Збірний ріжучий інструмент

 

Винахід відноситься до галузі обробки матеріалів різанням, зокрема до області збірного ріжучого інструменту з механічним кріпленням змінних ріжучих пластин.

Відомий збірний ріжучий інструмент з механічним кріпленням щонайменше однієї ріжучої пластини, що містить корпус з принаймні одним гніздом, в якому або в кожному гнізді встановлена ріжуча пластина, закріплюється за допомогою кріпильного гвинта з головкою і різьбовий частиною і додаткового кріпильного елемента, при цьому ріжуча пластина має верхню поверхню, на якій розташована передня поверхня, нижню опорну поверхню, бічну поверхню, розташовану між верхньої та нижньої опорної поверхнями, і наскрізне ступеневу отвір, що проходить між верхньою поверхнею і нижньої опорною поверхнею, при цьому нижня опорна поверхня розташована в основному паралельно верхньої поверхні, а перетин бічній поверхні з передньою поверхнею утворює ріжучі кромки або ріжучу кромку ріжучої пластини, згадане ступеневу отвір має частина меншого розміру з ділянкою для взаємодії з головкою кріпильного гвинта, прилеглу до верхньої поверхні, і частина боно нижньої опорної стінкою для взаємодії з нижньої опорною поверхнею різальної пластини і бічною стінкою або стінками для взаємодії з бічною поверхнею різальної пластини (див. міжнародна заявка WO 2012/003876, В23В 27/16, 2012), /1/.

Додатковий кріпильний елемент у відомому різальному інструменті /1/ виконаний заодно з корпусом, що підвищує вимоги до точності виготовлення ріжучого інструменту і знижує надійність кріплення ріжучої пластини в гнізді корпусу. Завдання винаходу полягає в підвищенні надійності кріплення ріжучої пластини в гнізді корпусу за рахунок виконання додаткового кріпильного елемента окремо від корпусу.

Поставлена задача вирішується тим, що в збірному різальному інструменті з механічним кріпленням щонайменше однієї ріжучої пластини, що містить корпус з принаймні одним гніздом, в якому або в кожному гнізді встановлена ріжуча пластина, закріплюється за допомогою кріпильного гвинта з головкою і різьбовий частиною і додаткового кріпильного елемента, при цьому ріжуча пластина має верхню поверхню, на якій розташована передня поверхня, нижню опорну поверхню, бічну поверхню, розташовану між верхньої та нижньої опорної поверхнями, і наскрізне ступеневу отвір, що проходить між верхньою поверхнею і нижньої опорною поверхнею, при цьому нижня опорна поверхня розташована в основному паралл�і або ріжучу кромку ріжучої пластини, згадане ступеневу отвір має частина меншого розміру з ділянкою для взаємодії з головкою кріпильного гвинта, прилеглу до верхньої поверхні, і частина більшого розміру, прилеглу до нижньої опорної поверхні, при цьому гніздо або кожне гніздо корпуса обмежена нижньої опорної стінкою для взаємодії з нижньої опорною поверхнею різальної пластини і бічною стінкою або стінками для взаємодії з бічною поверхнею різальної пластини, згідно винаходу збірний ріжучий інструмент забезпечений опорним гвинтом або гвинтами, що має головку з опорною поверхнею і встановленим в отворі, виконаному в гнізді або на кожному гнізді корпусу, при цьому додатковий кріпильний елемент виконаний у вигляді важеля, що має бічну опорну поверхню, різьбовий отвір і два виступи, бічна опорна поверхня важеля призначена для взаємодії з додатковою опорної стінкою, виконаної в гнізді або на кожному гнізді корпусу, різьбовий отвір призначений для розміщення різьбової частини кріпильного гвинта, згадані виступи важеля розташовані з протилежного боку від його бічній опорної поверхні по відношенню до його резьбовому отвору, при цьому один �про розміру, а інший - з опорною поверхнею на голівці опорного гвинта, при цьому важіль встановлений в пазу, зробленому в нижній опорній стінці гнізда чи кожного гнізда і обмеженому з одного боку додаткової опорної стінкою, а з іншого - виходять в отвір корпусу для розміщення опорного гвинта.

Поставлена задача вирішується тим, що збірний ріжучий інструмент забезпечений пружним елементом або елементами, розміщеними у згаданому пазу або пазах для підтискання важеля у напрямку до нижньої опорної стінки гнізда.

Запропонований збірний ріжучий інструмент представлений на фіг.1, 2, на яких:

на фіг.1 представлений вид зверху на гніздо корпуса збірного ріжучого інструменту, в якому закріплена ріжуча пластина;

на фіг.2 представлено переріз А-А на фіг.1.

Збірний ріжучий інструмент з механічним кріпленням щонайменше однієї ріжучої пластини 1 містить корпус 2 з принаймні одним гніздом, в якому або в кожному гнізді встановлена ріжуча пластина 1, закріплюється за допомогою кріпильного гвинта з головкою 3 і різьбовий частиною 4 і додаткового кріпильного елемента 5.

При цьому ріжуча пластина 1 має верхню поверхню 6, на якій розташована передня поверхня 7, ні�, � наскрізне ступеневу отвір, що проходить між верхньою поверхнею і нижньої опорною поверхнею. При цьому нижня опорна поверхня розташована в основному паралельно верхньої поверхні, а перетин бічній поверхні з передньою поверхнею утворює ріжучі кромки або ріжучу кромку ріжучої пластини 1.

Згадане ступеневу отвір має частина меншого розміру з ділянкою 10 для взаємодії з головкою кріпильного гвинта, прилеглу до верхньої поверхні, і частина більшого розміру, прилеглу до нижньої опорної поверхні.

Гніздо або кожне гніздо корпуса 2 обмежено нижньої опорної стінкою для взаємодії з нижньої опорною поверхнею різальної пластини і бічною стінкою або стінками для взаємодії з бічною поверхнею різальної пластини 1.

Збірний ріжучий інструмент забезпечений опорним гвинтом 11 або гвинтами, що має головку з опорною поверхнею 12 і встановленим в отворі, виконаному в гнізді або на кожному гнізді корпусу. При цьому додатковий кріпильний елемент 5 виконаний у вигляді важеля, що має бічну опорну поверхню 13, різьбовий отвір і два виступи. Бічна опорна поверхня важеля призначена для взаємодії з доповнить�я розміщення різьбової частини 4 кріпильного гвинта. Згадані виступи важеля розташовані з протилежного боку від його бічній опорної поверхні 13 по відношенню до його резьбовому отвору. При цьому один виступ 14 призначений для взаємодії з згаданої частиною ступеневої отвори ріжучої пластини більшого розміру, а інший - з опорною поверхнею 12 на голівці опорного гвинта 11.

Важіль встановлений в пазу, зробленому в нижній опорній стінці гнізда чи кожного гнізда і обмеженому з одного боку додаткової опорної стінкою, а з іншого - виходять в отвір корпусу для розміщення опорного гвинта 11.

Збірний ріжучий інструмент забезпечений пружним елементом 16 або елементами, розміщеними у згаданому пазу або пазах для підтискання важеля у напрямку до нижньої опорної стінки гнізда.

Бічна опорна поверхня додаткового кріпильного елемента 5 і опорна поверхня 12 опорного гвинта 11 можуть бути дуговими, а їх центри - сполучені.

При складанні головка опорного гвинта 11 розміщується у виїмці між виступами 14, 15 додаткового кріпильного елемента 5. У такому положенні опорний гвинт загортається в різьбовий отвір корпусу, а додатковий кріпильний елемент 5 вводиться в паз, виконаний в нижній опорній стінці �нчивается в різьбовий отвір додаткового кріпильного елемента 5.

При закріпленні головка 3 кріпильного гвинта впливає на ділянку 10 наскрізного ступеневої отвори ріжучої пластини. Одночасно перший виступ 14 додаткового кріпильного елемента 5 впливає на ділянку ступеневої отвори більшого розміру (на бічну поверхня, що обмежує вказану ділянку). При цьому другий виступ 15 додаткового кріпильного елемента 5 взаємодіє з опорною поверхнею 12 на голівці опорного гвинта 11, а бічна опорна поверхня 13 додаткового кріпильного елемента 5 взаємодіє з додатковою опорою стінкою в гнізді корпусу.

Виконання додаткового кріпильного елемента 5 окремо від корпусу 2 збірного ріжучого інструменту дозволяє при закріпленні ріжучої пластини впливати на неї як головкою кріпильного гвинта, так і першим виступом 14 додаткового кріпильного елемента 5, що підвищує надійність кріплення ріжучої пластини 1.

1. Збірний ріжучий інструмент, виконаний з механічним кріпленням щонайменше однієї ріжучої пластини і містить корпус з принаймні одним гніздом для розміщення в ньому ріжучої пластини, що закріплюється за допомогою кріпильного гвинта з головкою і різьбовий частиною і додатковим�яя поверхню, нижню опорну поверхню, бічну поверхню, розташовану між верхньої та нижньої опорної поверхнями, і наскрізне ступеневу отвір, що проходить між верхньою поверхнею і нижньої опорною поверхнею, при цьому нижня опорна поверхня розташована в основному паралельно верхньої поверхні, а перетин бічній поверхні з передньою поверхнею утворює ріжучі кромки або ріжучу кромку ріжучої пластини, згадане ступеневу отвір має частина меншого розміру з ділянкою для взаємодії з головкою кріпильного гвинта, прилеглу до верхньої поверхні, і частина більшого розміру, прилеглу до нижньої опорної поверхні, при цьому кожне гніздо корпуса обмежена нижньої опорної стінкою для взаємодії з нижньої опорною поверхнею різальної пластини і бічною стінкою або стінками для взаємодії з бічною поверхнею різальної пластини, при цьому збірний ріжучий інструмент забезпечений щонайменше одним опорним гвинтом, що має головку з опорною поверхнею і встановленим в отворі, виконаному в гнізді корпусу, при цьому додатковий кріпильний елемент виконаний у вигляді важеля, що має бічну опорну поверхню, різьбовий отвір і два виствиполненной в гнізді або на кожному гнізді корпусу, різьбове отвір призначений для розміщення різьбової частини кріпильного гвинта, згадані виступи важеля розташовані з протилежного боку від його бічній опорної поверхні по відношенню до його резьбовому отвору, при цьому один виступ призначений для взаємодії з згаданої частиною ступеневої отвори ріжучої пластини більшого розміру, а інший - з опорною поверхнею на голівці опорного гвинта, при цьому важіль встановлений в пазу, зробленому в нижній опорній стінці гнізда чи кожного гнізда і обмеженому з одного боку додаткової опорної стінкою, а з іншого - виходять в отвір корпусу для розміщення опорного гвинта.

2. Збірний ріжучий інструмент з п. 1, який відрізняється тим, що він забезпечений щонайменше одним пружним елементом, розміщеним у згаданому пазу для підтискання важеля у напрямку до нижньої опорної стінки гнізда. 

Схожі патенти:

Ріжучий інструмент зі змінними ріжучими крайками і ріжучі пластини для використання у ньому

Група винаходів відноситься до машинобудування і може бути використана при обробці матеріалів різальними інструментами зі змінною ріжучою кромкою, здійснюваної при високих подачах. Інструмент містить тіло, знімно встановлені ріжучі пластини і безліч гнізд для їх установки, що мають поверхню нижньої стінки і безліч ділянок верхньої стінки, що нависають над відповідним гніздом для встановлення ріжучої пластини і мають бічну поверхня, що визначає кишеня для стружки. Кожен із зазначених ділянок нависає так, щоб закривати принаймні частина ріжучої пластини при її установці в гнізді і сформований так, що величина нависання з боку кінця його основи більше, ніж величина, на яку ділянку верхньої стінки нависає над гніздом для встановлення ріжучої пластини на стороні його переднього кінця. Верхній стеночний ділянку сформований так, щоб збільшити товщину ділянки для підтримки ріжучої пластини в гнізді, що примикає до відповідного гнізда для встановлення ріжучої пластини, проходить від поверхні нижньої стінки гнізда для встановлення ріжучої пластини і примикає до відповідного гнізда для встановлення ріжучої пластини і до бічної поверхні учасп. ф-ли, 9 іл.

Ріжуча пластина і вузол ріжучої пластини

Вузол ріжучої пластини має гніздо під ріжучу пластину, що має канал, ріжучу пластину і затискає її в гнізді кріпильний елемент. Причому ріжуча пластина має канал, першу поверхню, другу поверхню і периферійну поверхню між ними. Перша і друга поверхні перетинають периферійну поверхню по першої та другої периферійних кромок відповідно, причому щонайменше ділянку щонайменше одній з першої та другої периферійних кромок утворює ріжучу кромку. Канал ріжучої пластини має щонайменше дві ділянки, найменший з яких має овальний перетин, що забезпечує швидку заміну або індексацію ріжучої пластини без необхідності повного вилучення кріпильного елементу з каналу гнізда. Технічний результат: підвищення надійності кріплення і прискорення заміни або індексації ріжучої пластини. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 19 іл.

Ріжуча пластина з поглибленою опорною поверхнею пластини і ріжучий інструмент

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використано в ріжучих інструментах з різальними пластинами. Пластина містить першу поверхню для відводу стружки, другу поверхню на протилежній від першої поверхні для відведення стружки стороні пластини і бічну поверхню, триваючу між першою поверхнею для відведення стружки і другий поверхнею. Щонайменше частина першої ріжучої кромки утворена перетинанням бічній поверхні з першої поверхнею для відводу стружки. Бічна поверхня містить щонайменше одну виїмку, що включає в себе опорну поверхню пластини для підтримки пластини відносно виступає упорної поверхні на державка і плоску допоміжну опорну поверхню пластини для підтримки пластини відносно невиступающей плоскої упорної поверхні. Запропонована конструкція ріжучого інструменту. Використовується безліч ріжучих крайок при обробці. Забезпечується надійне закріплення пластини відносно державки інструменту. 2 н. і 16 з.п. ф-ли, 11 іл.

Ріжучий інструмент і округла двостороння ріжуча пластина для нього

Ріжуча пластина призначена для закріплення в обертовому різальному інструменті і містить дві протилежні торцеві поверхні і периферійну бічну поверхню між ними, при цьому кожна торцева поверхня має загальну першу вісь симетрії, навколо якої кожна торцева поверхня має N-кратну симетрію обертання, де N вибирають з групи 2, 3 і 4, криволінійні ріжучі кромки двох торцевих поверхонь не перекриваються, якщо дивитися з торця ріжучої пластини вздовж першої осі симетрії, кожна з криволінійних ріжучих кромок лежить на торі. Ріжучий інструмент має вісь обертання і містить корпус, що має щонайменше одне гніздо під ріжучу пластину, утворене в його передньому кінці і містить тангенціальну опорну поверхню, різьбове наскрізний отвір і бічні стінки. При цьому дві рознесені бічні стінки утворюють гострий кут з тангенціальною опорною поверхнею гнізда під ріжучу пластину. 3 н. і 11 з.п. ф-ли, 22 іл.

Затискний пристрій ріжучого інструменту

Затискний пристрій призначений для закріплення різальної пластини в корпусі ріжучого інструменту і містить прихват з затискним виступом, ріжучу пластину, що має отвір і встановлену в гнізді, яке переходить у гніздо під прихват, причому корпус має глухе різьбовий отвір з різьбою першого напряму, при цьому прихват має наскрізний різьбовий отвір з різьбою другого напрямку, протилежного першому, затискний гвинт, що утримує прихват в гнізді під прихват і має верхній і нижній різьбові ділянки і безрізьбової проміжний ділянку між ними, причому нижній різьбовий ділянка має різьблення першого напряму, а верхній різьбовий ділянка - другого напрямку. При цьому прихват має ковзний виступ з увігнутою поверхнею ковзання на його нижньому передньому ділянці, що взаємодіє з опуклою поверхнею ковзання на корпусі. Після встановлення первинного контакту між увігнутою поверхнею ковзання прихвата і опуклою поверхнею ковзання корпусу прихват має можливість руху у вигляді комбінованого обертального і поступального переміщень. Технічний результат - підвищення надійності кріплення ріжучої пластини в гнез�

Механізм для тимчасового утримування ріжучої пластини і неперетачиваемий ріжучий інструмент, з таким механізмом

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використане в інструментах з різальними пластинами, встановлюваними з можливістю зміни

Ріжуча пластина, утримувач і відноситься до них спосіб

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використано при обробці різанням важкооброблюваних матеріалів, зокрема, на карусельно-фрезерних верстатах

Ріжучий інструмент і ріжуча пластина

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використано в ріжучих інструментах при свердлінні і фрезеруванні металів

Затискний пристрій з незалежно пружними затискними пальцями для затискання ріжучої пластини в державке

Затискний пристрій для знімного закріплення різальної пластини в державке, що застосовується в операціях обточування і фрезерування, містить затискний важіль і виконавчий елемент. Затискний важіль включає в себе перший і другий елементи, що тривають від центрального коліна, причому перший елемент має затискний кінцевий ділянку з двома незалежно пружними затискними пальцями, відокремленими затискним пазом, а другий елемент функціонально з'єднаний з виконавчим елементом. Кожен з незалежно пружних затискних пальців має вісь обертання при пружної деформації і верхню затискну область, яка знаходиться в затискному контакті з ріжучою пластиною. При цьому осі обертання при пружної деформації по суті паралельні ширині затискного паза. Технічний результат: підвищення надійності кріплення ріжучої пластини. 2 н. і 24 з.п. ф-ли, 6 іл.

Змінна ріжуча пластина

Область використання: область металообробки, зокрема ріжучий інструмент, а саме змінні неперетачиваемие ріжучі пластини. Завдання: підвищення стійкості ріжучої пластини, підвищення технологічності, а також приведення їх конструкції у відповідність з вимогами ІСО. Сутність винаходу: змінна ріжуча пластина з настановним отвором і опуклою криволінійної передньою поверхнею, описаної параболою, що відрізняється тим, що передня поверхня пластини по периметру вздовж ріжучих кромок забезпечена канавкою для сходу стружки з донною частиною, виконаною по радіусу r, парним з одного боку радіусом R з ріжучою кромкою, а з іншого боку з опуклою криволінійної передньою поверхнею, математично описується формулою y=√x, вписаної в габарити пластини між канавкою і площиною близько установчого отвору, при цьому вісь x параболи розташована під кутом 0<α≤15° до відповідної осі ріжучої пластини. Висота ріжучих кромок збігається з товщиною пластини, радіус канавки r менше радіуса спряження R ріжучої кромки, при цьому пластина у плані може мати круглу або багатокутну форму. Кордону перетинання параболічних опуклих криволінійних поверхонь y=� 6 з.п. ф-ли, 6 іл.

Ріжучий інструмент і ріжуча пластина для нього

Індексується ріжуча пластина має протилежні бічні поверхні і два ріжучих ділянки, один з яких використовується, коли ріжуча пластина кріпиться в державке пластини. Отвір пластини проходить через обидві бічні поверхні. Дві головні наполегливі поверхні, розміщені на протилежних сторонах отвори пластини, тривають від однієї з бічних поверхонь, причому одна головна упорна поверхня знаходиться ближче до використовуваного ріжучого ділянці, ніж інша. Дві допоміжні наполегливі поверхні тривають від однієї і тієї ж бічної поверхні. На вигляді зверху бічній поверхні допоміжні наполегливі поверхні поперечни двом головним наполегливою поверхонь, а також основним наполегливою поверхонь, пов'язаних з головними і допоміжними наполегливими поверхнями. Технічний результат: підвищення надійності кріплення ріжучої пластини. 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Інструмент зі змінними ріжучими пластинами

Ріжучий інструмент включає державка і механізм закріплення на ній різальних пластин. Для підвищення ударної міцності ріжучого інструменту змінні ріжучі пластини розташовані в державке стопкою, нижні з яких призначені для використання в якості опорних пластин. При цьому змінні ріжучі пластини в стопці розділені шаром демпфуючої рідини і складаються з профільованого основи і нанесеного на нього твердосплавного покриття. 1 іл.

Ріжуча пластина, збірна ріжуча пластина і збірний ріжучий інструмент

Ріжуча пластина призначена для установки в гнізді корпусу збірної ріжучої пластини або в гнізді корпусу збірного ріжучого інструменту і обмежена передньою поверхнею, нижньою поверхнею і бічною поверхнею, розташованої між ними. На вигляді зверху перпендикулярно нижній поверхні ріжуча пластина виконана V-подібною, що складається з двох сходяться під гострим кутом до загальної частини гілок, причому головна ріжуча кромка розташована зовні вздовж однієї гілки, а перша бічна опорна поверхня розташована всередині зазначеної гілки і перетинає допоміжну різальну кромку, друга бічна опорна поверхня розташована зовні інший із зазначених гілок і сходиться з головною задньою поверхнею в напрямку до загальної частини різальної пластини, а третя бічна опорна поверхня розташована під кутом самоторможения між матеріалом ріжучої пластини і матеріалом корпусу збірної ріжучої пластини або матеріалом корпусу збірного ріжучого інструменту, вершина якого розташована в напрямку від загальної частини гілок. Технічний результат: розширення технологічних можливостей. 4 н. і 3 з.п. ф-ли, 8 іл.

Ріжуча пластина і збірна ріжуча пластина

Винахід відноситься до галузі обробки матеріалів різанням, збірного ріжучого інструменту у вигляді різців, розточувального інструменту, свердел, фрез і розгорток з механічним кріпленням збірних різальних пластин. Ріжуча пластина для закріплення в гнізді корпусу збірного ріжучого інструменту або гнізді збірної ріжучої пластини обмежена верхньою поверхнею, що включає передню поверхню, нижньою поверхнею і розташованої між ними бічною поверхнею, що включає головну і допоміжну задні поверхні, що створюють в перетині з передньою поверхнею відповідно головну і допоміжну ріжучі кромки. Бічна поверхня включає фронтальну і тильну бічні опорні поверхні, розташовані під кутом не більше кута самоторможения між матеріалами ріжучої пластини і корпусу збірного ріжучого інструменту або корпусу збірної ріжучої пластини, вершина якого розташована з боку, протилежного допоміжній ріжучій крайці. При цьому на нижній поверхні виконані дві ділянки, перший з яких розташований під головною різальною кромкою і ближче до неї, ніж друга ділянка, причому зазначена фронтальна бічна опорна поверхня розташована вздовж гл�ехнологических можливостей. 2 н. і 2 з.п. ф-ли, 6 іл.

Ріжучий інструмент

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використано в ріжучих інструментах з механічним кріпленням різальних пластин. Ріжучий інструмент містить державка і ріжучу пластину, закріплену прихватом. Державка виконана з отвором під циліндричну напрямну частина прихвата і з перетинають його циліндричним отвором з конічною торцевою поверхнею. Напрямна частина прихвата виконана з різьбовим отвором, вісь якого перетинає вісь отвору під направляючу частина державки, призначеним для установки в ньому гвинта з конічною поверхнею ексцентрично торцевої конічної поверхні циліндричного отвору державки з можливістю взаємодії з нею. Різьбовий отвір направляючої частини прихвата виконано з умови розташування його осі під кутом до осі циліндричного отвору державки. Кути конічних поверхонь гвинта і торцевої поверхні циліндричного отвору державки пов'язані певним співвідношенням. Спрощується конструкція, зменшуються габарити вузла кріплення, забезпечується можливість використання конструкції в малоразмерном інструменті. 2 іл.

Ріжуча багатогранна пластина

Ріжуча багатогранна пластина виконана з робочим і опорним підставами і бічною поверхнею, утвореної в поперечному перерізі двома перехрещеними лініями. Для розширення технологічних можливостей зазначені лінії перетинаються в точці, розташованій від опорного підстави пластини на відстані а в діапазоні 0,1 s≤а<0,5 s і від торця пластини на відстані b в діапазоні 0,1 s≤b≤s, де s - товщина пластини, при цьому лінії виконані у вигляді дуг кіл з кривизною K1 і К2, які визначені за наведеними формулами. 7 іл.

Ріжуча пластина для чорнової і чистової обробки

Винахід відноситься до галузі обробки матеріалів різанням, збірного ріжучого інструменту з механічним кріпленням багатогранних різальних пластин, призначеному для чорнової і чистової обробки. Ріжуча багатогранна пластина, виконана на основі рівностороннього багатогранника, з головної і допоміжної ріжучими кромками, утворених перетином передньої поверхні з бічними поверхнями. Для підвищення працездатності і розширення технологічних можливостей за рахунок використання ріжучої пластини для чорнової і чистової обробки допоміжна ріжуча кромка виконана у вигляді кривої лінії, вписаної в чверть довжини сторони багатогранника, при цьому радіус криволінійної ріжучої кромки дорівнює половині довжини сторони багатогранника. 6 іл.

Спосіб фіксації і заточування різальних пластин ріжучого інструменту і ріжучий інструмент

Спосіб включає установку ріжучих пластин підвищеної довжини, виконаних без отворів для кріплення, в пазу корпусу з напрямком переміщення під гострим кутом до осі інструменту. Для підвищення швидкості різання за рахунок полегшення деформації шару, що зрізається фіксацію виконують за допомогою опорних поверхонь, виконаних на корпусі і розташованих в ряд у напрямку торця, несучого ріжучі кромки, на відстані, рівній довжині ріжучої пластини, з притиском по всій довжині ріжучої пластини до корпуса в її головний і задній частинах головним і заднім притисками з їх контактом по всій ширині ріжучої пластини. При цьому переміщення ріжучих пластин по осі ріжучого інструменту виконують за допомогою стикованих опорних поверхонь фіксації на корпусі і наполегливих поверхонь задніх притисків, виконаних з можливістю перестановки і з можливістю зміщення на відстань, рівну довжині різальних пластин, причому використовують заточені на всю довжину ріжучі пластини з рівними значеннями довжини і ріжучих кутів ріжучих крайок, отриманими за допомогою їх закріплення при заточуванні в касети із загальним нахилом і упором щодо напрямку подачі шліфувального інструменту та заточування по задній пов�
Up!