Спосіб приготування термообробленого рулету з м'яса птиці

 

Винахід відноситься до птіцеперерабативающей промисловості, а саме до способів приготування термообробленого рулету з м'яса птиці.

В даний час одним з популярних делікатесних продуктів з м'яса став м'ясний рулет, який готують з рубаного м'яса, так і цельномишечного шматка. Для цього використовують індичатину, свинину, курятину, яловичину. Готують вироби різних форм і розмірів, для начинки використовують будь-які продукти - яйця, гриби, сир, зелень, варену моркву, макарони та ін

Відомий спосіб виробництва рулету з м'яса «Делікатес» (UA 2306721, МПК A23L 1/31, заявл. 27.03.2007, опубл. 27.09.2007). Спосіб передбачає розбирання тушок кролів, посол сухим способом з різними посолочними інгредієнтами і маринування з різними спеціями. Підготовлені пластини з м'яса кролів та тонкого шару шпику згортають у вигляді рулету. Рулети коптять протягом 3-4 годин при температурі 30-50°C. Варять при температурі 75-85°C. Перед охолодженням рулет подпрессовивают протягом 7-8 годин при температурі не вище 12°C. Спосіб дозволяє отримувати дієтичні продукти, що володіють високою харчовою цінністю. Недоліком даного способу є те, що процес приготування досить трудомісткий бработанного рулету з м'яса птиці (UA 2076613, МПК A23L 1/315, заявл. 28.06.1995, опубл. 10.04.1997). Спосіб передбачає, що в якості вихідної сировини для приготування рулету використовують тушки стандартних курчат 1 категорії, які після обвалки і внесення спецій згортають у форму рулету і витримують в сухому засолі, після чого піддають термічній обробці в одну стадію з одночасним жаренням і копченням з використанням коптильного диму, при цьому процес ведуть до досягнення температури 80-85°C всередині рулету. Однак даний спосіб передбачає використання коптильного диму, що не дозволяє віднести цей рулет до продуктів дієтичного та спеціалізованого напряму.

Відомий спосіб приготування м'ясного продукту для дитячого харчування (UA 2165723, МПК A23L 1/31, A23L 1/314, A23L 1/312, A23L 1/317, заявл. 19.03.1996, опубл. 27.04.2001). М'ясний продукт для дитячого харчування, що включає м'ясо, продукти крові, субпродукти, додатково містить сироватку молочну і кріп, при цьому м'ясо представлено у вигляді яловичини вищого сорту і свинини нежирної, субпродукти коллагенсодержащего, а кров - стабілізованому цілісному вигляді. Продукт додатково вводять смакові добавки, г на 100 кг сировини: сіль - 1600, цукор - 100, нітрит натрію - 3. Це забезпечує отримання м'ясного проемкий, а витрати на виробництво досить великі.

Найбільш близьким до пропонованого способу приготування рулету є спосіб приготування термообробленого рулету «Юрес» з м'яса птиці (UA 2130277, МПК A23L 1/315, заявл. 30.01.1998, опубл. 20.05.1999). Спосіб включає розбирання тушок курчат і курей масою не менше 650 р. Курячу м'якоть відбивають, поверхню натирають посолочной сумішшю (кухонна сіль, чорний перець, подрібнений часник). Напівтушки згортають у форму рулету, упаковують в подвійний шар алюмінієвої фольги і проводять термообробку в жаровій шафі. Готовий продукт відрізняється хорошими органолептичними показниками, містить 18,7 г білка і 12,9 г жиру. Недоліком способу є обмежена гама посолочних інгредієнтів, що звужує асортимент продукції, крім того, використання чорного перцю протипоказано при гострих запаленнях нирок, алергічних захворюваннях. З великою обережністю варто використовувати готовий продукт в дитячому і дієтичному харчуванні.

Завданням цього винаходу є розширення асортименту продуктів з птиці при поліпшенні органолептичних показників, спрощення процесу приготування рулету, підвищення якості готового виробу, його харчової цінності�матривающем використання в якості вихідної сировини тушки курчат-бройлерів без кісток, обробку м'якоті кухонною сіллю, подрібненим часником, шляхом рівномірного розподілу їх по м'якоті, згортання в форму рулету, потім з'єднання курячої м'якоті внапуск шкірою назовні, упаковку рулету, термічну обробку в універсальній камері при температурі не вище 400°C протягом 30-50 хв, охолодження при 6°C, відповідно до винаходу, у стадії обробки кухонною сіллю тушки курчат одночасно обробляють сумішшю з стартових бактеріальних культур і витримують протягом 8 годин, далі м'ясо поміщають в глибоку ємність, заливають апельсиновим соком і концентрованої молочною сироваткою у співвідношенні 2:1, витримують в цьому розчині протягом години, потім рівномірно натирають курячу м'якоть заздалегідь підготовленою сумішшю очищеного подрібненого свіжого часнику з медом натуральним бджолиним, при цьому зазначені компоненти використані у співвідношенні кг на 100 кг м'ясної сировини:

="0">апельсиновий сік
сіль поварена1,00-1,50
суміш з стартових бактеріальних культур0,02
часник свіжий2,00-2,50
10,00
концентрована молочна сироватка5,00

Суміш стартових бактеріальних культур складається з молочнокислих бактерій: штам Lactobacillus curvatus, штам Staphylococcus carnosus, штам Pedіococcus pentosaceus, взятих у співвідношенні 9:7:8.

Технічний результат даного винаходу забезпечується тим, що одночасне поєднання натурального меду бджолиного, часнику свіжого апельсинового соку надає продукту незвичайний пікантний смак, додавання даних інгредієнтів розширює асортимент продуктів з птиці і дозволяє в цілому отримати високоякісний готовий продукт. Використання тушок курчат-бройлерів дозволяє отримати шматки оптимальних розмірів, при цьому поживна цінність вихідного сировини достатня для отримання делікатесного продукту, а використання апельсинового соку з додаванням концентрованої молочної сироватки помітно розм'якшує м'ясо. Крім того, концентрована молочна сироватка містить велику кількість мінеральних речовин (магній, калій, кальцій, фосфор, сірка, натрій) і вітамінів А, Е, С,1,2,6,12. Концентрована молочна сивЂся завдання - зберегти максимальний вміст мінерального комплексу, тому баланс мікро - і макроелементів концентрованої молочної сироватки дозволяє збагатити готовий продукт необхідними для організму людини мінеральними речовинами.

Використання суміші бактеріальних культур дозволяє утворювати ароматичні речовини і створювати специфічний аромат, пригнічувати ріст небажаної мікрофлори, знижувати перекисне окислення. Технологічне дію зазначених мікроорганізмів (штам Lactobacillus curvatus, штам Staphylococcus carnosus, штам Pedіococcus pentosaceus) передусім пов'язано з утворенням специфічних біологічно активних компонентів: ферментів, вітамінів, бактеріоцинів, органічних кислот, що дозволяє інтенсифікувати виробничий процес, поліпшити санітарно-мікробіологічні та органолептичні показники готової продукції - рулету з м'яса птиці.

Доцільно готовий продукт використовувати для спортсменів, дітей старше трьох років і в іншому спеціалізованому харчуванні.

Спосіб приготування рулету здійснюють наступним чином. Тушки курчат-бройлерів беруть як охолоджені, так і заморожені. Заморожені тушки курчат-бройлерів дефростируют при температурі не�ають проточною холодною водою з температурою не вище 15°C. Потім тушки обробляють на пласт. При цьому промиту тушку птиці кладуть на спину, ножем по лінії кіля грудної кістки роблять розріз, отримуючи розпластану тушку. Ніжки птиці і крила з внутрішньої сторони розсікають ножем до кістки. Відокремлюють кістки від м'якоті з шкірою і виймають скелет, ретельно видаляючи при цьому хрящі і дрібні кісточки. Курячу м'якоть відбивають і здійснюють посол, спочатку обробляють кухонної сіллю і сумішшю з стартових бактеріальних культур, що складається з молочнокислих бактерій: штам Lactobacillus curvatus, штам Staphylococcus carnosus, штам Pedіococcus pentosaceus, взятих у співвідношенні 9:7:8 (відповідно р: 7,5:5,8:6,7) без попередньої підготовки в сухому вигляді, і витримують протягом 8 годин. Потім в глибоку ємність поміщають тушки курчат-бройлерів, наливають апельсиновий сік і молочну сироватку концентровану у співвідношенні 2:1, витримують протягом однієї години. Далі підготовлену таким чином м'якоть рівномірно натирають очищеним подрібненим часником свіжим і бджолиним медом натуральним. Курячу м'якоть від однієї або двох тушок з'єднують внахлест шкірою назовні. Потім щільно згортають у форму рулету. Рулет упаковують і проводять термообробку в універсальній камері при температурі не вище 4�.

У таблиці 1 наведені дані по калорійності, вмісту жиру, вітамінів і мікроелементів продукту по прототипу і за заявленим способом, у таблиці 2 (див. в графічної частини) наведена технологічна схема виробництва термооработанного рулету з м'яса птиці.

Приклад 1. Для приготування термообробленого рулету беруть сировину, в якості якого використовують охолоджені тушки курчат-бройлерів без кісток. М'якоть відбивають і обробляють кухонною сіллю і сумішшю з стартових бактеріальних культур, що складається з молочнокислих бактерій: штам Lactobacillus curvatus, штам Staphylococcus carnosus, штам Pedіococcus pentosaceus, взятих у співвідношенні 9:7:8 (відповідно р: 7,5:5,8:6,7) без попередньої підготовки в сухому вигляді і витримують протягом 8 годин. Потім в глибоку ємність поміщають тушки курчат і заливають апельсиновим соком і консервованої молочної сироваткою у співвідношенні 2:1 і вимочують одну годину. Далі курячу м'якоть дістають з ємності і рівномірно натирають очищеним подрібненим часником свіжим і бджолиним медом натуральним. Курячу м'якоть з'єднують внахлест шкірою назовні і щільно згортають у форму рулету, закріплюють. Підготовлений продукт поміщають у жарову шафу і проводять термообробку при теуха 90%. Зазначені компоненти при цьому використані у співвідношенні кг на 100 кг м'ясної сировини: сіль кухонна - 1,00; суміш з стартових бактеріальних культур - 0,02; часник свіжий - 2,00; мед бджолиний натуральний - 1,20; апельсиновий сік - 10,00; концентрована молочна сироватка - 5,00. Готовий продукт має природний колір вареного курячого м'яса з приємним запахом і соковитою консистенцією.

Приклад 2. Рулет курячий готують аналогічно прикладу 1, за винятком того, що термообробку ведуть при температурі 300°C протягом 50 хвилин, а зазначені компоненти при цьому використані у співвідношенні кг на 100 кг м'ясної сировини: кухонна сіль - 1,50; суміш з стартових бактеріальних культур - 0,02; часник свіжий - 2,50; мед бджолиний натуральний - 1,30; апельсиновий сік - 10,00; концентрована молочна сироватка - 5,00. Готовий продукт має природний колір вареного курячого м'яса з приємним запахом і соковитою консистенцією.

Пропонований спосіб характеризується простотою приготування рулету, так як не потрібна спеціальна підготовка і обробка сировини, що використовується.

Пропонований рулет, отриманий за заявляється способу розширює асортимент продуктів з птиці з новими смаковими якостями, оскільки цільном'язові п�я сироватка сприяє поліпшення функціонально-технологічних властивостей, зокрема ніжності і здатність до зв'язування вологи здібності, і містить велику кількість мінеральних речовин (магній, калій, кальцій, фосфор, сірка, натрій) і вітамінів А, Е, С,1,2,6,12. Свіжий часник надає легкий пікантний смак і аромат готового продукту, він містить фітонциди і багато інші, корисні для організму мікроелементи і вітаміни. Мед бджолиний натуральний, біологічно активний продукт, складний за своїм хімічним складом. В основному він складається з фруктози і глюкози, які є простими легкоусваемими вуглеводами. Доцільно готовий продукт використовувати для спортсменів, дітей старше трьох років і в іншому спеціалізованому харчуванні.

1. Спосіб приготування термообробленого рулету з м'яса птиці, що передбачає використання в якості вихідної сировини тушки курчат-бройлерів без кісток, обробку м'якоті тушки кухонною сіллю, подрібненим часником шляхом рівномірного розподілу їх по м'якоті, згортання в форму рулету, потім з'єднання курячої м'якоті внапуск шкірою назовні, упаковку рулету, термічну обробку в універсальній камері при температурі не вище 400°C протягом 30-50 хв, охолодження�ативают сумішшю з стартових бактеріальних культур і витримують протягом 8 годин, далі м'ясо поміщають в глибоку ємність, заливають апельсиновим соком і концентрованої молочною сироваткою у співвідношенні 2:1, витримують в цьому розчині протягом години, потім рівномірно натирають м'якоть заздалегідь підготовленою сумішшю свіжого часнику з медом натуральним бджолиним, при цьому зазначені компоненти використані у співвідношенні кг на 100 кг м'ясної сировини:

сіль поварена1,00-1,50
суміш з стартових бактеріальних культур0,02
часник свіжий2,00-2,50
мед бджолиний натуральний1,20-1,30
апельсиновий сік10,00
концентрована молочна сироватка5,00

2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що суміш стартових бактеріальних культур складається з молочнокислих бактерій: штам Lactobacillus curvatus, штам Staphylococcus carnosus, штам Pedіococcus pentosaceus, взятих у співвідношенні 9:7:8. 

Схожі патенти:
Винахід відноситься до харчової промисловості і може бути використане при виготовленні делікатесного м'ясного продукту в ресторанах, кафе, їдальнях. Використовують м'якоть яловичини 1, 2, 3 категорії і вирізку, яку після натирання сіллю витримують під вантажем при температурі 3-5°с протягом 24 год, потім її промивають, висушують у вентильованому приміщенні для сушіння протягом 2 ч. Яловичину густо обмазують сумішшю для маринування, щільно укладають у харчові ємкості/баки з нержавіючої сталі об'ємом 50-60 л, обмазані зсередини сумішшю для маринування, потім ретельно обминають для видалення пустот і верхній шар м'яса повністю покривають сумішшю для маринування, щоб повітря не проникав всередину виготовляється м'ясного продукту, і маринують 24 год при t - 4°C. Потім кожен окремий шматок м'яса густо обмазують тією сумішшю, в якій він мариновался, і сушать у сушарці/климокамере протягом 5-7 діб при t - 11-15°С і відносній вологості 75-80% і швидкості руху повітря не більш 0,1 м/сек. Забезпечується отримання продукту з яскраво вираженим смаком і запахом, м'якістю і соковитістю, а також можливістю зберігання до 180 діб. 1 табл.
Винахід відноситься до м'ясної промисловості, а саме до виробництва цільном'язових копчено-запечених м'ясопродуктів. Проводять оброблення напівтуш на відруби, відбирають грудореберную частина свинячої туші з ребрами - грудинку. Попередньо готують розсіл для шприцювання, до складу якого вводять пектиновий екстракт з кормового кавуна, воду, сіль кухонну харчову, цукор і нітрит натрію. Розсолом шприцуют м'ясну сировину в кількості не більше 15% від його маси. Нашприцованние відруби укладають у посудину, заливають посолочним розсолом, що містить воду, сіль харчову, цукор і нітрит натрію в кількості 40-50% від маси м'ясної сировини. М'ясне сировину витримують на дозріванні протягом 24 год при температурі 2-4°C з наступним промиванням у теплій воді. Термічну обробку м'ясних напівфабрикатів здійснюють у режимі копчення-запікання при температурі 85-95°C протягом 6-7 год, потім готову грудинку охолоджують до досягнення температури в товщі не вище 0-8°C, упаковують і укладають в тару. Спосіб забезпечує отримання готової до вживання грудинки з свинини з поліпшеними органолептичними показниками і з підвищеним вмістом пектинів, що дозволяють збільшити антиоксидантні, антиканцерогенні, і збільшити вихід готової продукції. 2 табл., 3 пр.
Винахід відноситься до м'ясної промисловості, а саме до виробництва делікатесних м'ясопродуктів. Спосіб включає посол попередньо подрібненої м'ясної сировини - яловичини 1 сорту або філе курячої грудки, у присутності ферментного препарату і стартових культур з подальшою термообробкою і охолодженням. Посол здійснюють посолочной сумішшю протягом певного часу в присутності ферментного препарату Протепсин з додаванням стартових культур для яловичини 1 сорту Фермактив М-082 (Staphylococcus carnosus M III DSM-№1952), а для філе курячої грудки - Фермактив РП-093 (Staphylococcus carnosus M17 DSM-№1953), взятих в заданій кількості. Термообробку здійснюють в два етапи - перший при температурі 40°С протягом 3 год для яловичини 1 сорту і протягом 2 год для філе курячої грудки, а другий при температурі 70°С протягом 30 хвилин. Забезпечується розширення асортименту м'ясних продуктів, у тому числі снэкових продуктів, що володіють високими органолептичними показниками, а також скорочення технології виробництва. 2 н.п. ф-ли, 4 табл., 8 пр.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої білокачанної капусти, різання і бланшування білих коренів і їх змішування з консервованим зеленим горошком з отриманням гарніру, заливку кістковим бульйоном і витримку для набухання меленого шроту насіння гарбуза і його змішування з молоком, кістковим бульйоном і сіллю з отриманням соусу, різання курятини, фасування курятини, гарніру і соусу, герметизацію і стерилізацію. Винахід дозволяє знизити адгезію до стінок тари одержуваного цільового продукту.
Винахід відноситься до м'ясної промисловості, а саме до способів виробництва м'ясних продуктів, головним чином ковбас і формованих виробів, а також напівфабрикатів із січеного м'яса з комплексними харчовими добавками
Винахід відноситься до м'ясної промисловості, а саме до виробництва делікатесного продукту филейки сировяленой
Винахід відноситься до переробки м'яса, а саме до виробництва володіють функціональними властивостями м'ясних дрібношматкових напівфабрикатів, переважно шашлику, призначених для вживання в їжу після доведення до повної кулінарної готовності в домашніх умовах або на підприємствах громадського харчування

Рецептурна композиція м'ясного напівфабрикату мелкокускового охолодженого

Винахід відноситься до м'ясної промисловості і може бути використане для виробництва напівфабрикатів
Винахід відноситься до м'ясної промисловості, а саме до виробництва делікатесних м'ясних продуктів

Ін'єктор (варіанти) для шприцювання сирого м'яса рідким харчовим наповнювачем

Винахід відноситься до инъекторам для шприцювання рідким харчовим наповнювачем (тобто
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, куттерование м'яса та свинокопченостей і їх змішування з панірувальними сухарями, частиною солі і частиною перцю чорного гіркого з отриманням фаршу, розібрати на листя, заморожування і дефростацию свіжої декоративної капусти, формування фаршу в капустяне листя з отриманням гарніру, різання і обсмажування в топленому маслі гусятині, змішування білого столового вина, кісткового бульйону, решти солі і рештою частини перцю чорного гіркого з отриманням соусу, фасування гусятині, гарніру і соусу, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання і пасерування в гусячому жирі ріпчастої цибулі, змішування перерахованих компонентів з гусячим жиром, томатною пастою, цукром, сіллю, лимонною кислотою, перцем чорним гірким і лавровим листом, різання гусячого м'яса, фасування гусячого м'яса, отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Всі компоненти взяті при певному співвідношенні. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і обсмажування в топленому жирі гусятині, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, шатківницю ріпчастої цибулі, різання зелені, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів зі сметаною, білим столовим вином, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, кмином, перцем червоним пекучим, запашним перцем і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Всі компоненти взяті при певному співвідношенні. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, шатківницю ріпчастої цибулі, натирання яблук, змішування перерахованих компонентів з сіллю і чорним перцем гірким з отриманням гарніру, різання і обсмажування гусятині, фасування гусятині, гарніру і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Всі компоненти взяті при певному співвідношенні. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до харчової промисловості, зокрема до виробництва січених виробів з м'яса птиці. Спосіб передбачає підготовку та подрібнення м'ясної сировини з м'яса птиці з внутрішнім жиром, приготування фаршу шляхом перемішування м'ясного сировини з пшеничним хлібом, молоком або водою, сіллю, меленим перцем, формування напівфабрикату, панирование в сухарях. В якості харчових добавок додатково використовують чорнослив в кількості 25% від маси хліба, причому чорнослив попередньо замочують разом з хлібом у воді або молоці, з'єднують з нарізаним м'ясною сировиною і смаковими добавками, подрібнюють до розміру частинок 2-3 мм. Компоненти беруть у певному кількісному співвідношенні. Забезпечується одержання продукції з поліпшеними органолептичними і фізико-хімічними показниками, збагачення м'ясних січених виробів харчовими волокнами, вітамінами і мінеральними речовинами, підвищення мікробіологічної безпеки продукту. 1 табл.
Винахід відноситься до птіцеперерабативающей промисловості і може бути використане у виробництві делікатесних продуктів з м'яса індички. Спосіб передбачає використання філейної частини м'яса індиків і рослинних компонентів для начинки. Спосіб включає розбирання тушок індиків, посол філе, формування рулету і термічну обробку. В якості начинки при формуванні рулету вводять наступні рослинні компоненти: плоди брусниці - 5 кг, оливки зелені без кісточок - 5,5 кг, ядро волоського горіха - 4,5 кг у розрахунку на 100 кг продукту. Спосіб дозволяє отримувати готові продукти лікувально-профілактичного і дієтичного харчування і одночасно розширює асортимент продуктів з м'яса індиків. 1 пр.
Винахід відноситься до харчової промисловості, а саме до виробництва виробів з м'яса птиці. Спосіб включає підготовку сировини, прянощів, розсолу, посол м'яса птиці, його дозрівання, приготування начинки, формування та термічну обробку. В якості начинки використовують субпродукти з птиці, курагу, чорнослив і родзинки. Рулет формують у натуральну оболонку - синюги і здійснюють підсушування при температурі 60°С протягом 10-20 хвилин, потім обсмажування з димом при температурі 85-90°С протягом 45-60 хв і варіння при температурі 80-85°С. Копчення проводять при температурі 75-80°С протягом 15-20 хв або після охолодження продукту до температури 25-30°С коптять при температурі 25-30°С. Забезпечується поліпшення органолептичних показників готового продукту і розширення асортименту рулетів з м'яса птиці. 3 табл., 3 пр.
Винахід відноситься до м'ясної промисловості, а саме до виробництва рубаних напівфабрикатів. В якості основної сировини для виробництва напівфабрикату використовують м'ясо бройлерів біле і червоне, м'ясо механічної обвалки, яйця курячі, хліб з пшеничного борошна, молоко коров'яче, цибуля ріпчаста свіжа, сухарі панірувальні. Напівфабрикати містять прянощі, сіль кухонну харчову, перець чорний або білий, а також в якості білка рослинного походження використовують або горохову борошно або борошно лляне, або толокно вівсяне. Компоненти напівфабрикату підібрані в певному кількісному співвідношенні. Продукти володіють вираженим оздоровчим ефектом для організму людини, призначені для щоденного систематичного застосування. 1 пр.
Винахід відноситься до м'ясопереробної промисловості і може бути використане при виробництві м'ясо-овочевих консервів, містять субпродукти, а саме курячі шлунки і серця. Консерви містять курячі субпродукти, моркву і цибулю пасерують, спеції, бобові культури і рідина. В якості курячих субпродуктів використовують серця і/або шлунки курячі. В якості рідини - питну воду. В якості бобових культур використовують квасолю, сою або горох. В якості спецій використовують сіль, перець запашний мелений, перець чорний мелений і томат-пасту. Компоненти підібрані в певному кількісному співвідношенні. Забезпечується підвищення вмісту амінокислот проліну і оксипроліну в готовому продукті за рахунок комбінування його складу компонентів тваринного і рослинного сировини, а також зниження собівартості. Готовий продукт збалансований по основним харчовим речовинам, володіє високими органолептичними характеристиками та профілактичними властивостями для широкого контингенту споживачів, особливо для людей похилого віку. 3 з.п. ф-ли, 1 табл., 7 пр.

Спосіб виробництва січених напівфабрикатів з м'яса птиці, загорнутих в рослинний лист

Винахід відноситься до харчової промисловості, зокрема до виробництва напівфабрикатів з м'яса сільськогосподарської птиці, загорнутих в рослинний лист. Спосіб передбачає подрібнення м'яса сільськогосподарської птиці, складання фаршу з введенням перцю, солі, ягід барбарису, куміна і пасерованої цибулі, перемішування і загвинчування фаршу в попередньо оброблені свіжі або засолені листя пекінської капусти. Компоненти напівфабрикату беруть в певному кількісному співвідношенні. Забезпечується отримання січених напівфабрикатів з м'яса сільськогосподарської птиці, що володіють підвищеною харчовою і біологічною цінністю, хорошою засвоюваністю. 2 іл., 3 пр.
Up!