Укладивающее стопкою пристрій і спосіб укладання стопкою

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ

Даний винахід відноситься до укладивающему стопкою пристрою і способу укладання стопкою.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

В останні роки в різних типах батарей, таких як автомобільні батареї, сонячні батареї і батареї електронного обладнання, використовують укладені стопкою осередку. Укладені стопкою осередки формують, надаючи позитивного електрода, негативного електроду (далі у цьому документі позитивний або негативний електроди іноді позначають як електрод) і роздільником форму листів і укладаючи їх стопкою в порядку: позитивний електрод, роздільник, негативний електрод і роздільник.

Для виготовлення таких покладених стопкою осередків запропоновані різні пристрої, наприклад, такі як зазначено в публікації нерозглянутим японської заявки на патент № 2007-329111 (патентна література 1).

Пристрій, описаний у патентній літературі 1, має несучий елемент і притискну пластину так, щоб вони були вертикально звернені один до одного. У стані, в якому несучий елемент і притискну пластину зупиняють при переміщенні в напрямку транспортування, кожен з несучого елемента і притискної пластини тягне і Ѵ. Після цього верхню притискну пластину опускають для того, щоб помістити роздільник, витягнутий на притискну пластину, на позитивний електрод. У цьому стані краю роздільників, які перекривають один одного, навколо позитивного електрода термічно з'єднують один з одним, тим самим формуючи пакетний позитивний електрод, у якому позитивний електрод утримують між роздільниками, сполученими у вигляді пакета. Транспортують несучий елемент, притискну пластину і пакетний позитивний електрод, утримуваний між ними. Пакетний позитивний електрод виймають між несучим елементом і притискною пластиною. Пакетний позитивний і негативний електрод електрод укладають стопкою один на одного для того, щоб формувати елемент осередку, в якому позитивний електрод, роздільник, негативний електрод і роздільник укладають стопкою в цьому порядку.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Проблеми, розв'язувані за допомогою винаходу

Однак пристрій, описаний у патентній літературі 1, поміщає позитивний електрод на роздільник, витягнутий на несучий елемент, який зупиняють, та опускає притискну пластину для того, щоб покласти роздільник, витектрод (пакетний електрод). Цей спосіб вимагає часу для того, щоб помістити і перенести роздільники, і збільшує час виготовлення.

Даний винахід виконано для того, щоб вирішити зазначену вище проблему. Даний винахід здатне надати укладивающее стопкою пристрій і спосіб укладання стопкою, здатні плавно розміщувати і переносити роздільники, і скоротити час виготовлення батарей.

Засіб вирішення проблем

Укладивающее стопкою пристрій згідно з цим винаходу містить циліндричний обертовий транспортуючий вузол, який утримує на своїй зовнішній периферійної поверхні роздільник попередньо заданої форми і здійснює обертання для того, щоб транспортувати роздільник, і транспортує електрод вузол, який транспортує електрод попередньо обумовленої форми в дотичному напрямку обертового транспортуючого вузла з тим, щоб електрод перекривав роздільник. На зовнішній периферійної поверхні обертового транспортуючого вузла визначені присасивающая область, яка призначена для того, щоб тягнути роздільник допомогою присмоктування і розташована на стороні вище по потоку операцій з ируют електрод допомогою транспортуючого електрод вузла, і неприсасивающую область, яка призначена для видалення роздільника і розташована на стороні нижче по потоку операцій за напрямом обертання обертового транспортуючого вузла щодо місця розташування, в яке транспортують електрод. Зовнішню периферійну поверхню обертають щодо присасивающей області та неприсасивающей області. Укладивающее стопкою пристрій тягне в присасивающей області роздільник допомогою присмоктування до зовнішньої периферійної поверхні, обертає зовнішню периферійну поверхню для того, щоб транспортувати роздільник в неприсасивающую область, видаляє роздільник з зовнішньої периферійної поверхні і переносить роздільник на електрод, тим самим поступово укладаючи стопкою роздільник на електрод з боку нижче по потоку операцій за напрямом обертання.

Спосіб укладання стопкою у відповідності з цим винаходом призначений для використання з пристроєм, який містить циліндричний обертовий транспортуючий вузол, який утримує на своїй зовнішній периферійної поверхні роздільник попередньо заданої форми і здійснює обертання для того, щоб транспортувати роздільник, і �му напрямку обертового транспортуючого вузла з тим, щоб електрод перекривав роздільник. Спосіб укладання стопкою містить визначення, на зовнішній периферійної поверхні обертового транспортуючого вузла, присасивающей області та неприсасивающей області. Присасивающая область тягне роздільник допомогою присмоктування і розташована на стороні вище по потоку операцій в напрямку обертання обертового транспортуючого вузла щодо місця розташування, в яке транспортують електрод допомогою транспортуючого електрод сайту. Неприсасивающая область видаляє роздільник і розташована на стороні нижче по потоку операцій в напрямку обертання обертового транспортуючого вузла щодо місця розташування, в яке транспортують електрод. Зовнішню периферійну поверхню обертають щодо присасивающей області та неприсасивающей області. Спосіб укладання стопкою дозволяє тягнути в присасивающей області роздільник допомогою присмоктування до зовнішньої периферійної поверхні, обертати зовнішню периферійну поверхню у відповідності з обертанням обертового транспортуючого вузла для того, щоб транспортувати роздільник в неприсасивающую область, видаляти роздільник з зовнішньої периферийн�лектрод з боку нижче по потоку операцій в напрямку обертання.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

На фіг. 1 представлений вид в перспективі, який ілюструє зовнішній вигляд літій-іонної вторинної комірки.

На фіг. 2 представлений розбірний вигляд у перспективі літій-іонної вторинної комірки.

На фіг. 3 представлений вид зверху, який ілюструє негативний електрод і пакетний позитивний електрод.

На фіг. 4 представлений вид зверху, який ілюструє пакетний позитивний і негативний електрод електрод, укладені стопкою один на одного.

На фіг. 5 представлений схематичний вигляд в перспективі, який ілюструє укладивающее стопкою пристрій.

На фіг. 6 представлений вигляд, який ілюструє електричну конфігурацію укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 7 зображений вигляд збоку, який ілюструє транспортуючий електрод вузол укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 8 представлений вид спереду, який ілюструє транспортуючий електрод вузол укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 9 представлений вид зверху, який ілюструє транспортуючий електрод вузол укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 10 представлений схематичний вид в розрізі, який ілюструє обертальний транспортирующует процес способу укладання стопкою, який здійснюють за допомогою укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 12 представлений другий пояснює вигляд, який ілюструє процес способу укладання стопкою, який здійснюють за допомогою укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 13 представлений третій пояснює вигляд, який ілюструє процес способу укладання стопкою, який здійснюють за допомогою укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 14 представлений четвертий пояснює вигляд, який ілюструє процес способу укладання стопкою, який здійснюють за допомогою укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 15 представлений п'ятий пояснює вигляд, який ілюструє процес способу укладання стопкою, який здійснюють за допомогою укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 16 представлений шостий пояснює вигляд, який ілюструє процес способу укладання стопкою, який здійснюють за допомогою укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 17 представлений сьомий пояснює вигляд, який ілюструє процес способу укладання стопкою, який здійснюють за допомогою укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 18 представлений восьмий пояснює вигляд, який иллюс�ства.

На фіг. 19 представлений графік, який ілюструє операції обертового транспортуючого вузла укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 20 представлений схематичний вид в розрізі, який ілюструє інший приклад укладивающего стопкою пристрою.

На фіг. 21 представлений схематичний вид в розрізі, який ілюструє ще один інший приклад укладивающего стопкою пристрою.

ВАРІАНТ ЗДІЙСНЕННЯ ВИНАХОДУ

Варіанти здійснення цього винаходу пояснені з посиланням на супровідні креслення. Співвідношення розмірів на кресленнях збільшені з метою пояснення і відрізняються від фактичних значень.

Даний винахід відноситься до укладивающему стопкою пристрою і способу укладання стопкою для складання виробляють енергію елементів клітинки, пристрій і спосіб застосовують до частини процесу виготовлення батареї. Перед поясненням укладивающего стопкою пристрої відповідно до одного з варіантів здійснення цього винаходу пояснена структура комірки.

Комірка

З посиланням на фіг. 1 пояснена літій-іонна вторинна осередок (укладена стопкою осередок), сформована за допомогою укладивающего стопкою пристрою. На фіг. 1 представлкомпонентний вигляд у перспективі літій-іонної вторинної осередки і на фіг. 3 представлений вид зверху, який ілюструє негативний електрод і пакетний позитивний електрод.

Як показано на фіг. 1, літій-іонна вторинна осередок 10 має плоску прямокутну форму. позитивний висновок 11 і негативний висновок 12 виведені з одного і того ж кінця оболонки 13. Оболонка містить 13 виробляє енергію елемент (елемент клітинки) 15, в якому протікає реакція зарядки-розрядки. Як показано на фіг. 2, що виробляє енергію елемент 15 формують за допомогою почергового укладання стопкою пакетних позитивних електродів 20 і негативних електродів 30.

Як показано на фіг. 3(A), пакетний позитивний електрод 20 формують за допомогою утримування прямокутного позитивного електрода 22 між прямокутними роздільниками 40. Позитивний електрод 22 містить дуже тонкий листоподібний позитивний струмознімач (фольгу струмознімачів), який має на кожній своїй поверхні шар позитивного активного матеріалу. Два роздільника 40 скріплюють один з одним в місцях 42 скріплення уздовж країв, щоб формувати пакет. Роздільник 40 має лінійну бік 44A, з якого виводять позитивне вушко 23 позитивного элеиспособлена до внутрішньої частини оболонки 13, щоб фіксувати елемент осередку 15 на оболонці 13. Позитивний електрод 22 має шар 24 позитивного активного матеріалу, за винятком позитивного вушка 23.

Як показано на фіг. 3(B), негативний електрод 30 має прямокутну форму і містить дуже тонкий листоподібний негативний струмознімач (фольгу струмознімачів), який має на кожній своїй поверхні шар 34 від'ємного активного матеріалу. Негативний електрод 30 має шар 34 від'ємного активного матеріалу, за винятком негативного вушка 33.

Негативний електрод 30 укладають стопкою на пакетний позитивний електрод 2,0 як показано на фіг. 4. На фіг. 4 шар 34 від'ємного активного матеріалу за розміром більше, ніж шар 24 позитивного активного матеріалу позитивного електрода 22 у вигляді зверху.

Загальний спосіб виготовлення літій-іонної вторинної осередку допомогою почергового укладання стопкою пакетних позитивних електродів 20 і негативних електродів 30 є загальновідомим і, отже, не пояснений докладно.

Укладивающее стопкою пристрій

Укладивающее стопкою пристрій відповідно до одного з варіантів здійснення цього винаходу про�ежущий позитивний електрод вузол 100, який вирізає позитивний електрод 22 з листового матеріалу D позитивного електрода, транспортуючий електрод вузол 200, який транспортує вирізаний позитивний електрод 22, обертовий транспортуючий вузол 300, який розташований нижче по потоку операцій від транспортуючого електрод вузла 200 в напрямку транспортування, зварювальний вузол 400, розташований на кожній стороні обертового транспортуючого вузла 300, і контролер (вузол керування) 500, який в цілому управляє всім пристроєм. Згідно варіанту здійснення, напрямок, в якому транспортують позитивний електрод, являє собою напрям транспортування X, напрямок, ортогональне площині позитивного електрода 22, являє собою вертикальний напрямок Z і напрямок, що перетинає вертикальне напрямок Z та напрямок транспортування X, являє собою поперечний напрям Y. На основі цих напрямків наведено наступне пояснення.

Ріжучий позитивний електрод вузол 100 обрізає листовий матеріал D позитивного електрода в рулоні до заздалегідь обумовленої форми, наприклад, з допомогою вирубки, щоб формувати позитивний електрод (листовий матері�має позитивне вушко 23.

Як показано на фіг. 7-9, транспортуючий електрод вузол 200 має транспортер 210, який транспортує позитивний електрод 22, вирізаний за допомогою ріжучого позитивний електрод вузла 100, і присасивающую транспортуючу частина 220, яка тягне позитивний електрод 22 допомогою присмоктування з транспортера 210 і утримує і переносить його на обертовий транспортуючий вузол (транспортуючий роздільник вузол) 300. Над транспортером 210 розташовані захоплююча зображення камера (детектор положення) 230 і освітлювач 231.

Транспортер 210 має присасивающую стрічку, яка є нескінченною і має проникністю для повітря, два обертових валу 212, які розташовані паралельно в напрямку транспортування і поворотно утримують присасивающую стрічку 211, і генератор 213 негативного тиску, який розташований всередині присасивающей стрічки 211.

Присасивающая стрічка 211 надана з безліччю отворів 214 для всмоктування повітря, через які повітря всмоктують допомогою генератора негативного тиску 213 з тим, щоб позитивний електрод 22, який є тонким і складним для транспортування, тягнути і утримувати за допомогою плоскої уста�s 211 має певний колір з тим, щоб можна було легко розпізнавати межі позитивного електрода 22 захоплюючої зображення камерою 230. Згідно варіанту здійснення, колір є білим.

Згідно варіанту здійснення, транспортер 210 використовують в якості пристрою, що має плоску настановну поверхню 215, на якій позитивний електрод 22 мають, по суті, горизонтально. В якості такого пристрою можна використовувати який-небудь інший інструмент.

На кожній стороні транспортера 210 розташована притискна частина 240 для того, щоб притискати бік позитивного електрода 22 на присасивающей стрічці 211. Притискна частина 240 має затискне пристосування 242, яке переміщують за допомогою виконавчого механізму 241 під управлінням контролера 500 до і від настановної поверхні (опорної поверхні) 215 присасивающей стрічки 211. Затискне пристосування 242 притискає позитивний електрод 22 до настановної поверхні 215, тим самим коректуючи викривлення позитивного електрода 22. Зокрема, позитивний електрод 22, який вирізують з листового матеріалу D, намотаного в рулон, має властивість скручуватися у зв'язку з характеристикою залишкового намотування.

Кожен з пол у вигляді фольги і дуже легко деформується у разі батареї великого розміру, такий як автомобільна батарея. Присасивающая стрічка 211 призначена для того, щоб тягнути і утримувати допомогою присмоктування елемент, який знаходиться в контакті з монтажною поверхнею 215, і сила присмоктування, передбачена для присасивающей стрічки 211, не настільки велика, щоб тягнути частина, яку відокремлюють від настановної поверхні 215. Відповідно, затискне пристосування 242 штовхає позитивний електрод 22 в напрямку настановної поверхні 215, щоб коригувати деформацію позитивного електрода 22. При цьому захоплююча зображення камера 230 здатна коректно захоплювати положення позитивного електрода 22 і положення присмоктування для присасивающей транспортує частини 220 можна встановити точно, тим самим підвищуючи точність обробки на наступних етапах.

Для того щоб закріпити положення присмоктування позитивного електрода 22 присасивающей транспортує частиною 220, затискне пристосування 242 здатне притискати довгі частини двох сторін (краю) H2 і H4, що йдуть в напрямку транспортування позитивного електрода 22 на присасивающей стрічці 211. Крім того, щоб змусити захоплюючу зображення камеру 230 фотографувати чотири сторонутренние боку чотирьох сторін з H1 до H4 (центральна сторона позитивного електрода 22). Затискне пристосування 242 виконують з прозорого матеріалу з тим, щоб фотографувати притиснутий позитивний електрод 22 через затискне пристосування 242. Прозорий матеріал може представляти собою акрилову смолу, скло або тому подібне. Однак прозорий матеріал конкретно не обмежений і його належним чином вибирають у відповідності з частотою освітлювача 231 і характеристиками захоплення зображення захоплюючої зображення камери 230.

Присасивающая транспортуюча частина 220 має несе тіло 221, яке з'єднане з приводним пристроєм (не показано) і є переміщуються, і присасивающую головку 222, яка розташована під несучим тілом 221 і з'єднана з джерелом подачі негативного тиску (не проілюстрований) для того, щоб створювати сили присмоктування. Присасивающую головку 222 приводять в дію за допомогою приводного пристрою і її можна переміщати в трьох вимірах у вертикальному напрямку Z, напрямку транспортування X і поперечному напрямку Y і обертати в горизонтальній площині.

Захоплююча зображення камера 230, розташована вище транспортера 210, фотографує під освітлювачем 231 позитивний електрод 22, який тра�гда позитивний електрод 22 транспортують до і зупиняють у попередньо визначеному положенні, захоплююча зображення камера 230 фотографує позитивний електрод 22 і передає сигнал, заснований на зображенні, контролеру 500. Отримуючи сигнал, контролер 500 обчислює положення та стан позитивного електрода 22 згідно із сигналом, управляє рухом приводного пристрою присасивающей транспортує частини 220 згідно з обчисленими результатами, належним чином коригує положення і кутову орієнтацію позитивного електрода 22 і транспортує позитивний електрод 22 в зазор 340 (відноситься до фіг. 5) обертового транспортуючого вузла 300, який пояснено далі.

Більш точно, зображення, сфотографоване захоплюючої зображення камерою 230 в попередньо обумовленому положенні, де зупиняють транспортер 210, використовують для того, щоб виявляти краю сторін областей з E1 до E4, що відповідає чотирьом сторонам позитивного електрода 22. Краї піддаються виявленню у відповідності з різницею в кольорі між присасивающей стрічкою 211 і позитивним електродом 22. Відповідно до видимий результатом, приблизні прямі лінії з L1 до L4 чотирьох сторін обчислюють з використанням способу найменших квадратів.

Після цього� кутів з K1 до K4 обчислюють як координати центру Про електрода. Координати центру Про електрода висловлюють з використанням координат в напрямку транспортування X і поперечному напрямку Y. У відповідності з середнім однієї або обох приблизних прямих ліній і L4 L2 двох сторін H2 і H4 позитивного електрода 22 в напрямку транспортування обчислюють кут нахилу θ на горизонтальній площині (опорній площині) позитивного електрода 22.

Після цього у відповідності з координатами центру Про електрода і кутом нахилу θ обчислюють кількість корекції положення і нахилу позитивного електрода 22 щодо дійсного положення на горизонтальній площині. У відповідності з кількістю корекції, приводним пристроєм присасивающей транспортує частини (коректором положення) 220 управляють для того, щоб коректувати положення і кутову орієнтацію позитивного електрода 22 і переносити позитивний електрод 22 в зазор 340 обертового транспортуючого вузла 300.

Незважаючи на те, що варіант здійснення розпізнає стан позитивного електрода 22 згідно з зображенням, отриманим за допомогою захоплюючої зображення камери 230, можливо використовувати інші датчики з цією метою. Наприклад, конт�розпізнавати положення позитивного електрода 22.

Після того, як позитивний електрод 22 транспортують в заздалегідь обумовлене положення на транспортері 210 і затискне пристосування 242 притискає боку позитивного електрода 22 для того, щоб коректувати форму позитивного електрода 22, присасивающую транспортуючу частина 220 опускають вертикально і присасивающая головка 222 тягне і утримує позитивний електрод 22. Затискне пристосування 242 звільняє позитивний електрод 22 і присасивающую транспортуючу частина 220 піднімають, при цьому зберігаючи, по суті, горизонтальне стан позитивного електрода 22. Згідно з обчисленим кількістю корекції, положення і кутову орієнтацію позитивного електрода 22 належним чином коректують і позитивний електрод 22 переносять у зазор 340 обертового транспортуючого вузла 300.

Поблизу від зазору 340 обертового транспортуючого вузла 300 розташована вступна підтримуюча частина 250, як показано на фіг. 10. Вступна підтримуюча частина 250 розташована на верхній і нижній сторонах зазору 340 для того, щоб направляти позитивний електрод 22 у обертовий транспортуючий вузол 300. Вступна підтримуюча частина 250 має безліч валі�їй частини 220, і подавати позитивний електрод 22 в зазор 340 обертового транспортуючого вузла 300.

Вступна підтримуюча частина 250 має верхню вступну опору 251, яка має валик, і нижню вступну опору 252, яка має безліч валиків. Верхню вступну опору 251 можна переміщати у вертикальному напрямку Z вгору в якості «відкритого стану і вниз в якості «закритого стану», яке утримує позитивний електрод 22 щодо найбільш нижнього по потоку операцій валика в напрямку транспортування валиків нижній ввідної опори 252. Верхню вступну опору 251 приводять у дію для того, щоб подавати позитивний електрод 22 в зазор 340.

Нижня вступна опора 252 переходить у відкритий стан», коли валик на стороні вище по потоку операцій в напрямку транспортування похило опускають, і в «закритий стан», коли піднімають майже горизонтальне положення для того, щоб приймати позитивний електрод 22 від присасивающей транспортує частини 220. Нижня вступна опора 252 підтримує позитивний електрод 22 з тим, щоб позитивний електрод 22 можна було транспортувати (див. фіг. 14). Найбільш нижній по потоку операцій валик в напрямку транспортування тоби подавати позитивний електрод 22, утримуваний щодо верхній ввідної опори 251, у зазор 340.

Коли позитивний електрод 22 транспортують з присасивающей транспортує частини 220, верхню вступну опору 251 опускають для того, щоб утримувати передній кінець позитивного електрода 22 щодо нижньої ввідної опори 252. Одночасно, валики нижній ввідної опори 252 піднімають майже горизонтальне стан для того, щоб підтримувати нижню поверхню позитивного електрода 22. Після цього позитивний електрод 22 звільняють від присасивающей головки 222 присасивающей транспортує частини 220 і узгоджено з обертанням вступної підтримуючої частини 250 поступово подають у зазор 340 обертового транспортуючого вузла 300.

Обертовий транспортуючий вузол (транспортуючий роздільник вузол) 300 вирізає роздільники 40 з листовидного матеріалу S роздільника та накладає роздільники 40 на позитивний електрод 22, який переносять за допомогою присасивающей транспортує частини 220. Обертовий транспортуючий вузол 300 має верхній циліндричний що укладає стопкою барабан (циліндричний ротор) 310 і нижній циліндричний що укладає стопкою барабан (циліндричний ротор), які образѻярние напрямку транспортування X, і розташована паралельно один одному своїми зовнішніми периферійними поверхнями 311, зверненими один до одного з попередньо визначеним проміжком 340 між ними. Барабани 310 та 320 мають симетричну структуру щодо горизонтальної площини.

На зовнішній периферійної поверхні 311 кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 передбачена присасивающая частину для того, щоб тягнути роздільник 40 допомогою присмоктування. Кожен з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 містить внутрішню структуру 330, яку можна обертати. Ширину (довжину в напрямку осі обертання) укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 ставлять так, що кожен край матеріалу S роздільника може виступати з кожного кінця укладивающих стопкою барабанів 310 та 320.

Верхній і нижній укладають стопкою барабани 310 та 320 розташовують для того, щоб формувати зазор 340 між ними. В зазорі 340 барабани 310 та 320 обертаються по колу в одному і тому ж напрямку стороні нижче по потоку операцій в напрямку транспортування X. А саме, верхній що укладає стопкою барабан 310 обертають проти годинникової стрілки в площині фіг. 10 для того, щоб транспортувати роздільник 40, витягнутий і утримуваний допомогою влке в площині фіг. 10 для того, щоб транспортувати роздільник 40, витягнутий і утримуваний допомогою зовнішньої периферійної поверхні 311, у зазор 340. Верхній і нижній укладають стопкою барабани 310 та 320 приводять в дію за допомогою приводного двигуна (не проілюстрований), обертанням якого управляють за допомогою контролера 500.

Зовнішня периферійна поверхню 311 кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 має безліч повітряних отворів 312. На периферійних частинах кожного з барабанів 310 та 320 виріз (приймач) 313 формують для того, щоб приймати різак роздільника (ріжучий ніж) 351 ріжучої частини 350, яка пояснена далі. Виріз 313 формують у двох містах, розділених на 180 градусів, на кожному з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320. Причина, по якій виріз 313 формують у двох місцях розташування в периферійному напрямку, полягає в тому, щоб різати два роздільника 40 під час повороту укладивающих стопкою барабанів 310 та 320. В залежності від числа роздільників 40, підлягають вирізання під час повороту укладивающих стопкою барабанів 310 та 320, змінюють число вирізів 313 в периферійному напрямку.

Поблизу від зовнішньої периферійної поверхні 311 кожного з укладивающих стопкою�рживать листоподібний матеріал S роздільника, ріжуча частина 350 для того, щоб різати матеріал S роздільника на зовнішній периферійної поверхні 311 і присасивающая залишки частина 370 для того, щоб утилізувати залишки S' (див. фіг. 15), одержувані з допомогою ріжучої частини 350.

Подає валиковая частина 360, яка є маленькою і циліндричної, розташована в кожному з похилих верхніх і нижніх положень на стороні нижче по потоку операцій в напрямку транспортування обертового транспортуючого вузла 300.

У кожному з похилих верхніх і нижніх положень на стороні нижче по потоку операцій в напрямку транспортування обертового транспортуючого вузла 300 подає валиковая частина 360 має пару подаючих валиків 361 і 362, які є циліндричними і рознесені один від одного з попередньо визначеним зазором. Подає валиковая частина 360 утримує в зазорі один безперервний матеріал S роздільника, що транспортується з рулону роздільника (не проілюстрований), обертається для того, щоб подавати його в обертовий транспортуючий вузол 300 і зупиняється для того, щоб утримувати матеріал S роздільника. Подають валиками 361 і 362 управляють за допомогою контролера 500 для того, щоб подавати матеріал S роздільника вмеет різаки 351 роздільника у верхньому і нижньому положеннях обертового транспортуючого вузла 300. Кожен різак 351 роздільник являє собою теплову ріжучу частину, яка плавить матеріал S роздільника, витягнутий і утримуваний допомогою зовнішньої периферійної поверхні 311 укладивающего стопкою барабана 310 (320) і обрізає матеріал S до заздалегідь обумовленої форми. Більш точно, роздільник 40 тягнуть і утримують допомогою зовнішньої периферійної поверхні 311 кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 і транспортують в положення, де виріз 313 укладивающего стопкою барабана звернений до різака 351 роздільника. Потім різак 351 роздільника отримує інструкцію від контролера 500 увійти в виріз 313 укладивающего стопкою барабана, плавити роздільник 40 і обрізати його до заздалегідь обумовленої форми, як показано на фіг. 3(A). Коли безперервно вирізають роздільники 40 з матеріалу роздільник S, a задній кінець першого роздільника 40 задають в якості сторони 44B, де формують кріпильну частина 43, а передній кінець другого роздільника 40 задають в якості лінійної сторони 44A. Коли ріжуча частина 350 одночасно вирізає дві сторони 44A і 44B, які мають різні форми, отримують крайові залишки S'.

Присасивающая залишки частина 370 має присасивающую різак головку 371 для тЋреза 313, присасивающая залишки частина 370 підходить до відрізаної частини і тягне і утримує допомогою присмоктування залишок S' роздільника 40, відрізаний допомогою різака 351 роздільника. Присасивающую різак головку 371, утримуючу залишок S', переміщають від зовнішньої периферійної поверхні 311 укладивающего стопкою барабана 310 (320). Після цього присмоктування допомогою присасивающей різак головки 371 зупиняють для того, щоб звільнити решту S', який тягнуть і збирають допомогою присасивающего порту 372, який розташовують окремо в положенні, віддаленому від зовнішньої периферійної поверхні 311 укладивающего стопкою барабана 310 (320).

Якщо тільки присмоктуються порт 372 розташовують для того, щоб утилізувати залишок S', залишок S' може заважати роздільником 40 або матеріалу S роздільника, що залишився на зовнішній периферійної поверхні 311. Витягаючи і відокремлюючи залишок S' з використанням присасивающей різак головки 371 і потім збираючи залишок S' з використанням присасивающего порту 372, утилізують залишок S' без пошкодження роздільника 40 або матеріалу S роздільника.

Внутрішня структура 330 всередині кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 містить першу камеру 331 негативного дасуществляют допомогою пристрою, і другу камеру 332 негативного тиску, в якій зберігають, по суті, постійне негативне тиск під час роботи пристрою. Першу 331 і другу 332 камеру негативного тиску не можна обертати і вони з'єднані з подаючим негативний тиск пристроєм 333, яке має клапан коригування тиску. Контролер 500 управляє подає негативний тиск пристроєм 333 для того, щоб регулювати внутрішній тиск першої і другої камер негативного тиску 331 і 332.

Перша камера 331 негативного тиску і друга камера 332 негативного тиску ізольовані від навколишнього простору за допомогою внутрішньої периферійної поверхні укладивающего стопкою барабана 310 (320), щоб без обертання створювати через повітряні отвори 312, сформовані в укладивающем стопкою барабані 310 (320), області негативного тиску на зовнішній периферійної поверхні 311 укладивающего стопкою барабана. Ці області не обертають, навіть якщо обертають укладають стопкою барабани.

Першу камеру 331 негативного тиску формують у межах від положення, відповідного подає валиковой частини 360, до положення, відповідного різака 351 роздільника, в направлениине приблизно від 180 градусів від положення, відповідного різака 351 роздільника, до положення, що відповідає зазору 340, в напрямку обертання укладивающего стопкою барабана.

На зовнішній периферійної поверхні 311 кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 визначають (див. фіг. 11) ковзну область (коригувальну силу присмоктування область) A1, де негативний тиск коректують і змінюють в положенні, відповідному першій камері 331 негативного тиску, і присасивающую область A2, де негативний тиск є майже постійним, в положенні, відповідному другій камері 332 негативного тиску, щоб тягнути і утримувати матеріал S роздільника або вирізаний роздільник 40. Присасивающая область A2 має велику силу присмоктування для того, щоб утримувати матеріал S роздільника або вирізаний роздільник 40 допомогою сили присмоктування і створюваної тим самим сили тертя і повертати його у відповідності з обертанням укладивающего стопкою барабана.

Ковзну область A1 можна задавати для того, щоб надавати майже ту ж силу присмоктування, що і присасивающая область A2, щоб повертати роздільник 40, або меншу силу присмоктування для того, щоб знижувати силу тертя матеріалу S р�ерхности 311, і з тим, щоб, коли укладають стопкою барабани 310 та 320 повертають, матеріал S роздільника ковзав на зовнішній периферійної поверхні 311 без повороту разом з укладає стопкою барабаном.

У внутрішній структурі 330 межі від положення, відповідного зазору 340, до положення, відповідного подає валиковой частини 360 в напрямку обертання укладивающего стопкою барабана 310 (320), не містять першу камеру 331 негативного тиску або другу камеру 332 негативного тиску. Відповідно, частина зовнішньої периферійної поверхні 311, відповідна цим межам, не створює ні негативний тиск, ні значущу силу присмоктування або силу тертя, і визначає неприсасивающую область A3, де роздільник 40 не тягнуть за допомогою присмоктування.

В обертовому транспортуючому сайті 300 кожен з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 вирізає, тягне за допомогою присмоктування, утримує і транспортує роздільник 40. Обертання укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 та швидкість транспортування електрода 22 допомогою транспортуючого електрод вузла 200 синхронізують один з одним, щоб поступово укладати стопкою роздільники 40 на кожній поверхні позитивно�я транспортуюча частина 220 переносить електрод 22 в дотичному напрямку T (див. фіг. 10) циліндричних укладивающих стопкою барабанів 310 та 320.

Зварювальний вузол 400 зварює краю роздільників 40, покладених стопкою на кожну поверхню позитивного електрода 22, один з одним (див. фіг. 3). Зварювальний вузол 400 має пару з верхнього і нижнього зварювального пристроїв 410 і 420 на кожному кінці осі обертання кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320.

Кожне з верхнього і нижнього зварювальних пристроїв 410 і 420 має безліч виступів 411 (412) в напрямку транспортування X на поверхні, яка протистоїть доповнює частини. Протистоять виступи 411 і 421 притискають і нагрівають роздільники 40 для того, щоб зварити їх разом.

Зварювальні пристрої 410 і 420 можна переміщати в напрямку транспортування X і у вертикальному напрямку Z. Синхронно з покладеними стопкою роздільниками 40 і позитивним електродом 22, транспортируемими в зазор 340, зварювальні пристрої 410 і 420 переміщують з тією ж швидкістю в напрямку транспортування X. В цей момент протистоять виступи 411 і 421 з'єднують укладені стопкою роздільники 40 один з одним, тим самим формуючи місця 42 скріплення. Позитивний електрод 22, пакетований в роздільниках 40, транспортують в попередньо обумовлений поло�напрямку транспортування. Зварювальні пристрої 410 і 420 знову переміщують з тією ж швидкістю в напрямку транспортування X і у напрямку один одного, щоб зварити і сформувати інші місця 42 скріплення. Коли всі місця 42 скріплення сформовані, зварювальні пристрої 410 і 420 відокремлюють один від одного і звільняють пакетний позитивний електрод 20.

Механізм для скріплення роздільників 40 не обмежений зазначеним вище механізмом. Наприклад, роздільники 40 можна нагрівати і скріплювати один з одним між парою обертових нагрівальних валиків, чи можна з'єднувати тиском один з одним без нагрівання, чи можна з'єднувати один з одним з використанням адгезиву.

Як показано на фіг. 6, контролер 500 в цілому та інтегрально управляє ріжучим позитивний електрод вузлом 100, захоплюючою зображення камерою 230, притискної частиною 240, транспортером 210, присасивающей транспортує частиною 220, вступної підтримуючої частиною 250, подає валиковой частиною 360, укладивающими стопкою барабанами 310 та 320, ріжучої частиною 350, присасивающей залишки частиною 370, подає негативний тиск пристроєм 333 і зварювальним вузлом 400 з тим, щоб вони працювали синхронно один з одним. Контролер 500 в цілому може керувати один�кладивающего стопкою пристрою з посиланням на фіг. 11-19.

Листовий матеріал D позитивного електрода, змотаний в рулон, ріжуть за допомогою ріжучого позитивний електрод вузла 100 на позитивні електроди 22. Вирізаний позитивний електрод 22 поміщають допомогою пневматичного присоса, транспортера і т. п. (не показано) на настановну поверхню 215 транспортера 210. Кожна подає валиковая частина 360 утримує в зазорі один безперервний матеріал S роздільника, що подається з рулону роздільника. Відповідно, передній кінець матеріалу S роздільника розташовують на самій верхній частині або самій нижній частині обертового транспортуючого вузла 300, як показано на фіг. 11. У першій камері 331 негативного тиску ставлять низький негативний тиск з тим, щоб матеріал S роздільника не витягати зі ковзної області A1 зовнішньої периферійної поверхні 311, і що укладає стопкою барабан 310 (320) ковзає і повертається на внутрішній поверхні матеріалу S роздільника. У відповідності з варіантом здійснення, два роздільника 40 вирізують за допомогою повороту укладивающего стопкою барабана 310 (320). Відповідно, як показано штриховими лініями з двома точками на фіг. 11, попередній вирізаний раздбарабанов 310 та 320.

Як показано на фіг. 11, транспортер 210 транспортує позитивні електроди 22 в напрямку транспортування X в тандемі (вушко кожного позитивного електрода знаходиться вище по потоку операцій в напрямку транспортування X) з присасивающей стрічкою 211, яка тягне і утримує позитивні електроди 22 на настановної поверхні 215 присасивающей стрічки 211 для того, щоб перешкоджати закручування і т. п. позитивних електродів 22. Можливо транспортувати позитивні електроди 22 допомогою розташування їх у латеральному напрямку (вушко кожного позитивного електрода орієнтоване в поперечному напрямку Y). Коли досягають попередньо обумовленого положення, присасивающая стрічка 211 зупиняється, і при цьому тягне і утримує позитивні електроди 22 допомогою присмоктування. Як показано на фіг. 12, притискна частина 240 працює з тим, щоб затискні пристосування 242 притискали довгі частини вздовж двох сторін H2 і H4 позитивного електрода 22 (див. фіг. 8 і 9). Це зменшує деформацію, таку як закручування позитивного електрода 22. Будь-яку частину позитивного електрода 22, відокремлену від присасивающей стрічки 211, наближають до присасивающе�і 215.

У цьому стані захоплююча зображення камера 230 фотографує чотири сторони з H1 до H4 позитивного електрода 22 і передає заздалегідь обумовлені сигнали контролера 500. У відповідності з прийнятими сигналами, контролер 500 обчислює координати центру Про електрода, кут нахилу θ, як зазначено вище, і знаходити кількість корекції положення позитивного електрода 22 щодо дійсного положення і кількість корекції його нахилу. Під час фотографування затискне пристосування 242 притискає внутрішню сторону (центральну бік позитивного електрода) країв чотирьох сторін з H1 до H4 позитивного електрода 22 з тим, щоб захоплююча зображення камера 230 вірно фотографувала чотири сторони з H1 до H4. Затискне пристосування 242 виконують з прозорого матеріалу, і навіть якщо затискне пристосування 242 знаходиться в межах фотографування, позитивний електрод 22 можна фотографувати через затискні пристосування 242.

Після цього присасивающую головку 222 присасивающей транспортує частини 220, розташовану над присасивающей стрічкою 211, опускають на верхню поверхню позитивного електрода 22. Присасивающая головка 222 тягне і удерживенти 211, сили присмоктування присасивающей стрічки 211 ставлять так, щоб вона була нижче, ніж у присасивающей головки 222, або присмоктування допомогою присасивающей стрічки 211 тимчасово зупиняють з тим, щоб присасивающая головка 222 могла видалити позитивний електрод 22 з присасивающей стрічки 211.

Що укладає стопкою барабан 310 (320) повертається, і коли виріз 313, який рухається в напрямку положення, відповідного різака 351 роздільника, утворює попередньо визначений кут положення щодо різака 351 роздільника, контролер 500 підвищує негативний тиск в першій камері 331 негативного тиску для того, щоб підвищити силу присмоктування ковзної області A1. Одночасно контролер 500 обертає подає валиковую частина 360, щоб поступово пропустити утримуваний матеріал S роздільника між парою подаючих валиків 361 і 362, тим самим починаючи подавати матеріал S роздільника (з посиланням на T1 на фіг. 19). При цьому з підвищеним негативним тиском змінна область A1 і присасивающая область A2 на зовнішній периферійної поверхні 311 укладивающего стопкою барабана 310 (320) тягнуть і утримують матеріал S роздільника. У відповідності з обертанням укладивающего стопкою барабана 310 (320), мтвующий довжині одного роздільника 40, який повинен бути вирізаний.

Як показано на фіг. 13, присасивающую транспортуючу частина 220, яка утримує позитивний електрод 22, по суті, в горизонтальному стані, піднімають і переміщують у напрямі транспортування X для того, щоб транспортувати позитивний електрод 22 в зазор 340 обертового транспортуючого вузла 300. У цей момент контролер 500 управляє присасивающей транспортує частиною 220 з тим, щоб під час інтервалу між витягуванням позитивного електрода 22 і транспортуванням його у обертовий транспортуючий вузол 300, положення і кутову орієнтацію позитивного електрода 22 коригують відповідно з кількістю корекції. При цьому положення позитивного електрода 22 завжди точно зберігають для того, щоб підвищити точність укладання стопкою в наступних процесах.

Позитивний електрод 22, транспортується за допомогою присасивающей транспортує частини 220, досягає вступної підтримуючої частини 250 у відкритому стані попереду зазору 340 обертового транспортуючого вузла 300. Як показано на фіг. 14, вступна підтримуюча частина 250 опускає верхню вступну опору 251 для того, щоб утримувати передн� опори 252 піднімають, по суті, до горизонтального стану, щоб створити «закритий стан і підтримувати нижню поверхню позитивного електрода 22. Позитивний електрод 22 звільняють від присасивающей головки 222 присасивающей транспортує частини 220 і вступну підтримуючу частина 250 обертають для того, щоб поступово подавати позитивний електрод 22 в зазор 340 обертового транспортуючого вузла 300.

В обертовому транспортуючому сайті 300 укладають стопкою барабани 310 та 320 повертають на кут α від точки початку і зупиняють обертання (з посиланням на T2 на фіг. 19). У цей момент матеріал S роздільника витягають на кожен з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 на кут, відповідний одному роздільником 40, і кожен виріз 313 розташовують зверненим до різака 351 роздільника ріжучої частини 350. Відповідно до інструкції від контролера 500, різак 351 роздільника притискають до матеріалу S роздільника для того, щоб обрізати матеріал S роздільника до заздалегідь обумовленої форми, тобто до розділення 40. Вирізаний роздільник 40 розташовують у присасивающей області A2 (див. фіг. 11) кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 320 і тягнуть і утримують допомогою укладивающего стопкою барабан�про посиланням на T3 на фіг. 19) контролер 500 дає інструкцію присасивающей різак голівці 371 наблизитися, тягнути і утримувати залишок S' і відійти у вихідне положення, як показано на фіг. 15. Після цього присмоктування присасивающей різак головки 371 зупиняють для того, щоб звільнити решту S' і присмоктуються порт 372 (див. фіг. 10) тягне і збирає залишок S'.

Після того, як позитивний електрод 22 звільняють від присасивающей головки 222 присасивающей транспортує частини 220, вступну підтримуючу частина 250 повертають для того, щоб поступово подавати позитивний електрод 22 в зазор 340 між укладивающими стопкою барабанами 310 та 320. Укладають стопкою барабани 310 та 320 знову обертають (з посиланням на T4 на фіг. 19) для того, щоб транспортувати вирізані роздільники 40 на укладають стопкою барабани в зазор 340. В той момент, коли знову обертають укладають стопкою барабани 310 та 320, контролер 500 знижує негативний тиск в першій камері 331 негативного тиску для того, щоб знизити силу присмоктування ковзної області A1, і одночасно змушує подає валиковую частина 360 утримувати матеріал S роздільника (див. фіг. 18). Як результат, роздільник 40 не витягують з ковзної області А1т на внутрішніх поверхнях матеріалу S роздільника.

Коли передній кінець роздільника 40 досягає зазору 340 обертового транспортуючого вузла 300, два роздільника 40 накладають один на одного, як показано на фіг. 16, і роздільники 40 накладають на передній кінець кожної поверхні позитивного електрода 22. У цей момент контролер 500 управляє транспортувальним положенням (моментами часу транспортування) і швидкістю транспортування присасивающей транспортує частини 220 з тим, щоб роздільники 40 і позитивний електрод 22 рухалися з однією і тією ж швидкістю, і їх накладають один на одного в заздалегідь заданому належному положенні.

Контролер 500 віддає інструкції зварювальним пристроїв 410 і 420 наблизитися одна до одної і рухатися в напрямку транспортування X для того, щоб утримувати лише передній кінець кожного краю роздільників 40. Роздільники 40 і позитивний електрод 22 продовжують рухати в напрямку транспортування X і виступи 411 і 421 зварюють краю роздільників 40 (з посиланням на T5 на фіг. 19). Роздільники 40 проходять через зазор і досягають неприсасивающих областей A3 укладивающих стопкою барабанів 310 та 320. Там до роздільникам 40 не прикладають силу присмоктування, їх відокремлюють від зовнішніх периферийни�ровки X з позитивним електродом 22, утримуваним між ними.

У цей момент передні кінці роздільників 40 скріплюють разом і, отже, роздільники 40 не відокремлюються один від одного, навіть якщо роздільники 40 видаляють з поверхонь зовнішніх периферійних 311 укладивающих стопкою барабанів 310 та 320. Позитивний електрод 22 безперервно транспортують, по суті, в горизонтальному стані в напрямку транспортування X допомогою вступної підтримуючої частини 250 синхронно з укладивающими стопкою барабанами 310 та 320. Роздільники 40, які тягнуть і утримують допомогою зовнішніх периферійних поверхонь 311 укладивающих стопкою барабанів 310 та 320, поступово накладають на кожну поверхню позитивного електрода 22 у відповідності з обертанням укладивающих стопкою барабанів 310 та 320. У цей момент, силу присмоктування кожної ковзної області A1 знову збільшують і подає валиковая частина 360 починає подавати матеріал S роздільника (з посиланням на T6 на фіг. 19) для того, щоб різати наступний роздільник 40.

Потім позитивний електрод 22 і накладені на нього роздільники 40 транспортують в заздалегідь обумовлене положення, пару зварювальних пристроїв 410 і 420 відокремлюють один від одного і переміщують на стороні вище по потоку ремещают в напрямку транспортування X і у напрямку один одного для того, щоб зварювати інші місця 42 скріплення. Після зварювання всіх місць 42 скріплення на кожному краї роздільників 40, зварювальні пристрої 410 і 420 відокремлюють один від одного, як показано на фіг. 18, щоб звільнити пакетний позитивний електрод 20 (з посиланням на T7 на фіг. 19). Після цього інше зварювальне обладнання (не показано) зварює місця 42 скріплення вздовж сторін 44B роздільників 40 для того, щоб формувати пакетний позитивний електрод 20.

Зазначені вище процеси повторюють для того, щоб безперервно формувати пакетні позитивні електроди 20.

Пакетні позитивні електроди 20, сформовані таким чином, переносять на наступний етап, де по черзі укладають пакетні позитивні електроди 20 і негативні електроди 30 один на одного для того, щоб формувати елемент осередку 15 і в результаті отримати вторинну клітинку 10.

Для кожної зовнішньої периферійної поверхні 311 обертового транспортуючого вузла 300 у варіанті здійснення визначена невращающаяся присасивающая область A2, яка призначена для того, щоб тягнути роздільник 40 допомогою присмоктування, і розташована на стороні вище по потоку операцій в напрямку обертання відносно�а неприсасивающая область A3, яка призначена для видалення роздільника 40 і розташована на стороні нижче по потоку операцій в напрямку обертання щодо місця розташування, в яке транспортують позитивний електрод 22. У варіанті здійснення обертають обертовий транспортуючий вузол 300 для того, щоб транспортувати роздільник 40 з присасивающей області A2 в неприсасивающую область A3.

У варіанті здійснення в неприсасивающей області A3 видаляють роздільник 40 з зовнішньої периферійної поверхні 311 і переносять його на позитивний електрод 22, тим самим поступово укладаючи стопкою роздільник 40 на позитивний електрод 22 з боку нижче по потоку операцій в напрямку обертання. А саме, у варіанті здійснення можна плавно переносити і укладати стопкою роздільник 40, витягнутий на зовнішню периферійну поверхню 311, на рухомий позитивний електрод 22, тим самим скорочуючи час виготовлення комірок. Присасивающая область A2 і неприсасивающая область A3 не завжди повинні бути невращающимися.

А саме, присасивающую область A2 і неприсасивающую область A3 можна обертати, якщо зовнішня периферійна поверхню 311 не фіксована по положенню до присасивающей області A2 і неприсасива0 на зовнішню периферійну поверхню 311 з присасивающей області A2 на неприсасивающую область A3 у відповідності з обертанням обертового транспортуючого вузла 300. Обертання присасивающей області A2 і неприсасивающей області A3 може містити коливання.

Межа між присасивающей областю A2 і неприсасивающей областю A3 може не бути строго розташована в місці розташування, що транспортують позитивний електрод 22. Вона може знаходитися всередині меж, в яких роздільник 40, переміщуваний з присасивающей області A2 в неприсасивающую область A3, може бути перенесений на позитивний електрод 22.

Всередині кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320, які можна обертати і кожен з яких має повітряні отвори 312 у зовнішній периферійної поверхні 311, внутрішню структуру 330 формують для того, щоб неповоротно визначати присасивающую область A2 і неприсасивающую область A3 для зовнішньої периферійної поверхні 312, яка має повітряні отвори 312. Ця конфігурація легко визначає неповоротно присасивающую область A2 і неприсасивающую область A3 для зовнішньої периферійної поверхні 311 кожного з обертових укладивающих стопкою барабанів 310 та 320.

На зовнішній периферійної поверхні 311 кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 формують ковзну область (коригувальну силу присмоктування область) A1, коѾтносительно присасивающей області A2 і яка здатна перемикатися між станом тягнути і фіксувати роздільник 40 і станом тягнути і ковзати по роздільником 40 допомогою коректування його сили присмоктування. Коригуючи силу присмоктування, подається матеріал S роздільника можна тягти за допомогою присмоктування на зовнішній периферійної поверхні 311 або він може ковзати на зовнішній периферійної поверхні 311 без перевертання матеріалу S роздільника або без відокремлення матеріалу S роздільника від зовнішньої периферійної поверхні 311. Подібно присасивающей області A2 і неприсасивающей області A3, змінна область A1 не завжди повинна бути неповоротної.

Транспортуючий електрод вузол 200 транспортує позитивний електрод 22 в зазор 340 між укладивающими стопкою барабанами 310 та 320, зовнішні периферійні поверхні 311 яких звернені один до одного, і переносить позитивний електрод 22 в дотичному напрямку укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 між двома роздільниками 40, транспортируемими допомогою укладивающих стопкою барабанів 310 та 320. Ця конфігурація одночасно і плавно укладає стопкою два роздільника 40 на що рухається позитивний електрод 22, щоб прискорювати процеси і скорочувати час виготовлення осередків.

Даний винахід не обмежена зазначеними вище варіантом здійснення і допускає модифікації різними способами у межах формули изобретени�существления. Як неприсасивающей області A4 кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 камера 334 підвищеного тиску, тиск якої вище, ніж атмосферний тиск, розташована всередині кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 з тим, щоб газ (текуче речовина) видувати через повітряні отвори 312. Ця конфігурація здатна відокремлювати роздільники 40 від укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 в необхідний момент часу без прикладання значного навантаження до роздільникам 40.

На фіг. 21 проілюстрована інша модифікація укладивающего стопкою пристрою у відповідності з варіантом здійснення. Без використання циліндричних барабанів присасивающие стрічки 380, які є гнучкими і в яких передбачені повітряні отвори 382, підтримують безліч обертових валів 383. Форма перерізу зовнішньої периферійної поверхні 381 у цій конфігурації не обмежена круглої і може мати необов'язкову форму для того, щоб підвищувати ступінь свободи при конструюванні. Зокрема, область між парою присасивающих стрічок 380 для того, щоб укладати стопкою роздільники 40 на позитивний електрод 22, можна розширювати за тим, щоб роздільники 40 і позитивний електрод 22 можна брки. На фіг. 20 та 21 частини, які мають ті ж функції, що і у варіанті здійснення, представлені однаковими номерами позицій, щоб пропустити їх пояснення.

Згідно варіанту здійснення, пакетний позитивний електрод 20 виконують за допомогою пакетування позитивного електрода 22 в роздільники 40. Замість цього зазначене вище укладивающее стопкою пристрій може пакетувати негативний електрод 30.

Як показано на фіг. 1, у варіанті здійснення мають позитивний висновок 11 і негативний висновок 12 на одному і тому ж кінці оболонки 13. Даний винахід цим не обмежена. Наприклад, позитивний висновок 11 і негативний висновок 12 можна розташовувати на протилежних кінцях. У цьому випадку виробляє енергію елемент 15 вторинної комірки 10 формують за допомогою укладання стопкою негативних електродів 30 і пакетних позитивних електродів 20 з тим, щоб позитивні вушка 23 і негативні вушка 33 йшли по черзі один навпроти одного.

У варіанті здійснення готують заздалегідь визначений зазор 340 між парою з верхнього і нижнього укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 обертового транспортуючого вузла 300. Можливо, що укла�очтительно, що один або обидва укладивающих стопкою барабана мають механізм для того, щоб слідувати товщинам позитивного електрода 22 і роздільників 40.

Незважаючи на те, що транспортує електрод вузол 200 транспортує позитивний електрод 22, по суті, горизонтальному стані, він може транспортувати позитивний електрод 22 в будь-якому стані.

Замість вертикального розташування пари укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 можливо розташовувати їх в будь орієнтації.

Згідно варіанту здійснення, різак 351 роздільника обрізає один безперервний роздільник 40, який тягнуть і утримують допомогою зовнішньої периферійної поверхні 311 укладивающего стопкою барабана 310 (320) до заздалегідь обумовленої форми. Замість цього роздільник 40, який попередньо обрізають до заздалегідь обумовленої форми, можна подавати і тягнути за допомогою укладивающего стопкою барабана.

У варіанті здійснення розташована пара симетричних укладивающих стопкою барабанів 310 та 320. Пара укладивающих стопкою барабанів (транспортуючий роздільник вузол) може мати асиметричні форми. Наприклад, один може представляти собою циліндричний що укладає стопкою барабан, а д�310 та 320 має силу присмоктування. Відповідно, тільки один що укладає стопкою барабан може в достатній мірі функціонувати при формуванні елемента осередку, який має позитивний електрод 22 (або негативний електрод 30) і роздільник 40, покладений стопкою на одній поверхні позитивного електрода 22.

Незважаючи на те, що вступна підтримуюча частина 250 повністю виконана з валиків, її можна створювати з інших елементів, таких як плоскі елементи.

Різак ріжучої частини 350 може не являти собою теплової різак. Він може являти собою фізично гострий ріжучий ніж. Незважаючи на те, що приймач різака являє собою виріз 313, він не завжди може представляти собою виріз 313.

У ковзної області A1 кожного з укладивающих стопкою барабанів 310 та 320 негативний тиск коригують для того, щоб регулювати ковзання і присмоктування між матеріалом S роздільника та зовнішньої периферійної поверхнею 311. В цьому випадку негативний тиск в першій камері 331 негативного тиску можна, по суті, підтримувати постійним і тільки силу утримування подає валиковой частини 360 можна використовувати для того, щоб регулювати подачу й утримування матеріалу S роздільника. В� області A2.

Спосіб надання укладивающих стопкою барабанів (транспортуючий роздільник вузол) 310 та 320 з тягнучим зусиллям не обмежений присасиванием допомогою від'ємного тиску. Наприклад, статична електрика можна використовувати для створення тягнучого зусилля.

Згідно варіанту здійснення, ріжучий позитивний електрод вузол 100, захоплююча зображення камера 230, притискна частина 240, транспортер 210, присасивающая транспортуюча частина 220, вступна підтримуюча частина 250, подає валиковая частина 360, укладають стопкою барабани 310 та 320, ріжуча частина 350, присасивающая залишки частина 370, яка подає негативний тиск пристрій 333 і зварювальний вузол 400 синхронізовані один з одним за допомогою контролера (синхронізатора) 500. Не завжди необхідно, щоб вони всі були електрично синхронізовані один з одним. Наприклад, щонайменше деякі з них можуть бути механічно пов'язані один з одним для синхронізації.

Ефекти винаходу

Відповідно до укладає стопкою пристроєм і способом укладання стопкою по справжньому винаходу, кожна з поверхонь зовнішніх периферійних обертається щодо присасивающей області та неприсасивающей об�сасивающую область у відповідності з обертанням обертового транспортуючого вузла, видаляє роздільник з зовнішньої периферійної поверхні і переносить роздільник на електрод. Як результат, роздільники поступово укладають стопкою на електрод з боку нижче по потоку операцій в напрямку обертання. Роздільники, які тягнуть до зовнішніх периферійних поверхонь, видаляють з них і плавно переносять на електрод, тим самим скорочуючи час виготовлення осередків.

1. Пристрій для укладання пачки електродів батареї, що містить:
обертовий циліндричний транспортуючий вузол, виконаний з можливістю утримування роздільника на своїй зовнішній периферійної поверхні обертання для того, щоб транспортувати роздільник;
транспортуючий електрод вузол, виконаний з можливістю транспортування електрода в дотичному напрямку обертового транспортуючого вузла з тим, щоб електрод перекривав роздільник, при цьому
зовнішня периферійна поверхню обертового транспортуючого вузла визначена за допомогою
присасивающей області, яка виконана з можливістю тягнути роздільник допомогою присмоктування і розташована на стороні вище по потоку в напрямку обертання обертового транспортуючого вузла щодо полож�їй області, яка призначена для видалення роздільника і розташована на стороні нижче по потоку в напрямку обертання обертового транспортуючого вузла щодо місця розташування, яке транспортується електрод,
при цьому зовнішня периферійна поверхня виконана з можливістю обертання відносно присасивающей області та неприсасивающей області;
при цьому пристрій для укладання пачки електродів виконано з можливістю тягнути роздільник допомогою присмоктування до зовнішньої периферійної поверхні в присасивающей області, обертання зовнішньої периферійної поверхні для того, щоб транспортувати роздільник в неприсасивающую область, видалення роздільника з зовнішньої периферійної поверхні і перенесення роздільника на електрод, тим самим поступово укладаючи стопкою роздільник на електрод з боку нижче по потоку в напрямку обертання.

2. Пристрій п. 1, в якому обертається транспортуючий вузол містить:
обертовий циліндричний ротор, який має повітряні отвори на своїй зовнішній периферійної поверхні;
внутрішнє усмоктувальний засіб, без можливості повороту розташоване всередині циліндричного ротора так, щоб визначати ра через повітряні отвори.

3. Пристрій п. 1 або 2, в якому
коригуюча силу присмоктування область визначена для зовнішньої периферійної поверхні циліндричного ротора в розташування на стороні вище по потоку операцій в напрямку обертання обертового транспортуючого вузла щодо присасивающей області для того, щоб регулювати силу присмоктування між станом тягнути і фіксувати роздільник і станом тягнути і ковзати по роздільником та
коригуюча силу присмоктування область виконана з можливістю повертатися асинхронно з зовнішньої периферійної поверхнею або вона є неповоротною щодо зовнішньої периферійної поверхні.

4. Пристрій п. 1 або 2, додатково містить засіб підвищеного тиску, встановлений усередині циліндричного ротора з можливістю видування газу з неприсасивающей області для того, щоб видалити роздільник.

5. Пристрій п. 1 або 2, в якому:
два обертових транспортують вузла розташовані так, що їх зовнішні периферійні поверхні звернені один до одного; і
транспортуючий електрод вузол транспортує електрод на два обертових транспортують вузла в дотичному напрямку вращающихсяащающихся транспортують вузлів.

6. Спосіб укладання пачки електродів батареї, в якому:
утворюють присасивающую область для того, щоб тягнути роздільник, і неприсасивающую область для видалення роздільника з зовнішньої периферійної поверхні обертового циліндричного транспортуючого вузла пристрою, який містить обертовий транспортуючий вузол, який утримує роздільник на зовнішній периферійної поверхні і обертається для того, щоб транспортувати роздільник, і транспортує електрод вузол, який транспортує електрод у дотичному напрямку обертового транспортуючого вузла для того, щоб накласти електрод на роздільник;
розташовують присасивающую область на стороні вище по потоку в напрямку обертання обертового транспортуючого вузла щодо місця розташування, в яке електрод транспортують за допомогою транспортуючого електрод вузла;
розташовують неприсасивающую область на стороні нижче по потоку в напрямку обертання обертового транспортуючого вузла щодо місця розташування, в яке транспортують електрод;
обертають зовнішню периферійну поверхню щодо присасивающей області та неприсасивающей області;
тягнуть решнюю периферійну поверхню для того, щоб транспортувати роздільник в неприсасивающую область, видаляють роздільник з зовнішньої периферійної поверхні і переносять роздільник на електрод, тим самим поступово укладаючи стопкою роздільник на електрод з боку нижче по потоку операцій в напрямку обертання. 

Схожі патенти:

Установка для виробництва пакетованого електрода і спосіб виробництва пакетованого електрода

Винахід відноситься до пристроїв для виробництва акумуляторів. Технічний результат - підвищення ефективності виробництва. Установка для виробництва пакетованого електрода включає в себе: транспортувальне пристрій, виконаний з можливістю послідовного накладання один на одного електрода і пари сепараторів з боку переднього кінця в напрямку транспортування при транспортуванні електрода і пари сепараторів; перший з'єднує елемент, виконаний з можливістю з'єднання один з одним бічних країв пари сепараторів; щонайменше один другої з'єднує елемент, розташований нижче по ходу щодо першого з'єднуючого елемента у напрямку транспортування і виконаний з можливістю з'єднання один з одним бічних країв пари сепараторів. Передні кінці бічних країв пари сепараторів, послідовно накладаються при транспортуванні транспортувальним пристроєм, з'єднуються один з одним розташованих вище по ходу першим з'єднуючим елементом, до того як передні кінці транспортуються до розташованого нижче по ходу другого з'єднує елементу. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 13 іл.

Пристрій і спосіб для визначення позиції

Винахід відноситься до пристрою визначення позиції та способу визначення позиції, які допускають корекцію деформації та визначення позиції сепаратора або електрода з високою точністю та підвищення точності на наступних етапах. Пристрій (200) визначення позиції включає в себе: модуль (240) притиснення, який притискає листової елемент (22), яка вирізається з листового матеріалу (D), намотаного в формі рулону, і становить акумуляторний елемент, до плоскої базової поверхні (215); і модуль (230) визначення позиції, який визначає позицію листового елемента (22), притиснутого до базової поверхні (215) за допомогою модуля (240) притиснення. Після цього позиція листового елемента (22), яка визначається за допомогою модуля (230) визначення позиції, використовується в якості інформації позиції листового елемента (22) на наступному етапі. Технічним результатом є підвищення точності визначення позиції листового матеріалу. 2 н. і 10 з.п. ф-ли, 19 іл.

Укладивающее електроди стопкою пристрій і спосіб укладання електродів стопкою

Заявлений винахід відноситься до пристрою і способу виготовлення акумуляторної батареї, а саме до пристрою, укладивающему електроди стопкою, і способу укладання електродів стопкою. Запропоноване пристрій (110) почергово укладає стопкою пакетний позитивний електрод (20) і негативний електрод (30), щоб сформувати виробляє енергію елемент. Пристрій забезпечений детектором (200) для виявлення стану позитивного електрода (24) в якості першого електрода щодо пакетного електрода, який має роздільник (40)у формі оболонки, в якій надано позитивний електрод, і що укладає стопкою вузол (112), і (122) для укладання стопкою позитивного електрода (24) в якості першого електрода на негативний електрод (30) в якості другого електрода. Подає позитивний електрод стіл (120) виконаний з можливістю коригування положення електрода (20) на площині. Підвищення точності розташування негативного і позитивного електрода відносно відокремлення (40) є технічним результатом винаходу. 2 н. і 17 з.п. ф-ли, 25 іл.

Установка для виробництва пакетованого електрода і спосіб виробництва пакетованого електрода

Винахід відноситься до виготовлення акумуляторних батарей. Технічний результат - зменшення тривалості циклу пакетування електрода між парою сепараторів, що дозволяє підвищити ефективність виробництва пакетованого електродів. Цим винаходом надаються установка і спосіб виробництва пакетованого електрода. Установка для виробництва пакетованого електрода включає в себе: транспортувальне пристрій, виконаний з можливістю послідовного накладання один на одного електрода і пари сепараторів з боку переднього кінця в напрямку транспортування при транспортуванні електрода і пари сепараторів; і з'єднує пристрій, виконаний з можливістю з'єднання один з одним бічних країв пари сепараторів. У цій виробничій установці з'єднання виконується безліч разів з боку переднього кінця в напрямку транспортування, причому кожне з'єднання виконується при переміщенні з'єднує пристрою так, що швидкість з'єднує пристрою відносно швидкості транспортування заготовки W наближається до нулю. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 13 іл.

Укладивающее в стопу пристрій і спосіб укладання в стопу

Даний винахід відноситься до укладивающему в стопу пристрою і способу укладання в стопу, які дозволяють укладати в стопу вузол сепаратор-електрод. Технічний результат - підвищення ефективності укладання з високою точністю. Перший утримує блок рухається по черзі між першим столом і столом для укладання в стопу, і другий утримує блок рухається по черзі між столом для укладання в стопу і другим столом. Коли перший утримує блок утримує вузол сепаратор-електрод (20), горизонтальне положення якого відрегульовано на першому столі, другий утримує блок звільняє другий електрод над столом для укладання в стопу. Коли перший утримує блок звільняє вузол сепаратор-електрод над столом для укладання в стопу, другий утримує блок утримує другий електрод, горизонтальне положення якого відрегульовано на другому столі. 2 н. і 10 з.п. ф-ли, 24 іл.

Батарея, спосіб виготовлення батареї і пакетований електрод

Винахід відноситься до акумуляторних батарей. Технічний результат - виняток погіршення позитивного електрода внаслідок нагрівання, що застосовується при термічній зварюванні сепараторів, і запобігання короткого замикання через зварні ділянки. Батарея по справжньому винаходу включає в себе пакетований позитивний електрод, виготовлений за допомогою приміщення позитивного електрода в пакет, сформований з'єднанням щонайменше частини кінцевих ділянок сепаратора між собою термічним зварюванням, і негативний електрод, більше позитивного електрода і покладений стопкою на пакетованому позитивному електроді. Зварні ділянки сепаратора, сформовані термічним зварюванням, забезпечені за межами зовнішньої периферії негативного електрода, якщо дивитися у напрямку укладання. 3 н. і 5 з.п. ф-ли, 12 іл.

Струмознімач для двополюсної акумуляторної батареї

Заявлений винахід відноситься до області електротехніки, а саме до токосъемнику двополюсної акумуляторної батареї, який представляє собою струмознімач двополюсної акумуляторної батареї, що володіє електропровідністю з можливістю придушення зростання температури двополюсної акумуляторної батареї. Струмознімач має розширюється секцію, яка розширюється в напрямку товщини струмознімачів при температурі, рівній заданій температурі або вище її. Струмознімач у відповідності з кращим варіантом здійснення включає в себе шар смоли, володіє електричною провідністю, і шар адгезиву, який має електричну провідність, а також, при необхідності, включає шар блокуючий іони, та інші верстви. Зменшення зниження питомої вихідної потужності і щільності енергії акумуляторної батареї є технічним результатом винаходу. 8 н. і 10 з.п. ф-ли, 4 іл., 1 табл., 22 пр.

Пристрій виготовлення упакованого електрода і спосіб виготовлення упакованого електрода

Запропоновано пристрій (100) для виготовлення упакованого електрода (20), переважно для автомобільних акумуляторів, яке містить: модуль (200) транспортування, який викликає накладення електрода (40) і пари роздільників (30) з боку переднього краю (51) в напрямку транспортування при їх транспортуванні; перший з'єднує модуль (300), який з'єднує один з одним бічні краї (31) пари роздільників; і другий з'єднує модуль (400), який з'єднує один з одним передні краї (32) та/або задні краї (33) пари роздільників. Крім того, бічні краї пари накладених один на одного роздільників з'єднуються один з одним за допомогою першого з'єднує модуля з боку переднього краю при транспортуванні за допомогою модуля транспортування. Потім передні краї і/або задні краї пари роздільників з'єднуються один з одним за допомогою другого з'єднує модуля, в той час як транспортування допомогою модуля транспортування зупинена. Виняток згинів і складок роздільників (30) при накладенні пари роздільників на електрод (20) дозволяє підвищити ефективність і якість упаковки електродів, а також виробництво всього акумулятора. 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 13 іл.

Пристрій виконання нашарування і спосіб виконання нашарування

Винахід відноситься до виготовлення листових шаруватих елементів, зокрема, у вигляді електродів і сепараторів. Пристрій містить стіл, на якому нашаровуються листові елементи, притискний пристрій з модулем приведення в дію його, модуль регулювання рівня столу щодо притискного пристосування відповідно до ходу виконання нашарування листових елементів. Новий листової елемент нашаровують на собираемом багатошаровому виробі, притиснутому зверху за допомогою притискного пристосування. Модуль притискного пристосування піднімає його вгору над новим листовим елементом при обертанні притискного пристосування в горизонтальній площині, а потім переміщує притискний пристрій вниз для притиску нового листового елемента зверху. Модуль регулювання рівня переміщує вниз на стіл хід, відповідний товщині числа нашарованих листів листових елементів, включених у збиране багатошаровий виріб. Забезпечується нашаровування аркушів без їх деформування. 3 н. і 6 з.п. ф-ли, 20 іл.

Укладочное пристрій і спосіб укладання

Укладочное пристрій цього винаходу включає в себе модуль транспортування сепараторів, щоб транспортувати сепаратор попередньо визначеної форми в утримуваному стані, модуль транспортування електродів, щоб транспортувати позитивний електрод попередньо визначеної форми, і модуль управління, щоб синхронізувати позицію транспортування та швидкість транспортування модуля транспортування сепараторів з позицією транспортування і швидкістю транспортування модуля транспортування електродів таким чином, що сепаратор і позитивний електрод перекривають один одного в попередньо визначеної позиції. Укладочное пристрій транспортує сепаратор і позитивний електрод і переносить сепаратор на електрод з боку далі по ходу відносно напрямку транспортування при одночасному поступовому вийманні сепаратора з модуля транспортування сепараторів, тим самим укладаючи сепаратор на електроді. Запропоноване пристрій і спосіб укладання забезпечують укладання сепараторів і електрода один на одного, причому з можливістю корегування деформації електрода, на високій швидкості, тим самим скорочуючи час виготовлення акку
Up!