Стійка до перекриття та/або багатошарова лікувальна накладка

 

Винахід відноситься до накладці для теплового лікування, має канал проходження текучого середовища, для лікування теплом частини тіла людини або тварини. Накладка додатково містить внутрішню шарувату структуру, поліпшує стабільність її форми і дозволяє уникати перекриття каналу при використанні накладки.

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься до технічної області терапевтичного лікування тіла людини або тварини. Більш конкретно, даний винахід відноситься до технічної області терапевтичного лікування тіла людини або тварини допомогою гнучкої накладки, що накладається на частину тіла, що підлягає лікуванню. Накладка може прикріплятися до лікувального пристрою, який забезпечує циркуляцію через накладку текучого середовища з контрольованими і активно регульованими температурою, тиском і витратою.

Рівень техніки винаходу

Певні нездужання або хвороби вимагають лікування додатком холоду або тепла до частини тіла, що дає певний корисний медичний результат у відповідності із застосовуваним лікувальним протоколом (наприклад, інтенсивність та тривалість лікування). Вапии і накладенням джерела тепла, такого як нагріте рушник для теплової терапії. Було вирішено, що використання теплової накладки значно збільшує ефективність і зручність такого лікування. Лікування частини тіла з допомогою теплової накладки виконується за допомогою контрольованого і активно регульованого теплообміну між накладкою і частиною тіла, на яку накладається накладка. Ефективність лікування при використанні накладки може бути оптимальною, коли поверхня теплообміну має максимальний контакт з місцем лікування на тілі, щоб полегшити теплообмін між частиною тіла і накладкою. Однак характеристики накладок попереднього рівня техніки є незадовільними. Зокрема, необхідно підтримувати високий тиск текучого середовища всередині накладки, щоб максимізувати контакт між накладкою і шкірою (тобто ефективну площу лікування). Однак підвищений тиск всередині накладки може викликати її розрив. Альтернативою може бути створення накладки з більш міцного і більш жорсткого матеріалу, однак це може призвести до зниження гнучкості і, як наслідок, до зменшення ефективної площі лікування.

Зокрема, в області, що цікавить застосування для досягнення позитивно� випадках необхідні підвищені тиску текучого середовища (або підвищені витрати, які можуть призвести в результаті до підвищених тисків всередині терапевтичної накладки). У той же самий час також необхідна максимізація площі поверхні, що контактує з тілом людини. Кінцевим результатом може стати розрив матеріалу/зовнішнього шару накладки. Одним з додаткових рішень може бути реалізація використання більш товстого матеріалу/зовнішнього шару. Проте в такому виконанні це може вплинути на характеристики гнучкості терапевтичної накладки, так що терапевтична накладка стане менш гнучкою і/або площа поверхні, яка контактує з тілом людини, буде зменшуватися, що небажано.

Додатковим аспектом може бути те, що характеристики накладок попереднього рівня техніки незадовільні щодо підтримання їх зовнішньої форми: зокрема, потік текучого середовища всередині накладки може ставати обмеженим, коли він підганяється або вигинається відповідно з конкретною частиною тіла, яка повинна піддатися лікуванню. Додатково, коли текуча середовище зливається з накладки через випускний отвір для текучого середовища, застосовуючи відсмоктування на випускному отворі текучого середовища в накладці, негативний тиск Ѐманах" всередині накладки.

Патент США № 5662695, автор Mason, розкриває спосіб забезпечення жорсткого матеріалу навколо випускного отвору для текучого середовища, щоб протистояти перекриття текучого середовища. Однак цей спосіб не запобігає утворенню кишень текучого середовища за рахунок негативного тиску і не запобігає непрохідність всій накладки. Патентна заявка № 11/803704, автор Mason, намагається вирішити цю проблему, забезпечуючи трубку, проходить на коротку відстань всередині накладки від випускного отвору для текучого середовища. Знову цей спосіб не вирішує проблему кишень, викликаних негативним тиском при зливі накладки і не запобігає перекриття накладки в цілому, яке може бути викликане вигином.

Відповідно, існує необхідність рішення цих проблем для накладки, існуючих на попередньому рівні техніки.

Завдання винаходу

Завдання цього винаходу полягає в забезпеченні терапевтичної накладки, дозволяє проходження потоку текучого середовища всередині такої накладки, зберігаючи гнучкість і міцність до впливу тиску.

Додаткове завдання цього винаходу полягає в забезпеченні терапевтичної накладки, яка максимізує площа п�емпературе всередині накладки, не відповідає навколишньому середовищу.

Завдання цього винаходу полягає в забезпеченні терапевтичної накладки, що дозволяє зливати текуче середовище способом, що запобігає закупорки, викликані негативним тиском усередині такої накладки.

Додаткове завдання цього винаходу полягає в забезпеченні терапевтичної накладки, мінімізує перекриття потоку робочого текучого середовища всередині такої накладки, коли вона підганяється під гнучку поверхню.

Додаткове завдання цього винаходу полягає в забезпеченні терапевтичної накладки, що дозволяє необмежену проходження потоку текучого середовища всередині такої накладки, щоб максимізувати терапевтичне лікування ураженої області за допомогою такої накладки. Додаткові завдання та переваги цього винаходу будуть розкриті і стануть очевидні з подальшого опису.

Сутність винаходу

Ці завдання вирішуються з допомогою ознак, наведених у формулі винаходу.

В одному варіанті здійснення справжнім винаходом є накладка для терапевтичного лікування тіла людини, що дозволяє використовувати циркуляцію текучого середовища під високим тиском, в той же час максі, �одвергаемой лікування. Наприклад, справжній винахід використовує перекриває засіб, як воно додатково докладно описано нижче, щоб допомогти вільній циркуляції текучого середовища в межах згаданої накладки, що додатково дозволяє здійснювати злив текучого середовища з такої накладки з допомогою приєднаного медичного пристрою, що забезпечує циркуляцію такий текучого середовища всередині такої накладки.

У відповідності з цим винаходом забезпечується терапевтична накладка для теплового лікування частини тіла людини або тварини. Накладка містить два зовнішніх шари, між якими утворюється канал проходження текучого середовища, впускний отвір для текучого середовища і випускний отвір для текучого середовища, виконані з можливістю з'єднання каналу проходження текучого середовища з зовнішнім резервуаром для текучого середовища, і шарувату структуру між двома зовнішніми шарами.

Зовнішній резервуар для текучого середовища може бути пристроєм або контейнером будь-якого роду, виконаним з можливістю забезпечення подачі текучого середовища в канал проходження текучого середовища накладки і не є частиною, єдиної з накладкою. Зокрема, резервуар є гідравлічним устроЀубками, кінці яких приєднуються до впускного і/або випускного отворів накладки, наприклад, за допомогою вилочного/розеткового з'єднання. В такому виконанні гідравлічний пристрій або насос забезпечують накладку текучої середовищем для здійснення теплового лікування. У конкретному варіанті здійснення шарувата структура розташовується всередині і/або оточує канал проходження текучого середовища.

У конкретному варіанті здійснення шарувата структура виготовляється з гнучкої пластмаси, поліуретану, поліхлорвінілу, піни, волокнистого матеріалу, нейлонової сітки та/або нетканого матеріалу або полотна.

Нетканим матеріалом є матеріал, подібний тканини, виготовленої з довгих волокон, скріплених між собою за допомогою хімічної, механічної, теплової обробки або розчинником. Цей термін використовується в текстильному виробництві для позначення матеріалів, таких як повсть, який не тчеться і не в'яжеться.

Неткані матеріали можуть виготовлятися, простягаючи тонкі волокна чи нитки разом у формі листа або полотна (подібно папері на паперових машинах) та скріплюючи їх потім механічно, за допомогою клею, або тепловим способом (застосовуючи зв'язуючий матеріал у форм�

У конкретному варіанті здійснення шарувата структура містить два шари.

У конкретному варіанті здійснення два шари шаруватої структури виготовляються з одного і того ж матеріалу.

У конкретному варіанті здійснення два шари шаруватої структури оточують систему проходження текучого середовища.

У конкретному варіанті здійснення шарувата структура є одношаровою.

У конкретному варіанті здійснення накладка містить два внутрішні шару, що укладають між собою одиночний шар шаруватої структури, і вони забезпечуються між двома зовнішніми шарами.

У конкретному варіанті здійснення два внутрішніх шари виготовляються з одного і того ж матеріалу і одиночний шар шаруватої структури виготовляється з матеріалу, відмінного від двох внутрішніх шарів.

У конкретному варіанті здійснення шарувата структура виготовляється з нетканого матеріалу або полотна.

У конкретному варіанті здійснення зовнішніми шарами є плівки.

Плівки є екструдованими шарами, виготовленими з пластмаси, зокрема синтетичного матеріалу.

У конкретному варіанті здійснення зовнішні шари виготовляються з поліуретану та/або полихлорвв зокрема між 100 мкм і 3 мм, більш конкретно між 1 мм і 2 мм

У конкретному варіанті здійснення зовнішні шари з'єднуються зварюванням, щоб сформувати канал проходження текучого середовища.

У конкретному варіанті здійснення шарувата структура з'єднується зварюванням разом з зовнішніми шарами.

Зварне з'єднання разом з зовнішніми шарами може бути кращим, оскільки для формування терапевтичної накладки з зовнішніх шарів та шаруватої структури необхідний тільки один виробничий етап. У цьому випадку точки зварювання та/або шви зовнішніх шарів та шаруватої структури збігаються за місцем.

Накладка, відповідна винаходу, забезпечує абсолютно рівномірну циркуляцію текучого середовища всередині накладки, щоб забезпечувати рівномірний розподіл температур по накладці і поверхні накладки, що контактує з шкірою пацієнта.

Використання додаткових зовнішніх шарів посилює накладку і дозволяє використовувати підвищений тиск.

Короткий опис креслень

Фіг.1 - схематичне зображення виду зверху терапевтичної накладки;

Фіг.2 - схематичне зображення виду збоку в розрізі терапевтичної накладки;

Фіг.3 - схематичне зображення виду збоку разрезеой накладки;

Фіг.5 - схематичний вигляд зверху в розрізі терапевтичної накладки;

Фіг.6 - схематичне зображення виду збоку в перспективі в розрізі терапевтичної накладки.

Детальний опис винаходу

Різні варіанти здійснення цього винаходу описуються в подальшому з посиланням на креслення. Слід зауважити, що креслення виконані не в масштабі та елементи схожих структур або функцій представлені подібними ссилочними позиціями на всіх кресленнях. Слід також зауважити, що креслення призначені тільки для того, щоб полегшити опис конкретних варіантів здійснення винаходу. Крім того, варіант, описаний у поєднанні з конкретним варіантом здійснення цього винаходу, не обов'язково обмежується цим варіантом здійснення на практиці може бути реалізований у будь-яких інших варіантах здійснення цього винаходу.

Звертаючись тепер до винаходу більш детально, на фіг.1 представлений вид зверху терапевтичної накладки (10). Форма терапевтичної накладки (10) несуттєва в контексті цього винаходу і може залежати від застосування і конкретної частини тіла, яка повинна піддатися лікуванню. Показана на фіг.і можуть бути переважні для інших частин тіла, наприклад, для плеча і особи.

Терапевтична накладка (10) змальована зовнішніми замкнутими лініями (12) шва. В терапевтичну накладку подається текуча середовище від медичного пристрою через впускний отвір (14) для текучого середовища. Текуча середовище циркулює в терапевтичній накладці через внутрішні сполучні канали (16), розмежовані лініями (18) внутрішніх зварних швів і точками (20) зварювання. Нарешті, текуча середовище повертається до медичного пристрою через випускний отвір (22) для текучого середовища.

На фіг.2 представлений вид збоку в розрізі терапевтичної накладки (10). На фіг.2 показано 2 плівки (32, 34), зварені разом згідно з зовнішнім контуром і внутрішніми сполучними каналами (16), розмежованими внутрішніми лініями (18) зварювальних швів і точками (20) зварювання, як показано на фіг.2.

Подробиці конструкції винаходу, як показано на фіг.1 і 2, полягають у тому, що терапевтична накладка (10) виготовлена з двох плівок (32, 34) матеріалу, подібного поліуретану (PU), полихлорвинилу (PVC). Товщина матеріалу знаходиться в межах від 10 мікронів до 5 міліметрів. Плівки зварюються разом згідно з зовнішнім контуром і внутрішніми сполучними каналами (16), як показано Еть (24) поверхні терапевтичної накладки (10), в якій відсутні точки зварювання або зварювальні шви. Наприклад, це робиться, щоб отримати більшу площу обслуговування (наприклад, площа, що контактує з тілом людини). З точки зору деяких конкретних застосувань область (24) може бути менш міцної (порівняно з тим, що дійсно необхідно для лікування пацієнта) до підвищених тисків текучого середовища в межах терапевтичної накладки (10), тому що більш високий тиск (спричинене більшою поверхнею) не стримується належним чином з-за того, що існує менше точок зварювання або зварювальних швів.

На фіг.3 представлений вид збоку в розрізі додаткової терапевтичної накладки (70); терапевтична накладка (70) сконструйована, використовуючи чотири шару плівки з поліуретану, поліхлорвінілу або подібного матеріалу (32, 34 та 72, 74) тієї ж товщини, що і плівки (32, 34) терапевтичної накладки (10), описаної на фіг.1 і 2.

Зовнішні шари (72, 74) приварені до внутрішніх шарів (32, 34 відповідно), використовуючи такі технології, як СВЧ-зварювання. Між зовнішніми шарами (72, 74) і внутрішніми шарами (32, 34) в областях (76), де немає ніяких зварювальних швів або точок зварювання, можуть бути присутніми повітря, або будь-яка інша текуча середовище (рідина і/илтся, крім іншого, здатність витримувати підвищені рівні тиску текучого середовища в межах терапевтичної накладки (70, 16) при збереженні тих же самих характеристик гнучкості, що і у терапевтичній накладки (10), як показано на фіг.1 і 2.

З більш загальної точки зору, кращим варіантом здійснення цього винаходу є терапевтична накладка з двома зовнішніми шарами і двома внутрішніми шарами з PU, PVC або подібного матеріалу з текучою середовищем, що циркулює між внутрішніми шарами.

На фіг.4 показана перекриває деталь (42), вставлена між двома шарами (32, 34) терапевтичної накладки, як показано, наприклад, для накладки на фіг.1 і 2. В такому виконанні перекриває деталь (42) знаходиться в контакті з циркулюючої текучої середовищем всередині терапевтичної накладки (10). На фіг.4 терапевтична накладка (10) виготовлена тільки з двох плівок (32, 34), виключаючи перекриває деталь (42). На фіг.4 перекриває деталь (42) є додатковим шаром піни, або фільтруючого матеріалу, або сітчастої тканини, або нетканого матеріалу, або полотна. Шар (42) перекриває деталі з піни або волокнистого матеріалу може зварюванням з'єднуватися з іншими шарами (32, 34). У конкретному варіанті м нетканого матеріалу. Наприклад, шар нетканого матеріалу може бути шаром, що контактують з двома шарами (32, 34), в якому інший шар перекриває деталі (42) просто контактує з шаром нетканого матеріалу, а під час використання - з текучою середовищем, що циркулює через накладку.

На фіг.5 представлена перекриває деталь (52), вставлена між іншими шарами, як обговорювалося з посиланням на фіг.4, так, щоб контактувати з циркулюючої текучої середовищем всередині терапевтичної накладки (10).

На фіг.5 перекриває деталлю (52) є додаткова дріт або сітка з такого матеріалу, як гнучка пластмаса, піна або волокнистий матеріал. Дріт або сітка (52) міститься всередині терапевтичної накладки перед зварюванням і залишається всередині терапевтичної прокладки (10) після того, як зварне з'єднання виконано. Перекриває деталь (52) не приварюється до терапевтичної накладці, а лише входить до її складу. У цьому випадку перекриває деталь (52) укладена між шарами (32, 34) накладки і не має спільних точок зварного з'єднання або швів в цілому з шарами (32, 34) накладки.

На фіг.6 представлений додатковий шар матеріалу, подібного нейлонової сітки (52), який може приварюватися, щоб мати конт�оновой сітки не контактує з циркулюючої текучої середовищем, це означає, що терапевтична накладка (10) виконана з більш ніж двома плівками з PU, PVC або подібного матеріалу.

Переваги винаходів, показаних на фіг.4, 5 і 6, містять, зокрема, можливість зливу текучого середовища, що міститься всередині терапевтичної накладки. У попередніх терапевтичних накладках негативний тиск, створюване при операції зливу, виконуваної медичним пристроєм, повинно призводити до склеювання разом шарів терапевтичної накладки, не дозволяючи тому всієї рідини або її частини зливатися в медичний пристрій.

Переваги винаходів, показаних на фіг.4, 5 і 6, містять, зокрема, відсутність створення непроходимостей і перешкод циркуляції текучого середовища, що міститься всередині терапевтичної накладки, за рахунок, наприклад, перегину терапевтичної накладки.

З більш загальної точки зору, описаний вище варіант здійснення цього винаходу є терапевтичної накладкою з будь-якого роду перекриває деталлю всередині неї.

Хоча винахід було представлено і детально описано в попередньому описі, таке подання та опис повинні вважатися ілюстративними або прикладами, не створює обмежень; з�і з одним варіантом здійснення, описаним тут, можуть також бути переважні як ознаки іншого варіанту здійснення, описаного тут, без явної демонстрації цих ознак. Зміни в розкритих варіантах здійснення можуть бути зрозумілі і здійснені фахівцями в даній області техніки, займаються на практиці заявленим винаходом, виходячи з вивчення розкриття і прикладеної формули винаходу. У формулі винаходу слово "містить" не виключає інші елементи або етапи, і єдине число не виключає множина. Простий факт, що деякі заходи повторюються у взаємно різних залежних пунктах формули винаходу, не вказує, що об'єднання цих заходів не може використовуватися для досягнення переваги.

1. Терапевтична накладка (10; 70) для теплового лікування частини тіла людини або тварини, що містить:
два шару (32, 34), що утворюють між собою канал зв'язку з текучого середовища, причому канал зв'язку з текучого середовища містить внутрішні сполучні канали, розмежовані лініями внутрішніх зварних швів і точками зварювання;
впускний отвір (14) для текучого середовища і випускний отвір (22) для текучого середовища, виконані з можливістю з'єднання каналу зв'язку з текучої �дівельних каналів для по суті запобігання контакту між зазначеними двома шарами (32, 34) надання можливості негативного тиску, створюваного при операції зливу, виконуваної медичним пристроєм, зливати текуче середовище з накладки;
два зовнішніх шари (72, 74), виготовлені з одного і того ж матеріалу, причому два зовнішніх шари (72, 74) оточують канал проходження текучого середовища, забезпечений двома шарами (32, 34), при цьому зовнішні шари з'єднані зварюванням, щоб сформувати канал проходження текучого середовища, і перекриває засіб зварено разом з двома зовнішніми шарами.

2. Накладка по п. 1, в якій перекриває засіб розташоване всередині і/або оточує канал зв'язку з текучої середовищі.

3. Накладка по п. 1, в якій перекриває засіб виготовлено з гнучкої пластмаси, поліуретану, поліхлорвінілу, піни, волокнистого матеріалу, нейлонової сітки та/або з нетканого матеріалу або полотна.

4. Накладка по п. 1, в якій перекриває засіб являє собою одиночний шар (42).

5. Накладка по п. 1, в якій два внутрішніх шару (32, 34) укладають між собою одиночний шар (42) перекриває засобу і містяться між двома зовнішніми шарами (72, 74).

6. Накладка по п. 5, в якій два внутрішніх шари виготовлені з одного і того ж матеріалу, і при цьому одиноѻадка за п. 1, в якій зовнішніми шарами є плівки.

8. Накладка по п. 1, в якій два зовнішніх шари виготовлені з поліуретану та/або поліхлорвінілу.

9. Накладка по п. 1, в якій зовнішні шари мають товщину між 10 мкм і 5 мм. 

Схожі патенти:

Пристрій теплового лікування

Даний винахід відноситься до терапевтичних пристроїв для купірування болю. Портативний пристрій теплового лікування містить термічний резервуар, що містить термічний склад, що включає залізний порошок, що забезпечує контраст температур щонайменше 10 градусів Цельсія по відношенню до температури поверхні шкіри, і щонайменше два теплопровідних компонента, розташованих між термічним резервуаром і шкірою. Компоненти мають ділянку поверхні, піднятий над площиною термічного резервуара, один з двох теплопровідних компонентів вище, ніж інший. Компоненти мають теплопровідність від 10 Вт/мК до 250 Вт/мК, завширшки від 5 мм до 50 мм і висоту від 5 мм до 50 мм і забезпечують відчуття теплового і масажного впливу при розміщенні в безпосередній близькості від шкіри користувача. Спосіб масажного впливу поряд з тепловим впливом на користувача полягає в розміщенні портативного пристрою елемент одягу та розміщення предмета одягу в безпосередній близькості від шкіри користувача протягом від 1 до 16 годин. Терапевтичний прилад містить придатний для носіння елемент одягу, який має щонайменше один кишеня для розміщення в ньому пох коштів для теплового лікування. 3 м. і 16 з.п. ф-ли, 4 іл.

Спосіб лікування вродженої клишоногості у дітей першого року життя

Винахід відноситься до медицини, ортопедії, кріомедицини, конкретно до способів лікування клишоногості у дітей першого року життя
Винахід відноситься до медицини
Винахід відноситься до медицини, зокрема до неврології
Винахід відноситься до галузі медицини, а саме до спортивної медицини, травматології, неврології

Пристрій для теплового впливу при лікуванні захворювань риноларингологических

Винахід відноситься до медицини, а саме до пристроїв теплового впливу при лікуванні риноларингологических захворювань, наприклад, при прогріванні носових пазух при синуситах мигдалин і підщелепних лімфатичних вузлів
Винахід відноситься до медицини і стосується лікування захворювань суглобів і хребта, викликаних відкладенням солей

Спосіб лікування вібраційної хвороби

Винахід відноситься до медицини, профпатології
Винахід відноситься до медичної промисловості, а саме до фармацевтичної композиції для виготовлення гірчичника
Up!