Спосіб лікування глибокого карієсу

 

Винахід відноситься до медицини, а саме до терапевтичної стоматології, і може бути використане для лікування глибокого карієсу.

Несвоєчасне і неякісне лікування глибокого карієсу призводить до інфікування і подальшого запалення пульпи зубів і її некрозу, а в подальшому - до розвитку періодонтиту, що може спричинити за собою важкі ускладнення у вигляді запальних процесів щелепно-лицевої області. Результат лікування глибокого карієсу залежить не тільки від якості препарування каріозної порожнини, але і від властивостей лікувальної пасти, яка повинна володіти антисептичними і протизапальними властивостями, а також здатністю стимулювати вироблення пульпою замісного дентину.

Найбільш близьким аналогом винаходу є спосіб фотодинамічної терапії при лікуванні глибокого карієсу зубів, описаний в роботі Величко Ірини Володимирівни. Лікування починається з обстеження і постановки діагнозу, далі проводили знеболення та оперативну обробку нависаючих країв каріозної порожнини турбінним наконечником з максимальним дотриманням всіх правил асептики і антисептики. Після завершення механічної обробки та ізоляції зуба від слини у пациентоленной порожнини вкривали 0,5% гелем Фотодитазина рівномірним шаром, рівним 1 мм, який залишали на 30 с. Потім проводили опромінення з допомогою лазерного апарату в безперервному режимі, час експозиції становила в групі 1-30 с, в групі 2-60 с. Після чого порожнину ретельно промивають і приступають до стандартного протоколу відновлення порожнини з урахуванням функціональних та естетичних параметрів конкретного зуба. В якості фотосенсибілізатора використовували гель-пенетратор світлового випромінювання «Фотодитазин». Для активації фотосенсибілізатора використовували напівпровідниковий лазерний апарат «Латус-04», спеціально розроблений для фотодинамічної терапії в стоматології [Величко Ірина Володимирівна. Фотодинамічна терапія при лікуванні карієсу зубів: дисертація... кандидата медичних наук: 14.01.14 / Величко Ірина Володимирівна; [Місце захисту: ФДУ "Центральний науково-дослідний інститут стоматології"].- Москва, 2011.- 109 с: іл.]. Було виявлено, що при впливі фотодинамічної терапії на мікрофлору каріозних порожнин протягом 60 с, відбувалася повна загибель патогенної мікрофлори. Застосування фотодинамічної терапії при лікуванні карієсу активізує мікроциркуляцію в пульпі зуба завдяки посиленню регуляторних впливів на мікросудини, що веде до н�цированние тверді тканини зуба, що сприяє більш повній елімінації мікроорганізмів, покращення адаптації пломбувального матеріалу та запобігання розвитку вторинного карієсу.

Недолік методу полягає в тому, що використовується гель-пенетратор «Фотодитазин» не має самостійного антибактеріального впливу, фототоксичен, немає пенетрата і сенсибілізатора. Він не є самостійним препаратом і дороге лікування. У той час як використовуваний нами препарат «Ламіфарен» є більш біологічно активним і самостійним препаратом; має детоксикаційну, антимікробну і стимулюючою дією

Технічний результат - підвищення ефективності лікування глибокого карієсу, попередження рецидиву карієсу і запалення пульпи.

Пропонований спосіб здійснюється наступним чином.

1. Виявляють патологічний процес у ході клінічного та рентгенологічного обстеження зубів.

2. Під знеболенням проводять розкриття каріозної порожнини, видалення нависаючих країв емалі по всій окружності, проводять некректомія і медикаментозну обробку 0,06%-ним розчином хлоргекседину.

3. На стінки і дно каріозної порожнини вводять препарат «Ламифарэн» рівномірним шаром 1 мм, кото�ломбу, препарат «Ламіфарен» змивають дистильованою водою.

5. Проводять лікування лазерним апаратом АЛСТ-01 Оптодан, використовуючи безперервний 2 режим (імпульсний), протягом 5 хв потужністю 5 Вт і частотою 2000-3000 Гц.

6. Приступають до стандартного протоколу відновлення порожнини з урахуванням функціональних та естетичних параметрів конкретного зуба.

Пропонований спосіб ілюструється наступним клінічним прикладом.

Хвора В., 28 років, звернулася в клініку терапевтичної стоматології з діагнозом глибокий карієс 45 зуба. Показники электроодонтометрии відповідно 10 мкА. Товщина надпульпарного дентину 1,4 мм. Під знеболенням розкрито каріозні порожнини, посічені нависаючі краї емалі по всій окружності, була виконана некректомія. Проведена медикаментозна обробка 0,06%-ним розчином хлоргекседину і висушування теплим повітрям, потім на стінки і дно каріозної порожнини вводився препарат «Ламифарэн» рівномірним шаром 1 мм, який був залишений на 1 добу; далі зуб закритий тимчасовою пломбою. У друге відвідування прибрали тимчасову пломбу, препарат «Ламіфарен» змили дистильованою водою, далі проводили опромінення з допомогою лазерного апарату, використовуючи 2 режим (імпульсний), в течениную пломбу Charisma. Показник электроодонтометрии після лікування 8 мкА. Через місяць після лікування пацієнт скарг не пред'являв, електрозбудження 2 мкА. Через 3 місяці після лікування товщина надпульпарного дентину 2,2 мм При огляді через рік показник электроодонтометрии дорівнює 2 мкА, товщина надпульпарного дентину 2,3 мм, відсутні зміни в періапікальних тканинах.

1. Спосіб лікування глибокого карієсу, що включає препарування каріозної порожнини, медикаментозну обробку, введення препарату на стінки і дно каріозної порожнини рівномірним шаром 1 мм, обробку лазером, який відрізняється тим, що накладають препарат «Ламифарэн», який залишають на 1 добу під тимчасовою пломбою, потім після видалення препарату проводять опромінення в імпульсному режимі потужністю 5 Вт і частотою 2000-3000 Гц протягом 5 хв.

2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що опромінення проводять за допомогою лазерного апарату АЛСТ - 01 Оптодан. 

Схожі патенти:
Група винаходів відноситься до медицини і призначена для догляду за порожниною рота. Композиції містять: a) активна речовина на основі гуанідину, b) плівкоутворюючих полімер, c) гідрофобний модифікатор в'язкості в кількості, достатній для забезпечення композиції для догляду за порожниною рота з часом осідання частинок більше 20 хвилин, і d) масляний носій. Активна речовина на основі гуанідину переважно представляє собою L-аргінін. Плівкоутворювальний полімер переважно представляє собою GANTREZ. Гідрофобний модифікатор в'язкості переважно представляє собою загущене мінеральне масло. Масляний носій переважно являє собою рослинну олію. Композиція укладена в желатинову капсулу. Спосіб чистки зубів, що включає нанесення на зуби композиції для догляду за порожниною рота таким чином, що композиція для догляду за порожниною рота очищає зуби. Пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: ручку, закріплену на ручці головку, де головка має зовнішню поверхню і ряд чистячих зуби елементів, що виступають назовні на зовнішній поверхні, і желатинову капсулу, що містить композицію для догляду за порожниною рота, розташовану на голівці. Група зображе

Спосіб лікування захворювань пародонту

Винахід відноситься до галузі медицини, а саме до стоматології, і може бути використане для лікування захворювань пародонту. Для здійснення пропонованого способу 1 мл «Гиалудент» гелю змішують на предметному склі з 0,0005 мг «Беталейкин», розчиненому в 1 мл води для ін'єкцій, потім отриманий вміст одноразовим аплікаційними шприцом наносять на ізольований від слини оброблюваний ділянку уражених тканин пародонту і залишають до його повного всмоктування протягом 1-3 хвилин з наступним впливом лазерної терапії з допомогою напівпровідникового лазерного терапевтичного стоматологічного апарату «Оптодан» з пародонтальної насадкою, режимом II, з експозицією 3-5 хвилин, курс лікування протягом 8 днів щодня. Використання способу дозволяє досягти швидких термінів регенерації, досягти стану інтактного пародонта у більшості пацієнтів. 4 табл., 3 пр.
Винахід відноситься до області фармацевтики і являє собою засіб для лікування запалення пульпи зуба, яке відрізняється тим, що до його складу входять мазь «Безорнил» та паста «Dycal ivory» у співвідношенні 1:1, змішані до однорідного стану. Винахід забезпечує зняття набряку і болю в день відвідування лікаря, прискорення процесу регенерації тканини пульпи, освіта замісного дентину протягом 30 днів, підвищення ефективності лікування запальних захворювань в пульпі зуба. 2 пр., 1 табл.

Спосіб місцевого лікування червоного плоского лишаю слизової оболонки рота з застосуванням жувального фитосубстрата

Винахід відноситься до медицини, конкретно до клінічної стоматології, і може бути використане для лікування червоного плоского лишаю слизової оболонки рота. Сутність способу: застосовують фітопрепарат, що містить 1,9 г бджолиного воску і 0,1 г екстракту збору лікарських рослин, що містить кору дуба черешчатого, траву звіробою продірявленого і траву чебрецю повзучого (чебрецю) в рівних кількостях. Препарат використовують як жувальний субстрат (жувальну гумку) протягом двох тижнів 3 рази на день по 15 хвилин після їжі. Використання винаходу покращує клінічні прояви захворювання: зменшується і/або зникає запалення на слизовій оболонці рота, уплощаются папули, скорочуються терміни епітелізації ерозій і виразок, нормалізуються структурні властивості ротової рідини за рахунок збільшення фосфору і магнію, зменшення білка, кальцію і ТБК - активних продуктів. 1 табл., 1 пр.
Винахід відноситься до медицини, а саме до стоматології, і може бути використане при лікуванні лікарської сиалоаденопатии, обумовленої хіміотерапією злоякісних пухлин будь-якої локалізації. Для цього призначають вітаміни А і Е, новокаїнові блокади привушних слинних залоз, розчин калію йодиду всередину, розчин галантаміну всередину і додатково призначають «Везуген» по 2 таблетки (капсули) 2 рази в день протягом 30 днів. Винахід дозволяє стимулювати утворення власної слини в пацієнтів при лікарській сиалоаденопатии, обумовленої хіміотерапією злоякісних пухлин. 2 пр.
Винахід відноситься до медицини, зокрема до стоматології, і може бути використане при дентальній імплантації. Для цього безпосередньо після оперативного втручання протягом 20-25 хвилин здійснюють ротову ванночку зони імплантації фитопрепаратом «Тонзинал», розчиненим у кількості 2,5 г на 100 мл кип'яченої води кімнатної температури. Через 20-25 хвилин після цього в зоні імплантації на слизову оболонку альвеолярного відростка з вестибулярної сторони накладають фітопрепарат «Пластину ЦМ-1» на 1,5-2 години. Попередньо перед цим видаляють слину з ротової порожнини і полощуть ротову порожнину розчином «Тонзинала» з обережністю без енергійних рухів. Зазначені процедури проводять 3-4 рази на добу протягом не менше 10 днів. Спосіб забезпечує підвищення ефективності дентальної імплантації за рахунок поліпшення мікроциркуляції, швидкій нормалізації микробиоциноза порожнини рота, загоєння раневої поверхні первинним натягом, надійного импланто-ясенного прикріплення і стабілізації стійкості імплантату. 3 пр.

Композиції для гігієни порожнини рота та способи

Група винаходів відноситься до медицини, а саме до стоматології, і може бути використана для лікування станів, пов'язаних з підвищеною експресією ММП-13, вибраних з групи, що складається з втрати фіксації одного або більше зубів, випадання зубів, рухливості зубів, освіти кишень, втрати кісткової тканини та комбінації двох і більше зазначених станів. Для цього запропоновано застосування 4-ацетамидофенил 2-ізопропіл-5-метилциклогексилкарбоната у виробництві лікарського засобу для лікування цих станів. Запропоновано також композиція для догляду за зубами, що містить орально прийнятний носій і терапевтично ефективна кількість інгібітора ММП-13 у вигляді 4-ацетамидофенил 2-ізопропіл-5-метилциклогексилкарбоната. Група винаходів забезпечує ефективне лікування зазначених станів за рахунок ефективного придушення ММП-13. 2 н. і 1 з.п. ф-ли, 5 табл., 5 пр.
Винахід відноситься до медицини, а саме до стоматології, і може бути використане для хірургічного лікування важкого пародонтиту. Для цього проводять попередню професійну гігієну порожнини рота, яка полягає у видаленні над - і підясенних зубних відкладень за допомогою ультразвуку, поліровці надясенний частини зубів. При необхідності проводять шинування і відновлення цілісності зубного ряду. Далі після відшаровування слизисто-надкостнічного клаптя за відомою методикою проводять санацію оперується зони за допомогою фотодинамічної терапії (ФДТ). При цьому ФДТ проводять з використанням діодного лазера при довжині хвилі 660±5 нм і потужності випромінювання 0,5-1,0 Вт. Вводиться за допомогою канюлі фотосенсибілізатор «Фотодитазин» у вигляді 0,5% гелю проводять у міжзубні проміжки, під відшарування ділянки клаптя і на слизову тканина на 5 хв. Потім фотосенсибілізатор змивають і проводять повторне опромінення пародонтальних кишень лазерним випромінюванням протягом 2-3 хв при тих же умовах. Після цього в кісткові дефекти вводять стерильний остеопластичний матеріал і зшивають клапоть. Спосіб забезпечує ефективне очищення операційного поля, усунення запалення тканин пародонту, стимулх перегородок альвеол і збереження зубів. 1 з.п. ф-ли, 1 пр.

Композиції для догляду за порожниною рота

Винахід відноситься до фармацевтичної промисловості, а саме до композиції для догляду за порожниною рота і до способу підвищення розчинності активного інгредієнта, виділеного з екстракту магнолії - тетрагидрохонокиола. Композиція для догляду за порожниною рота містить активний ингередиент, виділений з екстракту магнолії, - тетрагидрохонокиол, пропіленгліколь і орально прийнятний носій, в певній кількості. Зміст певної кількості пропіленгліколю в композиції для догляду за порожниною рота збільшує розчинність тетрагидрохонокиола, що призводить до збільшення ефективності його доставки та біодоступності. 2 н. і 1 з.п. ф-ли, 8 табл., 8 пр.

Виділення ароматизатора з багатошарової плівки під час чищення

Винахід відноситься до медицини і призначене для догляду за порожниною рота. Композиції включають багатошарову плівку і орально прийнятний носій. Носій містить перший ароматизатор, а в наявному центральному шарі багатошарової плівки, розташованому між двома зовнішніми поверхневими шарами, міститься другий ароматизатор. Перший і другий ароматизатори можуть бути однаковими або різними. Кожен шар плівки може включати плівкоутворюючих полімер, наприклад, гидроксипропилметилцеллюлозу. Зовнішні шари можуть включати речовина, що модулює виділення ароматизатора, наприклад полівінілацетат або гидроксиметилцеллюлозу. Носій може бути засобом для чищення зубів або рідиною для полоскання рота. 21 з.п. ф-ли, 3 іл., 4 табл., 11 пр.
Винахід відноситься до медицини, зокрема онкології, урології, хірургії, і може бути використане при трансуретральной резекції сечового міхура. Після виконання трансуретральной резекції сечового міхура проводять обробку тканин області ложа видаленої пухлини імпульсним лазерним випромінюванням довжиною хвилі 970 нм і потужністю випромінювання від 10 до 15 Вт. Вплив виконують при контакті світловода з тканинами ранового дефекту стінки сечового міхура до появи візуальних ознак коагуляційних змін в зоні контактного впливу. При цьому послідовно переміщують світловод по спіралі від периферії ранового дефекту до центру ложа пухлини. Спосіб дозволяє поліпшити результати лікування за рахунок профілактики рецидивів пухлини, профілактики гематурії і розвитку ускладнень, зумовлених запальними явищами в зоні операції, а також попередження ускладнень, зумовлених глибоким термічним впливом на стінку сечового міхура. Поліпшення онкологічного результату операції досягається за рахунок виключення міграції пухлинних клітин по судинах в зоні ложа пухлини шляхом первинної коагуляції периферичних відділів оброблюваного ложа. 2 з.п. ф-ли, 3 ін.
Винахід відноситься до медицини, а саме до ревматології, і може бути використане при лікуванні хворих на ревматоїдний артрит. В якості лікарських препаратів призначають метотрексат 15 мг на тиждень всередину, фолієву кислоту 5 мг на тиждень всередину, моваліс 15 мг на добу всередину. При другому ступені активності ревматоїдного артриту, рівні ІЛ-1β, рівному та понад 1,3±0,3 пг/мл, рівні ІЛ-6, рівному та понад 1,5±0,3 пг/мл, рівні ФНП-α, рівному і більше 1,78±0,35 пг/мл, рівні ІЛ-4, рівному і менше 3,7±0,34 пг/мл, рівні лептину, рівному і більше 6,4±0,42 пг/мл, рівні глікозаміногліканів 0,310±0,032 г/л призначають 7 щоденних процедур внутрішньовенного лазерного опромінення. Чергують через день випромінюючу головку КЛ-ВЛОК з довжиною хвилі 635 нм, потужність на кінці одноразового світловоду 1,5 мВт, часом експозиції 15 хвилин і лазерну головку КЛ-ВЛОК-365 для УФОК з довжиною хвилі 365 нм, потужністю на кінці світловода 1,0 мВт та часом експозиції 5 хвилин. При третього ступеня активності, рівні ІЛ-1β, рівному і більше 2,01±0,18 пг/мл, рівні ІЛ-6, рівному і більше 3,01±0,38 пг/мл, рівні ФНП-α, рівному і більше 3,3±0,25 пг/мл, рівні ІЛ - 4, рівному і менше 1,3±0,24 пг/мл, рівні лептину, рівному і більше 8,8±0,72 пг/мл, рівні ГАГ, рівному та більш ніж 1,3±0,54 г/л, проводять 10 щоденних процедур. Ча 1,5-2,0 мВт, часом експозиції 15 хвилин і лазерну головку КЛ-ВЛОК-365 для УФОК з довжиною хвилі 365 нм, потужністю на виході одноразового світловода 1,0 мВт, часом експозиції 5 хвилин. Спосіб дозволяє знизити частоту загострень, вираженість клінічних проявів, медикаментозне навантаження на хворого, збільшити тривалість ремісій за рахунок нормалізує дії на динаміку показників цитокінів - зниження рівня прозапальних та підвищення рівня протизапальних цитокінів. 2 пр.
Винахід відноситься до медицини, а саме до терапевтичної стоматології, і може бути використане для місцевого лікування хронічного гінгівіту, обумовленого тютюнопалінням, у осіб молодого віку. Для цього попередньо проводять люминолзависимую хемілюмінесценцію ротової рідини, визначаючи значення максимальної спалаху і светосумми світіння. При значеннях максимальної спалаху від 3,3 до 18,15 умовних одиниць і светосумми світіння від 8,2 до 40 умовних одиниць антиоксидантну терапію проводять шляхом використання поперечної методики електрофорезу 5% водного розчину прополісу на слизову ясен за допомогою щелепних електродів в капі, при силі струму 0,5-1 мА, експозицією 8-10 хвилин. При цьому змінюють полярність, починаючи з позитивного полюса. Курс лікування становить 4 процедури, що проводяться через день. Додатково використовують зубну пасту і ополіскувач «Колгейт з прополісом» тривалістю 30 днів. При значеннях максимальної спалаху від 0,8 до 1,24 умовних одиниць і светосумми світіння від 3,34 до 7,5 умовних одиниць проводять прооксидантную терапію шляхом використання МІЛ-терапії в зоні проекції ясен лазером «Оптодан» з пародонтальної насадкою. Режим впливу: 2-2000 Гц посегментарно,ень. Додатково використовують зубну пасту і ополіскувач «Пародонтакс» тривалістю 12 днів. Спосіб спрощує і скорочує тривалість лікування у даної категорії хворих. 2 пр.
Винахід відноситься до медицини, зокрема до офтальмології, і може бути використане в лікуванні амбліопії у дітей. При проведенні однієї процедури тривалістю 10 хв чергують вплив протягом 1-2 хв лазерними спекл-структурами зеленого діапазону з довжиною хвилі 0,5-0,65 мкм і червоного діапазону з довжиною хвилі 0,63-0,7 мкм. Щільністю лазерного випромінювання (4-8)×10-5 Вт/см2. Одночасно впливають біжучим магнітним полем в напрямку від скроневих часток до потиличної області в режимі автоматичного сканування за битемпоральной методикою з частотою сканування 90-180 Гц. Індукція магнітного поля 30-45 мТл. Процедури проводять щодня протягом 10 днів. Спосіб забезпечує стимуляцію максимальної кількості клітин сітківки, відповідальних за колірний зір; запобігає адаптацію тканин ока до лазерного випромінювання, забезпечує оптимізацію проведення зорових імпульсів по зоровому шляху до зорової корі. 1 табл., 2 пр.

Спосіб лікування захворювань пародонту

Винахід відноситься до галузі медицини, а саме до стоматології, і може бути використане для лікування захворювань пародонту. Для здійснення пропонованого способу 1 мл «Гиалудент» гелю змішують на предметному склі з 0,0005 мг «Беталейкин», розчиненому в 1 мл води для ін'єкцій, потім отриманий вміст одноразовим аплікаційними шприцом наносять на ізольований від слини оброблюваний ділянку уражених тканин пародонту і залишають до його повного всмоктування протягом 1-3 хвилин з наступним впливом лазерної терапії з допомогою напівпровідникового лазерного терапевтичного стоматологічного апарату «Оптодан» з пародонтальної насадкою, режимом II, з експозицією 3-5 хвилин, курс лікування протягом 8 днів щодня. Використання способу дозволяє досягти швидких термінів регенерації, досягти стану інтактного пародонта у більшості пацієнтів. 4 табл., 3 пр.

Спосіб лікування виразкової хвороби шлунка або дванадцятипалої кишки в осіб, що зловживають курінням

Винахід відноситься до медицини, а саме до фізіотерапії, і може бути використане для лікування виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки в осіб, що зловживають курінням. Для цього вранці на голодний шлунок перорально вводять розчин гідролізату плаценти з розрахунку 2 мл препарату на 200 мл води з температурою 37°C. Після цього хворого укладають на спину і впливають інфрачервоним лазерним випромінюванням від стимулятора лазерного скануючого фізіотерапевтичного СЛСФ-03.2 ІК. Спочатку здійснюють вплив при вихідний потужності на торці світловода 2 мВт щільністю потоку потужності 50 мВт/см2 на проекцію виразкового дефекту на кадр №57 або 59 при модуляції лазерного променя частотою 12-15 в секунду протягом 3 хвилин на полі. Потім впливають на проекцію ліктьового згину на кадр №30 або 40 протягом 10 хвилин на поле. Далі, не змінюючи положення хворого, проводять транскраніальну електростимуляцію від апарату «Доктор ТЕС-03». При цьому гелевий лобовий електрод (+) накладають на середину шкіри чола до рівномірного прилипання до шкіри. Два гелевих завушних електроди накладають на кісткові сосцевидні відростки за вухами (-) до рівномірного прилипання до шкіри. Електроди фіксують пов'язку. Вплив �ія становить 10 щоденних процедур. Спосіб забезпечує купірування больового і диспептичного синдромів, астеновегетативного синдрому, прискорення загоєння виразкового процесу в слизовій оболонці, досягнення стійкої ремісії, нормалізацію функціонального стану парних органів, а саме печінки, підшлункової залози, зменшення бажання палити аж до повної відмови від куріння на період лікування. 4 табл., 2 пр.

Спосіб ендоваскулярної лазерної коагуляції великої підшкірної вени з варикозною трансформацією

Винахід відноситься до медицини, а саме до судинної хірургії. На першому етапі антеградно через розріз у медіальної щиколотки, вводять з пальпаторним супроводом флебэкстрактор з потовщеним кінцем для випрямлення варикозно-трансформованих ділянок. Після чого виводять флебэкстрактор з розрізу у медіальної кісточки. Виконують по ходу стовбура вени тумесцентную анестезію. Потім здійснюють коагуляцію лазерним світловодом неспроможного ділянки голенного сегмента великої підшкірної вени. Виводять лазерний світловод з розрізу у медіальної кісточки. Вшивають рану косметичним швом. На другому етапі: ретроградно через кроссэктомический розріз вводять з пальпаторним супроводом флебэкстрактор з потовщеним кінцем для випрямлення варикозно-трансформованих ділянок. З допомогою флебэкстрактора з потовщеним кінцем видаляють неспроможні клапани, доставляють лазерний світловод під контролем пілотного променя вздовж флебэкстрактора. Після чого здійснюють виведення флебэкстрактора з кроссэктомического розрізу. Виконують тумесцентную анестезію. Потім виконують лазерну коагуляцію на неспроможнім стегновому сегменті вени. Виводять лазерний світловод з кроссэктомическог�сс операції проводиться під постійним ультразвуковим контролем. Спосіб дозволяє провести коагуляцію лазерним світловодом неспроможних ділянок вени, не викликаючи в ній паравазальной запальної реакції, здійснити точну доставку лазерного светововда за рахунок застосування флебэкстрактора з потовщеним кінцем. 11 іл.
Винахід відноситься до медицини, а саме до ревматології, і може бути використане при лікуванні хворих на ревматоїдний артрит. В якості лікарських препаратів призначають метотрексат 15 мг на тиждень всередину, фолієву кислоту 5 мг на тиждень всередину, моваліс 15 мг на добу всередину. Лазерну терапію призначають диференційовано в залежності від ступеня активності захворювання і рівня глікозаміногліканів (ГАГ). При другому ступені активності ревматоїдного артриту - індекс DAS28 3,2-5,1, рівні глікозаміногліканів 0,510±0,032 г/л проводиться 7 щоденних процедур внутрішньовенного лазерного опромінення. Чергують через день випромінюючу головку КЛ-ВЛОК з довжиною хвилі 635 нм, потужністю на кінці одноразового світловоду 1,5 мВт, часом експозиції 15 хвилин, і лазерну головку КЛ-ВЛОК-365 з довжиною хвилі 365 нм, потужністю на кінці світловода 1,0 мВт, з часом експозиції 5 хвилин. При третьому ступені активності - індекс DAS28 більше 5,1, рівні ГАГ, що дорівнює або більше ніж 0,618±0,069 г/л, проводиться 10 процедур. Чергують через день випромінюючу головку КЛ-ВЛОК з довжиною хвилі 635 нм, потужністю на виході одноразового світловоду 1,5-2,0 мВт, часом експозиції 15 хвилин і лазерну головку КЛ-ВЛОК-365 з довжиною хвилі 365 нм, потужністю на виході одноразового светь клінічних проявів, знизити медикаментозне навантаження на хворого, забезпечує більш раннє купірування симптомів захворювання за рахунок диференційованого підходу при призначенні внутрішньовенного лазерного опромінення крові і нормалізує його дії на показники ГАГ та зниження ступеня активності захворювання. 2 пр.

Спосіб лазерної термотерапії шкіри та її придатків, фармацевтична композиція для нього та їх застосування

Група винаходів відноситься до медицини, а саме до дерматології і мікології, і може бути використана в лікуванні шкіри та її придатків. Фармацевтична композиція зовнішнього застосування містить наночастинки для лазерної термотерапії інфекційних уражень шкіри та її придатків. Наночастинки характеризуються, щонайменше, одним локалізованим поверхневим плазмонним резонансом в діапазоні довжин хвиль від 400 до 1100 нм. Наночастинки дисперговані у фізіологічно прийнятному носії, що характеризується відсутністю поглинання або слабким поглинанням та/або слабким розсіюванням світлового випромінювання в зазначеному діапазоні довжин хвиль і володіє биоцидними властивостями. Фармацевтичну композицію наносять на уражену ділянку і опромінюють лазерним випромінюванням з довжиною хвилі, близької до довжини хвилі локалізованого поверхневого плазмонного резонансу наночастинок, що містяться в композиції, або дорівнює їй. Опромінення продовжують до досягнення бажаної температури розігріву зазначеної області. Група винаходів забезпечує підвищення ефективності лікування, зменшення ризику виникнення побічних ефектів, зниження числа рецидивів за рахунок використання фармацевтичної композиції, здатної п�мператури при лазерному опроміненні на певній довжині хвилі при меншій інтенсивності лазерного випромінювання і володіє биоцидними властивостями. 3 н. і 60 з.п. ф-ли, 3 іл., 1 табл., 4 пр.
Винахід відноситься до офтальмології і призначене для хірургічного лікування катаракти у хворих при вузькому ригидном зіниці і иридо-кришталикових синехиях. Проводять повну фрагментації ядра кришталика за допомогою випромінювання фемтосекундного лазера потужністю 7000-8500 наноджоулей, клапанний розріз рогівки, механічне розширення зіниці, поділ синехій. Виконують безперервний круговий капсулорексіс і эмульсифицируют фрагментоване хрусталиковое речовина. При щільності ядра II ступеня ядро фрагментують на 8 сегментів, III і IV ступеня - ядро фрагментують на 8 сегментів у поєднанні із циркулярним розрізом в центрі діаметром 3 мм Спосіб забезпечує створення оптимальних умов для виконання факоемульсифікації кришталика при наявності вузького ригидного зіниці і иридо-кришталикових синехій, для можливості адекватної фіксації ІОЛ в капсульному мішку з відповідним зниженням травматичності хірургічного втручання та попередженням ускладнень. 2 з.п. ф-ли, 3 ін.
Спосіб відноситься до медицини, до дерматовенерології і може бути використаний для лікування хронічного опісторхозу у хворих з розацеа. Вводять засіб для дегельмінтизації в період стаціонарній стадії процесу, причому перед дегельминтизацией вводять хофитол по 200 мг 3 рази на день до їжі протягом 14 днів, а дегельмінтизацію проводять біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі протягом 14 днів, після чого приймають хофитол по 200 мг 3 рази на день до їжі протягом 14 днів, далі через 7 днів призначають повторний курс дегельмінтизації біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі протягом 14 днів, при цьому протягом всього курсу лікування для вмивання використовують пінку «Сетафилдермоконтроль» 2 рази на день з наступним нанесенням на шкіру обличчя кошти SPF30 1 раз після ранкового вмивання. Даний винахід сприяє зниженню числа ускладнень при високій ефективності дегельмінтизації. 1 пр.
Up!