Дорожньо-транспортна система

 

Винахід належить до транспортних систем, в яких використовують виділені транспортні шляхи, розміщені над землею.

Відома система канатного транспорту, в якій транспортні засоби приводяться в рух за допомогою стаціонарних силових установок, що забезпечують рух канатних приводів, на яких закріплені транспортні засоби, що не мають колісної бази /Беркман М. Б. «Підвісні канатні дороги» Машинобудування, 1984 р./.

Такі системи дозволяють долати круті схили, але їх розміщення можливо тільки на прямих ділянках, а потужність двигунів повинна бути достатньою, щоб переміщувати транспортний засіб і довгий, важкий, несучий тяговий канат.

Найбільш близькою до пропонованої є дорожньо-транспортна система, що включає дорожні виділені шляху із змінним нахилом, рушійне пристрій, силову установку і колісні транспортні засоби.

У такій системі по виділених коліях, мають змінні, в тому числі великі, ухили, рухаються колісні екіпажі спеціальної конструкції, що дозволяє долати великі ухили при горизонтальному положенні екіпажу. При цьому ці колісні транспортні засоби рухаються по дорозі за рахунок установа транспортному засобі силової установки /Патент РФ №2332311, кл. B60F 1/00, опубл. 27.08.2007./.

Найбільш близькою є транспортна система, яка включає змонтовані на естакаді рейкові шляхи чергуються з короткими підйомами і довгими пологими спусками і можливістю переміщення транспортних засобів під ухил не менше 0,3 % під дією гравітаційних сил, а рушійні пристрої зі стаціонарними джерелами живлення розміщені на коротких підйомах /US 7527000 D2 (Gerad Adam), 05/05/2009/.

Недоліком таких систем є необхідність у дорогій контактної мережі або автономної силовій установці, а також у приводі, який розміщується на колісному транспортному засобі, що збільшує його масу, а отже веде до додаткової витрати енергії на переміщення. Крім того, транспортні системи, що використовують гравітаційний принцип, що не пристосовані для руху пневмоколесний транспортних засобів, не забезпечують можливості їх маневру, повідомлення з вуличними дорогами і вантаження-розвантаження поза шляхів, при цьому мають значну вагу екіпажів, що вимагає спорудження естакад з високою несучою здатністю.

Технічна задача полягає в зниженні енерговитрат при експлуатації колісних транспортних засобів та зменшенні витрат н�вленная завдання вирішується таким чином, що в дорожньо-транспортній системі, що включає змонтовані на естакаді виділені шляхи чергуються з пологими підйомами і спусками для переміщення транспортних засобів під ухил під дією гравітаційних сил, рушійні пристрої зі стаціонарними джерелами живлення і транспортні засоби, згідно винаходу на естакаді змонтовані дорожні виділені шляхи чергуються ділянки з підйомами, які мають ухил 18-75%, і спусками, мають ухил не більше 6%, при цьому дорожньо-транспортна система забезпечена розташованими на ділянках з пологим спуском поза виділених шляхів і з'єднаними з ними терміналами для в'їзду і виїзду колісних транспортних засобів з системи на вуличні дороги. Крім того, колісні транспортні засоби можуть бути забезпечені кріпленням для з'єднання з підйомним рушійним пристроєм. При цьому змонтоване на ділянці шляху з крутим підйомом підйомне рушійне пристрій може бути виконано з механічним приводом, змонтований на ділянці шляху з крутим підйомом підйомне рушійне пристрій може бути виконано з електромагнітним приводом. Причому термінали для в'їзду і виїзду колісних транспортних засобів можуть бути з'єднані з термінал� рушійне пристрій на ділянці з крутим підйомом може бути виконано у вигляді платформи, змонтованої з можливістю навантаження на неї колісного транспортного засобу.

Пропонована дорожньо-транспортна система відрізняється від відомої тим, що на естакаді змонтовані дорожні виділені шляхи чергуються ділянки з підйомами, які мають ухил 18-75%, і спусками, мають ухил не більше 6%, при цьому дорожньо-транспортна система забезпечена розташованими на ділянках з пологим спуском поза виділених шляхів і з'єднаними з ними терміналами для в'їзду і виїзду колісних транспортних засобів з системи на вуличні дороги.

Така дорожньо-транспортна система призначена для транспортування в колісних транспортних засобах невеликої маси як людей, так і вантажів. У запропонованій системі колісні транспортні засоби можуть рухатися тільки по виділених коліях, а можуть залишати систему і рухатися по вулицях, якщо вони мають власний привід і механізм управління. В якості колісних транспортних засобів можуть використовуватися колісні платформи, електромобілі і веломобілі спеціальної конструкції, а також звичайні індивідуальні транспортні засоби.

При цьому параметри ухилу на підйомі вибрані з умови можливості горизонтального положення транспорт�ранспортного кошти і покриттям дорожніх виділених шляхів. Параметри пологого спуску вибрані з умови коефіцієнта зчеплення колісного транспортного засобу з дорожнім покриттям і обмеження швидкості, що становить до 6%.

Прогонові будови естакади виконують зі сталі або композитних матеріалів (сталежелезобетона, фібробетону, склопластика, вуглепластика тощо) балкової рамної або комбінованої системи і розраховують на навантаження від легких колісних транспортних засобів.

Технічний результат полягає в тому, що рух у системі здійснюється за рахунок підйому колісного транспортного засобу на підйом зовнішнім рушійним пристроєм з подальшим його рухом на спуск з можливістю маневру за рахунок гравітації. Це дозволяє не влаштовувати на естакаді контактну мережу, що знижує її вартість. При русі на спуск не потрібно витрачати енергію, а значить колісний транспортний засіб може не мати потужного, а отже, важкого двигуна з приводом і не нести на собі запас енергії у вигляді акумуляторів, що мають велику масу і вартість. Полегшення транспортного засобу дозволяє знизити витрати енергії на подолання сил тертя. Мала вага транспортного засобу дозволяє зменшити навантаження на естакаду, �втрачає можливості повідомлення автодорожніх магістралей між собою і з населеними пунктами, забезпечує оптимальну організацію руху.

На фіг.1 представлена дорожньо-транспортна система, вид збоку; фіг.2 і 3 те ж, що і на фіг.1, вигляд зверху (варіанти виконання терміналів).

Дорожньо-транспортна система складається з естакади з виділеними шляхами з ділянками 1 з пологим спуском і ділянкою 2 з крутим підйомом, колісних транспортних засобів 3, рушійних пристроїв 4, змонтованих на ділянці 2 естакади, і стаціонарних силових установок 5.

Дорожньо-транспортна система згідно винаходу включає, щонайменше, одну многопролетную естакаду з ділянками 1 і 2 відповідно, з пологим спуском з ухилом до 6% і крутим підйомом з контруклоном 18-75%, що дозволяє колісним транспортним засобам 3 рухатися по ділянці 1 під ухил під дією гравітації з розрахунковою швидкістю близько 2-12 м/с. У разі додатки додаткової тяги колісний транспортний засіб може рухатися швидше. Довжина ділянки 1 естакади становить сотні метрів, вона може проходити над різними перешкодами і вимагає мінімального відведення землі для розміщення опор. Ділянка 2 естакади має невелику довжину. По ділянці 2 естакади колісний транспортний засіб 3 доставляється в верхню точку ділянки 1 эсѸческим або електромагнітним приводом.

Для роботи підйомного рушійного пристрої використовується стаціонарна силова установка 5, яка розміщується біля естакади на ділянці 2. Стаціонарний силова установка може бути електричної, працює від мережі або автономною, у тому числі складається з пристрою для вироблення енергії та накопичувача енергії. При підйомі по естакаді ділянки 2 колісного транспортного засобу 3 передається потенційна енергія, яку воно витрачає при русі вниз під ухил на подолання сил тертя і опору повітря. Тому його не треба постачати потужним двигуном і приводом, що дозволяє значно зменшити вагу колісного транспортного засобу.

Якщо колісні транспортні засоби 3 можуть рухатися тільки в запропонованій системі, тоді вони не мають власного приводу і управляються автоматично, перевозячи пасажирів або вантажі від пункту завантаження до пункту розвантаження. Для стоянки невикористовуваних колісних транспортних засобів 3 в дорожньо-транспортній системі передбачаються термінали-накопичувачі 6, які розташовуються поза основного шляху, по якому здійснюється рух, і з'єднані з виділеними шляхами естакади ділянки 1.

Якщо колісні транспортні засоби 3 повинн�енним приводом і механізмом управління для водія, а дорожньо-транспортна система доповнюється терміналами 7 та 8, відповідно - шляхами для в'їзду і з'їзду, які розташовують на підході до ділянок 2 естакади /див. фіг.3/.

Дорожньо-транспортні системи для різних видів колісних транспортних засобів можуть поєднуватися на одних і тих же ділянках естакади 1 і 2, в тому числі з розташуванням в кілька рівнів.

Колісний транспортний засіб 3 потрапляє на шлях дорожньо-транспортної системи з терміналу накопичувача 6, пункту навантаження 9 або приїжджає туди через термінал в'їзду 8. Далі колісний транспортний засіб з'єднується з підйомним рушійним пристроєм 4, який переміщує його по ділянці 2 естакади з крутим підйомом на вершину і залишає його там для просування на спуск по ділянці 1 естакади з пологим ухилом. Цей рух відбувається рівномірно під дією сили тяжіння і сил тертя й опору повітря. Залежно від бажаної швидкості підбирається ухил ділянки 1 естакади і додаткове тягове зусилля. Перемістившись вниз з ділянки 1 естакади, колісний транспортний засіб може продовжити рух на підйом наступного ділянці 2 естакади з підйомним рушійним пристроєм 4, вступити на термінал розвантаження-пог або програмою, управляє рухом.

1. Дорожньо-транспортна система, що включає змонтовані на естакаді виділені шляхи чергуються з пологими підйомами і спусками для переміщення транспортних засобів під ухил під дією гравітаційних сил, рушійні пристрої зі стаціонарними джерелами живлення і транспортні засоби, що відрізняється тим, що на естакаді змонтовані дорожні виділені шляху, з чергуються ділянки з підйомами, які мають ухил 18-75%, і спусками, мають ухил не більше 6%, при цьому дорожньо-транспортна система забезпечена розташованими на ділянках з пологим спуском поза виділених шляхів і з'єднаними з ними терміналами для в'їзду і виїзду колісних транспортних засобів з системи на вуличні дороги.

2. Дорожньо-транспортна система п. 1, яка відрізняється тим, що колісні транспортні засоби забезпечені кріпленням для з'єднання з підйомним рушійним пристроєм.

3. Дорожньо-транспортна система п. 1, яка відрізняється тим, що змонтоване на ділянці шляху з крутим підйомом підйомне рушійне пристрій виконано з механічним приводом.

4. Дорожньо-транспортна система п. 1, яка відрізняється тим, що змонтоване на ділянці шляху з підйомом підйомне движся тим, що термінали для в'їзду і виїзду колісних транспортних засобів з'єднані з терміналами-накопичувачами колісних транспортних засобів та/або терміналами навантаження-розвантаження. 

Схожі патенти:

Самохідне шасі малогабаритного транспортного засобу

Винахід відноситься до галузі транспортного машинобудування. Самохідне шасі малогабаритного транспортного засобу містить несучу раму, розміщені на неї двигун з трансмісією і приводом на провідні колеса, підвіску, робоче місце водія, розміщене в кабіні з рульовою колонкою і необхідними органами керування. У передній частині несучої рами розміщений підрамник. Трансмісія забезпечена відцентровим автоматичним зчепленням, варіатором або ремінною передачею і знижуючим реверс-редуктор з диференціалом. Двигун і реверс-редуктор встановлені на підрамнику. Підрамник встановлений на несучій рамі на подушках. Відцентрове автоматичне зчеплення встановлено безпосередньо на колінчастому валу двигуна. Передні колеса виконані провідними. Привід на передні провідні колеса виконаний у вигляді шарнірів рівних кутових швидкостей. Кабіна виконана у вигляді просторового силового каркаса. Досягається зменшення габаритів транспортного засобу. 3 з.п. ф-ли, 3 іл.

Трактор з реєстратором параметрів

Винахід відноситься до промислових і сільськогосподарських тракторів і агрегатів на їх базі, зокрема до бульдозерів. Технічний результат полягає в підвищенні експлуатаційної надійності роботи трактора. Для цього запропоновано трактор з реєстратором параметрів, який містить остов з встановленою на ньому моторно-трансмісійної установкою, ходову систему, що складається з колісного або гусеничного рушія і підвіски, що з'єднує рушій з остовом, кабіну з робочим місцем оператора, робоче устаткування, органи і механізми управління моторно-трансмісійної установкою і робочим обладнанням, панель оператора, контролер, до складу якого входить енергонезалежне запам'ятовуючий пристрій, годинник реального часу, цифровий обчислювач і пристрій введення/виведення інформації, пристосоване для дротової або бездротової передачі інформації на зовнішнє пристрій, а також датчики робітників і діагностичних параметрів трактора. Контролер здійснює обробку, накопичення та зберігання в енергонезалежній пам'яті інформації про робітників і діагностичних параметрах трактора. Додатково, в залежності від варіанту реалізації запропонованого пристрою, осуществляетсятором правил експлуатації трактора, оцінка його кваліфікації, надання оператору інформації і рекомендацій з управління трактором, взаємозалежне регулювання параметрів, реалізація ряду заходів з підвищення інформативності та достовірності реєстрації робочих параметрів трактора. 13 з.п. ф-ли, 1 іл.

Трансмісія легкого колісного всюдихода з бортовим поворотом

Винахід відноситься до конструкції легких колісних всюдиходів на пневматиках наднизького тиску. Трансмісія містить зчеплення, коробку зміни передач, ланцюгову передачу, диференціал, механізм блокування диференціалу, два гальма, дві півосі, чотири бортові ланцюгові передачі, колісні приводи. Причому колісні приводи являють собою планетарні колісні редуктори, встановлювані в маточини задніх ведучих коліс, і диференціали, що встановлюються в маточини передніх провідних коліс. Досягається підвищення економічності роботи всюдихода. 1 іл.

Сільськогосподарське транспортний засіб, оснащене кабіною з подвійною підлогою

Винахід відноситься до галузі транспортного машинобудування. Сільськогосподарське транспортний засіб містить основне шасі, на якому укріплена кабіна, обладнана підлогою для установки одного сидіння. Частина підлоги містить двухстенную конструкцію, що утворить сховище для розміщення керуючого обладнання транспортного засобу. Двохстінна конструкція утворена нижньою і верхньою частинами підлоги і містить перший і другий ділянки. Перший ділянка розташована в передній частині кабіни, а друга ділянка розташована в задній частині кабіни. Друга ділянка розташована на більш високому рівні, ніж перший ділянку, так, що перший і другий ділянки утворюють щабель. Досягається покращення доступності обладнання, розміщеного в кабіні сільськогосподарського транспортного засобу. 7 з.п. ф-ли, 4 іл.

Малогабаритний трактор

Винахід відноситься до конструкції малогабаритного колісного трактора. Малогабаритний трактор містить раму, виконану з горизонтально розташованого трубчастого елемента, на одному кінці якого розміщений підшипниковий вузол для рульової вилки, а на іншому кінці встановлена вертикальна стійка, одним кінцем закріплена на кожусі задньої осі, поздовжня вісь якого розташована перпендикулярно поздовжньої осі трубчастого елемента. На іншому кінці вертикальної стійки змонтовано сидіння. Задні колеса змонтовані в підшипникових вузлах кожуха задньої осі і мають гальмівний механізм для одного заднього колеса. Рульова вилка у вигляді вертикальної стійки встановлена в підшипниковому вузлі трубчастого елемента і виконана з можливістю обертання на 360°. У верхній частині стійки змонтований кермо з органами управління двигуном. Нижня частина стійки виконана у вигляді кронштейна, жорстко пов'язаного з поперечиною, на якій виконано гніздо для розміщення підшипника під опору горизонтально розташованого трубчастого елемента і яка виконана з бічними опорами для розміщення передніх коліс, виконаних з можливістю зміни їх розташування по відношенню до вертикально установленнеля, закріпленого на горизонтально розташованому трубчастому елементі рульової вилки. Підшипники для кожного заднього колеса і підшипники для передніх коліс виконані переважно дворядними. Прикріплені знизу до горизонтально розташованого трубчастого елемента одна підніжка і рама виконані з трубчастих елементів. Досягається підвищення маневреності трактора. 3 з.п. ф-ли, 4 іл.

Малогабаритний трактор

Винахід відноситься до конструкції малогабаритного колісного трактора. Малогабаритний трактор містить раму, виконану з горизонтально розташованого трубчастого елемента, на одному кінці якого розміщений підшипниковий вузол для рульової вилки, а на іншому кінці встановлена вертикальна стійка, одним кінцем закріплена на кожусі задньої осі, поздовжня вісь якого розташована перпендикулярно поздовжньої осі трубчастого елемента. На іншому кінці вертикальної стійки змонтовано сидіння. Задні колеса змонтовані в підшипникових вузлах кожуха задньої осі і мають гальмівний механізм для одного заднього колеса. Рульова вилка у вигляді вертикальної стійки встановлена в підшипниковому вузлі трубчастого елемента і виконана з можливістю обертання на 360°. У верхній частині стійки змонтований кермо з органами управління двигуном. Нижня частина стійки виконана у вигляді кронштейна, жорстко пов'язаного з поперечиною, на якій виконано гніздо для розміщення підшипника під опору горизонтально розташованого трубчастого елемента і яка виконана з бічними опорами для розміщення передніх коліс, виконаних з можливістю зміни їх розташування по відношенню до вертикально установленнеля, закріпленого на горизонтально розташованому трубчастому елементі рульової вилки. Підшипники для кожного заднього колеса і підшипники для передніх коліс виконані переважно дворядними. Прикріплені знизу до горизонтально розташованого трубчастого елемента одна підніжка і рама виконані з трубчастих елементів. Досягається підвищення маневреності трактора. 1 з.п. ф-ли, 4 іл.

Малогабаритний трактор

Винахід відноситься до конструкції малогабаритного колісного трактора. Малогабаритний трактор містить раму, виконану з горизонтально розташованого трубчастого елемента, на одному кінці якого розміщений підшипниковий вузол для рульової вилки, а на іншому кінці встановлена вертикальна стійка, одним кінцем закріплена на кожусі задньої осі, поздовжня вісь якого розташована перпендикулярно поздовжньої осі трубчастого елемента. На іншому кінці вертикальної стійки змонтовано сидіння. Задні колеса змонтовані в підшипникових вузлах кожуха задньої осі і мають гальмівний механізм для одного заднього колеса. Рульова вилка у вигляді вертикальної стійки встановлена в підшипниковому вузлі трубчастого елемента і виконана з можливістю обертання на 360°. У верхній частині стійки змонтований кермо з органами управління двигуном. Нижня частина стійки виконана у вигляді кронштейна, жорстко пов'язаного з поперечиною, на якій виконано гніздо для розміщення підшипника під опору горизонтально розташованого трубчастого елемента і яка виконана з бічними опорами для розміщення передніх коліс, виконаних з можливістю зміни їх розташування по відношенню до вертикально установленнеля, закріпленого на горизонтально розташованому трубчастому елементі рульової вилки. Підшипники для кожного заднього колеса і підшипники для передніх коліс виконані переважно дворядними. Прикріплені знизу до горизонтально розташованого трубчастого елемента одна підніжка і рама виконані з трубчастих елементів. Досягається підвищення маневреності трактора. 4 іл.

Універсальний транспортний засіб суперманевренности і суперпроходимости

Винахід відноситься до галузі транспортного машинобудування. Універсальний транспортний засіб складається з двигуна, кабіни, рами, ведучих мостів, рушіїв. Кожен з рушіїв складається з чотирьох коліс із приводом на карданних підвісках, розміщених на кінцях радіальних кронштейнів, які приводяться в рух за допомогою планетарної передачі. Міст складається з диференціала з карданним валом і декількох півосей, розташованих телескопічним чином. Кожна з півосей незалежна один від одного. Перша піввісь з'єднана з планетарною передачею, яка синхронно приводить в рух всі чотири колеса одного з рушіїв, також перша піввісь взаємодіє з гальмами з допомогою конічних шестерень. Друга піввісь виконує функцію керма, тобто вона також з'єднана з планетарною передачею, яка синхронно повертає всі чотири колеса одного з рушіїв на 360º. Третя піввісь з'єднана з планетарною передачею, на якій встановлені карданні підвіски з колесами, які при необхідності приводяться в рух за допомогою перемикача, тобто третя піввісь з'єднана з першої піввіссю і при включенні перемикача колеса накочуються на перешкоди зверху, �про кошти. 5 іл.

Сверхманевренное і сверхпроходимое універсальний транспортний засіб

Винахід відноситься до галузі транспортного машинобудування. Універсальне сверхманевренное і сверхпроходимое транспортний засіб складається з двигуна, кабіни, рами, рульового управління, рушіїв. Рама виконана у формі правильного кола, на якій встановлені рушії, на рівних відстанях на карданних підвісках. Рушії при включенні двигуна, взаємодіючого з коробкою передачі, приводяться в рух з допомогою ланцюгів. Всі рушії з'єднані між собою ланцюгами. Кабіна встановлена на раму з можливістю кругового обертання відносно рами. При повороті керма повертається кабіна паралельно-синхронно разом з рушіями в одному і тому ж напрямку відносно рами. З допомогою підсилювача керма кабіна обертається відносно рами. При повороті кабіни повертається зірочка, прикріплені до трубки в центрі днища кабіни, і за допомогою цієї зірочки повертаються рушії, при цьому рама залишається нерухомою щодо рушіїв і кабіни. Рухоме з'єднання органів управління розміщено по центру на днище кабіни. Досягається удосконалення конструкції транспортного засобу, що дозволяє підвищити маневреність, спростити ремонт і обслуговув

Шасі транспортного засобу

Винахід відноситься до галузі транспортного машинобудування. Шасі транспортного засобу містить передні провідні керовані колеса, задні ведучі колеса, раму з лонжеронами і поперечинами, незалежні підвіски провідних коліс з пружними елементами і амортизаторами і приводяться від двигуна головні передачі. Незалежні підвіски шарнірно з'єднані з рамою і з цапфами коліс поперечними важелями. Головні передачі з'єднані з провідними колесами допомогою поперечних карданних валів. У шасі лонжерони рами виконані у вигляді прямих паралельних балок, що мають по всій довжині однакову висоту стінок. Головні передачі розміщені між лонжеронами і нерухомо з'єднані з рамою. В стінках лонжеронів виконані отвори для проходу карданних валів від головних передач до провідним колесам. У зоні отворів для проходу карданних валів з лонжеронами рами з'єднані підсилювальні елементи рами, також мають отвори для проходу карданних валів. З підсилювальними елементами рами з'єднані поперечки, на яких встановлені головні передачі, шарніри поперечних важелів підвіски провідних коліс, що з'єднують важелі з рамою. Опори пружних елементів, амортизаторів підвісок провідних коліс уста�тного засобу. 1 з.п. ф-ли, 6 іл.

Вантажний транспортний мережевий сухопутний роботизований комплекс для швидкісної невпинної доставки вантажів в контейнерах, передачі рідких фракцій, електроенергії та інформації

Винахід відноситься до транспортного комплексу для швидкої доставки вантажів. Вантажний транспортний комплекс управляється єдиної автоматизованої системою управління і включає трубопроводи для передачі рідких фракцій, лінію електропередач, оптоволоконну лінію і транспортну систему з шляхами. Одні шляхи об'єднані з трубопроводами, лінією електропередач і оптоволоконною лінією зовнішнім кожухом в єдину конструкцію сухопутного моста, а інші проходять зовні сухопутного моста. Міст складається з стикованих між собою мостових прольотів, підтримуваних вантово-опорними конструкціями. Шляхи, розміщені всередині моста, складаються із шляхів для швидкісного переміщення грузонесущих бесколесних модульних транспортних составів і шляхів для переміщення по ним роботизованих колісних транспортних засобів. Всі бесколесние транспортні засоби можуть транспортувати контейнери також в протилежному напрямку. Комплекс оснащений станціями чотирьох функціональних видів. В результаті забезпечується максимально швидка доставка вантажів у будь-яку необхідну точку. 12 з.п. ф-ли, 12 іл.

Транспортна система калашникова

Винахід відноситься до транспортних систем для перевезення пасажирів і вантажів

Мультимодальний транспортний комплекс

Винахід відноситься до багатофункціонального транспортного комплексу

Універсальна залізниця і спосіб її експлуатації

Винахід відноситься до залізничного транспорту, а саме до верхньої будови колії, і може бути застосоване при будівництві та ремонті залізничних колій

Універсальна залізниця і спосіб її експлуатації

Винахід відноситься до залізничного транспорту, а саме до верхньої будови колії, і може бути застосоване при будівництві та ремонті залізничних колій

Посадковий модуль монорельсової дороги для транспортної системи

Винахід відноситься до транспортних систем великих міст, що охоплює перевезення вантажів і пасажирів з центру на околиці і навпаки

Транспортна система

Винахід відноситься до галузі транспортних механізмів з заданою траєкторією руху

Транспортний комплекс

Винахід відноситься до багатофункціонального транспортного комплексу на базі автомобільної, переважно швидкісний, естакади над залізницею

Транспортна система (

Винахід відноситься до транспортних систем з фіксованою траєкторією руху

Спосіб пересування людей під автодорогою з використанням гравітаційних сил

Винахід відноситься до галузі підземного пересування людей і може бути використано при спорудженні підземних тунелів різної протяжності для пересування людей у місцях перетину автомобільних доріг з використанням гравітаційних сил. Пересування людей здійснюється в підземних тунелях зі спусками та підйомами в вагонах по рейковому шляху під автодорогою. Для цього, на приймальному майданчику зупиняють за допомогою рухомого уловлює пристрою вагон з людьми, і далі приймальний майданчик разом з вагоном домкратами опускають на нерухому майданчик. Потім, після висадки і посадки людей, вагон з людьми піднімають на певний кут, і після звільнення від уловлює пристрою з використанням гравітаційних сил пересувають по рейках, прокладених в тунелі до адміністратора майданчику, встановленої на протилежній стороні автодороги для висадки людей з вагона. На випадок аварійних ситуацій в тунелях передбачені двері для виходу людей в тунель, обладнаний ескалаторами або сходами. В результаті підвищується безпека переміщення людей через автодорогу, зменшується час на зазначене переміщення. 5 іл.
Up!