Завантажувальний пристрій для силосного сховища

 

Даний винахід відноситься до завантажувального пристрою силосного сховища, виконаному з можливістю використання енергії завантажувальної текучого середовища з гранульованого або порошкоподібного матеріалу в силосному сховище.

Такий пристрій в цілому містить:

- пневматичний контур наповнення, який з'єднує щонайменше одне силосне сховище з транспортним засобом;

- щонайменше один фільтр, виконаний з можливістю фільтрувати транспортний газ, що виходить з силосного сховища.

Як відомо, цистерна для транспортування гранульованого або порошкоподібного матеріалу містить бочкоподібний контейнер, встановлений на шасі автомобіля. Контейнер містить деяку кількість гранульованого або порошкоподібного матеріалу і стисненого повітря, виробленого компресором, який часто розміщений на борту транспортного засобу. Після установки пневматичного з'єднання між бочкою цистерни і силосні сховищем, за допомогою вищезгаданого пневматичної контуру, стиснене повітря штовхає гранульований або порошкоподібний продукт за напрямом до силосною сховища.

Не винятком питань, що належать до фільтрування сжаоблему, пов'язану з тим фактом, що значна кількість енергії, яка використовується для транспортування матеріалу з цистерни до силосною сховища, розтрачується, на те, що входить в силосне сховище суміш, зазвичай характеризується кінетичною енергією в надлишку від тієї, яка необхідна тільки для транспортування матеріалу. Цей надлишок енергії витрачається, з одного боку, у вигляді вихорів і обертання матеріалу всередині силосного сховища, в той час як, з іншого боку, енергія втрачається, коли транспортний газ виводиться в зовнішнє середовище.

Тому основне завдання цього винаходу полягає у створенні завантажувального пристрою силосного сховища, виконаного з можливістю використання, щонайменше частини енергії, що міститься в завантажувальної текучого середовища з гранульованого або порошкоподібного матеріалу у згаданій силосному сховище. Як описано тут, подібна енергія може бути використана безпосередньо або перетворена в електричну енергію і, можливо, збережена в акумуляторних батареях для подальшого використання.

Отже, згідно з цим винаходу запропоновано завантажувальний пристрій силосного сховища, як заявлено в п. 1 � від п. 1.

Даний винахід буде тепер описано з посиланням на супроводжують креслення, що ілюструють кілька не мають обмежувального характеру видів варіанту здійснення цього винаходу, на яких:

на фіг.1 (і на відповідному збільшенні) проілюстрований перший варіант здійснення завантажувального пристрою силосного сховища згідно з цим винаходу;

на фіг.2 показаний другий варіант здійснення завантажувального пристрою відповідно до цього винаходу.

На фіг.1 позначене в цілому номером 10 представлено завантажувальний пристрій силосного сховища 20 згідно з цим винаходу.

Пристрій містить 10 пневматичний контур 11 наповнення, що з'єднує силосне сховище 20 з цистерною 12; і фільтруючий пристрій 13, виконане з можливістю фільтрування стисненого повітря, що виходить з силосного сховища 20.

Цистерна 12 містить, традиційним чином, шасі 12А, яке, в свою чергу, несе бочкоподібний контейнер 12В, що вміщає в себе матеріал (гранульований або порошкоподібний) і деяку кількість стиснутого повітря, створюваного компресором (не показано), який, наприклад, також змонтований на шасі 12А.

Як поергии, виконане з можливістю регенерувати, щонайменше, частина енергії, що міститься в завантажувальної текучого середовища, розміщене між цистерною 12 і силосні сховищем 20.

Конструкція і функції пристрою 14 регенерації енергії будуть описані більш докладно далі.

Аналізуючи варіант здійснення цього винаходу по фіг.1, пневматичний контур 11 містить:

- першу гілку 11А подачі, пневматичним чином сполучає контейнер 12В з пристроєм регенерації 14;

- другу гілку 11В подачі, що з'єднує пристрій 14 регенерації і силосне сховище 20, причому гілки подачі 11А, 11В розміщені послідовно;

- гілка 11С повернення, пневматичним чином сполучає силосне сховище 20 з фільтруючим пристроєм 13.

У варіанті здійснення цього винаходу, проиллюстрированном на фіг.1, фільтруючий пристрій 13 і пристрій 14 регенерації енергії змонтовані на візку 15, спирається на деякий безліч коліс 16 в цілях, які будуть проілюстровані нижче.

Сайт, що містить візок 15, фільтруючий пристрій 13 і пристрій 14 регенерації, утворює самохідний блок 17, в якому здійснюють дві операції по регенерації частини енергії, що міститься в суміші оздуха, виходить з силосного сховища 20.

Зокрема, фільтруючий пристрій 13, що приводиться в дію повітрям, що поступає з силосного сховища 20 (через гілку 11С), містить контейнер 13А, вміщає в себе безліч, по суті, вертикальних фільтруючих елементів (не показано). Такі фільтрувальні елементи встряхиваются встряхивающим пристрій 13В, яке може бути розміщене на дні контейнера 13А. Зазвичай, щонайменше один фільтруючий елемент з'єднаний з кожним встряхивающим пристроєм 13В і струшується цим згаданим встряхивающим пристроєм 13В, коли воно переміщається циклічно в двох напрямках, зазначених подвійною стрілкою (F1). Оскільки фільтруючі елементи встряхиваются, порошки відокремлюються від своїх поверхонь і падають за рахунок дії сили тяжіння в пристрій зберігання 13С, розташоване під контейнером 13А. Після фільтрування, по мірі того як він проходить через тканину або фільтруючі елементи, повітря таким чином може бути виведений в навколишнє середовище, по суті, у вертикальному напрямку, зазначеному стрілкою (F2).

Пристрій 14 регенерації енергії, у свою чергу, містить спіраль 14А, яка вміщує в себе ротор 14В (наприклад, пристрій турбіни). Вал 14С, ведучих�вання обертального руху валу 14С в лінійне перемінний рух в раніше згаданому напрямку (F1). Згаданий механізм 14D з'єднаний зі встряхивающим пристроєм 13В таким чином, щоб викликати циклічний рух встряхивающего пристрою 13В в напрямку (F1), для того щоб отримати струшування фільтруючих елементів.

В іншому варіанті здійснення цього винаходу, який не показаний, встряхивающее пристрій придатне для використання в круговому фільтрі. Наприклад, в цьому випадку встряхивающее пристрій може містити принаймні одну лопатку, розміщену на круговій рамі, яка вдаряє/струшує фільтруючі елементи.

Завантажувальний пристрій 10 силосного сховища 20 функціонує наступним чином:

(а) суміш матеріалу і стисненого повітря подають з контейнера 12В до пристрою 14 регенерації енергії за допомогою гілки 11А;

(b) суміш тече в бухту 14А і змушує ротор 14В повертатися, який, у свою чергу, передає рух на механізм 14D, який, у свою чергу, передає циклічний рух на встряхивающее пристрій 13В (у відповідності зі стрілкою F1), за допомогою цього викликаючи необхідну струшування фільтруючого елемента з тим, щоб уникнути будь-яких забивання цих елементів порошком, що містяться в суміші, що повертається з силосного�ить таким, щоб не утруднювати чи навіть не запобігати правильну транспортування суміші матеріалу і стисненого повітря з контейнера 12В до силосною сховища 20, що, фактично, є головним завданням.

Той факт, що в конкретно показаному на фіг.1 варіанті здійснення цього винаходу фільтруючий елемент 13 і пристрій 14 регенерації енергії змонтовані на єдиному самохідному блоці 17 має ту перевагу, що згаданий самохідний блок 17 може бути переміщений (вручну або за допомогою механічного кошти, не показано) від одного силосного сховища до іншого, для того щоб виконувати необхідні функції фільтрування повітря і відновлення частини завантажувальної енергії.

В іншому варіанті здійснення цього винаходу, який не проілюстровано, ротор 14В пов'язаний з електричним генератором (не показано), виконаним з можливістю перетворення механічної енергії, що постачається валом 14С, в електричну енергію, яка може бути використана негайно або збережена в акумуляторній батареї (не показано), для подальшого використання згаданої електричної енергії.

Наприклад, вироблена електрична енергія може бути использолюстрировано) з допомогою кругового руху або, використовуючи відомі в попередньому рівні техніки способи, для того щоб виробляти стиснене повітря, який, будучи подається спеціальними форсунками (не показано), використовується для очищення фільтруючих елементів і/або інших частин установки, які потребують постійної очищення.

У другому варіанті здійснення цього винаходу, показаному на фіг.2, одні і ті ж посилання позиції були використані для того, щоб позначати подібні елементи або ідентичні елементам, показаним на фіг.1 (перший варіант здійснення цього винаходу).

У другому варіанті здійснення цього винаходу, проиллюстрированном на фіг.2 фільтруючий елемент 13 і пристрій регенерації енергії 14 змонтовані на верхній частині силосного сховища 20.

У цьому випадку пневматичний контур 11 містить тільки гілка 11А доставки, яка пневматичним чином з'єднує контейнер 12В з пристроєм 14 регенерації.

Суміш матеріалу і стисненого повітря спрямовується насамперед до пристрою 14 регенерації за допомогою гілки 11А доставки. Частина енергії відновлюється в пристрої 14 регенерації з допомогою системи, вже описаної з посиланням на варіант здійснення цього изобѰть встряхивающее пристрій 13В описаним раніше способом, або для того, щоб виробляти електричну енергію за допомогою генератора, пов'язаного механічним чином з валом 14С. У цьому рішенні стиснене повітря, змішаний з матеріалом, який підлягає транспортуванню, входить в силосне сховище 20 в напрямку, зазначеному стрілкою (F3). Після осадження більшої частини порошкоподібного або гранульованого матеріалу в силосному сховище 20 випускають повітря вгору (в напрямку, зазначеному стрілкою (F4)), що проходить через фільтруючі елементи фільтруючого пристрою 13, де більш легкі частинки, які ще не впали в силосне сховище 20, вивільняються.

Проілюстрований на фіг.2 рішення має перевагу, що полягає в наявності спрощеного варіанту пневматичної контуру 11, який містить тільки гілка 11А доставки, однак з тим недоліком, що кожне силосне сховище повинно мати свій відповідний вузол, що містить пристрою 13,14.

До того ж, у цьому випадку ротор 14В з'єднаний з електричним генератором (не показано), виконаним з можливістю перетворення механічної енергії, що постачається валом 14С, в електричну енергію, яка може бути використана негайно або збережена в акумуляторній батареї (не поки�оящего винаходу, проиллюстрированном на фіг.2, вироблена електрична енергія може бути використана для того, щоб циклічно переміщати встряхивающее пристрій 13В, або, використовуючи відомі в попередньому рівні техніки способи, виробляти стиснене повітря, який, будучи поданим спеціальними форсунками (не показано), використовується для очищення фільтруючих елементів і/або інших частин установки, які потребують постійної очищення.

У додатковому не показаному варіанті здійснення цього винаходу пристрій 14 регенерації змонтовано безпосередньо на цистерні 12 (зокрема, на її шасі 12А), в той час як фільтруючий пристрій 13 може бути отсоединено від силосного сховища 20 і від цистерни 12 і, зокрема, може бути самохідним.

Також можливе рішення, в якому і фільтруючий пристрій 13 і пристрій 14 регенерації змонтовані на цистерні 12.

Коротко підсумовуючи, що було підкреслено вище шляхом прикладів, не мають обмежувального характеру, енергія, відновлена за допомогою ротора 14В під час завантаження силосної сховища 20, може бути використана для наступних застосувань:

1) гойдання фільтруючих елементів фільтра, застосованого для силосного бережи�янутого фільтра;

2) активації бойка, для того щоб ударяти фільтруючі елементи у вертикальному напрямку для видалення порошку;

3) активації електричного генератора змінного струму, для того щоб створювати електричний струм, необхідний для роботи електронної карти синхронізації або послідовності для систем очищення фільтра;

4) активації електричного генератора змінного струму для виробництва електричного струму, необхідного для того, щоб активувати котушки, які керують соленоидними клапанами пневматичних виконавчих механізмів, змонтованих, наприклад, на випускних клапанах або клапанах, які управляють потоком матеріалу (клапани відвалу, дросельні заслінки і золотникові клапани);

5) передачі поворотного руху на маленькі компресори, виконані з можливістю виробляти стиснене повітря, необхідний для очищення зворотним струмом фільтрів видалення порошку, або для управління пневматичними виконавчими механізмами, змонтованими, наприклад, на клапанах;

6) активації електричного генератора змінного струму для виробництва електричного струму, необхідного для того, щоб активувати маленький компресор з функціями, вп�адать і запобігти арочний ефект або поступове зменшення діаметра;

8) активації вібраторів стисненого повітря, бойків або гарматних систем;

9) активації систем вимірювання рівня і безпеки для вимірювання правильних робочих параметрів силосного сховища (наприклад, прилади вимірювання тиску всередині силосного сховища).

Фахівця в даній області техніки буде зрозуміло, що принципи даного винаходу можуть бути застосовані, можливо, з допомогою очевидних варіантів до пристроїв, не включених до передує не вичерпний перелік.

Основна перевага завантажувального пристрою силосного сховища відповідно до цього винаходу полягає в тому факті, що використання цього пристрою дозволяє відновити, щонайменше, частина енергії завантажувальної текучого середовища з гранульованого або порошкоподібного матеріалу, яка в іншому випадку буде витрачена, при цьому згадана енергія може бути використана безпосередньо або перетворена в електричну енергію і, можливо, збережена в акумуляторних батареях для подальшого використання.

1. Завантажувальний пристрій (10) силосного сховища (20), що містить:
- пневматичний контур (11) наповнення, що з'єднує силосне сховище (20) з транспортним засобом (12отличающееся тим, що пристрій (14) регенерації, щонайменше, частини енергії, що міститься в транспортованому текучого середовища, розміщене між транспортним засобом (12) і силосні сховищем (20) і передає енергію текучого середовища до механізму елемента фільтруючого пристрою.

2. Завантажувальний пристрій (10) за п. 1, яке відрізняється тим, що використовує енергію пристрій (13) є фільтруючим пристроєм (13) для фільтрування транспортного газу, що виходить з силосного сховища (20).

3. Завантажувальний пристрій (10) за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що пристрій (14) регенерації енергії містить, у свою чергу, спіраль (14А), що вміщає в себе ротор (14B).

4. Завантажувальний пристрій (10) за п. 3, відрізняється тим, що ротор (14B) з'єднаний з механізмом (14D), преобразовивающим постійне поворотний рух згаданого ротора (14B) в зворотно-поступальний рух встряхивающего пристрою (13B).

5. Завантажувальний пристрій (10) за п. 4, який відрізняється тим, що механізм (14D) з'єднаний з встряхивающим пристроєм (13B), що належить фільтруючому пристрою (13), так що встряхивающее пристрій (13B) відчуває лінійне або обертальний циклічний рух для того щоб струшувати безліч фільтруючих елементів, що містить водоаккумулірующій к�пристрій (13B) є гребінчастим пристроєм.

7. Завантажувальний пристрій (10) за п. 3, відрізняється тим, що ротор (14B) з'єднаний з електричним генератором, виконаним з можливістю перетворення механічної енергії, що надходить від ротора (14B), в електричну енергію, яка використовується негайно або яка зберігається в акумуляторній батареї для відкладеного використання електричної енергії.

8. Завантажувальний пристрій (10) за п. 7, відмінне тим, що вироблена електрична енергія використовується для циклічного переміщення встряхивающего пристрою (13B).

9. Завантажувальний пристрій (10) за п. 7, відмінне тим, що вироблена електрична енергія використовується для виробництва стисненого повітря, який, виходячи з спеціальних форсунок, використовується для очищення згаданого фільтруючого пристрою (13) та/або інших частин установки.

10. Завантажувальний пристрій (10) за п. 1, яке відрізняється тим, що фільтруючий пристрій (13) і пристрій (14) регенерації розміщені так, щоб утворювати самохідний блок (17).

11. Завантажувальний пристрій (10) за п. 1, яке відрізняється тим, що згадане пристрій регенерації (14) встановлено безпосередньо на транспортному засобі (12).

12. Завантажувальний пристрій (10) по 1 п., отличающ� засоби (12).

13. Завантажувальний пристрій (10) за п. 1, яке відрізняється тим, що фільтруючий пристрій (13) і пристрій (14) регенерації, обидва встановлені на транспортному засобі (12).

14. Завантажувальний пристрій (10) за п. 1, яке відрізняється тим, що пневматичний контур (11) містить:
- першу гілку (11A) доставки, що сполучає пневматичним чином контейнер (12B) матеріалу з пристроєм регенерації;
- другу гілку (11B) доставки, яка з'єднує пристрій (14) регенерації і силосне сховище (20), причому гілки (11A, 11B) доставки розміщені послідовно;
- гілка (11C) повернення, пневматичним чином сполучає силосне сховище (20) з фільтруючим пристроєм (13). 

Схожі патенти:

Спосіб нормування витрат порошкового матеріалу в транспортній магістралі і пристрій для його здійснення

Винахід відноситься до галузі створення систем нормування витрат порошкових матеріалів різної сипучості в зону споживання при різних тисках навколишнього середовища

Грунтоотводящее пристрій многочерпакового земснаряду

Винахід відноситься до екскавації і переміщення грунту і призначене для днопоглиблювальних робіт і для видобутку корисних копалин з дна водойм
Up!