Високошвидкісне пристрій пакетирующее

 

Рівень техніки

Справжня заявка відноситься до способу та пристрою для виготовлення запечатаних пакетиків з таким матеріалом, як бездимний тютюн, і, зокрема, до способів і пристрою, які працюють на надзвичайно високих швидкостях для виготовлення багатьох тисяч пакетиків на годину.

Снус (снюс) являє собою бездимний тютюновий продукт, що продається у вигляді пакетика для дорослих курців. У багатьох випадках пакетики містять тютюн та ароматизатори, наприклад, такі як м'ята колоскова, м'ята перцева або пряність. Пакетики призначені для розміщення в роті користувача і подальшого виділення рідких речовин, що містять ароматизатор і тютюн, у порожнину рота. Окремі пакетики зазвичай продають у кількостях по шість і більше пакетиків на роздрібну упаковку.

Виготовлення пакетиків, заповнених снусом, здійснювали за допомогою пакетувальних пристроїв, таких як MediSeal фірми MediSeal GmbH, Schloss-Holte, Німеччина, і пристроїв фірми Merz Verpackungs Machinen GmbH, Lich, Німеччина. Ці пристрої, як правило, працюють допомогою складання стрічки базового полотна з утворенням вертикально спрямованого елемента трубчастої форми, задрукованого уздовж з утворенням поздовжнього шва по мки з утворенням першого (нижнього) поперечного шва. Полотно зазвичай містить папір. Полотно переважно містить поліпропілен або інший придатний матеріал для полегшення термосваривания швів. Тютюн подають у частково утворений пакетик, і потім другий (верхній) поперечний шов утворюють для завершення освіти конструкції пакетика, який потім відрізають від іншої частини елемента трубчастої форми. Цю операцію повторюють для кожного пакетика, виготовляючи один пакетик за іншим, і всі вищезгадані стадії виконують в безпосередній близькості один від одного, так що гарантується задана ортогональная орієнтація поздовжнього шва відносно поперечних швів.

Однак ці пристрої мають обмежену продуктивність, що становить 150-350 пакетиків в хвилину або приблизно від 150 до 350 пакетиків в хвилину внаслідок викликає обмеження швидкості принципу виготовлення по одному за раз, відповідно з яким вони утворюють, заповнюють кожен пакетик і завершують виготовлення кожного пакетика.

Крім того, при витягуванні, що використовується при роботі даних пристроїв, існує тенденція до прослизання, в результаті чого пристрої будуть виробляти пакетики, які розрізняються по довжині і обсягом. Під відносно маленькими, і високошвидкісне виробництво вимагає абсолютно особливих компонентів, які взаємодіють один з одним дуже «сприятливим».

Даний винахід спрямовано на обладнання та способи, що забезпечують можливість високошвидкісного виготовлення пакетиків з можливістю підтримання заданої орієнтації швів і більшої сталості довжини і об'єму пакетиків та інших їх характеристик.

Сутність винаходу

Відповідно, одне із завдань кращих варіантів виконання полягає в розробці високошвидкісного пакетирующего пристрої для виготовлення малих запечатаних пакетиків з матеріалом, таким як тютюн, дуже сприятливим і ефективним чином.

Інший завданням цього винаходу є створення пакетирующего пристрою, що забезпечує виготовлення багатьох тисяч подібних пакетиків на годину.

Ще одним завданням кращих варіантів виконання є розробка способу виготовлення запечатаних пакетиків з таким матеріалом як тютюн, і, можливо, ароматизаторами, дуже сприятливим і ефективним чином.

Ще одне завдання кращих варіантів виконання полягає в розробці високошвидкісного пак�бразними або твердими матеріалами дуже сприятливим і ефективним чином.

Згідно з одним або декількома варіантами винаходу рулонний подається матеріал у вигляді паперової основи переміщують у напрямку по ходу процесу і одночасно окремий рулонний подається матеріал у вигляді ароматизованої плівки або смужки також переміщують у напрямку по ходу процесу. Ароматизовану смужку розрізають на шматки одиничної довжини і нарешті, кожен шматок ароматизованої наклеюють смужки в заданому місці на верхню сторону переміщається паперової основи з однаковим інтервалом між смужками на основі. Клей також наносять вздовж одного краю на верхній стороні паперу.

Потім паперову основу з клеєм на одному її краї і з шматками ароматизованої смужки, розміщеними в заданих місцях на ній, транспортують через гарнітуру, в якій паперова основа перетворюється в нескінченну порожнисту трубку з її протилежними краями, склеєними разом, в результаті чого утворюється нескінченний поздовжній шов. Конструктивний елемент, що знаходиться усередині утвореної трубки, може бути використаний для забезпечення опори і підтримки трубчастої форми. Такий конструктивний елемент може містити внутрішню щітку або внутрішній пруток з роликами, в�ності трубки і зміцнення запечатування, забезпечуваного поздовжнім швом. В альтернативному варіанті або в якості доповнення зовнішній вакуум може бути підведений з утворенням трубки та отримання герметичного поздовжнього шва.

Після утворення нескінченної порожнистої трубки трубка може бути розрізана на відрізки за довжиною, рівній довжині кожного з окремих виготовляються пакетиків. Окремі відрізки трубки, кожен з яких має всередині ароматизовану смужку, потім переміщають до послідовності жолобчастих передавальних барабанів для передачі їх в напрямку по ходу процесу. В альтернативному варіанті трубки можуть бути нарізані по довжині на відрізки для виготовлення безлічі пакетиків, і потім розрізані, розміщені у певному порядку і вирівняні далі по ходу процесу на барабанах.

Постійне розміщення окремих відрізків трубки або безлічі відрізків трубки на першому з барабанів сприяє належному розміщення та орієнтування поздовжнього шва на кожному з готових утворених пакетиків. Отже, поздовжній шов може бути розташований в (чи орієнтований у напрямку до) нижній частині приймаючого жолобка або порожнини на барабані або розташований під кутом 180° навпроти цього місця. Дана�женном посередині між боковими краями кожної освіченої пакетика або при бажанні в іншому відносному положенні.

Ряд барабанів, включаючи виконані відповідним чином з жолобками і скошені барабани, забезпечують розміщення окремих трубок у вертикальному напрямку в кінці шляху їх передачі від одного жолобчастого барабана до наступного.

Нарешті, порожнисті трубки розміщують у зовнішніх жолобках обробного колеса, що має вертикальну вісь обертання. Кожну трубку розміщують в одному з жолобків колеса так, що її поздовжній шов буде перебувати в нижній частині приймаючого жолобка або під кутом 180° навпроти цього місця. Два обтискних ролика, розташованих безпосередньо під обробляють колесом, служать для обтиску і, тим самим, для герметичного закриття нижнього кінця кожної трубки. Кожен обжимний ролик переважно має вертикальну вісь обертання, і обидві осі розташовані по радіусу обробного колеса. Якщо поздовжній шов кожного пакетика буде розташований, як роз'яснено вище, при бажанні може бути забезпечено постійне освіта нижньої зони обтиснення при шві, розташованому посередині між бічними сторонами кожного утвореного пакетика.

Після обтиснення з закриттям нижнього кінця кожної трубки поворот обробного колеса забезпечує передачу трубки на позици�ожена над обробним колесом для обтиску з метою закриття верхньої сторони кожної трубки. Вертикальна вісь кожного з других обтискних роликів розташована вздовж радіуса обробного колеса, що гарантує те, що верхня зона обтиснення буде паралельна нижній зоні обтиснення, і при цьому поздовжній шов буде розташований посередині між бічними сторонами кожного утвореного пакетика.

Потім пакетики видаляють з обробного колеса, перевіряють для забезпечення контролю якості і упаковують для транспортування.

Короткий опис креслень

Нові ознаки і переваги кращих варіантів виконання, крім тих, які були зазначені вище, стануть очевидними середнім фахівцям в даній області техніки при читанні нижчеподаного докладного опису разом з супроводжуючими кресленнями, на яких подібні позиції ставляться до подібних компонентів і на яких:

Фіг.1 - вигляд у перспективі високошвидкісного пакетирующего пристрою у відповідності з одним варіантом винаходу;

Фіг.2 - схематичний вигляд, що показує різні стадії утворення пакетиків допомогою використання пакетирующего пристрою по Фіг.1;

Фіг.3 - торцевій вигляд, що показує освіта порожнистої трубки з паперової основи з конструктивною щіткою всередині образованни з вириваючи для того, щоб показати щітку всередині трубки;

Фіг.3А - вид, подібний Фіг.3, але показує альтернативний внутрішній пруток з роликами замість щітки, але виконує ту ж функцію;

Фіг.4А - вид, подібний Фіг.4, але показує внутрішній пруток з роликами для підтримки цілісності паперової трубки;

Фіг.5 - детальний схематичний вигляд, що показує у варіанті виконання по Фіг.1 передачу відрізаних трубчастих елементів на перший барабан при підтримці заданої орієнтації шва;

Фіг.5А - додатковий детальний торцевій вид передачі, показаної на Фіг.5;

Фіг.6 - вид альтернативного варіанту виконання, в якому безперервну ароматизовану смужку накладають на безперервну паперову основу без розрізання смужки на шматки;

Фіг.7 - вигляд зверху безперервної паперової основи з безперервною ароматизованої плівкою або смужкою на ній, утвореної по Фіг.6;

Фіг.8 - схематичний торцевій вигляд, який засвідчує передачу у варіанті виконання по Фіг.9 відрізаних трубчастих елементів на перший барабан при одночасному забезпеченні заданої орієнтації шва;

Фіг.9 - схематичний вигляд ще одного варіанта виконання винаходу, який у багатьох відношеннях подібний варіанту виконання по Фіг� схематичний вигляд, показує частину пристрою по Фіг.1, в якому розташовані на певній відстані один від одного шматки ароматизованої плівки або смужки розміщені на рулонної паперовій основі;

Фіг.11 - вид зверху готового пакетованого продукту;

Фіг.12 - вигляд зверху рулонної паперової основи з розташованими на певній відстані один від одного шматками ароматизованої плівки або смужки на основі;

Фіг.13 - схематичний вигляд з частинами, виконаними з розрізом, який засвідчує нижні обтискні ролики для герметичного закриття нижнього кінця кожної освіченої трубки перед заповненням її тютюном;

Фіг.14 - вертикальний вигляд збоку бункера і вібраційного лоткового живильника для заповнення трубок тютюном;

Фіг.15 - вид зверху бункера і вібраційного лоткового живильника по Фіг.14;

Фіг.16-18 - види збоку, зверху та в перерізі конструкції для направлення тютюну в трубки, закриті обтисненням на нижніх кінцях;

Фіг.19 - схематичний вигляд з частковим розрізом, який засвідчує верхні обтискні ролики для герметичного закриття верхнього кінця кожної трубки після заповнення її тютюном.

Детальний опис кращих варіантів виконання

У відношенні декількох предпочтител�остное пакетирующее пристрій 10 здатне виробляти від 1300 до 1700 окремих пакетиків в хвилину, при цьому кожен пакетик містить переважно задану порцію тютюну і відповідного ароматизатора, який при бажанні і, можливо, являє собою розчинну ароматизовану плівку або смужку, таку як описано в належних заявнику по цій заявці, опублікованих заявках США 2007/0261707 A1 і 2007/0012328 А1, які обидві включені в даний документ шляхом посилання.

Як показано на Фіг.11, виріб, утворене в кращих варіантах виконання, являє собою пакетик 100, має обтиснуті кінцеві частини, які герметично закриті вздовж поперечних швів 102, 104, які переважно паралельні один одному. Поздовжній шов 106 простягається між обжатими кінцями і переважно паралельно бічним сторонам пакетика ортогонально по відношенню до поперечних швах 102 і 104. Поздовжній шов 106 переважно розташований посередині між бічними сторонами пакетика, хоча його відносне положення може бути обрано так, що він буде знаходитися ближче до одного боці, ніж до іншого. Кожен пакетик 100 має задану довжину "L".

На Фіг.1, 2 і 9 представлені варіанти виконання високошвидкісного пакетирующего пристрою 10, 10' для виготовлення окремих 100 пакетиків з 1 багатоелементною довжини з відкритим кінцем утворюються один за іншим з безперервної стрічки базового полотна 12, при цьому кожен елемент трубчастий 101 має поздовжній шов 106 із заданою орієнтацією та має довжину, переважно кратну вищезгаданої заданої одиничної довжини L; передавальний секцію або механізм В, В', в якому здійснюється переміщення напівфабрикатів, виходять з секції А, А', на перший барабан 202 секції З, З' з барабанами, при цьому вищезгаданий поздовжній шов 106 буде орієнтований в радіальному напрямку щодо першого барабана і при цьому зазначена орієнтація підтримується на наступних барабанах секції З, З' з барабанами; (в секції, З' з барабанами також здійснюється розрізання, підбір і вирівнювання шматків вищезазначених трубчастих елементів 101 з утворенням послідовностіодинарних трубчастих елементів 101' заданої довжини L); і секцію D, D' обтиснення і заповнення, виконану з можливістю часткового закриття, заповнення і остаточного закриття кожного з одинарних елементів 101' з утворенням пакетика 100, у той час як послідовність окремих елементів 101' переміщується через секцію D, D'.

Як показано на Фіг.1 і 10, при роботі секції А рулонне подається полотно 12 переміщують у напрямку по ходу процесу зі швидкістю V1. Полотно зазвичай містить брки швів. Одночасно безперервну стрічку (або рулонний подається матеріал) з ароматизованої плівки або смужки 14 переміщують у напрямку по ходу процесу з трохи меншою швидкістю V2, яка визначається розміром (діаметром) дозуючого валика 17, який розташований по ходу процесу перед корковим барабаном 16 по шляху передачі стрічки з ароматизованої плівки 14. Клей наносять на ароматизовану плівку допомогою аплікатора 18. Ароматизовану плівку подають у зазор між барабаном 19 з ножами і корковим барабаном 16, в якому плівка 14 розрізається на шматки 20 одиничної довжини, які утримуються на пробковому барабані. Корковий барабан має окружну швидкістю V3, яка дорівнює швидкості V1, і різниця швидкостей V2 і V3 забезпечує утворення заданого інтервалу між 24 відрізаними шматками 20 ароматизованої плівки 14 на пробковому барабані. Менша швидкість V2 передачі рулонної подається ароматизованої плівки і трохи більш висока окружна швидкість коркового барабана однозначно забезпечують утворення заданого інтервалу. Потім розташовані на певній відстані один від одного шматки 20 ароматизованої смужки приклеюються або іншим чином розміщуються в задже наносять вздовж одного краю 27 папери допомогою аплікатора 26 або іншого відповідного пристрою. Крім того, вакуум 21 може бути підведений до вакуумній камері 23 всередині коркового барабана 16, щоб сприяти утриманню відрізаного шматка 20 ароматизованої плівки на поверхні коркового барабана 16. Вакуум 21 також може бути підведений до нижньої сторони паперової основи 12, щоб сприяти утриманню шматків 20 ароматизованої плівки 14 на верхній поверхні паперу, як показано на Фіг.10.

Як показано на Фіг.2, так і на Фіг.10, паперова основа з клеєм вздовж одного краю 27 та з шматками 20 ароматизованої смужки, розміщеними в заданих положеннях, переміщується потім через гарнітуру 28, в якому паперова основа перетворюється на безперервну порожнисту трубку 29 і протилежні крайові частини папери склеюються разом з утворенням поздовжнього шва 106, як показано на Фіг.2. Поздовжній шов 106 стає поздовжнім швом 106, який буде видно в готовому пакетику 100. Внутрішня щітка 30 може бути використана при утворенні порожнистої паперової трубки і забезпечення опори для неї, при цьому зазначена щітка може бути виключена, коли ароматизована плівка 14 буде включена в трубку 29. В альтернативному варіанті для цієї мети може бути використаний внутрішній пруток 32 з роликами. Данн�гчения освіти трубки, і в деяких випадках зовнішній вакуум може бути використаний без якого-небудь внутрішнього підтримує конструктивного елемента, особливо в тому випадку, коли утворюється комбінація безперервної ароматизованої плівки 14 з полотном 12, при цьому дана комбінація буде менш схильна сплющиванию порівняно з трубчастим конструктивним елементом, що містить тільки полотно (без якої-небудь ароматизованої плівки).

Освіта безперервної паперової трубки 29 може бути виконано за допомогою використання нескінченного ремінного приводу з пористим ременем KDF-2 від компанії Hauni Körber, Гамбург, Німеччина, або подібного пристрою, призначеного для протягування полотна 12 через гарнітуру 28. Гарнітура 28 має згинальні поверхні і клейові аплікатори для нанесення клею, подібні тим, які використовуються в гарнітурах, що використовуються у пристроях для виготовлення тютюнових штрангов в сигаретоделательних машинах, і можуть мати канали для підведення вакууму до зовнішньої боці полотна, сгибаемого в гарнітурі, для забезпечення збереження форми.

Як показано на Фіг.2, після безперервної освіти порожнистої трубки 29 трубка може бути розрізана різальним пристроєм 34 на трубчасті элемеочтительно - кратну довжині (тобто рівний дворазової, чотириразової, шестиразовій довжині L або більшій довжині). Різання на відрізки за довжиною на один пакетик могла б усунути необхідність в секції С, С' і забезпечити можливість подачі з секції В, В' безпосередньо в секцію D, D' пристрої 10, але одинарний елемент важко переміщати, і він часто буде перевертатися. Отже, з точки зору функціональності переважно утворити за допомогою ріжучого пристрою 34 трубчасті відрізки 101 багатоелементною довжини і забезпечити переміщення трубчастих елементів 101 з секції А, А' пристрої 10, 10' через її секцію У, У'.

Після передачі трубчасті відрізки 101 багатоелементною довжини переміщаються уздовж ряду жолобчастих барабанів 36 в секції З, З' в напрямку по ходу процесу за допомогою використання технології передачі з барабана на барабан з кишенями або жолобками під дією вакууму. У секції з барабанами або дисками переважно включені барабани, які забезпечують розрізання, підбір і вирівнювання шматків трубчастих елементів 101 так, що на кінці секції З, З' пристрої 10, 10' утворюється послідовність («ряд») одинарних трубчастих елементів 101' з відкритим кінцем. Наприклад, як показаедствии спрямований через секцію з барабанами, які забезпечують різання (розрізання заготовки на безліч шматків), підбір (зміщення відрізаних шматків по колу один щодо одного) і вирівнювання (зведення зміщених шматків в один ряд з розміщенням їх рівно один відносно одного), як показано відповідно допомогою посилальних позицій 204, 206 та 208. Слід розуміти, що трубчастий елемент чотирикратної довжини потребує додаткових повторень даних операцій, трубчастий елемент восьмикратною довжини зажадає ще більше операцій і так далі.

Секція З, З' в варіантах виконання пристрою 10, 10' може додатково включати скошені барабани 46 або колеса, які забезпечують поворот послідовності одинарних трубчастих елементів 101' з по суті горизонтального положення по суті вертикальне положення, що полегшує виконання операцій заповнення і обтиснення, що підлягають виконанню при переміщенні послідовності одинарних трубчастих елементів 101' через секцію D, D'.

Повертаючись до секції В, В' по Фіг.1, 2 і 9, слід зазначити, що перенесення і розміщення трубчастих відрізків 101 багатоелементною довжини на першому барабані 202 секції З, З' виконуються так, що поздовжній шов 106 нарешті, буде вирівняно у радиаль�або під кутом 180° навпроти даного орієнтованого положення, тобто в радіальному напрямку всередині). Радіальне відносне положення підтримується при всіх передачах з барабана на барабан в секції С, С' і забезпечує те, що подальше обтиснення і герметичне закриття решт одинарних трубчастих елементів 101' в секції D, D' буде відбуватися так, що поперечні шви 102 і 104 будуть утворені заданим чином ортогонально щодо поздовжнього шва 106 трубчастих елементів, і те, що поздовжній шов буде 106 розташований постійно переважно посередині між боковими краями утвореного пакетика 100. Слід розуміти, що коли трубчасті паперові елементи будуть переміщатися з одного барабана на наступний, їх радіальна орієнтація буде чергуватися з радіально на зовнішній радіально внутрішню при переміщенні з барабана на барабан, при цьому передбачено, що дана орієнтація знаходиться в об'ємі ознаки «підтримка радіального розташування». Крім того, радіальне положення може включати розміщення під обраним кутом замість переважного радіального положення під кутами 0° і 180°, розглянутого вище.

Послідовність барабанів 36 включає скошений барабан 46, який забезпечує розміщення окремих трубок 101' в вертика Фіг.1, 9, 13 та 14, одинарні трубчасті елементи 101' потім прямують через посередництво останнього барабана в секції З, З' на зовнішню сторону безперервно обертається обробного колеса 48, який може мати вертикальну вісь обертання, в секції D, D' пристрої 10, 10', при цьому вказане розміщення включає підтримку вищезгаданого радіального відносного положення поздовжнього шва 106. Коли трубки розміщені на колесі 48, два обтискних ролика 50, 52, розташовані безпосередньо нижче обробного колеса, спрацьовують для обтиску і, тим самим, герметичного закриття нижнього кінця кожного одинарного трубчастого елемента 101' і освіти нижнього поперечного шва 102. Кожен обжимний ролик переважно має вертикальну вісь обертання, і обидві осі розташовані вздовж радіуса барабана. Коли поздовжній шов 106 розташований радіально в жолобку на колесо 48, нижня зона 102 обтиснення буде утворена так, що поздовжній шов буде 106 розташований посередині між бічними сторонами утвореного пакетика і з заданим ортогональним взаємним розташуванням. Інші закривають і запечативающие механізми можуть бути використані замість обтискних роликів або у взаємодії з обтискними роликами.

Після закриѵние частково закритих одинарних трубчастих елементів 101' через позицію 300 заповнення, на якій тютюн 56 або інший вміст подають в трубчасті елементи 101'. Переважно бункер 58 і вібраційний лоткові живильник 60 служать для виконання операції заповнення тютюном або іншим вмістом. Пристрої для подачі вмісту і заповнення також описані в належних заявнику по даній заявці патенти США №№ 5221247 і 5542901, які обидва повністю включені шляхом посилання. Спосіб заповнення і пристрій розкрито належить заявнику по даній заявці патенті США № 5875824, який повністю включений шляхом посилання.

Далі, як показано на Фіг.15 і 19, друга пара обтискних роликів 70, 72, розташованих над обробним колесом 48, служить для обтиску і герметичного закриття верхньої кінцевій частині або верху кожного одинарного трубчастого елемента 101' з утворенням верхнього поперечного шва 104. Вертикальні осі обох обтискних роликів переважно розташовані (вирівняні один щодо одного) вздовж радіуса обробного колеса для забезпечення тим самим того, що верхній шов 104 паралельний нижньому шву 102, і поздовжній шов 106 буде знаходитися посередині між бічними сторонами.

Як показано на Фіг.15, позиція 300 заповнення переважно включає систему 400 контро�инарних трубчастих елементів 101' між тим місцем, де завершується подача вмісту (наприклад, тютюну), і верхніми обтискними роликами 70, 72, процесор 404, контролер 406 швидкості подачі і позицію 408 відбракування. Датчик 402 виконаний з можливістю генерування сигналу, що вказує на рівень вмісту в кожному з (або в представницькому кількості заповнених трубчастих елементів 101' при їх переміщенні в напрямку до верхніх обтискним роликам 70, 72. Контролер 406 швидкості подачі виконаний з можливістю регулювання вібрації і/або товщини шару тютюну 56 на вібраційному лотковом живильнику 60 або для збільшення або зменшення швидкості подачі вмісту у відповідь на сигнали, що генеруються датчиком 402. Процесор 404 запрограмований для обробки і передачі сигналів між функціонуючими елементами системи (датчиком 402, контролером 406 швидкості подачі і робочим місцем 408 відбракування). Дана система 400 працює так, що в тому випадку, якщо рівень або обсяг вмісту пакетика (або заповненого обсягу) має тенденцію до відхилення від заданої величини (від специфікації продукту, завантаженої в процесор 404), процесор 404 відрегулює роботу контролера 406 швидкості подачі в залежності від виявленої тенденції та з забезпеченням противодействияени і в режимі онлайн. Якщо яка-небудь подія, що відбувається стрибкоподібно, або інша подія викличе значне відхилення від заданого обсягу або рівня заповнення, процесор може бути запрограмований для задействия робочого місця 408 відбракування для видалення не відповідає технічним умовам вироби з обробного колеса 48. Позиція 408 відбракування може мати регульовану повітряний струмінь, яка направляє «порцію» стислого повітря в радіальному напрямку назовні щодо колеса 48 із зусиллям, достатнім для подолання створюваного вакуумом, який утримує зусилля в жолобку колеса 48, яке забезпечує утримання бракуемого вироби. Механічні штирі або інші відповідні кошти можуть бути використані замість цього або в додаток до цього на робочого місця 408 відбракування.

Позиція 408 відбракування переважно розташована до верхніх обтискних роликів 70, 72 по ходу процесу (або перед ними), так що відбраковане виріб буде мати відкритий кінець і залишиться з відкритим кінцем для полегшення як контролю, так і вилучення вмісту. Вилучене вміст може бути повернуто в бункер 58, що дозволяє уникнути відходів і мінімізувати технологічні операції при извлеченами 70, 72 по ходу процесу, так що відбраковка вироби буде виконуватися при повністю закритих (готових) пакетиках 100, і буде відсутня можливість розсипання вмісту і його негативного впливу на чистоту операцій заповнення. Даний підхід може бути кращим, якщо вміст є особливо тонкодисперсних або схильним рассипанию з інших причин.

Система контролю і регулювання переважно додатково включає одну або кілька позицій остаточного контролю або датчиків 409, розташованих по шляху передачі послідовності готових пакетиків 100, у той час як вони продовжують переміщуватися на обробному колесі 48 або наступних колесах (барабанах), так що контроль може бути виконаний належним чином і повністю. Наприклад, переважно виконати контроль з допомогою машинного зору для кожного з готових пакетиків (або вибраного їх числа) при їх переміщенні за верхніми обтискними роликами 70, 72 по ходу процесу, поки вони залишаються на колесі 48. Таке розташування дозволяє зробити поздовжній і поперечні шви 106, 104 і 102 доступними для такого контролю допомогою датчика 409 при забезпеченні повторюваності та належним узгоджений�тики 100 будуть переміщатися на інший барабан, має іншу позицію контролю або датчик 409', при цьому на даному барабані інша сторона готових 100 пакетиків буде доступна для контролю.

Як тільки вищезгадані процеси будуть завершені, пакетики 100 видаляють з обробного колеса 48 або подальшого колеса, можливо, піддають додатковій перевірці для забезпечення контролю якості і упаковують. Кожен готовий пакетик переважно містить задану порцію тютюну і, якщо потрібно, ароматизовану плівку. Пристрій 10, здатне виготовляти і заповнювати пакетики іншими видами вмісту, а не тільки тютюном, наприклад, таким вмістом, як гранульоване, порошкоподібна чи тверда вміст.

При продовженні розгляду слід зазначити, що Фіг.1 і 2 ілюструють один з кращих варіантів винаходу, що представляють собою високошвидкісне пакетирующее пристрій 10. По суті, пакетирующее пристрій 10 має чотири секції, включаючи секцію А освіти трубок, секцію В передачі трубок, секцію З розрізання, підбору і вирівнювання трубок і секцію D обтиснення, заповнення та запечатування трубок.

Як докладно показано на Фіг.10, у першому варіанті виконання секція А освіти трубок включно� конвеєрних коштів (непоказанних) з характерною швидкістю V1. У той же час подається з рулону ароматизована плівка або смужка 14 також переміщається в напрямку по ходу процесу допомогою веденого, облицьованого пробкою барабана 16 з трохи меншою швидкістю V2. При переміщенні ароматизованої смужки до коркового барабану клейкі речовини наносять на верхню поверхню ароматизованої смужки допомогою аплікатора 18. Ароматизовану смужку розрізають на шматки 20 одиничної довжини в зоні захоплення смужки 14 барабаном 16 допомогою будь-якого звичайного ріжучого елемента, наприклад, такого як робить зворотно-поступальний рух лезо ножа або барабан 19 з ножами. Різниця значень V2 і V3 забезпечує отримання заданого інтервалу між 24 відрізаними шматками 20 ароматизованої смужки на пробковому барабані. Менша швидкість V2 передачі рулонної подається ароматизованої плівки 14 і трохи більш висока окружна швидкість коркового барабана однозначно забезпечують утворення заданого інтервалу 24. Потім розташовані на певній відстані один від одного, відрізані шматки 20 приклеюють в заданому положенні переміщається на паперовій основі 12 так, як показано на Фіг.12. Клей 25 з аплікатора 26 також наносять впробковом барабані і паперовій основі 12, як роз'яснено вище.

Після цього паперову основу 12 з клеєм 25 уздовж краю 27 та з ароматизованими смужками 20, розміщеними в заданих положеннях, переміщують через гарнітуру 28, в якому паперова основа 12 перетворюється на нескінченну порожнисту трубку 29 і в якому протилежні крайові ділянки паперу склеюються разом з утворенням поздовжнього шва 106.

Можуть бути використані кілька варіантів виконання гарнітури 28 з утворенням трубки, включаючи гарнітуру, яка включає внутрішню щітку 30, як показано на Фіг.3 і 4, або внутрішній пруток 32 з роликами, як показано на Фіг.3А та 4А. По суті, паперову основу 12 з розташованими на певній відстані один від одного шматками 20 ароматизованої плівки на ній тягнуть через гарнітуру 28 допомогою повітропроникною нескінченного ременя і згортають у трубчасту форму. Для цього може бути використана будь-яка придатна конструкція гарнітури, подібна до описаної вище. Внутрішня щітка 30 служить для утримання і підтримки форми трубки, утвореної за допомогою гарнітури, і для сприяння утворенню герметичного поздовжнього шва 106.

Подібним чином, як показано на Фіг.3А і 4А, внутрішній пруток 32 з роликами забезпечує таЃсу кривизни утвореною порожнистої трубки 29, що забезпечує оптимальне освіта трубки. В гарнітурі може бути використана вакуумна камера для сприяння утворенню трубки 29. При утворенні паперових трубок тільки з полотна (без ароматизованої плівки) щітка і/або ролики в гарнітурі протидіють схильності до зминання паперу. Подібні відповідні елементи не потрібні при включенні ароматизованої плівки, оскільки конструктивний елемент з полотна і плівки має меншу схильність до зминання. Підведення вакууму в одному або декількох місцях вздовж гарнітури ефективний при полегшенні виконання згинання конструктивного елемента з полотна і плівки внаслідок непроникності ароматизованої плівки.

У варіанті виконання, проиллюстрированном на Фіг.1, ріжучий пристрій 34 розміщено для розрізання нескінченної трубки 29 на відрізки 101 заданої довжини. В якості прикладу кожна відрізана трубка 101 може мати довжину, достатню з утворенням двох пакетиків 100. Після цього кожну трубку з так званої дворазової довжиною переміщують у секції В передачі на ряд у більшості випадків жолобчастих барабанів 36, які забезпечують виконання для трубки 101 операцій розрізання, підбору і вирівнювання відрізків 10ной довжини розрізають навпіл для отримання двох окремих відрізків 101', і потім відрізки 101' розміщують в певному порядку і вирівнюють, як описано раніше.

Як показано на Фіг.1, 5 і 5А, переміщення відрізаною трубки 101 на перший барабан 202 з ряду барабанів 36 у варіанті виконання по Фіг.1 переважно виконують за допомогою уловлює барабана 202, який бере трубки, виходять з ріжучого пристрою 34, одну за одною, в жолобок 604, коли кожен жолобок 604 переміститься в положення, відповідне 12 годин, при повороті барабана 202.

Конструкція уловлює барабана включає упор 606, що функціонує в кожному жолобку 604 для зупинки і виставлення кожного трубчастого елемента 101 у відповідному положенні вздовж кожного з жолобків 604. Переважно, якщо один або кілька обертових роликів 602 з вакуумним впливом сприяють переміщенню трубчастих елементів в жолобки 604. Переважно, якщо канали 623 для підведення вакууму в рознесених місцях уздовж периферії ролика або роликів 602 сприяють переміщенню трубчастого елемента 101 в задане положення. Як тільки трубчастий елемент 101 опиниться в заданому положенні, переважно, якщо один або декілька каналів 609 для підведення вакууму забезпечать підведення вакууму для утримування елемен�ий барабан може включати периферійну дугоподібну напрямну або дефлектор 608, у місці, відповідному 12 годин при повороті барабана 202, для того, щоб сприяти направленню трубчастого елемента 101 в задане положення. Барабан 202 має нерухому внутрішню вакуумну камеру 610, яка простягається в напрямку уздовж окружності від положення, відповідного 12 години, до місця передачі на сусідній барабан 295. Вакуум від джерела 612 вакууму підводиться по каналах 609 для підведення вакууму при обертанні жолобчастого обертового елемента 611 барабана 202.

Послідовне розміщення трубчастих відрізків 101 на першому барабані 202 має важливе значення внаслідок того, що поздовжній шов 106 повинен бути розміщений в нижній частині однієї з порожнин для прийому трубок на зовнішній стороні барабана 202 або в альтернативному варіанті під кутом 180° навпроти по відношенню до даного місця розташування. Це необхідно для гарантування того, що обтискання кінців окремих відрізків трубок буде відбуватися, коли поздовжній шов буде знаходитися в кращому місці посередині між боковими краями утвореного пакетика, як показано на Фіг.11.

Як показано на Фіг.8 і 9, в альтернативному варіанті виконання пристрою 10, який представляє собою пристрій 10', переміщення трубчастих від�акого як Hauni Protos SE 80 "Spider" (або інша модель), має штанги 702 із захопленнями з вакуумним приводом на кінцях опорних елементів (armitures) 704. Всі механічні руки 704 виконані з можливістю повороту за допомогою повороту диска 706 пристрою Spider, і кожна механічна рука 704 виконана з можливістю повороту щодо диска 706. Пристрій Spider розташоване за секцією А' по ходу процесу так, що воно забезпечує захоплення трубчастого елемента 101 у різального пристрою 34 (як показано на Фіг.8 допомогою позиції Х). Коли захоплення 106 виявляється поруч з різальним пристроєм 34, він допомогою підведення вакууму захоплює трубчастий елемент 101 в його положенні, відповідному 3 години, і переміщує його в місце доставки поруч з місцем, відповідним 3 години, на приймальному барабані 202' (що позначено позицією Y на Фіг.8) і потім повертає в положення х по еліптичним шляху. У місці доставки підвод вакууму припиняється, і трубчастий елемент 101 звільняється і захоплюється за рахунок підведення вакууму з боку барабана 202'. В даному варіанті виконання трубчастий елемент 101 буде орієнтований так, що шов 106 спочатку буде розташований під деяким кутом відносно радіуса барабана 202' замість заданого вирівнювання відносно радіуса барабана 202'.

�аправлении уздовж окружності, який має «задню наполегливу» поверхню 41 і повертаючу планку 42, яка забезпечує поворот поданого трубчастого елемента 101 назад до заднього упору 41 так, що заданий радіальне положення буде забезпечено так, як показано позицією Z на Фіг.8.

Незважаючи на те, що пристрій Spider із секції В' показано розташованим під кутом відносно секцій А' і С', воно буде вирівняне щодо секції А' так, що вісь обертання диска 706 пристрою Spider буде розташована під кутом 90° відносно осі обертання барабана 202'.

Використання пристрою Hauni Protos SE 80 "Spider" особливо переважно при виготовленні пакетиків, що мають внутрішню ароматизовану плівку.

У трубчастому відрізку 101 багатоелементною довжини по Фіг.8 поздовжній шов показаний вгорі трубки, і коли трубка 101 буде передана на перший барабан 202' допомогою вакуумного перенесення, положення поздовжнього шва буде таким, як показане. Однак при повороті барабана 202' повертатися планка 42 входить у контактна взаємодія з трубками 101 для повороту трубок у приймаючих порожнинах 40 на зовнішній стороні барабана 202'. Порожнини виконані такими, щоб забезпечити можливість повороту трубок 101 в кінцеве положення, в якому п�ентной довжини піддаються розрізання, підбору і вирівнюванню допомогою жолобчастих барабанів в даній секції, як описано вище. Нарешті, одинична трубка 101' з утворенням на один пакетик 100, переміщається за допомогою скошеного барабана 46, який забезпечує розміщення кожної окремої трубки 37 у вертикальному орієнтованому положенні в кінці шляху переміщення від одного жолобчастого барабана до наступного на позиції З'.

Як показано на Фіг.1 і 13-15, в секції D, D' кожну окрему порожнисту трубку 101' встановлюють на зовнішній стороні (периферії) обертового обробного колеса 48, має вертикальну вісь обертання. Коли трубки будуть розміщені на барабані, два обтискних ролика 50, 52, розташованих у фіксованому місці безпосередньо під обробляють колесом 48, виконують операцію обтиснення і, тим самим, герметичного закриття нижнього кінця кожної трубки. Кожен обжимний ролик 50, 52 переважно має вертикальну вісь обертання, і обидві осі розташовані вздовж радіуса обробного колеса 48. При поздовжньому шві 106, розташованому так, як роз'яснено вище, нижній поперечний шов 102 буде утворений так, що поздовжній шов 106 буде знаходитися посередині між бічними сторонами утвореного пакетика 100 і поперечний шов 102 буде Ѱющееся обертання обробного колеса 48 забезпечить переміщення трубок до робочого місця заповнення, на якому тютюн 56 або інший вміст подають в трубки. Бункер 58 і вібраційний лоткові живильник 60 на робочому місці заповнення служать для виконання операції заповнення тютюном. Швидкість подачі можна регулювати шляхом зміни вібрації і товщини шару тютюну 56 на вібраційному лотковом живильнику 60.

Як показано на Фіг.14-18, обробляє колесо 48 має ряд воронкоподібних кишень 62 на периферії колеса. Верхня частина кожного кишені 62 має форму усіченого кругового сектора, а нижня частина кожної кишені являє собою круглий отвір 64. Отвір у кожній кишені переважно розташоване безпосередньо над відкритим кінцем трубки 101'. Стінки кишень 62 орієнтовані так, щоб полегшити прохід тютюну 56 в трубки 101'. Нижня частина кишені 62 може мати виступаючу частину 66, яка входить всередину відкритого кінця трубки 101'. Внутрішня і зовнішня стінки кишені можуть тягнутися з утворенням поглиблення для уловлювання матеріалу, виробленого з вібраційного лоткового живильника 60. Стінки 68 між сусідніми кишенями 62 утворюють гостру кромку, так що весь тютюн або інший вміст, який потрапляє в кишені, буде проходити через кишені в трубки 101'. Потік�ється через «водоспад» тютюну 56 або іншого вмісту, подається вібраційним лотковим живильником 60, тютюн подається через воронкоподібний кишеню в трубку 101', розташовану під нижнім отвором 64, 66 кожного кишені. Оскільки потік тютюну є постійним як по формі потоку, так і за формою матеріалу, що випускається, і кожен кишеню 62 обробного колеса 48 ідентичний за розміром і формою, і швидкість обертання колеса є постійною, кількість тютюну, уловлюваного кожним кишенею 62, є постійним. В результаті кількість тютюну 56 або іншого вмісту, завантаженого в кожну трубку 101', буде постійним. Крім того, розміри різних компонентів і швидкість потоку тютюну такі, що весь тютюн буде подаватися з кишень у трубки 101' менше, ніж за повний оборот обробного колеса 48, і решта обороту може бути використана для закриття трубок обтисненням, контролю, як зазначено вище, і відбраковування пакетиків, що не відповідають технічним умовам, виконання інших заходів щодо контролю якості, вивантаження пакетиків 100 та завантаження порожніх трубок 101' на обробляє колесо 48.

Друга пара обтискних роликів 70, 72 розташована у фіксованому місці і розташована над обробним колесом 48 для закриття обтисненням і герметичвой парі обтискних роликів 50, 52 вертикальні осі кожного з других обтискних роликів переважно розташовані вздовж радіуса обробного колеса 48 для гарантування тим самим того, що верхній поперечний шов 104 паралельним нижньому поперечного шву 102 і що поздовжній шов 106 буде знаходитися посередині між бічними сторонами готового пакетика 100, і що верхній поперечний шов буде має задану ортогональну орієнтацію відносно поздовжнього шва 106. Обтискні ролики можуть бути нагріті для зміцнення запечатування вздовж поперечних швів трубок 101'. Крім того, сполучна речовина може бути нанесено на внутрішні відкриті краю трубки для покращення закриття при бажанні. Дані ознаки також можуть бути використані також з утворенням нижньої зони обтиснення.

Потім утворені пакетики 100 можуть бути видалені з обробного колеса 48, перевірені для забезпечення контролю якості, як роз'яснено вище, і упаковані для транспортування. Кожен готовий пакетик 100 переважно містить тютюн 56 і, можливо, розчинну ароматизовану плівку 20.

Фіг.6 і 7 схематично ілюструє ще один варіант винаходу, в якому рулонну ароматизовану плівку 14 розміщують уздовж безперервної паперової буется, речовину наносять на верхню сторону паперової основи допомогою аплікатора 80, і рулонна ароматизована плівка 14 потім приклеюється в заданому положенні на паперовій основі при підводі вакууму через посередництво камери 82, коли основа ароматизована смужка переміщаються в напрямку по ходу процесу. Стрічка папери 12 переважно має ширину, яка більше ширини стрічки ароматизованої плівки 14, і стрічки паперу і ароматизованої плівки розташовані один відносно одного так, що повздовжній край 84 паперової основи 12 не буде мати ароматизованої плівки для полегшення освіти поздовжнього шва 106 при згортанні паперової смужки в трубчасту форму за допомогою гарнітури 28, як описано вище. Гарнітуру використовують для утворення трубки, і будь-яка відома гарнітура або інший засіб згинання можуть бути використані для цього, наприклад, ті, які описані вище, або інші, добре відомі в цій галузі. Як тільки трубка буде утворена, інші операції по ходу процесу до остаточного освіти пакетика можуть бути подібними до тих, які описані вище у зв'язку з влаштуванням 10, 10' для виготовлення пакетика і для впаковування в пакетики по Фі�ліна яких дорівнює довжині окремих пакетиків, для виключення потреби в розрізанні, підборі і вирівнюванні шматків трубки в секції С, С'. В інших відносинах секції подібні секціях, описаним вище.

Також передбачено, що вищезгадана секція А, А' може бути виконана з конфігурацією, що забезпечує можливість утворення трубчастих відрізків 101' багатоелементною довжини допомогою процесу екструзії труб або тому подібного, при якій суспензію целюлози або інший відповідний матеріал екструдують через екструзійну головку і потім відрізають. У такому разі в трубчастому елементі 101' може бути відсутнім поздовжній шов.

Секція обтиснення та заповнення матеріалом переважно включає ряд барабанів або коліс для полегшення виконання її функцій. Існує можливість виконання її функцій обтиснення, заповнення, закриття і, можливо, контролю у місцях, що знаходяться вздовж однієї лінії, замість місць вздовж обертових барабанів або коліс. Те ж справедливо для секції З, З'.

Ароматизована плівка 14 незалежно від того, має вона вигляд шматків 20 або безперервний вигляд, також служить в якості внутрішньої «обшивки», яка послаблює тенденцію змінювати колір або бруднити папір 12 під дією тютюну 56 або іншого з�гу перед використанням. Ароматизована плівка 14 також дозволяє підтримувати вологовміст та інші властивості тютюну, відповідні його початкового (свіжому) станом, до фактичного використання.

Варіанти і модифікації вищевикладеного будуть очевидні для фахівців в даній області техніки. Подібні варіанти та модифікації слід розглядати як такі, що знаходяться в межах змісту та обсягу додається формули винаходу.

1. Пакетирующее пристрій для виготовлення заповнених пакетиків, які мають задану довжину пакетика, що містить:
джерело полотна;
гарнітуру для перетворення полотна в порожнисту нескінченну трубку з перекриваються крайовими ділянками полотна, що утворюють поздовжній шов;
ріжучий пристрій для розрізання порожнистої нескінченної трубки на трубчасті відрізки багатоелементною довжини;
ряд передавальних барабанів, що включає ріжучий, підбирає і вирівнюючий барабан в місці вздовж зазначеного ряду передавальних барабанів для розрізання зазначених трубчастих відрізків багатоелементною довжини на окремі трубки з довжиною на один пакетик, що мають протилежні кінці, при цьому різальний, підбирає і вирівнюючий барабан виконаний з можливістю утворення після�ачи послідовності окремих трубок по шляху;
передавальний секцію для передачі трубок із зазначеного різального пристрою на приймаючу частина зазначеного ряду передавальних барабанів;
перший закриваючий механізм у першому місці на зазначеному шляху для закривання одного кінця кожної окремої трубки шляхом обтиснення з утворенням послідовності пакетиків з відкритим кінцем;
секцію заповнення у другому місці на зазначеному шляху для заданого приміщення кількості матеріалу в кожний із зазначених пакетиків з відкритим кінцем з утворенням послідовності заповнених пакетиків з відкритим кінцем;
другий закриваючий механізм у третьому місці на зазначеному шляху для закривання обтисненням іншого кінця кожного із зазначених заповнених пакетиків з відкритим кінцем з утворенням послідовності готових пакетиків;
датчик і контролер, виконані з можливістю підтримки узгодженої роботи зазначеної секції заповнення;
при цьому зазначений передавальний механізм і зазначений ряд передавальних барабанів підтримують постійне положення зазначеного поздовжнього шва між протилежними бічними сторонами готових пакетиків.

2. Пакетирующее пристрій за п. 1, в якому зазначена передатна секція забезп� різальним пристроєм, в жолобок першого барабана з зазначеного ряду передавальних барабанів.

3. Пакетирующее пристрій за п. 2, в якому передатна секція містить безліч планетарних важелів, кожен з яких з'єднаний з захватним елементом, виконаним з такою конструкцією і розміщеним так, щоб забезпечувати повторюваний захоплення трубчастих відрізків багатоелементною довжини в зазначеному сусідньому місці і укладання зазначених елементів в зазначений жолобок на зазначеному першому барабані.

4. Пакетирующее пристрій за п. 1, додатково містить аплікатор плівки для нанесення плівки на зазначене полотно перед гарнітурою.

5. Пакетирующее пристрій за п. 4, в якому аплікатор ароматизованої плівки забезпечує нанесення рознесених шматків плівки на полотно перед гарнітурою, і при цьому кожен шматок ароматизованої плівки з'єднується з ділянкою, відповідним по довжині окремому пакетику.

6. Пакетирующее пристрій за п. 5, в якому аплікатор ароматизованої плівки забезпечує подачу рулонної плівки на обертовий приймальний барабан, на якому плівка розрізається на окремі шматки, і в якому приймальний барабан обертається з трохи більшою окружної швидкістю порівняно з лотна.

7. Пакетирующее пристрій за п. 1, в якому зазначений ряд передавальних барабанів включає скошений передавальний барабан для забезпечення вертикальної орієнтації в зазначеній послідовності окремих трубок перед зазначеної секцією заповнення.

8. Пакетирующее пристрій за п. 3, в якому зазначений перший барабан містить широкий жолобок з задньою упорною поверхнею, при цьому зазначений перший барабан у взаємодії з нерухомою поворачивающей планкою забезпечує повторюваний поворот переміщуються трубчастих елементів в заданий радіальне орієнтоване положення.

9. Пакетирующее пристрій за п. 1, в якому зазначений датчик розташований на зазначеному шляху за вказаними другим місцем зазначеної секцією заповнення і виконаний з можливістю формування сигналу, який вказує на рівень вмісту, при цьому зазначений запрограмований контролер для регулювання роботи зазначеної секції заповнення у відповідь на зазначені сигнали вказаного датчика.

10. Пакетирующее пристрій за п. 9, при цьому зазначене пакетирующее пристрій додатково містить робоче місце відбракування, розташоване на зазначеному шляху за вказаними другим місцем зазначеної секції заполнанний запрограмований контролер для задействия зазначеного робочого місця відбраковування у відповідь на сигнал від вказаного датчика, вказує на неприйнятну операцію заповнення.

11. Пакетирующее пристрій за п. 10, в якому зазначене робоче місце відбракування розташоване перед зазначеним третім місцем зазначеного другого закриваючого механізму.

12. Пакетирующее пристрій за п. 10, в якому зазначене робоче місце відбракування розташоване за вказаними третім місцем зазначеного другого закриваючого механізму.

13. Пакетирующее пристрій за п. 10, додатково містить другий датчик, який взаємодіє із зазначеним контролером і вказаним робочим місцем відбракування для перевірки і відбраковування готових пакетиків у відповідності з додатковими критеріями.

14. Пакетирующее пристрій за п. 1, в якому зазначена секція заповнення містить вібраційний лоткові живильник, керований зазначеним контролером, при цьому зазначена секція заповнення додатково містить ряд воронок, розташованих над і переміщаються з вказаною послідовністю пакетиків з відкритим кінцем.

15. Спосіб високошвидкісного виготовлення заповнених пакетиків, містять гранульоване, порошкоподібна чи тверда вміст, що включає наступні стадії:
освіта нескінченної порожнистої паперової трубки з рулон�льного шва;
спочатку розрізування паперової трубки на трубчасті відрізки багатоелементною довжини, а потім розрізання трубчастих відрізків багатоелементною довжини на окремі трубки з довжиною на один пакетик, що мають протилежні кінці;
закриття одного кінця кожної трубки з довжиною на один пакетик обтисненням;
заповнення вмістом кожної закритої обтисненням трубки з довжиною на один пакетик;
закриття обтисненням іншого кінця заповненої трубки з довжиною на один пакетик для завершення освіти пакетика;
підтримка орієнтації обжатого кінця і поздовжнього шва під час усього освіти пакетика так, що обтиснуті кінці повністю утвореного пакетика паралельні один одному, а поздовжній шов триває між обжатими кінцями, будучи розташованим посередині між протилежними бічними сторонами утвореного пакетика.

16. Спосіб за п. 15, додатково включає стадію передачі для прийому трубчастих відрізків багатоелементною довжини і їх передачі в напрямку по ходу процесу на ряд жолобчастих барабанів.

17. Спосіб за п. 16, в якому поздовжній шов паперової трубки вирівнюють в радіальному напрямку зовні або всередині щодо барабана, на який переміщують трубку.

18. Сп 19. Спосіб за п. 18, додатково включає стадію подачі ароматизованої плівки для нанесення ароматизованої плівки на паперову основу перед перетворенням паперової основи в нескінченну порожнисту паперову трубку.

20. Спосіб за п. 19, в якому стадія подачі ароматизованої плівки служить для нанесення рознесених шматків ароматизованої плівки на паперову основу перед її перетворенням в нескінченну порожнисту паперову трубку.

21. Спосіб за п. 15, в якому паперову основу перетворять в горизонтальному положенні в порожнисту нескінченну трубку, і в якій стадії обтиснення та заповнення виконують з відрізками для окремих пакетиків у вертикальному положенні.

22. Спосіб за п. 15, додатково включає:
повторювану передачу трубчастих відрізків багатоелементною довжини в гнізда на першому барабані, при цьому передача включає операцію, яка забезпечує заданий радіальне положення трубчастих елементів відносно осі обертання першого барабана;
подальше перетворення переміщених трубчастих відрізків багатоелементною довжини в послідовність зазначених трубок з довжиною на один пакетик, використовуючи передачу з барабана на барабан для відрізання, підбору і вирівнювання куско�бана на барабан; і
перетворення послідовності трубок з довжиною на один пакетик в готові пакетовані продукти допомогою передачі послідовності трубок з довжиною на один пакетик по шляху, який включає робочі місця для здійснення зазначених стадій закриття обтисненням і зазначеної стадії заповнення.

23. Спосіб за п. 22, в якому перетворення додатково включає перевірку заповнених або повністю закритих трубок з довжиною на один пакетик.

24. Спосіб за п. 23, в якому перетворення додатково включає відбраковування перевірених трубок з довжиною на один пакетик, які є неприйнятними.

25. Спосіб за п. 15 або 18, в якому стадія освіти включає:
просування рулонної паперової основи через операцію згинання і запечатування, при цьому основу згинають з утворенням порожнистої паперової трубки і запечатують вздовж перекриваються крайових ділянок з утворенням поздовжнього шва уздовж порожнистої паперової трубки;
при цьому стадія початкового розрізування паперової трубки включає направлення паперової трубки через ріжучий пристрій для повторюваного розрізування паперової трубки на зазначені трубчасті відрізки багатоелементною довжини, при цьому поздовжній шов уздовж каждог�чає:
послідовну передачу кожного з трубчастих відрізків багатоелементною довжини в жолобок обертового жолобчастого барабана для створення послідовності трубчастих відрізків багатоелементною довжини, при цьому передача включає регулювання орієнтації кожного трубчастого елемента при переміщенні так, що поздовжній шов кожного невідповідного трубчастого елемента має заданий радіальне положення щодо барабана;
перетворення послідовності переміщуються, однаково радіально орієнтованих, трубчастих елементів в послідовність однаково радіально орієнтованих трубок з довжиною на один пакетик через виконання операцій розрізання, підбору і вирівнювання при передачах трубок з довжиною на один пакетик з барабана на барабан при підтримці заданого радіального положення щодо барабанів в процесі передач з барабана на барабан;
при цьому перша із стадій закриття обтисненням включає освіту послідовності частково освічених, орієнтованих пакетиків допомогою передачі послідовності однаково радіально орієнтованих трубок з довжиною на один пакетик через першу операцію обтиснення при підтримці орієнтації, при е з довжиною на один пакетик, при цьому перший поперечний шов утворюють ортогональний подовжньому шву кожного частково утвореного пакетика;
стадія заповнення включає заповнення послідовності частково утворених орієнтованих пакетиків допомогою передачі послідовності частково освічених, однаково радіально орієнтованих пакетиків через операцію заповнення при підтримці орієнтації, при цьому операція заповнення включає подачу заданої кількості гранульованого, порошкоподібного або твердого вмісту через другу кінцеву частину частково освічених, однаково радіально орієнтованих пакетиків;
друга стадія закриття обтисненням включає освіту готових пакетиків допомогою передачі послідовності заповнених, частково освічених, однаково радіально орієнтованих пакетиків через другу операцію обтиснення при підтримці орієнтації, при цьому друга операція обтиснення включає закриття і запечатування другий кінцевій частині кожного з однаково радіально орієнтованих пакетиків, при цьому другий поперечний шов утворюють ортогональний подовжньому шву кожного готового пакетика. 

Схожі патенти:

Пристрій для заповнення контейнера твердими частинками, що містить діафрагму

Пристрій містить кільцеві канали для пропускання частинок, які утворені безліччю вертикальних випускних патрубків, розташованих співвісно відносно один одного, і діафрагму, встановлену за напрямом потоку перед каналами для регулювання потоку частинок в кільцевих каналах. Причому діафрагма містить безліч заслінок для перекриття каналів, кожна з яких перекриває кутовий сектор одного каналу, при цьому діафрагма містить керуючі засоби для управління переміщенням заслінок, виконаних з можливістю часткового перекриття будь-якого одного каналу незалежно від інших. Спосіб перекриття каналів у пристрої полягає в тому, що, щонайменше, часткове перекриття каналу здійснюють без зміни ступеня перекриття будь-якого іншого каналу. Група винаходів забезпечує підвищення надійності роботи і якості. 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 3 іл.

Тканий матеріал з покриттям, мішок, виготовлений з нього, пакувальна машина для мішків та спосіб заповнення мішків

Винахід відноситься до багатошарових пакувальних матеріалів і стосується тканого матеріалу з покриттям і мішка, виготовленого з цього матеріалу. Містить тканина з полімерних стрічок. Тканина покрита герметизуючим шаром. Частина полімерних стрічок має межу міцності на розрив не менше ніж 45 сН/текс і подовження при розриві більш ніж 30%. Герметизуючий шар утворений з композиції, що містить щонайменше один сополімер етилену/α-олефін, причому композиція має щільність від 0,905 до 0,930 г/см3 і індекс текучості розплаву від 3 до 20 г/10 хв. Мішок, що містить зазначену тканина. Стінки мішків, щонайменше, частково складаються з тканого матеріалу з полімерних стрічок, причому кожен з країв стінок мішків забезпечений горловиною для заповнення. Винахід дозволяє створити тканинний матеріал з покриттям, що забезпечує надійну герметизацію без товстих і дорогих герметизуючих шарів. 3 н. і 17 з.п. ф-ли, 13 іл., 5 табл.

Пристрій і спосіб утворення упаковки формованих шматків тютюну

Спосіб отримання упакованих порційних тютюнових продуктів містить приміщення вологого бездимного тютюнового матеріалу в групу заданого кількості порожнин форми, причому порожнини орієнтовані так, щоб забезпечити можливість вилучення попередньо обраного кількості формованих шматків тютюну в контейнер, і одночасне витяг шматків тютюну з групи порожнин безпосередньо в контейнер. Пристрій для пакування формованих шматків тютюну у відповідності з вищеописаним способом містить форму, що має групу заданого кількості порожнин, орієнтованих так, щоб забезпечити можливість вилучення попередньо обраного кількості формованих шматків тютюну безпосередньо в контейнер. При цьому порожнини мають бічні стінки, утворені отворами в формувальної плиті, і нижню стінку, утворену задньою плитою, і виштовхує елемент, що приводиться в дію для одночасного вилучення попередньо обраного кількості формованих шматків тютюну з групи порожнин в контейнер, коли формувальна плита переміщена в положення, що забезпечує можливість проходження формованих шматків через формувальну плиту. Спосіб повторюваного отримання пр�нтацией зазначених шматків тютюну, містить створення групи формувальних порожнин, согласующейся з заданим кількістю і орієнтацією шматків тютюну продукту, повторюване заповнення групи формувальних порожнин тютюновим матеріалом для утворення групи формованих шматків тютюну з заданим кількістю і орієнтацією, повторювану транспортування контейнера поблизу групи заповнених тютюном порожнин, повторюване витяг групи формованих шматків тютюну з групи заповнених тютюном порожнин безпосередньо в контейнер, коли контейнер знаходиться поблизу групи заповнених тютюном порожнин, і закривання контейнера. Винаходом є також тютюновий продукт, отриманий вищеописаним попереднім способом і машина, пристосована для отримання тютюнового продукту цим способом. Група винаходів забезпечує спрощення виготовлення і підвищення продуктивності. 5 н. і 28 з.п. ф-ли, 17 іл.

Пристрій з вертикальною віссю для виготовлення фільтр-пакетів з продуктами экстрагируемими

Пристрій містить подає ділянку для подачі безперервного полотна фільтруючого матеріалу, ділянка для формування і з'єднання в замкнуту трубчасту форму безперервного полотна, що подається уздовж вертикальної осі подачі, що наповнює ділянку для наповнення екстрагуються продуктом, розташований вище формує і з'єднує ділянок, ділянка для з'єднання відкритого кінця трубчастого полотна в трубчасту форму з почерговим формуванням верхнього кінця формованого фільтр-пакета і нижнього кінця наступного за ним фільтр-пакета, причому з'єднувальний ділянка розташована нижче по потоку від формує і з'єднує ділянок відносно вертикальної осі, і ділянку для відділення вже сформованого фільтр-пакета від наступного за ним. При цьому отделительний ділянка розташована вздовж вертикальної осі нижче по потоку від з'єднувального ділянки. Пристрій також містить вузол обробки і управління з першими підтримують і керуючими засобами, виконаними з можливістю протягування та підтримки нижнього кінця формованого фільтр-пакета при просуванні його по вертикальній осі між піднятим положенням, в якому вони розташовані близько до формує і соедисоединяющего ділянки для звільнення нижнього кінця формованого фільтр-пакета одночасно з формуванням його верхнього кінця. Причому перші підтримують і керуючі засоби виконані з можливістю переміщення з забезпеченням їх синхронізації з з'єднувальним ділянкою, а наповнює ділянка містить штовхач для проштовхування порції продукту, виконаний з можливістю переміщення в обох напрямах уздовж вертикальної осі і впливу на порцію для розміщення при прискоренні порції продукту на нижньому кінці формованого фільтр-пакета під час його просування. Спосіб виготовлення фільтр-пакетів містить вертикальне формування безперервного рукава фільтруючого матеріалу з полотна, причому рукав закладають уздовж вертикальної осі, а також закладають відкриті верхній кінець рукава фільтр-пакета і нижній кінець рукава наступного за ним фільтр-пакета. Спосіб містить також примусове розміщення допомогою тиску штовхача порції екстрагується продукту на нижній кінець фільтр-пакета вздовж вертикальної осі й одночасно кероване просування вниз нижнього кінця формованого фільтр-пакета з використанням перших підтримують і керуючих засобів, що впливають на нього. Потім після закладення відкритого кінця рукава пропускають нижній кінець сформованого фільтр-пакета ознаки вагітності і пропон�ратного просування вгору перших підтримують і керуючих засобів для прийому наступного формованого фільтр-пакета і відокремлюють вже сформований фільтр-пакета від наступного за ним фільтр-пакета. Відділення виконують одночасно з керованим просуванням вниз нижнього кінця формованого фільтр-пакета. Група винаходів забезпечує підвищення продуктивності. 2 н. і 11 з.п. ф-ли, 11 іл.

Спосіб виготовлення контейнера (варіанти)

У способі формують корпус, що включає камеру, в першій прес-формі в чистій кімнаті і формують частину контейнера у другій прес-формі в чистій кімнаті того ж класу, що і перша, при цьому в частині контейнера пристроєм для заповнення контейнера може бути виконаний прокол з утворенням отвору з можливістю відновлення її герметичності. Потім збирають разом частину контейнера і корпус в чистій кімнаті для отримання порожній герметично закритої камери. Винахід забезпечує підвищення герметичності, коли в частині контейнера виконують прокол. 14 з.п. ф-ли, 66 іл.

Пристрій подачі капсуля-запальника

Винахід відноситься до області боєприпасів стрілецької зброї і спрямоване на забезпечення вибухо-, пожежо-за рахунок виключення скупчення капсулів-запалювачів в одному місці (бункері), що робить неможливим їх детонацію. Зазначений технічний результат досягається в пристрої подачі капсуля-запальника, що містить завантажувач, виконаний з можливістю захоплення ряду капсулів-запалювачів з допомогою вакуумної присоски з блістера і переміщення ряду капсулів-запалювачів до лінійного вібратора, який виконаний з можливістю здійснення подачі капсулів-запалювачів на лінію складання гільзи. 2 з.п. ф-ли, 2 іл.

Спосіб виготовлення упаковки, пристрій для його здійснення та упаковка

Група винаходів відноситься до виготовлення упаковки з термопластичних матеріалів. Пристрій містить вузол подачі плівки, механізм її протяжки, вузол формування упаковки, механізм зварювання струмами високої частоти і різальний інструмент. При цьому пристрій додатково містить фальцеобразователь, що забезпечує можливість подання з двох бобін термопластичного матеріалу і матеріалу з діелектричними властивостями товщиною близько 20 мкм, накладених один на одного, згин у поздовжньому напрямку з розміщенням зовні термопластичного матеріалу, з подальшою намотуванням фальца приймає на барабан і подачею його у вузол формування упаковки зварюванням, із щонайменше однією складкою. Пристрій також містить систему охолодження і засіб для укладання упаковки в штабель. Спосіб містить розмотування термопластичного матеріалу, його розкрій ріжучим інструментом, формування упаковки та зварювання струмами високої частоти. При цьому здійснюють фальцеобразование, так само як описано вище, а після зварювання упаковку охолоджують і укладають у штабель. Упаковка містить щонайменше одну складку і отримана вищеописаним способом з використанням описаного пристрою. Група винаходів обидві

Дозуючий пристрій і спосіб наповнення порожнини

Винахід відноситься до засобів дозування. Сутність: дозуючий пристрій (1) містить завантажувальну воронку (2) для порошку, пластину (11) з поверхнею (3), має щонайменше одну порожнину (5), призначену для розміщення матеріалу у вигляді частинок, і наповнює засіб (6). Наповнює засіб (6) виконано з можливістю переміщення по вказаній поверхні (3) для переміщення матеріалу у вигляді частинок в зазначену порожнину (5). Причому наповнює засіб (6) підібгані в напрямку вказаної поверхні (3) для програми стискаючої сили до зазначеного матеріалу у напрямку вказаної поверхні (3) із забезпеченням вдавлювання цього матеріалу в зазначену порожнину (5). Технічний результат: створення способу та пристрою, які забезпечують розподіл точної дози матеріалу у вигляді частинок (такого, як порошок), має менший обсяг, ніж обсяг порожнини, в яку зазначена доза поміщається. Причому зазначені спосіб і пристрій дозволяють обробляти схильний до злипання матеріал у вигляді частинок, тобто матеріал, який не тече вільно, і точно розподіляти цей матеріал у кожну порожнину. 2 н. і 11 з.п. ф-ли, 4 іл.

Спосіб обробки упаковки з одноразовою дозою препарату лекартвенного

Винахід відноситься до галузі фармацевтики. Спосіб деагломерации вмісту упаковки з щонайменше однієї одноразовою дозою лікарського препарату на стрічці з безліччю упаковок з одноразовою дозою лікарського препарату включає здійснення контакту між ультразвуковим зондом і стрічкою із забезпеченням вібрації, за допомогою чого вміст упаковки з щонайменше однієї одноразовою дозою лікарського препарату може бути щонайменше частково деагломерировано, причому в склад упаковки з одного одноразовою дозою лікарського препарату входить термоформованная коробочка, а ультразвуковий зонд контактує з стрічкою так, що при цьому він не контактує з термоформованной коробочкою. Спосіб виконується до завершальних операцій при виробництві упаковки. Спосіб забезпечує полегшення вилучення лікарських препаратів з пакувальної тари, причому транспортування препарату не впливає на випущені дози. 10 з.п. ф-ли, 8 іл.

Спосіб заповнення м'яких контейнерів сипучим матеріалом і пристрій для його здійснення

Пристрій для заповнення контейнерів містить опорне кільце 12 і верхню 9 платформу, розташовані співвісно одна під одною на відстані один від одного і виконані з можливістю переміщення у вертикальній площині за допомогою підйомного механізму 1. При цьому опорне кільце 12 і верхня 9 платформа пов'язані між собою за допомогою концентрично розташованих пружних 10 елементів і, щонайменше, трьох c разновеликими плечима притискних 4 важелів, плечі яких з'єднані шарнірно, причому шарнір 2, що з'єднує плечі кожного з важелів, пов'язаний з платформою, а другий кінець меншого плеча кожного з важелів шарнірно з'єднаний з опорним кільцем 12. Пристрій також містить гідроциліндри 11, розташовані концентрично на опорному кільці і впливові за допомогою нього на притискні важелі, еластичний кожух 3, один кінець якого закріплений на верхній платформі, а другий - на нижньому кінці більшого плеча кожного з важелів. Крім того, пристрій містить нижню 7 опорну платформу для можливості розташування на ній м'якого контейнера і пристрій для ущільнення сипкого матеріалу, виконане з можливістю вертикального співвісного переміщення всередині робочої верхньої платформи та опорної до�й корпус, рухомі елементи, концентрично розташовані на зовнішній стороні корпусу і виконані з можливістю вертикального переміщення за допомогою гідроциліндрів, закріплених на корпусі. В стінці корпусу виконані вертикальні пази, через які в порожнину корпусу входять рухомі робочі органи, кількість яких відповідає кількості рухомих елементів. При цьому кожен робочий орган закріплений до відповідного рухомого елементу за допомогою поворотної осі і подпружинен до цього елемента, в нижній частині корпусу виконані вигрузочние отвори для виштовхування матеріалу з порожнини корпусу, дно якого виконано у вигляді конуса, для можливості ущільнення м'якого матеріалу всередині контейнера. Спосіб заповнення здійснюють за допомогою вищезгаданого ущільнювального пристрою. При цьому на нижню платформу укладають контейнер, його верхній край закріплюють за вантажопідйомні петлі, потім за допомогою гідроциліндрів, через опорне кільце, що впливають на притискні важелі, зводячи разом їх нижні кінці, для забезпечення проходу в завантажувальну горловину контейнера, опускають верхню платформу всередину контейнера, розводять притискні важелі, які, відхиляючись в шарнираѵнний на важелях і платформі, забезпечує герметичність процесу завантаження і виключає викид пилу в атмосферу; заповнюють м'який контейнер матеріалом і ущільнюють. Група винаходів забезпечує підвищення ступеня завантаження контейнерів за рахунок ущільнення матеріалу без додаткових операцій з видалення залишкового повітря і підвищення ступеня герметичності при заповненні. 3 н. і 4 з.п. ф-ли, 4 іл.
Up!