Компресор в зборі і кожух для його електричних компонентів

 

ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ ДО СПОРІДНЕНИХ ЗАЯВКАМИ

Справжня заявка має пріоритет від 10 листопада 2010 року за заявкою СШ №13/293,201, поданий 10 листопада 2011 року, і заявкою №61/412,192, поданої 10 листопада 2010 року, причому вищезазначені заявки використовуються тут в якості посилання.

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ

Даний винахід відноситься до компресора і кожуха для електричних компонентів, пов'язаних з компресором.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Відомі теплонасосні установки, холодильні системи та інші системи циркуляції робочої рідини включають контур циркуляції рідини, що має зовнішній теплообмінник, внутрішній теплообмінник, пристрій розширення, розташоване між внутрішніми і зовнішніми теплообмінниками, і компресор циркуляції робочої рідини (наприклад, холодоагенту або двоокису вуглецю) між внутрішнім і зовнішнім теплообмінниками. Надійна робота компресора, зокрема, забезпечується її ефективним охолодженням і/або нагріванням в залежності від умов експлуатації.

Відомі пристрої, зокрема, згідно з патентами US 4059325 і US 4523798 не забезпечують підтримання заданих параметрів роботи компресора через недостатню герметичність корпусу компресора.

Наибо9659, яке являє собою кожух з розподільною коробкою, винесеною за межі корпусу.

Недоліком всіх вищевказаних пристроїв є недостатня герметизація кожуха, який повинен мати технологічний отвір для забезпечення підведення живлення і здійснення діагностики.

Завданням цього винаходу є підвищення герметичності кожуха.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Згідно з цим винаходу в одному варіанті втілення розкривається кожух для розміщення електричного компонента компресора, містить підставу, утворене двома поверхнями з отвором, що проходить через зазначені поверхні, і кришку, з'єднану з зазначеною підставою, що визначають корпус електричного компонента, а також огорожу, щонайменше, частково навколишній клемну коробку компресора.

В деяких варіантах кожух електричного компонента компресора, додатково містить електричний компонент, розташований в корпусі електричного компонента.

В деяких варіантах кожух електричного компонента компресора додатково містить просочувальний матеріал, щонайменше, частково покриває електричний компонент.

�шке, а в деяких електричний компонент включає перетворювач струму.

В деяких варіантах кришка включає засувку, що закріплює кришку на підставі з можливістю знімання або включає напрямну дроти, розташовану на її зовнішній поверхні.

В деяких варіантах кожух електричного компонента компресора включає магніт, пов'язаний з поверхнею підстави і кріпить підставу до корпусу компресора.

В деяких варіантах кожух додатково містить перший провід, пов'язаний з компресором і проходить через отвір в кришці, або трубчастий елемент, що входить в отвір у кришці, причому провід проходить через трубчастий елемент.

В іншому варіанті кожух електричного компонента компресора містить першу частину і другу частину, що визначає внутрішній об'єм, в якому розміщується електричний компонент, при цьому перша частина включає першу стінку, яка визначає безліч перших канавок, і другу стінку, яка визначає безліч друге канавок, причому друга частина включає третю стінку, яка визначає безліч третє канавок, взаємодіючих з першими канавками, щоб сформувати множину перших отворів, і четверту стінку, визначальну множ�ий, причому перші і другі отвори містять безліч проводів, що проходять через внутрішній об'єм, в якому одна з першої та другої частин має отвір для розміщення індикаторної лампи, виступаючої з електричного компонента.

В деяких варіантах в кожусі перша і друга частини виконані з можливістю переміщатися відносно один одного в положенні між відкритою конфігурацією і закритою конфігурацією, причому одна з частин може включати засувку, кріпить першу і другу частини один до одного в закритій конфігурації, крім того, перша і друга частини можуть бути інтегрально з'єднані один з одним і визначають шарнірне з'єднання між ними, що дозволяє відносне поворотний рух між першою і другою частинами.

В деяких варіантах електричний компонент включає перетворювач струму і, щонайменше, один з безлічі проводів проходить через перетворювач струму.

В деяких варіантах кожух додатково містить просочувальний матеріал, щонайменше, частково покриває електричний компонент.

В деяких варіантах кожух додатково містить полімерний шар, щонайменше, частково покриває першу і другу частини і створює геборе містить компресор, має корпус, механізм стиснення, розташований в корпусі, двигун для приводу механізму стиснення і клемну коробку, виходить назовні з корпусу і пов'язану з двигуном;

безліч проводів, розташованих за межами корпусу і пов'язаних з клемної коробкою;

електричний компонент, розташований за межами зазначеного корпусу і взаємодіє, щонайменше, з одним з проводів;

кожух корпусу електричного компонента, що містить першу частину другу частину, що визначає внутрішній об'єм для розміщення електричного компонента, при цьому перша частина включає першу стінку, яка визначає безліч перших канавок, і другу стінку, яка визначає безліч друге канавок, при цьому друга частина включає третю стінку, яка визначає безліч третє канавок, взаємодіючих з першими канавками, щоб сформувати множину перших отворів, і четверту стінку, яка визначає безліч четверте канавок, взаємодіючих з другими канавками, щоб сформувати безліч друге отворів, при цьому безліч проводів проходить через внутрішній об'єм і перше і друге отвори; і просочувальний матеріал, щонайменше, частково покриває електричний компонг одного в проміжку між відкритою конфігурацією і закритою конфігурацією.

В деяких варіантах кожух компресора включає засувку, скріпляє першу і другу частини один з одним в закритій конфігурації, крім того, перша і друга частини можуть бути інтегрально з'єднані один з одним і визначають шарнір між ними, що дозволяє відносне поворотний рух між першою і другою частинами, а електричний компонент може включати перетворювач струму, при цьому, щонайменше, один провід з безлічі проводів проходить через перетворювач струму.

В деяких варіантах компресор додатково містить полімерний шар, щонайменше, частково покриває першу і другу частини і створює герметичне ущільнення першої та другої частин в закритій конфігурації, а кожух має отвір для розміщення індикаторної лампи, виступаючої з електричного компонента, причому безліч проводів може бути пов'язано з заглушкою, з'єднаної з клемної коробкою.

В деяких варіантах компресора є отвір з індикаторною лампою, проходить через верхню частину кожуха і розташоване таким чином, що індикаторна лампа горизонтально і вертикально відокремлена від клемної коробки, коли індикаторна лампа знаходиться в отворі.

Ще в одному ваязанную з клемної коробкою, проходить через корпус компресора та передає електричний струм двигуна компресора; і кожух електричного компонента, що включає підставу і кришку, що визначають порожнину між ними, причому зазначена підстава виконана заодно з торцевої заглушкою і має безліч перших канавок, при цьому зазначена кришка кріпиться до основи і включає безліч друге канавок, які взаємодіють з першими канавками, щоб ввести в них безліч проводів, причому кришка може мати безліч отворів, що забезпечують візуальний доступ до електричного компоненту, на підставі може бути розміщений електричний компонент, а електричний компонент може включати перетворювач струму, який вимірює силу струму, проходить через один з безлічі проводів.

Подальші області застосовності стануть очевидними з подальшого опису. Опис і певні приклади наводяться тільки з метою ілюстрації та не обмежують обсяг цього винаходу.

Короткий опис креслень

Наведені тут креслення ілюструють тільки окремі зразкові варіанти втілення і не всі можливі реалізації винаходу і не призначені обмежити обсяг цього винаходу.

Физобретения;

Фігура 2 - частковий поперечний розріз компресора фігури 1;

Постать 3 - перспективний вид кожуха у відкритому положенні;

Фігура 4 - вигляд у плані компресора та іншого кожуха згідно з принципами цього винаходу;

Постать 5 - зображення у частково розібраному вигляді компресора і кожуха, показаних на фігурі 4;

Фігура 6 - зображення в розібраному вигляді кожуха фігури 4, включаючи безліч магнітів;

Фігура 7 - вигляд у плані компресора і ще одного кожуха згідно з принципами цього винаходу;

Фігура 8 - частковий перспективний вид компресора і кожуха фігури 7;

Фігура 9 - перспективний вид кожуха фігури 7;

Фігура 10 - перспективний вид кожуха фігури 7 і електричного компонента в розібраному стані;

Фігура 11 - зображення в розібраному вигляді ще одного кожуха згідно з принципами цього винаходу;

Фігура 12 - перспективний вид кожуха фігури 11;

Фігура 13 - вид у плані ще одного кожуха для електричного компонента згідно з принципами цього винаходу.

Цифрові позиції відповідних деталей на різних кресленнях.

Детальний опис винаходу

Далі в якості прикладу будуть докладно описані варіанти втілення зі ref�иболее повним і зрозумілим фахівцям в даній області. Численні певні деталі сформульовані як приклади певних компонентів, пристроїв та способів, щоб забезпечити повне розуміння варіантів втілення цього винаходу. Для фахівців в даній області буде очевидно, що зразкові варіанти втілення можуть бути реалізовані у різних формах і що жоден з них не повинен розглядатися як обмеження обсягу винаходу. В деяких варіантах втілення в якості прикладу наведені відомі процеси, відомі схеми пристроїв і відомі технології, які детально не описані.

Використовувана тут термінологія має на меті описати конкретні варіанти втілення лише як приклад і не призначена обмежити винахід. Як вони використовуються в оригіналі, артиклі "a", "an" і "the" можуть включати також множинні форми, якщо в контекст чітко не визначено інакше. Терміни "містить", "включає" і "має" є взаємозамінними і, отже, визначають наявність встановлених ознак цілих чисел, стадій, операцій, елементів і/або компонентів, але не перешкоджають присутності або додавання одного або декількох інших ознак цілих чисел, стадій, операцій, елементів, компобходимое умова їх роботи в конкретному порядку, обговореному чи ілюстрованому, якщо явно не вказано порядок роботи. Слід також розуміти, що можуть використовуватися додаткові або альтернативні стадії.

Коли елемент або шар згадуються знаходиться "на", "прирепленний до", "з'єднаний з" або "приєднаний" до іншого елементу або шару, він може бути безпосередньо підключений, з'єднаний або поєднаний з іншим елементом або шаром, присутні інші елементи або шари. З іншого боку, коли елемент згадується як є "безпосередньо", "безпосередньо пов'язаний з" або "безпосередньо з'єднаний з" іншим елементом або шаром, не може бути ніяких інших присутніх елементів або шарів. Інші слова, щоб описати залежність між елементами, повинні інтерпретуватися подібним же способом (наприклад, "між" проти "безпосередньо між," суміжний" проти "безпосередньо суміжного" тощо). Як він використовується тут, термін "і/або" включає будь комбінації одного або декількох пов'язаних перерахованих пунктів.

Хоча терміни, перші, другі, треті і т. д. можуть використовуватися тут, щоб описати різні елементи, компоненти, області шари і/або секції, ці елементи, компоненти, ько, щоб відрізнити один елемент, компонент, область, шар або секцію від іншої області, шару або секції. Терміни, такі як "перший", "другий" та інші терміни чисел, коли вони використовуються тут не передбачають послідовність чи порядок, якщо чітко не визначено контекстом. Таким чином, перший елемент, компонент, область, шар або секція, обговорювані нижче, можна назвати другим елементом, компонентом, областю, шаром або секцією, не відступаючи від сутності примірних варіантів втілення.

Просторові терміни, такі як "внутрішній", "зовнішній", "нижче", "внизу", "під", "вище", "верхній" і т. д., можуть бути використані тут для простоти опису, щоб відрізнити один елемент або залежність ознаки від іншого елемента чи ознаки, як показано на фігурах. Просторово відносні терміни можуть бути призначені для визначення різної орієнтації пристрою при використанні або роботі на додаток до орієнтації, зображеної на фігурах. Наприклад, якщо пристрій на фігурах перевернуто, елементи, описані як "нижче" або "під" іншими елементами або ознаками будуть орієнтовані "вище" інших елементів або ознак. Таким чином, приблизний термін "нижче" може охоплювати і оринтации), і опис простору, що використовуються тут, інтерпретуються відповідно.

На фігурах 1-3 показаний компресор 10, який може включати герметичний корпус в збірці 12, корпус підшипника в зборі 14, двигун в зборі 16, механізм стиснення 18, ущільнення в зборі 20, нагнітальний штуцер 22, всмоктуючий штуцер 24 і діагностичне пристрій 28. Корпус в зборі 12 може формувати корпус компресора і може включати циліндричний корпус 30, торцеву заглушку 32 у верхньому кінці корпусу, поперечну перегородку 34 та підстава 36 у своїй нижній частині. Торцева заглушка 32 і перегородка 34 можуть визначити напірну камеру 38. Перегородка може 34 відокремити напірну камеру 38 від камери всмоктування 40. Перегородка 34 може включати напірний канал 42, проходить через перегородку, щоб забезпечити зв'язок між механізмом стиснення 18 та напірної камерою 38. Нагнітальний штуцер 22 може бути приєднаний до збірки корпусу 12 через отвір 44 в заглушці 32. Напірний клапан 46 може бути розташований в нагнітальному штуцері 22 і може запобігти стан зворотного потоку. Всмоктуючий штуцер 24 може бути приєднаний до збірки корпусу 12 через отвір 48.

Герметична клемна коробка 50 може бути прикріплена до складання ктходящим від корпусу 30. Клемна коробка 50 може полегшити зв'язок з двигуном 16 через безліч проводів 54. Торцева заглушка 51 може бути електрично з'єднаний з першим вивідним проводом 55, другим вивідним проводом 57 і третім вивідним проводом 59 і може бути знімно з'єднана з клемної коробкою 50, щоб забезпечити зв'язок між проводами 54 і вивідними проводами 55, 57, 59. Вивідні проводи 55, 57, 59 можуть бути з'єднані з джерелом електроживлення.

Несучий корпус в зборі 14 може бути встановлений щодо корпусу 30 і може включати корпусу корінного підшипника 56, перший підшипник 58, втулки (не показано), і кріпильні деталі (не показано). Корпус 56 корінного підшипника може мати перший підшипник 58 і може визначати кільцеву плоску поверхню упорного підшипника 64 на його осьової кінцевий поверхні.

Двигун в зборі 16 може включати статор 68, ротор 70 і ведучий вал 72. Статор 68 може бути запресований в корпус 30. Ротор 70 може бути запресований на ведучий вал 72 і може передавати обертання на ведучий вал 72. Ведучий вал 72 може мати опору у вигляді збірки корпусу підшипника 14. Ведучий вал 72 може включати ексцентриковий палець кривошипа 74, має фаску 76 на своїй поверхні.

Механізм стиснення 18 може включеющий спіральну оплітку 84 на своїй верхній поверхні і кільцеву плоску наполегливу поверхню 86 на своїй нижній поверхні. Упорна поверхня 86 може взаємодіяти з плоскою кільцевої наполегливої поверхнею підшипника 64 на корпусі 56 корінного підшипника. Циліндрична втулка 88 може виступати вниз від упорної поверхні 86 і може включати приводну втулку 90, розташовану на ній. Приводна втулка 90 може включати внутрішню опору, в якій розташований палець кривошипа 74 з можливістю передавання приводного зусилля. Шайба пальця кривошипа 76 може включити плоску поверхню у внутрішньому опорі, щоб забезпечити можливість передавання приводного зусилля в радіальному напрямку. Кулачково-дискова муфта 94 може взаємодіяти з орбітальної і неорбитальной спіралями 78, 80, щоб запобігти їх обертання відносно один одного.

Неорбитальная спіраль 80 може включати кінцевий диск 96 і спіральну оплітку 98, відійшовшу вниз від кінцевого диска 96. Спіральна оплетка 98 може включати спіральну обгортку 84 орбітальної спіралі 78, створюючи, таким чином, ряд рухомих рідинних кишень. Рідинні кишені, визначені спіральної опліткою 84, 98, можуть зменшуватися за обсягом у міру їх руху від радіально зовнішнього становища (при тиску всмоктування) до радіально проміжного положення (при промов�механізму стиснення 18.

Кінцевий диск 96 може включати нагнітальний канал 100, нагнітальний паз 102 і кільцевий паз 104. Нагнітальний канал 100 пов'язаний з одним з рідинних кишень в радіально внутрішньому положенні і дозволяє стислій робочої рідини (при тиску на виході) переходити через нагнітальний паз 102 в напірну камеру 38. Кільцевий паз 104 може оточувати нагнітальний паз 102 і може включати складання ущільнення 20. Кільцевий паз 104 може взаємодіяти зі складанням ущільнення 20, щоб визначити осьову камеру зміщення 106 між ними. Камера зміщення 106 отримує рідина під проміжним тиском (менше, ніж тиск нагнітання, і більше, ніж тиск всмоктування) з рідинного кишені в радіально проміжному положенні. Перепад тиску між рідиною під проміжним тиском в камері зміщення 106 і рідиною в камері всмоктування 40 створює результуючу осьову силу зсуву на неорбитальную спіраль 80, стимулюючу переміщення неорбитальной спіралі 80 до орбітальної спіралі 78. Таким чином, кінці спіральної обплетення 98 неорбитальной спіралі 80 створюють герметичне ущільнення з кінцевим диском 82 орбітальної спіралі 78, і кінцевий диск 96 неорбитальной спіралі 80 вводиться в герметичне уплот�складання друкованих плат 110 і кожух 112. Складання друкованих плат 110 може бути використана для діагностики несправності компресора 10, та/або системи теплового насоса, або системи охолодження, яка може включати компресор 10. Складання друкованих плат 110 може включати друковану плату 114 та електричну ланцюг 116. В деяких варіантах втілення електрична ланцюг 116 може включати безліч клем 118, комунікаційний порт 120, один або кілька світлодіодів 122 (LED), кнопку скидання 124, перетворювач струму 126, мікропроцесор і/або інші електричні компоненти. Перетворювач струму 126 може бути трансформатором струму або будь-яким іншим пристроєм для вимірювання струму. Просочувальний матеріал може бути застосований до складання друкованих плат 110, щоб закріпити і герметизувати клеми 118, комунікаційний порт 120, світлодіоди 122, кнопку скидання 124, перетворювач струму 126 та/або інші електричні компоненти на друкованій платі 114. Просочувальний матеріал може бути термореактивною полімером або іншим відповідним матеріалом, який герметизує і захищає складання друкованих плат 110 від вологи, пилу та/або інших забруднюючих домішок.

Кожне безліч проводів з пучка проводів 130 може бути приєднано до відповідних клем 118, щоб забезпечити �, �учок проводів 130 може передавати електроенергію від джерела живлення на діагностичне пристрій 28 або задаючий сигнал з термостата на діагностичне пристрій 28, сигнали з одного або декількох датчиків на діагностичне пристрій 28 і/або сигнали на регулятор компресора 10. Комунікаційний порт 120 може полегшити зв'язок між діагностичним пристроєм 28 та інтелектуальним пристроєм, таких як ноутбук або настільний комп'ютер, підключення до Інтернету, кишеньковий пристрій, таке як смартфон або PDA (особистий цифровий помічник) і/чи будь-яке інше обчислювальне пристрій. Один або кілька світлодіодів 122 можуть забезпечити візуальну індикацію попередження користувача або підготовки техніки, наприклад, якщо виникає умова несправності компресора 10. Один з світлодіодів 122 може вказати, що діагностичне пристрій 28 отримує електроживлення і є працездатним. Користувач або технік можуть натиснути кнопку скидання 124 для операції з повторного запуску діагностичного пристрою 28. Один із перших, других і третіх проводів 55, 57, 59 може проходити через перетворювач струму 126. Перетворювач струму 126 може вимірювати електричний струм через один з прово�ормировать сигнал, показовий для вимірювання струму, і передати цей сигнал на мікропроцесор і/або до комунікаційного порту 120.

Кожух 112 може бути виготовлений з полімерного матеріалу, який призначений для використання з монтажними та/або електричними компонентами, наприклад, з матеріалу фірми Underwriters Laboratories, Inc. Кожух 112 може включати першу частину 140, другу частину 142 і шарнірну частина 144. Перша і друга частини 140, 142 можуть взаємодіяти, щоб визначити, в основному, внутрішній об'єм між ними. Перша частина 140 може включати протистоять першу і другу стінки 146, 148, протистоять третю і четверту стінки 150, 152 та підстава 154 (фігура 2), визначають порожнину 156. Перша стінка 146 може включати першу, другу і третю канавки 158, 160, 162. Друга стінка 148 може включати першу, другу, третю і четверту канавки 164, 166, 168, 170. Третя стінка 150 може бути з'єднана або сформована заодно з шарнірною частиною 144. Четверта стінка 152 може включати один або кілька отворів чи засувки 172. Складання друкованих плат 110 може бути розміщена в порожнині матриці 156 і фіксуватися там одним або кілька з'єднувачами, та/або адгезивом, або просочувальним матеріалом, описаним вище.

Друга частина 142 може включать�ределяющие порожнину 184. Перша стінка 174 може включати першу, другу і третю канавки 186, 188, 190, які взаємодіють з першої, другої і третьої канавками 158, 160, 162 з першої частини 140, відповідно, щоб сформувати множину перших отворів, що включають перший, другий і третій вивідні проводи 55, 57, 59. Друга стінка 176 може включати першу, другу і третю канавки 192, 194, 196, які взаємодіють з першої, другої і третьої канавками 164, 166, 168 першій частині 140 відповідно, щоб сформувати безліч друге отворів, через які проходять перший, другий і третій вивідні проводи 55, 57, 59. Кріплення вивідних проводів 55, 57, 59 у відповідних канавках 158-168, 186-196 може бути здійснено щільною посадкою, запресовуванням або фіксацією так, що перша і друга частини 140, 142 можуть утримувати проводу 55, 57, 59, щоб підтримати вага кожуха 112 і закріпити кожух 112 щодо проводів 55, 57, 59, як показано на малюнку 1. Користувач або технік можуть докласти зусилля до кожуха 112, щоб перемістити кожух 112 уздовж проводів 55, 57, 59, щоб змінити становище кожуха 112 уздовж проводів 55, 57, 59 щодо кінцевий заглушки 51.

Друга стінка 176 може також включати четверту канавку 198, яка може взаємодіяти з четвертої канаодну або кілька засувок 200, які закріплюють з можливістю знімання 172 першу частину 140.

Четверта стінка 180 може бути з'єднана з або сформована разом з шарнірною частиною 144. При цьому перша і друга частини 140, 142 можуть бути повертатися від закритого положення (фігура 1) до відкритого положення (фігура 3). Хоча в деяких варіантах втілення, шарнірна частина 144 може бути несъемно сформована з першою і другою частинами 140, 142, щоб сформувати шарнірне з'єднання, в інших варіантах втілення, шарнірна частина 144 може мати будь-який інший тип конструкції шарніра, щоб забезпечити першої та другої частин 140, 142 переміщення між відкритим і закритим положеннями.

Підстава 182 може включати безліч перших отворів 202, друге отворів 204 і порожнину 206. Кожне з перших отворів 202 може збігатися з відповідним світлодіодом 122 так, що кожен з світлодіодів 122 може бути видимим за межами кожуха 112, коли перша і друга частини 140, 142 знаходяться в закритому положенні. В деяких варіантах втілення світлодіоди 122 можуть проходити через перші отвори 202 так, що світлодіоди 122 виходять з кожуха 112. Другий отвір 204, в основному, може бути пов'язано з кнопкою скидання 124 складання друкованих плат 110, коли перша і втор�24, коли перша і друга частини 140, 142 знаходяться в закритому положенні. В порожнину 206 може входити дистальний кінець перетворювача струму 126, коли перша і друга частини 140, 142 знаходяться в закритому положенні.

В деяких варіантах втілення підстава 182 може включати додаткові отвори, які пов'язані з клемами 118 та/або з комунікаційним портом 120 складання друкованих плат 110, коли перша і друга частини 140, 142 знаходяться в закритому положенні. У таких варіантах втілення користувач або технік можуть приєднати або від'єднати зовнішні електричні компоненти від складання друкованих плат 110, не відкриваючи кожуха 112.

На фігурах 4-6 представлений інший кожух 312, який може бути корпусом складання друкованих плат 110 або будь-якого іншого електричного компонента, пов'язаного з компресором 10. Кожух 312 може бути виготовлений, наприклад, з полімерного матеріалу марки UL® і може складатися з підстави 314 і кришки 316. Кришка 316 може включати першу і другу протиборчі сторони 318, 320 і отвір 321, що проходить через них. Перша сторона 318, в основному, може бути плоскою і може включати монтажну поверхню 322. Монтажна поверхня 322 може включати поглиблення 324, обумовлене піднятою кромкою 326. Прении 324 і може бути закріплена там щільною посадкою, за допомогою одного або декількох кріпильних елементів, та/або за допомогою клею, або просочувального матеріалу, як описано вище.

Друга сторона 320 може включати кілька криволінійних поверхонь 330 з кривизною до першої стороні 318 з радіусом кривизни, який, в основному, дорівнює радіусу корпусу 30 компресора 10. Друга сторона 320 може також включати одну або декілька стійок 331, мають пази 332, у які можуть входити один або кілька магнітів 334. Магніти 334 можуть бути закріплені в пазах 332 клеєм, або магніти 334 можуть бути вставлені в пази 332 щільною посадкою.

Отвір 321, в основному, може бути абсолютним і може включати штампування 336, щоб сформувати форму, відповідну формі огорожі 53 кінцевого блоку 50. Отвір 321 може збігатися з огорожею 53 так, що підстава 314 може

звисати з огорожі 53. Магніти 334 можуть бути притягнуті до металевого матеріалу корпусу 30 і можуть формувати магнітну силу, притягає кожух 312 до корпусу 30.

Кришка 316 може включати в цілому порожнистий корпус, що має відкритий кінець 338 і закритий кінець 340, визначають порожнину 342. Безліч засувок 344 може проходити від відкритого кінця 338, і засувки можуть взаємодіяти з фіксаторами 328, закріпленими в оснокривать складання друкованих плат 110. Просочувальний матеріал може наповнити деяку частину або всю порожнину 342 між закритим кінцем 340 і друкованою платою 114.

Закритий кінець 340 може мати безліч перших отворів 346, другий отвір 348, третій отвір 350, четверте отвір 352 і п'яте отвір 354. Кожне з перших отворів 346 може збігатися з відповідною клемою 118 складання друкованих плат 110, щоб забезпечити електричне з'єднання клем 118 із зовнішнім електричним компонентом без зняття кришки 316 з підстави 314. Другий отвір 348 може проходити через верхню частину закритого кінця 340 і може збігатися зі світлодіодом 122, щоб забезпечити візуальний доступ до світлодіоду 122, коли кришка 316 з'єднана з основою 314. Другий отвір 348 і відповідний один або кілька світлодіодів 122 можуть бути встановлені таким чином, що один або кілька світлодіодів 122 відокремлені горизонтально і вертикально від кінцевого блоку 50 і торцевої заглушки 51. В деяких варіантах втілення світлодіоди 122 можуть проходити через другий отвір 348. В деяких варіантах втілення кришка 316 може мати безліч отворів, кожне з яких збігається з відповідним світлодіодом 122. Третій отвір 350 може бути пов'язано з кнопкою з� кришку 316 з підстави 314. Четверте отвір 352 може збігатися з комунікаційним портом 120, щоб забезпечити електричне з'єднання складання друкованих плат 110 з інтелектуальним пристроєм, не знімаючи кришку 316 з підстави 314. В п'яте отвір 354 може входити перетворювач струму 126, щоб забезпечити перетворювача струму 126 прохід через кришку 316. Таким чином, один з проводів 55, 57, 59 може проходити через перетворювач струму 126 за межі кожуха 312.

На фігурах 7-10 показаний інший кожух 412, який може бути вставлена збірка друкованих плат 110 або будь-який інший електричний компонент, пов'язаний з компресором 10. Кожух 412 в цілому може бути подібний до описаного вище кожуха 312, крім деяких змін, описаних нижче. Кожух 412 може включати підстава 414 і кришку 416. Підстава 414, в основному, може бути подібно основи 314 і, отже, не буде докладно описано знову. Підстава 414 може мати отвір 421, монтажну поверхню 422 і безліч засувок 428, які в цілому можуть бути подібні отвору 321, монтажної поверхні 322 і засувок 328 відповідно. Магніти 434 можуть бути прикріплені до основи 414 і можуть притягувати підстава 414 до кожуха 30.

Кришка 416 може включати, в основному, порожнистий корпус, що має пе�ество засувок 444, які взаємодіють з фіксаторами 428 для кріплення деталей між ними. Таким чином, кришка 416 та підстава 414 можуть, в основному, включати складання друкованих плат 110. Просочувальний матеріал 445 (схематично показано на фігурі 10) може заповнити частину або всю порожнину між друкованою платою 114 і першими і другими частинами 440, 441.

Перша частина 440 може включати безліч перших отворів 446, безліч друге отворів 448, третій отвір 450 і четверте отвір 452. Кожне з перших отворів 446 може збігатися з відповідною клемою 118 складання друкованих плат 110, щоб забезпечити електричне з'єднання затискачів 118 із зовнішніми компонентами, не знімаючи кришку 416 з підстави 414. Кожне друге отворів 348 може збігатися з відповідним світлодіодом 122, щоб забезпечити візуальний доступ до світлодіодів 122, коли кришка 416 з'єднана з основою 414. В деяких варіантах втілення світлодіоди 122 можуть проходити через другі отвори 448. Третій отвір 450 може бути пов'язано з кнопкою скидання 124 складання друкованих плат 110, щоб забезпечити користувачеві або техніку натискання кнопки скидання 124, не знімаючи кришку 416 з підстави 414. Четверте отвір 452 може збігатися з комунікаційним портом 120, щоб обеспечнования 414.

Друга частина 441 може включати п'яте отвір 454 (фігура 10), що проходить в напрямку, який, в основному, перпендикулярно отворів 446-452 у першій частині 440. Труба 456 може включати п'яте отвір 454 і проходити через перетворювач струму 126. Труба 456 встановлюється в п'яте отвір 454 після того, як кришка 416 прикріплена до основи 414. Один з проводів 55, 57, 59 може проходити через трубу 456 і, отже, через перетворювач струму 126, щоб забезпечити перетворювача струму 126 можливість вимірювання струму, що протікає по одному з проводів 55, 57, 59. Зовнішня поверхня другий частини 441 може включати напрямну 458 проводів, має паз 460, який може включати один або декількох проводів 55, 57, 59.

На фігурах 11 і 12 показано інтегрально сформовані корпус 512 і торцева заглушка 551. У кожусі 512 може бути розміщена збірка друкованих плат 110 або будь-який інший електричний компонент, пов'язаний з компресором 10. Кожух 512 може включати основну частину 514 і кришку 516. Основна частина 514 може включати першу і другу протилежні стінки 518, 520 і третю та четверту протилежні стінки 522, 524, що визначають порожнину 526. Перша стінка 518 може бути неразъемно з'єднана з торцевої заглушкою 551. Вт� цьому вирізі. Складання друкованих плат 110 може бути укладена в порожнину 526 і закріплена в ній щільною посадкою, різьбовими кріпильними деталями та/або за допомогою клею.

Кришка 516 може включати першу частину 532, другу частину 534 і третю частину 536. Кришка 516 може кріпитися до основи 314 щільною посадкою, різьбовими кріпильними деталями або, наприклад, з допомогою клею. Перша частина 532 може мати безліч перших отворів 538 друге отворів 540. Перші отвір 538 можуть збігатися зі світлодіодом 122, щоб забезпечити візуальний доступ до світлодіодів 122, коли кришка 516 з'єднана з основною частиною 514. В деяких варіантах втілення світлодіоди 122 можуть бути розміщені в перших отворах 538. Другий отвір 540 може бути пов'язано з кнопкою скидання 124 складання друкованих плат 110, щоб забезпечити користувачеві або техніку натискання кнопки скидання 124, не знімаючи кришку 516 з підстави 514. В деяких варіантах втілення перша частина 532 може включати додатковий отвір, яке збігається з комунікаційним портом 120, щоб забезпечити з'єднання інтелектуального пристрою з комунікаційним портом 120 при знятті кришки 516 з основної частини 514.

Друга частина 534, в основному, може бути розташована перпендикулярно першій ча�еть безліч третє канавок 542 і четверту канавку 544. Треті канавки 542 можуть взаємодіяти з першими канавками 528 в основній частині 514, щоб направляти вивідні проводи 555, 557, 559, які можуть проходити через порожнину 526 з торцевої заглушки 551. Четверта канавка 544 може взаємодіяти з другої канавкою 530 підставі 514 для розміщення в них пучка проводів 130, як описано вище, який може мати безліч проводів, сполучених з відповідними клемами 118, щоб забезпечити зв'язок між відповідним безліччю зовнішніх електричних компонентів і зборкою друкованих плат 110. Третя частина 536 може виходити назовні з першої частини 532, щоб забезпечити зазор для перетворювача струму 126.

Крім нероз'ємного з'єднання з кожухом 512, торцева заглушка 551, в основному, може бути подібна до торцевої заглушки 51, описаний вище. Торцева заглушка 551 може включати основну частину 552 і частина електричного з'єднувача 554. Основна частина 552 може бути неразъемно пов'язана з основною частиною 514 кожуха 512. Електрична частина з'єднувача 554 може відходити від основної частини 552 і включати змінне клемну коробку 50 компресора 10, щоб забезпечити зв'язок між проводами 555, 557, 559 і двигун в зборі 16 компресора 10. Дроти 555, 557, 559 можуть проходити через осн�ль струму 126, щоб забезпечити проходження через нього електричного струму зазначеним перетворювачем струму 126.

На фігурі 13 показаний ще один кожух 612, в якому можна розмістити складання друкованих плат 110 або будь-який інший електричний компонент, пов'язаний з компресором 10. Кожух 612 може включати першу частину 640 і другу частину 642, які, в основному, можуть бути подібні першим і другим частинах 140, 142 кожуха 112, за винятком конкретного випадку, зазначеного нижче. Тоді як описаний вище кожух 112 має шарнірну частина 144, засувки, 172 і фіксатори 200, що забезпечують повторне рух першої та другої частин 140, 142 між відкритим і закритим положеннями, перша і друга частини 640, 642 можуть бути сформована як окремі дискретні компоненти. Складання друкованих плат 110 може бути розміщена в першій частині 640 таким чином, що перетворювач струму 126 проходить до другої частини 640. Далі, перша і друга частини 640, 642 можуть бути, щонайменше, частково покриті шаром термопластичного матеріалу, такого як Rynite®, наприклад, або будь-яким іншим відповідним полімерним матеориалом UL®, щоб герметизувати першу і другу частини 640, 642 в закритому положенні.

Хоча кожухи 112, 312, 412, 512, 612 описані вище, як корпус складання друкованих плат 110 �юбую іншу електричну систему або компонент, пов'язаний з компресором 10, та/або тепловим насосом, або системою охолодження, в яку включений компресор 10. Крім того, хоча компресор 10 описаний вище як компресор спірального типу, в деяких варіантах втілення компресор 10 може бути будь-яким іншим типом компресора, наприклад компресором поршневого типу або компресором з хитної шайбою.

Наведене вище опис варіантів втілення винаходу наведено в цілях ілюстрації та описи. Воно не є вичерпним або обмежують розкриття. Окремі елементи чи ознаки конкретного варіанта втілення, в основному, не обмежені цим конкретним варіантом втілення, але можуть використовуватися і в іншому вибраному варіанті втілення, навіть якщо це не визначено або особливо не описано. Те ж саме може бути віднесене до різних способів. Такі зміни не повинні бути розцінюватися, як відхилення від винаходу і всі такі модифікації розглядаються як включені в обсяг винаходу.

1. Кожух електричного компонента компресора, що містить
підстава, утворене двома поверхнями з отвором, що проходить через зазначені поверхні, і
кришку, з'єднану з зазначеною підставою, определяющиЃ компресора

2. Кожух електричного компонента компресора за п. 1, додатково містить електричний компонент, розташований у зазначеному корпусі електричного компонента.

3. Кожух електричного компонента компресора за п. 2, додатково містить просочувальний матеріал, щонайменше, частково покриває електричний компонент.

4. Кожух електричного компонента компресора за п. 2, в якому зазначений електричний компонент включає індикаторну лампу, що проходить через отвір у зазначеній кришці.

5. Кожух електричного компонента компресора за п. 2, в якому електричний компонент включає перетворювач струму.

6. Кожух електричного компонента компресора за п. 1, в якому зазначена кришка включає засувку, що закріплює кришку на зазначеному підставі з можливістю знімання.

7. Кожух електричного компонента компресора за п. 1, в якому кожух електричного компонента компресора включає магніт, пов'язаний з зазначеної поверхнею зазначеного підстави і кріпить зазначена підстава до зазначеного корпусу компресора.

8. Кожух електричного компонента компресора за п. 1, в якому зазначена кришка включає напрямну дроти, расположенжащий перший провід, пов'язаний з компресором і проходить через отвір у зазначеній кришці.

10. Кожух електричного компонента компресора за п. 8, додатково містить трубчастий елемент, що входить у вказаний отвір у зазначеній кришці, причому зазначений провід проходить через зазначений трубчастий елемент.

11. Кожух електричного компонента компресора, що містить першу частину другу частину, що визначає внутрішній об'єм, в якому розміщується електричний компонент, при цьому зазначена перша частина включає першу стінку, яка визначає безліч перших канавок, і другу стінку, яка визначає безліч друге канавок, причому зазначена друга частина включає третю стінку, яка визначає безліч третє канавок, взаємодіючих з зазначеними першими канавками, щоб сформувати множину перших отворів, і четверту стінку, яка визначає безліч четверте канавок, взаємодіючих з зазначеними другими канавками, щоб сформувати безліч друге отворів, причому зазначені перші і другі отвори містять безліч проводів, що проходять через вказаний внутрішній об'єм, в якому одна із зазначених першої та другої частин має отвір для розміщення індикаторної ламп�криком зазначені перша і друга частини виконані з можливістю переміщатися відносно один одного в положенні між відкритою конфігурацією і закритою конфігурацією.

13. Кожух електричного компонента компресора за п. 12, в якому одна із зазначених першої та другої частин включає засувку, кріпить зазначені першу і другу частини один до одного в зазначеній закритій конфігурації.

14. Кожух електричного компонента компресора за п. 12, в якому вказана перша і друга частини інтегрально з'єднані один з одним і визначають шарнірне з'єднання між ними, що дозволяє відносне поворотний рух між зазначеними першою і другою частинами.

15. Кожух електричного компонента компресора за п. 11, в якому електричний компонент включає перетворювач струму і, щонайменше, один із зазначеного безлічі проводів проходить через зазначений перетворювач струму.

16. Кожух електричного компонента компресора за п. 11, додатково містить просочувальний матеріал, щонайменше, частково покриває електричний компонент.

17. Кожух електричного компонента компресора за п. 11, додатково містить полімерний шар, щонайменше, частково покриває зазначені першу і другу частини і створює герметичне ущільнення зазначених першої та другої частин в закритій конфігурації.

18. Компресор в зборі, який містить:
безліч проводів, розташованих за межами зазначеного корпусу і пов'язаних з зазначеної клемної коробкою;
електричний компонент, розташований за межами зазначеного корпусу і взаємодіє, щонайменше, з одним із зазначених проводів;
кожух корпусу зазначеного електричного компонента, що містить першу частину другу частину, що визначають внутрішній об'єм для розміщення зазначеного електричного компонента, при цьому зазначена перша частина включає першу стінку, яка визначає безліч перших канавок, і другу стінку, яка визначає безліч друге канавок, при цьому зазначена друга частина включає третю стінку, яка визначає безліч третє канавок, взаємодіючих з зазначеними першими канавками, щоб сформувати множину перших отворів, і четверту стінку, яка визначає безліч четверте канавок, взаємодіючих з зазначеними другими канавками, щоб сформувати безліч друге отворів, при цьому зазначене безліч проводів проходить через вказаний внутрішній об'єм і зазначені перше і друге отвори;
просочувальний матеріал, щонайменше, частково п�нного кожуха можуть переміщатися відносно один одного в проміжку між відкритою конфігурацією і закритою конфігурацією.

20. Компресор з п. 19, в якому зазначений кожух включає засувку, скріпляє зазначені першу і другу частини один з одним у зазначеній закритій конфігурації.

21. Компресор з п. 19, в якому вказана перша і друга частини інтегрально з'єднані один з одним і визначають шарнір між ними, що дозволяє відносне поворотний рух між зазначеними першою і другою частинами.

22. Компресор з п. 18, в якому електричний компонент включає перетворювач струму, при цьому, щонайменше, один провід із зазначеного безлічі проводів проходить через зазначений перетворювач струму.

23. Компресор з п. 18, додатково містить полімерний шар, щонайменше, частково покриває зазначені першу і другу частини і створює герметичне ущільнення зазначених першої та другої частин в закритій конфігурації.

24. Компресор з п. 18, в якій вказаний кожух має отвір для розміщення індикаторної лампи, виступаючої з електричного компонента.

25. Компресор з п. 18, в якій вказане безліч проводів пов'язано з заглушкою, поєднаної із зазначеною клемної коробкою.

26. Компресор з п. 18, в якій зазначене отвір, що містить зазначену індикаторну лалампа горизонтально і вертикально відокремлена від зазначеної клемної коробки, коли зазначена індикаторна лампа знаходиться в зазначеному отворі.

27. Кожух електричного компонента компресора, що містить:
торцеву заглушку, пов'язану з клемної коробкою, що проходить через корпус компресора та передає електричний струм двигуна компресора;
кожух електричного компонента, що включає підставу і кришку, визначальну порожнину між ними, причому зазначена підстава виконана заодно з зазначеної торцевій заглушкою і має безліч перших канавок, при цьому зазначена кришка кріпиться до зазначеного основи і включає безліч друге канавок, які взаємодіють із зазначеними першими канавками, щоб ввести в них безліч проводів.

28. Кожух з п. 27, у якому зазначена кришка має безліч отворів, що забезпечують візуальний доступ до електричного компоненту.

29. Кожух з п. 27, в якому в зазначеному підставі розміщений електричний компонент.

30. Кожух з п. 27, в якому електричний компонент включає перетворювач струму, який вимірює силу струму через один із зазначеного безлічі проводів. 

Схожі патенти:

Спосіб виготовлення полегшеного патрубка (кожуха) електричного з'єднувача

Винахід відноситься до электросоединителям для комутації електричних ланцюгів між приладами ракетно-космічної та авіаційної техніки. Патрубок виконують складовим. Різьбовий ділянку для стикування з корпусом електричного з'єднувача виконують у вигляді тонкостінного стикувального кільця з різьбою на внутрішній поверхні. Кільце розміщують в порожнині ступінчастою обичайки з боку її сходинки максимального діаметра і з'єднують їх електроімпульсним впливом. Обичайку формують з тонколистової заготовки круглої форми у вигляді безшовного ступеневої склянки, на торці сходинки мінімального діаметра якого утворюють денце. Денце частково видаляють, утворюючи кільцеву відбортовку, яку завальцевивают всередину склянки у вигляді внутрішнього кільцевого виступу. Виступ роздають зсередини, утворюючи на кінці сходинки мінімального діаметра зовнішній кільцевий виступ для кріплення екрануючої оболонки кабелю. Технічний результат - підвищення надійності патрубка шляхом виключення стику за його утворює, можливість виконання стикувальній різьблення стандартного профілю, забезпечення надійного електричного зв'язку між екрануючої оболонкою кабелю і корпусом електричного з'єднувача і низько

Перехідник для вилки

Винахід відноситься до перехідника для вилки відповідно до обмежувальної частиною пункту 1

Спосіб виготовлення полегшеного патрубка (кожуха) електричного з'єднувача

Винахід відноситься до області електротехніки, зокрема до электросоединителям, призначеним для комутації електричних ланцюгів між приладами ракетно-космічної та авіаційної техніки, де особливо гостро стоїть питання про необхідність поліпшення габаритно-масових характеристик виробів

Захисний кожух з'єднувача

Винахід відноситься до електротехніки і може бути використане в конструкції захисного кожуха електричного з'єднувача блоку керування автомобіля

Електричний пристрій, що містить ізолююче основу і знімну клемну колодку

Електричний пристрій містить видовжене ізолююче підстава (2), що містить на кожному кінці кошти (60) кріплення; і знімну клемну колодку (3), що містить корпус коробки, засоби з'єднання і ізолюючий кожух (66), при цьому підстава (2) і клемна колодка (3) містять засоби (57) взаємного монтажу. Підстава (2) містить першу частину (6), забезпечену засобами (57) взаємного монтажу, і другу частину (4). Пристрій (1) містить також сполучні засоби і ізолюючий кожух (18), надітий на другу частину (4), завдяки чому ці сполучні засоби, кожух (18) і друга частина (4) утворюють інтегровану клемну колодку (21). Технічний результат - створення технологічного виготовлення електричного пристрою, що дозволяє простим і зручним чином змінювати кількість з'єднувальних клем і електричних з'єднань. 12 з.п. ф-ли, 5 іл.

Розетка для установки реле

Винахід відноситься до конструкцій розеток і може бути використане для встановлення реле пристрої залізничної автоматики

Пристрій зі змінними модулями для захисту від перенапруг

Винахід відноситься до пристрою зі змінними модулями для захисту від перенапруг, що містить гніздову нижню частину і один або більше змінних модулів, що включають в себе елементи захисту від перенапруг; контактні елементи і контактні відповідні елементи, які розташовані відповідно в нижній частині і в змінному модулі, а також додаткові напрямні полозки або напрямні канавки для керованого введення або надягання і фіксування відповідного змінного модуля відповідно до обмежувальної частиною пункту 1 формули винаходу

Бездротове підстава

Винахід відноситься до області електротехніки

Корпус електричного подовжувача

Винахід відноситься до електротехніки

Піновий роз'єм і отводное пристрій для штекерного роз'єму

Винахід відноситься до штекерному гнізда, зокрема, для монтажу систем телекомунікації та обчислювальної техніки в будівлях

Модуль для зрощування безлічі проводів (варіанти)

Винахід відноситься до конструкції роз'ємних з'єднувачів, призначених для зрощування безлічі пар дротів і кабелів дистанційного зв'язку

Електрична вилка штепсельна

Винахід відноситься до електричних штепсельним з'єднанням

Компресор, система, що містить компресор, і спосіб, що включає використання системи циркуляції текучого середовища, в яку входить компресор

Винахід відноситься до компресора, зокрема до ущільнювального вузла компресора. Компресор має корпус, перший і другий спіральні елементи і ущільнювальний вузол. Корпус обмежує першу і другу області тиску. Перший спіральний елемент має першу кінцеву пластину, що обмежує камеру. Ущільнювальний вузол оточує нагнітальний канал і непроникним для текучого середовища ізолює першу і другу області тиску один від одного. Ущільнювальний вузол має перший і другий ущільнюючі елементи. Перший ущільнюючий елемент запобігає сполучення між камерою і другий областю тиску, коли перше тиск текучого середовища в другій області тиску перевищує друге тиск текучого середовища в камері. Перший ущільнюючий елемент створює шлях витоку, коли перше тиск текучого середовища є більш низьким, ніж друге тиск текучого середовища. Другий ущільнюючий елемент непроникно для текучого середовища ізолює камеру і другу область тиску, коли перше тиск текучого середовища є більш низьким, ніж друге тиск текучого середовища. Винахід спрямовано на забезпечення ефективної та надійної роботи компресора. 3 н. і 17 з.п. ф-ли, 8 іл.

Спосіб управління компресорним елементом у гвинтовому компресорі

Винахід відноситься до способу управління компресорним елементом для гвинтового компресора. Спосіб управління компресорним елементом гвинтового компресора, в якому компресорний елемент (1) має корпус (2) з двома взаимозацепленними спіральними роторами (3) всередині нього, кожен з роторів утримується в корпусі (2) в осьовому напрямку (Х-Х') за допомогою принаймні одного осьового підшипника (13). Корпус (2) має сторону (10) впускного отвору і сторону (11) випускного отвору. Спосіб містить процес А і/або процес Ст. Процес А містить перший етап, на якому включають перший магніт (17) під час запуску компресорного елемента (1), так що магніт (17) прикладає до ротору (3) силу, яка спрямована від сторони (11) випускного отвору до стороні (10) впускного отвору, і вимикають перший магніт (17) під час номінальної роботи компресорного елемента (1). Процес містить перший етап, на якому підтримують другий магніт вимкненим під час запуску компресорного елемента (1) та включають другий магніт під час номінальної роботи компресорного елемента (1), так що другий магніт створює силу, яка спрямована від сторони (10) впускного отвору до стороні (11) випускного отвору. Винахід спрямовано на оптимізацію навантаження осьових підшипників. 25 з.п. ф-ли, 12 іл.

Ротор гвинтового компресора і спосіб його виготовлення

Винахід відноситься до ротору гвинтового компресора. Ротор 1 гвинтового компресора включає в себе робочу частину 2 і вал 6. Щонайменше частина вала 6 розташована в центральному або практично центральному поздовжньому отворі або 5 каналі робочої частини 2 ротора. Вал 6 включає в себе розтягувати елемент 7. Робоча частина 2 ротора або, принаймні, її частина утримується на валу 6 натягують елементів 11 і 12, які зафіксовані уздовж поздовжньої осі вала та пов'язані між собою через зазначений розтягувати елемент 7, який в ході монтажу робочої частини 2 ротора на валу 6 попередньо розтягують. Після фіксації натягують елементів 11 і 12 та зняття натягує навантаження елемент 7 утримується в стані попереднього поздовжнього розтягування. Попереднє натяг здійснюють з допомогою натягують елементів 11 і 12, які відокремлені один від одного робочою частиною 2 ротора або його частиною. Винахід спрямовано на зниження витрат матеріалу і забезпечення охолодження ротора. 2 н. і 30 з.п. ф-ли., 11 іл.

Спіральний компресор

Винахід відноситься до спіральним компресором, призначеному для стиску холодоагенту, що використовується в пристроях з холодильним циклом

Спосіб виготовлення повзуна компресора і компресор

Винахід відноситься до способу виготовлення повзуна компресора і компресора, який включає в себе повзун, виготовлений шляхом цього способу

Спосіб виготовлення компресора і компресор

Винахід відноситься до виготовлення компресора з низьким ступенем деформації за рахунок контролю впливу тепла, що є результатом зварювання, з одночасним забезпеченням міцності зварювального з'єднання корпусу і внутрішньої частини, або корпусу основної частини і корпусів кінцевих частин
Up!