Пристрій склоочисника вітрового скла

 

Даний винахід відноситься до пристрою склоочисника вітрового скла з плоскою щіткою, зокрема, для автомобілів, що містить пружний подовжений несучий елемент, а також подовжену щітку склоочисника з гнучкого матеріалу, яка може примикати до вітрового скла, що підлягає очищенню, і ця щітка склоочисника включає в себе, щонайменше, одну подовжену канавку, в якій розміщена, щонайменше, одна поздовжня смуга несучого елемента; пристрій склоочисника вітрового скла також містить з'єднувальний пристрій для хитного важеля, і вищевказаний важіль хитний може бути шарнірно з'єднаний з вищевказаним з'єднувальним пристроєм на поворотній осі поруч з одним кінцем хитного важеля. Зокрема, вищезазначений важіль хитний може бути шарнірно з'єднаний з вищевказаним з'єднувальним пристроєм за допомогою розташованої між ними сполучної частини. Конкретніше, вищевказана щітка склоочисника містить спойлер на стороні, зверненій убік від вітрового скла, що підлягає очищенню. Вищевказана поздовжня канавка переважно є центральною поздовжньою канавкою, в якій розміщується вишеу�я як вищевказане з'єднувальний пристрій також носить назву «з'єднувач». В рамках цього винаходу вищевказаний з'єднувач переважно виконаний як цілісний елемент, також носить назву «цілісний з'єднувач».

Такий пристрій склоочисника вітрового скла, загалом, є відомим пристроєм. Це пристрій склоочисника вітрового скла з існуючого рівня техніки має конструкцію, яка носить назву «плоска щітка» або «безвилочная щітка», в якій не використовуються кілька вилок, шарнірно з'єднаних один з одним, але в якій щітка склоочисника відхиляється несучим елементом, в результаті чого вона має конкретну кривизну. Спойлер також носить назву «воздухоотражатель».

Завдання цього винаходу полягає у створенні вдосконаленого пристрою склоочисника вітрового скла.

Для вирішення цієї задачі пристрій склоочисника вітрового скла такого типу, на який дається посилання у введенні, характеризується тим, що вищевказане з'єднувальний пристрій з'єднано з гнучким матеріалом вищевказаної щітки склоочисника з допомогою, щонайменше, одного штифта першого типу та/або, щонайменше, одного штифта другого типу, при цьому

- вищевказаний штифт пе�блокування переміщення вищевказаної щітки склоочисника в поздовжньому напрямку щодо вищевказаної поздовжньої смуги на місці з'єднання вищевказаного з'єднувального пристрою і вищевказаної щітки склоочисника; і

- вищевказаний штифт другого типу встановлений через гнучкий матеріал вищевказаної щітки склоочисника на місці з'єднання вищевказаного з'єднувального пристрою і вищевказаної щітки склоочисника для блокування бічного переміщення поздовжньої смуги на місці з'єднання вищевказаного з'єднувального пристрою і вищевказаної щітки склоочисника,

і, щонайменше, один з вищевказаних штифтів переміщається з першого положення, в якому вищевказаний штифт в заздалегідь встановленому положенні прикріплений до вищезазначеного сполучного пристрою, в друге положення, в якому вищевказаний штифт в якості окремого конструктивного елемента з'єднує вищевказане з'єднувальний пристрій і гнучкий матеріал вищевказаної щітки склоочисника. Переважно, щонайменше, два штифта першого типу встановлено з протилежних сторін вищевказаної поздовжньої смуги, при цьому вищевказані штифти першого типу переважно розташовані один навпроти одного. Іншими словами, вищевказаний штифт першого типу забезпечує, що щітка склоочисника і поздовжня смуга не можуть взаємно переміщатися в соединительном влаштуй�щення, так щоб вищевказана щітка склоочисника могла слідувати за кривизною вітрового скла, що підлягає очищенню. Саме завдяки взаємодії штифта першого типу та щітки склоочисника пружний матеріал (тобто, як правило, гума) вищевказаної щітки склоочисника і матеріал поздовжньої смуги (тобто, як правило, сталь) примусово входять в зачеплення один з одним, забезпечуючи блокування, коли з'єднувальний пристрій остаточно встановлено на щітки склоочисника, при цьому вся щітка розташована в соединительном пристрої. Вищевказаний штифт першого типу встановлюється в межах вищевказаної виїмки за рахунок переміщення вищевказаного штифта першого типу через гнучкий матеріал щітки склоочисника і всередині вищевказаної виїмки. Вищевказаний штифт другого типу дозволяє у всіх випадках запобігти так званий «феномен нишпорення». Вищевказана щітка склоочисника зовні вищевказаного з'єднувального пристрою зазвичай піддається впливу цього «феномену нишпорення», і вищезгадана щітка склоочисника з протилежних сторін вищевказаного з'єднувального пристрою вібрує неконтрольованим чином паралельно вітрового сте�итекающими з цього негативними наслідками, зокрема, при русі на високій швидкості. Вищевказана деформація з допомогою штифта другого типу здійснюється під час встановлення з'єднувального пристрою на щітку склоочисника в процесі складання всіх відповідних частин щітки склоочисника, при цьому зазначена деформація виконується на бічному ділянці щітки склоочисника без впливу на її нижній ділянку (тобто ділянка, що містить очищувальну крайку щітки склоочисника). Відповідно, чистячі властивості вищевказаної щітки склоочисника не погіршуються.

Слід зазначити, що даний винахід не обмежується до використання тільки однієї поздовжньої смуги, що утворює пружний несучий елемент, який, зокрема, розташований в центральній поздовжньої канавці щітки склоочисника. Як варіант, вищевказаний несучий елемент також може містити дві поздовжні смуги, і ці вищезгадані смуги розміщуються в протилежних поздовжніх канавках щітки склоочисника. Вищевказана канавка (канавки) може бути закрита з одного зовнішнього кінця.

У кращому варіанті виконання пристрою щітки склоочисника вітрового скла з винаходу вищевказаний штифт може перемм варіанті виконання пристрою щітки склоочисника вітрового скла з винаходу у вищевказаному першому положенні вищевказаний штифт і вищевказане з'єднувальний пристрій виконано як одне ціле.

В іншому варіанті виконання пристрою щітки склоочисника вітрового скла з винаходу вищевказане з'єднувальний пристрій містить направляючий канал для направлення вищевказаного штифта з вищевказаного першого положення в вищевказане друге положення. Переважно, вищевказаний направляючий канал триває в напрямку, щонайменше, по суті, перпендикулярному вітрового скла, що підлягає очищенню.

Вищевказаний штифт в заздалегідь встановленому положенні прикріплений до вищезазначеного сполучного пристрою поряд з вільним кінцем вищевказаного направляючого каналу.

В іншому варіанті виконання пристрою щітки склоочисника вітрового скла з винаходу вищевказане з'єднувальний пристрій має, по суті, U-образний перетин, при цьому вільні кінці полиць вищевказаного U-образного перерізу тривають всередину і утворюють канавки для розміщення поздовжніх сторін вищевказаної щітки склоочисника, і вищевказані вільні кінці мають вищезазначені направляючі канали для направлення вищевказаного штифта.

З'єднувальний пристрій з'єднано з гнучким �инительное пристрій і вищевказану щітку склоочисника поруч з середньої поздовжньої площини вищевказаного з'єднувального пристрою, перпендикулярної вітрового скла, що підлягає очищенню, і двома парами протилежних штифтів другого типу, що з'єднують вищевказане з'єднувальний пристрій і вищевказану щітку склоочисника поруч з зовнішніми кінцями вищевказаного з'єднувального пристрою.

Переважно, з'єднувальний пристрій з'єднано з гнучким матеріалом вищевказаної щітки склоочисника однією парою протилежних штифтів першого типу, що з'єднують вищевказане з'єднувальний пристрій і вищевказану щітку склоочисника поруч з середньої поздовжньої площини вищевказаного з'єднувального пристрою, перпендикулярній вітрового скла, що підлягає очищенню, і двома парами протилежних штифтів другого типу, що з'єднують вищевказане з'єднувальний пристрій і вищевказану щітку склоочисника поруч з зовнішніми кінцями вищевказаного з'єднувального пристрою.

В іншому варіанті виконання пристрою щітки склоочисника вітрового скла з винаходу вищевказане з'єднувальний пристрій з'єднано з гнучким матеріалом вищевказаної щітки склоочисника однією парою протилежних штифтів першого типу і однією парою противоеклоочистителя поруч з зовнішніми кінцями вищевказаного з'єднувального пристрою.

Переважно, з'єднувальний пристрій з'єднано з гнучким матеріалом вищевказаної щітки склоочисника двома парами протилежних штифтів першого типу, що з'єднують вищевказане з'єднувальний пристрій і вищевказану щітку склоочисника поруч з зовнішніми кінцями вищевказаного з'єднувального пристрою.

Переважно, вищевказане з'єднувальний пристрій шарнірно з'єднано з вищевказаним хитним важелем за допомогою розташованої між ними сполучної частини, при цьому вищезгадана сполучна частина з'єднана з можливістю розборки з вищевказаним з'єднувальним пристроєм за допомогою входять в зачеплення виступів вищевказаного з'єднувального пристрою на місці розташування вищевказаної поворотної осі в співвісних поглибленнях, передбачених у вищезазначеній сполучної частини. Переважно, це здійснюється за допомогою операції замикання або затискання. Зокрема, вищезгадана сполучна частина має, щонайменше, по суті, U-образний перетин на місці її з'єднання з вищевказаним з'єднувальним пристроєм, при цьому вищезгадана сполучна частина має поглиблення, співвісно з вищевказаної повойства і переважно мають циліндричну форму. Як варіант, вищевказані виступи мають сферичну форму або форму усіченого конуса. Вищевказані виступи, які діють як опорні поверхні, розташовані на відстані один від одного, тому що діють на них зусилля будуть відносно невеликими. У ще одному варіанті вищевказана сполучна частина має співвісні наскрізні отвори в полках вищевказаного U-подібного перетину, при цьому вищевказані наскрізні отвори вставляється поворотний штифт.

Вищевказані виступи переважно мають співвісні наскрізні отвори. Відповідно, щітка склоочисника може бути з'єднана з хитним важелем на основі так званої «системи бічній блокування». Важіль хитний має з'єднувальний штифт або поворотний штифт, що вставляється у вищевказані наскрізні отвори. Вищевказаний поворотний штифт виступає в напрямку до щітки склоочисника і має поворотну вісь, продовжується в напрямку качательного руху хитного важеля. Як варіант, вищевказана сполучна частина містить, щонайменше, один пружний язичок, що входить в зачеплення в отворі відповідної форми, передбаченому в основі U-образного сЀной осі між зовнішнім становищем, утримуючи вищевказану щітку склоочисника на вищевказаному хиткому важелі, та внутрішнім положенням, від'єднуючи вищевказану щітку склоочисника від вищевказаного хитного важеля. Відповідно, щітка склоочисника може бути з'єднана з хитним важелем на основі так званої «системи верхній блокування» на основі байонетного з'єднання. Для з'єднання щітки склоочисника з хитним важелем пружний язичок спочатку проштовхується проти дії пружної сили, як якщо б він був натискної кнопки, потім спружинивает в отвір, передбачене у вищевказаному хиткому важелі, при цьому пружний язичок може замикатись, тобто може бути затиснутий в цьому отворі. За рахунок подальшого проштовхування пружного язичка проти дії пружної сили щітка склоочисника може бути від'єднана від хитного важеля.

Слід зазначити, що по винаходу використовується монтажна головка, прикріплена для обертання до валику, при цьому вищевказаний валик по черзі обертається в напрямку за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки, приводячи в обертання вищевказану настановну голівку. У свою чергу, вищевказана установча головка приводиистителя. Як варіант, вищевказана установча головка з метою переміщення кріпиться до каретки, і вищезгадана каретка може переміщатися по черзі в одному лінійному напрямку і в іншому протилежному лінійному напрямку, переміщаючи вищевказану настановну голівку. Даний винахід може використовуватися для кругового або лінійного переміщення вищевказаної інструкцією головки.

Нижче наводиться докладний опис винаходу з посиланням на додані креслення, на яких представлено наступне:

фіг.1 - вигляд у перспективі бажаного варіанту виконання пристрою склоочисника вітрового скла згідно винаходу з сполучної частиною;

фіг.2-4 - кілька видів в перспективі з'єднувального пристрою по першому варіанту виконання, використовуваного в пристрої склоочисника вітрового скла з фіг.1;

фіг.5 - фрагмент схематичного вигляду знизу на з'єднувальний пристрій з фіг.2, де також показаний принцип взаємної фіксації щітки склоочисника і поздовжньої смуги в соединительном пристрої з фіг.2;

фіг.6 - вид у розрізі пристрої склоочисника вітрового скла з фіг.1 по лінії А-А фіг.1;

фіг.7 - вигляд у перспективі штифта, ісп� фіг.8 - фрагмент схематичного вигляду розібраної щітки склоочисника, що використовується в пристрої з фіг.1;

фіг.9 - фрагмент схематичного вигляду знизу на з'єднувальний пристрій по другому варіанту виконання, що використовується в пристрої склоочисника вітрового скла з фіг.1;

фіг.10 і 11 - вид у розрізі пристрої склоочисника вітрового скла з фіг.1 по лінії А-А, в якому використовується з'єднувальний пристрій з фіг.9, при цьому штифти розташовані в зовнішньому і внутрішньому положенні відповідно.

На фіг.1 показано переважний варіант пристрою 1 склоочисника вітрового скла з винаходу. Вищевказане пристрій 1 склоочисника вітрового скла включає в себе пружну щітку 2 склоочисника, містить центральну поздовжню канавку 3, при цьому в вищевказану поздовжню канавку 3 вставлена поздовжня смуга 4, виготовлена з пружинної стрічкової сталі (див. фіг.5, 6 і 7). Вищевказана смуга 4 утворює гнучкий несучий елемент для гумової 2 щітки склоочисника, яка певним чином відхиляється криволінійний положення (кривизна в робочому положенні, яка є кривизною вітрового скла, що підлягає очищенню). Крім того, пристрій 1 з�ающимся важіль склоочисника (не показаний) за допомогою розташованої між ними сполучної частини 6. Хитний важіль склоочисника одним кінцем шарнірно з'єднаний з з'єднувальним пристроєм 5 на поворотній осі. Кращий варіант з фіг.1 винаходу містить спойлер або «воздухоотражатель» 7, який виготовлений як одне ціле з гумовою щіткою 2 склоочисника і який триває по всій довжині щітки.

Фахівця в даній галузі зрозуміло, що вищевказаний хитний важіль з'єднаний, хоча це і не показано на фіг.1, з настановної головкою, прикріпленою з метою обертання, до валика, що приводиться в рух малопотужним двигуном. Під час експлуатації валик по черзі обертається в напрямку за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки, також приводячи в обертання настановну головку, яка, в свою чергу, приводить в обертання вищевказане з'єднувальний пристрій і з допомогою вищевказаного з'єднувального пристрою 5 переміщує вищевказану щітку 2 склоочисника.

На фіг.2-4 показано кілька видів в перспективі з'єднувального пристрою 5, використовуваного в пристрої 1 склоочисника вітрового скла з фіг.1. Як зазначено вище, це з'єднувальний пристрій 5 має приблизно U-образний перетин з полицями 8. Вільні кінці 9 вишеуказанни�поздовжніх сторін 11 вищевказаної 2 щітки склоочисника. Вищевказані вільні кінці 9 і паралельні стінки 12 вищевказаного з'єднувального пристрою 5 мають отвори 13 для розміщення одного штифта 14 першого типу і двох пар протилежних штифтів 15 другого типу, як буде описано нижче. Вищевказане з'єднувальний пристрій 5 також містить внутрішній простір 16, функціонує як канал для води, що триває в поздовжньому напрямку вищевказаного з'єднувального пристрою 5. Під час використання за вищевказаною каналу 16 для води транспортується дощова вода. Іншими словами, дощова вода відводиться від першої сторони вищевказаного з'єднувального пристрою 5, зверненій убік від вищевказаного вільного кінця вищевказаного хитного важеля, до другої сторони вищевказаного з'єднувального пристрою 5, зверненої до вищезазначеного вільного кінця вищевказаного хитного важеля. На практиці, в результаті качательного руху вищевказаного хитного важеля в тому місці, де знаходиться вищевказана перша сторона вищевказаного з'єднувального пристрою 5, створюється підвищений тиск щодо навколишнього середовища, в той час як у тому місці, де знаходиться вищевказана друга сторін. �а рахунок вищевказаного підвищеного тиску і вищевказаного зниженого тиску дощова вода автоматично переміщається по вищевказаному каналу для води.

З посиланням на фіг.1-4 вищевказана сполучна частина 6 з'єднана з можливістю розборки з вищевказаним з'єднувальним пристроєм 5 з допомогою входять в зачеплення виступів 17 вищевказаного з'єднувального пристрою на місці розташування вищевказаної поворотної осі в співвісних поглибленнях 18, передбачених у вищезазначеній сполучної частини 6. Як показано вище виступи 17 тривають назовні з обох сторін вищевказаного з'єднувального пристрою 5. Сполучна частина 6 містить пружний язичок 19, триває назовні, в той час як важіль хитний має U-подібний перетин на місці його з'єднання з вищевказаної сполучної частиною 6, так щоб язичок 19 входив в зачеплення з отвором ідентичної форми, передбаченим на підставі вищевказаного U-образного перетину. З'єднувальний пристрій 5 зі щіткою 2 склоочисника встановлюється на хиткому важелі наступним чином. Сполучна частина 6, вже прикріплена до сполучного пристрою 5, повертається щодо соедин�нцу хитного важеля. Під час цього переміщення з ковзанням пружний язичок 19 спочатку проштовхується проти дії пружної сили, після чого він може спружинити в вищевказане отвір у вищевказаному хиткому важелі, при цьому пружний язичок 19 може замикатись, тобто може бути затиснутий в отворі хитного важеля. Це з'єднання є так званим байонетним з'єднанням. Потім важіль хитний разом із сполучною частиною 6 може бути повернений назад в положення, паралельне щітці 2 склоочисника для забезпечення готовності до використання. За рахунок подальшого проштовхування вищевказаного пружного язичка 19 проти дії пружної сили (як якщо б він був натискний кнопкою) з'єднувальний пристрій 5 і сполучна частина 6 разом зі щіткою 2 склоочисника можуть бути від'єднані від хитного важеля. Таким чином, від'єднання з'єднувального пристрою 5 зі щіткою 2 склоочисника від хитного важеля виконується за допомогою ковзання з'єднувального пристрою 5 і сполучної частини 6 разом зі щіткою 2 склоочисника в напрямку від хитного важеля.

Вищевказана поздовжня смуга 4, як показано на фіг.5, має на зовнішній кромці 20 виїмку 21, взаимодейс�перации штампування для забезпечення точної форми вищевказаної виїмки 21. У встановленому положенні вищевказана щітка 2 склоочисника може переміщатися в подовжньому напрямі щодо вищевказаної поздовжньої смуги 4 з зовнішньої сторони місця з'єднання вищевказаного з'єднувального пристрою 5 і вищевказаної 2 щітки склоочисника, в той час як штифт 14 першого типу забезпечує блокування будь-якого такого поздовжнього переміщення вищевказаної 2 щітки склоочисника межах вищевказаного з'єднувального пристрою 5. Штифт 14 першого типу локально деформує гуму. Крім того, утримування 2 щітки склоочисника також може забезпечуватися за рахунок тертя між полицями 8 або з'єднувальним пристроєм 5 і гумою 2 щітки склоочисника.

З посиланням на фіг.5 і 6 в зібраному положенні чотири штифта 15 другого типу прикладають регульоване заданий тиск до матеріалу гуми 2 щітки склоочисника. Таким чином, блокується будь-бічне переміщення між вищевказаної поздовжньою смугою 4 і вищевказаної щіткою 2 склоочисника на місці їх з'єднання і між вищевказаними пристроєм 5 і вищевказаної щіткою 2 склоочисника на місці їх з'єднання. У процесі використання під час кожного качательного руху каѵт піддаватися впливу так званого «феномену нишпорення», коли вищезгадана щітка 2 склоочисника з протилежних сторін вищевказаного з'єднувального пристрою 5 вібрує неконтрольованим чином паралельно вітрового скла, що підлягає очищенню. Очевидно, що «феномен нишпорення» веде до погіршення характеристик очищення з усіма випливаючими з цього негативними наслідками, зокрема, при русі на високій швидкості. Таким чином, вищевказана поздовжня смуга 4 може мати кривизну на місці з'єднання вищевказаного з'єднувального пристрою 5 і вищевказаної 2 щітки склоочисника. Експериментальні результати показали, що «феномен нишпорення» запобігає щодо винаходу, щонайменше, значною мірою.

Вищевказані штифти другого типу переважно мають фаски щоб уникнути пошкодження гнучкого матеріалу вищевказаної 2 щітки склоочисника. З посиланням на фіг.7 як альтернатива або доповнення вищевказані штифти 15 другого типу виготовляються з більш м'якого матеріалу порівняно із гнучким матеріалом вищевказаної 2 щітки склоочисника щоб уникнути пошкодження гнучкого матеріалу вищевказаної щітки склоочисника. Як альтернатива або доповнення вишеуказан�лом вищевказаної 2 щітки склоочисника щоб уникнути пошкодження гнучкого матеріалу вищевказаної щітки склоочисника.

На фіг.8 показаний перспективний вид поздовжньої сторони 11 2 щітки склоочисника без вищевказаних штифтів 14, 15 першого типу і другого типу, але з отворами 13, при цьому показано смуга 4 і виїмка 21 для одного штифта першого типу.

Як показано на фіг.9, 10 та 11, вищевказані штифти 15 переміщуються з першого положення (фіг.9 і 10), в якому вищевказані штифти 15 в заздалегідь встановленому положенні прикріплені до вищезазначеного сполучного пристрою 5, по друге положення (фіг.11), в якому вищевказані штифти 15 в якості окремих конструктивних елементів з'єднують вищевказане з'єднувальний пристрій 5 і гнучкий матеріал вищевказаної 2 щітки склоочисника. Вищевказані штифти 15 можуть вручну переміщатися з вищевказаного першого положення (фіг.9 і 10) в вищевказане друге положення (фіг.11). У вищевказаному першому положенні, показаному на фіг.9 і 10, вищевказані штифти 15 і вищевказане з'єднувальний пристрій 5 виконані як одне ціле. З посиланням на фіг.10 і 11 вищевказане з'єднувальний пристрій містить 5 направляючий 23 канал для кожного напряму штифта 15 з вищевказаного першого положення в вищевказане друге положення. Як показано, вишгорода очищення. У попередньо встановленому положенні вищевказані штифти кріпляться до вищезазначеного сполучного пристрою 5 поруч з вільним кінцем вищевказаного направляючого каналу 23.

Слід зазначити, що фіг.10 і 11 взаємно відрізняються в тому сенсі, що на фіг.10 вищевказані штифти 15 знаходяться у вищевказаному першому положенні, в той час як на фіг.11 вищевказані штифти 15 знаходяться у вищевказаному другому положенні.

Винахід не обмежується до варіантів, показаних на кресленні, і також поширюється на інші бажані варіанти виконання, які відповідають обсягу доданої формули винаходу.

1. Пристрій (1) склоочисника вітрового скла з плоскою щіткою, зокрема, для автомобілів, що містить пружний подовжений несучий елемент, а також подовжену щітку (2) склоочисника з гнучкого матеріалу, яка примикає до вітрового скла, що підлягає очищенню, і щітка (2) склоочисника має, щонайменше, одну поздовжню канавку (3), при цьому в канавці (3) розміщена, щонайменше, одна поздовжня смуга (4) несучого елемента; пристрій (1) склоочисника вітрового скла також містить з'єднувальний пристрій (5) для хитного важеля, на поворотній осі поруч з одним кінцем хитного важеля, відрізняється тим, що з'єднувальний пристрій (5) поєднане з гнучким матеріалом щітки (2) склоочисника з допомогою, щонайменше, одного штифта (14) першого типу та/або, щонайменше, одного штифта (15) другого типу, при цьому штифт (14) першого типу взаємодіє з виїмкою (21), розташованої на зовнішній кромці (20) поздовжньої смуги (4), для блокування переміщення щітки (2) склоочисника в поздовжньому напрямку відносно поздовжньої смуги (4) на місці з'єднання з'єднувального пристрою (5) та щітки (2) склоочисника; і штифт (15) другого типу встановлений через гнучкий матеріал щітки (2) склоочисника на місці з'єднання з'єднувального пристрою (5) та щітки (2) склоочисника для блокування бічного переміщення поздовжньої смуги (4) на місці з'єднання з'єднувального пристрою (5) та щітки (2) склоочисника,
і, щонайменше, один з штифтів (14, 15) виконаний з можливістю переміщення з першого положення, в якому штифт (14, 15) у попередньо встановленому положенні прикріплений до сполучного пристрою (5), у друге положення, в якому штифт (14, 15) у встановленому положенні в якості окремого конструктивного елемента з'єднує з'єднувальний пристрій (5) і гибкиожностью переміщення з першого стану в друге положення.

3. Пристрій п. 1, яке відрізняється тим, що в першому положенні штифт (14, 15) і з'єднувальний пристрій (5) виконані як одне ціле.

4. Пристрій по кожному з пп.1-3, відмінне тим, що з'єднувальний пристрій (5) містить направляючий канал для направлення штифта (14, 15) з першого стану в друге положення.

5. Пристрій п. 4, який відрізняється тим, що направляючий канал триває в напрямку, щонайменше, по суті, перпендикулярному вітрового скла, що підлягає очищенню.

6. Пристрій п. 4, який відрізняється тим, що штифт (14, 15) у попередньо встановленому положенні прикріплений до сполучного пристрою (5) поряд з вільним кінцем направляючого каналу.

7. Пристрій п. 4, який відрізняється тим, що з'єднувальний пристрій (5) має, по суті, U-образний перетин, при цьому вільні кінці (9) полиць (8) U-образного перерізу тривають всередину і утворюють канавки (10) для розміщення поздовжніх сторін (11) щітки (2) склоочисника, та вільні кінці (9) мають направляючі канали для направлення штифта (14, 15).

8. Пристрій по кожному з пп.1-3, відмінне тим, що з'єднувальний пристрій (5) поєднане з гнучким матеріалом щітки (2) склоочисника одним штифтом (14) пер�лоскостью з'єднувального пристрою (5), перпендикулярної вітрового скла, що підлягає очищенню, і двома парами протилежних штифтів (15) другого типу, що з'єднують з'єднувальний пристрій (5) і щітку (2) склоочисника поруч з зовнішніми кінцями з'єднувального пристрою (5).

9. Пристрій по кожному з пп.1-3, відмінне тим, що з'єднувальний пристрій (5) поєднане з гнучким матеріалом щітки (2) склоочисника однією парою протилежних штифтів (14) першого типу, що з'єднують з'єднувальний пристрій (5) і щітку (2) склоочисника поруч з середньої поздовжньої площини з'єднувального пристрою (5), перпендикулярній вітрового скла, що підлягає очищенню, і двома парами протилежних штифтів (15) другого типу, що з'єднують з'єднувальний пристрій (5) і щітку (2) склоочисника поруч з зовнішніми кінцями з'єднувального пристрою (5).

10. Пристрій по кожному з пп.1-3, відмінне тим, що з'єднувальний пристрій (5) поєднане з гнучким матеріалом щітки (2) склоочисника однією парою протилежних штифтів (14) першого типу і однією парою протилежних штифтів (15) другого типу, що з'єднують з'єднувальний пристрій (5) і щітку (2) склоочисника поруч з зовнішніми кінцями з'єднувального пристрою (5).

11. У� щітки (2) склоочисника двома парами протилежних штифтів (14) першого типу, з'єднують з'єднувальний пристрій (5) і щітку (2) склоочисника поруч з зовнішніми кінцями з'єднувального пристрою (5). 

Схожі патенти:

Щітка склоочисника

Винахід відноситься до щітки склоочисника. Щітка склоочисника має довгастий, пружний, попередньо вогнуто вигнутий з боку автомобільного скла несучий елемент (36), який утворений двома розташованими в одній площині паралельно один одному пружними пластинами, і гумову стрічку, перемичка верхній частині профілю якої поміщена між утворюють несучий елемент (36) пружними пластинами, вставленими в поздовжні пази по обидві сторони від перемички, і яка зафіксована в поздовжньому напрямку (20) щодо несучого елемента (36) щонайменше поблизу одного зі своїх кінців. Пружні пластини з звернених один до одного поздовжніх сторін на своїх кінцевих ділянках мають язички (60) з ріжучими крайками (62), які в змонтованому стані врізаються в сусідні з ними стінки повздовжніх пазів. На пружні пластини надітий і стягує їх своїми боковими направляючими профілями з'єднувальний елемент, на напрямних профілях якого передбачені пружні язички, застопоренние в змонтованому стані у виїмках (54) пружних пластин. Забезпечується спрощення фіксування пружних пластин щодо гумової стрічки в поздовжньому напрямку. 19 з.п. ф-ли,

Щітка склоочисника, насамперед очищувача скла автомобілів, а також спосіб її виготовлення

Група винаходів відноситься до щітки (10) склоочисника, насамперед очищувача скла автомобілів, а також способу її виготовлення. Щітка має несучий елемент (12) з закріпленою на ньому еластичною гумовою стрічкою (14) і з щонайменше однієї пружної пружною пластиною (38) і приєднувальний пристрій (15), з'єднується безпосередньо або через перехідник з важелем (16) щітки склоочисника і зварене з щонайменше однієї пружною пластиною (38) несучого елемента (12). Приєднувальний пристрій (15) на своїх охоплюють щонайменше одну пружну пластину (38) бокових частинах (36) має принаймні один покажчик (46) напрямку введення енергії, що забезпечує прояв енергією зварювання своєї дії в строго визначеному місці між пружною пластиною (38) і приєднувальним пристроєм (15). Забезпечується обмежена максимальна тривалість процесу зварювання. 2 н. і 21 з.п. ф-ли, 9 іл.

Склоочисник вітрового скла

Винахід відноситься до цілісного жорсткого сполучного елемента, призначеного для з'єднання щітки склоочисника з важіль склоочисника з крюкообразним кінцем в системах склоочисників вітрового скла, що містять металеву пружну несучу рамку, вигнуту подібно дузі, і пружний профіль склоочисника. Кронштейн 1 має, щонайменше, один прохід 100, розташований щонайменше на одній, переважно на обох бічних стінках кронштейна, утворює наскрізний отвір, який починається від верхньої поверхні кронштейна і виходить до проходу для заснування допомогою проходження по довжині через бічну стінку і верхню стінку проходу для підстави, і вирівняний з отвором на підставі в положенні складання. Кронштейн виконаний з можливістю кріплення на підставі за допомогою фіксатора, що входить в зачеплення з отвором за допомогою проходження через прохід. Забезпечується спрощення конструкції. 17 з.п. ф-ли, 8 іл.

Очисник вікон транспортного засобу

Винахід відноситься до транспортних засобів та призначений для очищення стекол від їх виникають при русі забруднень. В корпусі 1 очищувача скла розташовані два очисних елемента: нерухомий 2 і переміщуваний 3. Один з них призначений для видалення зі скла транспортного засобу води і снігу, а інший - для видалення сміття, льоду. Елемент 3 може переміщатися в корпусі 1 вгору і вниз за допомогою, наприклад, ексцентрикового приводу 5, 4, 6, 7, змонтованого на корпусі 1. При нижньому положенні елемента 3 він контактує зі склом транспортного засобу, а нерухомий елемент 2 не має контакту зі склом. При верхньому положенні елемента 3 він не контактує з зазначеним склом, в той час як нерухомий елемент 2 контактує. В залежності від типу забруднень скла можна вибрати для них очисний елемент. Привід переміщуваного елемента може бути електромеханічним або електромагнітним, вмикання і вимикання якого можна виконувати з транспортного засобу, де розташований приєднаний до електромережі останнього вимикач приводу. Забезпечується поліпшення оглядовості. 2 з.п. ф-ли, 13 іл.

Вузол важеля склоочисника і спосіб з'єднання щітки склоочисника з важіль склоочисника

Група винаходів відноситься до вузла важеля (12) склоочисника з важіль склоочисника, використовуваним в стеклоочистителе вітрового скла транспортного засобу, і щітка склоочисника з таким вузлом. Вузол містить приєднується елемент (20), має щонайменше одну лінію (22). Приєднується елемент (20) може бути з'єднаний з з'єднувальним елементом (16), виконаним з можливістю утримання щітки (14) склоочисника, а також з'єднання щітки (14) склоочисника з важелем (12) склоочисника. За допомогою з'єднання щонайменше одна відповідна лінія (24) з'єднується елемента (16) може бути приєднана щонайменше до однієї лінії (22) приєднується елемента (20). З'єднувальний елемент (16) може бути встановлений на приєднується елемент (20) в напрямі (88) установки, яка співпадає щонайменше по суті з поздовжнім напрямком важеля (12) склоочисника. Приєднується елемент (20), розташований на важелі (12) склоочисника з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку важеля (12) склоочисника. Забезпечується спрощення з'єднання щітки склоочисника з важіль склоочисника. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 7 іл.

Щітка склоочисника безкаркасну конструкції

Винахід відноситься до щітки (10) склоочисника безкаркасну конструкції. Щітка складається з гумової стрічки (14) з язичком (18), який гнучкої перегородкою (20) з'єднаний з верхньою частиною (22) профілю гумової стрічки, щонайменше однієї служить несучим елементом попередньо зігнутої пружною планки (46), з приєднувального елемента і з спойлера (32), який має передній профіль (34) і кріпильний профіль (38) і у якого його передній профіль (34) має принаймні один поздовжній канал (44, 48) з розташованою у ньому пружною планкою (46). Кріпильний профіль (38) має на своїх поздовжніх сторонах звернені всередину, розташовані один проти одного вільні полиці (42), що входять у відповідні подовжні пази (24) у верхній частині (22) профілю гумової стрічки. Верхня частина (22) профілю гумової стрічки не має пружною планки і насамперед ніяка пружна планка (46) не стикається з верхньою частиною (22) профілю гумової стрічки. Забезпечується поліпшення умов обтікання зустрічним потоком повітря спойлера щітки склоочисника за рахунок можливості виконання щітки більш вузькою. 8 з.п. ф-ли, 6 іл.

З'єднувальний пристрій для шарнірного з'єднання щітки склоочисника з її важелем за принципом бічного замку

Група винаходів відноситься до сполучного пристрою (10) для шарнірного з'єднання щітки склоочисника з її важелем за принципом бічного замку, щітки склоочисника і комплектом щіток склоочисника, мають таке з'єднувальний пристрій. З'єднувальний пристрій має закріплений на важелі щітки склоочисника з'єднувальний елемент (36), який проходить збоку від закріпленого на щітки склоочисника приєднувального елемента (24) і несе опорний елемент, який у взаємодії з опорним елементом на приєднувальному елементі (24) утворює проходить поперечно подовжньому напрямку щітки шарнірну опору. Опорні елементи при повороті щітки в робоче положення в напрямку осі шарнірного повороту фіксуються відносно один одного фіксуючим пристроєм (40). Між з'єднувальним елементом (36) і приєднувальним елементом (24) передбачено кодировочное пристрій (46), що допускає поворот щітки в робоче положення тільки в тому випадку, коли ця щітка призначена для експлуатації з відповідним їй важелем. Кодировочное пристрій (46) має кодировочную виїмку (50), яка виконана на загнутом кінці (42) фіксуючого приспособлени�і 5 з.п. ф-ли, 5 іл.
Група винаходів відноситься до системи для створення водовідштовхувального покриття на поверхні лобового скла і способом поліпшення водовідштовхувальним здатності поверхні вітрового скла. Система містить водовідштовхувальне засіб для обробки поверхні, має силиконосодержащее з'єднання, що наноситься на поверхню, і водовідштовхувальну щітку склоочисника, що містить гумовий корпус з натурального або синтетичного, або напівсинтетичного каучуку і водовідштовхувальне покриття, що містить освітніх гідрофобної полімерної плівки і агент, що забезпечує гідрофобність, такий як полиалкилсилоксановие (модифіковані та немодифіковані) силіконові рідини. Полімерна плівка може бути отримана з з'єднання, вибраного з групи, що складається з полиольних смол, уретанових смоли, фторовмісних смол, епоксидних смол і силіконових смол, і може додатково містити знижує тертя агент, обраний із групи, що складається з порошку графіту, ПТФЕ і дисульфіду молібдену. Спосіб включає нанесення на поверхню згаданого засобу і протирання поверхні щіткою склоочисника. Забезпечується поліпшення видимості скла і збереження водоотталк�

Щітка склоочисника

Група винаходів відноситься до варіантів виконання щітки склоочисника. Щітка склоочисника містить пару приймаючих секцій (31d), розташованих таким чином, що вони оточують утримуючу секцію (31а), яка утримує секцію (21) основи; в кожній приймаючій секції (31d) розміщена вставка (31е); елемент (40) для з'єднання з важелем, до якого приєднаний важіль склоочисника, кріпиться до вставлення (31е). Згідно з першим варіантом виконання секція (31f), надавливающая на гумку, яка натискає на секцію (21) основи у напрямку переднього скла, розташована в секції, що знаходиться в секції (31а) утримування, яка звернена до переднього скла; і натискна секція (31g) держателя, яка натискає на утримувач (30) у напрямку переднього скла за рахунок пружної сили кожної вставки (31е), розташована в секції кожної приймаючої секції (31d), яка звернена до переднього скла, на стороні, розташованої ближче до вітрового скла, ніж секція (31f), надавливающая на гумку. Згідно другого варіанту виконання частина нижній кінцевий поверхні на передній стороні розташована на першій стороні підстави утримувача в напрямку короткої сторони і з передньої сторони напрямки в�ена на другій стороні підстави утримувача в напрямку короткої сторони і з задньої сторони напрямку повітряних потоків і на стороні вітрового скла; частина нижньої кінцевий поверхні на передній стороні і частина нижній кінцевий поверхні на задній стороні сформовані таким чином, що перетин підстави утримувача в напрямку короткої сторони є дугоподібним, і коефіцієнт кривизни частини нижній кінцевий поверхні на передній стороні перевищує коефіцієнт кривизни частини нижній кінцевий поверхні на задній стороні. Забезпечується стабільна передача натискний сили від важеля на щітку. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 16 іл.

З'єднувальний пристрій для шарнірного з'єднання з з'єднувальним елементом, нерухомо з'єднаний з важелем щітки склоочисника

Група винаходів відноситься до сполучного пристрою (24) для шарнірного з'єднання з нерухомо з'єднаний з важелем щітки склоочисника, щітки склоочисника і перехіднику. З'єднувальний пристрій шарнірно з'єднано з нерухомо з'єднаний з важелем щітки склоочисника з'єднувальним елементом (100) через утримується їм без можливості повороту перехідник (62) і має закріплений на щітці (10) приєднувальний елемент (26), між яким і перехідником (62) передбачено проходить поперечно подовжньому напрямку щітки (10) шарнір (82). Перехідник (62) своїми двома боковими стінками (64), передній торцевою стінкою і задній торцевою стінкою утворює рамку, яка в зоні передньої торцевої стінки перехідника частково закрита зверху верхньою стінкою, в результаті чого з боку задньої торцевої стінки перехідника залишається отвір. Перехідник (62) має засоби (76, 80, 86), допускають можливість його закріплення і фіксації на з'єднувальних елементах (100, 102, 104) трьох різних типів. Забезпечується розширення функціональних можливостей за рахунок можливості закріплення і фіксації на з'єднувальних елементах трьох різних типів. 3 н. і 12 з.п. ф-ли, 21 іл.
Up!