Спосіб лікування хронічного опісторхозу у хворих з розацеа

 

Винахід відноситься до медицини, до дерматовенерології і може бути використане для лікування хронічного опісторхозу у хворих з розацеа.

Найбільш близьким до пропонованого є спосіб лікування хворих з поєднаною патологією з допомогою празиквантел, якого призначають у звичайній дозі 60 мг/кг маси тіла за нічний схемою у 3 прийоми з інтервалом у 4 години [Е. І. Бєлобородова; Н.До. Бичкова. «Хронічний опісторхоз. Сучасний погляд на лікування»]. Ефективність дегельмінтизації склала 100%. Проте для хворих з розацеа дане лікування викликає ускладнення шкірного процесу у вигляді появи нових висипань, особливо в першу добу після дегельмінтизації, що супроводжуються сверблячкою, печінням та почервонінням, що вимагало проведення додаткової детоксикаційної терапії ізотонічним розчином хлориду натрію протягом 5 днів.

Новий технічний результат - зниження числа ускладнень при високій ефективності дегельмінтизації.

Для досягнення технічного результату в способі лікування хронічного опісторхозу у хворих на розацеа, яке полягає у введенні кошти для дегельмінтизації в період стаціонарній стадії процесу перед дегельминтизацией вводять хофитол по 200 мг 3 рази на денетки 3 рази в день під час їжі протягом 14 днів, після чого вводять хофитол по 200 мг 3 рази на день до їжі протягом 14 днів, далі через 7 днів проводять повторний курс дегельмінтизації біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі, протягом 14 днів, при цьому протягом всього курсу лікування для вмивання використовують пінку «Сетафилдермоконтроль» 2 рази на день з наступним нанесенням на шкіру обличчя кошти SPF30 1 раз після ранкового вмивання.

Спосіб здійснюють наступним чином.

Пацієнт проходить загальноклінічне обстеження (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові), УЗД печінки, аналіз калу, дуоденальне зондування або імуноферментний аналіз на опісторхоз до IgG. При знаходженні в дуоденальної жовчі яєць опісторхісов або підвищення титру по ІФА у пацієнта з розацеа амбулаторно, призначають лікування. На першому етапі перед початком лікування для стабілізації процесу пацієнту з розацеа проводять дезінтоксикаційну терапію (розчин натрію тіосульфату 30% по 10 мл в/в №10), антигістамінні препарати (кларитин по 1 таблетці 1 раз на день 10 днів), седативні препарати (афабазол по 1 таблетці 2 рази на день 20 днів). Зовнішньо: цинкова мазь 2% 2 рази на день, пінка для вмивання «Сетафилдермоконтроль»�ле нанесення 2% цинкової мазі.

Далі в період стаціонарній стадії процесу перед дегельминтизацией вводять хофитол по 200 мг 3 рази на день до їжі протягом 14 днів, а дегельмінтизацію проводять біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі протягом 14 днів, після чого вводять хофитол по 200 мг 3 рази на день до їжі протягом 14 днів, далі через 7 днів проводять повторний курс дегельмінтизації біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі, протягом 14 днів, при цьому протягом всього курсу лікування для вмивання використовують пінку «Сетафилдермоконтроль» 2 рази на день з наступним нанесенням на шкіру обличчя кошти SPF30 1 раз після ранкового вмивання.

«Сетафилдермоконтроль» (Сетафил® Dermacontrol™) - професійна лінія догляду за проблемною шкірою, схильної до акне. Клінічно доведено, що застосування Сетафил® Dermacontrol™ в лікуванні акне забезпечує: значне зниження побічних ефектів терапії акне (почервоніння, сухість, лущення), інтенсивне і тривале зволоження шкіри протягом 24 год, дбайливе очищення (без пошкодження цілісності шкірного бар'єру), надійний захист від УФ-A і UV-B випромінювання. До складу косметичної лінії Сетафил® Dermacontrol™ входять: зволожуючий вмістом керамідів і цинку. Сетафил® Dermacontrol™ застосовується в якості щоденного засоби догляду для шкіри, схильної до акне, у початковій фазі лікування акне, коли шкіра адаптується до терапії, підтримуючій фазі лікування - протягом всього курсу терапії. Спосіб застосування лінії Сетафил® Dermacontrol™: пінка для вмивання - 2 рази в день (вранці і ввечері) і зволожуючий засіб для обличчя SPF30 - 1 раз на день вранці після вмивання пінкою.

Форма випуску: зволожуючий засіб для обличчя з сонцезахисним фактором SPF30 - флакон 118 мл, пінка для вмивання - флакон з дозатором 236 мл

Назва та адреса виробника: Laboratoires Galderma, France, Zone Industrielle Montdesir, 74540 Albysur Cheran, France. Лабораторії Галдерма, Франція, Зон Индустриель, Монтдезир, 74540 Альбисюр Шера, Франція.

У зв'язку з підвищеною чутливістю шкіри обличчя при розацеа використання мила, лужних і кислих очищувальних засобів з ароматом небажано. Сетафил® Dermacontrol™ - пінка для вмивання з фізіологічним рівнем pH~5.1, з вмістом керамідів і цинку підходить для щоденного застосування і не дратує шкіру хворих з розацеа.

Нове властивість лікарського засобу було виявлено в ході поведінки клінічних досліджень у ході лікування хворих з розацеа. Під спостереженням знаходилося 10 паці і лікування (застосування 2% цинкової мазі). Одним з провокуючих та етіологічних факторів при розацеа є сонячне випромінювання, тому хворим з розацеа рекомендується використання сонцезахисного крему незалежно від пори року [Міхнєва Е. Н. Лікування розацеа // Дерматологія та венерологія. - 2012. - №. 4. (58)]. Застосування зволожуючого засобу для особи «Сетафил® Dermacontrol» SPF30 - 1 раз на день вранці після вмивання пінкою забезпечує гарне зволоження і захист від УФ-A і UV-B випромінювання.

Біологічно активна добавка до їжі "Осинол" являє собою рослинний комплекс, що складається з екстракту кори осики, екстракту курильського чаю, кореня оману, пижма, кореня кульбаби, листя сени. Допоміжні компоненти: кристалічна глюкоза.

Екстракт кори осики надає противоописторхозное, протизапальну, жовчогінну дію. Пижмо проявляє протипаразитарний дію відносно круглих і плоских гельмінтів, чинить спазмолітичну дію; корінь оману високого глистогінний дії чинить дезінфікуючу, сечогінну і жовчогінну дію; корінь кульбаби збуджує апетит, сприяє розчиненню жовчних каменів. Курильський чай використовується як спазмолітичну, обезболивающеименяется як м'яке проносне, сприяє виведенню з організму паразитів і продуктів їх розпаду.

Властивості БАД до їжі «Осинол»: антигельмінтну, протизапальна, антимікробна, антитоксична, спазмолітичну, імуномодулюючу, загальнозміцнюючий, покращує апетит.

Спосіб застосування: дорослим і дітям старше 14 років приймати по 2-3 таблетки 3 рази на день під час їжі, для найбільшої ефективності препарат можна приймати за 15-20 хвилин до їжі, запиваючи водою (100-200 мл). Курс прийому 2 тижні, потім перерва 10-15 днів, потім знову прийом 2 тижні. Профілактичний прийом 15 днів 2-3 рази на рік. У випадку деяких гельмінтозів (лямбліоз, опісторхоз, токсокароз) препарат призначений для сімейного використання. Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування грудьми, з обережністю при жовчнокам'яної хвороби.

Форма випуску: желатинова капсула масою 0,19 р.

Виробник: ТОВ «НПП Веселка», Никаева Ірина Ярославівна, р. Новосибірськ, ТУ 9197-003-0136597351-07, Номер і дата видачі свідоцтва: 77.99.23.3.У.229.1.07 від 16.01.2007.

Дана харчова добавка рослинного походження, що сприятливо для лікування опісторхозу у хворих з розацеа. Лікування опісторхозу проводять після стихання остр�овательность застосування препарату підібрані на підставі клінічних спостережень. Після курсу лікування проведено дуоденальне зондування, за даними якого визначали ефективність проведеної дегельмінтизації. Курс прийому 14 днів біологічно активної добавки до їжі "Осинол" необхідний і достатній, що підтверджено клінічними спостереженнями, для даної категорії хворих. При проведенні дегельмінтизації протягом терміну менше 14 днів знижується ефективність дегельмінтизації, а подовження терміну більше 14 днів призводить до додаткових побічних ефектів, небажаним для хворих з розацеа. У денний час препарат призначається для зручності спостереження за хворими, в 2 прийоми для підвищення концентрації рослинного лікарського препарату, щоб більш ефективно провести дегельмінтизацію. Доза по 2 капсули 3 рази в день протягом 14 днів є необхідною і достатньою за клінічними спостереженнями для проведення ефективної дегельмінтизації у даної категорії хворих. Призначення перед дегельминтизацией хофитола, має жовчогінну та протизапальну дію, дозволяє усунути запальний процес в жовчних шляхах і проводити дегельмінтизацію в більш сприятливих умовах. Застосування хофитола, має гепатопротекторні желчего�до цього часу купіруються ознаки загострення запального процесу в жовчовивідних шляхах, але зберігається гіпотонія жовчного міхура.

Приклад

Хвора Т., 51 рік, звернулася в Обласну клінічну лікарню р. Томська з діагнозом: Хронічний опісторхоз. Хронічний некалькульозний холецистит у стадії помірного загострення. Дискінезія жовчовивідних шляхів по гипомоторному типу. Супутній діагноз: Розацеа, II підтип, папулопустулезний.

При поступленні пред'являла скарги на тяжкість в правому підребер'ї, постійну гіркоту в роті, нудоту, зниження апетиту, відчуття тривоги, газоутворення, запори.

З анамнезу з'ясовано, що пацієнтка хворіє на розацеа близько 4 років. Останнє загострення з'явилося 2 місяці тому. Пов'язує з нервовим потрясінням. На першому етапі проведено лікування для зняття загострення: дезінтоксикаційна терапія (розчин натрію тіосульфату 30% по 10 мл в/в №10), антигістамінні препарати (кларитин по 1 таблетці 1 раз на день 10 днів), вітамінотерапія ("Центрум" по 1 капсулі 1 раз на день 30 днів), седативні препарати (афабазол по 1 таблетці 3 рази на день 20 днів). Зовнішньо: цинкова мазь 2% 2 рази на день, пінка для вмивання «Сетафилдермоконтроль» 2 рази в день і зволожуючий засіб для обличчя SPF30 1 раз на день вранці після вмивання пінкою або через 40 хв - 1 годину після використовується у виробництві сухих будівельни�ость в цій області, непереносимість жирної їжі, нудота, відчуття тривоги.

Проведене амбулаторне загальноклінічне обстеження, УЗД, дуоденальне зондування, ІФА на опісторхоз до IgG.

В загальному аналізі крові еозинофілія до 8%. В загальному аналізі сечі - без патологічних змін. Показники біохімічного дослідження крові в межах норми.

За даними хроматичного дуоденального зондування виявлена дискінезія жовчного міхура по гипомоторному типу: міхурово жовч стікала у великому обсязі до 109 мл (при нормі 60 мл), час її закінчення було подовжено до 43 хвилин (при нормі до 21 хв). Виявлено гіпотонія сфінктера Одді.

При мікроскопії жовчі виявлені яйця опісторхісов (до 6 в полі зору). Підвищення титру по ІФА на опісторхоз до IgG 0,59 (при нормі 0,29).

За даними УЗД об'єм жовчного міхура був значно збільшений і склав 82 см3 (при нормі 40-60 см3).

При стиханні шкірного процесу пацієнту проведено лікування хронічного опісторхозу.

Об'єктивно: нормостеніческого статури. На шкірі обличчя центрофасциально (лоб, ніс, щоки, підборіддя) розташована еритема з нечіткими межами. На тлі еритеми розташовуються дрібні папули рожевого кольору, еластичної консистенції. Відзначається лущення в обл� розширені.

Язик обкладений білим нальотом. Легені і серце без патології. Живіт м'який, при пальпації в правому підребер'ї помірно болючий. Позитивні симптоми Кера і Мерфі.

Для лікування хронічного опісторхозу на тлі розацеа був проведений другий етап лікування згідно з формулою винаходу, проведена підготовка до дегельмінтизації хофитолом по 200 г 3 рази в день до їжі протягом 14 днів, потім дегельмінтизація біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі протягом 14 днів, після чого хвора отримувала хофитол по 1 таблетці 3 рази в день до їжі протягом 14 днів. Потім через 7 днів курс лікування біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі протягом 14 днів повторили. Зовнішньо: цинкова мазь 2% 2 рази на день, пінка для вмивання «Сетафилдермоконтроль» 2 рази в день і зволожуючий засіб для обличчя SPF30 1 раз на день вранці після вмивання пінкою або через 40 хв - 1 год після нанесення 2% цинкової мазі.

Лікування хвора перенесла добре. Після дегельмінтизації біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" побічних ефектів відмічено не було. Появи висипань на шкірі, свербежу не спостерігалося. На 7 день застосування "Осинол" зникли ощу�іт, нормалізувався стілець. По закінченні лікування хронічного опісторхозу було проведено контрольне дуоденальне зондування, УЗД. За даними фракційного дуоденального зондування об'єм міхурової жовчі, і час її закінчення нормалізувалися і склали 65 мл (при нормі 60 мл) та 26 хв (при нормі 21 хв). При мікроскопії жовчі виявлено поодинокі яйця опісторхісов. За даними УЗД об'єм жовчного міхура склав 57 см3, що є нормою. Протягом тижня після лікування досягалася регресія проявів розацеа. Через місяць після проведеного лікування пацієнт відзначав поліпшення самопочуття, скарг з боку травного тракту не пред'являв, зникла нудота, нормалізувався апетит. Проведено повторне дуоденальне зондування. При мікроскопії яйця опісторхісов виявлені не були. Шкірний процес регресував, зазначалося слабка еритема щік.

Даним способом проведена дегельмінтизація у 10 хворих на розацеа в поєднанні з хронічним опісторхозу. Побічних ефектів з боку шкірних покривів, шлунково-кишкового тракту при лікуванні даним способом не спостерігалося. Ефективність дегельмінтизації склала 65,7%.

Таким чином, пропонований спосіб дозволяє лікувати хворих з поєднаною партіі із застосуванням у період лікування засобів догляду за шкірою обличчя: пінки для вмивання «Сетафил® Dermacontrol™» і зволожуючого засобу для особи SPF30. Пропонований спосіб дав можливість не використовувати високотоксичний препарат празиквантель і більш м'яко з досить високою ефективністю (65,7%) провести лікування хронічного опісторхозу у хворих, які страждають на розацеа.

Спосіб лікування хронічного опісторхозу у хворих на розацеа, що полягає у введенні кошти для дегельмінтизації в період стаціонарній стадії процесу, який відрізняється тим, що перед дегельминтизацией вводять хофитол по 200 мг 3 рази на день до їжі протягом 14 днів, а дегельмінтизацію проводять біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі протягом 14 днів, після чого приймають хофитол по 200 мг 3 рази на день до їжі протягом 14 днів, далі через 7 днів призначають повторний курс дегельмінтизації біологічно активною добавкою до їжі "Осинол" по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі протягом 14 днів, при цьому протягом всього курсу лікування для вмивання використовують пінку «Сетафилдермоконтроль» 2 рази на день з наступним нанесенням на шкіру обличчя кошти SPF30 1 раз після ранкового вмивання. 

Схожі патенти:
Спосіб відноситься до медицини, до дерматовенерології і може бути використаний для лікування хронічного опісторхозу у хворих на розацеа. Вводять празиквантель в дозі 20 мг/кг протягом першої доби лікування одноразово в денний час, відміняють його, потім на наступну добу додатково до проведеної терапії вводять біологічно активну добавку до їжі "Гельмицид" по 2 капсули 2 рази в день під час їжі протягом 21 днів, прийом якої повторюють через 10 днів по 2 капсули 2 рази в день під час їжі протягом 14 днів. Даний винахід сприяє зниженню числа ускладнень при високій ефективності дегельмінтизації. 1 пр.

Способи модулювання активності мс5 рецептора та лікування станів, які належать до даного рецептора

Винахід відноситься до області фармацевтики, а саме передбачає з'єднання формули (I), які застосовуються для зниження регуляції біологічної активності меланокортин-5 рецептора (MC5R). З'єднання даного винаходу можна застосовувати для лікування захворювань та/або станів, в яких вигідна знижувальна регулювання MC5R. Такі захворювання та/або стану включають, але не обмежуються, акне, себорею, себорейний дерматит, рак і запальні захворювання. 2 з.п. ф-ли, 109 пр., 7 табл.

Галогеновані бифеноли в якості антибактеріальних засобів

Винахід відноситься до з'єднання формули (I): або його солі, в якому R1 і R5 незалежно обрані з H, OH і алкокси; R2-R4 і R6-R8 незалежно обрані з H, OH, F, Cl, Br і I; R9 і R10 являють собою C2-C8 алкенів; за умови, що принаймні один з R1, R5 і R7 представляє собою ВІН або алкокси; щонайменше один з R2-R4, R6 і R8 являє собою F, Cl, Вг або I; і R2 і R6 являють собою Cl. Винахід відноситься до антибактеріальної композиції і способів лікування. 4 н. і 14 з.п. ф-ли, 7 пр., 10 табл.

Фармацевтична композиція для лікування вугрової хвороби і спосіб її отримання

Винахід відноситься до фармацевтичної промисловості і являє собою фармацевтичну композицію у вигляді гелю, який містить кліндаміцину фосфат, комбінацію гелеутворюючої речовини полімеру і гідрофільної дисперсійної фази, регулятор рН, алантоїн і лаурилиминодипропионат токоферилфосфат натрію, причому компоненти в композиції знаходяться в певному співвідношенні в грамах на 100 грам. Винахід забезпечує високий рівень антибактеріальної активності і стабільності. 4 з.п. ф-ли, 1 табл.

Поліпшені способи і композиції для безпечного і ефективного лікування телеангіектазії

Справжня група винаходів відноситься до медицини, а саме до дерматології, і стосується лікування телеангіектазії або пов'язаних з нею симптомів. Для цього на уражену ділянку шкіри наносять композицію, що містить приблизно від 0,4% до 0,6% по масі бримонидина, що забезпечує його показники в сироватці або плазмі крові Cmax близько 54±28 пг/мл або менше і AUC0-24 год близько 568±277 пг·год/мл або менше. Це забезпечує ефективне лікування телеангіектазії або пов'язаних з нею симптомів при відсутності побічних ефектів місцевого та системного характеру. 2 н. і 18 з.п. ф-ли, 6 іл., 6 табл.,3 пр.
Винахід відноситься до фармацевтичної промисловості і являє собою композицію для лікування акне, розацеа і гіперпігментації у вигляді гелю, яка включає азелаїнову кислоту, гідрофобний компонент, неводний розчинник, емульгатор, гелеутворюючий полімер, консервант, регулятор рН і додатково метилпирролидон, причому азелаїнова кислота має розмір частинок менше 100 мкм, а співвідношення азелаїнової кислоти до метилпирролидону становить від 1:0,025 до 1:4. Винахід забезпечує легке проникнення азелаїнової кислоти через роговий шар шкіри і розчинення її в протоках сальних залоз і між клітинами шкіри, забезпечуючи підвищену концентрацію азелаїнової кислоти, що сприяє поліпшенню прояву антибактеріальної, кератолітичну та депігментірующего ефектів. 2 н. і 3 з.п. ф-ли, 2 табл., 1 пр.

Антагоністи 3-аминоалкил-1,4-диазепан-2-він меланокортина-5 рецептора

Дане винахід відноситься до з'єднання Формули (I), де Y являє собою групу формули -(CR9R10)-; X обраний із групи, що складається з-C(=O)-, -OC(=O)-, -NHC(=O)-, -(CR11R12)- і-S(-O)2-; Z являє собою групу формули -(CR13R14)q-; R1 обраний із групи, що складається з C1-С12алкила, необов'язково заміщеного одним заступником, вибраним з нафтила, індолу і біфенілу; C2-С12алкенила, заміщеного заступником, вибраним з тиенила, нафтила і фенила, причому зазначений феніл необов'язково заміщений 1-2 заступниками, призначеними з галогену, трифторалкила, C1-С6алкила, метокси та гідрокси; C3-С6циклоалкила; C6-С10арила, необов'язково заміщеного 1-2 заступниками, призначеними з галогену, фенила, аміно, фенокси, C1-С6алкила, метокси, гідрокси і карбокси; C4-С9гетероарила, вибраного з індолу, хіноліну, хиноксалина, бензофуранила, бензотиофена, бензимідазолу, бензотриазола, бензодиоксина, бензотиазола, піразолу, фурила і изоксазола, необов'язково заміщеного заступником, вибраним з C1-С6алкила і фенила; R2 і R3 кожен незалежно обраний із групи, що складається з H та C1-С12алкила; R4a обраний із групи, що складається з H, C1-С12алкила, необов'язково заміщеного фенилом; C2-С12алкенила, C3-С6циклоалкила, С6арила, C(=O)R15, C(=O)NR15R16, C(=O)OR15, SO2R15 і-C(=NR15)-NR16R17; R4d являє сещенний гетероциклічний фрагмент, вибраний з пиперидина, морфолін, пирролидина і азетидина, де заступник обраний C1-С6алкила, гідрокси, галогену, карбокси і оксо; кожен R5a і R5b являє собою H, або R6, R7 і R8 кожен незалежно обраний із групи, що складається з H, C1-С12алкила, C3-С6циклоалкила; C6-С10арила, необов'язково заміщеного галогеном, або взяті разом з атомом вуглецю, до якого вони приєднані, два або більше з R6, R7 і R8 утворюють фрагмент, обраний із групи, що складається з C2-С12алкенила; C3-С6циклоалкила, необов'язково заміщеного C1-С6алкилом; С6арила, необов'язково заміщеного 2 заступниками, призначеними з галогену; кожен R9 і R10 являє собою H або C1-С12алкил, замещенний нафтилом; кожен R11 і R12 являє собою H; R13 і R14 являють собою H, або кожен R15, R16 і R17 незалежно обраний із групи, що складається з H, C1-С12алкила, C3-С6циклоалкила; С6арила, заміщеного одним заступником, вибраним з C1-С6алкила; C5-гетероарила, додатково містить один атом азоту, причому вказаний гетероарил являє собою пиридил; q являє собою ціле число, вибране з групи, що складається з 2, 3 і 4; r являє собою 1; або його фармацевтично прийнятною солі. Винахід відноситься до конкретних сполук похідних 1,4-диаз.п. ф-ли, 7 табл., 110 пр.
Винахід відноситься до медицини, а саме дерматології, і може бути використано для вибору лікування акне у жінок шляхом дослідження біологічних рідин та призначення препаратів в залежності від результатів обстеження. При цьому в якості біологічних рідин використовують кров і сечу, здійснюють лабораторне визначення гормонів сироватки крові, стероїдного профілю сечі і здійснюють порівняння отриманих показників з попередньо заданими стандартними, характерними для відсутності акне, а призначення препаратів здійснюють за результатами порівняння. Так, при підвищенні в крові рівня гормону до 16 ммо/мл, тестостерону - до 4 нг/мл, підвищення в сечі рівня андростерона - до 20 мкМоль/24 години, етіохоланолона - до 11 мкМоль/24 години, суми 17-кетостероїдів - до 35 мкМоль/24 години, дискриминанти ван де Калсейде до 3 призначають комбінований оральний контрацептив з антиандрогенною ефектом Джес. У разі підвищення ще і рівнів иммунореактивного інсуліну - до 12,90 мкод/мл і інсуліноподібний фактор росту 1 до 361,04 нг/мл призначають комбінований оральний контрацептив з антиандрогенною ефектом Джес і Метформін або Метформін. При зниженні в крові рівня естрадіолу до 140 пмоль/л і підвищення концентрації лютеїнізуючого гормону до 7 ммо/мл, дігідроепіандростерона сульфату - до 4 ммоль/л, 17 - hidroxiprogesterona - до 4 нмоль/л і тестостерону - до 4 нмоль/л у крові і підвищення в сечі рівня андростерона до 17 мкМоль/24 години, етіохоланолона - до 17 мкМоль/24 години, 11 - кетоандростерона - до 2,5 мкМоль/24 години, 11 - кетоэтиохоланолона - до 2,5 мкМоль/24 години, 17 - кетостероїдів - до 50 мкМоль/24 години та дискриминанти ван де Калсейде до 3 призначають глюкокортикостероїд - метипред. При підвищеній концентрації лютеїнізуючого гормону в крові до 15 ммо/мл, дігідроепіандростерона сульфату - до 6,82 мкмоль/л, 17 - hidroxiprogesterona до 4 нмоль/л і підвищення в сечі рівня андростерона до 19,5 мкМоль/24 години, етіохоланолона - до 16 мкМоль/24 години, дігідроепіандростерона - до 7 мкМоль/24 години, 17 - кетостероїдів - до 45 мкМоль/24 години та дискриминанти ван де Калсейде до 3,5 застосовують комбінований оральний контрацептив з антиандрогенною ефектом Джес і глюкокортикостероїд - метипред. А з такими ж показниками плюс підвищення у крові пролактину до 750 МО/мл і зниженням естрадіолу - до 95,48 пкг/мл у крові застосовують препарат Достинекс. Спосіб дозволяє підвищити селективність і ефективність лікування акне при отстутствии необходитмости проводити всебічне обследование.4прим.

Композиції, які включають принаймні одне похідне нафтойной кислоти, бензоилпероксид і щонайменше один плівкоутворювальний компонент, способи їх одержання та їх застосування

Винахід відноситься до області фармацевтики, зокрема представляє собою композицію для топічного нанесення, що включає, у фізіологічно прийнятному середовищі принаймні одне похідне нафтойной кислоти, бензоилпероксид і щонайменше один плівкоутворювальний компонент. Винахід відрізняється тим, що вищевказане похідне нафтойной кислоти і бензоилпероксид знаходяться в диспергованої у вищевказаній композиції формі. 4 н. і 19 з.п. ф-ли, 14 пр.

Трав'яний склад місцевого застосування для лікування акне і шкірних розладів

Винахід відноситься до трав'яному складу на основі наноэмульсии місцевого застосування для лікування пов'язаних з акне шкірних розладів. Зазначений склад включає лікарський засіб містить водну фазу, яка включає рожеву воду і/або лимонний сік, масляну фазу, що містить ефірне масло, неіонні поверхнево-активна речовина і додаткове поверхнево-активна речовина. Співвідношення водної фази і масляної фази знаходиться в діапазоні від 1:1 до 1:2, а розмір частинок трав'яного складу дорівнює менше 5 нм. В якості ефірної олії використовується масло чайного дерева, базиліковим масло, розмаринове масло, лавандова олія, олія жожоба, олія бергамоту, гвоздична масло і олія м'яти. Винахід відноситься до способу отримання трав'яного складу, який включає забезпечення водної фази і масляної фази, змішування зазначених фаз з отриманням суміші, яку потім емульгують з неоинним поверхнево-активною речовиною для отримання макроэмульсии. Потім отриману макроэмульсию змішують з етанолом для отримання наноэмульсии з розміром частинок менше 5 нм. Винахід забезпечує трав'яний склад з хорошим проникненням, тривалим впливом, який не викликає роздратований

Композиційні частинки, композиції і способи

Винахід відноситься до косметичної промисловості і являє собою композицію для нанесення на кератинові поверхні, що містить композиційні частки у формі спучених агломератів, що мають частку, що містить щонайменше один барвник, і частку, що містить щонайменше один прозорий або напівпрозорий термопластичний матеріал, де композиційні частинки містять по масі всього композиційного порошкоподібного матеріалу, близько від 10 до 90 частин частки барвника і від близько 90 до 10 частин частки прозорого або просвічує термопластичного матеріалу, і спосіб одержання композиційного порошкоподібного матеріалу. Винахід забезпечує отримання косметичних композицій, які будуть мати вдосконалений зовнішній вид на шкірі і зменшене число одиниць SKU. 6 н. і 17 з.п. ф-ли, 10 табл., 11 пр.
Група винаходів відноситься до медицини і призначена для догляду за порожниною рота. Композиції містять: a) активна речовина на основі гуанідину, b) плівкоутворюючих полімер, c) гідрофобний модифікатор в'язкості в кількості, достатній для забезпечення композиції для догляду за порожниною рота з часом осідання частинок більше 20 хвилин, і d) масляний носій. Активна речовина на основі гуанідину переважно представляє собою L-аргінін. Плівкоутворювальний полімер переважно представляє собою GANTREZ. Гідрофобний модифікатор в'язкості переважно представляє собою загущене мінеральне масло. Масляний носій переважно являє собою рослинну олію. Композиція укладена в желатинову капсулу. Спосіб чистки зубів, що включає нанесення на зуби композиції для догляду за порожниною рота таким чином, що композиція для догляду за порожниною рота очищає зуби. Пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: ручку, закріплену на ручці головку, де головка має зовнішню поверхню і ряд чистячих зуби елементів, що виступають назовні на зовнішній поверхні, і желатинову капсулу, що містить композицію для догляду за порожниною рота, розташовану на голівці. Група зображе

Спосіб обробки волокон та/або текстильних матеріалів

Винахід відноситься до инкапсулированию активних інгредієнтів і до обробки текстильних матеріалів. Заявлені спосіб обробки текстильних матеріалів, що містять мікрокапсули активних інгредієнтів, волокна і/або текстильні матеріали, отримані з цього способу, і їх косметичне або фармацевтичну застосування та/або їх застосування в якості репеленту. Заявлений винахід дозволяє збільшити стійкість активного інгредієнта протягом прийнятного кількості прань. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 6 іл.
Винахід відноситься до застосування композиції, що містить траву горця пташиного 20-25 мас.%, листя брусниці 13-17 мас.%, калини Саржента плоди 5-9 мас.%, шипшини різних далекосхідних видів плоди 20-25 мас.%, лимонника китайського насіння 13-17 мас.%, суниці східної листя 5-9 мас.% і кукурудзяні рильця 5-9 мас.%, в якості засобу з нефропротекторной активністю при лікуванні гломерулонефритів. Заявлений винахід забезпечує позитивний вплив на основні показники гломерулонефриту: сприяє відновленню діурезу, зменшення протеїнурії, зниження азотемії, кріоглобулінемії та рівня циркулюючих імунних комплексів. 2 табл.

Спосіб комбінованого лікування гострого алкогольного гепатиту органічним селеном та вітаміном е

Винахід відноситься до медицини і призначене для лікування гострого алкогольного гепатиту. В комплексну терапію додатково включають введення 30 г на один прийом порошку тонкостінного солодкого перцю сорту «Маяк», сортотипу паприка із встановленим вмістом селену 1 мг/кг і капсулу альфа-токоферолу ацетату 100 мг на один прийом виробника ТОВ «Люми» (р. Єкатеринбург) перорально під час прийому їжі 3 рази в день. Тривалість курсу 20 днів. Винахід дозволяє скоротити час лікування, підвищити його ефективність, збільшити тривалість ремісії. 1 табл., 2 іл., 2 пр.

Продукти з нетканих матеріалів з поліпшеними властивостями перенесення

Група винаходів відноситься до медицини. Описаний вологий продукт з нетканого матеріалу, просочений речовиною для особистої гігієни, який використовується в домашньому господарстві або для місцевої обробки в медичних цілях. Нетканий матеріал є скріпленим волокнистим полотном, що володіє гідрофільними властивостями, або волокнистим полотном, яким має гідрофільні властивості допомогою обробки зволожуючими добавками. Вологий продукт має високу адсорбційної здатністю і підвищеною здатністю до вивільнення речовини, що володіє абсорбційною здатністю, і перенесення його на поверхню. 2 н. і 19 з.п. ф-ли, 3 табл.
Винахід відноситься до галузі стоматології, а саме являє собою инкапсулированную композицію для догляду за порожниною рота і пристрій для догляду за порожниною рота. Композиція згідно винаходу включає: (a) желатинову капсулу; і (b) композицію для догляду за порожниною рота, який міститься всередині капсули і включає: (i) гідрофільний активний інгредієнт, (ii) гідрофобний структурирующий інгредієнт і (iii) масляний носій. Гідрофільний активний інгредієнт переважно представляє собою хлорид цетилпіридиній. Гідрофобний структурирующий інгредієнт переважно представляє собою желатинизированное мінеральне масло. При створенні композиції згідно винаходу вирішується проблема виникнення міграції цетилпіридиній хлориду і виникнення в капсулах дефекту типу «риб'яче око». 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 1 пр., 1 табл.

Спосіб фарбування або освітлення кератинових волокон в два прийоми з використанням збагаченого олією прямий лужної емульсії на основі твердого неіоногенної поверхнево-активної речовини зі значенням гідрофільно-липофильного балансу від 1 до 10

Даний винахід відноситься до косметичної галузі, а саме являє собою спосіб фарбування або освітлення кератинових волокон, що включає стадію змішування без підготовки в момент використання двох композицій (А) і (В) і нанесення зазначеної суміші на зазначені волокна; причому зазначена суміш включає, щонайменше, 25% жирових речовин відносно загальної маси композиції, отриманої при змішуванні двох композицій (А)+(). Спосіб за винаходом робить можливим провести фарбування кератинових волокон інтенсивним і однорідним, причому в той же час спосіб легко здійснимо, так як суміш у формі багатою маслом емульсії не стікає, а залишається в місці нанесення. Спосіб за винаходом також дозволяє освітлювати кератинові волокна. 4 н. і 15 з.п. ф-ли, 3 табл., 1 пр.

Гель для душа

Винахід відноситься до області косметології і являє собою гель для душу, що включає лаурил глюкозид карбоксилат натрію і лаурил глюкозид, кокоглюкозид, кокоамидопропилбетаин, гуаргидроксипропилтриониум хлорид, кокоглюкозид і глицерилолеат, етиловий спирт, парфумерну отдушку, сангвинитрин, отриманий з Маклейи дрібноплідної, лимоннаую кислоту і воду, причому компоненти в гелі знаходяться в певному співвідношенні в мас.%. Винахід забезпечує високу миючу і пенообразующую здатність з м'яким дією, що не порушує ліпідний шар шкіри, і володіє знезаражувальним дією, без знищення власної мікрофлори шкіри людини. 3 табл.

Композиції, що містять циклічні пептиди, і способи їх застосування

Група винаходів відноситься до липосомним композицій для застосування в косметичній промисловості, що включає i) від 0,001 до 1 мас.% цикло-(Arg-Gly-Asp-DPhe-Acha) та/або його сіль або сольват, ii) від 0,01 до 20 мас.% одного або більше ліпідів; iii) від 60 до 99,99 мас.% одного або більше фізіологічно прийнятних розчинників, а також до способу їх отримання і застосування для догляду та збереження загального стану шкіри або волосся, для профілактики або зменшення зморшок. Заявлені композиції демонструють вигідні властивості: покращену ефективність, більш високу стабільність, знижені імуногенні реакції порівняно з відомими засобами. 6 н. і 12 з.п. ф-ли, 3 іл., 29 табл., 18 пр.
Up!