Модуль сплиттерний

 

Пропоноване винахід відноситься до пристроїв, які застосовуються при будівництві мережі зв'язку в житлових багатоповерхових будинках, і призначений для підключення і розподілу внутрішніх волоконно-оптичних кабелів зв'язку до загальної мережі провайдера.

Конструкція пристрою складається з такого підстави, закритого кришкою і має елементи кріплення, куди встановлюють спліттер оптичний з коефіцієнтом ділення 1:4 чи 1:8, оконцованний з двох сторін за допомогою оптичного волокна оптичними роз'ємами, адаптери, службовці для підключення споживачів у випадку приросту абонентської бази, і адаптер або пігтейл для входу оптичного сигналу.

Порівнянними за технічним рішенням до вищевикладеного опису є рішення компаній «Raisecom» і «Yueqing SSSI Technology Co., Ltd» та інших випускають аналогічну продукцію.

Рішення компаній «Raisecom» і «Yueqing SSSI Technology Co., Ltd» http://russian.opticalpatchcord.com/buy-splitter.plc.html ідентичні, оскільки вони випускають оптичні сплітери як оконцованние, так і неоконцованние. Це пасивні оптичні пристрої в нероз'ємних металевих або пластмасових корпусах, що мають 3 і більше оптичних виходів, ділять один вхідний сигнал між двома більш вихідними, оконцови вищеназваних конструкцій є те, всі роботи при монтажі, встановлення додаткових адаптерів, сплітера оптичного, викладка запасів оптичного волокна, контроль радіусів вигину, фіксація оптичного волокна на всіх етапах будівництва мережі, ведуться безпосередньо на місці установки, у міжповерховому просторі, що вимагає присутності на місці монтажу персоналу з високими професійними навичками, але навіть це не гарантує відповідної якості виконаної роботи. Крім того, в більшості випадків при зміні кількості абонентів у бік збільшення доводиться міняти спліттер оптичний зі всіма витікаючими звідси наслідками.

Технічний результат пропонованої розробки полягає в тому, що швидкознімний модуль сплиттерний, який може бути виконаний на чотири або вісім портів залежно від встановленого сплітера оптичного та кількості адаптерів для підключення абонентів, введення оптичного сигналу може бути здійснений через додатковий адаптер або пігтейл оконцованний роз'ємом оптичним. Претерминированний в заводських умовах, придатний для багаторазового використання модуль сплиттерний дозволяє поступово нарощувати абонентську базу при будівництві сееобходимое якість виконуваних робіт.

Технічний результат отримано швидкознімним, за рахунок елементів

кріплення на підставі, претерминированним в заводських умовах модулем сплиттерним, який може бути виконаний у типоисполнении на чотири або вісім портів залежно від застосовуваного сплітера оптичного, оконцованного оптичними роз'ємами, і кількості встановлених адаптерів. Модуль сплиттерний відноситься до пристроїв для багаторазового використання, має незначні габарити. При нарощуванні абонентської мережі модуль сплиттерний на чотири порти без залучення кваліфікованого персоналу, у найкоротші строки, з високою якістю виконуваних робіт може бути замінено на модуль сплиттерний на вісім портів.

Технічний результат досягається конструкцією модуля сплиттерного, що включає в себе спліттер оптичний, відрізняється тим, що спліттер оптичний встановлений в основу, закрите кришкою і має елементи кріплення, в якому змонтовані адаптери підключення абонентів, адаптер або пігтейл введення оптичного сигналу.

Позитивний ефект пропонованої розробки полягає в тому, що застосування модуля сплиттерного при нарощуванні мережі, тобто установка модуля сплиттерного на ч�повідомляє трудовитрати, виключає використання висококваліфікованих фахівців, що мають досвід роботи з оптичним волокном, забезпечуючи в той же час високу якість виконуваних робіт, що дозволяє багаторазово використовувати як той, так і інший модуль сплиттерний.

Технічне рішення пояснює зображення на фіг. 1, 2, 3, 4.

На фіг. 1 зображено модуль сплиттерний на чотири порти.

1 - підстава;

2 - кришка;

3 - спліттер оптичний;

4 - оптичний роз'єм;

5 - оптичний роз'єм;

6 - адаптер;

7 - адаптер;

8 - елемент кріплення.

На фіг. 2 зображений модуль сплиттерний на чотири порти з пигтейлом.

9 - пігтейл;

10 - вхід модуля сплиттерного.

На фіг. 3 зображений модуль сплиттерний на вісім портів;

11 - спліттер оптичний.

На фіг. 4 зображений модуль сплиттерний на вісім портів з пигтейлом.

Приклад здійснення:

Модуль сплиттерний фіг. 1-4 складається з основи 1, кришки 2, сплітера оптичного 3 (фіг. 1, фіг. 2) або сплітера оптичного 11 (фіг. 3, фіг. 4), що ділять вхідний оптичний сигнал на кілька вихідних, зокрема на чотири або вісім, оптичних роз'ємів 4, передавальних оптичний сигнал через адаптери 6 адреси абонентів, адаптера 7 та оптичного роз'єму 5 (фі�. ), який вводиться в основу 2 через вхід модуля сплиттерного 10 і подачі оптичного сигналу на спліттер оптичний. Для швидкого зняття і установки модуля сплиттерного на місце експлуатації використовується елемент кріплення 8, поєднаний з основою 1.

Принцип роботи модуля сплиттерного

Модуль сплиттерний може бути встановлений в коробці розподільної поверхової у разі збільшення кількості абонентів. Оптичний Сигнал потрапляє на вхід сплітера оптичного 3 або 11 через адаптер 7 або пігтейл 9. Пройшовши через спліттер оптичний 3 або 11, оптичний сигнал ділиться на чотири або вісім потоків. Потім через роз'єми оптичні 4 і адаптери 6 оптичний сигнал потрапляє до абонента.

Перевагою пропонованого винаходу є те, що під час будівництва мережі відпадає необхідність глибокого навчання персоналу особливостям роботи з оптичним волокном, використання висококваліфікованих спеціалістів при монтажі обладнання, забезпечуючи в той же час високу якість виконуваних робіт, значно скорочує час інсталяції, знижує трудовитрати, дозволяє багаторазово використовувати змінні компоненти, зокрема модуль сплиттерний, на чотири порти і, при �еский, відрізняється тим, що сам спліттер оптичний встановлений в основу, закрите кришкою, в якому змонтовані адаптери підключення абонентів, адаптер пігтейл введення оптичного сигналу і який має фіксатор для швидкої установки і знімання виробу за місцем експлуатації. 

Схожі патенти:

Інтегрована цифрова система технологічного зв'язку залізничного транспорту

Винахід відноситься до галузі автоматики і зв'язку і може бути використане на залізничному транспорті для управління технологічними процесами його експлуатаційної діяльності. Технічний результат винаходу полягає в підвищенні надійності обладнання зв'язку і в забезпеченні всіх видів зв'язку на базі єдиної апаратно-програмної платформи, заснованої на використанні технології комутації пакетів із застосуванням взаємно резервується серверного обладнання. Для цього система містить підсистеми диспетчерських зв'язків, станційної розпорядчої зв'язку, двостороннього паркового зв'язку, поїзного радіозв'язку, загальнотехнологічного телефонного зв'язку, перегонной і міжстанційного зв'язку, інформування пасажирів та оповіщення працюючих на залізничних коліях, кільцеву транспортну мережу IP, з'єднану через маршрутизатори зі станційними мережами IP залізничних станцій, зупиночних пунктів і дорожнього центру диспетчерського управління і єдине телекомунікаційне устаткування, що включає телекомунікаційні сервери, кожен з яких підключений до станційної мережі IP однією з обслуговуваних станцій. Програмне забезпечення кожного з серверів виконано з , �асположенних послідовно на ділянці залізниці, а також абонентів сусіднього телекомунікаційного сервера в разі його відмови. 2 з.п. ф-ли, 1 іл.

Гібридна кабельна система та мережа для бездротових додатків всередині будівлі

Винахід відноситься до техніки зв'язку і може використовуватися в гібридній мережі для додатків всередині будівлі (IBW). Технічний результат полягає в підвищенні пропускної здатності каналу передачі. Для цього гібридна кабельна система для покриття бездротового зв'язку в будівлі забезпечує шлях прямого капала і шлях зворотного каналу, включає прямий канал, що включає щонайменше одне оптичне волокно для підключення першого сигналу, генерованого на радіочастотний вхідному блоці з радіочастотним антенним вузлом, і зворотний канал, що включає коаксіальний кабель, у якому частина зворотного каналу включає випромінює коаксіальний кабель, сконфігурований для прийому другого сигналу, переданого бездротовим кінцевим обладнанням в будівлі, і передачі другого сигналу на радіочастотний вхідний блок, причому кожен з каналів розташований на окремому носії. 17 з.п. ф-ли, 9 іл.

Схема опторазвязки

Винахід відноситься до техніки зв'язку і може використовуватися в системах оптичного зв'язку. Технічний результат полягає в підвищенні пропускної здатності передачі. Для цього схема (300) опторазвязки включає в себе оптопару (303), зконфігуровану для оптичної передачі необробленого вихідного сигналу, схему (317) перетворення, з'єднану з виходом оптопари і зконфігуровану для перетворення raw вихідного сигналу в заданий перетворений сигнал, і схему (306) управління, з'єднану з виходом оптопари. Схема (306) управління налаштована для формування автономного сигналу управління з необробленого вихідного сигналу після того, як необроблений вихідний сигнал проходить через оптопару (303), причому автономний сигнал управління формується, тільки якщо необроблений вихідний сигнал перевищує заданий поріг перетворення, і для управління схемою (317) перетворення і перетворення raw вихідного сигналу в заданий перетворений сигнал, якщо автономний сигнал управління формується за схемою (306) управління, і виведення необробленого вихідного сигналу на вихідний порт. 2 н. і 17 з.п. ф-ли, 5 іл.

Спосіб виділення смуги пропускання і термінал оптичної лінії

Винахід відноситься до техніки зв'язку і може використовуватися в оптичних лініях зв'язку. Технічний результат полягає в забезпеченні надійного виділення смуги пропускання, прийнятною затримки передачі та належного використання смуги пропускання висхідної лінії зв'язку. Для цього спосіб використовують для OLT, щоб виділяти смугу пропускання пристрою оптичної мережі (ONU), причому спосіб містить етапи, на яких оцінюють вхідний трафік ONU згідно з інформацією від ONU (S302); встановлюють сигнал зміни вхідного трафіку (S304), який використовується для вказівки зміни вхідного трафіку двох суміжних циклів динамічного виділення смуги пропускання (DBA) ONU і виділяють смугу пропускання ONU у відповідності з вхідним трафіком ONU і сигналом зміни вхідного трафіку (S306). 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 11ил.

Введення в дію джерел кодованого світла

Винахід відноситься до техніки зв'язку і може використовуватися в системах оптичного зв'язку. Технічний результат полягає в підвищенні завадостійкості. Для цього введення в дію джерела кодованого світла освітлювальної системи здійснюється за допомогою пристрою дистанційного керування. Коли ідентифікація джерела світла успішна, цього джерела світла відправляється керуюче повідомлення, щонайменше, частково відключити його випущення світла. Таким чином, гаситься світловий внесок ідентифікованого джерела світла. Тим самим скорочується вірогідність конфлікту кодованого світла від вже ідентифікованого джерела світла з ідентифікаторами, що містяться в кодованому світлі, испущенном іншими джерелами світла. Коли більше немає детектованого кодованого світла, чутливість пристрою дистанційного управління може бути підвищена до тих пір, поки кодований світло знову буде детектируемим. Додаткові джерела світла можуть бути ідентифіковані та введені в дію. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 5 іл.

Оптоелектронний передавач

Винахід відноситься до області оптоелектронної техніки і стосується оптоелектронного передавача. Оптоелектронний передавач складається з джерела живлення, лазера, поверненого напівпрозорого відбивного дзеркала, коригуючої лінзи, електричного модулятора, малогабаритного фотоприймача і автоматичного комутатора. Оптичний вихід лазера пов'язаний через повернене напівпрозоре отражательное дзеркало з оптичним входом коригуючої лінзи. Оптичний вихід коригуючої лінзи пов'язаний з оптичним входом малогабаритного фотоприймача, що має вихід, з'єднаний через електричний модулятор з першим входом автоматичного комутатора. Автоматичний комутатор має другий вхід і вихід, відповідно з'єднані з виходом джерела живлення і зі входом лазера. Технічний результат полягає в зменшенні габаритів і енергоспоживання пристрою. 1 іл.

Логічний елемент нестрогого порівняння на нерівність двох багатозначних змінних

Винахід відноситься до галузі обчислювальної техніки, автоматики, зв'язку. Технічним результатом є підвищення швидкодії. Пристрій містить: перший (1) і другою (2) струмові входи пристрою, токовий вихід (3) пристрої, перший (4) і другий (5) вихідні транзистори з об'єднаними базами, третій (6) і четвертий (7) вихідні транзистори іншого типу провідності з об'єднаними базами, перший (8) джерело опорного струму, перше (9) струмове дзеркало, узгоджене з першої (10) шиною джерела живлення, друге (11) струмове дзеркало, погоджене з другою (12) шиною джерела живлення, додаткове струмове дзеркало (13), погоджене з другою (12) шиною джерела живлення, перший (14) джерело допоміжного напруги, другий (15) джерело допоміжного напруги. 5 іл.

Спосіб обробки крос-комутаційної навантаження для обладнання оптичної трансаортной мережі (otn) і відповідне обладнання otn

Винахід відноситься до техніки зв'язку і може використовуватися в системах оптичної транспортної мережі. Технічний результат полягає в підвищенні пропускної здатності каналів передачі. Для цього запропоновано спосіб обробки крос-комутаційної навантаження для обладнання оптичної транспортної мережі (OTN), яке включає сервісний блок і блок крос-комутації, причому згаданий сервісний блок включає перший сервісний підблок і другий сервісний підблок. Спосіб включає розбиття, першим сервісним підблоком, даних Т1, відображених на Т тимчасових інтервалів N/2 шинах молодших розрядів даних об'єднавчої плати першого сервісного подблока, на дві частини; розбиття, другим сервісним підблоком, даних Т2, відображених на Т тимчасових інтервалів N/2 шинах молодших розрядів даних об'єднавчої плати другого сервісного подблока, на дві частини; обмін даними та їх рекомбініровані, здійснювані згаданим першим сервісним підблоком і згаданим другим сервісним підблоком, і передачу рекомбінувати даних у блок крос-комутації. 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 5 іл.

Спосіб передачі мовного повідомлення і пристрій для його здійснення

Група винаходів відноситься до техніки зв'язку і може використовуватися для передачі мовного повідомлення на відстань. Технічний результат полягає в підвищенні перешкодозахищеності і скритності передачі мовного повідомлення. Для цього спосіб включає в себе генерацію несучих електромагнітних коливань, модуляцію коливань електричним сигналом, що містить передану інформацію, поширення коливань на відстань, прийом і перетворення коливань у вихідний електричний сигнал, частота електромагнітних коливань знаходиться в діапазоні довжин хвиль рентгенівського випромінювання, а пристрій складається з передавача і приймача, передавача містить аналого-цифровий перетворювач, з'єднаний з модулятором світла, і рентгенівську трубку, у вакуумному балоні якої передбачено вхідна - оптично прозоре і вихідна - рентгенопрозрачное вікна, а також розташовані фотокатод, один або кілька динодов і анод з мішенню, причому модулятор оптично зв'язаний через вхідне вікно з фотокатодом анод з'єднаний з джерелом високої напруги, а вихідне вікно призначене для передачі імпульсів рентгенівського випромінювання на вхід приймача, що містить послідовно з'єднані дет якого є виходом приймача. 2 н. п. ф-ли, 1 іл.

Аналогова фазостабильная волз

Винахід відноситься до техніки оптичного зв'язку і може використовуватися в системах фазової синхронізації по ВОЛЗ. Технічним результатом є підвищення фазової стабільності, точності і надійності передачі по ВОЛЗ високочастотного аналогового сигналу. Для цього пристрій містить генератор опорних сигналів, генератори сигналів, об'єднувач сигналів, оптичний передавач, оптичне волокно, оптичний приймач, радіочастотні дільники, фільтр верхніх частот, керований фазер, фільтри, перетворювач частоти, фазовий детектор і масштабуючий підсилювач. У пристрій введені четвертий генератор сигналу, радіочастотний дільник, підлаштування фазер і керований атенюатор, а гетеродин і один з фільтрів і перетворювачів виключені, генератори синхронізовані з генератором опорних сигналів. 1 іл.
Up!