Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ

Даний винахід відноситься до приладів для індивідуального догляду в цілому і, зокрема, до бритвеним приладів з дозуванням текучого речовини зі змінним картриджем з дозуванням текучого речовини для гоління і розподілу текучого речовини з поверхні шкіри і/або волосся.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Догляд за шкірою може мати особливе значення в поліпшенні зовнішнього вигляду чоловіків і жінок та надання на неї благотворного впливу. Для догляду за шкірою можуть використовуватися різні продукти і способи. Наприклад, для підтримки здорового вигляду шкіри іноді використовують отшелушивающие скраби, очищаючі засоби і лосьйони. Отшелушивающие скраби можуть використовуватися для видалення відмерлих клітин з поверхні шкіри, що може надавати шкірі покращений тон. Різні види мила та інших очищувальних засобів можуть використовуватися для видалення з шкіри забруднень і зайвого жиру, що може сприяти запобіганню забивання пор. Отже, в деяких випадках можуть бути відвернені акне та інші види недоліків шкіри. Лосьйони і різні інші притирання місцевої дії також можуть використовуватися для доставки до шкіри поживних та/або зволожуючих веми і лосьйони) або лікарські активні речовини іноді використовуються для запобігання зморшок та інших ознак старіння.

Процес гоління зазвичай включає нанесення допоміжних матеріалів для гоління (наприклад, креми для гоління) на поверхню та окремий етап гоління волосся з використанням пристрою для гоління. Допоміжні матеріали для гоління часто містять принаймні одне підходяще засіб (наприклад, змазує засіб, засіб, що знижує тертя, депіляційні засіб, тощо), що сприяє процесу гоління. Більшість споживачів вважають цей вид підготовки досить незручним внаслідок потреби в декількох пристроях для гоління, наприклад в бритвені приладі для вологого гоління і продукт для підготовки шкіри, а також внаслідок небажаної необхідності в декількох етапах нанесення в процесі вологого гоління. Крім того, цей процес може бути брудним, і споживачеві потрібно обполіскувати свої руки після нанесення гелю для гоління. Цей багатоетапний процес також призводить до збільшення загальної тривалості процедури гоління, що небажано для стандартних ранкових гігієнічних процедур споживача. Однак може бути бажаним нанесення на шкіру інших видів текучих речовин перед голінням, протягом нього або після нього. Було виявлено, що для чоловіків, котор�я грубих волосся на обличчі з метою більш легкого і ретельного гоління. У літературі було запропоновано виконати бритвений прилад з вбудованим дозуючим блоком, який вивільняє текуче речовина (наприклад, допоміжний засіб для гоління) з контейнера для текучого речовини. Однак ці бритвені прилади не забезпечують просту і інтуїтивну заміну та/або встановлення картриджа з дозуванням текучого речовини.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

В одному аспекті винахід описує по суті бритвений прилад з дозуванням текучого речовини, що має гідравлічний з'єднувальний елемент з каналом для текучого речовини, виконаним протяжним з елемента основи на першому кінці. Корпус картриджа прикріплений до гідравлічного сполучного елемента. Аплікатор текучого речовини прикріплений до другого кінця гідравлічного з'єднувального елемента. Ручка має перший кінець з пружним елементом, утворюючим отвір. Канал для текучого речовини з можливістю вилучення встановлений в отворі пружного елемента.

Подробиці одного або декількох втілень винаходу визначені на супровідних кресленнях і в наступному описі. Слід розуміти, що певні втілення можуть поєднувати елементи або компоненти винаходу, до�астоящей заявці не вказано інше. Інші ознаки і переваги винаходу стануть очевидними з опису і креслень, а також з пунктів формули винаходу.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Фіг. 1 - вигляд спереду одного можливого втілення приладу для індивідуального догляду.

Фіг. 2 - вигляд ззаду можливого втілення картриджа з дозуванням текучого речовини, який може бути вбудований в прилад для індивідуального догляду згідно Фіг. 1.

Фіг. 3 - загальний вигляд спереду приладу для індивідуального догляду згідно Фіг. 1.

Фіг. 4 - частковий вид спереду приладу для індивідуального догляду згідно Фіг. 1.

Фіг. 5 - частковий вид спереду приладу для індивідуального догляду згідно Фіг. 1.

Фіг. 6 - загальний вигляд картриджа з дозуванням текучого речовини згідно Фіг. 2.

Фіг. 7 - вигляд у поперечному перерізі приладу для індивідуального догляду, виконаний в цілому уздовж лінії 7-7 згідно Фіг. 1.

Фіг. 8 - вигляд у поперечному перерізі картриджа з дозуванням текучого речовини, виконаний в цілому уздовж лінії 8-8 згідно Фіг. 6.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

Даний розкриття не обмежена бритвеними приладами для вологого гоління, або навіть бритвеними приладами в цілому. Зрозуміло, що деякі аспекти цього изобретенесколько що обертаються чи здійснюють зворотно-поступальні рухи лез, або для інших приладів для індивідуального догляду (наприклад, зубних щіток, депіляційним аплікаторів, епіляторів, або інших косметичних аплікаторів). Крім того, зрозуміло, що деякі аспекти розкриття цього можуть бути використані незалежно від нанесення текучого речовини.

На Фіг. 1 показано одне можливе втілення цього розкриття, ілюструє вигляд спереду приладу 10 індивідуального догляду. Наприклад, приладом для індивідуального догляду може бути бритвений прилад з дозуванням текучого речовини (як показано), зубна щітка, пензлик туші для вій, або будь-який інший дозуючий текуче речовина прилад для індивідуального догляду. Як буде детально описано нижче, прилад 10 індивідуального догляду може містити ручку 20, зконфігуровану для розміщення сайту дозатора (не показаний) і резервуара для текучого речовини (не показаний). Ручка 20 може мати кришку 22, захищає і/або приховує дозатор та/або резервуар для текучого речовини всередині ручки 20. Кришка 22 може бути встановлена на ручку 20 і закріплена на місці з можливістю зняття (наприклад, кріпленням з замиканням на ручці 20).

Картридж 50 з дозуванням текучого речовини може бути прикрепленючать гідравлічний з'єднувальний елемент 52, має корпус 54 картриджа, прикріплений з можливістю повороту до одного кінця гідравлічного з'єднувального елемента 52. Протилежний кінець гідравлічного з'єднувального елемента 52 може бути прикріплений з можливістю зняття до одного кінця ручки 20. Корпус 54 картриджа може мати накладку 56, захисний елемент 58 перед накладкою 56, і одне або кілька лез 60 між накладкою 56 і захисним елементом 58. Картридж 50 з дозуванням текучого речовини може містити аплікатор 62 текучого речовини для доставки одного або декількох текучих речовин до оброблюваної поверхні (наприклад, піддається гоління). Один кінець аплікатора 62 текучого речовини може бути прикріплений до корпусу 54 картриджа. Наприклад, аплікатор 62 текучого речовини може містити захисний елемент 64, прикріплений до корпусу 54 картриджа (наприклад, захисний елемент 58) для нанесення і розподілу текучого речовини підлягає обробці поверхні (наприклад, на шкіру або волосся) при кожному русі по шкірі приладу 10 індивідуального догляду. Протилежний кінець аплікатора 62 текучого речовини може бути прикріплений до гідравлічного сполучного елементу 52.

На Фіг. 2 показаний вигляд ззаду картриджа стінкою 102, утворює порожнину 104. Порожнину 104 може бути виконана в такому розмірі, щоб вміщати частина ручки 20 (не показано). У деяких втіленнях порожнину 104 може бути несиметричною для забезпечення одностороннього прикріплення картриджа 50 з дозуванням текучого речовини до ручки 20 (не показано). Наприклад, порожнина 104 може бути по суті D-образною. Стінка 102 може утворювати одну або кілька поверхонь 106 і 108 зачеплення (наприклад, поглиблення або виступ). Поверхні 106 і 108 зачеплення можуть бути просторово рознесені з каналом 110 для текучого речовини, виконаного протяжним з елемента 100 основи. Канал для текучого речовини може утворювати отвір 112, що проходить через гідравлічний з'єднувальний елемент 52. У деяких втіленнях канал 110 для текучого речовини може бути порожнистим стрижнем, звужується всередину від елемента 100 основи. Гідравлічний з'єднувальний елемент 52 може мати один або кілька поворотних опорних елементів 120 і 122. У деяких втіленнях поворотні опорні елементи 120 і 122 можуть бути парою просторово рознесених плечей, зубців зубчастого з корпусом 54 картриджа.

На Фіг. 3 показаний загальний вигляд приладу 10 індивідуального догляду з картриджем 50 з дозирова�ий елемент 52 (а отже, картридж 50 з дозуванням текучого речовини) від ручки 20 просто шляхом витягування картриджа 50 з дозуванням текучого речовини з ручки. Одна або кілька бічних поверхонь 114 і 116 елемента 100 основи можуть містити елемент для захоплення (наприклад, одне або кілька ребер 118) для полегшення виймання картриджа 50 з дозуванням текучого речовини з ручки 20. Ручка 20 може мати механізм 200 механічного замикання, просторово рознесений з елементом 250 змикання з текучої середовищі. Поділ механізму 200 механічного замикання елемента 250 змикання з текучого середовища може забезпечити надійне механічне з'єднання між гідравлічним з'єднувальним елементом 52 і ручкою 20, яка є незалежною від гідравлічного з'єднання. Наприклад, розрахунок виключно на канал 110 для текучого речовини з метою встановлення механічного з'єднання може бути неоптимальним. Механічні зусилля, прикладені до каналу 110 для текучого речовини, що можуть негативно впливати на канал 110 для текучого речовини, що підтримує надійне гідравлічне з'єднання. Елемент 250 змикання з текучого середовища може містити пружний елемент 252 (наприклад, муфту або кільце), утворює отверстиежду ручкою 20 і картриджем 50 з дозуванням текучого речовини. Отвір 254 може проходити через фланець 256 на одному кінці пружного елемента 252. Фланець 256 може стосуватися дна порожнини 104 для контакту з елементом 100 основи. У певних втіленнях канал 110 для текучого речовини може містити по суті жорсткий полімерний матеріал, а елемент 250 змикання з текучого середовища може містити пружний еластомерний матеріал (наприклад, силікон). Більш жорсткий матеріал каналу 110 для текучого речовини може забезпечувати стійке і надійне зачеплення з менш жорстким еластомерним матеріалом елемента 250 змикання з текучої середовищі. Крім того, еластомерний матеріал елемента 250 змикання з текучого середовища може забезпечувати кращу герметичність ущільнення щодо більш жорсткого матеріалу каналу 110 для текучого речовини для запобігання протікання текучого речовини в ручку 20.

На Фіг. 4 показаний частковий вид спереду приладу 10 індивідуального догляду з частиною ручки 20, ілюструє елемент 250 змикання з текучого середовища і вузол 270 дозатора. Ручка 20 може утворювати порожній простір 225, містить елемент 250 змикання з текучої середовищі, вузол 270 дозатора і механізму 200 механічного замикання. Фланець 256 може бути надійно встановлений у поглибленні 260 ручка�атора може містити довгасту пружну трубку 272 (наприклад, дозатор), що має пару внутрішніх клапанів подачі (не показано). Довгаста пружна трубка 272 може бути у зв'язку з текучої середовищі з резервуаром 280 для текучого речовини, розташованих в ручці 20. Текуча середовище (наприклад, лосьйон або гель) може міститися всередині резервуара 280 для текучого речовини.

Механізм 200 механічного замикання може містити один або кілька елементів 202 та 204 зачеплення, що утворюють зовнішню поверхню ручки 20. Елементи 202 та 204 зачеплення можуть переміщатися між нейтральним положенням та положенням установки. Наприклад, відповідні зміщують елементи 206 та 208 можуть підтримувати елементи 202 та 204 зачеплення в нейтральному положенні (тобто елементи 202 та 204 зачеплення виступають назовні з відповідних заглиблень 210 і 212 ручки 20). Елементи 202 та 204 зачеплення можуть ковзати в межах відповідних заглиблень 210 і 212 ручки 20 для входження в зачеплення і виходу з зачеплення з гідравлічним з'єднувальним елементом 52. Ручка 20 може містити кілька виступаючих назовні плечей 220 і 222, розташованих всередині порожнього простору 225. Плечі 220 і 222 можуть бути прикріплені до елементів 202 та 204 зачеплення для обмеження переміщення елементів 202 та 204 зачеплення. Наприклад, плечей�контактувати з першої наполегливої поверхнею 224 226 (наприклад, виступом ручки 20). У першому положенні елементи 202 та 204 зачеплення можуть бути втоплені (тобто в положенні установки). У другому положенні плечі 220 і 222 можуть контактувати з відповідною другий наполегливої поверхнею 228 і 230 (наприклад, виступом ручки 20). У другому положенні елементи 202 та 204 зачеплення можуть виступати або видаватися з відповідних заглиблень 210 і 212 ручки 20 (тобто бути в нейтральному положенні).

Механізм 200 механічного замикання (наприклад, елементи 202 та 204 зачеплення) може бути в нейтральному положенні, коли картридж 50 з дозуванням текучого речовини надійно встановлений в ручку 20 і/або картридж з дозуванням 50 текучого речовини видалено з ручки 20. На Фіг. 5 показаний частковий вид спереду приладу 10 індивідуального догляду, ілюструє картридж 50 з дозуванням текучого речовини, надійно встановлений в ручці 20. Один кінець (наприклад, частина) ручки 20 може бути розташований в порожнині 104 елемента 100 основи. Елемент 100 основи (наприклад, стінка 102) може витісняти елементи 202 та 204 зачеплення всередину з нейтрального положення у положення установки. Елементи 202 та 204 зачеплення можуть вивільнятися назовні в нейтральне положення, коли елементи 202 та 204 зачеплення стикуються з відповідно�і відповідних поверхонь 106 і 108 зачеплення) для прикріплення гідравлічного з'єднувального елемента 52 до ручки 20. Споживач може від'єднати гідравлічний з'єднувальний елемент 52 (а отже, і картридж з дозуванням 50 текучого речовини) від ручки 20 просто шляхом витягування картриджа 50 з дозуванням текучого речовини з ручки. Елемент 100 основи (наприклад, стінка 102) може витісняти елементи 202 та 204 зачеплення всередину з нейтрального положення у положення установки, коли ручка 20 видалена з порожнини 104 елемента 100 основи. Елементи 202 та 204 зачеплення можуть вивільнятися назовні в нейтральне положення, коли елементи 202 та 204 зачеплення більше не знаходяться в контакті з елементом 100 основи гідравлічного з'єднувального елемента 52.

На Фіг. 6 показаний загальний вигляд картриджа 50 з дозуванням текучого речовини. У певних втіленнях аплікатор 62 текучого речовини може бути з'єднаний з елементом 100 основи гідравлічного з'єднувального елемента (наприклад, литтям під тиском, з'єднанням допомогою розчинників, ультразвукової зварюванням, адгезивами, запресовуванням, та/або кріпленням з замиканням). Елемент 100 основи гідравлічного з'єднувального елемента 52 може мати один або декілька елементів 130 і 132 поєднання (наприклад, одне або кілька заглиблень та/або виступів), які зацеми поглибленнями і/або виступами) аплікатора 62 текучого речовини. Аплікатор 62 текучого речовини може утворювати отвір 140, розташоване між елементами 134 і 136 суміщення. Отвір 140 може проходити через аплікатор 62 текучого речовини. Елементи 130, 132, 134 і 136 суміщення можуть сприяти належному розташуванню (тобто суміщенню) отвори 140 аплікатора 140 з отвором 112 гідравлічного з'єднувального елемента 52. Якщо отвір 140 і отвір 112 не орієнтовані належним чином, в результаті може відбуватися протікання текучого речовини.

Кожен з поворотних опорних елементів 120 і 122 може мати область 150 і 152 зачеплення (наприклад, плече), яка стикується з відповідною областю 154 і 156 зачеплення (наприклад, поглибленням) корпусу 54 картриджа. У деяких втіленнях область 150 і 152 зачеплення може утримуватися відповідною галуззю 154 і 156 зачеплення кріпленням із замиканням або іншими механізмами механічного кріплення. Аплікатор 62 текучого речовини може бути встановлений в корпус 54 картриджа, сприяючи повертання корпусу 54 картриджа відносно гідравлічного з'єднувального елемента 52. Аплікатор 62 текучого речовини може бути встановлений в корпус 54 картриджа після прикріплення аплікатора 62 текучого речови�єп литтям під тиском, утворюючи єдиний елемент з гідравлічним з'єднувальним елементом 52. Корпус 54 картриджа потім може бути з'єднаний з гідравлічним з'єднувальним елементом 52 в якості частини ще одного етапу виробництва.

На Фіг. 7 зображений вигляд у поперечному перерізі приладу 10 індивідуального догляду, виконаний, по суті, уздовж лінії 7-7 по Фіг. 1. Прилад 10 індивідуального догляду по Фіг. 7 показано з резервуаром 280 для текучого речовини у встановленому положенні. Резервуар 280 для текучого речовини може бути розташований всередині порожнини 24 ручки 20. Кришка 22 може приховувати і/або захищати резервуар 280 для текучого речовини в ручці 20. Вузол 270 дозатора може містити гідравлічний з'єднувач 300, який зачіпається з резервуаром 280 для текучого речовини для встановлення гідравлічного з'єднання (наприклад, гідравлічний з'єднувач 300 може зруйнувати крихку ущільнення 302 резервуара 280 для текучого речовини). Зовнішня стінка 314 гідравлічного з'єднувача 300 може бути герметична щодо внутрішньої стінки 316 резервуара 280 для текучого речовини для запобігання протікання текучого речовини в ручку 20. Активатор 12 (наприклад, кнопки) може сприяти викачування текучого речовини з резервуа�стомерную трубку 272 для відкриття клапана 310 і випускати зумовлену дозу текучого речовини на аплікатор 62 текучого речовини. Активатор 12 може бути відпущений для повернення пружною еластомірної трубки 272 свого необроблений стан. Перший клапан 310 може закриватися для запобігання небажаного перебігу, а другий клапан 312 може відкриватися для заповнення пружною еластомірної трубки 72 текучим речовина для наступного випускання допомогою активатора 12. Відповідно, текуче речовина може бути направлено в отвір 304, утворене гідравлічним з'єднувачем 300, пов'язаних з текучої середовищі з вузлом 270 дозатора (наприклад, довгастої еластичною трубкою 272) і в кінцевому підсумку з аплікатором 62 текучого речовини. Вузол 270 дозатора може містити довгасту пружну трубку 272, яка викачує текуче речовина з резервуара 280 для текучого речовини і через пару клапанів 310 і 312. Резервуар 280 для текучого речовини може постійно міститися всередині ручки 20. Таким чином, після того, як текуче речовина всередині резервуара 280 для текучого речовини використана, споживач може викинути прилад 10 індивідуального догляду. Альтернативно, резервуар 280 для текучого речовини може бути вилучено і замінено новим резервуаром 280 для текучого речовини після використання текучого речовини.

На Фіг. 8 показу�про Фіг. 6. Текучий речовина може витіснятися з довгастої пружною трубки 272 через перший клапан 319 і в отвір 112 каналу 110 для текучого речовини. Отвір 112 каналу для текучого речовини може, по суті, поєднуватися (наприклад, з перекриванням) з отвором аплікатора 62 текучого речовини, сприяючи виходу текучого речовини з довгастого поглиблення 320. Довгасте заглиблення 320 може бути утворене передньою стулкою 322 і задньою стінкою 324 аплікатора 62 текучого речовини. Передня стулка 322 та/або задня стінка 324 можуть направляти текуче середовище до захисного елементу 64 аплікатора 62 текучого речовини. Під час руху при голінні захисний елемент 64 може розподіляти текуче середовище по оброблюваній поверхні (наприклад, піддається гоління області шкіри). Захисний елемент 64 може також направляти текуче речовина до захисного елементу 58 та/або лезу 60 корпусу 54 картриджа для поліпшення ковзання корпусу 54 картриджа по шкірі під час руху при голінні.

Розміри і значення, розкриті в даному описі, не слід розуміти, як суворо обмежені зазначеними точними значеннями. Навпаки, якщо не зазначено інакше, кожен такий розмір слід розуміти і як зазначене ний як "40 мм", слід розуміти як "приблизно 40 мм". Крім того, розміри не повинні витримуватися на надмірно високому рівні метафізичного відповідності, який не допускає розбіжностей внаслідок типових технологічних допусків. Таким чином термін "приблизно" слід інтерпретувати як такий, що перебуває в межах типових технологічних допусків.

Кожен документ, згаданий в даному описі, у тому числі будь-перехресне посилання або споріднені патент або заявка цим у повному обсязі включені в дане опис допомогою посилання, за винятком чітко зазначених винятків чи інших обмежень. Цитування будь-якого документа не є припущенням того, що він є прототипом будь-якого розкритого або заявленого в даному описі винаходу, або того, що він сам або в поєднанні з іншим джерелом або джерелами дає пояснення, припущення або розкриває будь-яку з цих винаходів. Також у тому разі, якщо будь-яке значення або визначення якого-небудь терміна в даному документі суперечить з будь-яким значенням або визначенням такого ж терміну в документі, включеному за посиланням, значення або визначення, надане такому терміну в даному документі, повинна мати пр�пециалистам в даній області буде очевидно, що можуть бути виконані різні інші зміни і модифікації без відхилення від сутності та обсягу даного винаходу. Таким чином, прикладеної формулою винаходу передбачається покрити всі такі зміни та модифікації, що входять в обсяг даного винаходу.

1. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини, що містить:
гідравлічний з'єднувальний елемент, що має канал для текучого речовини, виконаний з протяжним елемента основи на першому кінці;
корпус картриджа, прикріплений до зазначеного гідравлічному сполучного елемента;
аплікатор текучого речовини, прикріплений до другого кінця зазначеного гідравлічного з'єднувального елемента;
ручку, має перший кінець з пружним елементом, що містить отвір (254), при цьому канал для текучого речовини встановлений в отворі пружного елемента і виконаний з можливістю вилучення.

2. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 1, який відрізняється тим, що пружний елемент пов'язаний з текучої середовищі з резервуаром, розташованим в ручці.

3. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 1, який відрізняється тим, що він додатково містить елемент зачеплення на ручці, про�хностью зачеплення на сполучному елементі в нейтральному положенні.

4. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 3, який відрізняється тим, що поверхня зачеплення ручки має положення розчеплення, при якому поверхня зачеплення ручки просторово рознесена з відповідною поверхнею зачеплення з'єднувального елемента в положенні установки.

5. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 1, який відрізняється тим, що пружний елемент виконаний у вигляді трубки.

6. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 1, який відрізняється тим, що канал для текучого речовини містить звужується порожнистий стрижень.

7. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 1, який відрізняється тим, що пружний елемент має фланець, який утворює отвір, при цьому елемент основи прилягає до фланця.

8. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 1, який відрізняється тим, що корпус картриджа містить захисний елемент, накладку і щонайменше одне лезо між захисним елементом і накладкою.

9. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 1, який відрізняється тим, що елемент основи утворює порожнину, при цьому щонайменше частина ручки розташована всередині порожнини.

10. Бритвений прилад з дозуванням теженний усередині порожнини ручки, при цьому резервуар для текучого речовини пов'язаний з текучої середовищі з аплікатором текучого речовини.

11. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 1, який відрізняється тим, що пружний елемент розташований між парою елементів зачеплення.

12. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 11, відрізняється тим, що кожен елемент зачеплення містить смещающий елемент.

13. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 12, відрізняється тим, що кожен елемент зачеплення містить виступає назовні плече, розташоване всередині ручки.

14. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 12, відрізняється тим, що кожне виступає назовні плече переміщується між першою і другою наполегливими поверхнями, розташованими всередині ручки.

15. Бритвений прилад з дозуванням текучого речовини за п. 1, в якому аплікатор текучого речовини прикріплений до корпуса картриджа. 

Схожі патенти:

Пристрій для гоління

Винахід відноситься до області догляду за шкірою, зокрема до області гоління. Пристрій для гоління містить рукоятку з резервуаром для зберігання рідини, обробляє пристрій з лезвийним елементом і рідинний канал між ними. Частина рідинного каналу є упругодеформируемой із закритого стану у відкрите положення допомогою повороту рукоятки щодо обробного пристрою із стану спокою в активований стан і навпаки. Обробляє пристрій і рукоятка з'єднані один з одним за допомогою пружного шарнірного з'єднання. При цьому упругодеформируемая частина рідинного каналу розташовується в пружному шарнірному з'єднанні. Технічним результатом винаходу є поліпшення управління передачею рідини з резервуара користувачеві. 7 з.п. ф-ли, 8 іл.

Дозуюче рідина пристрій для видалення волосся з дозатором

Винахід відноситься до галузі засобів догляду за собою, зокрема бритвеним пристроїв. Блок дозування рідини для пристрою для видалення волосся містить резервуар і аплікатор, пов'язаний з рідкої середовищі з резервуаром. З резервуаром пов'язані з рідкої середовищі перший і другий з'єднувальні елементи. Перший і другий з'єднувальні елементи містять відповідно перший і другий клапани. Між з'єднувальними елементами розташована пружна трубка. Пружна трубка має нейтральне положення, в якому обидва клапани закриті, і друге положення, в якому один клапан відкритий, а другий закритий. Відкриття першого клапана забезпечується при натисканні виконавчого елемента для стиснення пружною трубки. Відкриття другого клапана забезпечується при відпустці виконавчого елемента для повернення пружною трубки в необроблений стан. Технічним результатом винаходу є поліпшення змащування шкіри і досягнення більш комфортного процесу гоління. 9 з.п. ф-ли, 18 іл.

Дозуюче рідина пристрій для видалення волосся з аплікатором

Винахід відноситься до області пристроїв для гоління. Дозуюче рідина пристрій для видалення волосся містить рукоятку з картриджем, встановленим на рукоятку. Картридж має захисний елемент, кришку і одне лезо, розташоване ззаду захисного елемента і перед кришкою. Дозуючий блок розташований в рукоятці. Дозуючий блок має резервуар, дозатор, пов'язаний з рідкої середовищі з резервуаром, і аплікатор, пов'язаний з рідкої середовищі з дозатором. Дозатор має захисний елемент з безліччю ребер і вихідний отвір, розташований перед ребрами. Захисний елемент картриджа має безліч виступів, протяжних поперек леза і вирівняних по одній лінії з ребрами аплікатора. Виступи утворюють безліч каналів, протяжних поперек леза. Технічним результатом винаходу є поліпшення управління процесом гоління. 11 з.п. ф-ли, 18 іл.

Пристрій для видалення волосся, містить аплікатор з щитком

Винахід відноситься до галузі засобів догляду за волоссям. Винахід включає рукоятку, картридж, встановлений на рукоятку. Картридж містить лезо. Дозуючий блок розташований в рукоятці. Дозуючий блок має резервуар, дозатор, пов'язаний з рідкої середовищі з резервуаром, і аплікатор (100), пов'язаний з рідкої середовищі з дозатором. Аплікатор включає вихідний отвір і щиток з пружною передньою стулкою. Стулка має нейтральне і переднє положення. Пружна передня стулка паралельна задній стінці щитка в нейтральному положенні і перпендикулярна задній стінці в передньому положенні. Технічним результатом винаходу є спрощення конструкції і підвищення надійності пристрою, а також підвищення комфортності гоління. 2 н. і 18 з.п. ф-ли, 20 іл.

Бритвений прилад з активований вручну випуском рідини

Бритвений прилад (100) забезпечує можливість випуску рідини під час гоління і включає рукоятку (200), лезовий картридж (300) і випускає рідину елемент (318), з'єднаний з картриджем. Рукоятка (208) включає порожнину для поміщення в неї рідини (210) і приводиться в дію вручну насос (212), витісняє рідина з порожнини через канал (214) подачі рідини до отвору (216) на проксимальному кінці (204) рукоятки. Лезовий картридж включає сполучну структуру (312) картриджа, прикріплену до корпусу (302), щонайменше одне лезо (314), розташоване в корпусі, і проріз (316), протяжну від задньої поверхні (310) до передньої поверхні (308) корпусу. Випускає рідину елемент має випускає канал (320) з отвором (322) на кінці (324) подачі рідини і отвором (326) випускає на кінці (328). Випусковий кінець виступає назовні і є протяжним до прорізи в корпусі або до місця поруч з прорізом в корпусі. Забезпечується ефективність і безпека гоління. 3 н. і 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Картриджі бритвених приладів з видовженими контактуючими з шкірою елементами

Картридж (14) бритвеного приладу, що має корпус (18) з кишенею (40), утвореним передньою стінкою (42) і задньою стінкою (44), і має посадочну поверхню (90), причому щонайменше одна зі згаданих стінок включає один або більш гнучких сегментів (50). У корпусі встановлено щонайменше одне лезо (20). У картриджі є подовжений, що контактує з шкірою елемент (22), що містить складений допоміжний засіб для гоління, яке містить один або більше допоміжних матеріалів для гоління, виконаних з можливістю вимивання під впливом води. Подовжений елемент (22) має корпусні частина (30) з верхньою поверхнею (32), контактує з шкірою, і частина-підстава (34), розташовану щонайменше частково всередині кишені (40). Частина-основа має нижню поверхню (36), просторово рознесену з посадковою поверхнею. Частина-підстава є протяжною в сторони назовні від корпусної частини і знаходиться в механічному зачепленні щонайменше з одним гнучким сегментом для забезпечення кріплення подовженого контактує з шкірою елемента до корпусу. Забезпечується підвищення якості гоління і комфортність. 2 н. і 17 з.п. ф-ли, 6 іл.

Бритвений прилад з активований вручну випуском рідини

Винахід відноситься до ріжучим пристроїв і може бути використане для гоління. Прилад містить лезовий картридж і рукоятку. Лезовий картридж має корпус, сполучну структуру, щонайменше, одне лезо, отвір і захисний елемент. Рукоятка виконана з порожниною для утримання рідини. Причому рукоятка містить активується вручну насос і випускає рідину елемент. Випускає рідину елемент містить канал, що знаходиться в рідинної зв'язку з насосом, має отвір на що випускає кінці. Активація насоса призводить до витіснення рідини з порожнини через отвір на передню поверхню корпусу або поруч з передньою поверхнею корпусу. В результаті забезпечується підвищення ефективності гоління. 3 н. і 15 з.п. ф-ли, 4 іл.

Пристрій для видалення волосся

Винахід відноситься до галузі гігієни і являє собою пристрій для видалення волосся, містить твердий змащуючий склад, що містить: а) водорозчинний змащуючий полімер в кількості від 40% до 95% від ваги твердого мастильного складу, причому згаданий водорозчинний змащуючий полімер є твердим при нормальних температурі і тиску і має молекулярну вагу, менший або рівний 8000000; і b) один чи більше жирних спиртів, вибраних з групи, що складається з жирних спиртів C12-C30і їх сумішей, в кількості від 3% до 50% від ваги твердого мастильного складу
Up!