Пристрій індуктивного введення та обміну інформацією між установником та виробом

 

Винахід відноситься до неконтактним з'єднувальним пристроєм і може бути використане в стрілецьких пристроях.

Відомий індуктивний перемикач, що містить індукційні контактори і блок перемикання (див. а.с. №881884, H01F 29/04, SU).

Недоліком даного технічного пристрою є складність конструкції.

Найбільш близьким технічним рішенням до винаходу є індуктивний пристрій, що містить каркас, що складається з центрального циліндра, що розходяться радіально-паралельних один одному, розташованих на деякій відстані пелюсток і дротяної обмотки, яка огинає по черзі всі пелюстки, при цьому дротяна обмотка огинає сусідні пелюстки з протилежного боку, а число пелюсток непарне (див. а.с. №1653009, H01F 5/02, 1989).

Недоліком даного технічного рішення є складність конструкції.

Завданням винаходу є спрощення конструкції.

Технічний результат, що отримується при здійсненні цього винаходу полягає в наступному.

Пристрій індуктивного введення та обміну інформацією між установником і виробом, що містить каркас з нетокопроводного матеріалу циліндричної форми, в проточках якого�проектна частина з нетокопроводного матеріалу, у проточках якої встановлені паралельні прийомна і передавальна дротяні обмотки, електронний блок, блок цифрової та плати. Прийомна і передавальна дротяні обмотки нерухомої частини розташовані навпроти приймальної і передавальної дротяних обмоток рухомої частини блок цифрової розташований у нерухомій частині, плата і блок електронний розташовані в рухомий частини, висновки блоку цифрового з'єднані з кінцями приймальної і передавальної обмоток нерухомої частини, висновки, плати і електронного блоку з'єднані з кінцями приймальної і передавальної дротяних обмоток рухомої частини, при цьому приймальна дротяна обмотка нерухомій частині розташована навпроти передавальної дротяною обмотки рухомої частини, а передавальна дротяна обмотка нерухомій частині розташована навпроти адміністратора дротяною обмотки рухомої частини.

Така побудова заявленого пристрою забезпечує вирішення поставленого завдання.

Таким чином, пропоноване заявлене технічне рішення володіє новизною і винахідницьким рівнем.

На Фіг.1 зображено заявлене технічне рішення.

У проточках 1, 2 рухомого корпусу 3 встановлені приймальна 4 і передавальна 5 дротяні обмотки. Висновки 6, 7 дротяних обмоток. У проточках 16, 17 нерухомого корпуса 18 встановлені приймальна 19 і передавальна 20 дротяні обмотки. Висновки 21, 22 та 23, 24 цифрового блоку 25 з'єднані проводами 26, 27 і 28, 29 з кінцями адміністратора 19 і передавальної 20 дротяних обмоток.

Працює пристрій індуктивного введення та обміну інформацією між установником та виробом наступним чином.

Інформація від електронного блоку 11 по проводах 12, 13 надходить на плату 8 і передавальну 5 дротяну обмотку, збуджуючи струми індукції, які приймаються адміністратора 19 дротяною обмоткою нерухомого корпуса 18. Отримавши інформацію і обробивши її, цифровий блок 25 нерухомого корпуса 18 передає зворотну інформацію по проводах 26, 27 на передавальну 20 дротяну обмотку, створюючи в ній індуктивний поле, яке збуджує індуктивний поле у адміністратора 19 дротяною обмотці. По проводах 28, 29 утворені електросигнали надходять на плату 8 і електронний блок 11 для подальшої обробки.

Пристрій індуктивного введення та обміну інформацією між установником і виробом, що містить каркас з нетокопроводного матеріалу циліндричної форми, в проточках якого встановлені паралельні дротяні обмотки, що відрізняється тим, що додатково введена сонс паралельні приймальні та передавальні дротяні обмотки, блок електронний, цифровий блок і плата, приймальні та передавальні дротяні обмотки рухомої частини і розташовані навпроти приймальних і передавальних дротяних обмоток нерухомої частини, плата і блок електронний розташовані в нерухомій частині, блок цифрової розташований у рухомої частини, висновки плати і електронного блоку з'єднані з кінцями приймальної і передавальної дротяних обмоток нерухомої частини, висновки цифрового блоку з'єднані з кінцями приймальної і передавальної дротяних обмоток рухомої частини, при цьому приймальна дротяна обмотка нерухомій частині розташована навпроти передавальної дротяною обмотки рухомої частини а передавальна дротяна обмотка рухомої частини розташована навпроти адміністратора дротяною обмотки нерухомої частини. 

Схожі патенти:

Пристрій безконтактного подачі електрики

Винахід відноситься до електротехніки. Технічний результат полягає в підвищенні ефективності. Пристрій безконтактного подачі електрики безконтактним чином виконує заряд акумуляторної батареї (28) транспортного засобу, забезпечено котушкою (12) для передачі електрики, розташованої на поверхні дороги, і котушкою (22) для прийому електрики, розташованої в транспортному засобі. Котушка (13) для виявлення стороннього об'єкта передбачена на верхній поверхні котушки (12) для передачі електрики, і на основі індукованого напруги, що виникає в котушці (13) для виявлення стороннього об'єкта під час пробної подачі напруги, виявляються сторонні об'єкти між котушкою (12) для передачі електрики і котушкою (22) для прийому електрики. 9 з.п. ф-ли, 13 іл.

Набір деталей, з'єднувальний пристрій, освітлювальне обладнання і світильник

Винахід відноситься до електротехніки і до освітлення. Технічний результат полягає у спрощенні конструкції. Набір (1) деталей, що містить електричний кабель (3), містить герметично ущільнені електричні провідники, з'єднувальний пристрій (5), що містить першу (9а) і другу (9b) з'єднувальні деталі, кожна містить порожнину (12), в якій розташована відповідна вторинна провідна котушка (14), поєднана з відповідними електричними контактами. У сполученому положенні з'єднувального пристрою і електричного кабелю провід намотаний навколо першої з'єднувальної деталі в першому напрямку намотування, так і навколо другої з'єднувальної деталі в другому, протилежному напрямку намотування. Таким чином, між кабелем і з'єднувальним пристроєм утворено водонепроникне електричне з'єднання. 3 н. і 11 з.п. ф-ли, 4 іл.

Електронний пристрій і чашкова присоска, придатна для такого електронного пристрою

Винахід відноситься до електронного пристрою з чашечной присоском і спрямована на зниження габаритних розмірів пристрою. Електронний пристрій містить електронний елемент і чашечно присоску для знімного прикріплення електронного пристрою до стінки. Чашкова присоска містить гнучку пластикову чашку. Чашкова присоска містить електромагнітну силу, яка електрично з'єднаний з електронним елементом. Електромагнітна котушка розташована на гнучкій пластиковій чашці, на тій стороні, яка віддалена від сторони, що з'єднується зі стінкою, або електромагнітна котушка укладена в гнучку пластикову чашку. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 13 іл.

Індуктивний енергопостачання

Винахід відноситься до бездротової передачі енергії

Пристрій, система для передачі електромагнітної енергії, а також спосіб, що дозволяє здійснювати цю передачу

Винахід відноситься до електротехніки, до пристроїв із зарядним елементом, призначеним для безконтактної передачі електромагнітної енергії безлічі електронних приладів

Освітлювальна система

Винахід відноситься до області електротехніки

Безконтактна система електроживлення

Винахід відноситься до електротехніки, до безконтактній системі електроживлення, що використовує електромагнітну індукцію

Пристрій і спосіб бездротової передачі енергії та/або даних між пристроєм-джерелом і щонайменше одним цільовим пристроєм

Винахід відноситься до електротехніки, до бездротової передачі енергії та/або даних між пристроєм-джерелом і щонайменше одним цільовим пристроєм
Up!