Модульний іскробезпечний блок живлення польового пристрої

 

ПОПЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

[0001] В промисловості системи управління використовуються для поточного контролю та управління кількісними показниками промислових і хімічних процесів і т. п. Зазвичай система управління виконує ці функції за допомогою польових пристроїв, встановлених в ключових місцях технологічних процесів. Польові пристрої можуть працювати в безлічі різних місць установки. Приклади технологічних установок включають в себе нафтопереробні, фармацевтичні, хімічні, целюлозні та інші технологічні установки. Такі польові пристрої пов'язані зі схемою управління в машинному залі.

[0002] Польові пристрої використовуються в індустрії вимірювань для управління процесом для різних завдань. Зазвичай такі пристрої мають кожух для захисту в місці експлуатації таким чином, вони можуть бути встановлені поза приміщення у відносно несприятливого навколишнього середовищі і можуть витримувати екстремальні кліматичні умови по температурі, вологості, вібрації і механічних ударів. Польові пристрої типово працюють при відносно малій потужності. Наприклад, в даний час доступні польові пристрої, які приймають всю рабоогда може бути легколетучей середовищем. Деякі навколишні середовища можуть бути настільки летючими, що випадкова іскра або достатньо висока температура поверхні електричного компонента можуть викликати займання навколишнього середовища і вибух. Для того, щоб гарантувати відсутність таких ситуацій, були розроблені положення щодо іскробезпеки. Дотримання вимог щодо іскробезпеки сприяє забезпеченню того, що при виникненні несправностей схема або сам пристрій не зможе запалити летючу зовнішнє середовище. Одне положення на вимогу іскробезпеки викладено в документі: APPROVAL STANDARD INTRINSICALLY SAFE AND APPARATUS ASSOCIATED APPARATUS FOR USE IN CLASS I, II AND III, DIVISION 1 HAZARDEOUS (CLASSIFIED) LOCATIONS, CLASS NUMBER 3610, прийнятому організацією Factory Mutual Research в жовтні 1988. Також передбачені доповнення, щоб задовольняти додатковим промисловим стандартам, наприклад Канадської асоціації стандартів (CSA) і європейським стандартам CENELEC.

[0004] Традиційно польові пристрої з'єднані системою зв'язку з процесом (наприклад, з диспетчерської) за допомогою фізичних провідників. Такі дротові з'єднання не тільки забезпечують подачу живлення польових пристроїв, але також забезпечують лінію зв'язку. Одним недоліком провідних польових пристроїв явлму місцем розташування польового пристрою.

[0005] останнім часом з'явилися польові пристрої, які для зв'язку з диспетчерською та/або іншими відповідними пристроями використовують бездротове з'єднання. Ці бездротові польові пристрої забезпечені внутрішнім джерелом живлення, наприклад батареєю, яка може забезпечити робочим харчуванням бездротове польове пристрій протягом декількох років.

[0006] Використання бездротової технології в індустрії промислових процесів викликало потребу в способі локального харчування бездротових передавачів. Батареї є одним з пристроїв, якими можна забезпечити локальне харчування. Однак проблема при використанні батарей полягає в тому, як і де розмістити батареї в бездротовому польовому пристрої. Для польового спеціаліста бажано, щоб заміна батарей була простою. Бажано, щоб було просто замінювати самі батареї, а також це бажано в тих випадках, коли польові пристрої розміщуються в небезпечних зонах. Особливо бажано, щоб фахівець міг замінити батарею без необхідності отримання дозволу на проведення робіт у небезпечних зонах. Це означає, що батарея може бути замінена в зоні, де присутня горючий газ без ризику запалений�вах, полягає в тому, що ємність батарей зазвичай пов'язана з фізичним розміром самих батарей. Таким чином, розмір батарей, розташованих всередині пристрою, часто обмежений корпус самого пристрою. В цілому існує невелика гнучкість у використанні батарейних блоків з великою ємністю для підтримки більш тривалого терміну експлуатації передавача і/або більш високих швидкостей оновлення або більш високого навантаження через мережевої конфігурації.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

[0008] Відповідно існує потреба по суті в безпечних батарейних блоків, які можуть живити польові пристрої і можуть бути замінені на місці експлуатації без необхідності отримання дозволу на проведення робіт у небезпечних зонах. Додатково бажано, щоб харчування для польового пристрою забезпечувалося таким чином, щоб могли бути використані батареї з більш високою ємністю і/або з більш високою потужністю.

Забезпечено складання модульного іскробезпечного блоку живлення. Збірка включає в себе жорсткий адаптер для кабелепровода, сконфігурований для установки на кабелепровод польового пристрою. Корпус, що має внутрішню частину, функціонально з'єднаний з жорстким адапт�щена щонайменше одна неперезаряжаемая батарея. Схема іскробезпеки з'єднана з щонайменше однієї неперезаряжаемой батареєю і з'єднана з з'єднувачем, який з'єднаний з спільно чинним з'єднувачем в жорсткому адаптер для кабелепровода.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

На кресленнях:

[0009] фіг.1 - зображує собою вид спереду бездротового польового пристрою, що використовує батарейний блок у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу;

[0010] фіг.2 - покомпонентний загальний вигляд батарейного блоку для польового пристрою у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу.

[0011] фіг.3 - поперечний розріз перерізу польового пристрою, сполученого з батарейним блоком у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу;

[0012] фіг.4 - поперечний розріз польового пристрою, сполученого з батарейним блоком згідно з іншим варіантом здійснення цього винаходу;

[0013] фіг.5 - загальний вигляд батарейного блоку для використання з польовими пристроями у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу;

[0014] фіг.6 - загальний вигляд віддалено встановлюється батарейного блоку для використання з польовими пристроями у відповідності з варіантом з клемної колодкою польового пристрою у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ІЛЮСТРАТИВНИХ ВАРІАНТІВ ЗДІЙСНЕННЯ ВИНАХОДУ

[0016] На фіг.1 показано вигляд спереду бездротового польового пристрою 10 у вертикальному положенні, сполученого з зовнішнім батарейним блоком 12, у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу. Польове пристрій 10 зазвичай включає в себе модуль 14 датчика, який встановлюється безпосередньо на місці технологічної установки. Один або більше датчиків, розташованих всередині або сполучених з модулем 14 датчика, забезпечують електричні показники процесу. Приклади датчиків включають в себе датчики абсолютного, манометричного та/або відносного тиску, а також температурні датчики або інші відповідні пристрої. Модуль 14 датчика з'єднаний з секцією 16 електроніки, яка містить електроніку для обробки або іншого перетворення електричних сигналів, прийнятих від одного або більше датчиків в прийнятну інформацію, яка може бути передана іншим пристроям. Секція 16 електроніки зазвичай містить схему зв'язку, наприклад, бездротовий схему зв'язку, яка здійснює зв'язок за допомогою антени 18 з іншими пристроями. Схема зв'язку, що знаходиться усередині секції 16, за допомогою а� між польовим пристроєм 10 і шлюзовим пристроєм, для взаємодії зі шлюзовим пристроєм. В цілому бездротові польові пристрої відомі: один приклад комерційно доступного бездротового польового пристрою представлений торговим позначенням - модель 3051S безпровідна, доступна від Emerson Process Management of Chanhassen, Міннесота. Польове пристрій 10 може бути одним з деякої кількості розміщених в технологічній установці польових пристроїв, які можуть бути названі "комірчаста" мережу.

[0017] Зазвичай бездротові польові пристрої, наприклад польове пристрій 10, використовують внутрішній батарейний блок, який працює протягом кількох років. Однак коли енергія батарейного блоку вичерпана, місце фізичного розташування польового пристрою 10 зазвичай повинен дістатися спеціаліст і замінити батарейний блок. У ситуаціях, коли фізична навколишнє середовище, що знаходиться близько до польового пристрою, є летючої або навіть вибухонебезпечною, фахівця для того, щоб замінити батарею в польовому пристрої, зазвичай потрібно отримати дозвіл на проведення робіт у небезпечній зоні. Отримання такого дозволу є тривалим у часі і вимагає додаткових дій для того, щоб гарантувати, що робота може бути випобретения батареї, використовуються для живлення польового пристрою 10, розміщуються в модулі модулі 12), який є зовнішнім по відношенню до секції 16 електроніки. Як показано на фіг.1, сам модуль згідно з одним варіантом здійснення фізично підтримується шляхом його установки на вході 20 кабелепровода секції 16 електроніки. Така установка в загальному виконана за рахунок жорсткого і переважно металевого адаптера 22 для кабелепровода, який ввінчен чи інакше закріплений у кабелепроводе 20. Жорсткий адаптер 22 для кабелепровода забезпечує фізично надійну установку для модуля 12, оскільки вся система польового пристрої/модуля батареї може бути об'єктом вібрації або яких-небудь механічних ударів. Модуль 12 батареї також включає в себе кожух 24 батареї, який герметизує і захищає батареї, а також інші відповідні схеми в модулі 12 батареї. І нарешті, модуль 12 батареї сконструйований таким чином, що електрична енергія на кордоні між модулем 12 батареї і адаптером 22 відповідає вимогам іскробезпеки. Це допомагає гарантувати те, що навіть якщо самі штирі або контакти з'єднувача замикаються, не відбудеться генерування іскри, що могло б потенциащий механізм, який не тільки надійно фіксує модуль на жорсткому адаптері 22 для кабелепровода, але також дозволяє легко зняти модуль батареї, коли потрібна заміна.

[0019] На фіг.2 показаний покомпонентний загальний вигляд модуля 12 батареї згідно з варіантом здійснення цього винаходу. Як показано на фіг.2, жорсткий адаптер 22 для кабелепровода включає в себе безліч електричних провідників 26, які з'єднані з панеллю висновків польового пристрою 10 (показаного на фіг.1). Жорсткий адаптер 22 для кабелепровода зазвичай має шестигранну поверхня 28, яка передбачена для полегшення установки адаптера 22 для кабелепровода в кабелепровод 20, використовуючи відповідний ключ. Жорсткий адаптер 22 для кабелепровода також включає в себе безліч електричних з'єднувачів (наприклад, безліч пружних пальців або штирів, які контактують з спільно діючими елементами, розміщеними на друкованій платі 30). Додатково жорсткий адаптер 22 для кабелепровода також переважно є циліндричним і має суджений ділянка 32 і герметизуючий ділянка 34, який переважно представляє собою кільце 36 для створення ущільнення від зовнішньої із будь-якого відповідного матеріалу. Плече 38 з'єднує звужену ділянку 32 і герметизуючий ділянка 34. Плече 38 забезпечує додаткову механічну цілісність для складання, оскільки як тільки настановний гвинт 40 зчіплюється через отвір 42 настановного гвинта, складання 12 повністю закріплюється на жорсткому адаптері 22 для кабелепровода. Плече 38 забезпечує додаткову опору для гарантії того, що складання 12 не зможе бути стягнута з жорсткого адаптера 22 для кабелепровода, оскільки такий рух викличе протидію між настановним гвинтом 40 і плечем 38. Хоча у варіанті здійснення, проиллюстрированном на фіг.2, використовується настановний гвинт 40, може бути використане будь-який зручний механічний пристрій по суті для замикання або в інших випадках для прикріплення модуля 12 батареї до жорсткого адаптера 22 для кабелепровода таким чином, що фахівці можуть без зусиль зняти модуль, коли потрібна заміна.

[0020] Відповідно до одного варіанту здійснення модуль 12 батареї включає в себе корпус, утворений пластиною 44, яка в цілому є плоскою, об'єднаної з кожухом 66. Корпус 43 має внутрішню частину, яка в деяких варіантах здійснення може мати більший обсяг, ніж внутрішня ча�охождения металевого фланця 48. Додатково пластина 44 також включає в себе кільцевої обід 50, складається з відносно упущеної частини матеріалу і безлічі ребер 52. Кільцевій обід 50 і ребра 52 забезпечують механічну цілісність для з'єднання з поверхнею 54 металевого фланця 48. Таким чином, навантаження від металевого фланця 48 передається на пластину 44. Металевий фланець 48 може бути виконаний з будь-якого відповідного матеріалу, який забезпечує достатню міцність. Приклади включають нержавіючу сталь, алюміній і т. п. Фланець 48 містить внутрішній 56 канал, який має такий розмір, щоб проходити поверх герметизуючого ділянки 34 жорсткого адаптера 22 для кабелепровода. Канал 56 має внутрішній діаметр, який має розмір трохи більший, ніж у герметизуючого ділянки 34, щоб забезпечувати опору конструкції, а також полегшувати герметизацію з'єднання між модулем 12 батареї і жорстким адаптером 22 для кабелепровода.

[0021] Пластикова заслінка 58 з'єднана з металевим фланцем 48 і включає в себе електричний з'єднувач 60, який проходить крізь канал 56. Заслінка 58 забезпечує опору для електричних взаимосвязивающих клемних колодок 62 на друкованій платі 30, причому ці клеммн�ески з'єднати модуль 12 батареї з бездротовим польовим пристроєм 10. Переважно з'єднувач 60, в якому розміщені контактні колодки 62, забезпечує ознаки закріплення клинами, які гарантують, що з'єднання між з'єднувачем 60 і стикующимся пристроєм в жорсткому адаптері 22 для кабелепровода може статися лише в одному положенні визначеному поворотом. Це гарантує те, що з'єднання може бути виконано з правильною полярністю, а також це полегшує захист електричних сполучних конструкцій (штирів і гнізд в одному варіанті здійснення) при з'єднанні модуля 12 з жорстким адаптером 22 для кабелепровода.

[0022] Друкована плата 30 може бути виконана з будь-якого відповідного матеріалу для друкованої плати і може підтримувати кілька електричних сполучних конструкцій (переважно гніздових з'єднувачів для безлічі пружних пальців (наприклад, комерційно доступних від Mill-Max, Manufacturing Corporation of Oyster Bay, Нью-Йорк)). Додатково друкована плата 30 включає в себе електричну схему, щоб гарантувати те, що модуль 12 задовольняє положенням іскробезпеки, наприклад такого, як викладено вище. Схема (яка буде більш докладно описана нижче з посиланням на фіг.7) має ознаки запобіжника (необхідного некот�щення подачі низького напруги, яка захищає проти зворотного заряду одного елемента щодо інших, коли він розряджається. Модуль 12 батареї також включає в себе одну або більше неперезаряжаемих батарей 64, які електрично з'єднані зі схемою, розміщеної на друкованій платі 30. Може бути використаний будь-який відповідний хімічний склад для батареї, включаючи батареї з рідинними, і з сухими елементами. Однак оскільки ємність батарей зазвичай відповідає вазі батарей, хімічний склад батареї, який пропонує більш високу питому енергію, може бути переважним для варіантів здійснення цього винаходу в тому відношенні, що такі батареї будуть відповідати на вібрацію системи і механічні удари з меншою інерцією.

[0023] висновок модуль 12 також містить кожух 66, в якому розміщені металевий фланець 48, пластикова заслінка 58, друкована плата 30 і батарея 64. Кожух 66 встановлюється або прикріплюється до пластині 44 для герметизації компонентів, що знаходяться всередині. Модуль 12 згідно з одним варіантом здійснення може включати в себе механічні елементи, наприклад гвинти або кришку з різьбою між кожухом 66 і пластиною 44, щоб забезпечити можливість заміни однієї або б�х компонентів всередині модуля 12. Однак згідно з іншим варіантом здійснення цього винаходу весь вільний об'єм всередині модуля 12 може бути заповнений заливальне матеріалом, представляючи модуль в якості модуля разового користування, наприклад, коли при виробленні батареї 64 замінюється весь модуль. Додатково кожух 66 і пластина 44 можуть бути виготовлені з провідного пластику, щоб розсіювати наростаючий статичний заряд, таким чином усуваючи можливу небезпеку ураження струмом.

[0024] Модуль 12 згідно з одним варіантом здійснення може бути встановлений безпосередньо на кабелепровод, наприклад кабелепровод 20 польового пристрою. З цієї причини будь-яка вібрація або механічні потрясіння, яким піддається польове пристрій 10, в загальному, передаватися на модуль 12 батареї. Ці вібрації і/або руху можуть створювати механічне напруга на фізичному з'єднанні між польовим пристроєм 10 і модулем 12 батареї. Для конструкції модуля 12 батареї складно витримувати умови вібрації, яким піддаються польові пристрої, наприклад польове пристрій 10. Типові технічні умови для периферійного пристрою це умови стандарту IEC 60770 для трубопроводу з високим�я, і внутрішні електричні з'єднання не повинні переміщатися, тобто штир по відношенню до гнізда. Якщо штир переміщається щодо гнізда, буде відбуватися спрацювання, а надійність з'єднання буде схильна до ризику. Прототип варіанту здійснення, проілюстрований з посиланням на фіг.1 і 2, пройшов випробування згідно стандарту IEC для трубопроводу з високим рівнем вібрації 3G без будь-якого видимого зносу для внутрішнього з'єднання штирів і гнізд.

[0025] На фіг.3 показаний вигляд зверху в поперечному перерізі модуля 112 батареї, встановленого на кабелепровод 20 бездротового польового пристрою 10 згідно з іншим варіантом здійснення цього винаходу. На фіг.3 одна або більше батарей 164 електрично з'єднані з друкованою платою 130, яка також з'єднана за допомогою провідників 132 з жорстким адаптером 122 для кабелепровода. Модуль 112 частково відрізняється від модуля 12 (показаного на фіг.2) тим, що кожух 166 нагвинчує на внутрішній фланець 168, який має внутрішній діаметр 170 і який вміщує жорсткий адаптер 22 для кабелепровода. Як показано на фіг.3, також застосовується пружне кільце 36. В деяких варіантах здійснення провідники 132 можуть фактично проходить�ершаться в з'єднувачі 170, який з'єднується безпосередньо з панеллю висновків польового пристрою.

[0026] згідно з іншим варіантом здійснення цього винаходу модуль батареї може бути встановлений в місці розташування з зазором з польовим пристроєм і може бути з'єднаний з польовим пристроєм за допомогою кабельної складання. На фіг.4 показаний схематичний вигляд віддалено встановлюється модуля 212 батареї, сполученого з бездротовим польовим пристроєм 10 допомогою кабельної складання 214. Віддалено встановлений модуль 212 батареї може бути встановлений на стійку або стінку і т. п. і з'єднаний за допомогою кабельної складання 214 з кабельним каналом 20 польового пристрою 10. Такий варіант здійснення допускає, що польове пристрій може бути розташоване в зоні з високою температурою, а модуль 212 батареї може бути розташований в якому-небудь більш прохолодному місці для продовження терміну експлуатації, оскільки тепло значно зменшує термін експлуатації батареї. Такий варіант здійснення також є придатним для харчування точок доступу. Такі бездротові точки доступу є польовими пристроями, які передають дані по бездротовому зв'язку від польових пристроїв комірчастої мережі до шлюзового Ѿ використовувати варіант батареї більшої ємності. Інша перевага варіанту здійснення з віддалено встановлюються батарейним блоком, показаним на фіг.4, полягає в тому, що заміна батареї є більш простою для польових пристроїв, які встановлюються в важкодоступних місцях розташування. Схемне рішення та компоненти у віддаленому модулі 212 батареї можуть бути подібні або ідентичні описаним щодо фіг.2 і принциповою схемою, описаною нижче щодо фіг.7.

[0027] На фіг.5 показаний загальний вигляд модуля 312 батареї, встановлюваного на польове пристрій, згідно з іншим варіантом здійснення цього винаходу. Модуль 312 батареї, загалом, має кулясту форму і включає в себе металевий фланець 314 і з'єднувач 316, який з'єднаний з відповідними структурами на жорсткому адаптері 22 для кабелепровода. Модуль 312 також включає в себе настановний гвинт, розміщений в каналі настановного гвинта, для фізичної зачеплення із звуженою сферою 32 на жорсткому адаптері 22 для кабелепровода.

[0028] На фіг.6 показаний загальний вигляд віддалено встановлюється модуля 412 батареї згідно з іншим варіантом здійснення цього винаходу. Віддалений модуль 412 включає в себе, в загальному, прямокутний елемент 414, всередині �плавають пристроєм. Як показано на фіг.6, модуль 412 включає в себе фланець 418, який має безліч отворів для прийому U-образних болтів 420 для встановлення модуля на трубу або іншу відповідну структуру. Додатково віддалений модуль 412 також може мати знімну кришку, щоб можна було замінити батареї всередині модуля.

[0029] На фіг.7 показана принципова схема, яка може бути на друкованій платі 30, у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу. Схема 500 з'єднується з однієї або більше батареями на клемах 502, 504. Переважно відстані між компонентами схеми 500 на друкованій платі 30 відповідають вимогам, що відповідає іскробезпеки. Як показано на фіг.7, схема 500 містить два основних ділянки. Ділянка від клем 502, 504 до лінії 506 по суті забезпечує функцію припинення подачі низького напруги. Вихідний сигнал від контрольної схеми 508 призводить до відкриття польового транзистора 510 приблизно при чотирьох вольтах. (Зауважимо, що двоелементні батарейні блоки спочатку забезпечують приблизно 7,2 вольта.) Таким чином, коли напруга блоку досягає заданого порогового значення, батарейний блок повністю електрично разъединя, �що сприяє захисту від проходження струму через запобіжник 514. Схема обмеження струму запобіжник захищає 514 від перегорання при струмах вище порогового значення запобіжника, але нижче допустимої межі іскробезпеки. Це є особливо доцільним у варіантах здійснення, де модуль батареї є одноразовим, оскільки перегорів запобіжник буде вимагати заміни всього модуля батареї.

[0030] Не дивлячись на те, що даний винахід було описано з посиланнями на бажані варіанти здійснення, фахівцям в даній області техніки ясно, що можуть бути зроблені зміни за формою та змістом, не виходячи за межі сутності та обсягу винаходу.

1. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення, що містить:
жорсткий адаптер для кабелепровода, сконфігурований для установки шляхом вкручування в кабелепровод польового пристрої;
корпус, з'єднаний з жорстким адаптером для кабелепровода і фізично підтримуваний жорстким адаптером для кабелепровода, причому корпус має внутрішню частину;
щонайменше одну неперезаряжаемую батарею, розміщену в корпусі;
внутрішню схему іскробезпеки, з'єднану з менщения виникнення дуги, якщо штирі або контакти електричного з'єднувача закорочені, при цьому внутрішня схема іскробезпеки з'єднана з електричним з'єднувачем, який пов'язаний із загальним з'єднувачем в жорсткому адаптер для кабелепровода,
фіксуючий механізм, службовець для надійної фіксації корпусу на жорсткому адаптер для кабелепровода і для легкого видалення батарейного модуля при його заміні;
при цьому жорсткий адаптер для кабелепровода переважно є циліндричним і містить ущільнювальну частина, яка містить переважно ущільнювальне кільце для створення ущільнення від зовнішнього середовища між жорстким адаптером для кабелепровода і щонайменше однією неперезаряжаемой батареєю в корпусі, і
при цьому жорсткий адаптер для кабелепровода налаштований для фізичної прикріплення модульної збірки іскробезпечного модуля живлення до польового устрою, зовнішньої до польового пристрою, і додатково налаштований для розміщення електричного з'єднання, яке забезпечує з'єднання внутрішньої схеми іскробезпеки та щонайменше однією неперезаряжаемой батареї з польовим пристроєм.

2. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 1, кмодуля харчування за п. 2, в якій пластина і кожух з'єднані з можливістю відключення.

4. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 2, в якій внутрішня частина корпусу заповнена заливальне компаундом.

5. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 2, в якій корпус додатково містить металевий фланець, має розміри, щоб проходити поверх зовнішньої поверхні жорсткого адаптера для кабелепровода.

6. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 5, додатково містить замикаючий елемент, сконфігурований для фіксації металевого фланця з жорстким адаптером для кабелепровода.

7. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 6, в якій елемент фіксації є настановним гвинтом.

8. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення
п. 6, в якій пластина включає в себе кільцевої обід, має розміри для установки металевого фланця.

9. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 1, в якій схема іскробезпеки включає в себе запобіжник.

10. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 9, в якій схема іскробезпеки включає в себе токоограничивающую схему для обмеження�ополнительно містить польове пристрій, має кабелепровод для з'єднання з жорстким адаптером для кабелепровода.

12. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 11, у якої обсяг внутрішньої частини корпусу є більшим, ніж внутрішня частина секції електроніки польового пристрою.

13. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 12, у якої щонайменше одна неперезаряжаемая батарея включає в себе безліч неперезаряжаемих батарей, розміщених у корпусі.

14. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 13, в якій вказане безліч батарей є замінним.

15. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 1, в якій жорсткий адаптер для кабелепровода виконаний з металу.

16. Система польового пристрою в поєднанні з віддалено встановлюються іскробезпечним модулем живлення по п. 1,
містить:
польове пристрій, сполучений з технологічним процесом, причому польове пристрій має секцію електроніки з кабелепроводом;
батарейний модуль, розміщений на відстані від польового пристрою, причому батарейний модуль містить розміщену в ньому внутрішню схему іскробезпеки, а кабельна збірка з'єднує батарейний модуль з кабелепрова батарея розміщена в батарейному модулі і є замінною.

18. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення, що містить:
жорсткий адаптер для кабелепровода, сконфігурований для установки шляхом вкручування в кабелепровод польового пристрої;
корпус, з'єднаний з жорстким адаптером для кабелепровода і фізично підтримуваний жорстким адаптером для кабелепровода, причому корпус має внутрішню частину;
щонайменше одну неперезаряжаемую батарею, розміщену в корпусі;
внутрішню схему іскробезпеки, зконфігуровану для забезпечення, якщо штирі або контакти електричного з'єднувача закорочені, щоб не виникала іскра, причому схема іскробезпеки з'єднана щонайменше з одного неперезаряжаемой батареєю і внутрішня схема іскробезпеки з'єднана з електричним з'єднувачем, який пов'язаний із загальним з'єднувачем польового пристрою через жорсткий адаптер для
кабелепровода,
фіксуючий механізм, службовець для надійної фіксації батарейного модуля на жорсткому адаптер для кабелепровода і для легкого видалення батарейного модуля при його заміні;
при цьому жорсткий адаптер для кабелепровода переважно є циліндричним і містить ущільнювальну частина, яка переважно з�овода і щонайменше однією неперезаряжаемой батареєю в корпусі, і
при цьому жорсткий адаптер для кабелепровода налаштований для фізичної прикріплення модульної збірки іскробезпечного модуля живлення до польового пристрою, зовнішнього до польового пристрою, і додатково налаштований для розміщення в ньому електричного з'єднання, яке забезпечує з'єднання внутрішньої схеми іскробезпеки та щонайменше однією неперезаряжаемой батареї з польовим пристроєм.

19. Модульна збірка іскробезпечного модуля живлення по п. 18, в якій
щонайменше одна неперезаряжаемая батарея електрично пов'язана з електричною схемою в корпусі;
жорсткий адаптер для кабелепровода містить електричні з'єднувачі, які електрично пов'язані з електричною схемою. 

Схожі патенти:

Кришка для електричного акумулятора і відповідний електричний акумулятор

Винахід відноситься до кришки(1, 101, 102, 103, 104, 105) для електричного акумулятора (100), пристосованої для виконання як єдине ціле з контейнером (2) згаданого акумулятора (100), а також до відповідного акумулятора (100)

Кришка електричного акумулятора з вільним електролітом і відповідний акумулятор

Винахід відноситься до кришки(2, 200, 201, 203, 204) для електричного акумулятора і до акумулятора(1, 100, 101, 102, 103, 104)

Захисна кришка акумуляторної батареї

Винахід відноситься до області електротехніки і може бути використане при виробництві акумуляторних батарей

Акумуляторна кришка для полюсного виводу

Винахід відноситься до електротехнічної промисловості і може бути використане при виробництві акумуляторних батарей

Звивистий вгору опорний диск для ущільнення гальванічного елемента

Винахід відноситься до електротехніки, зокрема до сайту герметизації гальванічного елемента

Акумулятор в пластмасовому корпусі

Винахід відноситься до виробництва акумуляторів

Кришка акумуляторної батареї

Винахід відноситься до електротехнічної промисловості і може бути використане при виробництві акумуляторних батарей

Лужний циліндричний хімічний джерело струму

Винахід відноситься до галузі хімічних джерел струму, зокрема до лужного гальванічному елементу
Up!