор назад. Забезпечується автоматичне відключення затвора від привода в разі відмови займання або пізнього займання. 5 з.п. ф-ли, 5 іл.

Привід затвора знаряддя

Привід (100) затвора (3), що переміщується в осьовому напрямку до стовбура (2) знаряддя, або його утримувача (5), з двигуном (2), містить кривошип (8) з пазом (17), в якому розташований шатунний палець (9) із засобом ковзання (10), і з розміщеним на шатунного пальці (9) кулісним каменем (11), примусово направляється в керуючій канавці (15). Кривошип виконаний з можливістю безперервного обертання навколо осі обертання (М), а кулісний камінь - з можливістю входження до розташований поперек напрямку стрільби паз (16) держателя затвора. Задані керуючої канавкою переміщення в напрямку стрільби передаються через шатунний палець і власник або безпосередньо на затвор. Переміщення поперек напрямку стрільби протікають у вигляді руху кулісного каменя шатунного пальця щодо паза держателя. Забезпечується робота привода при високої скорострільності. 7 з.п. ф-ли, 4 іл.

Механізм перезарядки автоматичного гранатомета

Винахід відноситься до ручним гранатометам, зокрема до конструкцій механізму їх перезарядки

Багатоствольний стрельбовой модуль

Винахід відноситься до області збройової техніки і може бути використане в зразках стрілецької зброї

Механізм дистанційного перезаряджання автоматичного гранатомета

Винахід відноситься до галузі військової техніки і може бути використане як в автобронетанковой, морській та авіаційній техніці, так і в автоматичних апаратах інших галузей промисловості

Механізм дистанційного перезаряджання автоматичного гранатомета

Винахід відноситься до військової техніки і може бути використано в конструкціях бойових машин, авіаційної і морської техніки

Механізм перезарядки автоматичного гранатомета

Винахід відноситься до галузі автоматичної зброї і може бути використане в автоматичних гранатометах з дистанційним перезарядження

Безгільзове зброю

Винахід відноситься до індивідуального стрілецької зброї і може бути використано у військових, спортивних цілях, а також для обладнання роботизованих платформ. Зброя містить корпус, стовбур, патронник затвор, привід систем і механізмів, бойову пружину, магазин з безгильзовими боєприпасами і газовий двигун. В якості приводу систем і механізмів використаний електропривод, або привід може бути здійснено в комбінації з пневмоприводом, використовують тиск порохових газів. Стовбур може бути виконаний заодно з патронником, або встановлений в патронник телескопічно з можливістю поздовжнього переміщення. Затвор патронника виконаний у вигляді, принаймні, одного клина. У казенному вході каналу ствола встановлений магніт, фіксуючий кулю в каналі ствола. Займання патрона здійснюється електричним або ударним способом. Досягається створення автоматичного безгильзового зброї з електромеханічної автоматикою процесу стрільби. 24 з.п. ф-ли, 14 іл.

Механізм перезарядки стрілецької зброї

Винахід відноситься до військової техніки і може бути використане в кулеметах, автоматичних гармат і гранатометах для дистанційного відведення затвора при перезарядження зброї. Механізм перезарядки стрілецької зброї, встановленого на ліжку, складається з троса з повідцем, виконаним з можливістю взаємодії з затвором зброї, ролика, що контактує з тросом, і фіксатори для утримання ланцюга у передньому положенні при стрільбі. На ліжку з допомогою кронштейнів встановлений електричний механізм поступального дії. На штоку електричного механізму і на одному з кронштейнів розміщені ролики, при цьому трос одним кінцем закріплений з можливістю регулювання на кронштейні, а іншим - на підпружиненому повідку, виконаному з можливістю переміщення уздовж напрямної, встановленої на кронштейнах. Досягається забезпечення дистанційної перезарядки автоматичної зброї і збільшення числа циклів перезарядки. 1 іл.

Механізм дистанційного зведення зброї

Винахід відноситься до механізму дистанційного зведення вогнепальної зброї

Автоматична зброя кущенко в.а. і патрон для стрільби зі зброї

Винахід відноситься до автоматичного зброї

Механізм перезарядки стрілецької зброї

Винахід відноситься до військової техніки і може бути використане в кулеметах, автоматичних гармат і гранатометах для дистанційного відведення затвора при перезарядження зброї. Механізм перезарядки стрілецької зброї, встановленого на ліжку, складається з троса з повідцем, виконаним з можливістю взаємодії з затвором зброї, ролика, що контактує з тросом, і фіксатори для утримання ланцюга у передньому положенні при стрільбі. На ліжку з допомогою кронштейнів встановлений електричний механізм поступального дії. На штоку електричного механізму і на одному з кронштейнів розміщені ролики, при цьому трос одним кінцем закріплений з можливістю регулювання на кронштейні, а іншим - на підпружиненому повідку, виконаному з можливістю переміщення уздовж напрямної, встановленої на кронштейнах. Досягається забезпечення дистанційної перезарядки автоматичної зброї і збільшення числа циклів перезарядки. 1 іл.

Складна рукоятка перезаряджання стрілецької зброї

Винахід відноситься до складаний рукоятки перезаряджання стрілецької зброї

Стрілецька зброя

Винахід відноситься до стрілецької зброї

Механізм ручного заряджання гранатомета

Винахід відноситься до механізму ручного заряджання гранатомета
Up!