Теплоізоляція для залізничних рейок

 

Винахід відноситься до теплоізоляції для залізничних рейок. Зокрема, винахід відноситься до ізоляції для залізничних рейок, що складаються з декількох попередньо виготовлених елементів.

Для підтримки працездатності стрілок в залізничному сполученні взимку необхідно уникати замерзання рейок чи стрілок при наявності снігу і льоду.

Відомо використання теплоізоляції, щоб запобігти втратам тепла взимку у рейках при їх обігріві.

З WO2009/109664 A1 відома система обігріву стрілок, в якій підведення і відведення теплопроводу зовні покриваються ізоляційним матеріалом. При цьому ізоляція теплопроводу здійснюється шляхом піноутворення на місці монтажу. Підошва рейки зовні теплотехнически ізолюється за допомогою попередньо виготовленої ізоляції.

Однак недоліком теплоізоляції в рівні техніки є те, що вона часто має відносно малу механічну міцність, що може викликати проблеми особливо на швидкісних ділянках. Крім того, для утримання в справності системи обігріву стрілок, наприклад, коли мають місце несправність стрілки, необхідним може виявитися здійснення складного процесу демонтни.

Крім того, в DE 4423331 А1 описується шумопоглинаюче верхня будова залізничної колії, що містить заповнювачі, безперервно встановлені в поздовжньому напрямку уздовж шийки рейки для її прикриття, причому заповнювачі для поглинання повітряного шуму зі свого боку, противолежащей рейці, мають гребінчасту форму.

Завданням винаходу є створення ефективної теплоізоляції для залізничних стрілок, простий в монтажі і володіє високою механічною міцністю і стабільністю.

Ця задача вирішується за допомогою теплоізоляції для залізничних рейок згідно незалежному пункту 1 формули винаходу.

Згідно іншому незалежному пункту надається зовнішній теплоізоляційний елемент для залізничних рейок.

Згідно винаходу теплоізоляція для залізничних рейок складається щонайменше з одним внутрішнім і з одним зовнішнім ізоляційним елементом. При цьому внутрішній і зовнішній ізоляційні елементи формуються таким чином, щоб вони могли монтуватися на залізничному рейсі паралельно один одному таким чином, щоб в змонтованому стані зовнішній ізоляційний елемент з геометричним замиканням обхватиейки рейки з інтервалом щодо неї, так і з нижньої сторони рейки. При цьому внутрішній ізоляційний елемент встановлено в області інтервалу між зовнішнім ізоляційним елементом і шийкою рейки і утримується на шийці рейки допомогою зовнішнього ізоляційного елемента.

Перевага винаходу полягає в тому, що внаслідок модульного будівлі забезпечується просте кріплення. Зовнішні і внутрішні ізоляційні елементи, переважно, виготовляються з стабільного та теплоізолюючого матеріалу.

В одному з кращих варіантів здійснення винаходу теплоізоляція містить кріпильний затиск для приєднання до зовнішнього ізоляційного елементу і для фіксації зовнішнього ізоляційного елемента на рейці. При цьому монтажний затискач сконструйований і підігнаний під зовнішній профіль зовнішнього ізоляційного елемента таким чином, щоб він міг приєднуватися до зовнішнього ізоляційного елементу в попередньо напруженому стані. Внаслідок попереднього натягу (напруги) кріпильного затиску зовнішній ізоляційний елемент при його приєднанні разом з прикріпленим до нього кріпильним зажимом до рейці може бути зафіксований на рейці допомогою замикання монтажного затискача на подо�еская міцність і стабільність ще більше підвищуються.

В одному з кращих удосконалень вищеописаних варіантів здійснення винаходу зовнішній ізоляційний елемент має на торцевій поверхні свого виступу над підошвою рейки паз для вводу (замикання) монтажного затискача в зовнішній ізоляційний елемент. В результаті цього переважно полегшується прецизійний попередній монтаж кріпильного затиску на зовнішньому ізоляційному елементі до приєднання зовнішнього ізоляційного елемента до рейки.

Переважно зовнішній ізоляційний елемент має на своїй нижній стороні дренажні отвори.

В одному з інших варіантів здійснення винаходу зовнішній ізоляційний елемент у своєму поздовжньому профілі на своїй нижній стороні має з двох боків виїмки.

У цьому варіанті здійснення, переважно, домагаються того, щоб зовнішній ізоляційний елемент прикривав можливо більший ділянку вздовж залізничної рейки. Переважно, зовнішній ізоляційний елемент має в цьому варіанті здійснення у своєму поздовжньому профілі в середній і верхній області таку довжину, завдяки якій він в змонтованому стані виступає за шпалу залізничної рейки і близько підходить до крепл�але зовнішній ізоляційний елемент має на своїй нижній стороні таку довжину, яка відповідає інтервалу між двома залізничними шпалами.

Крім того, відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу внутрішній ізоляційний елемент виконаний таким чином, щоб він мав профіль поперечного перерізу, підігнаний до колії і до зовнішнього ізоляційного елементу. При цьому бажано, щоб внутрішній ізоляційний елемент мав профіль поперечного перерізу, підігнаний до колії і до зовнішнього ізоляційного елемента таким чином, щоб внутрішній ізоляційний елемент в змонтованому стані теплоізоляції з геометричним замиканням обхоплював рейковий шлях на одній його стороні від області верхньої сторони підошви рейки через область шийки рейки до частини області головки рейки.

Перевагою цього переважного вдосконаленого варіанту винаходу є те, що, зокрема, завдяки геометричного замикання стабільність конструкції в змонтованому стані ще більш підвищується.

В одному іншому варіанті здійснення винаходу внутрішній ізоляційний елемент в своєму профілі поперечного перерізу на стороні, зверненої від рейкового шляху в змонтованому стані�му стані зовнішній і внутрішній ізоляційні елементи з'єднані один з одним з геометричним замиканням. Завдяки цьому монтаж кращим чином додатково полегшується, а стабільність ще більше зростає, зокрема, оскільки геометричне замикання дає збільшення контактної поверхні між внутрішнім і зовнішнім ізоляційними елементами. Крім того, ще більше зменшується або виключається ризик можливого хитання (гойдання) внутрішнього ізоляційного елемента.

Переважно теплоізоляція згідно винаходу має декілька внутрішніх ізоляційних елементів, які в змонтованому стані встановлені один за одним по всій площі, що обігрівається довжині рейок.

Зокрема, в одному з кращих варіантів здійснення винаходу внутрішні ізоляційні елементи зчіплюються один з одним. Особливо бажано, щоб внутрішні ізоляційні елементи були зчеплені один з одним при послідовній установці по всій площі, що обігрівається довжині рейок.

В одному з варіантів здійснення цієї кращою форми виконання винаходу внутрішній ізоляційний елемент має на одному кінці трапецеїдальний штуцер. Крім того, внутрішній ізоляційний елемент, переважно, має на своєму іншому кінці трапецоїдну виїмку у вигляді штуцера. Особ одному кінці трапецеїдальний штуцер, а на своєму іншому кінці - трапецоїдну виїмку у вигляді штуцера.

Завдяки цьому забезпечується перевага простого попереднього монтажу елементів і досягається особливо висока стабільність.

Згідно з прикладом виконання винаходу створена теплоізоляція згідно винаходу для використання в рамних рейках залізничних стрілок. У цьому сенсі, зокрема, форми та профілі поперечних перерізів внутрішнього і зовнішнього ізоляційних елементів є узгодженими.

Переважно зовнішній ізоляційний елемент і/або внутрішній ізоляційний елемент виготовлені, відповідно, з одного теплоізоляційного матеріалу, зокрема з поліпропілену. Однак винахід не обмежена використанням поліпропілену. Замість нього можуть використовуватися і інші матеріалу, завдяки яким досягаються висока стабільність і хороша теплоізоляція.

Переважно зовнішній ізоляційний елемент виконується цілісним.

Крім того, надається в розпорядження залізничний рейок, з теплоізоляцією згідно винаходу.

Переважно для монтажу ізоляційних елементів внутрішній ізоляційний елемент і/або зовнішній ізоляційний элеа тій же стороні, що і теплоізоляція, або на протилежній стороні рейки.

Переважно теплоізоляція згідно винаходу може бути закріплена на рейці простим способом. Для цього попередньо виготовлений зовнішній ізоляційний елемент може бути забезпечений кріпильним затиском, причому затиск в стані насадки на зовнішній ізоляційний елемент випробовує механічне попереднє натяг. Крім того, щонайменше один внутрішній ізоляційний елемент притискається до залізничного рейці в області його шийки, а зовнішній ізоляційний елемент, з зажимом, зсувається на рейку, причому використовується відповідний зовнішній ізоляційний елемент, який насаженном стані обхоплює рейок щонайменше у бічній ділянці підошви рейки і внутрішній ізоляційний елемент з геометричним замиканням. В цьому випадку затискач внаслідок механічного попереднього натягу може замикатись з іншого боку підошви рейки, так що зовнішній ізоляційний елемент, а тим самим і внутрішній ізоляційний елемент фіксуються на рейці.

Теплоізоляція згідно винаходу в особливою мірою пристосована для того, щоб таким чином захистити рейок від холодного вітр�асто опускається набагато нижче нуля градусів за Цельсієм, і температурою рейок.

Створюється теплоізоляція, з допомогою якої успішно виконуються суперечливі вимоги. Точніше кажучи, створюється пристрій теплоізоляції, при якому, з одного боку, завдяки незначній теплопровідності забезпечується хороша теплоізоляція. Крім того, мають місце хороша механічна міцність і стабільність, що, зокрема, необхідно при наявності високошвидкісних ділянок. Крім цього, надається простий спосіб закріплення, завдяки якому просто забезпечується підтримка в справності, зокрема, при наявності несправностей в нагрівальних елементах. Це, зокрема, досягається завдяки модульної конструкції теплоізоляції згідно винаходу, в якому використовуються попередньо виготовлені деталі.

Як легко помітити фахівця, вищенаведені форми виконання та варіанти здійснення винаходу можуть відповідним чином комбінуватися.

Нижче приклад виконання винаходу пояснюється більш докладно з посиланням на додані креслення, на яких

Фіг.1 зображує вид поперечного перерізу зовнішнього ізоляційного елемента з прикладу виконання винаходу в стані монтажу на рейці,

Фіг.3 - вигляд зверху зовнішнього ізоляційного елемента згідно винаходу, показаного на Фіг.2,

Фіг.4 - вид зовнішнього ізоляційного елемента згідно винаходу, показаного на Фіг.2, в перспективі,

Фіг.5 - вид поперечного перерізу внутрішнього ізоляційного елемента згідно винаходу в стані монтажу на рейці у відповідності з прикладом виконання винаходу,

Фіг.6 - вигляд збоку внутрішнього ізоляційного елемента згідно винаходу у відповідності з прикладом виконання винаходу на Фіг.1 і 5,

Фіг.7 - вид внутрішнього ізоляційного елемента згідно винаходу, показаного на Фіг.6, в перспективі,

Фіг.8 - вид теплоізоляції згідно винаходу в перспективі в стані монтажу у відповідності з прикладом виконання винаходу,

Фіг.9 - вигляд збоку теплоізоляції згідно винаходу в стані монтажу у відповідності з прикладом виконання винаходу,

Фіг.10 - вид внутрішніх ізоляційних елементів згідно винаходу в перспективі в стані монтажу у відповідності з прикладом виконання винаходу і

Фіг.11 - види поперечних перерізів залізничної рейки і теплоізоляції згідно винаходу на різних етапах монтажу теплоиз�аковие позиції. При цьому компоненти, вже поясненние на попередніх кресленнях, щоб уникнути повторів зайвий раз не пояснюються.

На Фіг.1 у вигляді поперечного перерізу зображений зовнішній ізоляційний елемент 101 теплоізоляції згідно винаходу в стані монтажу на рейці 102. Рейка 102 має головку 107, шийку 103 і підошву 104 рейки. Зовнішній ізоляційний елемент 101 має в своєму поперечному перерізі виїмку, приймаючу бічній кінцевий ділянку 105 підошви 104 рейки. Нижня частина 106 зовнішнього ізоляційного елемента 101 проходить під підошвою 104 рейки. Зовнішній ізоляційний елемент 101 має у своїй бічній частині виступ 108, проходить навпроти шийки 103 рейки з інтервалом 109 щодо неї. Інтервал передбачений для того, щоб там встановлювався внутрішній ізоляційний елемент (на Фіг.1 не показаний, замість цього див. нижче). На своїй бічній торцевої поверхні 110 зовнішній ізоляційний елемент 101 має паз 111, передбачений для прийому (тут не показаного) монтажного затискача. Як видно на Фіг.1, бічній кінцевий ділянку 105 підошви 104 рейки обхвативается зовнішнім ізоляційним елементом 101 з геометричним замиканням. Крім того, на Фіг.1 видно, що нижня частина 106 зовнішнього ізоляційного елемента проходить під подошво�єм, тобто зовнішній ізоляційний елемент 101 допомогою (не показаного) кріпильного затиску може утримуватися на рейці 102 своєю нижньою частиною 106. Зовнішній ізоляційний елемент 101 має на зверненій до підошви 104 рейки верхній стороні своєї нижньої частини 106 поглиблення 112, служить для збору і стоку води.

На Фіг.2 зображено вигляд збоку зовнішнього ізоляційного елемента 101 згідно з прикладом виконання винаходу. Зовнішній ізоляційний елемент має такий поздовжній профіль, що його нижня частина 106 вкорочена порівняно з його верхньою частиною, відповідно, виступом 108. Іншими словами, зовнішній ізоляційний елемент 101 має в своєму поздовжньому профілі виїмки 201. Згідно Фіг.2 зовнішній ізоляційний елемент сконструйований у своєму поздовжньому профілі симетричним. Довжина нижньої частини 106 згідно з цим прикладом виконання обрана таким чином, щоб зовнішній ізоляційний елемент 101 на своїй нижній стороні 202 мав довжину, відповідну інтервалу між двома шпалами залізничної рейки 102 (тут не показані).

Згідно з прикладом виконання винаходу зовнішній ізоляційний елемент 101 виготовлений цільним і з теплоізолюючого матеріалу, переважно, з поліпропілену.

На Фіг.3 і�інформаційного елемента 101 містить ряд дренажних отворів 301 для стоку води.

На Фіг.4 зовнішній ізоляційний елемент 101 зображений згідно з прикладом виконання винаходу в перспективі. На Фіг.4 зображені нижня частина 106, виступ 108, паз 111, дренажні отвори 301 та інші компоненти та аспекти зовнішнього ізоляційного елемента 101, докладно поясненние вище на Фіг.1-3.

На Фіг.5 зображено вигляд поперечного перерізу внутрішнього ізоляційного елемента 501 з прикладу виконання теплоізоляції згідно винаходу в стані монтажу на рейці 102. Згідно з прикладом виконання внутрішній ізоляційний елемент 501 має профіль поперечного перерізу, підігнаний до колії 102, і з геометричним замиканням обхоплює рейок 102 на стороні 503 рейки від області на верхній стороні 504 підошви 104 рейки через область шийки 103 рейки до області з нижньої сторони 505 головки 107 рейки. Як показано на Фіг.5, внутрішній ізоляційний елемент 501 має в своєму профілі поперечного перерізу виїмку 502, так що поперечний переріз внутрішнього ізоляційного елемента 501 підігнано під поперечний переріз зовнішнього ізоляційного елемента 101, зображеного на Фіг.1-4, точніше кажучи, під поперечний переріз виступу 108 зовнішнього ізоляційного елемента 101. Таким чином, досягається те, що зовнішній изолялагодаря такої конструкції, з одного боку, досягається простота монтажу, а з іншого, висока стабільність.

Як показано на Фіг.6, внутрішній ізоляційний елемент 501 згідно з прикладом виконання має з одного кінця 601 трапецеїдальний штуцер 602, а з іншого свого кінця 603 трапецоїдну виїмку 604 у вигляді штуцера. В результаті простим способом забезпечується надійне зчеплення декількох послідовно з'єднаних однорідних внутрішніх ізоляційних елементів 501.

На Фіг.7 внутрішній ізоляційний елемент 501, зображений на Фіг.5 і 6, показаний в перспективі.

На Фіг.8 у перспективі зображена теплоізоляція 100 згідно винаходу у відповідності з прикладом виконання. При цьому на Фіг.8 зображені як рейок 102, на якому змонтована теплоізоляція 100, так і в якості прикладу дві рейкові шпали 801, а також рейкові скріплення 802. На Фіг.9 видно два внутрішніх ізоляційних елемента 501, прилеглих один до одного. Внутрішні ізоляційні елементи 501 утримуються на рейці згідно з монтажу теплоізоляції зовнішніх ізоляційних елементів 101. Елементи 101, 501 теплоізоляції 100 зафіксовані на рейці 102 затискачами, відповідно, затискними або кріпильними скобами 803.

Згідно винаходу як внутрішні изоляционниетности, за допомогою зовнішніх ізоляційних елементів 101 рейок 102 захищається від холодного вітру. Це, зокрема, відноситься також до прикладу виконання винаходу, обговорюваного тут.

На Фіг.9 в перспективі зображений приклад виконання теплоізоляції 100 згідно винаходу в змонтованому стані. Зовнішні ізоляційні елементи своїми кінцевими поверхнями квазидостают, як показано на Фіг.9, до кріпильних затискачів 902 рейкового скріплення 802, так що прикриття рейки 102 внутрішніми ізоляційними елементами 501 і зовнішніми ізоляційними елементами 101 максимизировано.

На Фіг.10 в перспективі зображені внутрішні ізоляційні елементи 501 в змонтованому стані. Згідно з прикладом виконання винаходу внутрішні ізоляційні елементи 501, як показано на Фіг.10, послідовно зчеплені один з одним з приляганням до рейки.

На Фіг.11 показано, як теплоізоляція 100 може монтуватися згідно варіанту здійснення. Для монтажу зовнішній ізоляційний елемент 101 згідно винаходу забезпечений кріпильним зажимом 803, встановленим на нього. Монтажний затискач 803 має на одному кінці вигнутий ділянку 1101, виконаний для його входження в паз 111 на торцевій поверхні виступу 108. Крепежни�совою системи, причому вигнутий ділянку 1101 кріпильного затиску 803 вводиться в паз 111, службовець напрямних пазом для кріпильного затиску 803. За рахунок зусилля пружного відновлення монтажний затискач 803 кріпиться на бічній кінцевий поверхні 1102 нижній частині 106 зовнішнього ізоляційного елемента 101. Зовнішній ізоляційний елемент 101 з кріпильним зажимом 803 вставляється до упору у внутрішній ізоляційний елемент 501, як показано стрілкою 1103 на Фіг.11. Для остаточної фіксації теплоізоляції 100 на рейці 102 монтажний затискач 803, як показано стрілками 1104, натискається з зусиллям, так що кріпильний затискач 803 замикається, див. для цього стрілку 1105.

ПЕРЕЛІК ПОЗИЦІЙ

100 теплоізоляція

101 зовнішній ізоляційний елемент

102 залізничний рейок

103 шийка рейки

104 підошва рейки

105 бічній кінцевий ділянку підошви рейки

106 нижня частина зовнішнього ізоляційного елемента

107 головка рейки

108 верхня частина зовнішнього ізоляційного елемента

109 інтервал між зовнішнім ізоляційним елементом і шийкою рейки

110 бічна торцева поверхня зовнішнього ізоляційного елемента

111 паз

201 виїмка

202 нижня сторона зовнішнього ізоляційного елемента

301 дренажні отвори

5p>

505 нижня сторона головки рейки

601 кінець внутрішнього ізоляційного елемента

602 штуцер

603 кінець внутрішнього ізоляційного елемента

604 виїмка

801 рейкова шпала

802 рейкове скріплення

803 монтажний затискач

901 кінцева поверхню зовнішнього ізоляційного елемента

902 кріпильний затиск для залізничної рейки

1101 вигнутий ділянку кріпильного затиску

1102 бічна поверхня зовнішнього ізоляційного елемента

1103 процес вставки при монтажі зовнішнього ізоляційного елемента

1104 процес натискання при приєднанні кріпильного затиску

1105 замикання кріпильного затиску

1. Теплоізоляція (100) для залізничних рейок (102), що містить
щонайменше один внутрішній (501) і щонайменше один зовнішній ізоляційний елемент (101), які сформовані для монтажу на залізничному рейсі (102) паралельно один одному таким чином, що в змонтованому стані
зовнішній ізоляційний елемент (101) на бічному кінцевій ділянці (105) підошви (104) рейки обхоплює її з геометричним замиканням і верхньою частиною (108) проходить в поздовжньому напрямку вздовж залізничної рейки (102) навпроти шийки (103) рейки з інтервалом (109) щодо н області інтервалу (109) між зовнішнім ізоляційним елементом (101) і шийкою (103) рейки і утримується на рейковому шляху (102) за допомогою зовнішнього ізоляційного елемента (101).

2. Теплоізоляція (100) по 1 п. щонайменше з одним кріпильним затискачем (803), створеним для приєднання до зовнішнього ізоляційного елементу (101) і для фіксації зовнішнього ізоляційного елемента (101) на рейці (102), причому
монтажний затискач (803) сконструйований і підігнаний до зовнішнього профілю зовнішнього ізоляційного елемента (101) таким чином, щоб він був виконаний з можливістю приєднання до зовнішнього ізоляційного елементу (101) у попередньо напруженому стані, так що зовнішній ізоляційний елемент (101) при монтажі на рейці може бути зафіксований за допомогою замикання (1105) монтажного затискача (803) на підошві (104) рейки.

3. Теплоізоляція (100) п. 2, причому верхня частина (108) зовнішнього ізоляційного елемента (101) сформована як виступ за підошву (104) рейки з торцевою поверхнею (110), на якій передбачений паз (111) для введення монтажного затискача (803) у зовнішній ізоляційний елемент (101).

4. Теплоізоляція (100) п. 1, причому зовнішній ізоляційний елемент (101) має на своїй нижній стороні дренажні отвори (301).

5. Теплоізоляція (100) п. 1, причому зовнішній ізоляційний елемент (101) має у своєму поздовжньому профілі на своїй нижній стороні з обох сторін відповідні виїмки (201).

7. Теплоізоляція (100) п. 1, причому внутрішній ізоляційний елемент (501) має профіль поперечного перерізу, підігнаний до залізничного рейці (102) і до зовнішнього ізоляційного елементу (101),
причому внутрішній ізоляційний елемент (501) в змонтованому стані теплоізоляції (100) з геометричним замиканням обхвачен однією стороною залізничної рейки (102), причому внутрішній ізоляційний елемент (501) від області верхньої сторони (504) підошви (104) рейки через область шийки (103) рейки до області (505) головки (103) рейки прилягає до залізничного рейці (102).

8. Теплоізоляція (100) п. 1, причому внутрішній ізоляційний елемент (501) на своїй стороні, зверненої в змонтованому стані теплоізоляції (100) від залізничної рейки (102), має виїмку (502), в яку може пригоняться зовнішній ізоляційний елемент (101),
так що в змонтованому стані зовнішній ізоляційний елемент (101) і внутрішній ізоляційний елемент (501) з'єднані між собою з геометричним замиканням.

9. Теплоізоляція (100) п. 1, містить кілька внутрішніх ізоляційних елементів (501) відповідно до попередніх пунктів, зчіплюються один з одним.

10. Теплоізоляція (100) п. 1, причому внутрішній ізоляційний е�) у вигляді штуцера (602).

11. Теплоізоляція (100) по одному з пп.1-10, виконана для використання в рамних рейках залізничних стрілок.

12. Теплоізоляція (100) п. 1, причому зовнішній ізоляційний елемент (101) та/або внутрішній ізоляційний елемент (501) виконані, відповідно, з теплоізолюючого матеріалу, зокрема з поліпропілену.

13. Теплоізоляція (100) по одному з пп.1-10, причому зовнішній ізоляційний елемент (101) виконаний цільним.

14. Залізничний рейок (102), з теплоізоляцією (100) по одному з попередніх пунктів.

15. Зовнішній ізоляційний елемент (101) теплоізоляції (100) для залізничних рейок (102), відформований таким чином, що він в змонтованому стані з геометричним замиканням обхоплює підошву (104) рейки на бічному кінцевій ділянці (105) підошви (104) рейки і проходить верхньою частиною (108) в поздовжньому напрямку уздовж рейки (102) навпроти шийки (103) рейки з інтервалом (109) щодо неї, а нижньою частиною (106) по нижній стороні рейки (102),
так що зовнішній ізоляційний елемент (101) виконаний для того, щоб мати можливість монтажу на рейці в результаті здійснення наступних етапів:
постачання зовнішнього ізоляційного елемента (101) затискачем (803), причому затискач (503) >�асадка зовнішнього ізоляційного елемента (101), забезпеченого затискачем (803), на рейку (102), так щоб зовнішній ізоляційний елемент (101) обхоплював рейок (102) на боковій ділянці (105) підошви рейки з геометричним замиканням,
замикання (1105) затискача (803) з використанням механічного попереднього натягу затиску (803) з іншого боку підошви (104) рейки, так що зовнішній ізоляційний елемент (101) зафіксовано на рейці (102),
причому зовнішній ізоляційний елемент (101), крім того, виконаний для утримання на залізничному рейсі (102) в змонтованому стані внутрішнього ізоляційного елемента (501), прилеглої до залізничного рейці (102) в області його шийки. 

Схожі патенти:

Посилене рейкове скріплення

Винахід відноситься до залізничної колії

Посилене рейкове скріплення

Винахід відноситься до залізничної колії і призначений для прикріплення рейок до подрельсовим підстав, шпалах в умовах підвищених вертикальних і горизонтальних динамічних навантажень, у тому числі на радіусних ділянках шляху

Рейкове скріплення і спосіб його монтажу

Винахід відноситься до залізницям на многоблочних шпалах

Пристрій локального обігріву залізничних шляхів

Винахід відноситься до теплообмінних пристроїв локального обігріву стрілок або інших особливо відповідальних фрагментів залізничних шляхів з метою видалення льоду і снігу, що перешкоджають їх функціонування. Пристрій пасивної теплоізоляції знаходиться поза зоною обігріву шляху. Теплоенергетичний джерело нагріває теплоносій до заданої температури і розташовується на шляховий території. Пристрій забезпечення теплопередачі включає в себе фіксуючі накладки з болтовими з'єднаннями. Контур додатково містить гідробак і виконаний замкнутим на нього. Пристрій подачі теплоносія під тиском в зону обігріву шляхів виконано у вигляді електроприводної гідронасоса. Вхід насоса з'єднаний з гідробаком, а вихід - з входом в ділянку трубопроводу з вмонтованим в нього термоелектричним нагрівачем - Теном. Электропотребляющее обладнання рознімної підключено через допоміжне електрообладнання принаймні одній фазі контрольованої трифазної мережі змінного струму промислової частоти. Є пристрої управління, контролю та захисту апаратури від короткого замикання, шкідливих факторів навколишнього середовища та несанкціонованого доступу. Достигаетсяижения енерговитрат. 12 з.п. ф-ли, 11 іл.

Пристрій для обігріву стрілочного переводу

Винахід відноситься до галузі колійного господарства промислових, магістральних та трамвайних залізниць, до конструкції елементів будови колії. Пристрій для обігріву стрілочного переводу містить ресивер теплової трубки, зона конденсації якого розміщена в грунті на глибині, що перевищує глибину його замерзання в зимовий період. Обігрівач теплової трубки розташований в просторі між шпалами на рівні підстави баластного шару і пов'язаний із зоною конденсації допомогою системи вентилів. Частина вентилів виконана і налаштована з можливістю подачі при температурі навколишнього середовища (>0°C) робочого газу теплової трубки від її обігрівача в зону конденсації, а інша частина вентилів - з можливістю подачі робочого газу при температурі навколишнього середовища (≤0°C) - із зони конденсації теплової трубки до її обігрівача. Технічним результатом є спрощення конструкції пристрою, підвищення ефективності та надійності його роботи. 4 з.п. ф-ли, 2 іл.

Спосіб збирання сніжно-крижаний маси з стрілочного переводу

Винахід відноситься до залізничного транспорту, а саме до шляховому господарству, і може бути застосоване для експлуатації стрілочних переводів у зимовий період

Пристрій для обігріву стрілочного переводу

Винахід відноситься до галузі колійного залізничного господарства, зокрема до змісту залізничних стрілочних переводів

Пристрій для очищення стрілочного переводу від снігу і льоду шляхом електрообігріву

Винахід відноситься до залізничного транспорту, а точніше до пристроїв електрообігріву стрілочних переводів у зимовий період

Пристрій для очищення стрілочного переводу від снігу і льоду

Винахід відноситься до залізничного транспорту

Пристрій для захисту залізничних рейок від нагрівання і охолодження

Винахід відноситься до залізничної колії і призначене для захисту залізничних рейок від нагрівання і охолодження. З кожної сторони шийки рейки наклеєні клеєм алюмінієва дзеркальна фольга або полімерна плівка. З зовнішньої сторони плівка покрита напиленням дзеркальним шаром, наприклад, алюмінію або срібла, яка виконана, наприклад, з тефлону у вигляді стрічки. На поверхню рейки нанесений шар білої фарби, або з кожного боку рейки, в порожнині шийки рейки, встановлені рукава з водонепроникної полімерної плівки, зовнішня поверхня яких покрита напиленням дзеркальним шаром, наприклад, алюмінію або срібла. Рукава заповнені, наприклад, скловатою. В шарі скловати встановлений нагрівальний кабель, виконаний з полімерної плівки. В порожнині кабелю, в плівках, розташовані один або два проводи високого опору. У шийці рейки і в плівці кожного рукава по периметру виконані отвори для кріплення їх болтами або алюмінієвими проводами до шийці рейки або рукава приклеєні до шийці рейки. З зовнішньої сторони плівка покрита напиленням дзеркальним шаром, наприклад, алюмінію або срібла, або кабель з проводами високого опору розташований в порожнині двох склееЕнижение деформації батогів і рейок при зміні позитивних та негативних температур і забезпечення безпечної роботи залізничного транспорту. 3 іл.

Пристрій локального обігріву залізничних шляхів

Винахід відноситься до теплообмінних пристроїв локального обігріву стрілок або інших особливо відповідальних фрагментів залізничних шляхів з метою видалення льоду і снігу, що перешкоджають їх функціонування. Пристрій пасивної теплоізоляції знаходиться поза зоною обігріву шляху. Теплоенергетичний джерело нагріває теплоносій до заданої температури і розташовується на шляховий території. Пристрій забезпечення теплопередачі включає в себе фіксуючі накладки з болтовими з'єднаннями. Контур додатково містить гідробак і виконаний замкнутим на нього. Пристрій подачі теплоносія під тиском в зону обігріву шляхів виконано у вигляді електроприводної гідронасоса. Вхід насоса з'єднаний з гідробаком, а вихід - з входом в ділянку трубопроводу з вмонтованим в нього термоелектричним нагрівачем - Теном. Электропотребляющее обладнання рознімної підключено через допоміжне електрообладнання принаймні одній фазі контрольованої трифазної мережі змінного струму промислової частоти. Є пристрої управління, контролю та захисту апаратури від короткого замикання, шкідливих факторів навколишнього середовища та несанкціонованого доступу. Достигаетсяижения енерговитрат. 12 з.п. ф-ли, 11 іл.
Up!